Rcf f 10xr (f 10xr)

Produkt Rcf f 10xr (f 10xr) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Rcf f 10xr (f 10xr) upraviť a produkt hľadať znova.

RCF F 10XR (F 10XR)

RCF F 10XR (F 10XR)
Detail

Mixážní pult - analogový s USB výstupem, 10 kanálů, 16 integrovaných efektů, vstupy: 4× XLR, 10× 6,3 mm Jack, 4× RCA, výstupy: 2× XLR, 5× 6,3 mm Jack, 6,3mm Jack sluchátkový výstup, ekvalizér, integrovaný kompresor, pan/bal, phantomové napájení +48V Desetikanálový mixážní pult RCF F 10XR nabídne 24bitovou efektovou jednotku a hned 16 efektů na studiové úrovni. K úpravě a tvarování zvuků je k dispozici na všech mikrofonních vstupech semiparametrický ekvalizér. Přehledný přední panel pak usnadňuje práci i méně zkušeným uživatelům. Na pultu naleznete i USB rozhraní se dvěma kanály pro přehrávání a nahrávání vašeho mixu. Mixážní pult RCF F 10XR má vyšší hmotnost a opravdu robustní konstrukci. Pečlivě vybrané předzesilovače mají nízkou úroveň šumu a vysoký headroom. Klíčové vlastnosti mixážního pultu RCF F 10XR4× mikrofonní vstup, 2× linkový mono vstup, 4× linkový stereo vstup, 1× Aux/FX (post)Mixážní pult RCF F 10XR je uložen v odolném kovovém... (alza.cz)

Podobné produkty ako RCF F 10XR (F 10XR) , Rcf f 10xr (f 10xr)

RCF F 10XR

RCF F 10XR
Detail

Analogový mixážní pult F series, nová generace analogových mixážních pultů italské značky RCF je postavena na odkazu řady E series a přináší nekompromisní kvalitu zpracovaní, vynikající zvuk a 4 modely s 6 až 16ti kanály. Přehledný přední panel umožňuje práci i méně zkušeným uživatelům. Integrovaná 24 bitová efektová jednotka (Pro DSP FX) obsahuje 16 efektů (Reverb, Delay, Chorus, Flanger a Echo) na studiové úrovni a pomocí četných aux sběrnic je možné rozšířit svůj systém o externí efekty. Pro úpravu a tvarování vašich zvuků zde na všech mikrofonních vstupech naleznete vynikající semiparametrický ekvalizér . USB rozhraní mixážního pultu přináší dva kanály pro přehrávání a nahrávaní vašeho mixu. Mixážní pulty F series mají vyšší hmotnost a opravdu robustní konstrukci, gumové bočnice dodatečně chrání celé zařízení. Pečlivě vybrané preampy mají nízkou úroveň šumu a vysoký headroom. RCF - F 10XR Desetikanálový mixážní pult nabízí dva XLR/Jack 6,3 mm a dva XLR/Stereo Jack 6,3 mm vstupy s fantomovým napájením, dále dvojici stereo Jack 6,3 mm/RCA vstupů. Nástrojové vstupy obsahují třípásmový ekvalizér, dvojice kanálů obsahuje i compressor pro vyvážený zvukový signál a stereo kanály potom nabízí úpravu signálu pomocí dvoupásmového ekvalizéru. Stereo XLR/Jack 6,3mm výstupy vám potom umožní připojit F 10XR k dalšímu PA a sluchátkový výstup zaručí maximální kontrolu nad zvukovým signálem. USB port nabízí jednoduché připojení k PC, mixážní pult totiž disponuje integrovanou zvukovou kartou, proto je vhodný i pro domácí nahrávácí studio. Mixážního pult je vyroben z kvalitní oceli, proto vydrží i náročné transporty. (kytary.cz)

Podobné produkty ako RCF F 10XR , Rcf f 12xr (f 12xr)

RCF F 10XR

RCF F 10XR
Detail

mixpult, 10 kanálů, 1 kompresor, 1x Aux, DSP jednotka se 16 efekty, USB rozhraní, rozměry 294 x 82 x 275 mm, hmotnost 2.8 kg (hudebnicentrum.cz)

Podobné produkty ako RCF F 10XR , Rcf f 16xr (f 16xr)

RCF F 6X (F 6X)

RCF F 6X (F 6X)
Detail

Mixážní pult - analogový s USB výstupem, 6 kanálů, 16 integrovaných efektů, vstupy: 2× XLR, 6× 6,3 mm Jack, 4× RCA, výstupy: 2× XLR, 3× 6,3 mm Jack, 6,3mm Jack sluchátkový výstup, parametrický ekvalizér, pan/bal, phantomové napájení +48V Šestikanálový mixážní pult RCF-F 6X nabídne 24bitovou efektovou jednotku a hned 16 efektů na studiové úrovni. K úpravě a tvarování zvuků je k dispozici na všech mikrofonních vstupech semiparametrický ekvalizér. Přehledný přední panel pak usnadňuje práci i méně zkušeným uživatelům. Mixážní pult RCF-F 6X má vyšší hmotnost a opravdu robustní konstrukci. Pečlivě vybrané předzesilovače mají nízkou úroveň šumu a vysoký headroom. Klíčové vlastnosti mixážního pultu RCF-F 6X2 mikrofonní/linkové vstupyMixážní pult RCF-F 6X obsahuje 2 stereo linkové vstupyIntegrovaný PRO DSP FX (efektová jednotka) s 16 předvolbamiSymetrická hlavní výstupní cesta od vstupu po výstupJeden Aux/FX (post)Externí univerzální napájecí... (alza.cz)

Podobné produkty ako RCF F 6X (F 6X) , Rcf f 6x (f 6x)

RCF F 16XR (F 16XR)

RCF F 16XR (F 16XR)
Detail

Mixážní pult - analogový s USB výstupem, 16 kanálů, 16 integrovaných efektů, vstupy: 10× XLR, 16× 6,3 mm Jack, 4× RCA, výstupy: 2× XLR, 8× 6,3 mm Jack, 6,3mm Jack sluchátkový výstup, parametrický ekvalizér, integrovaný kompresor, mute tlačítko, pan/bal, phantomové napájení +48V, tahové potenciometry Šestnáctikanálový mixážní pult RCF-F 16XR nabídne 24bitovou efektovou jednotku a hned 16 efektů na studiové úrovni. Ty můžete dále pomocí četných AUX sběrnic rozšířit o externí efekty. K úpravě a tvarování zvuků je k dispozici na všech mikrofonních vstupech semiparametrický ekvalizér. Přehledný přední panel pak usnadňuje práci i méně zkušeným uživatelům. Na pultu naleznete i USB rozhraní se dvěma kanály pro přehrávání a nahrávání vašeho mixu. Mixážní pult RCF–F 16XR má vyšší hmotnost a opravdu robustní konstrukci. Gumové bočnice dodatečně chrání celé zařízení. Pečlivě vybrané předzesilovače mají nízkou úroveň šumu a vysoký headroom. Klíčové... (alza.cz)

Podobné produkty ako RCF F 16XR (F 16XR) , Panasonic f-zxfd70zg (f-zxfd70zg)

RCF F 12XR (F 12XR)

RCF F 12XR (F 12XR)
Detail

Mixážní pult - analogový s USB výstupem, 12 kanálů, 16 integrovaných efektů, vstupy: 6× XLR, 12× 6,3 mm Jack, 4× RCA, výstupy: 2× XLR, 8× 6,3 mm Jack, 6,3mm Jack sluchátkový výstup, parametrický ekvalizér, integrovaný kompresor, mute tlačítko, pan/bal, phantomové napájení +48V, tahové potenciometry Dvanáctikanálový mixážní pult RCF F 12XR nabídne 24bitovou efektovou jednotku a hned 16 efektů na studiové úrovni. K úpravě a tvarování zvuků je k dispozici na všech mikrofonních vstupech semiparametrický ekvalizér. Přehledný přední panel pak usnadňuje práci i méně zkušeným uživatelům. Na pultu naleznete i USB rozhraní se dvěma kanály pro přehrávání a nahrávání vašeho mixu. Mixážní pult RCF F 12XR má vyšší hmotnost a opravdu robustní konstrukci. Pečlivě vybrané předzesilovače mají nízkou úroveň šumu a vysoký headroom. Klíčové vlastnosti mixážního pultu RCF F 12XR6× mikrofonní vstup, 4× linkový mono vstup, 4× linkový stereo vstup, 2× Aux/FX... (alza.cz)

Podobné produkty ako RCF F 12XR (F 12XR) , Podlozka do sprchy f f

RCF F 6X

RCF F 6X
Detail

Analogový mixážní pult F series, nová generace analogových mixážních pultů italské značky RCF je postavena na odkazu řady E series a přináší nekompromisní kvalitu zpracovaní, vynikající zvuk a 4 modely s 6 až 16ti kanály. Přehledný přední panel umožňuje práci i méně zkušeným uživatelům. Integrovaná 24 bitová efektová jednotka (Pro DSP FX) obsahuje 16 efektů (Reverb, Delay, Chorus, Flanger a Echo) na studiové úrovni a pomocí četných aux sběrnic je možné rozšířit svůj systém o externí efekty. Pro úpravu a tvarování vašich zvuků zde na všech mikrofonních vstupech naleznete vynikající semiparametrický ekvalizér . Mixážní pulty F series mají vyšší hmotnost a opravdu robustní konstrukci, gumové bočnice dodatečně chrání celé zařízení. Pečlivě vybrané preampy mají nízkou úroveň šumu a vysoký headroom. RCF - F 6X Šestikanálový mixážní pult nabízí dva XLR/Jack 6,3 mm vstupy s fantomovým napájením a dva stereo Jack 6,3 mm/RCA vstupy. Nástrojové vstupy obsahují třípásmový ekvalizér, stereo kanály potom nabízí úpravu signálu pomocí dvoupásmového ekvalizéru. Stereo XLR/Jack 6,3mm výstupy vám potom umožní připojit F 6X k dalšímu PA a sluchátkový výstup zaručí maximální kontrolu nad zvukovým signálem. Mixážního pult je vyroben z kvalitní oceli, proto vydrží i náročné transporty. (kytary.cz)

Podobné produkty ako RCF F 6X , Panasonic f-zxrp90z (f-zxrp90z)

RCF F 12XR

RCF F 12XR
Detail

Analogový mixážní pult F series, nová generace analogových mixážních pultů italské značky RCF je postavena na odkazu řady E series a přináší nekompromisní kvalitu zpracovaní, vynikající zvuk a 4 modely s 6 až 16ti kanály. Přehledný přední panel umožňuje práci i méně zkušeným uživatelům. Integrovaná 24 bitová efektová jednotka (Pro DSP FX) obsahuje 16 efektů (Reverb, Delay, Chorus, Flanger a Echo) na studiové úrovni a pomocí četných aux sběrnic je možné rozšířit svůj systém o externí efekty. Pro úpravu a tvarování vašich zvuků zde na všech mikrofonních vstupech naleznete vynikající semiparametrický ekvalizér . USB rozhraní mixážního pultu přináší dva kanály pro přehrávání a nahrávaní vašeho mixu. Mixážní pulty F series mají vyšší hmotnost a opravdu robustní konstrukci, gumové bočnice dodatečně chrání celé zařízení. Pečlivě vybrané preampy mají nízkou úroveň šumu a vysoký headroom. RCF - F 12XR Dvanáctikanálový mixážní pult nabízí čtyři XLR/Jack 6,3 mm a dva XLR/Stereo Jack 6,3 mm vstupy s fantomovým napájením, dále dvojici stereo Jack 6,3 mm/RCA vstupů. Nástrojové vstupy obsahují třípásmový ekvalizér, čtveřice kanálů obsahuje i compressor pro vyvážený zvukový signál a stereo kanály potom nabízí úpravu signálu pomocí dvoupásmového ekvalizéru. Stereo XLR/Jack 6,3mm výstupy vám potom umožní připojit F 12XR k dalšímu PA a sluchátkový výstup zaručí maximální kontrolu nad zvukovým signálem. USB port nabízí jednoduché připojení k PC, mixážní pult totiž disponuje integrovanou zvukovou kartou, proto je vhodný i pro domácí nahrávácí studio. Mixážního pult je vyroben z kvalitní oceli, proto vydrží i náročné transporty. (kytary.cz)

Podobné produkty ako RCF F 12XR , Panasonic f-zxhd55zg (f-zxhd55zg)

SENCOR SAV 185-000 F zás. F-F zás. F   P,

SENCOR SAV 185-000 F zás. F-F zás. F   P,
Detail

Spojka F konektor, 2× zásuvka (patro.cz)

Podobné produkty ako SENCOR SAV 185-000 F zás. F-F zás. F   P, , Panasonic f-vxr50g (f-vxr50g-w)

Panasonic F-ZXRP90Z (F-ZXRP90Z)

Panasonic F-ZXRP90Z (F-ZXRP90Z)
Detail

Filtr do čističky vzduchu - uhlíkový, kompatibilní s modelem Panasonic F-VXR70 a Panasonic F-VXR90, certifikace HEPA H13, jeden filtr v balení Klíčové přednosti filtru do čističky vzduchu Panasonic F-ZXRP90Z Uhlíkový HEPA H13 filtr do čističky vzduchu Panasonic Vhodné pro čističky vzduchu Panasonic - Panasonic F-VXR70 a Panasonic F-VXR90 Postará se o pohlcování mikroskopických částic prachu a alergenů Míra účinnosti filtrace až 99,9 % Snadná výměna filtru Balení obsahuje jeden filtr (alza.cz)

Podobné produkty ako Panasonic F-ZXRP90Z (F-ZXRP90Z) , Panasonic f-vxr90g (f-vxr90g-k)

Panasonic F-VXR70G (F-VXR70G-K)

Panasonic F-VXR70G (F-VXR70G-K)
Detail

Čistička vzduchu výkon 402 m3/h, příkon 66 W, doporučená velikost místnosti do 52 m2, maximální hlučnost 54 dB(A), minimální hlučnost 18 dB(A), hepa a uhlíkový, senzor kvality ovzduší, regulace výkonu, zvlhčovač vzduchu, dětský zámek a pro alergiky Víc než jen čerstvý vzduchČistička vzduchu Panasonic F-VXR70G s funkcí zvlhčování výrazně sníží úroveň znečištění a množství alergenů ve vaší domácnosti, abyste mohli dýchat kvalitnější a o mnohem zdravější vzduch. Velké otvory s předním a bočním nasáváním optimalizují cirkulaci vzduchu tak, aby byly nečistoty efektivně eliminovány v celé místnosti. Znečištěné látky jsou následně zachyceny účinným filtračním systémem 3v1, který zabrání jejich opětovnému šíření. Klíčové vlastnosti čističky vzduchu Panasonic F-VXR70GOblast použití 52 m23D cirkulace vzduchu3 režimy (čištění, zvlhčování, čištění + zvlhčování)Technologie Nanoe - potlačuje až 99,9% šíření virů a bakteriíTechnologie... (alza.cz)

Podobné produkty ako Panasonic F-VXR70G (F-VXR70G-K) , Mpm modern f w02m.11268.f (368418)

Panasonic F-ZXRP50Z (F-ZXRP50Z)

Panasonic F-ZXRP50Z (F-ZXRP50Z)
Detail

Filtr do čističky vzduchu - uhlíkový, kompatibilní s modelem Panasonic F-VXR50, certifikace HEPA H13, jeden filtr v balení Hlavní vlastnosti filtru do čističky vzduchu Panasonic F-ZXRP50Z Uhlíkový HEPA H13 filtr do čističky vzduchu Panasonic Vhodné pro čističky vzduchu Panasonic - Panasonic F-VXR50 Pohlcuje bakterie, prach, plísně, kouř i různé pachy Efektivita filtrace až 99,9 % Jednoduchá výměna filtru V balení naleznete jeden filtr (alza.cz)

Podobné produkty ako Panasonic F-ZXRP50Z (F-ZXRP50Z) , Mpm mode f w02m.11267.f (368404)

Panasonic F-ZXHD55ZG (F-ZXHD55ZG)

Panasonic F-ZXHD55ZG (F-ZXHD55ZG)
Detail

Filtr do čističky vzduchu - uhlíkový, kompatibilní s modelem Panasonic F-VXR50, certifikace HEPA H13, jeden filtr v balení Zásadní přednosti filtru do čističky vzduchu Panasonic F-ZXHD55ZG Uhlíkový HEPA H13 filtr do čističky vzduchu Panasonic Vhodné pro čističky vzduchu Panasonic - Panasonic F-VXR50 Pohlcuje mikroskopické částice prachu a alergeny Spolehlivost filtrace až 99,9 % Filtr lze jednoduše vyměnit Balení obsahuje jeden filtr (alza.cz)

Podobné produkty ako Panasonic F-ZXHD55ZG (F-ZXHD55ZG) , Philco ptl 93 f (ptl 93 f)

Panasonic F-VXR90G (F-VXR90G-K)

Panasonic F-VXR90G (F-VXR90G-K)
Detail

Čistička vzduchu výkon 522 m3/h, doporučená velikost místnosti do 66 m2, maximální hlučnost 55 dB(A), minimální hlučnost 18 dB(A), hepa a uhlíkový, senzor kvality ovzduší, regulace výkonu, displej, zvlhčovač vzduchu, dětský zámek a pro alergiky Víc než jen čerstvý vzduchČistička vzduchu Panasonic F-VXR90G s funkcí zvlhčování výrazně sníží úroveň znečištění a množství alergenů ve vaší domácnosti, abyste mohli dýchat kvalitnější a o mnohem zdravější vzduch. Velké otvory s předním a bočním nasáváním optimalizují cirkulaci vzduchu tak, aby byly nečistoty efektivně eliminovány v celé místnosti. Znečištěné látky jsou následně zachyceny účinným filtračním systémem 3v1, který zabrání jejich opětovnému šíření. Klíčové vlastnosti čističky vzduchu Panasonic F-VXR90GOblast použití 66 m23D cirkulace vzduchu3 režimy (čištění, zvlhčování, čištění + zvlhčování)Technologie Nanoe - potlačuje až 99,9% šíření virů a bakteriíTechnologie... (alza.cz)

Podobné produkty ako Panasonic F-VXR90G (F-VXR90G-K) , Philco ptf 60 f (ptf 60 f)

Panasonic F-ZXFD70ZG (F-ZXFD70ZG)

Panasonic F-ZXFD70ZG (F-ZXFD70ZG)
Detail

Filtr do čističky vzduchu - uhlíkový, kompatibilní s modelem Panasonic F-VXR70 a Panasonic F-VXR90, certifikace HEPA H13, jeden filtr v balení Hlavní přednosti filtru do čističky vzduchu Panasonic F-ZXFD70ZG Uhlíkový HEPA H13 filtr do čističky vzduchu Panasonic Vhodné pro čističky vzduchu Panasonic - Panasonic F-VXR70 a Panasonic F-VXR90 Zaručí odstranění plísní, mikroskopických částic prachu i alergenů Účinnost filtrace až 99,9 % Filtr lze jednoduše vyměnit V balení se nalézá jeden filtr (alza.cz)

Podobné produkty ako Panasonic F-ZXFD70ZG (F-ZXFD70ZG) , Godox tt685ii-f pro fuji (tt685ii-f)

Reloop Adaptor XLR F / XLR F

Reloop Adaptor XLR F / XLR F
Detail

Propojka, redukce Propojka XLR (samice) / XLR (samice) (kytary.cz)

Podobné produkty ako Reloop Adaptor XLR F / XLR F , Prim lady titanium f w02p.13182.f (387493)

Prim Pastelka - F W05P.13074.F

Detail

Prim Pastelka - F W05P.13074.F (vivantis.cz)

Podobné produkty ako Prim Pastelka - F W05P.13074.F , Mpm klasik i f w01m.11149.f (352239)

Redukce F konektor quick/ F zdířka

Redukce F konektor quick/ F zdířka
Detail

Redukce F konektor quick/ F zdířka (tipa.eu)

Podobné produkty ako Redukce F konektor quick/ F zdířka , Samyang af 85mm f/1.4 nikon f (f1111203103)

Redukce F konektor/ F 2xzdířka T

Redukce F konektor/ F 2xzdířka T
Detail

Redukce F konektor/ F 2xzdířka T (tipa.eu)

Podobné produkty ako Redukce F konektor/ F 2xzdířka T , Oem displayport dp(f) - dp(f), 4k@60hz (12.99.3165)

PremiumCord HDMI A spojka F/F

Detail

HDMI spojka PremiumCord pro spojení dvou HDMI kabelů nebo změnu pohlaví konektorů. Přenos v rozlišení až 1080p, pozlacené konektory. (mall.cz)

Podobné produkty ako PremiumCord HDMI A spojka F/F , Lea f-hc as-ze550kl (f-hc as-ze550kl)

PREMIUMCORD Spojka CINCH-CINCH F/F

PREMIUMCORD Spojka CINCH-CINCH F/F
Detail

Spojka s černým plastovým úchytem s konektory clinch F - clinch F je vhodná pro změnu pohlaví konektoru nebo spojení dvou kabelů. Specifikace: Typ: spojka, redukce Materiál: plast Barva: černá Konektory: clinch F - clinch F (patro.cz)

Podobné produkty ako PREMIUMCORD Spojka CINCH-CINCH F/F , Nillkin f-hc as-zx551ml (f-hc as-zx551ml)

Prim Pastelka - F W05P.13074.F

Silvego VESPER písmeno F ZTP1207170-F

Silvego VESPER písmeno F ZTP1207170-F
Detail

Stříbrný přívěsek písmeno F v lesklém provedení. Materiál: Stříbro ryzost 925/1000. Povrchová úprava: Rhodiovaný povrch - vysoký lesk, vzhled bílého zlata, šperk je odolný vůči oxidaci (nečerná) a je hypoalergenní (mohou ho nosit i lidé s alergií na stříbro). Rozměr přívěsku: 10 x 20 mm včetně ouška. Rozměr ouška: 4 x 2,5 mm. Přívěsek je bez řetízku. Doporučujeme přikoupit stříbrný řetízek tloušťky 1 mm. (patro.cz)

Podobné produkty ako Silvego VESPER písmeno F ZTP1207170-F , Premiumcord tos optická spojka, toslink - toslink f/f (kjtosred02)

Panasonic F-VXR50G (F-VXR50G-W)

Panasonic F-VXR50G (F-VXR50G-W)
Detail

Čistička vzduchu výkon 306 m3/h, příkon 45 W, doporučená velikost místnosti do 40 m2, maximální hlučnost 51 dB(A), minimální hlučnost 18 dB(A), hepa a uhlíkový, dětský zámek, pro alergiky, regulace výkonu, senzor kvality ovzduší a zvlhčovač vzduchu Víc než jen čerstvý vzduchČistička vzduchu Panasonic F-VXR50G s funkcí zvlhčování výrazně sníží úroveň znečištění a množství alergenů ve vaší domácnosti, abyste mohli dýchat kvalitnější a o mnohem zdravější vzduch. Velké otvory s předním a bočním nasáváním optimalizují cirkulaci vzduchu tak, aby byly nečistoty efektivně eliminovány v celé místnosti. Znečištěné látky jsou následně zachyceny účinným filtračním systémem 3v1, který zabrání jejich opětovnému šíření. Klíčové vlastnosti čističky vzduchu Panasonic F-VXR50GOblast použití 40 m23D cirkulace vzduchu3 režimy (čištění, zvlhčování, čištění + zvlhčování)Technologie Nanoe - potlačuje až 99,9% šíření virů a bakteriíTechnologie... (alza.cz)

Podobné produkty ako Panasonic F-VXR50G (F-VXR50G-W) , Philco psl 40 f cube (psl 40 f cube)

Anténní kabel F / F TIPA 5m bílá

Anténní kabel F / F TIPA 2,5m bílá

Anténní kabel F / F  TIPA 2,5m bílá
Detail

Anténní kabel F / F TIPA 2,5m bílá (tipa.eu)

Podobné produkty ako Anténní kabel F / F TIPA 2,5m bílá , Oem spojka audio 3.5mm jack (f) --> 3.5mm jack (f) (11924412)

Anténní kabel F / F TIPA 1,5m bílá

Anténní kabel F / F  TIPA 1,5m bílá
Detail

Anténní kabel F / F TIPA 1,5m bílá (tipa.eu)

Podobné produkty ako Anténní kabel F / F TIPA 1,5m bílá , Pilot super color f 1.0 mm, zlatý (sc-f-g)

Prim Harmonie 2020 - F W02P.13120.F

Prim Harmonie 2020 - F W02P.13120.F
Detail

Prim Harmonie 2020 - F W02P.13120.F (vivantis.cz)

Podobné produkty ako Prim Harmonie 2020 - F W02P.13120.F , Pilot super color f 1.0 mm, stříbrný (sc-f-s)

GOLDEN CUP JH 024 F F. HARMONIKA

GOLDEN CUP JH 024 F  F. HARMONIKA
Detail

Foukací harmonika 24 otvorů F-dur ladění (patro.cz)

Podobné produkty ako GOLDEN CUP JH 024 F F. HARMONIKA , Roline hdmi a(f) - hdmi a(f), zlacené konektory (12033151)

Silvego Stříbrný přívěsek písmeno F SILVEGOB10068 F

Silvego Stříbrný přívěsek písmeno F SILVEGOB10068 F
Detail

Šperk tvaru písmene F s krásným ozdobným rytím Ryzost: stříbro 925/1000. Povrchová úprava: Rhodiovaný povrch - vysoký lesk, vzhled bílého zlata, šperk je odolný vůči oxidaci (nečerná) a je hypoalergenní (mohou ho nosit i lidé s alergií na stříbro). Použité vzory se mohou mírně lišit od obrázku. Díky tomu je každý přívěsek jedinečný a originální. Rozměr přívěsku : 11 x 19 mm vč. ouška. Vnitřní rozměr ouška je 2 x 3 mm. Přívěsek je vždy bez řetízku. K přívěsku doporučujeme přikoupit stříbrný rhodiovaný řetízek. (patro.cz)

Podobné produkty ako Silvego Stříbrný přívěsek písmeno F SILVEGOB10068 F , Oem keystone spojka hdmi a(f) - hdmi a(f) (25.99.8208)

PREMIUMCORD Redukce USB A(F) / A(F)

PREMIUMCORD Redukce USB A(F) / A(F)
Detail

PremiumCord USB redukce A-A, Female/Female * Konektorová spojka Female-Female * Plochý USB konektor je typu A (patro.cz)

Podobné produkty ako PREMIUMCORD Redukce USB A(F) / A(F)

Godox TT685II-F pro Fuji (TT685II-F)

Godox TT685II-F pro Fuji (TT685II-F)
Detail

Externí blesk - pro fotoaparáty Fujifilm, směrné číslo 60, informační displej, napájení skrze 4 AA baterie, režim řízení expozice TTL a E-TTL II, hmotnost 489 g Externí blesk Godox TT685II-F pro Fuji Zdokonalte vaše fotografie s externím bleskem Godox TT685II-F s integrovaným rádiovým přijímačem kompatibilním se systémem Godox X (2.4G). Blesk má směrné číslo 60 a nabídne regulaci výkonu v rozmezí od 1/256 do 1/1. Nechybí podpora TTL komunikace i vysokorychlostní synchronizace HSS až do 1/8000 s. Externí blesk Godox TT685II-F je kompatibilní s řídicími jednotkami X1T, X2T i Xpro. Má dobře čitelný a přehledný LCD displej. Napájen je pomocí čtyř baterií typu AA, které poslouží až pro 230 záblesků při plném výkonu. Na plný výkon je blesk nabitý již od 0.1 do 2.5 sekundy. Klíčové vlastnosti externího blesku Godox TT685II-F pro FujiExterní blesk s vestavěným... (alza.cz)

Podobné produkty ako Godox TT685II-F pro Fuji (TT685II-F)

MPM Mode F W02M.11267.F (368404)

MPM Mode F W02M.11267.F (368404)
Detail

Dámské hodinky , strojek quartz, průměr ciferníku 28 mm, vodotěsnost 50 m (5 ATM), sklíčko minerální MPM Mode F W02M.11267.F jsou líbivé dámské hodinky, které zaujmou propojením stylu a funkčnosti. Jejich základem je průměru 28 mm. Efektivní Quartz technologie je zárukou co nejdelší výdrže na baterii a zároveň veliké přesnosti. Materiálem zvoleným k výrobě řemínku je nerezová ocel, pomáhá náramku zaujmout na první pohled bez jakékoli ztráty pohodlí při nošení. Značkové hodinky MPM Quality v.o.s. zvládnou kontakt se stříkají vodou při sprchování nebo mytí rukou, nejsou ale vhodné k plavání nebo potápění. Stupeň krytí hodinek má hodnotu 50 m (5 ATM). Hlavní prvky dámských hodinek MPM Mode F W02M.11267.F Baterie s dlouhou výdrží a strojek s Quartz systémem Řemínek tvoří nerezová ocel Stylový ciferník zdobí zirkony Úroveň vodotěsnosti hodinek MPM Quality v.o.s.: 50 m (5 ATM) Ciferník nese barvu: modrá Řemínek má barvu: stříbrná Dámské hodinky mají strojek quartz (alza.cz)

Podobné produkty ako MPM Mode F W02M.11267.F (368404)

PHILCO PTF 60 F (PTF 60 F)

PHILCO PTF 60 F (PTF 60 F)
Detail

Malý mrazák - energetická třída F,,, klimatická třída N-ST, bílá barva, rozměry 84,5 × 47,5 × 44,5 cm (V׊×H) (alza.cz)

Podobné produkty ako PHILCO PTF 60 F (PTF 60 F)

MPM Fashion F W02M.11265.F (368392)

MPM Fashion F W02M.11265.F (368392)
Detail

Dámské hodinky , strojek quartz, průměr ciferníku 36 mm, vodotěsnost 50 m (5 ATM), sklíčko minerální MPM Fashion F W02M.11265.F jsou špičkové dámské hodinky, které vás nikdy nenechají na holičkách. Tvoří je průměru 36 mm. Efektivní Quartz technologie dává jistotu co nejdelší výdrže na baterii a zároveň veliké přesnosti. Řemínek tvoří nerezová ocel a dodává jim šmrnc, aniž by se snížilo pohodlí při nošení. Náramkové hodinky MPM Quality v.o.s. ustojí kontakt s vodou při sprchování nebo mytí rukou, při potápění ale mohou být poškozeny. Stupeň krytí hodinek je 50 m (5 ATM). Vybrané znaky dámských hodinek MPM Fashion F W02M.11265.F Strojek s Quartz technologií běží na baterii, která má dlouhou výdrž Řemínek tvoří nerezová ocel Ciferník je stylově dozdoben zirkony Stupeň vodotěsnosti hodinek MPM Quality v.o.s.: 50 m (5 ATM) Ciferník nese barvu: zlatá Zbarvení řemínku: zlatá Dámské hodinky jsou řízeny strojkem quartz (alza.cz)

Podobné produkty ako MPM Fashion F W02M.11265.F (368392)

UNIVIEW IPC2128LR3-DPF40M-F (IPC2128LR3-DPF40M-F)

UNIVIEW IPC2128LR3-DPF40M-F (IPC2128LR3-DPF40M-F)
Detail

IP kamera vnitřní a venkovní, digitální zoom, detekce pohybu, ONVIF a cloud platforma, s rozlišením 3840 × 2160 px, zorný úhel 86,5 °, noční vidění s max. dosvitem 30 m, připojení přes ethernet, aplikace pro Android a iOS v angličtině UNIVIEW IPC2128LR3-DPF40M-F je výbornou volbou jak ohlídat svůj majetek. Tato vnitřní i venkovní kamera pro vás získá prvotřídní záběry, a to díky rozlišení maximálně 3840 × 2160 px. Čočka snímá v úhlu 86,5°. UNIVIEW IPC2128LR3-DPF40M-F dokáže také pořizovat i noční záběry, a proto je schopná nepřetržité ochrany. Max. vzdálenost nočního vidění je 30m. Rozměry sestavy činí 63mm×167mm×63mm. Jedná se o oblíbenou verzi v tzv. bullet tvaru. Výjimečné funkce IP kamery UNIVIEW IPC2128LR3-DPF40M-F Konektivita: RJ-45 LAN 86,5° zorný úhel Kamera dokáže rozlišit podezřelé pohyby Kamera disponuje nočním viděním do vzdálenosti max. 30m Uzpůsobena pro vnitřní i venkovní potřebu Rozměry: 63×167×63mm Video se přetváří do formátu MJPEG, H.264 a... (alza.cz)

Podobné produkty ako UNIVIEW IPC2128LR3-DPF40M-F (IPC2128LR3-DPF40M-F)

PHILCO PTL 93 F (PTL 93 F)

PHILCO PTL 93 F (PTL 93 F)
Detail

Lednice - bez mrazáku, energetická třída F, klimatická třída N-ST, objem ledničky 93 l, panty vlevo, 3 police, 1 chladicí okruh, bílá barva, LED osvětlení, rozměry 86,4 × 47,2 × 44,6 cm (V׊×H) Monoklimatická lednice PHILCO funguje výhradně jako klasická chladnička, neobsahuje mrazicí část a její velkou předností je úspornost v porovnání s klasickou lednicí. Jde o volně stojící lednici, která nevyžaduje příliš složitou instalaci ani přestavbu interiéru. Z výroby má lednice umístěné panty na levé straně, čemuž odpovídá také levostranný směr otevírání dvířek. Klimatická třída činí N-ST. Lednice se vyznačuje hladinou hlučnosti třídy C, proto ji téměř neuslyšíte. Klíčové přednosti volně stojící monoklimatické lednice PHILCO PTL 93 F Chladnička PHILCO vám pomůže udržet potraviny déle čerstvé Střední hlučnost lednice díky třídě C Lednice nabízí objem 93 l Design lednice doplňuje bílá barva Otevírání panty vlevo Bez náběhu dveří Rozměry lednice PHILCO jsou 86,4 × 47,2... (alza.cz)

Podobné produkty ako PHILCO PTL 93 F (PTL 93 F)

MPM Modern F W02M.11268.F (368418)

MPM Modern F W02M.11268.F (368418)
Detail

Dámské hodinky , strojek quartz, průměr ciferníku 28 mm, vodotěsnost 50 m (5 ATM), sklíčko minerální MPM Modern F W02M.11268.F jsou zajímavé dámské hodinky, které spolehlivě nebudete chtít sundat ze zápěstí. Najdete na nich o velikosti 28 mm. Spolehlivá Quartz technologie bude vždy zárukou letité výdrže na jedinou baterii, zároveň zajistí přesnost. Řemínek tvoří nerezová ocel, to designerům umožnilo dosáhnout příjemného vzhledu, nikoli však na úkor pohodlí při nošení. Hodinky MPM Quality v.o.s. nemusíte sundávat ve sprše nebo při mytí rukou, při potápění ale mohou být poškozeny. Stupeň krytí hodinek je 50 m (5 ATM). Nejdůležitější prvky dámských hodinek MPM Modern F W02M.11268.F Baterie s dlouhou výdrží a strojek s Quartz systémem Řemínek tvoří nerezová ocel Kategorie vodotěsnosti hodinek MPM Quality v.o.s.: 50 m (5 ATM) Ciferník nese barvu: černá Zbarvení řemínku: stříbrná Dámské hodinky jsou řízeny strojkem quartz (alza.cz)

Podobné produkty ako MPM Modern F W02M.11268.F (368418)

Sada pilových plátků do kmitacích pil, 5dílná - F 18 G; F 18 AF; F 18 BF; F 127 DF - 31651 BOSCH

Sada pilových plátků do kmitacích pil, 5dílná - F 18 G; F 18 AF; F 18 BF; F 127 DF - 31651 BOSCH
Detail

Sada pilových plátků do kmitacích pil, 5dílná - F 18 G; F 18 AF; F 18 BF; F 127 DF Technické parametry: 5dílná sada pilových plátků do kmitací pily F 18 G (2x) F 18 AF F 18 BF F 127 DF Obsah sady: F 18 G Basic for Metal F 18 AF Flexible for Metal F 18 BF Flexible for Metal F 127 DF Special for Alu (torriacars.cz)

Podobné produkty ako Sada pilových plátků do kmitacích pil, 5dílná - F 18 G; F 18 AF; F 18 BF; F 127 DF - 31651 BOSCH

KAPPA montáž pro BMW F 650 GS/F 700 GS/F 800 GS (08-16), F 800 GS Adventure (13-16) (KRA5103)

KAPPA montáž pro BMW F 650 GS/F 700 GS/F 800 GS (08-16), F 800 GS Adventure (13-16) (KRA5103)
Detail

Nosič na horní kufr pro specifikované motocykly BMW, plotna není součástí balení (nutné zvolit podle modelu kufru) Vlastníte kufr na vaši motorku a potřebujete jej na ni umístit? Pokud je vaše odpověď "ano", pak budete potřebovat nosič na horní kufr KAPPA. Tento typ bude pro vás ideálně vhodný, pokud jste pánem motorky značky BMW, model F 700 GS, F 800 GS a F 650 GS. Určitě se můžete spolehnout i na perfektní zpracování nosiče, což mu zajišťuje dlouhou životnost. Zásadní parametry nosiče na horní kufr KAPPA montáž pro BMW F 650 GS/F 700 GS/F 800 GS (08-16), F 800 GS Adventure (13-16) Kvalitní nosič vám pomůže s bezpečným uložením kufru během jízdy na motorce Maximálně pohodlná a bezpečná jízda s drobným nákladem Nosič na horní kufr KAPPA je od výrobce určený pro motocykl BMW, konkrétně modelu F 700 GS, F 800 GS a F 650 GS Plotna není součástí Kvalitní zpracování je zárukou dlouhé životnosti Montážní systém: monokey (alza.cz)

Podobné produkty ako KAPPA montáž pro BMW F 650 GS/F 700 GS/F 800 GS (08-16), F 800 GS Adventure (13-16) (KRA5103)

Prim Slim Pearl Modern - F W02P.13150.F

Prim Slim Pearl Modern - F W02P.13150.F
Detail

(sperky.cz)

Podobné produkty ako Prim Slim Pearl Modern - F W02P.13150.F

Prim Limitovaná edice Paprsek - F W01P.13104.F

Prim Limitovaná edice Paprsek - F W01P.13104.F
Detail

(sperky.cz)

Podobné produkty ako Prim Limitovaná edice Paprsek - F W01P.13104.F

AB-COM F-konektor RG6 F-KONEKTOR/SK/

AB-COM F-konektor RG6 F-KONEKTOR/SK/
Detail

(patro.cz)

Podobné produkty ako AB-COM F-konektor RG6 F-KONEKTOR/SK/

Prim Limitovaná edice Paprsek - F W01P.13104.F

Prim Limitovaná edice Paprsek - F W01P.13104.F
Detail

Prim Limitovaná edice Paprsek - F W01P.13104.F (vivantis.cz)

Podobné produkty ako Prim Limitovaná edice Paprsek - F W01P.13104.F

Prim Expo 71 (2021) - F W01P.13158.F

Detail

Prim Expo 71 (2021) - F W01P.13158.F (vivantis.cz)

Podobné produkty ako Prim Expo 71 (2021) - F W01P.13158.F

Prim Slim Pearl Modern - F W02P.13150.F

Prim Slim Pearl Modern - F W02P.13150.F
Detail

Prim Slim Pearl Modern - F W02P.13150.F (vivantis.cz)

Podobné produkty ako Prim Slim Pearl Modern - F W02P.13150.F

Redukce F vidlice - F zásuvka (10 ks), R5639

Redukce F vidlice - F zásuvka (10 ks), R5639
Detail

Popis produktuÚhlová redukce F k napojení na koaxiální kabel. prodejní obal: 10 ks, sáček|pro koax: libovolný|provedení: redukce|rozměr: neuvádí se|typ: šroubovací (patro.cz)

Podobné produkty ako Redukce F vidlice - F zásuvka (10 ks), R5639

Šperky4U Stříbrný přívěšek písmeno - iniciála F - CS3400-F

Šperky4U Stříbrný přívěšek písmeno - iniciála F - CS3400-F
Detail

Stříbrný přívěšek - písmeno iniciála F Přívěšek je vyroben ze stříbra s jakostním označením 925/1000 a povrchově upraven rhodiováním (sperky4u.eu)

Podobné produkty ako Šperky4U Stříbrný přívěšek písmeno - iniciála F - CS3400-F

Prim Expo 71 (2021) - F W01P.13158.F

Prim Expo 71 (2021) - F W01P.13158.F
Detail

(sperky.cz)

Podobné produkty ako Prim Expo 71 (2021) - F W01P.13158.F

PREMIUMCORD Spojka 3,5mm Jack-3,5mm Jack F/F

PREMIUMCORD Spojka 3,5mm Jack-3,5mm Jack F/F
Detail

Spojka stereojack - stereojack samice-samice. - Spojka vhodná pro změnu pohlaví konektoru nebo spojení dvou kabelů. - Konektory: 2x stereojack 3.5" samice - Zastříknutý adaptér - Barva: černá (patro.cz)

Podobné produkty ako PREMIUMCORD Spojka 3,5mm Jack-3,5mm Jack F/F
RCF F 10XR (F 10XR), RCF F 12XR (F 12XR), RCF F 16XR (F 16XR), RCF F 6X (F 6X), Panasonic F-ZXFD70ZG (F-ZXFD70ZG), podlozka do sprchy f f, Panasonic F-ZXRP90Z (F-ZXRP90Z), Panasonic F-ZXHD55ZG (F-ZXHD55ZG), Panasonic F-VXR50G (F-VXR50G-W), Panasonic F-VXR90G (F-VXR90G-K), MPM Modern F W02M.11268.F (368418), MPM Mode F W02M.11267.F (368404), PHILCO PTL 93 F (PTL 93 F), PHILCO PTF 60 F (PTF 60 F), Godox TT685II-F pro Fuji (TT685II-F), PRIM Lady Titanium F W02P.13182.F (387493), MPM Klasik I F W01M.11149.F (352239), Samyang AF 85mm F/1.4 Nikon F (F1111203103), OEM DisplayPort DP(F) - DP(F), 4K@60Hz (12.99.3165), Lea F-HC AS-ZE550KL (F-HC AS-ZE550KL), Nillkin F-HC AS-ZX551ML (F-HC AS-ZX551ML), PremiumCord modul HDMI A - HDMI, F/F (kphdma-20), PremiumCord TOS optická spojka, toslink - toslink F/F (kjtosred02), PHILCO PSL 40 F CUBE (PSL 40 F CUBE), KAPPA montáž pro BMW F 650 GS/F 700 GS/F 800 GS (08-16), F 800 GS Adventure (13-16) (KRA5103), OEM Spojka audio 3.5mm JACK (F) --> 3.5mm JACK (F) (11924412), PILOT Super Color F 1.0 mm, zlatý (SC-F-G), PILOT Super Color F 1.0 mm, stříbrný (SC-F-S), ROLINE HDMI A(F) - HDMI A(F), zlacené konektory (12033151), OEM Keystone spojka HDMI A(F) - HDMI A(F) (25.99.8208)