RCV měřič Voltcraft SMD-200

RCV měřič Voltcraft SMD-200

RCV měřič Voltcraft SMD-200

SMD-200 je ideálním řešením k měření SMD stavebních dílů. Pinzetový adaptér umožňuje současně aretovat a měřit malé SMD kondenzátory, rezistory nebo diody. Se zkoušečkou propojení. Tento měřicí přístroj dokonale padne do ruky a umožňuje kdykoliv pohlédnout na ukazatel. Na rezistory, kondenzátory a diody·Měření AC/DC napětí·S pinzetovým adaptérem a adaptérem měřicího vedení Pinzetový adaptér · Adaptér měřicího vedení · Ochranný kryt · 2 baterie LR44 · (conrad.cz)

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů Voltcraft FM-200

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů Voltcraft FM-200

Odolný a přesný měřící přístroj k určení vlhkosti ve dřevě a ve stavebních materiálech, např. v omítce nebo nátěrech. Vysokou přesnost zajišťují dva rozsahy měření, jeden pro dřevo a druhý pro stavební materiály. Přímé zobrazení a grafické znázornění na stupnici ulehčuje odečtení naměřených hodnot. Zobrazení jako hodnota vlhkosti hmoty (vol.-%)·Pro měření vlhkosti dřeva a stavebních materiálů·Ideální pro kontrolu vyschnutí palivového dřeva Typ měření invazivní Naměřená hodnota vlhkosti dřeva v procentech určuje podíl vody ve zkušebním vzorku v poměru k sušině. Sušina se liší v závislosti na druhu dřeva (specifická hmotnost dřeva). U tohoto měřicího přístroje se však používá pro konkrétní hmotnost dřeva průměrná hodnota nejběžnějších druhů dřeva , aby mohlo být provedeno jednoduché… (conrad.cz)

Sada náhradních hrotů pro měřič vlhkosti materiálů Voltcraft FM-200,…

Sada náhradních hrotů pro měřič vlhkosti materiálů Voltcraft FM-200, 20 ks

Hroty jsou opatřeny šroubovými závity, které zjednodušují výměnu. Hroty v provozu podléhají opotřebení a při vroubkovací metodě ve zdivu se opotřebují více než ve dřevě. Ohnuté nebo opotřebované hroty ztěžují měření. S touto sadou můžete v případě potřeby hroty rychle a jednoduše vyměnit. 20 náhradních hrotů. (conrad.cz)

Měřič vodivosti voltcraft lwt-01

Měřič vodivosti voltcraft lwt-01

Praktický zkoušeč k určení elektrické vodivosti (souhrnný parametr rozpuštěných tuhých látek) v tekutinách. Ke kontrole nejčistší vody nebo k měření kvality vody v akváriích. Vysoká přesnost měření je zajištěna automatickou kompenzací teploty.Technické parametryHodnotaNapájeníBaterie 9 VRozměr, délka34 mmRozměr, výška158 mmRozměr, šířka40 mmHmotnost85 gRozsah měření vodivosti0 - 9999 µS/cmVybaveníAutomatická teplotní kompenzace (ATC)Rozsah měření do 9999 µS/cmObsah baleníKalibrační roztok 1430 µS/cm 1 baterie 9 V Kalibrovací šroubovák Pouzdro (fonetip.cz)

Měřič lcr voltcraft lcr-300

Měřič lcr voltcraft lcr-300

PopisPřesný přístroj pro měření odporů, indukčností a kapacit. Ideální pro výběr součástek vývoje, výroby nebo oprav. Uživatel může využít funkci automatického rozpoznání součástek. To umožňuje rychlou a snadnou obsluhu přístroje bez specifických znalostí konstrukčních dílů.VybaveníMěřicí frekvence do 100 KHzIndukčnost do 200 HKapacita do 20 mFOdpor do 200 M?Základní přesnost: 0,3 % s rozlišením 0,01 %Automatické rozpoznání konstrukčních dílůVelký displej s 20 000 CountsVlastnostiAutomatické rozpoznání konstrukčních dílů (LCR)Řazení podle naměřené referenční hodnoty, zadané referenční hodnoty nebo podle stanovených oblastí toleranceReferenční měření s indikací odchylky v %Indikace kvality, fázového úhlu a faktoru ztrátFunkce Data HoldFunkce HoldAutomatický rozsahRuční volba konstrukčního… (fonetip.cz)

Měřič mikrovlnného záření voltcraft mwt-2g

Měřič mikrovlnného záření voltcraft mwt-2g

Měření veškerých mikrovlnných emisí vysokofrekvenčních zařízení, které pracují v pásmu ISM 2,45 GHz. MWT-2G umožňuje odhalení škodlivých emisí u netěsných mikrovlnných trub, WLAN routerů, mobilních telefonů nebo vysílacích stožárů. Úroveň emisí se zobrazuje na dipsleji. Pokud zjistěná hodnota přesáhne 5 mW/cm2, spustí se automaticky alarm a naměřená hodnota se zobrazí na displeji.Technické parametryHodnotaDruh zobrazeníLCDNapájeníBaterie 9 VRozměr, délka160 mmRozměr, výška42 mmRozměr, šířka60 mmHmotnost150 gVlastnostiZobrazení maximální hodnotyFunkce HoldPodsvícený displejFunkce alarmuAutomatické vypnutíVybaveníRychlé a snadné měření vyzařování v pásmu 2,45 GHzFunkce maximální hodnota a holdAutomatický alarm při překročení mezní hodnotyObsah balení9V baterie Návod k obsluze Pouzdro. (fonetip.cz)

Měřič tloušťky laku voltcraft sdm-115

Měřič tloušťky laku voltcraft sdm-115

Technické parametryHodnotaRozlišení1 µm (0,1 milu)ZobrazeníLCDProvozní napětí (text)Baterie 9 VPřesnost±3 % + 4 digityRozměr, výška148 mmRozměr, šířka42 mmRozsah(y) měření0 - 1000 µm (0 - 40 milů)Množství1 ksVlastnostiMěření vířivých proudůAutomatická detekce kovůFunkce min./max.Limity Hi/LoVybaveníPro všechny feromagnetické a neferomagnetické kovyDvoubodová kalibrace pro vysokou přesnostObsah balení3 kalibrační terčíky 1 baterie 9 V Pouzdro Návod k obsluze. (fonetip.cz)

Měřič mikrovlnného záření Voltcraft MWT-2G

Měřič mikrovlnného záření Voltcraft MWT-2G

Měření veškerých mikrovlnných emisí vysokofrekvenčních zařízení, které pracují v pásmu ISM 2,45 GHz. MWT-2G umožňuje odhalení škodlivých emisí u netěsných mikrovlnných trub, WLAN routerů, mobilních telefonů nebo vysílacích stožárů. Úroveň emisí se zobrazuje na dipsleji. Pokud zjistěná hodnota přesáhne 5 mW/cm², spustí se automaticky alarm a naměřená hodnota se zobrazí na displeji. Rychlé a snadné měření vyzařování v pásmu 2,45 GHz·Funkce maximální hodnota a hold·Automatický alarm při překročení mezní hodnoty 9V baterie · Návod k obsluze · Pouzdro. (conrad.cz)

Měřič vlhkosti dřeva Voltcraft FM-300

Měřič vlhkosti dřeva Voltcraft FM-300

Přesný měřič vlhkosti dřeva s integrovanými charakteristikami dřeva. Díky tomuto přístroji může být provedeno specifické měření vlhkosti dřeva v objemových % u většiny evropských dřev. Možnost připojení zapichovací sondy do tvrdého dřeva. FM-300 navíc umožňuje měření teploty. Přesné měření díky integrovaným charakteristikám dřeva·Rozsah měření vlhkosti 6 - 99 vol%·Včetně úderového senzoru pro tvrdé dřevo Baterie·Úderový senzor·Teplotní čidlo·Ochranný kryt·10 náhradních hrotů (conrad.cz)

Měřič tloušťky laku Voltcraft SDM-115

Měřič tloušťky laku Voltcraft SDM-115

Pro všechny feromagnetické a neferomagnetické kovy·Dvoubodová kalibrace pro vysokou přesnost 3 kalibrační terčíky · 1 baterie 9 V · Pouzdro · Návod k obsluze. (conrad.cz)

Digitální měřič uzemnění Voltcraft ET-02

Digitální měřič uzemnění Voltcraft ET-02

Digitální měřič se snadnou obsluhou vhodný pro zjištění uzemňovacího odporu v domovních instalacích apod. Je možno volit mezi 2-pólovým a 3-pólovým měřením. Díky malým rozměrům, bateriovému provozu, stříkané gumové ochraně a jednoduchému intuitivnímu ovládání je tento přístroj ideální pro mobilní použití. Odolný a jednoduše ovladatelný·Umožňuje 2-pólové nebo 3-pólové měření Digitální měřič · 2 uzemňovací hroty · Měřicí vedení červené 15 m, zelené 5 m, žluté 9 m · Transportní taška · 6x baterie AA. (conrad.cz)

Digitální měřič k zabudování voltcraft epm 1l16

Digitální měřič k zabudování voltcraft epm 1l16

Tento multifunkční měřící přístroj je určen k montáži do ovládacích panelů a zobrazuje na displeji naměřené hodnoty napětí, proudu, frekvence, dále účiník cosphi, dobu trvání měření a provozní dobu. Z naměřených hodnot vypočítává činný výkon (W), zdánlivý výkon (VA), jalový výkon (Var) a spotřebu elektrické energie (Wh). Kromě toho zobrazuje na displeji také naměřené minimální a maximální hodnoty včetně vypočítaných průměrných hodnot. Snadná obsluha dvěma fóliovými tlačítky.Technické parametryHodnotaMíry pro vestavbu72 x 72 mmZobrazení3-řádkový LCD displejPočet míst4Napájení230 V/ACTyp (výrobce)EPM 1L-16Odběr proudu8 mATolerance(±1%m + 1 digit)PřipojeníŠroubové svorkyVýška číslic12 mmRozhraníŽádnéKrytíPouzdro: IP40 / připojení: IP20Kategorie přepětíCAT III 300 VRozměr, výška72 mmRozměr,… (fonetip.cz)

Měřič intenzity slunečního záření voltcraft pl-110 sm

Měřič intenzity slunečního záření voltcraft pl-110 sm

Odolný a snadno ovladatelný přístroj k měření intenzity ozáření sluncem v W/m2. Umožňuje rychlou a spolehlivou kontrolu účinnosti fotovoltaického nebo solárního zařízení. Změřte ozáření sluncem na m2, proveďte přepočet na jmenovitý výkon fotovoltaického zařízení a porovnejte s aktuální hodnotou síťového napájení. Pomocí PL-110SM lze také zjistit ideální umístění nového zařízení.Technické parametryHodnotaRozlišení0,1 W/m2Počet míst2000 digitůProvozní napětí (text)3x baterie AAARozměr, délka155 mmPřesnost± 10 W/m2 nebo ± 5 %Displej (druh, velikost, řádky/znaky/rozlišení)LCDRozměr, výška21 mmRozměr, šířka62 mmRozsah(y) měření0 - 1999 W/m2Množství1 ksHmotnost260 gVlastnostiMěření min./max. hodnotyPřepínatelné jednotky měření W/m2 nebo BTU (ft2 x h)Data HoldOdolné pouzdro s pryžovým ochranným… (fonetip.cz)

Měřič intenzity slunečního záření Voltcraft PL-110 SM

Měřič intenzity slunečního záření Voltcraft PL-110 SM

Odolný a snadno ovladatelný přístroj k měření intenzity ozáření sluncem v W/m². Umožňuje rychlou a spolehlivou kontrolu účinnosti fotovoltaického nebo solárního zařízení. Změřte ozáření sluncem na m², proveďte přepočet na jmenovitý výkon fotovoltaického zařízení a porovnejte s aktuální hodnotou síťového napájení. Pomocí PL-110SM lze také zjistit ideální umístění nového zařízení. Měření intenzity ozáření sluncem·Ideální ke kontrole účinnosti PV zařízení·Rozsah měření Pcelk 0 - 1999 W/m² Ochranný kryt senzoru · Baterie · Transportní kufr. (conrad.cz)

Měřič parametrů prostředí 4 v 1 voltcraft dt 8820

Měřič parametrů prostředí 4 v 1 voltcraft dt 8820

Luxmetr · Zařízení na měření úrovně zvukové hladiny · Teploměr · Vlhkoměr - Měřič životního prostředí VOLTCRAFT® spojuje všechno v jednom přístroji. Senzory pro světlo, teplotu a vlhkost jsou opatřeny propojovacím kabelem. Provedete tak snadno a rychle i měření na těžko přístupných objektech.Technické parametryHodnotaReakční doba1 sZákladní přesnost (±)3 %Typ (výrobce)DT 8820Základní přesnost měření (+/-)1 °CRozměr, délka30 mmTeplota (max.)+750 °CTeplota (min.)-20 °CNapájeníBaterie 9 V (1x)Kalibrace možná podleNa požádáníProvedení senzoruZásuvnéTyp senzoruKRozměr, výška85 mmRozměr, šířka85 mmVlastnosti teploměruMultifunkční měřič prostředí 4v1Hmotnost250 gTyp měření teploty (kategorie)TeploměrVlastnostiMax-Hold funkceFunkce automatického vypnutí4-místný ukazatel.VybaveníMěření intenzity… (fonetip.cz)

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů voltcraft fm-400

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů voltcraft fm-400

Odolný a přesný měřící přístroj určuje vlhkost dřeva a stavebních materiálů, jako je omítka, potěr atd. Pro vysokou přesnost měření se dá volit mezi 3 skupinami dřev a 4 skupinami stavebního materiálu se speciálními charakteristikami. Přečtení výsledku usnadňuje sloupcová stupnice, stupnice s ukazatelem a přímý ukazatel hodnoty.Technické parametryHodnotaMax. rozsah měření vlhkosti stavebních materiálů24 % volMin. rozsah měření vlhkosti stavebních materiálů0.1 % volRozsah měření vlhkosti dřeva1 %Vol - 60 %VolTyp měřeníInvazivníPřesnost měření vlhkosti stavebních materiálů0,5 %Napájení3 lithiové baterie (CR2032)Rozsah měření vlhkosti staveb0,1 - 24 % volRozměr, délka139 mmPřesnost měření vlhkosti dřeva1 % volPřesnost měření vlhkosti dřeva1 %Max. rozsah měření vlhkosti dřeva60 % volMin.… (fonetip.cz)

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů voltcraft mf-50

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů voltcraft mf-50

Kapacitní měřič vlhkosti s přímým ukazatelem v procentech. Je vhodný pro všechny stavební materiály. Díky nastavitelnému akustickému alarmu umožňuje rychlé měření na stěnách a na podlaze bez sledování displeje.Technické parametryHodnotaMax. rozsah měření vlhkosti stavebních materiálů60 % volMin. rozsah měření vlhkosti stavebních materiálů0 % volRozsah měření vlhkosti dřeva0,0 Digit - 100,0 DigitTyp měřeníNeinvazivníNapájení3x baterie AAAMin. rozsah měření vzdušné vlhkosti0 %Max. rozsah měření vzdušné vlhkosti60 %Rozsah měření vlhkosti staveb0,0 Digit - 100,0 DigitRozměr, délka176 mmPřesnost měření vlhkosti dřeva0.1 DigitMax. rozsah měření vlhkosti dřeva80 % volMin. rozsah měření vlhkosti dřeva0 % volRozměr, výška29 mmRozměr, šířka63 mmHmotnost188 gPřesnost měření vlhkosti stavebních… (fonetip.cz)

Měřič vodivosti Voltcraft LWT-01, 0-9999 uS/cm

Měřič vodivosti Voltcraft LWT-01, 0-9999 uS/cm

Praktický zkoušeč k určení elektrické vodivosti (souhrnný parametr rozpuštěných tuhých látek) v tekutinách. Ke kontrole nejčistší vody nebo k měření kvality vody v akváriích. Vysoká přesnost měření je zajištěna automatickou kompenzací teploty. Automatická teplotní kompenzace (ATC)·Rozsah měření do 9999 µS/cm Upozornění: Elektrody jsou spotřebním zbožím a podléhají opotřebení. Nevztahuje se proto na ně prodloužená 3letá záruka. Záruční doba na elektrody je 6 měsíců. Nárok na záruku zaniká při používání elektrod k profesionálním účelům, kdy se rychle a nepřiměřeně opotřebovávají. Kalibrační roztok 1430 µS/cm · 1 baterie 9 V · Kalibrovací šroubovák · Pouzdro · (conrad.cz)

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů Voltcraft MF-100

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů Voltcraft MF-100

MF-100 je určen speciálně pro rychlé a snadné měření vlhkosti ve stěnách a podlahách a to zcela bez poškození měřeného materiálu. Přístroj je vhodný pro všechny druhy stavebních materiálů. Díky nastavitelné funkci alarmu při dosažení min./max. hodnoty můžete rychle a efektivně měřit vlhkost stavebních materiálů bez nutnosti sledovat displej. Navíc má přístroj funkci Hold pro krátkodobé uložení měření. Nastavitelná funkce min./max. s akustickým alarmem·Povrchové vlhkosti materiálu·Funkce HoldUrčen pro všechny typy stavebních materiálů Měřič vlhkosti · 3 x baterie AAA. (conrad.cz)

Měřič parametrů prostředí 4 v 1 Voltcraft DT 8820

Měřič parametrů prostředí 4 v 1 Voltcraft DT 8820

Luxmetr · Zařízení na měření úrovně zvukové hladiny · Teploměr · Vlhkoměr - Měřič životního prostředí VOLTCRAFT® spojuje všechno v jednom přístroji. Senzory pro světlo, teplotu a vlhkost jsou opatřeny propojovacím kabelem. Provedete tak snadno a rychle i měření na těžko přístupných objektech. Měření intenzity osvětlení a hladiny akustického tlaku·Měření teploty a vlhkosti vzduchu Čidlo typu K, senzor vlhkosti vzduchu, světla, zvuku (integrovaný) · 1 baterie 9 V · Pouzdro. (conrad.cz)

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů Voltcraft MF-50

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů Voltcraft MF-50

Kapacitní měřič vlhkosti s přímým ukazatelem v procentech. Je vhodný pro všechny stavební materiály. Díky nastavitelnému akustickému alarmu umožňuje rychlé měření na stěnách a na podlaze bez sledování displeje. Akustický a optický indikátor vlhkosti·Nastavitelná min./max. hodnota pro alarm MF-50·3 baterie AAA. (conrad.cz)

Měřič spotřeby el. energie VOLTCRAFT ENERGY-LOGGER 4000 FR

Měřič spotřeby el. energie VOLTCRAFT ENERGY-LOGGER 4000 FR

Energy Logger 4000 zaznamenává spotřebu energie připojeného zařízení po dobu až 6 měsíců, data se ukládají do interní paměti. Získaná data je pak možné pomocí SD karty pohodlně přenést do počítače k další analýze a archivovat je. Přehledný grafický software zobrazuje vývoj nákladů až u 10 spotřebičů. Odhalíte tak skryté "žrouty" proudu a můžete snadno učinit opatření k úspoře energie a především dlouhodobě sledovat účinnost úspory. Na třířádkovém displeji se zobrazuje vedle spotřeby energie také činný a zdánlivý výkon, účiník cosPhi, proud, napětí a min./max. hodnoty. Zobrazení lze přepínat mezi aktuálním a kumulovaným měřením a prognózou nákladů (na měsíc, rok). Denní spotřebu a náklady za posledních 10 dnů zjistíte přímo na displeji. Přístroj umožňuje také zjištění doby zapnutí… (conrad.cz)

Náhradní elektrody pro měřič vodivosti voltcraft lwt-02 atc, lwt…

Náhradní elektrody pro měřič vodivosti voltcraft lwt-02 atc, lwt…

Technické parametryHodnotaVhodný proLWT-02 ATC · LWT-03 ATCProvedeníNáhradní elektrodaObsah: 1 ks. (fonetip.cz)

Měřič životního prostředí 5 v 1, voltcraft um5/1 100

Měřič životního prostředí 5 v 1, voltcraft um5/1 100

PopisAnemometr · Luxmetr · Hlukoměr · Teploměr · Vlhkoměr - univerzální měřič parametrů prostředí od VOLTCRAFT® spojuje 5 přístrojů v jednom zařízení. Senzory pro světlo, teplotu vzduchu, vlhkost vzduchu a rychlost větru jsou opatřeny propojovacím kabelem a mohou být použity dál od měřicího přístroje. Ideální pro měření na těžko přístupných místech. Mikrofon pro měření zvukové hladiny je pevně zabudován v přístroji.Vybavení5 v 1Rychlost větru a intenzita osvětleníTeplota a vlhkost vzduchuHladina zvuku podle IEC61672-1 Class 2VlastnostiFunkce Max HoldFunkce automatického vypnutí4místné zobrazeníPřepínání mezi měrnými jednotkami: C/F, m/s, km/h, ft/min, uzly, Mph.Rozsah dodávkyTeplotní a vlhkostní senzor Světelný senzor Snímač rychlosti větru Ochrana proti větru pro mikrofon Baterie … (fonetip.cz)

Měřič vodivosti Voltcraft LWT-03 ATC, 0-19999 uS/cm

Měřič vodivosti Voltcraft LWT-03 ATC, 0-19999 uS/cm

Praktický měřič elektrické vodivosti (souhrnný parametr rozpuštěných tuhých látek) v tekutinách. Ke kontrole nejčistší vody nebo k měření kvality vody v akváriích. Rozsah měření do 19999 µS/cm·Jednoduchá výměna elektrody·Automatická teplotní kompenzace (ATC) Upozornění: Elektrody jsou spotřebním zbožím a podléhají opotřebení. Nevztahuje se proto na ně prodloužená 3letá záruka. Záruční doba na elektrody je 6 měsíců. Nárok na záruku zaniká při používání elektrod k profesionálním účelům, kdy se rychle a nepřiměřeně opotřebovávají. Kalibrační roztok 1 430 µS/cm · 2 baterie (CR2032) · Kalibrovací šroubovák · Skladovací box · Návod k obsluze. (conrad.cz)

Měřič vodivosti Voltcraft LWT-02 ATC, 0-1999 uS/cm

Měřič vodivosti Voltcraft LWT-02 ATC, 0-1999 uS/cm

Praktický měřič elektrické vodivosti (souhrnný parametr rozpuštěných tuhých látek) v tekutinách. Ke kontrole nejčistší vody nebo k měření kvality vody v akváriích. Rozsah měření do 1999 µS/cm·Jednoduchá výměna elektrody·Automatická teplotní kompenzace (ATC) Upozornění: Elektrody jsou spotřebním zbožím a podléhají opotřebení. Nevztahuje se proto na ně prodloužená 3letá záruka. Záruční doba na elektrody je 6 měsíců. Nárok na záruku zaniká při používání elektrod k profesionálním účelům, kdy se rychle a nepřiměřeně opotřebovávají. Kalibrační roztok 1 430 µS/cm · 2 baterie (CR2032) · Kalibrovací šroubovák · Skladovací box · Návod k obsluze. (conrad.cz)

Měřič vodivosti Voltcraft WA-100 ATC, 0-1999 uS/cm

Měřič vodivosti Voltcraft WA-100 ATC, 0-1999 uS/cm

Kvalitní přístroj k měření vodivosti s vysokým rozlišením pro určování kvality vody ve škole, v laboratoři, v rybích chovech, v akváriích nebo v bazénech. Rozsah měření 0 - 1999 µS·Rozlišení 1 µS Upozornění: Elektrody jsou spotřebním zbožím a podléhají opotřebení. Nevztahuje se proto na ně prodloužená 3letá záruka. Záruční doba na elektrody je 6 měsíců. Nárok na záruku zaniká při používání elektrod k profesionálním účelům, kdy se rychle a nepřiměřeně opotřebovávají. Čisticí a kalibrační roztoky nejsou součástí dodávky. Měřicí sonda · (conrad.cz)

Měřič výkonu optických vláken voltcraft pm-22 určen pro fc, st, sc

Měřič výkonu optických vláken voltcraft pm-22 určen pro fc, st, sc

PopisPřístroj PM-22 umožňuje optické měření výkonu optických vláken pro různé vlnové délky. Integrovaný laser slouží k testování průchodnosti optických kabelů. PM-22 umožňuje posouzení kvality skleněných vláken.VybaveníMěření absolutního a relativního výkonuOptická kontrola průchodnostiIntegrovaný laserVlastnostiNastavitelná délka vln v měřicím provozuČervená laserová dioda (lze přepínat mezi režimy trvalé světlo / blikající světlo)Duální indikaceAutomatické vypnutíIndikace vybité baterie.Rozsah dodávkyAdaptér SC Adaptér ST Baterie Technické parametryNapájení3x baterie AAdélka32 mmUrčen proFC, ST, SCOptický ukazatelAnovýška120 mmŠířka65 mmHodnoty měřeníDB, dBm, nW, µW, mWHmotnost205 g]]> (fonetip.cz)

Náhradní elektrody pro měřič vodivosti Voltcraft LWT-02 ATC, LWT-03…

Náhradní elektrody pro měřič vodivosti Voltcraft LWT-02 ATC, LWT-03 ATC

Upozornění: Záruka 3 roky se vztahuje na veškeré produkty značky Voltcraft zakoupené od 1.2.2017 s výjimkou spotřebního zboží. Elektrody jsou spotřebním zbožím. (conrad.cz)

Měřič tloušťky materiálů Sauter TB 200-0.1

Měřič tloušťky materiálů Sauter TB 200-0.1

TB 200-0.1 je ultrazvukový měřič tloušťky materiálů s vysokou přesností a kvalitním vybavením. Externí měřicí sonda·Přesnost měření ±0,5 % Měřič tloušťky materiálů · 4 x baterie AA · Přepravní kufřík · Ultrazvukový senzor · Kalibrační destička. (conrad.cz)

Digitální miliohmmetr Voltcraft R-200

Digitální miliohmmetr Voltcraft R-200

Vysoká přesnost 4vodičového měřicího postupu podle Kelvina·Vysoké rozlišení 0,1 mΩ se zkušebním proudem 200 mA·Přídavné měřicí funkce multimetru Bezpečnostní měřicí kabely · Kelvinovy měřicí kabely · Baterie · Kufřík · (conrad.cz)

Digitální multimetr Voltcraft AT-200

Digitální multimetr Voltcraft AT-200

CAT III 600 V·Rozsah měření u motorových vozidel pro úhel sepnutí a počet otáček motoru 1 sada měřicích kabelů · 2x krokosvorka · Teplotní čidlo typu K (-20 až + 200 °C) · Indukční snímač počtu otáček · Gumové ochranné pouzdro · 1 baterie 9 V · (conrad.cz)

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů fm-200

Měřič vlhkosti dřeva a stavebních materiálů fm-200

Odolný a přesný měřící přístroj k určení vlhkosti ve dřevě a ve stavebních materiálech, např. v omítce nebo nátěrech. Vysokou přesnost zajišťují dva rozsahy měření, jeden pro dřevo a druhý pro stavební materiály. Přímé zobrazení a grafické znázornění na stupnici ulehčuje odečtení naměřených hodnot.Technické parametryHodnotaMax. rozsah měření vlhkosti stavebních materiálů2 % volMin. rozsah měření vlhkosti stavebních materiálů0.2 % volRozsah měření vlhkosti dřeva6 - 44 % volTyp měřeníInvazivníPřesnost měření vlhkosti stavebních materiálů0,05 %RozhraníNeníNapájení3x baterie CR2032Min. rozsah měření vzdušné vlhkosti0 %Max. rozsah měření vzdušné vlhkosti85 %Rozsah měření vlhkosti staveb0,2 - 2 % volPřesnost měření vlhkosti dřeva1 %Kalibrace možná podleISO / DAkkSPřesnost měření vlhkosti dřeva1… (fonetip.cz)

Laserový měřič vzdálenosti leica geosystems d810, 200 m

Laserový měřič vzdálenosti leica geosystems d810, 200 m

PopisLeica Disto™ D810 touch Inteligentní řešení pro měření a dokumentování! Leica Disto™ D810 touch je po celém světě první laserový měřič vzdálenosti s dotykovým displejem. To umožňuje rychlé a intuitivní ovládání. Převratné je takové určení vzdálenosti z fotografie Díky vestavěnému fotoaparátu můžete také pořizovat fotografie a načíst je pomocí portu USB do počítače. Výborné propojení přes chytré zařízení: aplikace zdarma Leica Disto™ sketch. Simply Touch It Velká dotyková obrazovka umožňuje rychlé a intuitivní ovládání. Zahrnuje známá gesta jako je rychlé zoomování pomocí dvou prstů a tvoří tak jednoduché a rychle přístupné prostředí. Také měření lze spustit pomocí dotykového displeje Dokumentace s fotografiemi Díky funkci kamery na Leica Disto™ D810 Touch lze fotografie a dokumentace… (fonetip.cz)

Digitální multimetr voltcraft automotive at-200

Digitální multimetr voltcraft automotive at-200

Odolný multimetr AT-200 je díky svým doplňkovým funkcím ideální pro práce na vozidlech. Kromě standardních měřicích funkcí lze pomocí induktivního snímače měřit počet otáček motorů s rozdělovačem i bez něj a ověřit úhel sepnutí. Doplněno funkcí měření teploty.Technické parametryHodnotaMax. měřená hodnota V/AC600 VVnitřní odpor DC10 M?Rozsah měření teploty-20 - 760 °CRozsah měření odporu0,1 ? - 40 M?Min. měřená hodnota V/AC0.1 mVKategorie měřeníCAT III 600 VTypy multimetrů (kategorie)MultimetrTyp měřeníAVGZákladní přesnost (±)0,8 %Rozsah měření kapacity0,01 nF - 100 µFNapájeníBaterie 9 VTyp (výrobce)AT-200Vnitřní odpor AC10 M?Max. měřená hodnota V/DC600 VDisplej (counts)4000Vlastnosti multimetrůTestování v automobilechRozhraníŽádnéMin. měřená hodnota V/DC0.1 mVKalibrace možná podleISO /… (fonetip.cz)

Digitální multimetr s miliohmmetrem voltcraft r-200

Digitální multimetr s miliohmmetrem voltcraft r-200

R-200 umožňuje měření miliohmových odporů od 0,1 m? do 40 ? s vysokým rozlišením a přesností u transformátorů, spínacích obvodů, sběrnicových systémů, konstrukčních dílů atd. Díky nastříknuté ochraně z měkké gumy je R-200 vhodný i k použití v náročných podmínkách.Technické parametryHodnotaMax. měřená hodnota V/AC600 VVnitřní odpor DC10 M?Frekvence měření50 Hz - 400 HzRozsah měření odporu0,1 m? - 40 ?Min. měřená hodnota V/AC0.1 mVKategorie měřeníCAT III 600 VTypy multimetrů (kategorie)Zkoušečka elektronických komponentTyp měřeníAVGZákladní přesnost (±)0,01 %Rozsah měření kapacity0,01 nF - 4 mFNapájení6x baterie AATyp (výrobce)R-200Vnitřní odpor AC10 M?Max. měřená hodnota V/DC600 VDisplej (counts)4000RozhraníŽádnéMin. měřená hodnota V/DC0.1 mVKalibrace možná podleISO / DAkkSFrekvenční… (fonetip.cz)

Hlukoměr voltcraft sl-200 31,5 - 8000 hz

Hlukoměr voltcraft sl-200 31,5 - 8000 hz

Digitální hlukoměr SL-200 za příznivou cenu splňuje normy EN 60651 třídy 2 a EN 61672. Vhodný pro profesionální měření i pro měření v domácnosti. Pro dosažení dostatečné přesnosti měření i za mimořádných provozních podmínek je potřeba hlukoměr SL-200 nastavit podle kalibrátoru hladiny zvuku.Technické parametryHodnotaNapájeníBaterie 9 VDoba odezvy125/1000 msRozlišení hladiny zvuku0.1 dBKalibrace možná podleISOPřesnost± 1,5 dB (94 dB/1 KHz)Frekvenční rozsah31,5 Hz - 8000 HzRozměr, výška210 mmRozměr, šířka55 mmHmotnost230 gRozsah měření hladiny zvuku30 dB - 130 dBVlastnostiA/C-vyhodnocovací charakteristika přepínáníPřepínatelné časové vyhodnocení (rychle/pomale)Paměť pro maximální hodnotyFunkce HoldPodsvícený displej.VybaveníRozsah měření 30 až 130 dB A/CPřesnost ±1,5 dB (1 KHz)Splňuje normu… (fonetip.cz)

Kapesní váha Voltcraft PS-200B, 200 g

Kapesní váha Voltcraft PS-200B, 200 g

Rozsah vážení do 200 g·Rozlišení 0,1 g·Přepínatelné jednotky hmotnosti Brašna · 2 lithiové knoflíkové baterie · Plastová miska · Návod k obsluze. (conrad.cz)

Laserový měřič vzdálenosti leica geosystems disto d510, až 200 m

Laserový měřič vzdálenosti leica geosystems disto d510, až 200 m

Nový Leica DISTO™ D510 je vhodný pro snadné měření vzdáleností ve venkovním prostředí. Jedinečná kombinace digitálního hledáčku a snímače sklonu 360° umožňuje rozsah měření, které s běžnými měřicími přístroji není možné. Kromě toho je vybaven Bluetooth® Smart a atraktivními aplikacemi zdarma. Jednoduché a přesné zaměření - hledáček s 4x zoomem Díky hledáčku měří Leica DISTO™ D510 i za nepříznivých světelných podmínek absolutně přesně. To je velkou výhodou, zejména venku za slunečného počasí. I když lidské oko červený laserový bod již nevnímá, v hledáčku je cíl přesně zaměřen. Nekonečné možnosti měření - 360° snímač sklonu. Na Leica DISTO™ D510 má 360° snímač sklonu. Tak lze měřit nejen úhel, ale také horizontální vzdálenosti! V kombinaci s hledáčkem má vyjímečné měřící schopnosti. Může… (fonetip.cz)

Digitální paměťový osciloskop voltcraft dso-1202d, 2kanálový, 200…

Digitální paměťový osciloskop voltcraft dso-1202d, 2kanálový, 200…

PopisZákladní model řady digitálních paměťových osciloskopů. Přístroj má 2 kanály s šířkou pásma 60 MHz a vzorkovací frekvenci v reálném čase 1 GSa/s. Velikost paměti 512 kpts na jeden kanál nebo 1 Mpts při použití pouze jednoho kanálu. Velký barevný displej 17,7 cm (7) s rozlišením 800 x 480 pixelů a USB rozhraní pro ukládání dat do externí paměti dále zlepšují u přístroje DSO-1202D poměr cena/výkon. DSO-1202D má USB rozhraní, vícejazyčné menu, rozsáhlé možnosti trigování, automatické funkce jako FFT, a software, který je součástí dodávky.VybaveníŠířka pásma: 200 MHz1 GS/s v reálném čase je ekvivalentních 25 GS/sZvýhodněná sada se 2 snímacími hlavamiRozsah dodávkySnímací hlavy (každá 1:1/10:1) Síťový kabel Kabel USB Software Podrobný návod k obsluze (v angličtině) Stručný návod … (fonetip.cz)

Digitální teploměr Voltcraft K101, -200 až +1370 °C

Digitální teploměr Voltcraft K101, -200 až +1370 °C

Základní model vhodný pro profesionální měření teploty. Řada výrobků K100 od značky VOLTCRAFT® nabízí velmi kvalitní a odolné teploměry za přijatelnou cenu. Možnost připojit všechna teplotní čídla typu K s miniaturním termočlánkem se zástrčkou·1kanálový Pro provoz je potřebné teplotní čidlo. Toto není součástí dodávky a musí být objednáno samostatně. Teploměr · 1x baterie 9 V. (conrad.cz)

Digitální teploměr Voltcraft K102, -200 až +1370 °C

Digitální teploměr Voltcraft K102, -200 až +1370 °C

Základní model vhodný pro profesionální měření teploty. Řada výrobků K100 od značky VOLTCRAFT® nabízí velmi kvalitní a odolné teploměry za přijatelnou cenu. Možnost připojit všechna teplotní čídla typu K s miniaturním termočlánkem se zástrčkou·2 kanály Pro provoz je potřebné teplotní čidlo. Toto není součástí dodávky a musí být objednáno samostatně. Teploměr · 1 x baterie 9 V. (conrad.cz)

Digitální teploměr Voltcraft K201, -200 až +1370 °C

Digitální teploměr Voltcraft K201, -200 až +1370 °C

Teploměr profesionální řady s rozsahem měření -200 až +1370 °C s velmi vysokou přesností měření splní i ty nejvyšší profesionální požadavky. Přístroj je vybaven rozhraním RS-232, díky kterému můžete s příslušným softwarem přenášet data do svého počítače a zpracovávat je. 1 kanál·Teplotní čidlo typu K·Funkce časovače ​​​​Upozornění: Software je pouze v EN jazykové mutaci. Výměnu nebo vrácení softwaru je možné provést pouze při neotevřeném a neporušeném originálním balení. Měřicí přístroj · 1 x drátové čidlo typu K (do 200 °C) · 1 x baterie 9 V · Přepravní taška. (conrad.cz)

Digitální teploměr Voltcraft K204, -200 až +1370 °C

Digitální teploměr Voltcraft K204, -200 až +1370 °C

Teploměr profesionální řady s rozsahem měření -200 až +1370 °C s velmi vysokou přesností měření splní i ty nejvyšší profesionální požadavky. Přístroj je vybaven rozhraním RS-232, díky kterému můžete s příslušným softwarem přenášet data do svého počítače a zpracovávat je. 4-kanálový·Teplotní čidlo typu K·Rozdílové měření ​​​​Upozornění: Software je pouze v EN a DE jazykové mutaci. Výměnu nebo vrácení softwaru je možné provést pouze při neotevřeném a neporušeném originálním balení. Měřicí přístroj · 2 x drátové čidlo typu K (do 200 °C) · 1 x baterie 9 V · Přepravní taška. (conrad.cz)

Obal voltcraft vc-bag 200 pro série vc200/vc800

Obal voltcraft vc-bag 200 pro série vc200/vc800

Praktická brašna ze stabilního polyamidu s uzávěrem. Vnitřní rozměry činí: 180 x 120 x 45 mm. Černá barva.Technické parametryHodnotaVnitřní hloubka45 mmVnitřní šířka120 mmVhodný proVC200 · VC250 · VC265 · VC270 · VC280 · VC290 · VC800 · VC830 · VC850 · VC870 · VC880 · VC890 OLED · MT-52 · VC-110Vnitřní výška180 mmMateriálPolyamidTypBrašnaVlastnostiNa suchý zip.VybaveníPro multimetryMísto pro měřicí vedeníN/AVhodný pro VC200, VC250, VC265, VC270, VC280, VC290, VC800, VC830, VC850, VC870, VC880, VC890 OLED, MT-52, VC-110Dodávka bez obsahu (fonetip.cz)

Vpichovací teploměr Voltcraft DET-1R, -10 až +200 °C

Vpichovací teploměr Voltcraft DET-1R, -10 až +200 °C

Díky širokému rozsahu měření se dá mnohostranně využít v domácnosti a v gastronomii. Měřicí rozsah -10 až +200 °C·Otočný ukazatel Ochranné pouzdro s úchytkou · 1 baterie (typ LR44) · (conrad.cz)

Ochrana proti větru voltcraft pro hlukoměry sl-100, sl-200

Ochrana proti větru voltcraft pro hlukoměry sl-100, sl-200

Nasazovací ochranný kryt z pěnového materiálu pro potlačení hluku. Ideální při měření v exteriéru.Technické parametryHodnotaVhodný proHlukoměr SL-100 · SL-200VlastnostiVelké póry pěnové tkaniny pro optimální zvukovou propustnost.VybaveníNemá vliv na výsledek měřeníVhodné pro hlukoměr SL-100/SL-200 (fonetip.cz)

Digitální teploměr Voltcraft K202 s dataloggerem, -200 až +1370 °C

Digitální teploměr Voltcraft K202 s dataloggerem, -200 až +1370 °C

Teploměr profesionální řady s rozsahem měření -200 až +1370 °C s velmi vysokou přesností měření splní i ty nejvyšší profesionální požadavky. Přístroj je vybaven rozhraním RS-232, díky kterému můžete s dodaným softwarem přenášet data do svého počítače a zpracovávat je. K dlouhodobému sledování výsledků měření slouží integrovaná datová paměť (datalogger) až pro 16 000 naměřených hodnot. 2 kanály·Teplotní čidlo typu K·Datalogger pro 16 000 hodnot ​​​​Upozornění: Software je pouze v EN jazykové mutaci. Výměnu nebo vrácení softwaru je možné provést pouze při neotevřeném a neporušeném originálním balení. Měřicí přístroj · 2 x drátové čidlo typu K (do 200 °C) · 1 x baterie 9 V · Přepravní taška · Software · Propojovací kabel. (conrad.cz)

Digitální teploměr Voltcraft K204 s dataloggerem, -200 až +1370 °C

Digitální teploměr Voltcraft K204 s dataloggerem, -200 až +1370 °C

Teploměr profesionální řady s rozsahem měření -200 až +1370 °C s velmi vysokou přesností měření splní i ty nejvyšší profesionální požadavky. Přístroj je vybaven rozhraním RS-232, díky kterému můžete s dodaným softwarem přenášet data do svého počítače a zpracovávat je. K dlouhodobému sledování výsledků měření slouží integrovaná datová paměť (datalogger) až pro 16 000 naměřených hodnot. 4 kanály·Teplotní čidlo typu K·Datalogger pro 16 000 hodnot ​​​​Upozornění: Software je pouze v EN a DE jazykové mutaci. Výměnu nebo vrácení softwaru je možné provést pouze při neotevřeném a neporušeném originálním balení. Měřicí přístroj · 2 x drátové čidlo typu K (do 200 °C) · 1 x baterie 9 V · Přepravní taška · Software · Propojovací kabel. (conrad.cz)

Panelový termostat voltcraft etc-200+, 71 x 30 mm, 2 relé

Panelový termostat voltcraft etc-200+, 71 x 30 mm, 2 relé

Termostaty ETC-100+ a 200+ se vyznačují snadným použitím a spolehlivostí. Typ ETC-100 + je speciálně navržen pro použití v chladírenství (relé sepne, když naměřená teplota je větší než teplota nastavená). Typ ETC-200+ je vhodný jak pro chlazení tak i topení a je vybaven dvěma reléovými výstupy. U obou typů je v režimu chlazení možnost nastavit prodlevu 0 až 30 min. Navíc další funkcí je alarm, když zazní když je vadný senzor, nebo dojde k překročení teplotního rozsahu (-40 až +120 °C). V režimu chlazení má typ ETC-200+ také automatické odmrazování.Technické parametryHodnotaMíry pro vestavbu71 x 30 mmMěřená teplota (min.)-40 °CMěřená teplota (max.)+120 °CČíslo výrobce196994Typ (výrobce)ETC-200+Způsob montážeVestavnéRozměr, délka88 mmTyp senzoruNTCKrytíIP54 (čelní strana)Provozní… (fonetip.cz)

Ultrazvukový měřič vzdálenosti

Ultrazvukový měřič vzdálenosti

Tento přístroj pracuje na principu odrazu ultrazvuku. Jestliže se k ultrazvukovému senzoru přiblíží těleso na 10 až 80 cm, rozsvítí se LED. Oblasti použití: Pomůcka při parkování do garáží · Výstražný alarm pro osoby nebo plašič zvěře · Identifikace objektů na běžících pásech · Kontrola proti krádeži větších předmětů atd.Technické parametryHodnotaProvozní napětí (text)9 - 12 V/DCOdběr proudu9 mARozměr, délka55 mmProvozní napětí9 V/DC · 12 V/DCProvedeníStavebniceRozměr, výška16 mmRozměr, šířka44 mmVybaveníPerfektní pomůcka při parkování (fonetip.cz)

Digitální měřič tlaku

Digitální měřič tlaku

Pro vlastní bezpečnost pravidelně kontrolujte huštění pneumatik.Technické parametryHodnotaNapájeníCR2032ProvedeníTlak vzduchuUrčen pro osobní auta, nákladní auta, motorky atd.Pro osobní i nákladní vozy, motocykly atdRozsah měření tlaku vzduchu0 bar - 11 barVlastnostiRozlišení: 0,1 barvčetně výpustného ventilunaměřená hodnota je uchována po dobu 90 vteřinfunkce automatického vypnutí.VybaveníDo 11 barůRozlišení: 0,1 baruObsah baleníVč. 1x knoflíkové baterie CR2032. (fonetip.cz)

SMD Schottkyho dioda STM BAT42, 200 mA, U(R) 30 V, MiniMELF GLASS

SMD Schottkyho dioda STM BAT42, 200 mA, U(R) 30 V, MiniMELF GLASS

SMD Schottkyho dioda STM BAT42, 200 mA, U(R) 30 V, MiniMELF GLASS​ od výrobce STMicroelectronics v kategorii Schottky diody za skvělou cenu u Conrada. (conrad.cz)

Měřič izolačního odporu fluke

Měřič izolačního odporu fluke

Izolační multimetry FLUKE sjednocují funkci digitálního testeru izolace a funkci plně vybaveného digitálního multimetru se skutečnou efektivní hodnotou v jednom jediném kompaktním a přenosném přístroji, který nabízí optimální všestrannost při hledání chyb jakož i preventivní údržbu.Technické parametryHodnotaRozsah měření odporu0,01 ? - 20 K?Zkouška průchodnosti (druh/hodnota)Akustisch (Teststrom 200mA)Kategorie měřeníCAT IV 600 VZkušební napětí50 V, 100 V, 250 V, 500 V, 1000 V (+20 %, -0 %)ZobrazeníLCDNapájení4x baterie AARozhraníŽádnéTolerance měření (napětí)± (10% v.M. + 3D)KrytíIP40Kalibrace možná podleISO / DAkkSRozsah měření izolačního odporu0.01 M? - 10 G?Rozměr, výška203 mmRozměr, šířka100 mmHmotnost500 gRozsah měření napětí0 - 600 V AC/DCVlastnostiVolitelné zkušební napětí pro… (fonetip.cz)

Měřič izolačního odporu fluke

Měřič izolačního odporu fluke

Izolační multimetry FLUKE sjednocují funkci digitálního testeru izolace a funkci plně vybaveného digitálního multimetru se skutečnou efektivní hodnotou v jednom jediném kompaktním a přenosném přístroji, který nabízí optimální všestrannost při hledání chyb jakož i preventivní údržbu.Technické parametryHodnotaRozsah měření odporu0,01? - 20 K?Zkouška průchodnosti (druh/hodnota)Akustisch (Teststrom 200mA)Kategorie měřeníCAT IV 600 VZkušební napětí500V, 1000 V (+20%, -0%)ZobrazeníLCDNapájení4x baterie AARozhraníŽádnéTolerance měření (napětí)± (1.5% v.M. + 5D)KrytíIP40Kalibrace možná podleISO / DAkkSRozsah měření izolačního odporu0.1 M? - 2 G?Rozměr, výška203 mmRozměr, šířka100 mmHmotnost500 gRozsah měření napětí0 - 600 V AC/DCVlastnostiVolitelné zkušební napětí pro různé oblasti použitíŠtíhlá… (fonetip.cz)

Měřič vodivosti greisinger glf100rw

Měřič vodivosti greisinger glf100rw

Odolný měřicí přístroj s měřícím článkem z nerezové oceli (O 12 mm) a integrovaným, rychlým snímačem teploty. Univerzální měřič měrné vodivosti pro demineralizovanou vodu, a digitální konduktoměr.Technické parametryHodnotaRozsah měření teploty-5 - 100 °CNapájeníBaterie 9 VRozměr, délka110 mmPřesnost± (1% + 1 Count)Přesnost měření teploty0.3 °CRozměr, výška30 mmRozměr, šířka67 mmHmotnost155 gRozsah měření vodivosti0.000 - 100.0 µS/cmVlastnostiAuto RangePaměť pro minimální a maximální hodnotuFunkce HoldAutomatická kompenzace teploty (4 volitelné módy)Funkce automatického vypnutíNastavitelné.Vybavení3 rozsahy měření: 2, 20, 100 µS/cm.Rozlišení až 0,001 µS/cmVelmi kvalitní V4A - měřící článek z nerezové oceliObsah baleníBaterie Návod k obsluze. (fonetip.cz)

Měřič tlaku v pneumatikách

Měřič tlaku v pneumatikách

Kompaktní měřič tlaku v pneumatice v provedení přívěsku na klíče s digitálním LCD displejem. Přesnost ±1%. Napájení přes lithiovou baterii s dlouhou životností. Automatické zapínání a vypínání při měření případně krátce po jeho ukončení.Technické parametryHodnotaProvedeníTlak vzduchuUrčen pro osobní auta, nákladní auta, motorky atd.Pro osobní i nákladní vozy, motocykly atdRozsah měření tlaku vzduchu0,4 bar - 6,8 barVybaveníChytrá úspora díky správnému nahuštění!Automatické zapínání a vypínání. (fonetip.cz)

Panelový lcd měřič 70004

Panelový lcd měřič 70004

K tomuto 3 1/2místnému panelovému měřiči s kontrastním displejem z tekutých krystalů byl vyvinut elektricky a mechanicky vhodný adaptér rozsahu měření. Realizujte tak svůj vlastní rozsah měření bez dalšího zapojování. Samozřejmě můžete použít kompaktní panelový měřič se základním měřicím rozsahem ±199,9 mV s přesností 0,1% také bez adaptéru měřicího rozsahu pro různé účely měření. Vestavba se provádí z přední strany prostrčením výřezem v čelním panelu a aretací na zadní straně, čímž se nabízí použití v ovládacích panelech, síťových zdrojích a krytech.Technické parametryHodnotaMíry pro vestavbu60 x 24 mmZobrazeníLCDPočet míst1999Napájení5 - 9 V/DCTyp (výrobce)121065Tolerance±0,1 % + 2 čísliceRozhraníŽádnéRozsah zobrazení0 - 1999Rozměr, výška26 mmRozměr, šířka62 mmRozsah(y) měření±199,9… (fonetip.cz)

Měřič frekvence fc-2500

Měřič frekvence fc-2500

Multifunkční měřič frekvence s mikroprocesorem. Díky provozu na baterie je vhodný pro mobilní použití. Napájení je možné také prostřednictvím síťového adaptéru (není součástí dodávky). Frekvenční rozsah 10 Hz až 2,5 GHz a vynikajícím rozlišením od 0,1 Hz do 10 MHz. Můžete volit mezi třemi různými měřicími vstupy a různou měřicí frekvencí a citlivostí.Technické parametryHodnotaVstupní impedance (kanál C)50 ?Zobrazení8-místný LCD displejNapájení4x baterie AA/síťový adaptér 9 V/DCTyp kanálu3Rozměr, délka173 mmVstupní impedance (kanál A)1 M?, 40 pFVstupní impedance (kanál B)50 ?Gate Time (časová prodleva)(Slow/Fast) 0.5 - 11 sVstup C10 Hz - 10 MHzVstup B10 MHz - 500 MHzVstup A50 MHz - 2,5 GHzVstupní citlivost (kanál B)50 mVVstupní citlivost (kanál A)50 mVVstupní citlivost (kanál C)50 mVRozměr… (fonetip.cz)

Měřič napětí novitec apm-1

Měřič napětí novitec apm-1

K prevenci poruch akumulátoru a ke kontrole nabíjení vašeho vozu. Prostřednictvím APM-1 získáváte permanentní informaci o stavu vašeho akumulátoru, což obvykle v automobilech není možné, protože v nich tyto indikátory stavu akumulátoru chybí. Po zapojení do zásuvky zapalovače vám APM-1 bude trvale indikovat aktuální akumulátorové napětí s přesností na 0,1 V. Kromě toho kontroluje nabíjení alternátorem a varuje při vybití baterie.Technické parametryHodnotaNapětí akumulátoru12 VNabíjecí stanice do auta (kategorie)Automobilový voltmetrProvedeníLED ukazatelVlastnostiZkoušečka akumulátoruProvoz na 12 V připojením přes zapalovačKontrola napětí akumulátoruKontrola alternátoru.VybaveníKontrola napětí akumulátoruKontrola alternátoru (fonetip.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít