Podestýlka TOFU original

TOFU zdravě bez cholesterolu: Sešity zdravé výživy, svazek 7 (80…

TOFU zdravě bez cholesterolu: Sešity zdravé výživy, svazek 7 (80-85936-36-4)

Kniha – autor Pavla Momčilová; Jaromír Kaloš, 62 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá (alza.cz)

DENIM Original

DENIM Original

Pánský sprchový gel (alza.cz)

STR8 Original

STR8 Original

Pánský sprchový gel (alza.cz)

PowerCube Original SmartHome

PowerCube Original SmartHome

Napájecí adaptér - chytrá zásuvka ovládána hlasem nebo pomocí aplikace. 4 zásuvky (250V, 16A, 3680W), dětská pojistka, uzemnění, ovládání pomocí aplikace Allocacoc Smart (dostupná pro Android i Apple iOS), kompatibilita s inteligentními reproduktory: Alexa, Google Assistant a Tmall Genie Cesta kolem světa může začít! Jedinečný cestovní adaptér, který využijete na cestách i doma! Efektivní pojetí cestovního adaptéru a rozbočovače s 2 USB porty v jednom. To je PowerCube ReWirableUSB + Travel Plugs!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!PowerCube Original SmartHome                                   Chytrá zásuvka ovládána hlasem nebo pomocí aplikace.Není vyplněn… (alza.cz)

PowerCube Original Remote

PowerCube Original Remote

Napájecí adaptér - 4 zásuvky, dětská pojistka, vypínač Cesta kolem světa může začít! Jedinečný cestovní adaptér, který využijete na cestách i doma! Efektivní pojetí cestovního adaptéru a rozbočovače s 2 USB porty v jednom. To je PowerCube ReWirableUSB + Travel Plugs!VypnutoVynechat z LightBoxuDodejte svému domovu či kanceláři elegantní a dálkově ovladatelný rozbočovač PowerCube Original Remote.PowerCube Original Remote je jedinečné řešení s dálkově ovladatelným prodlužovacím přívodem a možností… (alza.cz)

Uživatele, kteří hledají "Podestýlka TOFU original" se dívají také na:

"ariel original 6

PowerCube Original modrá

PowerCube Original modrá

Napájecí adaptér - 5 zásuvek, dětská pojistka Cesta kolem světa může začít! Jedinečný cestovní adaptér, který využijete na cestách i doma! Efektivní pojetí cestovního adaptéru a rozbočovače s 2 USB porty v jednom. To je PowerCube ReWirableUSB + Travel Plugs!Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením.VypnutoVynechat z LightBoxuDodejte svému domovu či kanceláři elegantní a funkční rozbočovač PowerCube Original. PowerCube Original je jedinečné řešení… (alza.cz)

PowerCube Original Monitor

PowerCube Original Monitor

Napájecí adaptér - pomocník do každé domácnosti, který přináší přehled o spotřebě elektrické energie v daném okamžiku, zásuvky (250V, 16A, 3680W), displej pro kontrolu spotřeby, který zároveň slouží jako ON/OFF vypínač Cesta kolem světa může začít! Jedinečný cestovní adaptér, který využijete na cestách i doma! Efektivní pojetí cestovního adaptéru a rozbočovače s 2 USB porty v jednom. To je PowerCube ReWirableUSB + Travel Plugs!PowerCube Original MonitorPřehled o spotřebě elektrické energie v daném okamžiku.Aktuální spotřebaAktuální elektrická spotřeba je zobrazena jako rychlost na tachometru v autě, letmým pohledem jednoduše zkontrolujete aktuální spotřebu vašich zařízení, která je zobrazována v Ampérech. ON/OFF vypínačDisplej slouží i jako ON/OFF vypínač,… (alza.cz)

REMOSKA R21F B/G ORIGINAL TEFLON (REMOSKA R21F B/G ORIGINAL TEFLON)

REMOSKA R21F B/G ORIGINAL TEFLON (REMOSKA R21F B/G ORIGINAL TEFLON)

Elektrický hrnec horní část víka vyrobena z nerezového plechu se zrcadlovou vrstvou, objem mísy ORIGINAL je 2l, příkon el. pečící mísy Remoska® ORIGINAL Teflon® je 400W Elektrický hrnec REMOSKA R22 GrandTeflon je moderní, velmi rychlý a zdravý způsob přípravy potravin, které si tak zachovají svou chuť, důležité vitamíny a další látky. Remoska je tradiční český výrobek, který se stal velice oblíbený u nás i v zahraničí. Remoska je vlastně malá elektrická mobilní trouba, kterou využijete v domácnosti, na chatě, na cestách i v automobilu při použití měniče. Elektrický hrnec REMOSKA R21 B/G Grand Teflon zaručuje velmi rychlý a zdravý způsob přípravy potravin. REMOSKA se skládá ze tří hlavních částí. Odnímatelné víko je vybaveno topnou spirálou o příkonu 400 W a je vyrobeno z… (alza.cz)

PowerCube Original šedá

PowerCube Original šedá

Napájecí adaptér - 5 zásuvek, dětská pojistka Cesta kolem světa může začít! Jedinečný cestovní adaptér, který využijete na cestách i doma! Efektivní pojetí cestovního adaptéru a rozbočovače s 2 USB porty v jednom. To je PowerCube ReWirableUSB + Travel Plugs!Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením.VypnutoVynechat z LightBoxuDodejte svému domovu či kanceláři elegantní a funkční rozbočovač PowerCube Original. PowerCube Original je jedinečné řešení nepřehledných… (alza.cz)

Bushmills Original, 1l

Bushmills Original, 1l

Irská whiskey Základem výroby Bushmills Original je trojnásobná destilace v měděných kotlích za použití toho nejlepšího irského ječmene a křišťálově průzračné vody.   Výrobce: Bushmills. (winehouse.cz)

Termoska Original Stormtrooper

Termoska Original Stormtrooper

Sága Star Wars zasáhla mnohé generace, pokud i vy patříte mezi fanoušky těchto filmů, máme pro vás skvělý a zejména praktický doplněk. Termoska Original Stormtrooper udrží studené nápoje déle studené a ty teplé vás zahřejí také o podstatně delší dobu. Díky praktickému sítku si budete moci vychutnat nápoj bez zbytečných zbytků sypaného čaje. Termoska Original Stormtrooper je perfektní dárek pro každého fanouška Star Wars, který bude jistě celý bez sebe, když spatří takový kousek mezi svými dary. BPA free Objem: 500 ml Udrží studené nápoje studené až 24 hodin a teplé nápoje až 12 hodin Nevhodné pro použití v mikrovlnné troubě nebo v myčce nádobí Mýt pouze ručně Ideální dárek pro fanoušky Star Wars Kurýr PPL – 85 KčZásilkovna - Výdejní mista – 70 Kč Dobírka (platba při dodání zboží… (suprovedarky.cz)

PowerCube Original + Switch

PowerCube Original + Switch

Napájecí adaptér - 4 zásuvky, on/off funkce, dětská pojistka Cesta kolem světa může začít! Jedinečný cestovní adaptér, který využijete na cestách i doma! Efektivní pojetí cestovního adaptéru a rozbočovače s 2 USB porty v jednom. To je PowerCube ReWirableUSB + Travel Plugs!Dodejte svému domovu či kanceláři elegantní a funkční rozbočovač PowerCube Original + switch. PowerCube Original + switch je jedinečné řešení nepřehledných prodlužovacích kabelů, pomocí jediného… (alza.cz)

Perplexus Original (778988058299)

Perplexus Original (778988058299)

Hlavolam , doporučený věk od 6 let, alespoň na 15 min hraní  Originální a zajímavá zábava nejen pro vaše děti? Ano! S jedinečným hlavolamem Perplexus Original se rozhodně nudit nebudete.Originální a zajímavá zábava nejen pro vaše děti? Ano! S jedinečným hlavolamem Perplexus Original se rozhodně nudit nebudete. Tato hračka otestuje vaši zručnost a rychlost formou 3D labyrintu. Navíc přirozeně podporuje rozvoj prostorového vnímání a jemné motoriky. Uvidíte, že dostat kuličku po vyznačených trasách k cíli bude s tímto trojrozměrným hlavolamem pořádná legrace. Oproti svému bratrovi Perplexus Rookie obsahuje tento labyrint zajímavější trasu pro kuličku - až 100 kontrolních bodů, kterými musíte kuličku provést.Proč zbožňovat tento hlavolam?jedinečná a vzrušující zábava pro rodinu a… (alza.cz)

PowerCube Original červená

PowerCube Original červená

Napájecí adaptér - 5 zásuvek, dětská pojistka Cesta kolem světa může začít! Jedinečný cestovní adaptér, který využijete na cestách i doma! Efektivní pojetí cestovního adaptéru a rozbočovače s 2 USB porty v jednom. To je PowerCube ReWirableUSB + Travel Plugs!Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením.VypnutoVynechat z LightBoxuDodejte svému domovu či kanceláři elegantní a funkční rozbočovač PowerCube Original. PowerCube Original je jedinečné řešení nepřehledných prodlužovacích… (alza.cz)

Láhev Original Stormtrooper

Láhev Original Stormtrooper

Patříte i vy mezi milovníky Hvězdných Válek? Máme pro vás skutečně exkluzivní kousek. Láhev Original Stormtrooper je nejen netradičním způsobem, jak skladovat váš oblíbený alkohol, ale perfektně poslouží i jako doplněk, který musí mít každý správný nadšenec těchto filmů a na své výjimečnosti neztratí ani po dopití jejího obsahu. Pokud plánujete s přáteli maratón před televizí, tento Stormtrooper je to, co na takové události nemůže chybět. Láhev Original Stormtrooper je originální a opravdu vybraný dárek pro fanoušky filmové ságy a jedinečných kousků do domácnosti. Objem: 750 ml Materiál: křemenové sklo Hmotnost: 950 g Barva: čirá Typ uzávěru: korek Nepoužívat v mikrovlnce nebo myčce nádobí Mýt pouze ručně Kurýr PPL – 85 KčZásilkovna - Výdejní mista – 70 Kč Dobírka (platba při… (suprovedarky.cz)

Placatka Original Stormtrooper

Placatka Original Stormtrooper

I když byly speciálně jednotky ze sci-fi světa vycvičeny k likvidaci nepřítele, nebojte se, zneškodnění obsahu této šikovné věcičky nechají na vás. Placatka Original Stormtrooper je jedinečným dárkem pro nadšence Star Wars a speciálně pro ty, kteří více sympatizovali se „záporákem“ z Galaktického impéria. Tento originální designový Stormtrooper nebude sice doprovázet Darth Vadera, ale bude skvělým společníkem pro svého nového majitele. Díky své velikosti se vejde i do kapsy bundy a žízeň už nebude mít šanci. V roce 1976 Andrew Ainsworth, výrobce rekvizit ve studiích Shepperton, vytvořil originální Stormtrooper helmy a brnění pro první film. Tyto výrobky jsou založeny na originálních odlitcích, které Andrew vyrobil, a podobají se tak původním filmovým rekvizitám. Nedělejte žádné… (suprovedarky.cz)

PowerCube Original zelená

PowerCube Original zelená

Napájecí adaptér - 5 zásuvek, dětská pojistka Cesta kolem světa může začít! Jedinečný cestovní adaptér, který využijete na cestách i doma! Efektivní pojetí cestovního adaptéru a rozbočovače s 2 USB porty v jednom. To je PowerCube ReWirableUSB + Travel Plugs!Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením.VypnutoVynechat z LightBoxuDodejte svému domovu či kanceláři elegantní a funkční rozbočovač PowerCube Original. PowerCube Original je jedinečné řešení nepřehledných prodlužovacích… (alza.cz)

Sklenice Original Stormtrooper

Sklenice Original Stormtrooper

I běžné doplňky do domácnosti, které používáme každý den mohou být originální, s nápadem a schopné vytvořit jakousi téma či styl celého interiéru. Pokud se neumíte nabažit filmů ze série Star Wars, sklenice Originál Stormtrooper je to pravé galaktické pro vás. Po naplnění sklenice tekutinou bude jasně viditelná hlava člena úderné pěchoty. Vychutnávejte si svůj oblíbený nápoj jako pravý fanoušek. V sérii se perfektně hodí na tematické večery a filmový maratón všech částí legendárních filmových skvostů. Sklenici Original Stormtrooper mile překvapí každého milovníka ságy Star Wars ať fandil straně dobra, či zla. Vyrobeno ze skla Objem: 150 ml Nesmí být používána v mikrovlnné troubě ani v myčce nádobí Mýt pouze ručně Kurýr PPL – 85 KčZásilkovna - Výdejní mista – 70 Kč Dobírka (platba… (suprovedarky.cz)

PowerCube Original USB zelená

PowerCube Original USB zelená

Napájecí adaptér - 4 zásuvky, dětská pojistka, 2x USB 5V celkem 2.1A pro nabíjení mobilních zařízení Dodejte svému domovu či kanceláři elegantní a funkční rozbočovač PowerCube Original USB včetně 2 USB portů. PowerCube Original USB je jedinečné řešení nepřehledných prodlužovacích kabelů. Atraktivní design a moderní křivky se stanou ozdobou vašeho domova či kanceláře. Moderní barevné sladění se hodí do každého interiéru.Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením.VypnutoVynechat z LightBoxuDodejte svému domovu… (alza.cz)

Lishinu Original černé (3830061190009)

Lishinu Original černé (3830061190009)

Vodítko pro psa - samonavíjecí hand-free pro psy do 30kg, 3m Samonavíjecí vodítko Lishinu Original v černém provedení je vybaveno automatickou brzdou, která pracuje podobně jako bezpečnostní pásy v autě. Barevná, reflexní nylonová šňůra je dlouhá 3 metry a v šeru dosahuje zvýšené viditelnosti. Maximální bezpečnost vodítka doplňuje jednoduchá prodloužená ovládací rukojeť, kterou pohotově použijete v situacích, kdy chcete psa udržet na velmi krátkou vzdálenost například na přechodu pro chodce nebo v davu. Vodítko Original, se zcela nově vyvinutým koženým pouzdrem značky Lishinu, přináší vysokou funkčnost, perfektní zpracování a moderní sportovní design. S funkcí Freehand máte obě ruce volné, ale nabízí se také možnost držet vodítko v ruce. Je vhodné pro mazlíčky do 30 kg a… (alza.cz)

Baileys Original, 17%, 0,7l

Baileys Original, 17%, 0,7l

Baileys je originální, první a stále nejprodávanější irský krémový likér. 80 % surovin použitých na výrobu, ale i balení Baileys pochází z Irska. Ta nejlepší smetana a mléko je dodáváno z přibližně 1500 místních farem a mlékáren a whisky je dodávána z irské destilerie té nejlepší pověsti. Výrobce: Bailey&Co.. (winehouse.cz)

Activity Original Legend (9001890731921)

Activity Original Legend (9001890731921)

Párty hra pro 3–16 hráčů, doporučený věk od 12 let Activity Original je dnes již velmi rozšířená společenská hra, která získala prestižní ocenění Hračka roku 2011. Absolutní vítězství si u poroty vysloužila svým zaměřením na rozvoj myšlení a představivosti zábavnou formou. Hra je plná různých úskalí, kdy hráči používají i neverbální komunikaci. Hru mohou hrát tři a více hráčů, takže je ideální kratochvílí pro rodinná odpoledne i večerní posezení s přáteli. Princip spočívá ve vysvětlování jednotlivých pojmů různé obtížnosti za pomocí několika zábavných disciplín - kreslení, slovního opisu nebo pantomimy. Vrhněte se do víru párty zábavy a zasmějte se s přáteli nebo rodinou.  Klíčové vlastnosti hry Activity OriginalZábavná, oceněními… (alza.cz)

PowerCube Original Remote black

PowerCube Original Remote black

Napájecí adaptér - 4 zásuvky, dětská pojistka, vypínač Cesta kolem světa může začít! Jedinečný cestovní adaptér, který využijete na cestách i doma! Efektivní pojetí cestovního adaptéru a rozbočovače s 2 USB porty v jednom. To je PowerCube ReWirableUSB + Travel Plugs!VypnutoVynechat z LightBoxuNení vyplněn Alternativní text k fotografii!Dodejte svému domovu či kanceláři elegantní a dálkově ovladatelný rozbočovač PowerCube Original Remote.PowerCube Original Remote je jedinečné řešení s dálkově… (alza.cz)

Baileys Original, 17%, 1l

Baileys Original, 17%, 1l

Baileys je originální, první a stále nejprodávanější irský krémový likér. 80 % surovin použitých na výrobu, ale i balení Baileys pochází z Irska. Ta nejlepší smetana a mléko je dodáváno z přibližně 1500 místních farem a mlékáren a whisky je dodávána z irské destilerie té nejlepší pověsti. Výrobce: Bailey&Co.. (winehouse.cz)

Magners Original Cider, 24x0,33l

Magners Original Cider, 24x0,33l

    Magners Original je přirodní, jemně perlivý a chutný jablečný nápoj z Irska. Nejen díky tomu je v Irsku spotřeba cideru na osobu nejvyšší na světě. Výrobce: Magners. (winehouse.cz)

Lishinu Original bílé (3830061190016)

Lishinu Original bílé (3830061190016)

Vodítko pro psa - samonavíjecí hand-free pro psy do 30kg, 3m Samonavíjecí vodítko Lishinu Original v bílém provedení je vybaveno automatickou brzdou, která pracuje podobně jako bezpečnostní pásy v autě. Barevná, reflexní nylonová šňůra je dlouhá 3 metry a v šeru dosahuje zvýšené viditelnosti. Maximální bezpečnost vodítka doplňuje jednoduchá prodloužená ovládací rukojeť, kterou pohotově použijete v situacích, kdy chcete psa udržet na velmi krátkou vzdálenost například na přechodu pro chodce nebo v davu. Vodítko Original, se zcela nově vyvinutým koženým pouzdrem značky Lishinu, přináší vysokou funkčnost, perfektní zpracování a moderní sportovní design. S funkcí Freehand máte obě ruce volné, ale nabízí se také možnost držet vodítko v ruce. Je vhodné pro mazlíčky do 30 kg a váží… (alza.cz)

AltFernet Original, 40%, 1l

AltFernet Original, 40%, 1l

Poctivý, ručně vyráběný fernet od mistra destilatéra Václava Šitnera. Originální receptura, vlastnoručně vybírané bylinky, dlouhá macerace a celoživotní zkušenosti stojí za výrobou tohoto čistě přírodního Fernetu. Nic nebylo ošizeno a proto má náš Fernet alkoholovou sílu 40 %. Nespěchejte, vychutnejte si jej samotně, na ledu nebo s kolou. Výrobce: Zámecká palírna Blatná. (winehouse.cz)

PowerCube Original USB modrá

PowerCube Original USB modrá

Napájecí adaptér - 4 zásuvky, dětská pojistka, 2x USB 5V celkem 2.1A pro nabíjení mobilních zařízení Cesta kolem světa může začít! Jedinečný cestovní adaptér, který využijete na cestách i doma! Efektivní pojetí cestovního adaptéru a rozbočovače s 2 USB porty v jednom. To je PowerCube ReWirableUSB + Travel Plugs!Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením.VypnutoVynechat z LightBoxuDodejte svému domovu či kanceláři elegantní a funkční rozbočovač PowerCube Original USB včetně 2 USB portů. … (alza.cz)

PowerCube Original USB červená

PowerCube Original USB červená

Napájecí adaptér - 4 zásuvky, dětská pojistka, 2x USB 5V celkem 2.1A pro nabíjení mobilních zařízení Cesta kolem světa může začít! Jedinečný cestovní adaptér, který využijete na cestách i doma! Efektivní pojetí cestovního adaptéru a rozbočovače s 2 USB porty v jednom. To je PowerCube ReWirableUSB + Travel Plugs!Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením.VypnutoVynechat z LightBoxuDodejte svému domovu či kanceláři elegantní a funkční rozbočovač PowerCube Original USB včetně 2 USB portů. PowerCube Original USB je… (alza.cz)

Magners Original Cider, 0,57l

Magners Original Cider, 0,57l

    Magners Original je přirodní, jemně perlivý a chutný jablečný nápoj z Irska. Nejčastěji je k dostání v tzv. pintě (lahev o objemu 568 ml). Nejen díky tomu je v Irsku spotřeba cideru na osobu nejvyšší na světě. Výrobce: Magners. (winehouse.cz)

Bushmills Original, 40%, 0,7l

Bushmills Original, 40%, 0,7l

Irská whiskey Základem výroby Bushmills Original je trojnásobná destilace v měděných kotlích za použití toho nejlepšího irského ječmene a křišťálově průzračné vody. Je jedinečnou kombinací nejlepších sladových a obilných whiskey Irska. Dozrává po několik let v ručně vyrobených dubových sudech tak, aby získal svou nezaměnitelnou jemnost, vůni a kvalitu známou po celém světě. Tuto značku vyrábí palírna Old Bushmills v Severním Irsku, která se prohlašuje za nejstarší palírnu whiskey na světě. Výrobce: Bushmills. (winehouse.cz)

INDULONA Originál 75 ml (8588006397154)

INDULONA Originál 75 ml (8588006397154)

Tělový krém vyživující, pro velmi suchou a citlivou pokožku Vyživující tělový krém Indulona vám poskytne dlouhotrvající hydrataci a bezchybné promaštění. Krém v pokožce uzamkne potřebnou vlhkost a chrání jí před poškozením vnějšími vlivy. Hutný krém zanechává vaší pokožku hebkou a vláčnou. Trápí vás suchá a citlivá pokožka? Vyživující tělový krém Indulona vám poskytne dlouhotrvající hydrataci a bezchybné promaštění. Krém v pokožce uzamkne potřebnou vlhkost a chrání jí před poškozením vnějšími vlivy. Hutný krém zanechává vaší pokožku hebkou a vláčnou.  Hlavní přednostihydratační tělový krém pro velmi suchou pokožkuobsahuje vitamíny, minerály a antioxidantyzanechává pokožku vláčnou a hebkouneobsahuje parabeny Mimořádná… (alza.cz)

STR8 Original 5× 400 ml

STR8 Original 5× 400 ml

Pánský sprchový gel s klasickou vůní pro sebevědomé a elegantní muže Pánský sprchový gel STR8 Original poskytne mužské pokožce skvělou péči, hydrataci, pocit svěžesti a čistoty. Stejně jako ostatní produkty od značky STR8 i sprchový gel Original vás zaujme už jen svým jednoduchým, čistým a stylovým designem. Pocit osvěžení po použití tohoto sprchového gelu navíc ještě umocní klasická, kořenitě-dřevitá pánská vůně, která jemně parfemovaný sprchový gel spojuje s pánskou toaletní vodou ze stejné řady. Použití tohoto sprchového gelu je proto ideální právě před aplikací toaletní vody STR8 Original, aby provoněná pokožka celého těla vůni parfému dokonale podpořila. Nechejte se unést vůní pro sebevědomé a elegantní muže a zároveň hýčkejte vaši pokožku.  … (alza.cz)

Laurastar LIFT original red (000.0304.501)

Laurastar LIFT original red (000.0304.501)

Parní generátor s profesionální žehličkou (silné parní rázy), konstantní tlak 3.5bar (dvojnásobný objem), DMS technologie (suchá pára s dvojitým ohřevem na 150°C), nový termostat, odnímatelný zásobník na vodu (1.1l), zahřívání 3min, AutoStop, příkon 2200W, hmotnost žehličky 1kg, certifikace Hygienic Steam Effect, ergonomické madlo, nožičky pro stabilitu, uložení kabelu, nové tiché čerpadlo (o 5dB méně hluku), teplu odolná podložka, příslušenství: filtr proti vodnímu kameni, nástavec pro žehlení delikátních tkanin, celková hmotnost 5.3kg Poradí si s každým záhybemKompaktní parní generátor Laurastar Lift disponuje malými rozměry a nízkou hmotností, takže jej můžete vzít kamkoliv s sebou. Díky vysokému parnímu výkonu 3,5 barů a rovnoměrnému výstupu ultrajemné páry zajistí… (alza.cz)

Bushmills Original, Gift Box 0,7l

Bushmills Original, Gift Box 0,7l

Irská whiskey Základem výroby Bushmills Original je trojnásobná destilace v měděných kotlích za použití toho nejlepšího irského ječmene a křišťálově průzračné vody. Je jedinečnou kombinací nejlepších sladových a obilných whiskey Irska. Dozrává po několik let v ručně vyrobených dubových sudech tak, aby získal svou nezaměnitelnou jemnost, vůni a kvalitu známou po celém světě. Tuto značku vyrábí palírna Old Bushmills v Severním Irsku, která se prohlašuje za nejstarší palírnu whiskey na světě. Výrobce: Bushmills. (winehouse.cz)

Guess dámské zelené tričko Original

Guess dámské zelené tričko Original

Dámské zelené tričko Original s potiskem od Guess. Tričko je vyrobeno ze 100% bavlny.   (mode.cz)

Baileys Original miniatura, 17%, 0,05l

Baileys Original miniatura, 17%, 0,05l

Baileys je originální, první a stále nejprodávanější irský krémový likér. 80 % surovin použitých na výrobu, ale i balení Baileys pochází z Irska. Ta nejlepší smetana a mléko je dodáváno z přibližně 1500 místních farem a mlékáren a whisky je dodávána z irské destilerie té nejlepší pověsti. Výrobce: Bailey&Co.. (winehouse.cz)

Mini bluetooth reproduktor Original Stormtrooper

Mini bluetooth reproduktor Original Stormtrooper

Bluetooth reproduktor v podobě originálního Stormtrooper se vejde do kapsy a je ultra-přenosný. Co tomuto chlapíkovi chybí na velikosti si kompenzuje mocným 2W zvukem.Stačí ho jen připojit na jakékoliv bluetooth zařízení a poslouchejte své oblíbené písničky. Bude hrát až 4 hodiny, než bude potřebovat dobít přes mikro USB kabel, který je součástí balení. Prostřednictvím zabudovaného mikrofonu také můžete telefonovat a hlavní vypínač také funguje jako spoušť fotoaparátu, takže selfie můžete dělat i na dálku. V roce 1976 Andrew Ainsworth, výrobce rekvizit ve studiích Shepperton vytvořil originální Stormtrooper helmy a brnění pro první film. Tyto výrobku jsou založeny a originálních odlitcích, které Andrew vyrobil, a jsou tak blízko původním filmovým rekvizity, jak je jen možné. Nedělejte… (suprovedarky.cz)

DESSATA Original Maxi Aloha (8436553841333)

DESSATA Original Maxi Aloha (8436553841333)

Kartáč na vlasy kompaktní, plastový, s prodlouženými štětinami pro snadné rozčesávání, ergonomická rukojeť, pro všechny typy vlasů Dessata Original Maxi Aloha je špičkový kartáč na vlasy. Je určen pro všechny typy vlasů a pyšní se schopností snadného rozčesávání bez tahání a narušování. To platí u suchých i mokrých vlasů! Štětiny kartáče jsou různě dlouhé, lépe se tak přizpůsobí tvaru vaší hlavy a umožní kvalitní česání. Ty extra dlouhé pomáhají s rozčesáváním a poradí si i s velmi nepoddajnými vlasy. Jsou navíc i antistatické a vyrobené z gelu, který dlouho vydrží. Plastové tělo kartáče je ergonomické, měkké a lesklé. Skvěle padne do rukou. Zaujme též vkusným tropickým designem s papouškem. Klíčové vlastnosti Dessata Original Maxi AlohaKartáč Dessata Original Maxi… (alza.cz)

Lishinu Original Neon růžové (3830061190436)

Lishinu Original Neon růžové (3830061190436)

Vodítko pro psa - samonavíjecí hand-free pro psy do 30kg, 3m Samonavíjecí vodítko Lishinu Original Neon v růžovém provedení je vybaveno automatickou brzdou, která pracuje podobně jako bezpečnostní pásy v autě. Barevná, reflexní nylonová šňůra je dlouhá 3 metry a v šeru dosahuje zvýšené viditelnosti. Maximální bezpečnost doplňuje jednoduchá prodloužená ovládací rukojeť, kterou pohotově použijete v situacích, kdy chcete psa udržet na velmi krátkou vzdálenost například na přechodu pro chodce nebo v davu. Vodítko Original Neon, se zcela nově vyvinutým koženým pouzdrem značky Lishinu, přináší vysokou funkčnost, perfektní zpracování a moderní sportovní design. Klíčové vlastnosti vodítka Lishinu Original Neon růžováPatentovaný mechanismus automatického zámku pro snadné vedení… (alza.cz)

Lishinu Original Neon žluté (3830061190290)

Lishinu Original Neon žluté (3830061190290)

Vodítko pro psa - samonavíjecí hand-free pro psy do 30kg, 3m Samonavíjecí vodítko Lishinu Original Neon ve žlutém provedení je vybaveno automatickou brzdou, která pracuje podobně jako bezpečnostní pásy v autě. Barevná, reflexní nylonová šňůra je dlouhá 3 metry a v šeru dosahuje zvýšené viditelnosti. Maximální bezpečnost doplňuje jednoduchá prodloužená ovládací rukojeť, kterou pohotově použijete v situacích, kdy chcete psa udržet na velmi krátkou vzdálenost například na přechodu pro chodce nebo v davu. Vodítko Original Neon, se zcela nově vyvinutým koženým pouzdrem značky Lishinu, přináší vysokou funkčnost, perfektní zpracování a moderní sportovní design. Klíčové vlastnosti vodítka Lishinu Original Neon žlutáPatentovaný mechanismus automatického zámku pro snadné vedení… (alza.cz)

STR8 Original 150 ml (5201314107064)

STR8 Original 150 ml (5201314107064)

Pánský deodorant ve spreji Deodorant ve spreji STR8 Original vám poskytne ochranu před potem spojenou s oblíbenou pánskou vůní, a to až na 48 hodin. Díky praktickému a snadno přenosnému balení, které vás zaujme svým jednoduchým, čistým a stylovým designem, můžete mít oblíbenou vůni stále po ruce. Klasická, kořenitě-dřevitá vůně je určená pro sebevědomé a elegantní muže, kteří mají rádi věci pod kontrolou. Vůně se otevírá chladivou a jemně kořeněnou kombinací bazalky s mátovými tóny. Aromatické srdce rozechvívá výrazný kardamom. Smyslný základ se pak nese ve znamení hřejivého santalového dřeva. Užívejte si dlouhotrvající ochranu i neodolatelnou, mužnou vůni. Klíčové vlastnosti pánského deodorantu ve spreji STR8 Original Pánská,… (alza.cz)

INDULONA Originál 250 ml (8588006397055)

INDULONA Originál 250 ml (8588006397055)

Tělový krém vyživující, pro velmi suchou a citlivou pokožku Vyživující tělový krém Indulona vám poskytne dlouhotrvající hydrataci a bezchybné promaštění. Krém v pokožce uzamkne potřebnou vlhkost a chrání jí před poškozením vnějšími vlivy. Hutný krém zanechává vaší pokožku hebkou a vláčnou. Trápí vás suchá a citlivá pokožka? Vyživující tělový krém Indulona vám poskytne dlouhotrvající hydrataci a bezchybné promaštění. Krém v pokožce uzamkne potřebnou vlhkost a chrání jí před poškozením vnějšími vlivy. Hutný krém zanechává vaší pokožku hebkou a vláčnou.  Hlavní přednostihydratační tělový krém pro velmi suchou pokožkuobsahuje vitamíny, minerály a antioxidantyzanechává pokožku vláčnou a hebkouneobsahuje parabeny Mimořádná… (alza.cz)

INDULONA Originál 400 ml (8588006397239)

INDULONA Originál 400 ml (8588006397239)

Tělové mléko , typ pleti: všechny typy, účinek: hydratace Tělové mléko s obsahem měsíčku lékařského a vitamínu E pokožku zklidní a zregeneruje. Zanechá kůži hebkou a na pohled zdravější. Má velmi příjemnou konzistenci, snadno se roztírá a krásně voní. Dopřejte své pokožce výjimečnou péči. Tělové mléko s obsahem jojobového oleje pokožku zklidní a vyživí. Zanechá kůži hebkou a na pohled zdravější. Má velmi příjemnou konzistenci, snadno se roztírá a krásně voní. Tělové mléko značky Indulona Original 400 ml je vhodné pro všechny typy pokožky, skvěle se vstřebává a nezanechává na pokožce mastný film.  Klíčové vlastnosti tělového mléka Indulona Original 400 mlTělové mléko pro všechny typy pokožkyObsahuje jojobový olej, který pokožku hydratuje, vyživuje a zklidníS… (alza.cz)

Otvírák na lahve Original Stormtrooper

Otvírák na lahve Original Stormtrooper

Přidejte se k temné stránce síly a otevřete si vychlazený nápoj. Tento lehký otvírák na láhve s motivem Star Wars z Vás udělá zachránců galaxie na Vaší další párty. Otvírák na lahve Original Stormtrooper je vyroben z nerezové oceli a má vyrytou helmu Stormtrooper. Každý ho bude chtít! V roce 1976 Andrew Ainsworth, výrobce rekvizit ve studiích Shepperton, vytvořil originální Stormtrooper helmy a brnění pro první film. Tyto produkty vycházejí z originálních odlitků, které Andrew udělal a jsou tak blízko originálním filmovým rekvizity, jak je to jen možné. Nedělejte kompromisy! Materiál: nerezová ocel Rozměry otvíráku: 10,7 x 5 x 0,3 cm Kurýr PPL – 85 KčZásilkovna - Výdejní mista – 70 KčDobírka (platba při dodání zboží) – 20 KčBankovní převod, online platba kartou – 0 KčPřesnou… (suprovedarky.cz)

Sklenice na espresso Original Stormtrooper

Sklenice na espresso Original Stormtrooper

Proč by si skalní fanoušek Hvězdných Válek nemohl originální vychutnat svou ranní kávičku? Se sklenicemi na espresso Original Stormtrooper to půjde samo. Do bílých keramických hrnků se vejde ta pravá dávka espressa a svůj den můžete začít s trendovými kousky z populární filmové série. Sklenice na espresso Original Stormtrooper jsou skvělý dárek pro všechny fanoušky legendární ságy, kteří by měli nejraději byt plný takových stylových doplňků a suvenýrů, které je kdykoliv vnesou do děje jejich oblíbeného dílu. 2 sklenice na espresso v dárkovém balení Materiál: dvoustěnná keramika Objem: 80 ml. Ideální dárek pro fanoušky Star Wars Kurýr PPL – 85 KčZásilkovna - Výdejní mista – 70 Kč Dobírka (platba při dodání zboží) – 20 KčBankovní převod, online platba kartou – 0 Kč Přesnou… (suprovedarky.cz)

AltFernet Original, miniatura, 40%, 0,05l

AltFernet Original, miniatura, 40%, 0,05l

Poctivý, ručně vyráběný fernet od mistra destilatéra Václava Šitnera. Originální receptura, vlastnoručně vybírané bylinky, dlouhá macerace a celoživotní zkušenosti stojí za výrobou tohoto čistě přírodního Fernetu. Nic nebylo ošizeno a proto má náš Fernet alkoholovou sílu 40 %. Nespěchejte, vychutnejte si jej samotně, na ledu nebo s kolou. Výrobce: Zámecká palírna Blatná. (winehouse.cz)

INDULONA Original 85 ml (8586017550476)

INDULONA Original 85 ml (8586017550476)

Krém na ruce regenerační a ochranný Ochranný krém na ruce INDULONA Original s tradiční recepturou bez konzervačních látek pro intenzivní péči. Krém je ruce je vhodný pro každodenní péči o popraskanou a vysušenou pokožku pro všechny věkové kategorie. Ochranný krém na ruce INDULONA Original s tradiční recepturou bez konzervačních látek pro intenzivní péči. Krém je ruce je vhodný pro každodenní péči o popraskanou a vysušenou pokožku pro všechny věkové kategorie. Namáhané pokožce dodává pružnost, pevnost, vláčnost a přirozenou ochrannou vrstvu. Díky složení s převážnou složkou přírodní vazelíny je krém ideální i pro citlivou pokožku se sklonem k alergiím. Klíčové vlastnostikrém na ruce s tradiční recepturoubez konzervačních látekpro… (alza.cz)

Lishinu Original Neon oranžové (3830061190306)

Lishinu Original Neon oranžové (3830061190306)

Vodítko pro psa - samonavíjecí hand-free pro psy do 30kg, 3m Samonavíjecí vodítko Lishinu Original Neon v oranžovém provedení je vybaveno automatickou brzdou, která pracuje podobně jako bezpečnostní pásy v autě. Barevná, reflexní nylonová šňůra je dlouhá 3 metry a v šeru dosahuje zvýšené viditelnosti. Maximální bezpečnost doplňuje jednoduchá prodloužená ovládací rukojeť, kterou pohotově použijete v situacích, kdy chcete psa udržet na velmi krátkou vzdálenost například na přechodu pro chodce nebo v davu. Vodítko Original Neon, se zcela nově vyvinutým koženým pouzdrem značky Lishinu, přináší vysokou funkčnost, perfektní zpracování a moderní sportovní design. Klíčové vlastnosti vodítka Lishinu Original Neon oranžováPatentovaný mechanismus automatického zámku pro snadné… (alza.cz)

Guess dámský mentolový top Original

Guess dámský mentolový top Original

Dámský mentolový top Original od Guess. Materiál: 100% bavlna. (mode.cz)

Panáky Original Stormtrooper (4 kusy)

Panáky Original Stormtrooper (4 kusy)

Máte rádi filmy ze série Star Wars? Přichystejte pro sebe a jiných nadšence těchto galaktických příběhů tematický večer či maratón sledování všech částí. Aby to bylo skutečně stylové, budete potřebovat i panáky Original Stormtrooper, ve kterých můžete servírovat například uvítací drink. Překvapte své hosty skutečně netradičním doplňkem. Panáky Original Stormtrooper je ten pravý dárek pro milovníky ságy Star Wars a popíjení svého oblíbeného druhu alkoholu v partii přátel. Sada 4 skleněných panáků (2 ks čiré a 2 ks černé) Baleno v prémiovém boxu Original Stormtrooper Ideální dárek pro fanoušky Star Wars Kurýr PPL – 85 KčZásilkovna - Výdejní mista – 70 Kč Dobírka (platba při dodání zboží) – 20 KčBankovní převod, online platba kartou – 0 Kč Přesnou informaci s termínem doručení… (suprovedarky.cz)

Russian Standard Original miniatura, 0,05l

Russian Standard Original miniatura, 0,05l

Russian Standard Original je neskutečně jemný destilát s čistou chutí, která zachovává charakteristickou „chlebovou“ chuť tradiční ruské vodky. Filtrace se provádí skrze filtry z březového dřevěného uhlí.   Výrobce: Russian Standard. (winehouse.cz)

Malfy Gin Original, 41%, 0,7l

Malfy Gin Original, 41%, 0,7l

Gin Malfy Originale je distilovaný z jalovce, koriandru a pěti dalších bylinek, které se sbírají na vrcholu hory Monvisto .Při destilaci se používá voda z pramene nedaleko hory, který je nejvýše položeným zdrojem vody v Itálii a kůra z citrónu z Amalfínského pobřeží, kde se pěstují nejlepší citróny v Evropě a kůra citrónu ze Sicílie. Výrobce: Malfy. (winehouse.cz)

DENIM Original 150 ml (8008970004402)

DENIM Original 150 ml (8008970004402)

Pánský deodorant ve spreji  Deodorant ve spreji Denim Original pro muže. Obsah 150 ml.Dopřejte si pocit svěžesti s deodorantem ve spreji Denim Original pro muže. Nechte se unést jeho originální a moderní vůní, jejíž srdce tvoří pomeranč a šalvěj, doplněný o vůni jantaru, vetiveru, cedrového dřeva, bergamotu a kadidla. Deodorant poskytuje 24hodinový efekt svěžesti. Pro sebevědomé a elegantní muže.Klíčové vlastnostiOriginální deodorant pro muže24hodinový efekt svěžestiIntenzivní a moderní vůněPoužití:Před použitím deodorant protřepejte. Nádobku se sprejem držte kolmo a aplikujte krátkými střiky ze vzdálenosti 15 cm do oblasti podpaží.Složení:Alcohol denat., butane, propane, isobutane, parfum, isopropyl myristate, 2-methyl 5-cyclohexylpentalon, alpha-isomethyl ionone,… (alza.cz)

INDULONA Original 250 ml (8588006397017)

INDULONA Original 250 ml (8588006397017)

Tělové mléko , typ pleti: všechny typy, účinek: hydratace Tělové mléko s obsahem jojobového oleje pokožku vyživuje, hydratuje a zklidní. Zanechá kůži hebkou a na pohled zdravější. Má velmi příjemnou konzistenci, snadno se roztírá a příjemně voní. Potěšte svou suchou a unavenou pokožku. Tělové mléko s obsahem jojobového oleje pokožku vyživuje, hydratuje a zklidní. Zanechá kůži hebkou a na pohled zdravější. Má velmi příjemnou konzistenci, snadno se roztírá a příjemně voní.  Hlavní přednostitělové mléko pro všechny typy pletiobsahuje jojobový olejsnadno se roztírápokožku vyživuje, hydratuje a pomáhá uklidnitneobsahuje parabeny Mimořádná kvalitaKaždý nový produkt Indulona je velmi pečlivě zkoumán a testován, aby… (alza.cz)

Lishinu Original Neon zelené (3830061190429)

Lishinu Original Neon zelené (3830061190429)

Vodítko pro psa - samonavíjecí hand-free pro psy do 30kg, 3m Samonavíjecí vodítko Lishinu Original Neon v zeleném provedení je vybaveno automatickou brzdou, která pracuje podobně jako bezpečnostní pásy v autě. Barevná, reflexní nylonová šňůra je dlouhá 3 metry a v šeru dosahuje zvýšené viditelnosti. Maximální bezpečnost doplňuje jednoduchá prodloužená ovládací rukojeť, kterou pohotově použijete v situacích, kdy chcete psa udržet na velmi krátkou vzdálenost například na přechodu pro chodce nebo v davu. Vodítko Original Neon, se zcela nově vyvinutým koženým pouzdrem značky Lishinu, přináší vysokou funkčnost, perfektní zpracování a moderní sportovní design. Klíčové vlastnosti vodítka Lishinu Original Neon zelenáPatentovaný mechanismus automatického zámku pro snadné vedení… (alza.cz)

Tommy Hilfiger pánské džíny Original

Tommy Hilfiger pánské džíny Original

Pánské tmavě modré džíny Original z kolekce Hilfiger Denim. Džíny jsou vyrobeny ze 100% bavlny. Střih: Straight Fit (mode.cz)

Russian Standard Original, 40%, 0,5l

Russian Standard Original, 40%, 0,5l

Russian Standard Original je neskutečně jemný destilát s čistou chutí, která zachovává charakteristickou „chlebovou“ chuť tradiční ruské vodky. Filtrace se provádí skrze filtry z březového dřevěného uhlí. Je připravena tradičním způsobem z komponentů pouze té nejvyšší možné kvality. Russian Standard Original je nejenom skvělá vodka, ale také zdařilý stylový produkt, který vizuálně navazuje na nejlepší ruské tradice. Prolisy na povrchu láhve, zdůrazněné tvarem etikety, připomínají tvar věží na ruských pravoslavných chrámech. Silueta láhve je stylizována do tvaru gigantického dvou set tunového zvonu z Kremlu. Podpis D. I. Mendělejeva a erbovní znak na přední straně etikety ilustrují bohaté dědictví, na něž vodka navazuje. Výrobce: Russian Standard. (winehouse.cz)

Godet VSOP Original, 40%, 0,7l

Godet VSOP Original, 40%, 0,7l

Godet V.S.O.P. Original je zralý desetiletý koňak, vyrobený ze směsi hroznů z oblastí Grande Champagne, Petite Champagne a Fins Bois. Tento koňak je ovlivněn dřevem sudů a dlouhou dobou, kterou v nich strávil. Vyznačuje se jemnou dřevitostí a květinovým nádechem. V chuti se navíc projevují lískové oříšky a broskvový džem. Jde o lahodný koňak, který je na patře příjemně sametový. Výrobce: Godet. (winehouse.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít