Pohádky a písničky pro nejmenší děti

Produkt Pohádky a písničky pro nejmenší děti sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Pohádky a písničky pro nejmenší děti upraviť a produkt hľadať znova.

Pohádky a písničky pro nejmenší děti

Pohádky a písničky pro nejmenší děti
Detail

Audiokniha MP3 Lidová česká, čte Jan Svatoš Audiokniha Pohádky a písničky pro nejmenší děti v podání Karla Högera, Antonína Jedličky a Františka Filipovského potěší všechny děti předškolního věku. (alza.cz)

Podobné produkty ako Pohádky a písničky pro nejmenší děti

Pohádky a písničky pro nejmenší děti - Lidová česká - audiokniha

Pohádky a písničky pro nejmenší děti - Lidová česká - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Audiokniha Pohádky a písničky pro nejmenší děti v podání Karel Högera, Antonín Jedličky a František Filipovského potěší všechny děti předškolního věku. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Pohádky a písničky pro nejmenší děti - Lidová česká - audiokniha

Babiččiny pohádky a písničky pro nejmenší

Babiččiny pohádky a písničky pro nejmenší
Detail

Audiokniha MP3 Autor neznámý, čte Hana Krtičková Babiččiny pohádky a písničky pro nejmenší navazují na jednu z nejúspěšnějších pohádkových edic pro děti od 3 let. Jazyková úprava byla prováděna ve spolupráci s učitelkami mateřské školy tak, aby text byl srozumitelný i pro ty nejmenší, a výsledný mix byl doladěn po testování na dětech. Vynikající vyprávění Hany Krtičkové je doplněno množstvím zvuků, ruchů a hudebních předělů, takže výsledkem je pestrá zvuková koláž, která děti zaujme. U Babiččiných pohádek a písniček vaše dítě zaručeně vydrží. (alza.cz)

Podobné produkty ako Babiččiny pohádky a písničky pro nejmenší , Říkadla a písničky pro nejmenší dětičky

Babiččiny pohádky a písničky pro nejmenší - Neznámý - audiokniha

Babiččiny pohádky a písničky pro nejmenší - Neznámý - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Babiččiny pohádky a písničky pro nejmenší navazují na jednu z nejúspěšnějších pohádkových edic pro děti od 3 let. Jazyková úprava byla prováděna ve spolupráci s učitelkami mateřské školy tak, aby text byl srozumitelný i pro ty nejmenší, a výsledný mix byl doladěn po testování na dětech. Vynikající vyprávění Hany Krtičkové je doplněno množstvím zvuků, ruchů a hudebních předělů, takže výsledkem je pestrá zvuková koláž, která děti zaujme. U Babiččiných pohádek a písniček vaše dítě zaručeně vydrží. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Babiččiny pohádky a písničky pro nejmenší - Neznámý - audiokniha , Zpěvníček pro nejmenší 1 / krásné a veselé písničky pro děti (s klavírním doprovodem) (bm075)

Babiččiny pohádky a písničky pro nejmenší (2 CD) - audiokniha

Babiččiny pohádky a písničky pro nejmenší (2 CD) - audiokniha
Detail

Babiččiny pohádky a písničky pro nejmenší navazují na jednu z nejúspěšnějších pohádkových edic pro děti od 3 let. Jazyková úprava byla prováděna ve spolupráci s učitelkami mateřské školy tak, aby text byl srozumitelný i pro ty nejmenší, a výsledný mix byl doladěn po testování na dětech. Vynikající vyprávění Hany Krtičkové je doplněno množstvím zvuků, ruchů a hudebních předělů, takže výsledkem je pestrá zvuková koláž, která děti zaujme. U Babiččiných pohádek a písniček vaše dítě zaručeně vydrží. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Babiččiny pohádky a písničky pro nejmenší (2 CD) - audiokniha , Zpěvníček pro nejmenší 3 / krásné a veselé písničky pro děti (s klavírním doprovodem) (bm077)

Fragment Říkadla a písničky pro nejmenší

Fragment Říkadla a písničky pro nejmenší
Detail

Fragment Říkadla a písničky pro nejmenší Říkadla a písničky jsou v této bohatě ilustrované knížečce určena pro nejmeší děti. Formou obrázků a říkadel se děti seznamují se základní lidovou slovesností. Potrénují si tak snadno paměť a potěší se s krásnými obrázky Heleny Zmatlíkové. Ilustrace: Helena Zmatlíková Veďte ke čtení holčičky a kluky odmalička! Vhodné pro děti od 4 let Počet stran: 48 Jazyk: Čeština Vazba: vázaná s laminovaným potahem Rozměry: 16,7 x 23 cm Země původu: ČR (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Fragment Říkadla a písničky pro nejmenší , Zpěvníček pro nejmenší 2 / krásné a veselé písničky pro děti (s klavírním doprovodem) (bm076)

Říkadla a písničky pro nejmenší dětičky

Říkadla a písničky pro nejmenší dětičky
Detail

Audiokniha MP3 Lidová česká, čte Klára Doležalová,Natálie Hudební album, které na českém trhu dlouho chybělo, pro nejmenší a jejich rodiče z edice "Šťastná maminka". Tradiční česká říkadla (Paci, paci, Ententýky, Polámal se mraveneček), známé národnípísničky (Já do lesa nepojedu, Kočka leze dírou, Pec nám spadla) namluvila a s dětmi nazpívala herečka a moderátorka Klára Doležalová. S některými popěvky (Zlatá brána, Kolo, kolo mlýnský, Halíbelí ...) jí pomohla dcera Natálka. Klára Doležalová má nejen hereckou a pěveckou průpravu, ale navíc je veřejností vnímána jako příjemná a kultivovaná osobnost se skvělým rodinným zázemím a můžebýt pro všechny "šťastnou maminkou". Více než padesát nejznámějších písniček a říkadel pro nejmenší! (alza.cz)

Podobné produkty ako Říkadla a písničky pro nejmenší dětičky , Pohádky pro nejmenší

Říkadla a písničky pro nejmenší - Helena Zmatlíková - e-kniha

Říkadla a písničky pro nejmenší - Helena Zmatlíková - e-kniha
Detail

eBook:,Naučte své děti nejznámější česká říkadla nebo si s nimi zazpívejte lidové písničky. Naučte své děti nejznámější česká lidová říkadla nebo si s nimi zazpívejte lidové písničky. S veselými obrázky Heleny Zmatlíkové jim to půjde jedna radost. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Říkadla a písničky pro nejmenší - Helena Zmatlíková - e-kniha , České pohádky pro nejmenší ()

Říkadla a písničky pro nejmenší dětičky - Lidová česká - audiokniha

Říkadla a písničky pro nejmenší dětičky - Lidová česká - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Hudební CD, které na českém trhu dlouho chybělo, pro nejmenší a jejich rodiče z edice "Šťastná maminka". Tradiční česká říkadla (Paci, paci, Ententýky, Polámal se mraveneček), známé národnípísničky (Já do lesa nepojedu, Kočka leze dírou, Pec nám spadla) namluvila a s dětmi nazpívala herečka a moderátorka Klára Doležalová. S některými popěvky (Zlatá brána, Kolo, kolo mlýnský, Halíbelí ...) jí pomohla dcera Natálka. Klára Doležalová má nejen hereckou a pěveckou průpravu, ale navíc je veřejností vnímána jako příjemná a kultivovaná osobnost se skvělým rodinným zázemím a můžebýt pro všechny "šťastnou maminkou". Více než padesát nejznámějších písniček a říkadel pro nejmenší! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Říkadla a písničky pro nejmenší dětičky - Lidová česká - audiokniha , Říkadla a písničky pro nejmenší (978-80-253-2445-5)

Říkadla a písničky pro nejmenší (978-80-253-2445-5)

Říkadla a písničky pro nejmenší (978-80-253-2445-5)
Detail

Elektronická kniha - autor Helena Zmatlíková, 48 stran Naučte své děti nejznámější česká říkadla nebo si s nimi zazpívejte lidové písničky. Naučte své děti nejznámější česká lidová říkadla nebo si s nimi zazpívejte lidové písničky. S veselými obrázky Heleny Zmatlíkové jim to půjde jedna radost. (alza.cz)

Podobné produkty ako Říkadla a písničky pro nejmenší (978-80-253-2445-5) , Říkadla a písničky pro nejmenší (978-80-253-5561-9)

Říkadla a písničky pro nejmenší (978-80-253-5561-9)

Říkadla a písničky pro nejmenší (978-80-253-5561-9)
Detail

Kniha - autor Ivan Zmatlík; Hana Zmatlíková, 152 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Naučte své děti nejznámější česká lidová říkadla nebo si s nimi zazpívejte lidové písničky. S veselými obrázky Heleny Zmatlíkové jim to půjde jedna radost. (alza.cz)

Podobné produkty ako Říkadla a písničky pro nejmenší (978-80-253-5561-9) , Various: nejhezčí písničky pro nejmenší dětičky - cd (0679522)

KuliFerdíček První kreslení pro nejmenší děti: Pracovní sešit pro nejmenší děti od 2 do 4 lel (978-80-7496-473-2)

KuliFerdíček První kreslení pro nejmenší děti: Pracovní sešit pro nejmenší děti od 2 do 4 lel (978-80-7496-473-2)
Detail

Kniha - autor Stanislava Andršová; Kamila Honová, 48 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Aktivity a činnosti v pracovním sešitě KULIFERDÍČEK – PRACOVNÍ SEŠIT PRO DĚTI OD 2 DO 4 LET - rozvíjejí kreslířské dovednosti u nejmenších dětí, ale přispívají i k celkovému rozvoji dítěte a společné komunikaci s dospělými. 48 pracovních listů plné kreseb, obrázků a omalovánek u dětí rozvíjí a procvičuje hrubou a jemnou motoriku, koordinaci ruka-oko, vnímání prostoru na omezené ploše, vedení svislé a vodorovné čáry, vnímání a pojmenování světa, které dítě obklopuje a potřebu komunikace se svými nejbližšími. Pracovní sešit KuliFerdíček je určen pro celoroční práci s nejmenšími dětmi. Vychází ze situací a prostředí, které jsou dětem nejbližší a nejznámější, pomáhá jim orientovat se ve světě kolem nich. Proto je vhodný pro společné tvoření rodičů s dětmi, ale i pro práci v mateřských školách s dvouletými, či v dětských skupinách. Ilustrace i navazující aktivity... (alza.cz)

Podobné produkty ako KuliFerdíček První kreslení pro nejmenší děti: Pracovní sešit pro nejmenší děti od 2 do 4 lel (978-80-7496-473-2) , Kampak běžíš, ježku. písničky pro děti

KuliFerdíček - První kreslení pro nejmenší děti - Kamila Honová, Stanislava Andrštová

KuliFerdíček - První kreslení pro nejmenší děti - Kamila Honová, Stanislava Andrštová
Detail

Aktivity a činnosti v pracovním sešitě KULIFERDÍČEK - PRACOVNÍ SEŠIT PRO DĚTI OD 2 DO 4 LET - rozvíjejí kreslířské dovednosti u nejmenších dětí, ale přispívají i k celkovému rozvoji dítěte a společné komunikaci s dospělými. VELIKOST PRACOVNÍHO SEŠITU je A3 NA ŠÍŘKU (viz druhý obrázek), která je vhodná pro menší děti. 48 pracovních listů plné kreseb, obrázků a omalovánek u dětí rozvíjí a procvičuje hrubou a jemnou motoriku, koordinaci ruka-oko, vnímání prostoru na omezené ploše, vedení svislé a vodorovné čáry, vnímání a pojmenování světa, které dítě obklopuje a potřebu komunikace se svými nejbližšími. Pracovní sešit KuliFerdíček je určen pro celoroční práci s nejmenšími dětmi. Vychází ze situací a prostředí, které jsou dětem nejbližší a nejznámější, pomáhá jim orientovat se ve světě kolem nich. Proto je vhodný pro společné tvoření rodičů s dětmi, ale i pro práci v mateřských školách s dvouletými, či v dětských skupinách. Ilustrace i navazující aktivity podněcují děti k chuti dozvídat se nové věci, přemýšlet a povídat si o nich i řešit různorodé úkoly, které jsou zde zadány. Pracovní sešit KuliFerdíček je určen nejmenším dětem ve věku od 2 do 4 let. KuliFerdíček - pracovní sešit pro děti od 2 do 4 let: první kreslení pro nejmenší děti rozvoj kreslířských dovedností dětí pracovní listy plné kreseb, obrázků a omalovánek pohybové hry, motivační básničky a říkadla Pracovní sešit Kuliferdíček u nejmenších dětí rozvíjí a procvičuje: hrubou a jemnou motoriku, koordinaci ruka-oko vnímání prostoru na omezené ploše vedení svislé a vodorovné čáry, tečky a kruhové linie vnímání a pojmenování světa dítěte komunikační dovednosti a celkový rozvoj dítěte (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako KuliFerdíček - První kreslení pro nejmenší děti - Kamila Honová, Stanislava Andrštová , Sluníííííčkóóó. pohádky o sluníčku pro nejmenší ()

Zábavné úkoly pro nejmenší děti: Nejlepší metodika (978-80-256-0096-2)

Zábavné úkoly pro nejmenší děti: Nejlepší metodika (978-80-256-0096-2)
Detail

Kniha - 176 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Kniha Zábavné úkoly pro nejmenší děti je určena k prohlížení, čtení a ke společným hrám s nejmenšími dětmi. Dotýká se všech základních témat, s nimiž by se mělo dítě seznámit. Úkoly jsou zaměřeny na aktivizaci a rozšíření slovní zásoby, rozvoj myšlení, paměti i smyslových schopností dětí. (alza.cz)

Podobné produkty ako Zábavné úkoly pro nejmenší děti: Nejlepší metodika (978-80-256-0096-2) , Pohádky pro neposlušné děti

Kolotoč a Copánek upletený z povídání, říkanek, písniček a hádanek pro nejmenší děti ()

Kolotoč a Copánek upletený z povídání, říkanek, písniček a hádanek pro nejmenší děti ()
Detail

Audiokniha MP3 - autor Josef Brukner, čte Viola Zinková, Jana Drbohlavová a Jaroslav Kepka Pásmo z osvědčených a oblíbených textů pro děti známých českých básníků Františka Hrubína, Františka Halase, Josefa Bruknera, Karla Šiktance, Josefa Kainara, Jana Čarka a Oldřicha Mikuláška přednášené hravě a zábavně dětmi i dospělými interprety je nazvané Kolotoč. Na něj pak navazuje Copánek, což je vyprávění a zpěvy Jana Faltýnka s malými dětmi o přírodě a o všem, s čím se setkají v mateřské školce. Rozhovory jsou protkané hádankami, písničkami a říkadly. Básně i písničky obou souborů jsou vybrány nesmírně citlivě, tak, aby byly pro děti objevné a zajímavé. Dětský přednes lahodně doplňuje hudba Pavla Jurkoviče a Zdeňka Zahradníka. Nahrávka může skvěle pomoci při výuce malých dětí doma i v mateřských školách. Komplet sestavený ze dvou zajímavých nahrávek pro nejmenší, současně didaktických i zábavných (alza.cz)

Podobné produkty ako Kolotoč a Copánek upletený z povídání, říkanek, písniček a hádanek pro nejmenší děti () , Various: písničky pro děti a rodiče (3x cd) - cd (3834477)

Hraní s přírodou: První přírodopis pro nejmenší děti (978-80-7292-242-0)

Hraní s přírodou: První přírodopis pro nejmenší děti (978-80-7292-242-0)
Detail

Kniha - autor Ivana Kocmanová; Pavel Pecina, 78 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá První přírodopis pro nejmenší děti. Za pomoci her, hádanek, úkolů, doplňování, vyhledávání i vymýšlení se děti seznámí s vesmírnými tělesy, ročními obdobími, krajinami světa, přírodními jevy, ale také se stromy, květinami, zvířaty z celého světa a jejich životem a v neposlední řadě se samotným lidským tělem, našimi smysly a emocemi. (alza.cz)

Podobné produkty ako Hraní s přírodou: První přírodopis pro nejmenší děti (978-80-7292-242-0) , Pohádky pro neposlušné děti - komplet

Říkadla a písničky pro maličké dětičky

Říkadla a písničky pro maličké dětičky
Detail

Knížka plná říkadel a písniček společně s obrázky předního českého ilustrátora. Děti si cvičí paměť, přednes i výslovnost. Ilustrace: Josef Quis Kupte dětem knížku s říkankami! Vhodné pro děti od 3 let Počet stran: 120 Vazba: polstrovaná LUX Rozměry: 21,5 x 30,5 x 1 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Říkadla a písničky pro maličké dětičky , Národní pohádky pro malé děti ()

Kolotoč a Copánek upletený z povídání, říkanek, písniček a hádanek pro nejmenší děti (CD)

Kolotoč a Copánek upletený z povídání, říkanek, písniček a hádanek pro nejmenší děti (CD)
Detail

Komplet sestavený ze dvou zajímavých nahrávek pro nejmenší, současně didaktických i zábavných. Pásmo z osvědčených a oblíbených textů pro děti známých českých básníků Františka Hrubína, Františka Halase, Josefa Bruknera, Karla Šiktance, Josefa Kainara, Jana Čarka a Oldřicha Mikuláška přednášené hravě a zábavně dětmi i dospělými interprety je nazvané Kolotoč. Na něj pak navazuje Copánek, což je vyprávění a zpěvy Jana Faltýnka s malými dětmi o přírodě a o všem, s čím se setkají v mateřské školce. Rozhovory jsou protkané hádankami, písničkami a říkadly. Básně i písničky obou souborů jsou vybrány nesmírně citlivě, tak, aby byly pro děti objevné a zajímavé. Dětský přednes lahodně doplňuje hudba Pavla Jurkoviče a Zdeňka Zahradníka. Nahrávka může skvěle pomoci při výuce malých dětí doma i v mateřských školách. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Kolotoč a Copánek upletený z povídání, říkanek, písniček a hádanek pro nejmenší děti (CD) , Když jde malý bobr spát. písničky pro děti

Tanečky a písničky pro kluky a holčičky

Tanečky a písničky pro kluky a holčičky
Detail

Publikace Tanečky a písničky pro kluky a holčičky je určena rodičům, prarodičům a učitelům, kteří chtějí u dětí od 3 do 8 let rozvíjet jejich pohybové dovednosti. Snahou autorky je předat široké veřejnosti své zkušenosti s taneční průpravou dětí a doporučit ty písně a tance, které se jí v praxi nejvíce osvědčily. Nahrávky skladeb použitých v knize jsou ke stažení a na webu nakladatelství. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Tanečky a písničky pro kluky a holčičky , Vařila myšička kašičku ...a další pohádky. pásmo veršů, říkadel a her pro nejmenší

Kolotoč a Copánek upletený z povídání, říkanek, písniček a hádanek pro nejmenší děti - Josef Brukner - audiokniha

Kolotoč a Copánek upletený z povídání, říkanek, písniček a hádanek pro nejmenší děti - Josef Brukner - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Pásmo z osvědčených a oblíbených textů pro děti známých českých básníků Františka Hrubína, Františka Halase, Josefa Bruknera, Karla Šiktance, Josefa Kainara, Jana Čarka a Oldřicha Mikuláška přednášené hravě a zábavně dětmi i dospělými interprety je nazvané Kolotoč. Na něj pak navazuje Copánek, což je vyprávění a zpěvy Jana Faltýnka s malými dětmi o přírodě a o všem, s čím se setkají v mateřské školce. Rozhovory jsou protkané hádankami, písničkami a říkadly. Básně i písničky obou souborů jsou vybrány nesmírně citlivě, tak, aby byly pro děti objevné a zajímavé. Dětský přednes lahodně doplňuje hudba Pavla Jurkoviče a Zdeňka Zahradníka. Nahrávka může skvěle pomoci při výuce malých dětí doma i v mateřských školách. Komplet sestavený ze dvou zajímavých nahrávek pro nejmenší, současně didaktických i zábavných. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Kolotoč a Copánek upletený z povídání, říkanek, písniček a hádanek pro nejmenší děti - Josef Brukner - audiokniha , O kozlíčkovi kryšpínovi a neposlušné koze róze a 2 další pohádky pro nejmenší

Various: Kolotoč & copánek upletený z povídání, říkánek, písniček a hádanek pro nejmenší děti - CD (SU6182-2)

Various: Kolotoč & copánek upletený z povídání, říkánek, písniček a hádanek pro nejmenší děti - CD (SU6182-2)
Detail

Audiokniha na CD - Pásmo z osvědčených a oblíbených textů pro děti známých českých básníků Františka Hrubína, Františka Halase, Josefa Bruknera, Karla Šiktance, Josefa Kainara, Jana Čarka a Oldřicha Mikuláška přednášené hravě a zábavně dětmi i dospělými interprety je nazvané Kolotoč. Pásmo z osvědčených a oblíbených textů pro děti známých českých básníků Františka Hrubína, Františka Halase, Josefa Bruknera, Karla Šiktance, Josefa Kainara, Jana Čarka a Oldřicha Mikuláška přednášené hravě a zábavně dětmi i dospělými interprety je nazvané Kolotoč. Na něj pak navazuje Copánek, což je vyprávění a zpěvy Jana Faltýnka s malými dětmi o přírodě a o všem, s čím se setkají v mateřské školce. Rozhovory jsou protkané hádankami, písničkami a říkadly. Básně i písničky obou souborů jsou vybrány nesmírně citlivě, tak, aby byly pro děti objevné a zajímavé. Dětský přednes lahodně doplňuje hudba Pavla Jurkoviče a Zdeňka Zahradníka. Nahrávka může skvěle pomoci při výuce malých... (alza.cz)

Podobné produkty ako Various: Kolotoč & copánek upletený z povídání, říkánek, písniček a hádanek pro nejmenší děti - CD (SU6182-2) , Kolotoč a copánek upletený z povídání, říkanek, písniček a hádanek pro nejmenší děti ()

Tanečky a písničky pro kluky a holčičky - kolektiv autorů - e-kniha

Tanečky a písničky pro kluky a holčičky - kolektiv autorů - e-kniha
Detail

eBook:,První taneční krůčky Publikace Tanečky a písničky pro kluky a holčičky je určena rodičům, prarodičům a učitelům, kteří chtějí u dětí od 3 do 8 let rozvíjet jejich pohybové dovednosti. Snahou autorky je předat široké veřejnosti své zkušenosti s taneční průpravou dětí a doporučit ty písně a tance, které se jí v praxi nejvíce osvědčily. Nahrávky skladeb použitých v knize jsou ke stažení a na webu nakladatelství. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Tanečky a písničky pro kluky a holčičky - kolektiv autorů - e-kniha , Marie rottrová vypravuje pohádky františka nepila a zpívá své písničky

Tanečky a písničky pro kluky a holčičky (978-80-266-1311-4)

Tanečky a písničky pro kluky a holčičky (978-80-266-1311-4)
Detail

Elektronická kniha - autor kolektiv autorů, 80 stran První taneční krůčky Publikace Tanečky a písničky pro kluky a holčičky je určena rodičům, prarodičům a učitelům, kteří chtějí u dětí od 3 do 8 let rozvíjet jejich pohybové dovednosti. Snahou autorky je předat široké veřejnosti své zkušenosti s taneční průpravou dětí a doporučit ty písně a tance, které se jí v praxi nejvíce osvědčily. Nahrávky skladeb použitých v knize jsou ke stažení a na webu nakladatelství. (alza.cz)

Podobné produkty ako Tanečky a písničky pro kluky a holčičky (978-80-266-1311-4) , Barvy a tvary pro nejmenší: sešit aktivit pro děti od 3 let (8595593818764)

Various: Nejhezčí písničky pro nejmenší dětičky - CD (0679522)

Various: Nejhezčí písničky pro nejmenší dětičky - CD (0679522)
Detail

Hudební CD - Děti rády zpívají, zazpívejte si s nimi! Výběr lidových písniček a popěvků pro ty nejmenší. Děti rády zpívají, zazpívejte si s nimi! Výběr lidových písniček a popěvků pro ty nejmenší. Jeden z nejúspěšnějších producentů v oblasti lidové a tématické tvorby, multiinstrumentalista, aranžér a producent Roman Cejnar připravil speciální album lidových písniček, určené našim nejmenším. Ideální projekt pro školy, školky a především rodiče, kteří chtějí svým dětem umožnit snadno se naučit ty nejznámější lidové písničky. • Jednoduchá hudební forma - živé klasické nástroje • Přirozený neškolený pěvecký projev interpretujících dětí • Za každou písničkou následuje orchestrální karaoke verze - zazpívej si sám • Při vložení do počítače můžete zobrazit a vytisknout texty písniček. Obsah: Jede, jede poštovský panáček Jedna, dvě, tři, čtyři, pět Komáři se ženili Kočka leze dírou Adámku náš, copak děláš Já jsem z Kutné Hory Pec nám spadla Šla... (alza.cz)

Podobné produkty ako Various: Nejhezčí písničky pro nejmenší dětičky - CD (0679522) , Kuliferdíček první kreslení pro nejmenší děti: pracovní sešit pro nejmenší děti od 2 do 4 lel (978-80-7496-473-2)

Zpěvníček pro nejmenší 2 / krásné a veselé písničky pro děti (s klavírním doprovodem) (BM076)

Zpěvníček pro nejmenší 2 / krásné a veselé písničky pro děti (s klavírním doprovodem) (BM076)
Detail

Kniha - autor Emil Hradecký, 20 stran, česky, brožovaná bez přebalu matná Zpěvníček pro nejmenší 2 Vám přináší třináct krásných písniček, které na texty dětské poezie napsal Emil Hradecký (*1953). Chytlavé texty a jejich melodie si děti rychle zapamatují a budou je rády zpívat. Snadný klavírní doprovod napsal Emil Hradecký a napsal jej tak, aby se mohl doprovázející soustředit především na nácvik skladeb s dětmi. Autory textu jsou Miroslav Florian, Jan Hostáň a Vlastimil Maršíček. Většina písniček ve zpěvníku je doplněna o akordové značky a lze je tak hrát také na klávesy, kytaru a další doprovodné nástroje. Hudební nástroj: Zpěv / klavír (kytara) Série: Zpěvníček pro nejmenší Skladatel: Emil Hradecký Hudební styl: hudba pro děti, žáky a studenty Provedení: sešit - měkká vazba Jazyk titulu: česky Počet stran: 20 Počet skladeb: 13 (alza.cz)

Podobné produkty ako Zpěvníček pro nejmenší 2 / krásné a veselé písničky pro děti (s klavírním doprovodem) (BM076) , Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče: 2 cd (099925640224)

Zpěvníček pro nejmenší 3 / krásné a veselé písničky pro děti (s klavírním doprovodem) (BM077)

Zpěvníček pro nejmenší 3 / krásné a veselé písničky pro děti (s klavírním doprovodem) (BM077)
Detail

Kniha - autor Emil Hradecký, 24 stran, česky, brožovaná bez přebalu matná Zpěvníček pro nejmenší 3 Vám přináší dalších deset krásných písniček, které na texty dětské poezie napsal Emil Hradecký (*1953). Chytlavé texty a jejich melodie si děti rychle zapamatují a budou je rády zpívat. Emil Hradecký napsal ke všem písničkám snadný klavírní doprovod, aby se mohl doprovázející soustředit především na nácvik skladeb s dětmi. Autorem textů je Vlastimil Maršíček. Většina písniček ve zpěvníku je doplněna o akordové značky a lze je tak hrát také na klávesy, kytaru a další doprovodné nástroje. Hudební nástroj: Zpěv / klavír (kytara) Série: Zpěvníček pro nejmenší Skladatel: Emil Hradecký Hudební styl: hudba pro děti, žáky a studenty Provedení: sešit - měkká vazba Jazyk titulu: česky Počet stran: 24 Počet skladeb: 10 (alza.cz)

Podobné produkty ako Zpěvníček pro nejmenší 3 / krásné a veselé písničky pro děti (s klavírním doprovodem) (BM077) , Nej písničky pro děti všech dob (2x cd) - cd (2742982)

Zpěvníček pro nejmenší 1 / krásné a veselé písničky pro děti (s klavírním doprovodem) (BM075)

Zpěvníček pro nejmenší 1 / krásné a veselé písničky pro děti (s klavírním doprovodem) (BM075)
Detail

Kniha - autor Emil Hradecký, 20 stran, česky, brožovaná bez přebalu matná Zpěvníček pro nejmenší Vám přináší čtrnáct krásných písniček, které na texty dětské poezie napsal Emil Hradecký (*1953). Chytlavé texty a jejich melodie si děti rychle zapamatují a budou je rády zpívat. Snadný klavírní doprovod napsal Emil Hradecký a napsal jej tak, aby se mohl doprovázející soustředit především na nácvik skladeb s dětmi. Autory textu jsou Miroslav Florian, Jan Hostáň a Vlastimil Maršíček. Většina písniček ve zpěvníku je doplněna o akordové značky a lze je tak hrát také na klávesy, kytaru a další doprovodné nástroje. Hudební nástroj: Zpěv / klavír (kytara) Série: Zpěvníček pro nejmenší Skladatel: Emil Hradecký Hudební styl: hudba pro děti, žáky a studenty Provedení: sešit - měkká vazba Jazyk titulu: česky Počet stran: 20 Počet skladeb: 14 (alza.cz)

Podobné produkty ako Zpěvníček pro nejmenší 1 / krásné a veselé písničky pro děti (s klavírním doprovodem) (BM075) , Sčítání pro nejmenší: sešit aktivit pro děti od 3 let (8595593818757)

Boušková Jana, Vydra Václav, Gajerová Veronika: Pohádky a písničky 3 - O Popelce - CD (VM0152-2)

Boušková Jana, Vydra Václav, Gajerová Veronika: Pohádky a písničky 3 - O Popelce - CD (VM0152-2)
Detail

Hudební CD - Pohádky a písničky 3 - O Popelce Pohádky a písničky 3 - O Popelce 4 pohádky • O Popelce • O Smolíčkovi • Zlatovláska, • Hrnečku vař vypráví: Jana Boušková, Veronika Gajerová, Václav Vydra (alza.cz)

Podobné produkty ako Boušková Jana, Vydra Václav, Gajerová Veronika: Pohádky a písničky 3 - O Popelce - CD (VM0152-2) , Kouzelné a moderní pohádky pro zvědavé děti (978-80-7354-106-4)

Boušková Jana, Vydra Václav, Brousek Otakar ml.: Pohádky a písničky 4 - O perníkové chaloupce - CD (VM0153-2)

Boušková Jana, Vydra Václav, Brousek Otakar ml.: Pohádky a písničky 4 - O perníkové chaloupce - CD (VM0153-2)
Detail

Hudební CD - CD obsahuje 4 pohádky - Perníková chaloupka, Bajaja, O hloupém Honzovi, O poslušných kůzlátkách Pohádky a písničky 4 - O Perníkové chaloupce CD obsahuje 4 pohádky • Perníková chaloupka • Bajaja, • O hloupém Honzovi • O poslušných kůzlátkách vypráví: Jana Boušková, Václav Vydra, Otakar Brousek ml. (alza.cz)

Podobné produkty ako Boušková Jana, Vydra Václav, Brousek Otakar ml.: Pohádky a písničky 4 - O perníkové chaloupce - CD (VM0153-2) , Pohádky pro dědečka a další velké děti (978-80-7211-545-7)

Boušková Jana, Vydra Václav, Brousek Otakar st.: Pohádky a písničky 1 - O Červené Karkulce - CD (VM0150-2)

Boušková Jana, Vydra Václav, Brousek Otakar st.: Pohádky a písničky 1 - O Červené Karkulce - CD (VM0150-2)
Detail

Hudební CD - Pohádky a písničky 1 - O Červené Karkulce Pohádky a písničky 1 - O Červené Karkulce 4 pohádky • Červená Karkulka • Tři zlaté vlasy • Děda Vševěda • O třech groších • O Palečkovi vypráví: Jana Boušková, Otakar Brousek st., Václav Vydra (alza.cz)

Podobné produkty ako Boušková Jana, Vydra Václav, Brousek Otakar st.: Pohádky a písničky 1 - O Červené Karkulce - CD (VM0150-2) , Logické myšlení pro nejmenší: sešit aktivit pro děti od 3 let (8595593818788)

KN Písničky pro děti

KN Písničky pro děti
Detail

Zpěvník Písničky uvedených autorů už zná hodně dětí v rámci mnoha základních uměleckých škol nejen v Praze, ale i po celé České republice. Jedná se o vkusné texty a líbivé a hezké melodie. Součástí zpěvníku Písničky pro děti jsou navíc nahrávky klavírních doprovodů. Ty, jsou ke stažení přes QR kód nebo odkaz na 2. straně obálky. Seznam písniček: 1. Babka a loupežníci 2. Facebook 3. Kdybych já byl starostou 4. Sněhulák 5. Tma 6. Noty 7. Štědrý den 8. Datel a datle 9. Čarodějnice 10. Zima 11. Počítač 12. Opuštěný pes 13. Reklama 14. Žába 15. Na Chodovské tvrzi 16. Kočka a myš 17. Kosí písnička 18. Ukolébavka pro Amálku 19. Apríl 20. Zvířata 21. Blechy a pleše 22. Písnička 23. Zbraslavský valčík 24. Lesík (kytary.cz)

Podobné produkty ako KN Písničky pro děti

Písničky pro děti (9790660631607)

Písničky pro děti (9790660631607)
Detail

Kniha - autor Helena Němcová; Václav Vedral; Helena Zmatlíková, 60 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Písničky uvedených autorů už zná hodně dětí v rámci mnoha základních uměleckých škol nejen v Praze, ale i po celé České republice. Jedná se o vkusné texty a líbivé a hezké melodie, které mimo jiné zaujaly i porotu v pěveckých celostátních soutěžích ZUŠ. Na skladatelské soutěži Dětská nota se ze všech soutěžních písniček různých autorů dostaly tři písničky Václava Vedrala a Heleny Němcové do finále mezi desítku nejlepších. Z nich zde, v publikaci Písničky pro děti, která má opusové číslo 1, najdete dvě písničky. Tou první je z roku 2002 písnička Datel a datle a potom z roku 2003 písnička Počítač. Václav Vedral zhudebňoval texty své maminky Heleny Němcové s velkým úspěchem skoro třicet let. Kromě řady písniček vznikla i divadelní představení těchto autorů, která byla uváděna v Divadle Jana Kašky na Zbraslavi. Klavírní doprovody jsou ke stažení přes... (alza.cz)

Podobné produkty ako Písničky pro děti (9790660631607)

HeliumKing DVD 45 - Písničky pro děti

HeliumKing DVD 45 - Písničky pro děti
Detail

DVD 45 - Písničky pro děti 16 karaoke skladeb - každá skladba má provedení s melodickou linkou a bez melodické linky 01 Mraveneček Maxim - Turbulenc 02 Perníková chaloupka - František Ringo Čech 03 Hlupáku najdu tě - Premier + Tereza 04 Dělání, dělání - Zdeněk Svěrák, Jaroslav Uhlíř 05 Rovnátka - Jaroslav Uhlíř 06 Chválím tě země má - Jaroslav Uhlíř 07 Statistika - Z pohádky 08 Severní vítr - Jaroslav Uhlíř 09 Královské reggae - Z pohádky 10 Koloběžka - Dáda Patrasová 11 Když se načančám - Heidi Janků 12 Bílý vánoční slon - Dáda Patrasová 13 Kamarád - Hana Zagorová 14 Campana sobre Campana - Španělská dětská koleda 15 Jdu cestou necestou (Princezna ze mlejna) - Z pohádek 16 Hajný je lesa pán - Z pohádek (heliumking.cz)

Podobné produkty ako HeliumKing DVD 45 - Písničky pro děti

Kampak běžíš, ježku. Písničky pro děti

Kampak běžíš, ježku. Písničky pro děti
Detail

Audiokniha MP3 Emanuel Frynta, čte Petr Skoumal Před pěti lety vyšel výběr písniček Petra Skoumala pro děti s názvem Když jde malý bobr spát a dodnes patří k velkým úspěchům hudební tvorby pro nejmenší. Naším další výběrem s názvem Kampak běžíš, ježku, navazujeme na bobra a dodáváme něco navíc: tentokrát jsou na výběru nejen písničky z komponovaných Skoumalových celků Kdyby prase mělo křídla, Jak se loví gorila a Pečivo, ale i písničky z titulů Dejte mi pastelku, nakreslím pejska a Pučmeloud a včelí medvídci. Skoumal inspiruje českou textařskou elitu ale i zpětně on je inspirován vtipnými a hravými texty Emanuela Frynty, Zdeňka Svěráka, Jana Vodňanského či Pavla Šruta. Řadu skladeb si zpívá buď autor sám, nebo s doprovodem dětských interpretů, na několika písničkách se interpretačně podílí C&K Vocal, Jaroslav Olin Nejezchleba a také chlapecký sbor Pueri Gaudentes. Jednoduchost a vtip textů je určuje k poslechu dětem, ale řada skrytých významů a hudební... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kampak běžíš, ježku. Písničky pro děti

Klára Doležalová: Říkadla a písničky pro nejmenší dětičky (CD)

Klára Doležalová: Říkadla a písničky pro nejmenší dětičky (CD)
Detail

Hudební CD, které na českém trhu dlouho chybělo, pro nejmenší a jejich rodiče z edice "Šťastná maminka". Tradiční česká říkadla (Paci, paci, Ententýky, Polámal se mraveneček), známé národnípísničky (Já do lesa nepojedu, Kočka leze dírou, Pec nám spadla) namluvila a s dětmi nazpívala herečka a moderátorka Klára Doležalová. S některými popěvky (Zlatá brána, Kolo, kolo mlýnský, Halíbelí ...) jí pomohla dcera Natálka. Klára Doležalová má nejen hereckou a pěveckou průpravu, ale navíc je veřejností vnímána jako příjemná a kultivovaná osobnost se skvělým rodinným zázemím a můžebýt pro všechny "šťastnou maminkou". Více než padesát nejznámějších písniček a říkadel pro nejmenší! Tracklist: 1. Stála basa u primasa 01:30 2. Ovčáci, čtveráci 01:10 3. Beruško, beruško 00:08 4. Vyletěla holubička 01:30 5. Sluníčko zapadá za hory 00:14 6. Černé oči, jděte spát 02:00 7. Ententýky 00:45 8. Zlatá brána 00:30 9. Hajha husy 00:35 10. Když jsem husy pásala 01:15 11. Honza jede z kopečka 00:16 12. Já do lesa nepojedu 01:31 13. Foukej, foukej větříčku 00:20 14. Běží liška k Táboru 00:49 15. Povídám povídám pohádku 00:27 16. Kolo, kolo mlýnský 00:33 17. Májový deštíček 00:18 18. Prší, prší 01:01 19. Jede vláček 01:10 20. Tluče bubeníček 01:01 21. Husaři, husaři 00:23 22. Jede, jede poštovský panáček 01:19 23. Hopsa hejsa 00:40 24. Až já budu velká 01:08 25. Jeden, dva, tři 00:43 26. Červený šátečku 01:22 27. Polámal se mraveneček 01:17 28. Skákal pes 00:30 29. Otloukej se, píšťaličko 00:35 30. Na tý louce zelený 01:42 31. Šly panenky silnicí 01:29 32. Jedna, dvě, Honza jde 00:14 33. Pec nám spadla 00:58 34. Pekla vdolky 00:21 35. Cib, cib, cibulenka 00:20 36. Rak leze z díry 00:16 37. Rybička maličká 01:58 38. Šnečku šnečku 00:19 39. Šel zahradník do zahrady 02:52 40. Princeznička na bále 00:45 41. Komáři se ženili 02:14 42. Paci, paci 00:33 43. Bude zima, bude mráz 01:24 44. Houpy, houpy 00:16 45. Pásla ovečky 02:07 46. Myšičko myš 00:13 47. Kočka leze dírou 01:23 48. Vařila myšička kašičku 00:26 49. Kalamajka, mik, mik, mik 00:32 50. Když jsem já sloužil 03:42 51. Kuřátko a obilí 02:06 52. Halí belí 01:12 (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Klára Doležalová: Říkadla a písničky pro nejmenší dětičky (CD)

Písničky pro veselé děti a jejich rodiče

Písničky pro veselé děti a jejich rodiče
Detail

Výběr skladeb nejen na dětské diskotéky, oslavy a karnevaly, ale také pro zábavy všeho druhu, k tanci a poslechu doslova pro každého. Známí zpěváci a originální nahrávky. Dětské hity prověřené časem i melodie z nových pohádek a večerníčků. Kompilace populárních písniček s humornými texty pro dobrou zábavu posluchačů všech generací. Toto album zaručeně pobaví, rozveselí a roztančí děti i dospělé. TRACKLIST: CD1: Což takhle dát si špenát? – Jiří Schelinger / Sluníčko, sluníčko – Dagmar Patrasová / Prachovské skály – Ivan Mládek a Ivo Pešák / Já už jdu – Skupina Františka Ringo Čecha / Štěstí nosí Čtyřlístek – Čtyřlístek / Prodavač – Fešáci / Šlapací kolo – Faraon / Hajný je lesa pán – Jaroslav Uhlíř / Chytila jsem na pasece motýlka – Helena Vondráčková / Yvetta – Jiří Korn / Máme rádi zvířata – Jiří Suchý a Lenka Hartlová / Dynamit – Olympic / Dobrý den – Skupina Františka Ringo Čecha / Bylo léto – Lilka Ročáková / Divnej smích – Mirek Hoffmann / Pigyho pohodová písnička – Eva Spoustová / Mumuland – Petr Kotvald / Polem, hájem, širým lesem – Helena Štáchová / Statistika – Dagmar Patrasová / Lojza a Líza – Tomáš Linka a Michal Tučný / Celkový čas 51:54 CD2: Sim - sala - bim – Jiří Schelinger / Láďa jede lodí – Ivan Mládek / Koloběžka – Dagmar Patrasová / Jak se loví gorila – Petr Skoumal a Luděk Čtvrtlík / Kočka na okně – Waldemar Matuška / Píseň pražské tramvaje – Divadlo Spejbla a Hurvínka / Píseň o Americe – František Ringo Čech / Léta letí – Valerie Čižmárová / Zůstaň v pohodě – Ha Ha / Raketou na Mars – Věra Špinarová / Můj dědeček mě učívával jódlovat – Jiří Korn / Blonďák s červenou bugatkou – Naďa Urbánková / Strašidýlko Emílek – Dagmar Patrasová / Trezor – Karel Gott / Kdo zachrání Pižďucha? – Jan Onder, Radek Banga, Dana Batulková a Lumíra Přichystalová / Agáta – Olympic / René, já a Rudolf – Jiří Schelinger / Tom – Jiří Grossmann a Zuzana Burianová / Vilém peče housky – Naďa Urbánková / Chtěl bych být medvídkem – Michal Tučný, Zdeněk Rytíř a Jindřich Malík / Celkový čas 52:34 (patro.cz)

Podobné produkty ako Písničky pro veselé děti a jejich rodiče

Písničky pro děti 1. Zahrádka - Richterová Henrieta - audiokniha

Písničky pro děti 1. Zahrádka - Richterová Henrieta - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Jestli chcete přiblížit dětem běžné věci kolem nás formou písničky / tématicky zaměřeny na zahrádku / a pomyslně je přenést do jejich děje, či hledáte kreativní nápad pro sestavení programu na Vaše příští vystoupení a nebo máte-li chuť si s dětmi jen tak společně zazpívat a třeba si zacvičit na speciálně sestavenou písňičku " ROZCVIČKA". CD je nejen vhodnou didaktickou pomůckou, ale i krásným dárkem, jak pro ty nejmenší, tak děti předškolního věku. Více zde: https://pisnickyprodeti.webnode.cz/products/mp3-pisnicky-pro-deti-1-zahradka-zaslane-online-bez-nutnosti-platby-dopravy/ CD Obsahuje: 12 písniček / 5 pomalých a 7 rychlých skladeb / 1. Halo, halo 2:38 2. Princezna cibulka 2:59 3. Zahradní slimáček 3:01 4. Konvička Anička 3:31 5. Hrábě , rýč a motyčka 4:37 6. Jablíčko a hruška 2:39 7. Kos má na žížaly nos 2:58 8. Brambora Barbora 3:19 9. Fazolka Zuzulka 2:58 10. Traktůrek 4:01 11. Zahrádka už spí 3:25 12. Rozcvička 6:53 Celkový čas : 40:19 (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Písničky pro děti 1. Zahrádka - Richterová Henrieta - audiokniha

Písničky pro veselé děti a jejich rodiče (CD)

Písničky pro veselé děti a jejich rodiče (CD)
Detail

Nejoblíbenější české písničky pro veselé děti a jejich rodiče a pro dobrou náladu. Výběr skladeb nejen na dětské diskotéky, oslavy a karnevaly, ale také pro zábavy všeho druhu, k tanci a poslechu doslova pro každého. Známí zpěváci a originální nahrávky. Dětské hity prověřené časem i melodie z nových pohádek a večerníčků. Kompilace populárních písniček s humornými texty pro dobrou zábavu posluchačů všech generací. Toto album zaručeně pobaví, rozveselí a roztančí děti i dospělé. Tracklist: CD 1 1. Což takhle dát si špenát? 02:17 2. Sluníčko, sluníčko 02:29 3. Prachovské skály 02:29 4. Já už jdu (Agadou dou-dou) 03:01 5. Štěstí nosí Čtyřlístek 01:54 6. Prodavač (Auctioneer) 02:59 7. Šlapací kolo (Pushbike Song) 02:21 8. Hajný je lesa pán 01:50 9. Chytila jsem na pasece motýlka (I Only Want To Be With You) 02:10 10. Yvetta 02:37 11. Máme rádi zvířata 01:35 12. Dynamit 02:58 13. Dobrý den (To Be Superman) 03:03 14. Bylo léto 02:46 15. Divnej smích (Laughin' The Blues) 03:19 16. Pigyho pohodová písnička 02:48 17. Mumuland 03:17 18. Polem, hájem, širým lesem - Míša Kulička v rodném lese 01:43 19. Statistika 02:07 20. Lojza a Líza (A Hole In The Bucket) 03:57 CD 2 1. Sim - sala - bim 03:48 2. Láďa jede lodí 03:08 3. Koloběžka 02:52 4. Jak se loví gorila 00:57 5. Kočka na okně 01:57 Jak s Máničkou šili všichni čerti 6. Píseň pražské tramvaje 01:39 7. Píseň o Americe 02:17 8. Léta letí (Looky, Looky) 03:03 9. Zůstaň v pohodě 03:14 10. Raketou na Mars (Flying Through The Air) 02:53 11. Můj dědeček mě učívával jódlovat 02:39 12. Blonďák s červenou bugatkou (Long Haired Lover From Liverpool) 02:24 13. Strašidýlko Emílek 02:36 14. Trezor 01:57 Kdo zachrání Pižďucha? 15. Kdo zachrání Pižďucha? 01:55 16. Agáta 02:23 17. René, já a Rudolf 03:03 18. Tom 02:30 19. Vilém peče housky (My Old Man The Dustman) 03:27 20. Chtěl bych být medvídkem (The Teddy Bear Song) 03:33 (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Písničky pro veselé děti a jejich rodiče (CD)

Když jde malý bobr spát. Písničky pro děti

Když jde malý bobr spát. Písničky pro děti
Detail

Audiokniha MP3 Emanuel Frynta, čte Petr Skoumal Hudební skladatel a zároveň instrumentalista a zpěvák Petr Skoumal nashromáždil za svůj život už velkou řadu písniček, určených dětským posluchačům. Zhudebnil texty Jana Vodňanského, Pavla Šruta, Emanuela Frynty, Zdeňka Svěráka, ale i své. Vzniklo tak několik souborů popěvků, zhudebnělých říkadel, básniček a humorných pohádkových písní, které postupně vycházely pod názvy Kdyby prase mělo křídla, Jak se loví gorila, Pečivo anebo Příběhy včelích medvídků. Výběr těch nejlepších písniček z uvedených kompletů vychází nyní, spolu s multimediálním bonusem, pod názvem jednoho ze Skoumalových a Vodňanského populárních popěvků - Když jde malý bobr spát. (alza.cz)

Podobné produkty ako Když jde malý bobr spát. Písničky pro děti

Skákal pes přes oves: Říkadla pro děti (978-80-7228-735-2)

Skákal pes přes oves: Říkadla pro děti (978-80-7228-735-2)
Detail

Kniha - autor Dagmar Košková,, česky, pevná bez přebalu lesklá Nové vydání jedné z nejoblíbenějších knížek nakladatelství LIBREX. Tato kniha je doplněna novými ilustracemi Dagmar Koškové. Obsahuje nejznámějších česká říkadla a písničky pro nejmenší děti. (alza.cz)

Podobné produkty ako Skákal pes přes oves: Říkadla pro děti (978-80-7228-735-2)

Petr Skoumal - Kampak běžíš, ježku, Písničky pro děti (CD)

Petr Skoumal - Kampak běžíš, ježku, Písničky pro děti (CD)
Detail

Skoumalův ježek běží k dětským i dospělým posluchačům. Před pěti lety vyšel výběr písniček Petra Skoumala pro děti s názvem Když jde malý bobr spát a dodnes patří k velkým úspěchům hudební tvorby pro nejmenší. Naším další výběrem s názvem Kampak běžíš, ježku, navazujeme na bobra a dodáváme něco navíc: tentokrát jsou na výběru nejen písničky z komponovaných Skoumalových celků Kdyby prase mělo křídla, Jak se loví gorila a Pečivo, ale i písničky z titulů Dejte mi pastelku, nakreslím pejska a Pučmeloud a včelí medvídci. Skoumal inspiruje českou textařskou elitu ale i zpětně on je inspirován vtipnými a hravými texty Emanuela Frynty, Zdeňka Svěráka, Jana Vodňanského či Pavla Šruta. Řadu skladeb si zpívá buď autor sám, nebo s doprovodem dětských interpretů, na několika písničkách se interpretačně podílí C&K Vocal, Jaroslav Olin Nejezchleba a také chlapecký sbor Pueri Gaudentes. Jednoduchost a vtip textů je určuje k poslechu dětem, ale řada skrytých významů a hudební nápaditost pobaví rovnocenně dospělého posluchače. Tracklist: 1. Pět myšů 02:20 2. Červotoč 01:27 3. Jeleni 02:14 4. Tchoři (feat. C&K Vocal] 00:52 5. Had a plaz 00:57 6. Klokan (feat. C&K Vocal] 01:02 7. Mlýnek (feat. Hana Horká) 02:50 8. Bohužel 01:44 9. Podzim (feat. C&K Vocal] 03:20 10. Sandály (feat. C&K Vocal] 01:50 11. Ančičky 01:43 12. Štěně (feat. Jiří Cerha) 02:11 13. Samí známí 02:42 14. Sýček (feat. C&K Vocal, Jiří Malšovský) 01:30 15. Léto není zima (feat. Luděk Čtvrtlík, Hana Horká) 01:33 16. Jeden Lovec (feat. Luděk Čtvrtlík, Hana Horká, Zuzana Hanzlová) 02:01 17. Ježek (feat. Adéla Bubníková) 01:34 18. Jak se loví gazely (feat. Hana Horká, Zuzana Hanzlová) 01:21 19. Žirafa (feat. Lubor Šonka) 01:53 20. Fazole a fialky (feat. Hana Horká, ilona Svobodová) 01:32 21. Racek (feat. Zuzana Hanzlová) 00:42 22. Prsty (feat. Ilona SVobodová) 01:01 23. Měsíček v domě (feat. Luděk Čtvrtlík, Hana Horká, Zuzana Hanzlová) 01:12 24. Píseň (feat. Hana Horká, Zuzana Hanzlová) 01:16 25. Kam běžíš, ježku (feat. Adéla Bubníková) 01:27 26. Veveruška 00:46 27. Hádanka 01:09 28. Rozpočítadlo (feat. Hana Horká, Zuzana Hanzlová) 00:48 29. Sláva, jsou tu Vánoce (feat. Hana Horká, Zuzana Hanzlová, Adéla Bubínková) 02:14 30. Dva mrňaví uličníci (feat. Jaroslav olin Nejezchleba) 03:09 31. Hejkal 02:00 32. Zdvořilost 02:17 33. Bludičky 01:15 34. Prase (feat. Jaroslav Olin Nejezchleba) 01:35 35. Poštovní holub (feat. Adéla Bubníková) 02:03 36. Vlkodlak 03:24 37. Ježípíseň (feat. Jaroslav Olin Nejezchleba) 02:42 38. Byl jeden malý Bambuko (feat. Jan Vodňanský) 01:26 39. Holčičko medvědí (feat. Jan Vodňanský) 02:29 Pučmeloud a včelí medvídci 40. Školní 01:50 41. Modré z nebe 01:11 42. Dlouhá chvíle 01:30 43. Ploty (feat. Václav Vydra) 01:40 44. Veselá I 01:39 (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Petr Skoumal - Kampak běžíš, ježku, Písničky pro děti (CD)

Kampak běžíš, ježku. Písničky pro děti - Emanuel Frynta - audiokniha

Kampak běžíš, ježku. Písničky pro děti - Emanuel Frynta - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Před pěti lety vyšel výběr písniček Petra Skoumala pro děti s názvem Když jde malý bobr spát a dodnes patří k velkým úspěchům hudební tvorby pro nejmenší. Naším další výběrem s názvem Kampak běžíš, ježku, navazujeme na bobra a dodáváme něco navíc: tentokrát jsou na výběru nejen písničky z komponovaných Skoumalových celků Kdyby prase mělo křídla, Jak se loví gorila a Pečivo, ale i písničky z titulů Dejte mi pastelku, nakreslím pejska a Pučmeloud a včelí medvídci. Skoumal inspiruje českou textařskou elitu ale i zpětně on je inspirován vtipnými a hravými texty Emanuela Frynty, Zdeňka Svěráka, Jana Vodňanského či Pavla Šruta. Řadu skladeb si zpívá buď autor sám, nebo s doprovodem dětských interpretů, na několika písničkách se interpretačně podílí C&K Vocal, Jaroslav Olin Nejezchleba a také chlapecký sbor Pueri Gaudentes. Jednoduchost a vtip textů je určuje k poslechu dětem, ale řada skrytých významů a hudební nápaditost pobaví rovnocenně dospělého posluchače. Skoumalův ježek běží k dětským i dospělým posluchačům! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Kampak běžíš, ježku. Písničky pro děti - Emanuel Frynta - audiokniha

Various: Písničky pro děti a rodiče (3x CD) - CD (3834477)

Various: Písničky pro děti a rodiče (3x CD) - CD (3834477)
Detail

Hudební CD - Na 3CD najdete ucelený přehled toho nejlěpšího z písniček pro děti. Vzhledem k tom, že některé oblíbené písně zdomácněly, stanou se vítanou vzpomínkou i pro rodiče. Na 3CD najdete ucelený přehled toho nejlěpšího z písniček pro děti. Vzhledem k tom, že některé oblíbené písně zdomácněly, stanou se vítanou vzpomínkou i pro rodiče. Na výběru najdete klasiku z českých filmových a televizních pohádek, nejoblíbenější písně z Večerníčků, z tvorby Svěráka a Uhlíře, Petra Skoumala, JIřího Suchého a dalších. Vše v originálních verzích. Rok vydání : 2021 Seznam stop CD 1 Sanitka - Míša Růžičková / Chňapík, maličký krokodýl (Schnappi) - Kristián Kubica / Hasičská (Feuerwehr Gymnastik) - Míša Růžičková / Aha, aha - Dagmar Patrasová / Né, pětku né (No Milk Today) - Josef Melen / Královské reggae - Iva Janžurová, Jiří Krampol a Jan Čenský / Včelka Mája (Die Biene Maja) - Karel Gott / Beruško, půjč mi jednu tečku (Beruška) - Pastelky / Když si tě, dívko,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Various: Písničky pro děti a rodiče (3x CD) - CD (3834477)

Nej písničky pro děti všech dob (2x CD) - CD (2742982)

Nej písničky pro děti všech dob (2x CD) - CD (2742982)
Detail

Hudební CD - Výběr nejznámějších a nejoblíbenějších hitů z českých pohádek, televizních seriálů a pořadů. Obsahuje pouze originální nahrávky z filmů jako Ať žijí duchové, S tebou mě baví svět, Páni kluci, Pan Tau, Arabela a další. Výběr nejznámějších a nejoblíbenějších hitů z českých pohádek, televizních seriálů, pořadů a také od těch nejoblíběnějších dětských hvězd! Obsahuje pouze originální nahrávky z filmů jako Ať žijí duchové, S tebou mě baví svět, Páni kluci, Pan Tau, Arabela a další a v podání originálních interpretů - Karel Gott, Dáda Patrasová, Helena Vondráčková, Maxim Turbulenc, Schnappi, Jiří Suchý, Petr Skoumal, Heidi a další. Obsah: CD1 Kdepak ty ptáčku hnízdo máš? - Karel Gott (Tři oříšky pro Popelku) Arabela (theme) - Filmový symfonický orchestr FISYO, ř. František Belfín (Arabela) Arabela - Darina Rolincová a Jana Nagyová Když se načančám - Heidi Janků (Co takhle svatba, princi) Nestůj a pojď - Václav Neckář (Páni kluci) Chytila jsem na pasece... (alza.cz)

Podobné produkty ako Nej písničky pro děti všech dob (2x CD) - CD (2742982)

Petr Skoumal: Když jde malý bobr spát - Písničky pro děti (CD)

Petr Skoumal: Když jde malý bobr spát - Písničky pro děti (CD)
Detail

Hudební skladatel a zároveň instrumentalista a zpěvák Petr Skoumal nashromáždil za svůj život už velkou řadu písniček, určených dětským posluchačům. Zhudebnil texty Jana Vodňanského, Pavla Šruta, Emanuela Frynty, Zdeňka Svěráka,... Hudební skladatel a zároveň instrumentalista a zpěvák Petr Skoumal nashromáždil za svůj život už velkou řadu písniček, určených dětským posluchačům. Zhudebnil texty Jana Vodňanského, Pavla Šruta, Emanuela Frynty, Zdeňka Svěráka, ale i své. Vzniklo tak několik souborů popěvků, zhudebnělých říkadel, básniček a humorných pohádkových písní, které postupně vycházely pod názvy Kdyby prase mělo křídla, Jak se loví gorila, Pečivo anebo Příběhy včelích medvídků. Výběr těch nejlepších písniček z uvedených kompletů vychází nyní, spolu s multimediálním bonusem, pod názvem jednoho ze Skoumalových a Vodňanského populárních popěvků - Když jde malý bobr spát. Tracklist: 1. Tygr 02:03 2. Kolik je na světě... (feat. Hana Horká) 03:04 3. Kdyby prase mělo křídla (If Pig's Could Fly) (feat. Oldřich Kaiser a Jiří Lábus) 01:33 4. 5 ježibab (feat. Jan Hartl a C&K Vocal) 01:21 5. Pan Šatra 02:11 6. Plž 01:19 7. Vrabčáci 01:05 8. Sloní (feat. Lubor Šonka, Jarka Krečmerová, Jan Hartl) 00:52 9. Bobr (Když jde malý bobr spát) (feat. C&K Vocal) 02:59 10. Krtek (feat. Jiří Cerha) 02:23 11. Na velbloudu 02:56 12. Myš domácí (feat. C&K Vocal) 02:59 13. Je tu les (feat. Luděk Čtvrtlík, Zuzana Hanzlová, Hana Horká) 01:37 14. Žabák a žížala 01:44 15. Jak se loví gorila (feat. Luděk Čtvrtlík) 00:58 16. Pejsek a zloděj 00:55 17. Pane Nováku (feat. Zuzana Hanzlová, Hana Horká) 03:37 18. Siesta 02:01 19. Píseň o moři (feat. Tomáš Rukavička) 02:43 20. Kobyla 01:50 21. Liška 02:29 22. Velryby (feat. Adéla Bubníková) 02:24 23. Kohouti 03:05 24. Chmúry (feat. Jaroslav Olin Nejezchleba) 01:40 25. Trychtýře 02:35 26. Pečivo 03:10 27. Otázky 02:20 Příběhy včelích medvídků - písničky 28. Tam, kde v noci jasně svítí světlušky (feat. Josef Dvořák a Pavel Zedníček) 00:32 29. Přátelé, chvátám, chvátám (feat. Josef Dvořák) 01:15 30. Na políčku v jetelíčku (feat. Josef Dvořák a Pavel Zedníček) 00:59 31. Slunce už vysouší loužičky (feat. Josef Dvořák) 01:08 Další příběhy včelích medvídků - písničky 32. Vážení, vážení, máme rádi sázení (feat. Josef Dvořák a Pavel Zedníček) 01:24 Nové příběhy a písničky včelích medvídků - písničky 33. Popěvek kuřátek (Pí pí pí, kde se tady spí) 02:03 34. Červíkův popěvek (Jídlo) (feat. Václav Vydra) 00:57 35. O radosti (feat. Kateřina Odarčenková) 01:15 (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Petr Skoumal: Když jde malý bobr spát - Písničky pro děti (CD)

Když jde malý bobr spát. Písničky pro děti - Emanuel Frynta - audiokniha

Když jde malý bobr spát. Písničky pro děti - Emanuel Frynta - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Hudební skladatel a zároveň instrumentalista a zpěvák Petr Skoumal nashromáždil za svůj život už velkou řadu písniček, určených dětským posluchačům. Zhudebnil texty Jana Vodňanského, Pavla Šruta, Emanuela Frynty, Zdeňka Svěráka, ale i své. Vzniklo tak několik souborů popěvků, zhudebnělých říkadel, básniček a humorných pohádkových písní, které postupně vycházely pod názvy Kdyby prase mělo křídla, Jak se loví gorila, Pečivo anebo Příběhy včelích medvídků. Výběr těch nejlepších písniček z uvedených kompletů vychází nyní, spolu s multimediálním bonusem, pod názvem jednoho ze Skoumalových a Vodňanského populárních popěvků - Když jde malý bobr spát. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Když jde malý bobr spát. Písničky pro děti - Emanuel Frynta - audiokniha

Hra Najdeš maminku pro nejmenší děti

Hra Najdeš maminku pro nejmenší děti
Detail

Hra Najdeš maminku? Edukační karty pro nejmenší 9 pevných karet.Edukační karty z pevného karonu, kdy k sobě děti přiřazují správnou dvojici zvířátek a jejich mláďátek, 18 dílků (9 kartiček + 9 koleček s výřezem pro snadnější úchop). (bambule.cz)

Podobné produkty ako Hra Najdeš maminku pro nejmenší děti

Hrátky pro nejmenší Kvízy pro dvouleté děti 1

Hrátky pro nejmenší Kvízy pro dvouleté děti 1
Detail

Vzdělávací knížky „Hrátky pro nejmenší“ (dvouleté a tříleté děti) jsou určeny zejména pro nejmladší čtenáře. Témata jsou čerpána ze světa přírody, rodinných vazeb, a opírají se o přirozený zájem dětí o okolní svět. Díky této sérii děti poznávají nářadí, učí se počítat, rozvíjejí logické myšlení, porovnávají velikosti a učí se orientovat v prostoru. Hrají si pomocí kvízů s nálepkami. Tato forma učení pomáhá rozvíjet jejich manuální schopnosti a umožňuje procvičit si poznávání barev. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Hrátky pro nejmenší Kvízy pro dvouleté děti 1

Hrátky pro nejmenší Kvízy pro dvouleté děti 2

Hrátky pro nejmenší Kvízy pro dvouleté děti 2
Detail

Vzdělávací knížky „Hrátky pro nejmenší“ (dvouleté a tříleté děti) jsou určeny zejména pro nejmladší čtenáře. Témata jsou čerpána ze světa přírody, rodinných vazeb, a opírají se o přirozený zájem dětí o okolní svět. Díky této sérii děti poznávají nářadí, učí se počítat, rozvíjejí logické myšlení, porovnávají velikosti a učí se orientovat v prostoru. Hrají si pomocí kvízů s nálepkami. Tato forma učení pomáhá rozvíjet jejich manuální schopnosti a umožňuje procvičit si poznávání barev. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Hrátky pro nejmenší Kvízy pro dvouleté děti 2

Hrátky pro nejmenší Kvízy pro tříleté děti 1

Hrátky pro nejmenší Kvízy pro tříleté děti 1
Detail

Vzdělávací knížky „Hrátky pro nejmenší“ (dvouleté a tříleté děti) jsou určeny zejména pro nejmladší čtenáře. Témata jsou čerpána ze světa přírody, rodinných vazeb, a opírají se o přirozený zájem dětí o okolní svět. Díky této sérii děti poznávají nářadí, učí se počítat, rozvíjejí logické myšlení, porovnávají velikosti a učí se orientovat v prostoru. Hrají si pomocí kvízů s nálepkami. Tato forma učení pomáhá rozvíjet jejich manuální schopnosti a umožňuje procvičit si poznávání barev. (patro.cz)

Podobné produkty ako Hrátky pro nejmenší Kvízy pro tříleté děti 1
Říkadla a písničky pro nejmenší dětičky, Zpěvníček pro nejmenší 1 / krásné a veselé písničky pro děti (s klavírním doprovodem) (BM075), Zpěvníček pro nejmenší 3 / krásné a veselé písničky pro děti (s klavírním doprovodem) (BM077), Zpěvníček pro nejmenší 2 / krásné a veselé písničky pro děti (s klavírním doprovodem) (BM076), Pohádky pro nejmenší, České pohádky pro nejmenší (), Říkadla a písničky pro nejmenší (978-80-253-2445-5), Říkadla a písničky pro nejmenší (978-80-253-5561-9), Various: Nejhezčí písničky pro nejmenší dětičky - CD (0679522), Kampak běžíš, ježku. Písničky pro děti, Sluníííííčkóóó. Pohádky o sluníčku pro nejmenší (), Pohádky pro neposlušné děti, Various: Písničky pro děti a rodiče (3x CD) - CD (3834477), Pohádky pro neposlušné děti - Komplet, Národní pohádky pro malé děti (), Když jde malý bobr spát. Písničky pro děti, Vařila myšička kašičku ...a další pohádky. Pásmo veršů, říkadel a her pro nejmenší, O kozlíčkovi Kryšpínovi a neposlušné koze Róze a 2 další pohádky pro nejmenší, Kolotoč a Copánek upletený z povídání, říkanek, písniček a hádanek pro nejmenší děti (), Marie Rottrová vypravuje pohádky Františka Nepila a zpívá své písničky, Barvy a tvary pro nejmenší: Sešit aktivit pro děti od 3 let (8595593818764), KuliFerdíček První kreslení pro nejmenší děti: Pracovní sešit pro nejmenší děti od 2 do 4 lel (978-80-7496-473-2), Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče: 2 CD (099925640224), Nej písničky pro děti všech dob (2x CD) - CD (2742982), Sčítání pro nejmenší: Sešit aktivit pro děti od 3 let (8595593818757), Kouzelné a moderní pohádky pro zvědavé děti (978-80-7354-106-4), Pohádky pro dědečka a další velké děti (978-80-7211-545-7), Logické myšlení pro nejmenší: Sešit aktivit pro děti od 3 let (8595593818788)