Pohádková vesnička: pobyt na Vysočině pro celou rodinu s polopenzí a bazénem

Plážový ručník pro celou rodinu

Plážový ručník pro celou rodinu

Ručník pro celou Vaši rodinu, který je spravedlivě rozdělen. Pro Vaše dítě samozřejmě nejvíce prostoru.Je označen anglickými názvy: her side (její strana), baby (dítě), his side (jeho strana). Zamilujete se do něj všichni. Je velice příjemný na dotekIdeální pro rozložení na pláži nebo pro piknik. Technické údaje: materiál: froté (100% polyester) rozměr: 150 x 150 cm vyrobeno v EU praní na 30 stupňu Celsia Obsah balení: 1 x ručník pro celou rodinu 1 x praktický obal s rukojetí - snadno se ukládá (kokiskashop.cz)

Luštěninová kuchařka se spoustou zeleniny pro celou rodinu Petr Klíma

Luštěninová kuchařka se spoustou zeleniny pro celou rodinu Petr Klíma

Kuchařka od šéfkuchaře dejvické restaurace Country Life: Český veganský šéfkuchař Petr Klíma spojuje zkušenosti ze světové gastronomie s denní praxí v restauraci i v domácí kuchyni. Využívá originální postupy a sezonní suroviny. Spolu se škálou luštěnin hraje v jeho receptech velkou roli také čerstvá lokální zelenina z farmářských trhů. Všechny recepty navíc nejen sestavil, ale i sám nafotil – Luštěninová kuchařka je tak do posledního klíčku jeho autorským počinem. Petr Klíma je také autor úspěšné knihy Zeleninová kuchařka – z farmy přímo na váš stůl a píše blog www.greenwayfood.cz. Luštěniny jsou kvalitním rostlinným zdrojem bílkovin, nezbytných pro zdravý jídelníček. Jak je ale kreativně zařadit do domácího vaření? Jak je správně připravovat, klíčit a skladovat? Co všechno se z nich dá… (countrylife.cz)

Psychosomatická cvičení: Cviky pro celou rodinu (80-7336-072-1)

Psychosomatická cvičení: Cviky pro celou rodinu (80-7336-072-1)

Kniha - autor Dana Rusková, 184 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Dnes ještě stále platí, že když cvičení nepřináší bolest, není to „ono“. Bolest je ukazatelem námahy a námaha je cena za zdraví. Bolest je však většinou energie vynaložená špatným směrem, a proto není divu, že většina prvotních nadšenců do „zdravého pohybu“ své úsilí po čase vzdá. Tato knížka je o správném přístupu ke cvičení a její autorka je k tomu obzvláště kvalifikovaná: na jedné straně diplomovaná učitelka tance a na druhé praktická psychoanalytička, jíž se daří harmonicky spojovat tělesno s duševnem. Takové cvičení, v němž se přirozeně pojí aktivní fyzický pohyb s tvořivou psychickou činností, je stává pramenem nenucené krásy, radosti a zdraví. Všechny cviky a sestavy, které vám publikace přináší v… (alza.cz)

Bitevní kniha Pro celou rodinu!: Stránky plné her (978-80-7549-854-0)

Bitevní kniha Pro celou rodinu!: Stránky plné her (978-80-7549-854-0)

Kniha - autor Marguerite S., 112 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Naprosto originální knížka plná herních bitev, které se dají svádět ve dvou, ve třech, klidně i ve čtyřech. Týmy se utkají na dvou stránkách vedle sebe, proti sobě nebo s jednou stránkou mezi sebou jako stěnou. Čeká je jedna napínavější hra za druhou – hledání rozdílů, labyrinty, spojovačky, lodě, nebo něco úplně nového – kdo vyhraje? Tvůj tým, nebo tým soupeře? (alza.cz)

Příručka první pomoci: Pro celou rodinu (978-80-204-3396-1)

Příručka první pomoci: Pro celou rodinu (978-80-204-3396-1)

Kniha – autor Eva Bernatová, 128 stran, česky, pevná s přebalem matná Praktická knížka do domácnosti i na cesty pro celou rodinu. Krok za krokem, přehledně, stručně a systematicky s pomocí názorných ilustrací uvádí laiky do situací, v nichž se mohou nečekaně ocitnout oni nebo lidé z jejich okolí a které budou vyžadovat, aby uměli poskytnout první pomoc. Knížka představuje základní postupy a nejdůležitější kroky jak v případech, kdy je bezprostředně ohrožen lidský život, tak i při méně nebezpečných zraněních, kdy včasný a správný zásah může předejít mnoha pozdějším komplikacím. Poradí, kdy se má nejprve zavolat záchranka a co je třeba udělat do chvíle, než přijede, kdy se můžeme záchrany života nejprve ujmout sami, kdy můžeme postiženého dopravit k lékaři a kdy je bezpečnější svěřit jeho… (alza.cz)

Rébusy a hlavolamy pro celou rodinu (978-80-253-2106-5)

Rébusy a hlavolamy pro celou rodinu (978-80-253-2106-5)

Kniha – 304 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Velká kniha rébusů, hlavolamů a testů pro luštitele začátečníky i pokročilé, bez rozdílu věku! • sirkové, deskové a dominové hlavolamy • rébusy na téma zvířata • znalostní testy pro celou rodinu • klíč řešení ke všem úlohám Chytrá zábava na víkend, dovolenou nebo posezení s přáteli. (alza.cz)

Lidské tělo: Průvodce pro celou rodinu (978-80-7451-277-3)

Lidské tělo: Průvodce pro celou rodinu (978-80-7451-277-3)

Kniha – 256 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Jedinečný pohled na lidské tělo v širokém záběru vzájemných souvislostí. Kromě popisu anatomie kniha seznamuje čtenáře s pravěkými předky člověka i s vývojem lidského plodu, těhotenstvím a porodem. Věnuje pozornost genetice, modernímu výzkumu DNA, běžným nemocem a převratným metodám jejich léčby. Srozumitelné, odborně spolehlivé texty doplňují úžasné ilustrace. Odhalte tajemství, která skrývá vaše tělo. (alza.cz)

Bione Cosmetics Pleťový krém pro celou rodinu Arganový olej + Karité…

Bione Cosmetics Pleťový krém pro celou rodinu Arganový olej + Karité 260 ml

Pleťový krém pro celou rodinu Arganový olej + Karité - univerzální pleťový krém - pro všechny typy pleti - chrání pleť - vyživuje ji - zvláčňuje - regeneruje pleť - omlazuje ji Použití: Naneste na čistou pokožku obličeje, krku a dekoltu a nechte vstřebat. (prodejparfemu.cz)

Kineziologie Kineziologická cvičení pro celou rodinu: Nová metoda…

Kineziologie Kineziologická cvičení pro celou rodinu: Nová metoda získávání energie (80-86179-08-7)

Kniha – autor Kim da Silva, 188 stran, česky, pevná bez přebalu matná Chcete ráno lépe vstávat? Jasněji myslet? Více rozumět sobě i druhým? Znovu se cítit zdravě a spokojeně? Tato knížka je cele o POHYBU: prostřednictvím jejích návodů se můžete naučit „zapínat“ pro kteroukoli činnost, o níž jste se domnívali, že ji nedokážete zvládnout. Pohyb je nejzákladnějším životním projevem, ale také fyziologickou a energetickou hygienou. Kineziologické cvičení je jedinečné v tom, že podporuje autonomní pohybový smysl, který se projevuje formou tzv. sebeléčebného reflexu. Fyziologická výměna v organizmu jeho působením funguje podstatně lépe, za což se vám tělo odvděčí nečekanou vitalitou. Přitom se naučíte pouze to, co jste už dávno zapomněli – předpokladem je pouze překonat nechuť k přirozenému… (alza.cz)

Máme to rádi zdravě: Hodně dobré recepty pro celou rodinu (978-80-270…

Máme to rádi zdravě: Hodně dobré recepty pro celou rodinu (978-80-270-4533-4)

Kniha - Nové originální a zdravé recepty Břicháče Toma do vaší kuchyně. Jednoduchá, zdravá, a přesto výborná jídla, na kterých si pochutná celá rodina. - autor Tomáš Kosačík & Lucie Strachotová, Spoustu nových originálních receptů do vaší kuchyně. Jednoduchá, zdravá, a přesto výborná jídla, na kterých si pochutná celá rodina. Nová kniha Břicháče Toma Máme to rádi zdravě vám opět přináší spoustu nových originálních receptů do vaší kuchyně. Jednoduchá, zdravá, a přesto výborná jídla, na kterých si pochutná celá rodina. A hlavně, tento způsob vaření vás začne bavit!Celá kniha je přehledně rozdělena do 7 kapitol. Najdete v ní vše od snídaní, přes svačiny, polévky, obědy, večeře až po zdravé mlsání.Co pro vás Břicháč Tom připravil:- pečlivě vybrané nové recepty z kuchyně Břicháče… (alza.cz)

100 nejlepších těstovinových pokrmů: 100 snadných receptů pro celou…

100 nejlepších těstovinových pokrmů: 100 snadných receptů pro celou rodinu na každý den (978-80-7263-746-1)

Kniha – autor Annabel Karmel, 152 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Těstoviny pro celou rodinu V této knize najdete soubor 100 nejlepších těstovinových receptů od Annabel Karmel, zařazeny jsou oddíly věnované těstovinám pro kojence (je to skvělý způsob, jak dítě seznámit s pevnou stravou), batolata (z těstovin lze připravit fantastickou „záložní“ večeři), starší děti i celou rodinu. Annabel Karmel si poradí i s vybíravými jedlíky V knize 100 nejlepších těstovinových pokrmů také najdete tipy, jak připravit jídlo tak, aby si na něm pochutnalo i vybíravé dítě, což vám usnadní život. Srozumitelné a přehledné zpracování receptů Barevné fotografie, snadné návody, jasné značení doby vaření a přípravy a symboly, které se v celé knize vyskytují, pomáhají rozlišit, jaké recepty jsou pro… (alza.cz)

Zdravá výživa pro celou rodinu: Kuchařka dnešní doby (978-80-247-5582…

Zdravá výživa pro celou rodinu: Kuchařka dnešní doby (978-80-247-5582-3)

Kniha – autor Martina Kasalová, 240 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Kuchařka Zdravá výživa pro celou rodinu je nepřehlédnutelnou výjimkou v rozbouřeném moři informací týkajících se způsobu stravování. Sto osmdesát rozmanitých receptů splňuje současně kritéria pro makrobiotickou, bezlepkovou a diabetickou stravu, inspiraci zde najdou i ti, kdo trpí alergií na bílkoviny kravského mléka. Jednotlivé recepty jsou připraveny tak, aby jejich základy byly použitelné také pro děti od kojeneckého věku. Knihu si zamilujete pro její přehlednost, jednoduchost a jasný otisk autorčiných osobních zkušeností. Najdete v ní recepty na ranní zeleninové polévky, ranní kaše, polední polévky a hlavní jídla a také obecné zásady vaření jednotlivých složek potravy, respektované západní vědou a zároveň… (alza.cz)

Praktická homeopatie: Cesta ke zdraví, rádce pro celou rodinu (80…

Praktická homeopatie: Cesta ke zdraví, rádce pro celou rodinu (80-7281-185-1)

Kniha – autor Jiří Janča, 172 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Cesta ke zdraví, rádce pro celou rodinu, to je podtitul nového doplněného vydání knihy z autorovy v evropském kontextu ojedinělé řady, přibližující obor alternativní medicíny, jenž se u nás stal v posledních letech velmi populárním. Jiří Janča se věnuje homeopatii desítky let. Za tu dobu vyvinul řadu vlastních prostředků a postupů, které v knize nabízí, včetně přípravy homeopatických prostředků, vysvětlením jejich působení a dávkování. Důležitou součástí této publikace je přehled samopomoci v homeopatii. (alza.cz)

Výlety po Česku Omalovánky pro celou rodinu: 44 turistických cílů pro…

Výlety po Česku Omalovánky pro celou rodinu: 44 turistických cílů pro vaše pastelky (8594155757756)

Kniha – 32 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Vydejte se s námi na nejkrásnější místa České republiky a vybarvěte si je podle své fantazie. Navštívíte Lednici, Pražský hrad, Pravčickou bránu, Pálavu, Lipno a mnoho dalších hradů, zámků, přírodních monumentů či věhlasných měst. Při vybarvování si úžasně odpočinete a zklidníte své myšlení, odplavíte pryč starosti a stres. A kdo ví, možná vás naše omalovánky inspirují natolik, že se na některá místa vypravíte a poznáte jejich krásu na vlastní oči! (alza.cz)

Cvičení na míči pro celou rodinu + DVD: Zdravé cviky (978-80-251-3173…

Cvičení na míči pro celou rodinu + DVD: Zdravé cviky (978-80-251-3173-2)

Kniha – autor Hana Janošková; Marta Muchová, 120 stran, česky, Kniha plná zábavného a zdravého cvičení na míči pro celou rodinu, navíc 50minutové DVD cviků z této knihy! V knize naleznete: •Hravé cviky maminek s kojenci, batolaty a předškoláky, zajišťující zdravý psychomotorický vývoj. •Zábavné cvičení pro školáky, které jim nenásilnou formou přinese tolik potřebný pohyb a podpoří rozvoj koordinace, síly a dynamiky. •Posilovací a zdravé cvičení na míči pro oba rodiče, rozšířené o cvičení s gumovými pásy, činkami a overbaly. Cviky určené dětem autorky doplnily informa­cemi o vývoji v daném věkovém období a o doporučené druhy pohybu. PaedDr. Hana Janošková i PaedDr. Marta Muchová se kromě dalších sportovních aktivit specializují na cvičení na velkém míči, jsou spoluautorkami několika… (alza.cz)

TOPP Módní čepice: Vlastnoručně pletené čepice pro celou rodinu (978…

TOPP Módní čepice: Vlastnoručně pletené čepice pro celou rodinu (978-80-88036-04-3)

Kniha – autor Frauke Kiedaisch; Tanja Steinbach, 32 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Čepice jsou módními doplňky, které vytvoří každému stylu tu patřičnou třešničku na dortu. Jako měkoučká pokrývka hlavy darují teplo a pocit bezpečí a ve veselých tvarech a barvách zaručují stále dobrou náladu. V této knize si svůj model vybere zaručeně každý. (alza.cz)

Máma mele vločky: Recepty bez lepku a masa pro celou rodinu (978-80…

Máma mele vločky: Recepty bez lepku a masa pro celou rodinu (978-80-906434-5-1)

Kniha – autor Martina Alinče Dvořáková, 224 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Přejít na bezlepkovou dietu je pro většinu lidí krokem zcela nedobrovolným a často také nahánějícím strach. I autorce Martině se najednou otevřely dveře do neznáma, když se příznaky nesnášenlivosti lepku projevily u jejího muže Honzy. Postavila se však výzvě čelem. Po dlouhé sérii experimentů jí začaly pod rukama vznikat obstojné, ještě obstojnější i vyloženě výborné výsledky. Objevila úžasné suroviny, které jsou v Čechách běžně dostupné, ale v rodinných spížích často chybějí – amarant, pohanku, čirok, tapioku, kukuřici, jáhly a řadu dalších rozmanitých plodin, díky nimž je kuchyně bez lepku mnohem bohatší než konvenční pšeničná a člověk si ji může opravdu užít. Ať už je alergik, nebo ne.   Každá z… (alza.cz)

Kdy už tam budem?: Hry na dlouhé cesty pro celou rodinu (978-80-7391…

Kdy už tam budem?: Hry na dlouhé cesty pro celou rodinu (978-80-7391-999-3)

Kniha – autor Austin Jenny, 160 stran, česky, polotuhá flexo Zábava pro celou rodinu! Tradiční cestovní hry v moderním pojetí pro malé i velké. Spousta hodin legrace! Cesty autem už se nikdy nebudou zdát dlouhé! Hry, hádanky, zpívání, kvízy. Včetně variant pro zjednodušení nebo ztížení hry. Stačí si jen vybrat… (alza.cz)

Radost ze zdravých dětí + DVD: Preventivní i léčebná strava pro celou…

Radost ze zdravých dětí + DVD: Preventivní i léčebná strava pro celou rodinu (978-80-7263-835-2)

Kniha – autor Vladimíra Strnadelová; Jan Zerzán, 456 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Jedinečná kniha, která respektuje přírodní zákonitosti a jejich vliv na stravu a výchovu dětí je určena všem, kteří si přejí dát svým dětem to nejlepší a využívat při tom zákonů přírody. Recepty pro každý den či roční dobu Inspiraci v této knize nenaleznou pouze rodiče. Může být bohatým zdrojem poznatků pro každého, kdo se zajímá o to, jaký vliv má příroda na náš jídelníček, na náš zdravotní stav a celkovou pohodu. Nechybí v ní spousta receptů a správné způsoby zpracování potravin, které zohledňují nejen věk dítěte, ale i ostatní jevy ovlivňující náš zdravotní stav, např. roční období, denní doba či nemoci. Ne jen kuchařka, ale i kniha o zdraví Knížka Radost ze zdravých dětí obsahuje… (alza.cz)

Jíme zdravě s Fitrecepty: 120 zdravých a chutných receptů pro celou…

Jíme zdravě s Fitrecepty: 120 zdravých a chutných receptů pro celou rodinu (978-80-906763-0-5)

Kniha – 256 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Historicky první tištěná kuchařka, kterou jsme se rozhodli vydat pro naše fanoušky. Najdete v ní 120 originálních receptů, které jsme sami vymysleli, uvařili a také nafotili. Recepty v kuchařce jsou řazené do kategorií podle druhu jídla. Snídaně, polévky, pomazánky a tak dále. U každého najdete kromě jednoduchého postupu také nutriční hodnoty a tipy, čím jídlo ozvláštnit. Většinu surovin seženete v běžných supermarketech a obchodech, pro některé se musíte vypravit do zdravé výživy nebo si je objednat ve specializovaném e-shopu. Všechny recepty jsme připravovali v průměrných kuchyních s běžným vybavením. A když jsme to zvládli my, zvládnete to taky. Knížka potěší jak úplné začátečníky, kteří s vařením teprve začínají a potřebují… (alza.cz)

Lovy na Vysočině (978-80-7268-985-9)

Lovy na Vysočině (978-80-7268-985-9)

Kniha – autor Josef Novák, 298 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Kniha Lovy na Vysočině vznikala postupně z velké řady zápisků autora, které si vede už od prvních svých vycházek se zbraní do přírody. Podkladem mu jsou proto zcela skutečné události, které se týkají ve většině případů lovů tak, jak je sám zažil, nebo slyšel vyprávět svými zelenými kamarády. Autor pochází ze samého středu Vysočiny - Horácka, kde si příroda uchovala do jisté míry stále svoji krásu a tajná zákoutí. (alza.cz)

Tomáš Juren Toleranční doba na Vysočině a hudba srdce (978-80-7323…

Tomáš Juren Toleranční doba na Vysočině a hudba srdce (978-80-7323-177-4)

Kniha – autor Sixtus Bolom, 228 stran, česky, pevná bez přebalu matná Tomáš Juren je neprávem zapomenutý kantor, písmák, kazatel, skladatel a výtvarník žijící v době nástupu lidového protestantismu a náboženského probuzení. Od jeho doby nás dělí propast dvou staletí, obtížnost a syrovost života v krajině Vysočiny 18. století si dnes dokáže jen málokdo představit. I z tohoto důvodu se čtenář musí obdivovat muži, který svůj život chápal jako trnitou cestu provázenou "průbami", které byť sebetěžší, mají nepochybně hlubší smysl, a proto je musí podstoupit a obstát se ctí. Kniha je doprovázena množstvím dokumentů a barevnou fotografickou přílohou. (alza.cz)

Nadané dítě ve škole: Náměty do výuky pro celou třídu (978-80-262…

Nadané dítě ve škole: Náměty do výuky pro celou třídu (978-80-262-1248-5)

Kniha – autor Jana Cihelková, 128 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Co je nadání? Jak poznat nadané dítě? Je nadání výhoda, nebo spíše handicap? Co nadané děti ve výuce potřebují a jak jim to poskytnout? Metodika v knize Nadané dítě ve škole odpovídá na tyto otázky stručně, přehledně se zaměřením na praxi. Nabízí učitelům návod, jak nadané dítě rozpoznat, protože to nemusí být vždy úplně jednoduché, a jak s ním ve výuce pracovat. Rodičům nadaných dětí se může stát vodítkem při výběru školy. V knize najdete návrhy systémových strategií k zajištění adekvátního přístupu k nadaným dětem, které škola může začlenit do svého vzdělávacího programu, a také zásobník v praxi ověřených aktivizujících učebních metod upravených pro potřeby nadaných žáků, který je určený jednotlivým učitelům… (alza.cz)

Pivní pobyt na Zámku Svijany

Pivní pobyt na Zámku Svijany

Netradiční dárek pro muže i ženu nebo pár. Program V rámci tohoto speciálního balíčku je pro něj připraveno: - ubytování v zámeckém pokoji na jednu noc pro dvě osoby (aby se vyspali do růžova), - snídaně (aby se pořádně najedli), - 1x dobrodružná zámecká hra Arcana (aby se pobavili), - 1x soukromá prohlídka pivovaru Svijany (aby se pobavili ještě víc), - pivo a preclíky na přivítanou (aby se tu cítili jako doma). Prostě skvěle strávené dva dny na zámku. (adrop.cz)

Léčivé rostliny: Nejlepší využití pro zdraví celé rodiny (978-80-247…

Léčivé rostliny: Nejlepší využití pro zdraví celé rodiny (978-80-247-5155-9)

Kniha – autor Melanie Wenzel, 240 stran, česky, brožovaná bez přebalu matná Stále více lidí věří v sílu léčivých rostlin a pro běžná onemocnění chce jejich účinky využít. V této knize najdete více než 60 návodů - popsaných a nafocených krok za krokem - k domácí výrobě kapek, sirupů, čajů, krémů, koupelové soli, ochuceného medu a dalších léčivých přípravků. V další části knihy je přehled léčivých rostlin a koření s barevnými fotografiemi. Podle této knihy můžete vyrobit léčivé přípravky pro celou rodinu - od dětí až po generaci nad 50 let. Využijte léčebnou sílu rostlin pro pomoc celé vaší rodině. (alza.cz)

Babička vzpomíná: Babiččiny zápisky celé rodině na památku (978-80…

Babička vzpomíná: Babiččiny zápisky celé rodině na památku (978-80-204-4362-5)

Kniha – 128 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Tato nádherná kniha je skvělým dárkem nejen pro babičku, ale i pro její děti a vnoučata. Díky pečlivě vybraným otázkám si vaše babička vybaví ty nejkrásnější a nejdůležitější okamžiky svého života, zapátrá v paměti po vzpomínkách na dětství, rodinu, manželství, přátelství i úspěchy, a zmapuje tak svůj život od narození až po současnost. Vyplňování této knihy, ať už vlastnoručně, nebo za vaší pomoci, se pro ni stane vítanou zábavou. Své vyprávění může doplnit i řadou fotografií. V dnešní hektické době někdy na to nejdůležitější – na skutečný život a naše nejbližší – zapomínáme. Babička vzpomíná vám je připomene, a stane se tak cenným pokladem pro celou rodinu. (alza.cz)

Vesničko má středisková

Vesničko má středisková

V téhle vesničce se můžete setkat se svérázným a okouzlujícím doktorem Skružným, řidičem družstevního náklaďáku Pávkem a jeho závozníkem, mentálně zaostalým Otíkem, ke kterému se Pávek chová s jako k vlastnímu, i když mu Otík ve své prostotě připravuje jeden malér za druhým, žárlivým hrubiánem Turkem, jeho ženou Janou a jejím milencem, zootechnikem Kašparem, akademickým malířem Rybou a řadou dalších svérázných postaviček obývajících střediskovou obec Křečovice. Jejich osudy se proplétají v řadě komických i poněkud hořkých epizod obalujících hlavní motiv Pávka, který sice po řadě nehod odmítne jezdit s mentálně zaostalým Otíkem, ale pak přece jen nedokáže stát stranou, když pražák Rumlena, který tu má chalupu, zosnuje plán jak se zbavit Otíka Rákosníka, neboť ředitel podniku v němž Rumlena… (velkykosik.cz)

Votivní svícen Zimní vesnička

Votivní svícen Zimní vesnička

Malé skleněné svícny jsou neuvěřitelně barevné a nabízejí krásné motivy ze života kolem nás. Ale pozor, až si pořídíte jeden, budete chtít všechny. Vypadají totiž skvěle, když skombinujete více motivů. Ale budou i výborným dárkem. (velkykosik.cz)

Magnet 3Pagen Zaječí vesnička

Magnet 3Pagen Zaječí vesnička

V keramickém domečku svítí čajová svíčka a 5 zajíčků má napilno. Pečlivě malované, nazdobené, dodané... Nádherná dekorace pro velikonoční stůl, parapet nebo příborník. (magnet-3pagen.cz)

Votivní svícen Vesnička, modrý

Votivní svícen Vesnička, modrý

Malé skleněné svícny jsou neuvěřitelně barevné a nabízejí krásné motivy ze života kolem nás. Ale pozor, až si pořídíte jeden, budete chtít všechny. Vypadají totiž skvěle, když skombinujete více motivů. Ale budou i výborným dárkem. (velkykosik.cz)

Dřevěná oblouková dekorace Zimní vesnička

Dřevěná oblouková dekorace Zimní vesnička

Jako procházka zimní vesničkou… Oblouková dekorace se zimní krajinou je krásným společníkem pro čas adventu. Nechte se okouzlit a ponořte se do vánoční atmosféry zimní vesnice. Mezi útulnými, zasněženými domy vládne veselý ruch. Tato nádherná vánoční výzdoba připomíná tradiční oblouky Krušných hor. Tento oblouk „zimní krajina“ je stylovou světelnou dekorací, která krásně vyniká na okenním parapetu nebo polici. Je pečlivě zpracován ze dřeva ve vyřezávaném vzhledu. Oblouk z přírodního dřeva: s akcenty z tmavého dřeva, vyřezávaný vzhled se žíhanými konturami, motiv na přední a zadní straně pro plastický efekt, osvětleno uvnitř 10 teplými, bílými LED, provoz na baterie s ON/OFF (pro 3x AA baterie – není součástí balení). Rozměry: 45 x 28 x 5 cm. (velkykosik.cz)

Malovaný skleněný svícen Vánoční vesnička

Malovaný skleněný svícen Vánoční vesnička

Úžasné skleněné svícny s malovanými motivy jsou díky originálnímu zpracování a umělecké hodnotě hitem jak v Německu, tak i v dalších zemích. Hořící plamen svíčky rozzáří paletu barev a rozpohybuje tyto krásné malované obrázky. Svícny jsou dodávány v dárkové krabičce. Rozměry: Ø 11 cm (velkykosik.cz)

Souprava na pobyt set ORION

Souprava na pobyt set ORION

Souprava lahviček v uzavíratelném pouzdře, které využijete na vícedenní výlet, služební cestu, pro děti na tábor... Ze svých oblíbených kosmetických přípravků si vezmete jen potřebné množství a ušetříte místo v zavazadle. Tento cestovní set splňuje kritéria pro zavazadla do letadla (maximální objem: 100 ml, lahvičky i taška jsou z průhledného plastu). Hodí se pro převážení šampónů, krémů, gelů, voňavek a jiných hygienických pomůcek. Opakovaně uzavíratelné průhledné pouzdro obsahuje: 1 x lahvička se šroubovacím uzávěrem 100 ml (pr. 3,5 cm, v. 12 cm), 1x lahvička s dávkovačem ve víčku 90 ml (pr. 3,5 cm, v. 11 cm), 1x lahvička s pumpičkou 100 ml (pr. 3,5 cm, v. 15 cm), 1x lahvička s rozprašovačem 70 ml (pr. 3 cm, v. 13 cm),2x dózička s víčkem na závit 70 ml (pr. 5 cm, v. 4,8 cm),1x kryt na… (oriondomacipotreby.cz)

Dřevěná vyřezávaná vesnička

Dřevěná vyřezávaná vesnička

Dřevěná vyřezávaná vesnička, která si vás získá svou podmanivou atmosférou. Je osvícená zevnitř pomocí 10 světel. Na 2 baterie AA, nejsou dodávány. Měří cca 38x14x24v cm. (euronova-shop.cz)

Svícen Elegance Vesnička

Svícen Elegance Vesnička

Tento svícen, jak už sám název napovídá, je velice elegantní a vytváří slavnostní atmosféru. Vyroben je z dvouvrstvé keramiky s okouzlujícími průsvitnými motivy na tmavém pozadí. Jakmile zapálíte svíčku, světlo se rozzáří skrz otvory a vykouzlí hru světel. (velkykosik.cz)

Svítící polštářek Vesnička

Svítící polštářek Vesnička

Svítící polštářek s vánočním výjevem a všitými led žárovičkami. Dá se snadno svléknout a vyprat. Vnější látka je ze sametového polyesteru (300 g/m2). Na 2 baterie AA, nejsou dovávány. S vypínačem. Měří 45x45 cm. (euronova-shop.cz)

Vícedílné obrazy - Vesnička

Vícedílné obrazy - Vesnička

3 x 40 x 80 cm Třídílný ručně malovaný obrazový set s motivem domků pod horami. Krásný set laděn do modrých tónů. Obrazový set je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky. (nabytek-forliving.cz)

Vánoční vesnička s LED osvětlením

Vánoční vesnička s LED osvětlením

Zimní vesnička ze dřeva ve tvaru knihy. Nákladné 3D vyhotovení s láskyplnými noblesními a zdobnými detaily. Vnitřní LED osvětlení vykouzlí zasněženou zimní krajinu v jemném odlesku. Na baterie není nutná žádná zásuvka. Na 2 baterie AA 1,5V. S vypínačem. Rozměr ca (VxŠxH): 29x22x14 cm. (otto-cz)

Pobyt cudzincov: Judikatúra s komentárom súvisiacich ustanovení…

Pobyt cudzincov: Judikatúra s komentárom súvisiacich ustanovení zákona o pobyte cudzincov (978-80-8168-729-7)

Kniha – autor Elena Berthotyová, 244 stran, slovensky, brožovaná bez přebalu lesklá Roky 2015 a 2016 môžeme s pokojným svedomím označiť za roky utečencov. Nie na Slovensku, ale v ostatných častiach Európy. Rok 2016 však môžeme nazvať rokom zvýšeného záujmu cudzincov o niektorú z foriem pobytu na území Slovenskej republiky. Problematika pobytu cudzincov je bezpochyby veľmi aktuálnou oblasťou správneho práva. Po prvej publikácii, v ktorej sa autorka venovala zaisteniu cudzincov v judikatúre Najvyššieho súdu SR, Ústavného súdu SR, Európskeho súdu pre ľudské práva a Súdneho dvora Európskej únie, ale aj komentáru k súvisiacim ustanoveniam zákona o pobyte cudzincov, sa tentokrát autorka zamerala na problematiku pobytu cudzincov, ktorá je oblasťou veľmi dynamickou. Jej právna úprava prechádza… (alza.cz)

Jízda traktorem Vysočina

Jízda traktorem Vysočina

Program Nablýskaným sporťákům už dávno odzvonilo, teď je na čase naučit se řídit traktor! Po příjezdu do Vílance u Jihlavy probíhá instruktáž ohledně řízení a správné manipulace. A pak už nic nebrání naskočení do legendárního traktoru Zetor 12245! Za stroj se dá zapřáhnout i pluhovou radlici nebo traverzy, jak si novopečený traktorista bude přát. Co takhle si na závěr vyzkoušet adrenalinovou jízdu po offroadové dráze? Po celou dobu je k dispozici zkušený traktorista, který se vším ochotně poradí. Jízda v traktoru trvá 45 minut. Košili i sako tentokrát doporučujeme nechat doma a nazout spíše montérky a holínky! Cena zahrnuje: • zapůjčení traktoru Zetor 12245, • palivo, • služby instruktora, • údržbu stroje po uskutečnění zážitku. (adrop.cz)

Albi regionální kvíz vysočina

Albi regionální kvíz vysočina

ALBI Regionální kvízy VysočinaProzkoumejte svou oblíbenou oblast prostřednictvím 900 otázek ze 4 různých kategorií: historie, kultura, náš kraj a různé. Všechny kvízové hry mají jednoduchá pravidla a svižný průběh. Pokud nevíte, správnou odpověď z vašeho oblíbeného regionu si můžete tipnout, neboť máte na výběr z možností a, b, c.Poznejte jednotlivé regiony naší vlasti a nechte se inspirovat - hry jsou mj. plné zajímavých tipů, kam vyrazit!Věk: 12+ (fonetip.cz)

Střílení na lidi Vysočina

Střílení na lidi Vysočina

Program Každého účastníka kurzu čeká 7 velice intenzivních hodin výuky. Na praktických příkladech se naučí: - vždy trefit cíl - využívat všech možností zbraně (letmé míření, reset spouště atp.) - řešit závady na zbrani v průběhu stresující situace - kdy smí a nesmí použít zbraň - jak reaguje jeho tělo a hlavně mysl na přímé ohrožení - zkamení anebo mu adrenalin naopak zjitří mysl? - co udělat poté co zbraň použije To vše s jistotou, že ačkoli vystřelí do lidí, nikomu se nic nestane. Získá jistotu, že nikdy neublíží nikomu, komu nebude chtít. K tomu všemu získá slevu na nákup zbraně dle výběru a mezinárodně uznávaný certifikát o absolvování kurzu. Kurz je určen pro 1 osobu bez platného zbrojního průkazu. Měl by už ale alespoň někdy držet zbraň v ruce. (adrop.cz)

Čokoládová masáž Vysočina

Čokoládová masáž Vysočina

Netradiční dárek pro muže i ženu nebo pár. Program Masáž je velmi příjemnou relaxační metodou. Co takhle ale čokoládová masáž, která bude mít navíc blahodárný vliv na celé tělo? Díky antioxidantům, které jsou v čokoládě obsaženy, působí tato sladká pochutina proti stárnutí. Během čokoládové masáže se pleť zbaví vrásek, šupin a seschlé kůže. Zážitek zahrnuje zábal z čokolády, masáž horkou čokoládou a čokoládový peeling. Tohle bude velká pohóóóódička! (adrop.cz)

Let balónem Vysočina

Let balónem Vysočina

Let balónem je dokonalý zážitek. Program Několik hodin před plánovaným časem setkání vám bude potvrzeno konání letu s ohledem na aktuální předpověď počasí a upřesněn čas a místo setkání. S pilotem a posádkou balónu se setkáte na předem dohodnutém místě, kde budete seznámeni s průběhem letu. Příprava balónu k letu trvá 15 až 20 minut. Pilot zkontroluje celý balón a pozve pasažéry na palubu (do koše). Balón letí většinou v malých výškách od 150 do 300 metrů ale během letu vystoupá minimálně do 500 metrů nad zem, kde si můžete dosytosti vychutnat panoramata kolem vás. Balón letí po větru a teprve v poslední fázi letu pilot vybírá vhodné místo pro přistání. Po přistání a sbalení balónu následuje tradiční slavnostní křest prvoletců s přípitkem a obdržením křestní listiny s novým balonářským… (adrop.cz)

Skleněný svícen Oranžová vesnička, 11 cm

Skleněný svícen Oranžová vesnička, 11 cm

Skleněné svícny s množstvím zajímavých motivů pro každou příležitost. jsou dodány v dárkovém balení, a tak mohou být i výborným dárkem. Díky plamenu svíčky získáte dojem, že se obrázek pohybuje. (velkykosik.cz)

Hoverboard Vysočina

Hoverboard Vysočina

Program Během letu na hoverboardu se můžete vznášet až 5 metrů nad vodní hladinou. Vyzkoušíte si tak fascinující pocit levitace a podíváte se na svět z nové perspektivy. Pohyb na hoverboardu je snadný, stačí pouze udržet rovnováhu a pak už si jen budete užívat tento nový adrenalinový zážitek. Lekce provádí zkušení instruktoři. Celý program se skládá ze 2 částí. První část je věnována spíše teorerii, kde se dozvíte, jak se vypořádat s řízením a jak balancovat na desce hoverboard. Druhou částí je praxe, což je ta zábavnější část přímo na vodě. Bezpečnost je pro nás vším. Proto budeme krok za krokem navyšovat úroveň obtížnosti jednotlivých prvků. Nečekají vás žádné neočekávané skoky, vždy vše po dohodě. Zařízení je navrženo tak, aby vždy plavalo na hladině. Nicméně měli byste disponovat… (adrop.cz)

Flyboarding Vysočina

Flyboarding Vysočina

Program Hned na úvod zkušení insturktoři povypráví o teorii, jak se vypořádat s řízením a jak balancovat na flyboardu. Teorie by byla a teď huráááá na praxi! Ta už bude zábavnější! Není se ničeho bát, protože tohle zvládne každý a výška se uzpůsobí šikovnosti odvážlivce. Nejsou potřeba žádné zkušenosti z jiných sportů, stačí se zaměřit na dvě jednoduchá pravidla – nekrčit nohy a mírně se kolébat v kotnících. Celou dobu jsou k dispozici profi instruktoři, kteří vše ochotně vysvětlí a na celý zážitek dohlížejí. Bezpečí je na prvním místě a není se vůbec čeho obávat. Tak co, kdo zvládne vylétnout do výšky 9ti metrů? Co by měl hrdina před zážitkem vědět? Sezóna probíhá pouze od června do září a rezervaci je nutné udělat alespoň 3 týdny předem. Na místě bude zapůjčená potřebná výstroj, neopren… (adrop.cz)

Lukostřelba Vysočina

Lukostřelba Vysočina

Program Po celou dobu (zhruba 90 minut) mu bude k dispozici profesionální lektor, který ho naučí všechnu potřebnou techniku a to od správného postoje, úchopu luku a natahování tětivy, až po zamíření a střelu. Počet šípů je neomezený, takže se nemusí bát jakékoli rány, která nepůjde na střed terče. Za dobrého počasí se střílí venku, jinak uvnitř. Součástí je samozřejmě také zapůjčení kompletního sportovního vybavení. Tato varianta je určena pro jednoho střelce. Na konci pak každý střelec získá osvědčení o absolvování kurzu. (adrop.cz)

Ložní prádlo »zimní vesnička« my home

Ložní prádlo »zimní vesnička« my home

Ložní prádlo "zimní vesnička" značky my home v mazlivě měkké kvalitě biber ze 100% bavlny Cotton made in Africa. Lze prát na 60° C v pračce, vhodné do sušičky a opatřeno zipem. (otto-cz)

Extrémní jízda na čtyřkolce Vysočina

Extrémní jízda na čtyřkolce Vysočina

Program Co všechno umí 4x4 čtyřkolka? Ihned po příjezdu se společně s instruktorem vyplní protokol o zapůjčení tohoto monstra a pak už hurá na to! Pokud bude mít závodník zájem, může si zapůjčit speciální oblečení. No a pak už se jde na samotnou jízdu. Cesta bude plná průjezdů vodou, blátem a strmými kopci... Je taky možné, že čtyřkolka někde uvízne, ale i na to je řešení – naviják! Tahle jízda bude pořáááádný adrenalin! Balíček obsahuje: • zapůjčení kvalitní čtyřkolky s pohonem 4X4 (JourneyMan Gladiator RX510, X6, X5), • zapůjčení helmy, • palivo, • průvodce jedoucího na vlastní čtyřkolce, • údržbu stroje po uskutečnění zážitku. Co by měl dobrodruh vědět? Na místě je možnost zapůjčení zdarma ochranné přilby pro jezdce i spolujezdce. Poplatek za spolujezdce je 200 Kč/hodina. Dále je možné… (adrop.cz)

Extreme jízda v Jeepu Vysočina

Extreme jízda v Jeepu Vysočina

Program Po příjezdu na místo konání s návštěvníkem bude nejprve sepsán protokol o zapůjčení vozidla a hned poté následuje asi 10 minutová instruktáž, kdy zkušeným instruktor adrenalinového nadšence seznámí s ovládáním vozidla a chováním při jízdě. Po instruktáži se nasedá za volant Jeepu Grand Cherokee WG na zvýšeném podvozku Ironman 4x4 a 31 palcových terénních kolech. V roli navigátora bude instruktor, který vždy ochotně poradí. V offroadu chlapák stráví 50 minut, z toho zhruba 10 minut jízdou po silnici. Program tedy zahrnuje: • zapůjčení terénního Jeepu Grand Cherokee WG na zvýšeném podvozku Ironman 4x4 a 31 palcových terénních kolech, • instruktáž, • palivo, • instruktora, • údržbu auta po uskutečnění zážitku. Pojištění a odpovědnost Automobil je pojištěn pouze standardním povinným… (adrop.cz)

Pronájem motorové tříkolky Vysočina

Pronájem motorové tříkolky Vysočina

Program Vyzvedne si motorovou tříkolku Streamer a po krátké instruktáži se s ní může vydat pořádně si zařádit, kam jen bude chtít. Na tříkolku nepotřebuje žádné speciální oprávnění, kromě klasického řidičského průkazu skupiny B na osobní automobil a věk 21 let. Také nepotřebuje žádnou ochrannou přilbu a tak si vychutná pocit větru ve vlasech opravdu naplno (přilbu je možno v případě zájmu zapůjčit na místě za poplatek 100,- /den). Tříkolka je dvoumístná a na výlet se tedy můžete vydat i ve dvou. Šířka tohoto stroje je přibližně 1,8 metru a váží 760 kg, takže je velmi stabilní. Program zahrnuje: půjčení motorové tříkolky Streamer na celý den (8 hodin) krátká instruktáž Program nezahrnuje: pohonné hmoty (průměrná spotřeba je 5 - 6 litru/100 km) (adrop.cz)

Jízda ve formuli Vysočina

Jízda ve formuli Vysočina

Program Dva kilometry dlouhý okruh na betonové runway na letišti v obci Kámen bude vaše nové vysněné hřiště. Budete si moct vyzkoušet závratné zrychlení z nuly na 100 za 3,5 vteřiny a to s formulí Renault 2.0. Čeká na vás rychlé proškolení ovládání tohoto stroje, následně si obléknete ochranné pomůcky a poté už vyrazíte na 5 okruhů. Těšte se, protože tohle opravdu nebude klasická nedělní vyjížďka. Co by měl každý závodník vědět? Před samotnou jízdou každý účastník podepisuje čestné prohlášení, ve kterém stvrzuje, že byl poučen o bezpečnostních pravidlech a bere tak na sebe zodpovědnost za případné způsobené škody při neuposlechnutí pokynů instruktora. Termín je možné zrušit 5 dní před konáním, bez nároku na storno. V případě zrušení 4 - 2 dny předem se účtuje 30% storno a zrušení jeden… (adrop.cz)

Škola bezpečné jízdy Vysočina

Škola bezpečné jízdy Vysočina

Škola bezpečné jízdy nebo taky škola smyku. Program školy smyku Jedinečná příležitost pro piráta silnic pořádně dupnout na pedály a vyzkoušet si školu smyku na polygonu. Zatáčka, smyk, brzdáááá! Škola smyku je vedena zkušenými instruktory. Kurz je zaměřen jak na řidiče začátečníky, tak i pro řidiče běžnou praxí. Kurz trvá přibližně 4 hodiny. Skládá se z teoretické části a praktické jízdy po polygonu. Optimální je absolvovat školu bezpečné jízdy ve vlastním vozidle. Výcvik probíhá na speciálním kluzném povrchu a řidič si projde nácvikem modelových situací, které ho mohou potkat v běžném silničním provozu. Naučí se správně reagovat v krizových situacích, nacvičí si brzdění, přenášení váhy, přetáčivý, nedotáčivý smyk, vyhýbací manévr a další zapeklitosti. (adrop.cz)

Telčsko na čtyřkolce Vysočina

Telčsko na čtyřkolce Vysočina

Program Telčsko, jeden z nejkrásnějších krajů v naší zemi, si teď motorový nadšenec může prohlédnout z úplně jiné perspektivy – a to ze hřbetu jeho oblíbeného stroje, 4x4 čtyřkolky! Obdarovaného povede instruktor, ukáže mu všechna zajímavá místa po cestě. A že jich během skoro celodenního výletu bude požehnaně! V sedle kvalitní ATV čtyřkolky s pohonem 4x4 se nikdo rozhodně nenudí. Tak do sedel! Co by měl chlapák vědět? Na místě je možnost zapůjčení zdarma ochranné přilby pro jezdce i spolujezdce. Poplatek za spolujezdce sedíciho za vámi je 990 Kč/celý den (v ceně vstupy a oběd). Dále za poplatek: nepromokavý oděv 100 Kč, chránič páteře 50 Kč, kukla do helmy 50 Kč, rukavice 20 Kč, foto ze zážitku pořízené instruktorem behěm jízdy 100 Kč, video ze zážitku 250 Kč. Pojistění a odpovědnost… (adrop.cz)

Staň se bagristou Vysočina

Staň se bagristou Vysočina

Program Netradiční zážitek plný bagrování hlubokých jam. Tak to je přesně ono! Během zážitku nadšenec prozkoumá všechny páčky, nabere velké množství hlíny a bagrovat bude o sto šest. Po celou dobu je k dispozici zkušený bagrista, který poví, co k čemu slouží. A po instruktáži následuje 60 minut bagrování. Zážitek probíhá ve Vílanci u Jihlavy. Tak šup do kabiny a jde se na to! Co by měl bagrista vědět? Na místě je možné dokoupit pořízení video záznamu za 200,-Kč, nebo foto za 100,-Kč. (adrop.cz)

Vinařský pobyt v hotelu Wine Wellness Hotel Amande

Vinařský pobyt v hotelu Wine Wellness Hotel Amande

Netradiční dárek pro muže i ženu nebo pár. Program Zážitek jako stvořený pro všechny milovníky vína. Během třech dnů budete obklopeni vínem úplně ze všech stran. Sklenku kvalitního vína budete držet nejen v ruce, ale také na vás čeká vinná relaxační masáž. K dispozici máte i wine wellness, kde si můžete dostatečně odpočinout. Odpočinkový pobyt si dopřejete v Hustopečích společně ještě s jednou osobou. S kým asi pojedete? Program 2x ubytování pro 2 osoby ve Wine Wellness Hotel Amande, 2x snídaně formou rautu, 1x večerní pětichodová večeře snoubená s víny podávanou v den příjezdu, 1x návštěva vinařství s degustací vín u místního vinaře, 1x vinná relaxačná masáž 30 min (pro každého), volný přístup na wi-fi, parkování na hotelovém parkovišti. každý pobytový den do Saunového světa v hotelovém… (adrop.cz)

Mushing - jízda se psím spřežením Vysočina

Mushing - jízda se psím spřežením Vysočina

Program Denní světlo zaručí každému účastníkovi krásné výhledy do úchvatné krajiny, kterých bude během 60ti minutového dobrodružství jistě dost. Pochopit chování a mentalitu tažných psů, vyzkoušet si je obléknout do postrojů, dozvědět se něco o historii tohoto sportu a vyrazit na projížďku kouzelné přírody, to všechno se ukrývá v tomto nabitém zážitku. Vše probíhá pod vedením zkušeného mushera. Co by měl každý musher vědět? Základním vybavením je správné oblečení, které je vhodné k aktuálním povětrnostním podmínkám. Velmi důležitá je pokrývka hlavy a brýle, ať už sluneční nebo lyžařské. Pokud si účastník chce vzít do kapsy nějaké úplatky, doporučujeme piškoty. (adrop.cz)

Havajská masáž Vysočina

Havajská masáž Vysočina

Netradiční dárek pro muže i ženu nebo pár. Program Dokonalá relaxace, po které se člověk bude cítit jako znovuzrozený, tak to je přesně havajská masáž Lomi Lomi. V překladu Lomi Lomi znamená "laskavé ruce", které rozhodně jsou součástí tohoto zážitku. Aromaterapeutické oleje na zklidnění mysli či lávové kameny na uvolnění přepracovaného těla, to všechno čeká na požitkáře, který ulehne na pohodlné lůžko. Masáž probíhá v Třebíči a trvá 60 minut. Účinky masáže: • stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, • hluboce relaxuje a harmonizuje, • odstraňuje svalovou bolest, únavu a napětí, • uvolňuje kloubní spojení, • pomáhá detoxikaci organismu. (adrop.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít