Puzdra na mobilne telefony a telefonne prislusenstvo

Príslušenstvo pre Drony

Príslušenstvo pre Drony

Mikrofon s rychloupínacím 360° držákem. Kompaktní velikost a nízká hmotnost. Celokovové těleso mikrofonu. Není potřeba žádné baterie (napájí se z kamery - min 3V). Rycote® Lyre® nárazový držák je součástí balení. Včetně luxusní plyšové ochrany. Navržen a vyroben v Austrálii. Frekvenční rozsah: 100Hz - 20kHz. Maximální SPL: 140dB SPL (@ 1kHz, 1% THD do 1KΩ zatížení). Hmotnost: 42g. Rozměry: 21 x 21 x 80mm. (Muziker.com)

MAGNET Peňaženkové púzdro Apple iPhone 7 Plus modré

MAGNET Peňaženkové púzdro Apple iPhone 7 Plus modré

MAGNET Peňaženkové pouzdro Apple iPhone 7 Plus modré Krásné peňaženkové pouzdro pro Váš Apple iPhone 7 Plus. Nejenže chrání Váš smartphone před odřeninami a pády, navíc obal obsahuje složky například pro hotovost a kreditní karty. Obal je jako stvořený pro každodenní používání a obsahuje výřezy pro všechny důležité konektory a nabíječku, takže mobil vůbec nemusíte vybírat. Navíc když obal položíte stranou, slouží i jako stojánek na Váš smartphone - ideální například pro sledování videí.   Klíčové vlastnosti: - velmi vysoká ochrana smartphonu - obal obashuje složky pro hotovost či platební karty - když položíte obal stranou, slouží jako stojan (Vsechnonamobil.cz)

Extraodolný TPU Obal Apple iPhone 7 Plus priehľadný

Extraodolný TPU Obal Apple iPhone 7 Plus priehľadný

Extraodolný TPU Obal Apple iPhone 7 Plus průhledný Ochranný obal vyrobený z kvalitního TPU materiálu, který ochrání Váš iPhone 7 před poškozením. Obal je speciálně navržen tak, aby Váš iPhone 7 ochránil při pádech. Díky výztuži ve všech 4 rozích obalu ochrání telefon na ty nejzranitelnější místech. obal je lehký a flexibilní vysoká ochrana při pádech vyztužené rohy obsahuje všechny potřebné výřezy Pro kompletní ochranu doporučujeme zakoupit tvrzené sklo na Apple iPhone 7 Plus.   Zároveň získáte zvýhodněné poštovné (Vsechnonamobil.cz)

MAGNET Peňaženkové púzdro Apple iPhone 7 Plus červené

MAGNET Peňaženkové púzdro Apple iPhone 7 Plus červené

MAGNET Peňaženkové pouzdro Apple iPhone 7 Plus červené Krásné peňaženkové pouzdro pro Váš Apple iPhone 7 Plus. Nejenže chrání Váš smartphone před odřeninami a pády, navíc obal obsahuje složky například pro hotovost a kreditní karty. Obal je jako stvořený pro každodenní používání a obsahuje výřezy pro všechny důležité konektory a nabíječku, takže mobil vůbec nemusíte vybírat. Navíc když obal položíte stranou, slouží i jako stojánek na Váš smartphone - ideální například pro sledování videí.   Klíčové vlastnosti: - velmi vysoká ochrana smartphonu - obal obashuje složky pro hotovost či platební karty - když položíte obal stranou, slouží jako stojan (Vsechnonamobil.cz)

STAND Extra odolné púzdro Apple iPhone 7 Plus červené

STAND Extra odolné púzdro Apple iPhone 7 Plus červené

STAND Extra odolné pouzdro Apple iPhone 7 Plus červené Mimořádně odolné pouzdro pro Váš iPhone 7 Plus, které ochrání Váš telefon za každých okolností. Je vyrobeno z kombinace plastu a gumy a díky tomu poskytuje Vašemu telefonu nekompromisní ochranu při pádech.   - stoprocentní ochrana telefonu - s pouzdrem předejdete jakýmkoli škrábancům, či odřeninám - kombinace materiálů (plast a guma) - pouzdro obsahuje stojan - výřezy pro všechny konektory a fotoaparát Pro kompletní ochranu doporučujeme zakoupit tvrzené sklo pro Apple iPhone 7 Plus . Zároveň získáte výhodnější poštovné. (Vsechnonamobil.cz)

TOUGH Ochranný kryt Apple iPhone 7 Plus čierny

TOUGH Ochranný kryt Apple iPhone 7 Plus čierny

TOUGH Ochranný kryt Apple iPhone 7 Plus černý Hybridní obal, který dokonale sedí na Váš Apple iPhone 7 Plus. Chrání cely telefon včetně ovládacích tlačítek. Obal navíc obsahuje unikátní ochranu nabíjecího konektoru a konektoru na sluchátka. Spolehlivě ochrání Váš telefon při pádech na zem, proti poškrábání a prachu. Na zadní straně výřez na kameru a Apple logo. Obal je vyroben z kvalitní gumy, která ochrání celý telefon a plast na zadní straně zároveň dotváří celkový vzhled obalu. ochrana nabíjecího konektoru unikátní ochrana bočních tlačítek vysoká odolnost při pádech jedinečný design kryt ochrání telefon z každé strany neklouže Pro kompletní ochranu doporučujeme zakoupit tvrzené sklo pro Apple iPhone 7 Plus. Zároveň získáte výhodnější poštovné. (Vsechnonamobil.cz)

TOUGH Ochranný kryt Apple iPhone 7 Plus modrý

TOUGH Ochranný kryt Apple iPhone 7 Plus modrý

TOUGH Ochranný kryt Apple iPhone 7 Plus modrý Extra odolný obal, který dokonale sedí na Váš Apple iPhone 7 Plus. Chrání cely telefon včetně ovládacích tlačítek. Obal navíc obsahuje unikátní ochranu nabíjecího konektoru a konektoru na sluchátka. Spolehlivě ochrání Váš telefon při pádech na zem, proti poškrábání a prachu. Na zadní straně výřez na kameru a Apple logo. Obal je vyroben z kvalitní gumy, která ochrání celý telefon a plast na zadní straně zároveň dotváří celkový vzhled obalu. ochrana nabíjecího konektoru unikátní ochrana bočních tlačítek vysoká odolnost při pádech jedinečný design kryt ochrání telefon z každé strany neklouže Pro kompletní ochranu doporučujeme zakoupit tvrzené sklo pro Apple iPhone 7 Plus. Zároveň získáte výhodnější poštovné. (Vsechnonamobil.cz)

TOUGH Ochranný kryt Apple iPhone 7 Plus zlatý

TOUGH Ochranný kryt Apple iPhone 7 Plus zlatý

TOUGH Ochranný kryt Apple iPhone 7 Plus zlatý Extra odolný kryt, který dokonale sedí na Váš Apple iPhone 7 Plus. Chrání celý telefon včetně ovládacích tlačítek. Kryt navíc obsahuje unikátní ochranu nabíjecího konektoru a konektoru na sluchátka. Spolehlivě ochrání Váš telefon při pádech na zem, proti poškrábání a prachu. Na zadní straně výřez na kameru a Apple logo. Kryt je vyroben z kvalitní gumy, která ochrání celý telefon a plast na zadní straně zároveň dotváří celkový vzhled obalu. ochrana nabíjecího konektoru unikátní ochrana bočních tlačítek vysoká odolnost při pádech jedinečný design kryt ochrání telefon z každé strany neklouže Pro kompletní ochranu doporučujeme zakoupit tvrzené sklo pro Apple iPhone 7 Plus. Zároveň získáte výhodnější poštovné. (Vsechnonamobil.cz)

TOUGH Ochranný kryt Apple iPhone 7 Plus strieborný

TOUGH Ochranný kryt Apple iPhone 7 Plus strieborný

TOUGH Ochranný kryt Apple iPhone 7 Plus stříbrný Extra odolný kryt, který dokonale sedí na Váš Apple iPhone 7 Plus. Chrání celý telefon včetně ovládacích tlačítek. Kryt navíc obsahuje unikátní ochranu nabíjecího konektoru a konektoru na sluchátka. Spolehlivě ochrání Váš telefon při pádech na zem, proti poškrábání a prachu. Na zadní straně výřez na kameru a Apple logo. Kryt je vyroben z kvalitní gumy, která ochrání celý telefon a plast na zadní straně zároveň dotváří celkový vzhled obalu. ochrana nabíjecího konektoru unikátní ochrana bočních tlačítek vysoká odolnost při pádech jedinečný design kryt ochrání telefon z každé strany neklouže Pro kompletní ochranu doporučujeme zakoupit tvrzené sklo pro Apple iPhone 7 Plus. Zároveň získáte výhodnější poštovné. (Vsechnonamobil.cz)

MATTE TPU Obal Apple iPhone 7 Plus čierny

MATTE TPU Obal Apple iPhone 7 Plus čierny

MATTE TPU Obal Apple iPhone 7 Plus černý Silikonové pouzdro pro Váš Apple iPhone 7 Plus. Kryt je vyroben z velmi tenkého materiálu a přesně na míru Vašeho iPhonu. Kryt nezakrývá fotoaparát ani nabíjení a sluchátkový konektory. Telefon se dá velmi snadno nabíjet a připojovat k příslušenství bez nutnosti vyjímání telefonu z pouzdra. Kryt je protiskluzový a vyroben pro pohodlné držení v ruce. Díky své tenkosti nepřidává na tloušťce smartphonu. dokonalá ochrana proti pádům a škrábancům flexibilní, pružný a velmi odolný vyrobený z ultra tenkého materiálu je protiskluzový a lehce omyvatelný přístup ke všem portům samozřejmostí Pro kompletní ochranu doporučujeme zakoupit i ochranné tvrzené sklo pro Apple iPhone 7 Plus . Zároveň získáte výhodnější poštovné. (Vsechnonamobil.cz)

ARMOR Ochranný obal Apple iPhone 7 Plus modrý

ARMOR Ochranný obal Apple iPhone 7 Plus modrý

ARMOR Ochranný obal Apple iPhone 7 Plus modrý Vysoce kvalitní zadní kryt, který poskytne vynikající ochranu zadní a bočním stranám telefonu Apple iPhone 7 Plus. Obal obsahuje výřezy zpřístupňující všechny ovládací prvky i sloty. Hlavními přednostmi jsou jednoduchá a velmi rychlá manipulace, vysoká odolnost a příjemné používání. Díky kvalitnímu plastu bude nekompromisně chránit Váš smartphone před každodenním opotřebením. Stane se nenápadným a přesto velmi užitečným společníkem telefonu. ochrání celé tělo smartphonu dostupné všechny potřebné otvory vyrobené z kvalitního materiálu ochrana ovládacích tlačítek elegantní společník do kapsy Pro kompletní ochranu doporučujeme zakoupit i tvrzené sklo pro Apple iPhone 7 Plus . Zároveň získáte výhodnější poštovné. (Vsechnonamobil.cz)

STAND Extra odolné púzdro Apple iPhone 7 Plus modré

STAND Extra odolné púzdro Apple iPhone 7 Plus modré

STAND Extra odolné pouzdro Apple iPhone 7 Plus modré Mimořádně odolné pouzdro pro Váš iPhone 7 Plus, které ochrání Váš telefon za každých okolností. Je vyrobeno z kombinace plastu a gumy a díky tomu poskytuje Vašemu telefonu nekompromisní ochranu při pádech.   - stoprocentní ochrana telefonu - s pouzdrem předejdete jakýmkoli škrábancům, či odřeninám - kombinace materiálů (plast a guma) - pouzdro obsahuje stojan - výřezy pro všechny konektory a fotoaparát Pro kompletní ochranu doporučujeme zakoupit tvrzené sklo pro Apple iPhone 7 Plus . Zároveň získáte výhodnější poštovné. (Vsechnonamobil.cz)

STAND Extra odolné púzdro Apple iPhone 7 Plus čierne

STAND Extra odolné púzdro Apple iPhone 7 Plus čierne

STAND Extra odolný obal iPhone 7 Plus černý Mimořádně odolný obal pro Váš iPhone 7 Plus, který ochrání Váš telefon za každých okolností. Je vyroben z kombinace plastu a gumy a díky tomu poskytuje Vašemu telefonu nekompromisní ochranu při pádech.   - stoprocentní ochrana telefonu - s pouzdrem předejdete jakýmkoli škrábancům, či odřeninám - kombinace materiálů (plast a guma) - pouzdro obsahuje stojan - výřezy pro všechny konektory a fotoaparát Pro kompletní ochranu doporučujeme zakoupit tvrzené sklo pro Apple iPhone 7 Plus . Zároveň získáte výhodnější poštovné. (Vsechnonamobil.cz)

STAND Extra odolné púzdro Apple iPhone 7 Plus zelené

STAND Extra odolné púzdro Apple iPhone 7 Plus zelené

STAND Extra odolný kryt Apple iPhone 7 Plus zelený Mimořádně odolný kryt pro Váš iPhone 7 Plus, který ochrání Váš telefon za každých okolností. Je vyroben z kombinace plastu a gumy a díky tomu poskytuje Vašemu telefonu nekompromisní ochranu při pádech.   - stoprocentní ochrana telefonu - s pouzdrem předejdete jakýmkoli škrábancům, či odřeninám - kombinace materiálů (plast a guma) - pouzdro obsahuje stojan - výřezy pro všechny konektory a fotoaparát Pro kompletní ochranu doporučujeme zakoupit tvrzené sklo pro Apple iPhone 7 Plus . Zároveň získáte výhodnější poštovné. (Vsechnonamobil.cz)

SHOCK Odolný obal Lenovo Moto G4 / G4 Plus čierny

SHOCK Odolný obal Lenovo Moto G4 / G4 Plus čierny

Extra odolný obal Lenovo Moto G4 / G4 Plus černý Kvalitní extra odolný obal pro Lenovo Moto G4 / G4 Plus poskytuje nekompromisní ochranu telefonu z každé strany. Obal je vyroben z kvalitního plastu a navíc má zesílené boky a tak chrání Váš telefon při pádech. - nekompromisní ochrana z každé strany - obal chrání i tlačítka - kvalitní odolný materiál - elegantní průhledný vzhled nechá vyniknout původní design telefonu Pro kompletní ochranu doporučujeme zakoupit i temperované sklo pro Lenovo Moto G4 . Zároveň získáte výhodnější poštovné. (Vsechnonamobil.cz)

SHOCK Odolný obal Lenovo Moto G4 / G4 Plus ružový

SHOCK Odolný obal Lenovo Moto G4 / G4 Plus ružový

Extra odolný obal Lenovo Moto G4 / G4 Plus růžový Kvalitní extra odolný obal pro Lenovo Moto G4 / G4 Plus poskytuje nekompromisní ochranu telefonu z každé strany. Obal je vyroben z kvalitního plastu a navíc má zesílené boky a tak chrání Váš telefon při pádech. - nekompromisní ochrana z každé strany - obal chrání i tlačítka - kvalitní odolný materiál - elegantní průhledný vzhled nechá vyniknout původní design telefonu Pro kompletní ochranu doporučujeme zakoupit i temperované sklo pro Lenovo Moto G4 . Zároveň získáte výhodnější poštovné. (Vsechnonamobil.cz)

SHOCK Odolný obal Lenovo Moto G4 / G4 Plus priehľadný

SHOCK Odolný obal Lenovo Moto G4 / G4 Plus priehľadný

Extra odolný obal Lenovo Moto G4 / G4 Plus průhledný Kvalitní extra odolný obal pro Lenovo Moto G4 / G4 Plus poskytuje nekompromisní ochranu telefonu z každé strany. Obal je vyroben z kvalitního plastu a navíc má zesílené boky a tak chrání Váš telefon při pádech. - nekompromisní ochrana z každé strany - obal chrání i tlačítka - kvalitní odolný materiál - elegantní průhledný vzhled nechá vyniknout původní design telefonu Pro kompletní ochranu doporučujeme zakoupit i temperované sklo pro Lenovo Moto G4 . Zároveň získáte výhodnější poštovné. (Vsechnonamobil.cz)

HYBRID ochranný obal Lenovo Moto G4 / G4 plus zelený (mentolový)

HYBRID ochranný obal Lenovo Moto G4 / G4 plus zelený (mentolový)

Hybrid ochranný obal Lenovo Moto G4 / G4 plus zelený (mentolový) Kvalitní stylový obal pro Váš mobil Lenovo Moto G4 / G4 plus. Obal je složen ze dvou částí - flexibilní pryžová část a odolná plastová část a tak perfektně chrání Váš telefon. - nekompromisní ochrana z každé strany - obal chrání i tlačítka - kvalitní odolný materiál - kombinace gumy a plastu zaručuje perfektní ochranu Pro kompletní ochranu doporučujeme zakoupit i temperované sklo pro Lenovo Moto G4 / G4 plus . Zároveň získáte výhodnější poštovné. (Vsechnonamobil.cz)

HYBRID ochranný kryt Lenovo Moto G4 / G4 plus fialový

HYBRID ochranný kryt Lenovo Moto G4 / G4 plus fialový

Hybrid ochranný kryt Lenovo Moto G4 / G4 plus fialový Kvalitní stylový kryt pro Váš mobil Lenovo Moto G4 / G4 plus. Kryt je složen ze dvou částí - flexibilní pryžová část a odolná plastová část a tak perfektně chrání Váš telefon. - nekompromisní ochrana z každé strany - obal chrání i tlačítka - kvalitní odolný materiál - kombinace gumy a plastu zaručuje perfektní ochranu Pro kompletní ochranu doporučujeme zakoupit i temperované sklo pro Lenovo Moto G4 / G4 plus . Zároveň získáte výhodnější poštovné. (Vsechnonamobil.cz)

SHOCK Odolný obal Lenovo Moto G4 / G4 Plus mentolový

SHOCK Odolný obal Lenovo Moto G4 / G4 Plus mentolový

Extra odolný obal Lenovo Moto G4 / G4 Plus mentolový Kvalitní extra odolný obal pro Lenovo Moto G4 / G4 Plus poskytuje nekompromisní ochranu telefonu z každé strany. Obal je vyroben z kvalitního plastu a navíc má zesílené boky a tak chrání Váš telefon při pádech. - nekompromisní ochrana z každé strany - obal chrání i tlačítka - kvalitní odolný materiál - elegantní průhledný vzhled nechá vyniknout původní design telefonu Pro kompletní ochranu doporučujeme zakoupit i temperované sklo pro Lenovo Moto G4 . Zároveň získáte výhodnější poštovné. (Vsechnonamobil.cz)

Ochranný zrkadlový obal Lenovo Moto G4 čierny

Ochranný zrkadlový obal Lenovo Moto G4 čierny

Ochranný zrcadlový obal Lenovo Moto G4 černý Ochranný obal pro Váš Lenovo Moto G4. Obal je vyroben ze dvou částí - na bocích se nachází hliníkový bumper a na zadní části plastová část. Zadní část je potažena zrcadlovou fólií, což dodá Vašemu smartphonu luxusní vzhled. Obal perfektně chrání smartphone před případným poškozením. Výřezy na všechny potřebné konektory jsou samozřejmostí. Kvalitní hliníkový bumper Ochrana telefonu luxusní design Výřezy na všechny konektory Pro ještě lepší ochranu doporučujeme zakoupit Ochranné tvrzené sklo Lenovo Moto G4. Zároveň získáte výhodnější poštovné. (Vsechnonamobil.cz)

Ochranný zrkadlový obal Lenovo Moto G4 zlatý

Ochranný zrkadlový obal Lenovo Moto G4 zlatý

Ochranný zrcadlový obal Lenovo Moto G4 zlatý Ochranný obal pro Váš Lenovo Moto G4. Obal je vyroben ze dvou částí - na bocích se nachází hliníkový bumper a na zadní části plastová část. Zadní část je potažena zrcadlovou fólií, což dodá Vašemu smartphonu luxusní vzhled. Obal perfektně chrání smartphone před případným poškozením. Výřezy na všechny potřebné konektory jsou samozřejmostí. Kvalitní hliníkový bumper Ochrana telefonu luxusní design Výřezy na všechny konektory Pro ještě lepší ochranu doporučujeme zakoupit Ochranné tvrzené sklo Lenovo Moto G4. Zároveň získáte výhodnější poštovné. (Vsechnonamobil.cz)

Ochranný zrkadlový obal Lenovo Moto G4 strieborný

Ochranný zrkadlový obal Lenovo Moto G4 strieborný

Ochranný zrcadlový kryt Lenovo Moto G4 stříbrný Ochranný kryt pro Váš Lenovo Moto G4. Kryt je vyroben ze dvou částí - na bocích se nachází hliníkový bumper a na zadní části plastová část. Zadní část je potažena zrcadlovou fólií, což dodá Vašemu smartphonu luxusní vzhled. Kryt perfektně chrání smartphone před případným poškozením. Výřezy na všechny potřebné konektory jsou samozřejmostí. Kvalitní hliníkový bumper Ochrana telefonu luxusní design Výřezy na všechny konektory Pro ještě lepší ochranu doporučujeme zakoupit Ochranné tvrzené sklo Lenovo Moto G4. Zároveň získáte výhodnější poštovné. (Vsechnonamobil.cz)

Ochranný zrkadlový obal Lenovo Moto G4 ružový

Ochranný zrkadlový obal Lenovo Moto G4 ružový

Ochranný zrcadlový kryt Lenovo Moto G4 růžový Ochranný kryt pro Váš Lenovo Moto G4. Kryt je vyroben ze dvou částí - na bocích se nachází hliníkový bumper a na zadní části plastová část. Zadní část je potažena zrcadlovou fólií, což dodá Vašemu smartphonu luxusní vzhled. Kryt perfektně chrání smartphone před případným poškozením. Výřezy na všechny potřebné konektory jsou samozřejmostí. Kvalitní hliníkový bumper Ochrana telefonu luxusní design Výřezy na všechny konektory Pro ještě lepší ochranu doporučujeme zakoupit Ochranné tvrzené sklo Lenovo Moto G4. Zároveň získáte výhodnější poštovné. (Vsechnonamobil.cz)

Ochranné tvrdené sklo LG G3s (LG G3 mini)

Ochranné tvrdené sklo LG G3s (LG G3 mini)

Ochranné tvrdené sklo LG G3sTvrdené sklo je tá najkvalitnejšia možná ochrana pre Váš LG G3s (G3 mini). Na rozdiel od fólie je sklo tvrdšie, odolnejšie a lepšie chráni Váš displej. Aplikácia tvrdeného skla nemá žiadny vplyv na odozvu pri dotyku a pri aplikácii nevznikajú žiadne bubliny. Tvrdosť 9H zaručuje, že temperované sklo sa nepoškriabe od kľúčov a iných predmetov, pričom hrúbka 0,3 mm nepridáva telefónu zbytočnú hrúbku, no chráni displej pred pádmi a škrabancami. Balenie obsahuje:1 bal. suchá a mokrá handrička na vyčistenie displeja1ks ochranné tvrdené sklo pre LG G3s (G3 mini)  (Vsechnonamobil.cz)

Plastový obal LG G3s (mini) červený

Plastový obal LG G3s (mini) červený

Plastový obal LG G3S (mini) červený Plastový obal pro Váš LG G3S. Narozdíl od obyčejných silikonových obalů, tento obal je hrubší a tedy lépe chrání Váš telefon před pády. Perfektně sedne na Váš telefon a díky použitým materiálům neklouže v rukách. Precizní výřezy pro fotoaparát, blesk, tlačítka a všechny konektory zaručují bezproblémové každodenní používání. Dostupný ve více barvách. Pro kompletní ochranu doporučujeme zakoupit ochranné tvrzené sklo - najdete v záložce související zboží. Zároveň získáte poštovné zdarma! (Vsechnonamobil.cz)

Plastový obal LG G3s (mini) čierny

Plastový obal LG G3s (mini) čierny

Plastový obal LG G3S (mini) černý Plastový obal pro Váš LG G3S. Narozdíl od obyčejných silikonových obalů, tento obal je hrubší a tedy lépe chrání Váš telefon před pády. Perfektně sedne na Váš telefon a díky použitým materiálům neklouže v rukách. Precizní výřezy pro fotoaparát, blesk, tlačítka a všechny konektory zaručují bezproblémové každodenní používání. Dostupný ve více barvách. Pro kompletní ochranu doporučujeme zakoupit ochranné tvrzené sklo - najdete v záložce související zboží. Zároveň získáte poštovné zdarma! (Vsechnonamobil.cz)

Plastový obal LG G3s (mini) Lapač Snov

Plastový obal LG G3s (mini) Lapač Snov

Plastový obal LG G3S (mini) Lapače Plastový obal pro Váš LG G3S. Perfektně sedne na Váš telefon a díky použitým materiálům neklouže v rukách. Precizní výřezy pro fotoaparát, blesk, konektory a tlačítka zaručují bezproblémové každodenní používání. Dostupný ve více barvách. Pro kompletní ochranu doporučujeme zakoupit i ochranné sklo - najdete v záložce související zboží. Zároveň získáte poštovné zdarma. (Vsechnonamobil.cz)

Plastový obal LG G4c (G4 mini) ružový

Plastový obal LG G4c (G4 mini) ružový

Plastový obal LG G4c (G4 mini) růžový Jednoduchý plastový obal pro LG G4c. Obal chrání Váš smartphone před škrábanci, odřeniny a pády. Výřezy pro sluchátka, fotoaparát, nabíjení a všechny konektory jsou samozřejmostí a zaručují bezproblémové používání. Dostupný ve více barvách. Pro nejlepší ochranu doporučujeme zakoupit i tvrzené sklo, které najdete v záložce související zboží. Zároveň tak získáte i poštovné zdarma. (Vsechnonamobil.cz)

Plastový obal LG G4c (G4 mini) biely

Plastový obal LG G4c (G4 mini) biely

Plastový obal LG G4c (G4 mini) bílý Jednoduchý plastový obal pro LG G4c. Obal chrání Váš smartphone před škrábanci, odřeniny a pády. Výřezy pro sluchátka, fotoaparát, nabíjení a všechny konektory jsou samozřejmostí a zaručují bezproblémové používání. Dostupný ve více barvách. Pro nejlepší ochranu doporučujeme zakoupit i tvrzené sklo, které najdete v záložce související zboží. Zároveň tak získáte i poštovné zdarma. (Vsechnonamobil.cz)

Plastový obal LG G4c (G4 mini) LOVE

Plastový obal LG G4c (G4 mini) LOVE

Plastový obal LG G4c (G4 mini) LOVE Jednoduchý plastový obal pro LG G4c. Obal chrání Váš smartphone před škrábanci, odřeniny a pády. Výřezy pro sluchátka, fotoaparát, nabíjení a všechny konektory jsou samozřejmostí a zaručují bezproblémové používání. Dostupný ve více barvách. Pro nejlepší ochranu doporučujeme zakoupit i tvrzené sklo, které najdete v záložce související zboží. Zároveň tak získáte i poštovné zdarma. (Vsechnonamobil.cz)

LEATHER FLIP 2v1 Sony Xperia XA čierny

LEATHER FLIP 2v1 Sony Xperia XA čierny

LEATHER FLIP 2v1 Sony Xperia XA černý Stylový peňaženkový obal, který je ta správná volba pro Váš Sony Xperia XA. Je vyroben z kůže, což zaručuje ochranu před poškozením, odřeninami a nečistotami při každodenním používání. Největší výhodou tohoto obalu je jeho flexibilita - skládá se ze 2 částí - peňaženkové pouzdro a gumový obal. Obal tak můžete měnit podle svých potřeb rychle a jednoduše pomocí magnetů, které se v něm nacházejí. Navíc je příjemný na dotek a neklouže. Výřezy na všechny potřebné porty a konektory jsou samozřejmostí. unikátní obal 2v1 vyrobené z kůže Ochrana před poškozením složku na platební karty jednoduchý obal, který během sekundy změníte na peňaženkový vysoká ochrana při pádech obal je magneticky uzavíratelný kvalitní prošívané provedení (Vsechnonamobil.cz)

Tvrdené ochranné sklo Sony Xperia M4 Aqua

Tvrdené ochranné sklo Sony Xperia M4 Aqua

Tvrzené ochranné sklo Sony Xperia M4 Aqua Tvrzené sklo je ta nejkvalitnější možná ochrana pro Váš displej. Na rozdíl od fólie je sklo tvrdší, odolnější a lépe chrání Váš displej. Aplikace tvrzeného skla nemá žádný vliv na odezvu při dotyku a při aplikaci nevznikají žádné bubliny. Tvrzené sklo je zabalené v ochranné fólii aby se během cesty k Vám nepoškodilo a je k němu přibalena mokrá a suchá hadřík na vyčištění displeje pro bezchybnou aplikaci. (Vsechnonamobil.cz)

SHINING Ochranný obal Samsung Galaxy S8 ružový

SHINING Ochranný obal Samsung Galaxy S8 ružový

SHINING Ochranný obal Samsung Galaxy S8 růžový Moderní obal s jedinečným designem pro Váš Samsung Galaxy S8. Obal nejen skvěle vypadá, ale ochrání Váš smartphone před poškozením, nečistotami a škrábanci při každodenním používání. Obal sestává ze 3 vrstev - TPU, Polykarbonátu a třpytivé části, která je navíc odnímatelná a tak svůj obal můžete během pár sekund změnit na průhledný. Je lehký, flexibilní a příjemný na dotek. Precizní výřezy na všechny potřebné konektory zajišťují bezproblémový přístup ke všem potřebným konektorům a portem. Určený pro Samsung Galaxy S8 Ochrana smartphonu před poškozením moderní design Kombinace kvalitních materiálů - TPU a Polykarbonát Tři vrstvy obalu Je lehký a flexibilní Odnímatelná část umožňuje udělat obal průsvitným (Vsechnonamobil.cz)

SHINING Ochranný obal Samsung Galaxy S8 zlatý

SHINING Ochranný obal Samsung Galaxy S8 zlatý

SHINING Ochranný obal Samsung Galaxy S8 zlatý Moderní obal s jedinečným designem pro Váš Samsung Galaxy S8. Obal nejen skvěle vypadá, ale ochrání Váš smartphone před poškozením, nečistotami a škrábanci při každodenním používání. Obal sestává ze 3 vrstev - TPU, Polykarbonátu a třpytivé části, která je navíc odnímatelná a tak svůj obal můžete během pár sekund změnit na průhledný. Je lehký, flexibilní a příjemný na dotek. Precizní výřezy na všechny potřebné konektory zajišťují bezproblémový přístup ke všem potřebným konektorům a portem. Určený pro Samsung Galaxy S8 Ochrana smartphonu před poškozením moderní design Kombinace kvalitních materiálů - TPU a Polykarbonát Tři vrstvy obalu Je lehký a flexibilní Odnímatelná část umožňuje udělat obal průsvitným (Vsechnonamobil.cz)

SHINING Ochranný obal Samsung Galaxy S8 strieborný

SHINING Ochranný obal Samsung Galaxy S8 strieborný

SHINING Ochranný obal Samsung Galaxy S8 stříbrný Moderní obal s jedinečným designem pro Váš Samsung Galaxy S8. Obal nejen skvěle vypadá, ale ochrání Váš smartphone před poškozením, nečistotami a škrábanci při každodenním používání. Obal sestává ze 3 vrstev - TPU, Polykarbonátu a třpytivé části, která je navíc odnímatelná a tak svůj obal můžete během pár sekund změnit na průhledný. Je lehký, flexibilní a příjemný na dotek. Precizní výřezy na všechny potřebné konektory zajišťují bezproblémový přístup ke všem potřebným konektorům a portem. Určený pro Samsung Galaxy S8 Ochrana smartphonu před poškozením moderní design Kombinace kvalitních materiálů - TPU a Polykarbonát Tři vrstvy obalu Je lehký a flexibilní Odnímatelná část umožňuje udělat obal průsvitným (Vsechnonamobil.cz)

OMBRE Samsung Galaxy S8 modrý

OMBRE Samsung Galaxy S8 modrý

OMBRE Samsung Galaxy S8 modrý Silikonový kryt OMBRE pro Váš Samsung Galaxy S8. Obal jednoduše nasadíte na zadní část telefonu a zároveň tak poskytne dokonalou ochranu bokem a zadní části telefonu před pády a poškrábáním. Obal je vyroben z měkkého silikonu, který je vyroben přesně na míru Vašeho Samsungu. Kryt je tenký a lehký s originálním duhovým designem. Samozřejmostí jsou všechny potřebné porty pro nabíjení či sluchátka. Výhodou je také ochrana ovládacích tlačítek. stylový duhový design ochrana ovládacích tlačítek vyrobený z tenkého a měkkého silikonu flexibilní a lehký ochrana před každodenním opotřebením (Vsechnonamobil.cz)

OMBRE Samsung Galaxy S8 ružový

OMBRE Samsung Galaxy S8 ružový

OMBRE Samsung Galaxy S8 růžový Silikonový kryt OMBRE pro Váš Samsung Galaxy S8. Obal jednoduše nasadíte na zadní část telefonu a zároveň tak poskytne dokonalou ochranu bokem a zadní části telefonu před pády a poškrábáním. Obal je vyroben z měkkého silikonu, který je vyroben přesně na míru Vašeho Samsungu. Kryt je tenký a lehký s originálním duhovým designem. Samozřejmostí jsou všechny potřebné porty pro nabíjení či sluchátka. Výhodou je také ochrana ovládacích tlačítek. stylový duhový design ochrana ovládacích tlačítek vyrobený z tenkého a měkkého silikonu flexibilní a lehký ochrana před každodenním opotřebením (Vsechnonamobil.cz)

OMBRE Samsung Galaxy S8 fialový

OMBRE Samsung Galaxy S8 fialový

OMBRE Samsung Galaxy S8 fialový Silikonový kryt OMBRE pro Váš Samsung Galaxy S8. Obal jednoduše nasadíte na zadní část telefonu a zároveň tak poskytne dokonalou ochranu bokem a zadní části telefonu před pády a poškrábáním. Obal je vyroben z měkkého silikonu, který je vyroben přesně na míru Vašeho Samsungu. Kryt je tenký a lehký s originálním duhovým designem. Samozřejmostí jsou všechny potřebné porty pro nabíjení či sluchátka. Výhodou je také ochrana ovládacích tlačítek. stylový duhový design ochrana ovládacích tlačítek vyrobený z tenkého a měkkého silikonu flexibilní a lehký ochrana před každodenním opotřebením (Vsechnonamobil.cz)

FLEXI TPU obal Samsung Galaxy S8 čierny

FLEXI TPU obal Samsung Galaxy S8 čierny

FLEXI TPU obal Samsung Galaxy S8 černý Ochraňte zadní stranu svého mobilního telefonu Samsung Galaxy S8 proti poškrábání tímto originálním zadním krytem. Kryt poskytuje i částečnou ochranu proti pádu a škrábancům. Obal je vyroben z pevného TPU materiálu a vrch je imitací karbonu. Při obalu bylo myšleno na praktičnost, takže nejsou nijak omezeny ovládací prvky, konektory ani fotoaparát a nijak nenarušuje vzhled telefonu. Výhodou je také ochrana ovládacích tlačítek. Pro maximální možnou odolnost je kryt vyroben z kvalitního silikonu, který je snadno omyvatelný a příjemný na dotek. elegantní karbonový design vysoká odolnost při pádech a nečistotě flexibilní a příjemný na dotek vyrobený z kvalitního TPU ochrana ovládacích tlačítek dostupné potřebné porty pro příslušenství (Vsechnonamobil.cz)

FLEXI TPU obal Samsung Galaxy S8 modrý

FLEXI TPU obal Samsung Galaxy S8 modrý

FLEXI TPU obal Samsung Galaxy S8 modrý Ochraňte zadní stranu svého mobilního telefonu Samsung Galaxy S8 proti poškrábání tímto originálním zadním krytem. Kryt poskytuje i částečnou ochranu proti pádu a škrábancům. Obal je vyroben z pevného TPU materiálu a vrch je imitací karbonu. Při obalu bylo myšleno na praktičnost, takže nejsou nijak omezeny ovládací prvky, konektory ani fotoaparát a nijak nenarušuje vzhled telefonu. Výhodou je také ochrana ovládacích tlačítek. Pro maximální možnou odolnost je kryt vyroben z kvalitního silikonu, který je snadno omyvatelný a příjemný na dotek. elegantní karbonový design vysoká odolnost při pádech a nečistotě flexibilní a příjemný na dotek vyrobený z kvalitního TPU ochrana ovládacích tlačítek dostupné potřebné porty pro příslušenství (Vsechnonamobil.cz)

MSVII Ultratenký obal Samsung Galaxy S8 modrý

MSVII Ultratenký obal Samsung Galaxy S8 modrý

MSVII Ultratenký obal Samsung Galaxy S8 modrý Praktický obal MSVII pro Váš Samsung Galaxy S8. Obal je vyroben z ultratenkého polykarbonátu čímž patří mezi nejtenčí model na světě. Perfektně sedne na mobil a díky speciálnímu povrchu se Vám nebude klouzat v ruce. Obal chrání před pády a každodenním opotřebením. Nijak neomezuje v používání portů. Dostupný ve více barvách. -určený pro Samsung Galaxy S8 -vyroben z polykarbonátu - ultratenký a protiskluzový -ochrana před poškozením -neobmedzuje v používání portů (Vsechnonamobil.cz)

FIBER Ochranný obal Apple iPhone 7 Plus čierny

FIBER Ochranný obal Apple iPhone 7 Plus čierny

FIBER Ochranný obal Apple iPhone 7 Plus černý Dejte originální vzhled vašeho Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus a přesto ho mějte v bezpečí. Ultratenké, měkké pouzdro obepíná telefon flexibilním TPU materiálem. Skvěle přilne k okrajům telefonu, který chrání před nárazy, poškrábáním a nečistotami. Zároveň máte snadný přístup k ovládacím prvkům, konektoru, fotoaparátu. Navíc díky karbonvému povrchu je obal protiskluzový a nezachytává otisky prstů. Výřez pro logo Apple. -vyroben z flexibilního TPU materiálu - protiskluzový a tenký -nezachytáva otisky prstů -Přístup k ovládacím prvkům - skvělá ochrana před poškozením (Vsechnonamobil.cz)

JELLY TPU Obal Samsung Galaxy S8 čierny

JELLY TPU Obal Samsung Galaxy S8 čierny

JELLY TPU Obal Samsung Galaxy S8 černý Silikonový obal JELLY pro Vašemu Samsung Galaxy S8. Obal je vyroben z kvalitního TPU materiálu, který je podobný silikonu no je ještě kvalitnější. Obal ochrání Váš smartphone před poškozením a škrábanci. Obal perfektně přilne na telefon, je příjemný na dotek a neklouže. Výřezy na všechny potřebné konektory jsou samozřejmostí. kvalitní TPU materiál ochrana smartphonu perfektně přilne na telefon je příjemný na dotek neklouže výřezy na všechny potřebné konekory jednoduchý design (Vsechnonamobil.cz)

JELLY TPU Obal Samsung Galaxy S8 zlatý

JELLY TPU Obal Samsung Galaxy S8 zlatý

JELLY TPU Obal Samsung Galaxy S8 zlatý Silikonový obal JELLY pro Váš Samsung Galaxy S8. Obal je vyroben z kvalitního TPU materiálu, který je podobný silikonu no je ještě kvalitnější. Obal ochrání Váš smartphone před poškozením a škrábanci. Obal perfektně přilne na telefon, je příjemný na dotek a neklouže. Výřezy na všechny potřebné konektory jsou samozřejmostí. kvalitní TPU materiál ochrana smartphonu perfektně přilne na telefon je příjemný na dotek neklouže výřezy na všechny potřebné konekory jednoduchý design (Vsechnonamobil.cz)

MAGNET Peňaženkové puzdro Samsung Galaxy S8 zlaté

MAGNET Peňaženkové puzdro Samsung Galaxy S8 zlaté

MAGNET Peňaženkové pouzdro Samsung Galaxy S8 zlaté Peňaženkové pouzdro pro Váš Samsung Galaxy S8. Pouzdro, které ochrání Váš smartphone před případným poškozením, znečištěním a škrábanci ze všech stran. Pouzdro má i praktické využití - dá se složit do stojanu, což zjednodušuje prohlížení e-mailů, filmů a podobně. Pouzdro je příjemné na dotek a neklouže. Výřezy na všechny konektory jsou samozřejmostí a tak netřeba mobil z pouzdra vůbec vybírat. Jednoduchý design pouzdra Pouzdro je příjemné na dotyk neklouže se Smartphone není nutné z pouzdra vyjmout Ochrana smartphonu před poškozením a znečištěním Možnost složit do stojanu Výřezy na všechny konektory (Vsechnonamobil.cz)

TOUGH Extra odolný obal Samsung Galaxy S8 modrý

TOUGH Extra odolný obal Samsung Galaxy S8 modrý

TOUGH Extra odolný obal Samsung Galaxy S8 modrý Chraňte svůj Samsung Galaxy S8 stylovým obalem. Tento elegantní obal zajistí spolehlivou a všestrannou ochranu pro Váš telefon s designem, který ohromí každého. Je vyroben z kombinace plastu a gumy a díky tomu poskytuje Vašemu telefonu nekompromisní ochranu při pádech a škrábanců. Samozřejmě obsahuje výřezy na fotoaparát, reproduktor a ostatní porty. Obal je protiskluzový a navržen pro pohodlné držení telefonu v ruce. Poskytuje snadný přístup ke všem funkcím včetně nabíjení nebo připojení sluchátek k mobilu bez nutnosti vyjímání jej z obalu. flexibilní, které dokonale lemuje tvar smartphonu nekompromisní ochrana proti škrábancům, odřeninám i otřesům možnost nabíjet telefon i připojit sluchátka bez nutnosti vyjímání telefonu z pouzdra … (Vsechnonamobil.cz)

TOUGH Extra odolný obal Samsung Galaxy S8 čierny

TOUGH Extra odolný obal Samsung Galaxy S8 čierny

TOUGH Extra odolný obal Samsung Galaxy S8 černý Chraňte svůj Samsung Galaxy S8 stylovým obalem. Tento elegantní obal zajistí spolehlivou a všestrannou ochranu pro Váš telefon s designem, který ohromí každého. Je vyroben z kombinace plastu a gumy a díky tomu poskytuje Vašemu telefonu nekompromisní ochranu při pádech a škrábanců. Samozřejmě obsahuje výřezy na fotoaparát, reproduktor a ostatní porty. Obal je protiskluzový a navržen pro pohodlné držení telefonu v ruce. Poskytuje snadný přístup ke všem funkcím včetně nabíjení nebo připojení sluchátek k mobilu bez nutnosti vyjímání jej z obalu. flexibilní, které dokonale lemuje tvar smartphonu nekompromisní ochrana proti škrábancům, odřeninám i otřesům možnost nabíjet telefon i připojit sluchátka bez nutnosti vyjímání telefonu z pouzdra … (Vsechnonamobil.cz)

TOUGH Extra odolný obal Samsung Galaxy S8 strieborný

TOUGH Extra odolný obal Samsung Galaxy S8 strieborný

TOUGH Extra odolný obal Samsung Galaxy S8 stříbrný Chraňte svůj Samsung Galaxy S8 stylovým krytem. Tento elegantní kryt zajistí spolehlivou ochranu pro Váš telefon s designem, který ohromí každého. Je vyroben z kombinace plastu a gumy a díky tomu poskytuje Vašemu telefonu nekompromisní ochranu při pádech a škrábanců. Samozřejmě obsahuje výřezy na fotoaparát, reproduktor a ostatní porty. Kryt je protiskluzový a navržen pro pohodlné držení telefonu v ruce. Poskytuje snadný přístup ke všem funkcím včetně nabíjení nebo připojení sluchátek k mobilu bez nutnosti vyjímání jej z obalu. flexibilní, které dokonale lemuje tvar smartphonu nekompromisní ochrana proti škrábancům, odřeninám i otřesům možnost nabíjet telefon i připojit sluchátka bez nutnosti vyjímání telefonu z pouzdra perfektně… (Vsechnonamobil.cz)

Plastový kryt Samsung Galaxy S6 edge priehľadný

Plastový kryt Samsung Galaxy S6 edge priehľadný

Plastový kryt Samsung Galaxy S6 edge průhledný V jednoduchosti je krása - tento průsvitný kryt pro Váš Samsung Galaxy S6 edge ho chrání před menšími pády a odřeninami, ale zároveň zanechává jeho původní design. Precizní výřezy zaručují bezproblémový přístup ke všem tlačítkům, fotoaparátu a reproduktoru. (Vsechnonamobil.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít