Příruční lékárnička se sadou první pomoci

FORCLAZ SADA PRVNÍ POMOCI 500

FORCLAZ SADA PRVNÍ POMOCI 500

Skladná sada, která se vejde kamkoli! (Decathlon.cz)

FORCLAZ SADA PRVNÍ POMOCI 300

FORCLAZ SADA PRVNÍ POMOCI 300

Skladná lékárnička, kterou vezmete kamkoliv! (Decathlon.cz)

FORCLAZ SADA PRVNÍ POMOCI 100

FORCLAZ SADA PRVNÍ POMOCI 100

Skladná sada, která se vejde kamkoli! (Decathlon.cz)

PEANUTS Krabička první pomoci

PEANUTS Krabička první pomoci

Už žádný den bez Snoopyho a jeho životních peripetií: téměř 50 let inspiroval každý den Charles M. Schulz své věrné čtenáře novými příběhy nešťastného Charlieho Browna, jeho svéhlavého psa Snoopyho a ostatních postaviček. Nyní se celý gang vrací do akce, a to v exkluzivní řadě Peanuts od Butlers. Na nádobí, ubrouskách, kuchyňských potřebách, bytových doplňcích, dárkových taškách, sešitech a samozřejmě na plyšových hračkách se budou Vaše oblíbené postavy cítit jako doma. I když si Charlie Brown někdy postěžuje: "Nikdo mě má rád." a Lucy van Pelt zděšeně poznamená: "Ten pes mě políbil!" (Butlers.cz)

Nůž první pomoci Tanto Herbertz Tanto oranžová

Nůž první pomoci Tanto Herbertz Tanto oranžová

Matovaná čepel Tanto z nerezové oceli AISI 420 s částečným pilovitým vroubkováním, lze rychle uvést do pracovní polohy pomocí oboustranné pojistky. Aretace v otevřené poloze pomocí systému Liner Lock. Lícnice z eloxovaného hliníku. Břit na bezpečnostní pásy a drtič skla. (Conrad.cz)

Miradent Krabička první pomoci pro záchranu zubu SOS Dentobox

Miradent Krabička první pomoci pro záchranu zubu SOS Dentobox

Sportovní aktivity nebo hry mohou vést k vylomení nebo rozbití zubů. Úspěch replantace, tj. vsazení zubu do původního lůžka, závisí na čase. Krabička první pomoci představuje inovativní způsob prodloužení životnosti rozbitého nebo vylomeného zubu a zvyšuje pravděpodobnost úspěšné replantace. (Vivantis.cz)

Athena's Aloe vera BIO sprej první pomoci 250 ml

Athena's Aloe vera BIO sprej první pomoci 250 ml

Aloe vera sprej první pomoci BIO Athena's Čistá šťáva z aloe vera v praktickém spreji je ideální přírodní prostředek pro zklidnění podrážděné pokožky pro dospělé i děti. Šťáva z aloe vera z biologického pěstitelství je bohatá na polysacharidy, minerály, vitamíny, enzymy a aminokyseliny. Dokáže pokožce dodat a udržet optimální hydrataci. Použít po bodnutí hmyzem po opalování po spálení sluncem při zarudlé pokožce pod plenami po epilaci po holení při svědění (DRMAX.CZ)

Příručka první pomoci: Pro celou rodinu (978-80-204-3396-1)

Příručka první pomoci: Pro celou rodinu (978-80-204-3396-1)

Kniha – autor Eva Bernatová, 128 stran, česky, pevná s přebalem matná Praktická knížka do domácnosti i na cesty pro celou rodinu. Krok za krokem, přehledně, stručně a systematicky s pomocí názorných ilustrací uvádí laiky do situací, v nichž se mohou nečekaně ocitnout oni nebo lidé z jejich okolí a které budou vyžadovat, aby uměli poskytnout první pomoc. Knížka představuje základní postupy a nejdůležitější kroky jak v případech, kdy je bezprostředně ohrožen lidský život, tak i při méně nebezpečných zraněních, kdy včasný a správný zásah může předejít mnoha pozdějším komplikacím. Poradí, kdy se má nejprve zavolat záchranka a co je třeba udělat do chvíle, než přijede, kdy se můžeme záchrany života nejprve ujmout sami, kdy můžeme postiženého dopravit k lékaři a kdy je bezpečnější svěřit jeho… (Alza.cz)

Salcura Krém první pomoci pro děti Bioskin Junior Outbreak (Rescue…

Salcura Krém první pomoci pro děti Bioskin Junior Outbreak (Rescue Cream) 50 ml

Krém první pomoci pro úlevu a péči při akutních stádiích ekzému, lupénky a různých druhů dermatitid pro děti od tří měsíců. Obsahuje 96 % přírodních složek, kombinaci esenciálních omega mastných kyselin, vitamínů a minerálů. Jedná se o vysoce účinný krém s dlouhodobými účinky! (Vivantis.cz)

Krabička první pomoci: Sám sobě psychologem uzdravujícícm vlastní…

Krabička první pomoci: Sám sobě psychologem uzdravujícícm vlastní duši (978-80-906731-4-4)

Kniha - autor Tomáš Novák, 152 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Krabička první pomoci… a poslední naděje vám poradí, jak postupovat, chcete-li být sami sobě psychologem. Naleznete v ní řadu užitečných postupů, nápadů a testů. Nepřináší-li to nejlepší z Tomáše Nováka, pak určitě to nejpoužitelnější. Tomáš Novák je brněnský soukromý psycholog, který celou svoji odbornou praxi věnoval poradenství; v současnosti se věnuje především nácviku vlídné asertivity, krátké terapii zaměřené na řešení problémů a autogennímu tréninku. Je autorem a spoluautorem téměř devadesáti knih. Součástí knihy je instruktážní CD se třemi variacemi na autogenní trénink. Jeho autory jsou psychologové, kteří osvědčenou relaxační techniku s úspěchem používají: Hana Gistlová, Marcela Kubánková a Tomáš Novák. (Alza.cz)

Schwarzkopf Professional Elixír první pomoci pro poškozené vlasy BC…

Schwarzkopf Professional Elixír první pomoci pro poškozené vlasy BC Repair Rescue (S.O.S Elixir) 100 ml

Třífázová expresní péče pro všechny typy poškozených vlasů. První fáze vyplňuje vnitřní strukturu vlasového vlákna, druhá obnovuje vlas na povrchu a třetí vlasy intenzivně vyživuje. (Vivantis.cz)

LR health & beauty Aloe Vera Sprej "první pomoci" Aloe via (Instant…

LR health & beauty Aloe Vera Sprej "první pomoci" Aloe via (Instant Emergency Spray) 400 ml

Sprej "první pomoci" by měl být součástí každé domácí lékárničky! Sprej má mnohostranné využití: nosní kapky, ideální při začínající rýmě i akutní, neleptá sliznici, tlumí průběh i alergické rýmy - opakovaně aplikujte do dutiny nosní podle potřeby, při kašli nebo bolesti v krku (možné aplikovat 2x stříknout do vlažného čaje dětem i dospělým), velmi účinný na záněty mandlí - vstřikovat nebo kloktat několikrát denně, při bolesti ucha nebo zánětu středního ucha - opakovaně stříkat do uší, na popáleniny (jakékoliv kromě otevřených), zarudlá kůže po nadměrném opalování, při spálení, na odřeniny, drobná zranění, řezné rány, na povrchové rány, proti vypadávaní vlasů, k ošetření kůže po ondulaci a depilaci, na pohmožděná místa, proleženiny, modřiny a naražené místa, pomáhá… (Krasa.cz)

Určení:
bez určení

LR health & beauty Aloe Vera Sprej "první pomoci" Aloe via (Instant…

LR health & beauty Aloe Vera Sprej "první pomoci" Aloe via (Instant Emergency Spray) 400 ml

Sprej "první pomoci" by měl být součástí každé domácí lékárničky! Sprej má mnohostranné využití: nosní kapky, ideální při začínající rýmě i akutní, neleptá sliznici, tlumí průběh i alergické rýmy - opakovaně aplikujte do dutiny nosní podle potřeby, při kašli nebo bolesti v krku (možné aplikovat 2x stříknout do vlažného čaje dětem i dospělým), velmi účinný na záněty mandlí - vstřikovat nebo kloktat několikrát denně, při bolesti ucha nebo zánětu středního ucha - opakovaně stříkat do uší, na popáleniny (jakékoliv kromě otevřených), zarudlá kůže po nadměrném opalování, při spálení, na odřeniny, drobná zranění, řezné rány, na povrchové rány, proti vypadávaní vlasů, k ošetření kůže po ondulaci a depilaci, na pohmožděná místa, proleženiny, modřiny a naražené místa, pomáhá… (Parfemy.cz)

Určení:
bez určení

LR health & beauty Aloe Vera Sprej "první pomoci" Aloe via …

LR health & beauty Aloe Vera Sprej "první pomoci" Aloe via (Instant Emergency Spray) 400 ml

Sprej "první pomoci" by měl být součástí každé domácí lékárničky! Sprej má mnohostranné využití: nosní kapky, ideální při začínající rýmě i akutní, neleptá sliznici, tlumí průběh i alergické rýmy - opakovaně aplikujte do dutiny nosní podle potřeby, při kašli nebo bolesti v krku (možné aplikovat 2x stříknout do vlažného čaje dětem i dospělým), velmi účinný na záněty mandlí - vstřikovat nebo kloktat několikrát denně, při bolesti ucha nebo zánětu středního ucha - opakovaně stříkat do uší, na popáleniny (jakékoliv kromě otevřených), zarudlá kůže po nadměrném opalování, při spálení, na odřeniny, drobná zranění, řezné rány, na povrchové rány, proti vypadávaní vlasů, k ošetření kůže po ondulaci a depilaci, na pohmožděná místa, proleženiny, modřiny a naražené místa, pomáhá… (Vivantis.cz)

Kniha rad první pomoci pro kočky: Jak přecházet, rozeznat a léčit…

Kniha rad první pomoci pro kočky: Jak přecházet, rozeznat a léčit nemoci koček (978-80-7433-053-7)

Kniha – autor Oldřich Štěrba, 112 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Jak vypadá zdravá kočka? Jak předcházet nemocem a podle čeho poznám, že moje kočka je nemocná? Co dělat, jestliže onemocní? Dr. Anette Huhn, veterinární lékařka a odbornice na nemoci koček, podává všem chovatelům a majitelům koček potřebné základní informace k předcházení, rozeznání, posouzení a léčení nejdůležitějších a nejčastějších onemocnění koček. • Stavba těla, tělesné funkce, krmení a péče • Preventivní opatření • Otravy • Infekční nemoci • Choroby kůže, srsti, očí a uší • Nemoci trávicí soustavy • Nemoci dýchacích cest a oběhové soustavy • Onemocnění močových a pohlavních orgánů • Nemoci pohybového ústrojí a nervového systému • Nádory • Poruchy chování (Alza.cz)

Velká kniha rad první pomoci pro psy: Více než 180 rad, které mohou…

Velká kniha rad první pomoci pro psy: Více než 180 rad, které mohou zachránit život vašeho psa (978-80-7433-052-0)

Kniha – autor Harvey Carruthers, 304 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Kniha je praktickým průvodcem v rizikových situacích, do nichž se mohou dostat chovatelé psů. Je rádcem i v preventivní veterinární péči. Autor oslovuje laiky, jimž nabízí srozumitelné rady, jak nejlépe poskytnout první pomoc psům a řešit krizové situace. Srozumitelné rady doprovázejí fotografie, jež zachycují více než 180 možných rizikových situací u psů – včetně těžkého krvácení, zlomenin nohou, hadího uštknutí nebo požití jedovaté rostliny. Zkušený veterinární lékař učí majitele psů, jak se dá při první pomoci improvizovat i bez odborných nebo specializovaných nástrojů, a předkládá nejmodernější veterinární názory a postoje i jejich uvádění do praxe. Tato příručka je naprosto nezbytná pro všechny chovatele… (Alza.cz)

Lékárnička nástěnná plastová prázdná Steriwund

Lékárnička nástěnná plastová prázdná Steriwund

Lékárnička nástěnná plastová prázdná je vybavená držáčkem pro snadné připevnění na stěnu a slouží k úschově zdravotnických prostředků pro poskytnutí první pomoci. (BENU.CZ)

Vozíček se sadou na písek

Vozíček se sadou na písek

Veselý vozíček se sadou je určen pro každého, kdo si rád hraje na pískovišti. Celá sada je krásně barevná a vyrobena z kvalitního plastu. Sada obsahuje: vozíček, kyblík, sítko, lopatka, hrábě, 2 bábovičky. Specifikace: Výrobce: Mochtoys Hmotnost: 570 g Materiál: plast Doporučený věk: 3+ Určení: pro kluky i holky   (Mrakyhracek.cz)

Odměrná nádoba se sadou odměrek

Odměrná nádoba se sadou odměrek

Odměrná nádoba se sadou odměrek Někdy lze dávkovat suroviny od oka – a někdy je potřeba přesné dávkování: Tato odměrná nádoba je skvělou pomůckou pro každého, kdo potřebuje dávkovat množství pevných přísad a tekutin přesně podle receptu. Odměrnou nádobu lze pohodlně mýt v myčce. Promyšlená pomůcka pro každodenní používání Odměrná nádoba má stupnice v ml, oz (uncích) a hrnečcích a pojme až 500 mililitrů. Praktická výlevka dávkování usnadňuje. S pěti odměrkami K odměrné nádobě patří pět vyjímatelných odměrek pro přesné dávkování. Odměrky lze úsporně uchovávat na spodní straně držadla: Odměrka pro 1/4 lžičky Odměrka pro 1/2 lžičky Odměrka pro 1 lžičku Odměrka pro 1 lžíci Odměrka pro 1 hrnek Barva: Červená a průhledná Materiál: Plast Rozměry: Průměr velké odměrné nádoby cca 13… (Tchibo - CZ)

Vozíček se sadou na písek

Vozíček se sadou na písek

Veselý vozíček se sadou je určen pro každého, kdo si rád hraje na pískovišti.Celá sada je krásně barevná a vyrobena z kvalitního plastu.Sada obsahuje: vozíček, kyblík, sítko, lopatka, hrábě, 2 bábovičky.Specifikace:Výrobce: MochtoysHmotnost: 570 gMateriál: plastDoporučený věk: 3+Určení: pro kluky i holky (Fonetip.cz)

Kabelová průchodka se sadou šroubů

Kabelová průchodka se sadou šroubů

Kabelová průchodka se sadou šroubů. (Nakup-nabytek.cz)

Síťový adaptér Dehner se sadou adatérů

Síťový adaptér Dehner se sadou adatérů

Síťový adaptér Dehner se sadou adatérů (Conrad.cz)

Síťový adaptér dehner se sadou adatérů

Síťový adaptér dehner se sadou adatérů

Technické parametryHodnotaTyp (výrobce)Napájecí zdroj s vyměnitelnou zástrčkou EURO/USAZástrčka (síťový adaptér)Napájecí konektor 5.5/2.1Vstupní napětí115 V/AC · 230 V/ACTyp napájecího adaptéru (kategorie)Zásuvkový napájecí adaptér, stále napětíMísto použitíZásuvkaVýstupní napětí12 V/DCVýstupní proud (max.)1000 mAVybaveníVýstupní napětíPro spotřebiče do max.výkonu (Fonetip.cz)

Výkon:
12 W
Počet výstupů:
1 x
Hmotnost:
120 g
Šířka:
46 mm
výška:
35 mm
Distribuce:
CZ

Motolékárnička - dle vyhlášky 341/2014 Sb.

Motolékárnička - dle vyhlášky 341/2014 Sb.

Lékárnička obsahuje základní vybavení, které je nezbytné pro poskytunutí první pomoci do doby, než přijede lékař. Je určena pro motoristy. Lékárnička by měla být součástí každého motocyklu.Motolékárnička má rozměr 150 x 200 x 40 mm. (BENU.CZ)

Autolékárna I-náplň-vyhláška 341/2014 Sb.

Autolékárna I-náplň-vyhláška 341/2014 Sb.

Autolékárnička je povinnou výbavou každého motorového vozidla, slouží k podání první pomoci. Náplň autolékárny splňuje vyhlášku č. 341/2014 sb. Lékárnička obsahuje sterilní zdravotnický materiál, sterilizace je prováděna gamazářením nebo plynem. Jedná se o náplň k autolékárničce. (BENU.CZ)

Autolékárna I-náplň-vyhláška č. 206/2018 Sb.

Autolékárna I-náplň-vyhláška č. 206/2018 Sb.

Autolékárnička je povinnou výbavou každého motorového vozidla, slouží k podání první pomoci. Náplň autolékárny splňuje vyhlášku č. 341/2014 sb. Lékárnička obsahuje sterilní zdravotnický materiál, sterilizace je prováděna gamazářením nebo plynem. Jedná se o náplň k autolékárničce. (BENU.CZ)

Nůžky do lékárničky - se sklonem

Nůžky do lékárničky - se sklonem

Nůžky do lékárničky o délce 15 cm se sklonem slouží k první pomoci při úrazu ke stříhání zdravotnického materiálu (obvazů, obinadel, náplastí) nebo i k přestřižení bezpečnostního pásu ve vozidle. (BENU.CZ)

Autolékárna I.-polštářek-vyhláška 341/2014 Sb.

Autolékárna I.-polštářek-vyhláška 341/2014 Sb.

Autolékárnička je povinnou výbavou každého motorového vozidla, slouží k podání první pomoci. Náplň autolékárničky splňuje vyhlášku č. 341/2014 sb. Lékárnička obsahuje sterilní zdravotnický materiál, sterilizace je prováděna gamazářením nebo plynem. Obsah autolékárničky je v praktickém polštáři se zipem. (BENU.CZ)

Mikro ráčna Toolcraft se sadou 8 bitů

Mikro ráčna Toolcraft se sadou 8 bitů

Velmi vhodné pro šroubování na špatně dostupných místech. (Conrad.cz)

Ráčna se sadou bitů PROSKIT SD-9701M

Ráčna se sadou bitů PROSKIT SD-9701M

Ráčna se sadou bitů PROSKIT SD-9701M Rukojeť šroubováku má tvar T pro menší únavu prstů, dále tvrdé PP jádro s měkkou a neklouzavou TPR rukojetí pro vyšší kroutivý moment a pohodlné použití. T držadlo s množstvím nástrčkových hlavic a šroubovákových bitů pro různá použití. Čepel je vyrobena z odolné oceli s magnetickým držákem bitů pro jejich snadnou výměnu. Ideální pro opravy na automobilech, doma, v obchodě, dílně a na dalších místech. Obsah balení: Nástrčné hlavice: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 mm Křížové PH2, PH3 Torx T15, T20 Pozidrive PZ1, PZ2 Hex 4.0, 5.0 mm 1 ks T rukojeť s držákem bitů 50 mm dlouhý adaptér. (Velkykosik.cz)

ORTLIEB First Aid Kit Regular Yellow

ORTLIEB First Aid Kit Regular Yellow

Lékárnička ve vodotěsném obalu.. Bez čeho by se žádný výlet neměl obejít? Bez lékárničky! Ta od ORTLIEBu je z maximálně odolného materiálu, nepromokne ani v nepřiznivých podmínkách, a tím je zaručeno, že zdravotnický materiál bude vždy suchý a použitelný. Ocení zejména outdooroví nadšenci. - vodotěsné pouzdro z nylonové tkaniny s polyuretanovým zátěrem - rolovací uzávěr - lze připevnit k batohu, sedátku na kole, opasku, atd. - vhodné pro všechny druhy sportů - PVC free - vyrobeno v Německu - obsah: brožura první pomoci, pár chirurgických rukavic, dva balíčky obinadel, 5m zdravotnická páska, sada náplastí (Bagalio.cz)

Autolékárna I-kufřík-vyhláška 341/2014 Sb.

Autolékárna I-kufřík-vyhláška 341/2014 Sb.

Autolékárnička je povinnou výbavou každého motorového vozidla, slouží k podání první pomoci. Náplň autolékárničky splňuje vyhlášku č. 341/2002Sb., přílohy č. 14 v platném znění, změněné vyhláškou 341/2014 Sb. Lékárnička v plastovém kufříku je vybavena všemi potřebami pro první pomoc pro řidiče automobilů. (BENU.CZ)

Tatonka First Aid Compact red

Tatonka First Aid Compact red

Cestovní lékárnička s vybavením pro poskytnutí první pomoci. Obsah: - obvaz velký - trojcípý šátek viskozový - krycí gázu 10x10cm - 2x sterilní krycí náplast 10x6cm - 4x elastická náplast 10x6cm - leukoplast 5mx1,25cm - 5x náplast 7,2x2,5cm - nouzovou krycí folii 160x210cm - pinzetu 9cm - nůžky - 10x jednorázovou alkoholovou desinfekci - 2 páry vinilových rukavic (Bagalio.cz)

Nůžky medicinské 15cm se sklonem - první pomoc

Nůžky medicinské 15cm se sklonem - první pomoc

Medicínské nůžky se sklonem jsou zahnuté nůžky určené pro všechny lékárničky první pomoci, především pro vybavení autolékárniček. Nůžky slouží k přestřižení obvazu, náplastí, ale i bezpečnostního pásu.Délka nůžek je 15 cm, hroty jsou tupé a materiál je kov s antikorozní úpravou. (BENU.CZ)

Motolékárníčka Štěpař, textilní, 182/2011

Motolékárníčka Štěpař, textilní, 182/2011

Základní vybavení lékárničky pro poskytnutí první pomoci do příjezdu lékaře. Obsahuje: obvaz hotový s 1 polštářkem, obvaz hotový se 2 polštářky, šátek trojcípý 960 x 1360 x 960 mm, náplast s polštářkem 8cm x 4cm 3ks, obinadlo škrtící pryžové 60 x 1250 mm, rukavice pryžové chirurgické v obalu. (Docsimon.cz)

hmotnost:
0 kg
Dodavatel na trh:
ING.VÁCLAV ŠTĚPAŘ
Výrobce:
ING.VÁCLAV ŠTĚPAŘ
Pro:
Pro muže, Pro ženy

Vrtačka Bosch/Klein mini se sadou ručního nářadí

Vrtačka Bosch/Klein mini se sadou ručního nářadí

Vrtačka Bosch se sadou ručního nářadí a plastovém kufříku. (Kasa.cz)

hmotnost:
1.13 kg

WATER JEL BJ Gel na popáleniny 80 ml

WATER JEL BJ Gel na popáleniny 80 ml

WATER JEL je gel, který pomáhá tišit bolest. Je určený k okamžité první pomoci při opaření či popálení. Přináší rychlou úlevu, má chladivý účinek a pokožku zklidňuje. Pomáhá při všech typech menších popálení a navíc zabraňuje infekci. Přípravek by neměl chybět v žádné domácí lékárničce. (BENU.CZ)

Nůžky do lékárničky 110 mm

Nůžky do lékárničky 110 mm

Nůžky do lékárničky jsou vyrobeny z nerezavějící oceli. Nůžky nenechávejte dlouhodobě vystaveny působení alkalických roztoků, kyselin a minerálů. Nůžky jsou vhodné do všech typů lékárniček. Mají tupé zakončení. Vhodné do všech typů lékárniček Kvalitní materiál (nerezavějící ocel) Použití: Nůžky můžete používat při první pomoci ke stříhání obvazového materiálu nebo i k přestřihnutí bezpečnostního pásu ve vozidle. (DRMAX.CZ)

Blomus Nástěnná lékárnička s dvířky MEDICO

Blomus Nástěnná lékárnička s dvířky MEDICO

Nerezová nástěnná lékárnička MEDICO je praktickým úložným prostorem pro léčiva a zdravotní potřeby. Nástěnnou skříňku první pomoci je vhodné účelově upevnit mimo dosah dětí. Elegantní ztvárnění je nenápadné a nenaruší styl vašeho interiéru. Díky použitým materiálům je možno ji umístit i v místech s vyšší vlhkostí. Vyrobena nerezové oceli a pískovaného bezpečnostního skla S jednou dělící poličkou Uzavírací mechanismus na magnet Rozměr: výška 35 cm, šířka 35 cm, hloubka 12 cm Dodávána včetně montážního materiálu Možnost přikoupení lepící sady 2FIX Německá společnost Blomus vytváří luxusní výrobky pro každodenní život. Nejde jen o samoúčelný design. Ve svých produktech harmonizuje funkci a formu, kombinuje jednoduchost s krásou materiálu. (Kulina.cz)

Pila Alligator 430mm DeWalt, se sadou pilových listů DT2975

Pila Alligator 430mm DeWalt, se sadou pilových listů DT2975

Pila Alligator DeWALT DWE399 Pila Alligator DeWALT DWE399 430mm 1700W se sadou plátků DT2975 pro snadné řezy do Porobetonu, sádry a tvárnic Yali nebo Ytong. Ideální pro řezání lehkých betonů (pórovitých betonů) a sádrokartonu Výkonný motor vyhovuje všem provozním požadavkům Dva protiběžné trvanlivé pilové listy se pohybují v opačných směrech, a tak zamezují pohybu materiálu při řezání Převodová skříň a ložiska s ochranou proti vnikání prachu zaručují dlouhodobý provoz Skříň z hořčíkové slitiny zaručuje nízkou hmotnost a dlouhou životnost Odjišťovací spínač a brzda pilových listů zvyšují bezpečnost Snadná a rychlá výměna pilového listu zkracuje prostoje Ergonomický design a gumový povrch rukojetí usnadňují práci a zmenšují únavu Rozsah dodávky DWE399 Sada pilových listů DT2975 pro… (Torriacars.cz)

Lékárnička - nástěnná s výbavou ZM 20 mobilní

Lékárnička - nástěnná s výbavou ZM 20 mobilní

Nástěnná mobilní lékárnička obsahuje 1 ks gázy 7,5 x 7,5 cm, 1 ks mediplastu 2,5 cm x 5 m, 1 ks mediplastu rychloobvaz 6 cm x 1 m, 1 ks sterilního obinadla 6 cm x 5 m, 2 ks sterilního obinadla 10 cm x 5 m, 5 ks obvazu hotového s 1 polštářkem, 5 ks obvazu hotového s 2 polštářky, 2 ks třícípého šátku, 1 ks karty první pomoci, 1 ks resuscitační roušky, 1 ks lékařského teploměru v pouzdře, 1 ks vaty obvazové skládané, 1 ks pryžového obinadla, 1 ks nůžek, 1 ks pinzety, 1 ks roušky plast 20x20 cm/. 0,05 mm, 2 páry rukavic v obalu. Rozměry lékárničky jsou 260 x 170 x 80 mm. (BENU.CZ)

SIKU Farmer - Traktor Deutz se sadou přívěsů Joskin, 1:87

SIKU Farmer - Traktor Deutz se sadou přívěsů Joskin, 1:87

Nový Agrotron X720 od výrobce zemědělských strojů Deutz je spolu s vlekem a třemi různými nástavbami ze série Joskin Cargo speciální sadou. Můžete si vybrat, zda-li vyjedete s vlekem na siláž, na hnojivo nebo chlévskou mrvu. Tyto nástavby se upevňují na jedno univerzální šasi vleku a pokud se zrovna nepoužívají, jsou postaveny na podpěrách. Kromě cisterny jsou ostatní vozy sady vyrobeny převážně z kovu s jemnými detaily a potiskem. Měřítko:  1:87 Rozměr: 28 x 13,1 x 5,1 cm Věk: 3+ Modely Siku díky svému zpracování jsou vhodné téměř pro v&scaron… (Mrakyhracek.cz)

Let's Play Barevný vozík se sadou na písečné hrátky zelený

Let's Play Barevný vozík se sadou na písečné hrátky zelený

Tato barevná sada na písečné hrátky je uložena v praktickém veselém vozíku, ve kterém si malí stavitelé mohou nářadí dovézt až na pláž. Součástí je vše pro skvělou stavitelskou zábavu. Specifikace: Sada je uložena v praktickém pestrobarevném vozíku s koly. Vyrobeno z kvalitního a nezávadného plastu. Rozměry balení: 43× 25× 17 cm. Vhodné pro děti od 3 let. Sada obsahuje: vozík s velkým sítem lopatku konvici hrabičky Let's play – neboli „pojďme si hrát" je dlouhé roky zavedená značka zahrnující širokou nabídku hraček pro děti v předškolním věku. Přináší do světa hraček řadu kreativních a velice zajímavých modelů. Značka Let's play klade důraz především na kvalitní, ale také zdravotně nezávadný materiál. Hračky nabízí zvýšenou odolnost a dlouhou životnost. Nejen díky… (Prodeti.cz)

Určení:
Dětské
Barva:
Barevná

Lékárnička - nástěnná-výměn.náplň ZM 30-30 osob

Lékárnička - nástěnná-výměn.náplň ZM 30-30 osob

Náplň nástěnné lékárny s náplní pro firmy a provozovny do 30 osob vybavena zdravotnickým materiálem. Balení obsahuje gázu 7,5 x 7,5 cm 15 ks, 3x mediplast 2,5 cm x 5 m, mediplast 8x4 cm 12 ks, mediplast rychloobvaz 6 cm x 1 m, plastovou roušku, 2x sterilní obinadlo 6 cm x 5 m, 3x sterilní obinadlo 10 cm x 5 m, obvaz s 1 polštářkem 7 ks, obvaz se 2 polštářky 7 ks, 3x třícípý šátek, příručku první pomoci, resuscitační roušku, teploměr, 2x obvazovou skládanou vatu 50 g, 3 páry rukavic, 2x pryžové škrtidlo 60x1250 mm, nůžky a pinzetu. (BENU.CZ)

Lékárnička Plastový kufřík s náplní pro 5 osob

Lékárnička Plastový kufřík s náplní pro 5 osob

Lékárnička v plastovém obalu s držadlem, lehká a mobilní. Je vybavena základními zdravotnickými prostředky pro první pomoc, určeno pro 5 osob. Obsahuje: Gáza 7,5 x 7,5 cm-5ks 1ks, Mediplast 2,5 cm x 5 m 1ks, Mediplast rychloobvaz 8 x 4cm/6 1ks, nůžky 1ks, obinadlo sterilní 10 cm x 5 m 2ks, obvaz hotový s 1 polštářkem 2ks, šátek trojcípý 1ks, příručka první pomoci 1ks, rouška resuscitační 1ks, špendlík zavírací 2ks, vata obvazová skládaná 50g, rukavice v obalu 1 pár, pryžové obinadlo (škrtidlo) 70cm 1ks, rouška plast 20x20cm/0,05mm 1ks, pinzeta 1ks. (Docsimon.cz)

Dodavatel na trh:
ING.VÁCLAV ŠTĚPAŘ
Výrobce:
ING.VÁCLAV ŠTĚPAŘ
Pro:
Pro muže, Pro ženy
Určení:
unisex
hmotnost:
0 kg

SIKU Farmer 1848 - Traktor Deutz se sadou přívěsů Joskin, 1:87

SIKU Farmer 1848 - Traktor Deutz se sadou přívěsů Joskin, 1:87

Traktor Deutz Agrotron X720 v měřítku 1:87 čeká na kluky, kteří majízájem poznat vozy zemědělské techniky. Traktor k sobě má tři různénástavby série Joskin Cargo. Řidiči tohoto traktoru za něj mohou zapojitcisternu, vůz na seno nebo sklápěcí vůz. Kvalitní propracování modelu jezajištěno renomovaným německým výrobcem Siku. Technické parametry: Vhodné pro děti od 3 let (Feedo.cz)

Capital Sports Sit'n Curl, Sit Up lavička se sadou činek

Capital Sports Sit'n Curl, Sit Up lavička se sadou činek

Pro všechny, kteří chtějí procvičit a posilovat svalstvo v pohodlí domova, je určena tato multifunkční lavička od výrobce Capital Sports. Základní funkce lavičky spočívají v posilování břišního svalstva, konkrétně cviky Sit Up (sklapovačky) a Back Raises (zvedání zad v leže). Lavička se hodí i jako Curlbank na procvičování bicepsů činkami. Sit Up lavička umožňuje širokou škálu cvičení na posilování břicha. Individuální přizpůsobení a nastavení stupně zátěže - polstrované podpěry nohou (3 výškové pozice) i plocha na ležení (4 výškové pozice). V kombinaci s Curl podpěrami se lavička dokonale hodí na procvičování tzv. Back Raises - zdvihy zad v leže. Pro všechny, kteří chtějí ostatních ohromit vypracovanými rameny, je k dispozici sada krátkých činek, které sestávají z 2 x 2,5 kg tyčí a 4… (Electronic-star.cz)

Tatonka First Aid Complete red

Tatonka First Aid Complete red

Lékárnička vhodná pro všechny outdoorové aktivity.. Důležitý společník pro horolezce a další horské nadšence. Ideální až pro čtyřčlenné skupiny. - rukojeť pro snadné přenášení - uzavírání na zip - na zadní straně smyčky pro upevnění k opasku - nepřilnavé krytí 10 x 10 cm - střední obvaz - velký obvaz - náplast 50 x 6 cm - fixační náplast - tejpovací páska 10 m x 2,5 cm - nůžky - pinzeta 9 cm - dva páry gumových rukavic - trojcípý šátek - obvaz 60 x 80 cm - thermofolie - instrukce pro poskytnutí první pomoci - kontrolní seznam - 10x jednorázová alkoholová dezinfekce (Bagalio.cz)

CRYOSFARMA 12x12cm gelový studený/teplý obklad 2ks

CRYOSFARMA 12x12cm gelový studený/teplý obklad 2ks

Gelový sáček se doporučuje jako základní vybavení lékárniček s první pomocí. Slouží jako opakovatelně použitelný chladivý nebo hřejivý obklad pro domácí i ústavní péči. Je vhodný při nevolnostech, mdlobách, popáleninách, bolestech měkkých tkání a svalů, pohmožděninách a drobných poraněních. Pomůže zklidnit pooperační rány a zmírnit otoky. Horký nebo studený gelový sáček pro opakované použití zůstává měkký a poddajný i po zmrazení.Rozměr obkladu je 12 x 12 cm. Balení obsahuje 2 kusy obkladu. (BENU.CZ)

Autolékárnička plast vyhl.č.206/2018 Steriwund

Autolékárnička plast vyhl.č.206/2018 Steriwund

Autolékárnička je povinnou výbavou každého motorového vozidla, slouží k podání první pomoci. Obsah autolékárničky Steriwund splňuje vyhlášku č. 341/2014 sb. a je zabalen v plastovém obalu a pokryt fólií. Lékárnička obsahuje sterilní zdravotnický materiál, sterilizace je prováděna gamazářením nebo plynem.Balení obsahuje obvaz s 1 polštářkem 3x, obvaz se 2 polštářky 3x, trojcípý šátek z netkané látky 2x, hladkou náplast v cívce 1x, hladkou náplast 6ks v 1 obalu, škrtící pryžové obinadlo 1x, plastovou roušku 1x, pryžové chirurgické rukavice v obalu 1x, nerezové zahnuté nůžky se zaoblenými hroty 1x, isotermickou fólii 1x. (BENU.CZ)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít