Řasenka DERMACOL Obsesión Mascara - Černá 01 9 ml (8595003919029)

Dermacol Obsesión Volume & Length Mascara - Řasenka pro objem a délku…

Dermacol Obsesión Volume & Length Mascara - Řasenka pro objem a délku řas 12 ml - Odstín 01 Black

Obsesión Volume & Length Mascara - Řasenka pro objem a délku řas 12 ml - řasenka pro objem a délku řas pro neodolatelný a svůdný pohled - sametově krémová textura - díky dokonalému štětečku se jednoduše nanáší a zvětšuje objem i délku vašich řas - speciální rostlinné vosky zachovají jejich přirozenou pružnost a díky provitaminu B5 budou vyživovány po celý den Použití: Aplikujte jemnými tahy na řasy. (prodejparfemu.cz)

Dermacol Volume Mania Waterproof Mascara - Voděodolná řasenka pro…

Dermacol Volume Mania Waterproof Mascara - Voděodolná řasenka pro velkolepý objem řas 9 ml  - Černá

Volume Mania Waterproof Mascara - Voděodolná řasenka pro velkolepý objem řas 9 ml - objemová řasenka dodá řasám velkolepý objem a hustotu jen pár tahy - voděodolná a dlouhotrvající textura k řasám perfektně přilne a nevytváří žmolky - i po nanesení zůstávají řasy pružné a lehké jako peříčko za každého počasí - filmotvorné látky vymodelují řasy, dodají jim bohatost a tvar a zafixují je na dlouhé hodiny - syté černé pigmenty dodají řasám výraznou barvu pro hypnotizující pohled - vysoce odolná proti vodě, vlhkosti vzduchu a slzám - speciálně tvarovaný, hustý kartáček precizně obalí každou řasu již od kořínku a dokonale řasy rozčeše - bez konzervačních látek Použití: Aplikujte jemnými tahy na řasy. (prodejparfemu.cz)

Dermacol Obsesión Volume & Lenght řasenka 12 ml pro ženy Black

Dermacol Obsesión Volume & Lenght řasenka 12 ml pro ženy Black

Dermacol Obsesión Volume & Lenght Řasenka pro ženy 12 ml Odstín Black (parfemy-elnino.cz)

Dermacol Selfie Mascara - Řasenka 6 ml - Black

Dermacol Selfie Mascara - Řasenka 6 ml - Black

Selfie Mascara - Řasenka - dokonale prodlouží řasy a dodá jim objem a efekt umělých řas - unikátní kartáček zachytí a prodlouží i ty nejkratší řasy - mějte svůdné řasy plné objemu a intenzivní barvy (prodejparfemu.cz)

Dermacol Magnum Maximum Volume Mascara - Řasenka pro mnohonásobné…

Dermacol Magnum Maximum Volume Mascara - Řasenka pro mnohonásobné zvětšení objemu řas 9 ml - Black

Magnum Maximum Volume Mascara - Řasenka pro mnohonásobné zvětšení objemu řas 9 ml - hedvábné proteiny a speciální pigmenty přirozeně prodlužují a zvětšují objem řas, dodávají jim lesk a zcela nový vzhled - řasenku Magnum doporučuje díky svým vlastnostem Asociace vizážistů a stylistů ČR - účinné složení vitamínu E a speciálních rostlinných výtažků posiluje a regeneruje řasy - díky speciálně vyvinutému kartáčku hmota řasy dokonale obalí a uhladí, precizně oddělí a vytvoří tak hladký povrch bez hrudek - oftalmologicky testováno Použití: Aplikujte jemnými tahy na řasy. (prodejparfemu.cz)

Uživatele, kteří hledají "Řasenka DERMACOL Obsesión Mascara - Černá 01 9 ml (8595003919029)" se dívají také na:

Dxw4 h7a1tcex-01
Casio a 168g-9

Dermacol Selfie Mascara - Řasenka 6 ml

Dermacol Selfie Mascara - Řasenka 6 ml

Popis Selfie Mascara - Řasenka - dokonale prodlouží řasy a dodá jim objem a efekt umělých řas - unikátní kartáček zachytí a prodlouží i ty nejkratší řasy - mějte svůdné řasy plné objemu a intenzivní barvy Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivé Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na… (ageo.cz)

Dermacol Artist Lash Mascara - Řasenka 10 ml

Dermacol Artist Lash Mascara - Řasenka 10 ml

Popis Artist Lash Mascara - Řasenka - okamžitě prodlouží řasy a dodá jím intenzivní barvu - složení obsahuje kombinaci přírodních a syntetických vosků pro efekt výrazných a dlouhých řas - řasenka Artist Lash zároveň řasy oddělí a dodá jim objem Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivé Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk… (ageo.cz)

Dermacol Artist Lash Mascara - Řasenka 10 ml - Black

Dermacol Artist Lash Mascara - Řasenka 10 ml - Black

Artist Lash Mascara - Řasenka - okamžitě prodlouží řasy a dodá jím intenzivní barvu - složení obsahuje kombinaci přírodních a syntetických vosků pro efekt výrazných a dlouhých řas - řasenka Artist Lash zároveň řasy oddělí a dodá jim objem (prodejparfemu.cz)

Dermacol Ilusión Super Volume Mascara - Super objemová řasenka 11 ml …

Dermacol Ilusión Super Volume Mascara - Super objemová řasenka 11 ml - Black

Ilusión Super Volume Mascara - Super objemová řasenka - super objemová řasenka s obsahem vosků propůjčuje řasám maximální objem a podmanivou délku (prodejparfemu.cz)

Dermacol Waterproof Eyebrow Mascara - Voděodolná řasenka na obočí 5…

Dermacol Waterproof Eyebrow Mascara - Voděodolná řasenka na obočí 5 ml 5 ml - transparent

Waterproof Eyebrow Mascara - Voděodolná řasenka na obočí - určena pro zvýraznění obočí a jeho úpravu - unikátní řasenka se speciálně řešeným kartáčkem dokáže obočí rychle a jednoduše nabarvit, upravit a celkově vylepšit - nabarví vaše obočí bez slepování a zároveň je kartáčkem hezky upraví Použtí: Nanášejte na obočí a zároveň kartáčkem pročesávejte. (prodejparfemu.cz)

Řasenka Volume Mascara 01 black

Řasenka Volume Mascara 01 black

Pěstící řasenka perfektně oddělí a nalíčí každou řasu zvlášť a zabraňuje vytváření hloučků. Přírodní růžové a jojobové vosky podporují zdravý růst, pěstí a posilují každou jednotlivou řasu, zároveň propůjčují této mimořádně trvanlivé řasence její krémovitou konzistenci. Rychle schnoucí řasenka se nedrolí a je velmi vydatná. Obsahuje výtažky ze světlíku lékařského, čajových listů a nimby, které zklidňují citlivé okolí očí, náchylné na podráždění a alergické reakce. Testována očními lékaři, Defining Mascara se vyznamenává mimořádně dobrou snášenlivostí i při nošení kontaktních čoček. Kartáček zachycuje každou řasu zvlášť a neslepuje. Výživná konzistence, posiluje, chrání a pěstí. Bylinné výtažky zklidňují a chrání citlivé okolí očí a podporují růst řas. S jemnou vůní éterických olejů… (vemzu.cz)

Řasenka Defining Mascara 01 black

Řasenka Defining Mascara 01 black

Pěstící řasenka perfektně oddělí a nalíčí každou řasu zvlášť a zabraňuje vytváření hloučků. Přírodní růžové a jojobové vosky podporují zdravý růst, pěstí a posilují každou jednotlivou řasu, zároveň propůjčují této mimořádně trvanlivé řasence její krémovitou konzistenci. Rychle schnoucí řasenka se nedrolí a je velmi vydatná. Obsahuje výtažky ze světlíku lékařského, čajových listů a nimby, které zklidňují citlivé okolí očí, náchylné na podráždění a alergické reakce. Testována očními lékaři, Defining Mascara se vyznamenává mimořádně dobrou snášenlivostí i při nošení kontaktních čoček. Kartáček zachycuje každou řasu zvlášť a neslepuje. Výživná konzistence, posiluje, chrání a pěstí. Bylinné výtažky zklidňují a chrání citlivé okolí očí a podporují růst řas. Testována očními lékaři. Vhodná… (vemzu.cz)

Dermacol Řasenka pro dramatický objem Mega Lashes (Mascara Dramatic…

Dermacol Řasenka pro dramatický objem Mega Lashes (Mascara Dramatic Look) 13 ml

Popis Řasenka, která dodá řasám dramatický objem, mimořádné natočení a perfektně je vykreslí! Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivé Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníArabštinaČeštinaAngličtinaRuštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - Řasenka Varianta - Pro dramatický objem … (ageo.cz)

Dermacol Waterproof Eyebrow Mascara - Voděodolná řasenka na obočí 5…

Dermacol Waterproof Eyebrow Mascara - Voděodolná řasenka na obočí 5 ml - odstín 2

Waterproof Eyebrow Mascara - Voděodolná řasenka na obočí - určena pro zvýraznění obočí a jeho úpravu - unikátní řasenka se speciálně řešeným kartáčkem dokáže obočí rychle a jednoduše nabarvit, upravit a celkově vylepšit - nabarví vaše obočí bez slepování a zároveň je kartáčkem hezky upraví Použtí: Nanášejte na obočí a zároveň kartáčkem pročesávejte. (prodejparfemu.cz)

Dermacol Mega Lashes Mascara Dramatic Look - Řasenka pro dramatický…

Dermacol Mega Lashes Mascara Dramatic Look - Řasenka pro dramatický objem 13 ml 13 ml

Mega Lashes Mascara Dramatic Look - Řasenka pro dramatický objem - řasenka, která dodá řasám dramatický objem, mimořádné natočení a perfektně je vykreslí - extra odolná a perfektně přilnavá krémová textura obalí řasu po řase a dodá každé řase tloušťku a plnost - objemový kartáček nanese optimální množství barvy na řasy a precizně oddělí jednu od druhé - tvaruje řasy - dodává řasám hustotu - fixuje na dlouhé hodiny - dodává výraznou barvu - neslepuje a nevytváří žmolky Použití: Jemnými tahy naneste na řasy. (prodejparfemu.cz)

Bourjois Brow Design Mascara - Řasenka na obočí 6 ml - 01 Transparent

Bourjois Brow Design Mascara - Řasenka na obočí 6 ml - 01 Transparent

Brow Design Mascara - Řasenka na obočí - řasenka je určena pro zvýrazněn a upravení obočí - štěteček dokáže obočí rychle a jednoduše nabarvit a upravit - nabarví obočí bez slepování a zároveň je kartáčkem hezky upraví - odstíny pro každý typ obočí Použití: Nanášejte na obočí a zároveň kartáčkem pročesávejte. (prodejparfemu.cz)

Astor Big & Beautiful False Lash Mascara - Řasenka 9 ml - 920 Ultra…

Astor Big & Beautiful False Lash Mascara - Řasenka 9 ml - 920 Ultra Black

Big & Beautiful False Lash Mascara - Řasenka - řasenka poskytne řasám maximální objem a prodloužení - unikátní kartáček řasy perfektně oddělí a vytvoří efekt umělých řas - odolné složení zajišťuje bezchybný vzhled až po dobu 16 hodin - mějte svůdné řasy plné objemu s jedinečnou řasenkou - řasám dodá maximální objem - nevytváří žmolky a nedrolí se - odolné složení (prodejparfemu.cz)

Rimmel Volume Shake Mascara - Řasenka pro objem řas 9 ml - 001 Black

Rimmel Volume Shake Mascara - Řasenka pro objem řas 9 ml - 001 Black

Volume Shake Mascara - Řasenka pro objem řas - dodá řasám objem a tvar - unikátní kartáček oddělí a nadzvedne i ty nejkratší řasy - dodejte svým řasám intenzivní barvu a objem (prodejparfemu.cz)

Maybelline Total Temptation Mascara - Objemová řasenka 8,6 ml 8 ml -…

Maybelline Total Temptation Mascara - Objemová řasenka 8,6 ml 8 ml - 01 Blackest Black

Total Temptation Mascara - Objemová řasenka - řasenka pro maximální objem řas - s kokosovým extraktem - oddělí každou jednotlivou řasu - má krémovou texturu Použití: Aplikujte jemnými tahy na oči. (prodejparfemu.cz)

Dermacol Volume Mania Mascara - Řasenka pro velkolepý objem řas 10 ml…

Dermacol Volume Mania Mascara - Řasenka pro velkolepý objem řas 10 ml - odstín Black

Volume Mania Mascara - Řasenka pro velkolepý objem řas 10 ml - dodejte řasám velkolepý objem pouze několika tahy! - elegantní řasenka pro vysněný objem řas s ergonomicky tvarovaným kartáčkem precizně obalí každou řasu absolutně černou hmotou již od koutků očí - výborně přilnavá a dlouhotrvající textura obohacená o přírodní vosky - poskytuje řasám výživu a ochraňuje je proti lámavosti - řasy jsou hladké, neslepují se a mají jedinečný lesklý efekt - syté černé pigmenty dodávají řasám výraznou barvu bez zbytečného slepování a vytváření žmolků (prodejparfemu.cz)

Dermacol Black Swan Curl & Length Mascara - Prodlužující a tvarující…

Dermacol Black Swan Curl & Length Mascara - Prodlužující a tvarující řasenka 10 ml - Black

Black Swan Curl & Length Mascara - Prodlužující a tvarující řasenka - zahnutý kartáček řasy snadno tvaruje a extrémně prodlužuje - neslepuje řasy, takže vypadají přirozeně - řasenka Black Swan přirozeně zvýrazní krásu Vašich řas (prodejparfemu.cz)

Maybelline Total Temptation Mascara - Voděodolná řasenka 9 ml -…

Maybelline Total Temptation Mascara - Voděodolná řasenka 9 ml  - odstín Black

Total Temptation Mascara - Voděodolná řasenka - obohacená o kokosový olej - vyživuje řasy a dodá jim hedvábnou jemnost - kartáček s krátkými štětinkami obalí každou řasu zvlášť, čímž vytvoří bohatý objem - krémová konzistence a pružný kartáček umožňují vrstvení (prodejparfemu.cz)

Lancome Mascara Hypnose DOLL Eyes - Luxusní řasenka 6,5 ml - 01 So…

Lancome Mascara Hypnose DOLL Eyes - Luxusní řasenka 6,5 ml - 01 So Black

Mascara Hypnose DOLL Eyes - Luxusní řasenka - zázrak pro Vaše řasy - řasenka pro opravdu velké, dokonalé oči - nový patentovaný kartáček z nylonu a elastomeru pro nalíčení i těch nejmenších řas s kónickou hlavičkou - tekutá a hladká textura " fiber shine" je obohacena o nylon, který obalí každou řasu po řase jemným leskem - spojuje v sobě měkké a tvrdé vosky, první pro objem a druhý pro zafixování již natočených řas - řasenka je vhodná i pro citlivé oči a osoby s kontaktními čočkami (prodejparfemu.cz)

Clarins Be Long Mascara Length & Curve - Prodlužující řasenka 7 ml -…

Clarins Be Long Mascara Length & Curve - Prodlužující řasenka 7 ml - 01 Black

Be Long Mascara Length & Curve - Prodlužující řasenka - okamžitě po nalíčení řasy vypadají delší - perfektně řasy natočí - dlouhodobě podporuje růst řas Použití: Jemnými tahy nanášejte na řasy. (prodejparfemu.cz)

Estee Lauder Zero-Smudge Lenghtening Mascara - Prodlužující řasenka 6…

Estee Lauder Zero-Smudge Lenghtening Mascara - Prodlužující řasenka 6 ml - 01 Black

Zero-Smudge Lenghtening Mascara - Prodlužující řasenka - Zero-Smudge Lenghtening Mascara nabízí dramatickou délku a bohatý objem, přičemž překvapivě dlouho vydrží - snadno se aplikuje v jediném tahu a zůstane dokonalá po dobu až 15 hodin, aniž by se rozpíjela, rozmazávala, lepila či odlupovala - přesto je možné ji jednoduše odlíčit čistou teplou vodou a čistícím kosmetickým přípravkem (prodejparfemu.cz)

L´oreal False Lash Telescopic Mascara - Prodlužující řasenka 9 ml -…

L´oreal False Lash Telescopic Mascara - Prodlužující řasenka 9 ml - odstín Magnetic Black

False Lash Telescopic Mascara - Prodlužující řasenka - mikroskopické rozčesání… teleskopické prodloužení! - řasenka Telescopic Clean Definition je inteligentním spojením rozeznávajícím Flexi-kartáček s ultra prodlužující složením, aby prodloužila a zdůraznila řasy, jednu po druhé (prodejparfemu.cz)

Dermacol Imperial Mascara - Řasenka pro extra délku a objem 13 ml -…

Dermacol Imperial Mascara - Řasenka pro extra délku a objem 13 ml  - Black

Imperial Mascara - Řasenka pro extra délku a objem 13 ml - vitamín E má antioxidační účinky - D-panthenol chrání řasy před vysoušením a dodává jim lesk - bambus regeneruje řasy a zabraňuje jejich vysoušení - odolná proti rozmazávání - vysoká intenzita barvy - oslnivý objem a maximální prodloužení - speciální kartáček, který řasám dodá až 15x plnější vzhled - silnější vlákna kartáčku řasy tvarují a dokonale je rozčešou - jemnější vlákna nanášejí texturu s vysokým obsahem pigmentů rovnoměrně od kořínků až ke konečkům řas - oftalmologicky testováno - vhodná pro citlivé oči a nositelky kontaktních čoček Použití: (prodejparfemu.cz)

Clinique High Impact Lash Elevating Mascara řasenka 8,5 ml pro ženy…

Clinique High Impact Lash Elevating Mascara řasenka 8,5 ml pro ženy 01 Black

Clinique High Impact Lash Elevating Mascara Řasenka pro ženy 8,5 ml Odstín 01 Black (parfemy-elnino.cz)

L´oreal Volume Million Lashes Mascara Extra Black - Zhušťující…

L´oreal Volume Million Lashes Mascara Extra Black - Zhušťující řasenka 9 ml - Extra Black

Volume Million Lashes Mascara ( Extra Black ) - Zhušťující řasenka - vytváří extra objem a řasy tak husté, jako by jich byly miliony! - speciální elastomerový aplikátor nové generace je vysoce ohebný a díky velmi hustým štětinkám nevynechá jedinou řasu - neslepuje řasy - zvětší objem řas až 3x a bohatě je obalí po celé jejich délce - unikátní hrdlo řasenky je vyrobeno z ohebného materiálu a dokonale se přizpůsobí kartáčku - odstraní přebytečné množství barvy tak, že na kartáčku zůstane jen tolik, kolik je opravdu potřeba a nezpůsobí tak žmolky (prodejparfemu.cz)

Lancome Monsieur Big Volume Mascara - Řasenka pro maximální objem 10…

Lancome Monsieur Big Volume Mascara - Řasenka pro maximální objem 10 ml  - 01 Black

Monsieur Big Volume Mascara - Řasenka pro maximální objem - jediný tah kartáčkem s měkkými vlnitými vlákny Vám bude bohatě stačit k dosažení maximálního objemu - unikátní kartáček dodá objem, o kterém jste vždy snila - konečně můžete jednoduše získat dramatický výraz bez použití umělých řas - dodává řasám až 12 x větší objem - má uhlově černou barvu - textura lehká jako pírko pro řasy jemné jako kašmír - lehce se nanáší - vydrží po celý den - netvoří žmolky a nerozmazává se Použití: Jemnými tahy kartáčkem aplikujte na řasy. (prodejparfemu.cz)

Lancome Mascara Hypnose DOLL Eyes Wateproof - Voděodolná řasenka 6,5…

Lancome Mascara Hypnose DOLL Eyes Wateproof - Voděodolná řasenka 6,5 ml - 01 So Black

Mascara Hypnose DOLL Eyes Wateproof - Voděodolná řasenka - zázrak pro Vaše řasy - voděodolná řasenka pro opravdu velké, dokonalé oči - nový patentovaný kartáček z nylonu a elastomeru pro nalíčení i těch nejmenších řas s kónickou hlavičkou - tekutá a hladká textura " fiber shine" je obohacena o nylon, který obalí každou řasu po řase jemným leskem - spojuje v sobě měkké a tvrdé vosky, první pro objem a druhý pro zafixování již natočených řas - řasenka je vhodná i pro citlivé oči a osoby s kontaktními čočkami - odličujte ji jen speciálním odličovačem pro voděodolné řasenky (prodejparfemu.cz)

Dermacol Waterproof Eyebrow Mascara - Voděodolná řasenka na obočí 5…

Dermacol Waterproof Eyebrow Mascara - Voděodolná řasenka na obočí 5 ml - odstín 3

Waterproof Eyebrow Mascara - Voděodolná řasenka na obočí - určena pro zvýraznění obočí a jeho úpravu - unikátní řasenka se speciálně řešeným kartáčkem dokáže obočí rychle a jednoduše nabarvit, upravit a celkově vylepšit - nabarví vaše obočí bez slepování a zároveň je kartáčkem hezky upraví Použtí: Nanášejte na obočí a zároveň kartáčkem pročesávejte. (prodejparfemu.cz)

Dermacol Waterproof Eyebrow Mascara - Voděodolná řasenka na obočí 5…

Dermacol Waterproof Eyebrow Mascara - Voděodolná řasenka na obočí 5 ml - odstín 1

Waterproof Eyebrow Mascara - Voděodolná řasenka na obočí - určena pro zvýraznění obočí a jeho úpravu - unikátní řasenka se speciálně řešeným kartáčkem dokáže obočí rychle a jednoduše nabarvit, upravit a celkově vylepšit - nabarví vaše obočí bez slepování a zároveň je kartáčkem hezky upraví Použtí: Nanášejte na obočí a zároveň kartáčkem pročesávejte. (prodejparfemu.cz)

Clarins Mascara Wonder Perfect 01 řasenka s trojitým efektem 7 ml

Clarins Mascara Wonder Perfect 01 řasenka s trojitým efektem 7 ml

Řasenka 3-v-1 přináší objem, prodloužení a natočení řas! (fann.cz)

Řasenka pro objem řas Volume Shake (Mascara) 9 ml 003 Extreme Black

Řasenka pro objem řas Volume Shake (Mascara) 9 ml 003 Extreme Black

Popis Objemová řasenka obsahuje unikátní Shake systém, který zabraňuje vysychání řasenky. Barva zůstane hladká bez hrudek do posledního použití. Řasenka dokonale zvýrazní váš pohled a dodá řasám maximální objem. (ageo.cz)

L´oreal Volume Million Lashes Mascara - Zhušťující řasenka 9 ml -…

L´oreal Volume Million Lashes Mascara - Zhušťující řasenka 9 ml - odstín Black

Volume Million Lashes Mascara - Zhušťující řasenka - vytváří extra objem a řasy tak husté, jako by jich byly miliony! - speciální elastomerový aplikátor nové generace je vysoce ohebný a díky velmi hustým štětinkám nevynechá jedinou řasu - neslepuje řasy - zvětší objem řas až 3x a bohatě je obalí po celé jejich délce - unikátní hrdlo řasenky je vyrobeno z ohebného materiálu a dokonale se přizpůsobí kartáčku - odstraní přebytečné množství barvy tak, že na kartáčku zůstane jen tolik, kolik je opravdu potřeba a nezpůsobí tak žmolky (prodejparfemu.cz)

L´oreal Volume Million Lashes Mascara - Zhušťující řasenka 9 ml -…

L´oreal Volume Million Lashes Mascara - Zhušťující řasenka 9 ml - odstín Brown

Volume Million Lashes Mascara - Zhušťující řasenka - vytváří extra objem a řasy tak husté, jako by jich byly miliony! - speciální elastomerový aplikátor nové generace je vysoce ohebný a díky velmi hustým štětinkám nevynechá jedinou řasu - neslepuje řasy - zvětší objem řas až 3x a bohatě je obalí po celé jejich délce - unikátní hrdlo řasenky je vyrobeno z ohebného materiálu a dokonale se přizpůsobí kartáčku - odstraní přebytečné množství barvy tak, že na kartáčku zůstane jen tolik, kolik je opravdu potřeba a nezpůsobí tak žmolky (prodejparfemu.cz)

Maybelline Volum Express Mega Eyes Mascara - Tvarující objemová…

Maybelline Volum Express Mega Eyes Mascara - Tvarující objemová řasenka 9 ml - Black

Volum Express Mega Eyes Mascara - Tvarující objemová řasenka - řasenka s dvojitým kartáčkem na horní i dolní řasy dokonale nalíčí a zvýrazní každou řasu pro efekt opravdu otevřeného pohledu - horní větší kartáček maximálně nadzvedne horní řasy, zatímco dolní mikro kartáček zachytí i sebemenší spodní řasy pro dotvoření 360° efektu (prodejparfemu.cz)

Helena Rubinstein Lash Queen Feline Blacks Waterproof Mascara -…

Helena Rubinstein Lash Queen Feline Blacks Waterproof Mascara - Luxusní voděodolná řasenka 7 ml 7 ml - 01 Deep Black černá

Lash Queen Feline Blacks Waterproof Mascara - Luxusní voděodolná řasenka - luxusní řasenka v okouzlujícím leopardím designu - zhustí a prodlouží řasy - dodá vašim řasám hebkost a elastičnost - nestírá se - dokonalý kartáček oddělí každou řasu zvlášť, nanáší rovnoměrně barvu od kořínků až ke konečkům - ultra černé pigmenty dodají vašim očím bezkonkurenční hloubku - vhodné i pro citlivé oči - k odlíčení používejte odličovač pro voděodolné řasenky (prodejparfemu.cz)

Lancome Hypnose Drama Mascara - Řasenka pro maximální objem řas 6,5…

Lancome Hypnose Drama Mascara - Řasenka pro maximální objem řas 6,5 ml - 01 Excessive Black

Hypnose Drama Mascara - Řasenka pro maximální objem řas - jediný tah kartáčkem vám bude bohatě stačit k dosažení maximálního objemu - unikátní kartáček ve tvaru S ovine a prodlouží řasy od kořínků až po konečky a zaručí jejich perfektní oddělení - oftalmologicky testováno - hypoalergenní, bez parfemace - každou řasu zachytí a obalí díky jedinečnému trojitému systému - vytváří dramatický, ale zároveň oslnivý výraz - netvoří žmolky a nerozmazává se - vhodná pro citlivé oči i pro nositelky kontaktních čoček (prodejparfemu.cz)

Rimmel Volume Shake Mascara - Řasenka pro objem řas 9 ml - 003…

Rimmel Volume Shake Mascara - Řasenka pro objem řas 9 ml - 003 Extreme Black

Volume Shake Mascara - Řasenka pro objem řas - dodá řasám objem a tvar - unikátní kartáček oddělí a nadzvedne i ty nejkratší řasy - dodejte svým řasám intenzivní barvu a objem (prodejparfemu.cz)

Dermacol Mega Lashes Mascara Express Volume - Řasenka pro mimořádný…

Dermacol Mega Lashes Mascara Express Volume - Řasenka pro mimořádný objem a prodloužení řas 12,5 ml - Black

Mega Lashes Mascara Express Volume - Řasenka pro mimořádný objem a prodloužení řas - řasenka pro mimořádný objem a prodloužení řas s novým ergonomickým tvarem kartáčku i pro ty nejkratší řasy - perfektně přilnavá krémová textura na bázi vosků a polymerů balí řasu po řase - nádherně řasy vykreslí a rozčeše - dodá každé řase tloušťku a plnost - neslepuje řasy a nevytváří žmolky - intenzivní černé pigmenty dodávají řasám výraznou barvu - nový ergonomický tvar kartáčku - skvělé řešení i pro krátké řasy Použití: Aplikujte jemnými tahy na řasy. (prodejparfemu.cz)

Clarins Be Long Mascara 01 Black řasenka pro prodloužení řas 7 ml

Clarins Be Long Mascara 01 Black řasenka pro prodloužení řas 7 ml

Viditelně delší a silnější řasy, které navíc přibudou na 1.1 mm délky po 4 týdnech používání. (fann.cz)

Clinique Chubby Lash Fattening Mascara - Zvýrazňující řasenka 10 ml…

Clinique Chubby Lash Fattening Mascara - Zvýrazňující řasenka 10 ml 10 ml - 01 Jumbo Jet

Chubby Lash Fattening Mascara - Zvýrazňující řasenka 10 ml - vlastněte bohaté řasy! - řasy perfektně zvýraní - svůdně načechrá - speciální kartáček dodá objem! - dermatologicky testováno, bez parfemace (prodejparfemu.cz)

Syoss Hair Mascara - Řasenka pro okamžité zakrytí odrostů 16 ml -…

Syoss Hair Mascara - Řasenka pro okamžité zakrytí odrostů 16 ml - Černá

Hair Mascara - Řasenka pro okamžité zakrytí odrostů - snadno a rychle zakrývá odrosty a šedivé vlasy - precizní kartáček zajistí přesnou aplikaci - barva rychle zasychá - přirozené odstíny - vymývá se po 1 umytí - pro všechny typy vlasů - vhodná ke každodennímu použití Použití: Kartáčkem aplikujte na odrosty nebo šedivé pramínky vlasů. Nechte chvíli zaschnout. (prodejparfemu.cz)

Dermacol Ultra Tech Perfect Hold Mascara - Tvarující a prodlužující…

Dermacol Ultra Tech Perfect Hold Mascara - Tvarující a prodlužující řasenka 10 ml - odstín Black

Ultra Tech Perfect Hold Mascara - Tvarující a prodlužující řasenka - řasenka pro dokonalý vzhled vašich řas - vytváří plnost a objem - unikátní textura zajistí krásný tvar a ultra prodloužení řas - ultra pružný kartáček řasy dokonale odděluje - netvoří žmolky - nerozmazává se Použití: Aplikujte jemnými tahy na řasy. (prodejparfemu.cz)

Lancome Monsieur Big Mascara Waterproof - Voděodolná řasenka 10 ml -…

Lancome Monsieur Big Mascara Waterproof - Voděodolná řasenka 10 ml - 01 Big Is The New Black

Monsieur Big Mascara Waterproof - Voděodolná řasenka - objemová voděodolná řasenka - řasenka dodává řasám až 12x větší objem, čímž vytváří opravdu nepřehlédnutelný vzhled s výdrží až 24h - díky voděodolnému složení nedochází k rozmazání řasenky v dešti, při koupání nebo vlivem potu - intenzivní barva zajistí neodolatelný vzhled již po prvním natření (prodejparfemu.cz)

Estee Lauder Sumptuous Knockout Defining Lift And Fan Mascara -…

Estee Lauder Sumptuous Knockout Defining Lift And Fan Mascara - Zvýrazňující řasenka 6 ml - 01 Black

Sumptuous Knockout Defining Lift And Fan Mascara - Zvýrazňující řasenka - speciálně navržený kartáček pro husté, pozvednuté řasy - s obsahem elastomeru pro získání větší délky a objemu - se směsí vybranných polymerů pro extrémní výdrž a odolnost proti vlhkosti a potu - hydratační látky vaše řasy hedvábně zjemňuje - řasy okamžitě pozvedne - dokonale pročeše, oddělí a definuje - intenzivně černé pigmenty - nedrolí se Použití: Jemnými tahy aplikujte po celé délce řas. (prodejparfemu.cz)

Helena Rubinstein Lash Queen Feline Blacks Mascara - Luxusní…

Helena Rubinstein Lash Queen Feline Blacks Mascara - Luxusní prodlužující objemová řasenka 7 ml - 01 Black

Lash Queen Feline Blacks Mascara - Luxusní prodlužující objemová řasenka - luxusní řasenka v okouzlujícím leopardím designu - zhustí a prodlouží řasy - dodá vašim řasám hebkost a elastičnost - nestírá se - dokonalý kartáček oddělí každou řasu zvlášť, nanáší rovnoměrně barvu od kořínků až ke konečkům - ultra černé pigmenty dodají vašim očím bezkonkurenční hloubku - vhodné i pro citlivé oči (prodejparfemu.cz)

Clinique High Impact Lash Elevating Mascara - Tvarující objemová…

Clinique High Impact Lash Elevating Mascara - Tvarující objemová řasenka 8 ml - 01 Black

High Impact Lash Elevating Mascara - Tvarující objemová řasenka - řasenka s inovativními polymery nadzvedne a natočí obočí - její lehké složení řasy nezatíží, takže tvar vydrží celý den bez zplihnutí - řasenka se nerozmazává a neslepuje řasy - díky pečujícím olejům řasenka pečuje o řasy - speciální tvar kartáčku, který se postupně zužuje, obalí každou řasu zvlášť, čímž jí dodá objem, který trvá celý den - s řasenkou High Impact Lash Elevating Mascara budou Vaše vlasy krásné a hebké (prodejparfemu.cz)

L´oreal Volume Million Lashes Fatale Volume Mascara - Objemová…

L´oreal Volume Million Lashes Fatale Volume Mascara - Objemová řasenka 9 ml - odstín Black

Volume Million Lashes Fatale Volume Mascara - Objemová řasenka - dejte vašemu pohledu nový fatální výraz inovativní vícevrstvý aplikátor - dokonale tvaruje - dodá maximální objem - intenzivní pigmenty Black buildable tvoří efekt zhustění řas - buďte odvážná a dramatická Použití Aplikujte na řasy jemnými tahy po celé délce řas, pro extrémnější vzhled doporučujeme aplikaci dvou vrstev. (prodejparfemu.cz)

Dermacol Mega Lashes Mascara Super Volume - Řasenka pro super objem s…

Dermacol Mega Lashes Mascara Super Volume - Řasenka pro super objem s panoramatickým efektem 13 ml - odstín Black

Mega Lashes Mascara Super Volume - Řasenka pro super objem s panoramatickým efektem - řasenka, která dodá řasám super objem s panoramatickým efektem s nádherně je vykreslí a rozčeše - aktivní látky: přírodní vosky; speciální filmotvorné látky; intenzivní černé pigmenty - extra odolná a perfektně přilnavá krémová textura obalí řasu po řase a dodá každé řase tloušťku a plnost - objemový kartáček nanese optimální množství barvy na řasy a precizně oddělí jednu od druhé - tvaruje řasy - dodává řasám hustotu - fixuje na dlouhé hodiny - dodává výraznou barvu - neslepuje a nevytváří žmolky Použití: Jemnými tahy naneste na řasy. (prodejparfemu.cz)

Estee Lauder Sumptuous Bold Volume Lifting Mascara - Zhušťující…

Estee Lauder Sumptuous Bold Volume Lifting Mascara - Zhušťující řasenka 6 ml - 01 Black

Sumptuous Bold Volume Lifting Mascara - Zhušťující řasenka - tvarující řasenka perfektně obalí řasu bez efektu slepení, a to díky speciální konzistenci - díky inovačnímu kartáčku Brush Comber dodává řasám objem a zároveň je precizně natočí - neobsahuje těžké vosky, proto nezatěžuje řasy (prodejparfemu.cz)

Artdeco Art Couture Lash Volumizer - Objemová řasenka 9 ml - 01 Black

Artdeco Art Couture Lash Volumizer - Objemová řasenka 9 ml - 01 Black

Art Couture Lash Volumizer - Objemová řasenka - extra objem, délku a oddělení řas - kartáček Super-Soft-Fibre s jemnými vlákny je velmi příjemný a nanáší na řasy optimální množství řasenky - vhodné i pro citlivé oči a ženy s kontaktními čočkami - bez parfemace - černé pigmenty zajišťují intenzivní barvu a krytí - rýžové vosky - vyživují řasy Použití: Nanášejte jemnými tahy na řasy. Pro maximální objem aplikujte více vrstev. (prodejparfemu.cz)

Maybelline Lash Sensational Waterproof Mascara - Voděodolná řasenka…

Maybelline Lash Sensational Waterproof Mascara - Voděodolná řasenka pro dlouhé a plné řasy 9,4 ml - 01 Black

Lash Sensational Waterproof Mascara - Voděodolná řasenka pro dlouhé a plné řasy - voděodolná řasenka s efektem dlouhých a plných řas - každá žena získá charisma a sklidí obdiv okolí - vytvoří dlouhé a plné řasy - nalíčí a prodlouží každou řasu zvlášť - řasy zahustí za pomocí šesti různých štětinek přizpůsobených k tomu, aby dosáhly všude - voděodolná Použití: Aplikujte jemnými tahy na řasy. (prodejparfemu.cz)

Max Factor Masterpiece MAX High Volume & Definition Mascara -…

Max Factor Masterpiece MAX High Volume & Definition Mascara - Řasenka pro maximální objem 7,2 ml - 01 Black

Masterpiece MAX High Volume & Definition Mascara - Řasenka pro maximální objem - dopřejte svým řasám maximální hustotu a půvab - maximalizuje objem řas až o 400 % větší objem - perfektně odděluje a neslepuje řasy - iFX kartáček odděluje řasy a zároveň nanáší na každou zvlášť rovnoměrně od kořínků až ke konečkům právě tolik barvy, kolik jí je třeba - bez žmolků a rozmazávání (prodejparfemu.cz)

Estee Lauder Pure Color Envy Lash Multi Effects Mascara - Řasenka 6…

Estee Lauder Pure Color Envy Lash Multi Effects Mascara - Řasenka 6 ml - 01 Black

Pure Color Envy Lash Multi Effects Mascara - Řasenka (prodejparfemu.cz)

Clinique High Impact Waterproof Mascara - Voděodolná řasenka pro…

Clinique High Impact Waterproof Mascara - Voděodolná řasenka pro objem řas 8 ml  - 01 Black

High Impact Waterproof Mascara - Voděodolná řasenka pro objem řas 8 ml - voděodolná řasenka High Impact je univerzální řasenka, která snadno dodá vašim řasám maximální objem, délku a navíc je krásně zvýrazní díky bohaté, intenzivní barvě - vhodné i pro citlivé oči a ženy s kontaktními čočkami - dodává řasám objem i délku - zvýrazňuje řasy - odolává vodě, teplu i potu - nežmolkuje, nerozmazává se Použití: Aplikujte jemnými tahy na řasy. (prodejparfemu.cz)

Lancome Hypnose Drama Mascara Waterproof - Řasenka pro maximální…

Lancome Hypnose Drama Mascara Waterproof - Řasenka pro maximální objem řas 6,5 ml - 01 Black

Hypnose Drama Mascara Waterproof - Řasenka pro maximální objem řas - jediný tah kartáčkem vám bude bohatě stačit k dosažení maximálního objemu - unikátní kartáček ve tvaru S ovine a prodlouží řasy od kořínků až po konečky a zaručí jejich perfektní oddělení - oftalmologicky testováno - hypoalergenní, bez parfemace - každou řasu zachytí a obalí díky jedinečnému trojitému systému - vytváří dramatický, ale zároveň oslnivý výraz - netvoří žmolky a nerozmazává se - vhodná pro citlivé oči i pro nositelky kontaktních čoček (prodejparfemu.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít