Rakytníkový olej 50 ml

Rakytníkový olej 50 ml

Rakytníkový olej 50 ml

Popis Rakytníkový olej je multiminerální preparát s maximální vstřebatelností, který je bohatým zdrojem vitamínů ze skupiny A, C, E, K, B1, B2, B6, P, kyseliny listové, organických kyselin, karotenoidů, cukrů, tříslovin a mnoha minerálních solí. Je vhodným doplňkem výživy při avitaminóze. (ageo.cz)

Pharma Activ Rakytníkový olej 50 ml

Pharma Activ Rakytníkový olej 50 ml

Nezapomínejte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují správnou funkci organismu a zachování dobré kondice. Rakytníkový olej získávaný z plodů rakytníku (Hippophae rhamnoides) doplňuje stravu o nenasycené mastné kyseliny (např. kyselinu linolovou ze skupiny omega-6 mastných kyselin) a vitamín E, který pomáhá v ochraně buněk před oxidačním stresem. Složení: 100% olej z plodů rakytníku (Hippophae rhamnoides) Dávkování: Dospělí: 5 kapek až 1 lžička (5ml) jednou denně během jídla. Děti od 3 let: 3 kapky denně během jídla. Zevně: - k mazání postižených míst, - k výplachům ústní dutiny a krku, - ve formě obkladů, - jako složka pleťových a vlasových masek. Olej je možné míchat s krémy, balzámy a olivovým olejem. Maximální denní dávka 5 ml (vnitřně) obsahuje: nenasycené mastné… (drmax.cz)

Pharma Activ Rakytníkový olej 50 ml

Pharma Activ Rakytníkový olej 50 ml

JAK POUŽÍVAT Za účelem dosažení maximálního efektu je vhodné spojit vnitřní a zevní užívání. Vnitřně: 5 kapek denně během jídla. Nejlepší je užívat olej přímo, případně smíchaný s jogurtem, kefírem nebo kyselým mlékem. Zevně: Olej je možné používat k mazání postižených míst, k výplachům ústní dutiny a krku, podávat ve formě obkladů nebo jako složku pleťových a vlasových masek. Olej je možné míchat s krémy, balzámy a olivovým olejem. BALENÍ 50 ml UPOZORNĚNÍ Doplněk stravy. Nevhodné pro děti do 3 let. Těhotným a kojícím ženám se doporučuje konzultace s lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte na suchém a tmavém místě. Ukládejte mimo dosah dětí. Země původu EU. DALŠÍ SDĚLENÍ V naší nabídce naleznete také knihu Rakytník - Zázračná rostlina, oranžový poklad... (Jiří… (prodejparfemu.cz)

Saloos Bio Rakytníkový olej 50 ml

Terezia Company 100% Rakytníkový olej 50 tob. + 10 tob. ZDARMA

Terezia Company 100% Rakytníkový olej  50 tob. + 10 tob. ZDARMA

Popis TEREZIA100 Rakytníkový olej obsahuje výhradně 100% rakytníkový olej bez příměsí. Rakytníkový olej (Hippophae rhamnoides oil) je přírodní koncentrát vitamínů A, B1, B2, B6, D, E, F, K, P, dále obsahuje beta karoten, kyselinu listovou, organické kyseliny, třísloviny a minerální soli, důležité esenciální mastné kyseliny omega-3, 6, 9. Je také zdrojem vzácné omega-7 mastné kyseliny, která se v přírodě vyskytuje zřídka, v rakytníkovém oleji je obsažena až ze 40%. Navíc je přírodním zdrojem karotenoidů a to bohatším než jedny z nejbohatších zdrojů mrkev nebo tykev. (ageo.cz)

Uživatele, kteří hledají "Rakytníkový olej 50 ml" se dívají také na:

Wenger blaze 50 hunter
Digestoř 50 cm zadní odtah

Terezia Company 100% Rakytníkový olej 50 tob. + 10 tob. ZDARMA

Terezia Company 100% Rakytníkový olej 50 tob. + 10 tob. ZDARMA

TEREZIA100 Rakytníkový olej obsahuje výhradně 100% rakytníkový olej bez příměsí.Rakytníkový olej(Hippophae rhamnoides oil) je přírodní koncentrát vitamínů A, B1, B2, B6, D, E, F, K, P, dále obsahuje beta karoten, kyselinu listovou, organické kyseliny, třísloviny a minerální soli, důležité esenciální mastné kyseliny omega-3, 6, 9. Je také zdrojem vzácné omega-7 mastné kyseliny, která se v přírodě vyskytuje zřídka, v rakytníkovém oleji je obsažena až ze 40%. Navíc je přírodním zdrojem karotenoidů a to bohatším než jedny z nejbohatších zdrojů mrkev nebo tykev. Složení v 1 tobolce 250 mg Rakytník řešetlákový (Hippophae rhamnoides, 100% rakytníkový olej bez příměsí) Vitamín A (retinylpalmitát, retinyl-acetát) Vitamín E (D-alfa-tokoferol) Přídatné látky tobolka (želatina, glycerol,… (prodejparfemu.cz)

Rakytníkový olej 100 ml

Terezia Rakytníkový olej kapky 10 ml

Terezia Rakytníkový olej kapky 10 ml

TEREZIA Rakytníkový olej je doplněk stravy s obsahem 100% rakytníkového oleje v kapkách. Rakytníkový olej má tmavě oranžovou barvu a získává se z plodů Rakytníku řešetlákového (Hippophae rhamnoides) lisováním za studena se zachováním všech látek důležitých pro lidské zdraví. Rakytníkový olej je přírodním zdrojem vitaminů, organických kyselin, tříslovin, minerálních solí a omega-3, 6 a 9 mastných kyselin. Obsahuje také vzácnou omega-7 mastnou kyselinu, která se v přírodě vyskytuje zřídka. Zdrojem rakytníkového oleje je Rakytník řešetlákový, který podporuje přirozenou obranyschopnost organizmu, napomáhá normálnímu trávení a normální činnosti kardiovaskulárního systému, přispívá k dobrému fyzickému stavu a udržuje zdravou pokožku. Při vnějším použití zvyšuje pružnost a vitalitu pokožky v… (drmax.cz)

Terezia Rakytníkový olej 100 % kapky 30 ml

Terezia Rakytníkový olej 100 % kapky 30 ml

TEREZIA100 Rakytníkový olej obsahuje 100 % rakytníkový olej Rakytníkový olej (Hippophae rhamnoides oil) je ze všech obsahových látek v tkáních rakytníku nejcennější. Je tmavě oranžové barvy a získává se z plodů Rakytníku řešetlákového (Hippophae rhamnoides) lisováním za studena se zachováním všech látek. Složení: 100 % rakytníkový olej (Hippophae rhamnoides oil), vitamin A palmitát, DL-alfa-tokoferolacetát. Obsah ve 14 kapkách %DDD* Rakytníkový olej 500 mg - Vitamin A 120 μg 15% Vitamin E 1,8 mg 15% * DDD - doporučená denní dávka Dávkování: 7 kapek 2x denně před jídlem po dobu 3 měsíců. Kapky se mohou nakapat do vody, čaje, džusu nebo na kostku cukru. Upozornění: Doplněk stravy Není vhodné pro děti do 3 let Ukládejte mimo dosah dětí Nepřekračujte denní doporučenou dávku Není náhradou… (drmax.cz)

Relikt AE 100% Rakytníkový olej 250 ml

Terezia Company 100% Rakytníkový olej - kapky 30 ml

Terezia Company 100% Rakytníkový olej - kapky 30 ml

TEREZIA100 Rakytníkový olejobsahuje výhradně 100% rakytníkový olej bez příměs, konkrétně 100% olej z dužiny rakytníku řešetlákového. Je vhodný na vnější i vnitřní použití. Rakytníkový olej(Hippophae rhamnoides oil) je ze všech obsahových látek v tkáních rakytníku nejcennější. Je tmavě oranžové barvy a získává se z plodů Rakytníku řešetlákového (Hippophae rhamnoides) lisováním za studena se zachováním všech biologicky aktivních látek důležitých pro lidské zdraví. Složení Rakytník řešetlákový (Hippophae rhamnoides, 100% olej z plodů) Vitamín A (retinylpalmitát, retinyl-acetát) Vitamín E (D-alfa-tokoferol) Dávkování Užívejte 7 kapek 2x denně před jídlem po dobu 3 měsíců. Kapky se mohou nakapat do vody, čaje, džusu, na kostku cukru. Balení 30 ml Upozornění Doplněk stravy. Není… (prodejparfemu.cz)

Rakytníkový olej 50ml

Rakytníkový olej 50ml

Terezia Company 100% Rakytníkový olej v kapkách 10 ml

Terezia Company 100% Rakytníkový olej v kapkách  10 ml

Popis 100% Rakytníkový olej v kapkách podporuje přirozenou obranyschopnost organsimu. Popis 100% Rakytníkový olej v kapkách dále přispívá k normální činnosti zažívacího traktu. Přispívá k dobrému fyzickému stavu a normální činnosti srdce. Udržuje také zdravou pokožku. Při vnějším použití zvyšuje pružnost a vitalitu pokožky v místech zhojených ran, chrání a regeneruje pokožku a vyživuje kůži. Dávkování Užívejte 7 kapek 2x denně před jídlem po dobu 3 měsíců. Kapky můžete nakapat do vody, čaje, džusu, nebo na kostku cukru. Balení 10 ml Upozornění Doplněk stravy. K vnitřnímu i vnějšímu užití. Není vhodné pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte v temnu a chladu max… (ageo.cz)

Specialist - 100% Rakytníkový olej, za studena lisovaný - 100 ml/250…

Specialist - 100% Rakytníkový olej, za studena lisovaný - 100 ml/250 ml Objem: 100 ml

Vše o oleji z rakytníku najdete tady. Přítomnost kyseliny palmitoolejové v rakytníkovém oleji výrazně ovlivňuje zdraví kůže, ale i vnitřní stěnu dýchacího, trávicího a urogenitálního traktu. Rakytníkový olej se používá i na výplachy ústní dutiny a krku, a též jako složka pleťových a vlasových masek. Kromě vředových, kožních onemocnění, či jeho užívání během chemoterapie a radioterapie, ho mohou užívat lidé s aterosklerózou, u kterých je zvýšené nebezpečí vzniku trombózy, resp. ti, kteří trombózu již překonali, aby se ochránili před jejím návratem (zastavuje tvorbu trombů). Rakytník má antidepresivní a antistresové účinky. Napomáha vylučování škodlivých látek z těla, rozpouští hleny, podporuje léčbu plicních, ledvinových a jaterních ochorení. Je vhodnou alternativou při léčbě rakoviny,… (herbatica.cz)

Rakytníkový olej 100% 50ml

Rakytníkový olej 50ml

Rakytníkový olej 50ml

Olej vyrobený ze surovin z Altaje. Podpora trávení, podpora zraku, odstraňování volných radikálů, působí protí stresu, tlumí popaleniny. (pilulka.cz)

Weleda Rakytníkový pěsticí olej 100 ml

Weleda Rakytníkový pěsticí olej 100 ml

Rakytníkový pěsticí olej - ochranný pěsticí olej pro všechny typy pleti, obzvláště pro namáhanou a podrážděnou pokožku či pokožku se sklonem k vysoušení - olej je vhodný pro každodenní péči - pokožka je po použití oleje vitální, viditelně odpočatá a na dotek hladká a jemná Použití: Po koupeli či mytí naneste malé množství oleje do dlaní a pomocí krouživých pohybů ( vždy směrem k srdci ) lehce vmasírujte do ještě vlhké pokožky. (prodejparfemu.cz)

Specialist - 100% Rakytníkový olej, za studena lisovaný - 100 ml/250…

Specialist - 100% Rakytníkový olej, za studena lisovaný - 100 ml/250 ml Objem: 250 ml

Vše o oleji z rakytníku najdete tady. Přítomnost kyseliny palmitoolejové v rakytníkovém oleji výrazně ovlivňuje zdraví kůže, ale i vnitřní stěnu dýchacího, trávicího a urogenitálního traktu. Rakytníkový olej se používá i na výplachy ústní dutiny a krku, a též jako složka pleťových a vlasových masek. Kromě vředových, kožních onemocnění, či jeho užívání během chemoterapie a radioterapie, ho mohou užívat lidé s aterosklerózou, u kterých je zvýšené nebezpečí vzniku trombózy, resp. ti, kteří trombózu již překonali, aby se ochránili před jejím návratem (zastavuje tvorbu trombů). Rakytník má antidepresivní a antistresové účinky. Napomáha vylučování škodlivých látek z těla, rozpouští hleny, podporuje léčbu plicních, ledvinových a jaterních ochorení. Je vhodnou alternativou při léčbě rakoviny,… (herbatica.cz)

WELEDA Rakytníkový pěsticí olej 100 ml

Weleda Rakytníkový pěsticí olej 100 ml

Weleda Rakytníkový pěsticí olej 100 ml

Ochranný pěsticí olej pro všechny typy pleti, obzvláště pro namáhanou a podrážděnou pokožku či pokožku se sklonem k vysoušení. Lehký sezamový olej a cenný rakytníkový olej, bohatý na vitamíny a nenasycené mastné kyseliny, podporují přirozenou látkovou výměnu v pokožce, pomáhají jí vytvářet vlastní ochranný film a účinně podporují její rovnováhu. Pokožka je po použití oleje vitální, viditelně odpočatá a na dotek hladká a jemná. Nevtíravá svěží vůně éterických olejů z mandarinky, grapefruitu a pomeranče má příjemně oživující a uklidňující účinky. Použití: Olej je vhodný pro každodenní péči. Po koupeli či mytí naneste malé množství oleje do dlaní a pomocí krouživých pohybů (vždy směrem k srdci) lehce vmasírujte do ještě vlhké pokožky. Olej má - díky obsahu provitamínu A - zlato-oranžovou… (drmax.cz)

Terezia Rakytníkový olej 30 tobolek

Terezia Rakytníkový olej 30 tobolek

TEREZIA Rakytníkový olej obsahuje výhradně 100 % rakytníkový olej bez dalších olejových příměsí Rakytníkový olej (Hippophae rhamnoides oil) je ze všech obsahových látek v tkáních rakytníku nejcennější. Je tmavě oranžové barvy a získává se z plodů Rakytníku řešetlákového (Hippophae rhamnoides) lisováním za studena se zachováním všech látek. Složení: 1 měkká želatinová tobolka (želatina, glycerol, sorbitol, voda čištěná) obsahuje 250 mg 100 % rakytníkového oleje (Hippophae rhamnoides oil), vitamin A palmitát, DL-alfa-tokoferolacetát. Obsah Obsah ve 2 tobolkách Rakytníkový olej 500 mg Vitamin A 120 μg Vitamin E 1,8 mg Doporučené dávkování: 1 tobolka 2x denně před jídlem po dobu 3 měsíců. Tobolka se polyká celá a zapíjí vodou nebo se její obsah vytlačí do jídla. Upozornění: doplněk stravy… (drmax.cz)

Rakytníkový olej 100% 50ml

Rakytníkový olej 100% 50ml

100 % rakytníkový olej lisovaný za studena je významný svým přirozeným obsahem vitamínů A, řady B, C, E, F, K, P-rutinu, nenasycených mastných kyselin omega-3, omega-6 a omega-9, karotenoidů, flavonoidů a dalších biologicky aktivních látek. (pilulka.cz)

Rakytníkový olej 100% 50ml

Saloos Bio Rakytníkový olej 50ml

Saloos Bio Rakytníkový olej 50ml

Čistě přírodní rakytníkový olej s protizánětlivými a regeneračními účinky. Velmi příznivě působí na kožní problémy, akné, ekzémy, lupénku a zvyšuje pružnost pokožky. (pilulka.cz)

Topvet Rakytníková mast, 50 ml

Topvet Rakytníková mast, 50 ml

Rakytníková mast – Hippophae Rhamnoides.Plod rakytníku má významné regenerační vlastnosti, kterých se využívá v přírodní medicíně. Rakytník se používá k podpoře hojení ran. Mast je vhodná na drobné spáleniny a k péči o kůži při různých projevech ekzémů. Jedná se o velmi silný přírodní antioxidant. Stimuluje obnovení poškozených tkání.Použití: Jemně vtírejte podle potřeby i několikrát denně. Neaplikujte do otevřených ran, ale jemně vetřete do jejich okolí.Ingredients (INCI): Helianthus Annuus Seed Oil, Cera Alba, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Hippophae Rhamnoides Fruit Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Tocopheryl AcetateSkladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladujte na přímém slunci. Chraňte před mrazem!Všeobecná upozornění: Nepoužívejte při známé… (4home.cz)

MedPharma Rakytníkový olej 60mg tob.67

TEREZIA Rakytníkový olej 100% tob.60

Terezia Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem 50+10 kapslí

Terezia Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem 50+10 kapslí

Hlíva ústřičná je skutečně dřevokazná houba. Jako nezelený organizmus přijímá ze zelených organizmů, tedy stromů, spoustu látek, které jsou pro její život potřebné. Hlíva si bere živiny ze stromů. Je ceněná také díky vysokému obsahu vlákniny. Jde o nestravitelnou složku potravy. Rakytníkový olej (Hippophae rhamnoides oil) je ze všech obsahových látek v tkáních rakytníku nejcennější. Je tmavě oranžové barvy a získává se z plodů rakytníku řešetlákového (Hippophae rhamnoides) lisováním za studena se zachováním všech důležitých látek. Složení: 1 želatinová kapsle obsahuje směs 300 mg 100% prášku hlívy ústřičné a 100% rakytníkového oleje bez příměsí s obsahem 118,2 mg β-glukanu ± 3,75 mg. Nutriční hodnoty (g/100g) Sušina 94,8 Popel 5,2 Tuk 11,0 Bílkoviny 9,6 Vláknina 29,8 Sacharidy 69,0… (drmax.cz)

Biotter Šampon s organickým rakytníkovým olejem 250 ml

Biotter Šampon s organickým rakytníkovým olejem 250 ml

BIOTTER Šampon s organickým rakytníkovým olejem dokonale posiluje oslabené kořínky vlasů a díky tomu působí na růst vlasů. Obsahuje posilující sójové a kukuřičné proteiny, rakytníkový olej, vitamin E, který díky svým silným antioxidačním účinkům chrání kořínky a strukturu vlasů. Vaše vlasy budou po ošetření šamponem v plné síle, krásně lesklé, hydratované a sametově hebké. Výsledek: Dlouhotrvající hydratace vlasů Regenerace a posílení vlasů Lesklé a sametově hebké vlasy Vhodný pro každodenní péči Složení: Rakytníkový olej - vyživuje Sójové a kukuřičné proteiny - posilují vlasy, dodávají pružnost Vitamin E - působí jako antioxidant Glycerin - hydratuje Použití: Šampon aplikujte na mokré vlasy, poté masírujte krouživými pohyby až do vytvoření pěny. Po umytí vlasů důkladně opláchněte šampon… (drmax.cz)

Medpharma Rakytníkový olej 100% olej z rakytníku 37 tobolek

Medpharma Rakytníkový olej 100% olej z rakytníku 37 tobolek

Doplněk stravy obsahuje 100% rakytníkový olej z dužiny žluto-oranžových plodů rakytníku řešetlákového (Hyppophae rhamnoides), olej je bez příměsí. Rakytník podporuje normální činnost trávicího a kardiovaskulárního systému, obranyschopnost organismu a přispívá k normálnímu stavu pokožky. Složení: Rakytník řešetlákový, 100% olej: 60 mg (v 1 tobolce) Sójový olej, želatina, 100% rakytníkový olej – extrakt z dužiny plodu rakytníku řešetlákového (Hippophae rhamnoides), zahušťovadla (glycerol, sorbitol), voda, barviva (titanová běloba, žluť SY, oxid železa žlutý). Dávkování: Dospělí užívají 2 tobolky 2x denně. Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti do 3 let. Barvivo žluť SY může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.… (drmax.cz)

Medpharma Rakytníkový olej 100% olej z rakytníku 67 tobolek

Medpharma Rakytníkový olej 100% olej z rakytníku 67 tobolek

Doplněk stravy obsahuje 100% rakytníkový olej z dužiny žluto-oranžových plodů rakytníku řešetlákového (Hyppophae rhamnoides), olej je bez příměsí. Rakytník podporuje normální činnost trávicího a kardiovaskulárního systému, obranyschopnost organismu a přispívá k normálnímu stavu pokožky. Složení: Rakytník řešetlákový, 100% olej: 60 mg (v 1 tobolce) Sójový olej, želatina, 100% rakytníkový olej – extrakt z dužiny plodu rakytníku řešetlákového (Hippophae rhamnoides), zahušťovadla (glycerol, sorbitol), voda, barviva (titanová běloba, žluť SY, oxid železa žlutý). Dávkování: Dospělí užívají 2 tobolky 2x denně. Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti do 3 let. Barvivo žluť SY může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.… (drmax.cz)

Terezia Rakytníkový olej 100% 60 kapslí

Terezia Rakytníkový olej 100% 60 kapslí

TEREZIA100 Rakytníkový olej obsahuje výhradně 100 % rakytníkový olej bez dalších olejových příměsí Rakytníkový olej (Hippophae rhamnoides oil) je ze všech obsahových látek v tkáních rakytníku nejcennější. Je tmavě oranžové barvy a získává se z plodů Rakytníku řešetlákového (Hippophae rhamnoides) lisováním za studena se zachováním všech látek. Složení: 1 měkká želatinová tobolka (želatina, glycerol, sorbitol, voda čištěná) obsahuje 250 mg 100 % rakytníkového oleje (Hippophae rhamnoides oil), vitamin A palmitát, DL-alfa-tokoferolacetát. Obsah Obsah ve 2 tobolkách Rakytníkový olej 500 mg Vitamin A 120 μg Vitamin E 1,8 mg Doporučené dávkování: 1 tobolka 2x denně před jídlem po dobu 3 měsíců. Tobolka se polyká celá a zapíjí vodou nebo se její obsah vytlačí do jídla. Upozornění: doplněk stravy… (drmax.cz)

TEREZIA Rakytníkový olej 100% kapky BIO 30ml

Terezia Company 100% Rakytníkový olej 30 tob.

Terezia Company 100% Rakytníkový olej 30 tob.

TEREZIA Rakytníkový olej obsahuje výhradně 100% rakytníkový olej bez příměsí. Popis Rakytníkový olej(Hippophae rhamnoides oil) je přírodní koncentrát vitamínů A, B1, B2, B6, D, E, F, K, P, dále obsahuje beta karoten, kyselinu listovou, organické kyseliny, třísloviny a minerální soli, důležité esenciální mastné kyseliny omega-3, 6, 9. Je také zdrojem vzácné omega-7 mastné kyseliny, která se v přírodě vyskytuje zřídka, v rakytníkovém oleji je obsažena až ze 40%. Navíc je přírodním zdrojem karotenoidů a to bohatším než jedny z nejbohatších zdrojů mrkev nebo tykev. Složení v 1 tobolce 250 mg Rakytník řešetlákový (Hippophae rhamnoides, 100% rakytníkový olej bez příměsí) Vitamín A (retinylpalmitát, retinyl-acetát) Vitamín E (D-alfa-tokoferol) Přídatné látky tobolka (želatina, glycerol,… (prodejparfemu.cz)

Dr. Popov Rakytela rakytníková mast 50 ml

Dr. Popov Rakytela rakytníková mast 50 ml

Rakytela - Poptávaná vysoce účinná mast vhodná pro každodenní péči o pokožku. Užití: zklidňuje, hydratuje a regeneruje normální i vysušenou pleť ochraňuje poškozenou kůži - má protizánětlivý a protibakteriální účinek na pokožku vynikající pro omezení tvorby vrásek vhodná i k péči o jizvy, spáleniny, omrzliny. Balení: 50 ml Zdroj: www.drpopov.cz (drmax.cz)

TEREZIA Rakytníkový olej 100% tob.30

Biotter Kondicionér s organickým rakytníkovým olejem 250 ml

Biotter Kondicionér s organickým rakytníkovým olejem 250 ml

BIOTTER Kondicionér s organickým rakytníkovým olejem posiluje vlasy a chrání je před ztrátou vody, díky čemuž jsou vlasy krásně lesklé a měkké. Kondicionér obsahuje vitamin E, který má silné antioxidační účinky a chrání kořínky vašich vlasů před volnými radikály. Vaše vlasy budou po ošetření kondicionérem v plné síle, krásně lesklé a sametově hebké. Neobsahuje parabeny, barviva. Výsledek: Regenerace a posílení vlasů Lesklé a sametově hebké vlasy Vhodný pro každodenní péči Složení: Rakytníkový olej - hydratuje Vitamin E - antioxidační účinek Použití: Kondicionér aplikujte na vlhké vlasy a nechte 3 minuty působit. Poté vlasy důkladně opláchněte vlažnou vodou. (drmax.cz)

TEREZIA Rakytníkový olej 100% kapky BIO 10ml

MedPharma Rakytníkový olej – 100% olej z rakytníku 60 tob. + 7 tob.…

MedPharma Rakytníkový olej – 100% olej z rakytníku 60 tob. + 7 tob. ZDARMA

Popis Produkt Rakytníkový olej obsahuje 100% rakytníkový olej z dužiny žluto-oranžových plodů rakytníku řešetlákového, olej je bez příměsí. Rakytník podporuje normální činnost trávicího a kardiovaskulárního systému, obranyschopnost organismu a přispívá ke snížení míry únavy. Přídatné látky sójový olej, želatina, zahušťovadla (glycerol, sorbitol), voda, barviva (titanová běloba, žluť SY, oxid železa žlutý) Dávkování Užívejte 2 tobolky 2x denně. Balení 60 tobolek + 7 tobolek ZDARMA - dávka na cca 16 dní Upozornění Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Barvivo žluť SY může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí. Ukládejte v suchu a temnu při teplotě 4-25 °C.… (ageo.cz)

MedPharma Rakytníkový olej – 100% olej z rakytníku 30 tob. + 7 tob.…

MedPharma Rakytníkový olej – 100% olej z rakytníku 30 tob. + 7 tob. ZDARMA

Popis Produkt Rakytníkový olej obsahuje 100% rakytníkový olej z dužiny žluto-oranžových plodů rakytníku řešetlákového, olej je bez příměsí. Rakytník podporuje normální činnost trávicího a kardiovaskulárního systému, obranyschopnost organismu a přispívá ke snížení míry únavy. Přídatné látky sójový olej, želatina, zahušťovadla (glycerol, sorbitol), voda, barviva (titanová běloba, žluť SY, oxid železa žlutý) Dávkování Užívejte 2 tobolky 2x denně. Balení 30 tobolek + 7 tobolek ZDARMA - dávka na cca 9 dní Upozornění Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Barvivo žluť SY může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí. Ukládejte v suchu a temnu při teplotě 4-25 °C.… (ageo.cz)

Weleda Rakytníkový krém na ruce 50 ml

Weleda Rakytníkový krém na ruce 50 ml

Rakytníkový krém na ruce Weleda je ideální pro každodenní běžnou péči o pokožku rukou. A ruce péči potřebují - častý kontakt s vodou, chladem či suchým vzduchem způsobuje nerovnováhu v hospodaření s vodou a tuky, takže pokožka bývá hrubá a drsná. Rakytníkový krém na ruce chrání pokožku rukou a nehtových lůžek před ztrátou tuku a vlhkosti. Pokožce navrací její hebkost a měkkost. Krém obsahuje lehký sezamový olej a cenný rakytníkový olej, který je bohatý na přirozené vitamíny a nenasycené mastné kyseliny. Čisté rostlinné oleje podporují přirozenou látkovou výměnu v pokožce, pomáhají při tvorbě tělu vlastního ochranného filmu a regulují zdravou rovnováhu. Krém se rychle a beze zbytku vstřebává a nezanechává mastný film. Díky obsahu éterických olejů z mandarinky, grapefruitu a pomeranče… (drmax.cz)

Weleda rakytníkový krém na ruce 50 ml

Weleda rakytníkový krém na ruce  50 ml

Popis Výživný rakytníkový krém pro ochranu pokožky rukou a nehtových lůžek je ideální pro každodenní péči. A ruce ji opravdu potřebují - častý kontakt s vodou, chladem či suchým vzduchem způsobuje nerovnováhu v hospodaření s vlhkostí a tuky v pleti rukou, takže pokožka bývá hrubá a drsná. Krém ji navrací její hebkost a měkkost. (ageo.cz)

Hlíva ústřičná se 100% rakytníkovým olejem 50 kapslí + 10 kapslí…

Hlíva ústřičná se 100% rakytníkovým olejem 50 kapslí + 10 kapslí ZDARMA

Popis Terezia100 Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem je 100% čistý přípravek bez příměsí s vysokým obsahem vlákniny. Terezia100 Hlíva ústřičná obsahuje komplex přírodních látek pro normální funkci organismu. Díky Terezia100 Hlívě ústřičné můžete svému tělu najednou dodat mnoho látek, které potřebuje.DávkováníUžívejte 1 kapsli 2x denně před jídlem po dobu 1-3 měsíců. Kapsle se polykají celé a zapíjí vodou nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody.Balení50 kapslí +10 kapslí ZDARMA - dávka na 1 měsícUpozorněníDoplněk stravy. Není vhodné pro děti do 3 let. Vhodné pro těhotené a kojící ženy, pro diabetiky i osoby s bezlepkovou dietou. Ukládejte mimo dosah … (ageo.cz)

Hořčičný olej 50 ml

Hořčičný olej 50 ml

Pečující a hojivý hořčičný olej je vhodný zejména pro suchou nebo problematickou pokožku obličeje i vlasů. Pomáhá hojit jizvičky a bojuje s lupy.Složení50 mlJak používatNa vlhkou pleť aplikujte malé množství oleje a jemně vmasírujte.Balení50 mlNáš tipV naší nabídce naleznete také další kosmetické oleje.Složení50 mlJak používatNa vlhkou pleť aplikujte malé množství oleje a jemně vmasírujte.Balení50 mlNáš tipV naší nabídce naleznete také další kosmetické oleje.UpozorněníNeobsahuje parabeny ani silikony. (ageo.cz)

Arganový olej 50 ml

Arganový olej 50 ml

Arganový olej je jedním z nejvzácnějších olejů na světě a již po staletí se užívá ke zkrášlení pokožky a udržení mladistvého vzhledu.PopisArganový olej je lehce vsřebatelný a nezanechává mastný film, díky čemuž je vhodný pro všechny typy pokožky. Obsahuje vysoké procento účinných látek jako karoten, tokoferoly, esenciální mastné kyseliny a v neposlední řadě také vitamíny A, E a F, které zpomalují procesy stárnutí buněk. Vitamín A navíc příznivě podporuje oběhový cévní systém, vitamín E je antioxidant chránící buňky před UV zářením a vitamín F hydratuje pokožku. Vysoký obsahu tokoferolů chrání pokožku a vlasy před volnými kyslíkovými radikály. Učinky na vlasy: Představuje účinné ošetření suchých a lámavých vlasů. Díky vitamínu E a skvalenu vyživuje vlasové kořínky, hloubkově hydratuje,… (ageo.cz)

Indulona Regenerační rakytníkový krém na ruce 50 ml

Indulona Regenerační rakytníkový krém na ruce 50 ml

Regenerační rakytníkový krém na ruce - regenerační krém na ruce s rakytníkovým olejem pro podrážděnou a unavenou pokožku rukou a těla - regeneruje a hojí pokožku rukou - omlazuje, zabraňuje tvorbě vrásek - zabraňuje vysušování pokožky - hloubkově vyživuje pokožku - pro hebkou pokožku - chrání pokožku před vnějšími vlivy - má antibakteriální účinky - dermatologicky testováno Použití: Aplikujte krém v přiměřené vrstvě na čistou pokožku, dobře rozetřete a nechte vstřebat, postup několikrát denně zopakujte. (prodejparfemu.cz)

Avokádový olej 50 ml

Avokádový olej 50 ml

Avokádový olej výživuje a zvláčňuje. Obsahuje množství vitaminu E, draslíku a nenasycených mastných kyselin. Může být použit jako každodenní péče, maska a pomoc v ochraně pleti na slunci. Jak používatAplikujte na vlhkou pleť malé množství oleje a jemně vmasírujte. Balení50 mlNáš tipV naší nabídce naleznete další přírodní pleťovou kosmetiku.UpozorněníNeobsahuje parabeny ani silikony. (ageo.cz)

Švestkový olej 50 ml

Švestkový olej 50 ml

Švestkový olej hydratuje suchou pokožku, vlasy, nehty a chrání před volnými radikály. Je jedním z nejrychleji se vstřebávajících olejů, který se vyznačuje intenzivní vůní marcipánu a mandlí.PopisŠvestkový olej obsahuje velké množství omega-mastných kyselin a vitamínů A a E. Zanechává pleť krásnou a hebkou. Neobsahuje žádné alergeny dle IFRA, jako jsou klasické parfémy či silice. Vhodný je zejména pro osoby trpící extrémně suchou pokožkou a lze jej používat po celý rok. Skvěle účinkuje proti těhotenským striím. Olej je možné použít k obohacení krémů, mastí, olejů a směsí, které jsou zvláště užitečné pro suchou, zralou a citlivou pokožku. Účinky na vlasy: Zlepšuje pevnost vlasů a zvyšuje jejich hydrataci. Tento olej je vhodný při problémech s krepatěním a lámavostí vlasů. Chrání vlasy při… (ageo.cz)

Indulona Rakytníková regenerační krém na ruce 50 ml

Indulona Rakytníková regenerační krém na ruce 50 ml

Popis Regenerační krém na ruce s rakytníkovým olejem pro podrážděnou a unavenou pokožku rukou a těla. Aktivní látky: rakytníkový olej, vitamíny, karoten a minerální soli. Vlastnosti: regeneruje a hojí pokožku rukou, omlazuje, zabraňuje tvorbě vrásek, zabraňuje vysušování pokožky, hloubkově vyživuje pokožku, pro hebkou pokožku, chrání pokožku před vnějšími vlivy, má antibakteriální účinky, dermatologicky testováno. Jak používat Aplikujte krém v přiměřené vrstvě na čistou pokožku, dobře rozetřete a nechte vstřebat. Postup několikrát denně zopakujte.   … (ageo.cz)

Weleda Vlasový olej 50 ml

Weleda Vlasový olej 50 ml

Toto vyživující a revitalizační spojení rozmarýnu, jetele a kořene lopuchu zanechává vlasy hladké a hebké. Přírodní vyživující oleje vlasy ošetřují, dodávají jim lesk, vlasy jsou lépe upravitelné. Určeno především na vlasy suché. Velmi vhodné na uvolňující a zklidňující masáž pokožky hlavy a na roztřepené konečky. Dermatologicky testováno. Vhodné pro vegany. Použití: Pro intenzivní péči naneste několik kapek do vlhkých nebo suchých vlasů. Certifikovaná přírodní kosmetika. Obsahuje pouze čisté přírodní suroviny a je nositelem certifikátu NATRUE - garance nejvyšší kvality čistě přírodní kosmetiky a BIO kosmetiky. Produkt nebyl testován na zvířatech, neobsahuje žádné syntetické konzervanty, barviva, parfemaci ani látky na bázi minerálních olejů vyráběných z ropy. Obsah: 50ml (drmax.cz)

Saloos Ricinový olej 50 ml

Saloos Ricinový olej 50 ml

(benu.cz)

Renovality Opuncie olej 50 ml

Saloos Hořčíkový olej 50 ml

Saloos Hořčíkový olej 50 ml

Hořčíkový olej je nepostradatelným pomocníkem po fyzické zátěži.PopisTento hořčíkový olej z přírodního zdroje mořského dna Zechstein je určený k dermální aplikaci na pokožku. Je vhodný na namožené části pokožky celého těla. Při kosmetické masáži pozitivně přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Hořčík je klíčový pro normální funkci svalů, produkci energie a pro schopnost těla detoxikovat. Reguluje přenos podnětů do svalů a nervů, čímž podporuje bezproblémové fungování celého svalového aparátu.Jak používatNa vybrané části těla naneste ráno a večer 3 - 10 střiků dle potřeby a lehce vmasírujte do pokožky. Nechte vstřebat.Balení50 mlUpozorněníK vnějšímu použití. Po aplikaci se může objevit jemné brnění pokožky či začervenání, které je přechodné. Přípravek je vhodný také během těhotenství i… (ageo.cz)

Farmakom - Ricinový olej – 50 ml

Farmakom - Ricinový olej – 50 ml

Věděli jste, že tento olej podporuje růst řas? Na vatovou tyčinku nanést olej a jemně natřít úplně stačí. Tento olej je dobrý i jako podpora léčby bradavic a napomáhá urychlovat hojení pooperačních jizev - přirozeně regeneruje pleť. Dále napomáhá při:   - lámavosti nehtů - nanést večer - promašťuje extrémně suchou pokožku - pomáhá při vypadávání vlasů. Při správném nanesení navíc vlasy nebudou vypadat mastně, ale lesklejší a bohatší,      zatočí i s lupy - uklidní podrážděnou pokožku - například spálená kůže po opalování - pár kapek oleje nahradí balzám na rty - hydratuje a regeneruje - pomůže i proti nepěkným striím - během těhotenství. Je dobré masírovat pokožku alespoň dva krát denně. -pomáhá i při odstraňování bradavic   Způsob použití : je možné používat samostaně, např. na pleť… (herbatica.cz)

Weleda Vlasový olej 50 ml

Weleda Vlasový olej 50 ml

Vlasový olej - určeno především na vlasy suché - velmi vhodné na uvolňující a zklidňující masáž pokožky hlavy a na roztřepené konečky - dermatologicky testováno - vhodné pro vegany - aktivní látky:spojení rozmarýnu;jetele a kořene lopuchu zanechává vlasy hladké a hebké;přírodní vyživující oleje vlasy ošetřují;dodávají jim lesk;vlasy jsou lépe upravitelné. Složení: - arašídový olej;výtažek z květů jetele;směs přírodních éterických olejů;výtažek z kořene lopuchu;limonen;linalool;geraniol;kumarin. Použití: Pro intenzivní péči naneste několik kapek do vlhkých nebo suchých vlasů. (prodejparfemu.cz)

Weleda Sanddorn - Rakytníkový krém na ruce 50 ml

Weleda Sanddorn - Rakytníkový krém na ruce 50 ml

Sanddorn - Rakytníkový krém na ruce - výživný rakytníkový krém pro ochranu pokožky rukou a nehtových lůžek je ideální pro každodenní péči - a ruce ji opravdu potřebují - častý kontakt s vodou, chladem či suchým vzduchem způsobuje nerovnováhu v hospodaření s vlhkostí a tuky v pleti rukou, takže pokožka bývá hrubá a drsná - krém ji navrací její hebkost a měkkost - rychle a beze zbytku se vstřebává a nezanechává mastný film - neobsahuje syntetické konzervační látky, barviva, parfemaci ani minerální oleje (parafín či vazelínu) - pokožka je vláčná, provoněná a hebká na dotek Použití: Aplikujte po umytí rukou na suchou pokožku a jemně rozetřete. (prodejparfemu.cz)

Terezia Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem 50+10 kapslí 1+1 ZDARMA

Terezia Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem 50+10 kapslí 1+1 ZDARMA

Hlíva ústřičná je skutečně dřevokazná houba. Jako nezelený organizmus přijímá ze zelených organizmů, tedy stromů, spoustu látek, které jsou pro její život potřebné. Hlíva si bere živiny ze stromů. Je ceněná také díky vysokému obsahu vlákniny. Jde o nestravitelnou složku potravy. Rakytníkový olej (Hippophae rhamnoides oil) je ze všech obsahových látek v tkáních rakytníku nejcennější. Je tmavě oranžové barvy a získává se z plodů rakytníku řešetlákového (Hippophae rhamnoides) lisováním za studena se zachováním všech důležitých látek. Složení: 1 želatinová kapsle obsahuje směs 300 mg 100% prášku hlívy ústřičné a 100% rakytníkového oleje bez příměsí s obsahem 118,2 mg β-glukanu ± 3,75 mg. Nutriční hodnoty (g/100g) Sušina 94,8 Popel 5,2 Tuk 11,0 Bílkoviny 9,6 Vláknina 29,8 Sacharidy 69,0… (drmax.cz)

Saloos Ricinový olej 50 ml

Saloos Ricinový olej 50 ml

Saloos Ricinový olej je nenahraditelný při péči o namáhanou a suchou pokožku. Olej pokožku dokonale regeneruje, hydratuje a chrání ji. Je vhodný na řasy, které posiluje. Velmi účinné jsou také obklady z teplého ricinového oleje přiloženého na kůži namožených částí těla. V kosmetice se doporučuje ředit jej řidšími oleji. Po použití ricinového oleje bude vaše pokožka výborně regenerovaná a příjemně vláčná. Výsledek: Regeneruje a hydratuje pokožku Stimuluje růst řas Účinné obklady z teplého ricinového oleje Použití: Olej vtírejte do pokožky několikrát denně dle potřeby a nechte vstřebat. (drmax.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít