Red dragon šipky steel john henderson se - 24g (294525)

Produkt Red dragon šipky steel john henderson se - 24g (294525) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Red dragon šipky steel john henderson se - 24g (294525) upraviť a produkt hľadať znova.

Red Dragon Šipky Steel John Henderson SE - 24g (294525)

Red Dragon Šipky Steel John Henderson SE - 24g (294525)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 24 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Toužíte vyhrávat na šipkařských turnajích? V tom případě by vaší pozornosti neměly uniknout šipky Red Dragon Šipky z kategorie steeltip jsou osazeny ocelovým hrotem, jenž je možné používat pro klasické terče ze sisalových vláken. Dojde-li k otupení hrotu, obroušením mu navrátíte jeho původní ostrost. Tělo šipky, vyrobené z wolframu, se hodí i pro ty nejnáročnější hráče, kterým pomáhá při soutěži s jakýmkoliv profesionálem. Šipky využijí jak všichni pokročilí tak i profesionální hráči. V balení dostanete 3 ks šipky, přičemž každá z nich váží 24 g. Na zvýšení sebedůvěry má poté vliv i pěkný design. Hlavní přednosti produktu Red Dragon Šipky Steel John Henderson SE - 24g Šipky Red Dragon pro vyznavače šipkového sportu S ocelovým hrotem (steeltip) Tělo šipky z wolframu pro ty nejnáročnější hráče Vhodné pro pokročilé a profesionální hráče Balení obsahuje 3 ks šipky Šipka disponuje... (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Steel John Henderson SE - 24g (294525) , Red dragon šipky steel john henderson se - 24g (294525)

Red Dragon Šipky Steel Jonny Clayton SE - 24g (294527)

Red Dragon Šipky Steel Jonny Clayton SE - 24g (294527)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 24 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Přejete si být při šipkařském turnaji tím nejlepším hráčem? Pak si určitě zamilujete šipky Red Dragon Šipky z kategorie steeltip se prodávají s ocelovým hrotem určeným pro klasické terče ze sisalových vláken. Pokud se hrot otupí, je možné jej obrousit, aby byl znovu ostrý. Tělo šipky, k jehož výrobě byl použit wolfram, je oblíbené u těch nejnáročnějších hráčů, kterým pomáhá při soutěži s jakýmkoliv profesionálem. Šipky si oblíbí jak všichni pokročilí tak i profesionální hráči. V balení najdete 3 ks šipky, přičemž každá z nich disponuje hmotností 24 g. Na zvýšení pocitu neporazitelnosti a sebedůvěry se podílí i pěkný vzhled. Zajímavé přednosti produktu Red Dragon Šipky Steel Jonny Clayton SE - 24g Šipky Red Dragon pro vyznavače šipkového sportu Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Tělo šipky z wolframu je určeno pro ty nejnáročnější hráče Hodí se pro pokročilé a profesionální hráče V... (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Steel Jonny Clayton SE - 24g (294527) , Red dragon šipky steel ross montgomery - 24g (274272)

Red Dragon Šipky Steel Ross Montgomery - 24g (274272)

Red Dragon Šipky Steel Ross Montgomery - 24g (274272)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 24 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Toužíte při šipkařských turnajích po vítězné hře? Pak byste měli sáhnout po šipkách Red Dragon Šipky z kategorie steeltip jsou vyráběny s ocelovým hrotem určeným pro klasické terče ze sisalových vláken. Po otupení hrotu je možné jej obrousit a znovu tak navrátit jeho ostrost. Tělo šipky, vyrobené z wolframu, je oblíbené u těch nejnáročnějších hráčů, kteří soutěží s těmi nejlepšími na velkých turnajích. Šipky ocení jak pokročilí, tak profíci. V balení máte k dispozici 3 ks šipky a hmotnosti každého kusu činí 24 g. Díky modernímu designu se zvýší vaše sebedůvěra. Zajímavé přednosti produktu Red Dragon Šipky Steel Ross Montgomery - 24g Šipky Red Dragon pro ty, jež si oblíbili šipkový sport Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Tělo šipky z wolframu pro ty nejnáročnější hráče Pro pokročilé a profesionální hráče V balení naleznete 3 ks šipky Šipka váží 24 g Elegantní vzhled a precizní... (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Steel Ross Montgomery - 24g (274272) , Red dragon šipky steel robert thornton blue - 24g (294009)

Red Dragon Šipky Steel Robert Thornton Blue - 24g (294009)

Red Dragon Šipky Steel Robert Thornton Blue - 24g (294009)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 24 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Těšíte se, že bude při šipkařských turnajích vítězství vaše? Pak si určitě zamilujete šipky Red Dragon Šipky z kategorie steeltip se dodávají s ocelovým hrotem určeným pro klasický terč ze sisalových vláken. Časem se hrot otupí, potom jej jednoduše obrousíte a zase se může chlubit svou ostrostí. Tělo šipky, zhotovené z wolframu, je vhodné i pro nejnáročnější hráče, kteří dokáží na turnajích ostatním vytřít zrak. Šipky si zamilují jak ti pokročilejší, tak i profesionální hráči. V balení očekávejte 3 ks šipky, přičemž každá z nich disponuje hmotností 24 g. Na zvýšení pocitu neporazitelnosti a sebedůvěry se podílí i pěkný vzhled. Důležité přednosti produktu Red Dragon Šipky Steel Robert Thornton Blue - 24g Šipky Red Dragon pro milovníky šipkového sportu Ocelový hrot (steeltip) Tělo šipky z wolframu uspokojí i ty nejnáročnější Pro pokročilé a profesionální hráče V balení máte k... (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Steel Robert Thornton Blue - 24g (294009) , Red dragon šipky steel peter wright rainbow mamba - 24g (274263)

Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Rainbow Mamba - 24g (274263)

Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Rainbow Mamba - 24g (274263)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 24 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Chystáte se na šipkařský turnaj? V tom případě pro vás budou vhodné šipky Red Dragon Šipky z kategorie steeltip jsou zhotoveny s ocelovým hrotem, jenž se používá pro klasické terče ze sisalových vláken. Po otupení hrotu je možné jej obrousit a znovu tak navrátit jeho ostrost. Tělo šipky, na jehož výrobu se používá wolfram, je oblíbené u těch nejnáročnějších hráčů, kteří soutěží s těmi nejlepšími na velkých turnajích. Na své si přijdou jak ti pokročilejší, tak i profesionální hráči. V balení naleznete 3 ks šipky, přičemž každý kus váží 24 g. Krásný design pak zvyšuje vaši sebedůvěru. Podstatné přednosti produktu Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Rainbow Mamba - 24g Šipky Red Dragon pro ty, kteří rádi hrají šipky Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky ocení i ti nejnáročnější hráči Pro pokročilé a profesionální hráče Balení obsahuje 3 ks šipky Šipka má hmotnost... (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Rainbow Mamba - 24g (274263) , Red dragon šipky steel firebird - 25g (294013)

Red Dragon Šipky Steel Firebird - 25g (294013)

Red Dragon Šipky Steel Firebird - 25g (294013)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 25 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Rozhodli jste se vzít hru se šipkami do vlastních rukou? V tom případě budete nadšeni z šipek Red Dragon Šipky z kategorie steeltip se chlubí ocelovým hrotem, jenž využijete pro klasický terč ze sisalových vláken. Obroušením lze navrátit původní ostrost otupenému hrotu. Tělo šipky, vytvořené z wolframu, uspokojí i ty nejnáročnější hráče, kteří se nebojí soutěžit i na mezinárodních soutěžích. Šipky využijí jak všichni pokročilí tak i profesionální hráči. Balení nabízí 3 ks šipky, přičemž hmotnost každého kusu dosahuje 25 g. Krásný vzhled se pak podílí na pocitu neporazitelnosti. Hlavní přednosti produktu Red Dragon Šipky Steel Firebird - 25g Šipky Red Dragon pro milovníky šipkového sportu Ocelový hrot (steeltip) Tělo šipky z wolframu pro ty nejnáročnější hráče Pro pokročilé a profesionální hráče V balení naleznete 3 ks šipky Šipka váží 25 g Moderní design a neotřelý vzhled šipek... (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Steel Firebird - 25g (294013) , Red dragon šipky steel firebird - 23g (294012)

Red Dragon Šipky Steel Firebird - 23g (294012)

Red Dragon Šipky Steel Firebird - 23g (294012)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 23 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Chystáte se na šipkařský turnaj? V tom případě pro vás budou vhodné šipky Red Dragon Šipky z kategorie steeltip jsou vybaveny ocelovým hrotem, jenž využijete pro klasický terč ze sisalových vláken. Pokud se hrot otupí, je možné jej obrousit, aby byl znovu ostrý. Tělo šipky, k jehož výrobě byl použit wolfram, je oblíbené u těch nejnáročnějších hráčů, kteří soutěží s těmi nejlepšími na velkých turnajích. Šipky dokáží ocenit pokročilí i profesionální hráči. V balení naleznete 3 ks šipky, přičemž každý kus váží 23 g. Na zvýšení sebedůvěry má poté vliv i pěkný design. Zásadní přednosti produktu Red Dragon Šipky Steel Firebird - 23g Šipky Red Dragon pro ty, kteří milují šipkové turnaje Ocelový hrot (steeltip) Wolframové tělo šipky potěší i ty nejnáročnější hráče Ocení ji pokročilí a profesionální hráči V balení naleznete 3 ks šipky Hmotnost šipky dosahuje 23 g Elegantní vzhled a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Steel Firebird - 23g (294012) , Red dragon šipky steel gerwyn price thunder se - 23g (300122)

Red Dragon Šipky Steel Richard North - 25g (274269)

Red Dragon Šipky Steel Richard North - 25g (274269)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 25 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Těšíte se, že bude při šipkařských turnajích vítězství vaše? Pak vám určitě přijdou vhod šipky Red Dragon Šipky z kategorie steeltip mají ocelový hrot, jenž lze používat pouze pro klasické terče ze sisalových vláken. Dojde-li k otupení hrotu, obroušením mu navrátíte jeho původní ostrost. Tělo šipky, k jehož výrobě posloužil wolfram, je vhodné i pro nejnáročnější hráče, kteří se nemusí díky němu obávat ani velkých turnajů. Se šipkami si přijdou na své pokročilí i profesionální hráči. V balení dostáváte 3 ks šipky, z nichž každá váží 25 g. K pocitu neporazitelnosti a sebedůvěry pak přispívá i moderní design. Stěžejní parametry produktu Red Dragon Šipky Steel Richard North - 25g Šipky Red Dragon pro ty, jež si oblíbili šipkový sport Ocelový hrot (steeltip) Wolframové tělo šipky je vhodné pro ty nejnáročnější hráče Pro pokročilé a profesionální hráče Balení obsahuje 3 ks šipky... (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Steel Richard North - 25g (274269) , Red dragon šipky steel gerwyn price thunder se - 25g (300123)

Red Dragon Šipky Steel Scott Baker - 21g (294021)

Red Dragon Šipky Steel Scott Baker - 21g (294021)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 21 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Přejete si mít při šipkařském turnaji vítězství v kapse? V tom případě si oblíbíte šipky Red Dragon Šipky z kategorie steeltip jsou zhotoveny s ocelovým hrotem, jenž lze používat pouze pro klasické terče ze sisalových vláken. Otupenému hrotu kdykoliv navrátíte ostrost jeho obroušením. Tělo šipky, vyrobené z wolframu, potěší i nejnáročnější hráče, a tak vám nic nebude bránit postavit se jakémukoliv profíkovi. Se šipkami si přijdou na své pokročilí i profesionální hráči. Balení obsahuje 3 ks šipky, přičemž každý kus disponuje hmotností 21 g. Elegantní vzhled se podílí na pocitu sebedůvěry. Hlavní přednosti produktu Red Dragon Šipky Steel Scott Baker - 21g Šipky Red Dragon pro ty, jež si oblíbili šipkový sport Ocelový hrot (steeltip) Wolframové tělo šipky je vhodné pro ty nejnáročnější hráče Určené pro pokročilé a profesionální hráče V balení naleznete 3 ks šipky U šipky počítejte s... (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Steel Scott Baker - 21g (294021) , Designa šipky steel mako - shark - red - 24g (298432)

Red Dragon Šipky Steel Robert Thornton - 28g (224561)

Red Dragon Šipky Steel Robert Thornton - 28g (224561)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 28 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Toužíte udělat při hře se šipkami dojem? V tom případě vás potěší šipky Red Dragon Šipky z kategorie steeltip jsou vybaveny ocelovým hrotem, jenž je používán pouze pro klasické terče ze sisalových vláken. Dojde-li k otupení hrotu, obroušením mu navrátíte jeho původní ostrost. Tělo šipky, jež se vyrábí z wolframu, je oblíbené u těch nejnáročnějších hráčů, kteří dokáží na turnajích ostatním vytřít zrak. Šipky dokáží ocenit jak pokročilí, tak profesionální hráči. V balení máte k dispozici 3 ks šipky, přičemž každá z nich disponuje hmotností 28 g. Na zvýšení sebedůvěry má poté vliv i pěkný design. Podstatné vlastnosti produktu Red Dragon Šipky Steel Robert Thornton - 28g Šipky Red Dragon pro ty, kteří milují šipkové turnaje Ocelový hrot (steeltip) Wolframové tělo šipky je ideální pro ty nejnáročnější hráče Potěší pokročilé i profesionální hráče V balení máte k dispozici 3 ks šipky... (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Steel Robert Thornton - 28g (224561) , Red dragon šipky steel gerwyn price - blue ice se - 26g (294315)

Red Dragon Šipky Steel Barrie Bates - 23g (273549)

Red Dragon Šipky Steel Barrie Bates - 23g (273549)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 23 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Toužíte udělat při hře se šipkami dojem? Pak vám určitě přijdou vhod šipky Red Dragon Šipky z kategorie steeltip se vyrábí s ocelovým hrotem, jenž vám poslouží pro klasické terče ze sisalových vláken. Po otupení hrotu je možné jej obrousit a znovu tak navrátit jeho ostrost. Tělo šipky, jehož materiálem je wolfram, je oblíbené u těch nejnáročnějších hráčů, a tak vám nic nebude bránit postavit se jakémukoliv profíkovi. Šipky využijí pokročilí i profesionální hráči. V balení máte k dispozici 3 ks šipky, přičemž každá z nich disponuje hmotností 23 g. Hezký vzhled vám navíc dodá sebedůvěru a pocit neporazitelnosti. Důležité přednosti produktu Red Dragon Šipky Steel Barrie Bates - 23g Šipky Red Dragon pro ty, kteří milují šipkový sport S ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky ocení i ti nejnáročnější hráči Potěší pokročilé i profesionální hráče V balení máte k dispozici 3 ks... (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Steel Barrie Bates - 23g (273549) , Red dragon šipky steel scott baker - 21g (294021)

Red Dragon Šipky Steel Barrie Bates - 21g (273548)

Red Dragon Šipky Steel Barrie Bates - 21g (273548)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 21 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Přejete si mít při šipkařském turnaji vítězství v kapse? Pak si určitě zamilujete šipky Red Dragon Šipky z kategorie steeltip disponují ocelovým hrotem, jenž se používá pro klasické terče ze sisalových vláken. Stane-li se, že se hrot otupí, jednoduše jej obrousíte a navrátíte mu tak jeho ostrost. Tělo šipky, vyrobené z wolframu, si oblíbí i nejnáročnější hráči, kteří se nemusí díky němu obávat ani velkých turnajů. Na své si přijdou nejen pokročilí, ale i profesionální hráči. V balení najdete 3 ks šipky, přičemž každá z nich disponuje hmotností 21 g. Na zvýšení sebedůvěry má poté vliv i pěkný design. Základní přednosti produktu Red Dragon Šipky Steel Barrie Bates - 21g Šipky Red Dragon pro ty, kteří milují šipkový sport Ocelový hrot (steeltip) Tělo šipky z wolframu je určeno pro ty nejnáročnější hráče Hodí se pro pokročilé a profesionální hráče Balení obsahuje 3 ks šipky Hmotnost... (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Steel Barrie Bates - 21g (273548) , Red dragon šipky steel barrie bates - 21g (273548)

Red Dragon Šipky Steel Seiya Asakura - Black - 23g (296523)

Red Dragon Šipky Steel Seiya Asakura - Black - 23g (296523)
Detail

Šipky - typ soft, hmotnost 23 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení Toužíte při šipkařských turnajích po vítězné hře? Pak se vám zalíbí šipky Red Dragon, které dostanete s plastovým hrotem typu softip. Dojde-li k poškození hrotu, odšroubujete jej a nahradíte novým. Tělo šipky, vyrobené z wolframu, je vhodné i pro nejnáročnější hráče, kteří se i díky němu dokáží zviditelnit mezi ostatními soupeři. Balení nabízí 3 ks šipky, přičemž každá z nich váží 23 g. Díky elegantnímu vzhledu pak budete mít pocit neporazitelnosti. Rozhodující parametry produktu Red Dragon Šipky Steel Seiya Asakura - Black - 23g Šipky Red Dragon pro ty, kteří milují šipkový sport S plastovým hrotem (softip) Wolframové tělo šipky ocení i ti nejnáročnější hráči Balení obsahuje 3 ks šipky Šipka má hmotnost 23 g Precizní provedení a netradiční vzhled šipek Red Dragon (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Steel Seiya Asakura - Black - 23g (296523) , Red dragon šipky steel barrie bates - 23g (273549)

Red Dragon Šipky Steel Robert Thornton Blue - 26g (274271)

Red Dragon Šipky Steel Robert Thornton Blue - 26g (274271)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 26 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Přejete si mít při šipkařském turnaji vítězství v kapse? V tom případě pro vás budou vhodné šipky Red Dragon Šipky z kategorie steeltip mají k dispozici ocelový hrot určeným pro klasický terč ze sisalových vláken. Obroušením lze navrátit původní ostrost otupenému hrotu. Tělo šipky, jež se vyrábí z wolframu, se hodí i pro ty nejnáročnější hráče, a tak vám nic nebude bránit postavit se jakémukoliv profíkovi. Se šipkami budou vyhrávat jak pokročilí, tak profíci. Balení nabízí 3 ks šipky a hmotnost každé z nich činí 26 g. Díky modernímu designu se zvýší vaše sebedůvěra. Zásadní přednosti produktu Red Dragon Šipky Steel Robert Thornton Blue - 26g Šipky Red Dragon pro ty, kteří milují šipkový sport Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Tělo šipky z wolframu je určeno pro ty nejnáročnější hráče Pro pokročilé a profesionální hráče V balení najdete 3 ks šipky Hmotnost šipky činí 26 g Pěkný a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Steel Robert Thornton Blue - 26g (274271) , Red dragon šipky steel robert thornton - 28g (224561)

Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Black Strike - 26g (274267)

Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Black Strike - 26g (274267)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 26 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Chystáte se na šipkařský turnaj? Pak se vám zalíbí šipky Red Dragon Šipky z kategorie steeltip jsou vybaveny ocelovým hrotem určeným pro klasické terče ze sisalových vláken. Ztupenému hrotu lze navrátit ostrost obroušením. Tělo šipky, na jehož výrobu se používá wolfram, uspokojí i ty nejnáročnější hráče, a tak vám nic nebude bránit postavit se jakémukoliv profíkovi. Šipky využijí jak pokročilí, tak profíci. V balení se nachází 3 ks šipky, přičemž každá z nich váží 26 g. Díky elegantnímu vzhledu pak budete mít pocit neporazitelnosti. Důležité vlastnosti produktu Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Black Strike - 26g Šipky Red Dragon pro ty, kteří milují šipkový sport Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Tělo šipky z wolframu pro ty nejnáročnější hráče Vhodné pro pokročilé a profesionální hráče V balení máte k dispozici 3 ks šipky Šipka má hmotnost 26 g Elegantní vzhled a precizní... (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Black Strike - 26g (274267) , Red dragon šipky steel robert thornton blue - 26g (274271)

Red Dragon Šipky Steel Gerwyn Price Thunder SE - 25g (300123)

Red Dragon Šipky Steel Gerwyn Price Thunder SE - 25g (300123)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 25 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Přejete si být při šipkařském turnaji tím nejlepším hráčem? Pak si určitě zamilujete šipky Red Dragon Šipky z kategorie steeltip jsou vyráběny s ocelovým hrotem, jenž je používán pouze pro klasické terče ze sisalových vláken. Jestliže se vám otupí hrot, můžete mu navrátil ostrost obroušením. Tělo šipky, zhotovené z wolframu, uspokojí i ty nejnáročnější hráče, kteří soutěží s těmi nejlepšími na velkých turnajích. Šipky ocení jak všichni pokročilí tak i profesionální hráči. V balení máte k dispozici 3 ks šipky a hmotnosti každého kusu činí 25 g. Krásný vzhled se pak podílí na pocitu neporazitelnosti. Základní vlastnosti produktu Red Dragon Šipky Steel Gerwyn Price Thunder SE - 25g Šipky Red Dragon pro ty, kteří milují šipkové turnaje S ocelovým hrotem (steeltip) Tělo šipky z wolframu pro ty nejnáročnější hráče Potěší pokročilé i profesionální hráče Balení obsahuje 3 ks šipky Šipka... (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Steel Gerwyn Price Thunder SE - 25g (300123) , Red dragon šipky steel seiya asakura - black - 23g (296523)

Red Dragon Šipky Steel Peter Wright PL15 Blue - 26g (274257)

Red Dragon Šipky Steel Peter Wright PL15 Blue - 26g (274257)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 26 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Chcete vyniknout na šipkařském turnaji? Pak vám určitě přijdou vhod šipky Red Dragon Šipky z kategorie steeltip jsou osazeny ocelovým hrotem, jenž slouží pro klasický terč ze sisalových vláken. Po čase je možné tento hrot obrousit a navrátit mu tak jeho původní vlastnosti. Tělo šipky, k jehož výrobě posloužil wolfram, je vhodné i pro nejnáročnější hráče, kteří se nebojí soutěžit i na mezinárodních soutěžích. Se šipkami budou vyhrávat jak všichni pokročilí tak i profesionální hráči. V balení očekávejte 3 ks šipky, přičemž každý kus disponuje hmotností 26 g. Moderní design vám navíc dodá pocit neporazitelnosti. Základní funkce produktu Red Dragon Šipky Steel Peter Wright PL15 Blue - 26g Šipky Red Dragon pro ty, jež si oblíbili šipkový sport Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky potěší i ty nejnáročnější hráče Ocení ji pokročilí a profesionální hráči V balení máte... (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Steel Peter Wright PL15 Blue - 26g (274257) , Red dragon šipky steel peter wright snakebite vyper - 20g (224566)

Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Snakebite Vyper - 20g (224566)

Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Snakebite Vyper - 20g (224566)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 20 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Toužíte vyhrávat na šipkařských turnajích? V tom případě pro vás budou vhodné šipky Red Dragon Šipky z kategorie steeltip jsou vybaveny ocelovým hrotem určeným pro klasický terč ze sisalových vláken. Po čase je možné tento hrot obrousit a navrátit mu tak jeho původní vlastnosti. Tělo šipky, jež se vyrábí z wolframu, potěší i nejnáročnější hráče, kteří soutěží s těmi nejlepšími na velkých turnajích. Šipky ocení pokročilí i profesionální hráči. V balení dostanete 3 ks šipky, přičemž každý kus váží 20 g. Díky modernímu designu se zvýší vaše sebedůvěra. Zásadní přednosti produktu Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Snakebite Vyper - 20g Šipky Red Dragon pro ty, jež si oblíbili šipkový sport Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky je ideální pro ty nejnáročnější hráče Určené pro pokročilé a profesionální hráče V balení očekávejte 3 ks šipky U šipky očekávejte hmotnost... (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Snakebite Vyper - 20g (224566) , Red dragon šipky steel peter wright black strike - 26g (274267)

Red Dragon Šipky Steel Gerwyn Price Thunder SE - 23g (300122)

Red Dragon Šipky Steel Gerwyn Price Thunder SE - 23g (300122)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 23 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Chcete mít hru se šipkami pod kontrolou? Pak se vám zalíbí šipky Red Dragon Šipky z kategorie steeltip disponují ocelovým hrotem, jenž slouží pro klasický terč ze sisalových vláken. Obroušením lze navrátit původní ostrost otupenému hrotu. Tělo šipky, vyrobené z wolframu, je vhodné i pro nejnáročnější hráče, kteří díky němu vítězí na turnaji nad ostatními. Na své si přijdou jak pokročilí, tak profíci. V balení očekávejte 3 ks šipky, přičemž hmotnost každé z nich dosahuje 23 g. Díky modernímu designu se zvýší vaše sebedůvěra. Významné přednosti produktu Red Dragon Šipky Steel Gerwyn Price Thunder SE - 23g Šipky Red Dragon pro milovníky šipkového sportu Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky potěší i ty nejnáročnější hráče Hodí se pro pokročilé a profesionální hráče V balení naleznete 3 ks šipky Hmotnost šipky činí 23 g Skvělé provedení a moderní design šipek Red... (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Steel Gerwyn Price Thunder SE - 23g (300122) , Red dragon šipky steel peter wright pl15 blue - 26g (274257)

Red Dragon Šipky Steel Gerwyn Price - Blue Ice SE - 26g (294315)

Red Dragon Šipky Steel Gerwyn Price - Blue Ice SE - 26g (294315)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 26 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Chystáte se na šipkařský turnaj? Pak si určitě zamilujete šipky Red Dragon Šipky z kategorie steeltip jsou zhotoveny s ocelovým hrotem, jenž slouží pro klasický terč ze sisalových vláken. Dojde-li k otupení hrotu, obroušením mu navrátíte jeho původní ostrost. Tělo šipky, k jehož výrobě se používá wolfram, si zamilují i ti nejnáročnější hráči, kteří se nebojí soutěžit i na mezinárodních soutěžích. Se šipkami budou vyhrávat jak všichni pokročilí tak i profesionální hráči. V balení najdete 3 ks šipky, z nichž každá váží 26 g. Hezký vzhled vám navíc dodá sebedůvěru a pocit neporazitelnosti. Důležité přednosti produktu Red Dragon Šipky Steel Gerwyn Price - Blue Ice SE - 26g Šipky Red Dragon pro vyznavače šipkového sportu Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky je vhodné pro ty nejnáročnější hráče Hodí se pro pokročilé a profesionální hráče V balení máte k dispozici 3... (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Steel Gerwyn Price - Blue Ice SE - 26g (294315) , Bull's šipky steel mission - 24g (50429)

Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Snakebite World Champion Diamond - 22g (294018)

Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Snakebite World Champion Diamond - 22g (294018)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 22 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Chcete mít každý šipkařský turnaj pod kontrolou? V tom případě by vaší pozornosti neměly uniknout šipky Red Dragon Šipky z kategorie steeltip disponují ocelovým hrotem, jenž je možné používat pro klasické terče ze sisalových vláken. Dojde-li k otupení hrotu, obroušením mu navrátíte jeho původní ostrost. Tělo šipky, jež se vyrábí z wolframu, je vhodné i pro nejnáročnější hráče, kteří se nemusí díky němu obávat ani velkých turnajů. Na své si přijdou jak pokročilí, tak profesionální hráči. V balení máte k dispozici 3 ks šipky, přičemž hmotnost každého kusu dosahuje 22 g. Hezký vzhled vám navíc dodá sebedůvěru a pocit neporazitelnosti. Zajímavé vlastnosti produktu Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Snakebite World Champion Diamond - 22g Šipky Red Dragon pro ty, kteří milují šipkové turnaje S ocelovým hrotem (steeltip) Tělo šipky z wolframu je určeno pro ty nejnáročnější hráče Ocení... (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Snakebite World Champion Diamond - 22g (294018) , Bull's šipky steel sirius - 24g (158725)

Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Snakebite World Champion Tapered - 23g (296521)

Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Snakebite World Champion Tapered - 23g (296521)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 23 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení Přejete si mít při šipkařském turnaji vítězství v kapse? Pak byste měli sáhnout po šipkách Red Dragon Šipky z kategorie steeltip jsou opatřeny ocelovým hrotem, jenž slouží pro klasické terče ze sisalových vláken. Pokud dojde po čase k otupení hrotu, navrátíte mu původní ostrost obroušením. Tělo šipky, vyrobené z wolframu, si zamilují i ti nejnáročnější hráči, kteří se nemusí díky němu obávat ani velkých turnajů. V balení dostáváte 3 ks šipky, přičemž každý kus disponuje hmotností 23 g. Díky elegantnímu vzhledu pak budete mít pocit neporazitelnosti. Podstatné přednosti produktu Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Snakebite World Champion Tapered - 23g Šipky Red Dragon pro ty, kteří rádi hrají šipky S ocelovým hrotem (steeltip) Tělo šipky z wolframu pro ty nejnáročnější hráče V balení najdete 3 ks šipky U šipky očekávejte hmotnost 23 g Skvělé provedení a moderní design šipek Red Dragon (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Snakebite World Champion Tapered - 23g (296521) , Šipky harrows steel ace 24g, brass (15172)

Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Snakebite World Champion Tapered - 21g (294542)

Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Snakebite World Champion Tapered - 21g (294542)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 21 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Těšíte se, že bude při šipkařských turnajích vítězství vaše? V tom případě budete nadšeni z šipek Red Dragon Šipky z kategorie steeltip se dodávají s ocelovým hrotem, jenž lze používat pouze pro klasické terče ze sisalových vláken. Jestliže se vám otupí hrot, můžete mu navrátil ostrost obroušením. Tělo šipky, k jehož výrobě se používá wolfram, je určeno i pro nejnáročnější hráče, kteří soutěží s těmi nejlepšími na velkých turnajích. Na své si přijdou jak pokročilí, tak profíci. V balení naleznete 3 ks šipky a hmotnosti každého kusu činí 21 g. Díky elegantnímu vzhledu pak budete mít pocit neporazitelnosti. Zajímavé přednosti produktu Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Snakebite World Champion Tapered - 21g Šipky Red Dragon pro ty, kteří milují šipkové turnaje Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Tělo šipky z wolframu uspokojí i ty nejnáročnější Ocení ji pokročilí a profesionální hráči (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Snakebite World Champion Tapered - 21g (294542) , Šipky harrows steel blaze 24g, brass (14219)

Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Snakebite World Champion Torpedo - 23g (294016)

Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Snakebite World Champion Torpedo - 23g (294016)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 23 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Přejete si mít při šipkařském turnaji vítězství v kapse? V tom případě by vaší pozornosti neměly uniknout šipky Red Dragon Šipky z kategorie steeltip se dodávají s ocelovým hrotem, jenž slouží pro klasické terče ze sisalových vláken. Stane-li se, že se hrot otupí, jednoduše jej obrousíte a navrátíte mu tak jeho ostrost. Tělo šipky, vytvořené z wolframu, je vhodné i pro nejnáročnější hráče, kteří i s jeho pomocí vítězí nad profesionály. Se šipkami budou vyhrávat nejen pokročilí, ale i profesionální hráči. V balení očekávejte 3 ks šipky, přičemž hmotnost každé z nich dosahuje 23 g. Elegantní design přispěje k vaší sebedůvěře. Klíčové parametry produktu Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Snakebite World Champion Torpedo - 23g Šipky Red Dragon pro vyznavače šipkového sportu S ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky ocení i ti nejnáročnější hráči Určené pro pokročilé a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Snakebite World Champion Torpedo - 23g (294016) , Bull's šipky steel curvex c2 - 24g (156728)

Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Snakebite World Champion Diamond - 20g (294540)

Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Snakebite World Champion Diamond - 20g (294540)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 20 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Přejete si mít při šipkařském turnaji vítězství v kapse? V tom případě by vaší pozornosti neměly uniknout šipky Red Dragon Šipky z kategorie steeltip se dodávají s ocelovým hrotem, jenž využijete pro klasický terč ze sisalových vláken. Po čase je možné tento hrot obrousit a navrátit mu tak jeho původní vlastnosti. Tělo šipky, vytvořené z wolframu, se hodí i pro ty nejnáročnější hráče, kteří se i díky němu dokáží zviditelnit mezi ostatními soupeři. Se šipkami si přijdou na své pokročilí i profesionální hráči. V balení očekávejte 3 ks šipky, přičemž každá z nich disponuje hmotností 20 g. Krásný design pak zvyšuje vaši sebedůvěru. Podstatné vlastnosti produktu Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Snakebite World Champion Diamond - 20g Šipky Red Dragon pro ty, jež si oblíbili šipkový sport Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Tělo šipky z wolframu je určeno pro ty nejnáročnější hráče... (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Snakebite World Champion Diamond - 20g (294540) , Bull's šipky steel skull s1 - 24g (158726)

Designa Šipky Steel Mako - Shark - Red - 24g (298432)

Designa Šipky Steel Mako - Shark - Red - 24g (298432)
Detail

Šipky - hmotnost 24 g, materiál: mosaz, 3 ks v balení Přejete si mít při šipkařském turnaji vítězství v kapse? V tom případě pro vás budou vhodné šipky Designa Tělo šipky, jehož materiálem je mosaz, určitě pro perfektní držení přispěje k výborným výsledkům ve hře. V balení se nachází 3 ks šipky a hmotnosti každého kusu činí 24 g. Elegantní design přispěje k vaší sebedůvěře. Nejdůležitější přednosti produktu Designa Šipky Steel Mako - Shark - Red - 24g Šipky Designa pro milovníky šipkového sportu Tělo šipky z mosazi vám přinese radost ze hry V balení naleznete 3 ks šipky U šipky očekávejte hmotnost 24 g Skvělé provedení a moderní design šipek Designa (alza.cz)

Podobné produkty ako Designa Šipky Steel Mako - Shark - Red - 24g (298432) , Mission šipky steel axiom - m2 - 24g (216333)

Bull's Šipky Steel Sirius - 24g (158725)

Bull's Šipky Steel Sirius - 24g (158725)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 24 g, materiál: mosaz, 3 ks v balení, profesionální Těšíte se, že bude při šipkařských turnajích vítězství vaše? Pak se vám určitě zalíbí šipky Bull's Šipky z kategorie steeltip disponují ocelovým hrotem, jenž je používán pouze pro klasické terče ze sisalových vláken. Po otupení hrotu je možné jej obrousit a znovu tak navrátit jeho ostrost. Tělo šipky, k jehož výrobě slouží mosaz, se výborně drží, a proto bude patřit k vašim oblíbeným. Šipky využijí jak všichni pokročilí tak i profesionální hráči. V balení najdete 3 ks šipky, přičemž každá z nich váží 24 g. K pocitu neporazitelnosti a sebedůvěry pak přispívá i moderní design. Základní parametry produktu Bull's Šipky Steel Sirius - 24g Šipky Bull's pro ty, kteří milují šipkové turnaje Ocelový hrot (steeltip) Tělo šipky z mosazi pro pohodlnou hru Ocení ji pokročilí a profesionální hráči V balení najdete 3 ks šipky Šipka váží 24 g Krásné provedení a netradiční design šipek Bull's (alza.cz)

Podobné produkty ako Bull's Šipky Steel Sirius - 24g (158725) , Mission šipky steel force - m11 - 24g (216397)

Bull's Šipky Steel Mission - 24g (50429)

Bull's Šipky Steel Mission - 24g (50429)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 24 g, materiál: mosaz, 3 ks v balení Toužíte vyhrávat na šipkařských turnajích? Pak zajisté oceníte šipky Bull's Šipky z kategorie steeltip jsou osazeny ocelovým hrotem, jenž se hodí pro klasický terč ze sisalových vláken. Stane-li se, že se hrot otupí, jednoduše jej obrousíte a navrátíte mu tak jeho ostrost. Tělo šipky, k jehož výrobě se používá mosaz, se výborně drží, a proto bude patřit k vašim oblíbeným. Šipky využijí začátečníci i zkušení hráči. V balení dostanete 3 ks šipky, přičemž každý kus váží 24 g. Na zvýšení pocitu neporazitelnosti a sebedůvěry se podílí i pěkný vzhled. Klíčové přednosti produktu Bull's Šipky Steel Mission - 24g Šipky Bull's pro vyznavače šipkového sportu Ocelový hrot (steeltip) Tělo šipky z mosazi přispěje k pohodlné hře Určené pro začínající i pokročilé hráče V balení máte k dispozici 3 ks šipky Šipka váží 24 g Precizní provedení a netradiční vzhled šipek Bull's (alza.cz)

Podobné produkty ako Bull's Šipky Steel Mission - 24g (50429) , Mission šipky steel nero - m4 - 24g (216355)

Bull's Šipky Steel Thriller - 24g (50413)

Bull's Šipky Steel Thriller - 24g (50413)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 24 g, materiál: mosaz, 3 ks v balení Toužíte udělat při hře se šipkami dojem? Pak si určitě zamilujete šipky Bull's Šipky z kategorie steeltip mají k dispozici ocelový hrot, jenž se hodí pro klasický terč ze sisalových vláken. Jestliže dojde k otupení hrotu, stačí jej obrousit. Tělo šipky, při jehož výrobě byla použita mosaz, se pro perfektní držení bude jistě podílet na vašich úspěších ve hře. Se šipkami si rádi zahrají jak začínající, tak i zkušení hráči. V balení dostáváte 3 ks šipky, přičemž každý kus váží 24 g. Na zvýšení pocitu neporazitelnosti a sebedůvěry se podílí i pěkný vzhled. Významné přednosti produktu Bull's Šipky Steel Thriller - 24g Šipky Bull's pro ty, jež si oblíbili šipkový sport Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Tělo šipky z mosazi přispěje k pohodlné hře Potěší začínající i pokročilé hráče V balení očekávejte 3 ks šipky Hmotnost šipky dosahuje 24 g Elegantní vzhled a precizní provedení šipek Bull's (alza.cz)

Podobné produkty ako Bull's Šipky Steel Thriller - 24g (50413) , Bull's šipky steel dot d1 - 24g (156731)

Mission Šipky Steel Axiom - M2 - 24g (216333)

Mission Šipky Steel Axiom - M2 - 24g (216333)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 24 g, určené pro sisalový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení Chcete vyniknout na šipkařském turnaji? Pak vám určitě přijdou vhod šipky Mission Šipky z kategorie steeltip jsou zhotoveny s ocelovým hrotem, jenž se hodí pro klasický terč ze sisalových vláken. Stane-li se, že se hrot otupí, jednoduše jej obrousíte a navrátíte mu tak jeho ostrost. Tělo šipky, zhotovené z wolframu, si zamilují i ti nejnáročnější hráči, kteří se nebojí soutěžit i na mezinárodních soutěžích. Nesmíte zapomínat na to, že produkt slouží jen pro sisalový terč. V balení najdete 3 ks šipky, přičemž hmotnost každé z nich dosahuje 24 g. Na zvýšení pocitu neporazitelnosti a sebedůvěry se podílí i pěkný vzhled. Rozhodující funkce produktu Mission Šipky Steel Axiom - M2 - 24g Šipky Mission pro vyznavače šipkového sportu S ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky je vhodné pro ty nejnáročnější hráče Určené pouze pro sisalový terč V balení máte k dispozici 3... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Axiom - M2 - 24g (216333) , Bull's šipky steel meteor mt7 - 24g (157042)

Mission Šipky Steel Nero - M4 - 24g (216355)

Mission Šipky Steel Nero - M4 - 24g (216355)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 24 g, určené pro sisalový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení Toužíte udělat při hře se šipkami dojem? Pak se vám zalíbí šipky Mission Šipky z kategorie steeltip jsou osazeny ocelovým hrotem, jenž se používá pro klasické terče ze sisalových vláken. Jestliže dojde k otupení hrotu, stačí jej obrousit. Tělo šipky, jež se vyrábí z wolframu, uspokojí i ty nejnáročnější hráče, kteří se i díky němu dokáží zviditelnit mezi ostatními soupeři. Je třeba pamatovat na to, že produkt lze použít pouze pro sisalový terč. V balení dostanete 3 ks šipky, přičemž každá z nich disponuje hmotností 24 g. Díky modernímu designu se zvýší vaše sebedůvěra. Nejdůležitější funkce produktu Mission Šipky Steel Nero - M4 - 24g Šipky Mission pro ty, kteří milují šipkové turnaje Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky ocení i ti nejnáročnější hráči Ideální pro sisalový terč V balení najdete 3 ks šipky Šipka váží 24 g Elegantní vzhled a precizní... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Nero - M4 - 24g (216355)

Bull's Šipky Steel Predartor P1 - 24g (158713)

Bull's Šipky Steel Predartor P1 - 24g (158713)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 24 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Přejete si být při šipkařském turnaji tím nejlepším hráčem? Pak vás zajisté nadchnou šipky Bull's Šipky z kategorie steeltip se prodávají s ocelovým hrotem, jenž lze používat pouze pro klasické terče ze sisalových vláken. Jestliže dojde k otupení hrotu, stačí jej obrousit. Tělo šipky, na jehož výrobu se používá wolfram, uspokojí i ty nejnáročnější hráče, kteří i s jeho pomocí vítězí nad profesionály. Se šipkami si rádi zahrají pokročilí i profesionální hráči. Balení obsahuje 3 ks šipky, z nichž každá váží 24 g. Díky modernímu designu se zvýší vaše sebedůvěra. Zajímavé parametry produktu Bull's Šipky Steel Predartor P1 - 24g Šipky Bull's pro ty, kteří milují šipkový sport Ocelový hrot (steeltip) Wolframové tělo šipky ocení i ti nejnáročnější hráči Hodí se pro pokročilé a profesionální hráče V balení očekávejte 3 ks šipky U šipky očekávejte hmotnost 24 g Moderní design a neotřelý... (alza.cz)

Podobné produkty ako Bull's Šipky Steel Predartor P1 - 24g (158713)

Bull's Šipky Steel Meteor MT8 - 24g (157043)

Bull's Šipky Steel Meteor MT8 - 24g (157043)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 24 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Toužíte vyhrávat na šipkařských turnajích? Pak zajisté oceníte šipky Bull's Šipky z kategorie steeltip mají ocelový hrot, jenž je možné používat pro klasické terče ze sisalových vláken. Jestliže dojde k otupení hrotu, stačí jej obrousit. Tělo šipky, na jehož výrobu se používá wolfram, je vhodné i pro nejnáročnější hráče, kteří se i díky němu dokáží zviditelnit mezi ostatními soupeři. Se šipkami si rádi zahrají jak ti pokročilejší, tak i profesionální hráči. V balení dostáváte 3 ks šipky a hmotnost každé z nich činí 24 g. Díky elegantnímu vzhledu pak budete mít pocit neporazitelnosti. Rozhodující parametry produktu Bull's Šipky Steel Meteor MT8 - 24g Šipky Bull's pro vyznavače šipkového sportu S ocelovým hrotem (steeltip) Tělo šipky z wolframu uspokojí i ty nejnáročnější Vhodné pro pokročilé a profesionální hráče V balení najdete 3 ks šipky U šipky očekávejte hmotnost 24 g... (alza.cz)

Podobné produkty ako Bull's Šipky Steel Meteor MT8 - 24g (157043)

Bull's Šipky Steel Skull S1 - 24g (158726)

Bull's Šipky Steel Skull S1 - 24g (158726)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 24 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Chcete mít každý šipkařský turnaj pod kontrolou? V tom případě budete nadšeni z šipek Bull's Šipky z kategorie steeltip jsou vybaveny ocelovým hrotem, jenž je možné používat pro klasické terče ze sisalových vláken. Pokud dojde po čase k otupení hrotu, navrátíte mu původní ostrost obroušením. Tělo šipky, k jehož výrobě posloužil wolfram, je určeno i pro nejnáročnější hráče, kteří se nebojí soutěžit i na mezinárodních soutěžích. Šipky si zamilují pokročilí i profesionální hráči. V balení dostáváte 3 ks šipky, přičemž hmotnost každého kusu dosahuje 24 g. Krásný vzhled se pak podílí na pocitu neporazitelnosti. Zásadní funkce produktu Bull's Šipky Steel Skull S1 - 24g Šipky Bull's pro milovníky šipkového sportu S ocelovým hrotem (steeltip) Tělo šipky z wolframu uspokojí i ty nejnáročnější Vhodné pro pokročilé a profesionální hráče Balení obsahuje 3 ks šipky Hmotnost šipky činí 24 g... (alza.cz)

Podobné produkty ako Bull's Šipky Steel Skull S1 - 24g (158726)

Bull's Šipky Steel Dot D1 - 24g (156731)

Bull's Šipky Steel Dot D1 - 24g (156731)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 24 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení Chystáte se na šipkařský turnaj? V tom případě budete nadšeni z šipek Bull's Šipky z kategorie steeltip disponují ocelovým hrotem určeným pro klasický terč ze sisalových vláken. Stane-li se, že se hrot otupí, jednoduše jej obrousíte a navrátíte mu tak jeho ostrost. Tělo šipky, vyrobené z wolframu, se hodí i pro ty nejnáročnější hráče, kteří se tak ve velkých turnajích mohou postavit i proti profesionálům. V balení naleznete 3 ks šipky, přičemž hmotnost každého kusu dosahuje 24 g. Elegantní design přispěje k vaší sebedůvěře. Podstatné vlastnosti produktu Bull's Šipky Steel Dot D1 - 24g Šipky Bull's pro ty, kteří milují šipkový sport Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky ocení i ti nejnáročnější hráči Balení obsahuje 3 ks šipky Hmotnost šipky dosahuje 24 g Precizní provedení a netradiční vzhled šipek Bull's (alza.cz)

Podobné produkty ako Bull's Šipky Steel Dot D1 - 24g (156731)

Bull's Šipky Steel Curvex C3 - 24g (156730)

Bull's Šipky Steel Curvex C3 - 24g (156730)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 24 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení Toužíte udělat při hře se šipkami dojem? V tom případě se vám budou hodit šipky Bull's Šipky z kategorie steeltip se chlubí ocelovým hrotem, jenž je používán pouze pro klasické terče ze sisalových vláken. Pokud dojde po čase k otupení hrotu, navrátíte mu původní ostrost obroušením. Tělo šipky, k jehož výrobě se používá wolfram, ocení i ti nejnáročnější hráči, kteří se nebojí soutěžit i na mezinárodních soutěžích. V balení naleznete 3 ks šipky, přičemž každý kus váží 24 g. Moderní design jistě přispěje k pocitu neporazitelnosti. Rozhodující vlastnosti produktu Bull's Šipky Steel Curvex C3 - 24g Šipky Bull's pro ty, kteří milují šipkové turnaje Ocelový hrot (steeltip) Wolframové tělo šipky je ideální pro ty nejnáročnější hráče V balení najdete 3 ks šipky Hmotnost šipky dosahuje 24 g Moderní design a neotřelý vzhled šipek Bull's (alza.cz)

Podobné produkty ako Bull's Šipky Steel Curvex C3 - 24g (156730)

Bull's Šipky Steel @501 AT5 - 24g (156718)

Bull's Šipky Steel @501 AT5 - 24g (156718)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 24 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení Toužíte se předvést na šipkařském turnaji? V tom případě pro vás budou vhodné šipky Bull's Šipky z kategorie steeltip jsou osazeny ocelovým hrotem, jenž se hodí pro klasický terč ze sisalových vláken. Po čase je možné tento hrot obrousit a navrátit mu tak jeho původní vlastnosti. Tělo šipky, k jehož výrobě se používá wolfram, je určeno i pro ty nejnáročnější hráče, kteří i s jeho pomocí vítězí nad profesionály. V balení máte k dispozici 3 ks šipky, přičemž každá z nich váží 24 g. Na zvýšení pocitu neporazitelnosti a sebedůvěry se podílí i pěkný vzhled. Rozhodující parametry produktu Bull's Šipky Steel @501 AT5 - 24g Šipky Bull's pro vyznavače šipkového sportu Ocelový hrot (steeltip) Tělo šipky z wolframu je určeno pro ty nejnáročnější hráče V balení najdete 3 ks šipky Šipka disponuje hmotností 24 g Precizní provedení a netradiční vzhled šipek Bull's (alza.cz)

Podobné produkty ako Bull's Šipky Steel @501 AT5 - 24g (156718)

Mission Šipky Steel Kuro - M3 - 24g (216310)

Mission Šipky Steel Kuro - M3 - 24g (216310)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 24 g, určené pro sisalový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení Chcete si při hře se šipkami pořádně zahrát? Pak vás zajisté nadchnou šipky Mission Šipky z kategorie steeltip jsou zhotoveny s ocelovým hrotem určeným pro klasické terče ze sisalových vláken. Pokud se hrot otupí, je možné jej obrousit, aby byl znovu ostrý. Tělo šipky, k jehož výrobě se používá wolfram, potěší i nejnáročnější hráče, kteří dokáží na turnajích ostatním vytřít zrak. Nesmíte zapomínat na to, že produkt slouží jen pro sisalový terč. V balení naleznete 3 ks šipky, přičemž každý kus disponuje hmotností 24 g. Na zvýšení pocitu neporazitelnosti a sebedůvěry se podílí i pěkný vzhled. Zajímavé přednosti produktu Mission Šipky Steel Kuro - M3 - 24g Šipky Mission pro milovníky šipkového sportu Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky ocení i ti nejnáročnější hráči Hodí se jen pro sisalový terč V balení očekávejte 3 ks šipky Šipka disponuje hmotností... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Kuro - M3 - 24g (216310)

Bull's Šipky Steel Meteor MT7 - 24g (157042)

Bull's Šipky Steel Meteor MT7 - 24g (157042)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 24 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Chcete si při hře se šipkami pořádně zahrát? Pak zajisté oceníte šipky Bull's Šipky z kategorie steeltip se vyrábí s ocelovým hrotem, jenž můžete využívat pro klasické terče ze sisalových vláken. Jestliže dojde k otupení hrotu, stačí jej obrousit. Tělo šipky, k jehož výrobě posloužil wolfram, si zamilují i ti nejnáročnější hráči, a tak vám nic nebude bránit postavit se jakémukoliv profíkovi. Šipky si zamilují jak všichni pokročilí tak i profesionální hráči. V balení najdete 3 ks šipky, přičemž každá z nich váží 24 g. Elegantní design přispěje k vaší sebedůvěře. Podstatné přednosti produktu Bull's Šipky Steel Meteor MT7 - 24g Šipky Bull's pro ty, kteří milují šipkové turnaje Ocelový hrot (steeltip) Wolframové tělo šipky potěší i ty nejnáročnější hráče Určené pro pokročilé a profesionální hráče V balení naleznete 3 ks šipky U šipky očekávejte hmotnost 24 g Krásné provedení a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Bull's Šipky Steel Meteor MT7 - 24g (157042)

Mission Šipky Steel Rebus - M4 - 24g (216368)

Mission Šipky Steel Rebus - M4 - 24g (216368)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 24 g, určené pro sisalový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení Toužíte se předvést na šipkařském turnaji? V tom případě si oblíbíte šipky Mission Šipky z kategorie steeltip jsou vybaveny ocelovým hrotem, jenž je možné používat pro klasické terče ze sisalových vláken. Obroušením lze navrátit původní ostrost otupenému hrotu. Tělo šipky, vytvořené z wolframu, je určeno i pro ty nejnáročnější hráče, kterým pomáhá při soutěži s jakýmkoliv profesionálem. Je nezbytné myslet na to, že produkt je vhodný pouze pro sisalový terč. V balení najdete 3 ks šipky a hmotnosti každého kusu činí 24 g. Díky modernímu designu se zvýší vaše sebedůvěra. Základní funkce produktu Mission Šipky Steel Rebus - M4 - 24g Šipky Mission pro ty, kteří milují šipkový sport Ocelový hrot (steeltip) Wolframové tělo šipky je ideální pro ty nejnáročnější hráče Slouží pouze pro sisalový terč V balení očekávejte 3 ks šipky Hmotnost šipky dosahuje 24 g Pěkný a zajímavý... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Rebus - M4 - 24g (216368)

Bull's Šipky Steel Phantom PT4 - 24g (158709)

Bull's Šipky Steel Phantom PT4 - 24g (158709)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 24 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Toužíte se předvést na šipkařském turnaji? Pak zajisté oceníte šipky Bull's Šipky z kategorie steeltip jsou osazeny ocelovým hrotem, jenž lze používat pouze pro klasické terče ze sisalových vláken. Po čase je možné tento hrot obrousit a navrátit mu tak jeho původní vlastnosti. Tělo šipky, vytvořené z wolframu, se hodí i pro ty nejnáročnější hráče, kterým pomáhá při soutěži s jakýmkoliv profesionálem. Šipky dokáží ocenit pokročilí i profesionální hráči. V balení najdete 3 ks šipky, přičemž každý kus disponuje hmotností 24 g. K pocitu neporazitelnosti a sebedůvěry pak přispívá i moderní design. Zajímavé vlastnosti produktu Bull's Šipky Steel Phantom PT4 - 24g Šipky Bull's pro milovníky šipkového sportu Ocelový hrot (steeltip) Wolframové tělo šipky ocení i ti nejnáročnější hráči Pro pokročilé a profesionální hráče V balení najdete 3 ks šipky Šipka váží 24 g Skvělé provedení a moderní... (alza.cz)

Podobné produkty ako Bull's Šipky Steel Phantom PT4 - 24g (158709)

Bull's Šipky Steel V8 V3 - 24g (158740)

Bull's Šipky Steel V8 V3 - 24g (158740)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 24 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení Chcete mít hru se šipkami pod kontrolou? Pak vás zajisté nadchnou šipky Bull's Šipky z kategorie steeltip se prodávají s ocelovým hrotem, jenž slouží pro klasický terč ze sisalových vláken. Otupenému hrotu kdykoliv navrátíte ostrost jeho obroušením. Tělo šipky, na jehož výrobu se používá wolfram, je určeno i pro nejnáročnější hráče, kterým pomáhá při soutěži s jakýmkoliv profesionálem. V balení dostáváte 3 ks šipky, z nichž každá váží 24 g. Krásný vzhled se pak podílí na pocitu neporazitelnosti. Důležité parametry produktu Bull's Šipky Steel V8 V3 - 24g Šipky Bull's pro ty, kteří milují šipkové turnaje S ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky potěší i ty nejnáročnější hráče Balení obsahuje 3 ks šipky U šipky počítejte s hmotností 24 g Krásné provedení a netradiční design šipek Bull's (alza.cz)

Podobné produkty ako Bull's Šipky Steel V8 V3 - 24g (158740)

Bull's Šipky Steel Phantom PT2 - 24g (158704)

Bull's Šipky Steel Phantom PT2 - 24g (158704)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 24 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Přejete si být při šipkařském turnaji tím nejlepším hráčem? V tom případě se vám budou hodit šipky Bull's Šipky z kategorie steeltip se chlubí ocelovým hrotem, jenž se hodí pro klasický terč ze sisalových vláken. Po otupení hrotu je možné jej obrousit a znovu tak navrátit jeho ostrost. Tělo šipky, k jehož výrobě se používá wolfram, je vhodné i pro nejnáročnější hráče, kteří díky němu vítězí na turnaji nad ostatními. Se šipkami si rádi zahrají jak pokročilí, tak profíci. V balení se nachází 3 ks šipky, přičemž hmotnost každého kusu dosahuje 24 g. Elegantní design přispěje k vaší sebedůvěře. Hlavní přednosti produktu Bull's Šipky Steel Phantom PT2 - 24g Šipky Bull's pro vyznavače šipkového sportu Ocelový hrot (steeltip) Wolframové tělo šipky je vhodné pro ty nejnáročnější hráče Vhodné pro pokročilé a profesionální hráče Balení obsahuje 3 ks šipky Hmotnost šipky dosahuje 24 g Krásné... (alza.cz)

Podobné produkty ako Bull's Šipky Steel Phantom PT2 - 24g (158704)

Bull's Šipky Steel Dot D2 - 24g (156733)

Bull's Šipky Steel Dot D2 - 24g (156733)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 24 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení Chcete mít každý šipkařský turnaj pod kontrolou? Pak vás zajisté nadchnou šipky Bull's Šipky z kategorie steeltip jsou vybaveny ocelovým hrotem, jenž vám poslouží pro klasické terče ze sisalových vláken. Po otupení hrotu je možné jej obrousit a znovu tak navrátit jeho ostrost. Tělo šipky, jehož materiálem je wolfram, se hodí i pro ty nejnáročnější hráče, kteří se nemusí díky němu obávat ani velkých turnajů. Balení nabízí 3 ks šipky, přičemž každý kus disponuje hmotností 24 g. Díky elegantnímu vzhledu pak budete mít pocit neporazitelnosti. Zajímavé vlastnosti produktu Bull's Šipky Steel Dot D2 - 24g Šipky Bull's pro ty, kteří rádi hrají šipky S ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky ocení i ti nejnáročnější hráči V balení naleznete 3 ks šipky Šipka váží 24 g Pěkný a zajímavý design a precizní provedení šipek Bull's (alza.cz)

Podobné produkty ako Bull's Šipky Steel Dot D2 - 24g (156733)

Bull's Šipky Steel V8 V1 - 24g (158735)

Bull's Šipky Steel V8 V1 - 24g (158735)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 24 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Chcete mít každý šipkařský turnaj pod kontrolou? V tom případě by vaší pozornosti neměly uniknout šipky Bull's Šipky z kategorie steeltip jsou opatřeny ocelovým hrotem, jenž slouží pro klasický terč ze sisalových vláken. Časem se hrot otupí, potom jej jednoduše obrousíte a zase se může chlubit svou ostrostí. Tělo šipky, jehož materiálem je wolfram, je určeno i pro nejnáročnější hráče, kterým pomáhá při soutěži s jakýmkoliv profesionálem. Se šipkami budou vyhrávat nejen pokročilí, ale i profesionální hráči. V balení očekávejte 3 ks šipky, přičemž každý kus disponuje hmotností 24 g. Moderní design jistě přispěje k pocitu neporazitelnosti. Rozhodující vlastnosti produktu Bull's Šipky Steel V8 V1 - 24g Šipky Bull's pro ty, kteří milují šipkový sport Ocelový hrot (steeltip) Tělo šipky z wolframu je určeno pro ty nejnáročnější hráče Vhodné pro pokročilé a profesionální hráče V balení... (alza.cz)

Podobné produkty ako Bull's Šipky Steel V8 V1 - 24g (158735)

Mission Šipky Steel Nightfall - M2 - 24g (230531)

Mission Šipky Steel Nightfall - M2 - 24g (230531)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 24 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Přejete si mít při šipkařském turnaji vítězství v kapse? Pak vám určitě přijdou vhod šipky Mission Šipky z kategorie steeltip jsou zhotoveny s ocelovým hrotem, jenž vám poslouží pro klasické terče ze sisalových vláken. Obroušením lze navrátit původní ostrost otupenému hrotu. Tělo šipky, jehož materiálem je wolfram, je oblíbené u těch nejnáročnějších hráčů, kterým pomáhá při soutěži s jakýmkoliv profesionálem. Šipky dokáží ocenit jak pokročilí, tak profíci. V balení dostanete 3 ks šipky, přičemž hmotnost každé z nich dosahuje 24 g. Moderní design vám navíc dodá pocit neporazitelnosti. Významné parametry produktu Mission Šipky Steel Nightfall - M2 - 24g Šipky Mission pro ty, kteří rádi hrají šipky Ocelový hrot (steeltip) Wolframové tělo šipky ocení i ti nejnáročnější hráči Vhodné pro pokročilé a profesionální hráče Balení obsahuje 3 ks šipky Šipka váží 24 g Skvělé provedení a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Nightfall - M2 - 24g (230531)

Bull's Šipky Steel V8 V2 - 24g (158738)

Bull's Šipky Steel V8 V2 - 24g (158738)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 24 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Toužíte udělat při hře se šipkami dojem? Pak zajisté oceníte šipky Bull's Šipky z kategorie steeltip mají k dispozici ocelový hrot, jenž je používán pouze pro klasické terče ze sisalových vláken. Časem se hrot otupí, potom jej jednoduše obrousíte a zase se může chlubit svou ostrostí. Tělo šipky, k jehož výrobě byl použit wolfram, si oblíbí i nejnáročnější hráči, a tak vám nic nebude bránit postavit se jakémukoliv profíkovi. Šipky si zamilují jak pokročilí, tak profíci. Balení nabízí 3 ks šipky, přičemž hmotnost každého kusu dosahuje 24 g. Moderní design jistě přispěje k pocitu neporazitelnosti. Nejdůležitější přednosti produktu Bull's Šipky Steel V8 V2 - 24g Šipky Bull's pro ty, kteří rádi hrají šipky Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Tělo šipky z wolframu je určeno pro ty nejnáročnější hráče Určené pro pokročilé a profesionální hráče V balení najdete 3 ks šipky Šipka má hmotnost... (alza.cz)

Podobné produkty ako Bull's Šipky Steel V8 V2 - 24g (158738)

Bull's Šipky Steel Curvex C2 - 24g (156728)

Bull's Šipky Steel Curvex C2 - 24g (156728)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 24 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení Toužíte udělat při hře se šipkami dojem? Pak se vám zalíbí šipky Bull's Šipky z kategorie steeltip mají k dispozici ocelový hrot, jenž je možné používat pro klasické terče ze sisalových vláken. Pokud dojde po čase k otupení hrotu, navrátíte mu původní ostrost obroušením. Tělo šipky, k jehož výrobě posloužil wolfram, je určeno i pro ty nejnáročnější hráče, kteří dokáží na turnajích ostatním vytřít zrak. Balení nabízí 3 ks šipky, z nichž každá váží 24 g. Díky elegantnímu vzhledu pak budete mít pocit neporazitelnosti. Základní funkce produktu Bull's Šipky Steel Curvex C2 - 24g Šipky Bull's pro ty, jež si oblíbili šipkový sport Ocelový hrot (steeltip) Wolframové tělo šipky potěší i ty nejnáročnější hráče V balení najdete 3 ks šipky Šipka má hmotnost 24 g Krásné provedení a netradiční design šipek Bull's (alza.cz)

Podobné produkty ako Bull's Šipky Steel Curvex C2 - 24g (156728)

Bull's Šipky Steel Dot D3 - 24g (156735)

Bull's Šipky Steel Dot D3 - 24g (156735)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 24 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení Chcete mít každý šipkařský turnaj pod kontrolou? V tom případě se vám budou hodit šipky Bull's Šipky z kategorie steeltip disponují ocelovým hrotem určeným pro klasický terč ze sisalových vláken. Po otupení hrotu je možné jej obrousit a znovu tak navrátit jeho ostrost. Tělo šipky, jež se vyrábí z wolframu, si oblíbí i nejnáročnější hráči, kteří i s jeho pomocí vítězí nad profesionály. V balení dostanete 3 ks šipky, přičemž každá z nich disponuje hmotností 24 g. K pocitu neporazitelnosti a sebedůvěry pak přispívá i moderní design. Klíčové přednosti produktu Bull's Šipky Steel Dot D3 - 24g Šipky Bull's pro ty, kteří milují šipkový sport Ocelový hrot (steeltip) Tělo šipky z wolframu je určeno pro ty nejnáročnější hráče V balení máte k dispozici 3 ks šipky Hmotnost šipky dosahuje 24 g Elegantní vzhled a precizní provedení šipek Bull's (alza.cz)

Podobné produkty ako Bull's Šipky Steel Dot D3 - 24g (156735)

Mission Šipky Steel Force - M11 - 24g (216397)

Mission Šipky Steel Force - M11 - 24g (216397)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 24 g, určené pro sisalový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení Toužíte vyhrávat na šipkařských turnajích? V tom případě vás potěší šipky Mission Šipky z kategorie steeltip jsou zhotoveny s ocelovým hrotem, jenž lze používat pouze pro klasické terče ze sisalových vláken. Otupenému hrotu kdykoliv navrátíte ostrost jeho obroušením. Tělo šipky, k jehož výrobě byl použit wolfram, ocení i ti nejnáročnější hráči, kteří ho ocení při hře s obávanými protivníky. Nezapomeňte na to, že produkt je možné používat výhradně pro sisalový terč. V balení najdete 3 ks šipky, přičemž hmotnost každého kusu dosahuje 24 g. Elegantní vzhled se podílí na pocitu sebedůvěry. Základní funkce produktu Mission Šipky Steel Force - M11 - 24g Šipky Mission pro milovníky šipkového sportu Ocelový hrot (steeltip) Wolframové tělo šipky potěší i ty nejnáročnější hráče Slouží pouze pro sisalový terč V balení očekávejte 3 ks šipky Šipka má hmotnost 24 g Moderní design a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Force - M11 - 24g (216397)
Red Dragon Šipky Steel John Henderson SE - 24g (294525), Red Dragon Šipky Steel Ross Montgomery - 24g (274272), Red Dragon Šipky Steel Robert Thornton Blue - 24g (294009), Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Rainbow Mamba - 24g (274263), Red Dragon Šipky Steel Firebird - 25g (294013), Red Dragon Šipky Steel Firebird - 23g (294012), Red Dragon Šipky Steel Gerwyn Price Thunder SE - 23g (300122), Red Dragon Šipky Steel Gerwyn Price Thunder SE - 25g (300123), Designa Šipky Steel Mako - Shark - Red - 24g (298432), Red Dragon Šipky Steel Gerwyn Price - Blue Ice SE - 26g (294315), Red Dragon Šipky Steel Scott Baker - 21g (294021), Red Dragon Šipky Steel Barrie Bates - 21g (273548), Red Dragon Šipky Steel Barrie Bates - 23g (273549), Red Dragon Šipky Steel Robert Thornton - 28g (224561), Red Dragon Šipky Steel Robert Thornton Blue - 26g (274271), Red Dragon Šipky Steel Seiya Asakura - Black - 23g (296523), Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Snakebite Vyper - 20g (224566), Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Black Strike - 26g (274267), Red Dragon Šipky Steel Peter Wright PL15 Blue - 26g (274257), Bull's Šipky Steel Mission - 24g (50429), Bull's Šipky Steel Sirius - 24g (158725), Šipky Harrows steel Ace 24g, brass (15172), Šipky Harrows steel Blaze 24g, Brass (14219), Bull's Šipky Steel Curvex C2 - 24g (156728), Bull's Šipky Steel Skull S1 - 24g (158726), Mission Šipky Steel Axiom - M2 - 24g (216333), Mission Šipky Steel Force - M11 - 24g (216397), Mission Šipky Steel Nero - M4 - 24g (216355), Bull's Šipky Steel Dot D1 - 24g (156731), Bull's Šipky Steel Meteor MT7 - 24g (157042)