Purina one bifensis sensitive s krutim a ryzi 800 g 7613032621810

Purina ONE Bifensis Sensitive s krůtím a rýží 800 g (7613032621810)

Purina ONE Bifensis Sensitive s krůtím a rýží 800 g (7613032621810)

Granule pro kočky pro všechna plemena s normální aktivitou, krůtí příchuť, tuky 16% Kočky jsou známé tím, že jsou vybíravé, ale u některých dospělých koček je příčinou citlivé zažívání, které může být spojeno s vytříbenou chutí k jídlu. Krmivo PURINA ONE® Sensitive s recepturou BIFENSIS® poskytne vaší kočce s citlivým zažíváním všechny živiny, které potřebuje ke zdraví.Kvalitní suroviny jsou pečlivě vybrané pro snazší trávení, navíc svou chutností stimulují chuť k jídlu. Krmivo je bohaté na krůtu a rýži a je natolik chutné, že si vaše kočka může užít zdravé jídlo bez ztráty chuti. Díky skvělé chuti a vybraným zdrojům bílkovin krmivo poskytuje lepší snášenlivost krmiva a stimuluje chuť k jídlu.Přírodní vláknina pomáhá zlepšit konzistenci stolice a omezuje zápach o 24 %* během 14 dnů. Také… (alza.cz)

Purina ONE Bifensis Sensitive s krůtím a rýží 8x800 g

Purina ONE Bifensis Sensitive s krůtím a rýží 8x800 g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Krmivo pro dospělé kočky s citlivým zažíváním s vysokou stravitelností a chutností. Zdravá kůže a lesklá srst díky obsahu omega 6 mastných kyselin a zinku. Obsah vlákniny zajišťuje pevnejší stolici a menší zápach. Purina ONE Bifensis Sensitive s krůtím a rýží 8×800 g je prémiové kvality. (mall.cz)

Purina ONE Bifensis Indoor s krůtím a celozrnnými obilovinami 1,5 kg

Purina ONE Bifensis Indoor s krůtím a celozrnnými obilovinami 1,5 kg

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Superprémiové kompletní krmivo obsahuje recepturu Bifensis s prospěšnými bakteriemi, které posilují přirozenou obranyschopnost. Purina ONE Bifensis Indoor s krůtím a celozrnnými obilovinami 1,5 kg je vhodné pro kočky žijící v bytech. (mall.cz)

Purina ONE Bifensis Sterilcat s lososem a pšenicí 800 g …

Purina ONE Bifensis Sterilcat s lososem a pšenicí 800 g (7613032756659)

Granule pro kočky pro všechna kastrovaná plemena s, lososová příchuť, tuky 13% Kompletní krmivo pro dospělé kočkyKompletní krmivo kastrované kočky Sterilizace vede k hormonálním změnám, které mohou mít vliv na metabolismus, přibývání na váze a výjimkou nejsou ani častější problémy močového systému. PURINA ONE® Sterilcat s recepturou BIFENSIS® je speciálně vyvinuté krmivo určené pro potřeby kastrovaných/sterilizovaných koček a udržuje zdravý metabolismus díky upravenému poměru bílkovin a tuků. To pomáhá zachovat svalovou hmotu a hlídat hmotnost kočky. Vyvážený obsah minerálních látek udržuje zdravý močový trakt.Veterináři a experti na výživu společnosti PURINA® vyvinuli krmivo PURINA ONE® Sterilcat, aby pomáhalo podporovat zdraví vaší kočky díky vyššímu poměru bílkovin a tuků*. Pomáhá tak… (alza.cz)

Purina ONE Bifensis Sterilcat s kuřecím a pšenicí 8 x 800 g

Purina ONE Bifensis Sterilcat s kuřecím a pšenicí 8 x 800 g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Superprémiové kompletní krmivo obsahuje recepturu Bifensis s prospěšnými bakteriemi, které posilují přirozenou obranyschopnost. Purina ONE Bifensis Sterilcat s kuřecím a pšenicí 8 × 800 g je vhodné pro kastrované/sterilizované kočky. (mall.cz)

Purina ONE Bifensis Junior s kuřecím a celozrnnými obilovinami 800 g …

Purina ONE Bifensis Junior s kuřecím a celozrnnými obilovinami 800 g (7613032619091)

Granule pro koťata pro všechna plemena s normální aktivitou, kuřecí příchuť, tuky 20% Kompletní krmivo pro koťata Koťata jsou ve fázi intenzivního růstu a vývoje, a proto jsou jejich nutriční nároky velmi vysoké. PURINA ONE® Junior je krmivo speciálně vyvinuté pro výživové potřeby koťat (od odstavení do 12 měsíců) a březích a kojících koček. Krmivo PURINA ONE® Junior splňuje nutriční nároky koťat díky receptuře BIFENSIS®. Speciálně vyvinuté krmivo obsahuje nezbytné živiny, které podporují vývoj vašeho kotěte v jeho začátcích. Obsahuje DHA, mastnou kyselinu vyskytující se také v mateřském mléce, která prokazatelně stimuluje vývoj mozku a zraku kotěte. Vysoký obsah bílkovin a vyvážená hladina minerálních látek pomáhá ke zdravému vývoji svalové hmoty a kostry. Navíc je dobře stravitelné díky… (alza.cz)

Purina ONE Bifensis Adult s lososem a celozrnnými obilovinami 8 x 800…

Purina ONE Bifensis Adult s lososem a celozrnnými obilovinami 8 x 800 g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Superprémiové kompletní krmivo obsahuje recepturu Bifensis s prospěšnými bakteriemi, které posilují přirozenou obranyschopnost. Purina ONE Bifensis Adult s lososem a celozrnnými obilovinami 8 × 800 g je vhodné pro dospělé kočky ve věku 1–7 let. (mall.cz)

Purina ONE Bifensis Sterilcat s lososem a pšenicí 8x800 g

Purina ONE Bifensis Sterilcat s lososem a pšenicí 8x800 g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Krmivo pro dospělé sterilizované kočky disponuje vyváženým obsahem minerálních látek pro zdravý močový trakt. Snižuje tvorbu zubního kamene až o 40 %. Purina ONE Bifensis Sterilcat s lososem a pšenicí 8×800 g je prémiové kvality. (mall.cz)

Purina ONE Bifensis Urinary Care s kuřecím a pšenicí 8x800 g

Purina ONE Bifensis Urinary Care s kuřecím a pšenicí 8x800 g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Krmivo pro dospělé kočky disponuje obsahem omega 6 mastných kyselin a zinkem, který zajišťuje lesklou srst a zdravou kůži. Udržuje zdravý močový trakt. Purina ONE Bifensis Urinary Care s kuřecím a pšenicí 8×800 g je prémiové kvality. (mall.cz)

Purina ONE Bifensis Junior s kuřecím a celozrnnými obilovinami 8x800 g

Purina ONE Bifensis Junior s kuřecím a celozrnnými obilovinami 8x800 g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Krmivo pro koťata, březí a kojící kočky s vysokou stravitelností. Vysoký obsah bílkovin pro zdravý vývoj svalové hmoty. DHA stimuluje vývoj mozku a zraku. Purina ONE Bifensis Junior s kuřecím a celozrnnými obilovinami 8×800 g je prémiové kvality. (mall.cz)

Purina ONE Bifensis Sterilcat s kuřetem a pšenicí 6 kg

Purina ONE Bifensis Sterilcat s kuřetem a pšenicí 6 kg

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Superprémiové kompletní krmivo obsahuje recepturu Bifensis s prospěšnými bakteriemi, které posilují přirozenou obranyschopnost. Purina ONE Bifensis Sterilcat s kuřetem a pšenicí 6 kg je vhodné pro kastrované/sterilizované kočky. (mall.cz)

Purina ONE Bifensis Sterilcat s hovězím a pšenicí 1,5 kg

Purina ONE Bifensis Sterilcat s hovězím a pšenicí 1,5 kg

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Superprémiové kompletní krmivo obsahuje recepturu Bifensis s prospěšnými bakteriemi, které posilují přirozenou obranyschopnost. Purina ONE Bifensis Sterilcat s hovězím a pšenicí 1,5 kg je vhodné pro kastrované/sterilizované kočky. (mall.cz)

Purina ONE Bifensis Sterilcat s lososem a pšenicí 1,5 kg

Purina ONE Bifensis Sterilcat s lososem a pšenicí 1,5 kg

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Superprémiové kompletní krmivo obsahuje recepturu Bifensis s prospěšnými bakteriemi, které posilují přirozenou obranyschopnost. Purina ONE Bifensis Sterilcat s lososem a pšenicí 1,5 kg je vhodné pro kastrované/sterilizované kočky. (mall.cz)

Purina ONE Bifensis Adult s kuřetem a celozrnnými obilovinami 6 kg

Purina ONE Bifensis Adult s kuřetem a celozrnnými obilovinami 6 kg

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Superprémiové kompletní krmivo obsahuje recepturu Bifensis s prospěšnými bakteriemi, které posilují přirozenou obranyschopnost. Purina ONE Bifensis Adult s kuřetem a celozrnnými obilovinami 6 kg je vhodné pro dospělé kočky ve věku 1–7 let. (mall.cz)

Purina ONE Bifensis Urinary Care s kuřecím a pšenicí 800g …

Purina ONE Bifensis Urinary Care s kuřecím a pšenicí 800g (7613033294235)

Granule pro kočky pro všechna plemena s normální aktivitou, kuřecí příchuť, tuky 14% Kompletní krmivo pro dospělé kočky, pro podporu zdravého močového systému.Močové ústrojí vaší kočky je velice citlivé. V jakémkoli věku, ale zejména s přibývajícím věkem se zvyšuje riziko vzniku problémů s močovým ústrojím.Purina ONE Urinary Care obsahuje klíčové ingredience pro zdraví močového ústrojí a ledvin a pro ochranu před zánětem, a tím napomáhá ke zdravějšímu, šťastnějšímu a lepšímu životu vaší kočky.Složení:Kuře (17 %), dehydratované drůbeží bílkoviny, celozrnná pšenice (17 %), kukuřice, sójová moučka, pšeničná lepková moučka, kukuřičná lepková moučka, živočišný tuk, sušený čekankový kořen, kukuřičná krupice, rybí olej (1 %), minerální látky, vedlejší výrobky živočišného původu (s přidanými… (alza.cz)

Dogz finefood s krůtím a kozím masem 200 g (4260101763471)

Dogz finefood s krůtím a kozím masem 200 g (4260101763471)

Konzerva pro psy pro všechna plemena s normální aktivitou, krůtí příchuť, živočišné bílkoviny 65%, tuky 6,6%, bez obilovin, bez konzervantů Lahodné krmivo pro psy, které obsahuje vysoký podíl kozího masa, zdravé brusinky, cuketu, šalvěj a špenát. Dogz finefood obsahuje pouze suroviny vysoké potravinářské kvality a svým složením odpovídá přirozené psí stravě. Krmivo je bez konzervantů, umělých barviv a dochucovadel. Krmivo neobsahuje geneticky upravené suroviny. Jedná se o kompletní krmivo. SloženíKrůtí maso 45% (svalovina, srdce, játra a krky), voda 25,7%, kozí vnitřnosti 20% (játra, srdce a plíce), laskavec (amarant) 4%, brusnice 4%, minerály 1%, slunečnicový olej 0,2% a rozmarýn 0,1%. AnalýzaHrubý protein 10,6%, hrubý tuk 6,6%, hrubý popel 2,3%, hrubá vláknina 0,4%, vlhkost 76%.… (alza.cz)

Dogz finefood s krůtím a kozím masem 100 g (4260101763464)

Dogz finefood s krůtím a kozím masem 100 g (4260101763464)

Kapsička pro psy pro všechna plemena s normální aktivitou, krůtí příchuť, čerstvé maso v sušině 65%, tuky (živočišný) 6,6%, bez obilovin, bez konzervantů a bez GMO Lahodné krmivo pro psy, které obsahuje vysoký podíl jehněčího masa, zdravé brusinky, cuketu, šalvěj a špenát. Dogz finefood obsahuje pouze suroviny vysoké potravinářské kvality a svým složením odpovídá přirozené psí stravě. Krmivo je bez konzervantů, umělých barviv a dochucovadel. Krmivo neobsahuje geneticky upravené suroviny. Jedná se o kompletní krmivo. SloženíKrůtí maso 45% (svalovina, srdce, játra a krky), voda 25,7%, kozí vnitřnosti 20% (játra, srdce a plíce), laskavec (amarant) 4%, brusnice 4%, minerály 1%, slunečnicový olej 0,2% a rozmarýn 0,1%. AnalýzaHrubý protein 10,6%, hrubý tuk 6,6%, hrubý popel 2,3%, hrubá vláknina… (alza.cz)

SHELMA Bezobilné dušené filetky pro koťata s krůtím a brusinkami…

SHELMA Bezobilné dušené filetky pro koťata s krůtím a brusinkami 28x85 g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Superprémiové kompletní krmivo s krůtím a brusinkami v omáčce. Obsahuje omega 3 nenasycené mastné kyseliny pro podporu rozvoje mozku a zraku. Shelma Bezobilné dušené filetky pro koťata s krůtím a brusinkami 28×85 g je bez přidaného cukru, umělých dochucovadel, konzervantů a barviv. (mall.cz)

Cesar vanička s krůtím a hovězím 14 x 150g

Cesar vanička s krůtím a hovězím 14 x 150g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Cesar je lahodné krmivo s vynikajícím masem, lehce stravitelné a obzvlášť chutné. S krůtím a hovězím masem. Výhodné balení 14 × 150g (mall.cz)

Babybio Zelenina s krůtím masem a rýží 2x200 g

Babybio Zelenina s krůtím masem a rýží 2x200 g

Babybio zelenina s krůtím masem a rýží 2×200 g je určena pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí od ukončeného 8. měsíce. (mall.cz)

BABYBIO Menu zelenina s krůtím masem a rýží (2x 200 g)

BABYBIO Menu zelenina s krůtím masem a rýží (2x 200 g)

Farmářská krůta, která chutná všem malým gurmánům. S bramborem, mrkvičkou a troškou pařížských žampiónů, to vše doplněné crème fraîche tvoří lahodné menu, kterému nelze odolat. bez lepku bez přidané soli obsahuje mléko připraveno v páře Složení: zelenina (brambory z Val de Loire, mrkev z Landes, španělské cibulka, holandské pařížské žampióny) voda z vaření farmářské krůtí maso z Poitou italská rýže plnotučný crème fraîche šťáva z italských citrónů panenský řepkový a slunečnicový olej francouzská petržel francouzský tymián z Ile de France Vyrobeno z produktů ekologického zemědělství. Příprava: Příprava ve vodní lázni: Ponořte nádobu přibližně na 5 minut do vroucí vody. Pokropte studenou vodou, počkejte minutu a poté odstraňte víčko. Rychlý způsob přípravy: Proděrujte víčko a ohřívejte v… (feedo.cz)

Perfect Fit granule Sensitive s krůtím masem 750 g (4008429088698)

Perfect Fit granule Sensitive s krůtím masem 750 g (4008429088698)

Granule pro kočky pro všechna plemena s normální aktivitou, krůtí příchuť, živočišné bílkoviny 14%, bez obilovin, sensitive Granule Perfect Fit Sensitive s krůtím masem jsou kompletní krmivo pro dospělé kočky bez pšenice a sóji, které jsou nejčastější příčinou zažívacích problémů u koček s citlivým trávicím ústrojím. Speciální výživový profil s vysokým podílem proteinů a nižších sacharidů či s přidanými prebiotiky pomáhá podpořit zdravou střevní mikroflóru. Kombinace L-carnitinu, vysokého obsahu proteinu a ideální dávky energie napomáhá k udržení optimální hmotnosti a fyzické kondice. Klíčové vlastnosti granulí Perfect Fit Sensitive 750 gBez pšenice & sójiChutná recepturaPro optimální zažíváníBez přidaných umělých barvivVšestranná výživa pro zdravý život Složení:Sušené drůbeží bílkoviny … (alza.cz)

BABYBIO zelenina s krůtím masem a rýží 2x200g

BABYBIO zelenina s krůtím masem a rýží 2x200g

BABYBIO zelenina s krůtím masem a rýží 2x200g Masozeleninový příkrm zelenina s krůtím masem a rýží vhodná pro děti od ukončeného 8. měsíce věku. Neobsahuje lepek ani přidanou sůl. Obsahuje mléko. Vařeno v páře. Produkt ekologického zemědělství. (pilulka.cz)

Nestlé NaturNes BIO Těstoviny s krutím masem a zeleninou 6x 190g

Nestlé NaturNes BIO Těstoviny s krutím masem a zeleninou 6x 190g

Lahodný masovo-zeleninový příkrm NaturNes BIO značky Nestlé je vhodný oběd pro děti od ukončeného 8. měsíce. Praktická sklenička vhodná na doma i ven má lahodnou chuť a vaše děti si ji zamilují. Příkrm je připravován ze surovin nejvyšší kvality z ekologického zemědělství. (mall.cz)

Perfect fit granule Sensitive s krůtím masem 6x750g

Perfect fit granule Sensitive s krůtím masem 6x750g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Kompletní krmivo pro dospělé kočky s krůtím masem. Výhodné balení 6×750g (mall.cz)

BEBA SENSITIVE (800 g)

BEBA SENSITIVE (800 g)

Beba Sensitive je speciální kojenecké mléko určené k dietnímu postupu při zácpě a drobných zažívacích potížích. Obsahuje unikátní kombinaci složek, jejichž účinky byly klinicky testovány. Vhodné pro děti od narození. Nestlé Beba Sensitive speciální kojenecké mléko při zácpě a drobných trávicích potížích (mall.cz)

BEBA Sensitive 800 g

BEBA Sensitive 800 g

BEBA Sensitive je speciální kojenecké mléko určené k dietnímu postupu při zácpě a drobných zažívacích potížích. Pro kojence od narození. (drmax.cz)

Purina ONE Dual Nature Sterilized Spirulina s hovězím 8x750 g

Purina ONE Dual Nature Sterilized Spirulina s hovězím 8x750 g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Krmivo pro kastrované kočky disponuje spirulinou pro podporu imunitního systému. Prokazatelně snižuje tvorbu zubního kamene a zajišťuje zdravý močový trakt. Vyvážený poměr bílkovin a tuků pomáhá regulovat hmotnost. Purina ONE Dual Nature Sterilized Spirulina s hovězím 8×750 g je prémiové kvality. (mall.cz)

Purina ONE Dual Nature Sterilized Brusinka s lososem 8x750 g

Purina ONE Dual Nature Sterilized Brusinka s lososem 8x750 g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Krmivo pro kastrované kočky disponuje spirulinou pro podporu imunitního systému. Prokazatelně snižuje tvorbu zubního kamene a zajišťuje zdravý močový trakt. Vyvážený poměr bílkovin a tuků pomáhá regulovat hmotnost. Purina ONE Dual Nature Sterilized Brusinka s lososem 8×750 g je prémiové kvality. (mall.cz)

Purina ONE ONE Adult mini filetky s kuřetem a zelenými fazolkami ve…

Purina ONE ONE Adult mini filetky s kuřetem a zelenými fazolkami ve šťávě 24x85 g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Kompletní krmivo disponuje vlákninou, které přispívá ke správnému zažívání. Bez umělých konzervantů a barviv. Purina ONE Adult mini filetky s kuřetem a zelenými fazolkami ve šťávě 24×85 g jsou vhodné pro dospělé kočky. (mall.cz)

BEBA SENSITIVE, Mléčná počáteční výživa 800 g

BEBA SENSITIVE, Mléčná počáteční výživa 800 g

BEBA SENSITIVE, mléčná kojenecká výživa s upravenou bílkovinou a bakteriemi mléčného kvašení L. reuteri, určená pro řízenou dietní výživu při zácpě a drobných zažívacích potížích, potravina pro zvláštní lékařské účely, od narození, 800 g. Složení: Laktóza (z mléka), rostlinné oleje (slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové, kokosový, řepkový nízkoerukový, slunečnicový), bramborový škrob, enzymaticky hydrolyzované bílkoviny mléčné syrovátky 10,9 %, galaktooligosacharidy (z mléka) 6,2 %, minerální látky (citronan draselný, glycerofosforečnan vápenatý, chlorid hořečnatý, vápenaté soli kyseliny fosforečné, chlorid vápenatý, chlorid sodný, síran železnatý, síran zinečnatý, síran měďnatý, síran manganatý, jodid draselný, selenan sodný), rybí olej, cholin bitartát, fruktooligosacharidy 0… (feedo.cz)

Brit Premium Cat Sensitive 800 g (8595602513192)

Brit Premium Cat Sensitive 800 g (8595602513192)

Granule pro kočky pro všechna plemena s normální aktivitou, jehněčí příchuť, tuky (kuřecí) 15%, obsahuje juku a sensitive Brit Premium Cat Sensitive jsou lahodné granulky s jehněčím a rýží pro citlivé kočky. Klíčové vlastnosti granulí Brit Premium Cat Sensitive 800 gVhodné citlivé kočkyObsahují jehněčí maso a rýži Složení: jehněčí masová moučka 20 %, rýže, rýžové otruby, krůtí masová moučka 15 %, kukuřice, kuřecí tuk (konzervovaný tokoferoly), lososový olej 3 %, pupalkový olej 1 %, pivovarské kvasnice, cukrovarské řízky sušené, sušená pampeliška 0,25 %, prebiotika (mannan-oligosacharidy 140 mg/kg, fruktooligosacharidy 110 mg/kg), extrakt z Yucca schidigera (75 mg/kg), výtažky z ovoce a bylinek (rozmarýn, hřebíček, citrusy, kurkuma, 55 mg/kg) Analytické složky: hrubý protein 35,0 %, obsah… (alza.cz)

Purina ONE Dual Nature Sterilized Spirulina s lososem 8 x 750 g

Purina ONE Dual Nature Sterilized Spirulina s lososem 8 x 750 g

Kompletní krmivo pro dospělé kočky. PURINA ONE® DualNature™ pro kastrované / sterilizované kočky obsahuje přírodní řasu spirulinu a nabízí lahodnou kombinaci dvou textur. (mall.cz)

Purina ONE Junior mini filetky s lososem a mrkví ve šťávě 24x85 g

Purina ONE Junior mini filetky s lososem a mrkví ve šťávě 24x85 g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Kompletní krmivo disponuje vyváženou hladinou minerálů a vysokým obsahem bílkovin. Součástí je kyselina DHA, která přispívá ke správnému vývoji mozku a zraku. Purina ONE Junior mini filetky s lososem a mrkví ve šťávě 24×85 g jsou vhodné pro koťata. (mall.cz)

Purina ONE Sterilcat mini filetky s krůtou a zelenými fazolkami ve…

Purina ONE Sterilcat mini filetky s krůtou a zelenými fazolkami ve šťávě 24x85 g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Kompletní krmivo disponuje vlákninou, které přispívá ke správnému zažívání a udržení funkčního metabolismu. Bez umělých konzervantů a barviv. Purina ONE Sterilcat mini filetky s krůtou a zelenými fazolkami ve šťávě 24×85 g jsou vhodné pro dospělé kastrované kočky. (mall.cz)

Purina ONE Indoor mini filetky s tuňákem a zelenými fazolkami ve…

Purina ONE Indoor mini filetky s tuňákem a zelenými fazolkami ve šťávě 24x85 g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Kompletní krmivo disponuje vlákninou, které přispívá ke správnému zažívání a minimalizuje smotky chlupů. Bez umělých konzervantů a barviv. Purina ONE Indoor mini filetky s tuňákem a zelenými fazolkami ve šťávě 24×85 g jsou vhodné pro dospělé kočky žijící v bytě. (mall.cz)

Purina ONE Junior mini filetky s lososem a mrkví ve šťávě 85 g …

Purina ONE Junior mini filetky s lososem a mrkví ve šťávě 85 g (7613038224466)

Kapsička pro kočky pro všechna plemena s normální aktivitou, lososová příchuť, bez konzervantů Kapsička PURINA ONE s recepturou speciálně vyvinutou pro koťata, mladá zvířata, březí a kojící kočky obsahuje všechny potřebné živiny. Díky vysokému obsahu bílkovin a vyvážené hladině minerálních látek podporuje vývoj svalové hmoty a správný růst kostí. Chutná kapsička minifiletek s lososem a mrkví ve vynikající jemné šťávě obsahuje DHA důležitou pro vývoj mozku a zraku. Kapsička Purina One Junior je kombinací velmi kvalitní výživy a jedinečné chuti. Bez umělých barviv, konzervantů a ochucovadel. Klíčové vlastnosti kapsičky pro koťata Purina ONE Junior mini filetky s lososem a mrkví ve šťávě, 85 gKapsička Purina ONE Junior obsahuje všechny potřebné živiny důležité pro koťata a mladé kočkyVhodná… (alza.cz)

Purina ONE Indoor mini filetky s tuňákem a zelenými fazolkami ve…

Purina ONE Indoor mini filetky s tuňákem a zelenými fazolkami ve šťávě 85 g (7613038255903)

Kapsička pro kočky pro všechna plemena s nízkou aktivitou, tuňák příchuť, bez obilovin, bez konzervantů a bez GMO Kapsička PURINA ONE s recepturou speciálně vyvinutou pro kočky žijící v bytech obsahuje všechny potřebné živiny. Zároveň pomáhá díky vláknině snížit tvorbu chlupových bezoárů v trávicím traktu koček, omezit nárůst hmotnosti a předcházet vzniku močových kamenů. Chutná kapsička minifiletek s tuňákem a zelenými fazolkami ve vynikající jemné šťávě obsahuje větší podíl bílkovin, obsažená vláknina podporuje trávení a vitamíny společně s antioxidanty posílí přirozenou obranyschopnost vašich kočičích mazlíčků. Kapsička Purina One Indoor je kombinací velmi kvalitní výživy a jedinečné chuti. Klíčové vlastnosti kapsičky pro kočky žijící v bytech Purina ONE Indoor mini filetky s tuňákem a… (alza.cz)

Purina ONE Sterilcat mini filetky s krůtou a zelenými fazolkami ve…

Purina ONE Sterilcat mini filetky s krůtou a zelenými fazolkami ve šťávě 85 g (7613038273358)

Kapsička pro kočky pro všechna kastrovaná plemena s, krůtí příchuť, tuky 3,6%, bez obilovin, bez konzervantů a bez GMO Kapsička PURINA ONE s recepturou speciálně vyvinutou pro kastrované (sterilizované) kočky obsahuje všechny potřebné živiny. Zároveň brání nežádoucímu přibírání na váze a pomáhá předcházet onemocnění močových cest, což je u kastrátů velmi důležité. Chutná kapsička minifiletek s krůtou a zelenými fazolkami ve vynikající jemné šťávě obsahuje větší podíl bílkovin a méně tuků, obsažená vláknina podporuje trávení a vitamíny společně s antioxidanty posílí přirozenou obranyschopnost vašich kočičích mazlíčků. Kapsička Purina One Sterilcat je kombinací velmi kvalitní výživy a jedinečné chuti. Klíčové vlastnosti kapsičky pro kastrované kočky Purina ONE Sterilcat mini filetky s… (alza.cz)

Purina ONE Adult mini filetky s kuřetem a zelenými fazolkami ve šťávě…

Purina ONE Adult mini filetky s kuřetem a zelenými fazolkami ve šťávě 85 g (7613038255743)

Kapsička pro kočky pro všechna plemena s normální aktivitou, kuřecí příchuť, bez konzervantů Kapsička PURINA ONE s recepturou speciálně vyvinutou pro dospělé kočky obsahuje všechny potřebné živiny. Purina ONE Adult mini filetky s kuřetem a zelenými fazolkami ve šťávě obsahuje vlákninu pro podporu zdravého trávení. Bez chemických barviv, ochucovadel a konzervantů. Kapsička Purina ONE Adult je kombinací velmi kvalitní výživy a jedinečné chuti. Klíčové vlastnosti kapsičky pro dospělé kočky Purina ONE Adult mini filetky s kuřetem a zelenými fazolkami ve šťávě, 85 gKapsička Purina ONE obsahuje všechny potřebné živinyS vlákninou pro podporu zdravého zažíváníChutná kapsička minifiletek s kuřetem a zelenými fazolkami Purina ONE Adult obsahuje šťavnaté kousky v jemné šťávěBez umělých barviv,… (alza.cz)

PURINA dog chow SENSITIVE salmon - 14kg

PURINA dog chow SENSITIVE salmon - 14kg

Kompletní krmivo pro dospělé psy s citlivým zažíváním a s citlivou kůží. Obsahuje kvalitní zdroje bílkovin z lososa a uhlohydrátů z rýže spolu se všemi esenciálními vitamíny a minerály. Receptura neobsahuje pšenici, hovězí maso ani mléčné bílkoviny. Stejně jako lidé mohou být psi citliví na některé složky stravy. Speciální složení krmiva DOG CHOW® Adult Sensitive u citlivějších psů trvale podporuje zdravé zažívání. Nutriční přínos: Omega 3 a 6 mastné kyseliny pro zdravou kůži a srst Obsahuje přirozená prebiotika, jako je řepná dužina a čekanka, která podporují trávení. Maso z lososa je pro psy s citlivým zažívám zdrojem kvalitního proteinu Omega 3 a 6 mastné kyseliny pro hydrataci a zachování pružnosti kůže Vitamín E podporuje přirozenou obranyschopnost Granule dvojí velikosti pomáhají… (krmeni.cz)

Purina ONE Indoor minifiletky s tuňákem a zelenými fazolkami, s…

Purina ONE Indoor minifiletky s tuňákem a zelenými fazolkami, s telecím a mrkví 4 × 85 g (7613030063032)

Kapsička pro kočky pro všechna plemena s nízkou a normální aktivitou, telecí a tuňák příchuť, živočišné bílkoviny 12%, tuky (živočišný a rostlinný ) 4%, bez obilovin, bez konzervantů a bez GMO Kapsičky PURINA ONE s recepturou speciálně vyvinutou pro kočky žijící v bytech obsahují všechny potřebné živiny. Zároveň pomáhají díky vláknině snížit tvorbu chlupových bezoárů v trávicím traktu koček, omezit nárůst hmotnosti a předcházet vzniku močových kamenů. V balení naleznete dvě chutné kapsičky minifiletek s tuňákem a zelenými fazolkami a dvě s telecím a mrkví, oboje ve vynikající jemné šťávě. Lahodné krmivo obsahuje větší podíl bílkovin, obsažená vláknina podporuje trávení a vitamíny společně s antioxidanty posílí přirozenou obranyschopnost vašich kočičích mazlíčků. Kapsičky Purina One Indoor… (alza.cz)

Purina ONE Sterilcat minifiletky s krůtou a zelenými fazolkami, s…

Purina ONE Sterilcat minifiletky s krůtou a zelenými fazolkami, s lososem a mrkví 4 × 85 g (7613038648293)

Kapsička pro kočky pro všechna kastrovaná plemena s nízkou aktivitou, lososová a krůtí příchuť, živočišné bílkoviny 13%, tuky (živočišný) 3,6%, bez obilovin, bez konzervantů a bez GMO Kapsičky PURINA ONE s recepturou speciálně vyvinutou pro kastrované (sterilizované) kočky obsahují všechny potřebné živiny. Zároveň brání nežádoucímu přibírání na váze a pomáhají předcházet onemocnění močových cest, což je u kastrátů velmi důležité. V balení naleznete dvě chutné kapsičky minifiletek s krůtou a zelenými fazolkami a dvě s lososem a mrkví, oboje ve vynikající jemné šťávě. Lahodné krmivo obsahuje větší podíl bílkovin a méně tuků, obsažená vláknina podporuje trávení a vitamíny společně s antioxidanty posílí přirozenou obranyschopnost vašich kočičích mazlíčků. Kapsičky Purina One Sterilcat jsou… (alza.cz)

Butcher's Pro Series Sensitive granule pro kočky s kuřecím 800 g …

Butcher's Pro Series Sensitive granule pro kočky s kuřecím 800 g (5011792003808)

Granule pro kočky pro všechna plemena s normální aktivitou, kuřecí příchuť, živočišné bílkoviny 32%, tuky (kuřecí) 18%, s antioxidanty Kompletní čistě přírodní strava pro kočky značky Butcher´s s příchutí kuřecího masa dodá vašemu mazlíčkovi všechny potřebné vitamíny a minerály. Granule Butcher’s Sensitive z kolekce Pro Series jsou určeny dospělým zvířatům, které mají citlivé trávení. Potrava pro mazlíčky s problémovým zažíváním neobsahuje lepek, usnadňuje funkci střev, podporuje imunitu, zdravou pokožku i krásnou srst. Krmivo pro kočky Butcher's Pro Series s taurinem pro silné srdce skvěle chutná a nabízí vše, co dospělá kočka potřebuje ke svému zdraví. K suché stravě vždy nabídněte zvířeti dostatek tekutin! Klíčové vlastnosti granulí pro kočky Butcher's Pro Series Sensitive s kuřecím… (alza.cz)

Purina Dog Chow Adult Sensitive Salmon 14 kg

Purina Dog Chow Adult Sensitive Salmon 14 kg

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Kompletní krmivo pro dospělé psy s citlivou kůží, srstí nebo s citlivým trávením. (mall.cz)

PURINA dog chow SENSITIVE salmon - 2 x 14kg

PURINA dog chow SENSITIVE salmon - 2 x 14kg

Kompletní krmivo pro dospělé psy s citlivým zažíváním a s citlivou kůží. Obsahuje kvalitní zdroje bílkovin z lososa a uhlohydrátů z rýže spolu se všemi esenciálními vitamíny a minerály. Receptura neobsahuje pšenici, hovězí maso ani mléčné bílkoviny. Stejně jako lidé mohou být psi citliví na některé složky stravy. Speciální složení krmiva DOG CHOW® Adult Sensitive u citlivějších psů trvale podporuje zdravé zažívání. Nutriční přínos: Omega 3 a 6 mastné kyseliny pro zdravou kůži a srst Obsahuje přirozená prebiotika, jako je řepná dužina a čekanka, která podporují trávení. Maso z lososa je pro psy s citlivým zažívám zdrojem kvalitního proteinu Omega 3 a 6 mastné kyseliny pro hydrataci a zachování pružnosti kůže Vitamín E podporuje přirozenou obranyschopnost Granule dvojí velikosti pomáhají… (krmeni.cz)

Purina ONE sterilcat s hovězím 3 kg (7613035611610)

Purina ONE sterilcat s hovězím 3 kg (7613035611610)

Granule pro kočky pro všechna kastrovaná plemena s, hovězí příchuť, živočišné bílkoviny 16% Vyvážené kompletní krmivo pro kočky Purina ONE sterilcat s hovězím je určeno především kastrovaným zvířatům. Unikátní kombinace živin Bifensis pomáhá udržovat správnou funkci močových cest, zdravé trávení a snižuje tvorbu zubního kamene. Díky optimální kombinaci bílkovin, cukrů a tuků přispívají granule Purina ONE sterilcat s hovězím k zachování zdravé hmotnosti a předchází tloustnutí, ke kterému mají kastrované kočky často sklony. Skvělá chuť pro vašeho kočičího mazlíčka v praktickém tříkilovém balení a prémiové kvalitě. Klíčové vlastnosti granulí pro kastrované kočky Purina ONE sterilcat s hovězím, 3 kgReceptura granulí Purina ONE sterilcat s hovězím je zaměřena speciálně na kastrované… (alza.cz)

Purina ONE indoor s krůtou 3 kg (7613035862579)

Purina ONE indoor s krůtou 3 kg (7613035862579)

Granule pro kočky pro všechna plemena s nízkou a normální aktivitou, krůtí příchuť, živočišné bílkoviny 17%, tuky (živočišný) 13% Vyvážené kompletní krmivo pro kočky Purina ONE indoor s krůtou je určeno především zvířatům žijícím v bytech. Vyvážený obsah minerálních látek pomáhá udržovat správnou funkci močových cest, vláknina zase podporuje zdravé zažívání a napomáhá rychlejšímu odchodu chlupů z trávicího traktu. Díky optimální kombinaci bílkovin, cukrů a tuků přispívají granule Purina ONE indoor s krůtou k zachování zdravé hmotnosti a předchází tloustnutí, ke kterému mají kočky žijící doma sklony. Skvělá chuť pro vašeho kočičího mazlíčka s čekankou pro snížení pachu steliva, krůtím masem a celozrnnými obilovinami. Klíčové vlastnosti granulí pro kastrované kočky Purina ONE indoor s… (alza.cz)

Purina ONE s hovězím pro kastrované kočky 3 kg

Purina ONE s hovězím pro kastrované kočky 3 kg

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Krmivo pro kastrované kočky disponuje recepturou Bifensis, která podporuje správnou funkci metabolismu. Prokazatelně snižuje tvorbu zubního kamene a zajišťuje zdravý močový trakt. Vyvážený poměr bílkovin a tuků pomáhá regulovat hmotnost. Purina ONE s hovězím pro kastrované kočky 3 kg je prémiové kvality. (mall.cz)

Purina Pro Plan Dog Medium Adult Sensitive Digestion - 14kg

Purina Pro Plan Dog Medium Adult Sensitive Digestion - 14kg

Kompletní suché krmivo pro dospělé psy středních plemen s citlivým zažíváním. PURINA® PRO PLAN® Medium Adult s OPTIDIGEST® pro citlivé zažívání je pečlivě vytvořená receptura, obsahující kombinaci živin OPTIDIGEST. Ta bojuje proti nerovnováze střevní mikroflóry, která je nejčastější příčinou citlivého zažívání. Složení vyvinuté našimi veterináři a odborníky na výživu podporuje každodenní aktivní a vyvážený život vašeho psa. (krmeni.cz)

Purina PRO PLAN Dog Medium Adult Sensitive Skin - 14kg

Purina PRO PLAN Dog Medium Adult Sensitive Skin - 14kg

Kompletní suché krmivo pro dospělé psy středních plemen s citlivou kůží. PURINA® PRO PLAN® Medium Adult OPTIDERMA® pro citlivou kůži, obsahuje živiny, které podporují celkové zdraví vašeho psa. Kombinace živin OPTIDERMA vyvinutá našimi veterináři a odborníky na výživu, udržuje zdravou kůži a lesklou srst. (krmeni.cz)

Purina PRO PLAN Dog Medium Puppy Sensitive Digestion - 12kg

Purina PRO PLAN Dog Medium Puppy Sensitive Digestion - 12kg

Kompletní suché krmivo pro štěňata středních plemen s citlivým zažíváním. Také vhodné pro březí, nebo kojící feny. PURINA® PRO PLAN® Medium Puppy OPTIDIGEST® pro citlivé zažívání je pečlivě vytvořená receptura, obsahující kombinaci živin OPTIDIGEST. Ta bojuje proti nerovnováze střevní mikroflóry, která je nejčastější příčinou citlivého zažívání. Složení vyvinuté našimi veterináři a odborníky na výživu, podporuje každodenní aktivní a vyvážený život vašeho psa. (krmeni.cz)

Purina PRO PLAN Dog Medium Puppy Sensitive Digestion - 3kg

Purina PRO PLAN Dog Medium Puppy Sensitive Digestion - 3kg

Kompletní suché krmivo pro štěňata středních plemen s citlivým zažíváním. Také vhodné pro březí, nebo kojící feny. PURINA® PRO PLAN® Medium Puppy OPTIDIGEST® pro citlivé zažívání je pečlivě vytvořená receptura, obsahující kombinaci živin OPTIDIGEST. Ta bojuje proti nerovnováze střevní mikroflóry, která je nejčastější příčinou citlivého zažívání. Složení vyvinuté našimi veterináři a odborníky na výživu, podporuje každodenní aktivní a vyvážený život vašeho psa. (krmeni.cz)

Hill's PD i/d Sensitive Krmivo pro psy s vejcem a rýží 1,5 kg

Hill's PD i/d Sensitive Krmivo pro psy s vejcem a rýží 1,5 kg

Vysoce stravitelné krmivo s vejcem a rýží Hill's PD i/d Sensitive pro psy se zažívacími problémy při potravní přecitlivělosti. Zlepšuje zažívání a kvalitu stolice. (drmax.cz)

Kap.PEDIGREE kureci+ryze a jehneci+ryze a drubezi+ryze a hovezi+ryze…

Kap.PEDIGREE kureci+ryze a jehneci+ryze a drubezi+ryze a hovezi+ryze 12x100g 12 x 100 g

Popis Popis produktu Vlastnosti Junior zdravý start do života S vápníkem a fosforem Marketing produktu Kompletní krmivo pro rostoucí psy a štěňata Marketing značky Junior zdravý start do života Pro štěňata od 2 do 12 měsíců V tomto věku štěňata vyžadují speciální živiny Pedigree Junior jim poskytuje kompletní krmivo lehce stravitelné a vyvážené obsahující navíc vápník s fosforem Masité kousky jsou jemně povařeny aby si udržely co nejvíce přírodních vitaminů a jsou vyrobeny bez umělých barviv a konzervačních látek Výsledkem je složení obsahující všechny základní složky které vašemu štěněti pomáhají ke zdravému startu do života Další informace 6 x s kuřecím masem ve šťávě 6 x s krůtím masem ve šťávě Skladování a použití Příprava a použití Pokud smícháte kapsičku Pedigree pro štěňata s… (ageo.cz)

Purina ONE Dual Nature Sterilized Brusinka s lososem 750g …

Purina ONE Dual Nature Sterilized Brusinka s lososem 750g (7613038232539)

Granule pro kočky pro všechna kastrovaná plemena s, lososová příchuť, tuky 13% PURINA ONE® DualNature™ pro dospělé kočky obsahuje brusinky a nabízí lahodnou kombinaci dvou textur. PURINA ONE® DualNature™ Je 100% kompletní a vyvážené, plné nezbytných živin a bohaté na lososa. Vaše kočka ho bude milovat.Brusinky jsou v lidské stravě známé jako zdraví prospěšná potravina díky svému vysokému obsahu živin a antioxidantů. Jsou často označovány jako "superpotravina".Vyvinuto PURINA® veterináři a odborníky na výživu. PURINA ONE® DualNature™ obsahuje vysoce kvalitní suroviny, například lososa jako surovinu s nejvyšším obsahem.Lahodná kombinace suchých křupavých a jemnějších granulí, která podporuje dobré zažívání.Dopřejte své kočce kompletní a vyváženou výživu, která splňuje všechny její nároky a… (alza.cz)

Purina ONE Dual Nature Sterilized Spirulina s hovězím 750g …

Purina ONE Dual Nature Sterilized Spirulina s hovězím 750g (7613036716512)

Granule pro kočky pro všechna kastrovaná plemena s, hovězí příchuť, tuky 14% PURINA ONE® DualNature™ obsahuje přírodní řasu spirulinu a zajímavou kombinaci dvou textur granulí. PURINA ONE® DualNature™ je 100% kompletní a vyvážené krmivo, plné nezbytných živin a bohaté na hovězí. Vaše kočka ho bude milovat.Spirulina je přírodní surovina, která podporuje imunitní systém. Je to zelenomodrá řasa, která roste v teplých vodách subtropických a tropických oblastí světa a je známá svým unikátním výživovým profilem, který přispívá k mnoha zdravotním benefitům. Skvělá kombinace suchých křupavých a měkčích jemnějších granulí. Obsahuje vysoce kvalitní bílkoviny, které jsou zdrojem aminokyselin podporujících dobré zažívání.Vyvinuto PURINA® veterináři a odborníky na výživu. PURINA ONE®… (alza.cz)

Purina PRO PLAN Dog Adult Small & Mini Sensitive Skin - 700g

Purina PRO PLAN Dog Adult Small & Mini Sensitive Skin - 700g

Kompletní suché krmivo pro dospělé psy malých a trpasličích plemen s citlivou kůží. PURINA® PRO PLAN® Small & Mini Adult s OPTIDERMA® pro citlivou kůži obsahuje živiny, které podporují celkové zdraví vašeho psa. Kombinace živin OPTIDERMA, vyvinutá našimi veterináři a odborníky na výživu, udržuje zdravou kůži a lesklou srst. (krmeni.cz)

Purina PRO PLAN Dog Small & Mini Adult Sensitive Digestion - 7kg

Purina PRO PLAN Dog Small & Mini Adult Sensitive Digestion - 7kg

Kompletní suché krmivo pro dospělé psy malých a trpasličích plemen s citlivým zažíváním. PURINA® PRO PLAN® Small & Mini Adult s OPTIDIGEST® pro citlivé zažívání obsahuje speciální kombinaci živin OPTIDIGEST. Ta bojuje proti nerovnováze střevní mikroflóry, která je nejčastější příčinou citlivého zažívání. Receptura, vyvinutá našimi veterináři a odborníky na výživu, podporuje každodenní aktivní a vyvážený život vašeho psa. (krmeni.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít