Pro Evolution Soccer 2018 Premium Edition (4012927077221)

Pro Evolution Soccer 2019 Legend Edition (PC) DIGITAL (CZ) (445624)

Pro Evolution Soccer 2019 Legend Edition (PC) DIGITAL (CZ) (445624)

Hra pro PC - elektronická licence, žánr: Sportovní 80% Plynulá hratelnost, bohaté animace a zajímavé herní režimy jsou některými přednostmi PES 2019. Speciální ediceLegend edition obsahuje:hru Pro Evolution Soccer 2019PES Legend Player - na výběr jeden z jedenácti legendárních fotbalistůDavida Beckhama 2018hostování Philippe Coutinho na 10 zápasůPremium Agent (3 hráči) × 30 týdnů3 obnovení kontraktů × 30 týdnů PES 2019 obsahuje několik licencovaných soutěží i samotných týmů. Animace hráčů i jejich… (alza.cz)

Pro Evolution Soccer 2019 Standard Edition (PC) DIGITAL (CZ) (445628)

Pro Evolution Soccer 2019 Standard Edition (PC) DIGITAL (CZ) (445628)

Hra pro PC - elektronická licence, žánr: Sportovní 80% Plynulá hratelnost, bohaté animace a zajímavé herní režimy jsou některými přednostmi PES 2019. PES 2019 obsahuje několik licencovaných soutěží i samotných týmů. Animace hráčů i jejich obličejové grimasy nemají k dokonalosti daleko. Vyspělé zpracování Po grafické stránce se PES 2019 posouvá do vyšší ligy. Můžete se těšit na podporu 4K rozlišení i HDR efektů.. … (alza.cz)

Pro Evolution Soccer 2019 David Beckham Edition (PC) DIGITAL (CZ) …

Pro Evolution Soccer 2019 David Beckham Edition (PC) DIGITAL (CZ) (445626)

Hra pro PC - elektronická licence, žánr: Sportovní 80% Plynulá hratelnost, bohaté animace a zajímavé herní režimy jsou některými přednostmi PES 2019. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Speciální ediceDavid Beckham edition obsahuje:hru Pro Evolution Soccer 2019Davida Beckhama 2018 na trvalý kontrakthostování Philippe Coutinho na 10 zápasůPremium Agent (3 hráči) × 20 týdnů3 obnovení kontraktů × 20 týdnů Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PES 2019 obsahuje několik licencovaných soutěží i samotných týmů. Není… (alza.cz)

Pro Evolution Soccer 2019 - PS4 (4012927104057)

Pro Evolution Soccer 2019 - PS4 (4012927104057)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Sportovní a Simulátor - nové funkce a změny. Možnost upgradu myClub. Nový vzhled karet hráčů a nový způsob budování sestav. K dispozici je také viditelný Fatigue shooting mechanic, který zohledňuje vylepšenou fyziku a pozici míče, pozici hráče, jeho dovednosti a styl střelby. Prvky turnaje International Champions Cup (ICC) budou implementovány do Master League, která zahrnuje nový systém vyjednávání a realistické převody. 79% I letos dorazí oblíbená fotbalová série PES. Do svého kalendáře si zapište datum 28. srpna. PES 2019 obsahuje několik licencovaných soutěží i samotných týmů. … (alza.cz)

Popsocket soccer ball - opět dostupné od 2/2018

Popsocket soccer ball - opět dostupné od 2/2018

- OPĚT DOSTUPNÉ OD 2/2018Co je PopSocket? (Tip: expandující zázrak)PopSocket je módní příslušenství, které vylepší tvé mobilní zařízení. Měj pevný úchop během psaní zpráv či při pořizování selfíček nebo videí. Prostě "popni" a povytáhni tento zázrak pro lepší uchopení zařízení, nebo když potřebuješ stojánek pro super fotky, videa či posty.Držák, stojan, organizér kabelu a více...Přilep si na zadní stranu svého mobilu či tabletu jeden PopSocket nebo i dva a hned budeš mít lepší možnosti využití svého zařízení. Ať potřebuješ zařízení pevněji uchopit nebo potřebuješ stojánek či zkrotit kabel sluchátek nebo si jen potřebuješ s něčím hrát, prostě "popni" PopSocket.PopSocket je nejen super pomůcka pro pevnější držení telefonu a stojánek, ale pomůže i pohodlněji a bezpečněji držet tablet a… (fonetip.cz)

F1 2018 - Headline Edition (4020628763237)

F1 2018 - Headline Edition (4020628763237)

Hra pro PC - krabicová verze, žánr: Závodní a Simulátor - Další ročník nejrychlejší závodní hry je zde. V novém ročníku se laťka kvality posouvá opět o něco výš a věhlasné studio Codemaster slibuje mnoho změn. Od těch očekávaných, tedy aktualizací soupisek a lepší fyziky, až po zlepšený kariérní mód, po kterém fanoušci dlouho volali. 83% Oficiální herní simulátor Formule 1 vás vrhne do kolotoče tréninků, kvalifikací a samozřejmě i do samotného závodu. Tak si to užijte na plné pecky! Obsah Headline EditionRozšířený vozový park s DLC balíčkem Classic Car2009 Brawn BGP-0012003 Wiliams FW25 Reálné grafické zpracování vám vyrazí… (alza.cz)

Taylor K14ce Builders Edition 2018

Taylor K14ce Builders Edition 2018

Elektroakustická kytara K14ce je elektroakustická kytara typu Grand Auditorium značky Taylor, která spadá mezi řadu modelů vybavených patentovaným designem žebrování V-Class. V tomto případě se jedná o další přírůstek do řady Builder´s Edition, tj. špičkový nástroj s designovými prvky, které u běžných modelů nenaleznete. Tělo nástroje je zhotoveno z přední desky z masivního smrku Sitka, luby a zadní deska jsou vyrobeny z havajského koa s krásnou kresbou dřeva a povrchovou úpravou Kona burst. Přední deska prošla procesem torefakce, tj. tepelnou úpravou, kdy za poměrně krátkou dobu získá vlastnosti a zvuk desítky let vyzrálých dřev. Zkosená ramenní opěrka a tvarovaný spodní výřez těla poskytují hráčům větší herní komfort. Patentované žebrování V-Class zlepšuje vlastnosti kytary ve… (kytary.cz)

Cracking the GMAT - 2018 Edition

Cracking the GMAT - 2018 Edition

IF IT'S ON THE TEST, IT'S IN THIS BOOK. Get all the prep you need to ace the GMAT--including 2 full-length computer-adaptive practice tests for realistic exam preparation, up-to-date content reviews for every test section, and extra practice online. Techniques That Actually Work. - Step-by-step problem-solving guides for the toughest question types - Detailed examples of how to use process of elimination to your advantage - Key strategies to help you work smarter, not harder Everything You Need to Know to Help Achieve a High Score. - Comprehensive subject coverage of all GMAT topics - A thorough review of necessary Math, Verbal, Writing, and Integrated Reasoning skills - Bulleted chapter summaries for quick reference Practice Your Way to Perfection. - 2 full-length CAT practice exams with… (knihydobrovsky.cz)

Led Lenser P7 2018 Edition

Led Lenser P7 2018 Edition

Svítilna Ledlenser P7 je díky své svítivosti, výdrži a funkcionalitě zcela univerzální baterkou vhodnou pro všechny: od domácností, přes outdoorové aktivity až po profesionální záchranné složky. Pouze 175 g vážící a 130 mm měřící svítilna svítí výkonem až 450 lm na v (muziker.cz)

Hrnek Premium Evolution Lego

Hrnek Premium Evolution Lego

Tak tohle je trochu jiná evoluce, než jakou najdete v učebnicích biologie. I panáček ze stavebnice lego si prošel svým vývojem.. Kvalitní keramický glazovaný hrnek, 320 ml. U nás v ceně i krásný panoramatický potisk. Ukažte se s vlastním potiskem v práci, nebo jen relaxujte doma. (belabel.cz)

F1 2018 - Headline Edition - PS4 (4020628763046)

F1 2018 - Headline Edition - PS4 (4020628763046)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Závodní - Další ročník nejrychlejší závodní hry je zde. V novém ročníku se laťka kvality posouvá opět o něco výš a věhlasné studio Codemaster slibuje mnoho změn. Od těch očekávaných, tedy aktualizací soupisek a lepší fyziky, až po zlepšený kariérní mód, po kterém fanoušci dlouho volali. 85% Oficiální herní simulátor Formule 1 vás vrhne do kolotoče tréninků, kvalifikací a samozřejmě i do samotného závodu. Tak si to užijte na plné pecky! Obsah Headline EditionRozšířený vozový park s DLC balíčkem Classic Car2009 Brawn BGP-0012003 Wiliams FW25 Reálné grafické zpracování vám vyrazí dech. … (alza.cz)

Hrnek Premium Evolution Follow

Hrnek Premium Evolution Follow

Parodie na všechny evoluční motivy. Vtipný potisk na tričko pro všechny, kteří už mají evoluce dost.. Kvalitní keramický glazovaný hrnek, 320 ml. U nás v ceně i krásný panoramatický potisk. Ukažte se s vlastním potiskem v práci, nebo jen relaxujte doma. (belabel.cz)

Hrnek Premium Evolution Bicycle

Hrnek Premium Evolution Bicycle

Tak tohle je trochu jiná evoluce, než jakou najdete v klasických učebnicích. Že je posledním článkem Homo Sapiens? Vývoj pokračuje. Nyní je posledním evolučním článkem ten, kdo ovládá kolo! Nadchne všechny cyklisty a cyklistky.. Kvalitní keramický glazovaný hrnek, 320 ml. U nás v ceně i krásný panoramatický potisk. Ukažte se s vlastním potiskem v práci, nebo jen relaxujte doma. (belabel.cz)

Hrnek Premium Evolution Batman

Hrnek Premium Evolution Batman

Tak tohle je trochu jiná evoluce, než jakou najdete v klasických učebnicích. Že je posledním článkem Homo Sapiens? Vývoj pokračuje. Nyní je posledním článkem komiksový hrdina Batman. Temný rytíř povstal.... Kvalitní keramický glazovaný hrnek, 320 ml. U nás v ceně i krásný panoramatický potisk. Ukažte se s vlastním potiskem v práci, nebo jen relaxujte doma. (belabel.cz)

Hrnek Premium Evolution Bodybuilder

Hrnek Premium Evolution Bodybuilder

Tak tohle je trochu jiná evoluce, než jakou najdete v klasických učebnicích. Že je posledním článkem Homo Sapiens? Vývoj pokračuje. Nyní je posledním evolučním článkem ten, kdo ovládá posilování! Nadchne všechny kulturisty.. Kvalitní keramický glazovaný hrnek, 320 ml. U nás v ceně i krásný panoramatický potisk. Ukažte se s vlastním potiskem v práci, nebo jen relaxujte doma. (belabel.cz)

Hrnek Premium Evolution Climber

Hrnek Premium Evolution Climber

Patří horolezectví mezi vaše záliby? Ukažte všem, v jaký živočišný druh jste se vyvinul/a.. Kvalitní keramický glazovaný hrnek, 320 ml. U nás v ceně i krásný panoramatický potisk. Ukažte se s vlastním potiskem v práci, nebo jen relaxujte doma. (belabel.cz)

Mortal Kombat X Premium Edition (252590)

Mortal Kombat X Premium Edition (252590)

Hra pro PC - elektronická licence, žánr: Akční  Mortal Kombat X kombinuje bezkonkurenční, kinematické prvky s novými herními mechanismy, aby poskytl nejbrutálnější bojový zážitek.VypnutoVynechat z LightBoxuMortal Kombat X kombinuje bezkonkurenční, kinematické prvky s novými herními mechanismy, aby poskytl nejbrutálnější bojový zážitek. Vůbec poprvé dává hráčům možnost vybrat si z několika variant každé postavy odrážejícího strategický i bojový styl. S novým dokonalým zapojením do hry jsou hráči vypuštěni do online soutěže, kde bojují v globálním systému o nadvládu.Mortal Kombat X Premium Edition obsahujehru Mortal Kombat Xbalíček Kombat Pack, který přináší klasické bojovníky a kultovní hostující postavyKombat PackRozdrťte své soupeře jako hororová ikona… (alza.cz)

Dětské tričko Premium Evolution Lego

Dětské tričko Premium Evolution Lego

Tak tohle je trochu jiná evoluce, než jakou najdete v učebnicích biologie. I panáček ze stavebnice lego si prošel svým vývojem.. Dětské tričko prémiové kvality má vyšší gramáž 165g/m² a je vyrobeno ze 100% bavlny. Čtyřvrstvý průkrčník, boční švy, zpevněné skryté švy na ramenou a průkrčníku. Jedná se o tričko z jemného úpletu s kompaktním materiálem. Tričko je velmi příjemné na dotek, skvěle se nosí a je pevné takže se nemusíte bát vytahání. (belabel.cz)

Pánské tričko Premium Evolution Batman

Pánské tričko Premium Evolution Batman

Tak tohle je trochu jiná evoluce, než jakou najdete v klasických učebnicích. Že je posledním článkem Homo Sapiens? Vývoj pokračuje. Nyní je posledním článkem komiksový hrdina Batman. Temný rytíř povstal.... Pánské tričko prémiové kvality má vyšší gramáž 180g/m² a je vyrobeno ze 100% bavlny. Čtyřvrstvý průkrčník, boční švy, zpevněné skryté švy na ramenou a průkrčníku. Jedná se o tričko z jemného úpletu s kompaktním materiálem. Tričko je velmi příjemné na dotek a skvěle se nosí. Do páru doporučujeme kombinovat s dámským tričkem Premium. (belabel.cz)

Dámské tričko Premium Evolution Bodybuilder

Dámské tričko Premium Evolution Bodybuilder

Tak tohle je trochu jiná evoluce, než jakou najdete v klasických učebnicích. Že je posledním článkem Homo Sapiens? Vývoj pokračuje. Nyní je posledním evolučním článkem ten, kdo ovládá posilování! Nadchne všechny kulturisty.. Dámské tričko prémiové kvality s žebrovaným dvojitým průkrčníkem skvěle drží tvar i po vyprání. Má zpevněné skryté švy na průkrčníku a na ramenou. Tričko je velmi příjemné na dotek a skvěle se nosí. Do páru doporučujeme kombinovat s pánským tričkem Premium. Materiál: 100% bavlna, Gramáž: 170 g/m2 (belabel.cz)

Karel Gott, Lucie Bílá – Duety (2018 Edition)

Karel Gott, Lucie Bílá – Duety (2018 Edition)

(supraphonline.cz)

Pánské tričko Premium Evolution Climber

Pánské tričko Premium Evolution Climber

Patří horolezectví mezi vaše záliby? Ukažte všem, v jaký živočišný druh jste se vyvinul/a.. Pánské tričko prémiové kvality má vyšší gramáž 180g/m² a je vyrobeno ze 100% bavlny. Čtyřvrstvý průkrčník, boční švy, zpevněné skryté švy na ramenou a průkrčníku. Jedná se o tričko z jemného úpletu s kompaktním materiálem. Tričko je velmi příjemné na dotek a skvěle se nosí. Do páru doporučujeme kombinovat s dámským tričkem Premium. (belabel.cz)

Dámské tričko Premium Evolution Bicycle

Dámské tričko Premium Evolution Bicycle

Tak tohle je trochu jiná evoluce, než jakou najdete v klasických učebnicích. Že je posledním článkem Homo Sapiens? Vývoj pokračuje. Nyní je posledním evolučním článkem ten, kdo ovládá kolo! Nadchne všechny cyklisty a cyklistky.. Dámské tričko prémiové kvality s žebrovaným dvojitým průkrčníkem skvěle drží tvar i po vyprání. Má zpevněné skryté švy na průkrčníku a na ramenou. Tričko je velmi příjemné na dotek a skvěle se nosí. Do páru doporučujeme kombinovat s pánským tričkem Premium. Materiál: 100% bavlna, Gramáž: 170 g/m2 (belabel.cz)

F1 2018 - Headline Edition - Xbox One (4020628763039)

F1 2018 - Headline Edition - Xbox One (4020628763039)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Závodní a Simulátor - Další ročník nejrychlejší závodní hry je zde. V novém ročníku se laťka kvality posouvá opět o něco výš a věhlasné studio Codemaster slibuje mnoho změn. Od těch očekávaných, tedy aktualizací soupisek a lepší fyziky, až po zlepšený kariérní mód, po kterém fanoušci dlouho volali. 89% Oficiální herní simulátor Formule 1 vás vrhne do kolotoče tréninků, kvalifikací a samozřejmě i do samotného závodu. Tak si to užijte na plné pecky! Obsah Headline EditionRozšířený vozový park s DLC balíčkem Classic Car2009 Brawn BGP-0012003 Wiliams FW25 Reálné grafické zpracování vám… (alza.cz)

Dámské tričko Premium Evolution Climber

Dámské tričko Premium Evolution Climber

Patří horolezectví mezi vaše záliby? Ukažte všem, v jaký živočišný druh jste se vyvinul/a.. Dámské tričko prémiové kvality s žebrovaným dvojitým průkrčníkem skvěle drží tvar i po vyprání. Má zpevněné skryté švy na průkrčníku a na ramenou. Tričko je velmi příjemné na dotek a skvěle se nosí. Do páru doporučujeme kombinovat s pánským tričkem Premium. Materiál: 100% bavlna, Gramáž: 170 g/m2 (belabel.cz)

Dámské tričko Premium Evolution Follow

Dámské tričko Premium Evolution Follow

Parodie na všechny evoluční motivy. Vtipný potisk na tričko pro všechny, kteří už mají evoluce dost.. Dámské tričko prémiové kvality s žebrovaným dvojitým průkrčníkem skvěle drží tvar i po vyprání. Má zpevněné skryté švy na průkrčníku a na ramenou. Tričko je velmi příjemné na dotek a skvěle se nosí. Do páru doporučujeme kombinovat s pánským tričkem Premium. Materiál: 100% bavlna, Gramáž: 170 g/m2 (belabel.cz)

Dětské tričko Premium Evolution Bicycle

Dětské tričko Premium Evolution Bicycle

Tak tohle je trochu jiná evoluce, než jakou najdete v klasických učebnicích. Že je posledním článkem Homo Sapiens? Vývoj pokračuje. Nyní je posledním evolučním článkem ten, kdo ovládá kolo! Nadchne všechny cyklisty a cyklistky.. Dětské tričko prémiové kvality má vyšší gramáž 165g/m² a je vyrobeno ze 100% bavlny. Čtyřvrstvý průkrčník, boční švy, zpevněné skryté švy na ramenou a průkrčníku. Jedná se o tričko z jemného úpletu s kompaktním materiálem. Tričko je velmi příjemné na dotek, skvěle se nosí a je pevné takže se nemusíte bát vytahání. (belabel.cz)

Dětské tričko Premium Evolution Batman

Dětské tričko Premium Evolution Batman

Tak tohle je trochu jiná evoluce, než jakou najdete v klasických učebnicích. Že je posledním článkem Homo Sapiens? Vývoj pokračuje. Nyní je posledním článkem komiksový hrdina Batman. Temný rytíř povstal.... Dětské tričko prémiové kvality má vyšší gramáž 165g/m² a je vyrobeno ze 100% bavlny. Čtyřvrstvý průkrčník, boční švy, zpevněné skryté švy na ramenou a průkrčníku. Jedná se o tričko z jemného úpletu s kompaktním materiálem. Tričko je velmi příjemné na dotek, skvěle se nosí a je pevné takže se nemusíte bát vytahání. (belabel.cz)

Kings Bounty: Dark Side Premium Edition (251864)

Kings Bounty: Dark Side Premium Edition (251864)

Hra pro PC - elektronická licence, žánr: Strategie  Premium Edition obsahuje bonusové DLC Dark Side Cookies, která obsahuje Amulet Clot of Darkness poskytující bonus na peníze a zkušenosti, dvě nové lokace navíc a přes tucet nových úkolů a novou jednotku.VypnutoVynechat z LightBoxuPremium Edition obsahuje bonusové DLC Dark Side Cookies, která obsahuje Amulet Clot of Darkness poskytující bonus na peníze a zkušenosti, dvě nové lokace navíc a přes tucet nových úkolů a novou jednotku. (alza.cz)

Dětské tričko Premium Evolution Climber

Dětské tričko Premium Evolution Climber

Patří horolezectví mezi vaše záliby? Ukažte všem, v jaký živočišný druh jste se vyvinul/a.. Dětské tričko prémiové kvality má vyšší gramáž 165g/m² a je vyrobeno ze 100% bavlny. Čtyřvrstvý průkrčník, boční švy, zpevněné skryté švy na ramenou a průkrčníku. Jedná se o tričko z jemného úpletu s kompaktním materiálem. Tričko je velmi příjemné na dotek, skvěle se nosí a je pevné takže se nemusíte bát vytahání. (belabel.cz)

Pánské tričko Premium Evolution Bodybuilder

Pánské tričko Premium Evolution Bodybuilder

Tak tohle je trochu jiná evoluce, než jakou najdete v klasických učebnicích. Že je posledním článkem Homo Sapiens? Vývoj pokračuje. Nyní je posledním evolučním článkem ten, kdo ovládá posilování! Nadchne všechny kulturisty.. Pánské tričko prémiové kvality má vyšší gramáž 180g/m² a je vyrobeno ze 100% bavlny. Čtyřvrstvý průkrčník, boční švy, zpevněné skryté švy na ramenou a průkrčníku. Jedná se o tričko z jemného úpletu s kompaktním materiálem. Tričko je velmi příjemné na dotek a skvěle se nosí. Do páru doporučujeme kombinovat s dámským tričkem Premium. (belabel.cz)

Pánské tričko Premium Evolution Follow

Pánské tričko Premium Evolution Follow

Parodie na všechny evoluční motivy. Vtipný potisk na tričko pro všechny, kteří už mají evoluce dost.. Pánské tričko prémiové kvality má vyšší gramáž 180g/m² a je vyrobeno ze 100% bavlny. Čtyřvrstvý průkrčník, boční švy, zpevněné skryté švy na ramenou a průkrčníku. Jedná se o tričko z jemného úpletu s kompaktním materiálem. Tričko je velmi příjemné na dotek a skvěle se nosí. Do páru doporučujeme kombinovat s dámským tričkem Premium. (belabel.cz)

Dámské tričko Premium Evolution Batman

Dámské tričko Premium Evolution Batman

Tak tohle je trochu jiná evoluce, než jakou najdete v klasických učebnicích. Že je posledním článkem Homo Sapiens? Vývoj pokračuje. Nyní je posledním článkem komiksový hrdina Batman. Temný rytíř povstal.... Dámské tričko prémiové kvality s žebrovaným dvojitým průkrčníkem skvěle drží tvar i po vyprání. Má zpevněné skryté švy na průkrčníku a na ramenou. Tričko je velmi příjemné na dotek a skvěle se nosí. Do páru doporučujeme kombinovat s pánským tričkem Premium. Materiál: 100% bavlna, Gramáž: 170 g/m2 (belabel.cz)

Pánské tričko Premium Evolution Lego

Pánské tričko Premium Evolution Lego

Tak tohle je trochu jiná evoluce, než jakou najdete v učebnicích biologie. I panáček ze stavebnice lego si prošel svým vývojem.. Pánské tričko prémiové kvality má vyšší gramáž 180g/m² a je vyrobeno ze 100% bavlny. Čtyřvrstvý průkrčník, boční švy, zpevněné skryté švy na ramenou a průkrčníku. Jedná se o tričko z jemného úpletu s kompaktním materiálem. Tričko je velmi příjemné na dotek a skvěle se nosí. Do páru doporučujeme kombinovat s dámským tričkem Premium. (belabel.cz)

Dětské tričko Premium Evolution Bodybuilder

Dětské tričko Premium Evolution Bodybuilder

Tak tohle je trochu jiná evoluce, než jakou najdete v klasických učebnicích. Že je posledním článkem Homo Sapiens? Vývoj pokračuje. Nyní je posledním evolučním článkem ten, kdo ovládá posilování! Nadchne všechny kulturisty.. Dětské tričko prémiové kvality má vyšší gramáž 165g/m² a je vyrobeno ze 100% bavlny. Čtyřvrstvý průkrčník, boční švy, zpevněné skryté švy na ramenou a průkrčníku. Jedná se o tričko z jemného úpletu s kompaktním materiálem. Tričko je velmi příjemné na dotek, skvěle se nosí a je pevné takže se nemusíte bát vytahání. (belabel.cz)

Dětské tričko Premium Evolution Follow

Dětské tričko Premium Evolution Follow

Parodie na všechny evoluční motivy. Vtipný potisk na tričko pro všechny, kteří už mají evoluce dost.. Dětské tričko prémiové kvality má vyšší gramáž 165g/m² a je vyrobeno ze 100% bavlny. Čtyřvrstvý průkrčník, boční švy, zpevněné skryté švy na ramenou a průkrčníku. Jedná se o tričko z jemného úpletu s kompaktním materiálem. Tričko je velmi příjemné na dotek, skvěle se nosí a je pevné takže se nemusíte bát vytahání. (belabel.cz)

Dámské tričko Premium Evolution Lego

Dámské tričko Premium Evolution Lego

Tak tohle je trochu jiná evoluce, než jakou najdete v učebnicích biologie. I panáček ze stavebnice lego si prošel svým vývojem.. Dámské tričko prémiové kvality s žebrovaným dvojitým průkrčníkem skvěle drží tvar i po vyprání. Má zpevněné skryté švy na průkrčníku a na ramenou. Tričko je velmi příjemné na dotek a skvěle se nosí. Do páru doporučujeme kombinovat s pánským tričkem Premium. Materiál: 100% bavlna, Gramáž: 170 g/m2 (belabel.cz)

Pánské tričko Premium Evolution Bicycle

Pánské tričko Premium Evolution Bicycle

Tak tohle je trochu jiná evoluce, než jakou najdete v klasických učebnicích. Že je posledním článkem Homo Sapiens? Vývoj pokračuje. Nyní je posledním evolučním článkem ten, kdo ovládá kolo! Nadchne všechny cyklisty a cyklistky.. Pánské tričko prémiové kvality má vyšší gramáž 180g/m² a je vyrobeno ze 100% bavlny. Čtyřvrstvý průkrčník, boční švy, zpevněné skryté švy na ramenou a průkrčníku. Jedná se o tričko z jemného úpletu s kompaktním materiálem. Tričko je velmi příjemné na dotek a skvěle se nosí. Do páru doporučujeme kombinovat s dámským tričkem Premium. (belabel.cz)

Indy & Wich – Hádej kdo (Special Edition 2018)

Indy & Wich – Hádej kdo (Special Edition 2018)

(supraphonline.cz)

F1 2018 HEADLINE EDITION (PC) DIGITAL (CZ) (447870)

F1 2018 HEADLINE EDITION (PC) DIGITAL (CZ) (447870)

Hra pro PC - elektronická licence, žánr: Simulátor a Závodní 83% Oficiální herní simulátor Formule 1 vás vrhne do kolotoče tréninků, kvalifikací a samozřejmě i do samotného závodu. Tak si to užijte na plné pecky! Obsah Headline EditionRozšířený vozový park s DLC balíčkem Classic Car2009 Brawn BGP-0012003 Wiliams FW25 Reálné grafické zpracování vám vyrazí dech. Naprosto kompletní licence je základem úspěchu. … (alza.cz)

Prague: édition 2018-2019 avec 1 Plan détachable

Prague: édition 2018-2019 avec 1 Plan détachable

Des adresses, des reperes historiques et des idées pour partir a Prague un week-end ou pour des courts séjours. Avec un plan de la ville et un plan du métro ainsi qu'un code pour télécharger la version numérique. (knihydobrovsky.cz)

ENSLAVED: Odyssey to The West: Premium Edition (251119)

ENSLAVED: Odyssey to The West: Premium Edition (251119)

Hra pro PC - elektronická licence, žánr: Akční  VypnutoVynechat z LightBoxu Vítejte v daleké budoucnosti, kde válka zanechala svět v troskách a příroda si bere zpět, co ji náleží. Kde bojuje o přežití několik málo zbývajících zástupců lidské civilizace. Záhadné otrokářské lodě sbírají členy ubývající lidské populace a odváží je na západ, aby se už nikdy nevrátili. Trip je technologicky založená mladá žena, která byla uvězněna právě na jedné takové otrokářské lodi. Díky jejím mentálním schopnostem se jí podařilo utéct. Monkey, silný, hrubý samotář se dostal ven také a to díky jeho hrubé síle a svalům. Hlavní vlastnostiPostapokalyptické převyprávění klasické 400 let staré čínské novelyMistrovstký kousek v oblasti animacíStrhující prostředí… (alza.cz)

Batman: Arkham Knight Premium Edition (PC) DIGITAL (252612)

Batman: Arkham Knight Premium Edition  (PC) DIGITAL (252612)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční Batman™: Arkham Knight posouvá cenami ověnčenou Arkham trilogii od Rocksteady Studios do jejího epického konce. Batman: Arkham Knight, vyvíjený exkluzivně pro next-gen platformy, představuje unikátně navrženou verzi Batmobilu od Rocksteady. V tomto úžaszném finále se Batman postaví dosud největší hrozbě městu, které se zavázal chránit - Scarecrow se vrátil, aby sjednotil superkriminálníky Gothamu a zničil Batmana jednou pro vždy. (alza.cz)

Faeria - Premium Edition DLC (PC) DIGITAL (CZ) (690708)

Faeria - Premium Edition DLC (PC) DIGITAL (CZ) (690708)

Hra pro PC - elektronická licence, české titulky 80% Balíček premium obsahuje zrychlený postup a další exkluzivní položky. Vyžaduje vlastnictví základní hry.  Maximalizujte svůj postup ve hře.  Nemusíte nakupovat další balíčky karet, vše vyhrajete ve hře.  Dvojnásobné zisky Získávejte z bitevních truhel a střepů dvojnásobné množství odměn.  … (alza.cz)

Dreamscapes: Nightmare's Heir Premium Edition (PC) DIGITAL (389250)

Dreamscapes: Nightmare's Heir Premium Edition (PC) DIGITAL (389250)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Adventura Originální herní svět s více než 40 úrovněmi nabízí 12 miniher a více než 30 filmů a scén ve 3D. Svět hry se mění v jejím průběhu a můžete volit mezi dvěma herními úrovněmi. Jaké intriky Sandman použije? Laura už netrpí kvůli noční můře. Ale navzdory tomu, že se probudila z kómatu před více než dvěma lety, stále ještě nad ní visí hrozba pomsty ze strany Sandmana.… (alza.cz)

Aguilar SL 112 Dorian Grey 2018 Limited Edition

Aguilar SL 112 Dorian Grey 2018 Limited Edition

Baskytarový reprobox AGUILAR SL 112Limitovaná barva pro rok 2018!SL 112 je jeden z velmi mála kompaktních basových kabinetů, které neobětují malé velikosti svůj velký zvuk. V tomto malém balení o váze pouze 11,3 kg dostáváte neodymový reproduktor a klasický a tolik žádaný zvuk boxů Aguilar. Jestliže hledáte kompaktní box, který by ale přesně plnil i ta nenáročnější zvuková kritéria, jste na správné adrese. Technické údaje:• Baskytarový reprobox• Reproduktory: 1x 12“ + tweeter• Rozměry: 38 x 47 x 45 cm (kytary.cz)

Karel Gott, Lucie Bílá – Duety (2018 Edition) – CD

Karel Gott, Lucie Bílá – Duety (2018 Edition) – CD

(supraphonline.cz)

Hrnek Premium I'm limited edition

Hrnek Premium I'm limited edition

. Kvalitní keramický glazovaný hrnek, 320 ml. U nás v ceně i krásný panoramatický potisk. Ukažte se s vlastním potiskem v práci, nebo jen relaxujte doma. (belabel.cz)

Cities: Skylines - Premium Edition - Xbox One Digital (6JN-00040)

Cities: Skylines - Premium Edition - Xbox One Digital (6JN-00040)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: Simulátor 81% Cities: Skylines je výborná budovatelská strategie s úžasnou grafikou a skvělou hratelností. Stavění města je zábavné a lehce mu propadnete. Cities se tím stává povinností pro každého fanouška žánru (xboxweb.cz). Neskutečně zábavný simulátor budování města. Absolutní volnost a intuitivní ovládání s přepracovaným uživatelským prostředím pro Xbox One. Edice Premium… (alza.cz)

Indy & Wich – Hádej kdo (Special Edition 2018) – CD

Indy & Wich – Hádej kdo (Special Edition 2018) – CD

(supraphonline.cz)

Dětské body krátký rukáv premium Evolution Follow

Dětské body krátký rukáv premium Evolution Follow

Parodie na všechny evoluční motivy. Vtipný potisk na tričko pro všechny, kteří už mají evoluce dost.. Kojenecké body s krátkým rukávem, 100% předepraná česaná bavlna ring spun. 3 knoflíky bez příměsi niklu na spodní části. (belabel.cz)

Mortal Kombat 11 Premium Edition (PC) DIGITAL (CZ) (685814)

Mortal Kombat 11 Premium Edition (PC) DIGITAL (CZ) (685814)

Hra pro PC - elektronická licence, žánr: Akční 81% Legendární Mortal Kombat se vrací, tentokrát již s pořadovým číslem 11. Znovu tak na vás čeká spousta známých postav a různorodá prostředí.  Mortal Kombat 11 přináší také nový filmový příběh jako pokračování epické ságy, která spatřila světlo světa před více než 25 lety. Litry krve, vyrvané páteře, rozprsklé mozky, škvařící se maso - to vše je nová hra Mortal Kombat 11. Ještě krvavější… (alza.cz)

Aguilar SL 410X-4 Dorian Grey Limited Edition 2018

Aguilar SL 410X-4 Dorian Grey Limited Edition 2018

Baskytarový reprobox Limitovaná barva pro rok 2018 Dorian GreySL 410x je baskytarový reprobox osazen čtyřmi woofery a tweetererem s nastavitelným crossoverem pro variabilní ovládání basového tónu. Reprobox unese výkon až 800 W, ale při tom si zachovává kompaktní rozměry a hmotnost, která je téměř o polovinu nižší než u běžných 4x 10 kabinetů. Široký frekvenční rozsah nabídne vyvážený zvuk v celém spektru. Technické údaje:• Baskytarový reprobox• Reproduktory: 4x 10“ woofer s neodymovým magnetem, fenolický tweeter• Nastavitelná úroveň tweeteru• Konektory: 1x Speakon, 2x 1“ jack• Materiál: překližka, 12 mm• Gumové chrániče rohů• Frekvenční odezva: 44 Hz- 16 kHz• Rozměry: 603 x 559 x 394 mm (kytary.cz)

Dětské body krátký rukáv premium Evolution Bodybuilder

Dětské body krátký rukáv premium Evolution Bodybuilder

Tak tohle je trochu jiná evoluce, než jakou najdete v klasických učebnicích. Že je posledním článkem Homo Sapiens? Vývoj pokračuje. Nyní je posledním evolučním článkem ten, kdo ovládá posilování! Nadchne všechny kulturisty.. Kojenecké body s krátkým rukávem, 100% předepraná česaná bavlna ring spun. 3 knoflíky bez příměsi niklu na spodní části. (belabel.cz)

Dětské body krátký rukáv premium Evolution Bicycle

Dětské body krátký rukáv premium Evolution Bicycle

Tak tohle je trochu jiná evoluce, než jakou najdete v klasických učebnicích. Že je posledním článkem Homo Sapiens? Vývoj pokračuje. Nyní je posledním evolučním článkem ten, kdo ovládá kolo! Nadchne všechny cyklisty a cyklistky.. Kojenecké body s krátkým rukávem, 100% předepraná česaná bavlna ring spun. 3 knoflíky bez příměsi niklu na spodní části. (belabel.cz)

Dětské body krátký rukáv premium Evolution Lego

Dětské body krátký rukáv premium Evolution Lego

Tak tohle je trochu jiná evoluce, než jakou najdete v učebnicích biologie. I panáček ze stavebnice lego si prošel svým vývojem.. Kojenecké body s krátkým rukávem, 100% předepraná česaná bavlna ring spun. 3 knoflíky bez příměsi niklu na spodní části. (belabel.cz)

Dětské body krátký rukáv premium Evolution Climber

Dětské body krátký rukáv premium Evolution Climber

Patří horolezectví mezi vaše záliby? Ukažte všem, v jaký živočišný druh jste se vyvinul/a.. Kojenecké body s krátkým rukávem, 100% předepraná česaná bavlna ring spun. 3 knoflíky bez příměsi niklu na spodní části. (belabel.cz)

Pánské tričko Premium I'm limited edition

Pánské tričko Premium I'm limited edition

. Pánské tričko prémiové kvality má vyšší gramáž 180g/m² a je vyrobeno ze 100% bavlny. Čtyřvrstvý průkrčník, boční švy, zpevněné skryté švy na ramenou a průkrčníku. Jedná se o tričko z jemného úpletu s kompaktním materiálem. Tričko je velmi příjemné na dotek a skvěle se nosí. Do páru doporučujeme kombinovat s dámským tričkem Premium. (belabel.cz)

Dětské body krátký rukáv premium Evolution Batman

Dětské body krátký rukáv premium Evolution Batman

Tak tohle je trochu jiná evoluce, než jakou najdete v klasických učebnicích. Že je posledním článkem Homo Sapiens? Vývoj pokračuje. Nyní je posledním článkem komiksový hrdina Batman. Temný rytíř povstal.... Kojenecké body s krátkým rukávem, 100% předepraná česaná bavlna ring spun. 3 knoflíky bez příměsi niklu na spodní části. (belabel.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít