RASPBERRY Pi Compute module 3 I/O (Raspberry-PI-CK3IO)

Modul s displejem pro Raspberry Pi® Banana Pi, Raspberry Pi®,…

Modul s displejem pro Raspberry Pi® Banana Pi, Raspberry Pi®, Raspberry Pi® 2 B, Raspberry Pi® 3 B, Raspberry Pi® A+, Raspberry Pi® A, B, B+, Raspberry Pi® B+, Raspberry Pi® Piface, pcDuino, MAKERFACTORY VMP401

Odporový dotykový displej s úhlopříčkou 12,7 cm (5") pro Raspberry Pi® je vhodný pro bezprostřední ovládání dotykem. (conrad.cz)

Modul s displejem pro Raspberry Pi® Banana Pi, Raspberry Pi®,…

Modul s displejem pro Raspberry Pi® Banana Pi, Raspberry Pi®, Raspberry Pi® 2 B, Raspberry Pi® 3 B, Raspberry Pi® A+, Raspberry Pi® A, B, B+, Raspberry Pi® B+, Raspberry Pi® Piface, pcDuino, MAKERFACTORY VMP402

Kapacitní dotykový displej s úhlopříčkou 17,78 cm (7") pro Raspberry Pi® je vhodný pro bezprostřední ovládání prstem. (conrad.cz)

Modul dotykového displeje pro Raspberry Pi® Raspberry Pi®, Raspberry…

Modul dotykového displeje pro Raspberry Pi® Raspberry Pi®, Raspberry Pi® 2 B, Raspberry Pi® 3 B, Raspberry Pi® A+, Raspberry Pi® B+, Raspberry Pi® A, B, B+, Banana Pi, Cubieboard, pcDuino, Joy-it RB-LCD10  , černá

Dotykový IPS displej Joy-IT s úhlopříčkou 25,4 cm (10") pro PC a jednodeskové počítače Dotykový IPS displej s úhlopříčkou 25,4 cm (10") je univerzální všeuměl. Nabízí viditelnou plochu 216 x 135 mm a maximální rozlišení 1 280 x 800 pixelů. Lze jej použít ve spojení s PC systémy vybavenými operačním systémem Windows® 7/8 nebo 10 a s jednodeskovými počítači (Raspberry, Banana Pi, Beagle Bone) za použití operačních systémů Raspbian, Ubuntu, Windows® IOT a Angstrom. Za zmínku jistě stojí i kryt s rámem z černého akrylu, který je součástí dodávky. Díky němu lze displej instalovat na stěnu nebo zabudovat např. do nábytku. (conrad.cz)

Raspberry Pi® Raspberry Pi® 3B+ Raspberry Pi® 3B+, Raspberry Pi® 3…

Raspberry Pi® Raspberry Pi® 3B+ Raspberry Pi® 3B+, Raspberry Pi® 3 Model B+

Raspberry 3B+ je nejnovější přírůstek do rodiny jednodeskových počítačů Raspberry. Je v základu shodný s modelem Raspberry 3B a plně kompatibilní se vším příslušenstvím. Můžete tedy i nadále používat veškerá pouzdro a rozšiřující desky. U verze 3B+ došlo k těmto vylepšením a změnám: 1) Procesor zůstal stejný, ale výkon vzrostl. 2) Rozhraní LAN pracuje 3x rychleji než u Rapsberry 3B. 3) Wi-Fi bylo vylepšeno na standard AC. 4) Model 3B+ nyní podporuje Bluetooth 4.2. 5) Volitelné napájení přes Ethernet (samostatný modul HAT) (conrad.cz)

Modul s displejem pro Raspberry Pi® Raspberry Pi RB-LCD-7

Modul s displejem pro Raspberry Pi® Raspberry Pi RB-LCD-7

Modul s displejem pro Raspberry Pi® Raspberry Pi RB-LCD-7 (conrad.cz)

Uživatele, kteří hledají "RASPBERRY Pi Compute module 3 I/O (Raspberry-PI-CK3IO)" se dívají také na:

Sfp module
Yonex voltric 3
Bosch gll 3-80p bazar
Sony smartwatch 3 náhradní řemínek
Zaklínač 3 srdce z kamene limitovaná edice
Heroes of might and magic 3 complete

Modul s displejem pro Raspberry Pi® Raspberry Pi TFT Display

Modul s displejem pro Raspberry Pi® Raspberry Pi TFT Display

Modul s displejem pro Raspberry Pi® Raspberry Pi TFT Display (conrad.cz)

Kryt Raspberry Pi B++ Raspberry Pi® B+, Raspberry Pi® 3 B+, Raspberry…

Kryt Raspberry Pi B++ Raspberry Pi® B+, Raspberry Pi® 3 B+, Raspberry Pi® 3 B, Raspberry Pi® 2 B, Joy-it RB-Case+01, transparentní

Kryt Raspberry Pi B++ Raspberry Pi® B+, Raspberry Pi® 3 B+, Raspberry Pi® 3 B, Raspberry Pi® 2 B, Joy-it RB-Case+01, transparentní (conrad.cz)

RASPBERRY Pi 3 Model B+ (Raspberry-PI-3+)

RASPBERRY Pi 3 Model B+ (Raspberry-PI-3+)

Mini počítač CPU Broadcom Quad-Core BCM2837B0 1.4 GHz 64bit, VideoCore IV 3D GPU, 1GB RAM, Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.2, 4x USB, HDMI, LAN, microSD slot RASPBERRY Pi 3 představuje mini počítač sloužící jako mutimediální doplněk k vaší televizi. Nabízí výkonný grafický čip a podporu bezdrátových rozhraní. Jednodeskový mikropočítač RASPBERRY Pi 3 Model B+ je pokračovatelem úspěšných počítačů založených na platformě ARM. Přináší hned několik novinek, jako je výkonnější procesor a bezdrátová rozhraní WiFi a Bluetooth 4.2. RASPBERRY  Pi 3 Model B+ podporuje celou řadu operačních systémů a skvěle poslouží jako základ multimediálního centra v obývacím pokoji po boku vaší televize, a s připojením síťové karty se hodí i pro surfování na internetu. Klíčové… (alza.cz)

Vývojová deska Banana Pi, Cubieboard, Raspberry Pi®, Raspberry Pi® A,…

Vývojová deska Banana Pi, Cubieboard, Raspberry Pi®, Raspberry Pi® A, B, B+, pcDuino, Raspberry Pi® 3 B+, Raspberry Pi® 3 B, Raspberry Pi® 2 B, Joy-it Bread-SET

Vývojová deska Banana Pi, Cubieboard, Raspberry Pi®, Raspberry Pi® A, B, B+, pcDuino, Raspberry Pi® 3 B+, Raspberry Pi® 3 B, Raspberry Pi® 2 B, Joy-it Bread-SET (conrad.cz)

Modul s displejem pro Raspberry Pi® Raspberry Pi RB-TFT3.2-V2, černá

Modul s displejem pro Raspberry Pi® Raspberry Pi RB-TFT3.2-V2, černá

Modul s displejem pro Raspberry Pi® Raspberry Pi RB-TFT3.2-V2, černá (conrad.cz)

Kryt pro Raspberry Pi® A+ Raspberry Pi® A+, Raspberry Pi® 3 A+, Joy…

Kryt pro Raspberry Pi® A+ Raspberry Pi® A+, Raspberry Pi® 3 A+, Joy-it transparentní

Kryt pro Raspberry Pi® A+ Raspberry Pi® A+, Raspberry Pi® 3 A+, Joy-it transparentní (conrad.cz)

RASPBERRY Pi 3 Model A+ (Raspberry-PI-3A+)

RASPBERRY Pi 3 Model A+ (Raspberry-PI-3A+)

Mini počítač CPU Broadcom Quad-Core BCM2837B0 1.4 GHz 64bit, VideoCore IV 3D GPU, 512MB RAM, Wi-Fi 802.11 b/g/n/ac, Bluetooth 4.2/BLE, 1x USB, HDMI, microSD slot, 1x Jack RASPBERRY Pi 3 představuje mini počítač sloužící jako mutimediální doplněk k vaší televizi. Nabízí výkonný grafický čip a podporu bezdrátových rozhraní. Jednodeskový Mini počítač RASPBERRY Pi 3 Model A+ je pokračovatelem úspěšných počítačů založených na platformě ARM. Mini počítač RASPBERRY Pi 3 Model A+ přináší hned několik novinek, jako je výkonnější procesor a bezdrátová rozhraní WiFi a Bluetooth 4.2. RASPBERRY  Pi 3 Model A+ podporuje celou řadu operačních systémů a skvěle poslouží jako základ multimediálního centra v obývacím pokoji po boku vaší televize, a s připojením síťové karty se hodí i… (alza.cz)

Držák Raspberry Pi® RB-DIN RAIL pro Arduino, Banana Pi, Cubieboard,…

Držák Raspberry Pi® RB-DIN RAIL pro Arduino, Banana Pi, Cubieboard, Raspberry Pi®, Raspberry Pi® A, B, B+, Raspberry Pi® 2 B, Raspberry Pi® 3 B, pcDuino, Joy-it, akrylová

Držák Raspberry Pi® RB-DIN RAIL pro Arduino, Banana Pi, Cubieboard, Raspberry Pi®, Raspberry Pi® A, B, B+, Raspberry Pi® 2 B, Raspberry Pi® 3 B, pcDuino, Joy-it, akrylová (conrad.cz)

RASPBERRY Pi Camera Module V2 (rb-cameraV2)

RASPBERRY Pi Camera Module V2 (rb-cameraV2)

Modul pro Raspberry Pi 1 a Pi 2, 1080p, 8MPx, 30fps, bez IR filtru, včetně připojovacího kabelu  Už jste slyšeli o naprosto bombastickém počítači s velikostí na úrovni kreditní karty? Vyvíjí ho britská nadace Raspberry Pi s cílem podpořit výuku informatiky na školách. Perfektně ale také poslouží jako multimediální centrum v obývacím pokoji po boku vaší televize.Vítané rozšíření v podobě infračerveného kamerového modulu s nativním rozlišením až 8 Mpx. Připojení na samotnou desku Raspberry Pi se realizuje pomocí plochého kabelu se speciálním CSI rozhraním. Miniaturní rozměry jsou fascinující, ale i tak dovolí snímat video ve formátu až 1080p při 30 fps.Klíčové vlastnosti8 Mpx Sony IMX219 CCDFotografie o rozlišení až 3 280 × 2 464Čtveřice montážních otvorů pro upevnění kameryUrčeno pro… (alza.cz)

RASPBERRY Pi Zero WH (Raspberry-PI-ZWH)

RASPBERRY Pi Zero WH (Raspberry-PI-ZWH)

Mini počítač CPU Broadcom single-Core 1.0 GHz 64bit, 512MB RAM, Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0, 2x micro USB, mini-HDMI, microSD slot Mikropočítač, který nabídne bezdrátové připojení WiFi a Bluetooth. Výhodou jsou především jeho kompaktní rozměry a nízký odběr energie. Potěší každého IT nadšence. Další z řady oblíbených mikropočítačů RASPBERRY je tady. Model Pi Zero WH se chlubí opravdu úsporným designem o rozměrech 6 × 3 cm. Od svého předchůdce se však liší jednou zásadní věcí a to integrovanou WiFi kartou, která dokáže bezdrátově komunikovat s okolím. Klíčové vlastnosti mini počítače RASPBERRY Pi Zero WHMiniaturní počítačIntegrované bezdrátové rozhraní WiFi a Bluetooth 4.1Slot pro microSD kartuGPIO header: HAT-kompatibilní 40pin header na desce Procesor:… (alza.cz)

RASPBERRY Pi 2 Model B (Raspberry-Pi-2B)

RASPBERRY Pi 2 Model B (Raspberry-Pi-2B)

Mini počítač CPU Broadcom Quad-Core BCM2836 900MHz, VideoCore IV 3D GPU, 1GB RAM, 4x USB, HDMI, RJ-45, microSD slot   Miniaturní počítač za bezkonkurenční cenu Nástupce úžasného minipočítače RASPBERRY Pi si zachovává všechny jeho přednosti, ale dostal do vínku výkonnější čtyřjádrový procesor a dvojnásobnou paměť RAM. Perfektně poslouží jako multimediálním centrum v obývacím pokoji po boku vaší televize. Pro tento účel je skvěle přizpůsobený výkonným grafickým čipem s kompozitním výstupem i s HDMI přenášejícím zvuk. Přehrajete s ním většinu dostupných formátů. Dokonce se počítá s videem H.264 s datovým tokem až 40 Mbps, což odpovídá kvalitě Blu-ray. S připojením síťové karty se hodí i pro surfování internetem. Vysoká flexibilita Počítač je dodávaný v podobě… (alza.cz)

Kryt pro Raspberry Pi® Raspberry Pi RB-Hifiberry-Case, černá

Kryt pro Raspberry Pi® Raspberry Pi RB-Hifiberry-Case, černá

Kryt pro Raspberry Pi® Raspberry Pi RB-Hifiberry-Case, černá (conrad.cz)

Kryt pro Raspberry Pi® Raspberry Pi®, OKW D4062102, červená

Kryt pro Raspberry Pi® Raspberry Pi®, OKW D4062102, červená

Kryt pro Raspberry Pi® Raspberry Pi®, OKW D4062102, červená (conrad.cz)

Modul s displejem pro Raspberry Pi® Joy-it 1115

Modul s displejem pro Raspberry Pi® Joy-it 1115

Modul s displejem pro Raspberry Pi® Joy-it 1115 (conrad.cz)

Rozšiřující deska pro raspberry pi® raspberry pi® a, b, b+,…

Rozšiřující deska pro raspberry pi® raspberry pi® a, b, b+,…

PopisKonvertor se k Raspberry Pi se jednoduše připojí pomocí USB ? Micro USB kabelu. Díky tomu máte nyní k dispozici slot na SDXC karty s podstatně větší kapacitou paměti, než nabízí stávající slot na karty SD karty. Toto řešení se dokonale hodí pro projekty s velkými nároky na úložiště.VybaveníRozšiřuje Raspberry Pi o slot na karty SDXC.Podporuje paměť do 2 TB.VlastnostiPodporuje karty SDXC (Secure Digital eXtended Capacity).Rozsah dodávkyRozšiřující deskaSada pro připevnění a distanční držákSpojovací USB kabel (0,15 m)Technické parametryTyp příslušenství (jednodeskové PC)Rozšiřující deska pro Raspberry Pi®Vhodný pro (vývojový počítač)Raspberry Pi® A, B, B+]]> (fonetip.cz)

Rozšiřující deska pro raspberry pi® raspberry pi® a, b, b+,…

Rozšiřující deska pro raspberry pi® raspberry pi® a, b, b+,…

PopisRaspberry Pi lze snadno využít k multimediálním účelům. Moduly M.2 SATA jsou mnohem menší než pevné disky. V porovnání s nimi jsou také odolnější proti otřesům. Desku je k Raspberry Pi možné přesně přišroubovat. Paměťový modul lze také přišroubovat. Přenos dat na Raspberry Pi probíhá prostřednictvím rozhraní USB.VybaveníRozšiřuje mini počítač Raspberry Pi o jeden SATA port.VlastnostiPodporuje disky SSD v těchto formátech: 2280, 2260, 2242 a 2230.Možnost oboustranného osazení, max. výška součástí 1,5 mmPodporuje USB 2.0Rozsah dodávkyRozšiřující deska M.2 SATA4x šroub M2.54x matice4x distanční čep M2.51x USB kabel (0,15 m)Technické parametryTyp příslušenství (jednodeskové PC)Rozšiřující deska pro Raspberry Pi®Vhodný pro (vývojový počítač)Raspberry Pi® A, B, B+Zásuvka základní deskyM.2… (fonetip.cz)

Kryt pro Raspberry Pi® Raspberry Pi rb-strompi2-case, černá

Kryt pro Raspberry Pi® Raspberry Pi rb-strompi2-case, černá

Kryt pro Raspberry Pi® Raspberry Pi rb-strompi2-case, černá (conrad.cz)

Kryt pro Raspberry Pi® Raspberry Pi R3 Case LCD, černá

Kryt pro Raspberry Pi® Raspberry Pi R3 Case LCD, černá

Kryt pro Raspberry Pi® Raspberry Pi R3 Case LCD, černá (conrad.cz)

Kryt Raspberry Pi B++ TEKO TEK-BERRY3.9, pro Raspberry Pi® B+, černá

Kryt Raspberry Pi B++ TEKO TEK-BERRY3.9, pro Raspberry Pi® B+, černá

Kryt Raspberry Pi B++ TEKO TEK-BERRY3.9, pro Raspberry Pi® B+, černá (conrad.cz)

Joy-it Raspberry Pi® 3 Model B

Joy-it Raspberry Pi® 3 Model B

Joy-it Raspberry Pi® 3 Model B (conrad.cz)

Kryt Raspberry Pi B++ TEKO TEK-BERRY3.0, pro Raspberry Pi® B+,…

Kryt Raspberry Pi B++ TEKO TEK-BERRY3.0, pro Raspberry Pi® B+, transparentní

Kryt Raspberry Pi B++ TEKO TEK-BERRY3.0, pro Raspberry Pi® B+, transparentní (conrad.cz)

Kryt pro Raspberry Pi® Raspberry Pi 3.2TC pro dotykový displej,…

Kryt pro Raspberry Pi® Raspberry Pi 3.2TC pro dotykový displej, akrylová čirá

Kryt pro Raspberry Pi® Raspberry Pi 3.2TC pro dotykový displej, akrylová čirá (conrad.cz)

Modul dotykového displeje pro Raspberry Pi® Joy-it RB-LCD5

Modul dotykového displeje pro Raspberry Pi® Joy-it RB-LCD5

Dotykový displej Joy-iT s úhlopříčkou 12,7 cm (5") vyniká kontrastním a ostrým obrazem a nabízí maximální rozlišení 800 x 480 pixelů. Součástí dodávky je speciální HDMI adaptér. Díky tomu lze displej umístit přímo na minipočítač Raspberry a pomocí otvorů pro šrouby připevnit k jednotce. (conrad.cz)

Pinová lišta Raspberry Pi® Raspberry Pi®, Phoenix Contact PSTD 0,65X0…

Pinová lišta Raspberry Pi® Raspberry Pi®, Phoenix Contact PSTD 0,65X0,65/18-3IS-2,54, černá

Pinová lišta Raspberry Pi® Raspberry Pi®, Phoenix Contact PSTD 0,65X0,65/18-3IS-2,54, černá (conrad.cz)

Rozšiřující deska pro raspberry pi® raspberry pi® a, b, b+ lk-base…

Rozšiřující deska pro raspberry pi® raspberry pi® a, b, b+ lk-base…

PopisZákladní deska Linker Kit umožňuje jednotlivé moduly Linker Kit jednoduše spojit s vaším Raspberry PI (A/B/B+). Disponuje 12 porty a jedním analogovým/digitálním konvertorem (ADC MCP-3008). Pomocí Linker Kit senzorů lze měřit teplotu, světlo, pohyby nebo dokonce magnetické pole. Pro signalizaci dosažení určité hodnoty nebo překročení mezní hodnoty lze k systému připojit nejrůznější Linker Kit LED desky. K zařízení lze připojit joystick, ovládací tlačítko, potenciometr a dotykový senzor. Základ tvoří Raspberry, Arduino nebo pcDuino ve spojení s vhodnou deskou Linker Kit. Jednotlivé desky lze propojit pomocí různě dlouhých propojovacích kabelů. Např. k teplotnímu senzoru lze tedy přiřadit různé LED desky, 0 až 15 °C signalizuje modrá LED dioda, 16 - 30 °C žlutá LED dioda, 30 °C a více… (fonetip.cz)

Krabička RASPBERRY Pi černá

Krabička RASPBERRY Pi černá

Oficiální krabička pro Raspberry Pi 3B, 2B a 1B+. Nadace stojící za vývojem Raspberry Pi vytvořila tuto oficiální krabičku tak, aby odrážela krásu, jednoduchost a eleganci samotného Raspberry Pi. Nejen že dobře vypadá a chrání Raspberry Pi, ale umožňuje i jednoduchý a opakovaný přístup ke všem jeho částem.Vlastnosti:- Elegantní kombinace černé a šedé- Všechny díly jsou jednoduše zacvakávací- Obsahuje otvory pro všechny konektory, včetně výřezu pro uSD kartu, a průhledné krytky LED kontrolek- Stabilitu zajišťují gumové protiskluzové nalepovací nohyKompatibilita s Raspberry Pi:- 1 Model B+- 2 Model B- 3 Model BObsah balení:- 1x Krabička Raspberry Pi černo-šedá- Černé dno- Černé spodní víko- Šedé horní víko- 2x Šedý bok- 4x Gumové protiskluzové nalepovací nohy (tipa.eu)

Kryt Raspberry Pi B++ TEKO TEK-BERRY3.40, pro Raspberry Pi® B+,…

Kryt Raspberry Pi B++ TEKO TEK-BERRY3.40, pro Raspberry Pi® B+, světle šedá

Kryt Raspberry Pi B++ TEKO TEK-BERRY3.40, pro Raspberry Pi® B+, světle šedá (conrad.cz)

RASPBERRY Pi transparentní (RASPBCLR)

RASPBERRY Pi transparentní (RASPBCLR)

Pouzdro pro Raspberry Pi model B+, Pi 2 model B a Pi 3 Už jste slyšeli o naprosto bombastickém počítači s velikostí na úrovni kreditní karty? Vyvíjí ho britská nadace Raspberry Pi s cílem podpořit výuku informatiky na školách. Perfektně ale také poslouží jako multimediální centrum v obývacím pokoji po boku vaší televize. Raspberry Pi Už jste slyšeli o naprosto bombastickém počítači s velikostí na úrovni kreditní karty? Vyvíjí ho britská nadace Raspberry Pi s cílem podpořit výuku informatiky na školách. Perfektně ale také poslouží jako multimediální centrum v obývacím pokoji po boku vaší televize. Tato fotografie je vypnuta z colorboxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z LightBoxu Tato fotografie je vypnuta z colorboxu a nebude se v něm… (alza.cz)

Kamera RASPBERRY Pi V2

Kamera RASPBERRY Pi V2

Oficiální kamerový modul pro Raspberry Pi ve verzi 2. Raspberry Pi kamerový modul může bý použit k natáčení HD videa, stejně jako pořizování fotografií. Jednoduchostí použití je vhodný pro začátečníky, ale má co nabídnout i pokročilím uživatelům. Kamera funguje se všemi modely Raspberry Pi, které mají kamerovým CSI port, a lze k ní přistupovat pomocí MMAL a V4L API. Existuje i řada neoficiálních knihoven včetně Picamera Python library. Kamerový modul nachází uplatnění například v domácím zabezpečení, nebo jako fotopast na divoká zvířata.Vlastnosti:- 8 megapixel Sony IMX219 CCD- Fotografie o rozlišení až 3280x2464- Video: 1080p při 30fps; 720p při 60 fps; a 640x480p při 90 fps nabízí i trochu zábavy se zpomalenými záběry- Připojuje se k CSI portu Raspberry Pi; spojení zajišťuje 15 cm flex… (tipa.eu)

Kamera Set Raspberry Pi® 3 Model B

Kamera Set Raspberry Pi® 3 Model B

Raspberry Pi® 3 je výkonný nástupce velmi úspěšného výpočetního systému o velikosti kreditní karty. Třetí generace minipočítače Raspberry je vybavena výkonným čtyřjádrovým procesorem ARM Cortex A53 s frekvencí 4x 1,2 GHz. Díky tomuto upgradu se Pi® 3 s určitými úkoly dokáže popasovat výrazně lépe než dřív. Pro rychlé a snadné připojení k síti má poprvé Wi-Fi a technologii Bluetooth® Low Energy přímo na desce. Rozložení komponent a konektorů Raspberry Pi® 3 je stejné jako u Raspberry Pi® 2 modelu B a Raspberry Pi® B+. Sada s kamerou je pro vaše Raspberry skvělým základem. Kromě nezbytného příslušenství ke zprovoznění minipočítače zároveň obsahuje užitečná rozšíření. Pouzdro desku dostatečně chrání a zároveň poskytuje dobrý přístup k rozhraním. Navíc je na jeho horní straně namontována… (conrad.cz)

Krabička RASPBERRY Pi červená

Krabička RASPBERRY Pi červená

Oficiální krabička pro Raspberry Pi 3B, 2B a 1B+. Nadace stojící za vývojem Raspberry Pi vytvořila tuto oficiální krabičku tak, aby odrážela krásu, jednoduchost a eleganci samotného Raspberry Pi. Nejen že dobře vypadá a chrání Raspberry Pi, ale umožňuje i jednoduchý a opakovaný přístup ke všem jeho částem.Vlastnosti:- Elegantní kombinace červené a bílé- Všechny díly jsou jednoduše zacvakávací- Obsahuje otvory pro všechny konektory, včetně výřezu pro uSD kartu, a průhledné krytky LED kontrolek- Stabilitu zajišťují gumové protiskluzové nalepovací nohyKompatibilita s Raspberry Pi:- 1 Model B+- 2 Model B- 3 Model BObsah balení:- 1x Malinové dno- 1x Malinové spodní víko- 1x Bílé horní víko- 2x Bílý bok- 4x Gumové protiskluzové nalepovací nohy (tipa.eu)

Modul s displejem pro Raspberry Pi® Joy-it sbc-lcd84x48, červená

Modul s displejem pro Raspberry Pi® Joy-it sbc-lcd84x48, červená

Modul s displejem pro Raspberry Pi® Joy-it sbc-lcd84x48, červená (conrad.cz)

Modul s displejem pro Raspberry Pi®, Joy-itOLED, 2.44 cm, 0.6"

Modul s displejem pro Raspberry Pi®, Joy-itOLED, 2.44 cm, 0.6"

Modul s displejem pro Raspberry Pi®, Joy-itOLED, 2.44 cm, 0.6" (conrad.cz)

Distanční sloupky pro Raspberry Pi

Distanční sloupky pro Raspberry Pi

Určeno k montáži rozšiřovacích desek Raspberry Pi. (conrad.cz)

Raspberry pi® 3 model b, 1 gb, bez os

Raspberry pi® 3 model b, 1 gb, bez os

VybaveníARM Cortex-A53 (4x 1.2 GHz) ProcesorPevný disk / 1 GB operační paměťGrafikaTechnické parametryOperační systémBez OSRozhraní: LAN (základní deska)1 xRozhraní: USB 2.0 (základní deska)4 xRozhraní (Počítač/Multumédia)USB 2.0 · cinch (video) · HDMI™ · LAN (až 100 Mbit/s) · audio, stereo (jack 3,5 mm)Rozměr, hloubka56 mmTyp PC (kategorie)Raspberry Pi® 3 Model BProcesorARM Cortex-A53 (4x 1.2 GHz)Rozhraní: HDMI1 xvýška17 mmŠířka85 mmoper.paměť1 GBPodporované paměťové kartyMicroSD]]> (fonetip.cz)

Propojovací kabel pro Raspberry Pi® pcDuino, Raspberry Pi® A, B, B+,…

Propojovací kabel pro Raspberry Pi® pcDuino, Raspberry Pi® A, B, B+, Arduino, Joy-it LK-Cable-50

Pomocí kabelu lze propojit jednotlivé moduly Linker Kit se základní deskou Linker Kit pro Raspberry, pcDuino a Arduino. S deskami Linker Kit lze realizovat různé projekty a experimenty. Objednat lze dodatečné senzory Linker Kit, jež zaznamenávají teplotu, světlo, pohyby nebo magnetické pole. K signalizaci dosažení určité hodnoty nebo překročení mezní hodnoty slouží různé LED desky Linker Kit, jež lze snadno kombinovat. Připojit lze také joystick, ovládací tlačítko, potenciometr nebo dotykový senzor. Základním prvkem je Raspberry, Arduino nebo pcDuino s vhodnou základní deskou Linker Kit. Jednotlivé desky Linker Kit lze propojit pomocí spojovacích kabelů dostupných v různých délkách. K teplotnímu senzoru lze tedy připojit např. různé LED desky, 0 až 15 °C signalizuje modrá LED dioda, 16 -… (conrad.cz)

Raspberry pi® 3 model b sada s displejem, 1 gb

Raspberry pi® 3 model b sada s displejem, 1 gb

PopisRaspberry Pi® 3 je výkonný nástupce velmi úspěšného výpočetního systému o velikosti kreditní karty. Třetí generace jednočipových počítačů Raspberry je vybavena výkonným čtyřjádrovým procesorem ARM Cortex-A53 (4x 1,2 GHz). Pro rychlé a snadné připojení k síti se poprvé nacházejí WiFi a Bluetooth Low Energy přímo na desce. Rozložení komponent a konektorů Raspberry Pi® 3 je stejné jako u Raspberry Pi® 2 modelu B a Raspberry Pi® B+. Kromě nezbytného příslušenství ke zprovoznění mikrokontroléru vám zároveň dodáme také užitečná rozšíření. 8,13cm (3.2) modul dotykového displeje modul lze jednoduše připojit k Raspberry Pi® 3. Odporový dotykový displej 320 x 240 px s LED podsvícením. S předinstalovanou linuxovou distribucí Raspbian Jessie. Akrylátové pouzdro zaručuje jednočipovému počítači i… (fonetip.cz)

RASPBERRY Pi Original (RB-Case+06)

RASPBERRY Pi Original (RB-Case+06)

Pouzdro pro Raspberry Pi model B+, Pi 2 model B a Pi 3 Pouzdro speciálně připravené pro miniaturní počítače Raspberry Pi ve verzi B+, Pi 2 B nebo Pi3. Poskytuje ochranu pro toto zařízení a dobře plní také estetickou funkci. Zastává funkci klasické skříně pro počítač, takže nechybí výřezy pro výstup konektorů. Instalace je velmi snadná. Pouzdro stačí ručně otevřít, vložit desku počítače a jednoduše zavřít zacvaknutím. Pouzdro speciálně připravené pro miniaturní počítače Raspberry Pi ve verzi B+, Pi 2 B a Pi 3. Poskytuje ochranu pro toto zařízení a dobře plní také estetickou funkci. Zastává funkci klasické skříně pro počítač, takže nechybí výřezy pro výstup konektorů. Instalace je velmi snadná. Pouzdro stačí ručně otevřít, vložit desku počítače a jednoduše zavřít zacvaknutím.… (alza.cz)

Rozšiřující deska pro Raspberry Pi® Joy-it Prototyping Pi Plate Kit

Rozšiřující deska pro Raspberry Pi® Joy-it Prototyping Pi Plate Kit

Pomocí této prázdné desky velice snadno vytvoříte nejrůznější obvody. Součástí dodávky je sada 18 konektorů. (conrad.cz)

RASPBERRY Pi PoE HAT (rb-poehead2)

RASPBERRY Pi PoE HAT (rb-poehead2)

Modul rozšiřující deska pro napájení Raspberry Pi 3 B+ přes Ethernet Tvoříte s mikropočítačem Raspberry Pi 3 B+? Jestli ano, tak se vám zajisté bude hodit praktická rozšiřující deska pro napájení právě tohoto modelu. Do RASPBERRY Pi PoE HAT stačí zapojit Ethernetový kabel a máte vystaráno. Výstupem tohoto rozšiřovací modulu je klasických 5 V/2,5 A. Klíčové vlastnosti modulu RASPBERRY Pi PoE HATRozšiřující deska pro Raspberry Pi 3 B+Do RASPBERRY Pi PoE HA stačí zapojit EthernetTento modul zajistí napájení mikropočítačeVýstup je klasických 5 V/2,5 A (alza.cz)

RASPBERRY Pi černé (RB-Case+04B)

RASPBERRY Pi černé (RB-Case+04B)

Pouzdro pro Raspberry Pi model B+ a Pi 2 model B a Pi 3, plast Už jste slyšeli o naprosto bombastickém počítači s velikostí na úrovni kreditní karty? Vyvíjí ho britská nadace Raspberry Pi s cílem podpořit výuku informatiky na školách. Perfektně ale také poslouží jako multimediální centrum v obývacím pokoji po boku vaší televize. Raspberry PiUž jste slyšeli o naprosto bombastickém počítači s velikostí na úrovni kreditní karty? Vyvíjí ho britská nadace Raspberry Pi s cílem podpořit výuku informatiky na školách. Perfektně ale také poslouží jako multimediální centrum v obývacím pokoji po boku vaší televize. Tato fotografie je vypnuta z colorboxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z LightBoxu … (alza.cz)

Raspberry pi® 3 model b rozšiřující sada renkforce, 1 gb

Raspberry pi® 3 model b rozšiřující sada renkforce, 1 gb

PopisRaspberry Pi® 3 je výkonný nástupce velmi úspěšného výpočetního systému o velikosti kreditní karty. Třetí generace mini počítače Raspberry je vybavena výkonným čtyřjádrovým procesorem ARM Cortex-A53 s frekvencí 4x 1,2 GHz. Díky tomuto upgradu se Pi® 3 s určitými úkoly dokáže popasovat výrazně lépe než dřív. Pro rychlé a snadné připojení k síti má poprvé Wi-Fi a technologii Bluetooth® Low Energy přímo na desce. Rozložení komponent a konektorů Raspberry Pi® 3 je stejné jako u Raspberry Pi® 2 modelu B a Raspberry Pi® B+. Rozšířená startovací sada je pro vaše Raspberry skvělým základem. Kromě nezbytného příslušenství ke zprovoznění mini počítače zároveň obsahuje užitečná rozšíření. Pouzdro desku dostatečně chrání a zároveň poskytuje dobrý přístup k rozhraním. O napájení se stará síťový… (fonetip.cz)

RASPBERRY Pi RB-Heatsink (RB-Heatsink)

RASPBERRY Pi RB-Heatsink (RB-Heatsink)

Chladič pasivní, pro Raspberry Pi Jednoduché ale funkční pasivní chlazení pro váš RASPBERRY Pi zajistí efektivní odvod tepla od čipů pro lepší stabilitu a životnost. V balení jsou tři universální hliníkové pasivy (jeden velký a dva malé) se samolepicí vrstvou pro jednoduchou instalaci.Jednoduché ale funkční pasivní chlazení pro váš RASPBERRY Pi zajistí efektivní odvod tepla od čipů pro lepší stabilitu a životnost. V balení jsou tři universální hliníkové pasivy (jeden velký a dva malé) se samolepicí vrstvou pro jednoduchou instalaci.Parametry a specifikace:Rozměry:1 ks 14 × 15 × 5 mm2 ks 8 × 8 × 5 mm (alza.cz)

RASPBERRY Pi 2.5A bílý (RB-Netzteil3-W)

RASPBERRY Pi 2.5A bílý (RB-Netzteil3-W)

Napájecí adaptér 2.5A, 5.1V, 13W, micro USB konektor, ochrana proti zkratu a přepětí, nízká spotřeba ve standby režimu, čtyři vyměnitelné zástrčky, délka kabelu 1.5m (alza.cz)

Rozšiřující deska pro Raspberry Pi® Joy-it sbc-motodriver1, ovládací…

Rozšiřující deska pro Raspberry Pi® Joy-it sbc-motodriver1, ovládací modul pro stejnosměrné motory černá

Rozšiřující deska pro Raspberry Pi® Joy-it sbc-motodriver1, ovládací modul pro stejnosměrné motory černá (conrad.cz)

RASPBERRY Pi SENSE HAT (RB-Sense-Hat)

RASPBERRY Pi SENSE HAT (RB-Sense-Hat)

Modul rozšiřující deska se senzory a 8x8 maticovým displejem pro Raspberry Pi 2, Pi 3  Senzorová rozšiřující karta byla speciálně narvžena pro Rapsberry Pi 2 a Pi 3. Všechny vlastníky Rapsberry Pi 2 a Pi 3 jistě potěší rozšiřující deska se senzory a 8×8 maticovým displejem. Jedná se o senzorovou kartu navrženou speciálně pro projekt Astro Pi, která kromě zmíněné 8×8 matice RGB LED obsahuje i pětitlačítkový joystick a senzory. Více informací o projektu získáte na stránkách výrobce raspberrypi.Senzory:AkcelerometrGyroskopMagnetometrTeploměrTlakoměrVlhkoměr (alza.cz)

Montážní sada pro Raspberry Pi® MAKERFACTORY VMP501

Montážní sada pro Raspberry Pi® MAKERFACTORY VMP501

Montážní sada pro Raspberry Pi® MAKERFACTORY VMP501 (conrad.cz)

RASPBERRY Pi 2.5A černý (RB-Netzteil3-B)

RASPBERRY Pi 2.5A černý (RB-Netzteil3-B)

Napájecí adaptér 2.5A, 5.1V, 13W, micro USB konektor, ochrana proti zkratu a přepětí, nízká spotřeba ve standby režimu, čtyři vyměnitelné zástrčky, délka kabelu 1.5m Napájecí adaptér Raspberry se stane užitečným společníkem při vašich cestách kolem světa. Je primárně určen pro Raspberry Pi, ale díky micro USB konektoru s ním lze v podstatě nabíjet i vše ostatní.Napájecí adaptér Raspberry se stane užitečným společníkem při vašich cestách kolem světa. Je primárně určen pro Raspberry Pi, ale díky micro USB konektoru s ním lze v podstatě nabíjet i vše ostatní. V balíčku se nachází 4 vyměnitelné zástrčky, díky nimž jej lze použít jako napájecí zdroj ve Velké Británii, Evropě, Austrálii a USA.S nabíjecím proudem 2,5 A, příkonem 13 W a maximálním napětím 5 V se… (alza.cz)

Kryt pro Raspberry Pi® Hammond Electronics 1593HAMPIGY, šedá

Kryt pro Raspberry Pi® Hammond Electronics 1593HAMPIGY, šedá

Kryt pro Raspberry Pi® Hammond Electronics 1593HAMPIGY, šedá (conrad.cz)

Kryt pro Raspberry Pi® Hammond Electronics 1593HAMPICLR, čirá

Kryt pro Raspberry Pi® Hammond Electronics 1593HAMPICLR, čirá

Kryt pro Raspberry Pi® Hammond Electronics 1593HAMPICLR, čirá (conrad.cz)

RASPBERRY Pi TV HAT (RB-TV-HAT)

RASPBERRY Pi TV HAT (RB-TV-HAT)

Modul rozšiřující deska pro příjem DVB-T2 TV přenosů pro Raspberry Pi 2, Pi 3 nebo vyšší s 40piny Přídavná deska RASPBERRY Pi TV HAT vám umožní jednoduše přijímat digitální pozemní televizní signál ve standardu DVB-T a DVB-T2 na všem Raspberry Pi. Můžete tak nahrávat a sledovat televizi, streamovat televizní vysílaní nebo vytvořit jednoduchý televizní server. Je vhodný pro všechny modely Raspberry Pi 2, 3 nebo 3+. Klíčové vlastnosti modulu RASPBERRY Pi TV HATRozšířující deska pro příjem DVB-T a DVB-T2 signáluVhodné pro Raspberry Pi 2, 3 nebo 3+Snadné streamování televizního signálu přes síť do jiných zařízeníObsah balení:1× Raspberry Pi TV uHAT1× sada distančních sloupků1× 40kolíkový nástavec1× anténní adaptér (alza.cz)

RASPBERRY Pi Original černá (RB-Case+06B)

RASPBERRY Pi Original černá (RB-Case+06B)

Pouzdro pro Raspberry Pi model B+, Rpi 2 B, Rpi 3 B, originální mini-skříň v černé barvě Pouzdro speciálně připravené pro miniaturní počítače Raspberry Pi ve verzi B+, Rpi 2 B a Rpi 3 B. Poskytuje ochranu pro toto zařízení a dobře plní také estetickou funkci. Pouzdro speciálně připravené pro miniaturní počítače Raspberry Pi ve verzi B+, Rpi 2 B a Rpi 3 B. Poskytuje ochranu pro toto zařízení a dobře plní také estetickou funkci. Zastává funkci klasické skříně pro počítač, takže nechybí výřezy pro výstup konektorů. Instalace je velmi snadná. Pouzdro stačí ručně otevřít, vložit desku počítače a jednoduše zavřít zacvaknutím. Klíčové vlastnostiPouzdro jako skříň pro miniaturní počítače Raspberry PiEsteticky vydařená ochrana citlivé elektronikyVýřezy připravené pro výstup… (alza.cz)

Montážní sada pro Raspberry Pi® MAKERFACTORY VMP500

Montážní sada pro Raspberry Pi® MAKERFACTORY VMP500

Montážní sada pro Raspberry Pi® MAKERFACTORY VMP500 (conrad.cz)

Rozšiřující deska Z Wave pro Raspberry Pi

Rozšiřující deska Z Wave pro Raspberry Pi

Rozšiřující deska Z Wave pro Raspberry Pi (conrad.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít