Purasana chlorella powder bio 200g

Purasana Chlorella Powder BIO 200g

Purasana Chlorella Powder BIO 200g

Chlorella Powder BIO 200g Maximální zachování živin v certifikované kvalitě BIO = superpotraviny značky Purasana. (pilulka.cz)

Purasana Spirulina Powder BIO 200g

Purasana Spirulina Powder BIO 200g

Spirulina Powder BIO 200g Maximální zachování živin v certifikované kvalitě BIO = superpotraviny značky Purasana. Spirulina je mikroskopická sladkovodní sinice, která přirozeně obsahuje větší množství důležitých živiny a fytonutrientů než téměř všechny známé potraviny. Kromě toho, živiny poskytnuté tělu Spirulinou jsou lépe vstřebávány tělem. Silný antioxidant, alternativa pro multivitamínové přípravky. (pilulka.cz)

Purasana Maca Powder BIO 200g

Purasana Maca Powder BIO 200g

Maca Powder BIO 200g Maca je malá kořenová zelenina pěstovaná po staletí původními obyvateli And, kde roste pouze v nadmořské výšce nad 3500 metrů. Kořen se nejprve nechá vysušit na slunci a poté je namlet. Přirozeně obsahuje vápník a železo, je ideální pro podpoření fyzického i duševního výkonu i jako zdroj energie a stimulant libida. (pilulka.cz)

Purasana Baobab Powder BIO 200g

Purasana Baobab Powder BIO 200g

Baobab Powder BIO 200g Prášek z plodů stromu Baobab je plný vitaminů, antioxidantů a minerálů. Obsahuje 6x více vitamínů než pomeranče, 6x více antioxidantů než černý rybíz, 2x více antioxidantů než bobule goji, 2x více vápníku než mléko, 6x více draslíku než banány, více železa než červené maso a více vlákniny než jablka, meruňky a banány. (pilulka.cz)

Purasana Green Mix Powder BIO 200g

Purasana Green Mix Powder BIO 200g

Green Mix Powder BIO 200g Směs prášku z Chlorelly, Spiruliny, listové zeleniny a ječmene. Obsahuje řadu vitamínů, minerálů a fytonutrientů, které mohou být velmi snadno absorbovány v těle, kde jsou maximálním možným způsobem aktivní. Mix je také bohatý na chlorofyl. Lze použít v šejcích, smoothies nebo kombinovat s jinými superpotravinami, přidávat do polévek, salátů, müsli, pest nebo jogurtů. (pilulka.cz)

Purasana Maca Cacao Lucuma Powder BIO 200g

Purasana Maca Cacao Lucuma Powder BIO 200g

Maca Cacao Lucuma Powder BIO 200g Přidání Kakaa a Lucumy k Maca prášku neutralizuje jeho ne vždy příjemnou chuť. Tímto mixem můžete získat maximum nutričních vlastností. Mix je bohatý na draslík, fosfor, hořčík, vápník, železo a měď. Maca je želatinovaná, čímž je snadněji stravitelná. Lucuma podporuje účinek Macy jako zdroje energie a má příjemně sladkou chuť. (pilulka.cz)

Purasana Wheat Grass Raw Powder BIO 200g

Purasana Wheat Grass Raw Powder BIO 200g

Wheat Grass Raw Powder BIO 200g Prášek z mladé pšenice evropského původu v BIO kvalitě. Díky speciálnímu procesu zpracování si prášek zachovává barvu, chuť, aroma a především všechny živiny. Mladá pšenice obsahuje chlorofyl, více než 80 typů různých enzymů a mnoho zásaditých látek. (pilulka.cz)

Purasana Wheat Grass Raw Juice Powder BIO 200g

Purasana Wheat Grass Raw Juice Powder BIO 200g

Wheat Grass Raw Juice Powder BIO 200g Prášek ze za studena lisované mladé pšenice amerického původu v BIO kvalitě. Díky speciálnímu procesu zpracování si prášek zachovává barvu, chuť, aroma a především všechny živiny. Mladá pšenice obsahuje chlorofyl, více než 80 typů různých enzymů a mnoho zásaditých látek. (pilulka.cz)

Purasana Barley Grass Raw Juice Powder BIO 200g

Purasana Barley Grass Raw Juice Powder BIO 200g

Barley Grass Raw Juice Powder BIO 200g Prášek ze za studena lisované šťavy ze zeleného ječmene. Díky šetrnému procesu zpracování si zachovává všechny živiny – fytonutrienty, chlorofyl, enzymy, minerály a vitamíny. (pilulka.cz)

Purasana Moringa BIO 200g

Purasana Moringa BIO 200g

Moringa BIO 200g Moringa je známá jako rychle rostoucí zázračný strom původem z Indie a Afriky. Její listy mají skvělou schopnost zachování živin a proto patří mezi velice atraktivní zdroje potřebných mikronutrientů. (pilulka.cz)

Purasana Chia Seeds BIO 200g

Purasana Chia Seeds BIO 200g

Chia Seeds BIO 200g Maximální zachování živin v certifikované kvalitě BIO. (pilulka.cz)

Purasana Cacao Beans BIO 200g

Purasana Cacao Beans BIO 200g

Cacao Beans BIO 200g Kakaové boby jsou plody Theobroma cacao, malého stále zeleného stromu rostoucího v tropických klimatických podmínkách. Kakao je přirozeně bohaté na nutriční elementy a fytonutrienty. Po stránce antioxidantů jde o jednu z nejbohatších potravin vůbec - obsahuje jich obrovské množství – více než červené víno, borůvky, Acai bobule, granátová jablka a Goji bobule dohromady. (pilulka.cz)

Purasana Hemp Seed BIO 200g

Purasana Hemp Seed BIO 200g

Hemp Seed BIO 200g Maximální zachování živin v certifikované kvalitě BIO, vyhovující standardům kategorie RAW. (pilulka.cz)

Purasana Guarana Powder BIO 100g

Purasana Guarana Powder BIO 100g

Guarana Powder BIO 100g S vysokým obsahem kofeinu (6 mg/100 ml = max. 80 mg na den). Není vhodné pro děti a mladistvé, těhotné a kojící ženy. (pilulka.cz)

Purasana Camu Camu Powder BIO 100g

Purasana Camu Camu Powder BIO 100g

Camu Camu Powder BIO 100g Camu Camu jsou červenofialové bobule ze stromu Myrciaria dubia, který roste v Amazonii v blízkosti vody a přirozeně obsahuje mnoho živin, vitamínu C a fytonutrientů. Prášek z těchto bobulí má zřetelnou, ostře kyselou citronovou chuť s trochou exotického pozadí. Je ideální pro zintenzivnění jiné příchuti a jako přísada do smothiees. Lze ji užít i v exotických dresincích, omáčkách, dezertech, koláčích, zmrzlině, sorbetech a jogurtech. (pilulka.cz)

Bio Chlorella Powder - GymBeam 250 g

Bio Chlorella Powder - GymBeam 250 g

Prírodná, sladkovodná zelená riasa v práškovej forme, ktorá vďaka obsahu vitamínov a minerálov posilňuje imunitný systém. (protein.cz)

BIO Acerola Juice Powder 100 g - Purasana

BIO Acerola Juice Powder 100 g - Purasana

BIO Acerola Juice Powder je veganský prášek pocházející z rostliny jménem acerola, která byla pěstována ekologickým způsobem. Má vysoký podíl vitamínu C, díky čemuž ovlivňuje správné fungování imunity, kostí, správnou tvorbu kolagenu, funkci nehtů, pokožky či chrupavek. Prášek je ideální pro každého, kdo chce podpořit své zdraví a vitalitu. (gymbeam.cz)

BIO Classic Matcha Raw Powder 75 g - Purasana

BIO Classic Matcha Raw Powder 75 g - Purasana

BIO Classic Matcha Raw Powder je veganský prášek matcha, který vzniká ze zeleného čaje, a to konkrétně mletím. Vyniká vysokým obsahem vlákniny a bílkovin, ve složení však najdete také kofein, který dokáže spolehlivě nabudit organismus. Prášek můžete přidat do jídla i pití, a tím ho obohatit o další cenné látky. (gymbeam.cz)

Nutrisslim Chlorella Powder 125g

Nutrisslim Chlorella Powder 125g

Chlorella Powder 125g Prášek z Chlorelly v kvalitě BIO. Díky šetrnému způsobu zpracování si zachovává všechny živiny. (pilulka.cz)

Purasana Smoothie Energy BIO 150g

Purasana Smoothie Energy BIO 150g

Smoothie Energy BIO 150g Nejnovější řada zelených smoothie od Purasany. Chcete poskytnout tělu kombinaci těch nejlepších přírodních složek pro účinné povzbuzení? Vyzkoušejte Energy Smoothie obsahující celkem 12 přírodních složek zaměřených na co nejúčinnější povzbuzení těla i mysli. (pilulka.cz)

Purasana Coconut Oil BIO 2000ml

Purasana Coconut Oil BIO 2000ml

Coconut Oil BIO 2000ml Hlavními zeměmi, kde rostou kokosové palmy Cocos nucifera a Cocos butyracea, z nichž je kokosový olej šetrným způsobem získáván, jsou Filipíny, Indonésie nebo Indie. Zhruba 1-2 cm silný endosperm plodu obsahuje okolo 60% oleje, který má díky speciálnímu zpracování neutrální chuť i vůni. Díky tomu se dá mnohostranně využít - od kuchyně, přes péči o pleť, až například po masáže. Je velmi bohatý na nasycené mastné kyseliny a jen velmi nesnadno se připaluje. (pilulka.cz)

Purasana Kombucha BIO 330ml ginger

Purasana Kombucha BIO 330ml ginger

Kombucha BIO 330ml ginger Originální kombucha je zelený čaj, který se smíchá s přátelskými bakteriemi a kvasnicemi, a nechává se fermentovat, až vznikne typicky silně chutnající, osvěžující nápoj, který se tímto způsobem vyrábí více než 2200 let. (pilulka.cz)

Purasana Chia Seeds BIO 400g

Purasana Chia Seeds BIO 400g

Chia Seeds BIO 400g Maximální zachování živin v certifikované kvalitě BIO. (pilulka.cz)

Purasana Smoothie Beauty BIO 150g

Purasana Smoothie Beauty BIO 150g

Smoothie Beauty BIO 150g Chcete poskytnout tělu kombinaci těch nejlepších přírodních složek pro účinnou podporu stavu pokožky, vlasů a nehtů? Vyzkoušejte Beauty Smoothie obsahující celkem 6 přírodních složek zaměřených na co nejúčinnější podporu. (pilulka.cz)

Purasana Smoothie Choco BIO 150g

Purasana Smoothie Choco BIO 150g

Smoothie Choco BIO 150g Chcete poskytnout tělu kombinaci těch nejlepších přírodních složek pro účinné povzbuzení těla a zároveň si pochutnat? Vyzkoušejte Choco Smoothie – lahodný kakaový nápoj slazený bio cukrem z kokosových květů. (pilulka.cz)

BIO Borůvka 120 kaps. - Purasana

BIO Borůvka 120 kaps. - Purasana

BIO Borůvka jsou kapsle obsahující listy z borůvek z kontrolovaného ekologického zemědělství. Borůvky jsou díky antokyanům považovány za superpotravinu, která obsahuje jedno z největších množství antioxidantů napříč známými druhy ovoce. BIO Borůvka obsahuje zejména kyselinu chlorogenovu a myricetin, což jsou látky s antioxidačním působením. (gymbeam.cz)

BIO Artyčok 120 kaps. - Purasana

BIO Artyčok 120 kaps. - Purasana

BIO Artyčok obsahuje výtažek z listů rostliny Cynara scolymus ve formě kapslí. Jedná se o známou zeleninu, která je bohatá na minerální látky, vitamíny, vlákninu a antioxidanty. Obsahuje vitamín C a foláty, které přispívají k udržení správné funkce imunitního systému. (gymbeam.cz)

BIO Mučenka 120 kaps. - Purasana

BIO Mučenka 120 kaps. - Purasana

BIO Mučenka obsahuje 250 mg extraktu z mučenky ve formě kapslí. Tato nenápadná rostlina pochází původně ze Severní Ameriky, kde se v rámci lidového léčitelství využívala zejména pro zklidnění mysli. V každé kapsli tak přijmete 250 mg tohoto rostlinného výtažku s širokým spektrem účinků. (gymbeam.cz)

BIO Psyllium 200 g - Purasana

BIO Psyllium 200 g - Purasana

BIO Psyllium je rozpustná vláknina v BIO kvalitě, která je získávána z obalů semen jitrocele indického. Ve vodě dokáže několikanásobně zvětšit svůj objem, což může mít vliv i na pocit sytosti. Vláknina je důležitá zejména pro správnou funkci zažívání. Rozpustná vláknina patří mezi prebiotika, která obecně slouží jako potrava pro zdraví prospěšné bakterie v zažívacím systému. (gymbeam.cz)

BIO Třezalka 120 kaps. - Purasana

BIO Třezalka 120 kaps. - Purasana

BIO Třezalka je výtažek z rostliny jménem třezalka tečkovaná ve formě kapslí, které obsahují 230 mg účinné látky. Tato rostlina se objevuje téměř po celé Evropě a oblíbená je zejména v lidovém léčitelství. Využívají ji především lidé, kteří trpí depresemi či úzkostmi. (gymbeam.cz)

Purasana Kombucha BIO 330ml natural

Purasana Kombucha BIO 330ml natural

Kombucha BIO 330ml natural Originální kombucha je zelený čaj, který se smíchá s přátelskými bakteriemi a kvasnicemi, a nechává se fermentovat, až vznikne typicky silně chutnající, osvěžující nápoj, který se tímto způsobem vyrábí více než 2200 let. (pilulka.cz)

Purasana Coconut Blossom Sugar BIO 300g

Purasana Coconut Blossom Sugar BIO 300g

Coconut Blossom Sugar BIO 300g Kokosový cukr se získává z nektaru z květů kokosových palem. Jde o aromatický, chuťově bohatý, lahodný, nerafinovaný hnědý cukr s hlubokou, sladkou chutí karamelového typu. Má nízký glykemický index (= 35, pro srovnání - bílý chléb = 75, vařená brambora = 78). Díky tomu jsou kalorie absorbovány mnohem pomaleji a nedochází tak k silným výkyvům v hladině cukru v krvi. (pilulka.cz)

Purasana Total Detox Mix BIO 250g

Purasana Total Detox Mix BIO 250g

Total Detox Mix BIO 250g Spirulina je mikroskopická sladkovodní sinice, která přirozeně obsahuje větší množství důležitých živiny a fytonutrientů než téměř všechny známé potraviny. Kromě toho jsou živiny poskytnuté tělu Spirulinou jsou lépe vstřebávány. Při minimálním denním příjmu 600-900 mg je Spirulina ideálním výživovým doplňkem při hubnoucích programech a dietách. Silný antioxidant, alternativa pro multivitamínové přípravky. (pilulka.cz)

Purasana Curcuma Digestive Comfort BIO 500ml

Purasana Curcuma Digestive Comfort BIO 500ml

Curcuma Digestive Comfort BIO 500ml Obsahuje extrakt z bio kurkumy, extrakt z bio rozmarýnu, pyré z bio marakuji, šťávu z bio aceroly, vlákninu z bio akácie a extrakt z bio pepře. Působí v oblasti zažívacího traktu – při potížích, nevolnostech, špatném trávení, apod. Zároveň obsahují vysoké množství anioxidantů, vitamínu C a dalších látek, proto jsou velmi efektovní při zánětu v těle. (pilulka.cz)

BIO Banánový prášek 250 g - Purasana

BIO Banánový prášek 250 g - Purasana

BIO Banánový prášek je 100% čistý organický banánový prášek. Jedná se o vynikající doplněk do smoothies, buchet, koktejlů, jogurtů a sladkých receptů. Má intenzivní chuť typickou pro zralé banány a je vhodný i pro vegany. (gymbeam.cz)

BIO Čertův dráp 120 kaps. - Purasana

BIO Čertův dráp 120 kaps. - Purasana

BIO Čertův dráp jsou kapsle obsahující v jedné dávce 300mg výtažek z kořene rostliny Harpagophytum Procumbens. Jedná se o sukulentní rostlinu z čeledi sezamovitých, která se objevuje například v jižní Africe, kde je využívána především při bolestech zad a artritidě. (gymbeam.cz)

BIO Immunity Mix 100 g - Purasana

BIO Immunity Mix 100 g - Purasana

BIO Immunity Mix je veganský prášek složený z rostlinných výtažků, konkrétně v něm najdete acerolu, baobab, Camu Camu, reishi či kurkumu. Směs je bohatá na vlákninu a také vyniká vysokým obsahem vitamínu C, který přispívá například ke správné funkci imunity. Prášek můžete přidat do pokrmů i nápojů, pokud chcete podpořit celkové zdraví. (gymbeam.cz)

BIO Choco Smoothie 150 g - Purasana

BIO Choco Smoothie 150 g - Purasana

BIO Choco Smoothie je veganská směs na přípravu čokoládového smoothie v bio kvalitě. Obsahuje bílkoviny, sacharidy i tuky, a tak může pomoci k optimálnímu příjmu živin během dne. Ve složení najdete kvalitní kakaový prášek, kokosové mléko či cukr z kokosových květů. Výsledné smoothie má lahodnou čokoládovou chuť s nádechem kokosu. (gymbeam.cz)

BIO Easy Digest 90 tab. - Purasana

BIO Easy Digest 90 tab. - Purasana

BIO Easy Digest obsahuje 5 pečlivě vybraných rostlinných extraktů, které jsou spojeny s podporou zdravého zažívání. Ve složení tak najdete extrakt z ostropestřce mariánského nebo zázvoru a dalších rostlin v praktické tabletové formě. Je vhodný pro všechny, kteří chtějí podpořit procesy související se zdravým trávením. (gymbeam.cz)

BIO Sport Smoothie 150 g - Purasana

BIO Sport Smoothie 150 g - Purasana

BIO Sport Smoothie je veganská směs na přípravu nápoje s vynikající chutí, vhodná pro všechny aktivní lidi. Obsahuje sójový protein, peruánskou bylinu Maca a guaranu, díky čemuž vás může podpořit během tréninku, ale i po něm. Skládá se z výhradně organických ingrediencí, bohatých na vitamíny, minerální látky a fytonutrienty. (gymbeam.cz)

BIO Vitality Mix 250 g - Purasana

BIO Vitality Mix 250 g - Purasana

BIO Vitality Mix obsahuje pečlivě vybranou směs 7 superpotravin pro celkovou vitalitu organismu. Ve složení najdete 100% BIO prášek z macy, kakaa, bobulí acai nebo spiruliny a guarany. Díky vyváženému rostlinnému složení směs obsahuje celou řadu vitamínů, minerálních látek a fytonutrientů, jako jsou například antioxidanty s širokým spektrem pozitivních účinků. (gymbeam.cz)

BIO Memory Fit 60 tab. - Purasana

BIO Memory Fit 60 tab. - Purasana

BIO Memory Fit je nootropikum ve formě tablet, které je určeno lidem usilujícím o podporu paměti. Je tvořeno extraktem z bacopy, rozmarýnu, ginkga a kořene růže. Některé z obsažených látek řadíme mezi adaptogeny, které mohou zvyšovat odolnost organismu vůči stresu a jiným vnějším vlivům. (gymbeam.cz)

BIO Agáve prášek 200 g - Purasana

BIO Agáve prášek 200 g - Purasana

BIO Agáve prášek je zdravější alternativa cukru, která spolehlivě dosladí každý váš pokrm. Má nízký glykemický index a díky jeho práškové konzistenci ho využijete jak při pečení, tak i při běžném doslazování nápojů či pokrmů. (gymbeam.cz)

BIO Vitamín B12 90 tab. - Purasana

BIO Vitamín B12 90 tab. - Purasana

BIO Vitamín B12 je ve formě tablet, které obsahují 50 mcg vitamínu B12. Ten je pro naše zdraví velmi důležitý, neboť přispívá ke správné látkové přeměně důležité pro tvorbu energie, správnému fungování nervového systému, imunity, ale také pomáhá snižovat únavu a vyčerpání. (gymbeam.cz)

BIO Snídaňový mix 250 g - Purasana

BIO Snídaňový mix 250 g - Purasana

BIO Snídaňový mix je výživnou snídaňovou směsí ve formě prášku. Obsahuje macu, lucumu, spirulinu, bobule acai, konopná semínka a kakaový prášek. V jeho složení najdete vitamín E, kyselinu listovou, vápník, hořčík a další prospěšné látky, které vás nakopnou do nového dne. (gymbeam.cz)

BIO Ostropestřec mariánský 120 kaps. - Purasana

BIO Ostropestřec mariánský 120 kaps. - Purasana

BIO Ostropestřec mariánský je doplněk stravy ve formě kapslí, které obsahují 200 mg účinné látky. Ostropestřec vyniká obsahem silymarinu, který je v tradiční medicíně využíván při problémech s trávením, žlučníkem či játry. Není proto divu, že je i v dnešní době oblíbený mezi lidmi, které trápí tyto potíže. (gymbeam.cz)

BIO Včelí pyl 250 g - Purasana

BIO Včelí pyl 250 g - Purasana

BIO Včelí pyl je ve formě pylových zrnek, která vynikají vysokým obsahem antioxidantů a dalších účinných látek. Ocení ho zejména lidé, kteří chtějí podpořit své celkové zdraví a vitalitu. Ve složení najdete esenciální aminokyseliny, vitamíny a minerální látky. Můžete ho přimíchat do nápojů nebo pokrmů. (gymbeam.cz)

BIO Kaštan koňský 120 kaps. - Purasana

BIO Kaštan koňský 120 kaps. - Purasana

BIO Kaštan koňský obsahuje 240 mg kaštanu koňského na jednu dávku ve formě kapslí. Jeho hlavní složkou je aescin, který může zlepšit průtok krve, a tím příznivě působit na cévní stěny. Běžně se používá proti zánětům, otokům nebo na krátkodobou léčbu křečových žil. (gymbeam.cz)

BIO Moruše bílá 200 g - Purasana

BIO Moruše bílá 200 g - Purasana

BIO Moruše bílá obsahuje 100 % sušených bobulí moruše bílé (Morus alba). Je plná antioxidantů a výborně se hodí například do jogurtů, tvarohu nebo smoothies, kterým dodá přirozeně sladkou chuť. Díky vláknině podporuje trávení a je vhodná i pro vegany. (gymbeam.cz)

BIO Beauty Smoothie 150 g - Purasana

BIO Beauty Smoothie 150 g - Purasana

BIO Beauty Smoothie je směs, která obsahuje prášek z baobabu, aceroly, lucumy, kurkumy a datlů, nechybí však ani arabská guma či hrachový protein. Všechny tyto přírodní suroviny pochází z ekologického hospodářství, díky čemuž dosahují vysoké kvality. Slouží pro podporu správné tvorby kolagenu a zdravé pleti. (gymbeam.cz)

BIO Green Smoothie 150 g - Purasana

BIO Green Smoothie 150 g - Purasana

BIO Green Smoothie je prášek ze zelené směsi, který obsahuje čtveřici superpotravin, a to chlorellu, spirulinu, ječmennou a pšeničnou trávu. Jedná se o bohatý zdroj vlákniny z výhradně rostlinných zdrojů, který navíc obsahuje vitamíny, minerální látky a fytonutrienty. (gymbeam.cz)

BIO Energy Smoothie 150 g - Purasana

BIO Energy Smoothie 150 g - Purasana

BIO Energy Smoothie je veganská prášková směs na přípravu smoothie, které vás díky obsaženému kofeinu může nabudit a pomocí sacharidů dodat energii. Ve složení dále najdete prášek z lucumy, který je známý pro svůj obsah vitamínu C či vlákniny, macu, prášek z baobabu, guarany a banánu. Všechny suroviny jsou v bio kvalitě a pomáhají s optimálním příjmem živin. (gymbeam.cz)

BIO Chia semínka 700 g - Purasana

BIO Chia semínka 700 g - Purasana

BIO Chia semínka obsahují 100 % organická a syrová chia semínka. Pocházejí z Jižní Ameriky a jsou ideální na doplnění pokrmů o cenné živiny. Jejich výhodou také je, že obsahují omega-3 mastné kyseliny a minerální látky vápník, fosfor a magnézium. (gymbeam.cz)

BIO Ultra Mix Berries 200 g - Purasana

BIO Ultra Mix Berries 200 g - Purasana

BIO Ultra Mix Berries je směs sušených brusinek, goji, moruše, která obsahuje jak vitamíny, tak i minerální látky a další zdraví prospěšné složky. Použité ovoce pochází z ekologického zemědělství a má vysoký obsah vlákniny. Díky tomu je mix plodů ideální jako rychlá svačinka na cesty nebo zpestření jogurtu či snídaňové kaše. (gymbeam.cz)

BIO Skin Hair Nails 60 tab. - Purasana

BIO Skin Hair Nails 60 tab. - Purasana

BIO Skin Hair Nails jsou veganské tablety obsahující výtažky z rostlin, jako je například přeslička, kopřiva či bazalka. Díky tomu jsou bohaté na biotin a minerální látky, jako je zinek či křemík. Tablety jsou ideální pro každého, kdo usiluje o zlepšení kvality vlasů, nehtů a pleti. (gymbeam.cz)

BIO Sport Formula Mix 250 g - Purasana

BIO Sport Formula Mix 250 g - Purasana

BIO Sport Formula Mix je přírodní prášková směs 7 vybraných superpotravin navržená k podpoře sportovní výkonnosti. Ve složení tak najdete 100% organický prášek ze spiruliny, guarany, macy nebo konopného proteinu. Díky tomu obsahuje řadu vitamínů, minerálních látek, fytonutrientů a bílkovin, které jsou důležité pro růst a udržení svalové hmoty. (gymbeam.cz)

BIO Total Detox Mix 250 g - Purasana

BIO Total Detox Mix 250 g - Purasana

BIO Total Detox Mix je organická prášková směs určená pro všechny, kteří chtějí maximálně podpořit procesy související s přirozenou detoxikací organismu. Obsahuje směs pečlivě vybraných superpotravin v BIO kvalitě, které mají široké spektrum blahodárných účinků. (gymbeam.cz)

BIO High Fiber Mix 250 g - Purasana

BIO High Fiber Mix 250 g - Purasana

BIO High Fiber Mix obsahuje vysoké množství vlákniny pocházející ze směsi organického prášku z ječmenné a pšeničné trávy, který je ochucen práškem z kakaa a lucumy. Dostatečný příjem vlákniny je důležitý například pro správné zažívání. Díky vhodné kombinaci superpotravin produkt obsahuje i bílkoviny, draslík, kyselinu listovou nebo měď. (gymbeam.cz)

BIO Latté Cacao Maca 120 g - Purasana

BIO Latté Cacao Maca 120 g - Purasana

BIO Latté Cacao Maca je lahodná směs na přípravu kakaového bezkofeinového latté obohaceného o macu. Neobsahuje žádný přidaný cukr, takže si na tomto nápoji mohou pochutnat i lidé, kteří se snaží zhubnout. Jedna porce prášku má pouze 16,8 kcal. (gymbeam.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít