Razer Goliathus Mobile Stealth Edition Small Soft Gaming Mouse Mat (RZ02-01820500-R3M1 ) + ZDARMA Elektronický časopis LEVEL - 275

Razer Goliathus Small Control Fissure Soft Gaming Mouse Mat …

Razer Goliathus Small Control Fissure Soft Gaming Mouse Mat   (RZ02-01070200-R3M2  )

Herní podložka pod myš rozměry 215x270x3mm, hladký povrch, obšité okraje, gumová základna Tato podložka pod myš Razer Goliathus Small Control Fissure představuje spolehlivého pomocníka při práci či hraní na počítači, a stává se tak u každého uživatele velmi oblíbenou. Použitím podložky totiž výrazně zvýšíte vaši přesnost, a to bez ohledu na to, jaký máte snímací senzor a nastavení citlivosti. Podložka pod myš je vyrobená ze speciální hustě tkané textilie, která výrazně zvyšuje tření. Na spodní straně je navíc pogumovaná, aby perfektně držela na jakémkoliv povrchu. Další z výhod je pak zesílené zakončení okrajů, jež podložku chrání… (alza.cz)

Razer Goliathus Medium Control Fissure Soft Gaming Mouse Mat (RZ02…

Razer Goliathus Medium Control Fissure Soft Gaming Mouse Mat  (RZ02-01070600-R3M2  )

Herní podložka pod myš rozměry 254x355x3mm, hladký povrch, obšité okraje, gumová základna Tato podložka pod myš Razer Goliathus Medium Control Fissure představuje spolehlivého pomocníka při práci či hraní na počítači, a stává se tak u každého uživatele velmi oblíbenou. Použitím podložky totiž výrazně zvýšíte vaši přesnost, a to bez ohledu na to, jaký máte snímací senzor a nastavení citlivosti. Podložka pod myš Razer je vyrobená ze speciální hustě tkané textilie, která výrazně zvyšuje tření. Na spodní straně je navíc pogumovaná, aby perfektně držela na jakémkoliv povrchu. Další z výhod je pak zesílené zakončení okrajů, jež podložku chrání… (alza.cz)

Razer Goliathus large Control Fissure Soft Gaming Mouse Mat (RZ02…

Razer Goliathus large Control Fissure Soft Gaming Mouse Mat (RZ02-01070700-R3M2 )

Herní podložka pod myš rozměry 355x444x3mm, matná povrchová úprava, pogumovaná Tato podložka pod myš Razer Goliathus large Control Fissure v černé barvě představuje spolehlivého pomocníka při práci či hraní na počítači, a stává se tak u každého uživatele velmi oblíbenou. Použitím podložky totiž výrazně zvýšíte vaši přesnost, a to bez ohledu na to, jaký máte snímací senzor a nastavení citlivosti. Podložka pod myš je vyrobená z kvalitní ohebné textilie, která je na spodní straně pogumovaná, aby perfektně držela na jakémkoliv povrchu. Další z výhod je pak speciálně zesílené zakončení okrajů, jež podložku chrání proti nechtěnému roztržení. Podložka pod myš je dodávaná s designem loga Razer v elegantní… (alza.cz)

Razer Goliathus Mobile (RZ02-01820200-R3M1)

Razer Goliathus Mobile (RZ02-01820200-R3M1)

Herní podložka pod myš rozměry 215x270x1.5mm Podložka pro hráče zaměřená na mobilitu, kompaktní, odolná, se speciálním povrchem pro maximální rychlost i přesnost Razer Goliathus Mobile je podložka pro hráče vyvinutá se zaměřením na mobilitu, která neobětuje rychlost ani přesnost. Vyvinout podložku pro hráče na cestách s sebou nese nutnost najít dokonalou rovnováhu mezi herními styly orientovanými na rychlost i na preciznost. Právě to nabízí tato podložka – plynulost, rychlost a přesnost v kompaktním měřítku. Speciálně navržený povrch zajistí vysoce responzivní snímání, díky kterému bude přesně zachycen i ten nejjemnější pohyb myší. Tloušťka pouhých 1,5 mm a odolný materiál znamená, že si tuto podložku můžete vzít bez problému kamkoli s sebou. Vleze se i mezi… (alza.cz)

Podložka pod myš Razer Goliathus Mobile Stealth R3M1, látková

Podložka pod myš Razer Goliathus Mobile Stealth R3M1, látková

1,5 mm tenký povrch Povrch 1,5 mm tenký, dělá podložku velmi flexibilní. Je jednoduché jej přenášet a je maximálně odolný, takže budete mít výhodu když budete na cestách. Podložku můžete umístit mezi obrazovku a klávesnici, nebo jej klidně dát do batohu bez obav, že by se podložka poškodila. Vysoce kvalitní textilní tkanina Podložka je z velmi kvalitní tkaniny, což vám umožňuje zaměřit se na malé detaily a dává rychlost v přepínání mezi více okny. Užijete si tak precizních výhod, ať už budete porážet... (okay.cz)

Uživatele, kteří hledají "Razer Goliathus Mobile Stealth Edition Small Soft Gaming Mouse Mat (RZ02-01820500-R3M1 ) + ZDARMA Elektronický časopis LEVEL - 275 " se dívají také na:

Nažehlovačky mickey mouse
Sodastream výměna bombičky zdarma
Life is strange limited edition pc

Razer Goliathus 2016 D.Va Edition (RZ02-01072200-R3M1)

Razer Goliathus 2016 D.Va Edition (RZ02-01072200-R3M1)

Herní podložka pod myš rozměry 255x355x4mm, hliníková základna, matná povrchová úprava, pogumovaná Každý profesionální hráč potřebuje maximální pohodlí a svižné příslušenství. Jedním z těchto praktických herních doplňků je právě podložka pod myš Razer Goliathus 2016 D.Va Edition. Jedná se o herní podložku s motivem kombinujícím růžovou, modrou a černou barvu. Razer Goliathus obsahuje vlákna z těsnící tkaniny, která zajišťuje bezproblémový pohyb myši i po několikahodinovém hraní a hlavně zamezuje nepříznivému kroucení. Klíčové vlastnosti herní podložky pod myš Razer Goliathus 2016 D.Va EditionOriginální podložka pod myš z barevné edice D.VaDíky pogumovanému povrchu skvěle drží na většině povrchůŽádné omezení pohybu díky velké funkční plošePovrch podložky Razer… (alza.cz)

Razer Goliathus Chroma (RZ02-02500100-R3M1)

Razer Goliathus Chroma (RZ02-02500100-R3M1)

Herní podložka pod myš rozměry 255x355x3mm, protiskluzová úprava, hladký povrch, textilní, obšité okraje, RGB podsvícení, ohebná Herní podložka pod myš s protiskluzovou úpravou pro všechny typy myší a dalších senzorů. Příjemný a kvalitní povrch zaručuje dlouhou životnost a zároveň perfektní kontrolu nad myší. Nejedná se však o obyčejnou podložku pod myš, jelikož Razer Golathus Chroma na okrajích září a nabízí i možnost zvolit si jakoukoliv z 16 milionů RGB barev. Klíčové vlastnosti podložky pod myš Razer Goliathus ChromaPodložka Razer Goliathus Chroma dokonale kopíruje pohyby myšiHodí se nejen pro profesionální hráčePevně drží i na kluzkém povrchuMožnost nastavení barev lemování dle vlastních preferencíDélka kabelu 2,1 m Buďte vidětRozšiřte svoji… (alza.cz)

Razer Invicta Quartz Edition (RZ02-00860400-R3M1)

Razer Invicta Quartz Edition (RZ02-00860400-R3M1)

Herní podložka pod myš rozměry 255x355x4.5mm, hliníková základna, matná povrchová úprava, pogumovaná Buďte připraveni na každou situaci. Razer Invicta je tvrdá podložka a nabízí 2 strany navržené pro zcela odlišné styly ovládání. Z jedné strany je povrch SPEED pro volný a rychlý pohyb myši, takže můžete okamžitě reagovat. Druhá strana CONTROL je opatřena výrazně texturovaným povrchem, který má optimální úroveň odporu a skvěle se hodí pro jemnou snímání pohybu ruky. Dlouhou životnost podložky pod myš Razer Invicta Quartz Edition podporuje bytelná konstrukce z lehkého a pevného leteckého hliníku Klíčové vlastnosti podložky pod myš Razer Invicta Quartz EditionTvrdá oboustranná podložkaPovrch SPEED pro rychlý pohyb myšiPovrch CONTROL pro přesné pohyby myšíRobustní… (alza.cz)

Razer Firefly Cloth Edition (RZ02-02000100-R3M1)

Razer Firefly Cloth Edition (RZ02-02000100-R3M1)

Herní podložka pod myš protiskluzová, USB pozlacený, LED podsvícení, 355x255x3.5mm Podložka Firefly Cloth Edition používá látkový povrch s mikrotexturou pro perfektní rovnováhu mezi rychlostí citlivostí.Stejně jako ostatní produkty Razer s přízviskem Chroma, i tato podložka má podsvícení nastavitelné v 16 milionech odstínů a se světelnými efekty. Objevte zcela novou úroveň personalizace a doplňte herní zážitek o vizuální podívanou. Pokud vlastníte více produktů rodiny Chroma, můžete jejich barvy vzájemně sladit. Razer Firefly však není jen módní doplněk, ale opravdová herní podložka pro náročné.Podložka Firefly Cloth Edition používá látkový povrch s mikrotexturou pro perfektní rovnováhu mezi rychlostí a citlivostí. Ten dává senzoru myši ideální podmínky pro snímání pohybu a neklade odpor… (alza.cz)

Razer Manticor (RZ02-00920100-R3M1)

Razer Manticor (RZ02-00920100-R3M1)

Považujete se za náročného hráče? Dbáte na vynikající herní vlastnosti a na kvalitě herní podložky pod myš Vám opravdu záleží? Pak vsaďte na podložku Razer RZ02-00920100-R3M1 Manticor. Hladký povrch obohacený o jemnou texturu je skvělou volbou pro snadný skluz myši a zároveň maximální přesnost snímání pohybu. Nemusíte se tak bát, že Vás podložka pod myš zklame v té nejzásadnější situaci. Díky pogumované spodní straně perfektně přilne na jakýkoliv stůl, čímž zamezíte prokluzování podložky pod myší a... (okay.cz)

Razer Sphex V2 (RZ02-01940100-R3M1)

Razer Sphex V2 (RZ02-01940100-R3M1)

Herní podložka pod myš rozměry 355x254x0,5mm, protiskluzová Herní podložka pod myš Razer Sphex V2 je snem každého hráče. Nejenže má vynikající vlastnosti, ale zároveň na první pohled zaujme moderním designem.Pokud věnujete spoustu času počítačovým hrám a chcete se neustále zlepšovat, herní podložka pod myš Razer Sphex V2 by vám doma neměla chybět. Ptáte se proč? Důvodů existuje hned několik. Podložka je protiskluzová, velmi tenká a nesmírně odolná. Vyrobena totiž byla z kvalitního polykarbonátu. Hodí se navíc jak pro laserové, tak pro optické myši. Každého hráče přitom zaujme i svou moderní vizuální stránkou, takže o jejím pořízení skutečně netřeba pochybovat.  Podstatné vlastnostiHerní podložka pod myš z kvalitního polykarbonátuProtiskluzová, velmi tenká… (alza.cz)

Razer Firefly Chroma (RZ02-01350100-R3M1)

Razer Firefly Chroma (RZ02-01350100-R3M1)

Herní podložka pod myš rozměry 355x255x4mm, protiskluzová, USB pozlacený, LED podsvícení  Stejně jako ostatní produkty Razer s přízviskem Chroma, i tato podložka má podsvícení nastavitelné v 16 milionech odstínů a se světelnými efekty. Objevte zcela novou úroveň personalizace a doplňte herní zážitek o vizuální podívanou. Pokud vlastníte více produktů rodiny Chroma, můžete jejich barvy vzájemně sladit. Razer Firefly však není jen módní doplněk, ale opravdová herní podložka pro náročné.Aby podložka poskytovala vynikající rovnováhu mezi kontrolou a rychlostí skluzu, byl na Firefly použit pevný povrch s mikrotexturou. Ten dává senzoru myši ideální podmínky pro snímání pohybu a neklade odpor, takže se klidně můžete rozmáchnout i při přesném zaměřování v akčních hrách. Je… (alza.cz)

Razer Vespula V2 (RZ02-02180100-R3M1)

Razer Vespula V2 (RZ02-02180100-R3M1)

Herní podložka pod myš rozměry 300x240x4mm, pogumovaná základna, podložka na zápěstí Herní podložka pod myš Razer Vespula V2 potěší srdce každého náročného uživatele počítače. Podložka Razer je vybavena podložkou na zápěstí z paměťové pěny, která zpříjemní používání myši. Protiskluzové body na podložce Vespula V2 vám zaručí dokonalou přilnavost podložky na povrchu. Podložka vám tak již nebude nepříjemně cestovat po stole, ale bude pevně držet na stanoveném místě. Vespula V2 je určena pro všechny druhy myší bez ohledu na jejich citlivost nebo nastavení. Klíčové vlastnosti herní podložky pod myš Razer Vespula V2Oboustranná podložka pod myš pro všechny typy senzorůHustý textilní povrch na jedné straněPevná polykarbonátová mikrovlákna na druhé straněPodložka pod myš… (alza.cz)

Razer Sphex V2 Mini (RZ02-01940200-R3M1)

Razer Sphex V2 Mini (RZ02-01940200-R3M1)

Herní podložka pod myš rozměry 270x215x0.5mm, protiskluzová Herní podložka pod myš Razer Sphex V2 Mini je snem každého hráče. Nejenže má vynikající vlastnosti, ale zároveň na první pohled zaujme moderním designem.Pokud věnujete spoustu času počítačovým hrám a chcete se neustále zlepšovat, herní podložka pod myš Razer Sphex V2 Mini by vám doma neměla chybět. Ptáte se proč? Důvodů existuje hned několik. Podložka je protiskluzová, velmi tenká a nesmírně odolná. Vyrobena totiž byla z kvalitního polykarbonátu. Hodí se navíc jak pro laserové, tak pro optické myši. Každého hráče přitom zaujme i svou moderní vizuální stránkou, takže o jejím pořízení skutečně netřeba pochybovat.  Podstatné vlastnostiHerní podložka pod myš z kvalitního polykarbonátuProtiskluzová,… (alza.cz)

Razer GMBH Raiju Mobile (RZ06-02800100-R3M1)

Razer GMBH Raiju Mobile (RZ06-02800100-R3M1)

Gamepad - podpora Android 6.0 a novější, bluetooth, USB-C, Raiju mobile app, 4 individuální multifunkční tlačítka, nastavitelný držák telefonu, bezdrátové ovládání i ovládání s kabelovým připojením Hledáte zbrusu nový gamepad ke své konzoli? Už nemusíte hledat. Gamepad Razer GMBH Raiju Mobile je dokonalý prostředek k preciznímu hraní her na Mobilní telefon. 4 × tlačítek vám umožní úplnou kontrolu nad vaším herním zážitkem. Analogové páčky mohou pomoci k bezchybnému ovládání sporťáků v závodních hrách. Černá barva ovladače a osobité zpracování jdoucí ruku v ruce s dlouhou životností a odolností přepínačů stoprocentně oslní každého pravého pařana. Zajímavé výhody herního ovladače Razer GMBH Raiju Mobile Výbava pro zintenzivnění zážitku: Analogové páčky Hmotnost dosahuje jen 306 g Ovládání… (alza.cz)

Razer Mouse Bungee V2 (RC21-01210100-R3M1)

Razer Mouse Bungee V2 (RC21-01210100-R3M1)

Držák pro profesionální hráče, protiskluzový, odolný proti reznutí Zlepšete hraní her díky polohovacímu držáku na myš Razer Mouse Bungee V2. Držák je navržený tak, aby eliminoval zamotání kabelů a umožnil přesně pracovat s vaší myší s úplnou volností pohybu. Pomocí protiskluzového podstavce je dosaženo naprosté stability a díky zvoleným materiálům je držák odolný proti rezavění. Klíčové vlastnosti držáku na myš Razer Mouse Bungee V2Držák na myš Razer pro profesionální hráčeZamezuje zamotávání kabelů od myšiVysoká stabilitaProtiskluzový podstavecOdolnost proti rezavění (alza.cz)

Razer Blade Stealth Protective Sleeve 13" (RC21-01130101-R3M1)

Razer Blade Stealth Protective Sleeve 13" (RC21-01130101-R3M1)

Pouzdro na notebook Razer Blade, nebo jiné notebooky do velikosti 13",polyester, integrovaná podložka Goliathus mobile s jemným povrchem Kvalitní a odolné pouzdro na notebook Razer Blade Stealth Protective Sleeve 13" je ideální pomocník na ochranu notebooků o uhlopříčce 13". Integrovaná podložka Goliathus dokáže přeměnit pouzdro na mobilní pracovní stanici. Díky vyztuženému provedení si můžete být jisti, že se váš notebook bude cítit jako v peřince. A to díky čalouněné vnitřní straně a vnějšího tvrdého polyesteru. Pokud hledáte spolehlivého společníka na ochranu před prachem, vlhkostí nebo pádem, pouzdro Razer Blade Stealth Protective Sleeve 13" je pro vás přímo určené. Klíčové vlastnosti pouzdra na notebook Razer Blade Stealth Protective Sleeve 13… (alza.cz)

Razer Meka D.VA edition (RZ04-02400100-R3M1)

Razer Meka D.VA edition (RZ04-02400100-R3M1)

Herní sluchátka v limitovaném designu hry Overwatch, s mikrofonem, frekvenční rozsah 20Hz-20kHz, Impedance 32ohm, citlivost 117dB, 40mm zvukové měniče, 3.5mm jack, délka kabelu 1.3m Ikonický headset Razer Meka je pro hráče Overwatch a fanoušky D.Va absolutní nutnost. Sluchátka totiž nejsou jen estetickým lákadlem, ale obsahují také velmi kvalitní výbavu uzpůsobenou právě potřebám hráčů. Nabídnou třeba kvalitní 40mm měniče s neodymovými magnety anebo mikrofon pro rychlé dorozumívání se spoluhráči. Bonusem je ve srovnání s jinými modely je i navýšená impendance 32 ohmů. Mimo to nabídnou sluchátka Razer Meka prémiový komfort i při dlouhodobém nošení. Mají totiž náušníky vypolstrované měkkou, na omak příjemnou koženkou. Klíčové vlastnosti sluchátekKvalitní 40mm… (alza.cz)

Razer Hammerhead iOS Mercury Edition (RZ04-02090200-R3M1)

Razer Hammerhead iOS Mercury Edition (RZ04-02090200-R3M1)

Herní sluchátka frekvenční rozsah 20Hz-20KHz, Impedance 32ohm, citlivost 116dB, 10mm neodymové magnety, lightning konektor, stříbrné Sluchátka s mikrofonem od společnosti Razer disponují lightning konektorem a praktickým plochým kabelem, který je rezistentní vůči zamotání. Nabízejí frekvenční rozsah 20 Hz - 20 000 Hz. Společnost Razer znovu ukazuje, že to, co dělá, bezvadně umí. Mezi své audio periferie proto zařazuje novinku v podobě stylových přenosných sluchátek Razer Hammerhead iOS Mercury Edition. Důstojný nástupce oblíbených špuntů byl od základu přepracován, aby sluchátka poskytla maximální hudební zážitek za všech okolností. Reproduktory ve sluchátkách byly navrženy s důrazem na minimalizaci ztrát zvuku a maximální zvukový výstup. Takže zní neuvěřitelně dobře – jako… (alza.cz)

Razer Kraken Tournament Edition Black (RZ04-02051000-R3M1)

Razer Kraken Tournament Edition Black (RZ04-02051000-R3M1)

Herní sluchátka s mikrofonem, 50mm měniče, technologie THX Spatial Audio Každý milovník her ví, že nejsou důležité jen hratelnostní prvky a grafika, ale taky čistý zvuk. Herní sluchátka Razer Kraken Tournament Edition Black jsou pohodlná díky polstrovaným náušníkům. (alza.cz)

Razer Wolverine Tournament Edition Xbox One controller (RZ06-01990100…

Razer Wolverine Tournament Edition Xbox One controller (RZ06-01990100-R3M1)

Gamepad kompatibilní s PC Windows 10/ Xbox One, 4 mapovatelná tlačítka, razer chroma, razer synapse ss Profesionální ovladač Razer Wolverine Tournament pro Xbox One vyniká precizním zpracováním a speciáními tlačíky + D-Padem. Rychlá odezva spínačů a pogumované, ergonomicky tvarované rukojeti jsou pak nezbytným zpříjemněním, a to jak pro amatéry, tak i e-sports profíky. Pro lepší požitek z hraní je ovladač vybaven RGB podsvícením. Klíčové vlastnosti gamepadu Razer Wolverine Tournament pro Xbox OneKompatibilní zařízení s Xbox One i PCOjedinělé osvětlení Razer ChromaFunkce "Hair Trigger" pro akční scény4 nastavitelná multifunkční tlačítka Speciální edice se řadou vychytávekRazer Wolverine Tournament gamepad přichází se 4 nastavitelnými tlačíky,… (alza.cz)

Razer Nari (RZ04-02680100-R3M1)

Razer Nari (RZ04-02680100-R3M1)

Sluchátka s mikrofonem s virtuálním prostorovým zvukem (THX Spatial Audio), frekvenční rozsah 20 - 20 000 Hz, 50mm měniče s neodymovými magnety, naušníky z paměťové pěny s náplní z chladícího gelu, výdrž hraní až 24 hodin (s podsvícením 14 hodin), vysouvací mikrofon, odnímatelný kabel, černá barva. Určitě vás nepřekvapí, že v případě sluchátek nerozhodují pouze parametry, ale taky pohodlné nošení. Jejich uzavřená konstrukce navíc ručí za skvělou izolaci zvuku. V součástí výbavy těchto sluchátek je i integrovaný mikrofon. Ve srovnání s podobnými sluchátky jsou osazené technologií pro bezdrátový přenos, což zajistí pohodlné používání za jakýchkoliv okolností. S frekvenčním rozsahem 100 Hz až 6500 Hz nemějte pochyby, že uslyšíte všechny složky své oblíbené skladby. Hlavní vlastnosti… (alza.cz)

Razer Abyssus Essential (RZ01-02160300-R3M1)

Razer Abyssus Essential (RZ01-02160300-R3M1)

Herní myš optická, až 7200dpi, zrychlení 30G (220 IPS), odezva 1ms, 3 programovatelná tlačítka, podsvícení Chroma, délka kabelu 2.1m Bezdrátová herní myš bez obvyklých neduhů WiFi myší je konečně tady. Užijete si perfektní připojení, vynikající rozlišení laserového senzoru a nebývalou výdrž akumulátoru. Samozřejmostí je také paměť pro vaše nastavení a možnost přizpůsobit citlivost během hry. Herní myš s kvalitními spínači a senzorem s vynikajícím rozlišením? Máte ji mít. Symetrický tvar je vhodný pro praváky i leváky a Chroma podsvícení s 16,8 miliony barev dodá hře tu pravou atmosféru. Samozřejmostí je také paměť pro vaše nastavení. Kabel myši je dlouhý 2,1 m, takže se nemusíte bát, že by se vám zasekla. Klíčové vlastnosti myši Razer Abyssus EssentialHerní… (alza.cz)

Razer Tartarus V2 (RZ07-02270100-R3M1)

Razer Tartarus V2 (RZ07-02270100-R3M1)

Herní Pad 32 programovatelných kláves, osmisměrný pad, rolovací kolečko, podsvícené klávesy (mecha-membrane), anti-ghosting, paměť na 20 herních profilů, Razer Synapse Každý vášnivý hráč počítačových her ví, že v případě nouze není žádná klávesa dostatečně blízko. Tento problém vám pomůže vyřešit herní Pad Razer Tartarus V2, se kterým budete mít všechny klávesy při ruce. Pad disponuje 32 programovatelnými klávesami, kterým snadno přiřadíte jednotlivé funkce a makra. Nastavit si takto můžete až 20 herních profilů. Klávesy jsou mechanické s gumovou membránou, takže reagují už při stisknutí do střední výšky. Vaše akce tak budou rychlejší než kdy předtím. Velice důležitá je také pohodlnost padu, protože herní seance mnohdy trvají dlouhé hodiny. Vybrat si můžete jednu ze dvou poloh a… (alza.cz)

Razer Mamba Wireless (RZ01-02710100-R3M1)

Razer Mamba Wireless (RZ01-02710100-R3M1)

Herní myš optická, 16000dpi Razer 5G, 7 individuálních programovatelných tlačítek, výdrž až 50h Hledáte výjimečnou hráčskou myš? Herní myš Razer Mamba Wireless s tlačítky je správnou volbou k nekompromisní kontrole virtuálního prožitku, čili vám už ani jeden rival nebude dělat potíže. Nejdůležitější znaky myši Razer Mamba Wireless Díky stylovému designu a parádnímu tělu se vám otevírá nová úroveň hraní (alza.cz)

Razer Cynosa Chroma (RZ03-02260100-R3M1)

Razer Cynosa Chroma (RZ03-02260100-R3M1)

Herní klávesnice plně programovatelné klávesy, Razer Synapse 2.0, Anti-ghosting, podsvícené klávesy, konektory USB, černá, US Layout Razer Cynosa Chroma Herní klávesnice představuje skvělý prostředek pro všechny herní maniaky, kteří jsou odhodlaní v akcí nabitých momentech posunout své hraní do zcela nové úrovně. Téměř okamžitá reakce herní klávesnice a robustně stavěné spínače umožňují bleskové reakce, takže dopadnete každého nepřítele. Kompaktní rozměry herní klávesnice navíc ponechávají dostatečný prostor pro manévry myší. Nejzásadnější vychytávky herní klávesnice Razer Cynosa Chroma Multimediální klávesy pro intuitivní ovládání přehrávačů hudby i filmů. Makro klávesy přináší možnost určit si jinak složité příkazy, což se hodí mj. při práci nebo i při hraní. Programovatelné klávesy… (alza.cz)

Razer Base Station Chroma (RC21-01190100-R3M1)

Razer Base Station Chroma (RC21-01190100-R3M1)

Stojánek na sluchátka Když přijde řeč na zabijáckou herní výbavu, tak to poslední, co potřebujete, je v ní mít chaos. Všude na stole spousta věcí nebo ještě hůř - zamotaných kabelů - to dokáže spolehlivě zlikvidovat veškerou chuť do připravované bitvy. Razer Base Station Chroma ale představuje dokonale vyvážený stojánek na sluchátka, který pomůže navrátit do vaší výbavy pořádek. Mějte díky němu odteď svá sluchátka vždy na očích a vytěžte ze svého prostoru co nejvíce - Razer Base Station není jen stojánek na sluchátka, zastane také roli 3portového USB 3.0 hubu pro přímé zapojení dalších zařízení. Využijte toho a zminimalizujte zmatek způsobený přemírou kabelů.  Klíčové vlastnosti Base Station ChromaDokonale stabilní stojánek na sluchátkaElegantní černý… (alza.cz)

Razer Kraken Pro V2 (RZ04-02051200-R3M1)

Razer Kraken Pro V2 (RZ04-02051200-R3M1)

Herní sluchátka - frekvenční odezva: 12Hz - 28kHz, impedance: 32? @ 1kHz, Citlivost (@ 1kHz): 118dB, vstupní výkon: 30mW (Max), ovladače: 50mm, s neodymovými magnety, typ připojení: analogový 3.5 mm, délka kabelu: 1.3m s rozdělovačem 2m, mikrofon: frekvenční odezva: 100Hz - 10kHz, poměr signálu k šumu:> 55dB, citlivost (@ 1 kHz): -38 ± 3dB, schéma odběru: jednosměrný ECM Boom, vybaveno většími ovladači než jeho předchůdce, aby nabídl hlasitější a bohatší zvukovou scénu než kdykoli předtím, vyrobeno z hliníku, kompatibilní s PS4, Xbox One, Nintendo Switch konzolemi Razer Kraken Pro V2 jsou vynikající sluchátka robustní konstrukce, které se díky skvělému všesměrovému mikrofonu hodí především do výbavy každého hráče počítačových her. Díky propracované ergonomii a hned několika… (alza.cz)

Razer Electra V2 (RZ04-02210100-R3M1)

Razer Electra V2 (RZ04-02210100-R3M1)

Herní sluchátka virtuální 7.1, 3.5mm jack, odjímatelný mikrofon, kompatibilita PC/Mac/PS4/Xbox One/Switch, frekvenční rozsah 20Hz-20KHz, délka kabelu 1.3m Nároční herní pařmeni? Hudební fajnšmekři? Herní sluchátka Razer Electra V2 ohromí každého. Mimořádný zážitek z hraní i poslechu zaručuje virtuální 7.1 prostorový zvuk s vyváženými basy. S kvalitními náušníky z umělé kůže budou vaše uši jako v bavlnce a pružný hliníkový rám sluchátkům dodává potřebnou odolnost. A jak už je u Razeru zvykem, vše je vyvedeno v dynamickém herním designu, za který se stydět rozhodně nebudete. Klíčové vlastnosti sluchátek Razer Electra V2sluchátka vás vtáhnou do hry díky virtuálnímu 7.1 prostorovému zvukujedinečný herní design Razer Electra V2 zaujme vaše virtuální i reálné přátelenáušníky… (alza.cz)

Razer Nari Essential (RZ04-02690100-R3M1)

Razer Nari Essential (RZ04-02690100-R3M1)

Sluchátka s mikrofonem s virtuálním prostorovým zvukem (THX Spatial Audio), frekvenční rozsah 20 - 20 000 Hz, 40mm měniče s neodymovými magnety, naušníky z paměťové pěny s náplní z chladícího gelu, výdrž až 16 hodin, sklápěcí mikrofon, ovládání hlasitosti na sluchátku, černá barva. Milovníci hudby si určitě nenechají vymluvit, že co se sluchátek týče, nestačí jen dechberoucí zvuk, ale také pohodlí při poslechu. Jejich uzavřená konstrukce je navíc zárukou bezchybnou izolaci hudby ve vašich uších. Na náušníku je i mikrofon. Díky frekvenčnímu rozsahu 100 Hz až 6500 Hz nemějte pochyby, že uslyšíte každý tón písničky. Klíčové znaky sluchátek Razer Nari Essential Bezchybná Černá barva Zabudovaná tlačítka pro ovládání hlasitosti Razer Nari Essential zaujmou vychytaným mikrofonem Všichni hráči,… (alza.cz)

Razer Seiren Elite (RZ19-02280100-R3M1)

Razer Seiren Elite (RZ19-02280100-R3M1)

Mikrofon frekvenční rozsah 20Hz-20kHz, USB, max 48kHz, délka kabelu 3m, výstup 85mW Vybavte se pro streamování či jiné nahrávání mikrofonem od zvučného výrobce na poli herního příslušenství a dosáhněte zvuku studiové kvality. Váš hlas je totiž pro vaše publikum jedinečnou perspektivou a tento mikrofon slibuje hodně. Je certifikován pro platformu Streamlabs, kterou streameři hojně využívají pro přizpůsobení a rozšiřování svých kanálů. Elektronické rušení je sraženo na minimum díky profesionální dynamické kapsle. Díky tomu váš hlas zní o mnoho realističtěji. Integrovaný vysokotlaký filtr zase umí výborně eliminovat okolní zvuky, jako mohou být kroky, hluk ventilátoru, klikání myši či kláves a vyzvedává do popředí pouze ty nejsilnější akustické signály. Klíčové vlastnosti… (alza.cz)

Razer Metal (RC21-01200100-R3M1)

Razer Metal (RC21-01200100-R3M1)

Stojánek na sluchátka, kovový materiál, protiskluzový Doplňte vaše herní příslušenství o tento stojánek Razer Headphone Stand, jenž je určený nejen pro sluchátka značky Razer, ale i pro všechna ostatní náhlavní sluchátka. Stojánek je vyrobený z kvalitního hliníku černé barvy zajišťující výbornou odolnost a dlouhou životnost. Dále také disponuje skvělou stabilitou na rovném povrchu, o kterou se stará celková vyváženost společně s pogumovanými nožky na spodní straně. Pokud tedy hledáte elegantní stojánek na náhlavní sluchátka, je pro vás Razer Headphone Stand tou správnou volbou. Klíčové vlastnosti Razer Headphone StandStojánek na veškerá náhlavní sluchátkaVhodný pro sluchátka RazerVyrobený z kvalitního hliníkuVysoká odolnost a dlouhá životnostPogumované nožky… (alza.cz)

Razer BlackWidow Elite Orange Switch (RZ03-02621800-R3M1 )

Razer BlackWidow Elite Orange Switch (RZ03-02621800-R3M1 )

Herní klávesnice s mechanickými spínači, multifunkční digitální ovládač, vestavěná duální paměť typu (In-Board a Cloud Storage) Razer BlackWidow Elite Orange Switch Herní klávesnice představuje špičkový nástroj pro všechny hráče, kteří jsou odhodlaní v nejdůležitějších okamžicích posunout své výkony na úplně nový level. Rychlá responzivita herní klávesnice a klávesy s kvalitní konstrukcí vám zaručí nejrychlejší reakce, takže vám žádný protivník neunikne. Černá barva Razer BlackWidow Elite Orange Switch společně s možností podsvícení kláves přináší senzační doplňkový prvek vašeho gamingového PC. Menší rozměry herní klávesnice zaručeně v plné míře dávají prostor pro vaše hraní myší. Mechanické klávesy vás potěší při každém stisknutí, a to jak u hraní her, tak psaní, přičemž jejich… (alza.cz)

Razer DeathAdder Elite Overwatch (RZ01-02010300-R3M1)

Razer DeathAdder Elite Overwatch (RZ01-02010300-R3M1)

Herní myš optická, až 16.000dpi, zrychlení 50G (450IPS), odezva 1ms, mechanické switche, 7 programovatelných tlačítek, podsvícení Chroma, délka kabelu 2m Oblíbená herní myš byla vylepšena o zbrusu nový senzor, analýzu pohybu a podsvícení nastavitelné v 16,8 mil. odstínů. Chroma disponuje stejně proslulou ergonomií jako její předchůdce, avšak uvnitř uchovává optický senzor s rozlišením 10 000 dpi, který dokáže sledovat na většině povrchů změnu pohybu s přesností na 1 mm, a to i na skleněných deskách stolů. Hrajte s elitní myší Razer DeathAdder Elite OverwatchVychutnejte si nelítostný boj s tím správným vybavením. Absolutní fanoušci hry Overwatch můžou jásat a pořídit si originální herní vybavení k počítači. Společnost Razer oživila oblíbenou myš… (alza.cz)

Razer Nari Ultimate (RZ04-02670100-R3M1)

Razer Nari Ultimate (RZ04-02670100-R3M1)

Sluchátka s mikrofonem s virtuálním prostorovým zvukem (THX Spatial Audio, Razer HyperSense), frekvenční rozsah 20 - 20 000 Hz, 50mm měniče s neodymovými magnety, naušníky z paměťové pěny s náplní z chladícího gelu, výdrž až 24 hodin (s podsvícením a HyperSense 8 hodin), vysouvací mikrofon, odnímatelný kabel a ovládání hlasitosti na sluchátku, černá barva. Všichni určitě víme, že u sluchátek není důležitý jen dokonalý zvuk, ale také dobrý pocit při poslouchání. Jejich uzavřená konstrukce navíc ručí za perfektní izolaci hudby ve vašich uších. Na sluchátkách si oblíbíte i mikrofon pro vyřízení hovorů. Díky frekvenčnímu rozsahu 100 Hz až 6500 Hz si můžete být opravu jisti, že vše uslyšíte v té nejlepší kvalitě. Zásadní funkce sluchátek Razer Nari Ultimate Váha sluchátek 432 g Stylová Černá… (alza.cz)

Razer Seiren X (RZ19-02290100-R3M1)

Razer Seiren X (RZ19-02290100-R3M1)

Mikrofon herní, tlumí vibrace, redukce šumu, 3.5mm port Razer Seiren X je mikrofon speciálně navržený a testovaný známými streamery pro lepší kvalitu zvukových vysílání. Zapojením nejlepších mikrofonních technologií se stalo klíčem k tomu, aby na druhé straně u posluchače bylo slyšet co nejvíce. Proto snímá pouze zvuk v úzkém úhlu bez nežádoucího hluku v pozadí a je vybaven systémem pro tlumení vibrací. Většina profesionálních mikrofonů zabere nemalý prostor na stole, ale Razer Seiren X poskytuje vynikající zvukové podání a zároveň zůstává co nejkompaktnější. Klíčové vlastnosti stolního mikrofonu Razer Seiren XKondenzátorový mikrofon speciálně pro herní streamingSnímá jen hlas před mikrofonem (superkardioidní)Vestavěný systém pro tlumení vibracíTlačítko okamžitého… (alza.cz)

Razer DeathAdder Essential (RZ01-02540100-R3M1)

Razer DeathAdder Essential (RZ01-02540100-R3M1)

Herní myš optická, až 6.400pi, zrychlení 30G (220IPS), odezva 1ms, mechanické switche, 5 programovatelných tlačítek, zelené podsvícení, délka kabelu 1.8m Chcete novou hráčskou myš? Herní myš Razer DeathAdder Essential s 5 ks tlačítky je prvotřídní volbou k bezchybné kontrole virtuálního potenciálu, takže vám už ani jeden soupeř neubere ani kus života. Myška Razer DeathAdder Essential je Vhodná pro praváky a její ergonomická konstrukce bezvadně zapadne do pohotové ruky každého gamblera počítačových her. Podstatné vlastnosti počítačové herní myši Razer DeathAdder Essential Díky neobvyklému designu a skvělému zpracování vám myš vydrží hodně let Barevné podsvícení dozajista upoutá každého gamera PC her Hmotnost myši 105 g 5 ks tlačítek je možné jednoduše přenastavit, čili tato tlačítka… (alza.cz)

Razer Kraken Green (RZ04-02830200-R3M1)

Razer Kraken Green (RZ04-02830200-R3M1)

Herní sluchátka - frekvenční rozsah 12Hz - 28kHz, impedance: 32? zasouvací mikrofon, hliníkový rám, měniče 50mm, neodymové magnety, průměr vnitřního ucha: 54mm x 65mm, analogové připojení 3.5mm, délka kabelu: 1.3m, hmotnost 322g, oválné ušní polštáře: navržené pro pokrytí uší s chladícím gelem, ideální pro dlouhodobé nošení Vychutnejte si dokonalou čistotu zvuku a hluboké, okouzlující basy pro širokou škálu zvuků. Při hraní se sluchátky Razer Kraken vám neunikne žádný zvukový detail. Vylepšené polstrování čelenky snižuje tlak na hlavu a zvyšuje komfort při dlouhodobém nošení. S hliníkovým rámem jsou sluchátka Razer Kraken lehká, pružná a extrémně trvanlivá. Ušní polštáře naplněné chladícím gelem snižují hromadění tepla. Kombinace měkkých tkanin a koženky poskytuje zvukovou… (alza.cz)

Microsoft Wireless Mobile Mouse 3500 Artist White Gloss (Limited…

Microsoft Wireless Mobile Mouse 3500 Artist White Gloss (Limited Edition) (GMF-00294)

Myš bezdrátová, BlueTrack, USB Symetrická bezdrátová myš, která padne do ruky a funguje téměř na každém povrchu. Navíc v limitovaném bílém provedení. Život v pohybuBezdrátová mobilní myš, která pohodlně padne do ruky a doplní váš mobilní životní styl. Funguje kdekoliv potřebujete, dokonce i na nerovném povrchu lavičky v parku nebo na koberci v obývacím pokoji. VypnutoVynechat z LightBoxu VypnutoVynechat z LightBoxu Miniaturní vysílač se snadným zapojenímJste-li na cestách, můžete nechat miniaturní vysílač zapojený nebo jej zastrčit do myši. Navržena pro… (alza.cz)

Razer Naga Trinity (RZ01-02410100-R3M1)

Razer Naga Trinity (RZ01-02410100-R3M1)

Herní myš optická, až 16.000dpi, zrychlení 50G (450IPS), odezva 1ms, 3 vyměnitelné boční kryty (2, 7 a 12 tlačítek), mechanické switche, podsvícení chroma, délka kabelu 2m  Pořádná myš je pro každého hráče důležitým náčiním a společnost Razer nyní přináší na trh novinku nesoucí označení Naga Trinity. Od svého předchůdce se především liší novým špičkovým 5G laserovým snímačem, který disponuje až 16 000 DPI. Perfektní designové provedení doplňuje RGB podsvícení a trojice vyměnitelných panelů - na výběr máte ze 3, 7 nebo 12tlačítkového. Sami si tak zvolíte variantu, která vám nejlépe padne do ruky a která se nejlépe hodí pro vaše oblíbené herní žánry. Design a bezkonkurenční počet programovatelných tlačítek řadí Trinity mezi herní špičku.Hlavní přednosti herní myši Razer… (alza.cz)

Razer Kraken Black (RZ04-02830100-R3M1)

Razer Kraken Black (RZ04-02830100-R3M1)

Herní sluchátka - frekvenční rozsah 12Hz - 28kHz, impedance: 32? zasouvací mikrofon, hliníkový rám, měniče 50mm, neodymové magnety, průměr vnitřního ucha: 54mm x 65mm, analogové připojení 3.5mm, délka kabelu: 1.3m, hmotnost 322g, oválné ušní polštáře: navržené pro pokrytí uší s chladícím gelem, ideální pro dlouhodobé nošení Vychutnejte si dokonalou čistotu zvuku a hluboké, okouzlující basy pro širokou škálu zvuků. Při hraní se sluchátky Razer Kraken vám neunikne žádný zvukový detail. Vylepšené polstrování čelenky snižuje tlak na hlavu a zvyšuje komfort při dlouhodobém nošení. S hliníkovým rámem jsou sluchátka Razer Kraken lehká, pružná a extrémně trvanlivá. Ušní polštáře naplněné chladícím gelem snižují hromadění tepla. Kombinace měkkých tkanin a koženky poskytuje zvukovou… (alza.cz)

Razer Basilisk Essential (RZ01-02650100-R3M1)

Razer Basilisk Essential (RZ01-02650100-R3M1)

Herní myš - optický senzor 6 400DPI, zrychlení až 220 palců za sekundu (IPS) / 30G, mechanické přepínače Razer ™, sedm nezávisle programovatelných tlačítek Hyperesponse, hmatové rolovací kolečko, ergonomický design s pravou rukou s vylepšenými gumovými bočními úchyty, svítidlo Razer Chroma ™ se skutečnými 16.8 miliony volitelných možností barev, 1000Hz Ultrapolling, funkce Razer Synapse 3 (alza.cz)

Razer Ornata Chroma US (RZ03-02040100-R3M1)

Razer Ornata Chroma US (RZ03-02040100-R3M1)

Herní klávesnice - plně programovatelné klávesy, Razer Synapse 2.0, Anti-ghosting, podsvícené klávesy, konektory USB, černá Hybridní klávesnice Razer Ornata Chroma kombinuje to nejlepší z klávesnic membránových. To spolu se středně vysokými klávesami umožňuje neskutečně rychlé reakce na každý dotek. Efektovní RGB podsvícení dodává stylový vzhled a usnadňuje orientaci na klávesnici i ve tmě. Magneticky připevnitelná opěrka na zápěstí zajistí, že ani dlouhodobém hraní vás nebudou bolet ruce. Klávesnice, která uspokojí potřeby hráčů, ale i těch, kteří se neobávají psaní dlouhých textů. Že je něco takového nesmysl? Společnost Razer přichází na trh se svou hybridní klávesnicí Ornata Chroma, která vás přesvědčí o opaku. Její jedinečnost tkví ve využití inovativní technologie Razer Mecha… (alza.cz)

Razer Huntsman Elite US (RZ03-01870100-R3M1)

Razer Huntsman Elite US (RZ03-01870100-R3M1)

Herní klávesnice - plně programovatelné klávesy, Razer Synapse 3, Anti-ghosting, switche Opto-Mechanical, multifunkční kolečko, on-the-fly záznam maker, Razer Chroma, hybridní paměť a cloudové úložiště (5 profilů), ergonomická podpěra rukou Razer Huntsman Elite US Herní klávesnice představuje dokonalý nástroj pro všechny příznivce PC her, kteří chtějí v nejdůležitějších okamžicích být skutečně neporazitelnou bestií. Superrychlá reakce herní klávesnice a robustní klávesy vám dovolí super přesné pohyby a naprosto dokonalou přesnost. Černá barva Razer Huntsman Elite US s jejím podsvícením vytváří navíc suprový doplněk vašeho PC setu. Úsporné rozměry herní klávesnice k tomu vám nechají dostatečný prostor pro hraní myší. Mechanické klávesy jsou pastvou pro vaše prsty, jak při hraní, tak psaní… (alza.cz)

Razer Electra V2 USB (RZ04-02220100-R3M1)

Razer Electra V2 USB (RZ04-02220100-R3M1)

Herní sluchátka virtuální 7.1, odjímatelný mikrofon, kompatibilita PC/Mac/PS4, frekvenční rozsah 20Hz-20KHz, délka kabelu 1.3m Nároční herní pařmeni? Hudební fajnšmekři? Herní sluchátka Razer Electra V2 ohromí každého. Mimořádný zážitek z hraní i poslechu zaručuje virtuální 7.1 prostorový zvuk, jehož projev si můžete kalibrovat dle vlastních představ. S kvalitními náušníky z umělé kůže budou vaše uši jako v bavlnce a pružný hliníkový rám sluchátkům dodává potřebnou odolnost. A jak už je u Razeru zvykem, vše je vyvedeno v dynamickém herním designu, za který se stydět rozhodně nebudete. Klíčové vlastnosti sluchátek Razer Electra V2sluchátka vás vtáhnou do hry díky virtuálnímu 7.1 prostorovému zvuku s možností kalibrace přes speciální aplikaci Razer Surroundjedinečný… (alza.cz)

Podložka pod myš Razer Firefly R3M1, látková

Podložka pod myš Razer Firefly R3M1, látková

Látkový povrch pro rychlost a kontrolu Aby podložka Razer Firefly dosáhla ideálního poměru mezi rychlostí a kontrolou, využívá látkového povrchu, který zabezpečuje nejen přesnost, ale i pohodlí pro vaše zápěstí. Každý pohyb myši je tak precizně převeden na pohyb kurzoru, díky čemuž se podložka postará o maximální spolehlivost i při vypjatých momentech akčních či strategických her. Texturovaná tkanina pro zvýšenou reakci Podložka je testovaná esport hráči a je navržena tak, aby vyhovovala jakékoliv myši s... (okay.cz)

Razer Kraken PRO V2 Oval Black (RZ04-02050400-R3M1)

Razer Kraken PRO V2 Oval Black (RZ04-02050400-R3M1)

Herní sluchátka frekvenční rozsah 12Hz-28.000KHz, Impedance 32ohm, citlivost 118dB, 50mm neodymové magnety, 3.5mm jack, délka kabelu 1.3m, černé Razer Kraken Pro V2 jsou vynikající sluchátka robustní konstrukce, které se díky skvělému všesměrovému mikrofonu hodí především do výbavy každého hráče počítačových her. Díky propracované ergonomii a hned několika prvkům dodávající vysokou úroveň uživatelského komfortu je používání sluchátek pohodlné i po delší dobu. Sluchátka Razer Kraken PRO V2 Oval Black s poctivou konstrukcíRazer Kraken Pro V2 Oval Black jsou špičková sluchátka robustní konstrukce, které se díky skvělému všesměrovému mikrofonu hodí do výbavy každého hráče počítačových her. Díky propracované ergonomii a hned několika prvkům dodávající vysokou úroveň… (alza.cz)

Razer Wolverine Ultimate Xbox One Controller (RZ06-02250100-R3M1)

Razer Wolverine Ultimate Xbox One Controller (RZ06-02250100-R3M1)

Gamepad kompatibilní s PC/Xbox One, měnitelné páčky a D-pad, razer chroma volitelné podsvícení, 2 spodní mapovatelná tlačítka ss Profesionální ovladač Razer Wolverine Ultimate Xbox One vyniká precizním zpracováním a sadou výměnných tlačítek a D-padů. Rychlá odezva spínačů a pogumované, ergonomicky tvarované rukojeti jsou pak nezbytným zpříjemněním, a to jak pro amatéry, tak i e-sports profíky. Pro lepší požitek z hraní je ovladač vybaven RGB podsvícením. Klíčové vlastnosti gamepadu Razer Wolverine Ultimate Xbox OneKompatibilní s Xbox One i PCOsvětlení Razer ChromaVyměnitelný D-pad a řada nástavců6 přepínatelných spouštěčů Velká přizpůsobivostK dispozici jsou směrová tlačítka, analogové páčky s odnímatelnými pogumovanými krytkami a spínače… (alza.cz)

TRUST GXT 783 Gaming Mouse & Mouse Pad

TRUST GXT 783 Gaming Mouse & Mouse Pad

Stylový herní set podsvícené myši a látkové podložky Vychutnejte si špičkové herní zážitky se stylovou herní sadou myši a látkové podložky s názvem Trust GXT 783 Izza. Herní myš, vyznačující se originálním LED podsvětlením horní části, nabízí šest citlivých tlačítek, možnost výběru rychlosti (800-2400 DPI) nebo gumový horní kryt pro pevné uchopení, díky čemuž vám ve spojení s podložkou přispěje k těm nejlepším herním výkonům. Podsvětlená herní myš Herní myš Trust GXT 783 Izza je připravena pro každého... (okay.cz)

JBL Flip 3 Stealth Edition (Flip 3 Stealth Edition) černý

JBL Flip 3 Stealth Edition (Flip 3 Stealth Edition) černý

Nový a vylepčený společník na všechny účely a do každého počasí. Nový Flip 3 od společnosti JBL je další generací oceněné série Flip; jde o komplexní přenosný Bluetooth reproduktor, který přináší překvapivě výkonný, místnost zaplňující stereo zvuk kdekoliv. Tento mimořádně kompaktní reproduktor je napájen 3000 mAh dobíjecí Li-ion baterií, která poskytuje 10 hodín nepřetržitého přehrávání vysoce kvalitního stereo zvuku. Díky nové odolnosti IPX7 se nemusíte bát žádného dobrodružství, kde by se mohl dostat do kontaktu z vodou - vydrží totiž ponoření až do 1 metru hloubky po dobu až 30 minut zcela bez úhony Funkce Bezdrátové Bluetooth streamování 3000 mAH dobíjecí baterie Odolnost IPX7 (ponoření na 30 minut v hloubce 1 metr) JBL basový měnič 3000 mAH dobíjecí baterie Vestavěná dobíjecí… (kasa.cz)

Razer BlackWidow Tournament Chroma V2 Orange Switch US (RZ03-02190700…

Razer BlackWidow Tournament Chroma V2 Orange Switch US (RZ03-02190700-R3M1)

Herní klávesnice - plně programovatelné klávesy, RGB LED pdosvícení, Razer Synapse 2.0, Anti-ghosting, mechanické spínače Razer, konektory USB/ sluchátka/ mikrofon, černá Razer BlackWidow Tournament Chroma V2 Orange Switch US Herní klávesnice představuje výjimečný nástroj pro všechny pařmeny, kteří hodlají v akcí nabitých momentech ohromit své spoluhráče. Mimořádná reakce herní klávesnice a robustní klávesy přinesou při hraní superrychlé pohyby, takže vám žádný protivník neunikne. Černá barva Razer BlackWidow Tournament Chroma V2 Orange Switch US ve spojení s funkcí podsvícení tvoří ještě k tomu excelentní dodatek vaší PC skříně. Úsporné rozměry herní klávesnice k tomu všemu ponechávají dostatečný prostor pro manévry myší. Mechanické klávesy je radost používat při hraní i při psaní a… (alza.cz)

Razer BlackWidow Tournament Chroma V2 Green Switch US (RZ03-02190100…

Razer BlackWidow Tournament Chroma V2 Green Switch US (RZ03-02190100-R3M1)

Herní klávesnice - plně programovatelné klávesy, RGB LED pdosvícení, Razer Synapse 2.0, Anti-ghosting, mechanické spínače Razer, konektory USB/ sluchátka/ mikrofon, černá Razer BlackWidow Tournament Chroma V2 Green Switch US Herní klávesnice je skvělý prostředek pro všechny příznivce PC her, kteří chtějí v nejdůležitějších okamžicích ohromit své spoluhráče. Rychlá responzivita herní klávesnice a odolné klávesy vám dovolí super přesné pohyby, takže dopadnete každého protivníka. Černá barva Razer BlackWidow Tournament Chroma V2 Green Switch US ve spojení s možností podsvícení kláves k tomu tvoří působivý doplňkový prvek vašeho gamingového PC. Ekonomické rozměry herní klávesnice zaručeně ponechávají dostatečný prostor pro tahy myší. Mechanické klávesy jsou pastvou pro vaše prsty, jak při… (alza.cz)

Razer Kraken PRO V2 Oval Green (RZ04-02050600-R3M1 )

Razer Kraken PRO V2 Oval Green (RZ04-02050600-R3M1      )

Herní sluchátka Sluchátka s mikrofonem, frekvenční rozsah 12Hz-28.000KHz, Impedance 32ohm, citlivost 118dB, 50mm zvukové měniče, 3.5mm jack Razer Kraken Pro V2 jsou vynikající sluchátka robustní konstrukce, které se díky skvělému všesměrovému mikrofonu hodí především do výbavy každého hráče počítačových her. Díky propracované ergonomii a hned několika prvkům dodávající vysokou úroveň uživatelského komfortu je používání sluchátek pohodlné i po delší dobu. Sluchátka Razer Kraken PRO V2 Oval Green s poctivou konstrukcíRazer Kraken Pro V2 Oval Green jsou špičková sluchátka robustní konstrukce, které se díky skvělému všesměrovému mikrofonu hodí do výbavy každého hráče počítačových her. Díky propracované ergonomii a hned několika prvkům dodávající vysokou úroveň… (alza.cz)

JBL Flip3 Stealth Edition

JBL Flip3 Stealth Edition

Přenosný Bluetooth reproduktor. Vyznačuje se výkonným zvukem navzdory kompaktním rozměrům. Napájen dobíjecí 3000 mAh Li-ion baterií, poskytuje až 10 hodin nepřetržitého, vysoce kvalitního přehrávání. Vnější povrch je podle normy IPX7, který má nepromokavý design s odolnou textilií. Od stolu po bazén, od slunečních ran, až po deštivé noci, je reproduktor Flip 3 Stealth vaším definitivním všestranným společníkem do každého počasí. Hmotnost: 470 g. Rozměry (V x Š x H): 64 x 169 x 64 mm. (muziker.cz)

Razer Kraken PRO V2 Oval White (RZ04-02050500-R3M1)

Razer Kraken PRO V2 Oval White (RZ04-02050500-R3M1)

Herní sluchátka Sluchátka s mikrofonem, frekvenční rozsah 12Hz-28.000KHz, Impedance 32ohm, citlivost 118dB, 50mm zvukové měniče, 3.5mm jack Razer Kraken Pro V2 jsou vynikající sluchátka robustní konstrukce, které se díky skvělému všesměrovému mikrofonu hodí především do výbavy každého hráče počítačových her. Díky propracované ergonomii a hned několika prvkům dodávající vysokou úroveň uživatelského komfortu je používání sluchátek pohodlné i po delší dobu. Sluchátka Razer Kraken PRO V2 Oval White s poctivou konstrukcíRazer Kraken Pro V2 Oval White jsou špičková sluchátka robustní konstrukce, které se díky skvělému všesměrovému mikrofonu hodí do výbavy každého hráče počítačových her. Díky propracované ergonomii a hned několika prvkům dodávající vysokou úroveň… (alza.cz)

Acer Nitro Gaming Mouse (NP.MCE11.00G)

Acer Nitro Gaming Mouse (NP.MCE11.00G)

Herní myš - optická, max. 4000 DPI (6 úrovní – 1000-4000), 8 programovatelných tlačítek, 6 barev podsvícení (podle úrovně DPI), 20g závaží (4x 5g), životnost 5 mil. kliknutí, USB konektor, opletený kabel 1,5m Potřebovali byste skvělou myš ke hraní? Herní myš Acer Nitro Gaming Mouse s tlačítky je to pravé ořechové na cestě k nekompromisnímu pokoření virtuálního prožitku, čili vám už žádný soupeř nebude překážkou. Myška Acer Nitro Gaming Mouse je Vhodná pro praváky a její příjemný tvar vynikajícně padne do čiperné ruky každého hráče. Klíčové rysy myši pro hráče Acer Nitro Gaming Mouse Díky luxusně zpracovanému designu a skvělému tělu myš vydrží nějaký ten čas Barevné podsvícení určitě nadchne každého gamera 8 ks tlačítek myši je možné snadně naprogramovat, tudíž je můžete přiřadit k… (alza.cz)

Asus Cerberus Gaming Mouse černá

Asus Cerberus Gaming Mouse černá

Optická herní myš vhodná pro praváky i leváky s přepínačem DPI se 4 polohami a praktickou LED kontrolkou Rychlé nastavení DPI – Čtyři přizpůsobitelné úrovně DPI s barevnou LED kontrolkou Stylové provedení vhodné pro praváky i leváky – Je jedno, které ruce dáváte při hraní přednost Vylepšené gumové boční úchyty – Snížení míry pocení a klouzání Rychlé nastavení DPI s barevnou LED kontrolkou Přepínač DPI umožňuje okamžité přepínání mezi čtyřmi přizpůsobitelnými úrovněmi citlivosti. Budete si tak sami moci sami zvolit vyhovující míru rychlosti pro standardní herní situace a pro dokonalou přesnost v okamžicích, kdy ji potřebujete nejvíce, například když chcete někoho zaměřit ze zálohy. Díky praktické LED barevné kontrolce stačí jediný pohled a hned budete znát aktuální nastavení DPI. Stylové… (euronics.cz)

Asus Cerberus Gaming Mouse bílá

Asus Cerberus Gaming Mouse bílá

Optická herní myš vhodná pro praváky i leváky s přepínačem DPI se 4 polohami a praktickou LED kontrolkou Rychlé nastavení DPI – Čtyři přizpůsobitelné úrovně DPI s barevnou LED kontrolkou Stylové provedení vhodné pro praváky i leváky – Je jedno, které ruce dáváte při hraní přednost Vylepšené gumové boční úchyty – Snížení míry pocení a klouzání Rychlé nastavení DPI s barevnou LED kontrolkou Přepínač DPI umožňuje okamžité přepínání mezi čtyřmi přizpůsobitelnými úrovněmi citlivosti. Budete si tak sami moci sami zvolit vyhovující míru rychlosti pro standardní herní situace a pro dokonalou přesnost v okamžicích, kdy ji potřebujete nejvíce, například když chcete někoho zaměřit ze zálohy. Díky praktické LED barevné kontrolce stačí jediný pohled a hned budete znát aktuální nastavení DPI. Stylové… (euronics.cz)

HP Pavilion Gaming Mouse 300

HP Pavilion Gaming Mouse 300

Preciznost v každé ruce Přizpůsobena nejen k celodenní práci, ale i ke hraní her, působí myš HP Pavilion Gaming přirozeně v každé ruce a navíc oplývá přesným optickým senzorem s 5000 DPI. Vynikající funkce Konstrukce pro obě ruce Tato myš se pyšní 8 tlačítky se dvěma postraními po každé straně pro palec, takže je pro vás ideální, ať už jste pravák nebo levák. Zvýšená přesnost S optickým senzorem s 5000 dpi optimalizovaným pro hraní her a možností nastavení ve čtyřech úrovních slibuje tato myš maximální... (okay.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít