Řemínek náhradní XIAOMI MI BAND 2 LUXURY STEEL ROSE GOLD

Xiaomi Mi Band 2

Xiaomi Mi Band 2

Fitness náramek s OLED displejem. Náramek je vybaven US ADI senzory, které slouží k detekci pohybu, kvality spánku a sledování srdeční frekvence v reálném čase. OLED displej zobrazuje potřebné informace, které si lze selektovat pomocí dotykového tlačítka. Náramek monitorujte úroveň aktivit, sleduje přechozené vzdálenost a vypočítává spálené kalorie. Automatické monitorování spánku analyzuje kvalitu spánku. Životnost baterie na jedno nabití je vynikající - až 30 dní (standby mód). Náramek je vodotěsný, disponuje certifikací IP67. Konektivitu a synchronizaci náramku s mobilním telefonem zajišťuje integrovaná bezdrátová technologie Bluetooth a aplikace pro telefony Mi Fit. Náramek je kompatibilní se systémy Android a iOS. Hmotnost: 19 g. Barevné provedení: Black. (muziker.cz)

Xiaomi Mi Band 2 černý

Xiaomi Mi Band 2 černý

Nová generace fitness náramku Xiaomi Mi Band 2 zaznamenává s přesností každý Váš pohyb a přehledně monitoruje kvalitu Vašeho spánku skrze Bluetooth 4.0. Díky přehlednému OLED displeji, certifikaci IP67 a dlouhé výdrži baterie už ho nemusíte sundat z ruky. (smarty.cz)

Xiaomi Mi Band 2 (472291)

Xiaomi Mi Band 2  (472291)

Fitness náramek - Přímé měření tepové frekvence (zápěstí), měření tepové frekvence, krokoměr, výpočet spálených kalorií, měření vzdálenosti, kompatibiní s Android, iOS, Water resistant, akcelerometr Největší novinkou oproti první generaci náramků Xiaomi Mi Band je OLED displej. Ten vám poskytne informace o počtu ušlých kroků nebo o spálených kaloriích.Čínská společnost Xiaomi představuje druhou generaci chytrého náramku Miband 2. Oproti první generaci se nijak výrazně neliší, ovšem na několik novinek se můžete těšit. Tou největší je zřejmě přítomnost OLED displeje, který scházel uživatelům předchozího náramku asi nejvíce. Kromě toho se může Miband 2 pochlubit novým, přesnějším krokoměrem. Změnou také prošel materiál a konstrukce řemínku, který je nyní mnohem příjemnější a slibuje, že… (alza.cz)

Xiaomi Mi Band 2 Strap Green

Xiaomi Mi Band 2 Strap Green

Řemínek pro Mi Band 2. Ramínek drží snímač pevně na svém místě a pohodlně přiléhá k zápěstí, a to i během nejnáročnějších aktivit. Má hypoalergické vlastnosti, takže je hladký na dotek a pohodlný na nošení i pro lidi s citlivou pokožkou. Je vyroben z termoplastického elastomeru, takže vydrží i extrémní podmínky. Nastavitelná délka: 155 - 210 mm. Celková délka: 235 mm. Barevné provedení: Green. (muziker.cz)

Xiaomi Mi Band 2 Charger (472782)

Xiaomi Mi Band 2 Charger (472782)

Nabíječka originální Nabízíme originální nabíjecí kabel, který je speciálně navržený pro fitness náramek Xiaomi Mi Band 2. Nabíjecí kabel má kompaktní rozměry a délka je pouhých 15 cm. Můžete tak kabel nosit všude s sebou. Pokud jste původní ztratili, nebo chcete mít další do rezervy na jiném místě než doma, tak je tento originální nabíjecí kabel skvělým řešením.   Klíčové vlastnosti nabíjecího kabelu Xiaomi Mi Band 2 ChargerOriginální nabíjecí kabel pro Xiaomi Mi Band 2Délka kabelu je pouhých 15 cmOdolný TPE materiál Rozměry:14 cm × 1 cm × 0.5 cmHmotnost:5 gMateriál:TPEBarva:černá  (alza.cz)

Xiaomi Mi Band 2 Strap Blue

Xiaomi Mi Band 2 Strap Blue

Řemínek pro Mi Band 2. Ramínek drží snímač pevně na svém místě a pohodlně přiléhá k zápěstí, a to i během nejnáročnějších aktivit. Má hypoalergické vlastnosti, takže je hladký na dotek a pohodlný na nošení i pro lidi s citlivou pokožkou. Je vyroben z termoplastického elastomeru, takže vydrží i extrémní podmínky. Nastavitelná délka: 155 - 210 mm. Celková délka: 235 mm. Barevné provedení: Blue. (muziker.cz)

Xiaomi Mi Band 2 (13713) černý

Xiaomi Mi Band 2 (13713) černý

Xiaomi Mi Band 2 Smart Fitness IP67 Tracker + Heart Rate Monitor with OLED Display Fanoušci po celém světě se dočkali - přichází nová generace fitness náramku Xiaomi Mi Band 2. Chytrý krokoměr si vzal všechny nejlepší vlastnosti svých předchůdců, znamenitě je vylepšuje a přidává navíc OLED displej. Jste nadšení sportovci a chcete hlídat každý svůj pohyb? Nebo Vás prostě jen zajímá, jak aktivní po celý den jste a jak kvalitní je Váš spánek? Xiaomi MiBand 2 je skvělou volbou. PŘESNÝ KROKOMĚR S NOVÝM ALGORITMEM Xiaomi Mi Band 2 byl stvořen pro sledování Vašeho pohybu. Díky špičkovému algoritmu zaznamená náramek každý Váš pohyb, a to navíc s extrémní přesností. Díky tomu budete na každém kroku vědět, jak dlouhou cestu a kolik kalorií už jste spálili. Není přitom vůbec důležité, kde náramek… (kasa.cz)

Xiaomi Mi Band 2 Strap Black

Xiaomi Mi Band 2 Strap Black

Řemínek pro Mi Band 2. Ramínek drží snímač pevně na svém místě a pohodlně přiléhá k zápěstí, a to i během nejnáročnějších aktivit. Má hypoalergické vlastnosti, takže je hladký na dotek a pohodlný na nošení i pro lidi s citlivou pokožkou. Je vyroben z termoplastického elastomeru, takže vydrží i extrémní podmínky. Nastavitelná délka: 155 - 210 mm. Celková délka: 235 mm. Barevné provedení: Black. (muziker.cz)

Chytrý náramek Xiaomi Mi BAND 2, černá

Chytrý náramek Xiaomi Mi BAND 2, černá

Všestranné použití Náramek Mi Band 2 od společnosti Xiaomi zvládne více, než jen měřit počet kroků. I když i to umí na výbornou. Využívá totiž nejen otřesů, ale hodnotí také pružnost kroků, takže statistiky z vašeho pohybu budou přesnější, než kdy dříve. Kromě počítání kroků zvládne i měřit srdeční tep, a to díky vestavěnému světelnému čidlu, který zaznamená každičký puls vaší krve. Tu vám bude měřit stále. Ať budete spát, z čehož můžete posoudit kvalitu vašeho spánku, nebo budete třeba běhat, a tehdy... (okay.cz)

Nabíjecí kabel USB pro Xiaomi Mi BAND 2

Nabíjecí kabel USB pro Xiaomi Mi BAND 2

Nabíjecí kabel pro náramek Xiaomi MiBand 2 Originální nabíjecí USB kabel pro fitness náramek Xiaomi MiBand 2. Stačí jednoduše připojit k počítači nebo powerbance a váš chytrý fitness náramek nabijete snadno a rychle. Technická specifikace: ​Kompatibilita: Xiaomi MiBand 2 Materiál: TPE Barva: černá Rozměry: 14 x 1x 0,5 cm Hmotnost: 5 g (okay.cz)

Řemínek pro Xiaomi MI BAND 3 STRAP, oranžová

Řemínek pro Xiaomi MI BAND 3 STRAP, oranžová

Náhradní řemínek pro Xiaomi Mi Band 3 Dodejte vašemu chytrému náramku Xiaomi Mi Band 3 elegantní vzhled s novým originálním řemínkem v oranžové barvě. Váš fitness náramek si díky novému řemínku můžete snadno přizpůsobit podle svého stylu. Kompatibilita: Xiaomi Mi Band 3 Materiál: potažen termoplastickým elastomerem Maximální a minimální rozsah pro zapnutí: 155 - 216 mm Celková délka řemínku: 247 mm (okay.cz)

Xiaomi pro Mi band 2

Xiaomi pro Mi band 2

Xiaomi Mi Band 2 nabíječka Přestože fitness náramek Xiaomi Mi Band 2 nabízí extrémní výdrž na jedno nabití až okolo měsíce, jednou za čas jej zkrátka dobít musíme. Pokud chcete Mi Band 2 nabíjet na více místech a nechcete stále přenášet nabíječku, bude se vám hodit tato náhradní. Díky ní je možné z USB portu počítače, powerbanky či nabíječky dobíjet fitness náramek snadno a rychle. (euronics.cz)

Řemínek pro Xiaomi MI BAND 3 STRAP, modrá

Řemínek pro Xiaomi MI BAND 3 STRAP, modrá

Náhradní řemínek pro Xiaomi Mi Band 3 Dodejte vašemu chytrému náramku Xiaomi Mi Band 3 elegantní vzhled s novým originálním řemínkem v modré barvě. Váš fitness náramek si díky novému řemínku můžete snadno přizpůsobit podle svého stylu. Kompatibilita: Xiaomi Mi Band 3 Materiál: potažen termoplastickým elastomerem Maximální a minimální rozsah pro zapnutí: 155 - 216 mm Celková délka řemínku: 247 mm (okay.cz)

Xiaomi pro Mi Band 2 modrý

Xiaomi pro Mi Band 2 modrý

Xiaomi náhradní náramek pro MiBand 2, modrá Poříďte si náhradní řemínek v modré barvě pro váš fitness náramek Xiaomi MiBand 2 a dodejte mu elegantní vzhled s novou barvou. Tento řemínek bude ideálním osvěžením vašeho náramku. (euronics.cz)

Xiaomi pro Mi Band 2 zelený

Xiaomi pro Mi Band 2 zelený

Xiaomi náhradní náramek pro MiBand 2, zelená Poříďte si náhradní řemínek v zelené barvě pro váš fitness náramek Xiaomi MiBand 2 a dodejte mu elegantní vzhled s novou barvou. Tento řemínek bude ideálním osvěžením vašeho náramku. (euronics.cz)

Screenshield XIAOMI Mi Band 2 na displej (XIA-MIB2-D)

Screenshield XIAOMI Mi Band 2 na displej (XIA-MIB2-D)

Ochranná fólie 100% garance proti poškrábání celého těla, doživotní záruka, extrémní odolnost a plná průhlednost, fólie nezpůsobí změnu barev displeje, displej s aplikovanou fólií se bude méně mastit, zakryje již vzniklé drobné škrábance  Kvalitní fólie ScreenShield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje vašeho přístroje v perfektní kondici. Samotné nanesení vám zabere jen několik okamžiků a ihned poté je vašemu přístroji zajištěna dokonalá ochrana před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je fólie zcela průhledná a navíc zakryje již existující drobné škrábance.Proč ScreenShield?100% garanci proti poškrábání displeje, které může vzniknout různými způsobyExtrémní odolnost a plnou průhlednostZakrytí již vzniklých drobných škrábancůDoživotní záruku na vlastní… (alza.cz)

Xiaomi pro Mi Band 2 černý

Xiaomi pro Mi Band 2 černý

Xiaomi náhradní náramek pro MiBand 2, černá Poříďte si náhradní řemínek v černé barvě pro váš fitness náramek Xiaomi MiBand 2 a dodejte mu elegantní vzhled s novou barvou. Tento řemínek bude ideálním osvěžením vašeho náramku. (euronics.cz)

Xiaomi pro Mi band 2 (14715)

Xiaomi pro Mi band 2 (14715)

Xiaomi Mi Band 2 nabíječka Přestože fitness náramek Xiaomi Mi Band 2 nabízí extrémní výdrž na jedno nabití až okolo měsíce, jednou za čas jej zkrátka dobít musíme. Pokud chcete Mi Band 2 nabíjet na více místech a nechcete stále přenášet nabíječku, bude se vám hodit tato náhradní. Díky ní je možné z USB portu počítače, powerbanky či nabíječky dobíjet fitness náramek snadno a rychle. (kasa.cz)

Xiaomi Charger for Mi Band 2

Xiaomi Charger for Mi Band 2

Originální nabíjecí kabel speciálně navržený pro fitness náramek Xiaomi Mi Band 2. Nabízí kompaktní rozměry a délku 15 cm. Je vyroben z odolného materiálu TPE. Rozměry: 14 x 1 x 0,5 cm, Hmotnost: 5 g, Barva: Černá (muziker.cz)

Xiaomi Mi Band 3 náhradní náramek Černá

Xiaomi Mi Band 3 náhradní náramek Černá

Náhradní originální řemínek pro Xiaomi Mi Band 3. (smarty.cz)

Xiaomi pro Mi Band 2 (14709) zelený

Xiaomi pro Mi Band 2 (14709) zelený

Xiaomi náhradní náramek pro MiBand 2, zelená Poříďte si náhradní řemínek v zelené barvě pro váš fitness náramek Xiaomi MiBand 2 a dodejte mu elegantní vzhled s novou barvou. Tento řemínek bude ideálním osvěžením vašeho náramku. (kasa.cz)

Xiaomi pro Mi Band 2 (14711) modrý

Xiaomi pro Mi Band 2 (14711) modrý

Xiaomi náhradní náramek pro MiBand 2, modrá Poříďte si náhradní řemínek v modré barvě pro váš fitness náramek Xiaomi MiBand 2 a dodejte mu elegantní vzhled s novou barvou. Tento řemínek bude ideálním osvěžením vašeho náramku. (kasa.cz)

Xiaomi Original Mi Band 3 Strap - náhradní náramek Black

Xiaomi Original Mi Band 3 Strap - náhradní náramek Black

řem (mrakyhracek.cz)

Xiaomi Mi Band 3 černý

Xiaomi Mi Band 3 černý

Chytrý náramek Xiaomi Mi Band 3 s funkcí měření tepu, kroků, sportovních aktivit, zobrazení upozornění na 0,78“ OLED displeji, vodotěsností do 50 metrů vás díky svým rozmanitým funkcím bude provádět každým dnem. (smarty.cz)

Xiaomi Mi Band 3 Charger

Xiaomi Mi Band 3 Charger

Nabíječka pro fitness náramek Mi Band 3, lze nabíjet i přes PC, notebook, powerbanku Nabízíme originální nabíjecí kabel, který je speciálně navržený pro fitness náramek Xiaomi Mi Band 3. Nabíjecí kabel má kompaktní rozměry a jeho délka je pouhých 15 cm. Můžete tak kabel nosit všude s sebou. Pokud jste původní ztratili, nebo chcete mít další do rezervy na jiném místě než doma, tak je tento originální nabíjecí kabel skvělým řešením. Lze s ním nabíjet i přes PC, notebook či powerbanku. Klíčové vlastnosti nabíjecího kabelu Xiaomi Mi Band 3 ChargerOriginální nabíjecí kabel pro Xiaomi Mi Band 3 v černé barvěDélka kabelu je pouhých 15 cmLze s ním nabíjet přes PC, notebook či powerbankuOdolný TPE materiál Rozměry:15 × 1,7 × 1 cmHmotnost:5 gMateriál:TPEBarva… (alza.cz)

Xiaomi Mi Band 3 Charger

Xiaomi Mi Band 3 Charger

Originální nabíjecí kabel určený pro fitness náramek Mi Band 3. Disponuje kompaktními rozměry a jeho délka je 15 cm. Zařízení je s ním možné nabíjet i přes PC, notebook, nebo PowerBank. Vyroben z odolného TPE materiálu. Rozměry: 15 x 1,7 x 1 cm, Hmotnost: 5 g, Barva: Černá (muziker.cz)

Xiaomi Mi Band 3 Strap Orange

Xiaomi Mi Band 3 Strap Orange

Originální řemínek určený pro fitness náramek Mi Band 3, vyrobený ze silikonu. Barva: Orange (muziker.cz)

Xiaomi Mi Band 3 Strap Blue

Xiaomi Mi Band 3 Strap Blue

Originální řemínek určený pro fitness náramek Mi Band 3, vyrobený ze silikonu. Barva: Blue (muziker.cz)

Xiaomi Mi Band 3 (19831) černý

Xiaomi Mi Band 3 (19831) černý

Velmi dobře informované zápěstí Okamžitá zpráva Příchozí hovor, červená obálka pro WeChat připomíná QQ zpráva. Předpověď počasí Tří denní cyklus změny počasí, včas varuje před povětrnostními vlivy. Připomenutí událostí, vibrační budík Upozorní Vás na důležité události ve vašem kalendáři, pravidelné oznámení, nyní ještě více stabilnější. Pusťte se do velkých výzev a sledujte vaše pokroky Koupání, surfování, lze je nosit Certifikace 5ATM zaručuje vodotěsnost do hloubky až 50 metrů, rozšiřuje tak vaše možnosti jak ve sportu, tak v životě, lze je používat kdekoliv a bez obav. Přidána funkce sportovní sekundární obrazovky - Sportovní data jsou nyní viditelná v reálném čase Bez ohledu na to jestli běháte, jezdíte na koni, chodíte, vždy můžete sledovat srdeční frekvenci, rychlost a další… (kasa.cz)

Xiaomi Mi Band 3 USB nabíječka

Xiaomi Mi Band 3 USB nabíječka

Origin (mrakyhracek.cz)

Xiaomi Mi Band 3 černý (19831)

Xiaomi Mi Band 3 černý (19831)

Fitness náramek - globalní/EU verze s anglickým jazykem, přímé měření tepové frekvence (zápěstí), měření tepové frekvence, krokoměr, výpočet spálených kalorií, měření vzdálenosti, kompatibiní s Android, iOS, vodotěsné 50m (5 ATM), akcelerometr Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Populární fitness náramek Mi Band 2 má konečně nástupce: je jím cenově dostupný model s navazujícím pořadovým číslem 3, který klade důraz na vyšší uživatelský komfort. Čím konkrétně? Xiaomi začal samotným řemínkem, který nahradil příjemnější kaučukovou variantou. Displej Mi Bandu 3 je konečně dotykový, takže se snáz ovládá, a celý náramek je pak… (alza.cz)

Xiaomi Mi Band 3 Strap Black

Xiaomi Mi Band 3 Strap Black

Originální řemínek určený pro fitness náramek Mi Band 3, vyrobený ze silikonu. Barva: Černá (muziker.cz)

Chytrý náramek Xiaomi Mi BAND 3, černá

Chytrý náramek Xiaomi Mi BAND 3, černá

Xiaomi Mi Band 3 Xiaomi představuje novou vylepšenou generaci svého úspěšného chytrého náramku s názvem Xiaomi Mi Band 3, který přináší všechny vaše oblíbené funkce a navrch zaujme několika novinkami. Nadále tak můžete sledovat počet nachozených kroků, množství spálených kalorií, srdeční tep nebo kvalitu spánku. Nově je navíc náramek vodotěsný až do hloubky 50 metrů a přichází s dotykovým OLED displejem, na kterém se bude zobrazovat například i číslo volajícího a další obsah zpráv. Dotykový OLED displej... (okay.cz)

Nabíjecí kabel USB pro Xiaomi MI BAND 3

Nabíjecí kabel USB pro Xiaomi MI BAND 3

Nabíjecí USB kabel pro Xiaomi Mi Band 3 Originální nabíjecí USB kabel rychle a bez potíží dobije váš chytrý náramek Xiaomi Mi Band 3, ať jste kdekoli. Stačí kabel jednoduše připojit k počítači nebo powerbance a váš chytrý náramek nabijete snadno a rychle. Kompatibilita: Xiaomi Mi Band 3 ​Barva: černá Materiál: Plast Délka kabelu: cca 15 cm (okay.cz)

Xiaomi pro Mi Band 3

Xiaomi pro Mi Band 3

Originální nabíječka pro váš náramek Xiaomi Mi Band 3. Z jedné strany do držáku upevníte tělo vašeho náramku, druhý konec s konektorem USB připojíte třeba do počítače či notebooku. Nabíječka má délku 15 cm a váží 181 g. Je pohodlně přenosná a snadná pro uložení. Dobijte si náramek kdekoliv: Xiaomi Mi Band 3 vydrží na jedno nabití až 20 dní, což je velmi slušná doba. Když už ho budete potřebovat nabít, vyloupnete hlavní jednotku z řemínku a vložíte ji do nabíječky. Tu lze zapojit nejjednodušeji třeba do notebooku či počítače. Díky klasickému USB portu si náramek dobijete kdekoliv. Přenášejte nabíječku s sebou: Samotné hodinky jsou velmi lehké a hezky se nosí. S nabíječkou tomu není jinak, taky si ji s sebou můžete vzít kamkoliv. Celá měří na délku 15 cm a váží jen 181 g. Kabel je navíc… (euronics.cz)

Apei Mi Band 2 náramek černý (X1003)

Apei Mi Band 2 náramek černý (X1003)

řemínek materiál: silikon, pro zápěstí do 221mm, kompatibilní s řadami Xiaomi Mi Band 2 Pořiďte si náhradní řemínek v černé barvě pro váš fitness náramek Xiaomi Mi Band 2 a osvěžte tak vzhled vašeho zařízení o novou barvu. Zároveň vám další řemínek může posloužit také jako náhrada původního řemínku v případě ztráty nebo poničení. Nebo si kupte více řemínků v jiných barvách, třeba jeden na každý den.  Klíčové vlastnosti řemínku pro náramek Xiaomi Mi Band 2 černýNáhradní řemínek v černé barvě pro fitness náramek Xiaomi Mi Band 2Může sloužit jako náhrada v případě ztráty nebo poničení původního řemínkuOsvěží vzhled vašeho fitness náramku (alza.cz)

Apei pro Xiaomi Mi Band 3 náramek modrý (X1031)

Apei pro Xiaomi Mi Band 3 náramek modrý (X1031)

řemínek - materiál: silikon, pro zápěstí do 225mm, kompatibilní s řadami Xiaomi Mi Band 3 (alza.cz)

Apei Mi Band 2 náramek bílý (X1009)

Apei Mi Band 2 náramek bílý (X1009)

řemínek materiál: silikon, pro zápěstí do 221mm, kompatibilní s řadami Xiaomi Mi Band 2 Pořiďte si náhradní řemínek v bílé barvě pro váš fitness náramek Xiaomi Mi Band 2 a osvěžte tak vzhled vašeho zařízení o novou barvu. Zároveň vám další řemínek může posloužit také jako náhrada původního řemínku v případě ztráty nebo poničení. Nebo si kupte více řemínků v jiných barvách, třeba jeden na každý den.  Klíčové vlastnosti řemínku pro náramek Xiaomi Mi Band 2 bílýNáhradní řemínek v bílé barvě pro fitness náramek Xiaomi Mi Band 2Může sloužit jako náhrada v případě ztráty nebo poničení původního řemínkuOsvěží vzhled vašeho fitness náramku (alza.cz)

Apei pro Xiaomi Mi Band 3 náramek černý (X1030)

Apei pro Xiaomi Mi Band 3 náramek černý (X1030)

řemínek - materiál: silikon, pro zápěstí do 225mm, kompatibilní s řadami Xiaomi Mi Band 3 (alza.cz)

Apei Mi Band 2 náramek červený (X1008)

Apei Mi Band 2 náramek červený (X1008)

řemínek materiál: silikon, pro zápěstí do 221mm, kompatibilní s řadami Xiaomi Mi Band 2 Pořiďte si náhradní řemínek v červené barvě pro váš fitness náramek Xiaomi Mi Band 2 a osvěžte tak vzhled vašeho zařízení o novou barvu. Zároveň vám další řemínek může posloužit také jako náhrada původního řemínku v případě ztráty nebo poničení. Nebo si kupte více řemínků v jiných barvách, třeba jeden na každý den.  Klíčové vlastnosti řemínku pro náramek Xiaomi Mi Band 2 červenýNáhradní řemínek v červené barvě pro fitness náramek Xiaomi Mi Band 2Může sloužit jako náhrada v případě ztráty nebo poničení původního řemínkuOsvěží vzhled vašeho fitness náramku (alza.cz)

Apei Mi Band 2 náramek žlutý (X1010)

Apei Mi Band 2 náramek žlutý (X1010)

řemínek materiál: silikon, pro zápěstí do 221mm, kompatibilní s řadami Xiaomi Mi Band 2 Pořiďte si náhradní řemínek ve žluté barvě pro váš fitness náramek Xiaomi Mi Band 2 a osvěžte tak vzhled vašeho zařízení o novou barvu. Zároveň vám další řemínek může posloužit také jako náhrada původního řemínku v případě ztráty nebo poničení. Nebo si kupte více řemínků v jiných barvách, třeba jeden na každý den.  Klíčové vlastnosti řemínku pro náramek Xiaomi Mi Band 2 žlutýNáhradní řemínek ve žluté barvě pro fitness náramek Xiaomi Mi Band 2Může sloužit jako náhrada v případě ztráty nebo poničení původního řemínkuOsvěží vzhled vašeho fitness náramku (alza.cz)

Apei Mi Band 2 náramek růžový (X1006)

Apei Mi Band 2 náramek růžový (X1006)

řemínek materiál: silikon, pro zápěstí do 221mm, kompatibilní s řadami Xiaomi Mi Band 2 Pořiďte si náhradní řemínek ve růžové barvě pro váš fitness náramek Xiaomi Mi Band 2 a osvěžte tak vzhled vašeho zařízení o novou barvu. Zároveň vám další řemínek může posloužit také jako náhrada původního řemínku v případě ztráty nebo poničení. Nebo si kupte více řemínků v jiných barvách, třeba jeden na každý den.  Klíčové vlastnosti řemínku pro náramek Xiaomi Mi Band 2 růžovýNáhradní řemínek v růžové barvě pro fitness náramek Xiaomi Mi Band 2Může sloužit jako náhrada v případě ztráty nebo poničení původního řemínkuOsvěží vzhled vašeho fitness náramku (alza.cz)

Apei pro Xiaomi Mi Band 3 náramek fialový (X1033)

Apei pro Xiaomi Mi Band 3 náramek fialový (X1033)

řemínek - materiál: silikon, pro zápěstí do 225mm, kompatibilní s řadami Xiaomi Mi Band 3 (alza.cz)

Apei pro Xiaomi Mi Band 3 náramek růžový (X1032)

Apei pro Xiaomi Mi Band 3 náramek růžový (X1032)

řemínek - materiál: silikon, pro zápěstí do 225mm, kompatibilní s řadami Xiaomi Mi Band 3 (alza.cz)

Apei pro Xiaomi Mi Band 3 náramek žlutý (X1035)

Apei pro Xiaomi Mi Band 3 náramek žlutý (X1035)

řemínek - materiál: silikon, pro zápěstí do 225mm, kompatibilní s řadami Xiaomi Mi Band 3 (alza.cz)

Apei pro Xiaomi Mi Band 3 náramek červený (X1034)

Apei pro Xiaomi Mi Band 3 náramek červený (X1034)

řemínek - materiál: silikon, pro zápěstí do 225mm, kompatibilní s řadami Xiaomi Mi Band 3 (alza.cz)

Apei Mi Band 2 náramek fialový (X1007)

Apei Mi Band 2 náramek fialový (X1007)

řemínek materiál: silikon, pro zápěstí do 221mm, kompatibilní s řadami Xiaomi Mi Band 2 Pořiďte si náhradní řemínek ve fialové barvě pro váš fitness náramek Xiaomi Mi Band 2 a osvěžte tak vzhled vašeho zařízení o novou barvu. Zároveň vám další řemínek může posloužit také jako náhrada původního řemínku v případě ztráty nebo poničení. Nebo si kupte více řemínků v jiných barvách, třeba jeden na každý den.  Klíčové vlastnosti řemínku pro náramek Xiaomi Mi Band 2 fialovýNáhradní řemínek ve fialové barvě pro fitness náramek Xiaomi Mi Band 2Může sloužit jako náhrada v případě ztráty nebo poničení původního řemínkuOsvěží vzhled vašeho fitness náramku (alza.cz)

Apei Mi Band 2 náramek oranžový (X1005)

Apei Mi Band 2 náramek oranžový (X1005)

řemínek materiál: silikon, pro zápěstí do 221mm, kompatibilní s řadami Xiaomi Mi Band 2 Pořiďte si náhradní řemínek v oranžové barvě pro váš fitness náramek Xiaomi Mi Band 2 a osvěžte tak vzhled vašeho zařízení o novou barvu. Zároveň vám další řemínek může posloužit také jako náhrada původního řemínku v případě ztráty nebo poničení. Nebo si kupte více řemínků v jiných barvách, třeba jeden na každý den.  Klíčové vlastnosti řemínku pro náramek Xiaomi Mi Band 2 oranžovýNáhradní řemínek v oranžové barvě pro fitness náramek Xiaomi Mi Band 2Může sloužit jako náhrada v případě ztráty nebo poničení původního řemínkuOsvěží vzhled vašeho fitness náramku (alza.cz)

Apei Mi Band 2 náramek tyrkysový (X1002)

Apei Mi Band 2 náramek tyrkysový (X1002)

řemínek materiál: silikon, pro zápěstí do 221mm, kompatibilní s řadami Xiaomi Mi Band 2 Pořiďte si náhradní řemínek v tmavě zelené barvě pro váš fitness náramek Xiaomi Mi Band 2 a osvěžte tak vzhled vašeho zařízení o novou barvu. Zároveň vám další řemínek může posloužit také jako náhrada původního řemínku v případě ztráty nebo poničení. Nebo si kupte více řemínků v jiných barvách, třeba jeden na každý den.  Klíčové vlastnosti řemínku pro náramek Xiaomi Mi Band 2 tyrkysovýNáhradní řemínek v tyrkysové barvě pro fitness náramek Xiaomi Mi Band 2Může sloužit jako náhrada v případě ztráty nebo poničení původního řemínkuOsvěží vzhled vašeho fitness náramku (alza.cz)

Xiaomi pro Mi Band 3 oranžový

Xiaomi pro Mi Band 3 oranžový

Xiaomi náhradní náramek pro MiBand 3, oranžová Poříďte si náhradní řemínek v oranžové barvě pro váš fitness náramek Xiaomi MiBand 3 a dodejte mu elegantní vzhled s novou barvou. Tento řemínek bude ideálním osvěžením vašeho náramku. (euronics.cz)

Xiaomi pro Mi Band 3 (18921)

Xiaomi pro Mi Band 3 (18921)

Originální nabíječka pro váš náramek Xiaomi Mi Band 3. Z jedné strany do držáku upevníte tělo vašeho náramku, druhý konec s konektorem USB připojíte třeba do počítače či notebooku. Nabíječka má délku 15 cm a váží 181 g. Je pohodlně přenosná a snadná pro uložení. Dobijte si náramek kdekoliv: Xiaomi Mi Band 3 vydrží na jedno nabití až 20 dní, což je velmi slušná doba. Když už ho budete potřebovat nabít, vyloupnete hlavní jednotku z řemínku a vložíte ji do nabíječky. Tu lze zapojit nejjednodušeji třeba do notebooku či počítače. Díky klasickému USB portu si náramek dobijete kdekoliv. Přenášejte nabíječku s sebou: Samotné hodinky jsou velmi lehké a hezky se nosí. S nabíječkou tomu není jinak, taky si ji s sebou můžete vzít kamkoliv. Celá měří na délku 15 cm a váží jen 181 g. Kabel je navíc… (kasa.cz)

Xiaomi pro Mi Band 3 modrý

Xiaomi pro Mi Band 3 modrý

Xiaomi náhradní náramek pro MiBand 3, modrá Poříďte si náhradní řemínek v modré barvě pro váš fitness náramek Xiaomi MiBand 3 a dodejte mu elegantní vzhled s novou barvou. Tento řemínek bude ideálním osvěžením vašeho náramku. (euronics.cz)

Apei Mi Band 2 náramek světle zelený (X1004)

Apei Mi Band 2 náramek světle zelený (X1004)

řemínek materiál: silikon, pro zápěstí do 221mm, kompatibilní s řadami Xiaomi Mi Band 2 Pořiďte si náhradní řemínek ve světle zelené barvě pro váš fitness náramek Xiaomi Mi Band 2 a osvěžte tak vzhled vašeho zařízení o novou barvu. Zároveň vám další řemínek může posloužit také jako náhrada původního řemínku v případě ztráty nebo poničení. Nebo si kupte více řemínků v jiných barvách, třeba jeden na každý den.  Klíčové vlastnosti řemínku pro náramek Xiaomi Mi Band 2 světle zelenýNáhradní řemínek ve světle zelené barvě pro fitness náramek Xiaomi Mi Band 2Může sloužit jako náhrada v případě ztráty nebo poničení původního řemínkuOsvěží vzhled vašeho fitness náramku (alza.cz)

Apei Mi Band 2 náramek náramek modrý (X1001)

Apei Mi Band 2 náramek náramek modrý (X1001)

řemínek materiál: silikon, pro zápěstí do 221mm, kompatibilní s řadami Xiaomi Mi Band 2 Pořiďte si náhradní řemínek v modré barvě pro váš fitness náramek Xiaomi Mi Band 2 a osvěžte tak vzhled vašeho zařízení o novou barvu. Zároveň vám další řemínek může posloužit také jako náhrada původního řemínku v případě ztráty nebo poničení. Nebo si kupte více řemínků v jiných barvách, třeba jeden na každý den.  Klíčové vlastnosti řemínku pro náramek Xiaomi Mi Band 2 modrýNáhradní řemínek v modré barvě pro fitness náramek Xiaomi Mi Band 2Může sloužit jako náhrada v případě ztráty nebo poničení původního řemínkuOsvěží vzhled vašeho fitness náramku (alza.cz)

Xiaomi pro Mi Band 3 černý

Xiaomi pro Mi Band 3 černý

Xiaomi náhradní náramek pro MiBand 3, černá Poříďte si náhradní řemínek v černé barvě pro váš fitness náramek Xiaomi MiBand 3 a dodejte mu elegantní vzhled s novou barvou. Tento řemínek bude ideálním osvěžením vašeho náramku. (euronics.cz)

SXT Mi Band 2 koženkový náramek černý (STXM-002-K)

SXT Mi Band 2 koženkový náramek černý (STXM-002-K)

řemínek - materiál: imitace kůže, pro zápěstí do 225mm, kompatibilní s Xiaomi Mi Band 2 Změňte vzhled fitness náramku Xiaomi Mi Band 2 podle svého stylu nebo aktuální nálady. Koženkový černý náramek SXT přesně padne na tělo hodinek. Poskytne komfort při nošení a udrží hodinky s náramkem na svém místě i při sportovních výkonech. Klíčové vlastnosti koženkového černého řemínku SXTStylová změna vzhledu fitness náramku Xiaomi Mi Band 2Náhrada v případě ztráty nebo poničení původního řemínkuDostupný i ve 3 jiných barvách (hnědý, bílý, červený) (alza.cz)

Apei pro Xiaomi Mi Band 3 náramek tmavě modrý (X1036)

Apei pro Xiaomi Mi Band 3 náramek tmavě modrý (X1036)

řemínek - materiál: silikon, pro zápěstí do 225mm, kompatibilní s řadami Xiaomi Mi Band 3 (alza.cz)

Xiaomi pro Mi Band 3 (18918) oranžový

Xiaomi pro Mi Band 3 (18918) oranžový

Xiaomi náhradní náramek pro MiBand 3, oranžová Poříďte si náhradní řemínek v oranžové barvě pro váš fitness náramek Xiaomi MiBand 3 a dodejte mu elegantní vzhled s novou barvou. Tento řemínek bude ideálním osvěžením vašeho náramku. (kasa.cz)

Xiaomi pro Mi Band 3 (18917) černý

Xiaomi pro Mi Band 3 (18917) černý

Xiaomi náhradní náramek pro MiBand 3, černá Poříďte si náhradní řemínek v černé barvě pro váš fitness náramek Xiaomi MiBand 3 a dodejte mu elegantní vzhled s novou barvou. Tento řemínek bude ideálním osvěžením vašeho náramku. (kasa.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít