Quixx nosní sprej 30 ml

Quixx nosní sprej 30 ml

Quixx nosní sprej 30 ml

QUIXX® je hypertonický nosní sprej (2,6%), který obsahuje mořskou vodu z Atlantského oceánu s cennými minerály a stopovými prvky. Použití přípravku QUIXX® je snadné a pohodlné. Hlavní účinky přípravku QUIXX® Účinně uvolňuje ucpaný nos a dutiny v důsledku nachlazení, chřipky nebo alergií Aktivně čistí nosní cesty Zvlhčuje nosní sliznici Při aplikaci vytváří jemnou mlhu, která se jemně a rovnoměrně rozptýlí na nosní sliznici Obsahuje až 220 dávek Je bezpečný: působí jen lokálně a fyzikálně Může se používat dlouhodobě Může se používat u kojenců od 6 měsíců Je vhodný pro těhotné a kojící ženy Dávkování: Kojenci (ve věku 6 měsíců a starší) a děti 1 až 2 vstřiky do každé nosní dírky 2 až 3krát denně Dospělí 1 až 3 vstřiky do každé nosní dírky 2 až 3krát denně Zdroj: http://www.quixx.cz/ (drmax.cz)

Quixx nosní sprej 30ml

Quixx acute nosní sprej 100ml

Aspecton nosní sprej 30 ml

Aspecton nosní sprej 30 ml

Sprej při rýmě s roztokem mořské soli ke vstřikování do nosu. Složení Hypertonický roztok mořské soli (odpovídá 1,1% roztoku kuchyňské soli), hypromelóza, dexpantenol, kafr, levomentol, tymiánová silice, eukalyptová silice, mátová silice, edetan disodný, hydroxid sodný. Bez konzervačních látek. Způsob podání a obsah 30 ml Aspecton® nosní sprej s roztokem mořské soli, silicemi a dexpantenolem pro vstřikování do nosu. Aspecton® nosní sprej by neměl být používán u dětí mladších 8 let. Balení: 30 ml (drmax.cz)

Quixx extra nosní sprej 30ml

Uživatele, kteří hledají "Quixx nosní sprej 30 ml" se dívají také na:

Kronstar sprej před praním
Retro šaty 30. léta

Quixx soft nosní sprej 30ml

Quixx daily nosní sprej 100ml

OTOSAN nosní sprej Baby 30 ml

OTOSAN nosní sprej Forte 30 ml

OTOSAN nosní sprej Forte 30 ml - II.jakost

OTOSAN nosní sprej Baby 30 ml - II.jakost

Pharmaster Quixx Baby nosní kapky 10 ml

Herb Pharma Fytofontana ViroStop ústní sprej 30 ml + Aloe vera nosní…

Herb Pharma Fytofontana ViroStop ústní sprej 30 ml + Aloe vera nosní spray 20 ml ZDARMA

DÁVKOVÁNÍ Aplikujte 2x denně 5 vstřiků do úst, dětem starším 6 let se podávají 2x 2 vstřiky denně. V případě akutního stavu aplikujte 3x denně 5 vstřiků do úst, dětem starším 6 let se podávají 3x 2 vstřiky denně. Sprejová forma umožňuje jednoduchou a rovnoměrnou aplikaci na sliznici. Začněte s užíváním ViroStop spreje ihned při prvních příznacích prochladnutí (škrábání v krku, kýchání), dříve než se onemocnění vyvine. Taktéž ho používejte, pokud jste vystavení riziku nákazy. Pro dosažení lepšího efektu užívejte ještě 3 dny po odeznění onemocnění. Délka aplikace by neměla překročit 14 dní. BALENÍ 30 ml + Aloe vera nosní spray 20 ml ZDARMA UPOZORNĚNÍ Zdravotnická pomůcka je určená pro dospělé a děti od 6 let. Kontaktujte svého lékaře v případě, pokud příznaky onemocnění přetrvávají déle… (prodejparfemu.cz)

Vincentka nosní sprej 25 ml

Vincentka nosní sprej 25 ml

100% přírodní produkt - naplněno přírodní léčivou minerální vodou Vincentka. Pomáhá udržovat fyziologickou čistící schopnost nosní sliznice (funkci řasinkového epitelu), umožňuje optimální fungování tzv. slizniční imunity jako primární obrany před infekcí. Používá se pro zvlhčení sliznice celé nosní dutiny a nosohltanu především při pobytu v prostředí s nízkou relativní vlhkostí vzduchu, v prostorách vytápěných ústředním topením a prostředí znečištěném zejména prachovými částicemi. Celkovým složením hypotonické kyselky s obsahem jodidů příznivě ovlivňuje obranyschopnost ve smyslu prevence chronických bakteriálních infekcí horních cest dýchacích, chronické rhinitidy, sinusitidy a chronické polypózní nasopharyngitidy; u dětí preventivně působí proti rozvoji recidivující tracheobronchitidy a… (drmax.cz)

Afrin 0,5 mg/ml nosní sprej 15 ml

Afrin 0,5 mg/ml nosní sprej 15 ml

Přípravek Afrin uvolňuje ucpaný nos stažením krevních cév v nose. Rychlý účinek nastupuje během několika minut a trvá až 12 hodin. Nezatéká do krku. Dávkování: Dospělí a děti od 10 let dávkují 2 x denně (po 12 hodinách) 1-2 vstřiky do každé nosní dírky. Děti 6-10 let dávkují 2 x denně (po 12 hodinách) 1 vstřik do každé nosní dírky. Během 24 hodin maximálně 8 vstřiků u dospělých a 4 vstřiky u dětí. Před použitím důkladně protřepat a po použití trysku otřít. Používat maximálně 1 týden vkuse (pokud je přípravek používán delší dobu, může způsobit ucpaný nos). Složení: Léčivou látkou je oxymetazolini hydrochloridum 0,5 mg v 1 ml. Pomocnými látkami jsou dinatrium-edetát, hydrogenfosforečnan sodný, monohydrát dihydrogenfosforečnanu sodného, povidon 40, benzalkonium-chlorid, makrogol 1500,… (drmax.cz)

Physiomer Eukalyptus nosní sprej 20 ml

Physiomer Eukalyptus nosní sprej 20 ml

Pro dospělé a děti od 6 let. PHYSIOMER® Eucalyptus je první produkt, který kombinuje dekongestivní účinek hypertonické mořské vody s blahodárnými účinky esenciálního eukalyptového oleje a máty rolní. Uvolní ucpané nosní cesty při nachlazení a rýmě Čistí nosní cesty a zabraňuje šíření infekce Osvěžuje a přináší dlouhotrvající pocit pohody Přírodní složení - hypertonická mořská voda s esenciálními oleji, bez konzervačních látek Složení: esenciální eukalyptový olej (Eucalyptus globulus) výtažek z máty rolní (Mentha arvensis) hypertonická mořská voda (22 g/l) Přípravek je sterilizovaný a bez konzervantů. Dávkování: Aplikujte až 6× denně dle potřeby. Upozornění: Nepoužívejte v případě alergie na jakoukoliv složku přípravku, v těhotenství nebo při kojení. Balení: 20 ml (drmax.cz)

Delmar Fresh nosní sprej 50 ml

Physiomer Kids nosní sprej 115 ml

Physiomer Kids nosní sprej 115 ml

Pro děti od 3 let. PHYSIOMER® Kids čistí nosní cesty a pomáhá předcházet rýmě. Při rýmě efektivně odstraňuje přebytečný hlen a pomáhá snížit riziko opětovného výskytu infekcí a komplikací ORL (zánětů dutin, středního ucha, nosohltanu). Dávkování: 1 vstřik do každé nosní dírky 1× denně jako součást denní hygieny. V případě rýmy a ucpaného nosu zvyšte dávkování na 1 vstřik 2–4x denně do každé nosní dírky. Upozornění: Po každé aplikaci trysku opláchněte horkou vodu, zamezíte tím jejímu ucpání. Výsledky klinických studií prokázaly: rychlejší zmírnění příznaků doprovázejících rýmu a nachlazení, snížení spotřeby medikace (nosních dekongestiv, mukolytik a dalších), zlepšení zdravotního stavu při rýmě a nachlazení, zkrácení délky onemocnění, snížení rizika vzniku a četnosti komplikací v průběhu… (drmax.cz)

Sanorin 0,5‰ nosní sprej 10 ml

Sanorin 0,5‰ nosní sprej 10 ml

Sanorin 0,5‰ zmenšuje otok nosní sliznice a uvolňuje hlen z nosu, vedlejších nosních dutin a trubice spojující střední ucho a hltan (Eustachova trubice). Tím umožňuje volné dýchání nosem. Přípravek Sanorin 0,5‰ zmírňuje příznaky u akutní rýmy, zánětu čelistních dutin a Eustachovy trubice. Nosní sprej Sanorin 0,5‰ mohou používat dospívající a děti od 3 let. Dávkování: Dětem od 3 do 6 let se aplikují 1-2 dávky a dětem od 6 let a dospívajícím do 15 let 2 dávky přípravku. Přípravek se vstřikuje do obou nosních dírek několikrát denně (většinou 3x denně postačuje) v odstupu nejméně 4 hodin. Účinek nastupuje většinou do 5 minut a přetrvává 4-6 hodin. Používá se krátkodobě, ne déle než 3 dny. Opakovaně se přípravek smí podat až po několikadenním přerušení léčby. Složení: Léčivou látkou je… (drmax.cz)

Nasivin 0,05% nosní sprej 10 ml

Nasivin 0,05% nosní sprej 10 ml

Nasivin 0,05% nosní sprej snižuje překrvení nosní sliznice, tím usnadňuje dýchání nosem a zlepšuje uvolňování hlenů. Přípravek Nasivin 0,05% zmírňuje příznaky akutní rýmy a alergické rýmy. Používá se i při záchvatech neinfekční vasomotorické rýmy. Nasivin 0,05% nosní sprej je určen dospělým a dětem od 8 let. Dávkování: Dospělí a děti od 8 let aplikují 1-2 vstřiky do každé nosní dírky 2-3x denně. Účinek nastává většinou během několika sekund a trvá až 8 hodin. Nepoužívejte přípravek Nasivin déle než 7 dnů, pokud nestanoví lékař jinak. Složení: Léčivou látkou je oxymetazolini hydrochloridum 0,5 mg v 1 ml přípravku. Pomocnými látkami jsou monohydrát kyseliny citronové, dihydrát natrium-citrátu, benzalkonium-chlorid, glycerol 85%, čištěná voda. LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK. (drmax.cz)

Otrivin Rhinostop nosní sprej 10 ml

Otrivin Rhinostop nosní sprej 10 ml

Otrivin Rhinostop uvolňuje ucpaný nos a pomáhá při tekoucí rýmě u běžného nachlazení. Přípravek je určen pro dospělé. Dávkování: Dospělí aplikují 1 vstřik do každé nosní dírky podle potřeby 1-3x denně po dobu maximálně 7 dní. Mezi dvěma dávkami má uplynout alespoň 6 hodin. Účinek nastupuje během 5-15 minut. Aby se minimalizovalo riziko nežádoucích účinků jako je krvácení z nosu a další účinky na nos, doporučuje se, abyste léčbu přípravkem Otrivin Rhinostop ukončili, jakmile se Vaše obtíže zlepší, i když se tak stane dříve, než za 7 dní. Složení: Léčivými látkami jsou xylometazolini hydrochloridum 0,5 mg a ipratropii bromidum 0,6 mg v 1 ml (1 vstřik obsahuje xylometazolini hydrochloridum 70 mikrogramů a ipratropii bromidum 84 mikrogramů). Pomocnými látkami jsou dihydrát dinatrium-edetátu,… (drmax.cz)

Vincentka Junior nosní sprej 25 ml

Vincentka Junior nosní sprej 25 ml

100% přírodní produkt - naplněno přírodní léčivou minerální vodou Vincentka. Oproti standardnímu provedení se liší: poloviční dávkou nižším tlakem rozprašovače užším koncem aplikátoru Pomáhá udržovat fyziologickou čistící schopnost nosní sliznice (funkci řasinkového epitelu), umožňuje optimální fungování tzv. slizniční imunity jako primární obrany před infekcí. Používá se pro zvlhčení sliznice celé nosní dutiny a nosohltanu především při pobytu v prostředí s nízkou relativní vlhkostí vzduchu, v prostorách vytápěných ústředním topením a prostředí znečištěném zejména prachovými částicemi. Celkovým složením hypotonické kyselky s obsahem jodidů příznivě ovlivňuje obranyschopnost ve smyslu prevence chronických bakteriálních infekcí horních cest dýchacích, chronické rhinitidy, sinusitidy a… (drmax.cz)

Olynth 0,1% nosní sprej 10 ml

Olynth 0,1% nosní sprej 10 ml

OLYNTH® 0,1 % nosní sprej patří do skupiny léků nazývané otorinolaryngologika. Olynth 0,1 % nosní sprej obsahuje účinnou látku xylometazolin, která způsobuje v místě svého účinku stažení cév, tím snižuje otok sliznic a následně usnadňuje dýchání nosem a zlepšuje uvolnění hlenů. Podává se 3x denně, 1 dávka roztoku do každé nosní dírky. Nástup účinku se obvykle dostaví za 5-10 minut. OLYNTH® 0,1 % nosní sprej je určen pro pacienty, kteří trpí akutní rýmou, vazomotorickou rýmou i alergickou rýmou. Díky své léčivé látce xylometazolinu snižuje otok nosní sliznice. Dále se užívá k urychlení uvolnění hlenů při zánětu vedlejších dutin nosních a při zánětu Eustachovy trubice společně s rýmou. Přípravek je určen pro dospělé a pro děti od 7 let. Pokud lékař nedoporučí jinak, dospělí a děti od 7 let… (drmax.cz)

Muconasal Plus nosní sprej 10 ml

Muconasal Plus nosní sprej 10 ml

Muconasal Plus bezprostředně po podání snižuje otok nosní sliznice a způsobuje rychlé a dlouhodobé zprůchodnění nosu. Účinek přípravku se projeví během 5 minut a přetrvává až 8-10 hodin. Přípravek Muconasal Plus lze použít u běžných nachlazení a při alergické rýmě ke snížení otoku zduřelé nosní sliznice a zprůchodnění nosu. Nosní sprej Muconasal Plus je určen pro dospělé, dospívající a děti od 6 let. Dávkování: Dospělí, dospívající a děti od 6 let aplikují 1 dávku do každé nosní dírky, maximálně 4x denně. Přípravek nesmí být podáván bez doporučení lékaře déle než 5-7 dnů, u dětí 3 dny. Složení: Léčivou látkou je tramazolini hydrochloridum monohydricum 1,265 mg v 1 ml roztoku, což odpovídá tramazolini hydrochloridum 1,18 mg. Jedna dávka obsahuje 70,0 mg roztoku a odpovídá tramazolini… (drmax.cz)

Delmar Hypertonic nosní sprej 50 ml

Delmar Sensitive nosní sprej 50 ml

Delmar Sensitive nosní sprej 50 ml

Delmar sensitive je roztok mořské vody (izotonický), který se hodí pro každodenní použití. Je určen dospělým i dětem od narození. Zejména je vhodný pro osoby: s poškozenou fyziologickou funkcí nosu před aplikací jiných nosních přípravků trpící suchou nosní sliznicí vlivem klimatizace a vytápěného prostředí nachlazené, s ucpaným nosem, nebo alergickou rýmou Dávkování: Dospělí a děti od 1 roku aplikují 1-2 vstřiky do každé nosní dírky několikrát denně podle potřeby. Dětem do 1 roku aplikujte 1 vstřik do každé nosní dírky několikrát denně podle potřeby. Sprej při aplikaci držte ve svislé poloze tryskou nahoru. Složení: Mořská sůl, tekutý extrakt z listů Aloe Vera, benzalkonium-chlorid, čištěná voda. Upozornění: Z hygienických důvodů má mít každý uživatel svůj vlastní sprej. (drmax.cz)

Delmar Fresh nosní sprej 50 ml

Delmar Fresh nosní sprej 50 ml

Delmar fresh je roztok mořské vody (izotonický), který se hodí pro každodenní použití. Podporuje samočisticí schopnost nosu a zvlhčuje ho. Je vhodný pro dospělé a děti od 6 let. Zejména je vhodný pro osoby: se zánětem vedlejších nosních dutin (sinusitida) s podrážděnou a suchou nosní sliznicí pracující v klimatizovaném nebo vytápěném prostředí s alergickou rýmou, ucpaným nosem nebo nachlazené Dávkování: Aplikujte 1-2 vstřiky do každé nosní dírky 2 až 3x denně podle potřeby. Sprej při aplikaci držte ve svislé poloze tryskou nahoru. Složení: Mořská sůl, eukalyptová silice, polysorbát 20, dinatrium-edetát, hydrogenfosforečnan sodný, dihydrogenfosforečnan sodný, benzalkonium-chlorid a čištěná voda. Upozornění: Z hygienických důvodů má mít každý uživatel svůj vlastní sprej. (drmax.cz)

Otrivin 0,5 mg/ml nosní sprej 10 ml

Otrivin 0,5 mg/ml nosní sprej 10 ml

Otrivin 0,5 mg/ml nosní sprej rychle uvolňuje ucpaný nos a ulehčuje dýchání. Přípravek zklidňuje překrvenou sliznici ucpaného nosu. Pomáhá uvolnit nahromaděný hlen a tím umožňuje volnější dýchání. Účinek Otrivinu nastupuje do 2 minut a trvá po dobu až 12 hodin. Otrivin nosní sprej se používá pro obnovení průchodnosti ucpaného nosu způsobeného nachlazením, sennou rýmou nebo jinou alergickou rýmou či zánětem vedlejších nosních dutin. Je vhodný i pro pacienty s citlivou nosní sliznicí, obsahuje zklidňující a zvlhčující látky, které předchází suchosti a podráždění nosní sliznice. Nosní sprej Otrivin 0,5 mg/ml je určen pro děti od 1 do 11 let. Dávkování: Dětem od 1 do 5 let se aplikuje 1 vstřik do každé nosní dírky 1-2x denně (každých 8-10 hodin), maximálně 3 aplikace denně. Děti od 6 do 11… (drmax.cz)

Allergodil nosní sprej 10 ml

Allergodil nosní sprej 10 ml

Allergodil nosní sprej je určen k léčbě nosních příznaků sezónní alergické rýmy (senné rýmy), jako jsou kýchání, štípaní nebo svědění v nose, vodnatá rýma a ucpaný nos. Dále se přípravek Allergodil nosní sprej používá k léčbě nosních příznaků celoroční alergické rýmy, mezi které patří otok nosní sliznice, který vede k ucpání nosních průduchů, kýchání a čirý vodnatý výtok z nosu. Allergodil nosní sprej je určen pro dospělé, dospívající a děti od 6 let. Dávkování: Obvyklá dávka pro dospělé, dospívající a děti od 6 let je 1 vstřik do každé nosní dírky 2x denně. Složení: Léčivou látkou je azelastini hydrochloridum 0,14 mg v 1 jednorázově uvolněné dávce (0,14 ml). Pomocnými látkami jsou hypromelosa, bezvodá kyselina citronová, dihydrát dinatrium edetátu, dodekahydrát hydrogenfosforečnanu… (drmax.cz)

Nisita nosní sprej 20 ml

Nisita nosní sprej 20 ml

Nisita nosní sprej pomáhá při ucpaném nosu, čistí a zvlhčuje nosní sliznici, uvolňuje strupy a zaschlý hlen, pomáhá odplavit alergeny. zvlhčuje nosní sliznici uvolňuje zaschlý hlen a stroupky zabraňuje vzniku alergické rýmy pro podpůrnou léčbu rýmy u dětí zlepšuje dýchání nosem, a může díky tomu vést k potlačení chrápání podporuje regeneraci podrážděné a poškozené nosní sliznice při rýmě, při krvácení z nosu, po operacích Účinné látky: Chlorid sodný, Hydrogenuhličitan sodný. Vhodný pro děti od 2 let. Balení: 20 ml Zdroj: http://www.prospan.cz/dalsi-pripravky.html (drmax.cz)

Otrivin Menthol 0,1% nosní sprej 10 ml

Otrivin Menthol 0,1% nosní sprej 10 ml

Léčivý přípravek Otrivin Menthol obsahuje zvlhčující a zklidňující látky, které pomáhají předejít suchosti a podráždění nosní sliznice, proto je vhodný pro pacienty s citlivou nosní sliznicí. Neobsahuje žádné konzervační látky, snižuje se tak riziko alergie a podráždění. Je určen pro dospělé a mladistvé od 12 let. Přípravek Otrivin Menthol se nesmí užívat v období těhotenství, v období kojení jen na doporučení lékaře. Otrivin Menthol se používá k obnovení průchodnosti ucpaného nosu způsobeného: akutní rýmou sennou rýmou nebo jinou alergickou rýmou zánětem vedlejších nosních dutin. při zánětech středního ucha (pouze na doporučení lékaře) Dávkování: Dospělí a dospívající od 12 let aplikují 1 vstřik do každé nosní dírky 1-3x denně dle potřeby. Nepřekračujte celkem 3 aplikace do každé nosní… (drmax.cz)

Physiomer Baby hypertonický nosní sprej 60 ml

Physiomer Baby hypertonický nosní sprej 60 ml

Nosní sprej - uvolní ucpaný nos. Pro děti od 1 měsíce. Physiomer je pomůckou pro čištění, regeneraci a úlevu od ucpaného nosu. Obsažené soli mají různou koncentraci (izotonickou nebo hypertonickou) a každá z nich také specifický význam. Uvolní ucpaný nos při rýmě, nachlazení nebo zánětu nosohltanu Urychluje úlevu od symptomů rýmy Snižuje výskyt komplikací a zánětů stŕedního ucha Nosní sprej Physiomer Baby hypertonický Koncentrace solí je vyšší, než v buňkách lidského těla/nosní sliznice. 100% pŕírodní, bez konzervačních látek Užitečné v případě, že máte: alergickou rýmu (sezónní i celo­roční), ucpaný nos, chronickou rýmu (chronická rýma patří pod dohled lékaře). Obsažené látky snížují překrvení/otok nosní sliznice a uvolní nos pro obnovení komfortu při dýchání. Nevysušuje ani nezpůsobuje… (drmax.cz)

Mar rhino 0.05% nosní sprej 15 ml

Mar rhino 0.05% nosní sprej 15 ml

Mar rhino 0,05% nosní sprej snižuje otok nosní sliznice, usnadňuje dýchání nosem a zlepšuje uvolnění hlenů. Účinek nastupuje obvykle za 5-10 minut. Přípravek Mar rhino 0,05% nosní sprej se používá k uvolnění ucpaného nosu při akutní rýmě, při záchvatu nadměrné tvorby hlenu v nosu a jeho ucpáním způsobeném rýmou a při alergické rýmě. Dále pak urychluje uvolnění hlenů při zánětu vedlejších nosních dutin a při zánětu Eustachovy trubice společně s rýmou. Mar rhino 0,05% nosní sprej je určen pro děti od 2 do 7 let. Dávkování: Dětem ve věku 2-7 let se aplikuje 1 vstřik do každé nosní dírky maximálně 3x denně. Přípravek se nesmí dětem podávat déle než 3 dny. Složení: Léčivou látkou je xylometazolini hydrochloridum 0,5 mg (0,05 %) v 1 ml roztoku. Jedna dávka (cca 0,09 ml roztoku) obsahuje 0,045… (drmax.cz)

Mar rhino 0.1% nosní sprej 15 ml

Mar rhino 0.1% nosní sprej 15 ml

Mar rhino 0,1% nosní sprej snižuje otok nosní sliznice, usnadňuje dýchání nosem a zlepšuje uvolnění hlenů. Účinek nastupuje obvykle za 5-10 minut. Přípravek Mar rhino 0,1% nosní sprej se používá k uvolnění ucpaného nosu při akutní rýmě, při záchvatu nadměrné tvorby hlenu v nosu a jeho ucpáním způsobeném rýmou a při alergické rýmě. Dále pak urychluje uvolnění hlenů při zánětu vedlejších nosních dutin a při zánětu Eustachovy trubice společně s rýmou. Mar rhino 0,1% nosní sprej je určen pro dospělé, dospívající a děti od 7 let. Dávkování: Dospělí, dospívající a děti od 7 let aplikují 1 vstřik do každé nosní dírky maximálně 3x denně. Přípravek se nesmí podávat déle než 5 dní, dětem ne déle než 3 dny. Dětem ve věku 2-7 let je určen přípravek Mar rhino 0,05% nosní sprej. Složení: Léčivou látkou… (drmax.cz)

Dr.Max Xylometazolin 1 mg/ml nosní sprej 10 ml

Dr.Max Xylometazolin 1 mg/ml nosní sprej 10 ml

Dr.Max Xylometazolin 1 mg/ml je nosní sprej, který rychle a dlouhodobě ulevuje od ucpaného nosu. Snižuje otok nosní sliznice a při plném nose usnadňuje dýchání. Účinek tohoto léku nastupuje během několika minut a trvá několik hodin. Nosní sprej Xylometazolin Dr.Max 1 mg/ml je vhodný pro děti od 12 let a dospělé. Dávkování: Dospělí a děti od 12 let aplikují 1-3x denně 1 vstřik do každé nosní dírky. Mezi dvěma dávkami má být časový odstup 8-10 hodin. Pro děti od 2 do 12 let je k dispozici Xylometazolin Dr.Max 0,5 mg/ml. Bez porady s lékařem nepoužívejte déle než 1 týden. Složení: Léčivou látkou je xylometazolini hydrochloridum 1 mg v 1 ml. Jedna dávka (138 mikrolitrů) obsahuje xylometazolini hydrochloridum 140 mikrogramů. Další pomocné látky jsou benzalkonium-chlorid, dihydrát dinatrium… (drmax.cz)

Physiomer Hypertonický nosní sprej 135 ml

Physiomer Hypertonický nosní sprej 135 ml

Pro dospělé a děti od 6 let. Osahuje přírodní sterilní hypertonickou mořskou vodu s koncentrací solí 22 g/l. Na základě výzkumu byla koncentrace solí u přípravku PHYSIOMER® zvolena tak, aby nedráždila nosní sliznici a zároveň byla optimální pro dosažení potřebného účinku bez rizika vzniku návyku. Používání je vhodné pro osoby, které nemohou používat léky na zprůchodnění nosu, a pro osoby, které mají poškozenou nosní sliznici z důvodu dlouhodobého používání léků na zprůchodnění nosu. Dávkování: 1–2 vstřiky do každé nosní dírky dle potřeby. Pro dosažení maximálního účinku doporučujeme používat kapesní balení pro použití mimo domov v kombinaci s balením 135 ml, určeným pro použití doma. Upozornění: Po každé aplikaci trysku opláchněte horkou vodu, zamezíte tím jejímu ucpání. Doba… (drmax.cz)

FLIXONASE nosní sprej, suspenze 60 ml

FLIXONASE nosní sprej, suspenze 60 ml

Flixonase 50 mikrogramů/dávka nosní sprej, suspenze fluticasoni propionas Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek používat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. - Vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékárníka. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. Viz bod 4. - Pokud se do 7 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Co… (drmax.cz)

Fytofontana ViroStop nosní sprej 20 ml

Sanorin Virustop nosní sprej 15 ml

Sanorin Virustop nosní sprej 15 ml

Sanorin Virustop vytváří v nosní dutině prostředí nepříznivé pro viry, tím zabraňuje množení virů a rozvinutí onemocnění. Ulevuje od příznaků běžné rýmy. Sanorin Virustop doporučujeme používat při prvních příznacích rýmy (ucpaný nos, škrábání v krku). Nosní sprej mohou používat dospělí a děti od 12 let, těhotné i kojící ženy. tvoří ochranný povlak na nosním epitelu čistí nosní dutinu a odmývá patogeny pryč podporuje tvorbu hlenu a jeho odstranění z nosní dutiny regeneruje podrážděnou nosní sliznici Dávkování: Aplikujte 3 vstřiky do každé nosní dírky až 4x denně. Mezi aplikacemi by měl být interval 4 hodin. Pro optimální výsledky pokračujte v podávání ještě 2 dny po odeznění příznaků. Složení: Dexpanthenol, L-pyroglutamová kyselina, kyselina jantarová, hydroxypropylmethylcelulóza, sukcinát… (drmax.cz)

Delmar Panthenol nosní sprej 50 ml

Delmar Panthenol nosní sprej 50 ml

Delmar panthenol je roztok mořské vody (izotonický), který se hodí pro každodenní použití. Podporuje samočisticí schopnost nosu a zvlhčuje ho. Je určen dospělým i dětem od narození. Zejména je vhodný pro osoby: před aplikací jiných nosních přípravků, protože správně vyčistí nos, aby do něj mohl lék lépe proniknout se sklonem k vysýchání nosní sliznice vlivem klimatizace a vytápěného prostředí s podrážděnou a suchou nosní sliznicí nachlazené, s ucpaným nosem, nebo alergickou rýmou Dávkování: Dospělí a děti od 1 roku aplikují 1-2 vstřiky do každé nosní dírky několikrát denně podle potřeby. Dětem do 1 roku aplikujte 1 vstřik do každé nosní dírky několikrát denně podle potřeby. Sprej při aplikaci držte ve svislé poloze tryskou nahoru. Složení: Mořská sůl, kalcium-pantothenát, benzalkonium… (drmax.cz)

Olynth HA 0,05% nosní sprej 10 ml

Olynth HA 0,05% nosní sprej 10 ml

OLYNTH® HA 0,05 % je účinný a zároveň šetrný nosní sprej se zvlhčujícím účinkem určený k léčbě rýmy. Léčivou látkou je xylometazolin ve formě xylometazolin-hydrochloridu, který snižuje otok sliznic, a tak usnadňuje dýchání nosem a zlepšuje uvolnění hlenů. Pomocná látka natrium-hyaluronát, sodná sůl kyseliny hyaluronové, zvlhčí a zvláční nosní sliznici. Úlevu pocítíte téměř okamžitě, do 5-10 minut, a účinek přetrvává až dvanáct hodin. OLYNTH® HA 0,05 % navíc neobsahuje konzervační látky. Nosní sprej OLYNTH® HA 0,05% je určen nemocným, kteří trpí akutní rýmou, vazomotorickou rýmou i alergickou rýmou. Díky léčivé látce xylometazolinu snižuje otok nosní sliznice. Dále se používá k urychlení uvolnění hlenů při zánětu vedlejších dutin nosních a při zánětu Eustachovy trubice provázeného rýmou.… (drmax.cz)

PURESSENTIEL Nosní sprej proti rýmě 15 ml

PURESSENTIEL Nosní sprej proti rýmě 15 ml

Hypertonický nosní sprej je ideální na uvolnění nosu v případech nachlazení, rinitidy, sinusitidy a rýmy, během zimy a období nemocí* či alergií. *Kromě ušních a krčních infekcí a laryngitidy, pokud to nedoporučí lékař. Okamžitý efekt: uvolnění dýchacích cestu za necelou minutu. Uvolňuje a usnadňuje dýchání. Zklidňuje podrážděnou sliznici. Zvlhčuje a čistí ucpané nosní dutiny. Dávkování: Před každým použitím důkladně protřepejte. Dospělí: 2 stříknutí / jedna nosní dírka (maximálně 5krát denně). Děti (od 3 let): 1 stříknutí / jedna nosní dírka (maximálně 5krát denně). Spotřebujte do dvou týdnů od otevření. Upozornění: Držte mimo dosah dětí. Nedoporučujeme dětem do 3 let, těhotným nebo kojícím ženám a osobám, které trpí alergií na některou z přísad (třapatka, propolis, voda z květů… (drmax.cz)

Nasic pro děti nosní sprej 10 ml

Nasic pro děti nosní sprej 10 ml

Nasic pro děti je nosní sprej, který vyvolává stažení cév, a tím snižuje otok nosní sliznice. Přípravek obsahuje dexpanthenol, který podporuje hojení ran a chrání sliznice. Nasic pro děti je určen ke snížení otoku nosní sliznice při rýmě, ulevuje od příznaků vazomotorické rýmy (záchvaty řídkého vodnatého výtoku z nosu) a uvolňuje ucpaný nos. Přípravek lze použít k léčbě zhoršeného nosního dýchání po operacích nosu a k podpoře hojení narušené sliznice a kůže. Nosní sprej Nasic pro děti je určen pro děti ve věku 2-6 let. Jak se přípravek Nasic pro děti používá: Dětem ve věku 2-6 let se aplikuje 1 vstřik do každé nosní dírky podle potřeby až 3x denně. Děti mohou užívat přípravek Nasic pro děti bez porady s lékařem nejdéle 3 dny. Složení: Léčivými látkami jsou xylometazolini hydrochloridum 5… (drmax.cz)

Nasodrill nosní výplach sprej 100 ml

Nasodrill nosní výplach sprej 100 ml

NasoDrill je izotonický roztok připravený z termální vody se sírou z francouzských lázní Luchon. Neštípe, je bez parfemace, pachuti a konzervačních látek, jelikož je voda zachytávána pod povrchem v hloubce 130 metrů při teplotě 65‒75° C, nemusí se čistit ani jinak upravovat. Francouzské lázně Luchon existují více než 2000 let a specializují se na léčbu respiračních onemocnění a onemocnění v oblasti ORL. Síra má na nosní sliznici blahodárné účinky rozpouští hlen a pomáhá vysmrkávat, má desinfekční a antibakteriální vlastnosti, obnovuje buňky nosní sliznice, pomáhá eliminovat vznik infekce. NasoDrill je zdravotnický prostředek, pomáhá snižovat známky lokálního zánětu a posiluje obranné mechanismy sliznice horních cest dýchacích. Prostředek je určený k čištění nosních dutin a jejich ošetření… (drmax.cz)

Olynth 0,05% nosní sprej 10 ml

Olynth 0,05% nosní sprej 10 ml

OLYNTH® 0,05 % nosní sprej patří do skupiny léků nazývané otorinolaryngologika. OLYNTH® 0,05 % nosní sprej obsahuje účinnou látku xylometazolin, která způsobuje v místě svého účinku stažení cév, tím snižuje otok sliznic a následně usnadňuje dýchání nosem a zlepšuje uvolnění hlenů. Podává se 3x denně, 1 dávka roztoku do každé nosní dírky. Nástup účinku se obvykle dostaví za 5-10 minut. OLYNTH® 0,05 % nosní sprej je určen pro pacienty, kteří trpí akutní rýmou, vazomotorickou rýmou i alergickou rýmou. Díky své léčivé látce xylometazolinu snižuje otok nosní sliznice.Dále se užívá k urychlení uvolnění hlenů při zánětu vedlejších dutin nosních a při zánětu Eustachovy trubice společně s rýmou. Přípravek je určen pro děti od 2 let do 7 let. Pokud lékař nedoporučí jinak, děti od 2 let do 7 let si… (drmax.cz)

Physiomer Hypertonický nosní sprej 20 ml

Physiomer Hypertonický nosní sprej 20 ml

Pro dospělé a děti od 6 let. Přípravek PHYSIOMER® Alergie a nosní dutiny obsahuje přírodní sterilní hypertonickou mořskou vodu s koncentrací solí 22 g/l. Na základě výzkumu byla koncentrace solí u přípravku PHYSIOMER® Alergie a nosní dutiny zvolena tak, aby nedráždila nosní sliznici a zároveň byla optimální pro dosažení potřebného účinku bez rizika vzniku návyku. Používání je vhodné pro osoby, které nemohou používat léky na zprůchodnění nosu, a pro osoby, které mají poškozenou nosní sliznici z důvodu dlouhodobého používání léků na zprůchodnění nosu. Zprůchodňuje nosní cesty ucpané v důsledku nachlazení, zánětu vedlejších nosních dutin nebo alergické rýmy. Vhodný pro dlouhodobé používání 100% přírodní, bez konzervačních látek Dávkování: 1–2 vstřiky do každé nosní dírky dle potřeby. Pro… (drmax.cz)

Physiomer Baby nosní sprej 115 ml

Physiomer Baby nosní sprej 115 ml

Pro děti od narození. PHYSIOMER® Baby Soft Spray čistí nosní cesty a pomáhá předcházet rýmě. Při rýmě efektivně odstraňuje přebytečný hlen a pomáhá snížit riziko opětovného výskytu ORL infekcí a komplikací. Dávkování: 1 vstřik do každé nosní dírky 1× denně jako součást denní hygieny. V případě rýmy a ucpaného nosu zvyšte dávkování na 1 vstřik 2–4× denně do každé nosní dírky. Upozornění: Po každé aplikaci trysku opláchněte horkou vodu, zamezíte tím jejímu ucpání. Balení: 115 ml Zdroj: http://www.physiomer.cz/ (drmax.cz)

Sanorin 1‰ nosní sprej 10 ml

Sanorin 1‰ nosní sprej 10 ml

Sanorin 1‰ zmenšuje otok nosní sliznice a uvolňuje hlen z nosu, vedlejších nosních dutin a trubice spojující střední ucho a hltan (Eustachova trubice). Tím umožňuje volné dýchání nosem. Přípravek Sanorin 1‰ zmírňuje příznaky u akutní rýmy, zánětu čelistních dutin a Eustachovy trubice. Nosní sprej Sanorin 1‰ mohou používat dospělí a dospívající od 15 let. Dávkování: Dospělí a dospívající od 15 let aplikují 1-3 dávky přípravku. Přípravek se vstřikuje do obou nosních dírek několikrát denně (většinou 3x denně postačuje) v odstupu nejméně 4 hodin. Účinek nastupuje většinou do 5 minut a přetrvává 4-6 hodin. Používá se krátkodobě, ne déle než 5 dnů. Opakovaně se přípravek smí podat až po několikadenním přerušení léčby. Složení: Léčivou látkou je naphazolini nitras 10 mg v 10 ml. Pomocnými… (drmax.cz)

Delmar Panthenol nosní sprej 50 ml

Omega Pharma PHYSIOMER Eucalyptus nosní sprej 20 ml

Omega Pharma PHYSIOMER Eucalyptus nosní sprej 20 ml

Physiomer Eucalyptus nosní sprej je 100 % přírodní sterilizovaná hypertonická mořská voda(dekongstant) s obsahem oleje z Eucalyptus globulus a přírodního extraktu divoké máty. Okamžitě uvolňuje ucpaný nos. Popis KDY PHYSIOMER EUCALYPTUS NOSNí SPREJ POMáHá: - při nachlazení, - při rýmě, - při sinusitidě, - při rhinosinusitidě, - při rhinofaringitidě (zánět hcd). Složení hypertonická mořská voda (koncentrace 22g/l), esenciální olej z Eukalyptu (Eukalyptus globulus), přírodní extrakt z máty rolní Dávkování Dospělí a děti od 6 let aplikují jedno vstříknutí 2–4x denně do každé nosní dírky. Balení 20 ml Upozornění Bez konzervantů. Sterilizovaný. Neobsahuje chemické ani konzervační látky. Nepoužívejte v případě alergie na jakoukoliv složku přípravku. Není vhodné v těhotenství a při… (prodejparfemu.cz)

Nasenspray AL 10 mg nosní sprej 10 ml

Nasenspray AL 10 mg nosní sprej 10 ml

Nasenspray AL odstraňuje zduření nosní sliznice a uvolňuje ucpaný nos. Používá se krátkodobě při akutní rýmě, při vazomotorické rýmě (projevuje se záchvaty řídkého vodnatého výtoku z nosu) a alergické rýmě (senná rýma). Nosní sprej Nasenspray AL je určen pro dospělé, dospívající a děti od 6 let. Jak se přípravek Nasenspray AL používá: Dospělí, dospívající a děti od 6 let aplikují 1 vstřik do každé nosní dírky dle potřeby 2-3x denně. Přípravek se nesmí podávat déle než 5 dnů. Další použití se může opakovat až po několikadenním přerušení léčby tímto přípravkem. Složení: Léčivou látkou je xylometazolini hydrochloridum 1 mg v 1 ml roztoku. Množství léčivé látky v jednom vstřiku: xylometazolini hydrochloridum 0,09 mg. Pomocnými látkami jsou benzalkonium-chlorid, monohydrát kyseliny citronové,… (drmax.cz)

Humer Stop alergii nosní sprej 20 ml

Humer Stop alergii nosní sprej 20 ml

HUMER Stop alergii nosní sprej efektivně působí na typické příznaky alergické rýmy, jako je ucpaný nos, svědění, kýchání a výtok z nosu. usnadňuje obnovu citlivé nosní sliznice tvoří ochranný film na povrchu sliznice, který působí jako ochranný štít proti škodlivým účinkům alergenů zmírňuje příznaky bez pocitu ospalosti 100% přírodní složení, bezpečné pro celou rodinu Složení: Ectoin®, mořská sůl, čištěná voda. Obsah minerálů a stopových prvků (měď, hořčík, mangan, selen, zinek). Použití: Aplikujte 1 - 2 vstřiky do každé nosní dírky. Dospělí a dospívající od 15 let dávkují maximálně 5x denně. Děti od 9 do 15 let dávkují nejvýše 3x denně a děti od 3 do 9 let 1x denně. (drmax.cz)

Dr.Max Xylometazolin 0,5 mg/ml nosní sprej 10 ml

Dr.Max Xylometazolin 0,5 mg/ml nosní sprej 10 ml

Xylometazolin Dr.Max 0,5 mg/ml je nosní sprej, který rychle a dlouhodobě ulevuje od ucpaného nosu. Snižuje otok nosní sliznice a při plném nose usnadňuje dýchání. Účinek tohoto léku nastupuje během několika minut a trvá několik hodin. Nosní sprej Xylometazolin Dr.Max 0,5 mg/ml je vhodný pro děti od 2 do 12 let. Dávkování: Děti od 2 do 6 let pod dohledem rodičů aplikují 1-3x denně 1 vstřik do každé nosní dírky. Děti od 6 do 12 let pod dohledem rodičů aplikují 1-3x denně 1-2 vstřiky do každé nosní dírky. Mezi dvěma dávkami má být časový odstup 8-10 hodin. Pro děti starší 12 let a dospělé je k dispozici Xylometazolin Dr.Max 1 mg/ml nosní sprej. Bez porady s lékařem nepoužívejte déle než 1 týden. Složení: Léčivou látkou je xylometazolini hydrochloridum 0,5 mg v 1 ml roztoku. Jedna dávka (138… (drmax.cz)

Orofar ústní sprej 30 ml

Orofar ústní sprej 30 ml

Orofar účinkuje proti bakteriím, virům a houbám, které vyvolávají infekce krku a dutiny ústní. Obsahuje látku s desinfekčními účinky a látku, která znecitlivuje místo bolesti. Užívá k úlevě od bolesti v krku spojené s nachlazením, zánětem hltanu nebo hrtanu, při léčbě zánětu dutiny ústní, aftů a zánětu dásní. Může být užíván jako pomocná léčba při angíně. Dávkování: Dospělí a děti od 12 let užívají podle potřeby 3 – 6 x denně minimálně po 2 – 3 hodinách 4 vstřiky na postiženou oblast do ústní dutiny nebo do krku. Děti od 4 do 11 let užívají podle potřeby 3 – 6 x denně minimálně po 2 – 3 hodinách 2 nebo 3 vstřiky na postiženou oblast do ústní dutiny nebo do krku. Bez porady s lékařem užívat maximálně 5 dní. Sprej neužívejte bezprostředně před nebo během pití a jídla. Složení: Léčivými… (drmax.cz)

Eucerin Intenzivní antiperspirant sprej 30 ml

Eucerin Intenzivní antiperspirant sprej  30 ml

Popis Antiperspirant pro osoby trpící nadměrným pocením. (ageo.cz)

Afrin s mentolem 0,5 mg/ml nosní sprej 15 ml

Afrin s mentolem 0,5 mg/ml nosní sprej 15 ml

Přípravek Afrin uvolňuje ucpaný nos stažením krevních cév v nose. Rychlý účinek nastupuje během několika minut a trvá až 12 hodin. Nezatéká do krku. Dávkování: Dospělí a děti od 10 let dávkují 2 x denně (po 12 hodinách) 1-2 vstřiky do každé nosní dírky. Děti 6-10 let dávkují 2 x denně (po 12 hodinách) 1 vstřik do každé nosní dírky. Během 24 hodin maximálně 8 vstřiků u dospělých a 4 vstřiky u dětí. Před použitím důkladně protřepat a po použití trysku otřít. Používat maximálně 1 týden vkuse (pokud je přípravek používán delší dobu, může způsobit ucpaný nos). Složení: Léčivou látkou je oxymetazolini hydrochloridum 0,5 mg v 1 ml. Pomocnými látkami jsou dinatrium-edetát, hydrogenfosforečnan sodný, monohydrát dihydrogenfosforečnanu sodného, povidon 40, benzalkonium-chlorid, makrogol 1500,… (drmax.cz)

Aurecon JUNIOR ušní sprej 30 ml

Aurecon JUNIOR ušní sprej 30 ml

Nedostatečná péče věnováná hygieně vnějšího ucha může vést ke zhoršení průchodnosti zvukovodu. Důsledkem toho může být nejen snížení přenosu zvuku, ale i možnost vzniku příznivých podmínek pro mikroorganismy, které jsou zdrojem zdravotních potíží s možnými vážnými následky. Ušní maz je vylučován mazovými žlázami po celé délce vnějšího zvukovodu a je velmi hustý. Za normálních podmínek se roztéká po vnější straně zvukovodu a zabezpečuje ochranu ušních kanálků proti různým infekcím. Tvoří-li se velké množství ušního mazu nebo při nepostačující hygienické péči může docházet k jeho hromadění ve zvukovodu a vzniku zátky z ušního mazu. Tato zátka může poškozovat správné fungování ucha a může způsobit svrbění ucha, hučení v uších a snížení slyšitelnosti. V takovém případě je nutno pravidelnou… (drmax.cz)

Physiomer Gentle Jet & Spray nosní sprej 135 ml

Physiomer Gentle Jet & Spray nosní sprej 135 ml

Pro dospělé a děti od 6 let. PHYSIOMER® Gentle Jet & Spray čistí nosní cesty a pomáhá volně dýchat v případě rýmy a ucpaného nosu. Dávkování: 1 vstřik do každé nosní dírky 1× denně jako součást denní hygieny. V případě rýmy a ucpaného nosu zvyšte dávkování na 1 vstřik 2–4× denně do každé nosní dírky. Upozornění: Po každé aplikaci trysku opláchněte horkou vodu, zamezíte tím jejímu ucpání. Pro individuální aplikaci je možné si vybrat ze dvou typů trysek. Tryska GENTLE JET je vhodná např. k vypláchnutí přebytečných hlenů. Tryska FINE SPRAY je vhodná pro komfortní každodenní nosní hygienu. Balení: 135 ml Zdroj: http://www.physiomer.cz/ (drmax.cz)

Jox orální sprej 30 ml

Jox orální sprej 30 ml

Jox orální sprej má dezinfekční a protizánětlivý účinek, působí proti bakteriím, plísním a některým virům. Přípravek Jox je vhodný k léčbě lehčích zánětlivých onemocnění sliznice dutiny ústní (např. afty), jazyka, hltanu a mandlí. Jox orální sprej je určen pro dospělé, dospívající a děti od 8 let. Jak se přípravek Jox používá: Dospělí, dospívající a děti od 8 let aplikují sprej 2-4x denně 1-3 vstřiky na postižené místo, v případě potřeby i častěji, s odstupem minimálně 4 hodin od předchozí aplikace, maximálně však 6x denně. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle než 5 dní. Děti od 8 let mohou přípravek použít pouze tehdy, pokud jsou schopné zadržet dech a nepolykat při vstřikování přípravku. Dětem od 8 do 12 let by měl být přípravek podán jen na doporučení lékaře. Složení:… (drmax.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít