Pomaly hrnec s casovacem

Kalorik SC 3008 Pomalý hrnec

Kalorik  SC 3008 Pomalý hrnec

Pomalé vaření patří v současné době k novým trendům přípravy pokrmů. Jídla pomalým vařením získávají násobně výraznější chutě, přestože se připravují pouze s malým množstvím koření, soli a bez tuku. Můžete vařit a přitom klidně spát, jít na procházku nebo být dokonce v práci. Pomalý hrnec uvaří za vás. Vy už jen přijdete k hotovému.Největší výhodou vaření v pomalém hrnci je úspora času při vaření a nízká spotřeba elektrické energie.Pomalý hrnec vaří při HIGH režimu na 90 - 100°C, při režimu LOW na 80 - 90°C a při udržovacím/KEEP režimu se teplota pohybuje v rozmezí 60 - 70°C. Takto připravená jídla jsou vhodná i pro různé druhy diet. Přímo ideální jsou pro všechny, kteří chtějí hubnout a přitom se příliš neomezovat v jídle.Technické parametry a specifikace: zvuková signalizace… (4home.cz)

Pomalý hrnec Bionaire SCCPRC507B černý

Pomalý hrnec Bionaire SCCPRC507B černý

Doveďte vaše kulinářské umění k dokonalostiProměňte běžné pokrmy v gastronomický zážitek a oslňte své blízké každodenními i svátečními jídly. Nechte pomalý hrnec Bionaire SCCPRC507B dopřát vašim chuťovým buňkám neuvěřitelný zážitek a nejen svou snadnou obsluhou vám ulečit přípravu jídla. Zajistěte si při vaření vždy perfektní výsledky, přitom s minimální námahou a maximální úsporou vašeho času. Vařte pomalu a stejnoměrně v pomalém hrnci Bionaire SCCPRC507B, se kterým špičkových výsledků můžete dosáhnout také při zdravém vaření s omezením tuků, soli a koření. Šetřete časem, silami i vitamínyBez plýtvání energií, časem a vitamíny připravte až pět porcí lahodných pokrmů v pomalém hrnci Bionaire SCCPRC507B disponujícím objemem 4, 7 litru. Vyzkoušejte nové recepty přibalené k Bionaire… (euronics.cz)

Pomalý hrnec Bionaire CrockPot SCV400RD červený

Pomalý hrnec Bionaire CrockPot SCV400RD červený

Vaření nelze ošiditAť už vaříte rádi nebo méně rádi, na jídle je to vždy zaručeně poznat, tomu věřte! Naštěstí existují inteligentní hrnce, s nimiž můžete svůj vztah k vaření nenuceně zdůraznit nebo naopak lehce zakamuflovat a na své blízké udělat vskutku perfektní dojem! Pomalý hrnec Bionaire CrockPot SCV400RD udělá všechnu práci za vás a nádherná vůně, která se z něj začne linout, zaplní brzy také vaši kuchyň. Bude to láska na první ochutnání. Nemusíte se o nic staratVaření s Bionare CrockPot SCV400RD zvládne i malé dítě. Heslem takového vaření je jednoduchost. Zkrátka a dobře, hodíte dovnitř všechny ingredience a jedem. Pomalý hrnec má pomalý rozjezd, zato však slibuje dokonalý výsledek. Po osmi hodinách vaření se maso křehkostí přímo rozpadá a zelenina naopak překvapivě drží… (euronics.cz)

Pomalý hrnec Bionaire SCCPBPP605 černý/nerez

Pomalý hrnec Bionaire SCCPBPP605 černý/nerez

Objevte výhody vaření v pomalém hrnci Po práci honem pro děti do školy, zavézt je na kroužky, vyžehlit, uklidit, uvařit… Říkáte si, proč v dnešní uspěchané době plné povinností toužit po hrnci, který vaří pomalu? Odpověď je jednoduchá. Do pomalého hrnce dáte ráno všechny suroviny, zapnete jej, a po příchodu domů můžete rovnou podávat večeři! Hrnec Bionaire Crock Pot SCCPBPP605 si tak prostě zamilujete. Princip pomalého vaření Pomalý hrnec Bionaire Crock Pot SCCPBPP605 je elektricky napájený hrnec, který připravuje pokrmy dlouhé hodiny bez nutnosti jakékoliv asistence. Suroviny stačí nakrájet, dát do hrnce, zamíchat, přikrýt, nastavit časovač, spustit a dále se již o pokrm nezajímat - není třeba jej míchat a hlídat. Mezitím váš drahocenný čas můžete věnovat jiným povinnostem nežli vaření… (euronics.cz)

Pomalý hrnec Bionaire CrockPot CSC028X nerez

Pomalý hrnec Bionaire CrockPot CSC028X nerez

Bionaire CrockPot CSC028X, 3,5 lDejte svému oblíbenému jídlu nový rozměr. S pomalým hrncem Bionaire CrockPot získají suroviny výraznější aroma, a to bez přidání koření, soli nebo tuku. Příprava jídel formou pomalého vaření je tak zdravější než běžné metody, a proto je vhodná nejen při redukci váhy, ale především při snaze o zdravější stravování. Hrnec disponuje objemem 3,5 l, proto v něm snadno připravíte oběd pro celou rodinu. Objem vystačí na 4 větší porce. Skládá se ze základní jednotky s topením a ovládacím panelem, vyjímatelné keramické nádoby a skleněné poklice. Součástí je rovněž třídílné příslušenství určené na nabírání či promíchání jídla. Vhodný do trouby i k servírováníDo kameninové nádoby vložte čerstvé suroviny, hrnec si hravě poradí s tvrdou zeleninou i masem. Ovládací… (euronics.cz)

Pomalý hrnec Bionaire CrockPot CSC046X černý

Pomalý hrnec Bionaire CrockPot CSC046X černý

Pomalý hrnec Bionaire CrockPot CSC046X černý (euronics.cz)

Pomalý hrnec Bionaire CSC024X černý/nerez + DOPRAVA ZDARMA

Pomalý hrnec Bionaire CSC024X černý/nerez + DOPRAVA ZDARMA

Připravujte své jídlo zdravě a snadněZaslechli jste někde v poslední době pojem „pomalé vaření“? Pomalé vaření patří v současné době k novým trendům přípravy pokrmů. Díky tomuto způsobu vaření jídla získávají nové výraznější chutě, proto je možné je připravovat s menším množstvím soli, koření a tuku. Jídla připravovaná v Pomalém hrnci jsou mnohem zdravější a zároveň vhodná pro různé typy diet. Doma i na chalupě – vždy vám bude po ruceHrnec CrockPot CSC024X nabízí objem 5,6 litrů, čímž vám umožní najednou připravit až 6 porcí jídla. Je vybaven funkcí automatického udržování teploty po skončení pomalého vaření. Skládá se ze základní jednotky s topením a vyjímatelné nádoby z litého hliníku s nepřilnavých povrchem a se skleněnou poklicí. Vnitřní nádobu a poklici můžete využívat například i… (euronics.cz)

Pomalý hrnec Bionaire CrockPot CSC038X šedý/bílý

Pomalý hrnec Bionaire CrockPot CSC038X šedý/bílý

Pomalé vaření zachová původní chuť!Chcete vařit zdravě a šťavnatě? Podlehněte kouzlu pomalého vaření, které patří v současné době k novým trendům v gastronomii. Pořiďte si originální pomalý hrnec BionaireCrockPot CSC038X, který je vybaven objemnou varnou nádobou s povrchem DuraCeramic a skleněnou odklápěcí poklicí. Získejte nový rozměr při přípravě zdravých a chutných pochutin, a to velmi rychle a úsporně. Zdravě, chutně a rychlePomalý hrnec BionaireCrockPot CSC038X je ideální volbou do každé domácnosti, kde je zdravá životospráva samozřejmostí. Pomalým vařením získají jídla nové výraznější chutě, aniž byste museli používat tuk, sůl a hromadu koření. Pokrmy připravíte v jednom hrnci a pochutná si celá rodina včetně těch, kteří si pečlivě hlídávají svou váhu. Největší výhodou vaření v… (euronics.cz)

Pomalý hrnec Bionaire CrockPot CSC030X šedý/bílý

Pomalý hrnec Bionaire CrockPot CSC030X šedý/bílý

Pomalý hrnec Bionaire CrockPot CSC030X šedý/bílý (euronics.cz)

BerlingerHaus Tlakový hrnec s časovačem 6l (BH-1083)

BerlingerHaus Tlakový hrnec s časovačem 6l (BH-1083)

Tlakový hrnec vysoce kvalitní nerezavějící ocel 18/10, objem 6l , průměr 22cm, výška 16.5cm , odměrná stupnice uvnitř hrnce , odnímatelný časovač, TURBO indukční dno , vhodné do myčky mimo těsnění a ventilu, vhodný pro všechny typy sporáků včetně indukčních, plynule nastavitelné uvolňování páry , ergonomické rukojeti , otevíraní a zavírání pomocí jedné ruky, vícevrstvé termo akumulační dno , šetří energii až o 35% rychlejší vaření Tlakový hrnec značky BerlingerHaus je známý pro svoji kvalitu. Revoluční technologie TURBO indukční dno a odnímatelný spínač vám umožní připravit chutné a zdravé jídlo pro celou rodinu. Tlakový hrnec s objemem 6 l je ideální na rychlou přípravu jídel. Díky TURBO… (alza.cz)

Pomalý hrnec Bionaire CrockPot Saute CSC027X šedý/bílý

Pomalý hrnec Bionaire CrockPot Saute CSC027X šedý/bílý

Hrnec, na který už nedáte dopustit!Snažíte se pro sebe a svoji rodinu vařit zdravě, chutně a zároveň co nejúsporněji? Setkali jste se již s pojmem „pomalé vaření“? Díky vaření s pomocí „pomalého hrnce“ vaše pokrmy získají nové výraznější chutě, můžete je připravovat s menším množstvím tuku, soli a koření, a proto budou také mnohem zdravější! Zároveň můžete ušetřit i spoustu času a peněz! Všestranné použitíLitinová varná nádoba je odnímatelná. Můžete ji používat k restování, smažení, opékání, grilování a podobně. Je uzpůsobena vysokým teplotám a lze ji používat na všech sporácích včetně indukčních a v klasické troubě. Bez obav v ní můžete uchovávat jídlo také v chladničce či mrazničce a umístit ji na ohřívací základu ihned po vytažení z chladničky. Pomalý hrnec Bionaire CrockPot Saute… (euronics.cz)

Klarstein Bristol 65, černý, pomalý hrnec, 300 W, 6,5 litrů

Klarstein Bristol 65, černý, pomalý hrnec, 300 W, 6,5 litrů

Klarstein prezentuje pomalým hrncem praktické kuchyňské zařízení pro gurmety. Pomalý hrnec je perfektní pomocník pro přípravu jídel, jako jsou hustá polévka, dušená masa nebo ragú na způsob metody pomalého vaření. Tato metoda sází na nízké teploty a dlouhé doby vaření a umožňuje tak obzvláště zdravé výsledky a intenzivní chuť. Pomalý hrnec od firmy Klarstein se skládá ze dvou částí: Těžký vnitřní hrnec z keramiky s víkem nabízí prostor pro požadované přísady; vnější zařízení obsahuje topné těleso, které ohřívá vnitřní hrnec. Výhoda: Na rozdíl od tradičních hrnců se tento keramický hrnec ohřívá rovnoměrně, čímž lze dosáhnout perfektních výsledků. Dušení během mnoha hodin znamená, že maso a ryby zůstávají obzvláště šťavnaté. Další výhoda: Náhodné připálení nebo převaření je… (klarstein.cz)

Pomalý hrnec Bionaire CrockPot Saute CSC026X šedý/bílý

Pomalý hrnec Bionaire CrockPot Saute CSC026X šedý/bílý

Bionaire CrockPot – hrnec, který vaří za vás Snažíte se dodržovat zdravý životní styl a dbáte na to, co jíte? Vaříte rádi a hledáte způsoby, jak přípravu pokrmů zpestřit a zkvalitnit? Objevte výhody, které vám může nabídnout pomalý hrnec Bionaire CrockPot Saute CSC026X! Vaše pokrmy získají nové výraznější chutě, můžete je připravovat zdravěji – s  menším množstvím tuku, soli a koření, a zároveň můžete ušetřit spoustu času a peněz! Vytvořen pro radost z jídla Bionaire CrockPot Saute CSC026X je pomalý elektrický hrnec s 5 litrovou odnímatelnou vnitřní nádobou z litého hliníku, ve které se pokrmy připravují. Snadno v něm uvaříte zdravá, chuťově vyvážená a vzhledově lákavá jídla až pro 6 osob. Dokáže změnit náročné vaření na mnohem rychlejší a zajímavější záležitost i pro začátečníky a pro… (euronics.cz)

Pomalý hrnec Profi Cook PC-SV 1112 nerez

Pomalý hrnec Profi Cook PC-SV 1112 nerez

Vaření v pomalém hrnci se těší stále větší oblibě Princip spočívá ve vaření při nízké teplotě, díky kterému si potraviny zachovají barvu, chuť i výživové hodnoty. Pomalý hrnec Profi Cook PC-SV 1112 v nerezovém provedení zapadne i do vaší kuchyně. S jeho pomocí si připravíte pokrmy, které uspokojí celou vaši rodinu. Ať už se jedná o maso, ryby či zeleninu. Dokonce si s jeho pomocí můžete připravit lahodný domácí jogurt. Vaří sám a vaří dobřePomalý hrnec o příkonu 520 W nabízí celkový objem pro vaření 8,5 l. Nerezová varná nádoba je vybavena nepřilnavým povrchem. Mezi největší výhody takového vaření je nízká spotřeba energie a úspora času, který můžete strávit nějak jinak než v kuchyni přípravou jídla. Jídlo se vaří pozvolna a není nutné průběžně míchat ani kontrolovat průběh vaření.… (euronics.cz)

Klarstein Bristol 65, červený, pomalý hrnec, 300 W, 6,5 litrů

Klarstein Bristol 65, červený, pomalý hrnec, 300 W, 6,5 litrů

Klarstein prezentuje pomalým hrncem praktické kuchyňské zařízení pro gurmety. Pomalý hrnec je perfektní pomocník pro přípravu jídel, jako jsou hustá polévka, dušená masa nebo ragú na způsob metody pomalého vaření. Tato metoda sází na nízké teploty a dlouhé doby vaření a umožňuje tak obzvláště zdravé výsledky a intenzivní chuť. Pomalý hrnec od firmy Klarstein se skládá ze dvou částí: Těžký vnitřní hrnec z keramiky s víkem nabízí prostor pro požadované přísady; vnější zařízení obsahuje topné těleso, které ohřívá vnitřní hrnec. Výhoda: Na rozdíl od tradičních hrnců se tento keramický hrnec ohřívá rovnoměrně, čímž lze dosáhnout perfektních výsledků. Dušení během mnoha hodin znamená, že maso a ryby zůstávají obzvláště šťavnaté. Další výhoda: Náhodné připálení nebo převaření je… (electronic-star.cz)

Klarstein Bristol 65, černý, pomalý hrnec, 300 W, 6,5 litrů

Klarstein Bristol 65, černý, pomalý hrnec, 300 W, 6,5 litrů

Klarstein prezentuje pomalým hrncem praktické kuchyňské zařízení pro gurmety. Pomalý hrnec je perfektní pomocník pro přípravu jídel, jako jsou hustá polévka, dušená masa nebo ragú na způsob metody pomalého vaření. Tato metoda sází na nízké teploty a dlouhé doby vaření a umožňuje tak obzvláště zdravé výsledky a intenzivní chuť. Pomalý hrnec od firmy Klarstein se skládá ze dvou částí: Těžký vnitřní hrnec z keramiky s víkem nabízí prostor pro požadované přísady; vnější zařízení obsahuje topné těleso, které ohřívá vnitřní hrnec. Výhoda: Na rozdíl od tradičních hrnců se tento keramický hrnec ohřívá rovnoměrně, čímž lze dosáhnout perfektních výsledků. Dušení během mnoha hodin znamená, že maso a ryby zůstávají obzvláště šťavnaté. Další výhoda: Náhodné připálení nebo převaření je… (electronic-star.cz)

Klarstein Bristol 65, červený, pomalý hrnec, 300 W, 6,5 litrů

Klarstein Bristol 65, červený, pomalý hrnec, 300 W, 6,5 litrů

Klarstein prezentuje pomalým hrncem praktické kuchyňské zařízení pro gurmety. Pomalý hrnec je perfektní pomocník pro přípravu jídel, jako jsou hustá polévka, dušená masa nebo ragú na způsob metody pomalého vaření. Tato metoda sází na nízké teploty a dlouhé doby vaření a umožňuje tak obzvláště zdravé výsledky a intenzivní chuť. Pomalý hrnec od firmy Klarstein se skládá ze dvou částí: Těžký vnitřní hrnec z keramiky s víkem nabízí prostor pro požadované přísady; vnější zařízení obsahuje topné těleso, které ohřívá vnitřní hrnec. Výhoda: Na rozdíl od tradičních hrnců se tento keramický hrnec ohřívá rovnoměrně, čímž lze dosáhnout perfektních výsledků. Dušení během mnoha hodin znamená, že maso a ryby zůstávají obzvláště šťavnaté. Další výhoda: Náhodné připálení nebo převaření je… (klarstein.cz)

Zdravá jídla z pomalého hrnce - Olivia Andrews

Zdravá jídla z pomalého hrnce - Olivia Andrews

Díky receptům z této kuchařky můžete rodinu i přátele jednoduše a zároveň stylově nasytit zdravými a výživnými pokrmy. Každý recept je vymyšlený tak, aby ho bylo možné připravit i ve dnech, kdy zrovna nemáte příliš mnoho času na vaření. Stačí ráno postavit pomalý hrnec na plotnu, a když se večer vrátíte ze zaměstnání, váš byt bude naplněný vůní dobrého jídla. Navíc díky pomalé přípravě můžeme z potravin získat výrazně víc živin i zdraví prospěšných látek. Recepty jsou vždy ve dvou variantách - jedna je určená pro pomalý hrnec, podle druhé ten samý pokrm můžeme připravit i bez něj na sporáku či v troubě. (knihydobrovsky.cz)

Hrnec SENCOR pro pomalé vaření SPR 5500SS

Hrnec SENCOR pro pomalé vaření SPR 5500SS

Hrnec SENCOR pro pomalé vaření SPR 5500SS (tipa.eu)

Zdravá jídla z pomalého hrnce: 100 receptů vařených v pomalém hrnci,…

Zdravá jídla z pomalého hrnce: 100 receptů vařených v pomalém hrnci, na sporáku a v troubě (978-80-7390-500-2)

Kniha - Díky receptům z této kuchařky můžete rodinu i přátele jednoduše a zároveň stylově nasytit zdravými a výživnými pokrmy - autor Olivia Andews, 240 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Díky receptům z této kuchařky můžete rodinu i přátele jednoduše a zároveň stylově nasytit zdravými a výživnými pokrmyKaždý recept je vymyšlený tak, aby ho bylo možné připravit i ve dnech, kdy zrovna nemáte příliš mnoho času na vaření. Stačí ráno postavit pomalý hrnec na plotnu, a když se večer vrátíte ze zaměstnání, váš byt bude naplněný vůní dobrého jídla. Navíc díky pomalé přípravě můžeme z potravin získat výrazně víc živin i zdraví prospěšných látek. Recepty jsou vždy ve dvou variantách - jedna je určená pro pomalý hrnec, podle druhé ten samý pokrm můžeme připravit i bez něj na sporáku či v… (alza.cz)

Zdravá jídla z pomalého hrnce (978-80-7390-813-3)

Zdravá jídla z pomalého hrnce (978-80-7390-813-3)

Kniha - autor Tracey Pattison, 248 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Pokud vlastníte pomalý hrnec, pak vám tato kuchařka rozhodně nesmí chybět v knihovně. Najdete v ní více než 140 lahodných zdravých receptů, které se hodí pro každou příležitost – od výroby vlastního ořechového mléka až po přípravu slavnostní večeře. Pomalé hrnce jsou velmi oblíbené po celém světě. Budete si připadat, jako by vám narostl další pár rukou. Můžete s ním každý den pohodlně vařit vydatná zdravá jídla pro celou rodinu. (alza.cz)

Klarstein Deepdive, sous-vide hrnec, hrnec pro pomalé vaření, 8 l,…

Klarstein Deepdive, sous-vide hrnec, hrnec pro pomalé vaření, 8 l, 550 W, ušlechtilá ocel, leštěná

Nyní se Vaše kuchyň stane profesionálním kuchyňským studiem! Se sous-vide & pomalým hrncem Klarstein Deepdive vyčarujete perfektní steaky, křupavou zeleninu nebo aromatické pokrmy z ryb bez popálení prstů. Sous vide & pomalý hrnec Klarstein Deepdive je jednoduchým vstupem do světa zdravého a aromatického vaření. Vše, co musíte udělat, je přichystat požadovaný produkt na vaření - maso, zeleninu nebo ovoce - spolu s kořením nebo marinádou do vakuového sáčku a nastavit vhodný čas vaření a teploty na zařízení Deepdive. Díky integrovanému oběhovému systému zařízení udržuje průběhu celého vaření konstantní teplotu na této hodnotě s minimální odchylkou 0,1 °C. Výkonných 550 W přivádí odnímatelný, nepřilnavý, 8l hliníkový vnitřní hrnec pomalého hrnce rovnoměrně na teplotu 40 až 99 °C a… (klarstein.cz)

Klarstein Deepdive, sous-vide hrnec, hrnec pro pomalé vaření, 8 l,…

Klarstein Deepdive, sous-vide hrnec, hrnec pro pomalé vaření, 8 l, 550 W, ušlechtilá ocel, leštěná

Nyní se Vaše kuchyň stane profesionálním kuchyňským studiem! Se sous-vide & pomalým hrncem Klarstein Deepdive vyčarujete perfektní steaky, křupavou zeleninu nebo aromatické pokrmy z ryb bez popálení prstů. Sous vide & pomalý hrnec Klarstein Deepdive je jednoduchým vstupem do světa zdravého a aromatického vaření. Vše, co musíte udělat, je přichystat požadovaný produkt na vaření - maso, zeleninu nebo ovoce - spolu s kořením nebo marinádou do vakuového sáčku a nastavit vhodný čas vaření a teploty na zařízení Deepdive. Díky integrovanému oběhovému systému zařízení udržuje průběhu celého vaření konstantní teplotu na této hodnotě s minimální odchylkou 0,1 °C. Výkonných 550 W přivádí odnímatelný, nepřilnavý, 8l hliníkový vnitřní hrnec pomalého hrnce rovnoměrně na teplotu 40 až 99 °C a… (electronic-star.cz)

Pomalé rodičovství - Helle Heckmannová

Pomalé rodičovství - Helle Heckmannová

Rané dětství prožíváme jen jednou. Je vzácné. To, co se odehraje v prvních letech, nelze později stejným způsobem zopakovat nebo získat nazpět. Kodaňská školka Nokken to potvrzuje. Kniha Pomalé rodičovství nám pomáhá ctít a respektovat bytost malého dítěte, dopřát jeho vývoji všechen potřebný čas a také sobě věnovat čas k tomu, abychom si vychutnali postupný a zázračný rozvoj lidské bytosti. V interakci s dítětem a mezi sebou navzájem můžeme rozvinout nový, vědomý záměr – u jídla, při spaní, na procházkách v přírodě i při oslavách svátků. Tato kniha je průvodcem, který nám pomáhá objevit v každodenním životě bohatství, které již máme, a to tak, že zpomalíme a dopřejeme sobě a svým dětem prostor, v němž lze dýchat a růst. Dala by se též nazvat příručkou pomalého růstu. Helle Heckmannová … (knihydobrovsky.cz)

Drtikol – Pomalé děje

Drtikol – Pomalé děje

(supraphonline.cz)

Výstražný trojúhelník pro pomalá vozidla

Výstražný trojúhelník pro pomalá vozidla

Výstražný trojúhelník pro pomalá vozidla, traktory a přívěsy je vyroben z odolného plastu a jeho součástí je i kovový držák. Trojúhelník je konstruován tak aby se dal pohodlně a rychle a jednoduše z vozu demontovat. Samozřejmostí je označení schválení podle platného předpisu EHK č. 69. Výstražný trojúhelník pro pomalá vozidla patří do povinné výbavy pomalu jedoucích vozidel. Označení tímto trojúhelníkem je povinné pro všechny kategorie vozů L7e (nákladní čtyřkolka), M, N, O, T, C, R, S a P, jejichž největší konstrukční rychlost je do 40km / h včetně! Vozidlo musí být vybaveno alespoň jedním trojúhelníkem. Trojúhelník musí být na vozidle umístěn na jeho zadní části ve výšce 250 mm (spodní hrana) až 1500 mm (vrchol) nad rovinou vozovky a musí být orientován směrem dozadu. Vrchol… (autohotarek.cz)

LED vosková svíčka s časovačem

LED vosková svíčka s časovačem

Svíčka je vyrobena z pravého vosku. Místo plamínku však svítí malá LED dioda, která jej věrně imituje. Je proto vhodná například do rodin s dětmi. U každé voskové LED svíčky je vestavěn časový spínač, který umožňuje nastavit čas rozsvícení na dobu 8 hodin. Po 8 hodinách se automaticky vosková LED svíčka vypne a po 16 hodinách se opět periodicky rozsvítí. Vypínač má tři polohy - první OFF, druhá ON a třetí 8H, což je zmiňovaný časovač. Rozměry: 7 x 13 cm (velkykosik.cz)

Kávovar DOMO DO473KT s časovačem

Kávovar DOMO DO473KT s časovačem

Kávovar DOMO DO473KT s časovačem (tipa.eu)

Chvála pomalosti - Honoré Carl

Chvála pomalosti - Honoré Carl

Čím rychleji, tím lépe – tak zní neúprosný diktát dnešní doby. Přestože si denně stěžujeme na zrychlující se životní tempo, dobrovolně mu podřizujeme nejen naši práci, ale i zdraví a vztahy. Carl Honoré představuje novou pomalou filosofii, která se staví do opozice proti kulturychlosti. Skrze osobní zkušenost ukazuje cestu, jak dosáhnout tolik kýženého zpomalení. Provede nás stručnou „historií zrychlování“ a poté nás vezme kolem světa k tokijským meditujícím manažerům, do newyorské „superpomalé cvičebny“, do londýnské dílny tantrického sexu či do Itálie, domova Pomalého jídla a Pomalých měst. Honoré píše s nadhledem a humorem. Trefně ukazuje na paradoxy a smutné následky neustálého zrychlování. Snaží se najít a nabídnout způsob, jak žít co nejlépe v rovnováze mezi rychlým a pomalým.… (knihydobrovsky.cz)

Drtikol – Pomalé děje – CD

Drtikol – Pomalé děje – CD

(supraphonline.cz)

Pomalý valčík korytnačiek - Katherine Pancolová

Pomalý valčík korytnačiek - Katherine Pancolová

Kto čítal prvú časť svetoznámej trilógie Krokodílie žlté oči, určite neodolá a siahne aj po jej druhej časti. Napínavé zápletky a nečakané zlomové situácie vás udržia v napätí od začiatku až do konca. Veď kto by nebol zvedavý, či náhodou aj v tomto príbehu nie je vrahom záhradník? Spolu s hlavnými románovými postavami po páchateľoch ohavných činov pátrajú kapitánka Galloisová a inšpektor Garibaldi.Nie je nádej ako nádej. Niekto ju stráca, niekomu však zmení celý život. Môže však zmeniť aj povahu človeka? Skúste odpoveď na túto otázku hľadať u niektorej z románových postáv. Možno vám pomôžu Joséphine, jej dcéra Hortense či Iris s manželom Phillipom. (knihydobrovsky.cz)

EMOS Wi-Fi s časovačem (1916000100)

EMOS Wi-Fi s časovačem (1916000100)

Chytrá zásuvka s ovládáním přes Android a iOS, max. zátěž 3 680W Chytrá zásuvka, která myslí na vaše pohodlíChytrá zásuvka Emos funguje podobně, jako běžná spínací zásuvka. Rozdíl je pouze v tom, že se umí připojit k domácí WiFi síti. Nemusíte si proto lámat hlavu s kupováním mechanického časovače. Ovládání probíhá na dálku kompletně přes aplikaci v mobilním telefonu, tabletu nebo notebooku. Dobu spínání a vypínání si nastavíte přes mobilní aplikaciSe zásuvkou Emos WiFi se vám už nestane, že zapomenete na rozsvícenou lampičku nebo kterýkoliv jiný spotřebič. Stažením a nastavením mobilní aplikace si jednoduše… (alza.cz)

Vaflovač otočný s časovačem - domo do9043w

Vaflovač otočný s časovačem - domo do9043w

Vaflovač otočný s časovačem - DOMO DO9043W Plně automatický vaflovač pro rychlou přípravu profesionálních vaflí i doma.Po nalití těsta a uzavření pečící hlavy se po 10s automaticky hlava otočí o 180°, čímž se těsto plně rozlije v celém objemu vafle. Vafle jsou tak z obou stran pěkně vytvarované, vysoké a křupavé.Vaflovač je určen pro použití v domácnosti. Plně automatický - díky časovači se nemusíte o nic starat Superrychlý- až 2x rychlejší než běžné vaflovače Nastavitelný čas pečení (1:30 až 4:00 minuty)Nastavení kůrky - pro extra křupavé vafle Hloubka pečící desky: 1 cmElegantní nerezový vzhledVelikost jedné vafle 8,5 x 14,5 cm (4 x 7 čtvercových dílků) Odkapávací tácekPoužití nerezového materiálu třídy SU430 *Nepřilnavý povrch pečících plotenSignál konce pečení* SU430 je speciální… (fonetip.cz)

SAPHO Termostat s časovačem, bílá ST311

SAPHO Termostat s časovačem, bílá ST311

Prostorový zásuvkový termostat s LCD displejem a LED diodouZásuvkový elektronický termostat s časovým spínačem a protizámrazovou ochranou. Časový spínač umožňuje pomocí jednoho stisku tlačítka zapnout zásuvku bez ohledu na nastavenou teplotu termostatu na předem nastavený časový interval v rozsahu 15 minut až 5 hodin. Poté se automaticky vrátí do režimu termostatu. Přehledný LCD displej zobrazuje teplotu prostředí, aktuální stav termostatu (zapnut/vypnut) nebo odpočítávaný časový interval. Napájen síťovým napětím 230 V (k provozu není potřeba baterií).Parametry a specifikace Rozsah nastavení teplot: 5-35 °C nastavitelný Spínací diference: ~ 0,5 °C Provozní napětí: 230 V / 50 Hz Napájení kontaktů: 230 V Elektrické krytí: IP 20 Provozní vlhkost: 5-95 %, nekondenzující EAN: 8595222638930 (svet-koupelny.cz)

Kávovar s časovačem - domo do473kt

Kávovar s časovačem - domo do473kt

Kávovar s časovačem - DOMO DO473KT S kávovarem vybaveným časovačem již nikdy nebudete muset vstávat dříve, abyste si připravili čaj nebo kávu.Kávovar v nerezovém provedení s časovačem. V balení také permanentní vyjímatelný filtr!Objem: 1,8 l - 24 šálkůElektronické ovládání s LCDČasovač s možností nastavení až 24 hodVyjímatelný držák filtruVčetně vyjímatelného permanentního filtru (není potřeba používat papírové filtry)Pojistka proti přehřátíFunkce udržení teplého nápoje po dovařeníAutomatické vypnutí po 30 min nečinnostiKonvice s velkým pohodlným držadlemV balení: odměrka na kávuDo kávovaru lze používat papírové filtry č. 4Rozměry balení (š x h x v): 30 x 42 x 26 cmHmotnost přístroje: 2,3 kgPříkon: 1000 W (fonetip.cz)

Zahradní zásuvka s časovačem, 3násobná, černá

Zahradní zásuvka s časovačem, 3násobná, černá

PopisSada obsahuje vysoce odolný box (IP54), 8m prodlužovací kabel se 3 zásuvkami s odklopným víkem (IP44) a analogový časovač s denním programem.Rozsah dodávkyBox na kabely Zásuvková lišta Časový spínač.Technické parametryMateriálPlastPočet zásuvek3Délka kabelu8 mdélka350 mmVčetně ručního vysílačeNeMísto použitíVenkovníTyp zásuvek/zástrčkyDE schuko zástrčka/zásuvkyProvozní napětí230 V/ACTyp zásuvky (kategorie)RozváděčBarvaČernávýška120 mmŠířka220 mm]]> (fonetip.cz)

Vaflovač otočný s časovačem - DOMO DO9043W

Vaflovač otočný s časovačem - DOMO DO9043W

Vaflovač otočný s časovačem - DOMO DO9043W (tipa.eu)

Zásuvka wifi s časovačem hutermann sw01

Zásuvka wifi s časovačem hutermann sw01

Zásuvka WIFI s časovačem Hutermann SW01 Touto chytrou WiFi zásuvkou můžete takřka odkudkoli zapínat a vypínat připojený spotřebič. Zásuvku připojíte do domácí bezdrátové sítě WiFi a z aplikace v chytrém telefonu jednoduše zásuvku ovládáte.Přístroj je osazen standardní zástrčkou a zásuvkou s kolíkem pro použití v ČR.Základní vlastnosti:Vzdálený přístup - ovládejte zařízení připojená do zásuvky, odkudkoliv kde máte připojení k internetu pomocí volně dostupné aplikace Smart Life ve vašem telefonu nebo tabletu.Plánování - vytvořte si detailní časový plán, podle kterého se bude chytrá zásuvka sama zapínat a vypínat. Snadno tak můžete automaticky nastavit rozvrh spínání osvětlení tak, aby se např. všechna světla přesně o půlnoci zhasla.Režim mimo domov - zapínejte a vypínejte vaše zařízení v… (fonetip.cz)

plátno s vlastním logem pomalé červená

plátno s vlastním logem pomalé červená

plátno s vlastním logem pomalé červená Profi pokerové plátno šířka 150cm do Vašeho klubu, herny, kasína. Můžete si vybrat jakoukoliv barvu i logo. Profi pokerové plátno do Vašeho klubu, herny, kasína. Můžete si vybrat jakoukoliv barvu i logo. Cena je uvedená za m2. V ceně není zpracování loga. (obchodnisa.cz)

Držák na zubní kartáčky s časovačem

Držák na zubní kartáčky s časovačem

Velice krásný a praktický produkt s časovačem. Nyní bude čištění zubů pro Vaše děti i Vás zábavou. Přesýpací hodiny zajistí to, aby Vaše děti pečovali o zuby, alespoň po dobu 3,5 min. Z povinnosti čistění zubů, se stane zábava. Zavzpomínejte na doby, kdy jste přetáčeli přesýpací hodiny. Perfektní vzhled držáku na pasty a kartáčky 3v1 Materiál: plast Snadná údržba Hezký a praktický dárek pro všechny děti Přesýpací hodiny 1x Držák na zubní kartáčky s časovačem (kokiskashop.cz)

AVENT Dudlík Natural 2 pomalý průtok 2ks

ŘETĚZ 60LED SVĚTEL VNITŘNÍ S ČASOVAČEM

ŘETĚZ 60LED SVĚTEL VNITŘNÍ S ČASOVAČEM

ŘETĚZ 60LED SVĚTEL VNITŘNÍ S ČASOVAČEM, kategorie: OSLAVY A SVÍČKY | DEKORACE | VÁNOČNÍ DEKORACE (kitos.cz)

Přívod prodlužovací NEDIS 2cestný s časovačem

Přívod prodlužovací NEDIS 2cestný s časovačem

Přívod prodlužovací NEDIS 2cestný s časovačem (tipa.eu)

Zásuvka WIFI s časovačem Hutermann SW01

Zásuvka WIFI s časovačem Hutermann SW01

Zásuvka WIFI s časovačem Hutermann SW01 (tipa.eu)

Myšlení, rychlé a pomalé - Daniel Kahneman

Myšlení, rychlé a pomalé - Daniel Kahneman

DANIEL KAHNEMAN, nositel Nobelovy ceny za ekonomii, patří k nejvýznamnějším současným psychologům. Jeho myšlenky měly zásadní a široce uznávaný vliv na ekonomii, lékařství nebo politiku, ale až nyní shrnul desítky let svých výzkumů do jediné knihy. Ve svém díle nás Kahneman zavádí na průkopnickou cestu po naší mysli a vysvětluje dva systémy, které určují způsob, jak uvažujeme a jak se rozhodujeme. Systém 1 je rychlý, intuitivní a emocionální. Systém 2 je pomalejší, rozvážnější a logičtější. Kahneman odhaluje mimořádné schopnosti, ale také chyby a zkreslení rychlého myšlení a popisuje například: všudypřítomný vliv intuitivních dojmů na naše myšlenky a volby, roli optimismu při zakládání nových podniků, význam správně formulovaných rizik v práci i doma, obtížnost… (knihydobrovsky.cz)

plátno s vlastním logem pomalé zelená

plátno s vlastním logem pomalé zelená

plátno s vlastním logem pomalé zelená Profi pokerové plátno šířka 150cm do Vašeho klubu, herny, kasína. Můžete si vybrat jakoukoliv barvu i logo. Profi pokerové plátno do Vašeho klubu, herny, kasína. Můžete si vybrat jakoukoliv barvu i logo. Cena je uvedená za m2. V ceně není zpracování loga. (obchodnisa.cz)

plátno s vlastním logem pomalé modrá

plátno s vlastním logem pomalé modrá

plátno s vlastním logem pomalé modrá Profi pokerové plátno šířka 150cm do Vašeho klubu, herny, kasína. Můžete si vybrat jakoukoliv barvu i logo. Profi pokerové plátno do Vašeho klubu, herny, kasína. Můžete si vybrat jakoukoliv barvu i logo. Cena je uvedená za m2. V ceně není zpracování loga. (obchodnisa.cz)

Zásuvka s časovačem s funkcí spořiče energie

Zásuvka s časovačem s funkcí spořiče energie

Inteligentní časově řízená zásuvka, která po uplynutí nastavené doby provozu (15 min. - 8 hod.) automaticky a spolehlivě odpojí připojené spotřebiče od sítě (např. horkovzdušné ventilátory, žehličky, čerpadla, kopírky, kávovary a mnoho jiných spotřebičů energie). Požadovaná doba provozu se dá jednoduše nastavit jediným tlačítkem.Technické parametryHodnotaTyp časovačeDigitálníPočet programů1Spínací proud (max.)10 AZměna letního/zimního časuManuálníProvedeníDigitálníRozměr, hloubka40 mmMísto použitíInteriérKrytíIP20Spínací cyklusDenní programProvozní napětí230 V/ACSpínací výkon (max.)2500 WNejkratší spínací doba15 minBarvaČernáRozměr, výška72 mmRozměr, šířka72 mmTyp časovače (kategorie)Časovač do zásuvkyVybavení1pólové odpojeníMax. spínací výkon 2500 WS dětskou pojistkou (fonetip.cz)

Bež rýchlo, jedz pomaly - Shalane Flanaganová, Elyse Kopecká

Bež rýchlo, jedz pomaly - Shalane Flanaganová, Elyse Kopecká

"Mojím receptom na vytrvalosť v behu je už dlho uspokojovanie svojich chúťok zdravým jedlom. Bež rýchlo, jedz pomaly obsahuje rozumné rady a lahodné výživné recepty - konečne vznikol skvelý pomocník do kuchyne bežca."JOAN BENOIT SAMUELSONOVÁPrvá ženská maratónska víťazka na olympiáde v histórii---------------"Ste tým, čo dávate svojmu telu. V Bež rýchlo, jedz pomaly Shalane a Elyse vytvorili skvelé recepty na zásobenie tela živinami. Túto knihu veľmi odporúčam každému, kto chce vyniknúť v behu alebo jednoducho žiť zdravým a aktívnym životným štýlom." MEB KEFLEZIGHIOVÁ Štvornásobná americká olympionička a víťazka Bostonského maratónu---------------"V súčasnosti existuje veľa zavádzajúcich trendov stravovania, ktoré odporúčajú atlétkam. Konečne je tu kniha blízka môjmu srdcu, ktorá oslavuje… (knihydobrovsky.cz)

Myšlení, rychlé a pomalé (978-80-87270-42-4)

Myšlení, rychlé a pomalé (978-80-87270-42-4)

Kniha – autor Daniel Kahneman, 544 stran, česky, pevná s přebalem matná Převratná kniha o tom, jak přemýšlímePřevratná a průkopnická kniha o fungování naší mysli, napsaná čtivě a srozumitelně jedním z největších a nejvlivnějších myslitelů současnosti. Kahneman v ní shrnuje desítky let svých výzkumů a navždy mění způsob, jakým přemýšlíme o přemýšlení, rozhodování, životě, práci i světě. Naučí nás odhalovat chyby a zkratky naší mysli a vyhnout se tak pasti mentálních chyb. Kniha je nezbytná pro všechny studenty, učitele, investory..., a prostě všechny, kteří chtějí porozumět sobě, lidem i světu.Daniel Kahneman, psycholog, držitel Nobelovy ceny za ekonomi, nás v průlomové práci, označované Nassimem Talebem za stejně významné dílo, jakým byl kdysi Freudův „Výklad snů“, seznamuje se dvěma… (alza.cz)

Sortiment pomalých pojistek 5 x 20 mm

Sortiment pomalých pojistek 5 x 20 mm

Technické parametryHodnotaTyp (výrobce)122.850Rozměr, O5 mmRozměr, délka20 mmTyp pojistky (kategorie)Sada jemných pojistekNormy/zkušební značkyEN 60127-2-5Množství100 ksSpouštěcí charakteristikaPomalá -T-Obsah balení10 x 160 mA, 10 x 250 mA, 10 x 800 mA, 10 x 1,25 mA, 10 x 1,6 mA, 10 x 2,5 A, 10 x 4 A, 10 x 6,3 A, 20 x 500 mA. (fonetip.cz)

Squashový Míček Worker Extra Pomalý (Žlutý Bod)

Squashový Míček Worker  Extra Pomalý (Žlutý Bod)

Squashový míček pro středně pokročilé hráče, se zvýšenou odolností, vhodný do haly i na ven.. Squashový míček WORKER je moderní squashový míček vyrobený z kvalitní směsi se zvýšenou odolností a delší životností. Možno využít při halovém i venkovním squashi. Vhodný pro středně pokročilé hráče. Technický popis: průměr: 6 cm hmotnost: 7 g míček z odolného materiálu s delší životností zvýšená odolnost míčku rychlost: extra pomalý (žlutý bod), velmi extra pomalý (dva žluté body) (insportline.cz)

Sada 2 LED svíček s časovačem Villa Collection Oak

Sada 2 LED svíček s časovačem Villa Collection Oak

Vánoce bývají plné světýlek, odlesků z dekorací a příjemných vůní. Ale když už jsme u těch světel, kromě řetězu na stromeček nesmíme zapomenout ani na svíčky. Jenže známe to - s takovou svíčkou může být pohroma na světě hned. Chvilka nepozornosti a z Vánoc je během sekundy naprostá katastrofa. S LED svíčkou od Villa Collection s klidem přejdete stresu z podobných nehod. Svíčka sice působí jako opravdová, ale je na baterky (které jsou součástí balení). A co víc - svíčku lze nastavit na určitou dobu zapnutí, má totiž časovač. (bonami.cz)

Spínací zásuvka s časovačem brennenstuhl, 1507490, 3680 w, ip44,…

Spínací zásuvka s časovačem brennenstuhl, 1507490, 3680 w, ip44,…

Zapojte jakýkoliv elektrický přístroj se síťovým připojením ve vnitřním i venkovním použití přes tyto programovatelné elektronické týdenní spínací hodiny. K dispozici je 20 spínacích programů, program náhodného výběru a funkce odpočítávání.Upozornění: Provedení s německou zásuvkou s ochranným kontaktem (SCHUKO), doporučujeme současně objednat adaptér na českou zásuvku obj.č. 613385. Technické specifikace:max.Doba odečítání 23 h/59 min Typ časovače (kategorie): Časovač do zásuvkyTyp časovače: DigitálníVlastnosti spínacích hodin: Funkce odpočítávání · náhodné funkceSpínací cyklus: Týdenní programMísto použití: VenkovníKrytí: IP44Spínací výkon (max.): 3680 WPočet programů: 20Tvorba bloků: Po-Pá, Po-So, Po-Ne, Po-Út-St, Po-St -Pá, Čt-Pá -So, Út-Čt-So, a So-NeProvozní napětí: 230 V/ACSpínací… (fonetip.cz)

Spínací zásuvka s časovačem brennenstuhl, 1507500, 3680 w, ip20,…

Spínací zásuvka s časovačem brennenstuhl, 1507500, 3680 w, ip20,…

PopisZapojte jakýkoliv elektrický přístroj se síťovým připojením ve vnitřním i venkovním použití přes tyto programovatelné elektronické týdenní spínací hodiny. K dispozici je 20 spínacích programů, program náhodného výběru a funkce odpočítávání. Provedení s německou zásuvkou s ochranným kontaktem(SCHUKO), doporučujeme současně objednat adaptér na českou zásuvku obj.č. 613385. VybaveníS dětskou pojistkouNáhodné zapínáníRozsah dodávkyVestavěný akumulátor pro uchování dat, nelze vyměnit.Technické parametryTyp časovačeDigitálníPočet programů20Vlastnosti spínacích hodinFunkce odpočítávání · náhodné funkceSpínací proud (max.)16 AZměna letního/zimního časuManuálníProvedeníDigitálníRozměr, hloubka45 mmMísto použitíVnitřníKrytíIP20Spínací cyklusTýdenní programProvozní napětí230 V/ACSpínací výkon … (fonetip.cz)

Nástěnný a stropní ventilátor protector proair s časovačem, bílý

Nástěnný a stropní ventilátor protector proair s časovačem, bílý

Pro montáž na stěnu nebo na strop vhodného ventilátoru. Ventilátor běží po vypnutí světla v místnosti asi 1 až 20 minut a poté se automaticky vypne. Snadné čištění, přední panel lze demontovat bez nářadí.Technické parametryHodnotaPrůtok vzduchu75 m3/hPříkon15 WRozměr, hloubka2.1 cmVlastnosti ventilátoruČasovačVhodný pro průměr trubice10 cmHlučnost (max.)30 dBBarvaBíláRozměr, výška14 cmTyp vzduchotechniky (kategorie)Nástěnný a stropní ventilátorRozměr, šířka15 cmVybaveníVýška nástavby pouze 21 mmIP44 (fonetip.cz)

Alarm domovní bezdrátový GSM 2D90 - zásuvka hlavní s časovačem

Alarm domovní bezdrátový GSM 2D90 - zásuvka hlavní s časovačem

Alarm domovní bezdrátový GSM 2D90 - zásuvka hlavní s časovačem GPRS dálkově ovládaná zásuvka 2D90 je vstupní branou k inteligentnímu a zelenému bydlení. Verze GPRS je založena na nejnovější technologii a vám umožní vzdáleně ovládat domácí spotřebiče odkudkoli na světě pomocí několika málo úkonů na vašem telefonu. Jediné co potřebujete, je jedna SIM karta (není součástí balení) a aplikaci k GPRS zásuvce, která je zcela zdarma. K jedné hlavní zásuvce lze připojit až 15 dalších podřízených zásuvek přes zabezpečené propojení. Každou z nich si můžete přejmenovat, jak si přejete. Aplikace je intuitivní a její používání je velmi jednoduché. S její pomocí můžete zapínat/vypínat zásuvky, nastavit časovač sepnutí zásuvek a nastavovat plány spínaní zásuvek. Jedna zásuvka může být ovládána několika… (torriacars.cz)

OneConcept Jimmie Andrews, 400W, pomalý odšťavňovač, nerezová ocel,…

OneConcept Jimmie Andrews, 400W, pomalý odšťavňovač, nerezová ocel, červený

věr, přísavky a dvě sběrné nádoby. Už jste dnes načerpaly vitamíny? Ne? Zařízení Jimmie Andrews SlowJuicer od společnosti oneConcept je cestou do světa čerstvých ovocných nápojů. Díky svému patentovanému lisovacímu zařízení vymačká i poslední kapku šťávy z ovoce a zeleniny, aniž ušpiníte celou kuchyň. Jednoduše vložte do plnicího trychtýře libovolné kusy ovoce nebo zeleniny, například jablka, švestky, červenou řepu nebo rajčata a hned teče do litrové nádoby čerstvá šťáva. Zbytky dužiny jsou filtrovány v průběhu procesu a končí v samostatné nádobě o objemu 1 l. Proč pomalý odšťavňovač za studena? Při tomto procesu nejsou plody zahřívány, ale pomalu a šetrně vylisovány. To má několik výhod: Vitamíny a minerály nejsou porušeny, šťáva je velmi zdravá a zůstane déle čerstvá. Kromě toho je… (electronic-star.cz)

Tommee Tippee 421120TT - Náhradní savičky C2N 0+ pomalý průtok

Tommee Tippee 421120TT - Náhradní savičky C2N 0+ pomalý průtok

Náhradní savičky C2N 0+ pomalý průtok - Tommee Tippee 421120TT 0m+ Náhradní silikonové savičky C2N 2kusy. Pomalý průtok od 0m+ (hracky-4kids.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít