Plyšový krab Activity

Plyšový krab Activity

Plyšový krab Activity

Plyšový krab Activity Hračka pro miminka pro rozvoj dovedností S tímto podnětným plyšovým krabem se miminko nudit nebude. Spousta zajímavých prvků rozvíjí smyslové vnímání a podněcuje k objevování. Tento heboučký krab má v proužkovaném klepetu chrastítko, pásek s kroužkem a šustivou hvězdičkou na tahání a také kapsu na břiše. Kroužek se dá odejmout. Barva: Červeno-modro-bílá Materiál: 100 % polyester Plastový kroužek Rozměry: (š x v x h) cca 21,5 x 20 x 9 cm Údržba Další pokyny k údržbě: Prací prostředek na jemné prádlo Se spoustou podnětných prvků na rozvoj smyslového vnímání a objevování Chrastítko v pravém, proužkovaném klepetu Pásek s kroužkem a šustivou hvězdičkou na tahání Kapsa na břiše Testováno na obsah škodlivin – externími akreditovanými ústavy (Tchibo - CZ)

Plyšové papuče Kraby

Plyšové papuče Kraby

Plyšové, teplé a měkké. To jsou naše pantofle, které představují kousek nebe pro vaše nohy. Jejich hravý motiv rozveselí váš den. Radost je nosit. (Dedoles.cz)

Plyšové papuče Krab

Plyšové papuče Krab

Plyšové, teplé a měkké. To jsou naše pantofle, které představují kousek nebe pro Vaše nohy. Jejich hravý motiv rozveselí Váš den. Radost je nosit. (Dedoles.cz)

Krab plyšový pro nejmenší 28 cm

Krab plyšový pro nejmenší 28 cm

Plyšová hračka je kvalitně zpracována. Jemná plyš příjemně působína dotek.Jemná a kvalitní plyš. Snadná údržba. Velikost 27,5 cm. (Fonetip.cz)

Krab plyšový pro nejmenší 28 cm

Krab plyšový pro nejmenší 28 cm

Plyšová hračka je kvalitně zpracována. Jemná plyš příjemně působí na dotek. Jemná a kvalitní plyš. Snadná údržba. Velikost 27,5 cm. (Mrakyhracek.cz)

Uživatele, kteří hledají "Plyšový krab Activity" se dívají také na:

Plyšový donut
Plyšový medvěd 150 cm
Plyšový kůň velký hnědý 100 cm

Gaby Plyšová Ryba Krab Červený 60 cm

Gaby Plyšová Ryba Krab Červený 60 cm

Exluzivní nabídka polštáře ve tvaru ryby, který potěší každého velkého i malého rybáře. Připravili jsme pro Vás výhodnou nabídku ideálního vánočního dárku pro každého vyznavače rybaření. Tento polštář ve tvaru ryby je svým tvarem i barevným provedení (Parys.cz)

Plyšový yoo hoo snapee krab 15 cm

Plyšový yoo hoo snapee krab 15 cm

Plyšový Yoo Hoo Snapee krab. Velikost 13cm. Barva tyrkysová. Plyšovéhračky jsou kvalitně zpracovány, jemná plyš působí příjemně na dotyk.Jemná a kvalitní plyš, snadná na údržbu. (Fonetip.cz)

Plyšový yoo hoo snapee krab 20 cm

Plyšový yoo hoo snapee krab 20 cm

Plyšový Yoo Hoo Snapee krab. Velikost 20cm. Barva tyrkysová. Plyšovéhračky jsou kvalitně zpracovány, jemná plyš působí příjemně na dotyk.Jemná a kvalitní plyš, snadná na údržbu. (Fonetip.cz)

Plyšový Yoo Hoo Snapee krab 15 cm

Plyšový Yoo Hoo Snapee krab 15 cm

Plyšový Yoo Hoo Snapee krab. Velikost 13cm. Barva tyrkysová. Plyšové hračky jsou kvalitně zpracovány, jemná plyš působí příjemně na dotyk. Jemná a kvalitní plyš, snadná na údržbu. (Mrakyhracek.cz)

Plyšový Yoo Hoo Snapee krab 20 cm

Plyšový Yoo Hoo Snapee krab 20 cm

Plyšový Yoo Hoo Snapee krab. Velikost 20cm. Barva tyrkysová. Plyšové hračky jsou kvalitně zpracovány, jemná plyš působí příjemně na dotyk. Jemná a kvalitní plyš, snadná na údržbu. (Mrakyhracek.cz)

CANPOL BABIES Plyšové chrastítko s kousátkem oceán - krab

CANPOL BABIES Plyšové chrastítko s kousátkem oceán - krab

Plyšové chrastítko s kousátkem je určeno nejmenším dětem.Atraktivní tvary a intenzivní barvy přitahují pozornost dítěte. Zvukovénebo pobyblivé elementy seznamují dítě se světem barev a zvuků. Plyšovéhračky jsou lehké a příjemné na dotek. Hračku je možno připevnit do kočárku nebo dopostýlky. (Feedo.cz)

Activity DĚTI

Activity DĚTI

Společenská hra pro 3 - 16 hráčů. (BAMBULE.cz)

Chodítko Activity

Chodítko Activity

Pomůcka na chození pro malé děti se spoustou zábavy. (BAMBULE.cz)

Activity Special

Activity Special

Klasická společenská hra Activity pro děti od 8 let. (BAMBULE.cz)

Activity JUNIOR

Activity JUNIOR

ACTIVITY Junior. Zaručeně spousta legrace! Budete smát, až se budete za břicha popadat, bude se Vám kouřit z hlavy, budou Vás bolet ruce a nohy – čas ubíhá … Zábava s Activitami pro děti od 8 let. I tady jde o vysvětlení pojmů slovy, kresbou a pantomimou. S 990 pojmy. Určeno pro 4 – 12 hráčů, doba hry cca 40 minut. (BAMBULE.cz)

Activity Kompakt

Activity Kompakt

Malé vydání Activit. Ideální na cesty – zábava se 660 pojmy. Zábava rukama i nohama! Activity jsou kombinací různých druhů tvořivosti. Jde o to na jedné straně dané pojmy vysvětlit slovy, kresbou nebo pantomimou a na druhé pojmy uhodnout. (BAMBULE.cz)

BINO Chodítko Activity

BINO Chodítko Activity

První kroky Vašeho dítěte je okamžik, na který se nezapomíná.Umožněte svému dítěti chodit a rozvíjet svůj psychomotorickývývoj na kvalitním dřevěném chodítku. Nejen, že pomáhá nacvičit první krůčky Vašeho drobečka, ale skrývátaké spoustu dalších aktivit jako je xylofon, jednoduchý labyrint setřemi barevnými korálky, soustavu funkčních ozubených koleček, otvory provkládání jednoduchých tvarů a labyrint s posuvnými obrázky.Další výhodou této pomůcky je úložný prostor s ochrannou síťkou. Výrobek řady FSC™- zaručuje, že dřevo, z něhož jepředmět vyroben, pochází z lesa, jenž je obhospodařovánšetrným způsobem s ohledem na principy trvalé udržitelnosti. Rozměry produktu a specifikace: vhodné pro děti od 18 měsícůrozměry: 32 × 31 × 52 cmZnačka BINO: BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící… (Feedo.cz)

CHICCO Chodítko Activity

CHICCO Chodítko Activity

ideální pomocníkveselá melodieToto aktivní chodítko je ideálním pomocníkem dítěte na koordinacepohybů, na stabilizaci postoje a pohybových a uchopovacích schopností.Dítě se plně věnuje svým prvním krůčkům a k tomu ho doprovázíveselá melodie. Dítě rozumí, že pokud s Chodítkem hýbe, vydávámelodie, a proto ho to navozuje k chůzi. (Feedo.cz)

Activity Junior turbo

Activity Junior turbo

Interaktivní společenská hra rozšiřující slovní zásobu a fantazii. (BAMBULE.cz)

Activity GOLD EDITION

Activity GOLD EDITION

Zlatá edice oblíbené hry Activity. (BAMBULE.cz)

Activity Original 2

Activity Original 2

Společenská hra pro celou rodinu. (BAMBULE.cz)

Activity - rozšíření karet

Activity - rozšíření karet

Rozšiřující sada pro hru Activity Original obsahuje 110 karet po šesti úkolech. (BAMBULE.cz)

Piatnik Activity Champion

Piatnik Activity Champion

Kdo je opravdový Activity Champion? Na rozdíl od všech ostatních vydání hry Activity se u edice Activity Champion již nehraje v týmech. Každý bojuje sám za sebe o tolik žádaný titul. Úkol zní: v průběhu jedné minuty úspěšně znázornit podle možností všechny čtyři pojmy na kartě. Na rozdíl od všech ostatních vydání hry Activity, v této edici hraje každý sám za sebe. Je to jednoduché, hráč musí během minuty úspěšně znázornit všechny pojmy na kartě. 2.200 pojmů, které jsou nové a byly zvoleny díky své obtížnosti a zábavnosti. S fantazií a kreativitou je zaručeno, že společná zábava při této hře nebude znát hranic! (Prodeti.cz)

hmotnost:
0 kg
Rozměry balení:
28 x 6 x 40 cm
Na baterie:
ne
Věk od:
12
Distribuce:
CZ
Pohlaví:
Nerozlišovat
Značka:
Piatnik

Mertens Chodítko Activity

Mertens Chodítko Activity

První kroky Vašeho dítěte je okamžik, na který se nezapomíná.Umožněte svému dítěti chodit a rozvíjet svůj psychomotirocký vývoj na kvalitním dřevěném chodítku. Skrývá také spoustu dalších aktivit jako xylofon, labyrint nebo ozubená kola. (Prodeti.cz)

Materiál:
Dřevo
Určení:
Dětské
Barva:
Barevná
Věk od:
2 let
Distribuce:
CZ

Piatnik Activity: Sport

Piatnik Activity: Sport

Activity Sport nabízí 330 nových pojmů se sportovní tématikou. Salvy smíchu jsou i tentokrát 100% zaručeny! Plňte úkoly podle známých pravidel Activit – slovním opisem, pantomimou nebo kreslením. Vítězí hráč nebo tým, který nasbíral nejvíce bodů. Activity Sport je samostatná hra, která nepotřebuje nic jiného, než dobrou náladu a partu kamarádů. Zaručujeme, že i ten největší suchar se zasměje. (Prodeti.cz)

Rozměry balení:
17 x 3 x 12 cm
Na baterie:
ne
Hmotnost:
0 kg
Věk od:
8
Distribuce:
CZ
Pohlaví:
Nerozlišovat

Piatnik Activity Kompakt

Piatnik Activity Kompakt

Activity Kompakt je cestovní balení stejnojmenné společenské hry. Ta je kombinací kreativních herních elementů. Pojmy jsou vysvětlovány pomocí kreslení, popisu nebo pantomimy a spoluhráči je musejí uhodnout. Hra Activity Kompact součástuje 660 nových pojmů. Zábavná je jak ve třech, tak v celé partě, třeba i o více lidech. Pravidla jsou jednoduchá a srozumitelná, přesto Activity patří mezi největší hity posledních let a stává se klasikou. Díky taktickým prvkům je hra ještě napínavější. Activity kompakt je upravená verze hry Activity Original, kterou vymyslely dva manželské páry z Rakouska – Ulrika a Paul Cattyovi a Maria a Hans Führerovi. Scházeli se v malé vesnici ve Štýrsku a strašně se nudili. Proto si vymysleli hru, která se rychle vysvětluje, lehce hraje, při které se hráči hodně… (Prodeti.cz)

hmotnost:
0 kg
Na baterie:
ne
Distribuce:
CZ
Pohlaví:
Nerozlišovat
Značka:
Piatnik

CLEMENTONI Minnie - activity ball

CLEMENTONI Minnie - activity ball

Měkké barevné kuličky se spoustou zábavy! Zvukové efekty, jsouaktivovány pohybem ruky, a to díky odnímatelnému elektronickému moduluvnitř. Hračka stimuluje manuální zručnost a rozvíjí koordinaci,pomáhá vylepšit vizuální a sluchový vývoj a vztah příčiny anásledku. Technické parametry: Rozměry balení: 14,5 × 14,5 × 1­4,5 cmVhodné pro děti od 3 měsíců (Feedo.cz)

Senzorický slon Activity (3021105053613)

Senzorický slon Activity (3021105053613)

Hračka pro nejmenší - rozměry: 64 × 44 × 18cm, doporučený věk od 10 měsíců Senzomotorický slon Activity je plný zábavy pro menší i větší děti. Veselý modrý slon s barevnýma nohama, oranžovými kly a pestrýma ušima má chobot plný překvapení. Děti od 10 měsíců mohou využít slona Activity jako hračku, u které budou sedět a zkoumat povrch hračky, různé výstupky a poslouchat 3 různé melodie. Ve 12 měsících lze využít senzomotorického slona jako chodítko, pomalu rozeznávat barvy a sledovat spoustu světelných efektů. V 18 měsících se slon Activity stává tou nejzábavnější hračkou a děti se naučí veškeré hry s pěti barevnými míčky. Slon Activity rozvíjí všechny smysly, naučí vaše dítě vnímat různé melodie, poznávat povrchy, učit se barvy a hrát si s míčky. Navíc slon Activity pomůže s… (Alza.cz)

HRAČKA activity SNACK ROLL

HRAČKA   activity SNACK ROLL

Plastový váleček na pamlsky pro kočky (KRMENI.CZ)

Trixie Dog Activity - Solitar

Trixie Dog Activity - Solitar

*Hračka Trixie Dog Activity SOLITAIRE 29 cm Plastová deska se sedmi kužely* Pes má zvedat kužele a tím získat pamlsky* Protiskluzová díky gumovému lemu* Balení obsahuje brožuru s tipy a triky pro o... (KRMENI.CZ)

Activity Děti - Walt Disney

Activity Děti - Walt Disney

Activity Děti - Walt Disney (BAMBULE.cz)

Dog Activity multifunkční ledvinka

Dog Activity multifunkční ledvinka

Boková taška Multi Belt (KRMENI.CZ)

AMITY premium dog ACTIVITY

AMITY premium dog ACTIVITY

Kompletní krmivo pro aktivní dospělé psy (KRMENI.CZ)

Chodítko Activity-FSC 100%

Chodítko Activity-FSC 100%

Chodítko Activity-FSC 100% První kroky dítěte patří k nezapomenutelným okamžikům. Chodítko Activity - FSC usnadní vašemu dítěti nácvik chůze. Pomáhá také ke psychomnotorickému vývoji. Na chodítku je umístěn xylofon, jednoduchý labyrint se třemi korálky na drátku, souprava funkčních ozubených koleček, s otvory pro vkládání základních tvarů, labyrint s posuvnými obrázky - jednoduchými tvary na boku, úložný prostor s ochrannou síťkou, palička ke xylofonu. V přední části obrázek modrého slona. Zelená kolečka a rukojeť. Materi… (Mrakyhracek.cz)

Activity Disney - My First

Activity Disney - My First

Activity s motivy Walt Disney určena našim nejmenším, pojmy jsou obtížnější, ale stále přizpůsobené dětem. V časovém limitu musí hráč předvést, popsat, nebo nakreslit daný pojem tak, aby jej ostatní hráči uhodli. Interaktivní hra Activity Disney Classic rozvíjí fantazii, vyjadřovací schopnosti a slovní zásobu. Oblíbené motivy od W. Disneyho vás zavedou do světa pohádek. Témata na kartách jsou nejen napsaná, ale i doplněná ilustrací, což ocení především menší fanoušci, kteří neumějí číst. Veselé kresby představují různé věci a pojmy, které se děti snaží znázornit kreslením, pomocí pantomimy nebo slovního popisu. Věk: 4+ (Mrakyhracek.cz)

Chodítko activity-fsc 100%

Chodítko activity-fsc 100%

Chodítko Activity-FSC 100%První kroky dítěte patří k nezapomenutelným okamžikům.Chodítko Activity - FSC usnadní vašemu dítěti nácvik chůze. Pomáhá také ke psychomnotorickému vývoji.Na chodítku je umístěn xylofon, jednoduchý labyrint se třemi korálky na drátku, souprava funkčních ozubených koleček, s otvory pro vkládání základních tvarů, labyrint s posuvnými obrázky - jednoduchými tvary na boku, úložný prostor s ochrannou síťkou, palička ke xylofonu.V přední části obrázek modrého slona.Zelená kolečka a rukojeť.Materiál dřevo.Výrobek řady FSC™- zaručuje, že dřevo, z něhož je předmět vyroben, pochází z lesa, jenž je obhospodařován šetrným způsobem s ohledem na principy trvalé udržitelnosti.BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hračky pro děti. Výrobky ze dřeva pod… (Fonetip.cz)

Materiál:
Dřevo
Určení:
Dětské
Barva:
Barevná
Věk od:
2 let
Distribuce:
CZ

Activity disney - my first

Activity disney - my first

Activity s motivy Walt Disney určena našim nejmenším, pojmy jsou obtížnější, ale stále přizpůsobené dětem. V časovém limitu musí hráč předvést, popsat, nebo nakreslit daný pojem tak, aby jej ostatní hráči uhodli. Interaktivní hra Activity Disney Classic rozvíjí fantazii, vyjadřovací schopnosti a slovní zásobu. Oblíbené motivy od W. Disneyho vás zavedou do světa pohádek. Témata na kartách jsou nejen napsaná, ale i doplněná ilustrací, což ocení především menší fanoušci, kteří neumějí číst. Veselé kresby představují různé věci a pojmy, které se děti snaží znázornit kreslením, pomocí pantomimy nebo slovního popisu.Věk: 4+ (Fonetip.cz)

hmotnost:
0 kg
Distribuce:
CZ
Určení:
Dětské
Věk od:
4 let
Věk do:
10 let

Kousátko krab

Kousátko krab

Měkká hračka z přírodního kaučuku s matným povrchem má tvar pro snadné uchopení. Různorodé textury lákají dítě ke zkoumání v ústech a hračka tak pomáhá při prořezávání prvních zoubků. (Pilulka.cz)

Značka:
B. Toys
Dodavatel na trh:
FOR BABY
Pro:
Pro děti, Pro kojence

Krab Kája

Krab Kája

• Senzor pohybu – když stojí a přiblížíte se k němu, „uvidí“ vás a uteče. • Posouvá se do stran a otevírá klepítka. • Když narazí do zdi, rozjede se na druhou stranu. • Hraje hudbu. ROZVÍJÍ • Hrubou a jemnou motoriku. • Koordinaci očí a rukou. • Řešení problémů. (BAMBULE.cz)

Medisana Krokoměr MX3 Activity Tracker

Medisana Krokoměr MX3 Activity Tracker

Krokoměr spolehlivě zaznamená vaši aktivitu, počet kroků a spálených kalorií. Výsledky vás budou motivovat k dalšímu pohybu. (Vivantis.cz)

Medisana ViFit Activity Tracker (79410)

Medisana ViFit Activity Tracker (79410)

Krokoměr 2 módy (spánkový/aktivity), uchování výsledků po dobu 15 dní, OLED displej, USB  Monitor denních aktivit i spánku, to je Medisana ViFit Activity Tracker ve stylovém černém provedení. Dokazuje, že nejen pravidelné cvičení, ale každičký krok během dne nás udržuje v kondici. Senzorové technologie zaznamenávají každou naši denní aktivitu a délku a kvalitu spánku.Klíčové vlastnostiZařízení počítá množství spálených kalorií, ušlou vzdálenost a trvání aktivitySkvělý motivátor k dalšímu pohybuSleduje kvalitu a trvání vašeho spánkuNaměřené výsledky budete mít k dispozici na PC nebo smartphonuStylový, elegantní designElegantní šikulaKrokoměr ViFit Activity Tracker si snadno připnete na oblečení a… (Alza.cz)

Hmotnost:
11.5 g
Vlastnosti activity trackeru:
Klip
velikost:
Uni
Šířka:
21 mm
výška:
58 mm
Distribuce:
CZ

Bino Chodítko Activity-FSC 100%

Bino Chodítko Activity-FSC 100%

První kroky Vašeho dítěte je okamžik, na který se nezapomíná. Umožněte svému dítěti chodit a rozvíjet svůj psychomotorický vývoj na kvalitním dřevěném chodítku. Skrývá také spoustu dalších aktivit jako xylofon, labyrint nebo ozubená kola. (4home.cz)

Materiál:
Dřevo
Určení:
Dětské
Barva:
Barevná
Věk od:
2 let
Distribuce:
CZ

Dog Activity multifunkční ledvinka 21x15x20cm

Dog Activity multifunkční ledvinka 21x15x20cm

Dog Activity multifunkční ledvinka na běhání, procházky, dogtreking se psem atd (KRMENI.CZ)

HRAČKA activity SLOW FEED 3vchody

HRAČKA   activity SLOW FEED 3vchody

zvlněná základna a kopule se 3 otvory     může být také použita pro denní krmení se suchými potravinami     tělesná cvičení a duševní stimulaci     trénuje kočičí dovednosti     pro kočky věku nad 3 m... (KRMENI.CZ)

Zapalovač CLIPPER® Activity Pride 4ks

Zapalovač CLIPPER® Activity Pride 4ks

Značka CLIPPER® je v současnosti považovaná za ikonu spolehlivosti a bezpečnosti mezi zapalovači. Jejich výroba začala už v roce 1959 a tuto značku zná většina europanů. Zapalovače jsou vyrobené z nylonu, který je odolný vůči silným nárazům a vysokým teplotám, díky čemu jsou v porovnaní s klasickými zapalovači omnoho bezpečnější. Zajímavostí je takzvaná Clippermánie, které se zúčastňuje mnoho lidí po celém světě a sbírají a vyměňují si Clippery s originálními designy. Tyto zapalovače jsou jedinečné i díky designům, které se neustále obměňují - každé 2 měsíce se vyrábí nová kolekce a výroba starší se už nikdy nebude opakovat. Díky tomu se i z klasického zapalovače může stát sběratelský kousek. (Dedoles.cz)

ONTARIO Low Activity Lamb 0,9kg

Kompletní krmivo pro psy s nízkou aktivitou a seniory od 7 let   Vysoce kvalitní krmivo Ontario je vysoce kvalitní krmivo vyrobené z jehněčího masa a zeleniny. Obsah kvalitního masa zajišťuje vysokou stravitelnost a využitelnost krmiva. Nově upravená receptura s nízkým obsahem obilovin nezatěžuje organismus a zabraňuje výskytu potravních intolerancí. Ontario je obohaceno o funkční komponenty a suroviny, které mají pozitivní vliv na zdraví a vitalitu psa. Jehněčí maso Krmivo obsahuje jehněčí maso a zeleninu pro vysokou stravitelnost a zdraví trávicího traktu, nízký obsah obilovin snižuje pravděpodobnost výskytu alergických reakcí.           Prebiotika a extrakt z juky - mannanoligosacharidy… (SUPERZOO.cz)

ONTARIO Low Activity Lamb 13kg

Kompletní krmivo pro psy s nízkou aktivitou a seniory od 7 let   Vysoce kvalitní krmivo Ontario je vysoce kvalitní krmivo vyrobené z jehněčího masa a zeleniny. Obsah kvalitního masa zajišťuje vysokou stravitelnost a využitelnost krmiva. Nově upravená receptura s nízkým obsahem obilovin nezatěžuje organismus a zabraňuje výskytu potravních intolerancí. Ontario je obohaceno o funkční komponenty a suroviny, které mají pozitivní vliv na zdraví a vitalitu psa. Jehněčí maso Krmivo obsahuje jehněčí maso a zeleninu pro vysokou stravitelnost a zdraví trávicího traktu, nízký obsah obilovin snižuje pravděpodobnost výskytu alergických reakcí.           Prebiotika a extrakt z juky - mannanoligosacharidy a fruktooligosacharidy pro stabilitu střevní… (SUPERZOO.cz)

Medisana Krokoměr MX3 Activity Tracker

Medisana Krokoměr MX3 Activity Tracker

Krokoměr spolehlivě zaznamená vaši aktivitu, počet kroků a spálených kalorií. Výsledky vás budou motivovat k dalšímu pohybu. (Parfemy.cz)

Sekce:
Kosmetika
Sekce VV:
Kosmetika
Typ produktu:
monitory aktivit
Určení:
unisex
Značka:
Medisana
hmotnost:
0 kg

Medisana Krokoměr MX3 Activity Tracker

Medisana Krokoměr MX3 Activity Tracker

Krokoměr spolehlivě zaznamená vaši aktivitu, počet kroků a spálených kalorií. Výsledky vás budou motivovat k dalšímu pohybu. (Krasa.cz)

Sekce:
Kosmetika
Sekce VV:
Kosmetika
Typ produktu:
monitory aktivit
Určení:
unisex
Značka:
Medisana
hmotnost:
0 kg

Piatnik Activity Original (CZ,SK)

Piatnik Activity Original (CZ,SK)

Activity Original je zábavná multigenerační společenská hra pro celou rodinu – nová verze s více pojmy. Chcete-li popojít figurkou po herním plánu, musíte spoluhráčům do časového limitu sdělit pojem, který jste si vytáhli na kartičce. Máte ale vždy stanoven i způsob, jakým musíte onen pojem sdělit – kresbou, pantomimou nebo opisem jinými slovy tak, aby je spoluhráči poznali. Hra obsadila 1. místo v soutěži Hračka roku 2011. Pojmy se vysvětlují pomocí kreslení, opisu nebo pantomimy a spoluhráči je musejí uhodnout. Má-li být pojem nakreslen, nesmí se při tom mluvit ani gestikulovat. Kresba nesmí obsahovat písmena ani čísla. Při opisu musí být pojem popsán slovně, ale nesmí být při tom použito slovo samotné, ani jeho kořen nebo odvozené formy. Když má být pojem vyjádřen pantomimicky, nesmí… (Prodeti.cz)

hmotnost:
0 kg
Výrobce:
Piatnik
Typ:
párty
Věk od:
12
Rozměry balení:
28 x 5 x 40 cm
Na baterie:
ne
Distribuce:
CZ
Určení:
Dětské
Pohlaví:
Nerozlišovat
Značka:
Piatnik

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít