Renovality Šípkový olej za studena lisovaný 100 ml

Renovality Šípkový olej za studena lisovaný 100 ml

Renovality Šípkový olej za studena lisovaný 100 ml

Je ceněn pro své regenerační účinky, chrání pokožku zatíženou nepříznivými účinky prostředí a podporuje její vitalitu. Šípkový olej se snadno vstřebává a nezanechává mastný film. Olej můžete používat v čisté formě nebo přidávat do krémů a pleťových mlék. Je použitelný nejen pro pleť a tělo, ale i vlasy. Použití: Pro suchou a zralou pleť. Složení/INCI: Rosa Rubiginosa Seed Oil Dávkování a užívání: Používejte na pokožku nebo pleť. Ideálního výsledku dosáhnete při noční aplikaci po odlíčení pokožky. Kapátkem odeberte z lahvičky požadované množství oleje do dlaně ruky, prohřejte v dlani a poté aplikujte na pleť. Vetřete do kůže. Vlasové tonikum: Olejem masírujte pokožku hlavy a pak vetřete do vlasů po celé délce, zabalte do ručníku a nechejte 10 minut působit, poté opláchněte. Upozornění:… (drmax.cz)

Šípkový olej za studena lisovaný 100 ml

Šípkový olej za studena lisovaný 100 ml

Popis Za studena lisovaný olej ze semínek divoce rostoucí růže Rosa rubiginosa, který obsahuje, kromě dalších látek, vysoké množství vitamínu C a nenasycených mastných kyselin. (ageo.cz)

Renovality Čajovník olej za studena lisovaný 100 ml

Renovality Čajovník olej za studena lisovaný 100 ml

Olej se vyznačuje silným hydratačním a regeneračním účinkem, hydratuje pokožku i v hlubších vrstvách. Obsahuje přírodní skvalen. Skvalen je součástí pokožky a jeho nedostatek je pokládán za příčinu stárnutí a ztráty pevnosti pokožky a vzniku vrásek. Tento lipid lze symbolicky nazvat přírodní facelift. Použití: Pro všechny typy pokožky, vlasová regenerace. Ingredients (INCI): Camellia sinensis seed oil Dávkování a užívání: Ideálního výsledku dosáhnete při noční aplikaci po odlíčení pokožky. Kapátkem odeberte z lahvičky požadované množství oleje do dlaně ruky, prohřejte v dlani a poté aplikujte na pleť. Ošetřit můžete krk, dekolt i pokožku celého těla. Jemně vmasírujte do pokožky a nechejte vstřebat. Vlasové tonikum: Olejem masírujte pokožku hlavy a pak vetřete do vlasů po celé délce,… (drmax.cz)

Renovality Meruňkový olej za studena lisovaný 100 ml

Renovality Meruňkový olej za studena lisovaný 100 ml

Je vhodný pro každý typ pleti. Pleť je po ošetření velice jemná a pružná. Má zvláčňující, čistící, výživný a regenerační účinek. Má vysoký obsah nenasycených esenciálních kyselin, zejména olejové a linoleové. Nezanechává pocit mastnoty. Perfektních výsledků dosáhnete také při použití ve formě vlasového zábalu. Vynikající je i k ošetření ekzémů, akné a na spáleniny. Dávkování a používání: Používejte na pokožku nebo pleť: Ideálního výsledku dosáhnete při noční aplikaci po odlíčení pokožky. Kapátkem odeberte z lahvičky požadované množství oleje do dlaně ruky, prohřejte v dlani a poté aplikujte na pleť. Vetřete do kůže. Vlasové tonikum: Olejem masírujte pokožku hlavy a pak vetřete do vlasů po celé délce, zabalte do ručníku a nechejte 10 minut působit, poté opláchněte. Takové ošetření pomůže… (drmax.cz)

Renovality Marulový olej za studena lisovaný 100 ml

Renovality Marulový olej za studena lisovaný 100 ml

Renovality Marulový olej za studena lisovaný je multifunkční kosmetický přípravek s lehkou texturou. Jedná se o za studena lisovaný olej výborné kvality. Marulový olej se rychle vstřebává do pokožky, kterou okamžitě vyživuje a hydratuje. Je výborný v preventivní péči o problematickou, namáhanou nebo zralou pokožku (sklon k akné, celulitidě, jizvy, strie, stařecká kůže, tvrdá kůže). Po použití marulového oleje bude vaše pokožka rozjasněná, vyhlazená, zpevněná zklidněná. Je vhodný pro všechny typy pleti. Perfektně regeneruje vlasy, dodává jim sametový lesk bez zatížení. Exkluzivní je v péči o suché, křehké a poškozené vlasy, redukuje roztřepené konečky a zlepšuje vlasovou strukturu. K balení olejů Renovality se používá to nejlepší fialové sklo. Fialové sklo zaručuje bioaktivní stálost. Vliv… (drmax.cz)

Uživatele, kteří hledají "Renovality Šípkový olej za studena lisovaný 100 ml" se dívají také na:

Manosa plus 100 tablet
Pouzdro na cigarety 100
Plyšový kůň velký hnědý 100 cm
Fitness diář 2018 - moje cesta za zdravějším já

Renovality Lískový olej za studena lisovaný 100 ml

Renovality Lískový olej za studena lisovaný 100 ml

Za studena lisovaný olej obsahuje vitamíny A, B a E. Jako masážní olej vyživuje, regeneruje a hydratuje pokožku, podporuje její prokrvení a zachovává elasticitu. Dobře se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty, kůže je po použití oleje hebká a sametová. Používá se do masážních směsí pro maminky a malé děti. Můžete ho použít také pro vlasové olejové zábaly. Použití: Pro všechny typy pokožky, vlasová regenerace. Složení/INCI: Corylus avellana oil Dávkování a užívání: Používejte na pokožku nebo pleť. Ideálního výsledku dosáhnete při noční aplikaci po odlíčení pokožky, na vyčištěnou a mokrou pokožku. Kapátkem odeberte z lahvičky požadované množství oleje do dlaně ruky, prohřejte v dlani a poté aplikujte na pleť. Vetřete do kůže. Vlasové tonikum: Olejem masírujte pokožku hlavy a pak vetřete do… (drmax.cz)

Renovality Caraway Oil - Kmínový olej za studena lisovaný 100 ml

Renovality Caraway Oil - Kmínový olej za studena lisovaný  100 ml

Caraway Oil - Kmínový olej za studena lisovaný - kmínový olej obsahuje množství nenasycených mastných kyselin, proto je vhodný k vnitřnímu i vnějšímu použití - patří mezi tradiční oleje využívané v asijské a orientální medicíně Použití: Používejte na pokožku nebo pleť. Ideálního výsledku dosáhnete při noční aplikaci po odlíčení pokožky. Kapátkem odeberte z lahvičky požadované množství oleje do dlaně ruky, prohřejte v dlani a poté aplikujte na pleť. Vetřete do pokožky. Ke koupeli stačí nakapat 30 kapek oleje do vany s horkou vodou. Při masáži naneste 20 kapek oleje na unavené svaly a lehce masírujte. (prodejparfemu.cz)

Renovality Argan Oil - Arganový olej za studena lisovaný 100 ml

Renovality Argan Oil - Arganový olej za studena lisovaný 100 ml

Argan Oil - Arganový olej za studena lisovaný - arganový olej je zdrojem nenasycených mastných kyselin, antioxidantů, vitamínů a fytosterolů - působí blahodárně na pokožku zarudlou, vysušenou i se sklonem k praskání - redukuje vrásky, hydratuje a pomáhá udržet pokožce svěží vzhled Použití: Používejte denně na pokožku nebo pleť. Ideálního výsledku dosáhnete při noční aplikaci po odlíčení pokožky. Kapátkem odeberte z lahvičky požadované množství oleje do dlaně ruky, prohřejte v dlani a poté aplikujte na pleť. Vetřete do kůže. V případě použití jako vlasového tonika masírujte olejem pokožku hlavy a pak vetřete do vlasů po celé délce, zabalte do ručníku a nechejte 10 minut působit, poté opláchněte. (prodejparfemu.cz)

Renovality Castor Oil - Ricinový olej za studena lisovaný 100 ml

Renovality Castor Oil - Ricinový olej za studena lisovaný  100 ml

Castor Oil - Ricinový olej za studena lisovaný - ricinový olej Renovality se doporučuje jak na ošetření zhojených jizev, tak i jako forma teplého obkladuna kůži namožených částí těla Použití: Používejte denně na pokožku nebo pleť. Ideálního výsledku dosáhnete při noční aplikaci po odlíčení pokožky. Kapátkem odeberte z lahvičky požadované množství oleje do dlaně ruky, prohřejte v dlani a poté aplikujte na pleť. Vetřete do kůže. (prodejparfemu.cz)

Renovality Apricot Oil - Meruňkový olej za studena lisovaný 100 ml

Renovality Apricot Oil - Meruňkový olej za studena lisovaný  100 ml

Apricot Oil - Meruňkový olej za studena lisovaný - meruňkový olej má zvláčňující, čistící, výživné a regenerační účinky - pleť je po ošetření jemná a pružná - meruňkový olej Renovality je bohatý na nenasycené esenciální kyseliny, zejména olejové a linoleové - nezanechává pocit mastnoty - meruňkový olej je perfektní k ošetření ekzémů, akné a spálenin - zároveň je možné jej použít i na vlasové zábaly v případě suchých a lámavých vlasů bez vitality Použití: Používejte denně na pokožku nebo pleť. Ideálního výsledku dosáhnete při noční aplikaci po odlíčení pokožky. Kapátkem odeberte z lahvičky požadované množství oleje do dlaně ruky, prohřejte v dlani a poté aplikujte na pleť. Vetřete do kůže. V případě použití jako vlasového tonika masírujte olejem pokožku hlavy a pak vetřete do vlasů po… (prodejparfemu.cz)

Renovality Okurkový olej ze semen za studena lisovaný 100 ml

Renovality Okurkový olej ze semen za studena lisovaný 100 ml

Exkluzivní, za studena lisovaný olej ze semen okurky, který hydratuje pokožku a podporuje regeneraci kožních buněk. Pomáhá také udržet v dobrém stavu pleť se sklonem k tvorbě vrásek, strií, akné a přispívá ke zklidnění zarudlé pleti. Použití: Pro všechny typy pokožky, vlasová regenerace. Složení/INCI: Cucumis sativus seed oil Dávkování a užívání: Používejte na pokožku nebo pleť. Ideálního výsledku dosáhnete při noční aplikaci po odlíčení pokožky, na vyčištěnou a mokrou pokožku. Kapátkem odeberte z lahvičky požadované množství oleje do dlaně ruky, prohřejte v dlani a poté aplikujte na pleť. Vetřete do kůže. Vlasové tonikum: Olejem masírujte pokožku hlavy a pak vetřete do vlasů po celé délce, zabalte do ručníku a nechejte 10 minut působit, poté opláchněte. Upozornění: Určen pouze ke… (drmax.cz)

Renovality Original Series Rosehip Oil - Šípkový olej lisovaný za…

Renovality Original Series Rosehip Oil - Šípkový olej lisovaný za studena 100 ml

Original Series Rosehip Oil - Šípkový olej lisovaný za studena - regenerace a revitalizace pleti - ochrana pleti před vnějším prostředím - snadno se vstřebává Použití: Na pleť: Aplikujte denně malé množství do Vašich dlaní. Vmasírujte do pleti a krku. Nejlepších výsledků dosáhnete při večerním použití na čistou pleť. Do vlasů: Vmasírujte malé množství do pokožky hlavy a do délek vlasů. Zabalte vlasy do ručníku. Nechte působit cca 10 minut. Poté důkladně opláchněte. * (prodejparfemu.cz)

Renovality Marulový olej za studena lisovaný s pipetkou Renovality …

Renovality Marulový olej za studena lisovaný s pipetkou Renovality  100 ml

Popis Marulový olej přispívá k regeneraci pokožky a udržuje ji v dobrém stavu. Popis Olej z marulového stromu je lisovaný za studena. Marulový olej je výborný v preventivní péči o problematickou pleť i namáhanou nebo zralou pokožku (sklon k akné, celulitidě, jizvy, strie, stařecká kůže, tvrdá kůže), kdy se projeví jeho antioxidační, hydratační a antiseptické vlastnosti. Exkluzivní je také v péči o suché, křehké a poškozené vlasy, kdy redukuje roztřepené konečky a zlepšuje vlasovou strukturu. Lze použít pro všechny typy pokožky. Složení Sclerocarya birrea seed oil (Marulový olej) Jak používat Používejte na pokožku nebo pleť. Kapátkem odeberte z lahvičky… (ageo.cz)

Renovality Kávový olej za studena lisovaný pipetka 100 ml

Renovality Kávový olej za studena lisovaný pipetka 100 ml

Olej lisovaný za studena ze zelených semen kávovníku. Olej se používá jako základ v anti-celulitidových a zeštíhlujících směsí. Obsahuje enzymy, vitamíny a vysoký obsah kofeinu. Tento olej se řadí mezi špičku anti-aging přípravků a vyhledávají ho celebrity celého světa! Kávový olej si můžete aplikovat neředěný na obličej nebo masírovat problematické partie. Pleť uklidňuje, krásně čistí a udržuje její přiměřenou vlhkost. Perfektně se vstřebává, zanechává jemný sametový pocit na pokožce a neznatelně voní. Vhodné pro všechny typy pleti, v každém věku. Složení: Coffea Arabica (Coffee) Seed Oil, (kávový olej). Použití: Ideálního výsledku dosáhnete při noční aplikaci po odlíčení pokožky. Kapátkem odeberte z lahvičky požadované množství oleje do dlaně ruky, prohřejte v dlani a poté aplikujte na… (drmax.cz)

Renovality Opuncie olej za studena lisovaný 50 ml

Renovality Opuncie olej za studena lisovaný 50 ml

Renovality Opuncie olej za studena lisovaný se vyrábí ze semínek plodu kaktusu. Je to vzácný olej, který obsahuje vysoké množství esenciálních mastných kyselin, vitaminu E, aminokyseliny a minerály. Olej z opuncie se rychle vstřebává, obnovuje pružnost pokožky a rozjasňuje pleť. Přirozeně vyživuje, hydratuje a zjemňuje pokožku. Olej je velice vhodný k péči o zralou pleť. Neobsahuje žádné minerální oleje, syntetické látky, konzervanty nebo barviva. K balení olejů Renovality se používá to nejlepší fialové sklo. Fialové sklo zaručuje bioaktivní stálost. Vliv světla vždy urychluje proces molekulárního rozpadu přírodních produktů. Fialové sklo funguje jako přirozený filtr, který chrání a zlepšuje kvalitu olejů. Výsledek: Pružná a rozjasněná pleť Vhodný pro péči o zralou pleť Vyživená a… (drmax.cz)

Lískový olej za studena lisovaný 100 ml

Lískový olej za studena lisovaný 100 ml

Popis Za studena lisovaný olej obsahuje vitamíny A, B a E. Jako masážní olej vyživuje, regeneruje a hydratuje pokožku, podporuje její prokrvení a zachovává elasticitu. Dobře se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty, kůže je po použití oleje hebká a sametová. Používá se do masážních směsí pro maminky a malé děti. Můžete ho použít také pro vlasové olejové zábaly. (ageo.cz)

Okurkový olej za studena lisovaný 100 ml

Okurkový olej za studena lisovaný 100 ml

Popis Exkluzivní, za studena lisovaný olej ze semen okurky, který hydratuje pokožku a podporuje regeneraci kožních buněk. Pomáhá také udržet v dobrém stavu pleť se sklonem k tvorbě vrásek, strií, akné a přispívá ke zklidnění zarudlé pleti. (ageo.cz)

Malinový olej za studena lisovaný 100 ml

Malinový olej za studena lisovaný 100 ml

Popis Malinový olej za studena lisovaný je vzácný olej ze semínek malin.PopisMalinový olej obsahuje vysoký podíl vitamínu E, který působí příznivě na celkovou vitalitu pokožky. Malinový olej je vhodný pro citlivou a načervenalou pokožku. Účinně regeneruje a hydratuje pleť.SloženíRubus Idaeus Seed OilJak používatPoužívejte na pokožku nebo pleť. Kapátkem odeberte z lahvičky požadované množství oleje do dlaně ruky, prohřejte v dlani a poté aplikujte na pleť nebo tělo. Vetřete do kůže.Balení100 mlUpozorněníUrčen pouze ke vnějšímu použití! Skladování: skladujte na suchém, chladném a tmavém místě. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců. Vyrobeno v ČR.Náš tipV naší nabídce… (ageo.cz)

Čajovník čínský olej za studena lisovaný 100 ml

Čajovník čínský olej za studena lisovaný 100 ml

Popis Čajovník čínský olej je za studena lisovaný ze semen čajovníku čínského. Nejedná se o Tea-Tree. (ageo.cz)

Specialist - 100% Rakytníkový olej, za studena lisovaný - 100 ml/250…

Specialist - 100% Rakytníkový olej, za studena lisovaný - 100 ml/250 ml Objem: 100 ml

Vše o oleji z rakytníku najdete tady. Přítomnost kyseliny palmitoolejové v rakytníkovém oleji výrazně ovlivňuje zdraví kůže, ale i vnitřní stěnu dýchacího, trávicího a urogenitálního traktu. Rakytníkový olej se používá i na výplachy ústní dutiny a krku, a též jako složka pleťových a vlasových masek. Kromě vředových, kožních onemocnění, či jeho užívání během chemoterapie a radioterapie, ho mohou užívat lidé s aterosklerózou, u kterých je zvýšené nebezpečí vzniku trombózy, resp. ti, kteří trombózu již překonali, aby se ochránili před jejím návratem (zastavuje tvorbu trombů). Rakytník má antidepresivní a antistresové účinky. Napomáha vylučování škodlivých látek z těla, rozpouští hleny, podporuje léčbu plicních, ledvinových a jaterních ochorení. Je vhodnou alternativou při léčbě rakoviny,… (herbatica.cz)

Specialist - 100% Dýňový olej, za studena lisovaný - 100 ml/250 ml…

Specialist - 100% Dýňový olej, za studena lisovaný - 100 ml/250 ml Objem: 250 ml

Dýňový olej se získává lisováním tykvových jader a vyznačuje se především svojí nezaměnitelnou barvou, vůní a příjemnou chutí. Z toho důvodu by neměl chybět v žádné moderní kuchyni a pokud jste tak dosud neučinili, určitě jej zařaďte do svého jídelníčku. Kromě toho má dýňový olej mimořádně prospěšný vliv na zdraví, který se projevuje hlavně v posilňujících účincích na jaterní buňky, zamezuje vzniku cirhózy, upravuje metabolismus tuků a snižuje cholesterol v krvi. Známý je i jeho protizánětlivý účinek, kladný vliv na regeneraci tkání a zpomalení rozvoje arteriosklerózy. Pozitivně ovlivňuje činnost prostaty a zamezuje vzniku adenomů (nezhoubných nádorů). Svoje léčivé uplatnění najde dýňový olej i při léčbě vředových onemocnění žaludku a dvanácterníku. zánětech tenkého a tlustého střeva,… (herbatica.cz)

Opuncie olej za studena lisovaný s pipetkou Renovality 50 ml

Opuncie olej za studena lisovaný s pipetkou Renovality 50 ml

Popis Opunciový olej představuje přírodní péči o pleť.PopisOpunciový olej je vzácný olej, který obsahuje vysoké množství esenciálních mastných kyselin, vitamínu E, organicky vázané minerály a aminokyseliny. Olej z Opuncie se rychle vstřebává kůží, jeho antioxidační a hydratační vlastnosti přispívají k oddálení předčasného stárnutí pokožky, rozjasňují pleť, přispívají k vypínaní vrásek a k lepší pružnosti pokožky. Olej vykazuje také protizánětlivé a antimikrobiální vlastnosti, a lze ho tak využít jako univerzálního pomocníka v péči o zralou pleť. Opunciový olej se vyrábí ze semínek plodu kaktusu. Lze jej použít pro všechny typy pokožky.SloženíOpuntia ficus-indica seed oil … (ageo.cz)

Specialist - 100% Rakytníkový olej, za studena lisovaný - 100 ml/250…

Specialist - 100% Rakytníkový olej, za studena lisovaný - 100 ml/250 ml Objem: 250 ml

Vše o oleji z rakytníku najdete tady. Přítomnost kyseliny palmitoolejové v rakytníkovém oleji výrazně ovlivňuje zdraví kůže, ale i vnitřní stěnu dýchacího, trávicího a urogenitálního traktu. Rakytníkový olej se používá i na výplachy ústní dutiny a krku, a též jako složka pleťových a vlasových masek. Kromě vředových, kožních onemocnění, či jeho užívání během chemoterapie a radioterapie, ho mohou užívat lidé s aterosklerózou, u kterých je zvýšené nebezpečí vzniku trombózy, resp. ti, kteří trombózu již překonali, aby se ochránili před jejím návratem (zastavuje tvorbu trombů). Rakytník má antidepresivní a antistresové účinky. Napomáha vylučování škodlivých látek z těla, rozpouští hleny, podporuje léčbu plicních, ledvinových a jaterních ochorení. Je vhodnou alternativou při léčbě rakoviny,… (herbatica.cz)

Specialist - Lněný olej, za studena lisovaný - 100 ml/250 ml/500 ml…

Specialist - Lněný olej, za studena lisovaný - 100 ml/250 ml/500 ml Objem: 100 ml

Způsob použití: 1 čajová lžička 2-3x denně do tepelně neupravovaných pokrmů nebo na přímou konzumaci. Upozornění: není známa žádná alergie na daný výrobek. Podmínky skladování: po otevření skladovat v chladu na tmavém místě. Složení: 100% za studena lisovaný olej z lněných semen. Obsah:100-500 ml Země původu: Rusko Tento olej má specifickou chuť a nemusí chutnat každému.  (herbatica.cz)

Renovality Mokřadkový olej za studena lisovaný ze semen 50 ml

Renovality Mokřadkový olej za studena lisovaný ze semen  50 ml

Mokřadkový olej pleť vyživuje, hydratuje a chrání ji před vnějšími vlivy. Je získáván ze semen mokřadky. Obsahuje vysoké množství nenasycených mastných kyselin. Dobře se vstřebává a má antioxidační účinky. Olej dodá pokožce pružnost a zanechá ji sametově hebkou. Nanášet na navlhčenou pleť. Vhodný i jako vlasová péče. Vhodné pro všechny typy pleti. SloženíLimnanthes Alba Seed OilJak používatZpůsob aplikace: Kapátkem odeberte z lahvičky požadované množství oleje do dlaně ruky, prohřejte v dlani a poté aplikujte na pleť nebo pokožku těla. Vetřete do vlhké kůže. Vlasová aplikace: Olejem masírujte pokožku hlavy a pak vetřete do vlasů po celé délce, zabalte do ručníku a nechejte 10 minut působit, poté opláchněte.Balení50 mlUpozorněníUrčen pouze ke vnějšímu použití! Skladování: Skladujte na… (ageo.cz)

Specialist - 100% Dýňový olej, za studena lisovaný - 100 ml/250 ml…

Specialist - 100% Dýňový olej, za studena lisovaný - 100 ml/250 ml Objem: 100 ml

Dýňový olej se získává lisováním tykvových jader a vyznačuje se především svojí nezaměnitelnou barvou, vůní a příjemnou chutí. Z toho důvodu by neměl chybět v žádné moderní kuchyni a pokud jste tak dosud neučinili, určitě jej zařaďte do svého jídelníčku. Kromě toho má dýňový olej mimořádně prospěšný vliv na zdraví, který se projevuje hlavně v posilňujících účincích na jaterní buňky, zamezuje vzniku cirhózy, upravuje metabolismus tuků a snižuje cholesterol v krvi. Známý je i jeho protizánětlivý účinek, kladný vliv na regeneraci tkání a zpomalení rozvoje arteriosklerózy. Pozitivně ovlivňuje činnost prostaty a zamezuje vzniku adenomů (nezhoubných nádorů). Svoje léčivé uplatnění najde dýňový olej i při léčbě vředových onemocnění žaludku a dvanácterníku. zánětech tenkého a tlustého střeva,… (herbatica.cz)

Specialist - 100% Olej z vlašských ořechů, za studena lisovaný - 100…

Specialist - 100% Olej z vlašských ořechů, za studena lisovaný - 100 ml

Způsob použití: 2-3x denně 1 čajovou lžičku, olej je možné konzumovat přímo nebo pridat do tepelně neupravovaných jídel Upozornění: Není určené dětem do 3 let! Dodržujte denní doporučenou dávku. Výrobek není náhradou pestré a vyvážené stravy. Neužívat při individuální alergii. Vyrobené bez GMO Podmínky skladování: Skladovat na suchém a tmavém místě při teplotě do 20°C. Po otevření uchovávat v chladničce. Složení: 100% olej z vlašských ořechů (Juglans regia) Objem: 100ml Země původu: rusko   (herbatica.cz)

Specialist - Lněný olej, za studena lisovaný - 100 ml/250 ml/500 ml…

Specialist - Lněný olej, za studena lisovaný - 100 ml/250 ml/500 ml Objem: 500 ml

Způsob použití: 1 čajová lžička 2-3x denně do tepelně neupravovaných pokrmů nebo na přímou konzumaci. Upozornění: není známa žádná alergie na daný výrobek. Podmínky skladování: po otevření skladovat v chladu na tmavém místě. Složení: 100% za studena lisovaný olej z lněných semen. Obsah:100-500 ml Země původu: Rusko Tento olej má specifickou chuť a nemusí chutnat každému.  (herbatica.cz)

Mrkvový olej za studena lisovaný ze semen 100 ml

Mrkvový olej za studena lisovaný ze semen 100 ml

Mrkvový olej je vyrobený lisováním za studena, ze semen mrkve, pomáhá udržovat pokožku v dobrém stavu, působí příznivě na unavenou pleť a pomáhá při regeneraci kůže. Karotenoidy dodávají pleti tmavší nádech a prodlužují tak výdrž opálení pokožky. Olej je vhodný pro všechny typy pleti.SloženíDaucus Carota Sativa Seed Oil, Alpha-pinene, Beta-pinene, Caryophyllene oxide, Limonene, Geraniol, Methyl EugenolJak používatZpůsob aplikace: Vzhledem k vysokému obsahu alergenů a možné fotosenzitivitě je nutné olej ředit v nosném oleji v poměru 1:49 (50x). U citlivých jedinců doporučujeme při aplikaci olej vyzkoušet na malé ploše pokožky. Kapátkem odeberte z lahvičky požadované množství oleje do dlaně ruky, prohřejte v dlani a poté aplikujte na pleť nebo pokožku těla. Vetřete do vlhké kůže.Balení100… (ageo.cz)

Specialist - Lněný olej, za studena lisovaný - 100 ml/250 ml/500 ml…

Specialist - Lněný olej, za studena lisovaný - 100 ml/250 ml/500 ml Objem: 250 ml

Způsob použití: 1 čajová lžička 2-3x denně do tepelně neupravovaných pokrmů nebo na přímou konzumaci. Upozornění: není známa žádná alergie na daný výrobek. Podmínky skladování: po otevření skladovat v chladu na tmavém místě. Složení: 100% za studena lisovaný olej z lněných semen. Obsah:100-500 ml Země původu: Rusko Tento olej má specifickou chuť a nemusí chutnat každému.  (herbatica.cz)

Specialist - 100% Olej z černého kmínu, za studena lisovaný - 100 ml…

Specialist - 100% Olej z černého kmínu, za studena lisovaný - 100 ml/250 ml Objem: 100 ml

V zájmu celkové detoxikace organismu je vhodné tento olej kombinovat se sirupem z lékořice. Očistné účinky na organismus se tím ještě zlepšují. Olej najdete zde Způsob použití: 1 čajová lžička 2 - 3 krát denně kromě večera, protože je velmi tonizující. Může se smíchat také s ovocnou šťávou, jogurtem nebo medem. Těhotné a kojící ženy by olej neměly užívat vnitřně, mohou ho používat jen jako kosmetický prostředek pro prevenci proti striím. Na zlepšení kvality mateřského mléka je lepší používat olej z borovicových ořechů. Podmínky skladování: Skladujte při teplotě 0-20°C, mimo přímé sluneční záření. Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí. Černý kmín by neměly užívat těhotné a kojící ženy.  Složení: 100% extra panenský olej ze semen černuchy seté Objem: 100 - 250 ml Země původu:… (herbatica.cz)

Renovality Moring Oil - Moringový olej lisovaný za studena 100 ml

Renovality Moring Oil - Moringový olej lisovaný za studena  100 ml

Moring Oil - Moringový olej lisovaný za studena - rostlinný olej lisovaný za studena - moringa oleifera, malý, opadavý strom, původem z Indie - dosahuje výšky maximálně 15 metrů - je považován za „Elixír života" - iideální pro vysušenou a aknózní pleť - tento olej je opravdu dar z nebes - moringový olej má v kosmetice vynikajícími výsledky - osvědčený prostředek proti vráskám na obličeji, na krku a okolo očí - olej obnovuje vitalitu a pevnost pleti a nádherně vám rozzáří tvář - používá se i na akné a různých pigmentací na tváři - moringový olej je prostředek pro vitalitu vašich vlasů a vlasové pokožky - vyzkoušejte ji na suché, lámavé vlasy bez vitality - současně působí proti tvorbě lupů a proti svědění hlavy Použití: Používejte denně na pokožku nebo pleť. Ideálního výsledku dosáhnete… (prodejparfemu.cz)

Specialist - 100% Olej z černého kmínu, za studena lisovaný - 100 ml…

Specialist - 100% Olej z černého kmínu, za studena lisovaný - 100 ml/250 ml Objem: 250 ml

V zájmu celkové detoxikace organismu je vhodné tento olej kombinovat se sirupem z lékořice. Očistné účinky na organismus se tím ještě zlepšují. Olej najdete zde Způsob použití: 1 čajová lžička 2 - 3 krát denně kromě večera, protože je velmi tonizující. Může se smíchat také s ovocnou šťávou, jogurtem nebo medem. Těhotné a kojící ženy by olej neměly užívat vnitřně, mohou ho používat jen jako kosmetický prostředek pro prevenci proti striím. Na zlepšení kvality mateřského mléka je lepší používat olej z borovicových ořechů. Podmínky skladování: Skladujte při teplotě 0-20°C, mimo přímé sluneční záření. Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí. Černý kmín by neměly užívat těhotné a kojící ženy.  Složení: 100% extra panenský olej ze semen černuchy seté Objem: 100 - 250 ml Země původu:… (herbatica.cz)

Brazil Keratin Rose Hip Seed Oil Authentic Pure - 100% čistý za…

Brazil Keratin Rose Hip Seed Oil Authentic Pure - 100% čistý za studena lisovaný přírodní šípkový olej  50 ml

Rose Hip Seed Oil Authentic Pure - 100% čistý za studena lisovaný přírodní šípkový olej - pečuje o pleť, pokožku těla a vlasy - regeneruje buňky - minimalizuje pigmentové skvrny - zpevňuje - omlazuje - hojí popáleniny - vyhlazuje strie a jizvy - bez konzervantů a umělé parfemace Použití: Aplikujte na pleť a pokožku těla a nechte vstřebat, olej můžete použít jako masku na vlasy, aplikujte na suché vlasy, nechte hodinu působit a poté umyjte jemným šamponem. (prodejparfemu.cz)

Renovality Original Series Marula Oil - Marulový olej lisovaný za…

Renovality Original Series Marula Oil - Marulový olej lisovaný za studena 100 ml

Original Series Marula Oil - Marulový olej lisovaný za studena - regenerace - boj s problematickou a namáhanou pletí - péče o poškozené vlasy Použití: Aplikujte nejlépe večer po odlíčení. Nakapejte malé množství do dlaní a zahřejte. Naneste na vlhkou pleť nebo pokožku těla a nechte vstřebat. V případě použití na vlasy masírujte olejem pokožku hlavy a poté rozetřete po celé délce vlasů. Zabalte do ručníku a nechte 10 minut působit. Opláchněte. (prodejparfemu.cz)

Specialist - 100% Cedrový olej Altajský, za studena lisovaný - 100 ml…

Specialist - 100% Cedrový olej Altajský, za studena lisovaný - 100 ml/250 ml/500 ml Objem: 100ml

Způsob použití: Na prevenci: 1 čajovou lžičku užít 1-2x denně půl hodinu před jídlem. Na aktivní léčbu: 1 čajovou lžičku 3x denně. K vnějšímu užití: k masáži, léčba kožních onemocnění - aplikace přímo na pokožku. Upozornění: Vhodné i pro děti, avšak jen v malém omezeném množství a při zařazení do jídelníčku je třeba být velmi pozorný a sledovat reakci organismu, může dojít k alergickým reakcím. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Nepoužívejte při individuální alergii na jednotlivé složky. Podmínky skladování: Skladujte na suchém a tmavém místě při teplotě do 20°C. Složení: 100% za studena lisovaný olej z ořechů Pinus Sibirica Obsah: 100 - 500 ml Země původu: Rusko   Víc informácí o tomto oleji:  Cédrový olej jako vydatný zdroj polynenasycených… (herbatica.cz)

Renovality Original Series Coffee Oil - Kávový olej lisovaný za…

Renovality Original Series Coffee Oil - Kávový olej lisovaný za studena 100 ml

Original Series Coffee Oil - Kávový olej lisovaný za studena - sametová pokožka - hydratace - zklidnění - anti-celulitidové účinky Použití: Aplikujte nejlépe večer po odlíčení. Nakapejte malé množství do dlaní a zahřejte. Naneste na vlhkou pleť nebo pokožku těla a nechte vstřebat. V případě použití na vlasy masírujte olejem pokožku hlavy a poté rozetřete po celé délce vlasů. Zabalte do ručníku a nechte 10 minut působit. Opláchněte. (prodejparfemu.cz)

Specialist - 100% Cedrový olej Altajský, za studena lisovaný - 100 ml…

Specialist - 100% Cedrový olej Altajský, za studena lisovaný - 100 ml/250 ml/500 ml Objem: 500ml

Způsob použití: Na prevenci: 1 čajovou lžičku užít 1-2x denně půl hodinu před jídlem. Na aktivní léčbu: 1 čajovou lžičku 3x denně. K vnějšímu užití: k masáži, léčba kožních onemocnění - aplikace přímo na pokožku. Upozornění: Vhodné i pro děti, avšak jen v malém omezeném množství a při zařazení do jídelníčku je třeba být velmi pozorný a sledovat reakci organismu, může dojít k alergickým reakcím. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Nepoužívejte při individuální alergii na jednotlivé složky. Podmínky skladování: Skladujte na suchém a tmavém místě při teplotě do 20°C. Složení: 100% za studena lisovaný olej z ořechů Pinus Sibirica Obsah: 100 - 500 ml Země původu: Rusko   Víc informácí o tomto oleji:  Cédrový olej jako vydatný zdroj polynenasycených… (herbatica.cz)

Specialist - 100% Olej ze semen ostropestřce mariánského, za studena…

Specialist - 100% Olej ze semen ostropestřce mariánského, za studena lisovaný - 100 ml/250 ml Objem: 100 ml

Způsob použití: 1 čajová lžička po jídle 2-3x denně, nebo jako přídavek do salátů a jiných tepelně neupravovaných jídel po dobu 1 měsíce. Tuto kúru je možné opakovat 2-3x za rok. Téměř bez chuti, nemusíte sa bát, že jídlo změní chuť. Olej taktéž můžete použít v kosmetice. Upozornění: Není určené dětem do 3 let! Dodržujte denní doporučenou dávku. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Neužívejte při individuální alergii na složky oleje. Vyrobené bez GMO Podmínky skladování: Skladujte na suchém a tmavém místě při teplotě do 20°C. Po otevření skladujte v chladničce. Složení: Za studena lisovaný olej 100% z Ostropestřce mariánského Obsah:100ml Země původu: Rusko Krátký článek o výrobě, účincích a problémech, při kterých ostropestřcový olej pomáha, najdete tady.   (herbatica.cz)

Rajčatový olej za studena lisovaný ze semen 100 ml s pipetkou

Rajčatový olej za studena lisovaný ze semen 100 ml s pipetkou

Rajčatový olej ze semen za studena lisovaný patří ke zdrojům mědi, železa, manganu, zinku a omega 3 a 6 a 9. Olej je bohatý na esenciální mastné kyseliny, lykopen, lutein, zeaxantin, včetně antioxidantů a různých forem tokoferolů.  Účinně zvlhčuje, zlepšuje pružnost pokožky a napomáhá regeneraci stárnoucí pleti. Rajčatový olej je také ideální volbou v péči o pokožku Vašich dětí. Podporuje vitalitu vlasů. Vhodný pro všechny typy pleti.SloženíSolanum Lycopersicum Seed OilJak používatZpůsob aplikace Kapátkem odeberte požadované množství oleje do dlaně ruky, prohřejte v dlani a poté aplikujte na pleť nebo pokožku těla. Vetřete do vlhké kůže. Vlasová aplikace: Olejem masírujte pokožku hlavy a pak vetřete do vlasů po celé délce, zabalte do ručníku a nechejte 10 minut působit, poté opláchněte… (ageo.cz)

Hroznový olej za studena lisovaný ze semen 100 ml s pipetkou

Hroznový olej za studena lisovaný ze semen 100 ml s pipetkou

Hroznový olej se rychle vstřebává a je prospěšný pro mastnou a smíšenou pleť, kterou pomáhá udržovat v dobrém stavu. Hodí se i pro péči o vlasy. Hroznová jádra obsahují vysoký podíl vitamínu E, vitamíny skupiny B a minerály jako fosfor, draslík, vápník a magnézium. SloženíVitis Vinifera Seed OilJak používatZpůsob aplikace: Kapátkem odeberte požadované množství oleje do dlaně ruky, prohřejte v dlani a poté aplikujte na pleť nebo pokožku těla. Vetřete do vlhké kůže. Vlasová aplikace: Olejem masírujte pokožku hlavy a pak vetřete do vlasů po celé délce, zabalte do ručníku a nechejte 10 minut působit, poté opláchněte.Balení100 mlUpozorněníUrčen pouze ke vnějšímu použití! Skladování: Skladujte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.Náš tipV naší… (ageo.cz)

Renovality Original Series Cucumber Oil - Okurkový olej lisovaný za…

Renovality Original Series Cucumber Oil - Okurkový olej lisovaný za studena 100 ml

Original Series Cucumber Oil - Okurkový olej lisovaný za studena - hydratace - regenerace - boj s akné, striemi, vráskami a zarudlou pletí Použití: Aplikujte nejlépe večer po odlíčení. Nakapejte malé množství do dlaní a zahřejte. Naneste na vlhkou pleť nebo pokožku těla a nechte vstřebat. V případě použití na vlasy masírujte olejem pokožku hlavy a poté rozetřete po celé délce vlasů. Zabalte do ručníku a nechte 10 minut působit. Opláchněte. (prodejparfemu.cz)

Renovality Original Series WrinkO Oil - Masážní olej lisovaný za…

Renovality Original Series WrinkO Oil - Masážní olej lisovaný za studena 100 ml

Original Series WrinkO Oil - Masážní olej lisovaný za studena - zjemnění pleti - zlepšení pružnosti pleti - regenerace - psychická pohoda Použití: Na pleť: Aplikujte denně malé množství do Vašich dlaní. Vmasírujte do pleti a krku. Nejlepších výsledků dosáhnete při večerním použití na čistou pleť. (prodejparfemu.cz)

Renovality Lískový olej lisovaný za studena 100ml

Renovality Lískový olej lisovaný za studena 100ml

Masážní olej s vitamíny A, B, E. Vyživuje, regeneruje a hydratuje pokožku. Zachovává její elasticitu a prokrvení. Lískový olej má velmi dobrou vstřebatelnost do pokožky. Vhodný i pro maminky a malé děti, vlasové olejové zábaly. (pilulka.cz)

Renovality Opuncie olej lisovaný za studena 50ml

Renovality Opuncie olej lisovaný za studena 50ml

Nejluxusnější přírodní péče pro Vaši pleť. Jeho antioxidační a hydratační vlastnosti přispívají k oddálení předčasného stárnutí pokožky, pomáhají rozjasnit pleť, vypnout vrásky a zlepšit pružnost pokožky. (pilulka.cz)

Renovality Moringový olej lisovaný za studena 100ml

Renovality Moringový olej lisovaný za studena 100ml

Morigový olej je opravdu dar z nebes. Moringový olej má v kosmetice vynikajícími výsledky. Jde o osvědčený prostředek proti vráskám na obličeji, na krku a okolo očí. Používá se i na akné a různé pigmentace na tváři. Je ideální pro vysušenou a aknózní pleť. Využívá se také k ošetření suchých a lámavých vlasů bez vitality. Současně působí proti tvorbě lupů a proti svědění hlavy. Složení: Moringa Oleifera Seed Oil. Použití: Používejte denně na pokožku nebo pleť. Ideálního výsledku dosáhnete při noční aplikaci po odlíčení pokožky. Kapátkem odeberte z lahvičky požadované množství oleje do dlaně ruky, prohřejte v dlani a poté aplikujte na pleť. Vetřete do kůže. Vlasové tonikum: Olejem masírujte pokožku hlavy a pak vetřete do vlasů po celé délce, zabalte do ručníku a nechejte 10 minut působit,… (drmax.cz)

Renovality Arganový olej lisovaný za studena 100ml

Renovality Arganový olej lisovaný za studena 100ml

Arganový olej má výjimečné vlastnosti pro použití v kosmetice. Patří k luxusním olejům. Je zdrojem nenasycených mastných kyselin, antioxidantů, vitamínů a fytosterolů. Arganový olej působí blahodárně na pokožku zarudlou, vysušenou i se sklonem k praskání. Redukuje vrásky, hydratuje a pomáhá udržet pokožce svěží vzhled. Využívá se také k regeneraci vlasových konečků, k ošetření suchých a lámavých vlasů. Je vhodný pro každý typ pokožky. Složení: Argania Spinosa Kernel Oil. Použití: Používejte denně na pokožku nebo pleť. Ideálního výsledku dosáhnete při noční aplikaci po odlíčení pokožky. Kapátkem odeberte z lahvičky požadované množství oleje do dlaně ruky, prohřejte v dlani a poté aplikujte na pleť. Vetřete do kůže. Vlasové tonikum: Olejem masírujte pokožku hlavy a pak vetřete do vlasů po… (drmax.cz)

Renovality Ricinový olej lisovaný za studena 100ml

Renovality Ricinový olej lisovaný za studena 100ml

Úžasně regeneruje a zvláčňuje kůži. Doporučuje se na ošetření zhojených jizev. Zde je několik důvodů, proč je ricinový olej tak výjimečný: na suchou pleť - má silné promašťující účinky bolest kloubů - horké obklady připravené ze zahřátého ricinového oleje vám rychle uleví od bolesti, lámavé nehty - ricinový olej vám pomůže i s lámavými nehty krásné vlasy - jeho účinky jistě ocení i vaše vlasy strie - ricinový olej zatočí se striemi, které jsou doslova noční můrou všech žen. Obsah: 100ml (drmax.cz)

ES BIO Konopný olej 100% za studena lisovaný 250 ml

ES BIO Konopný olej 100% za studena lisovaný 250 ml

ES BIO Konopný olej se lisuje ze semínek konopí setého. Obsahuje nenasycené mastné kyseliny, vitaminy A, B, C a E, které dokonale regenerují a chrání pokožku. Vitamin C a E jsou silnými antioxidanty. Vysoký podíl omega 3 a 6 kyselin pomáhá s regenerací pokožky a zanechává ji posílenou, bez podráždění a zarudnutí. Je vhodný pro nastávající maminky. Konopný olej je velmi univerzální. Můžete ho používat na celé tělo, ale i ve studené a teplé kuchyni. Použití: ES BIO Konopný olej můžete používat na celé tělo, ale i na vaření v teplé kuchyni a ve studené kuchyni na různé zeleninové saláty, dresinky, zálivky. Složení: 100 % panenský konopný olej. Nutriční hodnoty ve 100 g: Energetická hodnota: 3437 kJ 821 kcal. Tuky: 93 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 9 g. Sacharidy: 0 g z toho cukry: 0 g.… (drmax.cz)

Moringový olej lisovaný za studena 100 ml

Moringový olej lisovaný za studena 100 ml

Popis Moringový olej je osvědčeným prostředkem proti vráskám na obličeji, na krku a okolo očí. Používá se i na akné a různé pigmentace na tváři. (ageo.cz)

Renovality Černý kmín olej lisovaný za studena 100ml

Renovality Černý kmín olej lisovaný za studena 100ml

Olej z černého kmínu se využívá v asijské a orientální medicíně při kožních ekzémech a kopřivce. Je výborný v péči nejen o suchou, citlivou a podrážděnou pokožku obličeje, ale i pokožku celého těla. (pilulka.cz)

Renovality Original Series Wetland Oil - Mokřadkový olej lisovaný za…

Renovality Original Series Wetland Oil - Mokřadkový olej lisovaný za studena 50 ml

Original Series Wetland Oil - Mokřadkový olej lisovaný za studena - hydratuje - zvyšuje pružnost pleti - vysoký obsah mastných kyselin a antioxidantů Použití: Aplikujte nejlépe večer po odlíčení. Nakapejte malé množství do dlaní a zahřejte. Naneste na vlhkou pleť nebo pokožku těla a nechte vstřebat. V případě použití na vlasy masírujte olejem pokožku hlavy a poté rozetřete po celé délce vlasů. Zabalte do ručníku a nechte 10 minut působit. Opláchněte. (prodejparfemu.cz)

Kukui olej za studena lisovaný ze semen 50 ml

Kukui olej za studena lisovaný ze semen 50 ml

Kukui olej pochází z havajských kukui ořechů. Kukui olej se rychle vstřebává do pokožky, nezanechává mastný film. Vyznačuje se vysokým podílem mastných kyselin, aminokyselin a vitaminů A, C a E. Má hydratační a zklidňující účinek, napomáhá regeneraci stárnoucí pleti. Kukui olej přispívá k udržení dobrého stavu vlasové pokožky a zdravému vzhledu vlasů.Jak používatZpůsob aplikace: Kapátkem odeberte z lahvičky požadované množství oleje do dlaně ruky, prohřejte v dlani a poté aplikujte na pleť nebo pokožku těla. Vetřete do vlhké kůže. Vlasová aplikace: Olejem masírujte pokožku hlavy a pak vetřete do vlasů po celé délce, zabalte do ručníku a nechejte 10 minut působit, poté opláchněte.Balení50 mlUpozorněníUrčen pouze ke vnějšímu použití! Skladujte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě.… (ageo.cz)

Renovality Original Series Opuntia Oil - Opunciový olej lisovaný za…

Renovality Original Series Opuntia Oil - Opunciový olej lisovaný za studena 50 ml

Original Series Opuntia Oil - Opunciový olej lisovaný za studena - hydratace pleti - ochrana před předčasným stárnutím - zpevnění pleti - minimalizace vrásek Použití: Aplikujte přípravek na čistou pleť. Pro dosažení nejlepších výsledků aplikujte přípravek každý večer jako noční sérum. (prodejparfemu.cz)

Renovality Original Series Kukui Oil - Kukui olej lisovaný za studena…

Renovality Original Series Kukui Oil - Kukui olej lisovaný za studena 50 ml

Original Series Kukui Oil - Kukui olej lisovaný za studena - regeneruje a hydratuje pleť - zlepšuje stav vlasů a vlasové pokožky - vysoký obsah mastných kyselin, aminokyselin a vitamínů - rychle se vstřebává, nezanechává mastný film Použití: Aplikujte nejlépe večer po odlíčení. Nakapejte malé množství do dlaní a zahřejte. Naneste na vlhkou pleť nebo pokožku těla a nechte vstřebat. V případě použití na vlasy masírujte olejem pokožku hlavy a poté rozetřete po celé délce vlasů. Zabalte do ručníku a nechte 10 minut působit. Opláchněte. (prodejparfemu.cz)

Rinatura Řepkový olej za studena lisovaný BIO 250ml

Rinatura Řepkový olej za studena lisovaný BIO 250ml

Přírodní Bio řepkový olej obsahuje ideální poměr omega 3 a omega 6 esenciálních mastných kyselin, které mají blahodárný vliv na kardiovaskulární systém. Řepkový olej je vhodný stejně tak jako slunečnicový, na vaření a pečení. Složení Řepka olejka (Brassica napus, čistý rostlinný olej z řepkových semínek z ekologického zemědělství) Balení 250 ml Upozornění Olej je vhodný i pro vegetariány. Uchovávejte na tmavém a suchém místě. Země původu Německo. Další sdělení V naší nabídce naleznete také další oleje. (prodejparfemu.cz)

Rinatura Lněný olej 250 ml BIO - za studena lisovaný

Rinatura Lněný olej 250 ml BIO - za studena lisovaný

Bio Lněný olej lisovaný za studena je nejbohatším zdrojem nenasycených mastných kyselin Omega 3 a 6 a vitamínu F. Díky tomuto vyjímečnému složení podporuje normální hladinu cholesterolu v krvi. Lněný olej obsahuje také vysoký podíl vlákniny, která příznivě ovlivňuje trávení. Složení Len setý (Linum usitatissimum, čistý lněný olej z lněných semínek) Balení 250 ml Upozornění Olej je vhodný i pro vegetariány. Uchovávejte na tmavém a suchém místě. Země původu Německo. Další sdělení V naší nabídce naleznete také další přípravky se lnem setým a další oleje. (prodejparfemu.cz)

100% čistý za studena lisovaný přírodní marulový olej (Marula Oil…

100% čistý za studena lisovaný přírodní marulový olej (Marula Oil Authentic Pure) 50 ml

Popis Za studena lisovaný olej z jader plodů stromu marula pro vlasy, pleť, dekolt a nehty. Olej má krásnou zlatavou barvu a sladce voní.PopisVlastnosti: pečuje o pleť, pokožku a vlasy, hydratuje, redukuje jemné linky a vrásky, zklidňuje pleť, vyživuje nehty, regeneruje vlasy, snadno se vstřebává, nezanechává mastný film, neucpává póry, bez konzervantů a umělé parfemace. Jak používatAplikujte na pleť, pokožku těla a rukou a nechte vstřebat. Olej můžete použít jako masku na vlasy. Aplikujte na suché vlasy, nechte 1 hodinu působit a poté opláchněte. Olej můžete také přidat do koupele. (ageo.cz)

Mandlový olej - lisovaný za studena 250 ml

Mandlový olej - lisovaný za studena 250 ml

Popis Popis: Mandlový olej je zdrojem vitamínů A, E, F a alfa-tokoferolu, což je přírodní antioxidant. V oleji jsou dále obsaženy nenasycené mastné kyseliny, zejména kyselina olejová, a minerály - vápník, draslík a horčík. 100%, čistý, vhodný ke konzumaci i ke kosmetickým účelům. Kdy Mandlový olej pomáhá: je ideální k péči o citlivou pokožku miminek, má regenerační účinky na popraskanou a suchou pokožku, blahodárně působí na spálenou pokožku po opalování, je vhodný k aromamasážím. Složení: Mandlovní (Prunus amygdalus dulcis, čistý sladký rostlinný olej z loupaných mandlí)Obsah: 250mlZemě původu: NěmeckoUpozornění: Olej je vhodný i pro vegetariány, těhotné a kojící ženy.… (ageo.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít