RASPBERRY Pi Compute module 3 I/O (Raspberry-PI-CK3IO)

RASPBERRY Pi 3 Model B (Raspberry-PI-3)

RASPBERRY Pi 3 Model B (Raspberry-PI-3)

Mini počítač CPU Broadcom Quad-Core BCM2837 1.2 GHz 64bit, VideoCore IV 3D GPU, 1GB RAM, Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.1, 4x USB, HDMI, RJ-45, microSD slot RASPBERRY Pi 3 představuje mini počítač sloužící jako mutimediální doplněk k vaší televizi. Nabízí výkonný grafický čip a podporu bezdrátových rozhraní. Jednodeskový mikropočítač RASPBERRY Pi 3 je pokračovatelem úspěšných počítačů založených na platformě ARM. Představen byl na den přesně čtyři roky po své první verzi a přináší několik novinek, jako je výkonnější procesor a bezdrátová rozhraní WiFi a Bluetooth. Pi 3 podporuje celou řadu operačních systémů a skvěle poslouží jako multimediálním centrum v obývacím pokoji po boku vaší televize, a s připojením síťové karty se hodí i pro surfování na… (alza.cz)

RASPBERRY Pi 3 Model B+ (Raspberry-PI-3+)

RASPBERRY Pi 3 Model B+ (Raspberry-PI-3+)

Mini počítač CPU Broadcom Quad-Core BCM2837B0 1.4 GHz 64bit, VideoCore IV 3D GPU, 1GB RAM, Wi-Fi 802.11 b/g/n/ac, Bluetooth 4.2, 4x USB, HDMI, LAN, microSD slot RASPBERRY Pi 3 představuje mini počítač sloužící jako mutimediální doplněk k vaší televizi. Nabízí výkonný grafický čip a podporu bezdrátových rozhraní. Jednodeskový mikropočítač RASPBERRY Pi 3 Model B+ je pokračovatelem úspěšných počítačů založených na platformě ARM. Přináší hned několik novinek, jako je výkonnější procesor a bezdrátová rozhraní WiFi a Bluetooth 4.2. RASPBERRY  Pi 3 Model B+ podporuje celou řadu operačních systémů a skvěle poslouží jako základ multimediálního centra v obývacím pokoji po boku vaší televize, a s připojením síťové karty se hodí i pro surfování na internetu. Klíčové… (alza.cz)

RASPBERRY Pi 3 Model A+ (Raspberry-PI-3A+)

RASPBERRY Pi 3 Model A+ (Raspberry-PI-3A+)

Mini počítač CPU Broadcom Quad-Core BCM2837B0 1.4 GHz 64bit, VideoCore IV 3D GPU, 512MB RAM, Wi-Fi 802.11 b/g/n/ac, Bluetooth 4.2/BLE, 1x USB, HDMI, microSD slot, 1x Jack RASPBERRY Pi 3 představuje mini počítač sloužící jako mutimediální doplněk k vaší televizi. Nabízí výkonný grafický čip a podporu bezdrátových rozhraní. Jednodeskový Mini počítač RASPBERRY Pi 3 Model A+ je pokračovatelem úspěšných počítačů založených na platformě ARM. Mini počítač RASPBERRY Pi 3 Model A+ přináší hned několik novinek, jako je výkonnější procesor a bezdrátová rozhraní WiFi a Bluetooth 4.2. RASPBERRY  Pi 3 Model A+ podporuje celou řadu operačních systémů a skvěle poslouží jako základ multimediálního centra v obývacím pokoji po boku vaší televize, a s připojením síťové karty se hodí i… (alza.cz)

RASPBERRY Pi Zero WH (Raspberry-PI-ZWH)

RASPBERRY Pi Zero WH (Raspberry-PI-ZWH)

Mini počítač CPU Broadcom single-Core 1.0 GHz 64bit, 512MB RAM, Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0, 2x micro USB, mini-HDMI, microSD slot Mikropočítač, který nabídne bezdrátové připojení WiFi a Bluetooth. Výhodou jsou především jeho kompaktní rozměry a nízký odběr energie. Potěší každého IT nadšence. Další z řady oblíbených mikropočítačů RASPBERRY je tady. Model Pi Zero WH se chlubí opravdu úsporným designem o rozměrech 6 × 3 cm. Od svého předchůdce se však liší jednou zásadní věcí a to integrovanou WiFi kartou, která dokáže bezdrátově komunikovat s okolím. Klíčové vlastnosti mini počítače RASPBERRY Pi Zero WHMiniaturní počítačIntegrované bezdrátové rozhraní WiFi a Bluetooth 4.1Slot pro microSD kartuGPIO header: HAT-kompatibilní 40pin header na desce Procesor:… (alza.cz)

RASPBERRY Pi Camera Module V2 (rb-cameraV2)

RASPBERRY Pi Camera Module V2 (rb-cameraV2)

Modul pro Raspberry Pi 1 a Pi 2, 1080p, 8MPx, 30fps, bez IR filtru, včetně připojovacího kabelu  Už jste slyšeli o naprosto bombastickém počítači s velikostí na úrovni kreditní karty? Vyvíjí ho britská nadace Raspberry Pi s cílem podpořit výuku informatiky na školách. Perfektně ale také poslouží jako multimediální centrum v obývacím pokoji po boku vaší televize.Vítané rozšíření v podobě infračerveného kamerového modulu s nativním rozlišením až 8 Mpx. Připojení na samotnou desku Raspberry Pi se realizuje pomocí plochého kabelu se speciálním CSI rozhraním. Miniaturní rozměry jsou fascinující, ale i tak dovolí snímat video ve formátu až 1080p při 30 fps.Klíčové vlastnosti8 Mpx Sony IMX219 CCDFotografie o rozlišení až 3 280 × 2 464Čtveřice montážních otvorů pro upevnění kameryUrčeno pro… (alza.cz)

Uživatele, kteří hledají "RASPBERRY Pi Compute module 3 I/O (Raspberry-PI-CK3IO)" se dívají také na:

Sfp module
Yonex voltric 3
Bosch gll 3-80p bazar
Sony smartwatch 3 náhradní řemínek
Zaklínač 3 srdce z kamene limitovaná edice
Heroes of might and magic 3 complete

RASPBERRY Pi NoIR Camera Module V2 (rb-cameraV2IR)

RASPBERRY Pi NoIR Camera Module V2 (rb-cameraV2IR)

Modul pro Raspberry Pi 1 a Pi 2, 1080p, 8MPx, 30fps, bez IR filtru, včetně připojovacího kabelu  Už jste slyšeli o naprosto bombastickém počítači s velikostí na úrovni kreditní karty? Vyvíjí ho britská nadace Raspberry Pi s cílem podpořit výuku informatiky na školách. Perfektně ale také poslouží jako multimediální centrum v obývacím pokoji po boku vaší televize.Tento kamerový modul je však ozvláštněn tím, že postrádá infračervený filtr a veškeré pořízené obrázky budou za denního světla vypadat docela nezvykle. Získáte však schopnost nočního vidění při společném pořízení infračerveného osvětlení. Připojení na samotnou desku Raspberry Pi se realizuje pomocí plochého kabelu se speciálním CSI rozhraním. Miniaturní rozměry 20 × 25 × 10 mm jsou fascinující, ale i tak… (alza.cz)

RASPBERRY Pi 2 Model B (Raspberry-Pi-2B)

RASPBERRY Pi 2 Model B (Raspberry-Pi-2B)

Mini počítač CPU Broadcom Quad-Core BCM2836 900MHz, VideoCore IV 3D GPU, 1GB RAM, 4x USB, HDMI, RJ-45, microSD slot   Miniaturní počítač za bezkonkurenční cenu Nástupce úžasného minipočítače RASPBERRY Pi si zachovává všechny jeho přednosti, ale dostal do vínku výkonnější čtyřjádrový procesor a dvojnásobnou paměť RAM. Perfektně poslouží jako multimediálním centrum v obývacím pokoji po boku vaší televize. Pro tento účel je skvěle přizpůsobený výkonným grafickým čipem s kompozitním výstupem i s HDMI přenášejícím zvuk. Přehrajete s ním většinu dostupných formátů. Dokonce se počítá s videem H.264 s datovým tokem až 40 Mbps, což odpovídá kvalitě Blu-ray. S připojením síťové karty se hodí i pro surfování internetem. Vysoká flexibilita Počítač je dodávaný v podobě… (alza.cz)

Rozšiřující deska pro raspberry pi® raspberry pi® a, b, b+,…

Rozšiřující deska pro raspberry pi® raspberry pi® a, b, b+,…

PopisKonvertor se k Raspberry Pi se jednoduše připojí pomocí USB ? Micro USB kabelu. Díky tomu máte nyní k dispozici slot na SDXC karty s podstatně větší kapacitou paměti, než nabízí stávající slot na karty SD karty. Toto řešení se dokonale hodí pro projekty s velkými nároky na úložiště.VybaveníRozšiřuje Raspberry Pi o slot na karty SDXC.Podporuje paměť do 2 TB.VlastnostiPodporuje karty SDXC (Secure Digital eXtended Capacity).Rozsah dodávkyRozšiřující deskaSada pro připevnění a distanční držákSpojovací USB kabel (0,15 m)Technické parametryTyp příslušenství (jednodeskové PC)Rozšiřující deska pro Raspberry Pi®Vhodný pro (vývojový počítač)Raspberry Pi® A, B, B+]]> (fonetip.cz)

Rozšiřující deska pro raspberry pi® raspberry pi® a, b, b+,…

Rozšiřující deska pro raspberry pi® raspberry pi® a, b, b+,…

PopisRaspberry Pi lze snadno využít k multimediálním účelům. Moduly M.2 SATA jsou mnohem menší než pevné disky. V porovnání s nimi jsou také odolnější proti otřesům. Desku je k Raspberry Pi možné přesně přišroubovat. Paměťový modul lze také přišroubovat. Přenos dat na Raspberry Pi probíhá prostřednictvím rozhraní USB.VybaveníRozšiřuje mini počítač Raspberry Pi o jeden SATA port.VlastnostiPodporuje disky SSD v těchto formátech: 2280, 2260, 2242 a 2230.Možnost oboustranného osazení, max. výška součástí 1,5 mmPodporuje USB 2.0Rozsah dodávkyRozšiřující deska M.2 SATA4x šroub M2.54x matice4x distanční čep M2.51x USB kabel (0,15 m)Technické parametryTyp příslušenství (jednodeskové PC)Rozšiřující deska pro Raspberry Pi®Vhodný pro (vývojový počítač)Raspberry Pi® A, B, B+Zásuvka základní deskyM.2… (fonetip.cz)

RASPBERRY Pi transparentní (RASPBCLR)

RASPBERRY Pi transparentní (RASPBCLR)

Pouzdro pro Raspberry Pi model B+, Pi 2 model B a Pi 3 Už jste slyšeli o naprosto bombastickém počítači s velikostí na úrovni kreditní karty? Vyvíjí ho britská nadace Raspberry Pi s cílem podpořit výuku informatiky na školách. Perfektně ale také poslouží jako multimediální centrum v obývacím pokoji po boku vaší televize. Raspberry Pi Už jste slyšeli o naprosto bombastickém počítači s velikostí na úrovni kreditní karty? Vyvíjí ho britská nadace Raspberry Pi s cílem podpořit výuku informatiky na školách. Perfektně ale také poslouží jako multimediální centrum v obývacím pokoji po boku vaší televize. Tato fotografie je vypnuta z colorboxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z LightBoxu Tato fotografie je vypnuta z colorboxu a nebude se v něm… (alza.cz)

Raspberry pi® 3 model b, 1 gb, bez os

Raspberry pi® 3 model b, 1 gb, bez os

VybaveníARM Cortex-A53 (4x 1.2 GHz) ProcesorPevný disk / 1 GB operační paměťGrafikaTechnické parametryOperační systémBez OSRozhraní: LAN (základní deska)1 xRozhraní: USB 2.0 (základní deska)4 xRozhraní (Počítač/Multumédia)USB 2.0 · cinch (video) · HDMI™ · LAN (až 100 Mbit/s) · audio, stereo (jack 3,5 mm)Rozměr, hloubka56 mmTyp PC (kategorie)Raspberry Pi® 3 Model BProcesorARM Cortex-A53 (4x 1.2 GHz)Rozhraní: HDMI1 xvýška17 mmŠířka85 mmoper.paměť1 GBPodporované paměťové kartyMicroSD]]> (fonetip.cz)

RASPBERRY Pi Original (RB-Case+06)

RASPBERRY Pi Original (RB-Case+06)

Pouzdro pro Raspberry Pi model B+, Pi 2 model B a Pi 3 Pouzdro speciálně připravené pro miniaturní počítače Raspberry Pi ve verzi B+, Pi 2 B nebo Pi3. Poskytuje ochranu pro toto zařízení a dobře plní také estetickou funkci. Zastává funkci klasické skříně pro počítač, takže nechybí výřezy pro výstup konektorů. Instalace je velmi snadná. Pouzdro stačí ručně otevřít, vložit desku počítače a jednoduše zavřít zacvaknutím. Pouzdro speciálně připravené pro miniaturní počítače Raspberry Pi ve verzi B+, Pi 2 B a Pi 3. Poskytuje ochranu pro toto zařízení a dobře plní také estetickou funkci. Zastává funkci klasické skříně pro počítač, takže nechybí výřezy pro výstup konektorů. Instalace je velmi snadná. Pouzdro stačí ručně otevřít, vložit desku počítače a jednoduše zavřít zacvaknutím.… (alza.cz)

Raspberry pi® 3 model b sada s displejem, 1 gb

Raspberry pi® 3 model b sada s displejem, 1 gb

PopisRaspberry Pi® 3 je výkonný nástupce velmi úspěšného výpočetního systému o velikosti kreditní karty. Třetí generace jednočipových počítačů Raspberry je vybavena výkonným čtyřjádrovým procesorem ARM Cortex-A53 (4x 1,2 GHz). Pro rychlé a snadné připojení k síti se poprvé nacházejí WiFi a Bluetooth Low Energy přímo na desce. Rozložení komponent a konektorů Raspberry Pi® 3 je stejné jako u Raspberry Pi® 2 modelu B a Raspberry Pi® B+. Kromě nezbytného příslušenství ke zprovoznění mikrokontroléru vám zároveň dodáme také užitečná rozšíření. 8,13cm (3.2) modul dotykového displeje modul lze jednoduše připojit k Raspberry Pi® 3. Odporový dotykový displej 320 x 240 px s LED podsvícením. S předinstalovanou linuxovou distribucí Raspbian Jessie. Akrylátové pouzdro zaručuje jednočipovému počítači i… (fonetip.cz)

RASPBERRY Pi PoE HAT (rb-poehead2)

RASPBERRY Pi PoE HAT (rb-poehead2)

Modul rozšiřující deska pro napájení Raspberry Pi 3 B+ přes Ethernet Tvoříte s mikropočítačem Raspberry Pi 3 B+? Jestli ano, tak se vám zajisté bude hodit praktická rozšiřující deska pro napájení právě tohoto modelu. Do RASPBERRY Pi PoE HAT stačí zapojit Ethernetový kabel a máte vystaráno. Výstupem tohoto rozšiřovací modulu je klasických 5 V/2,5 A. Klíčové vlastnosti modulu RASPBERRY Pi PoE HATRozšiřující deska pro Raspberry Pi 3 B+Do RASPBERRY Pi PoE HA stačí zapojit EthernetTento modul zajistí napájení mikropočítačeVýstup je klasických 5 V/2,5 A (alza.cz)

RASPBERRY Pi černé (RB-Case+04B)

RASPBERRY Pi černé (RB-Case+04B)

Pouzdro pro Raspberry Pi model B+ a Pi 2 model B a Pi 3, plast Už jste slyšeli o naprosto bombastickém počítači s velikostí na úrovni kreditní karty? Vyvíjí ho britská nadace Raspberry Pi s cílem podpořit výuku informatiky na školách. Perfektně ale také poslouží jako multimediální centrum v obývacím pokoji po boku vaší televize. Raspberry PiUž jste slyšeli o naprosto bombastickém počítači s velikostí na úrovni kreditní karty? Vyvíjí ho britská nadace Raspberry Pi s cílem podpořit výuku informatiky na školách. Perfektně ale také poslouží jako multimediální centrum v obývacím pokoji po boku vaší televize. Tato fotografie je vypnuta z colorboxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z LightBoxu … (alza.cz)

RASPBERRY Pi SENSE HAT (RB-Sense-Hat)

RASPBERRY Pi SENSE HAT (RB-Sense-Hat)

Modul rozšiřující deska se senzory a 8x8 maticovým displejem pro Raspberry Pi 2, Pi 3  Senzorová rozšiřující karta byla speciálně narvžena pro Rapsberry Pi 2 a Pi 3. Všechny vlastníky Rapsberry Pi 2 a Pi 3 jistě potěší rozšiřující deska se senzory a 8×8 maticovým displejem. Jedná se o senzorovou kartu navrženou speciálně pro projekt Astro Pi, která kromě zmíněné 8×8 matice RGB LED obsahuje i pětitlačítkový joystick a senzory. Více informací o projektu získáte na stránkách výrobce raspberrypi.Senzory:AkcelerometrGyroskopMagnetometrTeploměrTlakoměrVlhkoměr (alza.cz)

RASPBERRY Pi RB-Heatsink (RB-Heatsink)

RASPBERRY Pi RB-Heatsink (RB-Heatsink)

Chladič pasivní, pro Raspberry Pi Jednoduché ale funkční pasivní chlazení pro váš RASPBERRY Pi zajistí efektivní odvod tepla od čipů pro lepší stabilitu a životnost. V balení jsou tři universální hliníkové pasivy (jeden velký a dva malé) se samolepicí vrstvou pro jednoduchou instalaci.Jednoduché ale funkční pasivní chlazení pro váš RASPBERRY Pi zajistí efektivní odvod tepla od čipů pro lepší stabilitu a životnost. V balení jsou tři universální hliníkové pasivy (jeden velký a dva malé) se samolepicí vrstvou pro jednoduchou instalaci.Parametry a specifikace:Rozměry:1 ks 14 × 15 × 5 mm2 ks 8 × 8 × 5 mm (alza.cz)

RASPBERRY Pi 2.5A černý (RB-Netzteil3-B)

RASPBERRY Pi 2.5A černý (RB-Netzteil3-B)

Napájecí adaptér 2.5A, 5.1V, 13W, micro USB konektor, ochrana proti zkratu a přepětí, nízká spotřeba ve standby režimu, čtyři vyměnitelné zástrčky, délka kabelu 1.5m Napájecí adaptér Raspberry se stane užitečným společníkem při vašich cestách kolem světa. Je primárně určen pro Raspberry Pi, ale díky micro USB konektoru s ním lze v podstatě nabíjet i vše ostatní.Napájecí adaptér Raspberry se stane užitečným společníkem při vašich cestách kolem světa. Je primárně určen pro Raspberry Pi, ale díky micro USB konektoru s ním lze v podstatě nabíjet i vše ostatní. V balíčku se nachází 4 vyměnitelné zástrčky, díky nimž jej lze použít jako napájecí zdroj ve Velké Británii, Evropě, Austrálii a USA.S nabíjecím proudem 2,5 A, příkonem 13 W a maximálním napětím 5 V se… (alza.cz)

RASPBERRY Pi 2.5A bílý (RB-Netzteil3-W)

RASPBERRY Pi 2.5A bílý (RB-Netzteil3-W)

Napájecí adaptér 2.5A, 5.1V, 13W, micro USB konektor, ochrana proti zkratu a přepětí, nízká spotřeba ve standby režimu, čtyři vyměnitelné zástrčky, délka kabelu 1.5m (alza.cz)

RASPBERRY case pro 7" display a Raspberry Pi (RB-LCD-7Case)

RASPBERRY case pro 7" display a Raspberry Pi (RB-LCD-7Case)

Pouzdro pro Raspberry Pi model B+ a Pi 2 model B a Pi 3, pro oficiální touch 7" display, plast RASPBERRY case je pouzdro pro oficiální 7" touch display. Pouzdro je vyrobeno z pevného plastu a je určeno pro modely Raspberry Pi model B+ a Pi 2 model B a Pi 3. Krabička je dodávána v rozloženém stavu a je nutné si krabičku složit. Krabička se skládá bez nutnosti jakéhokoli lepidla či spojovacího materiálu. Pouzdro je vybaveno všemi nutnými výřezy na konektory. Klíčové vlastnosti pouzdra RASPBERRY case pro 7" touch displayPouzdro pro oficiální touch display RASPBERRYVeškeré výřezy pro konektory na krabičceKrabička je zabalena v rozloženém stavuSložení bez nutnosti spojovacího materiálu (alza.cz)

RASPBERRY Pi Original černá (RB-Case+06B)

RASPBERRY Pi Original černá (RB-Case+06B)

Pouzdro pro Raspberry Pi model B+, Rpi 2 B, Rpi 3 B, originální mini-skříň v černé barvě Pouzdro speciálně připravené pro miniaturní počítače Raspberry Pi ve verzi B+, Rpi 2 B a Rpi 3 B. Poskytuje ochranu pro toto zařízení a dobře plní také estetickou funkci. Pouzdro speciálně připravené pro miniaturní počítače Raspberry Pi ve verzi B+, Rpi 2 B a Rpi 3 B. Poskytuje ochranu pro toto zařízení a dobře plní také estetickou funkci. Zastává funkci klasické skříně pro počítač, takže nechybí výřezy pro výstup konektorů. Instalace je velmi snadná. Pouzdro stačí ručně otevřít, vložit desku počítače a jednoduše zavřít zacvaknutím. Klíčové vlastnostiPouzdro jako skříň pro miniaturní počítače Raspberry PiEsteticky vydařená ochrana citlivé elektronikyVýřezy připravené pro výstup… (alza.cz)

RASPBERRY Pi TV HAT (RB-TV-HAT)

RASPBERRY Pi TV HAT (RB-TV-HAT)

Modul rozšiřující deska pro příjem DVB-T2 TV přenosů pro Raspberry Pi 2, Pi 3 nebo vyšší s 40piny Přídavná deska RASPBERRY Pi TV HAT vám umožní jednoduše přijímat digitální pozemní televizní signál ve standardu DVB-T a DVB-T2 na všem Raspberry Pi. Můžete tak nahrávat a sledovat televizi, streamovat televizní vysílaní nebo vytvořit jednoduchý televizní server. Je vhodný pro všechny modely Raspberry Pi 2, 3 nebo 3+. Klíčové vlastnosti modulu RASPBERRY Pi TV HATRozšířující deska pro příjem DVB-T a DVB-T2 signáluVhodné pro Raspberry Pi 2, 3 nebo 3+Snadné streamování televizního signálu přes síť do jiných zařízeníObsah balení:1× Raspberry Pi TV uHAT1× sada distančních sloupků1× 40kolíkový nástavec1× anténní adaptér (alza.cz)

RASPBERRY Pi Touch display 7" (RB-LCD-7)

RASPBERRY Pi Touch display 7" (RB-LCD-7)

LCD monitor pro RPI - multidotykový 7" LCD, 800x480, 24bit, kontrast 500:1, 250cd/m2, připojení přes GPIO a ribbon do DSI portu Oficiální dotykový display pro RASPBERRY Pi vám dá možnost vytvořit si vlastní all-in-one systémy jako jsou například tablety a další. Display nabízí rozlišení 800 × 480 pixelů na úhlopříčce 7". Podporuje ovládání až deseti prsty a on-screen klávesnici v systému Raspbian, systém tak lze snadno ovládat i bez fyzické klávesnice a myši. Připojení je realizováno je přes dva kabely - napájecí kabel do GPIO portu a ribbon kabel do DSI portu.Oficiální dotykový display pro RASPBERRY Pi vám dá možnost vytvořit si vlastní all-in-one systémy jako jsou například tablety a další. Display nabízí rozlišení 800 × 480 pixelů na úhlopříčce 7". Podporuje ovládání až… (alza.cz)

Adaptér usb na msata pro mini počítač raspberry pi

Adaptér usb na msata pro mini počítač raspberry pi

PopisKonvertor se jednoduše připojí pomocí USB ? Micro USB kabelu k raspberry Pi. Tím se zpřístupní mSATA port, ke kterému je možné připojit další paměťová média.VybaveníRozšiřuje Raspberry Pi o mSATA portRozsah dodávkyUSB ? mSATA konvertorTechnické parametryTyp příslušenství (jednodeskové PC)Rozšiřující deska pro Raspberry Pi®Vhodný pro (vývojový počítač)Raspberry Pi® A, B, B+Zásuvka základní deskyMSATA]]> (fonetip.cz)

Seed Studio GrovePi+ Starter Kit for Raspberry Pi (110060161)

Seed Studio GrovePi+ Starter Kit for Raspberry Pi (110060161)

Stavebnice - HiTech elektronická, starter kit pro Raspberry Pi (kompatibilní s RPi B/B+/A+/2/3), snímače teploty, vlhkosti, vzdálenosti, úhlu natočení, světla, zvuku, modul relé, buzzer, 3xLED, tlačítko, propojovací kabely, LCD display s RGB podsvícením, kompatibilní s Linux a Win10 IoT + příručka (v angličtině) Skvělá sestava snímačů okolních faktorů jako je vlhkost, teplota, světlo či zvuk doplněná rovnou o rozhraní GrovePi+ a LCD displeje s podsvícením. Rozšiřuje tak možnosti využití minipočítače Raspberry Pi. Lámete si hlavu s technickým řešením svého IoT projektu? Rozšiřte si možnosti využití Raspberry Pi díky setu, který přináší nejen velké množství snímačů a elektronické součástky. Můžete se těšit také na LCD… (alza.cz)

Mini pc raspberry pi 2, model b, 1 gb ram

Mini pc raspberry pi 2, model b, 1 gb ram

PopisRaspberry Pi® 2 je výkonným vylepšeným výrobkem úspěšné řady počítačů o velikosti kreditní karty. Druhá generace Raspberry je vybavena úsporným, přesto výkonným procesorem ARM Cortex-A7 Quad-Core se čtyřmi jádry o frekvenci 900 MHz a 1 GB RAM. Díky těmto inovacím nabízí až 6x větší výkon oproti předchozí verzi 1, resp. modelům B a B+. Rozměrově a rozmístěním periferíí je Raspberry Pi® 2 shodný s modelem B+. 4 USB 2.0 konektory, LAN připojení a HDMI™ výstup umožňují jednoduchý provoz a rychlé připojení. Raspberry Pi® je všestranný a perfektně poslouží například jako multimediální centrum. Na HDMI výstupu lze sledovat videa v HD rozlišení. Z minipočítače se může stát malý server, na kterém nepřetržitě poběží serverové služby, jako web, FTP, SAMBA, SSH, apod. Na port GPI0 lze připojit… (fonetip.cz)

Barevné propojovací kabely pro raspberry pi, 10 ks, 50 cm

Barevné propojovací kabely pro raspberry pi, 10 ks, 50 cm

PopisPomocí tohoto propojovacího kabelu můžete k mikropočítači Raspberry Pi snadno a flexibilně připojit různé komponenty, například prototypovou desku nebo displej. Kvalitní 20pólový kabel má délku 50 cm.VybaveníPro připojení vlastních desek k Raspberry PiTechnické parametryTyp příslušenství (jednodeskové PC)Propojovací kabel pro Raspberry Pi®Vhodný pro (vývojový počítač)Raspberry Pi®BarvaBarevná]]> (fonetip.cz)

Adaptér usb na sata pro mini počítač raspberry pi

Adaptér usb na sata pro mini počítač raspberry pi

PopisKonvertor se zcela jednoduše propojí USB ? micro USB kabelem s Raspberry Pi. Tím vznikne SATA port, ke kterému je možné připojovat další paměťová média.VybaveníRozšiřte raspberry Pi o SATA portRozsah dodávkyKonvertor rozhraní USB na SATATechnické parametryTyp příslušenství (jednodeskové PC)Rozšiřující deska pro Raspberry Pi®Zásuvka základní deskySATA]]> (fonetip.cz)

Adaptér pro připojení rozhraní rs 232 do mini počítač raspberry pi

Adaptér pro připojení rozhraní rs 232 do mini počítač raspberry pi

PopisTato deska rozšíří Raspberry Pi o jeden sériový port RS232.VybaveníRozšíří raspberry Pi o RS232 port.Rozsah dodávkyDeska RS232Technické parametryTyp příslušenství (jednodeskové PC)Rozšiřující deska pro Raspberry Pi®Vhodný pro (vývojový počítač)Raspberry Pi® A, B, B+]]> (fonetip.cz)

Wi-fi edimax n150 nano ew-7811un, vhodný pro raspberry pi

Wi-fi edimax n150 nano ew-7811un, vhodný pro raspberry pi

EW-7811je bezdrátový USB nano adaptér, podporující maximální dosah a rychlost. Navzdory své velikosti podporuje tento adaptér přenosové rychlosti až 150 Mbit/s a pokud se připojí k bezdrátovém zařízení se standardem 802.11n, je spojení až 3x rychlejší než přes standard 11g. Pro přístup k vysokorychlostní síti jej stačí pouze zapojit do USB konektoru na počítači. EW-7811splňuje bezdrátové standardy IEEE802.11b/g/n. Díky použití nejnovějších bezdrátových technologií může EW-7811ve srovnání se starším 11g adaptérem dosáhnout až trojnásobného zrychlení a výrazného snížení mrtvých zón. Přenosové rychlosti 150 Mbit/s je dosaženo, když je zařízení připojeno podle standardu 802.11n, čímž je signál posílán dál a spojení je mnohem stabilnější než se starými sítěmi 802.11g. EW-7811používá chytrý… (fonetip.cz)

Seed Studio Grove Starter Kit for IoT based on Raspberry Pi …

Seed Studio Grove Starter Kit for IoT based on Raspberry Pi (110060482)

Stavebnice - HiTech elektronická, starter kit pro Raspberry Pi (kompatibilní s RPi B/B+/A+/2/3), snímače teploty, vlhkosti, vzdálenosti, úhlu natočení, světla, zvuku, modul relé, buzzer, LED Bar, tlačítko, propojovací kabely, LCD display s RGB podsvícením, HDMI display s touchscreenem, kabely, kompatibilní s Linux a Win10 IoT, Microsoft Azure + příručka (v angličtině) Skvělá sestava snímačů okolních faktorů jako je vlhkost, teplota, světlo či zvuk doplněná rovnou o rozhraní GrovePi+ a HDMI a LCD displeje. Rozšiřuje tak možnosti využití minipočítače Raspberry Pi.Lámete si hlavu s technickým řešením svého IoT projektu? Rozšiřte si možnosti využití Raspberry Pi díky setu, který přináší nejen velké množství… (alza.cz)

RASPBERRY Pi USB-A/USB-B napájecí kabel s vypínačem (K-1470)

RASPBERRY Pi USB-A/USB-B napájecí kabel s vypínačem (K-1470)

Napájecí kabel s vypínačem pro RaspberryPi a jiné jednodeskové mini počítače s konektorem microUSB, délka kabelu 1.5m Šikovná pomůcka ve formě napájecího kabelu pro mikropočítače typu Raspberry Pi nebo jiné (Arduino, Banana Pi, Cubieboard, ...). Stačí zapojit a napájení svého zařízení můžete ovládat pomocí vypínače (minimalizace mechanického opotřebení). Kabel má konektor USB-A na micro USB-B, vhodný právě pro mikropočítače. Jeho celková délka je 1,5 m. Klíčové vlastnosti napájecího kabelu pro RASPBERRY PiNapájecí kabel pro mikropočítače typu Raspberry Pi a jinéOvládání napájení pomocí vypínače, minimalizace mechanického opotřebeníKonektor USB-A na micro USB-BDélka kabelu celkem 1,5 m (alza.cz)

Adaptér vhodný pro raspberry pi® do zásuvky (230 v), 2500 ma, bílá

Adaptér vhodný pro raspberry pi® do zásuvky (230 v), 2500 ma, bílá

PopisNapájecí zdroj schválený nadací Pi Foundation pro Pi 3 v černé a bílé barvě. Síťový zdroj je opatřen vestavěným kabelem a microUSB konektorem. Lze k němu připojit některý ze čtyř vyměnitelných napájecích adaptérů - síťový adaptér pro Velkou Británii, Evropu, Austrálii a USA.VybaveníOchrana proti zkratu, přetížení a přepětíNízká spotřeba proudu v režimu StandbyDvojitá izolovace podle třídy IIERP účinnost úroveň 6Technické parametryVýstupní napětí5.1 V/DCTyp (výrobce)RB síťový zdroj W bíláVstupní napětí115 V/AC · 230 V/ACTyp napájecího adaptéru (kategorie)Adaptérdélka73.7 mmPočet výstupů1 xPříkon13 WVýstupMicroUSBMísto použitíDo zásuvky (230 V)Délka kabelu1.5 mMax. výstupní proud na kanál2500 mARozsah vstupního napětí90 - 264 V/ACBarvaBílávýška35.1 mmŠířka45.1 mmVýstupní proud (max.… (fonetip.cz)

Raspberry Pi - uživatelská příručka, 2. aktualizované vydání (978-80…

Raspberry Pi - uživatelská příručka, 2. aktualizované vydání (978-80-251-4819-8)

Elektronická kniha - 2. aktualizované vydání - autor Eben Upton, Gareth Halfacree, 280 stran Jak využít Raspberry Pi naplno?  Seznamte se s možnostmi, jak využít minipočítač Raspberry Pi v nejrůznějších scénářích. Proměňte jej v kancelářský počítač s nízkou spotřebou, multimediální centrum, nebo z něj vytvořte webový server. Učte se na něm programovat, nebo jej doplňte dalšími rozšiřujícími deskami a zkoumejte propojení a spolupráci jednotlivých hardwarových komponent. To vše lze s Raspberry Pi vyzkoušet bez nutnosti velkých investic. (alza.cz)

Secondary Level 3: Life of Pi + CD

Secondary Level 3: Life of Pi + CD

What happens when a cargo ship sinks in the Pacific Ocean, leaving only one lifeboat of survivors? And what happens if those survivors are a hyena, a zebra (with a broken leg), a female orangutan and a Bengal tiger called Richard Parker? Sixteenyearold Pi Piscine Patel is about to find out (knihydobrovsky.cz)

PRINT IT Canon FX10 černý (PI-3)

PRINT IT Canon FX10 černý (PI-3)

Alternativní toner pro tiskárny Canon L100, L120, L140, L160, L95, L95IN, L100, L120, L140, L160, L190, L90, MF4270, MF4000, MF4010, MF4018, MF4100, MF4120, MF4122, MF4140, MF4150, MF4270, MF4300, MF4320d, MF4330d, MF4340d, MF4350d, MF4370dn, MF4380dn, MF4600, MF4650, MF4660pl, MF4690, MF4690pl, PCD440, PCD450, výtěžnost 2000 stran  Šetřete chytře a zvolte ten pravý spotřební materiál pro vaši tiskárnu. Alternativní toner PRINT IT nabízí vždy perfektní tiskové výsledky. Stále se rozšiřující počet spokojených zákazníků oceňuje spotřební materiál PRINT IT pro jeho technologickou vyspělost a kvalitu užitých komponent. Společnost využívá prémiový tonerový prášek a inkoust, díky nimž můžete vždy očekávat kvalitní a bezchybný tisk. To vše za přívětivou cenu. Odhoďte předsudky… (alza.cz)

Hannah Edun raspberry sorbet/raspberry mel Velikost: 36

Hannah Edun raspberry sorbet/raspberry mel Velikost: 36

Popis produktu Edun je technická druhá vrstva pro všechny lyžařky, skialpinistky, běžkařky a vůbec vyznavačky aktivně tráveného času, které od oblečení nečekají jen to, že bude vypadat dobře. Použitý svrchní materiál na předním zatepleném dílci je větruvzdorný, zadní díl je naopak prodyšný a strečový. Tato kombinace vás podrží v chladných povětrnostních podmínkách. Rukávy spolu se spodním krajem jsou lemované gumou, spolu se stojáčkem vám pak dopřejí maximální pocit pohody během nošení. Kvalitní zipy YKK najdete jak na centrálním zipu tak na kapsách. Bunda je předurčena především jako druhá izolační vrstva pod nepromokavou bundu, ale v ideálních podmínkách velmi dobře poslouží i jako svrchní vrstva.  Reverzní dlouhý zip YKK / stojáček / hlavní kapsy na zip YKK /… (outdoormarket.cz)

Pí a jeho život (80-7203-570-3)

Pí a jeho život (80-7203-570-3)

Kniha – autor Yann Martel, 352 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Po tragickém ztroskotání japonské nákladní lodi Tsimtsum, převážející bývalého ředitele zoo s rodinou i jeho zvířata z Indie do Kanady, se na rozbouřené hladině Tichého oceánu pohupuje osamělý záchranný člun. Posádka člunu se skládá z hyeny skvrnité, zebry (se zlomenou nohou), samice orangutana Bublinky, dvoumetrákového bengálského tygra – a šestnáctiletého indického chlapce jménem Pí. Kulisy jsou připravené pro jeden z nejpozoruhodnějších anglosaských románů současnosti. Román Pí a jeho život (Life of Pi, 2001) mladého kanadského spisovatele Yanna Martela (1963) je formativní dílo plné ohromující imaginace. Inteligentní humor, neustálá konfrontace člověka a jeho náboženských vyznání se světem zvířat, mytologický… (alza.cz)

Hannah Edun raspberry sorbet/raspberry mel Velikost: 44

Hannah Edun raspberry sorbet/raspberry mel Velikost: 44

Popis produktu Edun je technická druhá vrstva pro všechny lyžařky, skialpinistky, běžkařky a vůbec vyznavačky aktivně tráveného času, které od oblečení nečekají jen to, že bude vypadat dobře. Použitý svrchní materiál na předním zatepleném dílci je větruvzdorný, zadní díl je naopak prodyšný a strečový. Tato kombinace vás podrží v chladných povětrnostních podmínkách. Rukávy spolu se spodním krajem jsou lemované gumou, spolu se stojáčkem vám pak dopřejí maximální pocit pohody během nošení. Kvalitní zipy YKK najdete jak na centrálním zipu tak na kapsách. Bunda je předurčena především jako druhá izolační vrstva pod nepromokavou bundu, ale v ideálních podmínkách velmi dobře poslouží i jako svrchní vrstva.  Reverzní dlouhý zip YKK / stojáček / hlavní kapsy na zip YKK /… (outdoormarket.cz)

Stentor Violin 3/4 HARLEQUIN Raspberry Pink

Stentor Violin 3/4 HARLEQUIN Raspberry Pink

Barevné housle ze série Harlequin s kufrem a smyčcem. Housle značky Stentor, která je jedním z největších světových výrobců klasických nástrojů pro začátečníky, jsou určeny především pro žáky, kterým nabízejí všechno to, co na začátek potřebují. Kromě samotných ho (muziker.cz)

Hannah Edun raspberry sorbet/raspberry mel Velikost: 42

Hannah Edun raspberry sorbet/raspberry mel Velikost: 42

Popis produktu Edun je technická druhá vrstva pro všechny lyžařky, skialpinistky, běžkařky a vůbec vyznavačky aktivně tráveného času, které od oblečení nečekají jen to, že bude vypadat dobře. Použitý svrchní materiál na předním zatepleném dílci je větruvzdorný, zadní díl je naopak prodyšný a strečový. Tato kombinace vás podrží v chladných povětrnostních podmínkách. Rukávy spolu se spodním krajem jsou lemované gumou, spolu se stojáčkem vám pak dopřejí maximální pocit pohody během nošení. Kvalitní zipy YKK najdete jak na centrálním zipu tak na kapsách. Bunda je předurčena především jako druhá izolační vrstva pod nepromokavou bundu, ale v ideálních podmínkách velmi dobře poslouží i jako svrchní vrstva.  Reverzní dlouhý zip YKK / stojáček / hlavní kapsy na zip YKK /… (outdoormarket.cz)

Hannah Edun raspberry sorbet/raspberry mel Velikost: 38

Hannah Edun raspberry sorbet/raspberry mel Velikost: 38

Popis produktu Edun je technická druhá vrstva pro všechny lyžařky, skialpinistky, běžkařky a vůbec vyznavačky aktivně tráveného času, které od oblečení nečekají jen to, že bude vypadat dobře. Použitý svrchní materiál na předním zatepleném dílci je větruvzdorný, zadní díl je naopak prodyšný a strečový. Tato kombinace vás podrží v chladných povětrnostních podmínkách. Rukávy spolu se spodním krajem jsou lemované gumou, spolu se stojáčkem vám pak dopřejí maximální pocit pohody během nošení. Kvalitní zipy YKK najdete jak na centrálním zipu tak na kapsách. Bunda je předurčena především jako druhá izolační vrstva pod nepromokavou bundu, ale v ideálních podmínkách velmi dobře poslouží i jako svrchní vrstva.  Reverzní dlouhý zip YKK / stojáček / hlavní kapsy na zip YKK /… (outdoormarket.cz)

Hannah Edun raspberry sorbet/raspberry mel Velikost: 40

Hannah Edun raspberry sorbet/raspberry mel Velikost: 40

Popis produktu Edun je technická druhá vrstva pro všechny lyžařky, skialpinistky, běžkařky a vůbec vyznavačky aktivně tráveného času, které od oblečení nečekají jen to, že bude vypadat dobře. Použitý svrchní materiál na předním zatepleném dílci je větruvzdorný, zadní díl je naopak prodyšný a strečový. Tato kombinace vás podrží v chladných povětrnostních podmínkách. Rukávy spolu se spodním krajem jsou lemované gumou, spolu se stojáčkem vám pak dopřejí maximální pocit pohody během nošení. Kvalitní zipy YKK najdete jak na centrálním zipu tak na kapsách. Bunda je předurčena především jako druhá izolační vrstva pod nepromokavou bundu, ale v ideálních podmínkách velmi dobře poslouží i jako svrchní vrstva.  Reverzní dlouhý zip YKK / stojáček / hlavní kapsy na zip YKK /… (outdoormarket.cz)

Dámské šaty PI-003

Dámské šaty PI-003

(amiatex.cz)

LABELLINO Raspberry & Red Apple 3 x 7 g

LABELLINO Raspberry & Red Apple 3 x 7 g

Balzám na rty LABELLINO Raspberry & Red Apple 7 g 2+1 zdarma (alza.cz)

Tajemné Pí - Joaquín Navarro

Tajemné Pí - Joaquín Navarro

Tři celé čtrnáct, patnáct, devadesát dva… víte, jak je to dál? Snad žádné jiné číslo v historii matematiky nevyvolalo tolik rozruchu jako poměr obvodu kruhu a jeho průměru. Tato kniha vás příjemným způsobem provede historií čísla ?, příběhy matematiků, kteří jej studovali, praktickými aplikacemi i jeho odrazy ve světě kultury a umění. Dozvíte se něco o transcendenci, nekonečných řadách i řetězových zlomcích, ale na řadu přijde i Shakespeare, Malý princ či králičí populace. Všechna dosud objevená tajemství, zvláštnosti a překvapení nejznámějšího a nejstudovanějšího čísla na světě shrnutá do jedné publikace. (knihydobrovsky.cz)

Termostat TC 093 PI

Termostat  TC 093 PI

Termostat TC 093 PI (tipa.eu)

Komono Hailey Raspberry

Komono Hailey Raspberry

Komono Hailey - minimalistické sluneční brýle dají letošnímu létu styl. (freshlabels.cz)

Tommy Hilfiger Boxerky Premium 3 balení - navy, raspberry, green…

Tommy Hilfiger Boxerky Premium 3 balení - navy, raspberry, green Velikost: S

#TOMMYFORHIM  Stylové, kvalitní a extrémně pohodlné, to jsou boxerky Tommy Hilfiger! Guma je zdobena nápisem a ikonickým logem a nápisem. Balení obsahuje celkem 3 ks boxerek. Boxerky jsou zabaleny v krabičce.   (bepink.cz)

Kryt pro banana pi weiß

Kryt pro banana pi weiß

VybaveníProcesorPevný disk / operační paměťGrafikaTechnické parametryTyp příslušenství (jednodeskové PC)Kryt pro Banana Pi]]> (fonetip.cz)

Pí a jeho život - DVD

Pí a jeho život - DVD

Vydejte se na životní dobrodružství ve vizuálně mistrovském díle držitele Oscara® režiséra Anga Leeho které vzniklo na motivy světoznámého bestselleru Po tragickém ztroskotání lodi se indický chlapec jménem Pí ocitá společně se zuřivým bengálským tygrem na opuštěném záchranném člunu Čeká je velkolepá plavba plná objevů během které jim příroda nastaví svou světlou i stinnou tvář (knihydobrovsky.cz)

AKASA Pi (A-RA02-M1B)

AKASA Pi (A-RA02-M1B)

Počítačová skříň pro ASUS Tinker Board, Raspberry Pi 1, 2, 3 Model B, černá, hliník, bez zdroje Miniaturní počítačová skříň v černé barvě určená pro počítače Raspberry Pi. Hliníkový povrch výborně odvádí teplo, broušené hrany ji přidávají na eleganci. Miniaturní  počítačová skříň v černé barvě určená pro počítače se základními deskami Raspberry Pi nebo Asus Tinker Board. Hliníkový povrch výborně odvádí teplo, broušené hrany ji přidávají na eleganci. Skříň neobsahuje žádné interní ani externí pozice a je dodávaná bez zdroje. Obsahuje otvory pro připojení základních periferních zařízení, jakými jsou monitory, USB zařízení, sluchátka, anténa či připojení k internetu.Kompatibilní základní desky:Pi 3 Model BPi 2 Model BPi 1 Model B+Asus Tinker… (alza.cz)

Fentimans Sparkling Raspberry, 275ml

Fentimans Sparkling Raspberry, 275ml

Přírodní perlivá limonáda s příchutí malin. Výborná limonáda, ideální jako osvěžení v horkých letních dnech. Výrobce: Fentimans. (winehouse.cz)

Gossard - Podprsenka Raspberry Kiss

Gossard - Podprsenka Raspberry Kiss

Podprsenka typu push-up z kolekce Gossard. Model vyroben z materiálu s ozdobnymi prvky. (answear.cz)

Gossard - Podprsenka Raspberry Kiss

Gossard - Podprsenka Raspberry Kiss

Podprsenka typu push-up z kolekce Gossard. Model vyroben z materiálu s ozdobnymi prvky. (answear.cz)

March Vienna Beautycase Raspberry

March Vienna Beautycase Raspberry

Kosmetický kufřík z polypropylenu. Pokud jste zkušený cestovatel, jistě víte, že kufřík z pevného materiálu se hodí. Polypropylen perfektně ochrání všechny vaše kosmetické potřeby před poškozením a navíc budete mít vše přehledně na jednom místě. Vlastnosti: - integrované zrcátko - dvoustranně řešený interiér s kapsami na zip - pětiletá záruka (zarro.cz)

Komono Olivia Raspberry

Komono Olivia Raspberry

Komono Olivia - designové sluneční brýle z belgického studia Komono. (freshlabels.cz)

Dámské pyžamo Alezja raspberry

Dámské pyžamo Alezja raspberry

(amiatex.cz)

Micro Sprite Raspberry Floral

Micro Sprite Raspberry Floral

Kompaktní hliníková koloběžka vhodná pro děti, teenagery či dospělé osoby menšího vzrůstu, která nabízí nízkou hmotnost zaručující snadnou manipulaci, ale zároveň je dostatečně odolná a snese zátěž až do 100 kg. Je vybavena skládací a výškově nastavitelnou rukojetí (muziker.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít