Pouzdro kryt pro apple iphone 6 6s tpu rose gold crystal

Pouzdro/ kryt pro Apple iPhone 6 6S/ TPU Rose Gold Crystal

Pouzdro/ kryt pro Apple iPhone 6 6S/ TPU Rose Gold Crystal

Elegantní pouzdro pro Apple iPhone 6 6S v zlato-růžové barvě zdobené krystaly. (donela.eu)

Pouzdro/ kryt pro Apple iPhone 6 6S/ TPU Gold Crystal

Pouzdro/ kryt pro Apple iPhone 6 6S/ TPU Gold Crystal

Elegantní pouzdro pro Apple iPhone 6 6S ve zlaté barvě zdobené krystaly. (donela.eu)

Pouzdro/ kryt pro Apple iPhone 6 6S/ TPU Silver Crystal

Pouzdro/ kryt pro Apple iPhone 6 6S/ TPU Silver Crystal

Elegantní pouzdro pro Apple iPhone 6 6S ve stříbrné barvě zdobené krystaly. (donela.eu)

Pouzdro/ kryt pro Apple iPhone 5 5S SE/ TPU Silver Crystal

Pouzdro/ kryt pro Apple iPhone 5 5S SE/ TPU Silver Crystal

Elegantní pouzdro pro Apple iPhone 5 5S SE ve stříbrné barvě zdobené krystaly. (donela.eu)

FORCELL Gumový kryt pro Apple iPhone 6 / 6S zlatý

FORCELL Gumový kryt pro Apple iPhone 6 / 6S zlatý

Silikonový kryt Apple iPhone 6 / 6S DIAMOND zlatý Kvalitní ochranný kryt pro Váš Apple iPhone 6. Tento pryžový kryt ochrání Váš telefon před škrábanci a odřeninami a dodá mu jedinečný vzhled. Obal obsahuje všechny potřebné výřezy pro fotoaparát, nabíjecí konektor, konektor na sluchátka a také poskytuje pohodlný přístup k tlačítkům. Obal navíc obsahuje zvýšenou ochranu po bočních stranách. - jedinečný "diamantový" vzor na zadní straně - kryt je lehký a flexibilní - výřezy pro fotoaparát, blesk a všechny konektory - kryt se příjemně drží v ruce a neklouže Pro kompletní ochranu doporučujeme zakoupit i ochranné tvrzené sklo - najdete v záložce související zboží. Zárove, prvním dnem získáte poštovné zdarma. (vsechnonamobil.cz)

Ziskoun Silikonový zadní kryt pro Apple Iphone 6/6S SK3

Ziskoun Silikonový zadní kryt pro Apple Iphone 6/6S SK3

Silikonový zadní kryt pro Apple Iphone 6/6S z ultratenkého TPU materiálu v transparentním provedení. Kryt má všechny potřebné výřezy pro tlačítka a fotoporát pro maximální komfort při využívání Vašeho mobilního telefonu. (ziskoun.cz)

Guess GUHCP6TR4GRG 4G TPU pouzdro Rose Gold pro iPhone 6/6S -…

Guess GUHCP6TR4GRG 4G TPU pouzdro Rose Gold pro iPhone 6/6S - rozbaleno

Elegantní značkové pouzdro Guess Rose Gold pro váš iPhone 6 nebo 6S. Polyuretanové desingové pouzdro, které velmi dobře ochrání váš telefon a nezakryje žádný důležitý konektor nebo fotoaparát. Skvělý desingový doplněk vašeho smartphone, který vám nesmí chybět. (mall.cz)

Hama Premium Crystal Glass, ochranné sklo na displej pro Apple iPhone…

Hama Premium Crystal Glass, ochranné sklo na displej pro Apple iPhone 6/6s

- optimální ochrana citlivého displeje před údery, nárazy, poškrábáním, otisky prstů - mimořádně odolná a pevná ochrana displeje vyrobená z tvrzeného skla - maximální ochrana před poškrábáním díky povrchové úpravě 10H Nano Tech - vysoce průhledný, ultra čirý materiál v HD kvalitě - povrchová úprava "Perfect touch" proti otiskům prstů - aplikace bez lepidla (elektrostaticky), takže na displeji po odejmutí nezůstanou žádné zbytky - Easy On: fixační pomůcky a inovativní upevňovací rámeček pro snadnou aplikaci - antistatická utěrka z mikrovlákna pro vyčištění displeje před aplikací ochranného skla - Case-friendly: dík speciálnímu designu kompatibilní se všemi kryty, pouzdry a obaly - High-tech skutečné sklo: tloušťka pouze 0,33 mm - tvrdost: 10H - bezpečnostní třída: 9 - vyvinuto v Německu… (patro.cz)

FORCELL Silikonový kryt pro Apple iPhone 6 Plus / 6S Plus stříbrný

FORCELL Silikonový kryt pro Apple iPhone 6 Plus / 6S Plus stříbrný

Silikonový kryt Apple iPhone 6 Plus / 6S Plus DIAMOND stříbrný Kvalitní ochranný kryt pro Váš Apple iPhone 6 Plus. Tento pryžový kryt ochrání Váš telefon před škrábanci a odřeninami a dodá mu jedinečný vzhled. Obal obsahuje všechny potřebné výřezy pro fotoaparát, nabíjecí konektor, konektor na sluchátka a také poskytuje pohodlný přístup k tlačítkům. Obal navíc obsahuje zvýšenou ochranu po bočních stranách. Pro kompletní ochranu doporučujeme zakoupit i ochranné tvrzené sklo - najdete v záložce související zboží. Zároveň získáte poštovné zdarma. (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Ochranný kryt pro Apple iPhone 6 Plus / 6S Plus zelený

FORCELL Ochranný kryt pro Apple iPhone 6 Plus / 6S Plus zelený

SHOCK Ochranný kryt pro Apple iPhone 6 Plus / 6S Plus zelený Mimořádně odolný ochranný kryt pro Váš iPhone 6 Plus / 6S Plus. Tento kryt je speciálně navržen k tomu, aby ochránil Váš iPhone za každých okolností. Právě proto je kryt vytvořen z kombinace materiálů (silikon, TPU a plast) a tak poskytuje ochranu za každých okolností. - vysoká odolnost při pádech - unikátní kombinace materiálů - obal neklouže v ruce - ochrana bočních tlačítek Pro kompletní ochranu doporučujeme zakoupit i ochranné tvrzené sklo pro iPhone 6 Plus. Zároveň získáte výhodnější poštovné. (vsechnonamobil.cz)

Hama Finest Touch, kryt pro Apple iPhone 6/6s/7/8/SE 2020, korálový

Hama Finest Touch, kryt pro Apple iPhone 6/6s/7/8/SE 2020, korálový

- přesně padnoucí kryt pro Apple iPhone 6/6s/7/8/SE 2020 - kryt pro ochranu zadní části telefonu i jeho hran - měkký povrch příjemný na dotek - měkký vnitřek pro ochranu citlivého povrchu zařízení - vysoko kvalitní materiály - jednoduché nasazení na telefon - kompatibilní s bezdrátovým nabíjením; kryt před nabíjením není nutné sundat - materiál: termoplastický polyuretan (TPU) / textilní materiál - barva: korálová (patro.cz)

Hama Finest Feel, kryt pro Apple iPhone 6/6s/7/8/SE 2020, černý

Hama Finest Feel, kryt pro Apple iPhone 6/6s/7/8/SE 2020, černý

- přesně padnoucí kryt pro Apple iPhone 6/6s/7/8/SE 2020 - ohebný kryt pro ochranu zadní části telefonu i jeho hran - obzvláště hebký povrch příjemný na dotek - měkký vnitřek pro ochranu citlivého povrchu zařízení - jednoduché nasazení na telefon - kompatibilní s bezdrátovým nabíjením; kryt před nabíjením není nutné sundat - materiál: termoplastický polyuretan (TPU) / textilní materiál - barva: černá (patro.cz)

Hama Finest Touch, kryt pro Apple iPhone 6/6s/7/8/SE 2020, antracitový

Hama Finest Touch, kryt pro Apple iPhone 6/6s/7/8/SE 2020, antracitový

- přesně padnoucí kryt pro Apple iPhone 6/6s/7/8/SE 2020 - kryt pro ochranu zadní části telefonu i jeho hran - měkký povrch příjemný na dotek - měkký vnitřek pro ochranu citlivého povrchu zařízení - vysoko kvalitní materiály - jednoduché nasazení na telefon - kompatibilní s bezdrátovým nabíjením; kryt před nabíjením není nutné sundat - materiál: termoplastický polyuretan (TPU) / textilní materiál - barva: antracitová (patro.cz)

FORCELL Gumové pouzdro pro Apple iPhone 6 / 6S fialové

FORCELL Gumové pouzdro pro Apple iPhone 6 / 6S fialové

Silikonový kryt Apple iPhone 6 / 6S DIAMOND fialový Kvalitní ochranný kryt pro Váš Apple iPhone 6. Tento pryžový kryt ochrání Váš telefon před škrábanci a odřeninami a dodá mu jedinečný vzhled. Obal obsahuje všechny potřebné výřezy pro fotoaparát, nabíjecí konektor, konektor na sluchátka a také poskytuje pohodlný přístup k tlačítkům. Obal navíc obsahuje zvýšenou ochranu po bočních stranách. - jedinečný "diamantový" vzor na zadní straně - kryt je lehký a flexibilní - výřezy pro fotoaparát, blesk a všechny konektory - kryt se příjemně drží v ruce a neklouže Pro kompletní ochranu doporučujeme zakoupit i ochranné tvrzené sklo - najdete v záložce související zboží. Zárove, prvním dnem získáte poštovné zdarma. (vsechnonamobil.cz)

Hama Premium Crystal Glass pro Apple iPhone 6 Plus 6s Plus 173218-H

Hama Premium Crystal Glass pro Apple iPhone 6 Plus 6s Plus 173218-H

- optimální ochrana citlivého displeje před údery, nárazy, poškrábáním, otisky prstů - mimořádně odolná a pevná ochrana displeje vyrobená z tvrzeného skla - maximální ochrana před poškrábáním díky povrchové úpravě 10H Nano Tech - vysoce průhledný, ultra čirý materiál v HD kvalitě - povrchová úprava „Perfect touch“ proti otiskům prstů - připevnění bez lepidla (elektrostaticky), takže na displeji po odejmutí nezůstanou žádné zbytky - fixační pomůcky pro snadnou aplikaci - High-tech skutečné sklo: tloušťka pouze 0,33 mm - vyvinuto v Německu Informace pro uživatele: Pro optimální přilnutí je ochranné sklo přizpůsobené jen pro rovné plochy, a proto je o kousek menší než aktivní zóna displeje. Součást balení? - 1 ochranné sklo Premium Crystal Glass - 1 Easy-On set s fixačními pomůckami - 1… (patro.cz)

Hama Premium Crystal Glass, ochranné sklo na displej pro Apple iPhone…

Hama Premium Crystal Glass, ochranné sklo na displej pro Apple iPhone 6/6s/7/8/SE 2020

- optimální ochrana citlivého displeje před údery, nárazy, poškrábáním, otisky prstů - mimořádně odolná a pevná ochrana displeje vyrobená z tvrzeného skla - maximální ochrana před poškrábáním díky povrchové úpravě 10H Nano Tech - vysoce průhledný, ultra čirý materiál v HD kvalitě - povrchová úprava „Perfect touch“ proti otiskům prstů - připevnění bez lepidla (elektrostaticky), takže na displeji po odejmutí nezůstanou žádné zbytky - inovativní pomůcka Easy-On rámeček a fixační pomůcky pro snadnou aplikaci skla - antistatická utěrka z mikrovlákna pro vyčištění displeje před aplikací skla - díky speciálnímu designu je kompatibilní se všemi kryty a pouzdry - High-tech skutečné sklo: tloušťka pouze 0,33 mm - tvrdost: 10H - úroveň ochrany: 9 - materiál: tvrzené sklo - vyvinuto v Německu… (patro.cz)

FORCELL Gumové pouzdro pro Apple iPhone 6 Plus / 6S Plus šedé

FORCELL Gumové pouzdro pro Apple iPhone 6 Plus / 6S Plus šedé

Silikonový kryt Apple iPhone 6 Plus / 6S Plus DIAMOND šedý Kvalitní ochranný kryt pro Váš Apple iPhone 6 Plus. Tento pryžový kryt ochrání Váš telefon před škrábanci a odřeninami a dodá mu jedinečný vzhled. Obal obsahuje všechny potřebné výřezy pro fotoaparát, nabíjecí konektor, konektor na sluchátka a také poskytuje pohodlný přístup k tlačítkům. Obal navíc obsahuje zvýšenou ochranu po bočních stranách. Pro kompletní ochranu doporučujeme zakoupit i ochranné tvrzené sklo - najdete v záložce související zboží. Zárove, prvním dnem získáte poštovné zdarma. (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Gumové pouzdro pro Apple iPhone 6 Plus / 6S Plus růžové

FORCELL Gumové pouzdro pro Apple iPhone 6 Plus / 6S Plus růžové

Silikonový kryt Apple iPhone 6 Plus / 6S Plus DIAMOND růžový Kvalitní ochranný kryt pro Váš Apple iPhone 6 Plus. Tento pryžový kryt ochrání Váš telefon před škrábanci a odřeninami a dodá mu jedinečný vzhled. Obal obsahuje všechny potřebné výřezy pro fotoaparát, nabíjecí konektor, konektor na sluchátka a také poskytuje pohodlný přístup k tlačítkům. Obal navíc obsahuje zvýšenou ochranu po bočních stranách. Pro kompletní ochranu doporučujeme zakoupit i ochranné tvrzené sklo - najdete v záložce související zboží. Zárove, prvním dnem získáte poštovné zdarma. (vsechnonamobil.cz)

FIXED pro Apple iPhone 6/6S čirý (FIXTCC-003)

FIXED pro Apple iPhone 6/6S čirý (FIXTCC-003)

Kryt na mobil Apple iPhone 6 / 6s, TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Gelové pouzdro FIXED v čirém provedení představuje jednoduchou, ale přesto efektivní ochranu mobilního telefonu Apple iPhone 6/6S. Čiré provedení nechá vyniknout originálnímu designu vašeho telefonu a díky jemné protiskluzové gelové struktuře se bude i příjemně držet. Klíčové vlastnosti krytu FIXED čiréKryt pro mobilní telefon vyrobený z ekologických materiálůPřesně na míru telefonu Apple iPhone 6/6SOchrana před poškrabáním, prachem a pádyProtiskluzové provedeníSnadná aplikace Efektivní ochrana vašeho Apple iPhone 6/6SKryt FIXED v čirém provedení je vyroben z netoxického TPU materiálu, který chrání boky a záda přístroje před poškrabáním, prachem a případnými pády. Pouzdro je vyrobeno přesně na míru mobilního… (alza.cz)

FIXED pro Apple iPhone 6/6S (FIXG-003-033)

FIXED pro Apple iPhone 6/6S (FIXG-003-033)

Ochranné sklo pro Apple iPhone 6 / 6s, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čistící hadřík Dopřejte svému přístroje opravdu kvalitní péči pořiďte si ochranné sklo FIXED a zajistěte maximální ochranu citlivého displeje mobilního telefonu. Sklo s garantovanou tvrdostí 9H a vysokou citlivostí dotyku potěší především snadnou instalací, kterou zvládnete během chvilky. Samozřejmostí je rovněž 100% průhlednost. Prvotřídní ochranaOchranné sklo FIXED s garantovanou tvrdostí 9H ochrání citlivý displej vašeho miláčka před poškrábáním, nečistotami i nárazy. Vypnuto Přední vlastnosti tvrzeného skla Vypnuto100% průhlednostVypnutoOleofóbní strukturaVypnutoVysoká citlivost dotyku Konec otisků prstůOproti konkurenci vyniká sklo především oleofóbní úpravou, díky níž odpuzuje látky olejovitého… (alza.cz)

Hama Mirror, cross-body kryt s popruhem a zrcátkem, pro Apple iPhone…

Hama Mirror, cross-body kryt s popruhem a zrcátkem, pro Apple iPhone 6/6s/7/8/SE 2020

- stylová tečka pro Váš outfit: díky tomuto krytu s popruhem se pro Vás stane telefon stylovým doplňkem, který máte neustále po ruce - trendy kryt s popruhem pro zavěšení přes rameno (cross-body) - vyklápěcí kosmetické zrcátko se skrytým magnetem, díky kterému budete vždy upravená - díky karabinkám popruh v případě potřeby snadno odstraníte nebo vyměníte, aby se hodil k Vašemu outfitu - délkově nastavitelný popruh (cca 144 cm) pro maximální komfort při nošení - přihrádka např. na vizitku nebo bankovky - měkký vnitřní materiál chrání citlivý povrch zařízení - snadné nasazení na telefon - otvory pro konektor, fotoaparát - mimořádně odolný materiál krytu i popruhu - materiál: polyuretan (PU) - barva: černá Upozornění: Integrovaný magnet může ovlivňovat některé funkce zařízení. (patro.cz)

FORCELL BLOOM TPU Apple iPhone 6 / 6S zlatý

FORCELL BLOOM TPU Apple iPhone 6 / 6S zlatý

BLOOM TPU Apple iPhone 6 / 6S zlatý Ochranný obal určený pro Váš Apple iPhone 6 / 6S. Obal je vyroben tak, aby zakrýval ovládací tlačítka a chránil před každodenní opotřebením a nečistotami. Obal je velmi příjemný na dotek, flexibilní a tenký. Obsahuje všechny potřebné výřezy pro nutnosti vyjímání telefonu z pouzdra. Obal je zdoben květinovým vzorem a metalickými hranami. Díky průhlednosti zachováte Vašemu iPhone původní design. chrání před poškrábáním a drobným poškozením ochrana ovládacích tlačítek kvalitní TPU materiál květinový vzor a průhledný design flexibilní a snadno čistící dostupné všechny potřebné porty Pro ještě lepší ochranu doporučujeme zakoupit Ochranné tvrzené sklo pro Apple iPhone 6 / 6S. Zároveň získáte výhodnější poštovné. (vsechnonamobil.cz)

FIXED FIT pro Apple iPhone 6/6S černé (FIXFIT-003-BK)

FIXED FIT pro Apple iPhone 6/6S černé (FIXFIT-003-BK)

Pouzdro na mobil Apple iPhone 6 / 6s, flipové, umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, výřezy pro konektory a tlačítka, prostor pro kreditní kartu a ručně šité Nosíte svůj mobil neustále při sobě? Obáváte se o jeho bezpečí? Pouzdra na mobilní telefon Fixed Fit přinášejí kompletní ochranu. Nosíte svůj mobil neustále při sobě? Obáváte se o jeho bezpečí? Pouzdra na mobilní telefon Fixed Fit přinášejí kompletní ochranu. Zajišťují totiž nejen odolnost proti mechanickému poškození i různým nečistotám, ale přední odklápěcí kryt zároveň zabraňuje poškození displeje. Kryt je samozřejmě vyroben tak, aby přesně seděl na daný model, který je v něm pevně uchycen. Zároveň umožňuje přístup ke všem ovládacím prvkům a disponuje jednoduchým zavíráním na magnet, jež zabraňuje náhodnému otevření.… (alza.cz)

STX pro Apple iPhone 6 / 6S / 7 / 8 / SE 2020 (SXTSLP03)

STX pro Apple iPhone 6 / 6S / 7 / 8 / SE 2020 (SXTSLP03)

Ochranné sklo pro Apple iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 7, iPhone 8 a iPhone SE (2020), zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,9 mm, součástí balení: čistící hadřík a samolepka na odstranění prachu Chraňte displej svého mobilního telefonu kvalitním ochranným sklem, které zabrání jeho rozbití či poškrábání při nošení přístroje např. v kapse, kabelce či batohu. Ochranné sklo SXT 2,5D splňuje náročné standardy a bez problémů ochrání displej telefonu během každodenního používání. Hodnota tvrdosti je 9H a tloušťka skla činí 0,9 mm. Lepidlo pro celé ploše je zárukou dokonalé přilnavosti. V balení najdete vše potřebné pro bezproblémovou aplikaci. Klíčové vlastnosti ochranného skla SXT pro Apple iPhone 6 / 6S / 7 / 8 / SE 2020Lepidlo po celé plošeZaoblení 2,5D - rovné sklo se zahlazenými… (alza.cz)

PanzerGlass Standard pro Apple iPhone 6 / 6s / 7 / 8 / SE (2020) 2684

PanzerGlass Standard pro Apple iPhone 6 / 6s / 7 / 8 / SE (2020) 2684

(patro.cz)

PanzerGlass Premium pro Apple iPhone 6/6s/7/8/SE 2020 2701

Hama Crystal Clear, kryt pro Apple iPhone 12 mini, průhledný

Hama Crystal Clear, kryt pro Apple iPhone 12 mini, průhledný

- přesně padnoucí kryt pro Apple iPhone 12 mini - ohebný kryt pro ochranu zadní části telefonu i jeho hran - neklouzavý povrch pro pohodlné a bezpečné držení v ruce - design telefonu zůstává viditelný - jednoduché nasazení na telefon - mimořádně nízká hmotnost krytu - kompatibilní s bezdrátovým nabíjením; kryt před nabíjením není nutné sundat - materiál: termoplastický polyuretan (TPU) - barva: průhledná (patro.cz)

FORCELL LIQUID TPU obal Apple iPhone 6 / 6S zlatý

FORCELL LIQUID TPU obal Apple iPhone 6 / 6S zlatý

LIQUID TPU obal Apple iPhone 6 / 6S zlatý Ultra tenký a lehký obal pro Váš Apple iPhone 6 / 6S. Obal je vyroben z kvalitního TPU materiálu, který je odolný no zároveň flexibilní. Obal ochrání Váš smartphone před poškozením, škrábanci a nečistotami při každodenní manipulaci. Díky precizním výřezem poskytuje plný přístup ke všem potřebným konektorem, portem a tlačítkům. Zajímavý a unikátní třpytivý design umožní, že Váš smartphone bude vynikat. - Určen pro Apple iPhone 6S - Vyroben kombinací odolného TPU a silikonu - Ochrana smartphonu před poškozením, škrábanci a nečistotami - Úplný přístup ke všem portům a tlačítkům - Jedinečný třpytivý a lesklý design (vsechnonamobil.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Apple iPhone 6/6s/7/8 bílé (2620)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Apple iPhone 6/6s/7/8 bílé (2620)

Křišťálově čisté tvrzené sklo, které spolehlivě ochrání maximální plochu displeje vašeho iPhone 6/6s/7/8. Temperované ochranné sklo PanzerGlass s bílým okrajem má tloušťku 0,4 mm a vyniká dlouhou životností, nadstandardním zpracováním i vysokou reaktivností na dotyk. Navíc se snadno instaluje. (mall.cz)

PanzerGlass Standard pro Apple iPhone 6/6s/7/8/SE 2020 čiré (2684)

PanzerGlass Standard pro Apple iPhone 6/6s/7/8/SE 2020 čiré (2684)

Ochranné sklo pro Apple iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 7, iPhone 8 a iPhone SE (2020), zaoblení 2D, tvrdost 9H, tloušťka 0,4 mm, součástí balení: čistící hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Displej vašeho zařízení se vždy může i přes všechnu opatrnost a pozornost snadno porušit, stačí k tomu jej omylem shodit na zem. Jako prevence pro tyto nehody bylo vyvinuto tvrzené sklo PanzerGlass Standard pro Apple iPhone 6/6s/7/8/SE 2020 čiré. Ochranné sklo bylo vyrobeno na míru Apple iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 7, iPhone 8 a iPhone SE (2020). Právě díky tvrdosti 9H a tloušťce 0,4 mm solidně ochrání displej vůči poškrábání a při pádu na zem. Zevní úprava ochranného tvrzeného skla eliminuje ušpinění od otisků prstů. Díky ochrannému sklu PanzerGlass tak bude displej vašeho zařízení… (alza.cz)

PanzerGlass Premium pro Apple iPhone 6/6s/7/8 Plus černé (2615) -…

PanzerGlass Premium pro Apple iPhone 6/6s/7/8 Plus černé (2615) - rozbaleno

Prémiové křišťálově čisté tvrzené sklo, které spolehlivě ochrání displej vašeho iPhone 6/6s/7/8 Plus. Temperované ochranné sklo PanzerGlass s černým okrajem má tloušťku 0,4 mm a vyniká dlouhou životností, nadstandardním zpracováním i vysokou reaktivností na dotyk. Navíc se snadno instaluje. (mall.cz)

PanzerGlass Standard pro Apple iPhone 6 / 6s / 7 / 8 / SE (2020) 2684…

PanzerGlass Standard pro Apple iPhone 6 / 6s / 7 / 8 / SE (2020) 2684, čiré

Temperované ochranné sklo váš smartphone perfektně ochrání. PanzerGlass Standard pro Apple iPhone 6 / 6s / 7 / 8 / SE (2020) 2684 je při svých 0,4 mm velmi tenké a zajišťuje tak 100% autentickou reakci na dotyk a dokonalou průhlednost. Díky snadné aplikaci se vyhnete vzduchovým bublinám. S antibakteriální úpravou. (mall.cz)

Hama Crystal Clear, kryt pro Apple iPhone 12 Pro Max, průhledný

Hama Crystal Clear, kryt pro Apple iPhone 12 Pro Max, průhledný

- přesně padnoucí kryt pro Apple iPhone 12 Pro Max - ohebný kryt pro ochranu zadní části telefonu i jeho hran - neklouzavý povrch pro pohodlné a bezpečné držení v ruce - design telefonu zůstává viditelný - jednoduché nasazení na telefon - mimořádně nízká hmotnost krytu - kompatibilní s bezdrátovým nabíjením; kryt před nabíjením není nutné sundat - materiál: termoplastický polyuretan (TPU) - barva: průhledná (patro.cz)

Hama Crystal Clear, kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro, průhledný

Hama Crystal Clear, kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro, průhledný

- přesně padnoucí kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro - ohebný kryt pro ochranu zadní části telefonu i jeho hran - neklouzavý povrch pro pohodlné a bezpečné držení v ruce - design telefonu zůstává viditelný - jednoduché nasazení na telefon - mimořádně nízká hmotnost krytu - kompatibilní s bezdrátovým nabíjením; kryt před nabíjením není nutné sundat - materiál: termoplastický polyuretan (TPU) - barva: průhledná (patro.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Apple iPhone 6/6s/7/8 Plus černé (2619)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Apple iPhone 6/6s/7/8 Plus černé (2619)

Křišťálově čisté tvrzené sklo, které spolehlivě ochrání maximální plochu displeje vašeho iPhone 6/6s/7/8 Plus. Temperované ochranné sklo PanzerGlass s černým okrajem má tloušťku 0,4 mm a vyniká dlouhou životností, nadstandardním zpracováním i vysokou reaktivností na dotyk. Navíc se snadno instaluje. (mall.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Apple iPhone 6/6s/7/8 Plus bílé (2621)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Apple iPhone 6/6s/7/8 Plus bílé (2621)

Křišťálově čisté tvrzené sklo, které spolehlivě ochrání maximální plochu displeje vašeho iPhone 6/6s/7/8 Plus. Temperované ochranné sklo PanzerGlass s bílým okrajem má tloušťku 0,4 mm a vyniká dlouhou životností, nadstandardním zpracováním i vysokou reaktivností na dotyk. Navíc se snadno instaluje. (mall.cz)

PanzerGlass Standard Privacy pro Apple iPhone 6/6s/7/8/SE (2020) čiré…

PanzerGlass Standard Privacy pro Apple iPhone 6/6s/7/8/SE (2020) čiré (P2684)

Ochranné sklo pro Apple iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 7, iPhone 8 a iPhone SE (2020), zaoblení 2D, tvrdost 9H, privátní filtr, tloušťka 0,4 mm, součástí balení: čistící hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Displej vašeho zařízení se může i přes maximální prozíravost z ničeho nic zničit, nejde o nic víc než jej omylem pustit na podlahu. K prevenci podobných případů si můžete pořídit ochranné sklo PanzerGlass Standard Privacy pro Apple iPhone 6/6s/7/8/SE (2020) čiré. Ochranné tvrzené sklo bylo vyrobeno pro model Apple iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 7, iPhone 8 a iPhone SE (2020). Zásluhou tvrdosti 9H a tloušťce skla 0,4 mm dobře uchrání obrazovku zařízení proti škrábancům a jinému poškození. Vnější povrch tvrdého ochranného skla brání ulpívání otisků. Díky tvrzenému sklu… (alza.cz)

FORCELL Silikonový obal pro Apple iPhone 6 Plus / 6S Plus modrý

FORCELL Silikonový obal pro Apple iPhone 6 Plus / 6S Plus modrý

Silikonový kryt Apple iPhone 6 Plus / 6S Plus DIAMOND modrý Kvalitní ochranný kryt pro Váš Apple iPhone 6 Plus. Tento pryžový kryt ochrání Váš telefon před škrábanci a odřeninami a dodá mu jedinečný vzhled. Obal obsahuje všechny potřebné výřezy pro fotoaparát, nabíjecí konektor, konektor na sluchátka a také poskytuje pohodlný přístup k tlačítkům. Obal navíc obsahuje zvýšenou ochranu po bočních stranách. Pro kompletní ochranu doporučujeme zakoupit i ochranné tvrzené sklo - najdete v záložce související zboží. Zárove, prvním dnem získáte poštovné zdarma. (vsechnonamobil.cz)

Mocolo 5D White pro Apple iPhone 6 Plus/6S Plus 8596311030444

Mocolo 5D White pro Apple iPhone 6 Plus/6S Plus 8596311030444

Mocolo 5D je vysoce kvalitní a skvěle padnoucí ochranné sklo na displej včetně zahnutých okrajů. Díky adhezivní ploše po celé ploše skla dokonale přilne k displeji při zachování citlivosti a zobrazovacích vlastností displeje. Propustnost světla je až 99% obraz tak zůstane nezkreslený. Sklo je také vybaveno oleofobní vrstvou, která omezuje zanechávání otisků prstů a velmi dobře se čistí. Ochrana displeje je na prvním místě, sklo má tloušťku 0,33m a ochrání tak displej proti poškrábání napríklad v kapse od klíčů nebo při pádu telefonu. Samozřejmostí je tvrdost 9H Vlastnosti: - lepí po celé ploše - tloušťka: 0,33 mm - tvrdost 9H - vysoce odolné proti poškrábání - perfektně padne na displej a to včetně zahnutých okrajů a všech výřezů - oleofobní úprava proti zanechání otisků prstů a odleskům … (patro.cz)

FORCELL ART TPU Silikonový obal Apple iPhone 6 / 6S BLACK MOUSTACHE

FORCELL ART TPU Silikonový obal Apple iPhone 6 / 6S BLACK MOUSTACHE

ART TPU Silikonový obal Apple iPhone 6 / 6S BLACK MOUSTACHE ART Silikonový obal pro Váš Apple iPhone 6 / 6S. Obal je vyroben z kvalitního TPU materiálu a chrání Váš smartphone před případným poškozením, škrábanci a nečistotami při každodenní manipulaci. Díky použitému materiálu je lehký, flexibilní a perfektně sedne na telefon. Stylový potisk navíc dodá Vašemu smartphonu nový vzhled. Výřezy na všechny potřebné konektory jsou samozřejmostí. - Určen pro Apple iPhone 6 / 6S - Ochrana před poškozením při každodenní manipulaci - Kvalitní TPU materiál - Stylový potisk dodá smartphonu nový vzhled - Je lehký, flexibilní a příjemný na dotek (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Odolný kryt pro telefon Apple iPhone 6 / 6S zlatý

FORCELL Odolný kryt pro telefon Apple iPhone 6 / 6S zlatý

Extra odolné HEAVY DUTY pouzdro Apple iPhone 6 / 6S zlaté Velmi kvalitní extra odolné pouzdro, které ochrání Váš obal za každých okolností. Díky kombinaci pevného TPU materiálu a plastu, tento obal tvoří dokonale odolnou a robustní ochranu pro Váš iPhone 6 / 6S. Hlavní část obalu, kt. je vyrobena z pevného, no flexibilního TPU materiálu, chrání Váš smartphone před odřeninami a škrábanci a zadní plastová část mu přidává na eleganci. Toto pouzdro navíc obsahuje i ochranu bočních tlačítek a tak se vyhnete jakýmkoli škrábancům. - kvalitní TPU materiál - obal zaručí nekompromisní ochranu z každé strany - speciálně vyztužené boky dodají extra ochranu hranám telefonu - zadní plastová část pro unikátní design Pro kompletní ochranu doporučujeme zakoupit i ochranné tvrzené sklo pro iPhone 6 / 6S… (vsechnonamobil.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Apple iPhone 6/6s/7/8/SE 2020 černé …

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Apple iPhone 6/6s/7/8/SE 2020 černé (2679)

Ochranné sklo pro Apple iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 7, iPhone 8 a iPhone SE (2020), zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, tloušťka 0,4 mm, součástí balení: čistící hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Displej vašeho zařízení se kdykoli může nehledě na opatrnost a pozornost náhodně poškrábat, nemusí se stát nic víc, než že se vám jej podaří omylem shodit na zem. Pro omezení rizika je zde tvrzené ochranné sklo PanzerGlass Edge-to-Edge pro Apple iPhone 6/6s/7/8/SE 2020 černé. Tvrzené krycí sklo je určeno akorát na míru Apple iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 7, iPhone 8 a iPhone SE (2020). Právě vlivem tvrdosti 9H a tloušťce 0,4 mm skvěle ochraňuje displej proti téměř jakémukoliv poškození. Zevní úprava krycího skla zabraňuje zašpinění od otisků a šmouh. Větší komfort při používání… (alza.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Apple iPhone 6/6s/7/8 Plus bílé (2621) -…

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Apple iPhone 6/6s/7/8 Plus bílé (2621) - rozbaleno

Křišťálově čisté tvrzené sklo, které spolehlivě ochrání maximální plochu displeje vašeho iPhone 6/6s/7/8 Plus. Temperované ochranné sklo PanzerGlass s bílým okrajem má tloušťku 0,4 mm a vyniká dlouhou životností, nadstandardním zpracováním i vysokou reaktivností na dotyk. Navíc se snadno instaluje. (mall.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Apple iPhone 6 / 6s / 7 / 8 / SE (2020)…

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Apple iPhone 6 / 6s / 7 / 8 / SE (2020) 2679, černé

Temperované ochranné sklo s tvrdostí 9H váš smartphone perfektně ochrání. PanzerGlass Edge-to-Edge pro Apple iPhone 6 / 6s / 7 / 8 / SE (2020) 2679 je při svých 0,4 mm velmi tenké a zajišťuje tak 100% autentickou reakci na dotyk a dokonalou průhlednost. Díky snadné aplikaci se vyhnete vzduchovým bublinám. (mall.cz)

Spigen Liquid kryt Apple iPhone 6/6S čirý

Spigen Liquid kryt Apple iPhone 6/6S čirý

Spigen Liquid Crystal - kryt pro iPhone 6/6s - průhledný jednoduchý, flexibilní kryt pro Váš nový iPhone 6/6s nejužší kryt pro iPhone 6/6s na trhu kryt je vyroben z prémiového TPU, které zůstává transparentní lehká a netoxická ochrana vašeho zařízení možnost nabíjet i synchronizovat v rámečku Balení obsahuje: kryt (patro.cz)

iWill Glitter Liquid Star Case pro Apple iPhone Xr Rose Gold (DIP123…

iWill Glitter Liquid Star Case pro Apple iPhone Xr Rose Gold (DIP123_31)

Kryt na mobil Apple iPhone Xr, silikon a TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka, se třpytkami, odolné vůči otřesům Ochraňte váš telefon za pomoci ochranného krytu iWill Glitter Liquid Star Case pro Apple iPhone Xr Rose Gold. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým precizním provedením pojistkou vysoké odolnosti. Materiál krytu je na dotek příjemný a nevyklouzne vám z rukou. Silikon je populární pro svoji tenkost, odolnost proti nárazům a jednoduchost. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil iWill bude zachován přístup ke konektoru na nabíjení i ovládacím prvkům potřebným pro pohodlné užívání vašeho telefonu. Třpytky dodávají krytu zajímavý vzhled. Kryt na mobil je pružný, díky tomu jeho nandání velmi jednoduché. Kryt na mobil pro Apple iPhone Xr ochrání váš telefon před… (alza.cz)

iWill Glitter Liquid Star Case pro Apple iPhone 11 Rose Gold (DIP123…

iWill Glitter Liquid Star Case pro Apple iPhone 11 Rose Gold (DIP123_27)

Kryt na mobil Apple iPhone 11, silikon a TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka, se třpytkami, odolné vůči otřesům Dodejte svému mobilnímu telefonu ochranu, kterou si zaslouží, za pomoci ochranného krytu iWill Glitter Liquid Star Case pro Apple iPhone 11 Rose Gold. Jde o zadní kryt, který je svým precizním zpracováním jistotou solidní odolnosti. Povrch je příjemný a nevyklouzne vám z rukou. Silikon je známý pro svou praktičnost, odolnost proti nárazům a absorpci vibrací. Jisté je, že u tohoto krytu na mobil iWill zůstane nezakryt přístup ke konektoru na nabíjení i dalším ovládacím prvkům nutným pro komfortní používání telefonu. Velmi efektně působí na krytu třpytky. Kryt na mobilní telefon je měkký, díky tomu jeho nasazení velmi snadné. Kryt na mobil pro Apple iPhone 11 zajistí… (alza.cz)

PanzerGlass ClearCase Antibacterial pro Apple iPhone 12 mini (růžový …

PanzerGlass ClearCase Antibacterial pro Apple iPhone 12 mini (růžový - Rose Gold) 0273

Odolný zadní kryt k vašemu telefonu perfektně přilne. PanzerGlass ClearCase Antibacterial pro Apple iPhone 12 mini Rose Gold 0273 je vyrobený z kombinace tvrzeného skla a TPU a chrání váš telefon proti mechanickému poškození, otřesům, znečištění a bakteriím. Díky výřezům na míru zůstávají perfektně dostupné konektory, mikrofon i fotoaparát. Při tloušťce 0,7 mm nijak nenarušuje design telefonu. (mall.cz)

Karl Lagerfeld TPU Choupette Head Kryt pro Apple iPhone 11 Fluo Blue …

Karl Lagerfeld TPU Choupette Head Kryt pro Apple iPhone 11 Fluo Blue (3700740503454)

Kryt na mobil Apple iPhone 11, TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Pojistěte si bezpečnost svého mobilního telefonu za pomoci ochranného krytu Karl Lagerfeld TPU Choupette Head Kryt pro Apple iPhone 11 Fluo Blue. Jde o zadní kryt, který je svým provedením zárukou vysoké odolnosti. Materiál krytu je příjemný na dotek a nevyklouzne vám z rukou. Jistotou je také, že u tohoto krytu na mobil KARL LAGERFELD zůstane zachován přístup k dobíjecímu portu a dalším ovládacím prvkům nezbytným pro plynulé používání telefonu. Ochranný kryt je pružný, díky čemuž je jeho nasazení velmi snadné. Kryt na mobil pro Apple iPhone 11 zajistí vašemu telefonu ochranu. Rozhodující vlastnosti ochranného krytu na mobil Karl Lagerfeld TPU Choupette Head Kryt pro Apple iPhone 11 Fluo Blue Zaručená ochrana… (alza.cz)

Karl Lagerfeld TPU Choupette Head Kryt pro Apple iPhone 11 Fluo…

Karl Lagerfeld TPU Choupette Head Kryt pro Apple iPhone 11 Fluo Orange (3700740503478)

Kryt na mobil Apple iPhone 11, TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj mobilní telefon proti poškození díky ochrannému krytu Karl Lagerfeld TPU Choupette Head Kryt pro Apple iPhone 11 Fluo Orange. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým zpracováním jistotou solidní odolnosti. Povrch krytu je příjemný a dobře se drží. Samozřejmostí je, že u tohoto krytu na mobil KARL LAGERFELD zůstane zachován přístup k nabíjení i dalším ovládacím prvkům nutným pro klidné užívání vašeho telefonu. Kryt na mobilní telefon je pružný, díky tomu jeho nasazení bezproblémové. Kryt na mobil pro Apple iPhone 11 zajistí ochranu vašeho telefonu. Zásadní přednosti ochranného krytu na mobil Karl Lagerfeld TPU Choupette Head Kryt pro Apple iPhone 11 Fluo Orange Zaručená ochrana telefonu Apple iPhone 11… (alza.cz)

Karl Lagerfeld TPU Choupette Head Kryt pro Apple iPhone 11 Fluo…

Karl Lagerfeld TPU Choupette Head Kryt pro Apple iPhone 11 Fluo Yellow (3700740503461)

Kryt na mobil Apple iPhone 11, TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte váš mobilní telefon s pomocí ochranného krytu Karl Lagerfeld TPU Choupette Head Kryt pro Apple iPhone 11 Fluo Yellow. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým precizním provedením jistotou solidní odolnosti. Povrch krytu je příjemný a neklouže v ruce. Samozřejmostí je, že u tohoto krytu na mobil KARL LAGERFELD zůstane zachován přístup k nabíjení a ovládacím prvkům potřebným pro pohodlné užívání mobilního telefonu. Kryt na mobilní telefon je měkký a proto je jeho nandání velmi jednoduché. Kryt na mobil pro Apple iPhone 11 zaručí vašemu telefonu ochranu před poškozením. Zajímavé přednosti ochranného krytu na mobil Karl Lagerfeld TPU Choupette Head Kryt pro Apple iPhone 11 Fluo Yellow Zaručená ochrana… (alza.cz)

Karl Lagerfeld TPU Choupette Head Kryt pro Apple iPhone 11 Fluo Pink …

Karl Lagerfeld TPU Choupette Head Kryt pro Apple iPhone 11 Fluo Pink (3700740503447)

Kryt na mobil Apple iPhone 11, TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj telefon proti poškození díky ochrannému krytu Karl Lagerfeld TPU Choupette Head Kryt pro Apple iPhone 11 Fluo Pink. Jedná se o zadní kryt, který je svým kvalitním provedením jistotou vysoké odolnosti. Materiál krytu je příjemný na dotek a dobře se drží. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil KARL LAGERFELD nebude zakryt přístup ke konektoru na nabíjení i tlačítkům potřebným pro komfortní používání vašeho telefonu. Kryt na mobilní telefon je měkký, díky čemuž je jeho nandání velmi snadné. Kryt na mobil pro Apple iPhone 11 zajistí ochranu vašeho telefonu. Zásadní funkce ochranného krytu na mobil Karl Lagerfeld TPU Choupette Head Kryt pro Apple iPhone 11 Fluo Pink Praktická ochrana mobilní telefonu… (alza.cz)

PanzerGlass pro Apple iPhone 7 / 6S / 6 Plus 2004

PanzerGlass pro Apple iPhone 7 / 6S / 6 Plus 2004

PanzerGlass Standard je tenké a vysoce odolné ochranné sklo s tloušťkou pouhých 0,4 mm. Displeji vašeho telefonu iPhone 6 / 6s / 7 / 8 Plus poskytne maximální ochranu před poškozením. Sklo je až 9× tvrdší než běžně dostupná ochranná skla, proto odolá i poškrábání nožem, klíči či dalšími ostrými předměty. Zachová funkčnost dotykového displeje Sklo je zcela průhledné. Na povrchu má speciální oleofóbní povlak, který zabraňuje tvorbě otisků prstů a zachycování nečistot. PanzerGlass nezanechává bubliny a díky vrstvě silikonového lepidla na zadní straně drží pevně za každé situace. Sklo zachovává 100% funkčnost dotykové vrstvy displeje. Vlastnosti: Originální PanzerGlass™ Až 9× tvrdší než běžná ochranná skla O 20% tlustší než běžná ochranná skla (síla 0,4 mm) Dokonale zabroušené hrany skla… (patro.cz)

Hama Hiflex, ochrana displeje pro Apple iPhone 6/6s/7/8/SE,…

Hama Hiflex, ochrana displeje pro Apple iPhone 6/6s/7/8/SE, nerozbitná, bezpečnostní třída 13

- inovativní nerozbitná ochrana citlivého displeje kombinující výhody ochranného skla a ochranné fólie - dokonalá kombinace: optická průhlednost a maximální pokrytí až k okrajům displeje - nerozbitná ochrana pro dlouhé použití: ohebný materiál zajistí efektivní ochranu před poškrábáním, údery a nárazy - vysoce průhledný, ultra čirý materiál v HD kvalitě - Perfect touch: povrchová úprava proti otiskům prstů - Case-friendly: díky speciálnímu provedení vhodné pro všechny kryty, pouzdra a obaly - Easy On adaptér: fixační pomůcka pro snadnou aplikaci - precizní otvory pro reproduktor a fotoaparát - antistatická utěrka z mikrovlákna pro vyčištění displeje před aplikací ochrany na displej - jednoduchá aplikace a odejmutí bez zbytků na displeji - tloušťka jen 0,33 mm - vyvinuto v Německu - barva:… (patro.cz)

FIXED Pocket Book pro Apple iPhone 6/6S/7/8/SE 2020 hnědé (FIXPOB-100…

FIXED Pocket Book pro Apple iPhone 6/6S/7/8/SE 2020 hnědé (FIXPOB-100-BRW)

Pouzdro na mobil Apple iPhone 6 / 6s, iPhone 7, iPhone 8 a iPhone SE (2020), flipové, kůže, ochrana displeje proti poškrábání, výřezy pro konektory a tlačítka, prostor pro kreditní kartu a ručně šité Měkké flipové pouzdro na mobilní telefon přináší znamenitou ochranu vůči častým poškozením, jako je například poškrábání. Kůže zajišťuje pouzdru FIXED Pocket Book pro Apple iPhone 6/6S/7/8/SE 2020 hnědé krom odolnosti i eleganci s nádechem luxusu. Příjemnou výhodou je příhrádka, která může posloužit např. k uschování platební karty. Základní specifikace pouzdra na mobil FIXED Pocket Book pro Apple iPhone 6/6S/7/8/SE 2020 hnědé Flipové provedení střeží kompletně celý smartphone K dispozici bude místo na kartu či občanku Materiál pouzdra na mobil FIXED Pocket Book pro Apple iPhone 6/6S/7/8/SE… (alza.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge Privacy pro Apple iPhone 6/6s/7/8/SE (2020)…

PanzerGlass Edge-to-Edge Privacy pro Apple iPhone 6/6s/7/8/SE (2020) černé (P2679)

Ochranné sklo pro Apple iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 7, iPhone 8 a iPhone SE (2020), zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, privátní filtr, tloušťka 0,4 mm, součástí balení: čistící hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Obrazovka zařízení s dotykovou plochou se eventuálně může i přes všechnu opatrnost náhodně narušit, někdy jej stačí pouze omylem shodit na zem. K tomu abyste se takovému problému vyhnuli, je vhodné tvrzené ochranné sklo PanzerGlass Edge-to-Edge Privacy pro Apple iPhone 6/6s/7/8/SE (2020) černé. Tvrzené krycí sklo je koncipované na míru Apple iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 7, iPhone 8 a iPhone SE (2020). Díky tvrdosti 9H a síle skla 0,4 mm pořádně ochraňuje displej zařízení vůči poškození všeho druhu. Vnější úprava tohoto skla brání zamazání od šmouh prstů. Příjemnou… (alza.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge Privacy pro Apple iPhone 6/6s/7/8/SE 2020,…

PanzerGlass Edge-to-Edge Privacy pro Apple iPhone 6/6s/7/8/SE 2020, černé P2679

Temperované ochranné sklo s tvrdostí 9H se zaoblenými hranami nadstandardně ochrání displej vašeho smartphone před poškozením. PanzerGlass Edge-to-Edge Privacy pro Apple iPhone 6/6s/7/8/SE 2020 P2679 je při svých 0,4 mm velmi tenké a zajišťuje tak 100% autentickou reakci na dotyk. Instaluje se snadno a bez bublin. Garance 24 měsíců. (mall.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Apple iPhone 6 / 6s / 7 / 8 / SE (2020)…

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Apple iPhone 6 / 6s / 7 / 8 / SE (2020) 2679, černé - rozbaleno

Temperované ochranné sklo s tvrdostí 9H váš smartphone perfektně ochrání. PanzerGlass Edge-to-Edge pro Apple iPhone 6 / 6s / 7 / 8 / SE (2020) 2679 je při svých 0,4 mm velmi tenké a zajišťuje tak 100% autentickou reakci na dotyk a dokonalou průhlednost. Díky snadné aplikaci se vyhnete vzduchovým bublinám. (mall.cz)

Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 Pro gold …

Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 Pro gold (6902048184053)

Kryt na mobil Apple iPhone 11 Pro, plast, pevný, výřezy pro konektory a tlačítka Dodejte svému telefonu ochranu, kterou si zaslouží, díky ochrannému krytu Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 Pro gold. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým zpracováním spolehlivou pojistkou velmi vysoké odolnosti. Povrch je příjemný a výborně se drží. Samozřejmostí je, že u tohoto krytu na mobil Nillkin bude zachován přístup k napájecímu konektoru a k ovládacím prvkům nutným pro snadné užívání telefonu. Kryt na mobil je tuhý, kvůli tomu se může hůře nasazovat, ale poté bude velmi pevně držet. Kryt na mobil pro Apple iPhone 11 Pro zajistí vašemu telefonu ochranu. Nejdůležitější parametry ochranného krytu na mobil Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 Pro gold Praktická ochrana telefonu… (alza.cz)

fitness náramek k iphone, hárací kalhotky iphone xs, kryt na brusle, kryt zahradního nábytku, nábytek gold, gold nábytek, apple watch 4 krokomer, psí konzervy rvy apple, kryt na klec pro psa, strihaci strojek moser rose

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít