Pomíkovy pohádky pro aničku 3

Produkt Pomíkovy pohádky pro aničku 3 sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Pomíkovy pohádky pro aničku 3 upraviť a produkt hľadať znova.

Pomíkovy Pohádky pro Aničku 3

Pomíkovy Pohádky pro Aničku 3
Detail

Audiokniha MP3 Veronika Hrachovcová, čte Jiří Pomeje Milé maminky, také už vám z toho věčného vysvětlování proč by se „tohle mělo dělat“ a naopak „tohle nemělo dělat“ točí hlava? Tak si v klidu sedněte, a nechte to pro jednou na Pomíkovy. Užijte si klidnou hodinku, poslouchejte a bavte se. Pomík bude neopakovatelným způsobem vašim malým pokladům vyprávět, že trocha zlobení, nikomu neuškodí. Zvlášť když s nimi zlobí i maminka. Přesvědčí je, že pořádek a uklízení je vlastně zábava. A že ubližování a křik je mnohem lepší vyměnit za kamarádství. Příjemnou zábavu! (alza.cz)

Podobné produkty ako Pomíkovy Pohádky pro Aničku 3 , Pomíkovy pohádky pro aničku 3

Pomíkovy Pohádky pro Aničku 3 - Veronika Hrachovcová - audiokniha

Pomíkovy Pohádky pro Aničku 3 - Veronika Hrachovcová - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Milé maminky, také už vám z toho věčného vysvětlování proč by se „tohle mělo dělat“ a naopak „tohle nemělo dělat“ točí hlava? Tak si v klidu sedněte, a nechte to pro jednou na Pomíkovy. Užijte si klidnou hodinku, poslouchejte a bavte se. Pomík bude neopakovatelným způsobem vašim malým pokladům vyprávět, že trocha zlobení, nikomu neuškodí. Zvlášť když s nimi zlobí i maminka. Přesvědčí je, že pořádek a uklízení je vlastně zábava. A že ubližování a křik je mnohem lepší vyměnit za kamarádství. Příjemnou zábavu! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Pomíkovy Pohádky pro Aničku 3 - Veronika Hrachovcová - audiokniha , Pomíkovy pohádky pro aničku 2

Pomíkovy Pohádky pro Aničku 1

Pomíkovy Pohádky pro Aničku 1
Detail

Audiokniha MP3 Veronika Hrachovcová, čte Jiří Pomeje Milé maminky, také už vám z toho věčného vysvětlování proč by se „tohle mělo dělat“ a naopak „tohle nemělo dělat“ točí hlava? Tak si v klidu sedněte, a nechte to pro jednou na Pomíkovy. Užijte si klidnou hodinku, poslouchejte a bavte se. Pomík bude neopakovatelným způsobem vašim malým pokladům vyprávět, že je zbytečné bát se věcí, které neznáme. Přesvědčí je, že ovoce a zelenina nejsou zbytečná dekorace na talíři. A že hádky a posmívání, nikomu nepomůžou. Příjemnou zábavu! (alza.cz)

Podobné produkty ako Pomíkovy Pohádky pro Aničku 1 , Pomíkovy pohádky pro aničku 1

Pomíkovy Pohádky pro Aničku 2

Pomíkovy Pohádky pro Aničku 2
Detail

Audiokniha MP3 Veronika Hrachovcová, čte Jiří Pomeje Milé maminky, také už vám z toho věčného vysvětlování proč by se „tohle mělo dělat“ a naopak „tohle nemělo dělat“ točí hlava? Tak si v klidu sedněte, a nechte to pro jednou na Pomíkovy. Užijte si klidnou hodinku, poslouchejte a bavte se. Pomík bude neopakovatelným způsobem vašim malým pokladům vyprávět, že být hrdý na svoje přednosti, je lepší než závidět ostatním. Přesvědčí je, čistit si zuby a mýt si ruce je vlastně dobrodružství. A že pomáhat maminkám mohou i malé děti. Příjemnou zábavu! (alza.cz)

Podobné produkty ako Pomíkovy Pohádky pro Aničku 2 , Pohádky 3 ()

Pomíkovy Pohádky pro Aničku 2 - Veronika Hrachovcová - audiokniha

Pomíkovy Pohádky pro Aničku 2 - Veronika Hrachovcová - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Milé maminky, také už vám z toho věčného vysvětlování proč by se „tohle mělo dělat“ a naopak „tohle nemělo dělat“ točí hlava? Tak si v klidu sedněte, a nechte to pro jednou na Pomíkovy. Užijte si klidnou hodinku, poslouchejte a bavte se. Pomík bude neopakovatelným způsobem vašim malým pokladům vyprávět, že být hrdý na svoje přednosti, je lepší než závidět ostatním. Přesvědčí je, čistit si zuby a mýt si ruce je vlastně dobrodružství. A že pomáhat maminkám mohou i malé děti. Příjemnou zábavu! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Pomíkovy Pohádky pro Aničku 2 - Veronika Hrachovcová - audiokniha , Pohádky (978-80-907538-3-9)

Pomíkovy Pohádky pro Aničku 1 - Veronika Hrachovcová - audiokniha

Pomíkovy Pohádky pro Aničku 1 - Veronika Hrachovcová - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Milé maminky, také už vám z toho věčného vysvětlování proč by se „tohle mělo dělat“ a naopak „tohle nemělo dělat“ točí hlava? Tak si v klidu sedněte, a nechte to pro jednou na Pomíkovy. Užijte si klidnou hodinku, poslouchejte a bavte se. Pomík bude neopakovatelným způsobem vašim malým pokladům vyprávět, že je zbytečné bát se věcí, které neznáme. Přesvědčí je, že ovoce a zelenina nejsou zbytečná dekorace na talíři. A že hádky a posmívání, nikomu nepomůžou. Příjemnou zábavu! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Pomíkovy Pohádky pro Aničku 1 - Veronika Hrachovcová - audiokniha , Šaty pro aničku: 300 samolepek pro tvé české panenky (978-80-88344-83-4)

Šaty pro Aničku

Šaty pro Aničku
Detail

"Objevujte českou kulturu s panenkou Aničkou! Anebo byste raději jako průvodkyni po vlasti zvolili Elišku, Adélku, případně Viktorku? Vyberte si panenku podle vlastního vkusu - každá z nich vás vezme na nejznámější místa našeho hlavního města Prahy, navštívíte spolu folklorní vystoupení, ples, podniknete túru, výlet na pohádkový zámek Hluboká, budete kempovat u Máchova jezera a v zimě si zalyžujte v Krkonoších. S více než 300 samolepkami a překrásnými obrázky je objevování jedna radost! Titul ze série, která patří k našim nejprodávanějším, přibližuje malým čtenářům tím nejjednodušším a zároveň hravým způsobem něco z kultury naší země a představuje jim známá místa a české památky. " (patro.cz)

Podobné produkty ako Šaty pro Aničku

Obrázkové pohádky pro nejmenší (978-80-7497-268-3)

Obrázkové pohádky pro nejmenší (978-80-7497-268-3)
Detail

Kniha - autor Drahomír Rybníček, 48 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Obrázkové pohádky svým jednoduchým textem a milými inspirativními ilustracemi, ze kterých si děti pohádky mohou doplňovat samy, jsou vítanou příležitostí pro rozvíjení fantazie těch nejmenších čtenářů. (alza.cz)

Podobné produkty ako Obrázkové pohádky pro nejmenší (978-80-7497-268-3) , České pohádky pro malé děti (978-80-264-4054-3)

České pohádky pro malé děti (978-80-264-4054-3)

České pohádky pro malé děti  (978-80-264-4054-3)
Detail

Kniha - autor Aleš Čuma; Eva Mrázková, 104 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Bohatě ilustrovaná kniha, kde nemůže chybět perníková chaloupka, Budulínek, Červené karkulka, neposlušná kůzlátka nebo třeba hrneček, co umí vařit tu nejsladší kaši na světě. Nejznámější české pohádky, vyprávění našich babiček a dědečků, které i my rádi předáváme dál. Pohádky plné odvěké moudrosti, lidských tužeb a snů s vlídnými obrázky. Knížka pro hezky strávené chvilky s našimi dětmi. (alza.cz)

Podobné produkty ako České pohádky pro malé děti (978-80-264-4054-3) , Černobílé pohádky (978-80-00-05662-3)

České pohádky pro malé děti - němčina (978-80-266-1475-3)

České pohádky pro malé děti -  němčina (978-80-266-1475-3)
Detail

Elektronická kniha - autor Eva Mrázková, 160 stran, česky V knize najdete nejznámější české pohádky ve dvou jazykových verzích, v češtině a v němčině. Bohatě ilustrované příběhy jsou převyprávěny dnešním jazykem, ale pořád mají v sobě kouzlo a důvtip klasických pohádek, které nás doprovází od dětství. O perníkové chaloupce O neposlušných kůzlátkách O Palečkovi O dvanácti měsíčkách Červená karkulka Sůl nad zlato Jak dědeček měnil, až vyměnil a další (alza.cz)

Podobné produkty ako České pohádky pro malé děti - němčina (978-80-266-1475-3) , Černobílé pohádky (978-80-000-5662-3)

Prvních sedm pohádek: Veršované pohádky pro nejmenší (978-80-11-02298-3)

Prvních sedm pohádek: Veršované pohádky pro nejmenší (978-80-11-02298-3)
Detail

Kniha - autor Petr S. Pixy, 96 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Sedm nejznámějších pohádek ve formě básniček! Snad každý zná Dvakrát sedm pohádek Františka Hrubína, mnozí jsme na nich vyrostli. Teprve v roli rodičů si všimneme, že tam jsou často jen vtipné odkazy na pohádky, které ale naše malé děti ještě neznají. Ty klasické české existují v tisících vydání, avšak skoro žádné ve verších. Děti přitom veršované pohádky milují – mají rytmus a moc dobře se u nich usíná. Proto vznikla tato sbírka s jasným cílem: vybrat sedm těch úplně nejznámějších pohádek pro nejmenší a odvyprávět je jako básničky. Žádné zkratky, ale plnohodnotné pohádky s kompletním dějem a dlouhé právě tak, aby každá z nich vystačila na přečtení dětem před spaním. (alza.cz)

Podobné produkty ako Prvních sedm pohádek: Veršované pohádky pro nejmenší (978-80-11-02298-3) , Moje pohádky (978-80-7483-139-3)

Kouzelné dary pro Nezmary: Pohádky pro malé i velké sportovce (978-80-907946-0-3)

Kouzelné dary pro Nezmary: Pohádky pro malé i velké sportovce (978-80-907946-0-3)
Detail

Kniha - autor Daniel Polman, 84 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Publicista a extrémní sportovec Daniel Polman připravil pro malé i velké sportovce již třetí knihu pohádek. A ne ledajakou – stanovil si hned několik cílů. Prioritou číslo jedna byly napínavé příběhy plné fantazie, které zaujmou jak děti (zhruba ve věku od 4 let), tak dospělé. Délku pohádek autor přizpůsobil tak, aby nezůstávaly rozečtené a četly se „jedním dechem“. Pohádky nabádají ke zdravému a aktivnímu životnímu stylu včetně sportu, zdůrazňují význam slušného chování, pomoci druhému a smysl pro fair play. Kniha obsahuje dvanáct kapitol, které jsou navzájem propojené dějovou linkou. Sedm pohádek se odehrává v imaginárních světech, do kterých hlavní hrdinové vstupují pomocí kouzelné knihy, a pět příběhů se odehrává v reálném prostředí. Kniha obsahuje i velmi povedené ilustrace výtvarnice Jany Soběslavové. Tato kniha bude bavit celou rodinu! (alza.cz)

Podobné produkty ako Kouzelné dary pro Nezmary: Pohádky pro malé i velké sportovce (978-80-907946-0-3) , Muzikálové pohádky (978-80-271-1006-3)

Pohádky pro nejmenší

Pohádky pro nejmenší
Detail

Audiokniha na CD - autor Božena Němcová; čte Luba Skořepová Nejzámější kratičké české pohádky podle Boženy Němcové, které jsou určeny těm nejmeším dětským posluchačům. (alza.cz)

Podobné produkty ako Pohádky pro nejmenší , Alšovy pohádky (978-80-87654-03-3)

Pohádky pro sladké sny

Pohádky pro sladké sny
Detail

Nejkrásnější pohádky v luxusním dárkovém provedení, jistě potěší malé i větší čtenáře. Překrásné ilustrace vás doslova vtáhnou do říše fantazie.V této bohatě ilustrované knížce najdete nejen mnohé ze svých oblíbených příběhů o princeznách, ale také další překrásné pohádky, které jistě potěší nejednoho malého čtenáře. Proto neváhejte a dejte se do čtení! Kniha obsahuje tyto pohádky: Pinocchio, Dvanáct princezen, Malá mořská víla, Kráska a Zvíře, Kniha džunglí, Začarovaný žabák, Paleček, Šípková Růženka, Popelka, Sněhurka, Kocour v botách. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Pohádky pro sladké sny , Nejkrásnější pohádky (978-80-00-05505-3)

Pohádky pro Emu (DVD)

Pohádky pro Emu (DVD)
Detail

DVD film Pohádky pro Emu [2016]. Český film. Dolby Digital. Hrají: Aňa Geislerová, Ondřej Vetchý. Začíná hra na lásku. Ale jak skončí? I zázraky se občas dějí. Petr Miller pracuje již řadu let pro imigrační úřad v Londýně. Zaběhaný rytmus jeho života jednoho dne přeruší podivný telefonát z Prahy. V nemocnici leží po autonehodě svobodná matka, která ho v případě nouze uvedla jako opatrovníka svého dítěte. Ema je totiž jeho dcera. Petr je naprosto šokován. Musí jít o nějaký omyl. Nemá děti a ani netouží je mít. Přesto nedokáže nad situací jen tak mávnout rukou. Co když je Ema opravdu jeho dcera a on je její jediná šance, jak se vyhnout dětskému domovu? Chlapovi, který byl do padesáti let zvyklý žít sám a rozhodně si nechce komplikovat život emocemi, převrátí soužití s osmiletou holčičkou život doslova vzhůru nohama. A navíc je mu v patách nesmlouvavá sociální pracovnice, a tak Petr musí učinit zásadní rozhodnutí: Pokud se chce stát právoplatným rodičem, je nutné najít pro Emu matku! Ve stejné chvíli se seznamuje s Marií, která podobně jako Petr žije pro svou práci a téměř ztratila naději na to, že ji potkají obyčejné radosti života. Marie se rozhodne oběma pomoci. Je třeba nemilosrdné úřednici předložit uvěřitelnou historku. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Pohádky pro Emu (DVD) , Čakrové pohádky (978-80-270-6325-3)

České pohádky pro nejmenší ()

České pohádky pro nejmenší ()
Detail

Audiokniha MP3 - Pohádky vašeho dětství. Výběr z národních pohádek pro nejmenší. - autor Božena Němcová, František Bartoš a J. B. Malý, čte Dana Černá, Matouš Ruml a Jana Štvrtecká Pohádky vašeho dětství. Výběr z národních pohádek pro nejmenší.Jedenáct krásných klasických českých pohádek ze sbírky Pohádky pro maličké a Národní báchorky a pověsti. Zavzpomínejte s vašimi dětmi na pohádky vašeho dětství a poslechněte si příběhy Boženy Němcové, Františka Bartoše a Jakuba Malého: O Palečkovi, O černé princezně, O mluvícím ptáku, živé vodě a třech zlatých jabloních, Čert a Káča, O labuti, O Petrovi a otci nebeském a další. (alza.cz)

Podobné produkty ako České pohádky pro nejmenší () , Pletené pohádky (978-80-88104-48-3)

Pohádky pro neposlušné děti

Pohádky pro neposlušné děti
Detail

Audiokniha MP3 Dušan Taragel, čte Aňa Geislerová Groteska a nadsázka patří v dětské literatuře ke klasice úspěšných výrazových prostředků. Humor nesmyslu je živnou půdou pro fantazii dětského čtenáře, může být zkarikován až do obrovských, téměř obludných rozměrů a stále je vtipný a zábavný. Pohádky pro děti od slovenského autora Dušana Taragela jsou četbou, jejíž výjimečnost spočívá v neustálé přítomnosti nečekaného humoru, v mnoha případech velmi černého. Například neposluchové zde končí v prasečím chlívku (protože se nemyjí), mají v břiše buben od pračky, se kterým nakonec vystupují v cirkuse (protože jedli tolik zmrzliny, že jim žaludek zamrzl a musel být nahrazen náhradním dílem), odnese je strašidlo ÖZROTTÖ (kvůli jejich pažravosti), nebo jim, pro jejich žalování, zdřevění jazyk. Ustaraní rodičea příbuzní se většinou snaží své malé miláčky zachránit, ale oni stále umíněně trvají na oblíbených zlozvycích. Děti se rády smějí grotesce a zveličení, proto... (alza.cz)

Podobné produkty ako Pohádky pro neposlušné děti , Stromové pohádky (978-80-264-3019-3)

Pohádky pro zimní spáče

Pohádky pro zimní spáče
Detail

Audiokniha MP3 Marie Kubátová, čte Marie Rottrová Po jubilejních oslavách v podobě 3CD kompilace a 17CD/DVD boxu přichází digitální chvíle pro všechna důležitá samostatná alba Marie Rottrové. Fanoušci tak dostávají k dispozici maximum albových nahrávek jedné za zásadních ženských postav naší populární hudby. Druhý titul Marie Rottrové určený dětem - nahrávka nebyla součástí kompletu 17CD/DVD, ani jeho digitální podoby . (původní album 1218 0447, (P) 1982) (alza.cz)

Podobné produkty ako Pohádky pro zimní spáče , Záchranářské pohádky (978-80-247-5850-3)

Pohádky pro zlobivé bagry ()

Pohádky pro zlobivé bagry ()
Detail

Audiokniha MP3 - autor Petr Stančík, čte Otakar Brousek ml. Audiokniha Pohádky pro zlobivé bagry, autor Petr Stančík, čte Otakar Brousek ml.Milá bagřátka, znáte pohádku o nenasytném bagrovi? Nebo o tom, jak Jeřáb, Míchačka a Lejzroň pomáhali bagřevici získat nevěstu? Chcete se dozvědět, jak to dopadlo s bagrem, co dělal bugr a brajgl? Poslechněte si tuhle parádní knížku! Pohádky v ní jsou jako dělané pro všechny neposedné bagry, holčičky i kluky, co se rádi zasmějí i pobaví. Po takových vyprávěních budete mít samé krásné, legrační a motorové sny. Tak teď už uklidit písek, umýt drapák, vyčistit lopatu a spát! (alza.cz)

Podobné produkty ako Pohádky pro zlobivé bagry () , České pohádky (978-80-7567-305-3)

Stříbrné pohádky pro malé čtenáře

Stříbrné pohádky pro malé čtenáře
Detail

V této knížce najdeš své nejoblíbenější pohádky, doprovoděné překrásnými ilustracemi. Vše je napsáno velkými písmenky, takže se ti knížka bude snadno číst. Tak hurá do čtení! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Stříbrné pohádky pro malé čtenáře , České pohádky pro malé děti - němčina (978-80-266-1475-3)

Pohádky pro nejmenší - Jitka Švantnerová

Pohádky pro nejmenší - Jitka Švantnerová
Detail

Sbírka pracovních listů "Pohádky pro nejmenší" (3. díl) navazuje na sbírky "Moje první čtení” (1. díl) a "Příběhy pro malé čtenáře” (2. díl). Pohádky lze zařazovat od druhé poloviny školního roku pro 1. třídu, lze s nimi pracovat i ve druhé, resp. třetí třídě základní školy. Pracovní listy vedou k práci s textem, pochopení významu slov, rozšiřování slovní zásoby. Seznamují s jednoduchou gramatikou. Lze je také využít pro dramatizaci. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Pohádky pro nejmenší - Jitka Švantnerová , Pohádky pro zimní spáče

Pohádky pro nejmenší - Švantnerová Jitka

Pohádky pro nejmenší - Švantnerová Jitka
Detail

Sbírka pracovních listů "Pohádky pro nejmenší" (3. díl) navazuje na sbírky "Moje první čtení" (1. díl) a "Příběhy pro malé čtenáře" (2. díl). Pohádky lze zařazovat od druhé poloviny školního roku pro 1. třídu, lze s nimi pracovat i ve druhé, resp. třetí třídě základní školy. Pracovní listy vedou k práci s textem, pochopení významu slov, rozšiřování slovní zásoby. Seznamují s jednoduchou gramatikou. Lze je také využít pro dramatizaci. (patro.cz)

Podobné produkty ako Pohádky pro nejmenší - Švantnerová Jitka

Stříbrné pohádky pro malé čtenáře

Stříbrné pohádky pro malé čtenáře
Detail

V této knížce najdeš své nejoblíbenější pohádky doprovázené překrásnými ilustracemi. Kniha je napsána velkými písmenky, takže se ti bude snadno číst. Tak hurá do čtení! (patro.cz)

Podobné produkty ako Stříbrné pohádky pro malé čtenáře , České pohádky pro nejmenší ()

Pohádky pro nejmenší - Němcová Božena

Pohádky pro nejmenší - Němcová Božena
Detail

Nejzámější kratičké české pohádky podle Boženy Němcové, které jsou určeny těm nejmeším dětským posluchačům. (patro.cz)

Podobné produkty ako Pohádky pro nejmenší - Němcová Božena , Chodské pohádky 2 (978-80-871-9509-3)

Národní pohádky pro malé děti ()

Národní pohádky pro malé děti ()
Detail

Audiokniha MP3 - Zjednodušené verze českých a moravských pohádek převedených do jazyka srozumitelného dětem raného školního věku. - Martina Drijverová, čte Ilona Czsáková Zjednodušené verze českých pohádek převedených do jazyka srozumitelného dětem raného školního věkuAudiokniha přináší zkrácené a zjednodušené verze českých a moravských pohádek převedených do jazyka srozumitelného dětem raného školního věku. Setkáte se zde s chytrými i hloupými mládenci, s pracovitými i línými dívkami, s myslivci, pány a také čerty! Nechybí tu vodníci, princové a princezny, draci a poklady. O tom všem si lidé v minulosti často vyprávěli a nyní si tyto příběhy můžete poslechnout i vy.Martina Drijverová Martina Drijverová je česká spisovatelka knih pro děti, překladatelka a autorka televizních pořadů, rozhlasových her, seriálů či divadelních her. Nejprve studovala rok dějiny umění na pařížské Sorbonně, od roku 1974 pak produkci na pražské FAMU. V 80. letech pracovala v... (alza.cz)

Podobné produkty ako Národní pohádky pro malé děti () , Dveře do pohádky (978-80-765-0142-3)

Pohádky pro benjamínky silničního provozu

Pohádky pro benjamínky silničního provozu
Detail

Audiokniha MP3 Ilja Kučera, čte Karel Höger Pohádka o zeleném panáčkovi, Pohádka o kouzelných rohačkách, Pohádka o mravencích s boulemi na hlavě, Pohádka o veverčí jedenáctce a další, které byly nahrány a vydány v roce 1973 v Supraphonu, byly později v roce 1984 dokonce v animované podobě uváděny Českou televizí jako Večerníček. Pohádky o pravidlech a o bezpečnosti silničího provozu v podání Karla Högera, Štěpánky Haničincové, Jiřiny Bohdalové, Lubomíra Lipského a dalších uvádíme nyní v digitální podobě. (alza.cz)

Podobné produkty ako Pohádky pro benjamínky silničního provozu , Předhádky a pohádky (978-80-751-2008-3)

Krátké pohádky pro unavené rodiče

Krátké pohádky pro unavené rodiče
Detail

Audiokniha MP3 Michal Viewegh, čte Saša Rašilov Na podzim roku 2007 vyšla první kniha pro děti od Michala Viewegha, populárního autora knih pro dospělé. Není to však běžná kniha pro děti, autor myslel i na odrostlé čtenáře a do textu opatrně vmísil různé dvojsmysly, narážky a vtipy, které děti neodradí a rodiče, čtoucí svým dětem pohádky, pobaví. V naší nahrávce rodiče zastupuje Saša Rašilov a skvěle od sebe odděluje sdělení, určené dětem od toho, které míří k dospělým. Pohádky jsou tak unikátním zvukovým záznamem opravdu rodinného veselého alba. V příbězích dvou malých holčiček, jejich maminky lékárnice a tatínka, slavného herce, se objevují reálie a směšné situace, odrážející skutečné okamžiky ze života autora, ale pravděpodobně i interpreta. Při práci na nahrávce se Saša Rašilov skvěle a v maximálnímíře identifikoval s postavou tatínka, takže malí posluchači si budou moci před usnutím s potěšením vyslechnout jeho něžný, pozorný a zároveň rošťácký projev.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Krátké pohádky pro unavené rodiče , Nejkrásnější filmové pohádky (978-80-7597-229-3)

Pohádky pro neposlušné děti - Komplet

Pohádky pro neposlušné děti - Komplet
Detail

Audiokniha MP3 Dušan Taragel, čte Aňa Geislerová Groteska a nadsázka patří v dětské literatuře ke klasice úspěšných výrazových prostředků Humor nesmyslu je živnou půdou pro fantazii dětského čtenáře, může být zkarikován až do obrovských, téměř obludných rozměrů a stále je vtipný a zábavný. Pohádky pro děti od slovenského autora Dušana Taragela jsou četbou, jejíž výjimečnost spočívá v neustálé přítomnosti nečekaného humoru, v mnoha případech velmi černého. Například neposluchové zde končí v prasečím chlívku (protože se nemyjí), mají v břiše buben od pračky, se kterým nakonec vystupují v cirkuse (protože jedli tolik zmrzliny, že jim žaludek zamrzl a musel být nahrazen náhradním dílem), odnese je strašidlo ÖZROTTÖ (kvůli jejich pažravosti) nebo jim pro jejich žalování zdřevění jazyk. Ustaraní rodiče a příbuzní se většinou snaží své malé miláčky zachránit, ale oni stále umíněně trvají na oblíbených zlozvycích. Děti se rády smějí grotesce a zveličení, proto měly... (alza.cz)

Podobné produkty ako Pohádky pro neposlušné děti - Komplet , Bing 5minutové pohádky (978-80-252-5254-3)

Šaty pro Aničku: 300 samolepek pro tvé české panenky (978-80-88344-83-4)

Šaty pro Aničku: 300 samolepek pro tvé české panenky (978-80-88344-83-4)
Detail

Kniha - 32 stran, česky "Objevujte českou kulturu s panenkou Aničkou! Anebo byste raději jako průvodkyni po vlasti zvolili Elišku, Adélku, případně Viktorku? Vyberte si panenku podle vlastního vkusu - každá z nich vás vezme na nejznámější místa našeho hlavního města Prahy, navštívíte spolu folklorní vystoupení, ples, podniknete túru, výlet na pohádkový zámek Hluboká, budete kempovat u Máchova jezera a v zimě si zalyžujte v Krkonoších. S více než 300 samolepkami a překrásnými obrázky je objevování jedna radost! Titul ze série, která patří k našim nejprodávanějším, přibližuje malým čtenářům tím nejjednodušším a zároveň hravým způsobem něco z kultury naší země a představuje jim známá místa a české památky. " (alza.cz)

Podobné produkty ako Šaty pro Aničku: 300 samolepek pro tvé české panenky (978-80-88344-83-4) , Pohádky měsíčního kamene (978-80-89913-05-3)

Pohádky pro nejmenší - Božena Němcová - audiokniha

Pohádky pro nejmenší - Božena Němcová - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Vypráví: Luba Skořepová, Stopáž: 79:40 min. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Pohádky pro nejmenší - Božena Němcová - audiokniha , Naše nejkrásnější pohádky (978-80-7451-727-3)

Obrázkové pohádky pro nejmenší - Drahomír Rybníček

Obrázkové pohádky pro nejmenší - Drahomír Rybníček
Detail

Obrázkové pohádky svým jednoduchým textem a milými inspirativními ilustracemi, ze kterých si děti pohádky mohou doplňovat samy, jsou vítanou příležitostí pro rozvíjení fantazie těch nejmenších čtenářů. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Obrázkové pohádky pro nejmenší - Drahomír Rybníček

Bylo nebylo - pohádky pro malé čtenáře

Bylo nebylo - pohádky pro malé čtenáře
Detail

V této knížce najdeš své nejoblíbenější pohádky, spolu s překrásnými ilustracemi. Vše je napsáno velkými písmenky, takže se ti knížka bude snadno číst. Tak hurá do čtení! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Bylo nebylo - pohádky pro malé čtenáře

Tlapková patrola - Pohádky pro všechny tlapky

Tlapková patrola - Pohádky pro všechny tlapky
Detail

Chtěli byste zažít spoustu dobrodružství plných zábavy a týmové spolupráce? Stačí štěknout o pomoc a odvážné tlapky už se ženou! Tentokrát se oblíbení hrdinové vydají do jurského světa za dinosaury, pomůžou mimozemšťánkovi v nesnázích, zachrání školní autobus a pustí se do přípravy té nejlepší oslavy narozenin. Ponořte se do napínavých příběhů a prožijte báječné chvíle s Tlapkovou patrolou! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Tlapková patrola - Pohádky pro všechny tlapky

Pohádky pro malé Buddhy - Dharmachari Nagaraja

Pohádky pro malé Buddhy - Dharmachari Nagaraja
Detail

Příběhy laskavosti a porozumění, které potěší a inspirují vás i vaše děti. Pro velký úspěch bestselleru Buddhovy pohádky na dobrou noc vám v této knížce přinášíme dalších dvacet pohádek, které také údajně vycházejí z vyprávění samotného Buddhy. Noc nepřitáhne malé posluchače tak, jako dobrý příběh. Ve chvíli, kdy budou vaše děti naslouchat pohádkám z této knihy, přenesou se do kouzelných míst plných zajímavých postav a dostane se jim cenného poznání o sobě a světě kolem, aniž by měli pocit, že na ně někdo tlačí nebo je poučuje. Příběhy v této knize dodají dětem odvahu vytvořit si pozitivní přístup k obtížím, které je mohou v životě potkat, a pomůžou jim nalézt vnitřní klid a bezpečné útočiště uvnitř sebe samých. Každá pohádka je uvedena krásnou ilustrací, která umožňuje proniknou dítěti do děje, a na závěr příběhu je vždy shrnuto hlavní poselství. Pohádky jsou napsané tak, aby umožnily dětem se zklidnit, pozorně naslouchat vyprávění, a pokud je budete číst před spaním, tak i lépe usnout. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Pohádky pro malé Buddhy - Dharmachari Nagaraja

Tlapková patrola Pohádky pro všechny tlapky

Tlapková patrola Pohádky pro všechny tlapky
Detail

Chtěli byste zažít spoustu dobrodružství plných zábavy a týmové spolupráce? Stačí štěknout o pomoc a odvážné tlapky už se ženou! Tentokrát se oblíbení hrdinové vydají do jurského světa za dinosaury, pomůžou mimozemšťánkovi v nesnázích, zachrání školní autobus a pustí se do přípravy té nejlepší oslavy narozenin. Ponořte se do napínavých příběhů a prožijte báječné chvíle s Tlapkovou patrolou! (patro.cz)

Podobné produkty ako Tlapková patrola Pohádky pro všechny tlapky

Obrázkové pohádky pro nejmenší - Rybníček Drahomír

Obrázkové pohádky pro nejmenší - Rybníček Drahomír
Detail

Obrázkové pohádky svým jednoduchým textem a milými inspirativními ilustracemi, ze kterých si děti pohádky mohou doplňovat samy, jsou vítanou příležitostí pro rozvíjení fantazie těch nejmenších čtenářů. (patro.cz)

Podobné produkty ako Obrázkové pohádky pro nejmenší - Rybníček Drahomír

Pohádky pro všední den - Horáková Eva

Pohádky pro všední den - Horáková Eva
Detail

Nová knížka pohádek psaná podle pravidel genetické metody výuky čtení. Pohádky jsou psány velkými tiskacími písmeny a jsou řazeny od pohádek složených jen z jednoduchých jednoslabičných slov přes další z dvouslabičných až po pohádky se čtyřslabičnými slovy, které jsou již náročnější. Pohádky jsou přiměřeně krátké, aby je děti stihly během vyučovací hodiny nebo za domácí úkol přečíst celé, případně aby délkou vyhovovaly i dětem předškolního věku. Jsou stylisticky jednoduché, aby děti pochopily pointu. Ve škole je možné pohádky používat i v rámci jiných předmětů, např. při výtvarné výchově. V neposlední řadě mohou pohádky pomoci řešit emočně volní vlastnosti a vztahy i předkládat dětem vzory chování. (patro.cz)

Podobné produkty ako Pohádky pro všední den - Horáková Eva

Podzimní pohádky pro školáky a předškoláky

Podzimní pohádky pro školáky a předškoláky
Detail

Audiokniha MP3 Lucie Gromusová, čte Jitka Ježková, délka 1 hod. 16 minut Kolekce podzimních pohádek potěší všechny školáky, předškoláky i jejich rodiče. A to nejen v první školní den! Ideální dárek k zahájení školního roku! (alza.cz)

Podobné produkty ako Podzimní pohádky pro školáky a předškoláky

Říkanky a pohádky pro radost - Andrea Popprová

Říkanky a pohádky pro radost - Andrea Popprová
Detail

Říkadla a vyprávění z odkazu lidové slovesnosti se v této knize prolínají a doplňují s verši současnými a jsou vybrány tak, aby si je po přečtení dospělým děti dobře zapamatovaly a některé se i naučily předříkávat samy. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Říkanky a pohádky pro radost - Andrea Popprová

Stříbrné pohádky pro malé čtenáře - Carmen Guerra

Stříbrné pohádky pro malé čtenáře - Carmen Guerra
Detail

V této knížce najdeš své nejoblíbenější pohádky, spolu s překrásnými ilustracemi. Vše je napsáno velkými písmenky, takže se ti knížka bude snadno číst. Tak hurá do čtení! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Stříbrné pohádky pro malé čtenáře - Carmen Guerra

Národní pohádky pro malé děti - Martina Drijverová

Národní pohádky pro malé děti - Martina Drijverová
Detail

Knížka nabízí zkrácené a zjednodušené verze českých a moravských pohádek přepsaných do jazyka srozumitelného dětem raného školního věku. Do knihovničky ji rádi zařadí začínající čtenáři, ale určitě ji vyhledají také rodiče pro společné čtení s dětmi. Čtenáře určitě pohladí vlídné ilustrace Dagmar Ježkové, na kterých je jedna princezna líbeznější než druhá, čertíci jsou sice zlobiví, ale neděsí, a koláče na míse zvou k nakousnutí. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Národní pohádky pro malé děti - Martina Drijverová

Pohádky pro neposlušné děti (2 CD) - audiokniha

Pohádky pro neposlušné děti (2 CD) - audiokniha
Detail

Autor: Dušan Taragel. Pohádky, které pobaví nejen neposlušné děti, nyní v rozšířené verzi na 2 CD! Komický text pro děti lákal také ke zvukové podobě. Supraphon nyní vydává rozšířenou verzi patnácti příběhů na 2 CD (první CD jen s jedenácti pohádkami vyšlo v roce 2006). Interpretka Aňa Geislerová komentuje brutální příhody dětských hrdinů svým něžným hlasem, jakoby ony groteskní historky neposluchů byly naší samozřejmou a každodenní zkušeností. Nekárá, nenabádá, jen informuje o podivuhodných událostech, které se kdesi - kdysi staly - nestaly, s bezprostřední vazbou k nadsázce. Bláznivé situace využívá k jejich zveličení nebo parodii. Zvláště povedené jsou její interpretace protivných učitelek, rozčilených ředitelů škol nebo lékařů podivínů. Aňa násobí účinek textu do veliké legrace, která pobaví nejen děti, ale i jejich starostlivé rodiče. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Pohádky pro neposlušné děti (2 CD) - audiokniha

Pohádky pro zimní spáče - Marie Kubátová - audiokniha

Pohádky pro zimní spáče - Marie Kubátová - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Po jubilejních oslavách v podobě 3CD kompilace a 17CD/DVD boxu přichází digitální chvíle pro všechna důležitá samostatná alba Marie Rottrové. Fanoušci tak dostávají k dispozici maximum albových nahrávek jedné za zásadních ženských postav naší populární hudby. Druhý titul Marie Rottrové určený dětem - nahrávka nebyla součástí kompletu 17CD/DVD, ani jeho digitální podoby . (původní album 1218 0447, (P) 1982) (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Pohádky pro zimní spáče - Marie Kubátová - audiokniha

Pohádky pro neposlušné děti - Dušan Taragel - audiokniha

Pohádky pro neposlušné děti - Dušan Taragel - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Groteska a nadsázka patří v dětské literatuře ke klasice úspěšných výrazových prostředků. Humor nesmyslu je živnou půdou pro fantazii dětského čtenáře, může být zkarikován až do obrovských, téměř obludných rozměrů a stále je vtipný a zábavný. Pohádky pro děti od slovenského autora Dušana Taragela jsou četbou, jejíž výjimečnost spočívá v neustálé přítomnosti nečekaného humoru, v mnoha případech velmi černého. Například neposluchové zde končí v prasečím chlívku (protože se nemyjí), mají v břiše buben od pračky, se kterým nakonec vystupují v cirkuse (protože jedli tolik zmrzliny, že jim žaludek zamrzl a musel být nahrazen náhradním dílem), odnese je strašidlo ÖZROTTÖ (kvůli jejich pažravosti), nebo jim, pro jejich žalování, zdřevění jazyk. Ustaraní rodičea příbuzní se většinou snaží své malé miláčky zachránit, ale oni stále umíněně trvají na oblíbených zlozvycích. Děti se rády smějí grotesce a zveličení, proto měly bizarní Pohádky pro neposlušné děti takový úspěch u slovenských čtenářů a okamžitě se zařadily mezi bestsellery! Komický text pro děti láká i ke zvukové verzi. V nahrávce na CD Supraphonu vypráví tyto směšné pohádky Aňa Geislerová. Brutální příhody dětských hrdinů komentuje svým něžným hlasem, jakoby ony groteskní historky neposluchů byly naší samozřejmou a každodenní zkušeností. Nekárá, nenabádá, jen informuje o podivuhodných příbězích, které se kdesi - kdysi staly - nestaly, s bezprostřední vazbou k nadsázce. Bláznivé situace využívá k jejich zveličení nebo parodii. Zvláště povedené jsou její interpretace protivných učitelek, rozčilených ředitelů škol nebo lékařů podivínů. Aňa násobí účinek textu do veliké legrace, která pobaví nejen děti, ale i jejich starostlivé rodiče. Pohádky, které pobaví nejen neposlušné děti (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Pohádky pro neposlušné děti - Dušan Taragel - audiokniha

Pohádky pro zlobivé bagry (MP3-CD) - audiokniha

Pohádky pro zlobivé bagry (MP3-CD) - audiokniha
Detail

Audioknihu Pohádky pro zlobivé bagry napsal autor: Petr Stančík, čte: Otakar Brousek ml. Celková stopáž: 54 minut. Milá bagřátka, znáte pohádku o nenasytném bagrovi? Nebo o tom, jak Jeřáb, Míchačka a Lejzroň pomáhali bagřevici získat nevěstu? Případně o špindírovi jménem Karborund, co si nečistil zuby na lopatě, a díky tomu získal krásnou chalífovu dceru? Chcete se dozvědět, jak to dopadlo s bagrem, co dělal bugr a brajgl? Poslechněte si tuhle parádní knížku! Pohádky v ní jsou jako dělané pro všechny neposedné bagry, holčičky i kluky, co se rádi zasmějí i pobaví. Po takových vyprávěních budete mít samé krásné, legrační a veselé sny. Tak teď už uklidit písek, umýt drapák, vyčistit lopatu a spát! Svižné a vtipné příběhy Petra Stančíka pro děti od 6 let. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Pohádky pro zlobivé bagry (MP3-CD) - audiokniha

Čarodějné pohádky pro malé kouzelníky - Born Adolf

Čarodějné pohádky pro malé kouzelníky - Born Adolf
Detail

Svět, ve kterém žijeme, je plný kouzel, která by lidem z počátku minulého století připadala neuvěřitelná. Díky televizi vidíme, co se děje na druhém konci světa, díky letadlům létáme rychleji a výš než ptáci. A přece nás kouzelné zrcadlo fascinuje mnohem víc než televize a létajícímu koberci se nevyrovná ani seberychlejší letadlo. Pohádkový svět je prostě krásnější, kouzelnější a zábavnější než obyčejná skutečnost. Jiří Žáček a Adolf Born slovem a obrazem znamenitě vyprávějí pohádky z celého světa plné kouzelníků, čarodějnic, kouzelných předmětů, magických zaklínadel, zázračných schopností a divotvorných proměn, veselé i strašidelné, uvěřitelné i neuvěřitelné. A malí kouzelníci po přečtení pohádek pochopí, že na nejmocnější ze všech kouzel - lásku - jsou však i nejstrašnější čarodějové krátcí. Tato výpravná sbírka lidových pohádkových příběhů je pokračováním úspěšných Hrůzostrašných pohádek pro malé strašpytlíky, oceněných Zlatou stuhou. (patro.cz)

Podobné produkty ako Čarodějné pohádky pro malé kouzelníky - Born Adolf

Chytré pohádky pro malé rozumbrady - Born Adolf

Chytré pohádky pro malé rozumbrady - Born Adolf
Detail

Kromě fantastických pohádek, kde se to hemží nadpřirozenými bytostmi a čaruje se ostošest, existují i pohádky, ve kterých se nevyskytují pohádkové obludy, kde nevítězí mocné kouzlo či hrubá síla, ale navrch má rozum, moudrost a vtip. Hrdiny chytrých pohádek bývají lidé zdánlivě obyčejní, kteří se v životních zkouškách téměř vždy osvědčí jako lidé naopak neobyčejní, moudří a stateční. Posilují naše sebevědomí a připomínají nám, že k vítězství nad lží a nelidskostí nepotřebujeme čaromocný meč ani pohádkového dědečka, stačí mít kuráž, bystrý rozum a dobré srdce. Není to sympatický vzkaz dávných pohádkářů dnešním rozumbradům a rozumbradkám? Kniha chytrých pohádek plných humorných situací a vtipných nápadů je třetí ze série velkých pohádkových sbírek v převyprávění Jiřího Žáčka a s ilustracemi Adolfa Borna. Kniha Chytré pohádky pro malé rozumbrady byla nominována na cenu Český bestseller za rok 2014 v kategorii Česká literatura pro děti a mládež. (patro.cz)

Podobné produkty ako Chytré pohádky pro malé rozumbrady - Born Adolf

Říkanky a pohádky pro radost - Popprová Andrea

Říkanky a pohádky pro radost - Popprová Andrea
Detail

Říkadla a vyprávění z odkazu lidové slovesnosti se v této knize prolínají a doplňují s verši současnými a jsou vybrány tak, aby si je po přečtení dospělým děti dobře zapamatovaly a některé se i naučily předříkávat samy. (patro.cz)

Podobné produkty ako Říkanky a pohádky pro radost - Popprová Andrea

Nové pohádky pro unavené rodiče - Viewegh Michal

Nové pohádky pro unavené rodiče - Viewegh Michal
Detail

Volné pokračování knížky Krátké pohádky pro unavené rodiče, která vyšla již před deseti lety. Za tu dobu se pochopitelně pár věcí změnilo: Sáře nejsou čtyři, ale čtrnáct, a Báře neméně kritických dvanáct. Tatínek je ale pořád známý herec a maminka stále lékárnice. Jak si možná vzpomínáte, dědeček Petr už zemřel, protože měl v břiše nádor jako ten tygr v pražské zoo. Co ale nevíte, je, že babička Vilma dostala Alzheimerovu nemoc, při které člověk často netrefí domů, schovává klíče do polévky nebo zapaluje záclony, aby lépe viděl na luštění křížovek. Tatínek je z podobných babiččiných příhod moc nešťastný. Když ale chtěl babičku odvézt do nemocnice pro staré lidi, maminka se nadechla a řekla, že je to zatím jediná babička Sáry a Báry, takže si ji musíme ještě minimálně sedm měsíců doma nechat. Tatínek uznal, že má maminka pravdu, ale potom mu začalo být divné, proč se přitom nadechla a hlavně proč řekla zatím… (patro.cz)

Podobné produkty ako Nové pohádky pro unavené rodiče - Viewegh Michal

Četnické pohádky pro dospělé - Michal Dlouhý - e-kniha

Četnické pohádky pro dospělé - Michal Dlouhý - e-kniha
Detail

eBook:,Většina z nás má za to, že pohádky jsou určeny především pro děti a že musí vždy skončit dobře. V dnešní době se mnohdy setkáváme i s pohádkami, které jsou díky svému zaměření určeny výhradně pro dospělé. Četnická služba s sebou přinášela různé situace, veselé i smutné, romantické, ale i lechtivé. A četník samotný byl představitelem věčného souboje dobra se zlem. Proč tedy nemít i Četnické pohádky pro dospělé, zpracované podle skutečných případů a událostí? Knížka obsahuje kopu pohádek z období let 1850, až 1945, přičemž pomyslná první část obsahuje případy a události z období monarchie, největší množství z nich je ve druhé části věnované republikánskému období a několik málo z nich připomíná ve třetí části období německé okupace, po jejímž ukončení bylo četnictvo na našem území zrušeno. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Četnické pohádky pro dospělé - Michal Dlouhý - e-kniha
Pomíkovy Pohádky pro Aničku 3, Pomíkovy Pohádky pro Aničku 2, Pomíkovy Pohádky pro Aničku 1, Pohádky 3 (), Pohádky (978-80-907538-3-9), Šaty pro Aničku: 300 samolepek pro tvé české panenky (978-80-88344-83-4), České pohádky pro malé děti (978-80-264-4054-3), Černobílé pohádky (978-80-00-05662-3), Černobílé pohádky (978-80-000-5662-3), Moje pohádky (978-80-7483-139-3), Muzikálové pohádky (978-80-271-1006-3), Alšovy pohádky (978-80-87654-03-3), Nejkrásnější pohádky (978-80-00-05505-3), Čakrové pohádky (978-80-270-6325-3), Pletené pohádky (978-80-88104-48-3), Stromové pohádky (978-80-264-3019-3), Záchranářské pohádky (978-80-247-5850-3), České pohádky (978-80-7567-305-3), České pohádky pro malé děti - němčina (978-80-266-1475-3), Pohádky pro zimní spáče, České pohádky pro nejmenší (), Chodské pohádky 2 (978-80-871-9509-3), Dveře do pohádky (978-80-765-0142-3), Předhádky a pohádky (978-80-751-2008-3), Nejkrásnější filmové pohádky (978-80-7597-229-3), Bing 5minutové pohádky (978-80-252-5254-3), Pohádky měsíčního kamene (978-80-89913-05-3), Naše nejkrásnější pohádky (978-80-7451-727-3)