Probiotika

OMX Probiotika 30 kapslí

OMX Probiotika 30 kapslí

OMX probiotika 30 kapslí OMX probiotika jsou probiotickým přípravkem s obsahem vlastních prebiotik(podporujících účinnost probiotik a růst prospěšných střevních bakterií). Tato probiotika vznikají tříletou fermentací směsi vybraných rostlin a bakterií mléčného kvašení. (pilulka.cz)

Dr. Formulated Probiotika - prostata

Dr. Formulated Probiotika - prostata

Dr. Formulated Probiotika - prostata 60 vegetariánských kapslí Rychlý přehled: • Podporuje zdravou prostatu a normální průtok moči • Přináší podporu trávicího a imunitního systému • 50 miliard CFU¹ - 15 probiotických kmenů • Klinicky studovaný organický Flowens® z brusinek a 1000IU Vitamiu D3. • Obsahuje RAW probiotika • Snadno skladovatelné - nevyžaduje uchovávání v lednici. Otázky a odpovědi, zajímavosti o výrobku: zde Proč užívat Dr. Formulated Probiotika - prostataPřináší nový přístup ke zdraví prostaty. Dr. Perlmutter vytvořil tato probiotika pro muže od středního věku, kteří vyžadují větší podporu pro dolní cesty močové a zdraví prostaty. Doplněk stravy obsahuje probiotika + 500 mg extraktu z organických whole food brusinek (Flowens®), vitamín D3 a prebiotickou vlákninu z prémiové… (fitvyziva.cz)

Dr. Formulated Prenatal probiotika

Dr. Formulated Prenatal probiotika

Dr. Formulated Prenatal probiotika 30 vegetariánských kapslí Rychlý přehled:• 16 kmenů - 20 miliard CFU - prenatální probiotika.• Klinicky studovaná probioticka L. rhamnosus HN001.• 115 mg organické prebiotické směsi vlákniny.• Užívání během těhotenství a kojení. • Obsahuje RAW probiotika• Jedna kapsle denně. Otázky a odpovědi, zajímavosti o výrobku: zde Proč užívat Dr. Formulated Prenatal probiotkaOptimální prenatální péče se skládá ze tří kroků:1. Příjem prémiových organických prenatálních multivitamínů s obsahem kyseliny listové.2. Doplnění stravy s DHA omega-3 mastnými kyselinami z rybího oleje,3. Příjem prenatálních probiotik. Pro krok číslo tři vytvořil Dr. Perlmutter tento unikátní doplněk stravy s probiotiky, který podporuje imunitní systém mámy a jejího dítěte.Je k dispozici… (efitness.cz)

Royal Green Probiotika 60 kapslí

Royal Green  Probiotika 60 kapslí

Probiotika 60kapslí Přináší osm miliard produktivních bakterií odolných vůči žaludečním kyselinám. Patentovaná transportní technologie optimálně chrání bakterie a tím je dodává tělu nepoškozené. Obsahuje bakterie, které se přirozeně vyskytují v našem těle. Příznivě ovlivňují pH ve střevech. (pilulka.cz)

Vitar Probiotika EKO 30 kapslí

Vitar Probiotika EKO 30 kapslí

Veganské kapsle s obsahem 4 kmenů probiotických bakterií obohacené o rozpustnou vlákninu inulin a vitamin C, který je důležitý pro zdravý imunitní systém. Pro děti od 12 let a dospělé. (drmax.cz)

Natural Medicaments Probiotika 60 kapslí

Natural Medicaments Probiotika 60 kapslí

Natural Medicaments Probiotika 60 kapslí obsahuje vyváženou kombinací probiotických kultur + prebiotika. 10 miliard vitálních mikroorganismů v jedné kapsli. (drmax.cz)

OMX OMX probiotika 30 kapslí

OMX OMX probiotika 30 kapslí

OMX probiotika jsou probiotickým přípravkem s obsahem vlastních prebiotik (podporujících účinnost probiotik a růst prospěšných střevních bakterií). (prozdravi.cz)

Natural Medicaments Probiotika 60 kapslí

Natural Medicaments Probiotika 60 kapslí

Probiotika jsou jedinečnou a vyváženou kombinací probiotických kultur, která udržuje rovnováhu obranného systému střevní mikroflóry. Složení je doplněno o rozpustnou vlákninu inulín, která plní funkci prebiotika. Přípravek obsahuje 6 kmenů vitálních mikroorganismů v počtu 10 miliard v jedné kapsli. (prozdravi.cz)

VITAR Probiotika EKO Forte 30 kapslí

VITAR Probiotika EKO Forte 30 kapslí

VITAR Probiotika EKO cps.30 Přirozenou součástí trávícího traktu je střevní mikroflóra, kterou tvoří miliardy bakterií. Ty jsou důležité pro fungování lidského organizmu. Harmonie mikroflóry může být narušena celou řadou vlivů, jako jsou nevhodná strava, přemíra cukrů, překyselení organizmu, stres, užívání antibiotik. (pilulka.cz)

Edenpharma Probiotika plus kolostrum 30 tobolek

Edenpharma Probiotika plus kolostrum 30 tobolek

Edenpharma Probiotika plus kolostrum cps.30 Edenpharma Probiotika plus kolostrum obsahuje probiotika (10 miliard kultur), prebiotikum a čisté 100% kolostrum. Má blahodárné účinky na zdraví zažívacího traktu. (pilulka.cz)

GS Superky probiotika 60+20 kapslí

GS Superky probiotika 60+20 kapslí

GS Superky probiotika cps.60+20 ČR/SK Komplex 9 velmi odolných bakteriálních kmenů. 21 miliard životaschopných mikroorganismů* v denní dávce. Navíc obsahuje vlákninu inulin a selen, který podporuje imunitu. (pilulka.cz)

GS Superky probiotika 30+10 kapslí

GS Superky probiotika 30+10 kapslí

GS Superky probiotika cps.30+10 ČR/SK Komplex 9 velmi odolných bakteriálních kmenů. 21 miliard životaschopných mikroorganismů* v denní dávce. Navíc obsahuje vlákninu inulin a selen, který podporuje imunitu. (pilulka.cz)

GreenFood Nutrition Probiotika LactoSpore 60 kapslí

GreenFood Nutrition Probiotika LactoSpore 60 kapslí

Probiotika LactoSpore® Probiotika LactoSpore je značkový probiotický přípravek, obsahující mikrobiální přípravek produkující kyselinu L (+) mléčnou z Bacillus coagulans. (pilulka.cz)

OMX Probiotika Vegan Deluxe 30 kapslí

OMX Probiotika Vegan Deluxe 30 kapslí

OMX Probiotika Vegan Deluxe 30cps Tento doplněk stravy je probiotickým přípravkem s obsahem vlastních prebiotik (podporujících účinnost probiotik a růst prospěšných střevních bakterií). Tato probiotika vznikají pětiletou fermentací směsi vybraných rostlin a bakterií mléčného kvašení. Výsledkem je velice účinné a kvalitní probiotikum, které může být skladováno při pokojových teplotách bez jakékoli ztráty účinnosti. (pilulka.cz)

Probiotika Yummies 60 kaps. třešeň - GymBeam

Probiotika Yummies 60 kaps. třešeň - GymBeam

Probiotika Yummies jsou zdrojem probiotických bakterií Bacillus coagulans ve formě chutných želé bonbónů. V jedné dávce obsahují až 5 miliard živých kultur, které jsou důležité pro správnou střevní mikroflóru a podporu trávení. Navíc neobsahují lepek ani laktózu a jsou vhodné pro vegetariány. (gymbeam.cz)

GymBeam Probiotika Yummies třešeň 60 kapslí

GymBeam Probiotika Yummies třešeň 60 kapslí

GymBeam Probiotika Yummies 60 kaps. třešeň - ano - ne - směs - kapslový Zdroj probiotických bakterií Bacillus coagulans ve formě chutných želé bonbónů. V jedné dávce obsahují až 5 miliard živých kultur, které jsou důležité pro správnou střevní mikroflóru a podporu trávení. Navíc neobsahují lepek ani laktózu a jsou vhodné pro vegetariány. (pilulka.cz)

Probiotika + hlíva ústřičná s betaglukany FORTE

Probiotika + hlíva ústřičná s betaglukany FORTE

V každé kapsli tohoto přípravku najdete hlívu ústřičnou, vitamin C, extrakt ze šípků a také neuvěřitelných 10 miliard probiotických kultur ze tří kmenů – Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum a Bifidobacterium lactis. Hlíva ústřičná zde není ve formě extraktu, ale se všemi svými bioaktivními látkami, které se s probiotiky přirozeně doplňují. Šípek přispívá k normálnímu trávení a navíc společně s vitaminem C podporuje imunitu, která je se zažíváním úzce spjata. Doporučujeme podávat během nebo po užívání antibiotik nebo jako přirozenou podporu zažívání. (terezia.eu)

Dr. Formulated Probiotika pro zlepšení nálady

Dr. Formulated Probiotika pro zlepšení nálady

Dr. Formulated Probiotika pro podporu nálady 60 vegetariánských kapslí Rychlý přehled: • Podporuje psychickou pohodu a relaxaci • Přináší podporu trávicího systému a jeho rovnováhu • 50 miliard CFU¹ - 16 RAW probiotických kmenů • Vyrobeno z organické Ashwagandhy, aljašských borůvek a Acacia Fiber • Obsahuje prebiotickou vlákninu z organické akácie senegalské • Snadno skladovatelné - nevyžaduje uchovávání v lednici. Otázky a odpovědi, zajímavosti o výrobku: zde Proč používat Dr. Formulated Probiotika pro podporu nálady Představují nový přístup, jak podpořit duševnímu zdraví. Rozvíjející se věda ukazuje, že existuje souvislost mezi střevem a jeho vlivem na správnou činnost mozku.Probiotika byly vyvinuty pro ty, kteří chtějí dobře podporovat svou náladu a podpořit tak uvolnění těla. Obsahují… (efitness.cz)

RAW Probiotika pro ženy - 85miliard CFU

RAW Probiotika pro ženy - 85miliard CFU

RAW Probiotika pro ženy - 85miliard CFU90 - vegetariánských kapslí Rychlý přehled:• 85 miliard živých kultur¹• 32 probiotických kmenů.• Whole food vitamíny a minerály (z celých potravin) + trávicí enzymy.• Arrive Alive™ - příslib účinnosti živých probiotik - uschovávány v chladu do 22°C. RAW Probiotika pro ženyVýrobky RAW Probiotics jsou unikátní řadou vysoce-účinných raw a whole food probiotik, které byly vyvinuty speciálně pro konktrétní oblasti těla, pohlaví i konkrétní věk. Narozdíl od izolovaných kmenů probiotik, RAW Probiotika nabízí všechny výhody skutečných probiotik s více než 30 druhy probiotických kmenů. Nejsou to jen izolované bakterie v pilulce, ale raw a whole food probiotika z fermentovaných potravin. Jsou získány zejména z organického bulharského jogurtového koncentrátu,… (efitness.cz)

NEKTON Biotic Bird - probiotika pro ptáky 50g

NEKTON Biotic Bird - probiotika pro ptáky 50g

NEKTONBioticBird je potravní doplněk s probiotickými bakteriemi které zlepšují trávení enzymů ve střevech ptáků Obsažené mannanoligosacharidy MOS a fruktany podporují zdravý růst mikroflóry ve voleti a střevech Ideální pro upravení trávení léčbu trávicích problémů a pro regeneraci po léčbě antibiotiky Vhodné pro nutričně vyváženou krmnou dávku a v období rozmnožování Složení dextróza deriváty rostlinného původu mannanoligosacharidy MOS s prebiotickými účinky topinambury chlorid sodný Zootechnologická aditiva Bacillus subtilis C3102 minimum 1 1011 CFUkg Dávkování rozmíchejte 1 g NEKTONBioticBird 1 odměrná lžička přiložená v balení ve 100 g měkkého krmiva Nabízejte pro podporu zažívání nebo v období rozmnožování po dobu 48 týdnů NEKTONBioticBird může být používán společně s ostatními… (ageo.cz)

Webber Naturals Probiotika 5 Billion 60 kapslí

Webber Naturals Probiotika 5 Billion 60 kapslí

Probiotika 5 Billion 60 cps Směs živých bakterií důležitých pro střevní mikroflóru člověka. Obsahuje 3 druhy laktobacilů pro péči o tenké střevo a 2 druhy bifidobakterií pro tlusté střevo. Jedna kapsle obsahuje 5 miliard aktivních buněk. (pilulka.cz)

Nekton Biotic Dog - probiotika pro psy 200g

Nekton Biotic Dog - probiotika pro psy 200g

NEKTONBioticDog je probiotický potravní doplněk pro stabilizaci střevní mikroflóry psů Obsahuje bakterie mléčného kvašení které se přirozeně vyskytují ve stěně střev a přispívají ke zdravému trávení Mannanoligosacharidy a fruktany s prebiotickými účinky rovněž vytvářejí zdravou střevní flóru Ideální při poruchách trávení pro obnovu střevní mikroflóry po léčbě antibiotiky nebo při zvýšeném stresu Prokazatelně zvyšuje imunitu organismu Složení rýžový škrob deriváty rostlinného původu kvasinky obsahují mannanoligosacharidy MOS s prebiotickými účinky smetánka lékařská pivovarské kvasnice Zootechnologická aditiva Enterococcus faecium DSM 10663NCIMB 10415 35 1011 KBEkg Garantovaná analýza surový protein 17 surový tuk 45 surová vláknina 45 surový popel 36 Dávkování dávkujte denně 1 g 1 přiložená… (ageo.cz)

Nekton Biotic Dog - probiotika pro psy 40g

Nekton Biotic Dog - probiotika pro psy 40g

NEKTONBioticDog je probiotický potravní doplněk pro stabilizaci střevní mikroflóry psů Obsahuje bakterie mléčného kvašení které se přirozeně vyskytují ve stěně střev a přispívají ke zdravému trávení Mannanoligosacharidy a fruktany s prebiotickými účinky rovněž vytvářejí zdravou střevní flóru Ideální při poruchách trávení pro obnovu střevní mikroflóry po léčbě antibiotiky nebo při zvýšeném stresu Prokazatelně zvyšuje imunitu organismu Složení rýžový škrob deriváty rostlinného původu kvasinky obsahují mannanoligosacharidy MOS s prebiotickými účinky smetánka lékařská pivovarské kvasnice Zootechnologická aditiva Enterococcus faecium DSM 10663NCIMB 10415 35 1011 KBEkg Garantovaná analýza surový protein 17 surový tuk 45 surová vláknina 45 surový popel 36 Dávkování dávkujte denně 1 g 1 přiložená… (ageo.cz)

Prom-In SYNBION Probiotika + D3 60 kapslí

Prom-In SYNBION Probiotika + D3 60 kapslí

SYNBION D3 + PROBIOTIKA 60 kapslí Produkt kombinuje značkový probiotický preparát Lactospore® s obsahem 1,5 miliardy probiotických spór bacillus coagulans a vitamin D3, který přispívá k normální funkci imunitního systému. (pilulka.cz)

Dr. Formulated Probiotika pro ženy - močové cesty

Dr. Formulated Probiotika pro ženy - močové cesty

Dr. Formulated Probiotika pro ženy - močové cesty 60 vegetariánských kapslí Rychlý přehled: • Podporuje zdraví močových cest • Přináší podporu trávicího a imunitního systému • 50 miliard CFU - 16 probiotických kmenů • Klinicky studovaný organický Pacran® brusink a 1000IU Vitamiu D3. • Obsahuje RAW probiotika • Snadno skladovatelné - nevyžaduje uchovávání v lednici. Otázky a odpovědi, zajímavosti o výrobku: zde Proč užívat Dr. Formulated Probiotika - močové cestyProbiotika jsou důležité k podpoře ženského imunitního systému. Dr Perlmutter proto vytvořil tuto jedinečnou a klinicky studovanou recepturu, která obsahuje probiotika, organické brusinky a vitamín D3, podporují zdravou funkci močových cest a růst dobrých bakterií. Přesněji řečeno obsahují 500mg organického Pacran® z brusinek,… (efitness.cz)

RAW Probiotika - vaginální péče - 50 miliard CFU

RAW Probiotika - vaginální péče - 50 miliard CFU

RAW Probiotika - vaginální péče - 50 miliard CFU30 vegetariánských kapslí Rychlý přehled:• 50 miliard živých kultur¹ v jedné kapsli • baleno ve speciální lahvi s pohlcováním vlhkosti, probiotika tak zůstanou naživu při přepravě i skladování¹.• 38 probiotických kmenů + zažívací enzymová směs.• Podporuje rovnováhu kvasinek v těle a přirezení zdraví močových cest. • Podporuje správné vaginální prostředí a zdraví.• Arrive Alive™ - příslib účinosti živých probiotik • Snadno skladovatelné - nevyžaduje uchovávání v lednici RAW Probiotika - vaginální péčeVýrobky RAW Probiotics jsou unikátní řadou vysoce-účinných raw a whole food probiotik, které byly vyvinuty speciálně pro konktrétní oblasti těla i konkrétní věk. Narozdíl od izolovaných kmenů probiotik, RAW Probiotika nabízí všechny výhody… (efitness.cz)

OMX OMX Probiotika Vegan Deluxe 30 kapslí

OMX OMX Probiotika Vegan Deluxe 30 kapslí

OMX probiotika Vegan Deluxe jsou probiotickým přípravkem s obsahem vlastních prebiotik (podporujících účinnost probiotik a růst prospěšných střevních bakterií). Tato probiotika vznikají pětiletou fermentací směsi vybraných rostlin a bakterií mléčného kvašení. Výsledkem je velice účinné a kvalitní probiotikum, které může být skladováno při pokojových teplotách bez jakékoli ztráty účinnosti. (prozdravi.cz)

Chevron Nutrition Probiotika 10 miliard KTJ 60 kapslí

Chevron Nutrition Probiotika 10 miliard KTJ 60 kapslí

Probiotika 10 miliard KTJ Potřebujete dostat svůj trávicí systém opět do normálu? Podpořte jej s našimi probiotiky. V jedné dávce probiotik značky Chevron Nutriton je 10 miliard probiotických kultur. Jedná se o kombo probiotických bakterií, obohacené o inulin a galaktooligosacharidy, díky nimž je účinnost celého produktu daleko vyšší. (pilulka.cz)

GS Superky probiotika cps.60+20 ČR/SK

GS Superky probiotika cps.60+20 ČR/SK

GS Superky probiotika je doplněk stravy ve formě kapslí. Přípravek GS Superky Probiotika přináší unikátní komplex 9 odolných kmenů probiotik. Denní dávka (2 kapsle) obsahuje minimálně 21 miliard životaschopných mikroorganismů. Navíc jsou obohacena o prebiotika, důležitá pro výživu probiotik, a o selen, který podporuje správnou funkci imunitního systému. Vhodný i pro děti, těhotné a kojící ženy i pro diabetiky. Užití přípravku u malých dětí konzultujte s lékařem. Výrobek je bez cukru a bez lepku. Balení obsahuje 80 kapslí. (benu.cz)

Red health care Probiotika ATB + Prevent 30 kapslí

Red health care Probiotika ATB + Prevent 30 kapslí

Přípravek Red health care Probiotika ATB + Prevent obsahuje komplex 6 kmenů laktobacilů, laktokoků a bifidobakterií. Určeno pro dospělé a děti od 3 let. (drmax.cz)

Puhdistamo Probiotika Lactic Acid Bacteria Boulardii 30 kapslí

Puhdistamo Probiotika Lactic Acid Bacteria Boulardii 30 kapslí

Lactic Acid Bacteria Boulardii 30 kapslí (Probiotika LactoSpore® a Lynside®) Probiotické kultury Lactospore® a Lynside®. Přidané MCT tuky a fermentovaný L-leucin. Velmi vysoká dávka probiotik. Při problémech, po léčbě antibiotiky, při cestování. (pilulka.cz)

Green-Swan GS Superky probiotika 60+20 kapslí

Green-Swan GS Superky probiotika 60+20 kapslí

GS Superky probiotika obsahuje 21 miliard probiotických mikroorganismů a 9 odolných kmenů probiotik z rodů Lactobacillus, Streptococcus a Bifidobacterium. Tyto kmeny odolávají prostředí žaludku a dostanou se do tenkého střeva. Dále obsahuje prebiotika, která jsou důležitá pro výživu probiotik, a selen, který přispívá k normální funkci imunitního systému. (prozdravi.cz)

Green-Swan GS Superky probiotika 30+10 kapslí

Green-Swan GS Superky probiotika 30+10 kapslí

GS Superky probiotika obsahují 21 miliard probiotických mikroorganismů a 9 odolných kmenů probiotik z rodů Lactobacillus, Streptococcus a Bifidobacterium. Tyto kmeny odolávají prostředí žaludku a dostanou se do tenkého střeva. Dále obsahuje prebiotika, která jsou důležitá pro výživu probiotik, a selen, který přispívá k normální funkci imunitního systému. Balení obsahuje 40 kapslí. (prozdravi.cz)

GreenFood Nutrition Probiotika LactoSpore® + Prebiotics 60 kapslí

GreenFood Nutrition Probiotika LactoSpore® + Prebiotics 60 kapslí

LactoSpore® probiotika s prebiotiky mají tyto přednosti:- Nevyžadují skladování v ledničce.- LactoSpore® je certifikován Kosher a Halal.- Obsahuje 15 miliard Bacillus coagulans na 1 gram.- Inulin - je prebiotikum a slouží jako potrava pro přežití probiotik.- Každá kapsle obsahuje denní dávku LactoSpore® doporučenou výrobcem.- Obsahují velké množství životaschopných laktobacilů, které si zachovávají životaschopnost během přípravy ve farmaceutických lékových formách a během skladování před konzumací.- Spóry dokáží přežít horní části zažívacího traktu (v žaludečních šťávách a žluči) a bezpečně doputovat až do střeva.- Spóry se dokáží usadit v zažívacím traktu a produkovat dostatek kyseliny mléčné a jiných antagonistických látek, které inhibují růst patogenních bakterií. (prozdravi.cz)

Terezia PROBIOTIKA + hlíva ústřičná s betaglukany FORTE 10 kapslí

Terezia PROBIOTIKA + hlíva ústřičná s betaglukany FORTE 10 kapslí

TEREZIA Probiotika+Hl.ústř.s betagluk.FORTE cps.10 V každé kapsli tohoto přípravku najdete hlívu ústřičnou, vitamin C, extrakt ze šípků a také neuvěřitelných 20 miliard probiotických kultur ze tří kmenů – Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum a Bifidobacterium lactis. (pilulka.cz)

NIXX RED HEALTH CARE Probiotika ATB + Prevent 30 kapslí

NIXX RED HEALTH CARE Probiotika ATB + Prevent 30 kapslí

RED HEALTH CARE Probiotika ATB + Prevent cps.30 Probiotika ATB + Prevent - každá kapsle obsahuje 6 kmenů probiotických mikroorganismů v koncentraci 5 miliard živých bakterií: Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus casei, Bifidobacterium breve, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum, Lactococcus lactis. Určeno pro dospělé a děti od 4 let. (pilulka.cz)

Terezia Probiotika + Hlíva ústřičná s betaglukany FORTE 10 kapslí

Terezia Probiotika + Hlíva ústřičná s betaglukany FORTE 10 kapslí

TEREZIA Probiotika+Hlíva ústřičná s betaglukany FORTE obsahuje deklarované množství betaglukanu z hlívy ústřičné, šípek a vitamin C. (drmax.cz)

Dr. Formulated - probiotika pro ženy - 50 miliard CFU 30cps

Dr. Formulated - probiotika pro ženy - 50 miliard CFU 30cps

Dr. Formulated - probiotika pro ženy - 50 miliard CFU 30 vegetariánských kapslíRychlý přehled:• Podporují přirozené zdraví tlustého střeva.• Podporují přirozeně imunitní systém.• 16 raw probiotických kmenů; 50 miliard CFU¹ • Obsahuje RAW probiotika Dr. David PerlmutterJe odborníkem v oblasti mikrobiomů v lidském těle a aprobovaným neurologem. Pracuje na American College of Nutrition a patří mezi nejprodávanější autory New York Times.Dr. Formulated - probiotika pro ženy jsou speciálně navrženy pro podporu zdravého prostředí mikrobiomů v lidském těle a pro specifické zdravotní potřeby žen. Stačí jen jedna kapsle denně.Dr. Perlmutter vytvořil výhradně pro ženy tento jedinečný recept obsahující vysoký počet prospěšných probiotik vyrobených z různých kmenů, včetně L. reuteri a L. fermentum,… (efitness.cz)

RAW Probiotika - péče o tlusté střevo - 50 miliard CFU

RAW Probiotika - péče o tlusté střevo - 50 miliard CFU

RAW Probiotika - péče o tlusté střevo - 50 miliard CFU30 vegetariánských kapslí Rychlý přehled:• 50 miliard živých kultur¹ v jedné kapsli. • Baleno ve speciální lahvi s pohlcováním vlhkosti, probiotika tak zůstanou naživu při přepravě i skladování¹.• 33 probiotických kmenů.• Vědecky studované kmeny k podpoře pravidelného vylučování a přirozeného zdraví tlustého střeva.• Arrive Alive™ - příslib účinnosti živých probiotik • Snadno skladovatelné - nevyžaduje uchovávání v lednici RAW Probiotika - péče o tlusté střevoVýrobky RAW Probiotics jsou unikátní řadou vysoce-účinných raw a whole food probiotik, které byly vyvinuty speciálně pro konktrétní oblasti těla i konkrétní věk. Narozdíl od izolovaných kmenů probiotik, RAW Probiotika nabízí všechny výhody skutečných probiotik s více než 30 druhy… (efitness.cz)

Dr. Formulated - probiotika pro muže - 50 miliard CFU 30cps

Dr. Formulated - probiotika pro muže - 50 miliard CFU 30cps

Dr. Formulated - probiotika pro muže - 50 miliard CFU 30 vegetariánských kapslíRychlý přehled:• Podporují přirozené zdraví tlustého střeva.• Pomáhají snižovat nadýmání.• Podporují přirozeně imunitní systém.• 15 raw probiotických kmenů; 50 miliard CFU¹ • Obsahuje RAW probiotika Dr. David PerlmutterJe odborníkem v oblasti mikrobiomů v lidském těle a aprobovaným neurologem. Pracuje na American College of Nutrition a patří mezi nejprodávanější autory New York Times.Dr. Formulated - probiotika pro muže jsou speciálně navrženy pro podporu přiozeně zdravého prostředí mikrobiomů v lidském těle a pro specifické zdravotní potřeby mužů. Stačí jen jedna kapsle denně. Dr. Perlmutter vytvořil výhradně pro muže tento jedinečný recept obsahující vysoký počet prospěšných probiotik vyrobených z různých… (efitness.cz)

Dr. Formulated - probiotika pro muže - 50 miliard CFU 30cps

Dr. Formulated - probiotika pro muže - 50 miliard CFU 30cps

Dr. Formulated - probiotika pro muže - 50 miliard CFU 30 vegetariánských kapslíRychlý přehled:• Podporují přirozené zdraví tlustého střeva.• Pomáhají snižovat nadýmání.• Podporují přirozeně imunitní systém.• 15 raw probiotických kmenů; 50 miliard CFU¹ • Obsahuje RAW probiotika Dr. David PerlmutterJe odborníkem v oblasti mikrobiomů v lidském těle a aprobovaným neurologem. Pracuje na American College of Nutrition a patří mezi nejprodávanější autory New York Times.Dr. Formulated - probiotika pro muže jsou speciálně navrženy pro podporu přiozeně zdravého prostředí mikrobiomů v lidském těle a pro specifické zdravotní potřeby mužů. Stačí jen jedna kapsle denně. Dr. Perlmutter vytvořil výhradně pro muže tento jedinečný recept obsahující vysoký počet prospěšných probiotik vyrobených z různých… (fitvyziva.cz)

Dr. Formulated - probiotika pro ženy - 50 miliard CFU 30cps

Dr. Formulated - probiotika pro ženy - 50 miliard CFU 30cps

Dr. Formulated - probiotika pro ženy - 50 miliard CFU 30 vegetariánských kapslíRychlý přehled:• Podporují přirozené zdraví tlustého střeva.• Podporují přirozeně imunitní systém.• 16 raw probiotických kmenů; 50 miliard CFU¹ • Obsahuje RAW probiotika Dr. David PerlmutterJe odborníkem v oblasti mikrobiomů v lidském těle a aprobovaným neurologem. Pracuje na American College of Nutrition a patří mezi nejprodávanější autory New York Times.Dr. Formulated - probiotika pro ženy jsou speciálně navrženy pro podporu zdravého prostředí mikrobiomů v lidském těle a pro specifické zdravotní potřeby žen. Stačí jen jedna kapsle denně.Dr. Perlmutter vytvořil výhradně pro ženy tento jedinečný recept obsahující vysoký počet prospěšných probiotik vyrobených z různých kmenů, včetně L. reuteri a L. fermentum,… (fitvyziva.cz)

Freeman čistící maska do sprchy moř.řasy + probiotika + serum 118 ml

Freeman čistící maska do sprchy moř.řasy + probiotika + serum 118 ml

Tuto perfektní sérem napuštěnou čisticí masku Mořské řasy značky Freeman použijte během sprchování. Mořská sůl skvěle působí jako jemný peeling a Mořské řasy rozjasňují a obnovují pokožku. (krasa.cz)

Freeman čistící maska do sprchy moř.řasy + probiotika + serum 118 ml

Freeman čistící maska do sprchy moř.řasy + probiotika + serum 118 ml

Tuto perfektní sérem napuštěnou čisticí masku Mořské řasy značky Freeman použijte během sprchování. Mořská sůl skvěle působí jako jemný peeling a Mořské řasy rozjasňují a obnovují pokožku. (parfemy.cz)

Terezia Company PROBIOTIKA + hlíva ústřičná s betaglukany FORTE 10…

Terezia Company PROBIOTIKA + hlíva ústřičná s betaglukany FORTE 10 kapslí

V každé kapsli tohoto doplňku stravy najdete hlívu ústřičnou, vitamin C, extrakt ze šípků a také neuvěřitelných 20 miliard probiotických kultur ze tří kmenů Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum a Bifidobacterium lactis. Hlíva ústřičná zde není ve formě extraktu, ale se všemi svými bioaktivními látkami, které se s probiotiky přirozeně doplňují. Šípek přispívá k normálnímu trávení a navíc společně s vitaminem C podporuje přirozenou obranyschopnost, která je se zažíváním úzce spjata. Doporučujeme podávat během nebo po užívání antibiotik nebo jako přirozenou podporu zažívání.Balení obsahuje 10 kapslí. (benu.cz)

Hylodent orální probiotika s kyselinou hyaluronovou a chlorofylem,…

Hylodent orální probiotika s kyselinou hyaluronovou a chlorofylem, 100 tablet

Orální probiotika s kyselinou hyaluronovou, vitamínem B3 a xylitolem pro komplexní péči o ústní dutinu. Obsahují klinicky ověřené přírodním probiotikum Lactobacillus reuteri. Podporují zdraví ústní mikroflóry a obranyschopnost.Hylodent orální probiotika s kyselinou hyaluronovou a chlorofylemObsažená kyselina hyaluronová napomáhá vytvářet přirozené prostředí pro množení laktobacilů a podporuje produkce reuterinu. Jedna tableta obsahuje 1 milion bakterií Lactobacillus reuteri. Díky obsaženému chlorofylu a eukalyptovému oleji napomáhají při prevenci a léčbě halitózy. Obsah: 100 tablet (profimed.cz)

GreenFood Nutrition GreenFood Probiotika LactoSpore® s prebiotiky 60…

GreenFood Nutrition GreenFood Probiotika LactoSpore® s prebiotiky 60 kapslí

GreenFood LactoSpore® je značkový přípravek, komplex probiotik s prebiotiky obsahující velké množství životaschopných laktobacilů, které si zachovávají životaschopnost během přípravy ve farmaceutických lékových formách i během skladování před konzumací. Přispívají k normálnmu stavu střevní mikroflóry, k normálnímu zažívání a podporují imunitu, přispívají ke snižení míry vyčerpání. Oceníte v období viróz i při užívání antibiotik. LactoSpore® obsahuje 15 miliard Bacillus coagulans na 1 gram a je certifikován Kosher a Halal. Probiotika LactoSpore® jsou značkový probiotický přípravek, obsahující mikrobiální přípravek produkující kyselinu L (+) mléčnou z Bacillus coagulans a prebiotika. Brání růstu hnilobných mikroorganismů, kteří se mohou negativně projevit následnou zhoršenou funkcí střev a… (zoot.cz)

Terezia Company Probiotika + hlíva ústřičná s betaglukany forte 10…

Terezia Company Probiotika + hlíva ústřičná s betaglukany forte 10 kapslí

Probiotika + hlíva ústřičná s betaglukany forte podporují normální růst střevní mikroflóry a slouží tak jako výživa probiotické kultury. (prozdravi.cz)

MOVit Energy Probiotika, komplex laktobacilů a bifidobakterií 90…

MOVit Energy Probiotika, komplex laktobacilů a bifidobakterií 90 veganských kapslí

Probiotika, komplex laktobacilů a bifidobakterií. Laktobacily a další probiotika jsou živé mikroorganismy, které se přirozeně vyskytují ve střevech. Mají řadu důležitých funkcí, jež udržují rovnováhu střevní mikroflóry, zabraňují přemnožení škodlivých bakterií, pomáhají při trávení potravy. Jsou tedy důležitou součástí imunitního a trávicího systému. Jejich nedostatek a nerovnováha se projevuje zhoršeným trávením, nadýmáním, průjmy nebo naopak zácpou. Přípravek obsahuje komplex 6 kmenů laktobacilů a bifidobakterií a vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému. (prozdravi.cz)

MOVit Energy MOVit Probiotika komplex laktobacilů a bifidobakterií…

MOVit Energy  MOVit Probiotika komplex laktobacilů a bifidobakterií 90 veganských kapslí

Probiotika komplex laktobacilů a bifidobakterií 90 veganských kapslí Laktobacily a další probiotika jsou živé mikroorganismy, které se přirozeně vyskytují ve střevech a udržují rovnováhu střevní mikroflóry, zabraňují přemnožení škodlivých bakterií, pomáhají při trávení potravy. (pilulka.cz)

Freeman Beauty Infusion čisticí jílová maska Aktivní uhlí a…

Freeman Beauty Infusion čisticí jílová maska  Aktivní uhlí a probiotika, 118 ml

Popis Objevte ryzí čistotu s maskou Aktivní uhlí značky Freeman Tato sérem napuštěná čistící jílová maska intenzivně vyčistí póry a dokonale odstraní mastnotu a toxiny aniž by došlo k vysušení pokožky (ageo.cz)

Garden of Life RAW Probiotika - dokonalá péče - 100 miliard CFU 30…

Garden of Life RAW Probiotika - dokonalá péče - 100 miliard CFU 30 kapslí

RAW Probiotika - dokonalá péče - 100 miliard CFU30 vegetariánských kapslí Rychlý přehled:• 100 miliard živých kultur¹ v jedné kapsli.• 34 probiotických kmenů. • Baleno ve speciální lahvi s pohlcováním vlhkosti, probiotika tak zůstanou naživu při přepravě i skladování¹.• Zahrnuje klinicky studovanou směs pro obnovu prospěšných bakterií. • Snadno skladovatelné - nevyžaduje uchovávání v lednici. RAW Probiotika - dokonalá péčeVýrobky RAW Probiotics jsou unikátní řadou vysoce-účinných raw a whole food probiotik, které byly vyvinuty speciálně pro konktrétní oblasti těla i konkrétní věk. Narozdíl od izolovaných kmenů probiotik, RAW Probiotika nabízí všechny výhody skutečných probiotik s více než 30 druhy probiotických kmenů. Nejsou to jen izolované bakterie v pilulce, ale raw a whole food… (efitness.cz)

Freeman Beauty Infusion čisticí maska do sprchy Mořské řasy +…

Freeman Beauty Infusion čisticí maska do sprchy  Mořské řasy + Probiotika + sérum, 118 ml

Popis Tuto perfektní sérem napuštěnou čisticí masku Mořské řasy značky Freeman použijte během sprchování Mořská sůl skvěle působí jako jemný peeling a Mořské řasy rozjasňují a obnovují pleť Popis Vlastnosti Okamžitě rozjasní obnovuje rovnováhu a omlazuje pleť mořská sůl působí jako jemný peeling mořské řasy obnovují a rozjasňují pokožku posílena o probiotika pomáhají předcházet vráskám dodávají vám pocit svěžesti jako od moře ideální pro všechny typy pleti bez parabenů sulfátů ftalátů minerálních olejů není testována na zvířatech Jak používat Naneste na suchý obličej a krk před sprchováním vyhýbejte se kontaktu s očima a vlasům Nechte působit 510 minut poté jemně masírujte a opláchněte Masku samozřejmě používejte i běžně nejen při sprchování (ageo.cz)

Garden of Life RAW Probiotika pro ženy po 50+ - 85miliard CFU 90…

Garden of Life RAW Probiotika pro ženy po 50+ - 85miliard CFU 90 kapslí

RAW Probiotika pro ženy po 50+ - 85miliard CFU90 - vegetariánských kapslí Rychlý přehled:• 85 miliard živých kultur¹• 33 probiotických kmenů.• Whole food vitamíny a minerály (z celých potravin) + trávicí enzymy.• Arrive Alive™ - příslib účinnosti živých probiotik - uschovávány v chladu do 22°C. RAW Probiotika pro ženy po 50 + letVýrobky RAW Probiotics jsou unikátní řadou vysoce-účinných raw a whole food probiotik, které byly vyvinuty speciálně pro konktrétní oblasti těla, pohlaví i konkrétní věk. Narozdíl od izolovaných kmenů probiotik, RAW Probiotika nabízí všechny výhody skutečných probiotik s více než 30 druhy probiotických kmenů. Nejsou to jen izolované bakterie v pilulce, ale raw a whole food probiotika z fermentovaných potravin. Jsou získány zejména z organického bulharského… (efitness.cz)

Čisticí látková maska Aktivní uhlí a probiotika Beauty Infusion …

Čisticí látková maska Aktivní uhlí a probiotika Beauty Infusion (Cleansing Sheet Mask) 25 ml

Popis Objevte dokonalou čistotu s maskou Aktivní uhlí značky Freeman Tato sérem napuštěná čistící jílová maska intenzivně vyčistí póry a dokonale odstraní mastnotu a toxiny aniž by došlo k vysušení pokožkyPopisVlastnosti okamžitě zvyšuje čistotu pleti obnovuje rovnováhu čistí póry jemně odstraní mastnotu a toxiny nevysušuje pokožku posílena výkonnými probiotiky zanechávají svěží a jasnou pleť ideální pro všechny typy pleti Jak používatVyčistěte pleť a odstraňte makeup Vyjměte masku pečlivě rozbalte a přiložte na obličej tak aby oči i ústa zůstaly volné Vyhlaďte masku tak aby dokonale překryla čelo tvář nos a bradu Ponechejte působit asi 1520 minut a poté masku odstraňte Jemným masírováním prsty na závěr dopřejte vaší pleti dokonale přijmout veškeré výhody séra kterým je maska napuštěna… (ageo.cz)

Čisticí jílová maska Aktivní uhlí a probiotika Beauty Infusion …

Čisticí jílová maska Aktivní uhlí a probiotika Beauty Infusion (Cleansing Clay Mask) 15 ml

Popis Objevte ryzí čistotu s maskou Aktivní uhlí značky Freeman Tato sérem napuštěná čistící jílová maska intenzivně vyčistí póry a dokonale odstraní mastnotu a toxiny aniž by došlo k vysušení pokožky (ageo.cz)

Freeman Čisticí látková maska Aktivní uhlí a probiotika Beauty…

Freeman Čisticí látková maska Aktivní uhlí a probiotika Beauty Infusion (Cleansing Sheet Mask) 25 ml

Objevte dokonalou čistotu s maskou Aktivní uhlí značky Freeman. Tato sérem napuštěná čistící jílová maska intenzivně vyčistí póry a dokonale odstraní mastnotu a toxiny, aniž by došlo k vysušení pokožky. (krasa.cz)

Freeman Čisticí látková maska Aktivní uhlí a probiotika Beauty…

Freeman Čisticí látková maska Aktivní uhlí a probiotika Beauty Infusion (Cleansing Sheet Mask) 25 ml

Objevte dokonalou čistotu s maskou Aktivní uhlí značky Freeman. Tato sérem napuštěná čistící jílová maska intenzivně vyčistí póry a dokonale odstraní mastnotu a toxiny, aniž by došlo k vysušení pokožky. (parfemy.cz)

Freeman Čisticí jílová maska Aktivní uhlí a probiotika Beauty…

Freeman Čisticí jílová maska Aktivní uhlí a probiotika Beauty Infusion (Cleansing Clay Mask) 15 ml

Objevte ryzí čistotu s maskou Aktivní uhlí značky Freeman. Tato sérem napuštěná čistící jílová maska intenzivně vyčistí póry a dokonale odstraní mastnotu a toxiny, aniž by došlo k vysušení pokožky. (parfemy.cz)

probiotika u pro psa, florentero probiotika pro psa, probiotika pro psy jednotliv, probiotika pro psa pedigree, veterina probiotika pro psa, cotojsou probiotika pro psa, přírodní probiotika pro psa, probiotika pro psy fortiflora, probiotika pro psy zkusenosti, probiotika prebiatika pro psy

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít