Rest bar – přírodní vosk na suché a namáhané ruce - tuba, 10g (rbtuba)

Produkt Rest bar – přírodní vosk na suché a namáhané ruce - tuba, 10g (rbtuba) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Rest bar – přírodní vosk na suché a namáhané ruce - tuba, 10g (rbtuba) upraviť a produkt hľadať znova.

Rest Bar – přírodní vosk na suché a namáhané ruce - tuba, 10g (RBTUBA)

Rest Bar – přírodní vosk na suché a namáhané ruce - tuba, 10g (RBTUBA)
Detail

Krém na ruce - pro kohokoliv, na ekzém, hydratační, ochranný a vyživující, vhodný pro suchou pokožku, přírodní, mezi aktivní látky patří arganový olej, kakaové máslo, kokosový olej, včelí vosk, vitamín E a zelený čaj, bez parfemace, s přírodními oleji, s vitamíny, bez alkoholu, bez parfemace a s přírodními složkami, objem 10 ml Rest Bar je náš nejprodávanější produkt - vyživující a ochranný balzám pro namáhané ruce, pole dance, sport, lezení, řemeslníky, na ekzémy, proti zimě a mrazu. Alternativní balení v tubě pro ty, kterým klasická kostka do ruky nevyhovuje. Tuba z recyklovaného kartonu. Klíčové vlastnosti krému na ruce Rest BarIdeální k péči o namáhané ruce, se suchou kůží a oděrkami, ale i jako běžná každodenní ochrana pro všechny.Vhodný na ekzémy a jiné kožní problémyVhodný pro ty, kdo pracují s vodou nebo jinými dráždivými látkamiUdržuje pokožku hebkou a vláčnouNa pokožce vytváří ochranný film proti vnějším vlivůmVelmi brzo po aplikaci... (alza.cz)

Podobné produkty ako Rest Bar – přírodní vosk na suché a namáhané ruce - tuba, 10g (RBTUBA) , Rest bar – přírodní vosk na suché a namáhané ruce - tuba, 10g (rbtuba)

Rest Bar Vřes - vosk na suché a namáhané ruce - tuba, 10g (RBVTUBA)

Rest Bar Vřes - vosk na suché a namáhané ruce - tuba, 10g (RBVTUBA)
Detail

Krém na ruce - pro kohokoliv, na ekzém, hydratační, ochranný a vyživující, vhodný pro suchou pokožku, přírodní, mezi aktivní látky patří arganový olej, kakaové máslo, kokosový olej, včelí vosk a zelený čaj, bylinná vůně, bez parabenů, s přírodními oleji, s vitamíny, bez alkoholu a s přírodními složkami, objem 10 ml, arganová řada Rest Bar je náš nejprodávanější produkt - vyživující a ochranný balzám pro namáhané ruce, pole dance, sport, lezení, řemeslníky, na ekzémy, proti zimě a mrazu. Alternativní balení v tubě pro ty, kterým klasická kostka do ruky nevyhovuje. Tuba z recyklovaného kartonu. Klíčové vlastnosti krému na ruce Rest Bar VřesIdeální k péči o namáhané ruce, se suchou kůží a oděrkami, ale i jako běžná každodenní ochrana pro všechny.Vhodný na ekzémy a jiné kožní problémyVhodný pro ty, kdo pracují s vodou nebo jinými dráždivými látkamiUdržuje pokožku hebkou a vláčnouNa pokožce vytváří ochranný film proti vnějším vlivůmVelmi brzo po... (alza.cz)

Podobné produkty ako Rest Bar Vřes - vosk na suché a namáhané ruce - tuba, 10g (RBVTUBA) , Rest bar les – přírodní vosk na suché ruce - tuba, 10g (rbltuba)

Rest Bar – přírodní vosk na suché a namáhané ruce - kostka, 15g (RB)

Rest Bar – přírodní vosk na suché a namáhané ruce - kostka, 15g (RB)
Detail

Krém na ruce - pro kohokoliv, na ekzém, hydratační, ochranný a vyživující, vhodný pro suchou pokožku, přírodní, mezi aktivní látky patří arganový olej, kakaové máslo, kokosový olej, včelí vosk, vitamín E a zelený čaj, bez parfemace, s přírodními oleji, s vitamíny, bez alkoholu, bez parfemace a s přírodními složkami, objem 10 ml Tak trochu jiný krém na ruce a náš nejprodávanější produkt. Vyživující a ochranný balzám pro namáhané ruce, pole dance, sport, lezení, řemeslníky, na ekzémy, proti zimě a mrazu. Klíčové vlastnosti krému na ruce Rest BarIdeální k péči o namáhané ruce, se suchou kůží a oděrkami, ale i jako běžná každodenní ochrana pro všechny.Vhodný na ekzémy a jiné kožní problémyVhodný pro ty, kdo pracují s vodou nebo jinými dráždivými látkamiUdržuje pokožku hebkou a vláčnouNa pokožce vytváří ochranný film proti vnějším vlivůmVelmi brzo po aplikaci už kůže nemastí - doporučujeme používat několikrát denně, i během práceNeparfémovanýObsah... (alza.cz)

Podobné produkty ako Rest Bar – přírodní vosk na suché a namáhané ruce - kostka, 15g (RB) , Rest bar vřes - vosk na suché a namáhané ruce - tuba, 30g (rbvtuba30)

Rest Bar Vřes - vosk na suché a namáhané ruce - tuba, 30g (RBVTUBA30)

Rest Bar Vřes - vosk na suché a namáhané ruce - tuba, 30g (RBVTUBA30)
Detail

Krém na ruce - pro kohokoliv, na ekzém, hydratační, ochranný a vyživující, vhodný pro suchou pokožku, přírodní, mezi aktivní látky patří arganový olej, kakaové máslo, kokosový olej, včelí vosk a zelený čaj, bylinná vůně, bez parabenů, s přírodními oleji, s vitamíny, bez alkoholu a s přírodními složkami, objem 30 ml, arganová řada Rest Bar je náš nejprodávanější produkt - vyživující a ochranný balzám pro namáhané ruce, pole dance, sport, lezení, řemeslníky, na ekzémy, proti zimě a mrazu. Alternativní balení v tubě pro ty, kterým klasická kostka do ruky nevyhovuje. Tuba z recyklovaného kartonu. Klíčové vlastnosti krému na ruce Rest Bar VřesIdeální k péči o namáhané ruce, se suchou kůží a oděrkami, ale i jako běžná každodenní ochrana pro všechny.Vhodný na ekzémy a jiné kožní problémyVhodný pro ty, kdo pracují s vodou nebo jinými dráždivými látkamiUdržuje pokožku hebkou a vláčnouNa pokožce vytváří ochranný film proti vnějším vlivůmVelmi brzo po... (alza.cz)

Podobné produkty ako Rest Bar Vřes - vosk na suché a namáhané ruce - tuba, 30g (RBVTUBA30) , Rest bar – přírodní vosk na suché a namáhané ruce - kostka, 15g (rb)

Rest Bar Vřes - vosk na suché a namáhané ruce - kostka, 15g (RBV)

Rest Bar Vřes - vosk na suché a namáhané ruce - kostka, 15g (RBV)
Detail

Krém na ruce - dámský, na ekzém, hydratační, ochranný a vyživující, vhodný pro suchou pokožku, přírodní, mezi aktivní látky patří arganový olej, kakaové máslo, kokosový olej, včelí vosk a zelený čaj, bylinná vůně, bez parabenů, s přírodními oleji, s vitamíny, bez alkoholu a s přírodními složkami, objem 15 ml, arganová řada Tak trochu jiný krém na ruce a náš nejprodávanější produkt. Vyživující a ochranný balzám pro namáhané ruce, pole dance, sport, lezení, řemeslníky, na ekzémy, proti zimě a mrazu. Klíčové vlastnosti krému na ruce Rest Bar VřesIdeální k péči o namáhané ruce, se suchou kůží a oděrkami, ale i jako běžná každodenní ochrana pro všechny.Vhodný na ekzémy a jiné kožní problémyVhodný pro ty, kdo pracují s vodou nebo jinými dráždivými látkamiUdržuje pokožku hebkou a vláčnouNa pokožce vytváří ochranný film proti vnějším vlivůmVelmi brzo po aplikaci už kůže nemastí - doporučujeme používat několikrát denně, i během práceS vůní vřesuObsah... (alza.cz)

Podobné produkty ako Rest Bar Vřes - vosk na suché a namáhané ruce - kostka, 15g (RBV) , Rest bar vřes - vosk na suché a namáhané ruce - kostka, 15g (rbv)

Rest Bar Les – přírodní vosk na suché ruce - tuba, 10g (RBLTUBA)

Rest Bar Les – přírodní vosk na suché ruce - tuba, 10g (RBLTUBA)
Detail

Krém na ruce - pro kohokoliv, na ekzém, hydratační, ochranný, vyživující a zjemňující, vhodný pro suchou pokožku, přírodní, mezi aktivní látky patří arganový olej, kakaové máslo, kokosový olej, včelí vosk, vitamín E a zelený čaj, aromatická vůně, bez parabenů, s přírodními oleji, s vitamíny, bez alkoholu a s přírodními složkami, objem 10 ml, lesní řada Rest Bar je náš nejprodávanější produkt - vyživující a ochranný balzám pro namáhané ruce, pole dance, sport, lezení, řemeslníky, na ekzémy, proti zimě a mrazu. Alternativní balení v tubě pro ty, kterým klasická kostka do ruky nevyhovuje. Tuba z recyklovaného kartonu. Klíčové vlastnosti krému na ruce Rest Bar LesIdeální k péči o namáhané ruce, se suchou kůží a oděrkami, ale i jako běžná každodenní ochrana pro všechny.Vhodný na ekzémy a jiné kožní problémyVhodný pro ty, kdo pracují s vodou nebo jinými dráždivými látkamiUdržuje pokožku hebkou a vláčnouNa pokožce vytváří ochranný film proti vnějším... (alza.cz)

Podobné produkty ako Rest Bar Les – přírodní vosk na suché ruce - tuba, 10g (RBLTUBA) , Rest bar – přírodní vosk na suché ruce - placka xxl, 50g (rb50)

Rest Bar – přírodní vosk na suché ruce - placka, 30g (RB30)

Rest Bar – přírodní vosk na suché ruce - placka, 30g (RB30)
Detail

Krém na ruce - pro kohokoliv, na ekzém, hydratační, ochranný a vyživující, vhodný pro suchou pokožku, přírodní, mezi aktivní látky patří arganový olej, kakaové máslo, kokosový olej, včelí vosk, vitamín E a zelený čaj, bez parfemace, s přírodními oleji, s vitamíny, bez alkoholu, bez parfemace a s přírodními složkami, objem 30 ml Tak trochu jiný krém na ruce a náš nejprodávanější produkt. Vyživující a ochranný balzám pro namáhané ruce, pole dance, sport, lezení, řemeslníky, na ekzemy, proti zimě a mrazu Klíčové vlastnosti krému na ruce Rest BarRest Bar je ideální k péči o namáhané ruce, se suchou kůží a oděrkami, ale i jako běžná každodenní ochrana pro všechnyVhodný pro ty, kdo pracují s vodou nebo jinými dráždivými látkamiVhodný na ekzém a jiné kožní problémyUdržuje pokožku hebkou a vláčnouNa pokožce vytváří ochranný film proti vnějším vlivůmVelmi brzo po aplikaci už kůže nemastí - doporučujeme používat několikrát denně, i během... (alza.cz)

Podobné produkty ako Rest Bar – přírodní vosk na suché ruce - placka, 30g (RB30) , Rest bar les – přírodní vosk na suché ruce - kostka, 15g (rbl)

Rest Bar – přírodní vosk na suché ruce - placka XXL, 50g (RB50)

Rest Bar – přírodní vosk na suché ruce - placka XXL, 50g (RB50)
Detail

Krém na ruce - pro kohokoliv, na ekzém, hydratační, ochranný a vyživující, vhodný pro suchou pokožku, přírodní, mezi aktivní látky patří arganový olej, kakaové máslo, kokosový olej, včelí vosk, vitamín E a zelený čaj, bez parfemace, s přírodními oleji, s vitamíny, bez alkoholu, bez parfemace a s přírodními složkami, objem 50 ml Tak trochu jiný krém na ruce a náš nejprodávanější produkt. Vyživující a ochranný balzám pro namáhané ruce, pole dance, sport, lezení, řemeslníky, na ekzémy, proti zimě a mrazu. Klíčové vlastnosti krému na ruce Rest Bar Ideální k péči o namáhané ruce, se suchou kůží a oděrkami, ale i jako běžná každodenní ochrana pro všechny.Vhodný na ekzémy a jiné kožní problémyVhodný pro ty, kdo pracují s vodou a jinými dráždivými látkamiUdržuje pokožku hebkou a vláčnouNa pokožce vytváří ochranný film proti vnějším vlivůmVelmi brzo po aplikaci už kůže nemastí - doporučujeme používat několikrát denně, i během... (alza.cz)

Podobné produkty ako Rest Bar – přírodní vosk na suché ruce - placka XXL, 50g (RB50) , Rest bar les – přírodní vosk na suché ruce - placka, 30g (rbl30)

Rest Bar - přírodní vosk na suché ruce, náhradní balení - placka, 30g (RBNAHR30)

Rest Bar - přírodní vosk na suché ruce, náhradní balení - placka, 30g (RBNAHR30)
Detail

Krém na ruce - pro kohokoliv, na ekzém, hydratační, ochranný a vyživující, vhodný pro suchou pokožku, přírodní, mezi aktivní látky patří arganový olej, kakaové máslo, kokosový olej, včelí vosk, vitamín E a zelený čaj, bez parfemace, s přírodními oleji, s vitamíny, bez alkoholu, bez parfemace a s přírodními složkami, objem 30 ml Náhradní náplň do VELKÉ hliníkové krabičky - od VELKÉHO NEBO XXL balení vosku. Vosk musí být v krabičce, papírový obal slouží jen pro převoz. Starou krabičku, prosím, před opakovaným použitím vytřete ubrouskem nebo ideálně lihem, ať se nekontaminuje nový vosk starší šarží (hrozí žluknutí olejů). Náhradní balení vosku je dostupné jen od podzimu do jara, cca do 20-25 stupňů, ve vyšších teplotách neposíláme.Rest Bar je náš nejprodávanější produkt - vyživující a ochranný balzám pro namáhané ruce, pole dance, sport, lezení, řemeslníky, na ekzémy, proti zimě a mrazu. Klíčové vlastnosti krému na ruce Rest BarIdeální k péči o... (alza.cz)

Podobné produkty ako Rest Bar - přírodní vosk na suché ruce, náhradní balení - placka, 30g (RBNAHR30) , Rest bar – přírodní vosk na suché ruce, náhradní balení - kostka, 15g (rbnahr)

Rest Bar – přírodní vosk na suché ruce, náhradní balení - kostka, 15g (RBNAHR)

Rest Bar – přírodní vosk na suché ruce, náhradní balení - kostka, 15g (RBNAHR)
Detail

Krém na ruce - pro kohokoliv, na ekzém, hydratační, ochranný a vyživující, vhodný pro suchou pokožku, přírodní, mezi aktivní látky patří arganový olej, kakaové máslo, kokosový olej, včelí vosk, vitamín E a zelený čaj, bez parfemace, s přírodními oleji, s vitamíny, bez alkoholu, bez parfemace a s přírodními složkami, objem 15 ml Náhradní náplň do hliníkové krabičky. Vosk musí být v krabičce, papírový obal slouží jen pro převoz. Starou krabičku, prosím, před opakovaným použitím vytřete ubrouskem nebo ideálně lihem, ať se nekontaminuje nový vosk starší šarží (hrozí žluknutí olejů). Náhradní balení vosku je dostupné jen od podzimu do jara, cca do 20-25 stupňů, ve vyšších teplotách neposíláme.Rest Bar je náš nejprodávanější produkt - vyživující a ochranný balzám pro namáhané ruce, pole dance, sport, lezení, řemeslníky, na ekzémy, proti zimě a mrazu. Klíčové vlastnosti krému na ruce Rest BarIdeální k péči o namáhané ruce, se suchou kůží a oděrkami,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Rest Bar – přírodní vosk na suché ruce, náhradní balení - kostka, 15g (RBNAHR) , Rest bar - přírodní vosk na suché ruce, náhradní balení - placka, 30g (rbnahr30)

Rest Bar Les – přírodní vosk na suché ruce - placka, 30g (RBL30)

Rest Bar Les – přírodní vosk na suché ruce - placka, 30g (RBL30)
Detail

Krém na ruce - pro kohokoliv, na ekzém, hydratační, ochranný, vyživující a zjemňující, vhodný pro suchou pokožku, přírodní, mezi aktivní látky patří arganový olej, kakaové máslo, kokosový olej, včelí vosk, vitamín E a zelený čaj, aromatická vůně, bez parabenů, s přírodními oleji, s vitamíny, bez alkoholu a s přírodními složkami, objem 30 ml, lesní řada Tak trochu jiný krém na ruce a náš nejprodávanější produkt. Vyživující a ochranný balzám pro namáhané ruce, pole dance, sport, lezení, řemeslníky, na ekzémy, proti zimě a mrazu. Klíčové vlastnosti krému na ruce Rest Bar LesIdeální k péči o namáhané ruce, se suchou kůží a oděrkami, ale i jako běžná každodenní ochrana pro všechnyVhodný na ekzémy a jiné kožní problémyVhodný pro ty, kdo pracují s vodou a jinými dráždivými látkamiUdržuje pokožku hebkou a vláčnouNa pokožce vytváří ochranný film proti vnějším vlivůmVelmi brzo po aplikaci už kůže nemastí - doporučujeme používat několikrát denně, i... (alza.cz)

Podobné produkty ako Rest Bar Les – přírodní vosk na suché ruce - placka, 30g (RBL30) , Rest bar les – přírodní vosk na suché ruce, náhradní balení, 15g (rblnahr15)

Rest Bar Les – přírodní vosk na suché ruce - kostka, 15g (RBL)

Rest Bar Les – přírodní vosk na suché ruce - kostka, 15g (RBL)
Detail

Krém na ruce - pro kohokoliv, na ekzém, hydratační, ochranný, vyživující a zjemňující, vhodný pro suchou pokožku, přírodní, mezi aktivní látky patří arganový olej, kakaové máslo, kokosový olej, včelí vosk, vitamín E a zelený čaj, aromatická vůně, bez parabenů, s přírodními oleji, s vitamíny, bez alkoholu a s přírodními složkami, lesní řada Tak trochu jiný krém na ruce a náš nejprodávanější produkt. Vyživující a ochranný balzám pro namáhané ruce, pole dance, sport, lezení, řemeslníky, na ekzémy, proti zimě a mrazu. Klíčové vlastnosti krému na ruce Rest Bar LesIdeální k péči o namáhané ruce, se suchou kůží a oděrkami, ale i jako běžná každodenní ochrana pro všechny.Vhodný na ekzémy a jiné kožní problémyVhodný pro ty, kdo pracují s vodou nebo jinými dráždivými látkamiUdržuje pokožku hebkou a vláčnouNa pokožce vytváří ochranný film proti vnějším vlivůmVelmi brzo po aplikaci už kůže nemastí - doporučujeme používat několikrát denně, i během... (alza.cz)

Podobné produkty ako Rest Bar Les – přírodní vosk na suché ruce - kostka, 15g (RBL) , Rest bar vřes - vosk na suché ruce - placka, 30g (rbv30)

Rest Bar Les – přírodní vosk na suché ruce, náhradní balení, 15g (RBLNAHR15)

Rest Bar Les – přírodní vosk na suché ruce, náhradní balení, 15g (RBLNAHR15)
Detail

Krém na ruce - pro kohokoliv, na ekzém, hydratační, ochranný, vyživující a zjemňující, vhodný pro suchou pokožku, přírodní, mezi aktivní látky patří arganový olej, kakaové máslo, kokosový olej, včelí vosk, vitamín E a zelený čaj, dřevitá vůně, bez parabenů, s přírodními oleji, s vitamíny, bez alkoholu a s přírodními složkami, objem 15 ml, lesní řada Náhradní náplň do hliníkové krabičky. Vosk musí být v krabičce, papírový obal slouží jen pro převoz. Starou krabičku, prosím, před opakovaným použitím vytřete ubrouskem nebo ideálně lihem, ať se nekontaminuje nový vosk starší šarží (hrozí žluknutí olejů). Náhradní balení vosku je dostupné jen od podzimu do jara, cca do 20-25 stupňů, ve vyšších teplotách neposíláme.Rest Bar je náš nejprodávanější produkt - vyživující a ochranný balzám pro namáhané ruce, pole dance, sport, lezení, řemeslníky, na ekzémy, proti zimě a mrazu. Klíčové vlastnosti krému na ruce Rest Bar LesIdeální k péči o namáhané ruce,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Rest Bar Les – přírodní vosk na suché ruce, náhradní balení, 15g (RBLNAHR15) , Kamill classic krem na ruce 30ml tuba

Rest Bar Les – přírodní vosk na suché ruce - placka XXL, 50g (RBL50)

Rest Bar Les – přírodní vosk na suché ruce - placka XXL, 50g (RBL50)
Detail

Krém na ruce - pro kohokoliv, na ekzém, hydratační, ochranný, vyživující a zjemňující, vhodný pro suchou pokožku, přírodní, mezi aktivní látky patří arganový olej, kakaové máslo, kokosový olej, včelí vosk, vitamín E a zelený čaj, aromatická vůně, bez parabenů, s přírodními oleji, s vitamíny, bez alkoholu a s přírodními složkami, objem 50 ml, lesní řada Tak trochu jiný krém na ruce a náš nejprodávanější produkt. Vyživující a ochranný balzám pro namáhané ruce, pole dance, sport, lezení, řemeslníky, na ekzémy, proti zimě a mrazu Klíčové vlastnosti krému na ruce LesIdeální k péči o namáhané ruce, se suchou kůží a oděrkami, ale i jako běžná každodenní ochrana pro všechny.Vhodný na ekzémy a jiné kožní problémyVhodný pro ty, kdo pracují s vodou a jinými dráždivými látkamiUdržuje pokožku hebkou a vláčnouNa pokožce vytváří ochranný film proti vnějším vlivůmvelmi brzo po aplikaci už kůže nemastí - doporučujeme používat několikrát denně, i během... (alza.cz)

Podobné produkty ako Rest Bar Les – přírodní vosk na suché ruce - placka XXL, 50g (RBL50) , Rest bar vřes - náhradní balení - kostka, 15g (rbvnáhr)

Rest Bar Les – přírodní vosk na suché ruce, náhradní balení, 30g (RBLnahr30)

Rest Bar Les – přírodní vosk na suché ruce, náhradní balení, 30g (RBLnahr30)
Detail

Krém na ruce - pro kohokoliv, na ekzém, hydratační, ochranný, vyživující a zjemňující, vhodný pro suchou pokožku, přírodní, mezi aktivní látky patří arganový olej, kakaové máslo, kokosový olej, včelí vosk, vitamín E a zelený čaj, aromatická vůně, bez parabenů, s přírodními oleji, s vitamíny, bez alkoholu a s přírodními složkami, objem 30 ml, lesní řada Náhradní náplň do VELKÉ hliníkové krabičky - od VELKÉHO NEBO XXL balení vosku. Vosk musí být v krabičce, papírový obal slouží jen pro převoz. Starou krabičku, prosím, před opakovaným použitím vytřete ubrouskem nebo ideálně lihem, ať se nekontaminuje nový vosk starší šarží (hrozí žluknutí olejů). Náhradní balení vosku je dostupné jen od podzimu do jara, cca do 20-25 stupňů, ve vyšších teplotách neposíláme.Rest Bar je náš nejprodávanější produkt - vyživující a ochranný balzám pro namáhané ruce, pole dance, sport, lezení, řemeslníky, na ekzémy, proti zimě a mrazu. Klíčové vlastnosti krému na ruce... (alza.cz)

Podobné produkty ako Rest Bar Les – přírodní vosk na suché ruce, náhradní balení, 30g (RBLnahr30) , Rest bar vřes - náhradní balení - placka, 30g (rbvnahr30)

Rest Bar Vřes - vosk na suché ruce - placka, 30g (RBV30)

Rest Bar Vřes - vosk na suché ruce - placka, 30g (RBV30)
Detail

Krém na ruce - pro kohokoliv, na ekzém, hydratační, ochranný a vyživující, vhodný pro suchou pokožku, přírodní, mezi aktivní látky patří arganový olej, kakaové máslo, kokosový olej, včelí vosk a zelený čaj, bylinná vůně, bez parabenů, s přírodními oleji, s vitamíny, bez alkoholu a s přírodními složkami, objem 30 ml, arganová řada Tak trochu jiný krém na ruce a náš nejprodávanější produkt. Vyživující a ochranný balzám pro namáhané ruce, pole dance, sport, lezení, řemeslníky, na ekzémy, proti zimě a mrazu. Klíčové vlastnosti krému na ruce Rest Bar VřesIdeální k péči o namáhané ruce, se suchou kůží a oděrkami, ale i jako běžná každodenní ochrana pro všechny.Poradí si s ekzémem a jinými kožními problémyVhodný pro ty, kdo pracují s vodou nebo jinými dráždivými látkamiUdržuje pokožku hebkou a vláčnouNa pokožce vytváří ochranný film proti vnějším vlivůmVelmi brzo po aplikaci už kůže nemastí - doporučujeme používat několikrát denně, i během... (alza.cz)

Podobné produkty ako Rest Bar Vřes - vosk na suché ruce - placka, 30g (RBV30) , Šampon tuhý na suché a vlnité vlasy – český přírodní výrobek, malý 33g (šamsuchm)

Rest Bar Vřes - vosk na suché ruce - placka XXL, 50g (RBV50)

Rest Bar Vřes - vosk na suché ruce - placka XXL, 50g (RBV50)
Detail

Krém na ruce - pro kohokoliv, na ekzém, hydratační, ochranný a vyživující, vhodný pro suchou pokožku, přírodní, mezi aktivní látky patří arganový olej, kakaové máslo, kokosový olej, včelí vosk a zelený čaj, bylinná vůně, bez parabenů, s přírodními oleji, s vitamíny, bez alkoholu a s přírodními složkami, objem 50 ml, arganová řada Tak trochu jiný krém na ruce a náš nejprodávanější produkt. Vyživující a ochranný balzám pro namáhané ruce, pole dance, sport, lezení, řemeslníky, na ekzémy, proti zimě a mrazu. Klíčové vlastnosti krému na ruce Rest Bar VřesIdeální k péči o namáhané ruce, se suchou kůží a oděrkami, ale i jako běžná každodenní ochrana pro všechny.Vhodný na ekzémy a jiné kožní problémyVhodný pro ty, kdo pracují s vodou nebo jinými dráždivými látkamiUdržuje pokožku hebkou a vláčnouNa pokožce vytváří ochranný film proti vnějším vlivůmVelmi brzo po aplikaci už kůže nemastí - doporučujeme používat několikrát denně, i během práceExtra velké... (alza.cz)

Podobné produkty ako Rest Bar Vřes - vosk na suché ruce - placka XXL, 50g (RBV50) , Úsměv - neparfemovaný balzám na rty velký karton, český přírodní výrobek, 10g (usm10)

Ziaja Avocado krém na suché a popraskané ruce 80 ml

Ziaja Avocado krém na suché a popraskané ruce 80 ml
Detail

Ziaja Avocado, 80 ml, Krémy na ruce pro ženy, Krém Ziaja Avocado dokonale hydratuje pokožku vašich rukou a zajistí jim potřebnou výživu. Vlastnosti: hydratuje a vyživuje pokožku regeneruje zabraňuje vysychání pokožky Jak používat: Nanášejte krém na ruce dle potřeby a masírujte, dokud se krém nevstřebá. (notino.cz)

Podobné produkty ako Ziaja Avocado krém na suché a popraskané ruce 80 ml , Rest bar vřes - náhradní balení - placka xxl, 50g (rbvnahr50)

Dárkový balíček Ruce a nohy, česká přírodní kosmetika, 90g+15g (DRUN)

Dárkový balíček Ruce a nohy, česká přírodní kosmetika, 90g+15g (DRUN)
Detail

Dárková kosmetická sada peelingové mýdlo + balzám na suché ruce Dárkové balení pro extra péči o suché a namáhané ruce a nohy. Obsahuje vosk na suché a namáhané ruce Rest Bar a mýdlo s pemzou na ruce a nohy Hardwork, které umyje veškerou špínu a zjemní pokožku. Baleno v kartonové krabičce s průhledným víkem převázané saténovou stuhou (různé barvy). Na krabičce je štítek s informacemi o naší značce a produktech. Klíčové vlastnosti a vybavení Dárkové kosmetické sadyVosk na ruce Rest Bar: neparfemovaný, 15g - s arganovým olejem a zeleným čajemPeeling Hardwork 4: 90g - s pemzou, podmáslím a mořskou solí, vůně s levandulí a mátou (alza.cz)

Podobné produkty ako Dárkový balíček Ruce a nohy, česká přírodní kosmetika, 90g+15g (DRUN) , Maxxo elisir silver dekorativní svíčka, přírodní vosk

Carmex Carmex Original Cherry Tube SPF15 ochranný a zklidňující balzám na suché a popraskané rty - třešňová příchuť 10g

Carmex Carmex Original Cherry Tube SPF15 ochranný a zklidňující balzám na suché a popraskané rty - třešňová příchuť 10g
Detail

Ikonický ochranný a zklidňující balzám na suché a popraskané rty Carmex Original se sladkou třešňovou příchutí.Díky SPF 15 ochrání rty před slunečním zářením. Rty perfektně hydratuje, vyživuje a zklidňuje. Carmex Original zajišťuje okamžitý pocit komfortu a je skvělým pomocníkem na opary, v boji proti dehydrataci rtů, slunečnímu záření, chladu a další nepřízni počasí. Díky tradičnímu složení je známý a populární po celém světě. Účinné látky:• Lanolín - pomáhá k hydrataci trů a vytváří dlohotrvající vodní bariéru• Mentol - chladí rty• Kafr - pomáhá k regeneraci rtů• Kakaové máslo - zjemňuje a zvláčňuje rty• Včelí vosk - Zajišťuje dlouhotvající ochranu Jak používat:Naneste na rty kdykoliv během dne a opakujte podle potřeby. (fann.cz)

Podobné produkty ako Carmex Carmex Original Cherry Tube SPF15 ochranný a zklidňující balzám na suché a popraskané rty - třešňová příchuť 10g , Vivaco body tip tuba krém na ruce goji 75 ml (8595635203787)

Šampon tuhý na suché a vlnité vlasy – český přírodní výrobek, malý 33g (ŠAMSUCHM)

Šampon tuhý na suché a vlnité vlasy – český přírodní výrobek, malý 33g (ŠAMSUCHM)
Detail

Tuhý šampon pro suché, vlnité a kudrnaté a nepoddajné a krepaté vlasy, unisex, účinek: lesk, hydratace a regenerace,, složení: s keratinem, s přírodními oleji a s vitamíny Tuhý šampon na suché a vlnité vlasy s arganovým a kokosovým olejem, kakaovým máslem, keratinem, proteiny a ceramidy. Obsahuje extra šetrné tenzidy pro jemné umytí vlasů a vysoké množství olejů a vyživujících látek pro suché vlasy. Také obsahuje vyživující proteiny a keratin, lipidové zpevňující ceramidy, hydratační inulin a panthenol. Tuhé šampony déle vydrží, a výborně se hodí na cesty. Klíčové vlastnosti tuhého šamponu na suché a vlnité vlasyVeganBez sulfátů, bez parabenů, bez silikonůUnisex vůně s citrusy, grepem a cedrem - pouze esenciální oleje PoužitíJe to vlastně tuhá forma šamponu. Složení má obdobné jako tekuté šampony, ale je bez vody, která tvoří v tekutých šamponech hlavní složku. Funguje tedy úplně stejně - po namočení prostě napěníte... (alza.cz)

Podobné produkty ako Šampon tuhý na suché a vlnité vlasy – český přírodní výrobek, malý 33g (ŠAMSUCHM) , Isolda krém na ruce včelí vosk s mateřídouškou 500 ml (8594011508096)

Lavera Intenzivní šampon pro pro suché a namáhané vlasy (Repair & Care) 250 ml

Lavera Intenzivní šampon pro pro suché a namáhané vlasy (Repair & Care) 250 ml
Detail

Namáhané a vysušené vlasy potřebují intenzivní péči. Šampon Repair & Care obsahuje velmi jemné mycí substance z kokosového oleje a cukru. Působí obzvlášť citlivě a jeho nové vylepšené složení pečuje o části poškozených vlasů a zároveň posiluje vlasovou strukturu. Bio růže: Hydratuje, vyhlazuje a upravuje vlasovou strukturu. Hráškový protein: Dodává vlasům potřebné množství hydratace. Vlasy jsou hladší a snadněji se rozčesávají. PopisVlastnosti: s obahem bio růží a hrachovým proteinem, pomáhá proti zacuchání vlasů, pečuje a hydratuje, posiluje vlasovou strukturu, zajišťuje obzvláště jemné mytí, příjemná vůně. Vaše vlasy budou hedvábně jemné, hladké a pružné. Náš tipPro dokonalou péči doporučujeme kombinovat s kondicionérem a kúrou pro velmi poškozené a suché vlasy.Jak používatAplikujte do mokrých vlasů a důkladně opláchněte. (patro.cz)

Podobné produkty ako Lavera Intenzivní šampon pro pro suché a namáhané vlasy (Repair & Care) 250 ml , Nature-store bio - včelí vosk přírodní 50 g (0745110796046)

Vyživující tuhý šampon na suché a velmi suché vlasy

Vyživující tuhý šampon na suché a velmi suché vlasy
Detail

Vyživující tuhý šampon na suché a velmi suché vlasy přímo od výrobce YVES ROCHER za skvělou cenu 219.00 Kč. Kupte ještě dnes. (yves-rocher.cz)

Podobné produkty ako Vyživující tuhý šampon na suché a velmi suché vlasy , Vivaco body tip tuba krém na ruce pomerančový květ s mandarinkou 75 ml (8595635203770)

Bosch Vysavač na suché a mokré vysávání AdvancedVac 20

Detail

Kompaktní a lehký vysavač Bosch UniversalVac 20 pro suché i mokré sání. Příkon 1200 W a objem nádržky je 20 l. (mall.cz)

Podobné produkty ako Bosch Vysavač na suché a mokré vysávání AdvancedVac 20 , Život s květinami: trvanlivé dekorace, suché , umělé a přírodní materiály (978-80-86726-82-3)

Hyundai vysavač na suché a mokré vysávání VC 5750

Detail

Praktický víceúčelový vysavač Hyundai VC 5750 kombinuje 3 v 1. Zvládá nejen klasické suché vysávání, ale také mokré vysávání a čištění koberců. Šamponuje, hloubkově čistí, propírá koberce a dokonce i čalouněný nábytek. Při vysávání do vody má nadstandardní zásobník na 9 l znečištěné vody. Nechybí ani klasický prachový sáček o objemu 4 l. Vysavač je ideální pro příležitostné kutily, popř. na úklid po rekonstrukci nebo mimořádné události. (mall.cz)

Podobné produkty ako Hyundai vysavač na suché a mokré vysávání VC 5750 , Suretti splávek na sumce 10g (4891223082388)

Mádara Kondicionér na suché a zničené vlasy 200 ml

Mádara Kondicionér na suché a zničené vlasy 200 ml
Detail

Mádara Kondicionér na suché a zničené vlasy 200 ml Kondicionér na suché a poškozené vlasy Mádara Nourish and Repair s obsahem přírodních extraktů z kdoule a kopřivy + avokádový olej pro hloubkovou výživu. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Mádara Kondicionér na suché a zničené vlasy 200 ml , Lapis tycinka na kuri oko 10g

Hairburst Šampon na suché a poškozené vlasy 350 ml

Hairburst Šampon na suché a poškozené vlasy 350 ml
Detail

Hairburst Šampon na suché a poškozené vlasy 350 ml Fíkový & Vanilkový šampon pro suché a poškozené vlasy. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Hairburst Šampon na suché a poškozené vlasy 350 ml , Nebiolina gel na ruce a tvář

Bosch vysavač na suché a mokré vysávání UniversalVac 15

Detail

Kompaktní a lehký vysavač Bosch UniversalVac 15 pro suché i mokré sání. Příkon 1000 W a objem nádržky je 15 l. (mall.cz)

Podobné produkty ako Bosch vysavač na suché a mokré vysávání UniversalVac 15 , Vosk na depilaci dm

Lobey Šampon na suché a poškozené vlasy 200 ml

Lobey Šampon na suché a poškozené vlasy 200 ml
Detail

Lobey Šampon na suché a poškozené vlasy 200 ml Šampon na suché a poškozené vlasy od značky Lobey poskytuje suchým a poškozeným vlasům komplexní péči, neboť působí ve 3 směrech - pečuje o pokožku hlavy, o vlas zevnitř a o vlas zvenku. Zároveň je velmi šetrný, nedráždí a nadměrně nevysušuje díky použití jemných mycích složek. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Lobey Šampon na suché a poškozené vlasy 200 ml , Na čištění a péči o kůži tuba 280ml (am00513)

Cannaderm Natura Šampon na suché a poškozené vlasy 200 ml

Cannaderm Natura Šampon na suché a poškozené vlasy 200 ml
Detail

Natura šampon pro šetrné mytí jemných, suchých a poškozených vlasů. (drmax.cz)

Podobné produkty ako Cannaderm Natura Šampon na suché a poškozené vlasy 200 ml , Kremy na ruce pece o a nehty

Nilfisk vysavač na suché a mokré vysávání BUDDY II 12L

Detail

Vysavač na suché a mokré nečistoty Nilfisk BUDDY II 12 o příkonu 1200 W je vhodný pro všechny úkoly v domácnosti. Jeho přednostmi jsou kompaktní velikost, jednoduchá obsluha a robustní konstrukce. (mall.cz)

Podobné produkty ako Nilfisk vysavač na suché a mokré vysávání BUDDY II 12L

Rohnson vysavač na suché a mokré vysávání R-144 AquaTech

Detail

Vodní vysavač s omyvatelným HEPA filtrem. Rohnson R-144 AquaTech umožňuje mokré i suché vysávání. Nečistoty jsou vháněny do sběrné nádoby o objemu 15 litrů. Jistě využijete i funkci čištění vzduchu – tzv. opačné foukání. V balení naleznete 2 podlahové hubice – 1 pro mokré použití a 1 pro suché vysávání. (mall.cz)

Podobné produkty ako Rohnson vysavač na suché a mokré vysávání R-144 AquaTech

Fieldmann vysavač na suché a mokré vysávání FDU 2004-E

Detail

Vysavač na mokré a suché vysávání Fieldmann. Sání popela do 40 °C, kovová nádoba 30 L, podlahová hubice se stěrkou, elektrická zásuvka do 2000 W. (mall.cz)

Podobné produkty ako Fieldmann vysavač na suché a mokré vysávání FDU 2004-E

Nilfisk vysavač na suché a mokré vysávání BUDDY II 18L

Detail

Vysavač na suché a mokré nečistoty Nilfisk BUDDY II 18 o příkonu 1200 W je vhodný pro všechny úkoly v domácnosti. Jeho přednostmi jsou kompaktní velikost, jednoduchá obsluha a robustní konstrukce. (mall.cz)

Podobné produkty ako Nilfisk vysavač na suché a mokré vysávání BUDDY II 18L

BOSCH Professional Vysavač na suché a mokré vysávání GAS 15

Detail

Vysavač na mokré/suché vysávání Bosch GAS 15. Kompatibilní s domácími i profesionálními sáčky na prach. (mall.cz)

Podobné produkty ako BOSCH Professional Vysavač na suché a mokré vysávání GAS 15

Fieldmann vysavač na suché a mokré vysávání FDU 201432-E

Detail

Vysavač na mokré a suché vysávání Fieldmann 201432-E s příkonem 1400 W a objemem nádoby 30 l. Je vybaven zásuvkou o příkonu 2000 W pro přídavná zařízení. (mall.cz)

Podobné produkty ako Fieldmann vysavač na suché a mokré vysávání FDU 201432-E

BeauTerra Šampon tuhý na suché a poškozené vlasy 75 g

BeauTerra Šampon tuhý na suché a poškozené vlasy 75 g
Detail

Tuhý šampon na suché a poškozené vlasy od francouzské značky BeauTerra šetrně odstraňuje nečistoty z vlasů i pokožky hlavy. Zanechává vyživené a hydratované délky. (drmax.cz)

Podobné produkty ako BeauTerra Šampon tuhý na suché a poškozené vlasy 75 g

Hairburst Hairburs Kondicionér na suché a poškozené vlasy 350 ml

Hairburst Hairburs Kondicionér na suché a poškozené vlasy 350 ml
Detail

Hairburst Hairburs Kondicionér na suché a poškozené vlasy 350 ml Fíkový & Vanilkový kondicionér pro suché a poškozené vlasy. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Hairburst Hairburs Kondicionér na suché a poškozené vlasy 350 ml

Bosch vysavač na suché a mokré vysávání BWD421PET AquaWash & Clean

Detail

Vysavač s příkonem 2100 W na mokré a suché vysávání. Bosch BWD421PET AquaWash & Clean je vybaven nádrží na vodu o objemu 5 litrů, která se dá snadno doplnit. Bezsáčkové provední šetří náklady za sáčky a snižuje kontakt s prachem. Součástí je bohaté příslušenství na mokré i suché vysávání pro různé povrchy. (mall.cz)

Podobné produkty ako Bosch vysavač na suché a mokré vysávání BWD421PET AquaWash & Clean

Bosch vysavač na suché a mokré vysávání BWD41720 AquaWash & Clean

Detail

Vysavač s výkonem 1700 W na mokré a suché vysávání. Bosch BWD41720 AquaWash & Clean je vybaven nádrží na vodu o objemu 5 litrů, která se dá snadno doplnit. Bezsáčkové provedení šetří náklady za sáčky a snižuje kontakt s prachem. (mall.cz)

Podobné produkty ako Bosch vysavač na suché a mokré vysávání BWD41720 AquaWash & Clean

Cannaderm Natura šampon na suché a poškozené vlasy 200 ml

Cannaderm Natura šampon na suché a poškozené vlasy 200 ml
Detail

Cannaderm Natura šampon na suché a poškozené vlasy 200 ml Šampon pro šetrné mytí jemných, suchých a poškozených vlasů. Přírodní extrakty napomáhají k rychlé obnově ochranného filmu na vlasech, a tím dodávají vlasům lesk, objem, pružnost a zlepšuje jejich upravitelnost do účesu. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Cannaderm Natura šampon na suché a poškozené vlasy 200 ml

Rest Bar Vřes - náhradní balení - kostka, 15g (RBVNÁHR)

Rest Bar Vřes - náhradní balení - kostka, 15g (RBVNÁHR)
Detail

Krém na ruce - pro kohokoliv, na ekzém, ochranný a vyživující, vhodný pro suchou pokožku, přírodní, mezi aktivní látky patří arganový olej, kakaové máslo, kokosový olej, včelí vosk a zelený čaj, bylinná vůně, bez parabenů, s přírodními oleji, s vitamíny, bez alkoholu a s přírodními složkami, arganová řada Náhradní náplň do hliníkové krabičky. Vosk musí být v krabičce, papírový obal slouží jen pro převoz. Starou krabičku, prosím, před opakovaným použitím vytřete ubrouskem nebo ideálně lihem, ať se nekontaminuje nový vosk starší šarží (hrozí žluknutí olejů). Náhradní balení vosku je dostupné jen od podzimu do jara, cca do 20-25 stupňů, ve vyšších teplotách neposíláme.Rest Bar je náš nejprodávanější produkt - vyživující a ochranný balzám pro namáhané ruce, pole dance, sport, lezení, řemeslníky, na ekzémy, proti zimě a mrazu. Klíčové vlastnosti krému na ruce Rest Bar VřesIdeální k péči o namáhané ruce, se suchou kůží a oděrkami, ale i jako běžná... (alza.cz)

Podobné produkty ako Rest Bar Vřes - náhradní balení - kostka, 15g (RBVNÁHR)

Rest Bar Vřes - náhradní balení - placka, 30g (RBVNAHR30)

Rest Bar Vřes - náhradní balení - placka, 30g (RBVNAHR30)
Detail

Krém na ruce - pro kohokoliv, na ekzém, hydratační, ochranný a vyživující, vhodný pro suchou pokožku, přírodní, mezi aktivní látky patří arganový olej, kakaové máslo, kokosový olej, včelí vosk a zelený čaj, bylinná vůně, bez parabenů, s přírodními oleji, s vitamíny, bez alkoholu a s přírodními složkami, arganová řada Náhradní náplň do VELKÉ hliníkové krabičky - od VELKÉHO NEBO XXL balení vosku. Vosk musí být v krabičce, papírový obal slouží jen pro převoz. Starou krabičku, prosím, před opakovaným použitím vytřete ubrouskem nebo ideálně lihem, ať se nekontaminuje nový vosk starší šarží (hrozí žluknutí olejů). Náhradní balení vosku je dostupné jen od podzimu do jara, cca do 20-25 stupňů, ve vyšších teplotách neposíláme.Rest Bar je náš nejprodávanější produkt - vyživující a ochranný balzám pro namáhané ruce, pole dance, sport, lezení, řemeslníky, na ekzémy, proti zimě a mrazu. Klíčové vlastnosti krému na ruce Rest Bar VřesIdeální k péči o... (alza.cz)

Podobné produkty ako Rest Bar Vřes - náhradní balení - placka, 30g (RBVNAHR30)

Vyživující tuhý šampon na suché a velmi suché vlasy s pouzdrem

Vyživující tuhý šampon na suché a velmi suché vlasy s pouzdrem
Detail

Vyživující tuhý šampon na suché a velmi suché vlasy s pouzdrem přímo od výrobce YVES ROCHER za skvělou cenu 309.00 Kč. Kupte ještě dnes. (yves-rocher.cz)

Podobné produkty ako Vyživující tuhý šampon na suché a velmi suché vlasy s pouzdrem

Weleda Skin Food balzám na suché a popraskané rty 8 ml

Weleda Skin Food balzám na suché a popraskané rty 8 ml
Detail

Weleda Skin Food, 8 ml, Péče o okolí rtů pro ženy, Speciální péče o rty Weleda Skin Food zajistí, že budou vaše rty ještě krásnější. Vlastnosti: dodává rtům i jejich okolí potřebnou hydrataci a výživu výrazně regeneruje a chrání Jak používat: Naneste krouživými pohyby na vlhké rty a lehce masírujte. (notino.cz)

Podobné produkty ako Weleda Skin Food balzám na suché a popraskané rty 8 ml

OnlyBio Maska na suché a poškozené vlasy Hydra Repair (200 ml)

OnlyBio Maska na suché a poškozené vlasy Hydra Repair (200 ml)
Detail

Regenerační maska vytáhne ze šlamastiky všechny vysušené kadeře bez života. Aktivními rostlinnými ingrediencemi nabitá receptura vlasy hloubkově vyživí a obnoví jejich přirozenou sílu. Výtažek z aloe vera hydratuje a společně s blahodárným ricinovým olejem stimulují růst. Příležitost opečovat háro si nenechal ujít ani rostlinný keratin. Pramínky chrání před poškozením, hezky je uhlazuje a prozáří leskem. Kvalitní recepturu masky souhlasně odkývali i v EcoCertu a v Polské dermatologické společnosti, zelená srdce navíc potěší i tuba z recyklovatelného bioplastu. Za značkou OnlyBio stojí polská firma Laboratorium Naturella. Maximální profesionalita a neustálé vzdělávání se ve svém oboru jsou vepsány hluboko v její DNA. Je totiž zároveň biotechnologickou laboratoří, která se zabývá vývojem a výzkumem. Pečlivě vyvíjí a vyrábí přírodní kosmetiku pro péči o tělo a vlasy dětí i dospělých. U všech produktů garantuje obsah minimálně 99 % čistě přírodních surovin. Ty také z velké míry pochází z lokálních zdrojů. Pyšní se certifikací EcoCert – Cosmos Natural, Vegan Society a zakládají si na unikátní technologii biorafinace surfaktinu z řepky. (zoot.cz)

Podobné produkty ako OnlyBio Maska na suché a poškozené vlasy Hydra Repair (200 ml)

Nilfisk vysavač na suché a mokré vysávání BUDDY II 18L Inox

Detail

Vysavač na suché a mokré nečistoty o příkonu 1200 W a objemem nádrže 18 l. Je vhodný pro všechny úkoly v domácnosti. (mall.cz)

Podobné produkty ako Nilfisk vysavač na suché a mokré vysávání BUDDY II 18L Inox

Einhell vysavač na suché a mokré vysávání TH-VC 1930 SA

Detail

Vysavač pro mokré a suché sání Einhell TH-VC 1930 SA. Funkce foukání rozšiřuje použití tohoto vysavače. Výkon 1500 W. Bezsáčková filtrace. 30 l nádoba z nerezové oceli. (mall.cz)

Podobné produkty ako Einhell vysavač na suché a mokré vysávání TH-VC 1930 SA

Shop-Vac vysavač na suché a mokré vysávání MICRO 16 PORTABLE

Detail

Mokro-suchý lehký vysavače Shop-Vac Micro 16 Portable. S vysavačem Micro 16 Portable dokážete vysát prach a špínu z koberců, podlah a ještě k tomu odstranit mokré nečistoty. Užitnou hodnotu zvyšuje možnost zavěšení na zeď. (mall.cz)

Podobné produkty ako Shop-Vac vysavač na suché a mokré vysávání MICRO 16 PORTABLE

Shop-Vac vysavač na suché a mokré vysávání SHOP VAC 16

Detail

Výkonný vysavač na suché a mokré vysávání Shop-Vac SHOP VAC 16. Příkon vysavače je 1100 W. Vysavač má 16 litrovou plastovou nádrž z kvalitního plastu. Pro snadnou manipulaci je vysavač vybaven sklopným madlem a transportními kolečky. (mall.cz)

Podobné produkty ako Shop-Vac vysavač na suché a mokré vysávání SHOP VAC 16
Rest Bar – přírodní vosk na suché a namáhané ruce - tuba, 10g (RBTUBA), Rest Bar Les – přírodní vosk na suché ruce - tuba, 10g (RBLTUBA), Rest Bar Vřes - vosk na suché a namáhané ruce - tuba, 30g (RBVTUBA30), Rest Bar – přírodní vosk na suché a namáhané ruce - kostka, 15g (RB), Rest Bar Vřes - vosk na suché a namáhané ruce - kostka, 15g (RBV), Rest Bar – přírodní vosk na suché ruce - placka XXL, 50g (RB50), Rest Bar Les – přírodní vosk na suché ruce - kostka, 15g (RBL), Rest Bar Les – přírodní vosk na suché ruce - placka, 30g (RBL30), Rest Bar – přírodní vosk na suché ruce, náhradní balení - kostka, 15g (RBNAHR), Rest Bar - přírodní vosk na suché ruce, náhradní balení - placka, 30g (RBNAHR30), Rest Bar Les – přírodní vosk na suché ruce, náhradní balení, 15g (RBLNAHR15), Rest Bar Vřes - vosk na suché ruce - placka, 30g (RBV30), kamill classic krem na ruce 30ml tuba, Rest Bar Vřes - náhradní balení - kostka, 15g (RBVNÁHR), Rest Bar Vřes - náhradní balení - placka, 30g (RBVNAHR30), Šampon tuhý na suché a vlnité vlasy – český přírodní výrobek, malý 33g (ŠAMSUCHM), Úsměv - neparfemovaný balzám na rty velký karton, český přírodní výrobek, 10g (USM10), Rest Bar Vřes - náhradní balení - placka XXL, 50g (RBVNAHR50), Maxxo Elisir Silver Dekorativní svíčka, přírodní vosk, VIVACO Body Tip Tuba krém na ruce Goji 75 ml (8595635203787), ISOLDA Krém na ruce včelí vosk s mateřídouškou 500 ml (8594011508096), NATURE-STORE bio - včelí vosk přírodní 50 g (0745110796046), VIVACO Body Tip Tuba krém na ruce Pomerančový květ s mandarinkou 75 ml (8595635203770), Život s květinami: Trvanlivé dekorace, suché , umělé a přírodní materiály (978-80-86726-82-3), Suretti Splávek na sumce 10g (4891223082388), lapis tycinka na kuri oko 10g, Nebiolina Gel na ruce a tvář, vosk na depilaci dm, Na čištění a péči o kůži tuba 280ml (am00513), kremy na ruce pece o a nehty