Polykarbonatove tvrzene sklo mocolo premium huawei y6 prime 2018 5d cerne 34389 ochranne sklo huawei y6 prime 2018

Ziskoun Ochranné sklo černé Full Cover pro Huawei Y6 Prime 2018 TVSK56

Ziskoun Ochranné sklo černé Full Cover pro Huawei Y6 Prime 2018 TVSK56

Ochranné sklo černé Full Cover pro Huawei/ Honor Y6 Prime 2018 (ziskoun.cz)

FORCELL Ochranné tvrzené (temperované) sklo Huawei Y6 Prime 2018

FORCELL Ochranné tvrzené (temperované) sklo Huawei Y6 Prime 2018

Tvrzené ochranné sklo Huawei Y6 Prime 2018 Tvrzené sklo je ta nejkvalitnější možná ochrana pro Váš Huawei Y6 Prime 2018. Na rozdíl od fólie je sklo tvrdší, odolnější a lépe chrání Váš smartphone před škrábanci a také chrání displej před rozbitím. Sklo je nepoškrabatelné a tedy můžete telefon nosit v kapse například spolu s klíči. Z důvodu zaoblení přední strany telefonu, sklo neporkýva celou plochu displeje!   - tvrzené sklo chrání displej před rozbitím a jiným poškozením - sklo se nepoškrábe od klíčů a jiných předmětů - sklo nemá žádný vliv na odezvu při dotyku - jednoduchá instalace bez bublin - tvrzené sklo je 100% průhledné - jednoduchá instalace - balení obsahuje vše potřebné k nalepení Parametry tvrzeného skla: Houbička - 0,33 mm Tvrdost - 9H Balení obsahuje: 1… (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Silikonový obal Huawei Y6 Prime 2018 průhledný

FORCELL Silikonový obal Huawei Y6 Prime 2018 průhledný

Silikonový průhledný obal Huawei Y6 Prime 2018 Jednoduchý průhledný obal preHuawei Y6 Prime 2018. Tento elegantní obal je jako stvořený pro každodenní použití, protože nepřidává hodně na tloušťce, ale chrání Váš telefon před poškozením. Obal obsahuje všechny potřebné výřezy pro fotoaparát, nabíječku a ostatní konektory. Díky průhlednosti zůstane zachován původní design smartphonu. - obal zanechá telefonu původní design - je velmi lehký a flexibilní - obal je příjemný na dotek - díky použitému materiálu neklouže v ruce - ideální pro k a ždodenné použití   (vsechnonamobil.cz)

FORCELL SHINING Ochranný kryt Huawei Y6 Prime 2018 zlatý

FORCELL SHINING Ochranný kryt Huawei Y6 Prime 2018 zlatý

SHINING Ochranný kryt Huawei Y6 Prime 2018 zlatý Moderní obal s jedinečným designem pro Váš Huawei Y6 Prime 2018. Obal nejen skvěle vypadá, ale ochrání Váš smartphone před poškozením, nečistotami a škrábanci při každodenním používání. Obal sestává ze 3 vrstev - TPU, Polykarbonátu a třpytivé části, která je navíc odnímatelná a tak svůj obal můžete během pár sekund změnit na průhledný. Je lehký, flexibilní a příjemný na dotek. Precizní výřezy na všechny potřebné konektory zajišťují bezproblémový přístup ke všem potřebným konektorům a portem. Obal určený pro Huawei Y6 Prime 2018 Ochrana smartphonu před poškozením moderní design Kombinace kvalitních materiálů - TPU a Polykarbonát Tři vrstvy obalu Je lehký a flexibilní Odnímatelná část umožňuje udělat obal průsvitným (vsechnonamobil.cz)

FORCELL SHINING Ochranný kryt Huawei Y6 Prime 2018 růžový

FORCELL SHINING Ochranný kryt Huawei Y6 Prime 2018 růžový

SHINING Ochranný kryt Huawei Y6 Prime 2018 růžový Moderní obal s jedinečným designem pro Váš Huawei Y6 Prime 2018. Obal nejen skvěle vypadá, ale ochrání Váš smartphone před poškozením, nečistotami a škrábanci při každodenním používání. Obal sestává ze 3 vrstev - TPU, Polykarbonátu a třpytivé části, která je navíc odnímatelná a tak svůj obal můžete během pár sekund změnit na průhledný. Je lehký, flexibilní a příjemný na dotek. Precizní výřezy na všechny potřebné konektory zajišťují bezproblémový přístup ke všem potřebným konektorům a portem. Obal určený pro Huawei Y6 Prime 2018 Ochrana smartphonu před poškozením moderní design Kombinace kvalitních materiálů - TPU a Polykarbonát Tři vrstvy obalu Je lehký a flexibilní Odnímatelná část umožňuje udělat obal průsvitným (vsechnonamobil.cz)

FORCELL ART TPU Kryt Huawei Y6 Prime 2018 PINK

FORCELL ART TPU Kryt Huawei Y6 Prime 2018 PINK

ART TPU Kryt Huawei Y6 Prime 2018 PINK Ozdrobný kryt vyrobený z vysoce kvalitního TPU materiálu nepřidá Vašemu smartphonu na tloušťce. Nabízí ochranu před pády a poškozením Vašeho smartphonu Huawei Y6 Prime 2018. Kryt tlumí nárazy v každodenních situacích a pomáhá udržovat Váš telefon bez poškrábání. Je přesně navržen pro konkrétní model a nabízí dokonalé přizpůsobení a zároveň poskytuje plný přístup ke všem portům a tlačítkům. Barevný design přináší telefonu stylový a velmi jedinečný vzhled a promění Váš smartphone na stylový doplněk. -vyroben z kvalitního TPU materiálu -určený pro Huawei Y6 Prime 2018 - ochrana před pády a poškozením -jedinečný design krytu s obrázkem -dostupné všechny potřebné výřezy pro příslušenství (vsechnonamobil.cz)

FORCELL 360 ° Ochranný kryt Huawei Y6 Prime 2018 zlatý

FORCELL 360 ° Ochranný kryt Huawei Y6 Prime 2018 zlatý

360 ° Ochranný kryt Huawei Y6 Prime 2018 zlatý Špičkový ochranný 360 ° kryt vyrobený špeicálne pro Váš Huawei Y6 Prime 2018. Nabízí skvělý design, který se skládá z kvalitního plastu, je příjemný na dotek a díky speciálnímu matnému povrchu je protiskluzový. Díky tomu poskytne nekompromisní 360 ° ochranu, na kterou se můžete spolehnout. Kryt jemně přesahuje přední obrazovku, což ji chrání například před nečistotami při běžném používání - při položení na stůl a podobně. Dostupnost potřebných portů pro příslušenství je samozřejmost. Dopřejte svému smartphonu ochranu a stylový design. Kryt je určen pro Huawei Y6 Prime 2018 vyrobený z kvalitního plastu matný protiskluzový povrch ochrana ovládacích tlačítek výřezy konektorů umožní použití všech typů příslušenství stylový design VÝROBEK… (vsechnonamobil.cz)

FORCELL 360 ° Ochranný kryt Huawei Y6 Prime 2018 modrý

FORCELL 360 ° Ochranný kryt Huawei Y6 Prime 2018 modrý

360 ° Ochranný kryt Huawei Y6 Prime 2018 modrý Špičkový ochranný 360 ° kryt vyrobený špeicálne pro Váš Huawei Y6 Prime 2018. Nabízí skvělý design, který se skládá z kvalitního plastu, je příjemný na dotek a díky speciálnímu matnému povrchu je protiskluzový. Díky tomu poskytne nekompromisní 360 ° ochranu, na kterou se můžete spolehnout. Kryt jemně přesahuje přední obrazovku, což ji chrání například před nečistotami při běžném používání - při položení na stůl a podobně. Dostupnost potřebných portů pro příslušenství je samozřejmost. Dopřejte svému smartphonu ochranu a stylový design. Kryt je určen pro Huawei Y6 Prime 2018 vyrobený z kvalitního plastu matný protiskluzový povrch ochrana ovládacích tlačítek výřezy konektorů umožní použití všech typů příslušenství stylový design VÝROBEK… (vsechnonamobil.cz)

FORCELL 360 ° Ochranný kryt Huawei Y6 Prime 2018 červený

FORCELL 360 ° Ochranný kryt Huawei Y6 Prime 2018 červený

360 ° Ochranný kryt Huawei Y6 Prime 2018 červený Špičkový ochranný 360 ° kryt vyrobený špeicálne pro Váš Huawei Y6 Prime 2018. Nabízí skvělý design, který se skládá z kvalitního plastu, je příjemný na dotek a díky speciálnímu matnému povrchu je protiskluzový. Díky tomu poskytne nekompromisní 360 ° ochranu, na kterou se můžete spolehnout. Kryt jemně přesahuje přední obrazovku, což ji chrání například před nečistotami při běžném používání - při položení na stůl a podobně. Dostupnost potřebných portů pro příslušenství je samozřejmost. Dopřejte svému smartphonu ochranu a stylový design. Kryt je určen pro Huawei Y6 Prime 2018 vyrobený z kvalitního plastu matný protiskluzový povrch ochrana ovládacích tlačítek výřezy konektorů umožní použití všech typů příslušenství stylový design … (vsechnonamobil.cz)

FORCELL 360 ° Ochranný kryt Huawei Y6 Prime 2018 růžový

FORCELL 360 ° Ochranný kryt Huawei Y6 Prime 2018 růžový

360 ° Ochranný kryt Huawei Y6 Prime 2018 růžový Špičkový ochranný 360 ° kryt vyrobený špeicálne pro Váš Huawei Y6 Prime 2018. Nabízí skvělý design, který se skládá z kvalitního plastu, je příjemný na dotek a díky speciálnímu matnému povrchu je protiskluzový. Díky tomu poskytne nekompromisní 360 ° ochranu, na kterou se můžete spolehnout. Kryt jemně přesahuje přední obrazovku, což ji chrání například před nečistotami při běžném používání - při položení na stůl a podobně. Dostupnost potřebných portů pro příslušenství je samozřejmost. Dopřejte svému smartphonu ochranu a stylový design. Kryt je určen pro Huawei Y6 Prime 2018 vyrobený z kvalitního plastu matný protiskluzový povrch ochrana ovládacích tlačítek výřezy konektorů umožní použití všech typů příslušenství stylový design … (vsechnonamobil.cz)

MERCURY JELLY TPU obal Huawei Y6 Prime 2018 černý

MERCURY JELLY TPU obal Huawei Y6 Prime 2018 černý

MERCURY JELLY TPU obal Huawei Y6 Prime 2018 černý Ochranný kryt pro Váš Huawei Y6 Prime 2018. Kryt je vyroben z vysoce kvalitního a trvanlivého TPU materiálu, který je flexibilní, ale zároveň pevný. Ochrání Váš smartphone před poškozením, škrábanci a nečistotami při každodenním používání. Kryt je příjemný na dotek a neklouže. Precizní výřezy na všechny potřebné konektory jsou samozřejmostí. Dostupný ve více barvách. kryt je určen pro Huawei Y6 Prime 2018 vyrobený z kvalitního TPU materiálu kryt je flexibilní, ale zároveň pevný ochrání telefon   před poškozením neklouže v ruce vhodný pro každodenní používání perfektně sedne na telefon precizní výřezy na všechny potřebné konektory (vsechnonamobil.cz)

MERCURY JELLY TPU obal Huawei Y6 Prime 2018 červený

MERCURY JELLY TPU obal Huawei Y6 Prime 2018 červený

MERCURY JELLY TPU obal Huawei Y6 Prime 2018 červenýOchranný kryt pre Váš Huawei Y6 Prime 2018. Kryt je vyrobený z vysoko kvalitného a trvanlivého TPU materiálu, ktorý je flexibilný, no zároveň pevný. Ochráni Váš smartfón pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennom používaní. Kryt je príjemný na dotyk a nešmýka sa. Precízne výrezy na všetky potrebné konektory sú samozrejmosťou. Dostupný vo viacerých farbách. kryt je určený pre Huawei Y6 Prime 2018vyrobený z kvalitného TPU materiálukryt je… (vsechnonamobil.cz)

CELLY Wally pro Huawei Y6 prime (2018) černé (WALLY755)

CELLY Wally pro Huawei Y6 prime (2018) černé (WALLY755)

Pouzdro na mobilní telefon Huawei Y6 (2018), flipové, umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon dodává spolehlivou ochranu vůči častým poškozením, jako je například poškrábání. Umělá kůže zajišťuje pouzdru CELLY Wally pro Huawei Y6 prime (2018) černé mimo výrazné odolnosti i elegantní vzhled. Nutné jsou výřezy určené pro podstatné ovládací prvky telefonu, které jsou nutné pro plnohodnotné používání. Oblíbenou vychytávkou je přihrádka, která poslouží k uschování vaší platební či jiné karty. Základní znaky pouzdra na mobilní telefon CELLY Wally pro Huawei Y6 prime (2018) černé Vyklápěcí provedení opatruje obrazovku i zadní část mobilu K dispozici bude místo na platební nebo jinou… (alza.cz)

FIXED pro Huawei Y6 Prime (2018) čirý (FIXTCC-294)

FIXED pro Huawei Y6 Prime (2018) čirý (FIXTCC-294)

Kryt na mobil pro Huawei Y6 Prime (2018), tpu, měkký Tenké pouzdro Fixed pro Huawei Y6 Prime (2018) spojuje jednoduchost s efektivní ochranou vašeho telefonu. Ochranný kryt je vyroben z TPU materiálu, který chrání boky a záda mobilního telefonu před poškrábáním, prachem nebo případnými pády. Ochranný kryt je tenký, tudíž takřka vůbec nezvětšuje rozměry telefonu ani nedeformuje jeho design. Pouzdro Fixed je děláno na míru daného telefonu, díky tomu vás neobírá o přístup ke všem ovládacím tlačítkům, konektorům a fotoaparátu. Klíčové vlastnosti ochranného krytu FIXED pro Huawei Y6 Prime (2018)TPU materiál zajišťuje skvělou ochranu před poškrábáním, prachem a pádyPouzdro je vyrobeno přesně pro Huawei Y6 Prime (2018)Ochranný kryt nezakrývá žádné konektory ani tlačítkaDíky… (alza.cz)

FIXED pro Huawei Y6 Prime (2018) (FIXG-294-033)

FIXED pro Huawei Y6 Prime (2018) (FIXG-294-033)

Ochranné sklo pro mobilní telefon Huawei Y6 Prime (2018), tloušťka 0,33 mm, Displej dotykového zařízení se vždy může nehledě na pozornost ve vteřině rozbít, stačí k tomu jenom jej upustit při vystupování z auta. K prevenci podobných případů se dá pořídit tvrzené sklo FIXED pro Huawei Y6 Prime (2018). Ochranné krycí sklo bylo vytvořené pro displej Huawei Y6 Prime (2018). Zásluhou tvrdosti 9H a síle skla 0,33 mm spolehlivě ochraňuje obrazovku zařízení proti všemožnému poškození. Vnější povrch ochranného skla snižuje zašpinění od stop prstů. Díky FIXED tak bude obrazovka vašeho zařízení za všech okolností dokonale chráněna. Základní vlastnosti ochranného skla FIXED pro Huawei Y6 Prime (2018) Ochranné sklo vyrobeno pro Huawei Y6 Prime (2018) Sklo poskytne vašemu zařízení až třikrát větší… (alza.cz)

Epico Wispy pro Huawei Y6 Prime (2018) - zlaté (29711132000001)

Epico Wispy pro Huawei Y6 Prime (2018) - zlaté (29711132000001)

Pouzdro na mobilní telefon Huawei Y6 Prime (2018), flipové, umělá kůže Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon vytváří poctivou ochranu vůči prakticky všem lehčím vnějším poškozením. Umělá kůže zajišťuje pouzdru Epico Wispy pro Huawei Y6 Prime (2018) - zlaté mimo odolnosti i pocit elegance. Vyklápěcí provedení schová zadní část telefonu i displej Materiál pouzdra na mobil Epico Wispy pro Huawei Y6 Prime (2018) - zlaté: Umělá kůže Flipové pouzdro pro mobilní telefon Huawei Y6 Prime (2018) (alza.cz)

Epico Wispy pro Huawei Y6 Prime (2018) - černé (29711131300001)

Epico Wispy pro Huawei Y6 Prime (2018) - černé (29711131300001)

Pouzdro na mobilní telefon Huawei Y6 Prime (2018), flipové, umělá kůže Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon poskytuje spolehlivou ochranu vůči běžným vnějším poškozením, jako je odření nebo poškrábání. Umělá kůže zajišťuje pouzdru Epico Wispy pro Huawei Y6 Prime (2018) - černé krom praktické odolnosti i vytříbený vzhled. Odklápěcí provedení střeží obrazovku i zadní část mobilu Materiál flipového pouzdra Epico Wispy pro Huawei Y6 Prime (2018) - černé: Umělá kůže Flipové pouzdro na smartphone Huawei Y6 Prime (2018) (alza.cz)

FORCELL 360 ° Ochranný kryt Huawei Y6 Prime 2018 černý-zlatý

FORCELL 360 ° Ochranný kryt Huawei Y6 Prime 2018 černý-zlatý

360 ° Ochranný kryt Huawei Y6 Prime 2018 černý-zlatý Špičkový ochranný 360 ° kryt vyrobený špeicálne pro Váš Huawei Y6 Prime 2018. Nabízí skvělý design, který se skládá z kvalitního plastu, je příjemný na dotek a díky speciálnímu matnému povrchu je protiskluzový. Díky tomu poskytne nekompromisní 360 ° ochranu, na kterou se můžete spolehnout. Kryt jemně přesahuje přední obrazovku, což ji chrání například před nečistotami při běžném používání - při položení na stůl a podobně. Dostupnost potřebných portů pro příslušenství je samozřejmost. Dopřejte svému smartphonu ochranu a stylový design. Kryt je určen pro Huawei Y6 Prime 2018 vyrobený z kvalitního plastu matný protiskluzový povrch ochrana ovládacích tlačítek výřezy konektorů umožní použití všech typů příslušenství stylový design … (vsechnonamobil.cz)

MERCURY JELLY TPU obal Huawei Y6 Prime 2018 ružový (strong)

MERCURY JELLY TPU obal Huawei Y6 Prime 2018 ružový (strong)

MERCURY JELLY TPU obal Huawei Y6 Prime 2018 ružový (strong)Ochranný kryt pre Váš Huawei Y6 Prime 2018. Kryt je vyrobený z vysoko kvalitného a trvanlivého TPU materiálu, ktorý je flexibilný, no zároveň pevný. Ochráni Váš smartfón pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennom používaní. Kryt je príjemný na dotyk a nešmýka sa. Precízne výrezy na všetky potrebné konektory sú samozrejmosťou. Dostupný vo viacerých farbách. kryt je určený pre Huawei Y6 Prime 2018vyrobený z kvalitného TPU materiálukryt je… (vsechnonamobil.cz)

Screenshield HUAWEI Y6 Prime 2018 na displej (HUA-Y6PI18-D)

Screenshield HUAWEI Y6 Prime 2018 na displej (HUA-Y6PI18-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Huawei Y6 Prime 2018, Máte někdy strach z rozbitého displeje nově zářícího zařízení? Pro tyto případy je zde připravena ochranná fólie Screenshield HUAWEI Y6 Prime 2018 na displej, která se stará o jeho ochranu. Je připravena pro Huawei Y6 Prime 2018 a tvoří skvělou ochranu před poničením. Protože je vyhotovena pro jedno jediné zařízení, nezakrývá nic nežádoucího a je to téměř, jako byste nikdy žádnou fólii neměli. Základní funkce ochranné fólie Screenshield HUAWEI Y6 Prime 2018 na displej Vyhotoveno pro Huawei Y6 Prime 2018 Opatřena všemi výřezy Nijak neomezí citlivost dotyku Snadno a rychle se lepí (alza.cz)

Epico Silk Matt pro Huawei Y6 Prime (2018) - modrý (29710101600001)

Epico Silk Matt pro Huawei Y6 Prime (2018) - modrý (29710101600001)

Kryt na mobil pro Huawei Y6 Prime (2018), plast, měkký Uvažujete o koupi telefonu Huawei Y6 Prime (2018) nebo ho už vlastníte a sháníte účinnou ochranu proti jeho poškození? Ochranný kryt Epico Silk Matt v tmavě modré barvě je tou pravou volbou. Byl vyroben speciálně pro Huawei Y6 Prime (2018), na váš přístroj tak bude dokonale pasovat a zároveň budete mít stále perfektní přístup k ovládacím prvkům telefonu. Plastový kryt Epico je vyroben z pružného a velice odolného materiálu TPU (termoplastický polyuretan). Tento materiál tak dokonale ochrání zadní část vašeho telefonu proti poškrábání či jinému poškození, například při pádech. Klíčové vlastnosti ochranného krytu Epico Silk Matt pro Huawei Y6 Prime (2018)Odolná ochrana vašeho Huawei Y6 Prime (2018… (alza.cz)

Screenshield HUAWEI Y6 Prime (2018) (full COVER black) (HUA…

Screenshield HUAWEI Y6 Prime (2018) (full COVER black) (HUA-TG25DBY6PI18-D)

Ochranné sklo pro mobilní telefon Huawei Y6 Prime (2018), Displej mobilního telefonu se může při neopatrné manipulaci poškrábat, případně dokonce rozbít. Z toho důvodu si pořiďte spolehlivé ochranné sklo ScreenShield! Ochranné sklo ScreenShield disponuje vysokou tvrdostí 9H, takže perfektně ochrání displej mobilního telefonu HUAWEI Y6 Prime (2018) před nárazy a poškrábáním. Zanechává rovněž vysokou citlivost dotyku a je plně průhledné, takže o jeho přítomnosti vlastně ani nebudete vědět. Instalace skla navíc patří k velice snadným, přičemž se nebudete muset obávat bublinek ani otisků prstů. Sklo je navíc nenápadné a zaujme i elegantními zaoblenými hranami. O koupi vás nakonec nepochybně přesvědčí doživotní záruka, díky níž se můžete dostatečně přesvědčit o jeho kvalitách. … (alza.cz)

FIXED Story pro Huawei Y6 Prime (2018), šedý (FIXST-294-GR)

FIXED Story pro Huawei Y6 Prime (2018), šedý (FIXST-294-GR)

Kryt na mobil pro Huawei Y6 Prime (2018), tpu Ochranný kryt FIXED Story v šedé barvě pro mobilní telefon Huawei Y6 Prime (2018) spojuje jednoduchost s efektivní ochranou vašeho telefonu. Ochranný kryt je vyroben z jemného silikonu se soft touch úpravou, který chrání boky a záda mobilního telefonu před poškrábáním, prachem nebo případnými pády. Ochranný kryt je příjemný na dotyk, kopíruje tvar telefonu a neklouže v ruce. Tento kryt FIXED Story je dělán na míru daného telefonu, díky tomu vás neobírá o přístup ke všem ovládacím tlačítkům a nebrání funkci bezdrátového nabíjení. Klíčové vlastnosti ochranného krytu FIXED Story pro Huawei Y6 Prime (2018) v šedé barvěMateriál z jemného silikonu se soft touch úpravou kopíruje tvar telefonu a neklouže v… (alza.cz)

FIXED Opus pro Huawei Y6 Prime (2018) černé (FIXOP-294-BK)

FIXED Opus pro Huawei Y6 Prime (2018) černé (FIXOP-294-BK)

Pouzdro na mobilní telefon Huawei Y6 Prime (2018), flipové, umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon dodává náležitou ochranu proti běžným vnějším poškozením, jako je odření nebo poškrábání. Umělá kůže dodává pouzdru FIXED Opus pro Huawei Y6 Prime (2018) černé navíc k vyšší odolnosti i vytříbený vzhled. Zcela samozřejmé jsou otvory odpovídající důležitým ovládacím prvkům telefonu, bez kterých by nebyl možný normální provoz. Hodící se výhodou je přihrádka určená pro uschování platební nebo jiné karty. Podstatné znaky flipového pouzdra na mobilní telefon FIXED Opus pro Huawei Y6 Prime (2018) černé Vyklápěcí provedení střeží záda telefonu i displej Najdete také místo na platební… (alza.cz)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Huawei Y6 Prime (2018) (TGP-H6Y8…

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Huawei Y6 Prime (2018) (TGP-H6Y8-03)

Ochranné sklo pro mobilní telefon Huawei Y6 Prime 2018, tloušťka 0,3 mm, -->Více než jen skloTvrzené japonské ochranné sklo Asahi je složené ze tří různých vrstev. Vrchní vrstva zabraňuje tvoření otisků prstů, střední vrstva zabezpečuje ochranu displeje a spodní epoxidová lepící vrstva spojení bez bublinek.Na stupnici tvrdostiOchranná skla TGP se vyznačují vysokou tvrdostí 9H na známé Mohsově stupnici tvrdosti. Jde o druhou nejvyšší tvrdost ve světě nerostů, a tak je displej výborně chráněn před nárazy či poškozením kovovými předměty.Široká nabídkaTvrzená skla pro smartfony jsou pouze částí pestré nabídky pro různé typy zařízení. Od tabletů či smart hodinek, až po zrcadlovky a GoPro kamery.Instalace Uvnitř obalu se kromě ochranného skla nachází návod a speciální sada pro… (alza.cz)

FIXED FIT Shine pro Huawei Y6 Prime (2018) antracitové (FIXFIT-294-AN)

FIXED FIT Shine pro Huawei Y6 Prime (2018) antracitové (FIXFIT-294-AN)

Pouzdro na mobilní telefon Huawei Y6 Prime (2018), flipové, umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, ručně šité, výřezy pro konektory a tlačítka a zavírání na magnet Flipové pouzdro na mobilní telefon skýtá řádnou ochranu vůči odření, poškrábání či jinému vnějšímu poškození. Umělá kůže zajišťuje pouzdru FIXED FIT Shine pro Huawei Y6 Prime (2018) antracitové navíc k posílené odolnosti i příjemnou eleganci. Zcela potřebné jsou výřezy pro klíčové ovládací prvky telefonu, bez kterých by provoz nebyl plnohodnotný. Příjemnou výhodou je přihrádka, do které se tak akorát vejde platební či jiná karta. Základní specifikace pouzdra na mobil FIXED FIT Shine pro Huawei Y6 Prime (2018) antracitové Flipové provedení chrání záda telefonu i displej Najdete také místo na… (alza.cz)

Ziskoun Ultratenký ochranný kryt pro Huawei Y6 Prime 2018 PZK74 Barva…

Ziskoun Ultratenký ochranný kryt pro Huawei Y6 Prime 2018 PZK74 Barva: Černá

Ultratenký ochranný kryt pro Huawei Y6 Prime 2018 Poštovné již od 59 Kč u objednávek nad 1499 Kč ZDARMA. Ke každé objednávce nad 1200 Kč dárek ZDARMA. Zboží možné hradit dobírkou při převzetí od kurýry či dopravce.   V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na email info@ziskoun.cz  Telefonicky Pondělí-Pátek od 11 do 17 hodin na čísle +420/ 607 177 328 (ziskoun.cz)

Ziskoun Pevný tenky ochranný kryt pro Huawei Y6 Prime 2018 PZK87…

Ziskoun Pevný tenky ochranný kryt pro Huawei Y6 Prime 2018 PZK87 Barva: Modrá

Pevný tenky ochranný kryt pro Huawei Y6 Prime 2018 Poštovné již od 59 Kč u objednávek nad 1499 Kč ZDARMA. Ke každé objednávce nad 1200 Kč dárek ZDARMA. Zboží možné hradit dobírkou při převzetí od kurýry či dopravce.   V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na email info@ziskoun.cz  Telefonicky Pondělí-Pátek od 11 do 17 hodin na čísle +420/ 607 177 328 (ziskoun.cz)

Ziskoun Pevný tenky ochranný kryt pro Huawei Y6 Prime 2018 PZK87…

Ziskoun Pevný tenky ochranný kryt pro Huawei Y6 Prime 2018 PZK87 Barva: Červená

Pevný tenky ochranný kryt pro Huawei Y6 Prime 2018 Poštovné již od 59 Kč u objednávek nad 1499 Kč ZDARMA. Ke každé objednávce nad 1200 Kč dárek ZDARMA. Zboží možné hradit dobírkou při převzetí od kurýry či dopravce.   V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na email info@ziskoun.cz  Telefonicky Pondělí-Pátek od 11 do 17 hodin na čísle +420/ 607 177 328 (ziskoun.cz)

Ziskoun Pevný tenky ochranný kryt pro Huawei Y6 Prime 2018 PZK87…

Ziskoun Pevný tenky ochranný kryt pro Huawei Y6 Prime 2018 PZK87 Barva: Růžová

Pevný tenky ochranný kryt pro Huawei Y6 Prime 2018 Poštovné již od 59 Kč u objednávek nad 1499 Kč ZDARMA. Ke každé objednávce nad 1200 Kč dárek ZDARMA. Zboží možné hradit dobírkou při převzetí od kurýry či dopravce.   V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na email info@ziskoun.cz  Telefonicky Pondělí-Pátek od 11 do 17 hodin na čísle +420/ 607 177 328 (ziskoun.cz)

Huawei Original Protective Pouzdro Transparent pro Y6 Prime 2018 …

Huawei Original Protective Pouzdro Transparent pro Y6 Prime 2018 (51992438)

Kryt na mobil pro Huawei Y6 Prime (2018), tpu, měkký Patříte mezi majitele telefonu Huawei Y6 Prime 2018? Pak určitě přemýšlíte nad tím, jak zajistit co nejpřirozenější vzhled telefonu, ale zároveň ho maximálně ochránit. Nový ochranný kryt Huawei Original Protective Transparent je skvělý plastový kryt z TPU, který tlumí veškeré nárazy, chrání konstrukci proti poškrábání a navíc zanechá originální vzhled displeje. Klíčové vlastnosti ochranného krytu Huawei Y6 Prime 2018Transparentní tělo celého krytu Original Protective TransparentTPU materiál patří mezi nejoblíbenější a nejspolehlivější materiál na výrobu krytůMaximální ochrana proti poškrábání a poškození zadní části telefonuSnadný přístup ke všem tlačítkům Y6 Prime 2018 a konektorůmJednoduchá manipulace… (alza.cz)

Ziskoun Pevný zadní kryt se 360° stojánkem pro Huawei Y6 Prime 2018…

Ziskoun Pevný zadní kryt se 360° stojánkem pro Huawei Y6 Prime 2018 PZK39 Barva: Modrá

Pevný zadní kryt se 360° stojánkem a magnetem pro Huawei Y6 Prime 2018   Poštovné již od 59 Kč u objednávek nad 1499 Kč ZDARMA. Ke každé objednávce nad 1200 Kč dárek ZDARMA. Zboží možné hradit dobírkou při převzetí od kurýry či dopravce.   V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na email info@ziskoun.cz  Telefonicky Pondělí-Pátek od 11 do 17 hodin na čísle +420/ 607 177 328 (ziskoun.cz)

Ziskoun Army pevný zadní kryt se stojánkem pro Huawei Y6 Prime 2018…

Ziskoun Army pevný zadní kryt se stojánkem pro Huawei Y6 Prime 2018 PZK27 Barva: Stříbrná

Army pevný zadní kryt pro Huawei Y6 Prime 2018 Poštovné již od 59 Kč u objednávek nad 1499 Kč ZDARMA. Ke každé objednávce nad 1200 Kč dárek ZDARMA. Zboží možné hradit dobírkou při převzetí od kurýry či dopravce.   V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na email info@ziskoun.cz  Telefonicky Pondělí-Pátek od 11 do 17 hodin na čísle +420/ 607 177 328 (ziskoun.cz)

Ziskoun Army pevný zadní kryt se stojánkem pro Huawei Y6 Prime 2018…

Ziskoun Army pevný zadní kryt se stojánkem pro Huawei Y6 Prime 2018 PZK27 Barva: Zlatá

Army pevný zadní kryt pro Huawei Y6 Prime 2018 Poštovné již od 59 Kč u objednávek nad 1499 Kč ZDARMA. Ke každé objednávce nad 1200 Kč dárek ZDARMA. Zboží možné hradit dobírkou při převzetí od kurýry či dopravce.   V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na email info@ziskoun.cz  Telefonicky Pondělí-Pátek od 11 do 17 hodin na čísle +420/ 607 177 328 (ziskoun.cz)

Ziskoun Army pevný zadní kryt se stojánkem pro Huawei Y6 Prime 2018…

Ziskoun Army pevný zadní kryt se stojánkem pro Huawei Y6 Prime 2018 PZK27 Barva: Červená

Army pevný zadní kryt pro Huawei Y6 Prime 2018 Poštovné již od 59 Kč u objednávek nad 1499 Kč ZDARMA. Ke každé objednávce nad 1200 Kč dárek ZDARMA. Zboží možné hradit dobírkou při převzetí od kurýry či dopravce.   V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na email info@ziskoun.cz  Telefonicky Pondělí-Pátek od 11 do 17 hodin na čísle +420/ 607 177 328 (ziskoun.cz)

Ziskoun Army pevný zadní kryt se stojánkem pro Huawei Y6 Prime 2018…

Ziskoun Army pevný zadní kryt se stojánkem pro Huawei Y6 Prime 2018 PZK27 Barva: Modrá

Army pevný zadní kryt pro Huawei Y6 Prime 2018 Poštovné již od 59 Kč u objednávek nad 1499 Kč ZDARMA. Ke každé objednávce nad 1200 Kč dárek ZDARMA. Zboží možné hradit dobírkou při převzetí od kurýry či dopravce.   V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na email info@ziskoun.cz  Telefonicky Pondělí-Pátek od 11 do 17 hodin na čísle +420/ 607 177 328 (ziskoun.cz)

Ziskoun Army pevný zadní kryt se stojánkem pro Huawei Y6 Prime 2018…

Ziskoun Army pevný zadní kryt se stojánkem pro Huawei Y6 Prime 2018 PZK27 Barva: Černá

Army pevný zadní kryt pro Huawei Y6 Prime 2018 Poštovné již od 59 Kč u objednávek nad 1499 Kč ZDARMA. Ke každé objednávce nad 1200 Kč dárek ZDARMA. Zboží možné hradit dobírkou při převzetí od kurýry či dopravce.   V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na email info@ziskoun.cz  Telefonicky Pondělí-Pátek od 11 do 17 hodin na čísle +420/ 607 177 328 (ziskoun.cz)

Ziskoun Silikonový lesklý zadní kryt se stojánkem pro Huawei Y6 Prime…

Ziskoun Silikonový lesklý zadní kryt se stojánkem pro Huawei Y6 Prime 2018 PZK54 Barva: Modrá

Silikonový lesklý zadní kryt se stojánkem pro Huawei Y6 Prime 2018 Poštovné již od 59 Kč u objednávek nad 1499 Kč ZDARMA. Ke každé objednávce nad 1200 Kč dárek ZDARMA. Zboží možné hradit dobírkou při převzetí od kurýry či dopravce.   V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na email info@ziskoun.cz  Telefonicky Pondělí-Pátek od 11 do 17 hodin na čísle +420/ 607 177 328 (ziskoun.cz)

Ziskoun Army pevný zadní kryt se stojánkem pro Huawei Y6 Prime 2018…

Ziskoun Army pevný zadní kryt se stojánkem pro Huawei Y6 Prime 2018 PZK27 Barva: Šedá

Army pevný zadní kryt pro Huawei Y6 Prime 2018 Poštovné již od 59 Kč u objednávek nad 1499 Kč ZDARMA. Ke každé objednávce nad 1200 Kč dárek ZDARMA. Zboží možné hradit dobírkou při převzetí od kurýry či dopravce.   V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na email info@ziskoun.cz  Telefonicky Pondělí-Pátek od 11 do 17 hodin na čísle +420/ 607 177 328 (ziskoun.cz)

FORCELL Ochranné (Temperované) tvrzené sklo Huawei Y7 Prime 2018

FORCELL Ochranné (Temperované) tvrzené sklo Huawei Y7 Prime 2018

Ochranné tvrzené sklo Huawei Y7 Prime 2018 Na rozdíl od fólie je sklo tvrdší, odolnější a lépe chrání Váš smartphone před škrábanci a také chrání displej před rozbitím. Sklo je nepoškrabatelné a tedy můžete telefon nosit v kapse například spolu s klíči. Aplikace tvrzeného skla nemá žádný vliv na odezvu při dotyku a při aplikaci nevznikají žádné bubliny. Pozn .: Z důvodu zaoblených krajů přední strany, tvrzené sklo nepokrývá celou jeho plochu. - tvrzené sklo chrání displej před rozbitím a jiným poškozením - sklo se nepoškrábe od klíčů a jiných předmětů - sklo nemá žádný vliv na odezvu při dotyku Parametry tvrzeného skla: Houbička - 0,33 mm Tvrdost - 9H Balení obsahuje: 1 bal. suchá a mokrá hadřík na vyčištění displeje 1ks ochranné tvrzené sklo pro Huawei Y7 Prime 2018 (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Ochranné tvrzené (temperované) sklo Huawei Y6 2018

FORCELL Ochranné tvrzené (temperované) sklo Huawei Y6 2018

Tvrzené ochranné sklo Huawei Y6 2018 Tvrzené sklo je ta nejkvalitnější možná ochrana pro Váš displej Huawei Y6 2018. Na rozdíl od fólie je sklo tvrdší, odolnější a lépe chrání Váš smartphone před škrábanci a také chrání displej před rozbitím. Sklo je nepoškrabatelné a tedy můžete telefon nosit v kapse například spolu s klíči. Z důvodu zahnutí předního panelu, sklo nepokrývá celý displej. - tvrzené sklo chrání displej před rozbitím a jiným poškozením - sklo se nepoškrábe od klíčů a jiných předmětů - sklo nemá žádný vliv na odezvu při dotyku - jednoduchá instalace bez bublin - tvrzené sklo je 100% průhledné - jednoduchá instalace - balení obsahuje vše potřebné k nalepení   Parametry tvrzeného skla: Houbička - 0,33 mm Tvrdost - 9H   Balení obsahuje: 1 bal. suchá a… (vsechnonamobil.cz)

Tvrzené ochranné sklo Huawei Y6 LTE

Tvrzené ochranné sklo Huawei Y6 LTE

Tvrzené ochranné sklo Huawei Y6 LTE Tvrzené sklo je ta nejkvalitnější možná ochrana pro Váš displej. Na rozdíl od fólie je sklo tvrdší, odolnější a lépe chrání Váš smartphone před škrábanci a také chrání displej před rozbitím. Sklo je nepoškrabatelné a tedy můžete telefon nosit v kapse například spolu s klíči. Aplikace tvrzeného skla nemá žádný vliv na odezvu při dotyku a při aplikaci nevznikají žádné bubliny. - tvrzené sklo ochrání displej před rozbitím a jiným poškozením - sklo se nepoškrábe od klíčů a jiných předmětů - sklo nemá žádný vliv na odezvu při dotyku Parametry tvrzeného skla: Houbička - 0,33 mm Tvrdost - 9H   Balení obsahuje: 1 bal. suchá a mokrá hadřík na vyčištění displeje 1ks ochranné tvrzené sklo pro Huawei Y6 LTE (vsechnonamobil.cz)

Ziskoun Ochranné sklo černé Full Cover pro Huawei Y7 Prime 2018 TVSK55

Ziskoun Ochranné sklo černé Full Cover pro Huawei Y7 Prime 2018 TVSK55

Ochranné sklo černé Full Cover pro Huawei/ Honor Y7 Prime 2018 (ziskoun.cz)

FORCELL Tvrzené ochranné sklo Huawei Y6 Pro

FORCELL Tvrzené ochranné sklo Huawei Y6 Pro

Tvrzené ochranné sklo Huawei Y6 Pro Tvrzené sklo je ta nejkvalitnější možná ochrana pro Váš displej. Na rozdíl od fólie je sklo tvrdší, odolnější a lépe chrání Váš smartphone před škrábanci a také chrání displej před rozbitím. Sklo je nepoškrabatelné a tedy můžete telefon nosit v kapse například spolu s klíči. Aplikace tvrzeného skla nemá žádný vliv na odezvu při dotyku a při aplikaci nevznikají žádné bubliny. - tvrzené sklo ochrání displej před rozbitím a jiným poškozením - sklo se nepoškrábe od klíčů a jiných předmětů - sklo nemá žádný vliv na odezvu při dotyku Parametry tvrzeného skla: Houbička - 0,33 mm Tvrdost - 9H   Balení obsahuje: 1 bal. suchá a mokrá hadřík na vyčištění displeje 1ks ochranné tvrzené sklo pro Huawei Y6 Pro (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Temperované ochranné sklo Huawei Y6 2017 černé

FORCELL Temperované ochranné sklo Huawei Y6 2017 černé

3D Tvrzené sklo Huawei Y6 2017 černé Kvalitní temperované sklo pro ochranu Vašeho Huawei Y6 2017. Temperované sklo je ta nejkvalitnější ochrana Vašeho displeje. Sklo chrání displej před rozbitím, či jiným poškozením. Navíc díky speciální technologii je tvrzené sklo zahnuté a tak chrání celý displej. - pokročilá 3D technologie - sklo pokrývá celý displej - Tvrdý sklo chrání displej před rozbitím - tvrzené sklo nijak neovlivňuje citlivost dotyku - kvalitní ochrana při pádech - sklo je průhledné a tak nijak neovlivňuje viditelnost displeje - barva bude perfektně ladit s původní barvou telefonu Balení obsahuje: 1 ks ochranné tvrzené sklo pro Huawei P Smart 1 bal. suchá a mokrá hadřík na vyčištění displeje (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Temperované ochranné sklo Huawei Y6 2017 bílé

FORCELL Temperované ochranné sklo Huawei Y6 2017 bílé

3D Tvrzené sklo Huawei Y6 2017 bílé Kvalitní temperované sklo pro ochranu Vašeho Huawei Y6 2017. Temperované sklo je ta nejkvalitnější ochrana Vašeho displeje. Sklo chrání displej před rozbitím, či jiným poškozením. Navíc díky speciální technologii je tvrzené sklo zahnuté a tak chrání celý displej. - pokročilá 3D technologie - sklo pokrývá celý displej - Tvrdý sklo chrání displej před rozbitím - tvrzené sklo nijak neovlivňuje citlivost dotyku - kvalitní ochrana při pádech - sklo je průhledné a tak nijak neovlivňuje viditelnost displeje - barva bude perfektně ladit s původní barvou telefonu Balení obsahuje: 1 ks ochranné tvrzené sklo pro Huawei P Smart 1 bal. suchá a mokrá hadřík na vyčištění displeje (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Tvrzené ochranné sklo Huawei Y6 II Dual SIM

FORCELL Tvrzené ochranné sklo Huawei Y6 II Dual SIM

Tvrzené ochranné sklo Huawei Y6 II Dual SIM Tvrzené sklo je ta nejkvalitnější možná ochrana pro Váš displej. Na rozdíl od fólie je sklo tvrdší, odolnější a lépe chrání Váš smartphone před škrábanci a také chrání displej před rozbitím. Sklo je nepoškrabatelné a tedy můžete telefon nosit v kapse například spolu s klíči. Aplikace tvrzeného skla nemá žádný vliv na odezvu při dotyku a při aplikaci nevznikají žádné bubliny. - tvrzené sklo ochrání displej před rozbitím a jiným poškozením - sklo se nepoškrábe od klíčů a jiných předmětů - sklo nemá žádný vliv na odezvu při dotyku Parametry tvrzeného skla: Houbička - 0,33 mm Tvrdost - 9H   Balení obsahuje: 1 bal. suchá a mokrá hadřík na vyčištění displeje 1ks ochranné tvrzené sklo pro Huawei Y6 II Dual SIM (vsechnonamobil.cz)

FORCELL 3D Tvrzené sklo Huawei Y6 2019 / Y6S 2019 / Y6 Pro 2019 černé

FORCELL 3D Tvrzené sklo Huawei Y6 2019 / Y6S 2019 / Y6 Pro 2019 černé

3D Tvrzené sklo Huawei Y6 2019 / Y6S 2019 / Y6 Pro 2019 černé 3D Tvrzené (temperované) sklo je ta pravá ochrana displeje pro Váš Huawei Y6 2019 / Y6S 2019 / Y6 Pro 2019. Tvrzené sklo chrání displej před škrábanci a nečistotami, ale co je nejdůležitější, chrání ho před rozbitím. Tvrdost 9H zaručuje, že tvrzené sklo pro Huawei Y6 2019 / Y6S 2019 / Y6 Pro 2019 je odolné a výborně chrání displej. 3D Tvrzené sklo chrání celý displej Vašeho Huawei Y6 2019 / Y6S 2019 / Y6 Pro 2019. Zároveň je 100% průhledné a tak ani nepoznáte, že ho máte. Tvrzené sklo obsahuje všechny potřebné výřezy pro reproduktor, či proximity sensor. - Tvrzené sklo chrání displej před rozbitím - Sklo je 100% průhledné - Jednoduchá aplikace - Tvrdost 9H - Zaoblené okraje - Tvrzené sklo je určeno pro Huawei Y6 2019 /… (vsechnonamobil.cz)

Lenuo Leshield pro Huawei Y6 / Y6 Prime (2019) Black (470571)

Lenuo Leshield pro Huawei Y6 / Y6 Prime (2019) Black (470571)

Kryt na mobil pro Huawei Y6 (2019), tpu, pevný Chraňte svůj telefon s pomocí ochranného krytu Lenuo Leshield pro Huawei Y6 / Y6 Prime (2019) Black. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým precizním provedením spolehlivou zárukou velice dobré odolnosti. Materiálem vybraným pro tvorbu tohoto krytu je TPU. Povrch je příjemný na dotek a drží se dobře v ruce. TPU je známé svou tuhostí, odolností ve zhoršených podmínkách a pružností. Samozřejmostí je, že kryt nezakryje přístup k nabíjecímu portu i dalším tlačítkům nezbytným pro bezstarostné používání mobilního telefonu. Kryt je tuhý, kvůli tomu se může hůře instalovat, ale poté bude velmi pevně držet. Zajímavé parametry obalu na mobil Lenuo Leshield pro Huawei Y6 / Y6 Prime (2019) Black Zaručená ochrana mobilního telefonu Huawei Y6 (2019)… (alza.cz)

Lenuo Leshield pro Huawei Y6 / Y6 Prime (2019) Gold (470570)

Lenuo Leshield pro Huawei Y6 / Y6 Prime (2019) Gold (470570)

Kryt na mobil pro Huawei Y6 (2019), tpu, pevný Pojistěte si bezpečnost svého mobilního telefonu za pomoci ochranného krytu Lenuo Leshield pro Huawei Y6 / Y6 Prime (2019) Gold. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým zpracováním zárukou velice dobré odolnosti. Vybraným materiálem pro konstrukci tohoto krytu je TPU. Povrch krytu je příjemný a nevyklouzne vám z rukou. TPU je oblíbené svou tuhostí, odolností ve zhoršených podmínkách a pružností. Samozřejmé je, že zůstane nezakryt přístup k dobíjecímu konektoru a tlačítkům nutným pro snadné užívání mobilního telefonu. Kryt je tuhý, kvůli tomu se může hůře instalovat, ale poté bude velmi pevně držet. Důležité parametry obalu na mobil Lenuo Leshield pro Huawei Y6 / Y6 Prime (2019) Gold Odolná ochrana mobilního telefonu Huawei Y6 (2019) Tvrdé… (alza.cz)

Ziskoun Tvrzené bezpečnostní sklo 9H- bezrámečkové pro Huawei Y7…

Ziskoun Tvrzené bezpečnostní sklo 9H- bezrámečkové pro Huawei Y7 Prime 2018  TVSK43

Tvrzené bezpečnostní sklo 9H- bezrámečkové pro Huawei/ Honor Y7 Prime 2018 (ziskoun.cz)

Odzu Glass Screen Protector E2E Huawei Y6 Prime 18/Honor 7A (GLS-E2E…

Odzu Glass Screen Protector E2E Huawei Y6 Prime 18/Honor 7A (GLS-E2E-H7A)

Ochranné sklo pro mobilní telefon Huawei 7A a Y6 Prime (2018), tloušťka 0,3 mm, Už se nemusíte obávat poškození displeje vašeho telefonu. Ochranné sklo chrání displej před poškrábáním, odřením i prasknutím v důsledku pádu.Díky ochrannému sklu značky Odzu se už nadále nemusíte obávat poškození displeje vašeho telefonu Huawei Y6 Prime 2018. Odzu Glass Screen Protector E2E poskytuje vysokou úroveň tvrdosti 9H, což chrání displej před poškrábáním, odřením a prasknutím v důsledku pádu telefonu. Dobré je nejen proti poškození, ale taky proti zašpinění, předchází třeba uchycení potu z prstů na displeji.Klíčové vlastnosti ochranného skla Odzu Glass Screen Protector E2E pro Huawei Y6 Prime 2018Ochranné sklo pro telefon Huawei Y6 Prime 2018Odzu Glass Screen chrání… (alza.cz)

DUX flipových pouzdro Huawei Y6 2018 šedý

DUX flipových pouzdro Huawei Y6 2018 šedý

DUX Peňaženkový obal Huawei Y6 2018 šedý Originální flipových pouzdro pro Váš Huawei Y6 2018. Obal je tvořen kombinací dvou materiálů - silikonová vanička chrání tělo smartphonu před poškrábáním a pády. Vnější část je vyrobena ze syntetické kůže s měkkou podšívkou, která je příjemná na dotek. Pouzdro obklopuje všechny okraje, pokrývá celý telefon a ochraňuje ho zepředu i zezadu. Díky magnetickému zámku se pouzdro samovolně neotevře a tak se nepoškodí ani v kabelce či v kapse. Předností jsou skryté složky pro peníze či karty a možnost vytvoření stojanu pro sledování filmů. Precizní výřezy na všechny potřebné konektory a porty jsou samozřejmostí. - Určený pro Huawei Y6 2018 - kombinace kvalitních materiálů - je vyroben ze silikonové vaničky a syntetické kůže - možnost vytvoření stojanu… (vsechnonamobil.cz)

DUX flipových pouzdro Huawei Y6 2018 růžový

DUX flipových pouzdro Huawei Y6 2018 růžový

DUX Peňaženkový obal Huawei Y6 2018 růžový Originální flipových pouzdro pro Váš Huawei Y6 2018. Obal je tvořen kombinací dvou materiálů - silikonová vanička chrání tělo smartphonu před poškrábáním a pády. Vnější část je vyrobena ze syntetické kůže s měkkou podšívkou, která je příjemná na dotek. Pouzdro obklopuje všechny okraje, pokrývá celý telefon a ochraňuje ho zepředu i zezadu. Díky magnetickému zámku se pouzdro samovolně neotevře a tak se nepoškodí ani v kabelce či v kapse. Předností jsou skryté složky pro peníze či karty a možnost vytvoření stojanu pro sledování filmů. Precizní výřezy na všechny potřebné konektory a porty jsou samozřejmostí. - Určený pro Huawei Y6 2018 - kombinace kvalitních materiálů - je vyroben ze silikonové vaničky a syntetické kůže - možnost vytvoření… (vsechnonamobil.cz)

DUX flipových pouzdro Huawei Y6 2018 modrý

DUX flipových pouzdro Huawei Y6 2018 modrý

DUX Peňaženkový obal Huawei Y6 2018 modrý Originální flipových pouzdro pro Váš Huawei Y6 2018. Obal je tvořen kombinací dvou materiálů - silikonová vanička chrání tělo smartphonu před poškrábáním a pády. Vnější část je vyrobena ze syntetické kůže s měkkou podšívkou, která je příjemná na dotek. Pouzdro obklopuje všechny okraje, pokrývá celý telefon a ochraňuje ho zepředu i zezadu. Díky magnetickému zámku se pouzdro samovolně neotevře a tak se nepoškodí ani v kabelce či v kapse. Předností jsou skryté složky pro peníze či karty a možnost vytvoření stojanu pro sledování filmů. Precizní výřezy na všechny potřebné konektory a porty jsou samozřejmostí. - Určený pro Huawei Y6 2018 - kombinace kvalitních materiálů - je vyroben ze silikonové vaničky a syntetické kůže - možnost vytvoření… (vsechnonamobil.cz)

DUX flipových pouzdro Huawei Y6 2018 zlatý

DUX flipových pouzdro Huawei Y6 2018 zlatý

DUX Peňaženkový obal Huawei Y6 2018 zlatý Originální flipových pouzdro pro Váš Huawei Y6 2018. Obal je tvořen kombinací dvou materiálů - silikonová vanička chrání tělo smartphonu před poškrábáním a pády. Vnější část je vyrobena ze syntetické kůže s měkkou podšívkou, která je příjemná na dotek. Pouzdro obklopuje všechny okraje, pokrývá celý telefon a ochraňuje ho zepředu i zezadu. Díky magnetickému zámku se pouzdro samovolně neotevře a tak se nepoškodí ani v kabelce či v kapse. Předností jsou skryté složky pro peníze či karty a možnost vytvoření stojanu pro sledování filmů. Precizní výřezy na všechny potřebné konektory a porty jsou samozřejmostí. - Určený pro Huawei Y6 2018 - kombinace kvalitních materiálů - je vyroben ze silikonové vaničky a syntetické kůže - možnost vytvoření… (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Silikonový obal Huawei Y6 2018 průhledný

FORCELL Silikonový obal Huawei Y6 2018 průhledný

Silikonový průhledný obal Huawei Y6 2018 Jednoduchý průhledný obal preHuawei Y6 2018. Tento elegantní obal je jako stvořený pro každodenní použití, protože nepřidává hodně na tloušťce, ale chrání Váš telefon před poškozením. Obal obsahuje všechny potřebné výřezy pro fotoaparát, nabíječku a ostatní konektory. Díky průhlednosti zůstane zachován původní design smartphonu. - obal zanechá telefonu původní design - je velmi lehký a flexibilní - obal je příjemný na dotek - díky použitému materiálu neklouže v ruce - ideální pro k a ždodenné použití   (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Ochranné tvrzené sklo Huawei Y9 2018

FORCELL Ochranné tvrzené sklo Huawei Y9 2018

Ochranné tvrzené sklo Huawei Y9 2018 Ochranné tvrzené sklo je nejlepší ochrana displeje Vašeho smartphonu Huawei Y9 2018. Sklo ochrání displej před poškozením, poškrábáním a nečistotami při každodenním používání. Tvrdost 9H zajišťuje, že se sklo nepoškrábe od klíčů a jiných předmětů. Snadno se aplikuje a nijak neovlivňuje citlivost displeje. Z důvodu zaoblení předního panelu sklo nepokrývá celý displej, po okraji se může objevit vzduchová bublina. Určeno pro Huawei Y9 2018 Speciální 9H tvrdost odolná vůči škrábancům Ochrana displeje před poškozením snadná aplikace Nijak neovlivňuje citlivost displeje Tloušťka 0.33 mm (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Ochranné temperované sklo Huawei Y6 II Compact

FORCELL Ochranné temperované sklo Huawei Y6 II Compact

Ochranné temperované sklo Huawei Y6 II Compact Nejlepší možná ochrana displeje telefonu. Temperované sklo je odolnější a tvrdší než ochranná fólie a tak chrání Váš displej nejen před škrábanci, ale i odřeninami. Tvrzené sklo nemá vliv na citlivost dotyku a tak nijak nenarušuje používání telefonu. Sklo je dostatečně tlusté na to, aby chránilo displej, ale není příliš hrubé aby na telefonu prokázalo - sklo chrání displej před rozbitím - tvrzené sklo nijak neovlivňuje citlivost dotyku - kvalitní ochrana při pádech - sklo je průhledné a tak nijak neovlivňuje viditelnost displeje - jednoduchá instalace Balení obsahuje: 1 ks ochranné tvrzené sklo pro Huawei Y6 II Compact 1 bal. suchá a mokrá hadřík na vyčištění displeje (vsechnonamobil.cz)

FORCELL TOUGH Ochranný kryt Huawei Y6 2018 strieborný

FORCELL TOUGH Ochranný kryt Huawei Y6 2018 strieborný

TOUGH Ochranný kryt Huawei Y6 2018 striebornýExtra odolný a pevný kryt vhodný pre Váš Huawei Y6 2018. Je vyrobený kombináciou vysokokvalitných a trvanlivých materiálov - pružného TPU a pevného polykarbonátu. Poskytuje nekompromisnú ochranu pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennom používaní. Navyše má vystužené rohy, ktoré pomáhajú predchádzať vážnemu poškodeniu. Štýlový dizajn navyše dodá vášmu smartfónu nový vzhľad.Určený pre Huawei Y6 2018Kombinácia kvalitných… (vsechnonamobil.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít