Plisovaná roleta bílá mk04

Produkt Plisovaná roleta bílá mk04 sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Plisovaná roleta bílá mk04 upraviť a produkt hľadať znova.

Plisovaná roleta bílá MK04

Plisovaná roleta bílá MK04
Detail

Roleta vnitřní, plisé, zatemňovací, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, barva: bílá Plisé a zatemňovací látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují lehký způsob, jak regulovat kvantum procházejícího svitu a udržet své soukromí. U nabízeného typu vás na první pohled jistě zaujme nadčasový design a bílá barva. Mají snadné a spolehlivé manuální ovládání. Stahovací mechanismus vám poté umožní rolovat pouhým potažením ruky. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE namontovat do střešních oken. Klíčové parametry rolet Plisovaná roleta bílá MK04 Roleta SHUMEE zvýší soukromí a odstíní nepříjemný sluneční svit Jedná se o plisé a zatemňovací látkové a hliníkové rolety Rolety zdobí bílá barva Ovládají se manuálně Stahovací rolety můžete rolovat pouhým potáhnutím rukou Rolety SHUMEE lze nainstalovat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Plisovaná roleta bílá MK04

Zatemňovací roleta bílá MK04 pro okna VELUX (133506)

Zatemňovací roleta bílá MK04 pro okna VELUX (133506)
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové, manuální ovládání, montáž: na okno, barva: bílá Zatemňovací látkové rolety SHUMEE představují efektní způsob, jak korigovat množství procházejícího svitu a udržet si doma soukromí. U nabízeného typu vás na první pohled zajisté zaujme design a bílá barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi jednoduché a bezpečné. Rolovat pouhým potažením rukou vám poté umožní vystavěný stahovacímu mechanismu. Co se montáže týče, jsou uzpůsobeny instalaci přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE umístit do střešních oken. Důležité vlastnosti rolet Zatemňovací roleta bílá MK04 pro okna VELUX Roleta SHUMEE zvýší soukromí a odstíní nežádoucí sluneční svit Jedná se o zatemňovací látkové rolety Rolety podtrhuje bílá barva Ovládají se manuálně Stahovací mechanismus umožní rolovat potáhnutím rukou K montáži přímo na okno Rolety SHUMEE lze umístit do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta bílá MK04 pro okna VELUX (133506)

Plisovaná roleta bílá SK08

Plisovaná roleta bílá SK08
Detail

Roleta vnitřní, plisé, zatemňovací, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, barva: bílá Plisé a zatemňovací látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují jednoduchý způsob, jak odstínit sluneční svit a udržet v domě soukromí. U nabízeného typu vás na první pohled zajisté zaujme design a bílá barva. Disponují jednoduchým a bezpečným manuálním ovládáním. Rolovat prostým potažením rukou vám poté dovolí stahovací mechanismus. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE umístit do střešních oken. Hlavní přednosti rolet Plisovaná roleta bílá SK08 Roleta SHUMEE zvýší soukromí a odstíní nepříjemný sluneční svit Jde o plisé a zatemňovací látkové a hliníkové rolety Rolety tvoří bílá barva Manuální ovládání Stahovací mechanismus umožní rolovat potáhnutím rukou Rolety SHUMEE jsou uzpůsobeny k instalaci do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Plisovaná roleta bílá SK08

Plisovaná roleta bílá F06

Plisovaná roleta bílá F06
Detail

Roleta vnitřní, plisé, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, barva: bílá Plisé látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují snadný způsob, jak regulovat množství procházejícího svitu a udržet v domě soukromí. U nabízeného typu vás na první pohled jistě zaujme nadčasový design a bílá barva. Mají snadné a spolehlivé manuální ovládání. Stahovací mechanismus vám poté dovolí rolovat prostým potažením ruky. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE přidělat do střešních oken. Rozhodující funkce rolet Plisovaná roleta bílá F06 Roleta SHUMEE zvýší soukromí a odstíní nepříjemný sluneční svit Jde o plisé látkové a hliníkové rolety Rolety doplňuje bílá barva Ovládají se manuálně Stahovací rolety lze ovládat pouhým tahem ruky Rolety SHUMEE lze přidělat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Plisovaná roleta bílá F06

Plisovaná roleta bílá CK02

Plisovaná roleta bílá CK02
Detail

Roleta vnitřní, plisé, zatemňovací, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, barva: bílá Plisé a zatemňovací látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují snadný způsob, jak nastavovat množství slunečního svitu a udržet v bytě soukromí. U nabízeného produktu vás na první pohled jistě zaujme nadčasový design a bílá barva. Mají snadné a bezpečné manuální ovládání. Rolovat prostým potažením rukou vám poté dovolí stahovací mechanismus. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE zabudovat do střešních oken. Klíčové přednosti rolet Plisovaná roleta bílá CK02 Roleta SHUMEE zvýší soukromí a zabrání průchodu slunečních paprsků Jedná se o plisé a zatemňovací látkové a hliníkové rolety Rolety doplňuje bílá barva Ovládají se manuálně Stahovací mechanismus dovedete ovládat pouhým tahem ruky Rolety SHUMEE můžete nainstalovat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Plisovaná roleta bílá CK02

Plisovaná roleta bílá C02

Plisovaná roleta bílá C02
Detail

Roleta vnitřní, plisé, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, barva: bílá Plisé látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují lehký způsob, jak upravovat kvantum slunečních paprsků a udržet své soukromí. U nabízeného typu vás na první pohled upoutá vzhled a bílá barva. Mají snadné a bezpečné manuální ovládání. Disponuje také stahovacím mechanismem, který vám umožní rolovat pouhým potaženám ruky. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE instalovat do střešních oken. Zajímavé funkce rolet Plisovaná roleta bílá C02 Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a zabrání průchodu slunečních paprsků Jedná se o plisé látkové a hliníkové rolety Rolety tvoří bílá barva Ovládají se manuálně Stahovací rolety lze ovládat pouhým tahem ruky Rolety SHUMEE lze umístit do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Plisovaná roleta bílá C02

Plisovaná roleta bílá MK08

Plisovaná roleta bílá MK08
Detail

Roleta vnitřní, plisé, zatemňovací, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, barva: bílá Plisé a zatemňovací látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují lehký způsob, jak regulovat kvantum procházejícího svitu a udržet v domě soukromí. U nabízeného produktu vás na první pohled ihned zaujme nadčasový design a bílá barva. Mají snadné a bezpečné manuální ovládání. Stahovací mechanismus vám poté umožní rolovat pouhým potažením ruky. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE instalovat do střešních oken. Nejdůležitější parametry rolet Plisovaná roleta bílá MK08 Roleta SHUMEE zvýší soukromí a odstíní nežádoucí sluneční svit Jde o plisé a zatemňovací látkové a hliníkové rolety Rolety zdobí bílá barva Ovládají se manuálně Stahovací rolety můžete rolovat pouhým potáhnutím rukou Rolety SHUMEE můžete namontovat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Plisovaná roleta bílá MK08

Plisovaná roleta bílá 206

Plisovaná roleta bílá 206
Detail

Roleta vnitřní, plisé, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, barva: bílá Plisé látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují lehký způsob, jak regulovat množství procházejícího svitu a udržet v bytě soukromí. U nabízeného produktu vás určitě zaujme jeho design a bílá barva. Disponují jednoduchým a bezpečným manuálním ovládáním. Rolovat prostým potažením rukou vám poté dovolí stahovací mechanismus. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE zabudovat do střešních oken. Podstatné parametry rolet Plisovaná roleta bílá 206 Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a odstíní nežádoucí sluneční svit Jedná se o plisé látkové a hliníkové rolety Rolety tvoří bílá barva Manuální ovládání Stahovací mechanismus umožní rolovat potáhnutím rukou Rolety SHUMEE můžete nainstalovat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Plisovaná roleta bílá 206

Plisovaná roleta bílá PK06

Plisovaná roleta bílá PK06
Detail

Roleta vnitřní, plisé, zatemňovací, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, barva: bílá Plisé a zatemňovací látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují efektní způsob, jak odstínit sluneční paprsky a udržet v domě soukromí. U nabízeného produktu vás na první pohled ihned zaujme nadčasový design a bílá barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi snadné na ovládání. Rolovat prostým potažením rukou vám poté dovolí stahovací mechanismus. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE přidělat do střešních oken. Nejdůležitější parametry rolet Plisovaná roleta bílá PK06 Roleta SHUMEE zvýší soukromí a zabrání průchodu slunečních paprsků Jde o plisé a zatemňovací látkové a hliníkové rolety Rolety tvoří bílá barva Manuální ovládání Stahovací rolety můžete rolovat pouhým potáhnutím rukou Rolety SHUMEE jsou uzpůsobeny k instalaci do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Plisovaná roleta bílá PK06

Plisovaná roleta bílá C04

Plisovaná roleta bílá C04
Detail

Roleta vnitřní, plisé, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, barva: bílá Plisé látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují efektní způsob, jak regulovat kvantum procházejícího svitu a udržet v bytě soukromí. U nabízeného typu vás na první pohled jistě zaujme nadčasový design a bílá barva. Mají snadné a bezpečné manuální ovládání. Disponuje také stahovacím mechanismem, který vám umožní rolovat pouhým potaženám ruky. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE instalovat do střešních oken. Zásadní funkce rolet Plisovaná roleta bílá C04 Roleta SHUMEE zvýší soukromí a odstíní nepříjemný sluneční svit Jedná se o plisé látkové a hliníkové rolety Rolety doplňuje bílá barva Ovládají se manuálně Stahovací rolety můžete rolovat pouhým potáhnutím rukou Rolety SHUMEE lze přidělat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Plisovaná roleta bílá C04 , Plisovaná roleta bílá p06\406

Plisovaná roleta bílá CK04

Plisovaná roleta bílá CK04
Detail

Roleta vnitřní, plisé, zatemňovací, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, barva: bílá Plisé a zatemňovací látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují jednoduchý způsob, jak regulovat kvantum procházejícího svitu a udržet v domě soukromí. U nabízeného typu vás na první pohled jistě upoutá design a bílá barva. Mají snadné a spolehlivé manuální ovládání. Disponuje také stahovacím mechanismem, který vám umožní rolovat pouhým potaženám ruky. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE namontovat do střešních oken. Klíčové přednosti rolet Plisovaná roleta bílá CK04 Roleta SHUMEE zvýší soukromí a odstíní nežádoucí sluneční svit Jedná se o plisé a zatemňovací látkové a hliníkové rolety Rolety doplňuje bílá barva Manuální ovládání Stahovací mechanismus umožní rolovat potáhnutím rukou Rolety SHUMEE lze nainstalovat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Plisovaná roleta bílá CK04 , Plisovaná roleta bílá s08\608

Plisovaná roleta bílá SK06

Plisovaná roleta bílá SK06
Detail

Roleta vnitřní, plisé, zatemňovací, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, barva: bílá Plisé a zatemňovací látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují lehký způsob, jak regulovat kvantum procházejícího svitu a udržet v domě soukromí. U nabízeného produktu vás na první pohled upoutá vzhled a bílá barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi snadné na ovládání. Disponuje také stahovacím mechanismem, který vám umožní rolovat pouhým potaženám ruky. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE přidělat do střešních oken. Klíčové funkce rolet Plisovaná roleta bílá SK06 Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a odstíní nepříjemný sluneční svit Jde o plisé a zatemňovací látkové a hliníkové rolety Rolety zdobí bílá barva Ovládají se manuálně Stahovací mechanismus umožní rolovat potáhnutím rukou Rolety SHUMEE lze umístit do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Plisovaná roleta bílá SK06 , Zatemňovací roleta bílá mk04 pro okna velux (133506)

Plisovaná roleta bílá S08\608

Plisovaná roleta bílá S08\608
Detail

Roleta vnitřní, plisé, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, barva: bílá Plisé látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují snadný způsob, jak odstínit sluneční paprsky a udržet v domě soukromí. U nabízeného produktu vás na první pohled zajisté zaujme design a bílá barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi jednoduché a bezpečné. Stahovací mechanismus vám poté umožní rolovat prostým potažením ruky. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE instalovat do střešních oken. Zajímavé funkce rolet Plisovaná roleta bílá S08\608 Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a zabrání průchodu slunečních paprsků Jde o plisé látkové a hliníkové rolety Rolety doplňuje bílá barva Ovládají se manuálně Stahovací rolety můžete rolovat pouhým potáhnutím rukou Rolety SHUMEE lze umístit do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Plisovaná roleta bílá S08\608 , Plisovaná roleta bílá m04/304 (131310)

Plisovaná roleta bílá P06\406

Plisovaná roleta bílá P06\406
Detail

Roleta vnitřní, plisé, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, barva: bílá Plisé látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují lehký způsob, jak přizpůsobit množství procházejícího svitu a udržet v bytě soukromí. U nabízeného typu vás na první pohled jistě zaujme nadčasový design a bílá barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi snadné na ovládání. Stahovací mechanismus vám poté umožní rolovat prostým potažením ruky. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE instalovat do střešních oken. Podstatné vlastnosti rolet Plisovaná roleta bílá P06\406 Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a odstíní nepříjemný sluneční svit Jedná se o plisé látkové a hliníkové rolety Rolety zdobí bílá barva Ovládají se manuálně Stahovací mechanismus umožní rolovat potáhnutím rukou Rolety SHUMEE lze umístit do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Plisovaná roleta bílá P06\406 , Plisovaná roleta bílá m06/306 (131311)

Plisovaná roleta bílá M06/306 (131311)

Plisovaná roleta bílá M06/306 (131311)
Detail

Roleta vnitřní, plisé, materiál: látkové, manuální ovládání, montáž: na okno, barva: bílá Plisé látkové rolety SHUMEE představují lehký způsob, jak odstínit sluneční paprsky a udržet v bytě soukromí. U nabízeného produktu vás na první pohled zajisté zaujme design a bílá barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi jednoduché a spolehlivé. Disponuje také stahovacím mechanismem, který vám umožní rolovat pouhým potaženám ruky. Co se montáže týče, můžete je instalovat přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE instalovat do střešních oken. Zajímavé parametry rolet Plisovaná roleta bílá M06/306 Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a zabrání průchodu slunečních paprsků Jde o plisé látkové rolety Rolety doplňuje bílá barva Manuální ovládání Stahovací rolety můžete rolovat pouhým potáhnutím rukou K instalaci přímo na okno Rolety SHUMEE lze nainstalovat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Plisovaná roleta bílá M06/306 (131311)

Plisovaná roleta bílá M04/304 (131310)

Plisovaná roleta bílá M04/304 (131310)
Detail

Roleta vnitřní, plisé, materiál: látkové, manuální ovládání, montáž: na okno, barva: bílá Plisé látkové rolety SHUMEE představují lehký způsob, jak přizpůsobit množství procházejícího svitu a udržet v domě soukromí. U nabízeného produktu vás na první pohled zajisté zaujme design a bílá barva. Disponují snadným a spolehlivým manuálním ovládáním. Rolovat pouhým potažením rukou vám poté umožní vystavěný stahovacímu mechanismu. Co se montáže týče, můžete je instalovat přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE přidělat do střešních oken. Zásadní vlastnosti rolet Plisovaná roleta bílá M04/304 Roleta SHUMEE zvýší soukromí a zabrání průchodu slunečních paprsků Jde o plisé látkové rolety Rolety tvoří bílá barva Manuální ovládání Stahovací mechanismus dovedete ovládat pouhým tahem ruky Vhodné k instalaci přímo na okno Rolety SHUMEE můžete nainstalovat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Plisovaná roleta bílá M04/304 (131310)

Plisovaná roleta bílá S06/606 (131315)

Plisovaná roleta bílá S06/606 (131315)
Detail

Roleta vnitřní, plisé, materiál: látkové, manuální ovládání, montáž: na okno, barva: bílá Plisé látkové rolety SHUMEE představují snadný způsob, jak odstínit sluneční svit a udržet v bytě soukromí. U nabízeného produktu vás na první pohled upoutá vzhled a bílá barva. Disponují snadným a spolehlivým manuálním ovládáním. Disponuje také stahovacím mechanismem, který vám umožní rolovat pouhým potaženám ruky. Co se týče montáže, rolety je možné nainstalovat přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE přidělat do střešních oken. Rozhodující přednosti rolet Plisovaná roleta bílá S06/606 Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a odstíní nepříjemný sluneční svit Jedná se o plisé látkové rolety Rolety zdobí bílá barva Manuální ovládání Stahovací rolety lze ovládat pouhým tahem ruky Vhodné k instalaci přímo na okno Rolety SHUMEE lze namontovat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Plisovaná roleta bílá S06/606 (131315)

Zatemňovací roleta šedá MK04 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta šedá MK04 pro okna VELUX
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, barva: šedá Zatemňovací látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují jednoduchý způsob, jak korigovat množství procházejícího svitu a udržet v domě soukromí. U nabízeného typu vás na první pohled upoutá vzhled a šedá barva. Mají snadné a spolehlivé manuální ovládání. Disponuje také stahovacím mechanismem, který vám umožní rolovat pouhým potaženám ruky. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE instalovat do střešních oken. Důležité vlastnosti rolet Zatemňovací roleta šedá MK04 pro okna VELUX Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a odstíní nepříjemný sluneční svit Jde o zatemňovací látkové a hliníkové rolety Rolety tvoří šedá barva Manuální ovládání Stahovací rolety lze ovládat pouhým tahem ruky Rolety SHUMEE lze namontovat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta šedá MK04 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta béžová MK04 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta béžová MK04 pro okna VELUX
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, barva: béžová Zatemňovací látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují efektní způsob, jak upravovat kvantum slunečních paprsků a udržet své soukromí. U nabízeného typu vás určitě zaujme jeho design a béžová barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi jednoduché a spolehlivé. Stahovací mechanismus vám poté dovolí rolovat prostým potažením ruky. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE instalovat do střešních oken. Hlavní přednosti rolet Zatemňovací roleta béžová MK04 pro okna VELUX Roleta SHUMEE zvýší soukromí a zabrání průchodu slunečních paprsků Jedná se o zatemňovací látkové a hliníkové rolety Rolety zdobí béžová barva Ovládají se manuálně Stahovací rolety lze ovládat pouhým tahem ruky Rolety SHUMEE jsou uzpůsobeny k instalaci do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta béžová MK04 pro okna VELUX

Plisovaná roleta krémová MK06

Plisovaná roleta krémová MK06
Detail

Roleta vnitřní, plisé, zatemňovací, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, barva: krémová Plisé a zatemňovací látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují snadný způsob, jak upravovat kvantum slunečních paprsků a udržet v bytě soukromí. U nabízeného typu vás na první pohled ihned zaujme nadčasový design a krémová barva. Mají snadné a bezpečné manuální ovládání. Rolovat pouhým potažením rukou vám poté umožní vystavěný stahovacímu mechanismu. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE umístit do střešních oken. Rozhodující funkce rolet Plisovaná roleta krémová MK06 Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a odstíní nežádoucí sluneční svit Jde o plisé a zatemňovací látkové a hliníkové rolety Rolety zdobí krémová barva Ovládají se manuálně Stahovací rolety lze ovládat pouhým tahem ruky Rolety SHUMEE lze přidělat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Plisovaná roleta krémová MK06 , Plisovaná roleta šedá s08\608

Plisovaná roleta krémová 102

Plisovaná roleta krémová 102
Detail

Roleta vnitřní, plisé, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, barva: krémová Plisé látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují snadný způsob, jak přizpůsobit kvantum slunečního svitu a udržet své soukromí. U nabízeného typu vás na první pohled zajisté zaujme design a krémová barva. Mají snadné a bezpečné manuální ovládání. Stahovací mechanismus vám poté umožní rolovat pouhým potažením ruky. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE přidělat do střešních oken. Důležité vlastnosti rolet Plisovaná roleta krémová 102 Roleta SHUMEE zvýší soukromí a odstíní nepříjemný sluneční svit Jedná se o plisé látkové a hliníkové rolety Rolety podtrhuje krémová barva Manuální ovládání Stahovací rolety můžete rolovat pouhým potáhnutím rukou Rolety SHUMEE můžete nainstalovat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Plisovaná roleta krémová 102 , Plisovaná roleta krémová mk08 (133541)

Plisovaná roleta krémová CK02

Plisovaná roleta krémová CK02
Detail

Roleta vnitřní, plisé, zatemňovací, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, barva: krémová Plisé a zatemňovací látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují snadný způsob, jak přizpůsobit množství slunečního svitu a udržet své soukromí. U nabízeného produktu vás na první pohled jistě upoutá design a krémová barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi jednoduché a spolehlivé. Stahovací mechanismus vám poté dovolí rolovat prostým potažením ruky. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE umístit do střešních oken. Klíčové znaky rolet Plisovaná roleta krémová CK02 Roleta SHUMEE zvýší soukromí a odstíní nežádoucí sluneční svit Jedná se o plisé a zatemňovací látkové a hliníkové rolety Rolety doplňuje krémová barva Ovládají se manuálně Stahovací mechanismus dovedete ovládat pouhým tahem ruky Rolety SHUMEE lze umístit do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Plisovaná roleta krémová CK02 , Plisovaná roleta šedá p08\408

Plisovaná roleta krémová CK04

Plisovaná roleta krémová CK04
Detail

Roleta vnitřní, plisé, zatemňovací, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, barva: krémová Plisé a zatemňovací látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují efektní způsob, jak nastavovat množství slunečního svitu a udržet své soukromí. U nabízeného produktu vás na první pohled ihned zaujme nadčasový design a krémová barva. Disponují jednoduchým a bezpečným manuálním ovládáním. Stahovací mechanismus vám poté dovolí rolovat prostým potažením ruky. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE zabudovat do střešních oken. Důležité vlastnosti rolet Plisovaná roleta krémová CK04 Roleta SHUMEE zvýší soukromí a odstíní nežádoucí sluneční svit Jedná se o plisé a zatemňovací látkové a hliníkové rolety Rolety doplňuje krémová barva Manuální ovládání Stahovací mechanismus dovedete ovládat pouhým tahem ruky Rolety SHUMEE lze přidělat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Plisovaná roleta krémová CK04 , Plisovaná roleta krémová p06\406

Plisovaná roleta krémová C04

Plisovaná roleta krémová C04
Detail

Roleta vnitřní, plisé, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, barva: krémová Plisé látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují efektní způsob, jak přizpůsobit kvantum slunečního svitu a ochránit vaše soukromí. U nabízeného produktu vás na první pohled jistě upoutá design a krémová barva. Mají snadné a bezpečné manuální ovládání. Rolovat pouhým potažením rukou vám poté umožní vystavěný stahovacímu mechanismu. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE namontovat do střešních oken. Základní funkce rolet Plisovaná roleta krémová C04 Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a zabrání průchodu slunečních paprsků Jedná se o plisé látkové a hliníkové rolety Rolety zdobí krémová barva Manuální ovládání Stahovací rolety lze ovládat pouhým tahem ruky Rolety SHUMEE můžete nainstalovat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Plisovaná roleta krémová C04 , Plisovaná roleta krémová 104 (131319)

Plisovaná roleta krémová FK06

Plisovaná roleta krémová FK06
Detail

Roleta vnitřní, plisé, zatemňovací, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, barva: krémová Plisé a zatemňovací látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují efektní způsob, jak přizpůsobit množství slunečního svitu a udržet své soukromí. U nabízeného produktu vás na první pohled upoutá vzhled a krémová barva. Disponují jednoduchým a bezpečným manuálním ovládáním. Rolovat prostým potažením rukou vám poté dovolí stahovací mechanismus. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE namontovat do střešních oken. Zajímavé funkce rolet Plisovaná roleta krémová FK06 Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a odstíní nepříjemný sluneční svit Jde o plisé a zatemňovací látkové a hliníkové rolety Rolety zdobí krémová barva Ovládají se manuálně Stahovací rolety lze ovládat pouhým tahem ruky Rolety SHUMEE můžete nainstalovat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Plisovaná roleta krémová FK06 , Plisovaná roleta krémová sk06 (133544)

Plisovaná roleta krémová SK08

Plisovaná roleta krémová SK08
Detail

Roleta vnitřní, plisé, zatemňovací, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, barva: krémová Plisé a zatemňovací látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují lehký způsob, jak přizpůsobit množství slunečního svitu a udržet své soukromí. U nabízeného typu vás určitě zaujme jeho design a krémová barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi snadné na ovládání. Rolovat pouhým potažením rukou vám poté umožní vystavěný stahovacímu mechanismu. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE namontovat do střešních oken. Rozhodující funkce rolet Plisovaná roleta krémová SK08 Roleta SHUMEE zvýší soukromí a odstíní nežádoucí sluneční svit Jde o plisé a zatemňovací látkové a hliníkové rolety Rolety doplňuje krémová barva Ovládají se manuálně Stahovací mechanismus umožní rolovat potáhnutím rukou Rolety SHUMEE můžete namontovat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Plisovaná roleta krémová SK08 , Plisovaná roleta krémová m04\304

Zatemňovací roleta černá MK04 pro okna VELUX (133517)

Zatemňovací roleta černá MK04 pro okna VELUX (133517)
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové, manuální ovládání, montáž: na okno, barva: černá Zatemňovací látkové rolety SHUMEE představují lehký způsob, jak korigovat kvantum slunečních paprsků a udržet v bytě soukromí. U nabízeného typu vás na první pohled jistě zaujme nadčasový design a černá barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi jednoduché a spolehlivé. Stahovací mechanismus vám poté umožní rolovat prostým potažením ruky. Co se týče montáže, jsou určeny pro instalaci přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE zabudovat do střešních oken. Nejdůležitější přednosti rolet Zatemňovací roleta černá MK04 pro okna VELUX Roleta SHUMEE zvýší soukromí a zabrání průchodu slunečních paprsků Jedná se o zatemňovací látkové rolety Rolety doplňuje černá barva Manuální ovládání Stahovací rolety můžete rolovat pouhým potáhnutím rukou Vhodné k montáži přímo na okno Rolety SHUMEE lze nainstalovat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta černá MK04 pro okna VELUX (133517) , Plisovaná roleta krémová u08/808 (131331)

Plisovaná roleta krémová SK06 (133544)

Plisovaná roleta krémová SK06 (133544)
Detail

Roleta vnitřní, plisé, materiál: látkové, manuální ovládání, montáž: na okno, barva: krémová Plisé látkové rolety SHUMEE představují efektní způsob, jak korigovat sluneční paprsky a ochránit vaše soukromí. U nabízeného produktu vás na první pohled ihned zaujme nadčasový design a krémová barva. Mají snadné a bezpečné manuální ovládání. Disponuje také stahovacím mechanismem, který vám umožní rolovat pouhým potaženám ruky. Co se týče montáže, jsou vyrobeny pro instalaci přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE instalovat do střešních oken. Podstatné funkce rolet Plisovaná roleta krémová SK06 Roleta SHUMEE zvýší soukromí a odstíní nepříjemný sluneční svit Jde o plisé látkové rolety Rolety tvoří krémová barva Manuální ovládání Stahovací rolety lze ovládat pouhým tahem ruky Vhodné k montáži přímo na okno Rolety SHUMEE můžete nainstalovat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Plisovaná roleta krémová SK06 (133544) , Sprchová roleta 120 × 240 cm bílá

Plisovaná roleta krémová M04\304

Plisovaná roleta krémová M04\304
Detail

Roleta vnitřní, plisé, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, barva: krémová Plisé látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují snadný způsob, jak nastavovat množství slunečního svitu a udržet své soukromí. U nabízeného produktu vás na první pohled zajisté zaujme design a krémová barva. Disponují snadným a spolehlivým manuálním ovládáním. Rolovat pouhým potažením rukou vám poté umožní vystavěný stahovacímu mechanismu. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE umístit do střešních oken. Zásadní vlastnosti rolet Plisovaná roleta krémová M04\304 Roleta SHUMEE zvýší soukromí a odstíní nežádoucí sluneční svit Jde o plisé látkové a hliníkové rolety Rolety podtrhuje krémová barva Ovládají se manuálně Stahovací mechanismus dovedete ovládat pouhým tahem ruky Rolety SHUMEE můžete nainstalovat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Plisovaná roleta krémová M04\304 , Egibi roleta den a noc bílá

Plisovaná roleta krémová 104 (131319)

Plisovaná roleta krémová 104 (131319)
Detail

Roleta vnitřní, plisé, materiál: látkové, manuální ovládání, montáž: na okno, barva: krémová Plisé látkové rolety SHUMEE představují lehký způsob, jak regulovat kvantum procházejícího svitu a udržet své soukromí. U nabízeného produktu vás na první pohled jistě upoutá design a krémová barva. Disponují jednoduchým a bezpečným manuálním ovládáním. Stahovací mechanismus vám poté umožní rolovat pouhým potažením ruky. Co se montáže týče, rolety je možné nainstalovat přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE přidělat do střešních oken. Rozhodující přednosti rolet Plisovaná roleta krémová 104 Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a zabrání průchodu slunečních paprsků Jde o plisé látkové rolety Rolety zdobí krémová barva Manuální ovládání Stahovací rolety můžete rolovat pouhým potáhnutím rukou K instalaci přímo na okno Rolety SHUMEE lze umístit do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Plisovaná roleta krémová 104 (131319) , Sprchová roleta 140 × 240 cm bílá

Plisovaná roleta šedá P08\408

Plisovaná roleta šedá P08\408
Detail

Roleta vnitřní, plisé, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, barva: šedá Plisé látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují efektní způsob, jak regulovat množství procházejícího svitu a ochránit vaše soukromí. U nabízeného typu vás na první pohled jistě zaujme nadčasový design a šedá barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi snadné na ovládání. Rolovat pouhým potažením rukou vám poté umožní vystavěný stahovacímu mechanismu. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE zabudovat do střešních oken. Důležité parametry rolet Plisovaná roleta šedá P08\408 Roleta SHUMEE zvýší soukromí a zabrání průchodu slunečních paprsků Jedná se o plisé látkové a hliníkové rolety Rolety zdobí šedá barva Manuální ovládání Stahovací rolety lze ovládat pouhým tahem ruky Rolety SHUMEE lze namontovat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Plisovaná roleta šedá P08\408

Plisovaná roleta šedá S08\608

Plisovaná roleta šedá S08\608
Detail

Roleta vnitřní, plisé, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, barva: šedá Plisé látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují lehký způsob, jak regulovat kvantum procházejícího svitu a udržet v bytě soukromí. U nabízeného produktu vás na první pohled jistě zaujme nadčasový design a šedá barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi jednoduché a spolehlivé. Stahovací mechanismus vám poté umožní rolovat pouhým potažením ruky. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE zabudovat do střešních oken. Zajímavé přednosti rolet Plisovaná roleta šedá S08\608 Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a odstíní nepříjemný sluneční svit Jedná se o plisé látkové a hliníkové rolety Rolety zdobí šedá barva Manuální ovládání Stahovací rolety lze ovládat pouhým tahem ruky Rolety SHUMEE lze umístit do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Plisovaná roleta šedá S08\608

Plisovaná roleta krémová P06\406

Plisovaná roleta krémová P06\406
Detail

Roleta vnitřní, plisé, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, barva: krémová Plisé látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují efektní způsob, jak upravovat kvantum slunečních paprsků a udržet si doma soukromí. U nabízeného typu vás na první pohled zajisté zaujme design a krémová barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi jednoduché a bezpečné. Disponuje také stahovacím mechanismem, který vám umožní rolovat pouhým potaženám ruky. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE namontovat do střešních oken. Zajímavé parametry rolet Plisovaná roleta krémová P06\406 Roleta SHUMEE zvýší soukromí a odstíní nepříjemný sluneční svit Jedná se o plisé látkové a hliníkové rolety Rolety tvoří krémová barva Ovládají se manuálně Stahovací mechanismus dovedete ovládat pouhým tahem ruky Rolety SHUMEE lze namontovat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Plisovaná roleta krémová P06\406

Plisovaná roleta krémová MK08 (133541)

Plisovaná roleta krémová MK08 (133541)
Detail

Roleta vnitřní, plisé, materiál: látkové, manuální ovládání, montáž: na okno, barva: krémová Plisé látkové rolety SHUMEE představují lehký způsob, jak regulovat množství procházejícího svitu a udržet si doma soukromí. U nabízeného typu vás na první pohled upoutá vzhled a krémová barva. Mají snadné a bezpečné manuální ovládání. Stahovací mechanismus vám poté umožní rolovat pouhým potažením ruky. Co se týče montáže, můžete je instalovat přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE zabudovat do střešních oken. Podstatné funkce rolet Plisovaná roleta krémová MK08 Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a zabrání průchodu slunečních paprsků Jedná se o plisé látkové rolety Rolety podtrhuje krémová barva Ovládají se manuálně Stahovací rolety můžete rolovat pouhým potáhnutím rukou K instalaci přímo na okno Rolety SHUMEE lze namontovat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Plisovaná roleta krémová MK08 (133541)

Plisovaná roleta krémová U08/808 (131331)

Plisovaná roleta krémová U08/808 (131331)
Detail

Roleta vnitřní, plisé, materiál: látkové, manuální ovládání, montáž: na okno, barva: krémová Plisé látkové rolety SHUMEE představují snadný způsob, jak odstínit sluneční paprsky a udržet své soukromí. U nabízeného produktu vás na první pohled upoutá vzhled a krémová barva. Mají snadné a spolehlivé manuální ovládání. Stahovací mechanismus vám poté dovolí rolovat prostým potažením ruky. Co se týče montáže, můžete je instalovat přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE přidělat do střešních oken. Nejdůležitější vlastnosti rolet Plisovaná roleta krémová U08/808 Roleta SHUMEE zvýší soukromí a odstíní nepříjemný sluneční svit Jde o plisé látkové rolety Rolety podtrhuje krémová barva Ovládají se manuálně Stahovací rolety můžete rolovat pouhým potáhnutím rukou Určeny k instalaci přímo na okno Rolety SHUMEE lze namontovat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Plisovaná roleta krémová U08/808 (131331)

Plisovaná roleta krémová M06/306 (131325)

Plisovaná roleta krémová M06/306 (131325)
Detail

Roleta vnitřní, plisé, materiál: látkové, manuální ovládání, montáž: na okno, barva: krémová Plisé látkové rolety SHUMEE představují efektní způsob, jak přizpůsobit množství procházejícího svitu a udržet v bytě soukromí. U nabízeného produktu vás na první pohled jistě upoutá design a krémová barva. Mají jednoduché a spolehlivé manuální ovládání. Stahovací mechanismus vám poté umožní rolovat prostým potažením ruky. Co se montáže týče, můžete je instalovat přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE zabudovat do střešních oken. Významné parametry rolet Plisovaná roleta krémová M06/306 Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a zabrání průchodu slunečních paprsků Jedná se o plisé látkové rolety Rolety zdobí krémová barva Manuální ovládání Stahovací rolety můžete rolovat pouhým potáhnutím rukou Určeny k instalaci přímo na okno Rolety SHUMEE lze umístit do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Plisovaná roleta krémová M06/306 (131325)

…bít či nebít… - Jan Michalec

…bít či nebít… - Jan Michalec
Detail

Autor viděl a zažil události kolem převratu 1989 a zejména dění po něm velice zblízka a - jak se říká na vlastní kůži, a neponechává si nic pro sebe. Jeho knihu lze nazvat dějinami rozkradení státu. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako …bít či nebít… - Jan Michalec

…bít či nebít… - Michalec Jan

…bít či nebít… - Michalec Jan
Detail

Autor viděl a zažil události kolem převratu 1989 a zejména dění po něm velice zblízka a - jak se říká na vlastní kůži, a neponechává si nic pro sebe. Jeho knihu lze nazvat dějinami rozkradení státu. (patro.cz)

Podobné produkty ako …bít či nebít… - Michalec Jan

Zatemňovací roleta bílá PK06 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta bílá PK06 pro okna VELUX
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, barva: bílá Zatemňovací látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují snadný způsob, jak odstínit sluneční paprsky a udržet v domě soukromí. U nabízeného typu vás určitě zaujme jeho design a bílá barva. Mají snadné a spolehlivé manuální ovládání. Stahovací mechanismus vám poté dovolí rolovat prostým potažením ruky. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE přidělat do střešních oken. Nejdůležitější přednosti rolet Zatemňovací roleta bílá PK06 pro okna VELUX Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a odstíní nežádoucí sluneční svit Jde o zatemňovací látkové a hliníkové rolety Rolety doplňuje bílá barva Manuální ovládání Stahovací rolety můžete rolovat pouhým potáhnutím rukou Rolety SHUMEE můžete namontovat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta bílá PK06 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta bílá UK08 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta bílá UK08 pro okna VELUX
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, barva: bílá Zatemňovací látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují jednoduchý způsob, jak upravovat kvantum slunečních paprsků a udržet své soukromí. U nabízeného produktu vás na první pohled ihned zaujme nadčasový design a bílá barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi jednoduché a spolehlivé. Rolovat prostým potažením rukou vám poté dovolí stahovací mechanismus. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE umístit do střešních oken. Důležité vlastnosti rolet Zatemňovací roleta bílá UK08 pro okna VELUX Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a odstíní nepříjemný sluneční svit Jedná se o zatemňovací látkové a hliníkové rolety Rolety doplňuje bílá barva Ovládají se manuálně Stahovací mechanismus dovedete ovládat pouhým tahem ruky Rolety SHUMEE lze umístit do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta bílá UK08 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta bílá CK02 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta bílá CK02 pro okna VELUX
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, barva: bílá Zatemňovací látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují jednoduchý způsob, jak přizpůsobit kvantum slunečního svitu a udržet v bytě soukromí. U nabízeného typu vás určitě zaujme jeho design a bílá barva. Mají snadné a bezpečné manuální ovládání. Stahovací mechanismus vám poté dovolí rolovat prostým potažením ruky. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE namontovat do střešních oken. Základní funkce rolet Zatemňovací roleta bílá CK02 pro okna VELUX Roleta SHUMEE zvýší soukromí a odstíní nežádoucí sluneční svit Jde o zatemňovací látkové a hliníkové rolety Rolety tvoří bílá barva Manuální ovládání Stahovací mechanismus dovedete ovládat pouhým tahem ruky Rolety SHUMEE lze umístit do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta bílá CK02 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta bílá 104 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta bílá 104 pro okna VELUX
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, montáž: na okno, barva: bílá Zatemňovací látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují snadný způsob, jak korigovat kvantum slunečních paprsků a ochránit vaše soukromí. U nabízeného typu vás na první pohled jistě zaujme nadčasový design a bílá barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi jednoduché a bezpečné. Disponuje také stahovacím mechanismem, který vám umožní rolovat pouhým potaženám ruky. Co se týče montáže, můžete je instalovat přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE umístit do střešních oken. Zásadní vlastnosti rolet Zatemňovací roleta bílá 104 pro okna VELUX Roleta SHUMEE zvýší soukromí a odstíní nepříjemný sluneční svit Jedná se o zatemňovací látkové a hliníkové rolety Rolety tvoří bílá barva Manuální ovládání Stahovací rolety lze ovládat pouhým tahem ruky K montáži přímo na okno Rolety SHUMEE jsou uzpůsobeny k instalaci... (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta bílá 104 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta bílá C02 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta bílá C02 pro okna VELUX
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, montáž: na okno, barva: bílá Zatemňovací látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují jednoduchý způsob, jak upravovat kvantum slunečních paprsků a udržet si doma soukromí. U nabízeného typu vás na první pohled jistě zaujme nadčasový design a bílá barva. Mají jednoduché a spolehlivé manuální ovládání. Stahovací mechanismus vám poté umožní rolovat pouhým potažením ruky. Co se montáže týče, jsou určeny pro instalaci přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE umístit do střešních oken. Rozhodující vlastnosti rolet Zatemňovací roleta bílá C02 pro okna VELUX Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a odstíní nežádoucí sluneční svit Jedná se o zatemňovací látkové a hliníkové rolety Rolety tvoří bílá barva Ovládají se manuálně Stahovací rolety lze ovládat pouhým tahem ruky K instalaci přímo na okno Rolety SHUMEE lze nainstalovat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta bílá C02 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta bílá 206 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta bílá 206 pro okna VELUX
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, montáž: na okno, barva: bílá Zatemňovací látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují efektní způsob, jak přizpůsobit množství slunečního svitu a udržet v domě soukromí. U nabízeného typu vás určitě zaujme jeho design a bílá barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi jednoduché a spolehlivé. Stahovací mechanismus vám poté umožní rolovat prostým potažením ruky. Co se montáže týče, jsou vyrobeny pro instalaci přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE namontovat do střešních oken. Klíčové parametry rolet Zatemňovací roleta bílá 206 pro okna VELUX Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a zabrání průchodu slunečních paprsků Jedná se o zatemňovací látkové a hliníkové rolety Rolety podtrhuje bílá barva Manuální ovládání Stahovací mechanismus umožní rolovat potáhnutím rukou Určeny k montáži přímo na okno Rolety SHUMEE lze nainstalovat do... (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta bílá 206 pro okna VELUX

Bite 16g set (WD-BITE-SET)

Bite 16g set (WD-BITE-SET)
Detail

Šipky - typ soft, hmotnost 16 g, určené pro elektronický a sisalový terč, materiál: mosaz, 3 ks v balení, profesionální Toužíte se předvést na šipkařském turnaji? Pak zajisté oceníte šipky WINDSON, které jsou vybaveny plastovým hrotem typu softip. Stane-li se, že se hrot poškodí, snadno jej odšroubujete a nahradíte novým. Tělo šipky, jež je zhotoveno z mosazi, se pro perfektní držení bude jistě podílet na vašich úspěších ve hře. Nesmíte zapomínat na to, že produkt slouží jen pro elektronický a sisalový terč. Se šipkami si přijdou na své jak všichni pokročilí tak i profesionální hráči. Balení nabízí 3 ks šipky a hmotnosti každého kusu činí 16 g. Moderní design vám navíc dodá pocit neporazitelnosti. Hlavní přednosti produktu Bite 16g set Šipky WINDSON pro ty, kteří rádi hrají šipky Plastový hrot (softip) Tělo šipky z mosazi pro pohodlnou hru Ideální pro elektronický a sisalový terč Pro pokročilé a profesionální hráče V balení naleznete 3 ks šipky U šipky... (alza.cz)

Podobné produkty ako Bite 16g set (WD-BITE-SET)

Zatemňovací roleta bílá F06 pro okna VELUX (131281)

Zatemňovací roleta bílá F06 pro okna VELUX (131281)
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové, manuální ovládání, montáž: na okno, barva: bílá Zatemňovací látkové rolety SHUMEE představují efektní způsob, jak korigovat kvantum slunečních paprsků a udržet v domě soukromí. U nabízeného produktu vás na první pohled zajisté zaujme design a bílá barva. Mají jednoduché a spolehlivé manuální ovládání. Stahovací mechanismus vám poté dovolí rolovat prostým potažením ruky. Co se montáže týče, jsou vyrobeny pro instalaci přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE instalovat do střešních oken. Zajímavé vlastnosti rolet Zatemňovací roleta bílá F06 pro okna VELUX Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a odstíní nežádoucí sluneční svit Jedná se o zatemňovací látkové rolety Rolety zdobí bílá barva Manuální ovládání Stahovací mechanismus dovedete ovládat pouhým tahem ruky Určeny k instalaci přímo na okno Rolety SHUMEE lze přidělat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta bílá F06 pro okna VELUX (131281)

Zatemňovací roleta bílá S08\608 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta bílá S08\608 pro okna VELUX
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, barva: bílá Zatemňovací látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují jednoduchý způsob, jak korigovat sluneční paprsky a ochránit vaše soukromí. U nabízeného typu vás na první pohled jistě upoutá design a bílá barva. Disponují jednoduchým a bezpečným manuálním ovládáním. Rolovat pouhým potažením rukou vám poté umožní vystavěný stahovacímu mechanismu. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE instalovat do střešních oken. Zásadní funkce rolet Zatemňovací roleta bílá S08\608 pro okna VELUX Roleta SHUMEE zvýší soukromí a odstíní nepříjemný sluneční svit Jde o zatemňovací látkové a hliníkové rolety Rolety zdobí bílá barva Ovládají se manuálně Stahovací mechanismus dovedete ovládat pouhým tahem ruky Rolety SHUMEE můžete namontovat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta bílá S08\608 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta bílá MK06 pro okna VELUX (133507)

Zatemňovací roleta bílá MK06 pro okna VELUX (133507)
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové, manuální ovládání, montáž: na okno, barva: bílá Zatemňovací látkové rolety SHUMEE představují lehký způsob, jak regulovat množství procházejícího svitu a udržet své soukromí. U nabízeného typu vás na první pohled jistě upoutá design a bílá barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi jednoduché a spolehlivé. Rolovat prostým potažením rukou vám poté dovolí stahovací mechanismus. Co se týče montáže, rolety je možné nainstalovat přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE instalovat do střešních oken. Důležité parametry rolet Zatemňovací roleta bílá MK06 pro okna VELUX Roleta SHUMEE zvýší soukromí a odstíní nepříjemný sluneční svit Jde o zatemňovací látkové rolety Rolety podtrhuje bílá barva Ovládají se manuálně Stahovací rolety lze ovládat pouhým tahem ruky Určeny k montáži přímo na okno Rolety SHUMEE lze přidělat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta bílá MK06 pro okna VELUX (133507)

Zatemňovací roleta bílá SK08 pro okna VELUX (133512)

Zatemňovací roleta bílá SK08 pro okna VELUX (133512)
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové, manuální ovládání, montáž: na okno, barva: bílá Zatemňovací látkové rolety SHUMEE představují lehký způsob, jak přizpůsobit množství procházejícího svitu a ochránit vaše soukromí. U nabízeného typu vás na první pohled ihned zaujme nadčasový design a bílá barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi jednoduché a bezpečné. Rolovat pouhým potažením rukou vám poté umožní vystavěný stahovacímu mechanismu. Co se montáže týče, jsou vyrobeny pro instalaci přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE instalovat do střešních oken. Důležité funkce rolet Zatemňovací roleta bílá SK08 pro okna VELUX Roleta SHUMEE zvýší soukromí a odstíní nežádoucí sluneční svit Jedná se o zatemňovací látkové rolety Rolety podtrhuje bílá barva Ovládají se manuálně Stahovací rolety lze ovládat pouhým tahem ruky K instalaci přímo na okno Rolety SHUMEE jsou uzpůsobeny k instalaci do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta bílá SK08 pro okna VELUX (133512)

Zatemňovací roleta bílá P08\408 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta bílá P08\408 pro okna VELUX
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, barva: bílá Zatemňovací látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují efektní způsob, jak korigovat kvantum slunečních paprsků a ochránit vaše soukromí. U nabízeného produktu vás na první pohled jistě zaujme nadčasový design a bílá barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi jednoduché a bezpečné. Stahovací mechanismus vám poté umožní rolovat pouhým potažením ruky. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE instalovat do střešních oken. Podstatné vlastnosti rolet Zatemňovací roleta bílá P08\408 pro okna VELUX Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a odstíní nežádoucí sluneční svit Jde o zatemňovací látkové a hliníkové rolety Rolety tvoří bílá barva Manuální ovládání Stahovací rolety lze ovládat pouhým tahem ruky Rolety SHUMEE můžete nainstalovat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta bílá P08\408 pro okna VELUX
Plisovaná roleta bílá P06\406, Plisovaná roleta bílá S08\608, Zatemňovací roleta bílá MK04 pro okna VELUX (133506), Plisovaná roleta bílá M04/304 (131310), Plisovaná roleta bílá M06/306 (131311), Plisovaná roleta šedá S08\608, Plisovaná roleta krémová MK08 (133541), Plisovaná roleta šedá P08\408, Plisovaná roleta krémová P06\406, Plisovaná roleta krémová 104 (131319), Plisovaná roleta krémová SK06 (133544), Plisovaná roleta krémová M04\304, Plisovaná roleta krémová U08/808 (131331), Sprchová roleta 120 × 240 cm bílá, Egibi Roleta DEN a NOC bílá, Sprchová roleta 140 × 240 cm bílá