Red dingo postroj polstrovaný žlutý (chpps005nad)

Produkt Red dingo postroj polstrovaný žlutý (chpps005nad) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Red dingo postroj polstrovaný žlutý (chpps005nad) upraviť a produkt hľadať znova.

Red Dingo Postroj polstrovaný Žlutý (CHPps005nad)

Red Dingo Postroj polstrovaný Žlutý (CHPps005nad)
Detail

Postroj pro psa, nastavitelný a designový, pro obvod hrudníku od 31cm, šířka pásku: 1,2cm, materiál: nylon a polyester Nechcete svého pejska upínat klasickým obojkem kolem krku? Správně střižený postroj pomůže lépe rozložit sílu, kterou někteří pejsci vyvíjí při sportovaní či jiných aktivitách. Rozměry postroje Red Dingo jste schopni upravit podle podle proporcí a potřeb psa. Pásek má šířku 1,2 cm. Na první pohled vzbudí zájem vytříbený design postroje. Co se týče materiálu, postroj Red Dingo tvoří nylon a polyester s náležitou odolností a jednoduchým čištěním. Nejdůležitější funkce postroje pro psy Red Dingo Postroj polstrovaný Žlutý Postroj Red Dingo pejska netlačí u krku a rozkládá sílu tahu Red Dingo Postroj polstrovaný Žlutý má upravitelné rozměry Materiál postroje: nylon a polyester Převažuje barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dingo Postroj polstrovaný Žlutý (CHPps005nad) , Red dingo postroj polstrovaný žlutý (chpps005nad)

Red Dingo Postroj polstrovaný Žlutý S 37-52 cm (9330725078680)

Red Dingo Postroj polstrovaný Žlutý S 37-52 cm (9330725078680)
Detail

Postroj pro psa, nastavitelný a designový, pro obvod hrudníku od 37cm do 52cm, šířka pásku: 1,5cm, materiál: nylon a polyester, pro malá a střední plemena Chcete pejskovi při aktivitách dopřát větší komfort? Správně ušitý postroj pomůže rozložit sílu zejména u pejsků, kteří při venčení více táhnou. Rozměry postroje Red Dingo jste schopni přizpůsobit proporcím zvířete. U tohoto kusu je nutné počítat s obvodem hrudi od 37 do 52 cm. Pásek je široký 1,5 cm. Jde-li o materiál, postroj Red Dingo tvoří nylon a polyester s dostatečnou odolností i snadným čištěním. Klíčové parametry postroje pro psy Red Dingo Postroj polstrovaný Žlutý S 37-52 cm Postroj Red Dingo pejska netlačí u krku a rozkládá tahovou sílu Je přizpůsoben pro obvod hrudi od 37 do 52 cm Red Dingo Postroj polstrovaný Žlutý S 37-52 cm dovoluje mírně upravovat rozměry Materiál: nylon a polyester Převažuje barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dingo Postroj polstrovaný Žlutý S 37-52 cm (9330725078680) , Red dingo postroj polstrovaný šedý (chpps004nad)

Red Dingo Postroj polstrovaný Tyrkysový (CHPps003nad)

Red Dingo Postroj polstrovaný Tyrkysový (CHPps003nad)
Detail

Postroj pro psa, nastavitelný a designový, pro obvod hrudníku od 31cm, šířka pásku: 1,2cm, materiál: nylon a polyester Nechcete svého psa upínat klasickým obojkem? Dobře střižený postroj lépe rozloží sílu táhnoucích psů. Rozměry postroje Red Dingo můžete libovolně upravovat. Pásek je široký 1,2 cm. Na první pohled vzbudí zájem vytříbený design postroje. Co se týče materiálu, postroj Red Dingo tvoří nylon a polyester s patřičnou odolností a snadným čištěním. Rozhodující parametry postroje pro psy Red Dingo Postroj polstrovaný Tyrkysový Postroj Red Dingo adekvátně rozloží sílu tahu Red Dingo Postroj polstrovaný Tyrkysový má upravitelné rozměry Materiál: nylon a polyester Dominuje mu barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dingo Postroj polstrovaný Tyrkysový (CHPps003nad) , Red dingo postroj polstrovaný tyrkysový (chpps003nad)

Red Dingo Postroj polstrovaný Červený (CHPps001nad)

Red Dingo Postroj polstrovaný Červený (CHPps001nad)
Detail

Postroj pro psa, nastavitelný a designový, pro obvod hrudníku od 31cm, šířka pásku: 1,5cm, materiál: nylon a polyester Nechcete svého psa upínat klasickým obojkem kolem krku? Dobře ušitý postroj může lépe rozložit sílu zejména u pejsků, kteří během venčení či sportování více táhnou. Rozměry postroje Red Dingo jste schopni nastavit, dokonale jej přizpůsobíte potřebám zvířete. Pásek má šířku 1,5 cm. Na první pohled zaujme propracovaný design postroje. Co se týká materiálu, postroj Red Dingo tvoří nylon a polyester s patřičnou odolností a snadným čištěním. Klíčové parametry postroje pro psy Red Dingo Postroj polstrovaný Červený Postroj Red Dingo přiměřeně rozloží sílu tahu a neškrtí pejska Red Dingo Postroj polstrovaný Červený má přizpůsobitelné rozměry Materiál: nylon a polyester Zaujme barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dingo Postroj polstrovaný Červený (CHPps001nad) , Red dingo postroj polstrovaný červený (chpps001nad)

Red Dingo Postroj polstrovaný Šedý (CHPps004nad)

Red Dingo Postroj polstrovaný Šedý (CHPps004nad)
Detail

Postroj pro psa, nastavitelný a designový, pro obvod hrudníku od 31cm, šířka pásku: 1,2cm, materiál: nylon a polyester Nechcete svého psa upínat klasickým obojkem kolem krku? Správně střižený postroj pomůže lépe rozložit sílu, kterou někteří pejsci vyvíjí při sportovaní či jiných aktivitách. Rozměry postroje Red Dingo můžete upravovat, zvířeti jej perfektně přizpůsobíte. Pásek je široký 1,2 cm. Na první pohled vzbudí zájem pohledný design postroje. Co se týká materiálu, postroj Red Dingo tvoří nylon a polyester s patřičnou odolností a snadným čištěním. Důležité parametry postroje pro psy Red Dingo Postroj polstrovaný Šedý Postroj Red Dingo rozloží sílu tahu a neškrtí psa Red Dingo Postroj polstrovaný Šedý dovoluje mírně přizpůsobovat rozměry Materiál: nylon a polyester Dominuje mu barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dingo Postroj polstrovaný Šedý (CHPps004nad) , Red dingo postroj polstrovaný žlutý s 37-52 cm (9330725078680)

Red Dingo Postroj polstrovaný Tmavě Růžový (CHPps002nad)

Red Dingo Postroj polstrovaný Tmavě Růžový (CHPps002nad)
Detail

Postroj pro psa, nastavitelný a designový, pro obvod hrudníku od 37cm, šířka pásku: 1,2cm, materiál: nylon a polyester Nechcete vašeho pejska upínat obyčejným obojkem? Správně střižený postroj pomůže rozložit sílu zejména u pejsků, kteří při sportovních či jiných aktivitách více táhnou. Rozměry postroje Red Dingo můžete přizpůsobit zvířeti podle potřeb. Pásek má šířku 1,2 cm. Na první pohled zaujme propracovaný design postroje. Jde-li o materiál, postroj Red Dingo tvoří nylon a polyester s patřičnou odolností a snadným čištěním. Zásadní funkce postroje pro psy Red Dingo Postroj polstrovaný Tmavě Růžový Postroj Red Dingo adekvátně rozloží sílu tahu a neškrtí pejska Red Dingo Postroj polstrovaný Tmavě Růžový dovoluje upravovat rozměry Materiál postroje: nylon a polyester Převažuje barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dingo Postroj polstrovaný Tmavě Růžový (CHPps002nad) , Red dingo postroj polstrovaný tmavě růžový (chpps002nad)

Surtep Postroj pro psa polstrovaný Reflex - Černá (SURpet190nad)

Surtep Postroj pro psa polstrovaný Reflex - Černá (SURpet190nad)
Detail

Postroj pro psa, bezpečnostní, pro obvod hrudníku od 53cm, materiál: nylon a polyester Nechcete svého psa upínat obojkem kolem krku? Dobře střižený postroj lépe rozloží sílu táhnoucích psů. Velkou výhodou tohoto modelu jsou prvky pro jednoduché upoutání v autě. Co se týče materiálu, postroj SURTEP tvoří nylon a polyester s náležitou odolností a jednoduchým čištěním. Podstatné funkce postroje pro psy Surtep Postroj pro psa polstrovaný Reflex - Černá Postroj SURTEP přiměřeně rozloží sílu tahu Dovoluje bezpečně připoutat psa v autě Materiál postroje: nylon a polyester Převažuje barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Surtep Postroj pro psa polstrovaný Reflex - Černá (SURpet190nad) , Surtep postroj pro psa polstrovaný reflex - černá (surpet190nad)

Surtep Postroj pro psa polstrovaný Reflex - Oranžová (SURpet193nad)

Surtep Postroj pro psa polstrovaný Reflex - Oranžová (SURpet193nad)
Detail

Postroj pro psa, bezpečnostní, pro obvod hrudníku od 60cm, materiál: nylon a polyester Chcete svému pejskovi dopřát při aktivitách větší komfort? Dobře střižený postroj pomůže lépe rozložit sílu, kterou někteří pejsci vyvíjí při venčení. Velkou výhodou tohoto modelu jsou prvky pro pohodlné připoutání při jízdě autem. Co se týká materiálu, postroj SURTEP tvoří nylon a polyester s dostačující odolností a snadnou údržbou. Významné parametry postroje pro psy Surtep Postroj pro psa polstrovaný Reflex - Oranžová Postroj SURTEP adekvátně rozloží tahovou sílu a neškrtí pejska Dovoluje bezpečně připoutat psa v autě Materiál: nylon a polyester Dominuje mu barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Surtep Postroj pro psa polstrovaný Reflex - Oranžová (SURpet193nad) , Red dingo vodítko white spots on red (chpvd003nad)

Red Dingo White Spots on Red (CHPob011nad)

Red Dingo White Spots on Red (CHPob011nad)
Detail

Obojek pro psy - materiál nylon, šířka pásku 1,2 cm Obojek pro psy Red Dingo je nutností pro procházku s pejskem. Materiálem obojku Red Dingo je nylon. Mezi vlastnosti nylonu se řadí pevnosti. Zajímavé přednosti obojku pro psy Red Dingo White Spots on Red Materiál použitý k výrobě je nylon Šířka pásku u obojku pro psy Red Dingo: 1,2 cm Ideální pro psy s obvodem od 20 do 32 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dingo White Spots on Red (CHPob011nad) , Red dingo flamingo cool grey (chpob014nad)

Red Dingo Vodítko Flamingo Grey (CHPvd006nad)

Red Dingo Vodítko Flamingo Grey (CHPvd006nad)
Detail

Vodítko pro psa délka 180cm, šířka pásku: 2,5cm, materiál: nylon Vodítko Red Dingo je nutnou výbavou na vaše procházky s pejskem. Jeho materiálem je nylon. Díky nylonu bude dostatečně měkké, pohodlné při nošení a má dostatečnou odolnost. Stěžejní parametry vodítka pro psy Red Dingo Vodítko Flamingo Grey Díky tomuto vodítku bude vaše venčení pohodlné Vodítko dosahuje délky 180 cm Šířka pásku: 2,5 cm Materiálem vodítka je nylon (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dingo Vodítko Flamingo Grey (CHPvd006nad) , Red dingo breezy love purple (chpob009nad)

Red Dingo Flamingo Cool Grey (CHPob014nad)

Red Dingo Flamingo Cool Grey (CHPob014nad)
Detail

Obojek pro psy - materiál nylon, šířka pásku 1,2 cm Obojek pro psy Red Dingo přijde vhod na každé vycházce s pejskem. Materiálem obojku Red Dingo je nylon. K přednostem nylonu patří vysoká pevnost. Podstatné parametry obojku pro psy Red Dingo Flamingo Cool Grey Materiálem je nylon Šířka pásku u obojku pro psy Red Dingo: 1,2 cm Vhodné pro pejsky s obvodem krku od 20 do 32 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dingo Flamingo Cool Grey (CHPob014nad) , Red dingo vodítko breezy love purple (chpvd001nad)

Red Dingo Breezy Love Purple (CHPob009nad)

Red Dingo Breezy Love Purple (CHPob009nad)
Detail

Obojek pro psy - materiál nylon, šířka pásku 1,5 cm Obojek pro psy Red Dingo je nutností pro procházku s pejskem. Materiálem obojku Red Dingo je nylon. K nylonu patří vysoká pevnost. Rozhodující vlastnosti obojku pro psy Red Dingo Breezy Love Purple Materiálem je nylon Šířka pásku u obojku pro psy Red Dingo: 1,5 cm Ideální pro psy s obvodem od 24 do 63 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dingo Breezy Love Purple (CHPob009nad) , Red dingo blue spots on brown (chpob010nad)

Red Dingo Vodítko White Spots on Red (CHPvd003nad)

Red Dingo Vodítko White Spots on Red (CHPvd003nad)
Detail

Vodítko pro psa délka 180cm, šířka pásku: 1,5cm, materiál: nylon Vodítko Red Dingo představuje nezbytnou výbavu při procházkách se psem. Jeho materiálem je nylon. Díky nylonu bude dostatečně odolný a pohodlný při nošení. Klíčové znaky vodítka pro psy Red Dingo Vodítko White Spots on Red S tímto vodítkem bude venčení psa pohodlné Vodítko dosahuje délky 180 cm Šířka pásku: 1,5 cm Materiál vodítka: nylon (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dingo Vodítko White Spots on Red (CHPvd003nad) , Red dingo paw impressions hot pink (chpob012nad)

Red Dingo Vodítko Breezy Love Purple (CHPvd001nad)

Red Dingo Vodítko Breezy Love Purple (CHPvd001nad)
Detail

Vodítko pro psa délka 180cm, šířka pásku: 2,5cm, materiál: nylon Vodítko Red Dingo je nezbytnou výbavou při venčení pejska. Jeho materiálem je nylon. Nylon zaručí pohodlí při nošení ale i dostatečnou odolnost. Nejdůležitější parametry vodítka pro psy Red Dingo Vodítko Breezy Love Purple S pomocí tohoto vodítka si můžete pohodlně užívat procházky Délka vodítka: 180 cm Šířka pásku: 2,5 cm Materiál vodítka: nylon (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dingo Vodítko Breezy Love Purple (CHPvd001nad) , Red dingo stars white on grey (chpob013nad)

Red Dingo Stars White on Grey (CHPob013nad)

Red Dingo Stars White on Grey (CHPob013nad)
Detail

Obojek pro psy - materiál nylon, šířka pásku 1,2 cm Obojek pro psy Red Dingo přijde vhod na každé vycházce s pejskem. Materiálem obojku Red Dingo je nylon. Mezi hlavní znaky nylonu patří pevnost. Klíčové znaky obojku pro psy Red Dingo Stars White on Grey Materiálem je nylon Šířka pásku u obojku pro psy Red Dingo: 1,2 cm Ideální pro pejsky s obvodem krku od 20 do 37 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dingo Stars White on Grey (CHPob013nad) , Zolux postroj pro štěňata žlutý (chpps0183nad)

Red Dingo Blue Spots on Brown (CHPob010nad)

Red Dingo Blue Spots on Brown (CHPob010nad)
Detail

Obojek pro psy - materiál nylon, šířka pásku 1,2 cm Obojek pro psy Red Dingo se hodí pro každou procházku s pejskem. Materiálem obojku Red Dingo je nylon. Mezi vlastnosti nylonu náleží mimořádná pevnost. Stěžejní parametry obojku pro psy Red Dingo Blue Spots on Brown Materiál použitý k výrobě je nylon Šířka pásku u obojku pro psy Red Dingo: 1,2 cm Ideální pro pejsky s obvodem krku od 20 do 47 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dingo Blue Spots on Brown (CHPob010nad) , Red dingo vodítko stars white on grey (chpvd005nad)

Red Dingo Paw Impressions Hot Pink (CHPob012nad)

Red Dingo Paw Impressions Hot Pink (CHPob012nad)
Detail

Obojek pro psy - materiál nylon, šířka pásku 1,2 cm Obojek pro psy Red Dingo bude vaším pomocníkem na procházkách s pejskem. Materiálem obojku Red Dingo je nylon. Nylon se používá pro svou vynikající pevnost. Zajímavé přednosti obojku pro psy Red Dingo Paw Impressions Hot Pink Materiál obojku: nylon Šířka pásku u obojku pro psy Red Dingo: 1,2 cm Ideální pro psy s obvodem od 20 do 37 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dingo Paw Impressions Hot Pink (CHPob012nad) , Red dingo vodítko blue spots on brown (chpvd002nad)

Red Dingo Vodítko Blue Spots on Brown (CHPvd002nad)

Red Dingo Vodítko Blue Spots on Brown (CHPvd002nad)
Detail

Vodítko pro psa délka 180cm, šířka pásku: 1,5cm, materiál: nylon Vodítko Red Dingo nemůže při venčení chybět žádnému pejskařovi. Materiálem je nylon. Nylon je měkký, dopřeje pohodlí při nošení a má dostatečnou odolnost. Stěžejní parametry vodítka pro psy Red Dingo Vodítko Blue Spots on Brown Díky tomuto vodítku bude vaše venčení pohodlné Délka vodítka dosahuje 180 cm Šířka pásku: 1,5 cm Materiál: nylon (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dingo Vodítko Blue Spots on Brown (CHPvd002nad) , Red dingo vodítko breezy love purple 25 mm × 1,8 m (9330725018457)

Red Dingo Vodítko Stars White on Grey (CHPvd005nad)

Red Dingo Vodítko Stars White on Grey (CHPvd005nad)
Detail

Vodítko pro psa délka 180cm, šířka pásku: 2,5cm, materiál: nylon Vodítko Red Dingo je potřebné, ať už psa venčíte před barákem nebo s ním jdete na delší procházku. Bylo vyrobeno z materiálu nylon. Nylon je měkký, dopřeje pohodlí při nošení a má dostatečnou odolnost. Zásadní funkce vodítka pro psy Red Dingo Vodítko Stars White on Grey S tímto vodítkem bude venčení psa pohodlné Vodítko dosahuje délky 180 cm Šířka pásku: 2,5 cm Materiálem je nylon (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dingo Vodítko Stars White on Grey (CHPvd005nad) , Red dingo vodítko breezy love purple 12 mm × 1,8 m (9330725018495)

Red Dingo Vodítko Breezy Love Purple 12 mm × 1,8 m (9330725018495)

Red Dingo Vodítko Breezy Love Purple 12 mm × 1,8 m (9330725018495)
Detail

Vodítko pro psa, klasické, s nastavitelnou délkou a designové, délka 180cm, šířka pásku: 1,2cm, materiál: nylon, vzor: srdíčka, pro malá plemena Vodítko Red Dingo je nutnou výbavou na vaše procházky s pejskem. Vodítko v klasickém provedení spadá mezi spolehlivé typy a jeho pořízením nešlápnete vedle. Podle potřeby si délku vodítka jednoduše upravíte. Vodítko pro psy zdobí také srdíčka, takže vypadá neotřele. Bylo vyrobeno z materiálu nylon. Díky nylonu bude měkké, ale i dostatečně odolné. Klíčové funkce vodítka pro psy Red Dingo Vodítko Breezy Love Purple 12 mm × 1,8 m S tímto vodítkem bude venčení psa pohodlné Typ vodítka je klasické, s nastavitelnou délkou a designové Vodítko má tvar pásku Na vodítku je vzor srdíčka Délka vodítka je 180 cm Šířka pásku: 1,2 cm Materiálem je nylon (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dingo Vodítko Breezy Love Purple 12 mm × 1,8 m (9330725018495) , Merco ergo postroj žlutý s 38 - 52 cm (8591792401257)

Red Dingo Vodítko Breezy Love Purple 25 mm × 1,8 m (9330725018457)

Red Dingo Vodítko Breezy Love Purple 25 mm × 1,8 m (9330725018457)
Detail

Vodítko pro psa, klasické, s nastavitelnou délkou a designové, délka 180cm, šířka pásku: 2,5cm, materiál: nylon, vzor: srdíčka, pro velká plemena Vodítko Red Dingo je de facto nezbytným doplňkem pro každého pejskaře. Klasické vodítko pro vaše čtyřnohé mazlíčky patří ke spolehlivým typům, pořízením proto neuděláte chybu. Dle situace je možné délku vodítka měnit. Vodítko zdobí vzor srdíčka, tudíž si zachovává svou jedinečnost. Je vyrobeno z materiálu nylon. Nylon zaručí pohodlí při nošení, ale i dostatečnou odolnost. Klíčové přednosti vodítka pro psy Red Dingo Vodítko Breezy Love Purple 25 mm × 1,8 m Užívejte si díky tomuto vodítku pohodlného venčení Typ: klasické, s nastavitelnou délkou a designové Jedná se o páskové vodítko Vzor vodítka: srdíčka Vodítko dosahuje délky 180 cm Šířka pásku: 2,5 cm Materiál vodítka: nylon (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dingo Vodítko Breezy Love Purple 25 mm × 1,8 m (9330725018457) , Red dingo vodítko blue spots on brown 20 mm × 1,8 m (9330725050976)

Red Dingo Vodítko Blue Spots on Brown 20 mm × 1,8 m (9330725050976)

Red Dingo Vodítko Blue Spots on Brown 20 mm × 1,8 m (9330725050976)
Detail

Vodítko pro psa, klasické, s nastavitelnou délkou a designové, délka 180cm, šířka pásku: 2cm, materiál: nylon, vzor: puntíky, pro střední plemena Vodítko Red Dingo nemůže při venčení chybět žádnému pejskařovi. Klasické vodítko pro vaše čtyřnohé mazlíčky patří ke spolehlivým typům, pořízením proto neuděláte chybu. Délku vodítka si můžete kdykoliv upravit podle potřeby. Vodítko má vzor puntíky, takže vypadá atraktivněji. Materiálem je nylon. Nylon zaručí pohodlí při nošení ale i dostatečnou odolnost. Zásadní parametry vodítka pro psy Red Dingo Vodítko Blue Spots on Brown 20 mm × 1,8 m Užívejte si díky tomuto vodítku pohodlného venčení Typ: klasické, s nastavitelnou délkou a designové Vodítko má tvar pásku Vzor na vodítka: puntíky Délka vodítka: 180 cm Šířka pásku: 2 cm Materiálem je nylon (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dingo Vodítko Blue Spots on Brown 20 mm × 1,8 m (9330725050976) , Curli postroj pro psy se sponou air-mesh red (chpps0399nad)

CURLI Postroj pro psy Softshell Red (CHPps0417nad)

CURLI Postroj pro psy Softshell Red (CHPps0417nad)
Detail

Postroj pro psa, nastavitelný a reflexní, pro obvod hrudníku od 33,9cm, materiál: nylon, kov, plast a síťovina Nechcete svého psa upínat klasickým obojkem? Dobře ušitý postroj pomůže lépe rozložit sílu zejména u pejsků, kteří více táhnou. Při nočních procházkách přijde vhod reflexní úprava pro větší bezpečí. Rozměry postroje Curli jsou upravitelné, takže jej dokonale přizpůsobíte potřebám zvířete. Jde-li o materiál, postroj Curli tvoří nylon, kov, plast a síťovina s dostačující odolností i snadným čištěním. Zajímavé parametry postroje pro psy CURLI Postroj pro psy Softshell Red Postroj Curli rozloží tahovou sílu a neškrtí psa Díky reflexním prvkům uvidíte pejska i v noci CURLI Postroj pro psy Softshell Red dovoluje mírně přizpůsobovat rozměry Materiál: nylon, kov, plast a síťovina Převládá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako CURLI Postroj pro psy Softshell Red (CHPps0417nad) , Stormred polstrovaný chránič na činku (sptliv043)

Ergo postroj pro psy žlutá Rozměr: S

Ergo postroj pro psy žlutá Rozměr: S
Detail

Ergo postroj pro psy je stylový, zároveň dostatečně komfortní díky polstrování a vašeho mazlíčka nebude nikde tlačit. Kšíry mají nylonové popruhy a díky nim uvidíte svého čtyřnohého přítele i při zhoršeném počasí nebo při setmění. Postroj snadno nastavíte a přesně nasadíte pomocí přezek podle specifických tělesných proporcí vašeho psa. Ergo postroj pro psy je dostupný ve čtyřech barevných provedeních a velikostech s odlišně velkým obvodem krku a hrudníku. Mějte vašeho zvířecího kamaráda pevně pod kontrolou bez obav o jeho zranění nebo nepohodlí. Rozměr: S Obvod krku: 32-48 cm Hruď: 38-52 cm Hmotnost: 115 g Zatížení: 30 kg Rozměr: M Obvod krku: 40-60 cm Hruď: 48-64 cm Hmotnost: 165 g Zatížení: 102 kg Rozměr: L Obvod krku: 48-70 cm Hruď: 64-75 cm Hmotnost: 225 g Zatížení: 192 kg Rozměr: XL Obvod krku: 60-80 cm Hruď: 72-102 cm Hmotnost: 270 g Zatížení: 246 kgParametry:barva:žlutáZemě původu:ČínaCelní sazebník:42010000 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Ergo postroj pro psy žlutá Rozměr: S , Cobbys pet obojek polstrovaný černý 65cm × 2,5cm (8586020721436)

Zolux Postroj pro štěňata žlutý (CHPps0183nad)

Zolux Postroj pro štěňata žlutý (CHPps0183nad)
Detail

Postroj pro psa, nastavitelný, pro obvod hrudníku od 22cm, šířka pásku: 1,3cm, materiál: nylon Chcete pejskovi při aktivitách dopřát větší komfort? Správně ušitý postroj lépe rozloží sílu, kterou vyvíjí pejsci, kteří při sportování více táhnou. Rozměry postroje Zolux můžete přizpůsobit zvířeti podle potřeb. Pásek má šířku 1,3 cm. Jde-li o materiál, postroj Zolux tvoří nylon s dostačující odolností i snadným čištěním. Zajímavé funkce postroje pro psy Zolux Postroj pro štěňata žlutý Postroj Zolux pejska netlačí u krku Zolux Postroj pro štěňata žlutý dovoluje přizpůsobovat rozměry Materiál postroje: nylon Vyniká barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Zolux Postroj pro štěňata žlutý (CHPps0183nad) , Postroj easywalk (krmrk0998_nad)

DUVO+ Postroj nylon neonově žlutý (CHPps0148nad)

DUVO+ Postroj nylon neonově žlutý (CHPps0148nad)
Detail

Postroj pro psa, nastavitelný, pro obvod hrudníku od 30cm, šířka pásku: 1cm, materiál: nylon Nechcete vašeho pejska upínat obyčejným obojkem? Dobře ušitý postroj pomůže lépe rozložit sílu zejména u psů, kteří při venčení či sportování více táhnou. Rozměry postroje DUVO+ jste schopni přizpůsobit proporcím zvířete. Pásek má šířku 1 cm. Co se týče materiálu, postroj DUVO+ tvoří nylon s dostatečnou odolností i snadným čištěním. Významné funkce postroje pro psy DUVO+ Postroj nylon neonově žlutý Postroj DUVO+ adekvátně rozloží tahovou sílu a neškrtí pejska DUVO+ Postroj nylon neonově žlutý má přizpůsobitelné rozměry Materiál postroje: nylon Dominuje mu barva (alza.cz)

Podobné produkty ako DUVO+ Postroj nylon neonově žlutý (CHPps0148nad) , Postroj soft vypolstr ruzovy

CURLI Postroj pro psy Merino vlna Red (CHPps0366nad)

CURLI Postroj pro psy Merino vlna Red (CHPps0366nad)
Detail

Postroj pro psa, nastavitelný, pro obvod hrudníku od 40cm, materiál: polyester Nevyhovuje vám pro vašeho pejska klasický obojek? Správně ušitý postroj lépe rozloží sílu, kterou někteří pejsci při venčení nebo sportování vytvářejí. Rozměry postroje Curli jsou nastavitelné, dokonale jej přizpůsobíte proporcím pejska. Co se týká materiálu, postroj Curli tvoří polyester s patřičnou odolností a jednoduchou údržbou. Nejdůležitější funkce postroje pro psy CURLI Postroj pro psy Merino vlna Red Postroj Curli rozloží sílu tahu CURLI Postroj pro psy Merino vlna Red dovoluje mírně přizpůsobovat rozměry Materiál: polyester Upoutá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako CURLI Postroj pro psy Merino vlna Red (CHPps0366nad) , Psí postroj anny .x

Alcott Reflexní postroj pro psy žlutý vel. S

Detail

Vyzkoušejte základní postroj pro psy, který je vybaven síťovinovým polstrováním a reflexními prvky pro pohodlné a bezpečné užívání. Postroj se třemi sponami se dá nasadit jako obojek a poté připevnit kolem pasu. Alcott Reflexní postroj je vhodný pro každého pejska. (mall.cz)

Podobné produkty ako Alcott Reflexní postroj pro psy žlutý vel. S , Psi postroj vlastním potiskem

Alcott Reflexní postroj pro psy žlutý vel. M

Detail

Vyzkoušejte základní postroj pro psy, který je vybaven síťovinovým polstrováním a reflexními prvky pro pohodlné a bezpečné užívání. Postroj se třemi sponami se dá nasadit jako obojek a poté připevnit kolem pasu. Alcott Reflexní postroj je vhodný pro každého pejska. (mall.cz)

Podobné produkty ako Alcott Reflexní postroj pro psy žlutý vel. M , M&p postroj altair (chppea057nad)

CURLI Postroj pro psy se sponou Air-Mesh Red (CHPps0399nad)

CURLI Postroj pro psy se sponou Air-Mesh Red (CHPps0399nad)
Detail

Postroj pro psa, nastavitelný a reflexní, pro obvod hrudníku od 55,5cm, materiál: nylon, polyester, kov a plast Nechcete svého psa upínat běžným obojkem? Správně střižený postroj pomůže rozložit sílu zejména u pejsků, kteří při venčení či jiných aktivitách více táhnou. Při nočních procházkách přijde vhod reflexní úprava pro větší bezpečí. Rozměry postroje Curli jsou nastavitelné. Jde-li o materiál, postroj Curli tvoří nylon, polyester, kov a plast s dostatečnou odolností a jednoduchou údržbou. Nejdůležitější parametry postroje pro psy CURLI Postroj pro psy se sponou Air-Mesh Red Postroj Curli rozloží sílu tahu V noci bude pejsek vidět díky reflexním prvkům CURLI Postroj pro psy se sponou Air-Mesh Red má mírně přizpůsobitelné rozměry Materiál postroje: nylon, polyester, kov a plast Převládá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako CURLI Postroj pro psy se sponou Air-Mesh Red (CHPps0399nad) , Merco mesh postroj modrá (chpps0312nad)

Alcott Reflexní postroj pro psy žlutý vel. M - zánovní

Detail

Vyzkoušejte základní postroj pro psy, který je vybaven síťovinovým polstrováním a reflexními prvky pro pohodlné a bezpečné užívání. Postroj se třemi sponami se dá nasadit jako obojek a poté připevnit kolem pasu. Alcott Reflexní postroj je vhodný pro každého pejska. (mall.cz)

Podobné produkty ako Alcott Reflexní postroj pro psy žlutý vel. M - zánovní

Merco Ergo postroj žlutý S 38 - 52 cm (8591792401257)

Merco Ergo postroj žlutý S 38 - 52 cm (8591792401257)
Detail

Postroj pro psa, nastavitelný a designový, pro obvod hrudníku od 38cm do 52cm, materiál: nylon, pro malá plemena Nechcete svého psa upínat klasickým obojkem kolem krku? Správně střižený postroj pomůže rozložit sílu zejména u pejsků, kteří při sportovních či jiných aktivitách více táhnou. Rozměry postroje Merco můžete upravovat, zvířeti jej dokonale přizpůsobíte přímo na tělo. Tento kus je pro obvod hrudi od 38 do 52 cm. Jde-li o materiál, postroj Merco tvoří nylon s dostačující odolností a snadnou údržbou. Zásadní parametry postroje pro psy Merco Ergo postroj žlutý S 38 - 52 cm Postroj Merco přiměřeně rozloží sílu tahu a neškrtí pejska Je připraven pro obvod hrudi od 38 do 52 cm Merco Ergo postroj žlutý S 38 - 52 cm má mírně upravitelné rozměry Materiál postroje: nylon Upoutá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Merco Ergo postroj žlutý S 38 - 52 cm (8591792401257)

Surtep Postroj pro psa s vodítkem - žlutá vel. M (SUR20149)

Surtep Postroj pro psa s vodítkem - žlutá vel. M (SUR20149)
Detail

Vodítko pro psa nebo kočku, klasické, délka 150cm, materiál: textil, žlutá barva, pro střední plemena Vodítko SURTEP je téměř nutností každého pejskaře, který chodí psa venčit mezi lidi. Klasické vodítko pro vaše čtyřnohé mazlíčky patří ke spolehlivým typům, v každém případě je tak sázkou na jistotu. Je vyrobeno z materiálu textil. Podstatné parametry vodítka pro psy Surtep Postroj pro psa s vodítkem - žlutá vel. M Vodítko vám dopřeje pohodlné venčení čtyřnohého mazlíčka Typ vodítka: klasické Vodítko dosahuje délky 150 cm Materiál: textil Vodítko pro psa a kočku SURTEP je nezbytnou výbavou při venčení pejska nebo kočičky. Klasická vodítka patří mezi nejspolehlivější a jeho koupí určitě nic nezkazíte. Preferujete pestré barvy? Vodítko má na sobě vzor Nylon zaručí pohodlí při nošení, ale i dostatečnou odolnost. Je vyrobeno z materiálu textil. Významné funkce vodítka pro psy a kočky Surtep Postroj pro psa s vodítkem - žlutá vel. M Užívejte si díky tomuto... (alza.cz)

Podobné produkty ako Surtep Postroj pro psa s vodítkem - žlutá vel. M (SUR20149)

Surtep Postroj pro psa s vodítkem - žlutá vel. S (SUR20148)

Surtep Postroj pro psa s vodítkem - žlutá vel. S (SUR20148)
Detail

Vodítko pro psa nebo kočku, klasické, délka 150cm, materiál: textil, žlutá barva, pro malá plemena Vodítko SURTEP nesmí chybět při žádném venčení psa. Klasické provedení vodítka patří mezi ověřené typy a jeho koupě bude sázkou na jistotu. Jeho materiálem je textil. Nejdůležitější parametry vodítka pro psy Surtep Postroj pro psa s vodítkem - žlutá vel. S Pejsek se vám s tímto vodítkem nikam nezatoulá Typ vodítka: klasické Délka vodítka dosahuje 150 cm Materiál vodítka: textil Vodítko pro psa a kočku SURTEP představuje nezbytnou výbavu při procházkách se psem nebo kočkou. Provedení je klasické, které řadíme mezi spolehlivá řešení, jeho koupí tak neuděláte chybu. Vodítko zdobí Nylon je měkký, dopřeje pohodlí při nošení a má dostatečnou odolnost. Bylo vyrobeno z materiálu textil. Zásadní parametry vodítka pro psy a kočky Surtep Postroj pro psa s vodítkem - žlutá vel. S Užívejte si díky tomuto vodítku pohodlného venčení Typ vodítka: klasické Délka vodítka... (alza.cz)

Podobné produkty ako Surtep Postroj pro psa s vodítkem - žlutá vel. S (SUR20148)

Surtep Postroj pro psa s vodítkem - žlutá vel. L (SUR20150)

Surtep Postroj pro psa s vodítkem - žlutá vel. L (SUR20150)
Detail

Vodítko pro psa nebo kočku, klasické, délka 150cm, materiál: textil, žlutá barva, pro velká plemena Vodítko SURTEP nesmí chybět při žádném venčení psa. Vodítko v klasickém provedení spadá mezi spolehlivé typy, koupí proto neuděláte krok vedle. Je vyrobeno z materiálu textil. Klíčové parametry vodítka pro psy Surtep Postroj pro psa s vodítkem - žlutá vel. L Díky tomuto vodítku bude vaše venčení pohodlné Typ: klasické Vodítko má délku 150 cm Materiál vodítka: textil Vodítko pro psa a kočku SURTEP vašemu čtyřnohému mazlíčkovi nedovolí, aby se někam zatoulal. Klasické vodítko pro vaše čtyřnohé mazlíčky patří ke spolehlivým typům, je proto sázkou na jistotu. Vodítko je zdobeno vzorem Nylon je měkký, dopřeje pohodlí při nošení a má dostatečnou odolnost. Jeho materiálem je textil. Základní funkce vodítka pro psy a kočky Surtep Postroj pro psa s vodítkem - žlutá vel. L Díky tomuto vodítku bude vaše venčení pohodlné Typ vodítka je klasické Délka vodítka je 150 cm... (alza.cz)

Podobné produkty ako Surtep Postroj pro psa s vodítkem - žlutá vel. L (SUR20150)

Vsepropejska Precious žlutý postroj pro psa | 54 – 95 cm Barva: Žlutá, Obvod hrudníku: 54 - 62 cm

Vsepropejska Precious žlutý postroj pro psa | 54 – 95 cm Barva: Žlutá, Obvod hrudníku: 54 - 62 cm
Detail

Precious postroj ve žluté barvě potěší zejména sportovně založená plemena středního a velkého vzrůstu. Vyniká po praktické stránce tak i po vizuální. Materiál Postroj pro psa je vyrobený z kvalitního nylonu a polyesteru. Zapínání Lze jednoduše zapnout karabinou, která se nachází na břišní straně. Funkčnost Určený pro střední a velká psí plemena. Výhoda postroje spočívá v rozložení tahu po celé délce páteře, čímž dochází k ochraně zdraví Vašeho mazlíčka. Opatřený reflexními prvky zvyšující bezpečí. Na hřbetní straně se nachází očko sloužící k připevnění vodítka. (vsepropejska.cz)

Podobné produkty ako Vsepropejska Precious žlutý postroj pro psa | 54 – 95 cm Barva: Žlutá, Obvod hrudníku: 54 - 62 cm

Vsepropejska Security žlutý postroj pro psa | 51 – 115 cm Barva: Žlutá, Obvod hrudníku: 68 - 87 cm

Vsepropejska Security žlutý postroj pro psa | 51 – 115 cm Barva: Žlutá, Obvod hrudníku: 68 - 87 cm
Detail

Každý chovatel chce pro svého čtyřnohého miláčka jen to nejlepší.U výběru chovatelských potřeb dbáme na jejich kvalitní provedení a zajištění komfortu našeho miláčka. Security postroj je ideální pro psy většího plemena a pro sportovně založené pejsky, kteří rádi běhají a táhnou. Materiál Vyrobený z kvalitního polyesteru. Podšívka zajišťuje komfort. Zapínání Zapínání prostřednictvím karabinky na břišní straně. Lze regulovat jeho velikost dle potřeby. Opatřený poutkem pro snadné připnutí vodítka a úchyt pro ruku. Funkčnost Kvalitní polyester s podšívkou chrání kůži pejska před jejím odírání, při zapnutí nedochází k trhání chlupů a omezení psa v pohybu. Opatřený reflexními prvky. Postroj potěší majitele středních a velkých psích plemen. (vsepropejska.cz)

Podobné produkty ako Vsepropejska Security žlutý postroj pro psa | 51 – 115 cm Barva: Žlutá, Obvod hrudníku: 68 - 87 cm

Vsepropejska Security žlutý postroj pro psa | 51 – 115 cm Barva: Žlutá, Obvod hrudníku: 75 - 102 cm

Vsepropejska Security žlutý postroj pro psa | 51 – 115 cm Barva: Žlutá, Obvod hrudníku: 75 - 102 cm
Detail

Každý chovatel chce pro svého čtyřnohého miláčka jen to nejlepší.U výběru chovatelských potřeb dbáme na jejich kvalitní provedení a zajištění komfortu našeho miláčka. Security postroj je ideální pro psy většího plemena a pro sportovně založené pejsky, kteří rádi běhají a táhnou. Materiál Vyrobený z kvalitního polyesteru. Podšívka zajišťuje komfort. Zapínání Zapínání prostřednictvím karabinky na břišní straně. Lze regulovat jeho velikost dle potřeby. Opatřený poutkem pro snadné připnutí vodítka a úchyt pro ruku. Funkčnost Kvalitní polyester s podšívkou chrání kůži pejska před jejím odírání, při zapnutí nedochází k trhání chlupů a omezení psa v pohybu. Opatřený reflexními prvky. Postroj potěší majitele středních a velkých psích plemen. (vsepropejska.cz)

Podobné produkty ako Vsepropejska Security žlutý postroj pro psa | 51 – 115 cm Barva: Žlutá, Obvod hrudníku: 75 - 102 cm

Vsepropejska Security žlutý postroj pro psa | 51 – 115 cm Barva: Žlutá, Obvod hrudníku: 56 - 73 cm

Vsepropejska Security žlutý postroj pro psa | 51 – 115 cm Barva: Žlutá, Obvod hrudníku: 56 - 73 cm
Detail

Každý chovatel chce pro svého čtyřnohého miláčka jen to nejlepší.U výběru chovatelských potřeb dbáme na jejich kvalitní provedení a zajištění komfortu našeho miláčka. Security postroj je ideální pro psy většího plemena a pro sportovně založené pejsky, kteří rádi běhají a táhnou. Materiál Vyrobený z kvalitního polyesteru. Podšívka zajišťuje komfort. Zapínání Zapínání prostřednictvím karabinky na břišní straně. Lze regulovat jeho velikost dle potřeby. Opatřený poutkem pro snadné připnutí vodítka a úchyt pro ruku. Funkčnost Kvalitní polyester s podšívkou chrání kůži pejska před jejím odírání, při zapnutí nedochází k trhání chlupů a omezení psa v pohybu. Opatřený reflexními prvky. Postroj potěší majitele středních a velkých psích plemen. (vsepropejska.cz)

Podobné produkty ako Vsepropejska Security žlutý postroj pro psa | 51 – 115 cm Barva: Žlutá, Obvod hrudníku: 56 - 73 cm

Vsepropejska Security žlutý postroj pro psa | 51 – 115 cm Barva: Žlutá, Obvod hrudníku: 85 - 115 cm

Vsepropejska Security žlutý postroj pro psa | 51 – 115 cm Barva: Žlutá, Obvod hrudníku: 85 - 115 cm
Detail

Každý chovatel chce pro svého čtyřnohého miláčka jen to nejlepší.U výběru chovatelských potřeb dbáme na jejich kvalitní provedení a zajištění komfortu našeho miláčka. Security postroj je ideální pro psy většího plemena a pro sportovně založené pejsky, kteří rádi běhají a táhnou. Materiál Vyrobený z kvalitního polyesteru. Podšívka zajišťuje komfort. Zapínání Zapínání prostřednictvím karabinky na břišní straně. Lze regulovat jeho velikost dle potřeby. Opatřený poutkem pro snadné připnutí vodítka a úchyt pro ruku. Funkčnost Kvalitní polyester s podšívkou chrání kůži pejska před jejím odírání, při zapnutí nedochází k trhání chlupů a omezení psa v pohybu. Opatřený reflexními prvky. Postroj potěší majitele středních a velkých psích plemen. (vsepropejska.cz)

Podobné produkty ako Vsepropejska Security žlutý postroj pro psa | 51 – 115 cm Barva: Žlutá, Obvod hrudníku: 85 - 115 cm

Vsepropejska Security žlutý postroj pro psa | 51 – 115 cm Barva: Žlutá, Obvod hrudníku: 51 - 66 cm

Vsepropejska Security žlutý postroj pro psa | 51 – 115 cm Barva: Žlutá, Obvod hrudníku: 51 - 66  cm
Detail

Každý chovatel chce pro svého čtyřnohého miláčka jen to nejlepší.U výběru chovatelských potřeb dbáme na jejich kvalitní provedení a zajištění komfortu našeho miláčka. Security postroj je ideální pro psy většího plemena a pro sportovně založené pejsky, kteří rádi běhají a táhnou. Materiál Vyrobený z kvalitního polyesteru. Podšívka zajišťuje komfort. Zapínání Zapínání prostřednictvím karabinky na břišní straně. Lze regulovat jeho velikost dle potřeby. Opatřený poutkem pro snadné připnutí vodítka a úchyt pro ruku. Funkčnost Kvalitní polyester s podšívkou chrání kůži pejska před jejím odírání, při zapnutí nedochází k trhání chlupů a omezení psa v pohybu. Opatřený reflexními prvky. Postroj potěší majitele středních a velkých psích plemen. (vsepropejska.cz)

Podobné produkty ako Vsepropejska Security žlutý postroj pro psa | 51 – 115 cm Barva: Žlutá, Obvod hrudníku: 51 - 66 cm

Karlie LED světlo na obojek, vodítko, postroj s USB nabíjením žluté 12x2,7 cm

Detail

Světlo je vhodné na obojek, vodítko, postroj nebo oblečení pro psy. Nabíjí se pomocí USB kabelu, který je součástí balení. Upevňuje se suchými zipy. Karlie LED světlo na obojek, vodítko, postroj s USB nabíjením žluté 12×2,7 cm je voděodolné. (mall.cz)

Podobné produkty ako Karlie LED světlo na obojek, vodítko, postroj s USB nabíjením žluté 12x2,7 cm

Vsepropejska Georgia postroj pro psa s vodítkem Barva: Žlutá, Obvod hrudníku: 37 - 50 cm

Vsepropejska Georgia postroj pro psa s vodítkem Barva: Žlutá, Obvod hrudníku: 37 - 50 cm
Detail

Máte pocit, že si Váš mazlíček stále nenašel cestu ke svému obojku? Vyzkoušejte praktický postroj pro psa, se kterým bude venčení jedna báseň. Postroj pejska zbaví nepříjemného škrcení a zpříjemní tak společně trávené chvíle venku. Materiál Postroj pro psa je vyrobený z kvalitního nylonu. Zapínání Nenáročné zapínání za pomocí přezky. Vodítko jednoduše připnete pomocí karabiny. Funkčnost Obojek i kšíry pro psa patří mezi oblíbené venčící pomůcky. Avšak mnoho lidí často uvažuje, které z nich dát přednost. Na rozdíl od obojku postroj pro psa rozloží sílu tahu mezi hruď a záda psíka a je tedy šetrnější k jeho zdraví. Také disponuje praktičností, po nasazení jej zapnete pomocí přezky a jednoduše připnete vodítko. Vodítko pro psa o délce 120 cm nabízíme v setu s postrojem. Ten je dostupný v mnoha velikostech, vyhoví tak nejen středním psíkům, ale také těm malým. (vsepropejska.cz)

Podobné produkty ako Vsepropejska Georgia postroj pro psa s vodítkem Barva: Žlutá, Obvod hrudníku: 37 - 50 cm

Vsepropejska Sporty postroj pro psa | 32 – 98 cm Barva: Žlutá, Obvod hrudníku: 32 - 40 cm

Vsepropejska Sporty postroj pro psa | 32 – 98 cm Barva: Žlutá, Obvod hrudníku: 32 - 40 cm
Detail

Jste vy i váš pejsek sportovně založení a sportovními aktivitami trávíte většinu volného času? Postroj pro psa je proto ideální volbou. Běhat nebo tahat náklad s obyčejným obojkem není možné, aniž by se pejsek neškrtil a neničil si páteř. Skvělý design a sportovní provedení jsou zárukou úspěchu. Materiál Postroj pro psa je vyrobený z polyesteru a nylonu. Zapínání Postroj pro psa se jednoduše zapíná na přezky. Funkčnost Postroj pro psa je vhodný pro středně velká a velká psí plemena. Jsou ideální volbou při běhání a tahání, kdy je tah rozložen po celé délce páteře a jsou tak minimalizovány zdravotní potíže. Díky kvalitnímu materiálu je postroj velice pevný a odolný. Na hřbetní straně postroje se nachází očko pro připnutí vodítka a také uchycení pro ruku. Postroj pro psa dále disponuje reflexními prvky, díky kterým máme pejska na očích i večer. (vsepropejska.cz)

Podobné produkty ako Vsepropejska Sporty postroj pro psa | 32 – 98 cm Barva: Žlutá, Obvod hrudníku: 32 - 40 cm

Vsepropejska Sporty postroj pro psa | 32 – 98 cm Barva: Žlutá, Obvod hrudníku: 46 - 57 cm

Vsepropejska Sporty postroj pro psa | 32 – 98 cm Barva: Žlutá, Obvod hrudníku: 46 - 57 cm
Detail

Jste vy i váš pejsek sportovně založení a sportovními aktivitami trávíte většinu volného času? Postroj pro psa je proto ideální volbou. Běhat nebo tahat náklad s obyčejným obojkem není možné, aniž by se pejsek neškrtil a neničil si páteř. Skvělý design a sportovní provedení jsou zárukou úspěchu. Materiál Postroj pro psa je vyrobený z polyesteru a nylonu. Zapínání Postroj pro psa se jednoduše zapíná na přezky. Funkčnost Postroj pro psa je vhodný pro středně velká a velká psí plemena. Jsou ideální volbou při běhání a tahání, kdy je tah rozložen po celé délce páteře a jsou tak minimalizovány zdravotní potíže. Díky kvalitnímu materiálu je postroj velice pevný a odolný. Na hřbetní straně postroje se nachází očko pro připnutí vodítka a také uchycení pro ruku. Postroj pro psa dále disponuje reflexními prvky, díky kterým máme pejska na očích i večer. (vsepropejska.cz)

Podobné produkty ako Vsepropejska Sporty postroj pro psa | 32 – 98 cm Barva: Žlutá, Obvod hrudníku: 46 - 57 cm

Vsepropejska Sporty postroj pro psa | 32 – 98 cm Barva: Žlutá, Obvod hrudníku: 49 - 65 cm

Vsepropejska Sporty postroj pro psa | 32 – 98 cm Barva: Žlutá, Obvod hrudníku: 49 - 65 cm
Detail

Jste vy i váš pejsek sportovně založení a sportovními aktivitami trávíte většinu volného času? Postroj pro psa je proto ideální volbou. Běhat nebo tahat náklad s obyčejným obojkem není možné, aniž by se pejsek neškrtil a neničil si páteř. Skvělý design a sportovní provedení jsou zárukou úspěchu. Materiál Postroj pro psa je vyrobený z polyesteru a nylonu. Zapínání Postroj pro psa se jednoduše zapíná na přezky. Funkčnost Postroj pro psa je vhodný pro středně velká a velká psí plemena. Jsou ideální volbou při běhání a tahání, kdy je tah rozložen po celé délce páteře a jsou tak minimalizovány zdravotní potíže. Díky kvalitnímu materiálu je postroj velice pevný a odolný. Na hřbetní straně postroje se nachází očko pro připnutí vodítka a také uchycení pro ruku. Postroj pro psa dále disponuje reflexními prvky, díky kterým máme pejska na očích i večer. (vsepropejska.cz)

Podobné produkty ako Vsepropejska Sporty postroj pro psa | 32 – 98 cm Barva: Žlutá, Obvod hrudníku: 49 - 65 cm

Vsepropejska Sporty postroj pro psa | 32 – 98 cm Barva: Žlutá, Obvod hrudníku: 65 - 85 cm

Vsepropejska Sporty postroj pro psa | 32 – 98 cm Barva: Žlutá, Obvod hrudníku: 65 - 85 cm
Detail

Jste vy i váš pejsek sportovně založení a sportovními aktivitami trávíte většinu volného času? Postroj pro psa je proto ideální volbou. Běhat nebo tahat náklad s obyčejným obojkem není možné, aniž by se pejsek neškrtil a neničil si páteř. Skvělý design a sportovní provedení jsou zárukou úspěchu. Materiál Postroj pro psa je vyrobený z polyesteru a nylonu. Zapínání Postroj pro psa se jednoduše zapíná na přezky. Funkčnost Postroj pro psa je vhodný pro středně velká a velká psí plemena. Jsou ideální volbou při běhání a tahání, kdy je tah rozložen po celé délce páteře a jsou tak minimalizovány zdravotní potíže. Díky kvalitnímu materiálu je postroj velice pevný a odolný. Na hřbetní straně postroje se nachází očko pro připnutí vodítka a také uchycení pro ruku. Postroj pro psa dále disponuje reflexními prvky, díky kterým máme pejska na očích i večer. (vsepropejska.cz)

Podobné produkty ako Vsepropejska Sporty postroj pro psa | 32 – 98 cm Barva: Žlutá, Obvod hrudníku: 65 - 85 cm

Vsepropejska Sporty postroj pro psa | 32 – 98 cm Barva: Žlutá, Obvod hrudníku: 60 - 80 cm

Vsepropejska Sporty postroj pro psa | 32 – 98 cm Barva: Žlutá, Obvod hrudníku: 60 - 80 cm
Detail

Jste vy i váš pejsek sportovně založení a sportovními aktivitami trávíte většinu volného času? Postroj pro psa je proto ideální volbou. Běhat nebo tahat náklad s obyčejným obojkem není možné, aniž by se pejsek neškrtil a neničil si páteř. Skvělý design a sportovní provedení jsou zárukou úspěchu. Materiál Postroj pro psa je vyrobený z polyesteru a nylonu. Zapínání Postroj pro psa se jednoduše zapíná na přezky. Funkčnost Postroj pro psa je vhodný pro středně velká a velká psí plemena. Jsou ideální volbou při běhání a tahání, kdy je tah rozložen po celé délce páteře a jsou tak minimalizovány zdravotní potíže. Díky kvalitnímu materiálu je postroj velice pevný a odolný. Na hřbetní straně postroje se nachází očko pro připnutí vodítka a také uchycení pro ruku. Postroj pro psa dále disponuje reflexními prvky, díky kterým máme pejska na očích i večer. (vsepropejska.cz)

Podobné produkty ako Vsepropejska Sporty postroj pro psa | 32 – 98 cm Barva: Žlutá, Obvod hrudníku: 60 - 80 cm

Vsepropejska Walk postroj pro psa s vodítkem | 37 – 75 cm Barva: Žlutá, Obvod hrudníku: 44 - 64 cm

Vsepropejska Walk postroj pro psa s vodítkem | 37 – 75 cm Barva: Žlutá, Obvod hrudníku: 44 - 64 cm
Detail

I ten nejnáročnější zákazník bude okouzlen tímto postrojem pro psa, který spojuje praktičnost, bezpečnost a originalitu. Materiál Postroj pro psa i vodítko pro psa jsou vyrobeny z polyesteru. Zapínání Postroj disponuje zapínáním na plastovou přezku, vodítko se připíná pomocí kovové karabinky. Funkčnost Postroj pro psa je vhodný pro střední i velká psí plemena. Na hřbetní straně se nachází zapínání prostřednictvím plastové karabinky. Velikost postroje je možné regulovat a přizpůsobit tak každému pejskovi. Celková délka vodítka je 150 cm. Kšíry se velice snadno a rychle nasazují. Postroj pro psa byl vyroben s ohledem na bezpečí našich čtyřnohých kamarádů a je opatřen reflexními prvky. (vsepropejska.cz)

Podobné produkty ako Vsepropejska Walk postroj pro psa s vodítkem | 37 – 75 cm Barva: Žlutá, Obvod hrudníku: 44 - 64 cm

Vsepropejska Walk postroj pro psa s vodítkem | 37 – 75 cm Barva: Žlutá, Obvod hrudníku: 49 - 75 cm

Vsepropejska Walk postroj pro psa s vodítkem | 37 – 75 cm Barva: Žlutá, Obvod hrudníku: 49 - 75 cm
Detail

I ten nejnáročnější zákazník bude okouzlen tímto postrojem pro psa, který spojuje praktičnost, bezpečnost a originalitu. Materiál Postroj pro psa i vodítko pro psa jsou vyrobeny z polyesteru. Zapínání Postroj disponuje zapínáním na plastovou přezku, vodítko se připíná pomocí kovové karabinky. Funkčnost Postroj pro psa je vhodný pro střední i velká psí plemena. Na hřbetní straně se nachází zapínání prostřednictvím plastové karabinky. Velikost postroje je možné regulovat a přizpůsobit tak každému pejskovi. Celková délka vodítka je 150 cm. Kšíry se velice snadno a rychle nasazují. Postroj pro psa byl vyroben s ohledem na bezpečí našich čtyřnohých kamarádů a je opatřen reflexními prvky. (vsepropejska.cz)

Podobné produkty ako Vsepropejska Walk postroj pro psa s vodítkem | 37 – 75 cm Barva: Žlutá, Obvod hrudníku: 49 - 75 cm
Red Dingo Postroj polstrovaný Žlutý (CHPps005nad), Red Dingo Postroj polstrovaný Šedý (CHPps004nad), Red Dingo Postroj polstrovaný Tyrkysový (CHPps003nad), Red Dingo Postroj polstrovaný Červený (CHPps001nad), Red Dingo Postroj polstrovaný Žlutý S 37-52 cm (9330725078680), Red Dingo Postroj polstrovaný Tmavě Růžový (CHPps002nad), Surtep Postroj pro psa polstrovaný Reflex - Černá (SURpet190nad), Red Dingo Vodítko White Spots on Red (CHPvd003nad), Red Dingo Flamingo Cool Grey (CHPob014nad), Red Dingo Breezy Love Purple (CHPob009nad), Red Dingo Vodítko Breezy Love Purple (CHPvd001nad), Red Dingo Blue Spots on Brown (CHPob010nad), Red Dingo Paw Impressions Hot Pink (CHPob012nad), Red Dingo Stars White on Grey (CHPob013nad), Zolux Postroj pro štěňata žlutý (CHPps0183nad), Red Dingo Vodítko Stars White on Grey (CHPvd005nad), Red Dingo Vodítko Blue Spots on Brown (CHPvd002nad), Red Dingo Vodítko Breezy Love Purple 25 mm × 1,8 m (9330725018457), Red Dingo Vodítko Breezy Love Purple 12 mm × 1,8 m (9330725018495), Merco Ergo postroj žlutý S 38 - 52 cm (8591792401257), Red Dingo Vodítko Blue Spots on Brown 20 mm × 1,8 m (9330725050976), CURLI Postroj pro psy se sponou Air-Mesh Red (CHPps0399nad), Stormred Polstrovaný chránič na činku (SPTliv043), Cobbys Pet Obojek polstrovaný černý 65cm × 2,5cm (8586020721436), Postroj EasyWalk (KRMrk0998_nad), postroj soft vypolstr ruzovy, psí postroj anny .x, psi postroj vlastním potiskem, M&P Postroj Altair (CHPpea057nad), Merco Mesh postroj modrá (CHPps0312nad)