Premiumcord vysokorychlostni hdmi kabel s ethernetem bily 1 5m

Kabel PremiumCord HDMI, pozlacený, High speed, s ethernetem, 2m černý…

Kabel PremiumCord HDMI, pozlacený, High speed, s ethernetem, 2m černý (kphdme2)

propojovací kabel • vhodný k přenosu audiovizuálního signálu • 2× HDMI • pozlacené konektory • podpora 4K rozlišení • přenosová rychlost 10,2 Gb/s • třívrstvý • vysoce kvalitní stínění • délka 2 m Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Kabel GoGEN HDMI 1.4, 5m, pozlacený, High speed, s ethernetem černý

Kabel GoGEN HDMI 1.4, 5m, pozlacený, High speed, s ethernetem černý

GoGEN HDMI 1.4, 5 m Propojovacím HDMI kabelem od firmy GoGEN kvalitně propojíte zdroj audiovizuálního signálu se zobrazovacím zařízením. Součástí kabelu jsou konektory HDMI s pozlacenými kontakty. Kabel podporuje ethernet až do rychlosti 100 Mbit/s, zvládne přenášet obraz v UHD 4K rozlišení a výborně se hodí také pro 3D přenos. Celková délka činí 5 m a může se tak chlubit dostatečným dosahem takřka kamkoliv. (euronics.cz)

Kabel GoGEN HDMI 1.4, 5m, pozlacený, High speed, s ethernetem černý

Kabel GoGEN HDMI 1.4, 5m, pozlacený, High speed, s ethernetem černý

Kabel GoGEN HDMI 1.4, 5 m Propojovacím HDMI kabelem GoGEN kvalitně spojíte vysílač audiovizuálního signálu spolu se zobrazovacím zařízením. Na obou koncích kabelu najdete HDMI konektory verze 1.4, které jsou navíc pozlaceny kvůli lepšímu kontaktu. Kabel umožňuje vysokorychlostní přenos pro ethernetovou síť a to až do rychlosti 100 Mbit/s. Pomocí GoGEN HDMI si také užijete videa v prvotřídní Ultra HD kvalitě díky podpoře rozlišení 4K. Celková délka kabelu je 5 metrů. (euronics.cz)

Kabel GoGEN HDMI 1.4, 5m, pozlacený, High speed, s ethernetem černý …

Kabel GoGEN HDMI 1.4, 5m, pozlacený, High speed, s ethernetem černý (GOGHDMI500MM02)

HDMI kabel • verze 1.4 • ethernet o rychlosti 100 Mbit/s • pozlacené konektory • Ultra HD 4K • délka kabelu 5 m Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Kabel GoGEN HDMI 1.4, 5m, pozlacený, High speed, s ethernetem černý …

Kabel GoGEN HDMI 1.4, 5m, pozlacený, High speed, s ethernetem černý (GOGHDMI500MM03)

propojovací HDMI kabel • 2× HDMI konektor • délka 5 m • verze HDMI 1.4 • Ethernet až 100 Mbit/s • podpora UHD 4K • vhodný pro přenos 3D • pozlacené kontakty Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Hdmi kabel s ethernetem, 8 m, černý, inakustik

Hdmi kabel s ethernetem, 8 m, černý, inakustik

High Speed HDMI kabel s Ethernetem z řady Inakustik Premium, podporuje všechny HD audio formáty a rozlišení až 2160p (4K). Masivní vodiče mají trojité stínění. Kontakty pozlacené 24karátovým zlatem pro optimální datový přenos. Je vhodný pro připojení digitálních AV zařízení (např. DVD, HD-DVD nebo Blu-Ray přehrávač, herní konzole) k plochému televizoru nebo projektoru.Technické parametryHodnotaVerze kabeluHDMI-Standard s EthernetemProvedení kabelu (kategorie)TV, monitor kabelStíněníStínění pletivem a fóliíTok signálu (konektor A na B)Obousměrný (bi)Délka kabelu8 mMateriál vodiče v kabelechMěďKabelové použitíTV, monitorVlastnosti kabeluAudio Return Channel · lze šroubovat · opletený · Ultra HD (4K) HDMITyp konektoru (příp. výstup)HDMI zástrčkaTyp konektoru (příp. vstup)HDMI zástrčkaForma… (fonetip.cz)

High Speed HDMI prodlužovací kabel s ethernetem, 1 m

High Speed HDMI prodlužovací kabel s ethernetem, 1 m

Pomocí tohoto kabelu můžete prodloužit Vaše stávající HDMI kabely o 1 m. Pozlacené kontakty slouží pro optimální vodivost. Zpětný audio kanál (ARC)·Podpora Ethernetu·3D přehrávání s rozlišením až 1080p·4x vyšší rozlišení než 1080p (max 4096 x 2160 při 24 Hz)·Deep Color·V souladu s HDCP (conrad.cz)

Speaka hdmi kabel s ethernetem, úhlový, 1,8 m, černý

Speaka hdmi kabel s ethernetem, úhlový, 1,8 m, černý

Ať již při umístění v TV stolku nebo při montáži na zeď, zapojení tohoto kabelu není problém ani v malých prostorech. Neuvěřitelně tenký kabel lze zapojit i při vzdálenosti pouhý 1 cm od zdi. Protože HDMI kabel podporuje také ethernet, nebudete potřebovat ani žádný síťový kabel. Samozřejmě je nezbytné, aby obě připojená zařízení podporovala tuto funkci.Technické parametryHodnotaVerze kabeluHDMI-High Speed s EthernetemProvedení kabelu (kategorie)TV, monitor kabelStíněníFoliové stíněníTok signálu (konektor A na B)Obousměrný (bi)Délka kabelu1.80 mKabelové použitíTV, monitorVlastnosti kabeluAudio Return Channel · lze šroubovat · Ultra HD (4K) HDMITyp konektoru (příp. výstup)HDMI zástrčkaTyp konektoru (příp. vstup)HDMI zástrčkaForma kabeluKulatýPočet konektorů A1 xPočet svorek B1 xOptické… (fonetip.cz)

Speaka high speed hdmi kabel s ethernetem, 1,5 m

Speaka high speed hdmi kabel s ethernetem, 1,5 m

Kabel HDMI nejnovější generace (2011). Tento HDMI kabel je optimání pro Váš zážitek ze zvuku a obrazu, bez ohledu na to, zda se jedná o 2D či 3D. S tímto HDMI kabelem jste připraveni i na budoucnost, protože podporuje rozlišení až 4096 x 2048 pixelů. Vzhledem k podpoře ethernetu činí tento HDMI kabel nákup dalšího síťového kabelu zbytečným. Podmínkou samozřejmě je, že obě připojená zařízení toto podporují. Plochý zahnutý konektor umožňuje montáž za roh a je ideální do stísněných prostor.Technické parametryHodnotaVerze kabeluHDMI-High Speed s EthernetemProvedení kabelu (kategorie)TV, monitor kabelStíněníStínění pletivem a fóliíTok signálu (konektor A na B)Obousměrný (bi)Délka kabelu1.50 mKabelové použitíTV, monitorVlastnosti kabeluAudio Return Channel · lze šroubovat · Ultra HD (4K)… (fonetip.cz)

Speaka high speed hdmi kabel s ethernetem, 3 m

Speaka high speed hdmi kabel s ethernetem, 3 m

Díky polohovatelným zástrčkám lze připojit i těžko dostupná HDMI zařízení. Konektory lze ohýbat a otáčet ve dvou směrech.Technické parametryHodnotaVerze kabeluHDMI-High Speed s EthernetemProvedení kabelu (kategorie)TV, monitor kabelStíněníStínění pletivem a fóliíTok signálu (konektor A na B)Obousměrný (bi)Délka kabelu3 mKabelové použitíTV, monitorVlastnosti kabeluAudio Return Channel · lze šroubovat · Ultra HD (4K) HDMITyp konektoru (příp. výstup)HDMI zástrčkaTyp konektoru (příp. vstup)HDMI zástrčkaForma kabeluKulatýPočet konektorů A1 xPočet svorek B1 xOptické rozlišení videa3840 x 2160 pxBarvaČernáAWG30Typ konektoruOtočný · oboustranně zahnutýProvedení kabeluKabelTyp připojeníHDMIVlastnosti4K (2160p) při 50 & 60 HzAž 32 audio kanálůAudio samplovací frekvence až 1536 KHzParalelní přenos… (fonetip.cz)

SpeaKa HDMI kabel s ethernetem, úhlový, 0,9 m, černý

SpeaKa HDMI kabel s ethernetem, úhlový, 0,9 m, černý

Tento velmi krátký HDMI kabel se zahnutým konektorem umožňuje snadné a přehledné propojení např. vašeho mediálního centra s TV přijímačem. Mimořádně tenký konektor zabírá pouze 1 cm a je proto ideální do malých TV stolků. Také u televize zavěšené na zdi stačí vzdálenost od zdi pouze 1 cm. Protože HDMI kabel podporuje také ethernet, nebudete potřebovat ani žádný síťový kabel. Samozřejmě je nezbytné, aby obě připojená zařízení podporovala tuto funkci. HDMI zástrčka zahnutá o 90°·S ethernetovým kanálem·Podpora 3D·Umožňuje rozlišení až 4K2K při 30 Hz·Pozlacené kontakty HDMI® je registrovaná známka společnosti HDMI Licensing L.L.C. (conrad.cz)

SpeaKa HDMI kabel s ethernetem, úhlový, 1,8 m, černý

SpeaKa HDMI kabel s ethernetem, úhlový, 1,8 m, černý

Ať již při umístění v TV stolku nebo při montáži na zeď, zapojení tohoto kabelu není problém ani v malých prostorech. Neuvěřitelně tenký kabel lze zapojit i při vzdálenosti pouhý 1 cm od zdi. Protože HDMI kabel podporuje také ethernet, nebudete potřebovat ani žádný síťový kabel. Samozřejmě je nezbytné, aby obě připojená zařízení podporovala tuto funkci. HDMI zástrčka zahnutá o 90°·S kanálem ethernet·Podpora 3D·Podporuje rozlišení až 1080p a 1920x1200 pixelů·S pozlacenými kontakty (conrad.cz)

PremiumCord kabel HDMI - DVI-D, M/M, 5m

PremiumCord kabel HDMI - DVI-D, M/M, 5m

Vysoce kvalitní propojovací kabel pro připojení audio/video zařízení s konektorem DVI k zobrazovači s rozhraním HDMI. Lze tak připojit např. DVD přehrávač nebo počítač s moderní grafickou kartou s DVI rozhraním k velkoplošným televizorům nebo projektorům s rozhraním HDMI. Přenos signálu je stoprocentně digitální a bez jakékoli ztráty kvality. Kabel je dvojitě stíněný. (mall.cz)

Speaka high speed hdmi kabel s ethernetem, úhlový, 5 m

Speaka high speed hdmi kabel s ethernetem, úhlový, 5 m

Díky polohovatelným zástrčkám lze připojit i těžko dostupná HDMI zařízení. Konektory lze ohýbat a otáčet ve dvou směrech.Technické parametryHodnotaVerze kabeluHDMI-High Speed s EthernetemProvedení kabelu (kategorie)TV, monitor kabelStíněníStínění pletivem a fóliíTok signálu (konektor A na B)Obousměrný (bi)Délka kabelu5 mKabelové použitíTV, monitorVlastnosti kabeluAudio Return Channel · lze šroubovatTyp konektoru (příp. výstup)HDMI zástrčkaTyp konektoru (příp. vstup)HDMI zástrčkaForma kabeluKulatýPočet konektorů A1 xPočet svorek B1 xOptické rozlišení videa3840 x 2160 pxBarvaČernáAWG30Typ konektoruOtočný · oboustranně zahnutýProvedení kabeluKabelTyp připojeníHDMIVlastnosti720p: ano1080i: ano1080p: ano4k x 2k: anoVhodný pro 3D: anoZpětný audiokanál: anoKanál Ethernetu: anoPřenosová rychlost:… (fonetip.cz)

Hdmi kabel s ethernetem, vidlice ? Vidlice, 5 m, černý, inakustik

Hdmi kabel s ethernetem, vidlice ? Vidlice, 5 m, černý, inakustik

High Speed HDMI kabel s ethernetem z řady Inakustik Star podporuje všechny HD audio formáty a rozlišení až 2160p (4K). Kontakty pozlacené 24karátovým zlatem pro optimální kontakt. Je vhodný pro připojení AV komponent (např. DVD, BluRay přehrávač nebo herní konzole) k TV nebo projektoru.Technické parametryHodnotaVerze kabeluHDMI-Standard s EthernetemProvedení kabelu (kategorie)TV, monitor kabelStíněníStínění pletivem a fóliíTok signálu (konektor A na B)Obousměrný (bi)Délka kabelu5 mMateriál vodiče v kabelechMěďKabelové použitíTV, monitorVlastnosti kabeluAudio Return Channel · lze šroubovat · Ultra HD (4K) HDMITyp konektoru (příp. výstup)HDMI zástrčkaTyp konektoru (příp. vstup)HDMI zástrčkaForma kabeluKulatýPočet konektorů A1 xPočet svorek B1 xOptické rozlišení videa3840 x 2160… (fonetip.cz)

Hdmi kabel s ethernetem, vidlice ? Vidlice, 3 m, černý, inakustik

Hdmi kabel s ethernetem, vidlice ? Vidlice, 3 m, černý, inakustik

High Speed HDMI kabel s ethernetem z řady Inakustik Star podporuje všechna HD audio a rozlišení až 2160p (4K). Konektory pozlacené 24karátovým zlatem pro optimální kontakt. Je vhodný pro připojení AV komponent (např. DVD, BulRay přehrávač nebo herní konzole) k TV nebo projektoru.Technické parametryHodnotaVerze kabeluHDMI-High Speed s EthernetemProvedení kabelu (kategorie)TV, monitor kabelStíněníStínění pletivem a fóliíTok signálu (konektor A na B)Obousměrný (bi)Délka kabelu3 mMateriál vodiče v kabelechMěďKabelové použitíTV, monitorVlastnosti kabeluAudio Return Channel · lze šroubovat · Ultra HD (4K) HDMITyp konektoru (příp. výstup)HDMI zástrčkaTyp konektoru (příp. vstup)HDMI zástrčkaForma kabeluKulatýPočet konektorů A1 xPočet svorek B1 xOptické rozlišení videa3840 x 2160… (fonetip.cz)

Speaka high speed hdmi kabel s ethernetem, úhlový, 2 m

Speaka high speed hdmi kabel s ethernetem, úhlový, 2 m

Díky oběma zahnutým zástrčkám lze připojit i těžko dostupná HDMI zařízení. Konektory lze ohýbat a otáčet ve dvou směrech.Technické parametryHodnotaVerze kabeluHDMI-High Speed s EthernetemProvedení kabelu (kategorie)TV, monitor kabelStíněníStínění pletivem a fóliíTok signálu (konektor A na B)Obousměrný (bi)Délka kabelu2 mKabelové použitíTV, monitorVlastnosti kabeluAudio Return Channel · lze šroubovat · Ultra HD (4K) HDMITyp konektoru (příp. výstup)HDMI zástrčkaTyp konektoru (příp. vstup)HDMI zástrčkaForma kabeluKulatýPočet konektorů A1 xPočet svorek B1 xOptické rozlišení videa3840 x 2160 pxBarvaČernáAWG30Typ konektoruOtočný · oboustranně zahnutýProvedení kabeluKabelTyp připojeníHDMIVlastnosti4K (2160p) při 50 & 60 HzAž 32 audio kanálůAudio samplovací frekvence až 1536 KHzParalelní přenos… (fonetip.cz)

Hdmi kabel s ethernetem, vidlice ? Vidlice, 1,5 m, černý, inakustik

Hdmi kabel s ethernetem, vidlice ? Vidlice, 1,5 m, černý, inakustik

High Speed HDMI kabel z řady Inakustik Premium podporuje všechny HD audio formáty a rozlišení až 2160p (4K). Masivní datové vodiče mají trojnásobné stínění. Kontakty jsou pozlacené 24karátovým zlatem pro optimální přenos dat. Je vhodný pro připojení AV zařízení (např. DVD, HD-DVD a BluRay přehrávače nebo herní konzole) k TV nebo projektoru.Technické parametryHodnotaVerze kabeluHDMI-High Speed s EthernetemProvedení kabelu (kategorie)TV, monitor kabelStíněníStínění pletivem a fóliíTok signálu (konektor A na B)Obousměrný (bi)Délka kabelu1.50 mMateriál vodiče v kabelechMěďKabelové použitíTV, monitorVlastnosti kabeluAudio Return Channel · lze šroubovat · opletený · Ultra HD (4K) HDMITyp konektoru (příp. výstup)HDMI zástrčkaTyp konektoru (příp. vstup)HDMI zástrčkaForma kabeluKulatýPočet… (fonetip.cz)

Hdmi kabel s ethernetem vidlice ? Vidlice, 2 m, černý, inakustik

Hdmi kabel s ethernetem vidlice ? Vidlice, 2 m, černý, inakustik

High Speed HDMI kabel z řady Inakustik Premium podporuje všechny HD audio formáty a rozlišení až 2160p (4K). Masivní datové vodiče mají trojnásobné stínění. Kontakty jsou pozlacené 24karátovým zlatem pro optimální přenos dat. Je vhodný pro připojení AV zařízení (např. DVD, HD-DVD a BluRay přehrávače nebo herní konzole) k TV nebo projektoru.Technické parametryHodnotaVerze kabeluHDMI-High Speed s EthernetemProvedení kabelu (kategorie)TV, monitor kabelStíněníStínění pletivem a fóliíTok signálu (konektor A na B)Obousměrný (bi)Délka kabelu2 mMateriál vodiče v kabelechMěďKabelové použitíTV, monitorVlastnosti kabeluAudio Return Channel · lze šroubovat · opletený · Ultra HD (4K) HDMITyp konektoru (příp. výstup)HDMI zástrčkaTyp konektoru (příp. vstup)HDMI zástrčkaForma kabeluKulatýPočet konektorů… (fonetip.cz)

Sound and image high speed hdmi kabel s ethernetem, 5 m

Sound and image high speed hdmi kabel s ethernetem, 5 m

Technické parametryHodnotaVerze kabeluHDMI-High Speed s EthernetemProvedení kabelu (kategorie)TV, monitor kabelStíněníStínění pletivem a fóliíTok signálu (konektor A na B)Obousměrný (bi)Délka kabelu5 mMateriál vodiče v kabelechMěďKabelové použitíTV, monitorVlastnosti kabeluAudio Return Channel · lze šroubovat · Ultra HD (4K) HDMITyp konektoru (příp. výstup)HDMI zástrčkaTyp konektoru (příp. vstup)HDMI zástrčkaForma kabeluKulatýPočet konektorů A1 xPočet svorek B1 xOptické rozlišení videa3840 x 2160 pxBarvaČernáTyp konektoruRovnýProvedení kabeluKabelTyp připojeníHDMIVlastnostiErgonomický design konektoruKontaktní plochy pozlacené 24-karátovým zlatemČistý kabel z bezkyslíkaté mědi (OFC)To nejlepší odstínění pomocí hliníkové fólie a OFC opleteníVybaveníHDMI® Ethernet Channel (HEC) s rychlostí… (fonetip.cz)

Oehlbach high speed hdmi kabel s ethernetem, easy connection, 2,5 m

Oehlbach high speed hdmi kabel s ethernetem, easy connection, 2,5 m

Další datový kanál (Ethernet kanál) umožňuje připojení AV komponent s internetem bez použití dalšího síťového kabelu. Vysoce kvalitní konektory s kontakty pozlacenými 24karátovým zlatem a odolná izolace jsou charakteristikou kabelu HDMI Easy Connect.Technické parametryHodnotaVerze kabeluHDMI-High Speed s EthernetemProvedení kabelu (kategorie)TV, monitor kabelStíněníStínění pletivem a fóliíTok signálu (konektor A na B)Obousměrný (bi)Délka kabelu2.50 mMateriál vodiče v kabelechMěďKabelové použitíTV, monitorVlastnosti kabeluAudio Return Channel · lze šroubovat · Ultra HD (4K) HDMITyp konektoru (příp. výstup)HDMI zástrčkaTyp konektoru (příp. vstup)HDMI zástrčkaForma kabeluKulatýPočet konektorů A1 xPočet svorek B1 xOptické rozlišení videa3840 x 2160 pxBarvaČernáTyp konektoruRovnýProvedení… (fonetip.cz)

PremiumCord HDMI High Speed s ethernetem propojovací 30m černý …

PremiumCord HDMI High Speed s ethernetem propojovací 30m černý (kphdmer30)

Video kabel oboustranný, rozhraní HDMI 1.4, délka 30 m, propojovací kabel, rovné zakončení kontektoru, stíněný, černá barva Pro přenos videa a zvuku mezi dvěma zařízeními s konektory HDMI se vám bude jistě hodit kvalitní 3× stíněný propojovací video kabel PremiumCord HDMI High Speed. Kabel má pozlacené konektory z 24 karátového zlata a navíc obsahuje integrovaný zesilovač signálu. Pro přenos videa a zvuku mezi dvěma zařízeními s konektory HDMI se vám bude jistě hodit kvalitní 3× stíněný propojovací video kabel PremiumCord HDMI High Speed. Kabel má pozlacené konektory z 24 karátového zlata a navíc obsahuje integrovaný zesilovač signálu.Při využití kabelu HDMI se přenáší zároveň video až do HD kvality a až osmikanálový zvuk. Je vhodný pro rozlišení 1080p… (alza.cz)

PremiumCord HDMI High Speed s ethernetem propojovací 20m černý …

PremiumCord HDMI High Speed s ethernetem propojovací 20m černý (kphdmer20)

Video kabel oboustranný, rozhraní HDMI 1.4, délka 20 m, propojovací kabel, rovné zakončení kontektoru, stíněný, černá barva Pro přenos videa a zvuku mezi dvěma zařízeními s konektory HDMI se vám bude jistě hodit kvalitní 3× stíněný propojovací video kabel PremiumCord HDMI High Speed. Kabel má pozlacené konektory z 24 karátového zlata a navíc obsahuje integrovaný zesilovač signálu. Pro přenos videa a zvuku mezi dvěma zařízeními s konektory HDMI se vám bude jistě hodit kvalitní 3× stíněný propojovací video kabel PremiumCord HDMI High Speed. Kabel má pozlacené konektory z 24 karátového zlata a navíc obsahuje integrovaný zesilovač signálu.Při využití kabelu HDMI se přenáší zároveň video až do HD kvality a až osmikanálový zvuk. Je vhodný pro rozlišení … (alza.cz)

PremiumCord HDMI High Speed s ethernetem propojovací 10m černý …

PremiumCord HDMI High Speed s ethernetem propojovací 10m černý (kphdm2r10)

Video kabel oboustranný, rozhraní HDMI 2.0, pozlacené konektory, a opletený kabel, délka 10 m, propojovací kabel, rovné zakončení kontektoru, černá barva Video kabel PremiumCord HDMI High Speed s ethernetem propojovací 10m černý pomůže propojit zařízení pracující s obrazem. Tento spolehlivý kus má konektory Oboustranný a HDMI M a vzhledem k délce 10 m propojí i mírně vzdálenější zařízení. Účelné a všestranné rozhraní HDMI přemístí nejen videozáznam a zvukovou nahrávku ve výborné kvalitě, ale zvládne i přenos internetu. Ve variantě konektoru HDMI 2.0 zvládá rozlišení až 4K s frekvencí 60 Hz. Rovné koncové řešení kabelu je klasickou, nejvíce používanou verzí. Video kabel PremiumCord HDMI High Speed s ethernetem propojovací 10m černý disponuje pozlaceným povrchem konektorů, jsou… (alza.cz)

PremiumCord HDMI 2.0 High Speed + Ethernet kabel HQ 5m (kphdm2q5)

PremiumCord HDMI 2.0 High Speed + Ethernet kabel HQ 5m (kphdm2q5)

Video kabel , rozhraní HDMI 2.0, odolné kovové tělo, délka 5 m, propojovací kabel, rovné zakončení kontektoru, zlatá barva Video kabel PremiumCord HDMI 2.0 High Speed + Ethernet kabel HQ 5m umožní spojit elektroniku pracující s obrazem. Ve verzi HDMI 2.0 má maximální rozlišení 4K s frekvencí 60 Hz. Rovné provedení konců kabelu je klasickou, nejpoužívanější variantou. Kromě toho mají tělo z pevného kovu. Rozhodující funkce video kabelu PremiumCord HDMI 2.0 High Speed + Ethernet kabel HQ 5m Užitečné HDMI o maximálním rozlišení 4K s frekvencí 60 Hz Video kabel PremiumCord je dlouhý 5 m Standardní rovné zakončení Kovové tělo konektorů Zlatá barva kabelu (alza.cz)

Vysokorychlostní 4k hdmi kabel belkin (2m)

Vysokorychlostní 4k hdmi kabel belkin (2m)

Tento HDMI kabel slouží k přenosu nejostřejšího 4K HDR obrazu z Apple TV 4K do televize nebo A/V přijímače. Je kompatibilní s Dolby Vision HDR a podporuje rozlišení až 4096 × 2160 a šířku pásma až 48 Gb/s. (fonetip.cz)

Vysokorychlostní 4K HDMI kabel Belkin (2m)

Vysokorychlostní 4K HDMI kabel Belkin (2m)

Tento HDMI kabel slouží k přenosu nejostřejšího 4K HDR obrazu z Apple TV 4K do televize nebo A/V přijímače. Je kompatibilní s Dolby Vision HDR a podporuje rozlišení až 4096 × 2160 a šířku pásma až 48 Gb/s. (mrakyhracek.cz)

Hdmi high speed kabel s ethernetem, 1,5 m, černý

Hdmi high speed kabel s ethernetem, 1,5 m, černý

Extrémně krátký konektor usnadňuje připojení k televizoru s postranním panelem konektorů, protože kabel nevyčnívá přes okraj televizoru. S tímto kabelem můžete připojit např. televizor s HDMI vstupem k zařízení s HDMI výstupem. HDMI kabel je ideální pro obrazový i zvukový kino zážitek, ve 2D i 3D. Protože kabel podporuje také Ethernet, nemusíte připojovat další síťové kabely. Pro správné fungování samozřejmě musí tuto funkci podporovat obě připojená zařízení.Technické parametryHodnotaVerze kabeluHDMI-High Speed s EthernetemProvedení kabelu (kategorie)TV, monitor kabelStíněníStínění pletivem a fóliíTok signálu (konektor A na B)Obousměrný (bi)Délka kabelu1.50 mKabelové použitíTV, monitorVlastnosti kabeluAudio Return Channel · lze šroubovatTyp konektoru (příp. výstup)HDMI zástrčkaTyp… (fonetip.cz)

Hdmi high speed kabel s ethernetem, 0,2 m, černý

Hdmi high speed kabel s ethernetem, 0,2 m, černý

Velmi krátký konektor usnadňuje připojení na TV s bočními vstupy. Pomocí tohoto kabelu můžete připojit Vaši televizi s HDMI vstupem k zařízení s konektorem HDMI. HDMI kabel pro Váš jedinečný zážitek z filmu, ať už ve 2D nebo 3D. HDMI kabel navíc podporuje ethernet, takže nebudete potřebovat žádné další síťové kabely. Obě připojená zařízení ho také musí podporovat.Technické parametryHodnotaVerze kabeluHDMI-High Speed s EthernetemProvedení kabelu (kategorie)TV, monitor kabelStíněníStínění pletivem a fóliíTok signálu (konektor A na B)Obousměrný (bi)Délka kabelu0.20 mKabelové použitíTV, monitorVlastnosti kabeluAudio Return Channel · lze šroubovatTyp konektoru (příp. výstup)HDMI zástrčkaTyp konektoru (příp. vstup)HDMI zástrčkaForma kabeluKulatýPočet konektorů A1 xPočet svorek B1 xOptické… (fonetip.cz)

Hdmi high speed kabel s ethernetem, 0,5 m, černý

Hdmi high speed kabel s ethernetem, 0,5 m, černý

Velmi krátký konektor usnadňuje připojení na TV s bočními vstupy. Pomocí tohoto kabelu můžete připojit Vaši televizi s HDMI vstupem k zařízení s konektorem HDMI. HDMI kabel pro Váš jedinečný zážitek z filmu, ať už ve 2D nebo 3D. HDMI kabel navíc podporuje ethernet, takže nebudete potřebovat žádné další síťové kabely. Obě připojená zařízení ho také musí podporovat.Technické parametryHodnotaVerze kabeluHDMI-High Speed s EthernetemProvedení kabelu (kategorie)TV, monitor kabelStíněníStínění pletivem a fóliíTok signálu (konektor A na B)Obousměrný (bi)Délka kabelu0.50 mKabelové použitíTV, monitorVlastnosti kabeluAudio Return Channel · lze šroubovatTyp konektoru (příp. výstup)HDMI zástrčkaTyp konektoru (příp. vstup)HDMI zástrčkaForma kabeluKulatýPočet konektorů A1 xPočet svorek B1 xOptické… (fonetip.cz)

High Speed HDMI prodlužovací kabel s ethernetem, 2 m

High Speed HDMI prodlužovací kabel s ethernetem, 2 m

Pomocí tohoto kabelu můžete prodloužit Vaše stávající HDMI kabely o dva metry. Pozlacené kontakty zajišťují optimální vodivost. Zpětný audio kanál (ARC)·Podpora ethernetu·3D přehrávání s rozlišením až 1080p·4x vyšší rozlišení než 1080p (max. 4096 x 2160 při 24 Hz)·Technologie Deep Color·V souladu s HDCP (conrad.cz)

HDMI High Speed kabel s ethernetem, 1,5 m, černý

HDMI High Speed kabel s ethernetem, 1,5 m, černý

Extrémně krátký konektor usnadňuje připojení k televizoru s postranním panelem konektorů, protože kabel nevyčnívá přes okraj televizoru. S tímto kabelem můžete připojit např. televizor s HDMI vstupem k zařízení s HDMI výstupem. HDMI kabel je ideální pro obrazový i zvukový kino zážitek, ve 2D i 3D. Protože kabel podporuje také Ethernet, nemusíte připojovat další síťové kabely. Pro správné fungování samozřejmě musí tuto funkci podporovat obě připojená zařízení. Podporuje 3D·Vhodný pro Ethernet·Dvojité stínění·Extrémně krátká zástrčka pouze 1,6 cm·Ideální pro televizory s postranním panelem konektorů HDMI kabel (conrad.cz)

HDMI High Speed kabel s ethernetem, 0,2 m, černý

HDMI High Speed kabel s ethernetem, 0,2 m, černý

Velmi krátký konektor usnadňuje připojení na TV s bočními vstupy. Pomocí tohoto kabelu můžete připojit Vaši televizi s HDMI vstupem k zařízení s konektorem HDMI. HDMI kabel pro Váš jedinečný zážitek z filmu, ať už ve 2D nebo 3D. HDMI kabel navíc podporuje ethernet, takže nebudete potřebovat žádné další síťové kabely. Obě připojená zařízení ho také musí podporovat. Vhodný pro 3D·Vhodný pro ethernet·Dvojitě stíněný·Velmi krátký konektor o délce pouze 1,6 cm·Ideální u televizoru s bočním připojovacím panelem HDMI kabel (conrad.cz)

HDMI High Speed kabel s ethernetem, 0,5 m, černý

HDMI High Speed kabel s ethernetem, 0,5 m, černý

Velmi krátký konektor usnadňuje připojení na TV s bočními vstupy. Pomocí tohoto kabelu můžete připojit Vaši televizi s HDMI vstupem k zařízení s konektorem HDMI. HDMI kabel pro Váš jedinečný zážitek z filmu, ať už ve 2D nebo 3D. HDMI kabel navíc podporuje ethernet, takže nebudete potřebovat žádné další síťové kabely. Obě připojená zařízení ho také musí podporovat. Vhodný pro 3D·Vhodný pro ethernet·Dvojitě stíněný·Velmi krátký konektor o délce pouze 1,6 cm·Ideální u televizoru s bočním připojovacím panelem HDMI kabel (conrad.cz)

High Speed HDMI prodlužovací kabel s ethernetem, 3 m

High Speed HDMI prodlužovací kabel s ethernetem, 3 m

Pomocí tohoto kabelu můžete prodloužit svůj HDMI kabel až o 3 metry. Pozlacené konektory zajišťují optimální kontakt a vodivost. Zpětný audio kanál (ARC)·Podpora ethernetu·3D přehrávání s rozlišením až 1080p·4x vyšší rozlišení než 1080p (max. 4096 x 2160 při 24 Hz)·Technologie Deep Color·V souladu s HDCP (conrad.cz)

High Speed HDMI prodlužovací kabel s ethernetem, 5 m

High Speed HDMI prodlužovací kabel s ethernetem, 5 m

Pomocí tohoto kabelu můžete své stávající HDMI kabely prodloužit o 5 m. Pozlacené kontakty zajišťují optimální kontakt a vodivost. 3D přehrávání s rozlišením až 1080p·Audio Return Channel (ARC)·4x vyšší rozlišení než 1080p (max. 4096x2160 při 24 Hz)·Deep Color·V souladu s HDCP (conrad.cz)

PremiumCord DisplayPort na HDMI kabel, M/M, 1 m

PremiumCord DisplayPort na HDMI kabel, M/M, 1 m

Kvalitní propojovací kabel DisplayPort na HDMI PremiumCord v délce 1 m ideální k propojení počítače s monitorem nebo TV. Maximální rozlišení 1080p. Display port musí být zdrojem signálu. (mall.cz)

PremiumCord kabel HDMI A - HDMI mini C, 1 m

PremiumCord kabel HDMI A - HDMI mini C, 1 m

Kvalitní propojovací HDMI A – HDMI mini C kabel PremiumCord v délce 1 m pro snadné připojení tabletu, videokamery či fotoaparátu k televizoru. Kabel je stíněný s pozlacenými konektory, dokáže přenášet digitální zvuk i obraz a podporuje digitální ochranu obsahu HDCP. (mall.cz)

PremiumCord High Speed HDMI-HDMI 5m (kphdmf5)

PremiumCord High Speed HDMI-HDMI 5m (kphdmf5)

Prodlužovací kabel délky 5 m Kabel premiumCord je propojovací, prodlužovací stíněný kabel pro spojení dvou audio/video zařízení přes moderní rozhraní HDMI. Kabel dokáže přenášet digitální zvuk i obraz a podporuje digitální ochranu obsahu HDCP.Délka kabelu je pět metrů. Tím je usnadněno umístění vašeho multimediálního centra ve větší vzdálenosti od zobrazovacího zařízení.Specifikace:Konektory: HDMI typ A (19pinů) male <=> HDMI typ A (19pinů) femaleDélka kabelu: 5 mRozlišení: Až 1920 x 1080 bodů prokládaně (standard HDTV 1080i FULL HD), nebo nižší podporované formáty 720p/720iBarevná hloubka: 24-bit (16.7 million barev).19-wire cable, double shielded, AWG28HDMI 1.3 compatibleBarva černá  ? (alza.cz)

Kabel GoGEN HDMI / HDMI micro, 1,5m, v1.4, pozlacený, High speed, s…

Kabel GoGEN HDMI / HDMI micro, 1,5m, v1.4, pozlacený, High speed, s ethernetem černý

GoGEN HDMI / HDMI 1.4, micro, 1,5 m Propojovacím HDMI kabelem od firmy GoGEN kvalitně propojíte zdroj audiovizuálního signálu se zobrazovacím zařízením. Kabel je na jedné straně vybaven konektorem HDMI, zatímco na druhém konci je připraven konektor HDMI micro. Kabel podporuje ethernet až do rychlosti 100 Mbit/s, zvládne přenášet obraz v UHD 4K rozlišení a výborně se hodí také pro 3D přenos. Celková délka činí 1,5 m. (euronics.cz)

Kabel GoGEN HDMI / HDMI mini, 1,5m, v1.4, pozlacený, High speed, s…

Kabel GoGEN HDMI / HDMI mini, 1,5m, v1.4, pozlacený, High speed, s ethernetem černý

GoGEN HDMI / HDMI 1.4, mini, 1,5 m Propojovacím HDMI kabelem od firmy GoGEN kvalitně propojíte zdroj audiovizuálního signálu se zobrazovacím zařízením. Kabel je na jedné straně vybaven konektorem HDMI, zatímco na druhém konci je připraven konektor HDMI mini. Oba konektory jsou pozlaceny. Kabel podporuje ethernet až do rychlosti 100 Mbit/s, zvládne přenášet obraz v UHD 4K rozlišení a výborně se hodí také pro 3D přenos. Celková délka činí 1,5 m. (euronics.cz)

Speaka professional high speed hdmi plochý kabel s ethernetem, 3 m

Speaka professional high speed hdmi plochý kabel s ethernetem, 3 m

Slouží pro přenos videa ve vysokém rozlišení a digitálního vícekanálového audia pomocí jediného kabelu. Tento černý kabel má malý poloměr ohýbání a není silnější než 1,3 mm.Technické parametryHodnotaVerze kabeluHDMI-High Speed s EthernetemProvedení kabelu (kategorie)TV, monitor kabelStíněníStínění pletivemTok signálu (konektor A na B)Obousměrný (bi)Délka kabelu3 mKabelové použitíTV, monitorVlastnosti kabeluAudio Return Channel · lze šroubovat · flexibilní provedení · Ultra HD (4K) HDMITyp konektoru (příp. výstup)HDMI zástrčkaTyp konektoru (příp. vstup)HDMI zástrčkaForma kabeluPlochýPočet konektorů A1 xPočet svorek B1 xOptické rozlišení videa3840 x 2160 pxBarvaČernáAWG30Typ konektoruRovnýProvedení kabeluKabelTyp připojeníHDMIVlastnosti4K (2160p) při 50 & 60 HzAž 32 audio kanálůAudio… (fonetip.cz)

PremiumCord HDMI High Speed s podporou 4K a ethernetem propojovací…

PremiumCord HDMI High Speed s podporou 4K a ethernetem propojovací 15m černý (kphdmer15)

Video kabel oboustranný, rozhraní HDMI 1.4, délka 15 m, propojovací kabel, rovné zakončení kontektoru, stíněný, černá barva Pro přenos videa a zvuku mezi dvěma zařízeními s konektory HDMI se vám bude jistě hodit kvalitní 3× stíněný propojovací video kabel PremiumCord HDMI High Speed. Kabel má pozlacené konektory z 24 karátového zlata a navíc obsahuje integrovaný zesilovač signálu. Pro přenos videa a zvuku mezi dvěma zařízeními s konektory HDMI se vám bude jistě hodit kvalitní 3× stíněný propojovací video kabel PremiumCord HDMI High Speed. Kabel má pozlacené konektory z 24 karátového zlata a navíc obsahuje integrovaný zesilovač signálu.Při využití kabelu HDMI se přenáší zároveň video až do 4K kvality a až osmikanálový zvuk. Je vhodný pro rozlišení 4K (30Hz), 1080p,… (alza.cz)

PremiumCord kabel HDMI A - HDMI mini C, 1 m - rozbaleno

PremiumCord kabel HDMI A - HDMI mini C, 1 m - rozbaleno

Kvalitní propojovací HDMI A – HDMI mini C kabel PremiumCord v délce 1 m pro snadné připojení tabletu, videokamery či fotoaparátu k televizoru. Kabel je stíněný s pozlacenými konektory, dokáže přenášet digitální zvuk i obraz a podporuje digitální ochranu obsahu HDCP. (mall.cz)

Kabel GoGEN HDMI / HDMI mini, 1,5m, v1.4, pozlacený, High speed, s…

Kabel GoGEN HDMI / HDMI mini, 1,5m, v1.4, pozlacený, High speed, s ethernetem černý (GOGMINHDMI150MM01)

propojovací HDMI kabel • 1× HDMI • 1× HDMI mini • délka 1,5 m • verze HDMI 1.4 • Ethernet až 100 Mbit/s • podpora UHD 4K • vhodný pro přenos 3D Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Kabel GoGEN HDMI / HDMI micro, 1,5m, v1.4, pozlacený, High speed, s…

Kabel GoGEN HDMI / HDMI micro, 1,5m, v1.4, pozlacený, High speed, s ethernetem černý (GOGMICHDMI150MM01)

propojovací HDMI kabel • 1× HDMI • 1× HDMI micro • délka 1,5 m • verze HDMI 1.4 • Ethernet až 100 Mbit/s • podpora UHD 4K • vhodný pro přenos 3D Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Kabel GoGEN HDMI 1.4, 1,5m, opletený, pozlacený, s ethernetem černý

Kabel GoGEN HDMI 1.4, 1,5m, opletený, pozlacený, s ethernetem černý

Kabel GoGEN HDMI 1.4, 1,5 m Propojovacím HDMI kabelem GoGEN kvalitně spojíte vysílač audiovizuálního signálu spolu se zobrazovacím zařízením. Na obou koncích kabelu najdete HDMI konektory verze 1.4, které jsou navíc pozlaceny kvůli lepšímu kontaktu. Pro delší životnost je kabel opleten textilií. Kabel umožňuje vysokorychlostní přenos pro ethernetovou síť a to až do rychlosti 100 Mbit/s. Pomocí GoGEN HDMI si také užijete videa v prvotřídní Ultra HD kvalitě díky podpoře rozlišení 4K. Celková délka kabelu je 1,5 metru. (euronics.cz)

Kabel GoGEN HDMI 1.4, 10m, pozlacený, High speed, s ethernetem černý

Kabel GoGEN HDMI 1.4, 10m, pozlacený, High speed, s ethernetem černý

Kabel GoGEN HDMI 1.4, 10 m, černá Propojovacím HDMI kabelem GoGEN kvalitně spojíte vysílač audiovizuálního signálu spolu se zobrazovacím zařízením. Na obou koncích kabelu najdete HDMI konektory verze 1.4, které jsou navíc pozlaceny kvůli lepšímu kontaktu. Kabel umožňuje vysokorychlostní přenos pro ethernetovou síť a to až do rychlosti 100 Mbit/s. Pomocí GoGEN HDMI si také užijete videa v prvotřídní Ultra HD kvalitě díky podpoře rozlišení 4K. Celková délka kabelu je 10 metrů. (euronics.cz)

HDMI připojovací kabel, zástrčka/zástrčka, 1,5 m, High Speed s…

HDMI připojovací kabel, zástrčka/zástrčka, 1,5 m, High Speed s ethernetem

KabelBarva: černá·pozlacené kontakty·Feritový filtr potlačuje rušení Kabel HDMI 1,5 m. (conrad.cz)

Kabel GoGEN HDMI 1.4, 1,5m, opletený, pozlacený, s ethernetem černý …

Kabel GoGEN HDMI 1.4, 1,5m, opletený, pozlacený, s ethernetem černý (GOGHDMI150MM04)

HDMI kabel • verze 1.4 • ethernet o rychlosti 100 Mbit/s • pozlacené konektory • vnější opletení • Ultra HD 4K • délka kabelu 1,5 m Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Kabel GoGEN HDMI 2.0, 2m, pozlacený, opletený, High speed, s…

Kabel GoGEN HDMI 2.0, 2m, pozlacený, opletený, High speed, s ethernetem

kabel • 2× HDMI 2.0 • pozlacené konektory • délka 2 m • vnější opletení • s Ethernetem • podpora rychlého přenosu ve vysoké kvalitě Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

HDMI Belkin kabel ProHD1000 s ethernetem, pozlacené kontakty, 4 m,…

HDMI Belkin kabel ProHD1000 s ethernetem, pozlacené kontakty, 4 m, černý

HDMI kabel společnosti Belkin ze série ProHD1000 nabízí přenosové rychlosti až do 6,68 Gbit/s, ohromující kvalitu obrazu a čistý digitální prostorový zvuk. HDMI/Ethernetetový kanál disponuje multimediálním přenosovým kanálem s vysokorychlostním síťovým připojením pro zařízení kompatibilní s protokolem IP. Vše pomocí jediného kabelu. Vhodný pro Ethernet·Zpětný audiokanál·4násobné stínění (conrad.cz)

Kabel GoGEN HDMI 2.0, 2m, pozlacený, opletený, High speed, s…

Kabel GoGEN HDMI 2.0, 2m, pozlacený, opletený, High speed, s ethernetem

GoGEN kabel, HDMI Pomocí kabelu od společnosti GoGEN kvalitně propojíte zdroj audiovizuálního signálu se zobrazovacím zařízením. Kabel o délce 2 metry disponuje dvěma konektory HDMI 2.0 s podporou Ethernetu (rychlost do 100 Mbit/s). Poslouží vám k propojení monitoru, televizoru, projektoru, počítače a dalších zařízení, jež disponují zmíněnými porty. Kabel je vyrobený z prémiových materiálů, které zaručí jeho dlouhodobou bezchybnou funkčnost. Konektory jsou pozlacené. (euronics.cz)

Kabel GoGEN HDMI 1.4, 1,5m, pozlacený, High speed, s ethernetem černý

Kabel GoGEN HDMI 1.4, 1,5m, pozlacený, High speed, s ethernetem černý

Kabel GoGEN HDMI 1.4, 1,5 m Propojovacím HDMI kabelem GoGEN kvalitně spojíte vysílač audiovizuálního signálu spolu se zobrazovacím zařízením. Na obou koncích kabelu najdete HDMI konektory verze 1.4, které jsou navíc pozlaceny kvůli lepšímu kontaktu. Kabel umožňuje vysokorychlostní přenos pro ethernetovou síť a to až do rychlosti 100 Mbit/s. Pomocí GoGEN HDMI si také užijete videa v prvotřídní Ultra HD kvalitě díky podpoře rozlišení 4K. Celková délka kabelu je 1,5 metru. (euronics.cz)

Kabel GoGEN HDMI 1.4, 3m, pozlacený, High speed, s ethernetem černý

Kabel GoGEN HDMI 1.4, 3m, pozlacený, High speed, s ethernetem černý

Kabel GoGEN HDMI 1.4, 3 m Propojovacím HDMI kabelem GoGEN kvalitně spojíte vysílač audiovizuálního signálu spolu se zobrazovacím zařízením. Na obou koncích kabelu najdete HDMI konektory verze 1.4, které jsou navíc pozlaceny kvůli lepšímu kontaktu. Kabel umožňuje vysokorychlostní přenos pro ethernetovou síť a to až do rychlosti 100 Mbit/s. Pomocí GoGEN HDMI si také užijete videa v prvotřídní Ultra HD kvalitě díky podpoře rozlišení 4K. Celková délka kabelu je 3 metry. (euronics.cz)

Kabel GoGEN HDMI 1.4, 1,5m, pozlacený, High speed, s ethernetem černý

Kabel GoGEN HDMI 1.4, 1,5m, pozlacený, High speed, s ethernetem černý

Kabel GoGEN HDMI 1.4, 1,5 m Propojovacím HDMI kabelem GoGEN kvalitně spojíte vysílač audiovizuálního signálu spolu se zobrazovacím zařízením. Na obou koncích kabelu najdete HDMI konektory verze 1.4, které jsou navíc pozlaceny kvůli lepšímu kontaktu. Kabel umožňuje vysokorychlostní přenos pro ethernetovou síť a to až do rychlosti 100 Mbit/s. Pomocí GoGEN HDMI si také užijete videa v prvotřídní Ultra HD kvalitě díky podpoře rozlišení 4K. Celková délka kabelu je 1,5 metru. (euronics.cz)

Kabel GoGEN HDMI 1.4, 3m, pozlacený, High speed, s ethernetem černý

Kabel GoGEN HDMI 1.4, 3m, pozlacený, High speed, s ethernetem černý

Kabel GoGEN HDMI 1.4, 3 m Propojovacím HDMI kabelem GoGEN kvalitně spojíte vysílač audiovizuálního signálu spolu se zobrazovacím zařízením. Na obou koncích kabelu najdete HDMI konektory verze 1.4, které jsou navíc pozlaceny kvůli lepšímu kontaktu. Kabel umožňuje vysokorychlostní přenos pro ethernetovou síť a to až do rychlosti 100 Mbit/s. Pomocí GoGEN HDMI si také užijete videa v prvotřídní Ultra HD kvalitě díky podpoře rozlišení 4K. Celková délka kabelu je 3 metry. (euronics.cz)

PremiumCord kabel HDMI High Speed + Ethernet, 1 m

PremiumCord kabel HDMI High Speed + Ethernet, 1 m

Kvalitní propojovací kabel HDMI High Speed + Ethernet PremiumCord v délce 1 m pro spojení dvou audio/video zařízení. Kabel je stíněný s pozlacenými konektory, dokáže přenášet digitální zvuk i obraz v rozlišení 4K, podporuje 3D a ARC (zpětný přenos zvuku z TV), má navíc integrován vysokorychlostní přenos ethernetu, bílá barva izolace. (mall.cz)

Solight SSV1205 Solight HDMI kabel s Ethernetem, HDMI 1.4 A konektor …

Solight SSV1205 Solight HDMI kabel s Ethernetem, HDMI 1.4 A konektor - HDMI 1.4 A konektor, blistr, 5m

SSV1205 Solight HDMI kabel s Ethernetem, HDMI 1.4 A konektor – HDMI 1.4 A konektor, blistr, 5m signálový kabel s měděným vodičem na digitální propojení 2 AV zařízení HDMI 1.4 A konektor – HDMI 1.4 A konektor kompatibilní s 3D TV podpora zpětného audiokanálu – přenos zvuku z TV do domácího kina … (mall.cz)

Kabel GoGEN HDMI 2.0, 1m, pozlacený, opletený, High speed, s…

Kabel GoGEN HDMI 2.0, 1m, pozlacený, opletený, High speed, s ethernetem černý

Kabel GoGEN HDMI 2.0, 1 m, černá Špičkové propojení vysílače audiovizuálního signálu se zobrazovacím zařízením vám nabídne kabel GoGEN s HDMI standardem 2.0. Disponuje pozlacenými konektory pro lepší kontakt a delší životnost zajistí vnější opletení v celé délce 1 metr. Kabel umožňuje vysokorychlostní přenos dat až do rychlosti 18 Gbit/s včetně připojení ethernet. Pomocí GoGEN HDMI si také užijete videa ve špičkové kvalitě díky podpoře rozlišení 8K. Kabel podporuje technologii HDR (High Dynamic Range) a vhodný je také pro sledování ve 3D. (euronics.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít