Red dragon šipky steel peter wright rainbow mamba - 24g (274263)

Produkt Red dragon šipky steel peter wright rainbow mamba - 24g (274263) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Red dragon šipky steel peter wright rainbow mamba - 24g (274263) upraviť a produkt hľadať znova.

Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Rainbow Mamba - 24g (274263)

Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Rainbow Mamba - 24g (274263)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 24 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Chystáte se na šipkařský turnaj? V tom případě pro vás budou vhodné šipky Red Dragon Šipky z kategorie steeltip jsou zhotoveny s ocelovým hrotem, jenž se používá pro klasické terče ze sisalových vláken. Po otupení hrotu je možné jej obrousit a znovu tak navrátit jeho ostrost. Tělo šipky, na jehož výrobu se používá wolfram, je oblíbené u těch nejnáročnějších hráčů, kteří soutěží s těmi nejlepšími na velkých turnajích. Na své si přijdou jak ti pokročilejší, tak i profesionální hráči. V balení naleznete 3 ks šipky, přičemž každý kus váží 24 g. Krásný design pak zvyšuje vaši sebedůvěru. Podstatné přednosti produktu Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Rainbow Mamba - 24g Šipky Red Dragon pro ty, kteří rádi hrají šipky Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky ocení i ti nejnáročnější hráči Pro pokročilé a profesionální hráče Balení obsahuje 3 ks šipky Šipka má hmotnost... (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Rainbow Mamba - 24g (274263) , Red dragon šipky steel peter wright rainbow mamba - 24g (274263)

Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Black Strike - 26g (274267)

Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Black Strike - 26g (274267)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 26 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Chystáte se na šipkařský turnaj? Pak se vám zalíbí šipky Red Dragon Šipky z kategorie steeltip jsou vybaveny ocelovým hrotem určeným pro klasické terče ze sisalových vláken. Ztupenému hrotu lze navrátit ostrost obroušením. Tělo šipky, na jehož výrobu se používá wolfram, uspokojí i ty nejnáročnější hráče, a tak vám nic nebude bránit postavit se jakémukoliv profíkovi. Šipky využijí jak pokročilí, tak profíci. V balení se nachází 3 ks šipky, přičemž každá z nich váží 26 g. Díky elegantnímu vzhledu pak budete mít pocit neporazitelnosti. Důležité vlastnosti produktu Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Black Strike - 26g Šipky Red Dragon pro ty, kteří milují šipkový sport Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Tělo šipky z wolframu pro ty nejnáročnější hráče Vhodné pro pokročilé a profesionální hráče V balení máte k dispozici 3 ks šipky Šipka má hmotnost 26 g Elegantní vzhled a precizní... (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Black Strike - 26g (274267) , Red dragon šipky peter wright snakebite mamba - 20g (222027)

Red Dragon Šipky Steel Peter Wright PL15 Blue - 26g (274257)

Red Dragon Šipky Steel Peter Wright PL15 Blue - 26g (274257)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 26 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Chcete vyniknout na šipkařském turnaji? Pak vám určitě přijdou vhod šipky Red Dragon Šipky z kategorie steeltip jsou osazeny ocelovým hrotem, jenž slouží pro klasický terč ze sisalových vláken. Po čase je možné tento hrot obrousit a navrátit mu tak jeho původní vlastnosti. Tělo šipky, k jehož výrobě posloužil wolfram, je vhodné i pro nejnáročnější hráče, kteří se nebojí soutěžit i na mezinárodních soutěžích. Se šipkami budou vyhrávat jak všichni pokročilí tak i profesionální hráči. V balení očekávejte 3 ks šipky, přičemž každý kus disponuje hmotností 26 g. Moderní design vám navíc dodá pocit neporazitelnosti. Základní funkce produktu Red Dragon Šipky Steel Peter Wright PL15 Blue - 26g Šipky Red Dragon pro ty, jež si oblíbili šipkový sport Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky potěší i ty nejnáročnější hráče Ocení ji pokročilí a profesionální hráči V balení máte... (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Steel Peter Wright PL15 Blue - 26g (274257) , Red dragon šipky peter wright snakebite mamba - 22g (222028)

Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Snakebite Vyper - 20g (224566)

Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Snakebite Vyper - 20g (224566)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 20 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Toužíte vyhrávat na šipkařských turnajích? V tom případě pro vás budou vhodné šipky Red Dragon Šipky z kategorie steeltip jsou vybaveny ocelovým hrotem určeným pro klasický terč ze sisalových vláken. Po čase je možné tento hrot obrousit a navrátit mu tak jeho původní vlastnosti. Tělo šipky, jež se vyrábí z wolframu, potěší i nejnáročnější hráče, kteří soutěží s těmi nejlepšími na velkých turnajích. Šipky ocení pokročilí i profesionální hráči. V balení dostanete 3 ks šipky, přičemž každý kus váží 20 g. Díky modernímu designu se zvýší vaše sebedůvěra. Zásadní přednosti produktu Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Snakebite Vyper - 20g Šipky Red Dragon pro ty, jež si oblíbili šipkový sport Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky je ideální pro ty nejnáročnější hráče Určené pro pokročilé a profesionální hráče V balení očekávejte 3 ks šipky U šipky očekávejte hmotnost... (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Snakebite Vyper - 20g (224566) , Red dragon šipky peter wright snakebite mamba 2 - 22g (222032)

Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Snakebite World Champion Diamond - 22g (294018)

Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Snakebite World Champion Diamond - 22g (294018)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 22 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Chcete mít každý šipkařský turnaj pod kontrolou? V tom případě by vaší pozornosti neměly uniknout šipky Red Dragon Šipky z kategorie steeltip disponují ocelovým hrotem, jenž je možné používat pro klasické terče ze sisalových vláken. Dojde-li k otupení hrotu, obroušením mu navrátíte jeho původní ostrost. Tělo šipky, jež se vyrábí z wolframu, je vhodné i pro nejnáročnější hráče, kteří se nemusí díky němu obávat ani velkých turnajů. Na své si přijdou jak pokročilí, tak profesionální hráči. V balení máte k dispozici 3 ks šipky, přičemž hmotnost každého kusu dosahuje 22 g. Hezký vzhled vám navíc dodá sebedůvěru a pocit neporazitelnosti. Zajímavé vlastnosti produktu Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Snakebite World Champion Diamond - 22g Šipky Red Dragon pro ty, kteří milují šipkové turnaje S ocelovým hrotem (steeltip) Tělo šipky z wolframu je určeno pro ty nejnáročnější hráče Ocení... (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Snakebite World Champion Diamond - 22g (294018) , Red dragon šipky steel peter wright snakebite vyper - 20g (224566)

Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Snakebite World Champion Tapered - 23g (296521)

Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Snakebite World Champion Tapered - 23g (296521)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 23 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení Přejete si mít při šipkařském turnaji vítězství v kapse? Pak byste měli sáhnout po šipkách Red Dragon Šipky z kategorie steeltip jsou opatřeny ocelovým hrotem, jenž slouží pro klasické terče ze sisalových vláken. Pokud dojde po čase k otupení hrotu, navrátíte mu původní ostrost obroušením. Tělo šipky, vyrobené z wolframu, si zamilují i ti nejnáročnější hráči, kteří se nemusí díky němu obávat ani velkých turnajů. V balení dostáváte 3 ks šipky, přičemž každý kus disponuje hmotností 23 g. Díky elegantnímu vzhledu pak budete mít pocit neporazitelnosti. Podstatné přednosti produktu Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Snakebite World Champion Tapered - 23g Šipky Red Dragon pro ty, kteří rádi hrají šipky S ocelovým hrotem (steeltip) Tělo šipky z wolframu pro ty nejnáročnější hráče V balení najdete 3 ks šipky U šipky očekávejte hmotnost 23 g Skvělé provedení a moderní design šipek Red Dragon (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Snakebite World Champion Tapered - 23g (296521) , Red dragon šipky steel peter wright black strike - 26g (274267)

Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Snakebite World Champion Tapered - 21g (294542)

Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Snakebite World Champion Tapered - 21g (294542)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 21 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Těšíte se, že bude při šipkařských turnajích vítězství vaše? V tom případě budete nadšeni z šipek Red Dragon Šipky z kategorie steeltip se dodávají s ocelovým hrotem, jenž lze používat pouze pro klasické terče ze sisalových vláken. Jestliže se vám otupí hrot, můžete mu navrátil ostrost obroušením. Tělo šipky, k jehož výrobě se používá wolfram, je určeno i pro nejnáročnější hráče, kteří soutěží s těmi nejlepšími na velkých turnajích. Na své si přijdou jak pokročilí, tak profíci. V balení naleznete 3 ks šipky a hmotnosti každého kusu činí 21 g. Díky elegantnímu vzhledu pak budete mít pocit neporazitelnosti. Zajímavé přednosti produktu Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Snakebite World Champion Tapered - 21g Šipky Red Dragon pro ty, kteří milují šipkové turnaje Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Tělo šipky z wolframu uspokojí i ty nejnáročnější Ocení ji pokročilí a profesionální hráči (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Snakebite World Champion Tapered - 21g (294542) , Red dragon šipky steel peter wright pl15 blue - 26g (274257)

Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Snakebite World Champion Torpedo - 23g (294016)

Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Snakebite World Champion Torpedo - 23g (294016)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 23 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Přejete si mít při šipkařském turnaji vítězství v kapse? V tom případě by vaší pozornosti neměly uniknout šipky Red Dragon Šipky z kategorie steeltip se dodávají s ocelovým hrotem, jenž slouží pro klasické terče ze sisalových vláken. Stane-li se, že se hrot otupí, jednoduše jej obrousíte a navrátíte mu tak jeho ostrost. Tělo šipky, vytvořené z wolframu, je vhodné i pro nejnáročnější hráče, kteří i s jeho pomocí vítězí nad profesionály. Se šipkami budou vyhrávat nejen pokročilí, ale i profesionální hráči. V balení očekávejte 3 ks šipky, přičemž hmotnost každé z nich dosahuje 23 g. Elegantní design přispěje k vaší sebedůvěře. Klíčové parametry produktu Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Snakebite World Champion Torpedo - 23g Šipky Red Dragon pro vyznavače šipkového sportu S ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky ocení i ti nejnáročnější hráči Určené pro pokročilé a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Snakebite World Champion Torpedo - 23g (294016) , Red dragon šipky steel peter wright snakebite world champion diamond - 20g (294540)

Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Snakebite World Champion Diamond - 20g (294540)

Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Snakebite World Champion Diamond - 20g (294540)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 20 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Přejete si mít při šipkařském turnaji vítězství v kapse? V tom případě by vaší pozornosti neměly uniknout šipky Red Dragon Šipky z kategorie steeltip se dodávají s ocelovým hrotem, jenž využijete pro klasický terč ze sisalových vláken. Po čase je možné tento hrot obrousit a navrátit mu tak jeho původní vlastnosti. Tělo šipky, vytvořené z wolframu, se hodí i pro ty nejnáročnější hráče, kteří se i díky němu dokáží zviditelnit mezi ostatními soupeři. Se šipkami si přijdou na své pokročilí i profesionální hráči. V balení očekávejte 3 ks šipky, přičemž každá z nich disponuje hmotností 20 g. Krásný design pak zvyšuje vaši sebedůvěru. Podstatné vlastnosti produktu Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Snakebite World Champion Diamond - 20g Šipky Red Dragon pro ty, jež si oblíbili šipkový sport Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Tělo šipky z wolframu je určeno pro ty nejnáročnější hráče... (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Snakebite World Champion Diamond - 20g (294540) , Red dragon šipky steel peter wright snakebite world champion torpedo - 23g (294016)

Red Dragon Šipky Peter Wright Snakebite Mamba - 20g (222027)

Red Dragon Šipky Peter Wright Snakebite Mamba - 20g (222027)
Detail

Šipky - typ soft, hmotnost 20 g, určené pro elektronický a plastový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Těšíte se, že bude při šipkařských turnajích vítězství vaše? Pak vám určitě přijdou vhod šipky Red Dragon, které se chlubí plastovým hrotem typu softip. Stane-li se, že se hrot poškodí, můžete jej jednoduše odšroubovat a nahradit novým. Tělo šipky, na jehož výrobu se používá wolfram, si zamilují i ti nejnáročnější hráči, kteří i s jeho pomocí vítězí nad profesionály. Je nezbytné myslet na to, že produkt je vhodný pouze pro elektronický a plastový terč. Šipky ocení pokročilí i profesionální hráči. Balení obsahuje 3 ks šipky, z nichž každá váží 20 g. Elegantní vzhled se podílí na pocitu sebedůvěry. Základní parametry produktu Red Dragon Šipky Peter Wright Snakebite Mamba - 20g Šipky Red Dragon pro vyznavače šipkového sportu Plastový hrot (softip) Wolframové tělo šipky je ideální pro ty nejnáročnější hráče Určené pouze pro elektronický a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Peter Wright Snakebite Mamba - 20g (222027) , Red dragon šipky steel peter wright snakebite world champion tapered - 21g (294542)

Red Dragon Šipky Peter Wright Snakebite Mamba - 22g (222028)

Red Dragon Šipky Peter Wright Snakebite Mamba - 22g (222028)
Detail

Šipky - typ soft, hmotnost 22 g, určené pro elektronický a plastový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Toužíte při šipkařských turnajích po vítězné hře? Pak vás zajisté nadchnou šipky Red Dragon, které disponují plastovými hroty typu softip. Stane-li se, že se hrot poškodí, můžete jej jednoduše odšroubovat a nahradit novým. Tělo šipky, vyrobené z wolframu, uspokojí i ty nejnáročnější hráče, kteří se i díky němu dokáží zviditelnit mezi ostatními soupeři. Je potřeba myslet na to, že produkt se hodí výhradně pro elektronický a plastový terč. Na své si přijdou jak pokročilí, tak profesionální hráči. V balení dostanete 3 ks šipky, přičemž hmotnost každého kusu dosahuje 22 g. Hezký vzhled vám navíc dodá sebedůvěru a pocit neporazitelnosti. Nejdůležitější funkce produktu Red Dragon Šipky Peter Wright Snakebite Mamba - 22g Šipky Red Dragon pro ty, jež si oblíbili šipkový sport Plastový hrot (softip) Wolframové tělo šipky je vhodné pro ty... (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Peter Wright Snakebite Mamba - 22g (222028) , Red dragon šipky steel peter wright snakebite world champion diamond - 22g (294018)

Red Dragon Šipky Peter Wright Snakebite Mamba 2 - 22g (222032)

Red Dragon Šipky Peter Wright Snakebite Mamba 2 - 22g (222032)
Detail

Šipky - typ soft, hmotnost 22 g, určené pro elektronický a plastový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Přejete si být při šipkařském turnaji tím nejlepším hráčem? Pak byste měli sáhnout po šipkách Red Dragon, které jsou opatřeny plastovým hrotem typu softip. Pokud se poškodí hrot, můžete jej po odšroubování vyměnit za nový. Tělo šipky, k jehož výrobě se používá wolfram, si zamilují i ti nejnáročnější hráči, kteří se nemusí díky němu obávat ani velkých turnajů. Nesmíte zapomenout na to, že produkt je určen pouze pro elektronický a plastový terč. Šipky si oblíbí jak ti pokročilejší, tak i profesionální hráči. V balení dostáváte 3 ks šipky, přičemž každá z nich disponuje hmotností 22 g. Krásný design pak zvyšuje vaši sebedůvěru. Podstatné vlastnosti produktu Red Dragon Šipky Peter Wright Snakebite Mamba 2 - 22g Šipky Red Dragon pro vyznavače šipkového sportu Plastový hrot (softip) Tělo šipky z wolframu je určeno pro ty nejnáročnější hráče Určené... (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Peter Wright Snakebite Mamba 2 - 22g (222032) , Red dragon šipky steel peter wright snakebite world champion tapered - 23g (296521)

Red Dragon Šipky Steel Ross Montgomery - 24g (274272)

Red Dragon Šipky Steel Ross Montgomery - 24g (274272)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 24 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Toužíte při šipkařských turnajích po vítězné hře? Pak byste měli sáhnout po šipkách Red Dragon Šipky z kategorie steeltip jsou vyráběny s ocelovým hrotem určeným pro klasické terče ze sisalových vláken. Po otupení hrotu je možné jej obrousit a znovu tak navrátit jeho ostrost. Tělo šipky, vyrobené z wolframu, je oblíbené u těch nejnáročnějších hráčů, kteří soutěží s těmi nejlepšími na velkých turnajích. Šipky ocení jak pokročilí, tak profíci. V balení máte k dispozici 3 ks šipky a hmotnosti každého kusu činí 24 g. Díky modernímu designu se zvýší vaše sebedůvěra. Zajímavé přednosti produktu Red Dragon Šipky Steel Ross Montgomery - 24g Šipky Red Dragon pro ty, jež si oblíbili šipkový sport Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Tělo šipky z wolframu pro ty nejnáročnější hráče Pro pokročilé a profesionální hráče V balení naleznete 3 ks šipky Šipka váží 24 g Elegantní vzhled a precizní... (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Steel Ross Montgomery - 24g (274272) , Red dragon šipky peter wright snakebite vyper - 22g (222034)

Red Dragon Šipky Steel John Henderson SE - 24g (294525)

Red Dragon Šipky Steel John Henderson SE - 24g (294525)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 24 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Toužíte vyhrávat na šipkařských turnajích? V tom případě by vaší pozornosti neměly uniknout šipky Red Dragon Šipky z kategorie steeltip jsou osazeny ocelovým hrotem, jenž je možné používat pro klasické terče ze sisalových vláken. Dojde-li k otupení hrotu, obroušením mu navrátíte jeho původní ostrost. Tělo šipky, vyrobené z wolframu, se hodí i pro ty nejnáročnější hráče, kterým pomáhá při soutěži s jakýmkoliv profesionálem. Šipky využijí jak všichni pokročilí tak i profesionální hráči. V balení dostanete 3 ks šipky, přičemž každá z nich váží 24 g. Na zvýšení sebedůvěry má poté vliv i pěkný design. Hlavní přednosti produktu Red Dragon Šipky Steel John Henderson SE - 24g Šipky Red Dragon pro vyznavače šipkového sportu S ocelovým hrotem (steeltip) Tělo šipky z wolframu pro ty nejnáročnější hráče Vhodné pro pokročilé a profesionální hráče Balení obsahuje 3 ks šipky Šipka disponuje... (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Steel John Henderson SE - 24g (294525) , Red dragon šipky steel ross montgomery - 24g (274272)

Red Dragon Šipky Steel Robert Thornton Blue - 24g (294009)

Red Dragon Šipky Steel Robert Thornton Blue - 24g (294009)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 24 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Těšíte se, že bude při šipkařských turnajích vítězství vaše? Pak si určitě zamilujete šipky Red Dragon Šipky z kategorie steeltip se dodávají s ocelovým hrotem určeným pro klasický terč ze sisalových vláken. Časem se hrot otupí, potom jej jednoduše obrousíte a zase se může chlubit svou ostrostí. Tělo šipky, zhotovené z wolframu, je vhodné i pro nejnáročnější hráče, kteří dokáží na turnajích ostatním vytřít zrak. Šipky si zamilují jak ti pokročilejší, tak i profesionální hráči. V balení očekávejte 3 ks šipky, přičemž každá z nich disponuje hmotností 24 g. Na zvýšení pocitu neporazitelnosti a sebedůvěry se podílí i pěkný vzhled. Důležité přednosti produktu Red Dragon Šipky Steel Robert Thornton Blue - 24g Šipky Red Dragon pro milovníky šipkového sportu Ocelový hrot (steeltip) Tělo šipky z wolframu uspokojí i ty nejnáročnější Pro pokročilé a profesionální hráče V balení máte k... (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Steel Robert Thornton Blue - 24g (294009) , Red dragon šipky steel john henderson se - 24g (294525)

Red Dragon Šipky Steel Jonny Clayton SE - 24g (294527)

Red Dragon Šipky Steel Jonny Clayton SE - 24g (294527)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 24 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Přejete si být při šipkařském turnaji tím nejlepším hráčem? Pak si určitě zamilujete šipky Red Dragon Šipky z kategorie steeltip se prodávají s ocelovým hrotem určeným pro klasické terče ze sisalových vláken. Pokud se hrot otupí, je možné jej obrousit, aby byl znovu ostrý. Tělo šipky, k jehož výrobě byl použit wolfram, je oblíbené u těch nejnáročnějších hráčů, kterým pomáhá při soutěži s jakýmkoliv profesionálem. Šipky si oblíbí jak všichni pokročilí tak i profesionální hráči. V balení najdete 3 ks šipky, přičemž každá z nich disponuje hmotností 24 g. Na zvýšení pocitu neporazitelnosti a sebedůvěry se podílí i pěkný vzhled. Zajímavé přednosti produktu Red Dragon Šipky Steel Jonny Clayton SE - 24g Šipky Red Dragon pro vyznavače šipkového sportu Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Tělo šipky z wolframu je určeno pro ty nejnáročnější hráče Hodí se pro pokročilé a profesionální hráče V... (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Steel Jonny Clayton SE - 24g (294527) , Red dragon šipky steel robert thornton blue - 24g (294009)

Šipky steel RedDragon Peter Wright Snakebite Mamba2, 24g, 90% wolfram (14971)

Šipky steel RedDragon Peter Wright Snakebite Mamba2, 24g, 90% wolfram (14971)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 24 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Těšíte se, že bude při šipkařských turnajích vítězství vaše? V tom případě vás potěší šipky Reddragon Šipky z kategorie steeltip se chlubí ocelovým hrotem určeným pro klasický terč ze sisalových vláken. Otupenému hrotu kdykoliv navrátíte ostrost jeho obroušením. Tělo šipky, k jehož výrobě posloužil wolfram, je určeno i pro ty nejnáročnější hráče, kteří se tak ve velkých turnajích mohou postavit i proti profesionálům. Se šipkami budou vyhrávat jak pokročilí, tak profesionální hráči. Balení obsahuje 3 ks šipky, přičemž hmotnost každého kusu dosahuje 24 g. Díky elegantnímu vzhledu pak budete mít pocit neporazitelnosti. Rozhodující parametry produktu Šipky steel RedDragon Peter Wright Snakebite Mamba2, 24g, 90% wolfram Šipky Reddragon pro ty, kteří rádi hrají šipky S ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky je vhodné pro ty nejnáročnější hráče Pro pokročilé a profesionální hráče (alza.cz)

Podobné produkty ako Šipky steel RedDragon Peter Wright Snakebite Mamba2, 24g, 90% wolfram (14971) , Šipky reddragon steel peter wright snakebite euro11 element blue 24g, 90% wolfram (17837)

Šipky steel RedDragon Peter Wright Black strike 24g, 90% wolfram (17832)

Šipky steel RedDragon Peter Wright Black strike 24g, 90% wolfram (17832)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 24 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Chcete vyniknout na šipkařském turnaji? Pak vám určitě přijdou vhod šipky Reddragon Šipky z kategorie steeltip se prodávají s ocelovým hrotem, jenž vám poslouží pro klasické terče ze sisalových vláken. Obroušením lze navrátit původní ostrost otupenému hrotu. Tělo šipky, na jehož výrobu se používá wolfram, si zamilují i ti nejnáročnější hráči, kteří se i díky němu dokáží zviditelnit mezi ostatními soupeři. Se šipkami si rádi zahrají nejen pokročilí, ale i profesionální hráči. Balení nabízí 3 ks šipky, z nichž každá váží 24 g. Na zvýšení pocitu neporazitelnosti a sebedůvěry se podílí i pěkný vzhled. Zásadní přednosti produktu Šipky steel RedDragon Peter Wright Black strike 24g, 90% wolfram Šipky Reddragon pro ty, kteří rádi hrají šipky Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky ocení i ti nejnáročnější hráči Potěší pokročilé i profesionální hráče V balení naleznete 3... (alza.cz)

Podobné produkty ako Šipky steel RedDragon Peter Wright Black strike 24g, 90% wolfram (17832) , Bull's šipky steel mamba 97 m2 - 24g (156741)

Šipky steel RedDragon Peter Wright Snakebite Euro11 Element, 24g Premium, 90% wolfram (14967)

Šipky steel RedDragon Peter Wright Snakebite Euro11 Element, 24g Premium, 90% wolfram (14967)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 24 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Chystáte se na šipkařský turnaj? Pak se vám zalíbí šipky Reddragon Šipky z kategorie steeltip jsou osazeny ocelovým hrotem určeným pro klasický terč ze sisalových vláken. Dojde-li k otupení hrotu, obroušením mu navrátíte jeho původní ostrost. Tělo šipky, na jehož výrobu se používá wolfram, je vhodné i pro nejnáročnější hráče, kteří i s jeho pomocí vítězí nad profesionály. Se šipkami budou vyhrávat jak pokročilí, tak profíci. V balení máte k dispozici 3 ks šipky, z nichž každá váží 24 g. Elegantní vzhled se podílí na pocitu sebedůvěry. Klíčové znaky produktu Šipky steel RedDragon Peter Wright Snakebite Euro11 Element, 24g Premium, 90% wolfram Šipky Reddragon pro vyznavače šipkového sportu S ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky ocení i ti nejnáročnější hráči Vhodné pro pokročilé a profesionální hráče V balení najdete 3 ks šipky Hmotnost šipky činí 24 g Pěkný a zajímavý... (alza.cz)

Podobné produkty ako Šipky steel RedDragon Peter Wright Snakebite Euro11 Element, 24g Premium, 90% wolfram (14967) , Red dragon letky peter wright snakebite hardcore rf6161 (222068)

Šipky RedDragon steel Peter Wright Vyper 24g, 90% wolfram (16716)

Šipky RedDragon steel Peter Wright Vyper 24g, 90% wolfram (16716)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 24 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Chystáte se na šipkařský turnaj? V tom případě budete nadšeni z šipek Reddragon Šipky z kategorie steeltip jsou opatřeny ocelovým hrotem, jenž je používán pouze pro klasické terče ze sisalových vláken. Časem se hrot otupí, potom jej jednoduše obrousíte a zase se může chlubit svou ostrostí. Tělo šipky, vyrobené z wolframu, je vhodné i pro nejnáročnější hráče, kterým pomáhá při soutěži s jakýmkoliv profesionálem. Šipky dokáží ocenit jak pokročilí, tak profíci. V balení máte k dispozici 3 ks šipky a hmotnosti každého kusu činí 24 g. Elegantní design přispěje k vaší sebedůvěře. Zásadní funkce produktu Šipky RedDragon steel Peter Wright Vyper 24g, 90% wolfram Šipky Reddragon pro milovníky šipkového sportu Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Tělo šipky z wolframu je určeno pro ty nejnáročnější hráče Hodí se pro pokročilé a profesionální hráče V balení máte k dispozici 3 ks šipky Hmotnost... (alza.cz)

Podobné produkty ako Šipky RedDragon steel Peter Wright Vyper 24g, 90% wolfram (16716) , Red dragon letky peter wright snakebite hardcore - clear rf6321 (222075)

Red Dragon Šipky Peter Wright Snakebite Vyper - 22g (222034)

Red Dragon Šipky Peter Wright Snakebite Vyper - 22g (222034)
Detail

Šipky - typ soft, hmotnost 22 g, určené pro elektronický a plastový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Chcete mít každý šipkařský turnaj pod kontrolou? Pak si určitě zamilujete šipky Red Dragon, které se dodávají s plastovým hrotem typu softip. Jestliže se vám hrot poškodí, snadno jej po odšroubování můžete vyměnit za nový. Tělo šipky, jež se vyrábí z wolframu, je určeno i pro nejnáročnější hráče, kteří se nemusí díky němu obávat ani velkých turnajů. Nesmíte zapomínat na to, že produkt slouží jen pro elektronický a plastový terč. Šipky si zamilují nejen pokročilí, ale i profesionální hráči. V balení dostanete 3 ks šipky a hmotnost každé z nich činí 22 g. Díky elegantnímu vzhledu pak budete mít pocit neporazitelnosti. Podstatné přednosti produktu Red Dragon Šipky Peter Wright Snakebite Vyper - 22g Šipky Red Dragon pro vyznavače šipkového sportu S plastovým hrotem (softip) Tělo šipky z wolframu pro ty nejnáročnější hráče Ideální pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Peter Wright Snakebite Vyper - 22g (222034) , Red dragon letky peter wright snakebite holographic - kite rf3061 (222062)

Red Dragon Šipky Peter Wright - Black Strike - 22g (223241)

Red Dragon Šipky Peter Wright - Black Strike - 22g (223241)
Detail

Šipky - typ soft, hmotnost 22 g, určené pro elektronický a plastový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Chcete mít každý šipkařský turnaj pod kontrolou? Pak byste měli sáhnout po šipkách Red Dragon, které disponují plastovými hroty typu softip. V případě, že dojde k poškození hrotu, jednoduše ho odšroubujete a vyměníte za nový. Tělo šipky, k jehož výrobě posloužil wolfram, je určeno i pro nejnáročnější hráče, kteří soutěží s těmi nejlepšími na velkých turnajích. Je potřeba nezapomenout na to, že produkt slouží výhradně pro elektronický a plastový terč. Se šipkami budou vyhrávat jak všichni pokročilí tak i profesionální hráči. V balení máte k dispozici 3 ks šipky, přičemž každá z nich disponuje hmotností 22 g. Hezký vzhled vám navíc dodá sebedůvěru a pocit neporazitelnosti. Významné vlastnosti produktu Red Dragon Šipky Peter Wright - Black Strike - 22g Šipky Red Dragon pro ty, jež si oblíbili šipkový sport Osazení plastovým hrotem (softip)... (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Peter Wright - Black Strike - 22g (223241) , Red dragon letky peter wright snakebite ionic - orange rf6560 (294028)

Red Dragon Šipky Steel Firebird - 25g (294013)

Red Dragon Šipky Steel Firebird - 25g (294013)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 25 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Rozhodli jste se vzít hru se šipkami do vlastních rukou? V tom případě budete nadšeni z šipek Red Dragon Šipky z kategorie steeltip se chlubí ocelovým hrotem, jenž využijete pro klasický terč ze sisalových vláken. Obroušením lze navrátit původní ostrost otupenému hrotu. Tělo šipky, vytvořené z wolframu, uspokojí i ty nejnáročnější hráče, kteří se nebojí soutěžit i na mezinárodních soutěžích. Šipky využijí jak všichni pokročilí tak i profesionální hráči. Balení nabízí 3 ks šipky, přičemž hmotnost každého kusu dosahuje 25 g. Krásný vzhled se pak podílí na pocitu neporazitelnosti. Hlavní přednosti produktu Red Dragon Šipky Steel Firebird - 25g Šipky Red Dragon pro milovníky šipkového sportu Ocelový hrot (steeltip) Tělo šipky z wolframu pro ty nejnáročnější hráče Pro pokročilé a profesionální hráče V balení naleznete 3 ks šipky Šipka váží 25 g Moderní design a neotřelý vzhled šipek... (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Steel Firebird - 25g (294013) , Red dragon letky peter wright snakebite hardcore - magenta rf6469 (226408)

Red Dragon Šipky Steel Firebird - 23g (294012)

Red Dragon Šipky Steel Firebird - 23g (294012)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 23 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Chystáte se na šipkařský turnaj? V tom případě pro vás budou vhodné šipky Red Dragon Šipky z kategorie steeltip jsou vybaveny ocelovým hrotem, jenž využijete pro klasický terč ze sisalových vláken. Pokud se hrot otupí, je možné jej obrousit, aby byl znovu ostrý. Tělo šipky, k jehož výrobě byl použit wolfram, je oblíbené u těch nejnáročnějších hráčů, kteří soutěží s těmi nejlepšími na velkých turnajích. Šipky dokáží ocenit pokročilí i profesionální hráči. V balení naleznete 3 ks šipky, přičemž každý kus váží 23 g. Na zvýšení sebedůvěry má poté vliv i pěkný design. Zásadní přednosti produktu Red Dragon Šipky Steel Firebird - 23g Šipky Red Dragon pro ty, kteří milují šipkové turnaje Ocelový hrot (steeltip) Wolframové tělo šipky potěší i ty nejnáročnější hráče Ocení ji pokročilí a profesionální hráči V balení naleznete 3 ks šipky Hmotnost šipky dosahuje 23 g Elegantní vzhled a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Steel Firebird - 23g (294012) , Red dragon letky peter wright snakebite ionic - purple rf6561 (294530)

Šipky RedDragon steel Peter Wright Snakebite Euro11 Element Blue 24g, 90% wolfram (17837)

Šipky RedDragon steel Peter Wright Snakebite Euro11 Element Blue 24g, 90% wolfram (17837)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 24 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Chcete mít hru se šipkami pod kontrolou? Pak se vám zalíbí šipky Reddragon Šipky z kategorie steeltip jsou zhotoveny s ocelovým hrotem určeným pro klasické terče ze sisalových vláken. Po otupení hrotu je možné jej obrousit a znovu tak navrátit jeho ostrost. Tělo šipky, jež se vyrábí z wolframu, je určeno i pro nejnáročnější hráče, kteří se nemusí díky němu obávat ani velkých turnajů. Se šipkami si rádi zahrají jak pokročilí, tak profíci. Balení obsahuje 3 ks šipky, z nichž každá váží 24 g. Elegantní design přispěje k vaší sebedůvěře. Základní parametry produktu Šipky RedDragon steel Peter Wright Snakebite Euro11 Element Blue 24g, 90% wolfram Šipky Reddragon pro ty, jež si oblíbili šipkový sport Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Tělo šipky z wolframu je určeno pro ty nejnáročnější hráče Určené pro pokročilé a profesionální hráče V balení naleznete 3 ks šipky Šipka má hmotnost 24 g... (alza.cz)

Podobné produkty ako Šipky RedDragon steel Peter Wright Snakebite Euro11 Element Blue 24g, 90% wolfram (17837) , Red dragon letky peter wright snakebite hardcore - green rf6468 (226407)

Bull's Šipky Steel Mamba 97 M2 - 24g (156741)

Bull's Šipky Steel Mamba 97 M2 - 24g (156741)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 24 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Toužíte při šipkařských turnajích po vítězné hře? Pak se vám zalíbí šipky Bull's Šipky z kategorie steeltip se chlubí ocelovým hrotem, jenž se hodí pro klasický terč ze sisalových vláken. Ztupenému hrotu lze navrátit ostrost obroušením. Tělo šipky, na jehož výrobu se používá wolfram, ocení i ti nejnáročnější hráči, kteří se tak ve velkých turnajích mohou postavit i proti profesionálům. Na své si přijdou jak pokročilí, tak profíci. V balení naleznete 3 ks šipky, z nichž každá váží 24 g. Elegantní vzhled se podílí na pocitu sebedůvěry. Stěžejní parametry produktu Bull's Šipky Steel Mamba 97 M2 - 24g Šipky Bull's pro vyznavače šipkového sportu Ocelový hrot (steeltip) Wolframové tělo šipky je vhodné pro ty nejnáročnější hráče Vhodné pro pokročilé a profesionální hráče V balení naleznete 3 ks šipky Šipka váží 24 g Krásné provedení a netradiční design šipek Bull's (alza.cz)

Podobné produkty ako Bull's Šipky Steel Mamba 97 M2 - 24g (156741) , Red dragon letky peter wright snakebite ionic - green rf6559 (294529)

Red Dragon Šipky Steel Richard North - 25g (274269)

Red Dragon Šipky Steel Richard North - 25g (274269)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 25 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Těšíte se, že bude při šipkařských turnajích vítězství vaše? Pak vám určitě přijdou vhod šipky Red Dragon Šipky z kategorie steeltip mají ocelový hrot, jenž lze používat pouze pro klasické terče ze sisalových vláken. Dojde-li k otupení hrotu, obroušením mu navrátíte jeho původní ostrost. Tělo šipky, k jehož výrobě posloužil wolfram, je vhodné i pro nejnáročnější hráče, kteří se nemusí díky němu obávat ani velkých turnajů. Se šipkami si přijdou na své pokročilí i profesionální hráči. V balení dostáváte 3 ks šipky, z nichž každá váží 25 g. K pocitu neporazitelnosti a sebedůvěry pak přispívá i moderní design. Stěžejní parametry produktu Red Dragon Šipky Steel Richard North - 25g Šipky Red Dragon pro ty, jež si oblíbili šipkový sport Ocelový hrot (steeltip) Wolframové tělo šipky je vhodné pro ty nejnáročnější hráče Pro pokročilé a profesionální hráče Balení obsahuje 3 ks šipky... (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Steel Richard North - 25g (274269) , Red dragon letky peter wright snakebite hardcore - black rf6307 (222074)

Red Dragon Šipky Steel Scott Baker - 21g (294021)

Red Dragon Šipky Steel Scott Baker - 21g (294021)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 21 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Přejete si mít při šipkařském turnaji vítězství v kapse? V tom případě si oblíbíte šipky Red Dragon Šipky z kategorie steeltip jsou zhotoveny s ocelovým hrotem, jenž lze používat pouze pro klasické terče ze sisalových vláken. Otupenému hrotu kdykoliv navrátíte ostrost jeho obroušením. Tělo šipky, vyrobené z wolframu, potěší i nejnáročnější hráče, a tak vám nic nebude bránit postavit se jakémukoliv profíkovi. Se šipkami si přijdou na své pokročilí i profesionální hráči. Balení obsahuje 3 ks šipky, přičemž každý kus disponuje hmotností 21 g. Elegantní vzhled se podílí na pocitu sebedůvěry. Hlavní přednosti produktu Red Dragon Šipky Steel Scott Baker - 21g Šipky Red Dragon pro ty, jež si oblíbili šipkový sport Ocelový hrot (steeltip) Wolframové tělo šipky je vhodné pro ty nejnáročnější hráče Určené pro pokročilé a profesionální hráče V balení naleznete 3 ks šipky U šipky počítejte s... (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Steel Scott Baker - 21g (294021) , Red dragon šipky steel firebird - 25g (294013)

Red Dragon Šipky Steel Robert Thornton - 28g (224561)

Red Dragon Šipky Steel Robert Thornton - 28g (224561)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 28 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Toužíte udělat při hře se šipkami dojem? V tom případě vás potěší šipky Red Dragon Šipky z kategorie steeltip jsou vybaveny ocelovým hrotem, jenž je používán pouze pro klasické terče ze sisalových vláken. Dojde-li k otupení hrotu, obroušením mu navrátíte jeho původní ostrost. Tělo šipky, jež se vyrábí z wolframu, je oblíbené u těch nejnáročnějších hráčů, kteří dokáží na turnajích ostatním vytřít zrak. Šipky dokáží ocenit jak pokročilí, tak profesionální hráči. V balení máte k dispozici 3 ks šipky, přičemž každá z nich disponuje hmotností 28 g. Na zvýšení sebedůvěry má poté vliv i pěkný design. Podstatné vlastnosti produktu Red Dragon Šipky Steel Robert Thornton - 28g Šipky Red Dragon pro ty, kteří milují šipkové turnaje Ocelový hrot (steeltip) Wolframové tělo šipky je ideální pro ty nejnáročnější hráče Potěší pokročilé i profesionální hráče V balení máte k dispozici 3 ks šipky... (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Steel Robert Thornton - 28g (224561) , Red dragon šipky steel firebird - 23g (294012)

Red Dragon Šipky Steel Barrie Bates - 23g (273549)

Red Dragon Šipky Steel Barrie Bates - 23g (273549)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 23 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Toužíte udělat při hře se šipkami dojem? Pak vám určitě přijdou vhod šipky Red Dragon Šipky z kategorie steeltip se vyrábí s ocelovým hrotem, jenž vám poslouží pro klasické terče ze sisalových vláken. Po otupení hrotu je možné jej obrousit a znovu tak navrátit jeho ostrost. Tělo šipky, jehož materiálem je wolfram, je oblíbené u těch nejnáročnějších hráčů, a tak vám nic nebude bránit postavit se jakémukoliv profíkovi. Šipky využijí pokročilí i profesionální hráči. V balení máte k dispozici 3 ks šipky, přičemž každá z nich disponuje hmotností 23 g. Hezký vzhled vám navíc dodá sebedůvěru a pocit neporazitelnosti. Důležité přednosti produktu Red Dragon Šipky Steel Barrie Bates - 23g Šipky Red Dragon pro ty, kteří milují šipkový sport S ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky ocení i ti nejnáročnější hráči Potěší pokročilé i profesionální hráče V balení máte k dispozici 3 ks... (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Steel Barrie Bates - 23g (273549) , Red dragon letky peter wright snakebite world champion - purple rf6493 (290084)

Red Dragon Šipky Steel Barrie Bates - 21g (273548)

Red Dragon Šipky Steel Barrie Bates - 21g (273548)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 21 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Přejete si mít při šipkařském turnaji vítězství v kapse? Pak si určitě zamilujete šipky Red Dragon Šipky z kategorie steeltip disponují ocelovým hrotem, jenž se používá pro klasické terče ze sisalových vláken. Stane-li se, že se hrot otupí, jednoduše jej obrousíte a navrátíte mu tak jeho ostrost. Tělo šipky, vyrobené z wolframu, si oblíbí i nejnáročnější hráči, kteří se nemusí díky němu obávat ani velkých turnajů. Na své si přijdou nejen pokročilí, ale i profesionální hráči. V balení najdete 3 ks šipky, přičemž každá z nich disponuje hmotností 21 g. Na zvýšení sebedůvěry má poté vliv i pěkný design. Základní přednosti produktu Red Dragon Šipky Steel Barrie Bates - 21g Šipky Red Dragon pro ty, kteří milují šipkový sport Ocelový hrot (steeltip) Tělo šipky z wolframu je určeno pro ty nejnáročnější hráče Hodí se pro pokročilé a profesionální hráče Balení obsahuje 3 ks šipky Hmotnost... (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Steel Barrie Bates - 21g (273548)

Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite Hardcore RF6161 (222068)

Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite Hardcore RF6161 (222068)
Detail

Letky na šipky - profesionální, široké, tloušťka 100 micronů, motiv se zvířaty, 3 kusy v balení Klíčové přednosti letek na šipky Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite Hardcore RF6161 Letky na šipky Red Dragon vás nenechají ve štychu ani při profesionálních zápasech Bez letek se žádný šipkař neobejde Pomohou vám vylepšit vaše šipkařské umění Vyrobeny z materiálu o síle 100 micronů Jedná se o široké letky na šipky Red Dragon Design: zvířata Uvnitř balení je nachází 3 ks letek (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite Hardcore RF6161 (222068)

Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite Hardcore - Red RF6470 (226410)

Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite Hardcore - Red RF6470 (226410)
Detail

Letky na šipky - profesionální, široké, tloušťka 100 micronů, 3 kusy v balení Klíčové přednosti letek na šipky Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite Hardcore - Red RF6470 Letky na šipky Red Dragon jsou vyrobeny pro potřeby profesionálních hráčů Důležitý doplněk každé šipky Povznesou vaše šipkařské umění na novou úroveň Materiál o tloušťce 100 micronů Jde o široké letky na šipky Red Dragon V balení dostanete 3 ks náhradních letek (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite Hardcore - Red RF6470 (226410)

Red Dragon Šipky Steel Seiya Asakura - Black - 23g (296523)

Red Dragon Šipky Steel Seiya Asakura - Black - 23g (296523)
Detail

Šipky - typ soft, hmotnost 23 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení Toužíte při šipkařských turnajích po vítězné hře? Pak se vám zalíbí šipky Red Dragon, které dostanete s plastovým hrotem typu softip. Dojde-li k poškození hrotu, odšroubujete jej a nahradíte novým. Tělo šipky, vyrobené z wolframu, je vhodné i pro nejnáročnější hráče, kteří se i díky němu dokáží zviditelnit mezi ostatními soupeři. Balení nabízí 3 ks šipky, přičemž každá z nich váží 23 g. Díky elegantnímu vzhledu pak budete mít pocit neporazitelnosti. Rozhodující parametry produktu Red Dragon Šipky Steel Seiya Asakura - Black - 23g Šipky Red Dragon pro ty, kteří milují šipkový sport S plastovým hrotem (softip) Wolframové tělo šipky ocení i ti nejnáročnější hráči Balení obsahuje 3 ks šipky Šipka má hmotnost 23 g Precizní provedení a netradiční vzhled šipek Red Dragon (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Steel Seiya Asakura - Black - 23g (296523)

Red Dragon Šipky Steel Robert Thornton Blue - 26g (274271)

Red Dragon Šipky Steel Robert Thornton Blue - 26g (274271)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 26 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Přejete si mít při šipkařském turnaji vítězství v kapse? V tom případě pro vás budou vhodné šipky Red Dragon Šipky z kategorie steeltip mají k dispozici ocelový hrot určeným pro klasický terč ze sisalových vláken. Obroušením lze navrátit původní ostrost otupenému hrotu. Tělo šipky, jež se vyrábí z wolframu, se hodí i pro ty nejnáročnější hráče, a tak vám nic nebude bránit postavit se jakémukoliv profíkovi. Se šipkami budou vyhrávat jak pokročilí, tak profíci. Balení nabízí 3 ks šipky a hmotnost každé z nich činí 26 g. Díky modernímu designu se zvýší vaše sebedůvěra. Zásadní přednosti produktu Red Dragon Šipky Steel Robert Thornton Blue - 26g Šipky Red Dragon pro ty, kteří milují šipkový sport Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Tělo šipky z wolframu je určeno pro ty nejnáročnější hráče Pro pokročilé a profesionální hráče V balení najdete 3 ks šipky Hmotnost šipky činí 26 g Pěkný a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Steel Robert Thornton Blue - 26g (274271)

Šipky steel RedDragon Peter Wright Melbourne Master 22g, 90% wolfram (17834)

Šipky steel RedDragon Peter Wright Melbourne Master 22g, 90% wolfram (17834)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 22 g, určené pro sisalový a papírový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Chcete vyniknout na šipkařském turnaji? Pak zajisté oceníte šipky Reddragon Šipky z kategorie steeltip mají ocelový hrot, jenž je možné používat pro klasické terče ze sisalových vláken. Stane-li se, že se hrot otupí, jednoduše jej obrousíte a navrátíte mu tak jeho ostrost. Tělo šipky, vyrobené z wolframu, se hodí i pro ty nejnáročnější hráče, kteří soutěží s těmi nejlepšími na velkých turnajích. Je nutné myslet na to, že produkt je určen výhradně pro sisalový a papírový terč. Se šipkami si rádi zahrají jak ti pokročilejší, tak i profesionální hráči. V balení dostáváte 3 ks šipky, přičemž hmotnost každého kusu dosahuje 22 g. Moderní design vám navíc dodá pocit neporazitelnosti. Důležité parametry produktu Šipky steel RedDragon Peter Wright Melbourne Master 22g, 90% wolfram Šipky Reddragon pro vyznavače šipkového sportu Osazení ocelovým hrotem... (alza.cz)

Podobné produkty ako Šipky steel RedDragon Peter Wright Melbourne Master 22g, 90% wolfram (17834)

Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite Hardcore - Magenta RF6469 (226408)

Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite Hardcore - Magenta RF6469 (226408)
Detail

Letky na šipky - profesionální, široké, tloušťka 100 micronů, 3 kusy v balení Hlavní přednosti letek na šipky Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite Hardcore - Magenta RF6469 Letky na šipky Red Dragon vás nenechají ve štychu ani při profesionálních zápasech Náhradní letky na šipky Dodají vašim šipkám perfektní letové vlastnosti Provedení o tloušťce 100 micronů Jedná se o široké letky na šipky Red Dragon Uvnitř balení očekávejte 3 ks letek (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite Hardcore - Magenta RF6469 (226408)

Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite Ionic - Purple RF6561 (294530)

Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite Ionic - Purple RF6561 (294530)
Detail

Letky na šipky - profesionální, široké, tloušťka 100 micronů, 3 kusy v balení Klíčové přednosti letek na šipky Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite Ionic - Purple RF6561 Letky na šipky Red Dragon přispějí ke správnému doletu i při zápasech Nepostradatelný doplněk k šipkám Pozvednou vaše šipkařské umění na vyšší úroveň Vyrobeny z materiálu o síle 100 micronů Jde o široké letky na šipky Red Dragon V balení dostanete 3 ks letek (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite Ionic - Purple RF6561 (294530)

Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite Hardcore - Clear RF6321 (222075)

Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite Hardcore - Clear RF6321 (222075)
Detail

Letky na šipky - profesionální, široké, tloušťka 100 micronů, motiv se zvířaty, 3 kusy v balení Zásadní přednosti letek na šipky Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite Hardcore - Clear RF6321 Letky na šipky Red Dragon vás nezradí ani při profesionálních zápasech Důležitý ale i designový doplněk šipek Udělají z obyčejné šipky neobyčejnou Vyrobeny z materiálu o síle 100 micronů Jedná se o široké letky na šipky Red Dragon Design: zvířata Uvnitř balení je nachází 3 ks letek (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite Hardcore - Clear RF6321 (222075)

Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite Hardcore - Black RF6307 (222074)

Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite Hardcore - Black RF6307 (222074)
Detail

Letky na šipky - profesionální, široké, tloušťka 100 micronů, motiv se zvířaty, 3 kusy v balení Zásadní přednosti letek na šipky Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite Hardcore - Black RF6307 Letky na šipky Red Dragon vás nezradí ani při profesionálních zápasech Bez letek se žádný šipkař neobejde Udělají z obyčejné šipky neobyčejnou Provedení o tloušťce 100 micronů Jedná se o široké letky na šipky Red Dragon Motiv: zvířata Uvnitř balení naleznete 3 ks náhradních letek (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite Hardcore - Black RF6307 (222074)

Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite Ionic - Orange RF6560 (294028)

Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite Ionic - Orange RF6560 (294028)
Detail

Letky na šipky - profesionální, široké, tloušťka 100 micronů, 3 kusy v balení Klíčové přednosti letek na šipky Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite Ionic - Orange RF6560 Letky na šipky Red Dragon vás nezradí ani při profesionálních zápasech Důležitý doplněk k šipkám Dodají šipce potřebné letové vlastnosti Provedení o síle 100 micronů Jedná se o široké letky na šipky Red Dragon V balení naleznete 3 ks náhradních letek (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite Ionic - Orange RF6560 (294028)

Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite Hardcore - Green RF6468 (226407)

Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite Hardcore - Green RF6468 (226407)
Detail

Letky na šipky - profesionální, široké, tloušťka 100 micronů, 3 kusy v balení Zásadní vlastnosti letek na šipky Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite Hardcore - Green RF6468 Letky na šipky Red Dragon přispějí ke správnému doletu i při zápasech Důležitý ale i designový doplněk šipek Pozvednou vaše šipkařské umění na vyšší úroveň Materiál o tloušťce 100 micronů Jedná se o široké letky na šipky Red Dragon V balení očekávejte 3 ks letek (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite Hardcore - Green RF6468 (226407)

Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite Ionic - Green RF6559 (294529)

Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite Ionic - Green RF6559 (294529)
Detail

Letky na šipky - profesionální, široké, tloušťka 100 micronů, 3 kusy v balení Klíčové přednosti letek na šipky Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite Ionic - Green RF6559 Letky na šipky Red Dragon vás nenechají ve štychu ani při profesionálních zápasech Doplněk, bez kterého se žádná šipka neobejde Udělají z obyčejné šipky neobyčejnou Provedení o tloušťce 100 micronů Jedná se o široké letky na šipky Red Dragon Uvnitř balení očekávejte 3 ks náhradních letek (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite Ionic - Green RF6559 (294529)

Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite Holographic - Kite RF3061 (222062)

Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite Holographic - Kite RF3061 (222062)
Detail

Letky na šipky - profesionální, kite, tloušťka 75 micronů, motiv se zvířaty, 3 kusy v balení Hlavní vlastnosti letek na šipky Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite Holographic - Kite RF3061 Letky na šipky Red Dragon vás nenechají ve štychu ani při profesionálních zápasech Náhradní letky na šipky Napomůžou k perfektním letovým vlastnostem šipek Materiál o tloušťce 75 micronů Jde o kite letky na šipky Red Dragon Motiv: zvířata Balení má k dispozici 3 ks náhradních letek (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite Holographic - Kite RF3061 (222062)

Red Dragon Šipky Steel Gerwyn Price Thunder SE - 25g (300123)

Red Dragon Šipky Steel Gerwyn Price Thunder SE - 25g (300123)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 25 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Přejete si být při šipkařském turnaji tím nejlepším hráčem? Pak si určitě zamilujete šipky Red Dragon Šipky z kategorie steeltip jsou vyráběny s ocelovým hrotem, jenž je používán pouze pro klasické terče ze sisalových vláken. Jestliže se vám otupí hrot, můžete mu navrátil ostrost obroušením. Tělo šipky, zhotovené z wolframu, uspokojí i ty nejnáročnější hráče, kteří soutěží s těmi nejlepšími na velkých turnajích. Šipky ocení jak všichni pokročilí tak i profesionální hráči. V balení máte k dispozici 3 ks šipky a hmotnosti každého kusu činí 25 g. Krásný vzhled se pak podílí na pocitu neporazitelnosti. Základní vlastnosti produktu Red Dragon Šipky Steel Gerwyn Price Thunder SE - 25g Šipky Red Dragon pro ty, kteří milují šipkové turnaje S ocelovým hrotem (steeltip) Tělo šipky z wolframu pro ty nejnáročnější hráče Potěší pokročilé i profesionální hráče Balení obsahuje 3 ks šipky Šipka... (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Steel Gerwyn Price Thunder SE - 25g (300123)

Red Dragon Šipky Steel Gerwyn Price Thunder SE - 23g (300122)

Red Dragon Šipky Steel Gerwyn Price Thunder SE - 23g (300122)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 23 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Chcete mít hru se šipkami pod kontrolou? Pak se vám zalíbí šipky Red Dragon Šipky z kategorie steeltip disponují ocelovým hrotem, jenž slouží pro klasický terč ze sisalových vláken. Obroušením lze navrátit původní ostrost otupenému hrotu. Tělo šipky, vyrobené z wolframu, je vhodné i pro nejnáročnější hráče, kteří díky němu vítězí na turnaji nad ostatními. Na své si přijdou jak pokročilí, tak profíci. V balení očekávejte 3 ks šipky, přičemž hmotnost každé z nich dosahuje 23 g. Díky modernímu designu se zvýší vaše sebedůvěra. Významné přednosti produktu Red Dragon Šipky Steel Gerwyn Price Thunder SE - 23g Šipky Red Dragon pro milovníky šipkového sportu Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky potěší i ty nejnáročnější hráče Hodí se pro pokročilé a profesionální hráče V balení naleznete 3 ks šipky Hmotnost šipky činí 23 g Skvělé provedení a moderní design šipek Red... (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Steel Gerwyn Price Thunder SE - 23g (300122)

Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite World Champion - Purple RF6493 (290084)

Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite World Champion - Purple RF6493 (290084)
Detail

Letky na šipky - profesionální, široké, tloušťka 100 micronů, 3 kusy v balení Hlavní vlastnosti letek na šipky Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite World Champion - Purple RF6493 Letky na šipky Red Dragon jsou vyrobeny pro potřeby profesionálních hráčů Bez letek se žádný šipkař neobejde Dodají šipce potřebné letové vlastnosti Materiál o síle 100 micronů Jedná se o široké letky na šipky Red Dragon Uvnitř balení očekávejte 3 ks letek (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite World Champion - Purple RF6493 (290084)

Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite World Champion - White RF6496 (290087)

Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite World Champion - White RF6496 (290087)
Detail

Letky na šipky - profesionální, široké, tloušťka 100 micronů, 3 kusy v balení Hlavní přednosti letek na šipky Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite World Champion - White RF6496 Letky na šipky Red Dragon vás nezradí ani při profesionálních zápasech Důležitý doplněk k šipkám Pomohou vám vylepšit vaše šipkařské umění Materiál o síle 100 micronů Jde o široké letky na šipky Red Dragon Uvnitř balení očekávejte 3 ks náhradních letek (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite World Champion - White RF6496 (290087)

Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite World Champion - Grey RF6497 (290088)

Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite World Champion - Grey RF6497 (290088)
Detail

Letky na šipky - profesionální, široké, tloušťka 100 micronů, 3 kusy v balení Zásadní vlastnosti letek na šipky Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite World Champion - Grey RF6497 Letky na šipky Red Dragon přispějí ke správnému doletu i při zápasech Nepostradatelný doplněk k šipkám Pozvednou vaše šipkařské umění na vyšší úroveň Materiál o síle 100 micronů Jde o široké letky na šipky Red Dragon V balení naleznete 3 ks letek (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite World Champion - Grey RF6497 (290088)

Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite Hardcore - Coiled Green RF6567 (294534)

Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite Hardcore - Coiled Green RF6567 (294534)
Detail

Letky na šipky - profesionální, široké, tloušťka 100 micronů, motiv se zvířaty, 3 kusy v balení Klíčové přednosti letek na šipky Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite Hardcore - Coiled Green RF6567 Letky na šipky Red Dragon vás nezradí ani při profesionálních zápasech Náhradní letky na šipky Dodají vašim šipkám perfektní letové vlastnosti Materiál o tloušťce 100 micronů Jedná se o široké letky na šipky Red Dragon Design: zvířata V balení dostanete 3 ks náhradních letek (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite Hardcore - Coiled Green RF6567 (294534)
Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Rainbow Mamba - 24g (274263), Red Dragon Šipky Peter Wright Snakebite Mamba - 20g (222027), Red Dragon Šipky Peter Wright Snakebite Mamba - 22g (222028), Red Dragon Šipky Peter Wright Snakebite Mamba 2 - 22g (222032), Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Snakebite Vyper - 20g (224566), Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Black Strike - 26g (274267), Red Dragon Šipky Steel Peter Wright PL15 Blue - 26g (274257), Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Snakebite World Champion Diamond - 20g (294540), Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Snakebite World Champion Torpedo - 23g (294016), Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Snakebite World Champion Tapered - 21g (294542), Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Snakebite World Champion Diamond - 22g (294018), Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Snakebite World Champion Tapered - 23g (296521), Red Dragon Šipky Peter Wright Snakebite Vyper - 22g (222034), Red Dragon Šipky Steel Ross Montgomery - 24g (274272), Red Dragon Šipky Steel John Henderson SE - 24g (294525), Red Dragon Šipky Steel Robert Thornton Blue - 24g (294009), Šipky RedDragon steel Peter Wright Snakebite Euro11 Element Blue 24g, 90% wolfram (17837), Bull's Šipky Steel Mamba 97 M2 - 24g (156741), Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite Hardcore RF6161 (222068), Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite Hardcore - Clear RF6321 (222075), Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite Holographic - Kite RF3061 (222062), Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite Ionic - Orange RF6560 (294028), Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite Hardcore - Magenta RF6469 (226408), Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite Ionic - Purple RF6561 (294530), Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite Hardcore - Green RF6468 (226407), Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite Ionic - Green RF6559 (294529), Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite Hardcore - Black RF6307 (222074), Red Dragon Šipky Steel Firebird - 25g (294013), Red Dragon Šipky Steel Firebird - 23g (294012), Red Dragon Letky Peter Wright Snakebite World Champion - Purple RF6493 (290084)