Pomaly hrnec s casovacem

BerlingerHaus Tlakový hrnec s časovačem 6l (BH-1083)

BerlingerHaus Tlakový hrnec s časovačem 6l (BH-1083)

Tlakový hrnec vysoce kvalitní nerezavějící ocel 18/10, objem 6l, průměr 22cm, výška 16.5cm, odměrná stupnice uvnitř hrnce, odnímatelný časovač, TURBO indukční dno, vhodné do myčky mimo těsnění a ventilu, vhodný pro všechny typy sporáků včetně indukčních, plynule nastavitelné uvolňování páry, ergonomické rukojeti, otevíraní a zavírání pomocí jedné ruky, vícevrstvé termo akumulační dno, šetří energii až o 35% rychlejší vaření Tlakový hrnec značky BerlingerHaus je známý pro svoji kvalitu. Revoluční technologie TURBO indukční dno a odnímatelný spínač vám umožní připravit chutné a zdravé jídlo pro celou rodinu. Tlakový hrnec s objemem 6 l je ideální na rychlou přípravu jídel. Díky TURBO … (alza.cz)

Kalorik SC 3008 Pomalý hrnec

Kalorik  SC 3008 Pomalý hrnec

Pomalé vaření patří v současné době k novým trendům přípravy pokrmů. Jídla pomalým vařením získávají násobně výraznější chutě, přestože se připravují pouze s malým množstvím koření, soli a bez tuku. Můžete vařit a přitom klidně spát, jít na procházku nebo být dokonce v práci. Pomalý hrnec uvaří za vás. Vy už jen přijdete k hotovému.Největší výhodou vaření v pomalém hrnci je úspora času při vaření a nízká spotřeba elektrické energie.Pomalý hrnec vaří při HIGH režimu na 90 - 100°C, při režimu LOW na 80 - 90°C a při udržovacím/KEEP režimu se teplota pohybuje v rozmezí 60 - 70°C. Takto připravená jídla jsou vhodná i pro různé druhy diet. Přímo ideální jsou pro všechny, kteří chtějí hubnout a přitom se příliš neomezovat v jídle.Technické parametry a specifikace: zvuková signalizace… (4home.cz)

Pomalý hrnec Bionaire CrockPot CSC046X černý

Pomalý hrnec Bionaire CrockPot CSC046X černý

Pomalý hrnec Bionaire CrockPot CSC046X černý (euronics.cz)

Pomalý hrnec Severin SV 2447

Pomalý hrnec Severin SV 2447

Pomalý hrnec SEVERIN SV 2447 je vyroben z nerezové oceli a jeho kapacita činní 6 litrů. Je určen pro metodu vaření Sous Vide, při které se potraviny připravují ve vzduchotěsném umělohmotném obalu ve vodní lázni s přesnou teplotou. Maso, ryby či ovoce a zelenina se takto často připravují i několik hodin. Připravovaná jídla si zachovají svou přirozenou chuť, šťávu i texturu. Teplotu lze přesně regulovat v rozmezí od 40 °C do 99 °C. Maximální odchylka je 1 °C pro přesné nízkoteplotní vaření. Povrch je... (okay.cz)

Pomalý hrnec Bionaire SCCPRC507B černý

Pomalý hrnec Bionaire SCCPRC507B černý

Doveďte vaše kulinářské umění k dokonalostiProměňte běžné pokrmy v gastronomický zážitek a oslňte své blízké každodenními i svátečními jídly. Nechte pomalý hrnec Bionaire SCCPRC507B dopřát vašim chuťovým buňkám neuvěřitelný zážitek a nejen svou snadnou obsluhou vám ulečit přípravu jídla. Zajistěte si při vaření vždy perfektní výsledky, přitom s minimální námahou a maximální úsporou vašeho času. Vařte pomalu a stejnoměrně v pomalém hrnci Bionaire SCCPRC507B, se kterým špičkových výsledků můžete dosáhnout také při zdravém vaření s omezením tuků, soli a koření. Šetřete časem, silami i vitamínyBez plýtvání energií, časem a vitamíny připravte až pět porcí lahodných pokrmů v pomalém hrnci Bionaire SCCPRC507B disponujícím objemem 4, 7 litru. Vyzkoušejte nové recepty přibalené k Bionaire… (euronics.cz)

Pomalý hrnec Bionaire CrockPot CSC030X šedý/bílý

Pomalý hrnec Bionaire CrockPot CSC030X šedý/bílý

Pomalý hrnec Bionaire CrockPot CSC030X šedý/bílý (euronics.cz)

Pomalý hrnec Bionaire CrockPot CSC038X šedý/bílý

Pomalý hrnec Bionaire CrockPot CSC038X šedý/bílý

Pomalé vaření zachová původní chuť!Chcete vařit zdravě a šťavnatě? Podlehněte kouzlu pomalého vaření, které patří v současné době k novým trendům v gastronomii. Pořiďte si originální pomalý hrnec BionaireCrockPot CSC038X, který je vybaven objemnou varnou nádobou s povrchem DuraCeramic a skleněnou odklápěcí poklicí. Získejte nový rozměr při přípravě zdravých a chutných pochutin, a to velmi rychle a úsporně. Zdravě, chutně a rychlePomalý hrnec BionaireCrockPot CSC038X je ideální volbou do každé domácnosti, kde je zdravá životospráva samozřejmostí. Pomalým vařením získají jídla nové výraznější chutě, aniž byste museli používat tuk, sůl a hromadu koření. Pokrmy připravíte v jednom hrnci a pochutná si celá rodina včetně těch, kteří si pečlivě hlídávají svou váhu. Největší výhodou vaření v… (euronics.cz)

Pomalý hrnec Bionaire CrockPot SCV400RD červený

Pomalý hrnec Bionaire CrockPot SCV400RD červený

Vaření nelze ošiditAť už vaříte rádi nebo méně rádi, na jídle je to vždy zaručeně poznat, tomu věřte! Naštěstí existují inteligentní hrnce, s nimiž můžete svůj vztah k vaření nenuceně zdůraznit nebo naopak lehce zakamuflovat a na své blízké udělat vskutku perfektní dojem! Pomalý hrnec Bionaire CrockPot SCV400RD udělá všechnu práci za vás a nádherná vůně, která se z něj začne linout, zaplní brzy také vaši kuchyň. Bude to láska na první ochutnání. Nemusíte se o nic staratVaření s Bionare CrockPot SCV400RD zvládne i malé dítě. Heslem takového vaření je jednoduchost. Zkrátka a dobře, hodíte dovnitř všechny ingredience a jedem. Pomalý hrnec má pomalý rozjezd, zato však slibuje dokonalý výsledek. Po osmi hodinách vaření se maso křehkostí přímo rozpadá a zelenina naopak překvapivě drží… (euronics.cz)

Pomalý hrnec Bionaire SCCPBPP605 černý/nerez

Pomalý hrnec Bionaire SCCPBPP605 černý/nerez

Objevte výhody vaření v pomalém hrnci Po práci honem pro děti do školy, zavézt je na kroužky, vyžehlit, uklidit, uvařit… Říkáte si, proč v dnešní uspěchané době plné povinností toužit po hrnci, který vaří pomalu? Odpověď je jednoduchá. Do pomalého hrnce dáte ráno všechny suroviny, zapnete jej, a po příchodu domů můžete rovnou podávat večeři! Hrnec Bionaire Crock Pot SCCPBPP605 si tak prostě zamilujete. Princip pomalého vaření Pomalý hrnec Bionaire Crock Pot SCCPBPP605 je elektricky napájený hrnec, který připravuje pokrmy dlouhé hodiny bez nutnosti jakékoliv asistence. Suroviny stačí nakrájet, dát do hrnce, zamíchat, přikrýt, nastavit časovač, spustit a dále se již o pokrm nezajímat - není třeba jej míchat a hlídat. Mezitím váš drahocenný čas můžete věnovat jiným povinnostem nežli vaření… (euronics.cz)

Pomalý hrnec Bionaire CrockPot Saute CSC026X šedý/bílý

Pomalý hrnec Bionaire CrockPot Saute CSC026X šedý/bílý

Bionaire CrockPot – hrnec, který vaří za vás Snažíte se dodržovat zdravý životní styl a dbáte na to, co jíte? Vaříte rádi a hledáte způsoby, jak přípravu pokrmů zpestřit a zkvalitnit? Objevte výhody, které vám může nabídnout pomalý hrnec Bionaire CrockPot Saute CSC026X! Vaše pokrmy získají nové výraznější chutě, můžete je připravovat zdravěji – s  menším množstvím tuku, soli a koření, a zároveň můžete ušetřit spoustu času a peněz! Vytvořen pro radost z jídla Bionaire CrockPot Saute CSC026X je pomalý elektrický hrnec s 5 litrovou odnímatelnou vnitřní nádobou z litého hliníku, ve které se pokrmy připravují. Snadno v něm uvaříte zdravá, chuťově vyvážená a vzhledově lákavá jídla až pro 6 osob. Dokáže změnit náročné vaření na mnohem rychlejší a zajímavější záležitost i pro začátečníky a pro… (euronics.cz)

Pomalý hrnec Profi Cook PC-SV 1112 nerez

Pomalý hrnec Profi Cook PC-SV 1112 nerez

Vaření v pomalém hrnci se těší stále větší oblibě Princip spočívá ve vaření při nízké teplotě, díky kterému si potraviny zachovají barvu, chuť i výživové hodnoty. Pomalý hrnec Profi Cook PC-SV 1112 v nerezovém provedení zapadne i do vaší kuchyně. S jeho pomocí si připravíte pokrmy, které uspokojí celou vaši rodinu. Ať už se jedná o maso, ryby či zeleninu. Dokonce si s jeho pomocí můžete připravit lahodný domácí jogurt. Vaří sám a vaří dobřePomalý hrnec o příkonu 520 W nabízí celkový objem pro vaření 8,5 l. Nerezová varná nádoba je vybavena nepřilnavým povrchem. Mezi největší výhody takového vaření je nízká spotřeba energie a úspora času, který můžete strávit nějak jinak než v kuchyni přípravou jídla. Jídlo se vaří pozvolna a není nutné průběžně míchat ani kontrolovat průběh vaření.… (euronics.cz)

Pomalý hrnec Bionaire CSC024X černý/nerez + DOPRAVA ZDARMA

Pomalý hrnec Bionaire CSC024X černý/nerez + DOPRAVA ZDARMA

Připravujte své jídlo zdravě a snadněZaslechli jste někde v poslední době pojem „pomalé vaření“? Pomalé vaření patří v současné době k novým trendům přípravy pokrmů. Díky tomuto způsobu vaření jídla získávají nové výraznější chutě, proto je možné je připravovat s menším množstvím soli, koření a tuku. Jídla připravovaná v Pomalém hrnci jsou mnohem zdravější a zároveň vhodná pro různé typy diet. Doma i na chalupě – vždy vám bude po ruceHrnec CrockPot CSC024X nabízí objem 5,6 litrů, čímž vám umožní najednou připravit až 6 porcí jídla. Je vybaven funkcí automatického udržování teploty po skončení pomalého vaření. Skládá se ze základní jednotky s topením a vyjímatelné nádoby z litého hliníku s nepřilnavých povrchem a se skleněnou poklicí. Vnitřní nádobu a poklici můžete využívat například i… (euronics.cz)

Pomalý hrnec Bionaire CrockPot Saute CSC027X šedý/bílý

Pomalý hrnec Bionaire CrockPot Saute CSC027X šedý/bílý

Hrnec, na který už nedáte dopustit!Snažíte se pro sebe a svoji rodinu vařit zdravě, chutně a zároveň co nejúsporněji? Setkali jste se již s pojmem „pomalé vaření“? Díky vaření s pomocí „pomalého hrnce“ vaše pokrmy získají nové výraznější chutě, můžete je připravovat s menším množstvím tuku, soli a koření, a proto budou také mnohem zdravější! Zároveň můžete ušetřit i spoustu času a peněz! Všestranné použitíLitinová varná nádoba je odnímatelná. Můžete ji používat k restování, smažení, opékání, grilování a podobně. Je uzpůsobena vysokým teplotám a lze ji používat na všech sporácích včetně indukčních a v klasické troubě. Bez obav v ní můžete uchovávat jídlo také v chladničce či mrazničce a umístit ji na ohřívací základu ihned po vytažení z chladničky. Pomalý hrnec Bionaire CrockPot Saute… (euronics.cz)

Klarstein Bristol 65, červený, pomalý hrnec, 300 W, 6,5 litrů

Klarstein Bristol 65, červený, pomalý hrnec, 300 W, 6,5 litrů

Klarstein prezentuje pomalým hrncem praktické kuchyňské zařízení pro gurmety. Pomalý hrnec je perfektní pomocník pro přípravu jídel, jako jsou hustá polévka, dušená masa nebo ragú na způsob metody pomalého vaření. Tato metoda sází na nízké teploty a dlouhé doby vaření a umožňuje tak obzvláště zdravé výsledky a intenzivní chuť. Pomalý hrnec od firmy Klarstein se skládá ze dvou částí: Těžký vnitřní hrnec z keramiky s víkem nabízí prostor pro požadované přísady; vnější zařízení obsahuje topné těleso, které ohřívá vnitřní hrnec. Výhoda: Na rozdíl od tradičních hrnců se tento keramický hrnec ohřívá rovnoměrně, čímž lze dosáhnout perfektních výsledků. Dušení během mnoha hodin znamená, že maso a ryby zůstávají obzvláště šťavnaté. Další výhoda: Náhodné připálení nebo převaření je… (klarstein.cz)

Klarstein Bristol 65, červený, pomalý hrnec, 300 W, 6,5 litrů

Klarstein Bristol 65, červený, pomalý hrnec, 300 W, 6,5 litrů

Klarstein prezentuje pomalým hrncem praktické kuchyňské zařízení pro gurmety. Pomalý hrnec je perfektní pomocník pro přípravu jídel, jako jsou hustá polévka, dušená masa nebo ragú na způsob metody pomalého vaření. Tato metoda sází na nízké teploty a dlouhé doby vaření a umožňuje tak obzvláště zdravé výsledky a intenzivní chuť. Pomalý hrnec od firmy Klarstein se skládá ze dvou částí: Těžký vnitřní hrnec z keramiky s víkem nabízí prostor pro požadované přísady; vnější zařízení obsahuje topné těleso, které ohřívá vnitřní hrnec. Výhoda: Na rozdíl od tradičních hrnců se tento keramický hrnec ohřívá rovnoměrně, čímž lze dosáhnout perfektních výsledků. Dušení během mnoha hodin znamená, že maso a ryby zůstávají obzvláště šťavnaté. Další výhoda: Náhodné připálení nebo převaření je… (electronic-star.cz)

Klarstein Bristol 65, černý, pomalý hrnec, 300 W, 6,5 litrů

Klarstein Bristol 65, černý, pomalý hrnec, 300 W, 6,5 litrů

Klarstein prezentuje pomalým hrncem praktické kuchyňské zařízení pro gurmety. Pomalý hrnec je perfektní pomocník pro přípravu jídel, jako jsou hustá polévka, dušená masa nebo ragú na způsob metody pomalého vaření. Tato metoda sází na nízké teploty a dlouhé doby vaření a umožňuje tak obzvláště zdravé výsledky a intenzivní chuť. Pomalý hrnec od firmy Klarstein se skládá ze dvou částí: Těžký vnitřní hrnec z keramiky s víkem nabízí prostor pro požadované přísady; vnější zařízení obsahuje topné těleso, které ohřívá vnitřní hrnec. Výhoda: Na rozdíl od tradičních hrnců se tento keramický hrnec ohřívá rovnoměrně, čímž lze dosáhnout perfektních výsledků. Dušení během mnoha hodin znamená, že maso a ryby zůstávají obzvláště šťavnaté. Další výhoda: Náhodné připálení nebo převaření je… (electronic-star.cz)

Klarstein Bristol 65, černý, pomalý hrnec, 300 W, 6,5 litrů

Klarstein Bristol 65, černý, pomalý hrnec, 300 W, 6,5 litrů

Klarstein prezentuje pomalým hrncem praktické kuchyňské zařízení pro gurmety. Pomalý hrnec je perfektní pomocník pro přípravu jídel, jako jsou hustá polévka, dušená masa nebo ragú na způsob metody pomalého vaření. Tato metoda sází na nízké teploty a dlouhé doby vaření a umožňuje tak obzvláště zdravé výsledky a intenzivní chuť. Pomalý hrnec od firmy Klarstein se skládá ze dvou částí: Těžký vnitřní hrnec z keramiky s víkem nabízí prostor pro požadované přísady; vnější zařízení obsahuje topné těleso, které ohřívá vnitřní hrnec. Výhoda: Na rozdíl od tradičních hrnců se tento keramický hrnec ohřívá rovnoměrně, čímž lze dosáhnout perfektních výsledků. Dušení během mnoha hodin znamená, že maso a ryby zůstávají obzvláště šťavnaté. Další výhoda: Náhodné připálení nebo převaření je… (klarstein.cz)

Zdravá jídla z pomalého hrnce: 100 receptů vařených v pomalém hrnci,…

Zdravá jídla z pomalého hrnce: 100 receptů vařených v pomalém hrnci, na sporáku a v troubě (978-80-7390-500-2)

Kniha - Díky receptům z této kuchařky můžete rodinu i přátele jednoduše a zároveň stylově nasytit zdravými a výživnými pokrmy - autor Olivia Andews, 240 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Díky receptům z této kuchařky můžete rodinu i přátele jednoduše a zároveň stylově nasytit zdravými a výživnými pokrmyKaždý recept je vymyšlený tak, aby ho bylo možné připravit i ve dnech, kdy zrovna nemáte příliš mnoho času na vaření. Stačí ráno postavit pomalý hrnec na plotnu, a když se večer vrátíte ze zaměstnání, váš byt bude naplněný vůní dobrého jídla. Navíc díky pomalé přípravě můžeme z potravin získat výrazně víc živin i zdraví prospěšných látek. Recepty jsou vždy ve dvou variantách - jedna je určená pro pomalý hrnec, podle druhé ten samý pokrm můžeme připravit i bez něj na sporáku či v… (alza.cz)

Klarstein Deepdive, sous-vide hrnec, hrnec pro pomalé vaření, 8 l,…

Klarstein Deepdive, sous-vide hrnec, hrnec pro pomalé vaření, 8 l, 550 W, ušlechtilá ocel, leštěná

Nyní se Vaše kuchyň stane profesionálním kuchyňským studiem! Se sous-vide & pomalým hrncem Klarstein Deepdive vyčarujete perfektní steaky, křupavou zeleninu nebo aromatické pokrmy z ryb bez popálení prstů. Sous vide & pomalý hrnec Klarstein Deepdive je jednoduchým vstupem do světa zdravého a aromatického vaření. Vše, co musíte udělat, je přichystat požadovaný produkt na vaření - maso, zeleninu nebo ovoce - spolu s kořením nebo marinádou do vakuového sáčku a nastavit vhodný čas vaření a teploty na zařízení Deepdive. Díky integrovanému oběhovému systému zařízení udržuje průběhu celého vaření konstantní teplotu na této hodnotě s minimální odchylkou 0,1 °C. Výkonných 550 W přivádí odnímatelný, nepřilnavý, 8l hliníkový vnitřní hrnec pomalého hrnce rovnoměrně na teplotu 40 až 99 °C a… (electronic-star.cz)

Zdravá jídla z pomalého hrnce (978-80-7390-813-3)

Zdravá jídla z pomalého hrnce (978-80-7390-813-3)

Kniha - autor Tracey Pattison, 248 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Pokud vlastníte pomalý hrnec, pak vám tato kuchařka rozhodně nesmí chybět v knihovně. Najdete v ní více než 140 lahodných zdravých receptů, které se hodí pro každou příležitost – od výroby vlastního ořechového mléka až po přípravu slavnostní večeře. Pomalé hrnce jsou velmi oblíbené po celém světě. Budete si připadat, jako by vám narostl další pár rukou. Můžete s ním každý den pohodlně vařit vydatná zdravá jídla pro celou rodinu. (alza.cz)

Klarstein Deepdive, sous-vide hrnec, hrnec pro pomalé vaření, 8 l,…

Klarstein Deepdive, sous-vide hrnec, hrnec pro pomalé vaření, 8 l, 550 W, ušlechtilá ocel, leštěná

Nyní se Vaše kuchyň stane profesionálním kuchyňským studiem! Se sous-vide & pomalým hrncem Klarstein Deepdive vyčarujete perfektní steaky, křupavou zeleninu nebo aromatické pokrmy z ryb bez popálení prstů. Sous vide & pomalý hrnec Klarstein Deepdive je jednoduchým vstupem do světa zdravého a aromatického vaření. Vše, co musíte udělat, je přichystat požadovaný produkt na vaření - maso, zeleninu nebo ovoce - spolu s kořením nebo marinádou do vakuového sáčku a nastavit vhodný čas vaření a teploty na zařízení Deepdive. Díky integrovanému oběhovému systému zařízení udržuje průběhu celého vaření konstantní teplotu na této hodnotě s minimální odchylkou 0,1 °C. Výkonných 550 W přivádí odnímatelný, nepřilnavý, 8l hliníkový vnitřní hrnec pomalého hrnce rovnoměrně na teplotu 40 až 99 °C a… (klarstein.cz)

Kávovar s časovačem renkforce cm4216

Kávovar s časovačem renkforce cm4216

PopisDíky zabudovanému časovači lze nastavit počáteční čas vaření. K dispozici musí být připravena pouze mletá káva a voda, aby kávovar mohl kdykoliv začít. Po uvaření zůstane káva teplá ještě dvě hodiny, než se přístroj vypne.VybaveníLCD displej s časovačemTělo z nerezu/plastuNádrž na vodu 1,5 l nebo 12 šálkůVlastnostiTlačítka On/Auto/Off, PROG, HR a MINElektronické řízeníMůže být použit s papírovým filtrem nebo přiloženým trvalým filtremVelikost papírového filtru 4Doba vaření cca 8 minut.LCD displej s formátem zobrazení času 12/24 hodinTělo z nerezu/plastuFunkce Drip StopOdměrka na nádrži na voduProtiskluzové nožkyAutomatické vypnutí230 V / 50 Hz, 1000 WNádrž na vodu: 1,5 lRozměry (D x Š x V): 369 x 278 x 186 mmHmotnost: 2,6 kgRozsah dodávkyKávovarPermanentní filtrTechnické… (fonetip.cz)

Kávovar s časovačem - domo do473kt

Kávovar s časovačem - domo do473kt

Kávovar s časovačem - DOMO DO473KT S kávovarem vybaveným časovačem již nikdy nebudete muset vstávat dříve, abyste si připravili čaj nebo kávu.Kávovar v nerezovém provedení s časovačem. V balení také permanentní vyjímatelný filtr!Objem: 1,8 l - 24 šálkůElektronické ovládání s LCDČasovač s možností nastavení až 24 hodVyjímatelný držák filtruVčetně vyjímatelného permanentního filtru (není potřeba používat papírové filtry)Pojistka proti přehřátíFunkce udržení teplého nápoje po dovařeníAutomatické vypnutí po 30 min nečinnostiKonvice s velkým pohodlným držadlemV balení: odměrka na kávuDo kávovaru lze používat papírové filtry č. 4Rozměry balení (š x h x v): 30 x 42 x 26 cmHmotnost přístroje: 2,3 kgPříkon: 1000 W (fonetip.cz)

Kávovar s časovačem - DOMO DO473KT

Kávovar s časovačem - DOMO DO473KT

S kávovarem vybaveným časovačem již nikdy nebudete muset vstávat dříve, abyste si připravili čaj nebo kávu.Kávovar v nerezovém provedení s časovačem. V balení také permanentní vyjímatelný filtr!Objem: 1,8 l - 24 šálkůElektronické ovládání s LCDČasovač s možností nastavení až 24 hodVyjímatelný držák filtruVčetně vyjímatelného permanentního filtru (není potřeba používat papírové filtry)Pojistka proti přehřátíFunkce udržení teplého nápoje po dovařeníAutomatické vypnutí po 30 min nečinnostiKonvice s velkým pohodlným držadlemV balení: odměrka na kávuDo kávovaru lze používat papírové filtry č. 4Rozměry balení (š x h x v): 30 x 42 x 26 cmHmotnost přístroje: 2,3 kgPříkon: 1000 W*MDZ* (tipa.eu)

LED vosková svíčka s časovačem

LED vosková svíčka s časovačem

Svíčka je vyrobena z pravého vosku. Místo plamínku však svítí malá LED dioda, která jej věrně imituje. Je proto vhodná například do rodin s dětmi. U každé voskové LED svíčky je vestavěn časový spínač, který umožňuje nastavit čas rozsvícení na dobu 8 hodin. Po 8 hodinách se automaticky vosková LED svíčka vypne a po 16 hodinách se opět periodicky rozsvítí. Vypínač má tři polohy - první OFF, druhá ON a třetí 8H, což je zmiňovaný časovač. Rozměry: 7 x 13 cm (velkykosik.cz)

Kávovar s časovačem Renkforce CM4216

Kávovar s časovačem Renkforce CM4216

Díky zabudovanému časovači lze nastavit počáteční čas vaření. K dispozici musí být připravena pouze mletá káva a voda, aby kávovar mohl kdykoliv začít. Po uvaření zůstane káva teplá ještě dvě hodiny, než se přístroj vypne. (conrad.cz)

ŘETĚZ 60LED SVĚTEL VNITŘNÍ S ČASOVAČEM

ŘETĚZ 60LED SVĚTEL VNITŘNÍ S ČASOVAČEM

ŘETĚZ 60LED SVĚTEL VNITŘNÍ S ČASOVAČEM, kategorie: OSLAVY A SVÍČKY | DEKORACE | VÁNOČNÍ DEKORACE (kitos.cz)

EMOS Wi-Fi s časovačem (1916000100)

EMOS Wi-Fi s časovačem (1916000100)

Chytrá zásuvka s ovládáním přes Android a iOS, max. zátěž 3 680W Chytrá zásuvka, která myslí na vaše pohodlíChytrá zásuvka Emos funguje podobně, jako běžná spínací zásuvka. Rozdíl je pouze v tom, že se umí připojit k domácí WiFi síti. Nemusíte si proto lámat hlavu s kupováním mechanického časovače. Ovládání probíhá na dálku kompletně přes aplikaci v mobilním telefonu, tabletu nebo notebooku. Dobu spínání a vypínání si nastavíte přes mobilní aplikaciSe zásuvkou Emos WiFi se vám už nestane, že zapomenete na rozsvícenou lampičku nebo kterýkoliv jiný spotřebič. Stažením a nastavením mobilní aplikace si jednoduše… (alza.cz)

Vaflovač otočný s časovačem - domo do9043w

Vaflovač otočný s časovačem - domo do9043w

Vaflovač otočný s časovačem - DOMO DO9043W Plně automatický vaflovač pro rychlou přípravu profesionálních vaflí i doma.Po nalití těsta a uzavření pečící hlavy se po 10s automaticky hlava otočí o 180°, čímž se těsto plně rozlije v celém objemu vafle. Vafle jsou tak z obou stran pěkně vytvarované, vysoké a křupavé.Vaflovač je určen pro použití v domácnosti. Plně automatický - díky časovači se nemusíte o nic starat Superrychlý- až 2x rychlejší než běžné vaflovače Nastavitelný čas pečení (1:30 až 4:00 minuty)Nastavení kůrky - pro extra křupavé vafle Hloubka pečící desky: 1 cmElegantní nerezový vzhledVelikost jedné vafle 8,5 x 14,5 cm (4 x 7 čtvercových dílků) Odkapávací tácekPoužití nerezového materiálu třídy SU430 *Nepřilnavý povrch pečících plotenSignál konce pečení* SU430 je speciální… (fonetip.cz)

VitalCare blikající kartáček s časovačem Šmoulové

VitalCare blikající kartáček s časovačem Šmoulové

Popis Kartáček Šmoulové kombinuje skvělou péči o dětský chrup s pokročilou technologií LED diody, která bliká v časovém intervalu 1 minuty tak, aby si dítě mohlo čistit horní i spodní patro po jedné minutě. (ageo.cz)

Zahradní zásuvka s časovačem, 3násobná, černá

Zahradní zásuvka s časovačem, 3násobná, černá

Sada obsahuje vysoce odolný box (IP54), 8m prodlužovací kabel se 3 zásuvkami s odklopným víkem (IP44) a analogový časovač s denním programem. (conrad.cz)

Vaflovač otočný s časovačem - DOMO DO9043W

Vaflovač otočný s časovačem - DOMO DO9043W

Plně automatický vaflovač pro rychlou přípravu profesionálních vaflí i doma.Po nalití těsta a uzavření pečící hlavy se po 10s automaticky hlava otočí o 180°, čímž se těsto plně rozlije v celém objemu vafle. Vafle jsou tak z obou stran pěkně vytvarované, vysoké a křupavé.Vaflovač je určen pro použití v domácnosti. Plně automatický - díky časovači se nemusíte o nic starat Superrychlý- až 2x rychlejší než běžné vaflovače Nastavitelný čas pečení (1:30 až 4:00 minuty)Nastavení kůrky - pro extra křupavé vafle Hloubka pečící desky: 1 cmElegantní nerezový vzhledVelikost jedné vafle 8,5 x 14,5 cm (4 x 7 čtvercových dílků) Odkapávací tácekPoužití nerezového materiálu třídy SU430 *Nepřilnavý povrch pečících plotenSignál konce pečení* SU430 je speciální magnetický nerezový materiál s vysokou… (tipa.eu)

Zahradní zásuvka s časovačem, 3násobná, černá

Zahradní zásuvka s časovačem, 3násobná, černá

PopisSada obsahuje vysoce odolný box (IP54), 8m prodlužovací kabel se 3 zásuvkami s odklopným víkem (IP44) a analogový časovač s denním programem.Rozsah dodávkyBox na kabely Zásuvková lišta Časový spínač.Technické parametryMateriálPlastPočet zásuvek3Délka kabelu8 mdélka350 mmVčetně ručního vysílačeNeMísto použitíVenkovníTyp zásuvek/zástrčkyDE schuko zástrčka/zásuvkyProvozní napětí230 V/ACTyp zásuvky (kategorie)RozváděčBarvaČernávýška120 mmŠířka220 mm]]> (fonetip.cz)

Zásuvka s časovačem s funkcí spořiče energie

Zásuvka s časovačem s funkcí spořiče energie

Inteligentní časově řízená zásuvka, která po uplynutí nastavené doby provozu (15 min. - 8 hod.) automaticky a spolehlivě odpojí připojené spotřebiče od sítě (např. horkovzdušné ventilátory, žehličky, čerpadla, kopírky, kávovary a mnoho jiných spotřebičů energie). Požadovaná doba provozu se dá jednoduše nastavit jediným tlačítkem.Technické parametryHodnotaTyp časovačeDigitálníPočet programů1Spínací proud (max.)10 AZměna letního/zimního časuManuálníProvedeníDigitálníRozměr, hloubka40 mmMísto použitíInteriérKrytíIP20Spínací cyklusDenní programProvozní napětí230 V/ACSpínací výkon (max.)2500 WNejkratší spínací doba15 minBarvaČernáRozměr, výška72 mmRozměr, šířka72 mmTyp časovače (kategorie)Časovač do zásuvkyVybavení1pólové odpojeníMax. spínací výkon 2500 WS dětskou pojistkou (fonetip.cz)

Kávovar s časovačem a termokonvicí - DOMO DO474KT

Kávovar s časovačem a termokonvicí - DOMO DO474KT

Kávovar s časovačem - překapávač - DOMO DO474KT s termokonvicíS kávovarem vybaveným časovačem již nikdy nebudete muset vstávat dříve, abyste si připravili čaj nebo kávu.Objem: 1,2 l - 10 šálkůElektronické ovládání s LCDČasovač s možností nastavení až 24 hodVyjímatelný držák filtruVčetně vyjímatelného permanentního filtru (není potřeba používat papírové filtry)Pojistka proti přehřátíTermonádoba s velkým madlemAutomatické vypnutí po 5 min nečinnostiV balení: odměrka na kávuDo kávovaru lze používat papírové filtry č. 4Rozměry balení (š x h x v): 30 x 42 x 26 cmHmotnost balení: 3,6 kgPříkon: 1000 W Tip:Překapávač může sloužit zároveň i pro přípravu ranního čaje.Vložte do filtru 1-3 čajové sáčky podle chuti a nastavte časovač na dobu půl hodiny před probuzením.Po probuzení bude na vás čekat v… (tipa.eu)

Xavax digitální teploměr na potraviny/nápoje, s časovačem,…

Xavax digitální teploměr na potraviny/nápoje, s časovačem,…

- digitální bezdrátový teploměr pro precizní vaření a pečení- přednastavené teploty pro hovězí, telecí, hamburgery, mleté maso, vepřové, krůtí, kuřecí, rybí a jehněčí- zobrazení teploty ve stupních Celzia a Fahrenheit - kontrola různých stupňů uvaření/upečení masa: na výběr z well, medium well, medium, medium rare a rare- časovač s nastavením do 99 minut a 59 sekund, s funkcí alarmu při dosažení nastavené teploty - zobrazení aktuální a nastavené teploty- odnímatelný teplotní senzor na měření teploty uvnitř připravovaného jídla; jednoduché zapíchnutí do jídla- přijímač ve velikosti mobilu s klipem na připevnění můžete nosit u sebe po domě; dosah 8 m od základny- základna s LED indikátorem slouží pro přenos signálu a zároveň jako stojánek- displej s oranžovým podsvícenímObsah balení:- 1… (fonetip.cz)

LED svíčka s časovačem Villa Collection, ⌀ 20 cm

LED svíčka s časovačem Villa Collection, ⌀ 20 cm

Vánoce bývají plné světýlek, odlesků z dekorací a příjemných vůní. Ale když už jsme u těch světel, kromě řetězu na stromeček nesmíme zapomenout ani na svíčky. Jenže známe to - s takovou svíčkou může být pohroma na světě hned. Chvilka nepozornosti a z Vánoc je během sekundy naprostá katastrofa. S LED svíčkou od Villa Collection s klidem přejdete stresu z podobných nehod. Svíčka sice působí jako opravdová, ale je na baterky (které jsou součástí balení). A co víc - svíčku lze nastavit na určitou dobu zapnutí, má totiž časovač. (bonami.cz)

Stropní/nástěnný ventilátor proair s časovačem leštěná ocel

Stropní/nástěnný ventilátor proair s časovačem leštěná ocel

Ventilátor pro zástavbu do stěny nebo stropu. Po vypnutí světla se zapně a běží v intervalu 1 až 20 minut. Poté se automaticky vypne. Snadno se čistí, kryt lze sejmout bez použití nástroje.Technické parametryHodnotaPrůtok vzduchu75 m3/hPříkon15 WRozměr, hloubka2.1 cmVlastnosti ventilátoruČasovačVhodný pro průměr trubice10 cmHlučnost (max.)30 dBBarvaUšlechtilá ocelRozměr, výška14 cmTyp vzduchotechniky (kategorie)Nástěnný a stropní ventilátorRozměr, šířka15 cmVybaveníZástavbová výška jen 21 mmIP44 (fonetip.cz)

Vnitřní bezdrátové osvětlení na vánoční stromeček s časovačem…

Vnitřní bezdrátové osvětlení na vánoční stromeček s časovačem…

PopisKlasika světel: těchto10 individuálních, bateriových LED svíček zajistí útulnou a milou vánoční náladu. Jednoduše je umístěte na vánoční stromeček - upevněte a pomocí dálkového ovládání rozsviťte.Vybavení10x LED, teplá bíláBez kabeluStmívatelnáVlastnostiPlápolající efektRozsah dodávkyBezdrátové svíčky na vánoční stromeček, 10ks Dálkové ovládání Baterie Technické parametryVánoční motivySvíčkaPočet svítidel10Druh světelných řetězů (kategorie)Bezdrátové osvětlení na vánoční stromečekVelikost svítidlaStandardníBarva svíčekSlonová kostbarva světlaTeplá bíláAplikace (vánoční osvětlení)VnitřníTyp světelného zdrojeLEDProvozní napětí15 VNapájeníNa bateriiVlastnosti vánočního osvětleníStmívatelné · s funkcí blikání]]> (fonetip.cz)

Zásobník na léky s časovačem a alarmem PB01

Zásobník na léky s časovačem a alarmem PB01

Digitální lékovka s velmi jednoduchým ovládáním, své léky mějte vždy připraveny v této digitální kapsli, která Vás automaticky v pravidelných intervalech upozorní na čas podání léků. Do lékovky nasypete svoje léky, nastavíte časovač ('minutku') a lékovka Vás pípáním upozorní na čas podávání dávky léků. Stiskem tlačítka pak jednoduše spustíte další odpočítávání. Čas do podávání léku se průběžně zobrazuje na displeji. Lékovka Vás upozorní 10 minut a 5 minut před časem podávání krátkým pípnutím, v čase podávání léku potom dlouhým pípáním. Vhodné také pro reklamní potisk. Další technické parametry: Rozměry: 31 x 31 x 86 mm Napájení: knoflíková baterie AG13, vypínač, baterie v ceně!! Nastavení časovače: max. 24 hodin po 1 minutě Barevné provedení produktu se může lišit. (tipa.eu)

Kompaktní třístupňový termostat s časovačem jumo ctron04, 110-240v…

Kompaktní třístupňový termostat s časovačem jumo ctron04, 110-240v…

Série regulátorů se skládá ze tří volně konfigurovatelných univerzálních kompaktních regulátorů v různých formátech na lištu DIN pro regulaci teploty, tlaku a dalších proměnných. Hlavní použití: pece, temperování a chladící zařízení, sušící a mrazící zařízení, laboratorní pece a sterilizátory v potravinovém, balicím a průmyslu s plasty. Pro zobrazení procesních hodnot a parametrů slouží červená a zelená indikace 7-segmentového LED displeje u všech typů montáže. Sedm LED slouží k zobrazení nastavení přepínače s manuální regulací, rychlostní funkcí a časovačem. Ovládání probíhá pomocí čtyř tlačítek na čelním panelu. Elektrické připojení se provádí přes šroubové svorky na zadní straně (snímatelné).Technické parametryHodnotaMíry pro vestavbu92 mm x 92 mmČíslo výrobce00496142Typ (výrobce… (fonetip.cz)

Horkovzdušná mini trouba s časovačem rommelsbacher bg 1055e, 1050…

Horkovzdušná mini trouba s časovačem rommelsbacher bg 1055e, 1050…

Technické parametryMax. teplota trouby230 °CRozměr, hloubka335 mmTyp kuchyňského spotřebiče (kategorie)Mini troubaVlastnosti kuchyňských spotřebičůHorkovzdušný · funkce časovačeKapacita18 lBarvaNerezová ocelvýška290 mmŠířka430 mmHmotnost7.4 kg]]> (fonetip.cz)

Spínací zásuvka s časovačem, 3680 w, ip20, digitální, týdenní

Spínací zásuvka s časovačem, 3680 w, ip20, digitální, týdenní

PopisVelký displej umožňuje přehledné zobrazení různých nastavení. Tato spínací zásuvka s týdenním časovačem disponuje funkcí pro náhodné spínání, což využijete např. při své nepřítomnosti během dovolené, k rozsvěcení a zhasínání světel v různých časech. Čas odpočítávací funkce může být nastaven v rozsahu od 1 minuty do 99 hodin a 59 minut. Upozornění: Provedení s německou zásuvkou s ochranným kontaktem (SCHUKO), doporučujeme současně objednat adaptér obj. č. 61 33 85.VybaveníS funkcí náhodného spínáníS funkcí odpočítáváníRozsah dodávkyVestavěný akumulátor pro uchování dat, nelze vyměnit.Technické parametryTyp časovačeDigitálníPočet programů16Vlastnosti spínacích hodinFunkce odpočítávání · náhodné funkceSpínací proud (max.)16 AZměna letního/zimního časuManuálníRozměr, hloubka80 mmMísto… (fonetip.cz)

Kompaktní třístupňový termostat s časovačem jumo ctron04, 110-240v…

Kompaktní třístupňový termostat s časovačem jumo ctron04, 110-240v…

Série regulátorů se skládá ze tří volně konfigurovatelných univerzálních kompaktních regulátorů v různých formátech na lištu DIN pro regulaci teploty, tlaku a dalších proměnných. Hlavní použití: pece, temperování a chladící zařízení, sušící a mrazící zařízení, laboratorní pece a sterilizátory v potravinovém, balicím a průmyslu s plasty. Pro zobrazení procesních hodnot a parametrů slouží červená a zelená indikace 7-segmentového LED displeje u všech typů montáže. Sedm LED slouží k zobrazení nastavení přepínače s manuální regulací, rychlostní funkcí a časovačem. Ovládání probíhá pomocí čtyř tlačítek na čelním panelu. Elektrické připojení se provádí přes šroubové svorky na zadní straně (snímatelné).Technické parametryHodnotaMíry pro vestavbu92 mm x 92 mmČíslo výrobce00495658Typ (výrobce… (fonetip.cz)

Mezizásuvka s časovačem a soumrakovým spínačem Renkforce, 1800 W

Mezizásuvka s časovačem a soumrakovým spínačem Renkforce, 1800 W

Nejjednodušší způsob, např. k simulaci přítomnosti a zapnutí osvětlení při setmění. Velmi snadná nastavitelnost stisknutím tlačítek přednastavených časů. Automatické zapnutí/vypnutí pomocí integrovaného spínače reagujícího na setmění, nebo vypnutí po uplynutí předvolené provozní doby (1, 2, 4, 6 nebo 8 hodin). Denní opakování provozní doby. S LED ukazatelem stavu a ručním spínačem: trvale zapnuto nebo provoz s časovým spínačem. (conrad.cz)

Sada 2 LED svíček s časovačem Villa Collection Oak

Sada 2 LED svíček s časovačem Villa Collection Oak

Vánoce bývají plné světýlek, odlesků z dekorací a příjemných vůní. Ale když už jsme u těch světel, kromě řetězu na stromeček nesmíme zapomenout ani na svíčky. Jenže známe to - s takovou svíčkou může být pohroma na světě hned. Chvilka nepozornosti a z Vánoc je během sekundy naprostá katastrofa. S LED svíčkou od Villa Collection s klidem přejdete stresu z podobných nehod. Svíčka sice působí jako opravdová, ale je na baterky (které jsou součástí balení). A co víc - svíčku lze nastavit na určitou dobu zapnutí, má totiž časovač. (bonami.cz)

Spínací zásuvka s časovačem brennenstuhl, 1507500, 3680 w, ip20,…

Spínací zásuvka s časovačem brennenstuhl, 1507500, 3680 w, ip20,…

PopisZapojte jakýkoliv elektrický přístroj se síťovým připojením ve vnitřním i venkovním použití přes tyto programovatelné elektronické týdenní spínací hodiny. K dispozici je 20 spínacích programů, program náhodného výběru a funkce odpočítávání. Provedení s německou zásuvkou s ochranným kontaktem(SCHUKO), doporučujeme současně objednat adaptér na českou zásuvku obj.č. 613385. VybaveníS dětskou pojistkouNáhodné zapínáníRozsah dodávkyVestavěný akumulátor pro uchování dat, nelze vyměnit.Technické parametryTyp časovačeDigitálníPočet programů20Vlastnosti spínacích hodinFunkce odpočítávání · náhodné funkceSpínací proud (max.)16 AZměna letního/zimního časuManuálníProvedeníDigitálníRozměr, hloubka45 mmMísto použitíVnitřníKrytíIP20Spínací cyklusTýdenní programProvozní napětí230 V/ACSpínací výkon … (fonetip.cz)

Spínací zásuvka s časovačem brennenstuhl, 1507490, 3680 w, ip44,…

Spínací zásuvka s časovačem brennenstuhl, 1507490, 3680 w, ip44,…

Zapojte jakýkoliv elektrický přístroj se síťovým připojením ve vnitřním i venkovním použití přes tyto programovatelné elektronické týdenní spínací hodiny. K dispozici je 20 spínacích programů, program náhodného výběru a funkce odpočítávání.Upozornění: Provedení s německou zásuvkou s ochranným kontaktem (SCHUKO), doporučujeme současně objednat adaptér na českou zásuvku obj.č. 613385. Technické specifikace:max.Doba odečítání 23 h/59 min Typ časovače (kategorie): Časovač do zásuvkyTyp časovače: DigitálníVlastnosti spínacích hodin: Funkce odpočítávání · náhodné funkceSpínací cyklus: Týdenní programMísto použití: VenkovníKrytí: IP44Spínací výkon (max.): 3680 WPočet programů: 20Tvorba bloků: Po-Pá, Po-So, Po-Ne, Po-Út-St, Po-St -Pá, Čt-Pá -So, Út-Čt-So, a So-NeProvozní napětí: 230 V/ACSpínací… (fonetip.cz)

Nástěnný a stropní ventilátor protector proair s časovačem, bílý

Nástěnný a stropní ventilátor protector proair s časovačem, bílý

Pro montáž na stěnu nebo na strop vhodného ventilátoru. Ventilátor běží po vypnutí světla v místnosti asi 1 až 20 minut a poté se automaticky vypne. Snadné čištění, přední panel lze demontovat bez nářadí.Technické parametryHodnotaPrůtok vzduchu75 m3/hPříkon15 WRozměr, hloubka2.1 cmVlastnosti ventilátoruČasovačVhodný pro průměr trubice10 cmHlučnost (max.)30 dBBarvaBíláRozměr, výška14 cmTyp vzduchotechniky (kategorie)Nástěnný a stropní ventilátorRozměr, šířka15 cmVybaveníVýška nástavby pouze 21 mmIP44 (fonetip.cz)

Zahradní zásuvka s časovačem AS Schwabe 60685, 2x Schuko

Zahradní zásuvka s časovačem AS Schwabe 60685, 2x Schuko

Ideální řešení pro dočasný provoz vodního zavzdušnění, vodotrysku, zahradního nebo vánočního osvětlení. Spínací hodiny s ochranou proti stříkající vodě jsou díky zapichovacímu hrotu snadno a rychle využitelný. (conrad.cz)

Alarm domovní bezdrátový GSM 2D90 - zásuvka hlavní s časovačem

Alarm domovní bezdrátový GSM 2D90 - zásuvka hlavní s časovačem

Alarm domovní bezdrátový GSM 2D90 - zásuvka hlavní s časovačem GPRS dálkově ovládaná zásuvka 2D90 je vstupní branou k inteligentnímu a zelenému bydlení. Verze GPRS je založena na nejnovější technologii a vám umožní vzdáleně ovládat domácí spotřebiče odkudkoli na světě pomocí několika málo úkonů na vašem telefonu. Jediné co potřebujete, je jedna SIM karta (není součástí balení) a aplikaci k GPRS zásuvce, která je zcela zdarma. K jedné hlavní zásuvce lze připojit až 15 dalších podřízených zásuvek přes zabezpečené propojení. Každou z nich si můžete přejmenovat, jak si přejete. Aplikace je intuitivní a její používání je velmi jednoduché. S její pomocí můžete zapínat/vypínat zásuvky, nastavit časovač sepnutí zásuvek a nastavovat plány spínaní zásuvek. Jedna zásuvka může být ovládána několika… (torriacars.cz)

Drtikol – Pomalé děje – CD

Drtikol – Pomalé děje – CD

(supraphonline.cz)

Mini trouba s časovačem korona 57002, 1200 w, bílá

Mini trouba s časovačem korona 57002, 1200 w, bílá

VybaveníVýkon: cca 1200 WKapacita: 14 litrůRegulátor teploty 100 - 230 °CVlastnostiVýkon: cca 1200 WKapacita: 14 litrů60-minutový časovač se signalizacíKontrolkaRegulátor teploty 100 °C - 230 °C4 nerezová topná tělíska4 funkce: vyhřívání, hřání zeshora, zespoda, kombinované ohříváníPlech na pečení, grilovací roštbíláRozsah dodávkyZapékací troubaPlech na pečení, grilovací roštNávod.Technické parametryVýkon1200 WMax. teplota trouby230 °CRozměr, hloubka295 mmTyp kuchyňského spotřebiče (kategorie)Mini troubaVlastnosti kuchyňských spotřebičůFunkce časovače · funkce grilováníBarvaBílávýška235 mmŠířka400 mm]]> (fonetip.cz)

Kompaktní třístupňový termostat s časovačem jumo ctron08, 110-240…

Kompaktní třístupňový termostat s časovačem jumo ctron08, 110-240…

Série regulátorů se skládá ze tří volně konfigurovatelných univerzálních kompaktních regulátorů v různých formátech na lištu DIN pro regulaci teploty, tlaku a dalších proměnných. Hlavní použití: pece, temperování a chladící zařízení, sušící a mrazící zařízení, laboratorní pece a sterilizátory v potravinovém, balicím a průmyslu s plasty. Pro zobrazení procesních hodnot a parametrů slouží červená a zelená indikace 7-segmentového LED displeje u všech typů montáže. Sedm LED slouží k zobrazení nastavení přepínače s manuální regulací, rychlostní funkcí a časovačem. Ovládání probíhá pomocí čtyř tlačítek na čelním panelu. Elektrické připojení se provádí přes šroubové svorky na zadní straně (snímatelné).Technické parametryHodnotaMíry pro vestavbu45 mm x 92 mmČíslo výrobce00495655Typ (výrobce… (fonetip.cz)

Kompaktní třístupňový termostat s časovačem jumo ctron08, 20-30v…

Kompaktní třístupňový termostat s časovačem jumo ctron08, 20-30v…

Série regulátorů se skládá ze tří volně konfigurovatelných univerzálních kompaktních regulátorů v různých formátech na lištu DIN pro regulaci teploty, tlaku a dalších proměnných. Hlavní použití: pece, temperování a chladící zařízení, sušící a mrazící zařízení, laboratorní pece a sterilizátory v potravinovém, balicím a průmyslu s plasty. Pro zobrazení procesních hodnot a parametrů slouží červená a zelená indikace 7-segmentového LED displeje u všech typů montáže. Sedm LED slouží k zobrazení nastavení přepínače s manuální regulací, rychlostní funkcí a časovačem. Ovládání probíhá pomocí čtyř tlačítek na čelním panelu. Elektrické připojení se provádí přes šroubové svorky na zadní straně (snímatelné).Technické parametryHodnotaMíry pro vestavbu45 mm x 92 mmČíslo výrobce00495656Typ (výrobce… (fonetip.cz)

Sada 2 LED svíček s časovačem Villa Collection Birch

Sada 2 LED svíček s časovačem Villa Collection Birch

Vánoce bývají plné světýlek, odlesků z dekorací a příjemných vůní. Ale když už jsme u těch světel, kromě řetězu na stromeček nesmíme zapomenout ani na svíčky. Jenže známe to - s takovou svíčkou může být pohroma na světě hned. Chvilka nepozornosti a z Vánoc je během sekundy naprostá katastrofa. S LED svíčkou od Villa Collection s klidem přejdete stresu z podobných nehod. Svíčka sice působí jako opravdová, ale je na baterky (které jsou součástí balení). A co víc - svíčku lze nastavit na určitou dobu zapnutí, má totiž časovač. (bonami.cz)

Ovládání rolet s časovačem WR Rademacher Troll Standard 36500312

Ovládání rolet s časovačem WR Rademacher Troll Standard 36500312

Předem nastavený čas otevírání a doba zapnutí. Jednoduché nastavení pomocí průvodce instalací. Funkce náhodného zapnutí (přítomnost se simuluje). Integrovaný Safe-Drive postup pro mechanické trubkové motory Dva univerzální, externí vstupy s nastavitelnou funkcí (na, od, auto/MANU),, atd… ). Jednoduché přepínání mezi manuálním a automatikým ovládáním. Automatické nastavení letního/zimního času. Pohodlná obsluha pomocí 5-cestné navigaci. Displej s nastavením kontrastu. Blokování klávesnice. Trvalé uložení dat i při výpadku proudu. Řádná montáž díky možnosti rozšíření použití na zeď. Šetří energii: Stand-By režim < 0,6 W (conrad.cz)

Spínací zásuvka s časovačem brennenstuhl, 1506530, 3680 w, ip20,…

Spínací zásuvka s časovačem brennenstuhl, 1506530, 3680 w, ip20,…

Tyto lehce ovladatelné spínací hodiny zapínají a vypínají vaše spotřebiče až 96x za den v intervalech od 15 min. podle vašeho přání. Možný i trvalý provoz přes spínač. Ve srovnání se zbytečným trvalým provozem spotřebiče ušetříte peníze.Upozornění: Provedení s německou zásuvkou s ochranným kontaktem (SCHUKO), doporučujeme současně objednat adaptér obj. č. 61 33 85. Typ časovače (kategorie): Časovač do zásuvkyTyp časovače: AnalogovýSpínací cyklus: Denní programMísto použití: VnitřníKrytí: IP20Spínací výkon (max.): 3680 WPočet programů: 1Provozní napětí: 230 V/ACSpínací proud (max.): 16 ABarva: StříbrnáNejkratší spínací doba: 15 minRozměr, šířka: 80 mmRozměr, výška: 150 mmRozměr, hloubka: 47 mmProvedení: Analogový Provedení:S dětskou pojistkouMax. spínací výkon 3680 W (fonetip.cz)

Kompaktní třístupňový termostat s časovačem jumo ctron16, 20-30v…

Kompaktní třístupňový termostat s časovačem jumo ctron16, 20-30v…

Série regulátorů se skládá ze tří volně konfigurovatelných univerzálních kompaktních regulátorů v různých formátech na lištu DIN pro regulaci teploty, tlaku a dalších proměnných. Hlavní použití: pece, temperování a chladící zařízení, sušící a mrazící zařízení, laboratorní pece a sterilizátory v potravinovém, balicím a průmyslu s plasty. Pro zobrazení procesních hodnot a parametrů slouží červená a zelená indikace 7-segmentového LED displeje u všech typů montáže. Sedm LED slouží k zobrazení nastavení přepínače s manuální regulací, rychlostní funkcí a časovačem. Ovládání probíhá pomocí čtyř tlačítek na čelním panelu. Elektrické připojení se provádí přes šroubové svorky na zadní straně (snímatelné).Technické parametryHodnotaMíry pro vestavbu45 mm x 45 mmČíslo výrobce00495588Typ (výrobce… (fonetip.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít