Pracovní ponk s nářadím (8693830017021)

Produkt Pracovní ponk s nářadím (8693830017021) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Pracovní ponk s nářadím (8693830017021) upraviť a produkt hľadať znova.

Pracovní ponk s nářadím (8693830017021)

Pracovní ponk s nářadím (8693830017021)
Detail

Sada nářadí s odolnou a pevnou konstrukcí se perfektně hodí pro malé chlapce,kteří chtějí pomáhat svým tatínkům (alza.cz)

Podobné produkty ako Pracovní ponk s nářadím (8693830017021) , Pracovní ponk s nářadím (8693830017021)

Mochtoys fúrik s náradím

Mochtoys fúrik s náradím
Detail

Fúrik Korytnačka s hrabličkami, lopatkou, motyčkou a sitkom je roztomilé farebné záhradné náradie na pieskovisko, pre všetkých malých staviteľov od 3 rokov. Veselý fúrik je vyrobený v tvare korytnačky s očami a klobúčikom. Vo fúriku Vaše ratolesti nájdu výbavu na pieskovisko vo veľmi veselých farbách.S týmto setom sa Vaše deti stanú vládcami všetkých pieskovísk. výrobok je vhodný pre deti od 3 rokovobsah balenia : fúrik, sitko, hrabličky, lopatka, motyčka (marimex.cz)

Podobné produkty ako Mochtoys fúrik s náradím

BINO Dětský ponk s nářadím

BINO Dětský ponk s nářadím
Detail

Parádní dřevěná sada nářadí, ideální pro malé domácí kutily. Hraj si na opraváře nebo pomocí šroubků, pravítka, pilky, matiček, klíčů a kladiva trénuj svoji kutilskou zručnost. Práce s pracovním nářadím je dobrým pomocníkem při procvičování jemné motoriky a koordinace pohybů. Hračka obsahuje pracovní nářadí – pilku, kladivo, šroubovák, pravítko, klíč, sadu šroubků a matiček, hřebíky, svěrák a 6 dílů k montování. Oranžová odkládací vanička se dá odšroubovat a postavit samostatně mimo ponk. Hračka je vhodná pro děti od 3 let. Rozměry balení: 29 × 39 × 10,2 cm Balení obsahuje: 42 kusů (feedo.cz)

Podobné produkty ako BINO Dětský ponk s nářadím , Brio 34596 stavebnice brio builder pracovní stůl s nářadím (7312350345964)

LITTLE DUTCH Ponk s nářadím

LITTLE DUTCH Ponk s nářadím
Detail

Dětský ponk pro malé kutily v kvalitním dřevěném provedení s nářadím a dalším příslušenstvím. Děti si mohou z jednotlivých dílů sestavit třeba autíčko nebo opravit, cokoli je potřeba. Kompletní sada se skládá z 55 dílů včetně dětského kladívka, klíče, šroubováku, matic a šroubů. Malé děti milují napodobování svých rodičů při jejich činnostech a tento ponk s nářadím jim umožní sestavit a zkonstruovat různé věci, zrovna jako to umí jejich rodiče! Aktivitou při šroubování a sestavování částí dohromady a jejich opětovnému rozpojování se učí jemné motorice a soustředění, kreativitě a představivosti. Vlastnosti: Rozměry: 86 × 55 × 30,5 cm Vhodné pro děti od 3 let (feedo.cz)

Podobné produkty ako LITTLE DUTCH Ponk s nářadím , Detsky ponk s naradim

Bino Dětský ponk s nářadím

Detail

Parádní dřevěná sada nářadí je ideální pro malé domácí kutily! Hraj si na opraváře nebo trénuj svoji kutilskou zručnost díky široké škále nářadí! (mall.cz)

Podobné produkty ako Bino Dětský ponk s nářadím , Bino šroubovací přepravka s nářadím

Classic world Dřevěný ponk s nářadím

Classic world Dřevěný ponk s nářadím
Detail

Classic world Dřevěný ponk s nářadím Dřevěný stůl se sadou 38 doplňků je určen chlapcům od 3 let. Je snadno složitelný i rozložitelný. Je vyroben z kvalitního dřeva. Kluci mohou v sadě najítklíč, šroubky, matky, šroubovák, kapsu na zavěšení, hodiny, metr, mobil, pilu, klíč nebo kladívko. Přednosti: rozvíjí dětskou motoriku podporuje představivosti a technické chápání Kupte chlapcům dřevěný ponk Classic world! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: dřevo Rozměr: 40 x 28 x 56 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Classic world Dřevěný ponk s nářadím , Detoa stůl s nářadím (8593547120017)

Bino Dětský ponk s nářadím - zánovní

Detail

Parádní dřevěná sada nářadí je ideální pro malé domácí kutily! Hraj si na opraváře nebo trénuj svoji kutilskou zručnost díky široké škále nářadí! (mall.cz)

Podobné produkty ako Bino Dětský ponk s nářadím - zánovní , Bino opasek s nářadím (4019359821507)

Hape Velký dřevěný ponk s nářadím

Detail

Tak toto je pracovní stůl pro opravdové profesionály! Regály a úložné prostory udržují veškeré nářadí v dosahu dětí. Hračka obsahuje nářadí, spojovací materiál, zádový díl pro ukotvení šroubků, celkem 35 dílků. (mall.cz)

Podobné produkty ako Hape Velký dřevěný ponk s nářadím , Opasek s dřevěným nářadím (6934510505325)

Bino Dětský ponk s nářadím - rozbaleno

Detail

Parádní dřevěná sada nářadí je ideální pro malé domácí kutily! Hraj si na opraváře nebo trénuj svoji kutilskou zručnost díky široké škále nářadí! (mall.cz)

Podobné produkty ako Bino Dětský ponk s nářadím - rozbaleno , Small foot ponk s příslušenstvím (4020972108395)

Lamps Ponk s nářadím 75 cm

Detail

Takový krásný ponk plný nářadí, to je panečku sen nejednoho hošíka a možná i do kutilství nadšené holčičky – splňte ho dětem prostřednictvím Lamps ponku s nářadím, který je věrnou kopií dospěláckého řemeslnického pracovního stolu. (mall.cz)

Podobné produkty ako Lamps Ponk s nářadím 75 cm , Kufřík s nářadím a vrtačkou (js022593)

Hape Velký dřevěný ponk s nářadím

Hape Velký dřevěný ponk s nářadím
Detail

Hape Velký dřevěný ponk s nářadím Dřevěný pracovní stůl nabízející prostor i nářadí pro práci malých kutilů od 3 let. Nářadí mají děti umístněno tak, aby bylo pěkně po ruce. Stůl je vyroben z kvalitního dřeva a je rozebíratelný. Přednosti: rozvíjí dětskou motoriku a představivost trénuje trpělivost a technické chápání Obsah balení: dřevěný ponk celkem 35 doplňků klíč, šroubky, matky, šroubovák nebo metr a pila Kupte chlapcům dřevěný ponk Hape! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: dřevo Rozměr ponku: 55 x 28 x 81 cm Rozměr balení: 69 x 41 x 13 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Hape Velký dřevěný ponk s nářadím , Geko kufr s nářadím 68ks (g10850)

Teddies Stůl/Ponk s nářadím dřevo 38ks

Detail

Dřevěný pracovní ponk pro malé řemeslníky a kutily. Je dodáván s bohatou výbavou včetně nářadí a s pracovním telefonem i hodinami. Praktická velikost do klučičího pokojíku. V baleni je 37 dílů. (mall.cz)

Podobné produkty ako Teddies Stůl/Ponk s nářadím dřevo 38ks , Bino opasek s nářadím, 42,5 cm

Le Toy Van Můj první ponk s nářadím (5060023414487)

Le Toy Van Můj první ponk s nářadím (5060023414487)
Detail

Dětské nářadí - pro kluky, vhodné od 3 let Herní set Le Toy Van Můj první ponk s nářadím potěší každého malého začínajícího kutila. Ponk Le Toy Van obsahuje pevnou vrtačku, pilu, svěrák, kladivo, šroubovák, vodováhu a další nářadí, které lze schovat do poličky ve spodní části ponku. Zadní část ponku disponuje držákem na nářadí a tabulkou na zapisování všech důležitých nápadů a poznámek. Ponk nabízí spoustu nápadů ke kreativní hře a díky svým rozměrům se vleze do každého dětského pokoje. Je ručně malovaný, vyrobený z kvalitního dřeva a detailně zpracovaný. Dopřejte svým malým kutilům ponk Le Toy Van s nářadím. Klíčové vlastnosti herního setu Le Toy Van Můj první ponk s nářadímPonk Le Toy Van se hodí pro všechny začínající kutilyObsahuje vrtačku, pilu, svěrák, kladivo, šroubovák, vodováhu, pravítko, klíč a šrouby s maticemiPolička na nářadí ve spodní části ponkuDržák na nářadí a tabulka na zapisování nápadů a poznámekSpousta nápadů ke kreativní... (alza.cz)

Podobné produkty ako Le Toy Van Můj první ponk s nářadím (5060023414487) , Plantoys brašna s nářadím "planlifestyle" (8854740034854)

PlanToys Pracovní ponk

PlanToys Pracovní ponk
Detail

Malý pracovní ponk je vyroben z kvalitního dřeva. Hra s nářadím na pracovním stolečku rozvíjí dětem motoriku a jejich smyslové vnímání. Malé nástroje jsou velikostně přizpůsobeny držení v dětských rukou. Ponk je možné umístnit na stůl, podlahu nebo také jako poličku. Přednosti: vysoce kvalitní ekologická hračka bez formaldehydů, olova a těžkých prvků pro obaly se využívá recyklovaný papír hračky mají certifikát FSC , ISO 9001 a 14001 Obsah balení: pracovní stolek, celkem 22 kusů nářadí např. kladivo, klíč se šroubovákem, šroubky, matice Kupte dětem kvalitní dřevěnou hračku Plan Toys! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: dřevo Rozměry balení: 16,5 x 23,1 x 45,5 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako PlanToys Pracovní ponk , Le toy van box s nářadím (5060023414760)

Woody Pracovní ponk jednoduchý

Woody Pracovní ponk jednoduchý
Detail

Každý opravdový kutil musí mít svůj vlastní ponk s nářadím. Tento dřevěný ponk pomůže rozvíjet formou hry jemnou motoriku a technické chápání. Součástí ponku je nářadí a součástky, vše z kvalitního dřeva. Pro děti od 3 let. (4home.cz)

Podobné produkty ako Woody Pracovní ponk jednoduchý , Skladaci pracovni stul ponk

Vilac Můj pracovní ponk

Vilac Můj pracovní ponk
Detail

Pracovní ponk, který je sestaven pomocí suchému zipu, umožňuje dětem řezat dřevo bez rizika úrazu. V oboustranném kufru najdou děti nářadí, jako je kladivo na zatloukání hřebíků, šroubovák, či klíč na montáž. Značka Vilac reprezentuje francouzskou společnost, která vyrábí dřevěné hračky od roku 1911. Dnes patří tyto produkty mezi klasické a nadčasové, oslovující děti již několika generací. Mají specifický starodávný styl obohacený moderními barvami a vzory. Společnost pod záštitou francouzské agentury Ademe, dbá při výrobě na úsporu energií a neznečišťování půdy, vody a vzduchu. Přednosti: ekologická výroba šetřící životní prostředí uzpůsobena hraní pro dětské ručičky hračka vyrobena z masivního dřeva rozvíjí zručnost a představivost Obsah balení: 76 ks příslušenství pro sestavení 4 modulárních konstrukcí Vyberte dětem hračku francouzské značky Vilac! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: dřevo Rozměry: 12 x 43 x 50 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Vilac Můj pracovní ponk , Zopa dřevěný ponk wood (8595114457557)

Woody Pracovní ponk jednoduchý

Woody Pracovní ponk jednoduchý
Detail

Malý pracovní ponk nabízí dětem montáž a demontáž barevných dílků a ukládání pracovního nářadí. Přednosti: rozvíjí manuální zručnost a představivost snadná montáž a demontáž Kupte chlapcům zábavný pracovní set Woody! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: dřevo Rozměry: 25 x 11 x 11 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Woody Pracovní ponk jednoduchý , Bigjigs drevene hracky pracovni ponk

Bigjigs Toys Pracovní ponk

Detail

Dřevěný ponk nebo pracovní stůl je krásný hrací koutek pro malého kutila. V sadě nalezne klíč a šroubovák, kladívko, vrtačku, pilu a nechybí ani svěrák. Vše je pouze v dřevěném barevném provedení. (mall.cz)

Podobné produkty ako Bigjigs Toys Pracovní ponk , Small foot pás na nářadí profi xl s nářadím

Woody Pracovní ponk jednoduchý nový design

Woody Pracovní ponk jednoduchý nový design
Detail

Woody Pracovní ponk jednoduchý - nový design Malý ponk včetně nářadí, šroubků a ostatních pomůcek, které Váš malý kutil bude určitě potřebovat. V roce 2015 se firma Olymptoy stala patronem projektu "Jedeme v tom spolu". Tento projekt má za úkol podporovat výuku dětí ze základní školy Jedličkova ústavu. Mnoho dětí, které tuto školu navštěvuje se denně potýká s problémy, které pramení z nedostatku finančních prostředků umožňujících jim kvalitní výuku. Často není vůbec možné bez nákupu dané kompenzační pomůcky dítě do výuky začlenit. Společný projekt firmy Olymptoy a Nadace Jedličkova ústavu "Jedeme v tom spolu" začíná již nyní shromažďovat potřebné prostředky a postupně tak vybavovat žáky těmito nezbytnými pomůckami. - Vhodné pro děti od 3 let. - Rozměry: 25 x 11 x 11 cm (hawaj.cz)

Podobné produkty ako Woody Pracovní ponk jednoduchý nový design , Small foot kompaktní ponk nordic (4020972113764)

Woody Pracovní ponk jednoduchý - nový design

Detail

Dřevěný ponk s nářadím je skvělý dárek pro vašeho pomocníka. Malý ponk obsahuje šrouby, kladívko, klíč, destičky a ostatní pomůcky, které váš malý kutil bude určitě potřebovat. (mall.cz)

Podobné produkty ako Woody Pracovní ponk jednoduchý - nový design , Zopa dřevěný ponk skládací wood (8595114457564)

Le Toy Van Pracovní ponk Alex's (5060023414753)

Le Toy Van Pracovní ponk Alex's (5060023414753)
Detail

Dětské nářadí - pro kluky, vhodné od 3 let Pro malé kutily a opraváře je určen pevný a kvalitní pracovní ponk Alex´s britské značky Le Toy Van. Ke stolu patří nejrůznější potřebné vybavení, bez kterého by práce nemohly být provedeny. Součástí balení je pila, kladivo, šroubovák, klíč, vodováha a drobný materiál jako šroubky, matice, hřebíky a pracovní materiál. Samotný stůl je navíc vybaven kotoučovou pilou, posuvným měřidlem a svěrákem. Zadní stěna ponku je opatřena háčkem pro zavěšení pily a policí pro umístění menších nástrojů. Praktická přihrádka ve spodní části stolu může sloužit jako odkládací prostor pro drobné součástky. Celá stěna je natřena tabulovou barvou, takže lze používat i jako místo pro sepsání úkolů či zobrazení postupu. Zdobí ji obrázky zavěšených kleští, rádia a hodin, které mají pohyblivé ručičky. Le Toy Van pracovní stůl je určen po děti od tří let. Klíčové vlastnosti Le Toy Van pracovní ponk Alex´sKvalitní a pevný... (alza.cz)

Podobné produkty ako Le Toy Van Pracovní ponk Alex's (5060023414753) , Small foot pás s nastavitelným popruhem a nářadím miniwob (4020972118073)

Bino Dětský pracovní stůl s nářadím

Bino Dětský pracovní stůl s nářadím
Detail

Dřevěný pracovní stůl nabízí malým kutilům pracovní plochu i místo pro uložení potřebného nářadí. Malí řemeslníci objeví v balení jeho repliky, které jsou pro jejich věk bezpečné. Přednosti: pracovní stůl bezpečné repliky nářadí, celkem 50 kusů Kupte chlapcům pracovní ponk! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: dřevo Rozměr stolku: 38 x 39 x 22 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Bino Dětský pracovní stůl s nářadím , Yato skříňka s nářadím 1/2" 62 ks (yt-3895)

MaDe Pracovní stolek s nářadím 00290

MaDe Pracovní stolek s nářadím 00290
Detail

MaDe Pracovní stolek s nářadím Skvělý pracovní stolek s nářadím je perfektní zábavou pro malé kutily. Nechejte své malé šikuly rozvíjet smysly, jemnou i hrubou motoriku. Naučí se pracovat a pomáhat třeba tatínkům v garáži. Tento pracovní stolek si vaši malí kultilové zamilují a možná v tom nebudou sami. - Stolek s nářadím - 73 ks - Baterie - Rozměr 38x34x68 cm - Materiál: plast - Vhodné pro děti od 3 let (hawaj.cz)

Podobné produkty ako MaDe Pracovní stolek s nářadím 00290 , Berghoff zástěra grilovací s nářadím cubo sada 9 ks (bf-1100189)

G21 nářadí pracovní stůl s nářadím žlutošedý

G21 nářadí pracovní stůl s nářadím žlutošedý
Detail

G21 Pracovní stůl s nářadím DELUXE TOOLS Sada nářadí G21 ukrývá celou dílnu! Že je to nemožné? Uvidíte sami. Kufrem plným nářadí potěšíte každého malého řemeslníka, který rozbité věci bere jako výzvu, jak ukázat svoji šikovnost. Set obsahuje přesnou kopii nářadí, které mohou děti vidět u tatínka v dílně. Navíc k nářadí dostanete i vlastní pracovní stůl s odkládacím prostorem a šroubovací deskou. . Zkrátka vše, co je v dílně potřeba. Hra s nářadím zlepšuje dětem motoriku, cvičí jejich trpělivost a hlavně jim přinese spoustu zábavy. Všechny součásti jsou vyrobeny z plastu. Jedná se pouze o repliky. Parametry: - Sada 70 ks - Materiál: plast - Barva: žluto šedá - V balení pracovní stůl - Vhodné od 3 let Obsah balení: - vrtačka s vrtáky - hřebíkovačka - klíče, šroubky, matky - kladivo - šroubovák - pily - podložky na vrtání - metr - úhloměr - kleště - ochranné brýle - a mnoho dalšího (hawaj.cz)

Podobné produkty ako G21 nářadí pracovní stůl s nářadím žlutošedý , Krbový koš na dřevo s nářadím, 42 x 62 x 25 cm

Brio Stavebnice BRIO BUILDER Pracovní stůl s nářadím

Detail

Milují vaše děti hru s nářadím? Potěšte je suprovým pracovním stolem s nářadím BRIO BUILDER od společnosti Brio, který zahrnuje 59 dílů. Stůl lze sklopením přeměnit na praktický box na nářadí. Hračka je vhodná pro děti od 3 let. (mall.cz)

Podobné produkty ako Brio Stavebnice BRIO BUILDER Pracovní stůl s nářadím , Pracovní tričko s vysokou viditelností (5907558429411)

Dětské nářadí G21 pracovní stůl s nářadím žluto-šedý

Dětské nářadí G21 pracovní stůl s nářadím žluto-šedý
Detail

Sada nářadí G21 ukrývá celou dílnu! Touto krabicí plnou nářadí zaručeně potěšíte každého malého domácího kutila. Set obsahuje přesnou kopii nářadí, které má ve své dílně tatínek nebo dědeček. Navíc k nářadí dostanete i vlastní pracovní stůl s odkládacím prostorem a šroubovací deskou. V sadě najdete vrtačku s vrtáky, hřebíkovačku, klíče, šroubky, matky, kladivo, šroubovák, pily, podložky na vrtání, metr, úhloměr, kleště, ochranné brýle a mnoho dalšího. Zkrátka vše, co je v dílně potřeba. Hra s nářadím zlepšuje dětem motoriku, cvičí jejich trpělivost a hlavně jim přinese spoustu zábavy. Všechny součásti jsou vyrobeny z plastu. Jedná se pouze o repliky. Specifikace: Sada 70 ks Materiál: plast Barva: žluto šedá V balení pracovní stůl Vhodné od 3 let Rozměry rozloženého stolu: 57 x 91 x 38,5 cm Rozměry balení: 39 x 79 x 11 cm Hmotnost: 3 kg (patro.cz)

Podobné produkty ako Dětské nářadí G21 pracovní stůl s nářadím žluto-šedý , Aci škoda yeti 09- gumová vložka do kufru s protiskluzovou úpravou (s nářadím v kufru) (7606x02a)

BRIO 34596 Stavebnice BRIO BUILDER Pracovní stůl s nářadím (7312350345964)

BRIO 34596 Stavebnice BRIO BUILDER Pracovní stůl s nářadím (7312350345964)
Detail

Stavebnice - téma stavební technika, materiál plast, vhodná od 3 let Zásadní vlastnosti stavebnice BRIO 34596 Stavebnice BRIO BUILDER Pracovní stůl s nářadím Stavebnice poskytuje dítěti dobrý pocit z dokončeného díla Přispívá k rozvoji dětské motoriky a fantazie Materiálem je plast Stavebnice BRIO je přizpůsobena dětem od 3 let Motiv: stavební technika (alza.cz)

Podobné produkty ako BRIO 34596 Stavebnice BRIO BUILDER Pracovní stůl s nářadím (7312350345964) , Pracovní tričko s vysokou viditelností, žluté (5907558429503)

Small Foot Ponk s příslušenstvím (4020972108395)

Small Foot Ponk s příslušenstvím  (4020972108395)
Detail

Dětské nářadí - pro kluky, vhodné od 8 let Děti se nejlépe učí hrou a chtějí tvořit. Také rády napodobují činnosti dospělých a poznávají nové věci. S herním setem Small Foot Ponk, který představuje praktický dřevěný ponk vyrobený z masivu a celkem 14 dílů truhlářského příslušenství, jim to všechno umožníte. Pracovní deska ponku je výškově nastavitelná v rozmezí 60 - 70 cm, abyste tak mohli pracovní prostor dítěti maximálně přizpůsobit. Pod deskou je úložná police na nářadí. Zadní stěna ponku je vybavena praktickým držákem nářadí a malým úložným boxem pro drobné součástky. Ponk je v modrém barevném provedení. Klíčové vlastnosti herního setu Small Foot PonkPodporuje tvořivost a manuální zručnostHerní set Small Foot Ponk obsahuje pracovní ponk a 14dílnou sadu nářadíPonk je vyroben z masivuS výškově nastavitelnou pracovní deskou 60 - 70 cmVčetně úložné police, držáku a úložného boxuNářadí z pevného dřeva a kovuVhodné pro děti od 8 let... (alza.cz)

Podobné produkty ako Small Foot Ponk s příslušenstvím (4020972108395) , Pracovní tričko s vysokou viditelností, žluté (5907558429510)

Lamps Ponk s nářadím 75 cm

Detail

Velký plastový ponk má vše, co by mohl malý kutil potřebovat. Má v sobě sadu nářadí složenou z vrtačky na baterie, svěráku, kleští, pily, kladiva, klíčů a dalšího příslušenství. Výška ponku je 75 cm. Vhodné od 3 let. (mall.cz)

Podobné produkty ako Lamps Ponk s nářadím 75 cm , Pracovní tričko s vysokou viditelností, oranžovo-černé (5907558429466)

Viga Dřevěný ponk

Detail

Tento pracovní stůl obsahuje řezací stroj, pravítko, šroubovák, pilu, kladivo, klíč, několik šroubů, matiček, ozubených kol a další kreativní díly pro stavu. Tento ponk je vhodný pro každého malého kutila, který rád pomáhá tatínkovi třeba v dílně. Na dřevěném panelu jsou i hodiny a tabule. (mall.cz)

Podobné produkty ako Viga Dřevěný ponk , Dyskalkulie pracovní listy

ZOPA Dřevěný ponk

Detail

Prostorný ponk, který nesmí chybět v žádné dětské dílně. Ponk obsahuje velkou desku s cirkulárkou, na které jsou nejrůznější komponenty – od dřevěných destiček, přes šroubky až po matky. Je vyrobený z kvalitního dřeva a barev na vodní bázi. (mall.cz)

Podobné produkty ako ZOPA Dřevěný ponk

Hape Vědcův ponk střední

Hape Vědcův ponk střední
Detail

Hape Vědcův ponk střední Dřevěný ponk, bytelný řemeslný stolek, kde mohou malí kutilové provádět experimenty. Stůl má úložné prostory, kde je po ruce nářadí a materiál, jako jsou klíč, šroubky, matky, šroubovák,stahovák, provázek nebo ozubená kolečka. Stůl lze také rozebrat a složit. Přednosti: rozvíjí jemnou motoriku trénuje trpělivost a zručnost vyrobeno z kvalitního dřeva Obsah balení: celkem 58 dílů inspirace 15 experimenty Kupte dětem ponk Hape! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: dřevo Rozměr ponku: 36,6 x 44,5 x 30 cm Rozměr balení: 52 x 36 x 6 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Hape Vědcův ponk střední

ZOPA Dřevěný ponk skládací

Detail

Kompaktní skládací ponk má velké množství dřevěných komponentů od dřevěných destiček s dírkami, po šroubky a matky. Díky nepřebernému množství skládacích možností podněcuje dětskou mysl a podporuje kreativní myšlení. (mall.cz)

Podobné produkty ako ZOPA Dřevěný ponk skládací

Little Dutch Ponk dřevěný

Detail

Tento hrací dřevěný ponk je dodáván s dřevěným nářadím a příslušenstvím Děti si mohou z jednotlivých dílů sestavit třeba autíčko nebo opravit, cokoli je potřeba. Mějte po ruce všechny své nástroje. (mall.cz)

Podobné produkty ako Little Dutch Ponk dřevěný

KINDSGUT Dřevěný dětský ponk

KINDSGUT Dřevěný dětský ponk
Detail

Vlastnosti: rozvoj jemné motoriky a fantazie součástí je kladivo, šroubovák, pilka, šroubky a mnoho dalšího materiál šetrný k životnímu prostředí neobsahující škodlivé látky vhodné pro děti od 3 let materiál: dřevo rozměry: 30 × 21 × 40 cm (feedo.cz)

Podobné produkty ako KINDSGUT Dřevěný dětský ponk

Teddies 56039 Stůl/Ponk s nářadím dřevo 38ks 40x56x28cm

Teddies 56039 Stůl/Ponk s nářadím dřevo 38ks 40x56x28cm
Detail

Dřevěný ponk je vhodný pro malé kutily a obsahuje mnoho druhů nářadí. Vhodné od 3 let.Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Stůl/Ponk s nářadím dřevo 38ks 40x56x28cm v krabici 42x30x13cmPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností. (dilego.cz)

Podobné produkty ako Teddies 56039 Stůl/Ponk s nářadím dřevo 38ks 40x56x28cm

Little Dutch Ponk dřevěný - zánovní

Detail

Tento hrací dřevěný ponk je dodáván s dřevěným nářadím a příslušenstvím Děti si mohou z jednotlivých dílů sestavit třeba autíčko nebo opravit, cokoli je potřeba. Mějte po ruce všechny své nástroje. (mall.cz)

Podobné produkty ako Little Dutch Ponk dřevěný - zánovní

Small foot Kompaktní ponk Nordic

Detail

S tímto dřevěným ponkem se mohou děti při hře naučit manuální zručnosti. Obsahuje 21 dílů. Nářadí a doplňky mohou být uloženy do bezpečné poličky. Ponk se skandinávským designem se bude hodit do každého domova. (mall.cz)

Podobné produkty ako Small foot Kompaktní ponk Nordic

ZOPA Dřevěný ponk skládací - zánovní

Detail

Kompaktní skládací ponk má velké množství dřevěných komponentů od dřevěných destiček s dírkami, po šroubky a matky. Díky nepřebernému množství skládacích možností podněcuje dětskou mysl a podporuje kreativní myšlení. (mall.cz)

Podobné produkty ako ZOPA Dřevěný ponk skládací - zánovní

ZOPA Dřevěný ponk Wood (8595114457557)

ZOPA Dřevěný ponk Wood (8595114457557)
Detail

Dřevěná hračka - vhodné od 1 roku Motivujte děti k zábavné a kreativní hře v pohybu s kvalitními hračkami značky Zopa. Dřevěný ponk Wood potěší všechny malé kutily. Hračka je vyrobena z velmi odolného bukového dřeva, na které byly použity pouze barvy na vodní bázi. Dětský ponk disponuje velkou pracovní deskou s cirkulárkou a bohatým kutilským vybavením. Pilku, kladívko, metr a další nástroje si může malý řemeslník zavěsit na poličku s otvory nebo umístit do úložného prostoru pod deskou. Hračka napomáhá rozvíjet jemnou motoriku a fantazii. Dřevěný ponk Wood značky ZOPA je vhodný pro děti od 1 roku. Klíčové vlastnosti dřevěného ponku Wood ZOPAHračka pro zábavnou a kreativní hru v pohybuPonk Wood značky ZOPA je vyroben z kvalitního dřevaObsahuje nejrůznější kutilské nářadíDisponuje pracovní deskou, poličkou a úložným prostoremHračka ZOPA rozvíjí jemnou motoriku a kreativní myšleníDetailní zpracování v pastelových, zdravotně nezávadných... (alza.cz)

Podobné produkty ako ZOPA Dřevěný ponk Wood (8595114457557)

Small Foot Kompaktní ponk Nordic (4020972113764)

Small Foot Kompaktní ponk Nordic (4020972113764)
Detail

Dětské nářadí pro kluky, vhodné od 3 let Děti se nejlépe učí hrou a chtějí tvořit. Také rády napodobují činnosti dospělých a poznávají nové věci. S herním setem Small Foot, který představuje praktický skládací ponk, zažijí kutilové spoustu zábavy. Díky příslušenství o počtu 21 dílů, jim to všechno umožníte. Uvnitř naleznete 5 šroubů, 5 matek, 3 hřebíky, 5 kusů nářadí a 3 pláty s dírami pro trénování jemné motoriky. Hračka je vhodná nejen pro chlapce od věku 3 let. Klíčové vlastnosti herního setu Small Foot - Kompaktní ponk Nordic pro klukyPodporuje tvořivost a manuální zručnost dětíKompaktní ponk Small Foot obsahuje 21 ks příslušenstvíSeverský design ponku Nordic v pastelových barváchNářadí a doplňky lze uložit do policeHračka z přírodního materiálu je vhodná do všech interiérůVhodné pro děti od 3 let Opravdové nářadí pro malé kutilySoučástí herního setu Small Foot Ponk je široká výbava nářadí. Rozměrově je přizpůsobeno dětským... (alza.cz)

Podobné produkty ako Small Foot Kompaktní ponk Nordic (4020972113764)

ZOPA Dřevěný ponk skládací Wood (8595114457564)

ZOPA Dřevěný ponk skládací Wood (8595114457564)
Detail

Dřevěná hračka - vhodné od 3 let Dřevěné hračky jsou nejen velmi módní, ale přináší i nespočet benefitů. Jedná se o ekologičtější a bezpečnější alternativu plastových hraček. Navíc mají příjemnou vůni a nezpůsobují dětem žádné alergie. ZOPA dřevěný kompaktní skládací ponk potěší velkým počtem dřevěných komponentů. V balení najdete dřevěné destičky s dírkami, šroubky i matky, díky tomu mohou kluci a holky procvičovat montování a vytvářet spoustu různých kombinací. Hračka ZOPA zdokonaluje dovednosti dítěte, jako je jemná motorika, koordinace ruka-oko a rozpoznávání barev a tvarů. Dřevěný ponk má prvky Montessori. Klíčové vlastnosti hračky ZOPA Dřevěný ponk Kvalitní dřevěná hračka od ZOPA Moderní a propracované provedení Dětský ponk je vyroben z odolného dřeva a barven barvami na vodní báziVýška uzpůsobená malým dětemKompaktní skládací ponk má velké množství příslušenstvíS kompletní sadou nářadíV balení najdete... (alza.cz)

Podobné produkty ako ZOPA Dřevěný ponk skládací Wood (8595114457564)

Cyklotaška s nářadím

Cyklotaška s nářadím
Detail

Cyklotaška s nářadím (tipa.eu)

Podobné produkty ako Cyklotaška s nářadím

Stůl s nářadím

Stůl s nářadím
Detail

Stůl s nářadím z kategorie Dřevěné hračky, od značky Detoa, máme skladem. Do 3 dnů u Vás. (bambule.cz)

Podobné produkty ako Stůl s nářadím

Stojan s nářadím

Stojan s nářadím
Detail

Stojan s nářadím Praktický stojan s nejvíce použivaným nářadím (krbylevne.cz)

Podobné produkty ako Stojan s nářadím

Dřevěné nákladní auto s ponkem Jouéco®

Dřevěné nákladní auto s ponkem Jouéco®
Detail

Dřevěné nákladní auto s pracovním ponkem – skládací pracovní ponk v nákladním autě. Pomáhá k rozvoji dětské motoriky a koordinace očí a rukou materiál: dřevo + plast balení obsahuje: 1 auto + 29 dílů příslušenství (včetně 1 panáčka) rozměr auta: délka 25cm x výška 18cm x šířka 14cm vhodné pro děti od 36 měsíců. (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Dřevěné nákladní auto s ponkem Jouéco®

Woody Kutilský ponk a box s cirkulárkou

Detail

Kutilský ponk je hračka, která rozvíjí manuální zručnost dítěte. Dítě si může vyzkoušet práci se šrouby a matkami, zatloukání, práci s cirkulárkou, apd. Součástí kutilského ponku je toto nářadí: pilka, klíč, kladivo, svěrák, šroubovák, matičky a šroubky, plocháče, cirkulárka. (mall.cz)

Podobné produkty ako Woody Kutilský ponk a box s cirkulárkou

Small foot Dětský ponk modrý s příslušenstvím

Detail

Dřevěný ponk vyrobený z masivu s policemi v modré barvě. Pod pracovní deskou, kterou lze přizpůsobit výšce dítěte, je úložná police na nářadí. Zadní stěna ponku je opatřena praktickým držákem na nářadí a úložnou poličkou pro drobné součástky. (mall.cz)

Podobné produkty ako Small foot Dětský ponk modrý s příslušenstvím

Dřevěný kufřík s nářadím

Dřevěný kufřík s nářadím
Detail

Máte doma malého kutila, který potřebuje nutné vlastní nářadí jako má například oblíbený pohádkový hrdina Bořek Stavitel? Pak mu udělejte radost tímto dřevěným nářadím, které je naprosto bezpečné, a navíc vypadá přesně jako to, které má jeho tatínek. Děti rády napodobují nás dospělé, tím se nejlépe učí, rozvíjí fantazii i jemnou motoriku. Dřevěné hračky jsou navíc oblíbené už po mnoho generací. Nejenže jsou krásné, ale také odolné. V této praktické sadě nic nechybí. Váš malý kutil bude mít vše, co potřebuje a možná i něco navíc. Skvělý dárek, co říkáte? (familium.cz)

Podobné produkty ako Dřevěný kufřík s nářadím

Bino Přepravka s nářadím

Bino Přepravka s nářadím
Detail

Bino Přepravka s nářadím Dřevěná krabička s madlem nabízí dětem hromádku nářadí a sadu dřevěných dílků. Z těch si šikovní konstruktéři mohou sešroubovat čtyři varianty výrobků. Přepravku na nářadí, hasičské auto, pejska nebo robota. Mezi nářadím kluci najdou šroubky, matičky, klíče či kladívko. Firma Bino rozšířila prodej kvalitních dřevěných hraček a tím i známost českých postaviček do více jak 40 zemí světa. Původně německá firma sídlící již dlouhé roky v České republice, obhajuje u svých výrobků zdravotní nezávadnost a všechny požadované normy Evropské unie. Přednosti: procvičuje jemnou motoriku a cit v rukou trénuje trpělivost Obsah balení: 50 dřevěných dílků Kupte malým kutilům přepravku na nářadí Bino! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: dřevo, plast Rozměry: 27 x 23 x 8 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Bino Přepravka s nářadím
Pracovní ponk s nářadím (8693830017021), BRIO 34596 Stavebnice BRIO BUILDER Pracovní stůl s nářadím (7312350345964), detsky ponk s naradim, Bino šroubovací přepravka s nářadím, Detoa Stůl s nářadím (8593547120017), Bino Opasek s nářadím (4019359821507), Opasek s dřevěným nářadím (6934510505325), Small Foot Ponk s příslušenstvím (4020972108395), Kufřík s nářadím a vrtačkou (JS022593), GEKO Kufr s nářadím 68ks (G10850), Bino Opasek s nářadím, 42,5 cm, PlanToys brašna s nářadím "planlifestyle" (8854740034854), Le Toy Van Box s nářadím (5060023414760), skladaci pracovni stul ponk, ZOPA Dřevěný ponk Wood (8595114457557), bigjigs drevene hracky pracovni ponk, Small Foot Pás na nářadí Profi XL s nářadím, Small Foot Kompaktní ponk Nordic (4020972113764), ZOPA Dřevěný ponk skládací Wood (8595114457564), Small Foot Pás s nastavitelným popruhem a nářadím Miniwob (4020972118073), YATO Skříňka s nářadím 1/2" 62 ks (YT-3895), BERGHOFF Zástěra grilovací s nářadím CUBO sada 9 ks (BF-1100189), Krbový koš na dřevo s nářadím, 42 x 62 x 25 cm, Pracovní tričko s vysokou viditelností (5907558429411), ACI ŠKODA YETI 09- gumová vložka do kufru s protiskluzovou úpravou (s nářadím v kufru) (7606X02A), Pracovní tričko s vysokou viditelností, žluté (5907558429503), Pracovní tričko s vysokou viditelností, žluté (5907558429510), Pracovní tričko s vysokou viditelností, oranžovo-černé (5907558429466), dyskalkulie pracovní listy