Profesor ulipispirus a jiné pohádky ()

Produkt Profesor ulipispirus a jiné pohádky () sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Profesor ulipispirus a jiné pohádky () upraviť a produkt hľadať znova.

Profesor Ulipispirus a jiné pohádky ()

Profesor Ulipispirus a jiné pohádky ()
Detail

Audiokniha MP3 - autor Tomáš Špidlík, čte Martin Holík Pohádkové příběhy Tomáše Špidlíka, moravského kněze a jezuity, oplývají moudrostí, laskavostí i jemným humoremPříběh roztržitého profesora, který se snaží rozřešit neuvěřitelně těžký úkol a najde jen tak mimoděk správné řešení v setkání s dítětem nebo král, který dostane vševidoucí zrcadlo k odhalení všech zlých úmyslů a náhodou jej obrátí na sebe, jsou příklady pohádek, ve kterých se sice vyskytují nadpřirozené věci, ale příběhy mají vždycky něco navíc. A to navíc vás přiměje poslouchat víckrát, ať už jste malí nebo velcí. Pohádky načetl s velkým zaujetím ředitel Radia Proglas o. Martin Holík. (alza.cz)

Podobné produkty ako Profesor Ulipispirus a jiné pohádky () , Profesor ulipispirus a jiné pohádky ()

Profesor Ulipispirus a jiné pohádky - Tomáš Špidlík - audiokniha

Profesor Ulipispirus a jiné pohádky - Tomáš Špidlík - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Pohádkové příběhy Tomáš Špidlíka, moravského kněze a jezuity, oplývají moudrostí, laskavostí i jemným humorem. Příběh roztržitého profesora, který se snaží rozřešit neuvěřitelně těžký úkol a najde jen tak mimoděk správné řešení v setkání s dítětem nebo král, který dostane vševidoucí zrcadlo k odhalení všech zlých úmyslů a náhodou jej obrátí na sebe, jsou příklady pohádek, ve kterých se sice vyskytují nadpřirozené věci, ale příběhy mají vždycky něco navíc. A to navíc vás přiměje poslouchat víckrát, ať už jste malí nebo velcí. Pohádky načetl s velkým zaujetím ředitel Radia Proglas o. Martin Holík. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Profesor Ulipispirus a jiné pohádky - Tomáš Špidlík - audiokniha , Nabroušené pohádky iii. a jiné …

Červená karkulka a jiné pohádky

Červená karkulka a jiné pohádky
Detail

V této knize najdete ty nejkrásnější pohádky. Jsou to věčné příběhy, jež čítávají babička s dědečkem svým vnoučatům u kamen nebo rodiče před spaním, kdy se skutečný svět vytrácí a děti vplouvají do říše fantazie. Začínající čtenáři si je ale mohou zkoušet číst sami. Pojďte se potkat s Karkulkou, Popelkou a dalšími postavami! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Červená karkulka a jiné pohádky , Nabroušené pohádky iii. a jiné … ()

Červená čepička a jiné pohádky

Červená čepička a jiné pohádky
Detail

Veselé příběhy, na motivy klasický pohádek, ve kterých jsou desítky slov nahrazeny obrázky. Tzv. „dvojhlasné čtení“, kdy dospělý předčítá a dítě doplňuje malovaná slova, hravou formou rozvíjí slovní zásobu dítěte i schopnost reprodukovat vyprávěný text. V závěru každé kapitoly jsou jednoduché úkoly, které prověří do jaké míry si dítě text zapamatovalo. Na konci knihy je slovníček všech malovaných slov. Jednotlivé pohádky doplňují celostranové barevné ilustrace. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Červená čepička a jiné pohádky , Nabroušené pohádky a jiné macourkoviny ()

Červená čepička a jiné pohádky

Červená čepička a jiné pohádky
Detail

Veselé příběhy, na motivy klasický pohádek, ve kterých jsou desítky slov nahrazeny obrázky. Tzv. „dvojhlasné čtení“, kdy dospělý předčítá a dítě doplňuje malovaná slova, hravou formou rozvíjí slovní zásobu dítěte i schopnost reprodukovat vyprávěný text. V závěru každé kapitoly jsou jednoduché úkoly, které prověří do jaké míry si dítě text zapamatovalo. Na konci knihy je slovníček všech malovaných slov. Jednotlivé pohádky doplňují celostranové barevné ilustrace. (patro.cz)

Podobné produkty ako Červená čepička a jiné pohádky , Libuše šafránková vypráví o popelce a jiné pohádky

Červená karkulka a jiné pohádky

Červená karkulka a jiné pohádky
Detail

V této knize najdete ty nejkrásnější pohádky. Jsou to věčné příběhy, jež čítávají babička s dědečkem svým vnoučatům u kamen nebo rodiče před spaním, kdy se skutečný svět vytrácí a děti vplouvají do říše fantazie. Začínající (patro.cz)

Podobné produkty ako Červená karkulka a jiné pohádky , Golem a jiné židovské pověsti a pohádky ze staré prahy ()

Šťastný princ a jiné pohádky

Šťastný princ a jiné pohádky
Detail

Audiokniha MP3 Oscar Wilde, čte Vlastimil Brodský Pohádky tohoto anglického básníka, dramatika a prozaika irského původu nejsou odvozeny z lidových pramenů, nýbrž jsou tvorbou výlučně literární. Vznikaly v poslední třetině devatenáctého století a projevuje se v nich výraznou měrou secesní zdobnost, ornamentálnost a příklon k symbolismu. Je v nich patrná i určitá míra dekadence, jíž byl autor literárním představitelem - projevuje se melancholií, střetem snového světa s realitou, tématem smysluplného utrpení ve jménu lásky. Nevítězí v nich vždycky dobro a ani zlo není pokaždé ve své skutečné podobě potrestáno. Wildovy pohádky však mají obrovskou sílu mravního přesvědčení o absolutních lidských hodnotách. Do pohádkových příběhů, které Oscar Wilde údajně napsal pro své syny, vložil celé své srdce a vypravěčský um i básnické nadání. Nahrávka je určena starším dětem i dospělým posluchačům. (alza.cz)

Podobné produkty ako Šťastný princ a jiné pohádky , Libuše šafránková vypráví tři oříšky pro popelku: a jiné pohádky

Šašek Hopsajda a jiné pohádky - Kratschmarová Jindřiška

Šašek Hopsajda a jiné pohádky - Kratschmarová Jindřiška
Detail

Vydejte se s touto knížkou nových českých pohádek do kouzelného světa dětské fantazie. Čekají na vás příběhy, jaké jste ještě nikdy neslyšeli: O veselém pajdulákovi z království hraček, o šikovném kováři , který naučil čerta pracovat, o tajemném říčním králi nebo o hloupých a líných loupežnících. Chcete se dozvědět, co všechno se přihodilo a jak to nakonec dopadlo? Tak se do pohádek s chutí začtěte nebo, jestli neumíte ještě číst, nastražte svá ouška a pozorně poslouchejte. Přeji si, aby mé pohádky těšily naše milované děti. (patro.cz)

Podobné produkty ako Šašek Hopsajda a jiné pohádky - Kratschmarová Jindřiška

Ovečka Nina a jiné pohádky - Burešová Jana

Ovečka Nina a jiné pohádky - Burešová Jana
Detail

Přečtěte si veselé pohádky o zvířátkách. Dozvíte se, jak se ovečka Nina nestačila divit, když farmář ostříhal její mamince všechnu vlnu. Poznáte zvědavého lišáka Maxe, který strkal čenich tam, kam neměl, nebo zjistíte, že slimák a kosice mohou být velcí kamarádi. Pohádky doplněné krásnými ilustracemi jsou přizpůsobeny čtenářským schopnostem začínajících čtenářů. Jednoduchý text a větší velikost písma jim usnadní první samostatné pokusy o čtení. (patro.cz)

Podobné produkty ako Ovečka Nina a jiné pohádky - Burešová Jana , Červená čepička a jiné pohádky: malované čtení (978-80-7292-243-7)

Ovečka Nina a jiné pohádky - Burešová Jana

Ovečka Nina a jiné pohádky - Burešová Jana
Detail

Přečtěte si veselé pohádky o zvířátkách. Dozvíte se, jak se ovečka Nina nestačila divit, když farmář ostříhal její mamince všechnu vlnu, nebo poznáte zvědavého lišáka Maxe, který strkal čenich tam, kam neměl. Pohádky doplněné krásnými ilustracemi jsou přizpůsobeny začínajícím čtenářům, kteří se učí číst genetickou metodou. Text knihy je vytištěn velkými písmeny a jednoduché věty usnadňují první samostatné pokusy o čtení. (patro.cz)

Podobné produkty ako Ovečka Nina a jiné pohádky - Burešová Jana , Čteme sami - ovečka nina a jiné pohádky (978-80-253-4635-8)

Šťastný princ a jiné pohádky - Wilde Oscar

Šťastný princ a jiné pohádky - Wilde Oscar
Detail

Pohádky tohoto anglického básníka, dramatika a prozaika irského původu nejsou odvozeny z lidových pramenů, nýbrž jsou tvorbou výlučně literární. Vznikaly v poslední třetině devatenáctého století a projevuje se v nich výraznou měrou secesní zdobnost, ornamentálnost a příklon k symbolismu. Je v nich patrná i určitá míra dekadence, jíž byl autor literárním představitelem - projevuje se melancholií, střetem snového světa s realitou, tématem smysluplného utrpení ve jménu lásky. Nevítězí v nich vždycky dobro a ani zlo není pokaždé ve své skutečné podobě potrestáno. Wildovy pohádky však mají obrovskou sílu mravního přesvědčení o absolutních lidských hodnotách. Do pohádkových příběhů, které Oscar Wilde údajně napsal pro své syny, vložil celé své srdce a vypravěčský um i básnické nadání. Nahrávka je určena starším dětem i dospělým posluchačům. (patro.cz)

Podobné produkty ako Šťastný princ a jiné pohádky - Wilde Oscar , Červená karkulka a jiné pohádky: velká písmena (978-80-7567-777-8)

Skřítek v pyžamku a jiné pohádky - Zuzana Kubašáková

Skřítek v pyžamku a jiné pohádky - Zuzana Kubašáková
Detail

Kniha pohádek pro malé i velké obsahuje situační pohádky zaměřené na výchovné problémy, které důvěrně znají všichni rodiče. V příbězích se hlavní hrdinové popasují se zlostí, křikem, vybíravostí, odmítáním zubního kartáčku a dalšími dětskými trampotami. Je vhodná pro děti od 3 let. Kniha je ideálním návodem pro rodiče ke zvládnutí výchovných problémů s vtipem a lehkostí. Každá pohádka obsahuje morální nebo edukační odkaz. Autorka používá jazyk a slovní spojení, kterým rozumí i malé děti, proto jsou jim příběhy blízké a známé. Příběhy dotváří milé ilustrace a fotografie skutečných dětí. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Skřítek v pyžamku a jiné pohádky - Zuzana Kubašáková , Šťastný princ a jiné pohádky: šťastný princ, slavík a růže, sobecký obr, oddaný přítel

Víla ze šátečku a jiné pohádky - Zuzana Kubašáková

Víla ze šátečku a jiné pohádky - Zuzana Kubašáková
Detail

Druhá knížka pohádek pro malé i velké je volným pokračováním úspěšné knížky Skřítek v pyžamku. Provede vás světem každodenních dětských situací v 13 nových pohádkách. Hlavní hrdinové se vypořádají s trénováním výslovnosti hlásky R, s okousanými nehtíky, s nechutí dělit se o houpačku s jinými dětmi, s nočním utíkáním z postýlky a s dalšími dětskými trampotami. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Víla ze šátečku a jiné pohádky - Zuzana Kubašáková , Pohádky na dobrou noc z celého světa: pohádky a jiné příběhy před spaním (978-80-7642-049-6)

Šťastný princ a jiné pohádky - Oscar Wilde - audiokniha

Šťastný princ a jiné pohádky - Oscar Wilde - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Pohádky tohoto anglického básníka, dramatika a prozaika irského původu nejsou odvozeny z lidových pramenů, nýbrž jsou tvorbou výlučně literární. Vznikaly v poslední třetině devatenáctého století a projevuje se v nich výraznou měrou secesní zdobnost, ornamentálnost a příklon k symbolismu. Je v nich patrná i určitá míra dekadence, jíž byl autor literárním představitelem - projevuje se melancholií, střetem snového světa s realitou, tématem smysluplného utrpení ve jménu lásky. Nevítězí v nich vždycky dobro a ani zlo není pokaždé ve své skutečné podobě potrestáno. Wildovy pohádky však mají obrovskou sílu mravního přesvědčení o absolutních lidských hodnotách. Do pohádkových příběhů, které Oscar Wilde údajně napsal pro své syny, vložil celé své srdce a vypravěčský um i básnické nadání. Nahrávka je určena starším dětem i dospělým posluchačům. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Šťastný princ a jiné pohádky - Oscar Wilde - audiokniha , Futronela a jiné pohádky: třetí knížka dědečka veřerníčka (978-80-7451-199-8)

Libuše Šafránková vypráví O Popelce a jiné pohádky

Libuše Šafránková vypráví O Popelce a jiné pohádky
Detail

Audiokniha MP3 Zdeněk Miler,Iva Hercíková, čte Libuše Šafránková Libuše Šafránková vypráví O Popelce a další pohádky Rozhodli jsme se shromáždit nahrávky pohádek, které načetla Libuše Šafránková pro Supraphon, v tomto celku, aby v různorodosti textů mohl ještě více vyniknout něžný, milý, srdečný hlas a přirozený herecký výraz oblíbené české interpretky, slavící významné životní jubileum. Najdeme zde tedy několik typů textů: O zvědavém štěňátku je pohádka pro nejmenší, známá ze slavného animovaného filmu Zdeňka Milera. Další díly příběhů štěňátka napsala Iva Hercíková před svou emigrací pro již nerealizovaný film. Tři tatínci a maminka představují příběhy jedné rodiny, zpracované třemi přáteli spisovateli, předávajícími si štafetově své nápady. Pohádky o zvířátkách (zde malé gorilce a lvíčkovi) jsou z cyklu Pohádky ze ZOO. Náš komplet pak uzavírá pohádka O Popelce, evokující příběh filmu Tři oříšky pro Popelku, který nastartoval popularitu mimořádné osobnosti... (alza.cz)

Podobné produkty ako Libuše Šafránková vypráví O Popelce a jiné pohádky , Popelka a jiné pohádky o princeznách: velká písmena (978-80-7567-778-5)

O vlkovi se sklerózou a jiné pohádky - Stanislava Reschová

O vlkovi se sklerózou a jiné pohádky - Stanislava Reschová
Detail

Holčička, která místo tatínka řídí kosmickou raketu; dívka jménem Paříž, která si nakonec vezme vodníka; popletený strážník, který si říká Kolumbus Rex a nevyřeší případ krádeže šperků; žížala, která jde do školy místo Dorotky; vlk, který trpí sklerózou a zapomněl, že má sežrat Karkulku… (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako O vlkovi se sklerózou a jiné pohádky - Stanislava Reschová , Čteme sami - ovečka nina a jiné pohádky: genetická metoda (978-80-253-4636-5)

Šašek Hopsajda a jiné pohádky - Jindřiška Kratschmarová, Kotrčová Naděžda

Šašek Hopsajda a jiné pohádky - Jindřiška Kratschmarová, Kotrčová Naděžda
Detail

Vydejte se s touto knížkou nových českých pohádek do kouzelného světa dětské fantazie. Čekají na vás příběhy, jaké jste ještě nikdy neslyšeli: O veselém pajdulákovi z království hraček, o šikovném kováři, který naučil čerta pracovat, o tajemném říčním králi nebo o hloupých a líných loupežnících. Chcete se dozvědět, co všechno se přihodilo a jak to nakonec dopadlo? Tak se do pohádek s chutí začtěte nebo, jestli neumíte ještě číst, nastražte svá ouška a pozorně poslouchejte. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Šašek Hopsajda a jiné pohádky - Jindřiška Kratschmarová, Kotrčová Naděžda , Čteme sami – genetická metoda - ovečka nina a jiné pohádky (978-80-253-4636-5)

Čteme sami - Ovečka Nina a jiné pohádky - Jana Burešová

Čteme sami - Ovečka Nina a jiné pohádky - Jana Burešová
Detail

Přečtěte si veselé pohádky o zvířátkách. Dozvíte se, jak se ovečka Nina nestačila divit, když farmář ostříhal její mamince všechnu vlnu. Poznáte zvědavého lišáka Maxe, který strkal čenich tam, kam neměl, nebo zjistíte, že slimák a kosice mohou být velcí kamarádi. Pohádky doplněné krásnými ilustracemi jsou přizpůsobeny čtenářským schopnostem začínajících čtenářů. Jednoduchý text a větší velikost písma jim usnadní první samostatné pokusy o čtení. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Čteme sami - Ovečka Nina a jiné pohádky - Jana Burešová , Žárlivost a jiné povídky

Loutky v nemocnici: Dárek a jiné pohádky (CD) - mluvené slovo

Loutky v nemocnici: Dárek a jiné pohádky (CD) - mluvené slovo
Detail

Soubor Dejvického divadla a Loutky v nemocnici se spojili při přípravě nového CD pro děti. Proti nudě a dlouhé chvíli v nemocničních postelích bojují společně s Loutkami v nemocnici přední herecké osobnosti současnosti. Členové souboru Dejvického divadla namluvili pět audiopohádek, které budou dělat radost dětem po celé republice. V režii Marky Míkové, se scénickou hudbou Beaty Hlavenkové se na CD představí Ivan Trojan, Simona Babčáková, Pavel Šimčík, Zdeňka Žádníková, Martin Myšička, Klára Melíšková, Hynek Čermák, Lukáš Příkazký, Lenka Krobotová, Miroslav Krobot a Václav Neužil. Inspirovali se klasickými pohádkami pro děti ale také velkými napínavými příběhy pro starší. "Vybrali jsme pět příběhů, které dětem hrajeme u postýlek. Seřadili jsme je v takovém pořadí, aby věkově odpovídaly tomu, jak děti, které si CD pustí, budou postupně usínat." Odhaluje záměr CD Marka Míková, a dodává: "Začínáme hravým příběhem Boudo Budko v podání Ivana Trojana, pokračujeme dětským hororem - pohádkou O neposlušných kůzlátkách, jejíž interpretace se ujali Simona Babčáková a Pavel Šimčík. Další v pořadí je detektivní příběh s dobrým koncem - Pučálkovic Amina, kterou namluvili Pavel Šimčík, Zdeňka Žádníková a Martin Myšička. Předposledním příběhem o cestě, plným fantazie, legrace a naděje, podle kterého je celý disk pojmenovaný, je Dárek, kde uslyšíte Kláru Melíškovou, Hynka Čermáka a Lukáše Příkazkého. CD vrcholí dobrodružným Mauglím v interpretaci, Lenky Krobotové, Miroslava Krobota a Václava Neužila." Dárek a jiné pohádky jsou v pořadí již pátým audioprojektem, který nezisková organizace připravila. Nahrávání proběhlo ve Studiu BEEP. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Loutky v nemocnici: Dárek a jiné pohádky (CD) - mluvené slovo , Jarčin profesor - dvd (1132)

Futronela a jiné pohádky - Jozef Pavlovič; Zuzana Nemčíková - Pavlovič Jozef

Futronela a jiné pohádky - Jozef Pavlovič; Zuzana Nemčíková - Pavlovič Jozef
Detail

Další kniha pohádek oblíbeného dětského spisovatele Jozefa Pavloviče zavede menší i větší děti do světa nebezpečných kůzlátek, šikovné včelky Agáty, bojovné sovy Sofie nebo dobré ježibaby Futronely, která si vyzkoušela, jak to funguje v nebi i v pekle, aby se nakonec šťastně vrátila do své milované perníkové chaloupky na nejkrásnější mýtině na světě. Sedmnáct nových pohádek dědečka Večerníčka zpestřují dědečkovy oříšky čili veršované dětské hádanky. Autorkou poutavých ilustrací je akademická malířka Zuzana Nemčíková. (patro.cz)

Podobné produkty ako Futronela a jiné pohádky - Jozef Pavlovič; Zuzana Nemčíková - Pavlovič Jozef , Lukáš a profesor neptun (978-80-000-4849-9)

Libuše Šafránková vypráví Tři oříšky pro Popelku: A jiné pohádky

Libuše Šafránková vypráví Tři oříšky pro Popelku: A jiné pohádky
Detail

Audiokniha na CD - čte Libuše Šafránková Libuše Šafránková vypráví o Popelce a další pohádky Rozhodli jsme se shromáždit nahrávky pohádek, které načetla Libuše Šafránková pro Supraphon, v jednom celku, aby v různorodosti textů mohl ještě více vyniknout něžný, milý, srdečný hlas a přirozený herecký výraz oblíbené české interpretky. Najdeme zde tedy několik typů textů: O zvědavém štěňátku je pohádka pro nejmenší, známá ze slavného animovaného filmu Zdeňka Milera. Další díly příběhů štěňátka napsala Iva Hercíková před svou emigrací pro již nerealizovaný film. Tři tatínci a maminka představují příběhy jedné rodiny, zpracované třemi přáteli spisovateli, předávajícími si štafetově své nápady. Pohádky o zvířátkách (zde malé gorilce a lvíčkovi) jsou z cyklu Pohádky ze ZOO. Náš komplet pak uzavírají Tři oříšky pro Popelku, evokující příběh filmu, který nastartoval popularitu mimořádné osobnosti Libuše Šafránkové. Komplet vychází k životnímu jubileu Libuše Šafránkové! (alza.cz)

Podobné produkty ako Libuše Šafránková vypráví Tři oříšky pro Popelku: A jiné pohádky , Hrátky a pohádky

Šašek Hopsajda a jiné pohádky (978-80-88104-59-9)

Šašek Hopsajda a jiné pohádky (978-80-88104-59-9)
Detail

Kniha - autor Jindřiška Kratschmarová; Naděžda Kotrčová, 68 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Vydejte se s touto knížkou nových českých pohádek do kouzelného světa dětské fantazie. Čekají na vás příběhy, jaké jste ještě nikdy neslyšeli: O veselém pajdulákovi z království hraček, o šikovném kováři , který naučil čerta pracovat, o tajemném říčním králi nebo o hloupých a líných loupežnících. Chcete se dozvědět, co všechno se přihodilo a jak to nakonec dopadlo? Tak se do pohádek s chutí začtěte nebo, jestli neumíte ještě číst, nastražte svá ouška a pozorně poslouchejte. Přeji si, aby mé pohádky těšily naše milované děti. (alza.cz)

Podobné produkty ako Šašek Hopsajda a jiné pohádky (978-80-88104-59-9) , Ukolébavky a pohádky

Čteme sami - Ovečka Nina a jiné pohádky - Jana Burešová - e-kniha

Čteme sami - Ovečka Nina a jiné pohádky - Jana Burešová - e-kniha
Detail

eBook:,Přečtěte si veselé pohádky o zvířátkách. Dozvíte se, jak se ovečka Nina nestačila divit, když farmář ostříhal její mamince všechnu vlnu. Poznáte zvědavého lišáka Maxe, který strkal čenich tam, kam neměl, nebo zjistíte, že slimák a kosice mohou být velcí kamarádi. Pohádky doplněné krásnými ilustracemi jsou přizpůsobeny čtenářským schopnostem začínajících čtenářů. Jednoduchý text a větší velikost písma jim usnadní první samostatné pokusy o čtení. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Čteme sami - Ovečka Nina a jiné pohádky - Jana Burešová - e-kniha , Hurvínek a pohádky

Libuše Šafránková vypráví O Popelce a jiné pohádky (4 CD) - audiokniha

Libuše Šafránková vypráví O Popelce a jiné pohádky (4 CD) - audiokniha
Detail

Libuše Šafránková vypráví O Popelce a další pohádky. Rozhodli jsme se shromáždit nahrávky pohádek, které načetla Libuše Šafránková pro Supraphon, v tomto celku, aby v různorodosti textů mohl ještěvíce vyniknout něžný, milý, srdečný hlas a přirozený herecký výraz oblíbené české interpretky, slavící významné životní jubileum. Najdeme zde tedy několik typů textů: O zvědavém štěňátku je pohádka pro nejmenší, známá ze slavného animovaného filmu Zdeňka Milera. Další díly příběhů štěňátka napsala Iva Hercíková před svou emigrací pro již nerealizovaný film. Tři tatínci a maminka představují příběhy jedné rodiny, zpracované třemi přáteli spisovateli, předávajícími si štafetově své nápady. Pohádky o zvířátkách (zde malé gorilce a lvíčkovi) jsou z cyklu Pohádky ze ZOO. Náš komplet pak uzavírá pohádka O Popelce, evokující příběh filmu Tři oříšky pro Popelku, který nastartoval popularitu mimořádné osobnosti Libuše Šafránkové. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Libuše Šafránková vypráví O Popelce a jiné pohádky (4 CD) - audiokniha , Pohádky skřítka medovníčka a pohádky skřítků medovníčka a barvínka

Futronela a jiné pohádky: Třetí knížka Dědečka Večerníčka - Zuzana Nemčíková, Jozef Pavlovič

Futronela a jiné pohádky: Třetí knížka Dědečka Večerníčka - Zuzana Nemčíková, Jozef Pavlovič
Detail

Další kniha pohádek oblíbeného dětského spisovatele Jozefa Pavloviče zavede menší i větší děti do světa nebezpečných kůzlátek, šikovné včelky Agáty, bojovné sovy Sofie nebo dobré ježibaby Futronely, která si vyzkoušela, jak to funguje v nebi i v pekle, aby se nakonec šťastně vrátila do své milované perníkové chaloupky na nejkrásnější mýtině na světě.Sedmnáct nových pohádek dědečka Večerníčka zpestřují dědečkovy oříšky čili veršované dětské hádanky.Autorkou poutavých ilustrací je akademická malířka Zuzana Nemčíková. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Futronela a jiné pohádky: Třetí knížka Dědečka Večerníčka - Zuzana Nemčíková, Jozef Pavlovič , Český sen a jiné básně

Čteme sami - Ovečka Nina a jiné pohádky (978-80-253-4635-8)

Čteme sami - Ovečka Nina a jiné pohádky (978-80-253-4635-8)
Detail

Elektronická kniha - autor Jana Burešová, 64 stran, česky Přečtěte si veselé pohádky o zvířátkách. Dozvíte se, jak se ovečka Nina nestačila divit, když farmář ostříhal její mamince všechnu vlnu. Poznáte zvědavého lišáka Maxe, který strkal čenich tam, kam neměl, nebo zjistíte, že slimák a kosice mohou být velcí kamarádi. Pohádky doplněné krásnými ilustracemi jsou přizpůsobeny čtenářským schopnostem začínajících čtenářů. Jednoduchý text a větší velikost písma jim usnadní první samostatné pokusy o čtení. (alza.cz)

Podobné produkty ako Čteme sami - Ovečka Nina a jiné pohádky (978-80-253-4635-8) , Bitcoin a jiné kryptopeníze budoucnosti ()

Čteme sami - Ovečka Nina a jiné pohádky (978-80-253-4635-8)

Čteme sami - Ovečka Nina a jiné pohádky (978-80-253-4635-8)
Detail

Kniha - autor Jana Burešová, 64 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Přečtěte si veselé pohádky o zvířátkách. Dozvíte se, jak se ovečka Nina nestačila divit, když farmář ostříhal její mamince všechnu vlnu. Poznáte zvědavého lišáka Maxe, který strkal čenich tam, kam neměl, nebo zjistíte, že slimák a kosice mohou být velcí kamarádi. Pohádky doplněné krásnými ilustracemi jsou přizpůsobeny čtenářským schopnostem začínajících čtenářů. Jednoduchý text a větší velikost písma jim usnadní první samostatné pokusy o čtení. (alza.cz)

Podobné produkty ako Čteme sami - Ovečka Nina a jiné pohádky (978-80-253-4635-8) , Ilustrátorka a jiné obrázky (9788025711118)

Červená karkulka a jiné pohádky: Velká písmena (978-80-7567-777-8)

Červená karkulka a jiné pohádky: Velká písmena (978-80-7567-777-8)
Detail

Kniha - 96 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Pojďte si číst tyto krásné pohádky. Mohou Vám je číst rodiče před spaním nebo si je začínající čtenáři mohou číst sami. Knížka má velká písmenka a je tak vhodná pro první čtení a to i genetickou metodou! (alza.cz)

Podobné produkty ako Červená karkulka a jiné pohádky: Velká písmena (978-80-7567-777-8) , O sexu a jiné monology

Červená čepička a jiné pohádky: Malované čtení (978-80-7292-243-7)

Červená čepička a jiné pohádky: Malované čtení (978-80-7292-243-7)
Detail

Kniha - 68 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Veselé příběhy, na motivy klasický pohádek, ve kterých jsou desítky slov nahrazeny obrázky. Tzv. „dvojhlasné čtení“, kdy dospělý předčítá a dítě doplňuje malovaná slova, hravou formou rozvíjí slovní zásobu dítěte i schopnost reprodukovat vyprávěný text. V závěru každé kapitoly jsou jednoduché úkoly, které prověří do jaké míry si dítě text zapamatovalo. Na konci knihy je slovníček všech malovaných slov. Jednotlivé pohádky doplňují celostranové barevné ilustrace. (alza.cz)

Podobné produkty ako Červená čepička a jiné pohádky: Malované čtení (978-80-7292-243-7) , Rubikova kostka 5x5 profesor (778988419670)

Čteme sami – genetická metoda - Ovečka Nina a jiné pohádky - Jana Burešová - e-kniha

Čteme sami – genetická metoda - Ovečka Nina a jiné pohádky - Jana Burešová - e-kniha
Detail

eBook:,Přečtěte si veselé pohádky o zvířátkách. Dozvíte se, jak se ovečka Nina nestačila divit, když farmář ostříhal její mamince všechnu vlnu, nebo poznáte zvědavého lišáka Maxe, který strkal čenich tam, kam neměl. Pohádky doplněné krásnými ilustracemi jsou přizpůsobeny začínajícím čtenářům, kteří se učí číst genetickou metodou. Text knihy je vytištěn velkými písmeny a jednoduché věty usnadňují první samostatné pokusy o čtení. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Čteme sami – genetická metoda - Ovečka Nina a jiné pohádky - Jana Burešová - e-kniha , O pravdě a lásce a jiné eseje ()

Libuše Šafránková vypráví O Popelce a jiné pohádky - Zdeněk Miler, Iva Hercíková - audiokniha

Libuše Šafránková vypráví O Popelce a jiné pohádky - Zdeněk Miler, Iva Hercíková - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Libuše Šafránková vypráví O Popelce a další pohádky Rozhodli jsme se shromáždit nahrávky pohádek, které načetla Libuše Šafránková pro Supraphon, v tomto celku, aby v různorodosti textů mohl ještě více vyniknout něžný, milý, srdečný hlas a přirozený herecký výraz oblíbené české interpretky, slavící významné životní jubileum. Najdeme zde tedy několik typů textů: O zvědavém štěňátku je pohádka pro nejmenší, známá ze slavného animovaného filmu Zdeňka Milera. Další díly příběhů štěňátka napsala Iva Hercíková před svou emigrací pro již nerealizovaný film. Tři tatínci a maminka představují příběhy jedné rodiny, zpracované třemi přáteli spisovateli, předávajícími si štafetově své nápady. Pohádky o zvířátkách (zde malé gorilce a lvíčkovi) jsou z cyklu Pohádky ze ZOO. Náš komplet pak uzavírá pohádka O Popelce, evokující příběh filmu Tři oříšky pro Popelku, který nastartoval popularitu mimořádné osobnosti Libuše Šafránkové. Komplet vychází k životnímu jubileu Libuše Šafránkové! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Libuše Šafránková vypráví O Popelce a jiné pohádky - Zdeněk Miler, Iva Hercíková - audiokniha

Popelka a jiné pohádky o princeznách: Velká písmena (978-80-7567-778-5)

Popelka a jiné pohádky o princeznách: Velká písmena (978-80-7567-778-5)
Detail

Kniha - 96 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Pojďte si číst tyto krásné pohádky. Mohou Vám je číst rodiče před spaním nebo si je začínající čtenáři mohou číst sami. Knížka má velká písmenka a je tak vhodná pro první čtení a to i genetickou metodou! (alza.cz)

Podobné produkty ako Popelka a jiné pohádky o princeznách: Velká písmena (978-80-7567-778-5)

Futronela a jiné pohádky: Třetí knížka Dědečka Veřerníčka (978-80-7451-199-8)

Futronela a jiné pohádky: Třetí knížka Dědečka Veřerníčka (978-80-7451-199-8)
Detail

Kniha - autor Jozef Pavlovič; Zuzana Nemčíková, 96 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Další kniha pohádek oblíbeného dětského spisovatele Jozefa Pavloviče zavede menší i větší děti do světa nebezpečných kůzlátek, šikovné včelky Agáty, bojovné sovy Sofie nebo dobré ježibaby Futronely, která si vyzkoušela, jak to funguje v nebi i v pekle, aby se nakonec šťastně vrátila do své milované perníkové chaloupky na nejkrásnější mýtině na světě. Sedmnáct nových pohádek dědečka Večerníčka zpestřují dědečkovy oříšky čili veršované dětské hádanky. Autorkou poutavých ilustrací je akademická malířka Zuzana Nemčíková. (alza.cz)

Podobné produkty ako Futronela a jiné pohádky: Třetí knížka Dědečka Veřerníčka (978-80-7451-199-8)

Čteme sami – genetická metoda - Ovečka Nina a jiné pohádky (978-80-253-4636-5)

Čteme sami – genetická metoda - Ovečka Nina a jiné pohádky (978-80-253-4636-5)
Detail

Elektronická kniha - autor Jana Burešová, 64 stran, česky Přečtěte si veselé pohádky o zvířátkách. Dozvíte se, jak se ovečka Nina nestačila divit, když farmář ostříhal její mamince všechnu vlnu, nebo poznáte zvědavého lišáka Maxe, který strkal čenich tam, kam neměl. Pohádky doplněné krásnými ilustracemi jsou přizpůsobeny začínajícím čtenářům, kteří se učí číst genetickou metodou. Text knihy je vytištěn velkými písmeny a jednoduché věty usnadňují první samostatné pokusy o čtení. (alza.cz)

Podobné produkty ako Čteme sami – genetická metoda - Ovečka Nina a jiné pohádky (978-80-253-4636-5)

Čteme sami - Ovečka Nina a jiné pohádky: Genetická metoda (978-80-253-4636-5)

Čteme sami - Ovečka Nina a jiné pohádky: Genetická metoda (978-80-253-4636-5)
Detail

Kniha - autor Jana Burešová, 64 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Přečtěte si veselé pohádky o zvířátkách. Dozvíte se, jak se ovečka Nina nestačila divit, když farmář ostříhal její mamince všechnu vlnu, nebo poznáte zvědavého lišáka Maxe, který strkal čenich tam, kam neměl. Pohádky doplněné krásnými ilustracemi jsou přizpůsobeny začínajícím čtenářům, kteří se učí číst genetickou metodou. Text knihy je vytištěn velkými písmeny a jednoduché věty usnadňují první samostatné pokusy o čtení. (alza.cz)

Podobné produkty ako Čteme sami - Ovečka Nina a jiné pohádky: Genetická metoda (978-80-253-4636-5)

Šťastný princ a jiné pohádky: Šťastný princ, Slavík a růže, Sobecký obr, Oddaný přítel

Šťastný princ a jiné pohádky: Šťastný princ, Slavík a růže, Sobecký obr, Oddaný přítel
Detail

Audiokniha na CD - autor Oscar Wilde; čte Vlastimil Brodský Pohádky tohoto anglického básníka, dramatika a prozaika irského původu nejsou odvozeny z lidových pramenů, nýbrž jsou tvorbou výlučně literární. Vznikaly v poslední třetině devatenáctého století a projevuje se v nich výraznou měrou secesní zdobnost, ornamentálnost a příklon k symbolismu. Je v nich patrná i určitá míra dekadence, jíž byl autor literárním představitelem - projevuje se melancholií, střetem snového světa s realitou, tématem smysluplného utrpení ve jménu lásky. Nevítězí v nich vždycky dobro a ani zlo není pokaždé ve své skutečné podobě potrestáno. Wildovy pohádky však mají obrovskou sílu mravního přesvědčení o absolutních lidských hodnotách. Do pohádkových příběhů, které Oscar Wilde údajně napsal pro své syny, vložil celé své srdce a vypravěčský um i básnické nadání. Nahrávka je určena starším dětem i dospělým posluchačům. (alza.cz)

Podobné produkty ako Šťastný princ a jiné pohádky: Šťastný princ, Slavík a růže, Sobecký obr, Oddaný přítel

Ošklivé káčátko a jiné pohádky o zvířátkách: Velká písmena (978-80-7567-779-2)

Ošklivé káčátko a jiné pohádky o zvířátkách: Velká písmena (978-80-7567-779-2)
Detail

Kniha - 96 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Pojďte si číst tyto krásné pohádky. Mohou Vám je číst rodiče před spaním nebo si je začínající čtenáři mohou číst sami. Knížka má velká písmenka a je tak vhodná pro první čtení a to i genetickou metodou! (Kniha Džunglí, Tři prasátka, Bambi, Kocour v botách) (alza.cz)

Podobné produkty ako Ošklivé káčátko a jiné pohádky o zvířátkách: Velká písmena (978-80-7567-779-2)

Zrcadlová četba-N- Aschenputtel und andere Märchen der Brüder Grimm(Popelka a jiné pohádky bratří Grimmů) - Brüder Grimm

Zrcadlová četba-N- Aschenputtel und andere Märchen der Brüder Grimm(Popelka a jiné pohádky bratří Grimmů) - Brüder Grimm
Detail

Vydejte se do kouzelného světa pohádek vyprávěných tak, jak je možná ještě neznáte. Tato sbírka obsahuje výběr nejoblíbenějších pohádek bratří Grimmů Jacoba a Wilhelma, kteří lidové pohádky sami sbírali a upravovali. Zachrání někdo prince, kterého zlá čarodejnice proměnila v ohavnou žábu? Je i starý pes nejleším přítelem člověka? Splní Hloupý Honza tři záludné úkoly a stane se princezna jeho ženou? Má i bohatý člověk dobré srdce? Přečtěte si napínavé příběhy plné kouzel, překvapení a ponaučení. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Zrcadlová četba-N- Aschenputtel und andere Märchen der Brüder Grimm(Popelka a jiné pohádky bratří Grimmů) - Brüder Grimm

Hostující profesoři ()

Hostující profesoři ()
Detail

Audiokniha MP3 - Oblíbený britský univerzitní román vychází konečně jako audiokniha v podání čtveřice herců. - autor David Lodge, čte Jaromír Dulava, Jan Vondráček, Jitka Ježková a Klára Sedláčková Oltová Oblíbený britský univerzitní román vychází konečně jako audiokniha v podání čtveřice hercůKdyž se usedlý učitýlek Philip Swallow z univerzity v anglické Papridgi ocitne na semestrálním pobytu v kalifornské Euforii a na jeho židli výměnou přistane zámořské pedagogické eso Morris Zapp, je o zábavu postaráno. Pod taktovkou klasika žánru univerzitního románu se v obou městech začnou dít věci, až se laik diví, expert žasne a publikum se chechtá. Ctihodní pánové v hostitelské zemi pořádně obnaží své kulturní i rodinné zázemí, sebe sama a taky celou škálu komických úletů britských a amerických intelektuálů. Univerzity jsou sice podle Davida Lodge „katedrálami moderního věku“, do jejichž profesorských rituálů nemá venkovní svět co mluvit, ale pokud zrovna zuří... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hostující profesoři ()

Rybí profesor ()

Rybí profesor ()
Detail

Audiokniha MP3 - autor Petr Doležal, čte Petr Doležal Rybářské povídkyPovídka Rybí profesor ()z kouzelné rybářské knihy Chytání na věčné časy, je určena všem těm, kteří podlehli kouzlu rybolovu a chytání naděje. (alza.cz)

Podobné produkty ako Rybí profesor ()

Hostující profesoři

Hostující profesoři
Detail

Audiokniha na CD - autor David Lodge, čte Jaromír Dulava Škola hrou a taky základ života. Ale i expert by užasl, jak se učí tady… Když se usedlý učitýlek Philip Swallow z univerzity v anglické Papridgi ocitne na semestrálním pobytu v kalifornské Euforii a na jeho židli výměnou přistane zámořské pedagogické eso Morris Zapp, je o zábavu postaráno. Pod taktovkou klasika žánru univerzitního románu se v obou městech začnou dít věci, až se laik diví, expert žasne a publikum se chechtá. Ctihodní pánové v hostitelské zemi pořádně obnaží své kulturní i rodinné zázemí, sebe sama a taky celou škálu komických úletů britských a amerických intelektuálů. Univerzity jsou sice podle Davida Lodge „katedrálami moderního věku“, do jejichž profesorských rituálů nemá venkovní svět co mluvit, ale pokud zrovna zuří sexuální revoluce roku 1969, proč hnít v akademických věžích ze slonoviny? Účinkují: Jaromír Dulava, Jan Vondráček, Jitka Ježková, Klára Sedláčková Oltová. (alza.cz)

Podobné produkty ako Hostující profesoři

Dobrodružství profesora Challengera

Dobrodružství profesora Challengera
Detail

Svéhlavý profesor G. E. Challenger a jeho novinářský přítel Ted Malone se vrací ve dvou příbězích, které v českém knižním vydání dosud nevyšly! Pavel Pecháček přeložil dva dobrodružné příběhy z pera slavného A. C. Doyla, které vás budou napínat do posledního písmenka. Podaří se profesorovi ambiciózní vědecký experiment směřující do nitra Země? A co má za lubem tajemný vědec Theodore Nemor? Knihu doplňují stylové ilustrace od Miloslava Muškáta. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Dobrodružství profesora Challengera

Sexy profesor - Vi Keelandová

Sexy profesor - Vi Keelandová
Detail

Poprvé jsem Caina Westa uviděla v baru. Všimnul si, že koukám jeho směrem, a vyložil si to tak, že mám zájem. To byl samozřejmě nesmysl. Moc dobře jsem věděla, co je zač, a chystala jsem se mu to pěkně od plic povědět. Tenhle podrazák svedl moji nejlepší kámošku a zapomněl se přitom zmínit, že je ženatý. Zasloužil si každou jednu nadávku, kterou jsem mu plánovala věnovat. Když jsem se do něj pustila, nepřestával se usmívat. Vytáčelo mě to k smrti. Jenže pak se ukázalo, že k tomu má dobrý důvod. To já jsem byla mimo. Kluk, na kterého jsem právě vyjela, nebyl tím, kým jsem myslela. Spletla jsem si ho. Styděla jsem se tolik, že jsem raději zmizela bez omluvy. Nepočítala jsem, že ho ještě někdy potkám…¬ dokud jsem ráno nevešla do třídy. Dobré ráno, profesore Weste, jsem vaše nová asistentka… (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Sexy profesor - Vi Keelandová

Jarčin profesor (DVD) - digipack

Jarčin profesor (DVD) - digipack
Detail

DVD film Jarčin profesor [1937]. Československý film pro pamětníky. Dolby Digital. Digipack. Prázdninová veselohra o brigádě na statku plná nedorozumění, lumpáren a letní lásky. Propadající statkářova dcera Jarča (Hana Vítová) se vrací na prázdniny domů. Netuší, že její otec přijal na letní brigádu nového kočího, který mu zachránil život zkrocením splašených koní (Gustav Nezval). Statkář (Theodor Pištěk) si mladíka oblíbí a když zjistí, že je i vzdělaný, svěří mu Jarčinu výuku a přípravu na reparát z němčiny. Dívka se zpočátku chová ke kočímu pohrdavě, ale později si ji pohledný a pracovitý mladík získá. A to ještě netuší, co ji čeká za překvapení po návratu do školy. Hned ve svém prvním filmu Gustav Nezval zazářil; skvěle mu sekunduje dvojice Plachta - Pešek a hereckému obsazení tentokrát vévodí Bedřich Veverka v roli namyšleného synka bohatého statkáře. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Jarčin profesor (DVD) - digipack

Roztržitý profesor (DVD) - DOVOZ

Roztržitý profesor (DVD) - DOVOZ
Detail

Profesor Ned Brainard (Fred MacMurray) je úplným prototypem "roztržitého profesora". Disponuje neuvěřitelným talentem, jak se dostat do co nejnezáviděníhodnějších situací. Velké problémy má zejména se svou snoubenkou Betsy (Nancy Olson),... Profesor Ned Brainard (Fred MacMurray) je úplným prototypem "roztržitého profesora". Disponuje neuvěřitelným talentem, jak se dostat do co nejnezáviděníhodnějších situací. Velké problémy má zejména se svou snoubenkou Betsy (Nancy Olson), která mu pořád "uniká". Jednou se však Nedovi může hodit i jeho povolání, a to když vynalezne podivuhodnou chemickou substanci, která mu umožní provádět kupu kouzelných věcí - včetně automobilové vzduchoplavby a hopsání do netušených výšek... Klasika rodinného filmu s převratnými speciálními triky. Roku 1997 byl natočen remake FLUBBER s Robinem Williamsem. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Roztržitý profesor (DVD) - DOVOZ

Mac Toys Šílený profesor

Mac Toys Šílený profesor
Detail

Elektronická hra Šílený profesor - Hra, která podporuje slovní zásobu dětí i dospělých - Vyber si téma, na které hráči budou muset říkat slova - Pokud někdo neví už žádné slovo, tak dostane trestnou nulu - Hráč, který má nejméně trestných nul vyhrává - Vhodné pro děti 9+ - Velikost balení 24 x 30 x 11,5 cm (hawaj.cz)

Podobné produkty ako Mac Toys Šílený profesor

Sexy profesor - Keelandová Vi

Sexy profesor - Keelandová Vi
Detail

Poprvé jsem Caina Westa uviděla v baru. Všimnul si, že koukám jeho směrem, a vyložil si to tak, že mám zájem. To byl samozřejmě nesmysl. Moc dobře jsem věděla, co je zač, a chystala jsem se mu to pěkně od plic povědět. Tenhle podrazák svedl moji nejlepší kámošku a zapomněl se přitom zmínit, že je ženatý. Zasloužil si každou jednu nadávku, kterou jsem mu plánovala věnovat. Když jsem se do něj pustila, nepřestával se usmívat. Vytáčelo mě to k smrti. Jenže pak se ukázalo, že k tomu má dobrý důvod. To já jsem byla mimo. Kluk, na kterého jsem právě vyjela, nebyl tím, kým jsem myslela. Spletla jsem si ho. Styděla jsem se tolik, že jsem raději zmizela bez omluvy. Nepočítala jsem, že ho ještě někdy potkám…¬ dokud jsem ráno nevešla do třídy. Dobré ráno, profesore Weste, jsem vaše nová asistentka... (patro.cz)

Podobné produkty ako Sexy profesor - Keelandová Vi

Černé vousy - profesor - GUIRCA

Černé vousy - profesor - GUIRCA
Detail

Černé vousy - profesor Černý plnovous je perfektním doplňkem na maškarní večírek. (svetcukraru.cz)

Podobné produkty ako Černé vousy - profesor - GUIRCA

Mac Toys Šílený profesor

Detail

Šílený profesor. Hra, která podporuje slovní zásobu dětí i dospělých. Vyber si téma, na které hráči budou muset říkat slova. Pokud někdo neví už žádné slovo, tak dostane trestnou nulu. Hráč, který má nejméně trestných nul vyhrává. (mall.cz)

Podobné produkty ako Mac Toys Šílený profesor

Jarčin profesor - DVD (1132)

Jarčin profesor - DVD (1132)
Detail

Film na DVD - Propadající statkářova dcera Jarča (Hana Vítová) se vrací na prázdniny domů. Netuší, že její otec přijal na letní brigádu nového kočího, který mu zachránil život zkrocením splašených koní Propadající statkářova dcera Jarča (Hana Vítová) se vrací na prázdniny domů. Netuší, že její otec přijal na letní brigádu nového kočího, který mu zachránil život zkrocením splašených koní (Gustav Nezval). Statkář (Theodor Pištěk) si mladíka oblíbí a když zjistí, že je i vzdělaný, svěří mu Jarčinu výuku a přípravu na reparát z němčiny. Dívka se zpočátku chová ke kočímu pohrdavě, ale později si ji pohledný a pracovitý mladík získá. A to ještě netuší, co ji čeká za překvapení po návratu do školy. Hned ve svém prvním filmu Gustav Nezval zazářil; skvěle mu sekunduje dvojice Plachta - Pešek a hereckému obsazení tentokrát vévodí Bedřich Veverka v roli namyšleného synka bohatého statkáře. (alza.cz)

Podobné produkty ako Jarčin profesor - DVD (1132)
Profesor Ulipispirus a jiné pohádky (), Nabroušené pohádky III. a jiné …, Nabroušené pohádky III. a jiné … (), Nabroušené pohádky a jiné macourkoviny (), Libuše Šafránková vypráví O Popelce a jiné pohádky, Golem a jiné židovské pověsti a pohádky ze staré Prahy (), Libuše Šafránková vypráví Tři oříšky pro Popelku: A jiné pohádky, Červená čepička a jiné pohádky: Malované čtení (978-80-7292-243-7), Čteme sami - Ovečka Nina a jiné pohádky (978-80-253-4635-8), Červená karkulka a jiné pohádky: Velká písmena (978-80-7567-777-8), Šťastný princ a jiné pohádky: Šťastný princ, Slavík a růže, Sobecký obr, Oddaný přítel, Pohádky na dobrou noc z celého světa: Pohádky a jiné příběhy před spaním (978-80-7642-049-6), Futronela a jiné pohádky: Třetí knížka Dědečka Veřerníčka (978-80-7451-199-8), Popelka a jiné pohádky o princeznách: Velká písmena (978-80-7567-778-5), Čteme sami - Ovečka Nina a jiné pohádky: Genetická metoda (978-80-253-4636-5), Čteme sami – genetická metoda - Ovečka Nina a jiné pohádky (978-80-253-4636-5), Žárlivost a jiné povídky, Jarčin profesor - DVD (1132), Lukáš a profesor Neptun (978-80-000-4849-9), Hrátky a pohádky, Ukolébavky a pohádky, Hurvínek a pohádky, Pohádky skřítka Medovníčka a Pohádky skřítků Medovníčka a Barvínka, Český sen a jiné básně, Bitcoin a jiné kryptopeníze budoucnosti (), Ilustrátorka a jiné obrázky (9788025711118), O sexu a jiné monology, Rubikova kostka 5X5 Profesor (778988419670), O pravdě a lásce a jiné eseje ()