Playfoam boule 4pack - boys (86002092700)

Produkt Playfoam boule 4pack - boys (86002092700) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Playfoam boule 4pack - boys (86002092700) upraviť a produkt hľadať znova.

PlayFoam Boule 4pack - Boys (86002092700)

PlayFoam Boule 4pack - Boys (86002092700)
Detail

Modelovací hmota - vhodné od 3 let Jedinečná modelína PlayFoamNešpinivá modelína PlayFoam teď přichází v praktickém balení v bublinách, které jí ochrání před nečistotami. Pěnová modelína PlayFoam dovolí školním a předškolním dětem mimořádně zábavným způsobem vyjádřit jejich kreativitu. Stačí jen zmáčknout PlayFoam, vytvarovat si model dle svého gusta, zase jej rozmačkat a začít úplně znovu. PlayFoam nikdy nevyschne, takže modelování nikdy nekončí. Modelína která nelepí a neznečistí vaši domácnostPlayFoam je netoxická, lehká a snadno tvarovatelná pěnová modelína. Výrobky z PlayFoam nevyschnou, neztvrdnou a nepřilepí se k podložce, čímž odpadá nutnost úklidu po modelování. Navíc pěnová modelína nešpiní, nemastí, neulpívá na koberci ani na látkách. Modelína PlayFoam se může používat ihned po vyjmutí z obalu, není ji třeba nijak připravovat. Barvy jdou od sebe opět oddělit, můžete je používat znova a nemusíte je stále dokupovat. Vyrobena je z netoxického a... (alza.cz)

Podobné produkty ako PlayFoam Boule 4pack - Boys (86002092700) , Playfoam boule 4pack - boys (86002092700)

PlayFoam Boule - 4pack B+4pack G

Detail

Sada 2 balení nešpinivé modelíny. Dvě standardní balení v jednom. Celkem 8 barev nešpinivé modelíny ve veselých barvách. Potěší všechny modeláře a tvůrce od 3–8 let. (mall.cz)

Podobné produkty ako PlayFoam Boule - 4pack B+4pack G , Playfoam boule 4pack - svítící (086002091994)

PlayFoam Boule - 4pack B+4pack svítící

Detail

Sada 2 balení modelíny, která nešpiní. Obsahuje osm veselých a svítících barev. Pouze originál PlayFoam® se nelepí a nerozpadá při hraní. Potěší všechny modeláře a tvůrce od 3–8 let. (mall.cz)

Podobné produkty ako PlayFoam Boule - 4pack B+4pack svítící , Playfoam boule 4pack - třpytivé (86002092717)

PlayFoam Boule - 4pack G+4pack třpytivé

Detail

Sada 2 balení modelíny, která nešpiní. Celkem 8 barev nešpinivé modelíny včetně třpytivých variant. Pouze originál PlayFoam® se nelepí a nerozpadá při hraní. Potěší všechny modeláře a tvůrce od 3–8 let. (mall.cz)

Podobné produkty ako PlayFoam Boule - 4pack G+4pack třpytivé , Playfoam boule 4pack - girls (86002092694)

PlayFoam Boule 4pack - Třpytivé

PlayFoam Boule 4pack - Třpytivé
Detail

PlayFoam Boule 4pack - Třpytivé Modelína výborných vlastností, dodávaná ve formě malých kuliček v obalu čtyř bublin. Děti nebo i dospělí mohou zkusit modelovat mnoho tvarů, postaviček, zvířat, květin nebo věcí. Práce s modelínou je uklidňující, rozvíjí fantazii a kreativitu. Přednosti: plastická, ohebná, nevysychající nelepivá, nerozpadající se mnohonásobně použitelná nešpiní Obsah balení: oranžová, zelená, žlutá, růžová Podpořte tvůrčí úsilí Vašich dětí s modelínou PlayFoam! (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako PlayFoam Boule 4pack - Třpytivé , Winnwell balónek speed žluté (4pack), žlutá (676824023169)

PlayFoam Boule 4pack - G

PlayFoam Boule 4pack - G
Detail

PlayFoam Boule 4pack - G Modelína výborných vlastností, dodávaná ve formě malých kuliček v obalu čtyř bublin. Děti nebo i dospělí mohou zkusit modelovat mnoho tvarů, postaviček, zvířat, květin nebo věcí. Práce s modelínou je uklidňující, rozvíjí fantazii a kreativitu. Přednosti: plastická, ohebná, nevysychající nelepivá, nerozpadající se mnohonásobně použitelná nešpiní Obsah balení: žlutá, růžová, fialová, bílá modelína Podpořte tvůrčí úsilí Vašich dětí s modelínou PlayFoam! Vhodné pro děti od 3 let (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako PlayFoam Boule 4pack - G , Villeroy & boch iconic la boule beige (vb_1016659097)

PlayFoam Boule 4pack Svítící

PlayFoam Boule 4pack Svítící
Detail

PlayFoam Boule 4pack Svítící Modelína výborných vlastností, dodávaná ve formě malých kuliček v obalu čtyř oddílů. Děti nebo i dospělí mohou zkusit modelovat mnoho tvarů, postaviček, zvířat, květin nebo věcí. Práce s modelínou je uklidňující, rozvíjí fantazii a kreativitu. Přednosti: plastická, ohebná, nevysychající nelepivá, nerozpadající se mnohonásobně použitelná nešpiní Obsah balení: jemně žlutá, jemně zelená, jemně modrá, jemně růžová Podpořte tvůrčí úsilí Vašich dětí s modelínou PlayFoam! Vhodné pro děti od 3 let Dodáváno: v blistru (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako PlayFoam Boule 4pack Svítící , Villeroy & boch iconic la boule christmas (vb_1485859080)

PlayFoam Boule 4pack - B

PlayFoam Boule 4pack - B
Detail

PlayFoam Boule 4pack - B Modelína výborných vlastností, dodávaná ve formě malých kuliček v obalu čtyř bublin. Děti nebo i dospělí mohou zkusit modelovat mnoho tvarů, postaviček, zvířat, květin nebo věcí. Práce s modelínou je uklidňující, rozvíjí fantazii a kreativitu. Přednosti: plastická, ohebná, nevysychající nelepivá, nerozpadající se mnohonásobně použitelná nešpiní Obsah balení: oranžová, modrá, zelená, šedá modelína Podpořte tvůrčí úsilí Vašich dětí s modelínou PlayFoam! Vhodné pro děti od 3 let (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako PlayFoam Boule 4pack - B , Mixit créme boule - kakao a fondán (8595685215112)

PlayFoam Boule 4pack-G

PlayFoam Boule 4pack-G
Detail

Modelína, která nešpiní, vhodná pro děti od 3 let do 10 let. PlayFoam® Boule 4pack - G - čtyři "dívčí" barvy (žlutá, červená, fialová, bílá). Lehoučká, nešpinivá, netoxická a nevysychající modelína nové generace. Žádný nepořádek, spousty legrace! Děti vytvoří vše co je napadne a uklizeno máte za okamžik. Pěnová modelína PlayFoam® dovolí nejen předškolním dětem vyjádřit jejich kreativitu - bez nepořádku a bez nutnosti velkého uklízení!Prostě zmáčkni PlayFoam®, vytvaruj co chceš a zase ji rozmačkej a začni úplně znovu. Pokud jsi zručnější, dokážeš jednotlivé barvy dokonce zcela oddělit. PlayFoam® nikdy nevyschne, takže modelování nikdy nekončí. A protože se modelína PlayFoam® nelepí na stůl, koberec ani sedačky, můžeš si jí s sebou vzít kam chceš a užít si zářící dobrodružství i na cestách! Co je vlastně PLAYFOAM®:Základem modelíny Playfoam® jsou drobné měkké kuličky z pěnového materiálu spojené speciálním pojivem. Kuličky můžeš klidně jednu podruhé odebírat.Modelína je opravdu lehoučká, takže z ní můžete vytváře i velá díla. Ale i když vytváříte velké modely a stavby, modelína se nehroutí a stále drží svůj tvar. (Pouze kdybyste výtvory vystavili velikému teplu může pojivo ztrácet pevnost. Např. přímé letní sluníčko nemá modelína moc ráda ;-)Pro zpevnění dlouhých a tenkých tvarů např. stožáry, kmenu stromů nebo květin, vložte do hmoty dřívko (např. nanukovou tyčku apod.) nebo využijte chlupaté drátky , které obalíte modelínou. (drátky najdete také v některých sadách Playfoam®)Speciální pojivo je nealergenní a netoxické a udrží kuličky vzájemně při sobě, ale nepřichytí se na nábytek nebo předměty ani na podlahu. Dokonce i běžný smyčkový koberec přežije kontakt s modelínou Playfoam® bez úhony! Stačí přiložit malou kuličku z modelíny na odpadlý kousek a je uklizeno.Toto speciální pojivo bylo vyvíjeno v laboratoři přes 2 roky tak, aby splnilo bezpečnostní předpisy a náročné požadavky na jeho speciální vlastnosti. Dokonce ani při dlouhém hraní, kdy se hmota zahřívá v dlaních, nepřichází o své důležité vlastnosti, pro které je u maminek tak Playfoam® ceněná.(V obchodech i e-shopech možná narazíte na podobně vypadající kopie Playfoam®, ale jen u Playfoam® máte jistotu, že se nerozpadá při hraní, ani se nelepí na vše, čeho se dotkne.) Plastová pouzdra, které vypadají jako bubliny, ti pomohou ochránit modelínu před ušpiněním, pokud po hraní hmotu opět umístíš zpátky do bubliny. Modelína bez nepořádku-nezašlape se do koberce, nepřilepí na sedačku v autě ani na nábytek! Modeluj na stole, na koberci nebo v i autě! Balení obsahuje barvy: žlutáčervenáfialovábílá Hlavní vlastnosti: ideální pro rozvíjení zručnosti a kreativity podporuje smyslový a hmatový rozvoj nikdy nevyschne nelepí na podložku a nábytek (patro.cz)

Podobné produkty ako PlayFoam Boule 4pack-G , Mixit créme boule - kokos a fondán (8595685215105)

PlayFoam Boule 4pack-B

PlayFoam Boule 4pack-B
Detail

Modelína, která nešpiní, vhodná od 3 let do 10 let. PlayFoam® Boule 4pack - B - čtyři "klučičí" barvy. Lehoučká, nešpinivá, netoxická a nevysychající modelína. Žádný nepořádek, spousty legrace! Děti vytvoří vše co je napadne a uklizeno máte za okamžik. Sada obsahuje barvy: oranžovámodrázelenášedá Pěnová modelína PlayFoam dovolí nejen předškolním dětem vyjádřit jejich kreativitu - bez nepořádku a bez nutnosti úklízení! Prostě zmáčkni PlayFoam, vytvaruj co chceš a zase ji rozmačkej a začni úplně znovu. PlayFoam nikdy nevyschne, takže modelování nikdy nekončí. A ještě tajemství - díky nelepivému složení si můžeš PlayFoam vzít kamkoliv chceš a užít si modelování i na cestách! Co je vlastně PLAYFOAM®:Základem modelíny Playfoam® jsou drobné měkké kuličky z pěnového materiálu spojené speciálním pojivem. Kuličky můžeš klidně jednu podruhé odebírat.Modelína je opravdu lehoučká, takže z ní můžete vytváře i velá díla. Ale i když vytváříte velké modely a stavby, modelína se nehroutí a stále drží svůj tvar. (Pouze kdybyste výtvory vystavili velikému teplu může pojivo ztrácet pevnost. Např. přímé letní sluníčko nemá modelína moc ráda ;-)Pro zpevnění dlouhých a tenkých tvarů např. stožáry, kmenu stromů nebo květin, vložte do hmoty dřívko (např. nanukovou tyčku apod.) nebo využijte chlupaté drátky , které obalíte modelínou. (drátky najdete také v některých sadách Playfoam®)Speciální pojivo je nealergenní a netoxické a udrží kuličky vzájemně při sobě, ale nepřichytí se na nábytek nebo předměty ani na podlahu. Dokonce i běžný smyčkový koberec přežije kontakt s modelínou Playfoam® bez úhony! Stačí přiložit malou kuličku z modelíny na odpadlý kousek a je uklizeno.Toto speciální pojivo bylo vyvíjeno v laboratoři přes 2 roky tak, aby splnilo bezpečnostní předpisy a náročné požadavky na jeho speciální vlastnosti. Dokonce ani při dlouhém hraní, kdy se hmota zahřívá v dlaních, nepřichází o své důležité vlastnosti, pro které je u maminek tak Playfoam® ceněná.(V obchodech i e-shopech možná narazíte na podobně vypadající kopie Playfoam®, ale jen u Playfoam® máte jistotu, že se nerozpadá při hraní, ani se nelepí na vše, čeho se dotkne.) Plastová pouzdra, které vypadají jako bubliny, ti pomohou ochránit modelínu před ušpiněním, pokud po hraní hmotu opět umístíš zpátky do bubliny. Modelína bez nepořádku-nezašlape se do koberce, nepřilepí na sedačku v autě ani na nábytek! Modeluj na stole, na koberci nebo v i autě! Hlavní vlastnosti: ideální pro rozvíjení zručnosti a kreativity podporuje smyslový a hmatový rozvoj nelepí na podložku ani nábytek nikdy nevyschne (patro.cz)

Podobné produkty ako PlayFoam Boule 4pack-B , Villeroy & boch iconic la boule black & white (vb_1016659095)

Pexi PlayFoam Boule 4pack-SVÍTÍCÍ

Pexi PlayFoam Boule 4pack-SVÍTÍCÍ
Detail

Pexi PlayFoam Boule 4pack-SVÍTÍCÍ Jedinečná modelovací hmota se kterou vymodelujete hotová mistrovská díla, která navíc ve tmě září. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Pexi PlayFoam Boule 4pack-SVÍTÍCÍ , Akasa pwm fan extension cable 4pack (ak-cbfa01-kt04)

PlayFoam Boule 4pack - svítící (086002091994)

PlayFoam Boule 4pack - svítící (086002091994)
Detail

Modelovací hmota - vhodné od 3 let Jedinečná modelovací hmota PlayFoam rozzáří nejen pokoj, ale také oči vašich ratolestí. Tvarujte a modelujte vše, co vás napadne s modelínou, která neušpiní ruce ani zařízení v dětském pokojíčku. Díky své jedinečné struktuře nevysychá a můžete ji používat pořád dokola. Čtyři ve tmě svítící barvy jsou skvěle vidět při zhasnutém světle a dodají všem výtvorům zcela nový rozměr. Nelepivá konzistence zajistí příjemnou práci s modelovací hmotou PlayFoam a umožní vám vzít si ji všude s sebou. Spoustu zábavy si mohou užít všechny děti ve věku od 3 let. Tak se dejte do tvoření a sledujte, jak se vše rozzáří při cvaknutí vypínačem! Klíčové vlastnosti svítící modelovací hmoty PlayFoam Boule 4packModelovací hmota PlayFoam nešpiní a nelepí4 ve tmě svítící barvyModelína nevysychá a lze ji používat stále dokolaSnadné modelování díky lehké struktuřeVhodné pro děti od 3 let (alza.cz)

Podobné produkty ako PlayFoam Boule 4pack - svítící (086002091994) , Anansi boys (1472283341)

PlayFoam Boule 4pack - Girls (86002092694)

PlayFoam Boule 4pack - Girls (86002092694)
Detail

Modelovací hmota - vhodné od 3 let Nešpinivá modelína PlayFoam teď přichází v novém balení v bublinách, které jí ochrání před nečistotami. Pěnová modelína PlayFoam dovolí školním a předškolním dětem vyjádřit jejich kreativitu - bez nepořádku a bez nutnosti uklízení!Prostě zmáčkni PlayFoam, vytvaruj co chceš a zase ji rozmačkej a začni úplně znovu. PlayFoam nikdy nevyschne, takže modelování nikdy nekončí. Díky nelepivému složení si můžeš PlayFoam vzít kamkoliv chceš a užít si modelování i na cestách. Modelína bez nepořádku-nezašlape se do koberce, nepřilepí na sedačku v autě ani na nábytek.Parametry a specifikaceObsahuje: 4 bouleSada obsahuje barvy: Žjóvi žlutá, Čači růžová, Funky fialová, Bubli bílá Doporučený věk: od 3 letHračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. Samozřejmostí je prohlášení o shodě CE. (alza.cz)

Podobné produkty ako PlayFoam Boule 4pack - Girls (86002092694) , Jersey boys - dvd (w01736)

PlayFoam Boule 4pack - Třpytivé (86002092717)

PlayFoam Boule 4pack - Třpytivé (86002092717)
Detail

Modelovací hmota - vhodné od 3 let Vytvoř si ty nejzářivější výtvory PlayFoam všech dob díky oblíbená nešpinivé modelíně s vesele blištivými třpytkami. Modelína se tak blyští jako drahokam díky flitrům.Vymodeluj třpytivé sluníčko, auto s metalízou, blištivé květiny s ranní rosou, zářivé noční hvězdy... Nešpinivá modelína PlayFoam teď přichází v novém balení v bublinách, které jí ochrání před nečistotami. Pěnová modelína PlayFoam dovolí školním a předškolním dětem vyjádřit jejich kreativitu - bez nepořádku a bez nutnosti úklízení.Prostě zmáčkni PlayFoam, vytvaruj co chceš a zase ji rozmačkej a začni úplně znovu.PlayFoam nikdy nevyschne, takže modelování nikdy nekončí. Díky nelepivému složení si můžeš PlayFoam vzít kamkoliv chceš a užít si modelování i na cestách. Modelína bez nepořádku-nezašlape se do koberce, nepřilepí na sedačku v autě ani na nábytek. Průhledná pouzdra ti pomohou ochránit modelínu při cestování.Parametry a specifikaceObsahuje: 4 bouleSada... (alza.cz)

Podobné produkty ako PlayFoam Boule 4pack - Třpytivé (86002092717) , Backstreet boys: dna - cd (0190758937625)

PlayFoam Boule Workshop set

PlayFoam Boule Workshop set
Detail

PlayFoam Boule Workshop set Modelína výborných vlastností, dodávaná ve formě malých kuliček v obalu sedmi bublin. Děti nebo i dospělí mohou zkusit modelovat mnoho tvarů, postaviček, zvířat, květin nebo věcí. Práce s modelínou je uklidňující, rozvíjí fantazii a kreativitu. Přednosti: plastická, ohebná, nevysychající nelepivá, nerozpadající se mnohonásobně použitelná nešpiní Barvy dle skladové dostupnosti. Podpořte tvůrčí úsilí Vašich dětí s modelínou PlayFoam! Vhodné pro děti od 3 let (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako PlayFoam Boule Workshop set , Pet shop boys: ultimate - cd (9193952)

PlayFoam Boule - Workshop set (CZ/SK)

Detail

Velká kreativní sada modelíny, která nešpiní. Obsahuje sedm barev a mnoho veselých doplňků. S doplňky budou výtvory jako živé! Pouze originál PlayFoam® se nelepí a nerozpadá při hraní. Sada získala 1. místo v internetovém hlasování Hračka roku 2011. (mall.cz)

Podobné produkty ako PlayFoam Boule - Workshop set (CZ/SK) , Beastie boys: root down - lp (7780908)

Morellato Ocelový náhrdelník Boule SALY02

Morellato Ocelový náhrdelník Boule SALY02
Detail

Šperky Morellato jsou dodávané v originálním balení . (sperky.cz)

Podobné produkty ako Morellato Ocelový náhrdelník Boule SALY02 , Pet shop boys: disco - cd (7464502)

Morellato Ocelový náhrdelník Boule SALY02

Morellato Ocelový náhrdelník Boule SALY02
Detail

Šperky Morellato jsou dodávané v originálním balení . (vivantis.cz)

Podobné produkty ako Morellato Ocelový náhrdelník Boule SALY02 , Bowie david: boys keep swinging - lp (9029547907)

Morellato Ocelový náhrdelník Boule SALY02

Morellato Ocelový náhrdelník Boule SALY02
Detail

Náš tipŠperky Morellato jsou dodávané v originálním balení.Přehled puncovních značek najdete zde. (patro.cz)

Podobné produkty ako Morellato Ocelový náhrdelník Boule SALY02 , Beach boys: sounds of summer - cd (4532833)

Morellato Ocelový bicolor náhrdelník Boule SALY01

Morellato Ocelový bicolor náhrdelník Boule SALY01
Detail

Šperky Morellato jsou dodávané v originálním balení . (sperky.cz)

Podobné produkty ako Morellato Ocelový bicolor náhrdelník Boule SALY01 , Těžkej pokondr: star boys - lp (su6336-1)

Villeroy & Boch Talíř Iconic La Boule

Villeroy & Boch Talíř Iconic La Boule
Detail

Talíř z kolekce Villeroy & Boch. Model vyroben z porcelánu. (answear.cz)

Podobné produkty ako Villeroy & Boch Talíř Iconic La Boule , Playmobil 70734 figures boys (série 22) (4008789707345)

Morellato Ocelový bicolor náhrdelník Boule SALY01

Morellato Ocelový bicolor náhrdelník Boule SALY01
Detail

Šperky Morellato jsou dodávané v originálním balení . (vivantis.cz)

Podobné produkty ako Morellato Ocelový bicolor náhrdelník Boule SALY01 , Lilien sprchový gel boys 400 ml (8596048002332)

Morellato Ocelový bicolor náhrdelník Boule SALY01

Morellato Ocelový bicolor náhrdelník Boule SALY01
Detail

Náš tipŠperky Morellato jsou dodávané v originálním balení.Přehled puncovních značek najdete zde. (patro.cz)

Podobné produkty ako Morellato Ocelový bicolor náhrdelník Boule SALY01 , Bewit® prawtein® for boys (3502000010000041)

Maison Berger Paris Boule Beige katalytická lampa

Maison Berger Paris Boule Beige katalytická lampa
Detail

Maison Berger Paris Boule Beige, , Katalytické lampy Vůně do bytu, Katalytická lampa Maison Berger Paris Boule Beige je perfektním doplňkem v domácnostech, kancelářích, v hotelích i wellness centrech. Tajemství katalytické lampy je založeno na principu katalytické reakce – hoření bez plamene. Lampa je určena jak k provonění prostor, tak k čištění a dezinfekci vzduchu v uzavřených místnostech. Vlastnosti: ničí v místnosti všechny pachy včetně cigaretového kouře, výparů z vaření nebo pachu domácích mazlíčků krásně provoní celý prostor lze nechat bez obav bez dozoru Jak používat: Používejte dle přiloženého návodu. Z lampy sundejte ozdobné i zhášecí víčko a pomocí trychtýře nalijte vonnou esenci do 2/3 lampy. Vraťte do lampy knot s kamínkem a uzavřete zhášecím víčkem. Po cca 20 minutách, až vůně přes knot vystoupá až ke kamínku, vezměte zapalovač a kamínek zapalte. Plamen nechte hořet 3–5 minut a poté ho sfoukněte, kamínek překryjte ozdobným víčkem. Katalytický proces je tímto zahájen a lampa začíná vonět. Po dosažení požadované intenzity vůně, zaměňte ozdobné za zhášecí víčko. Tím končí katalytická reakce. Součásní balení není náplň katalytické lampy. (notino.cz)

Podobné produkty ako Maison Berger Paris Boule Beige katalytická lampa , Hot boys (978-80-739-8413-7)

Maison Berger Paris Boule Black katalytická lampa

Maison Berger Paris Boule Black katalytická lampa
Detail

Maison Berger Paris Boule Black, , Katalytické lampy Vůně do bytu, Katalytická lampa Maison Berger Paris Boule Black je perfektním doplňkem v domácnostech, kancelářích, v hotelích i wellness centrech. Tajemství katalytické lampy je založeno na principu katalytické reakce – hoření bez plamene. Lampa je určena jak k provonění prostor, tak k čištění a dezinfekci vzduchu v uzavřených místnostech. Vlastnosti: lze nechat bez obav bez dozoru ničí v místnosti všechny pachy včetně cigaretového kouře, výparů z vaření nebo pachu domácích mazlíčků krásně provoní celý prostor Jak používat: Z lampy sundejte ozdobné i zhášecí víčko a pomocí trychtýře nalijte vonnou esenci do 2/3 lampy. Vraťte do lampy knot s kamínkem a uzavřete zhášecím víčkem. Po cca 20 minutách, až vůně přes knot vystoupá až ke kamínku, vezměte zapalovač a kamínek zapalte. Plamen nechte hořet 3–5 minut a poté ho sfoukněte, kamínek překryjte ozdobným víčkem. Katalytický proces je tímto zahájen a lampa začíná vonět. Po dosažení požadované intenzity vůně, zaměňte ozdobné za zhášecí víčko. Tím končí katalytická reakce. Používejte dle přiloženého návodu. Součásní balení není náplň katalytické lampy. (notino.cz)

Podobné produkty ako Maison Berger Paris Boule Black katalytická lampa , Těžkej pokondr: star boys - cd (su6336-2)

Villeroy & Boch sada nádobí Iconic La Boule

Villeroy & Boch sada nádobí Iconic La Boule
Detail

Sada nádobí z kolekce Villeroy & Boch. Model vyroben z porcelánu. (answear.cz)

Podobné produkty ako Villeroy & Boch sada nádobí Iconic La Boule , Sencor sep 255 boys modrá (sep 255bl)

Stolní lampa BOULI 1xE27/60W/230V (89427)

Stolní lampa BOULI 1xE27/60W/230V (89427)
Detail

Stolní lampa -, patice E27 pro žárovku E27 (není součástí), max. příkon 60 W, s vypínačem, do sítě, výška 38 cm, šířka 25 cm, materiál: kov, IP20 Hledáte originální stolní lampu, která zaujme ve vaší domácí kanceláři, obývacím nebo dětském pokoji? Stolní lampička Donoci v působivém provedení rozjasní váš stolek, pracovní stůl či komodu. Lampa je dodávána bez zdroje světla. Lampička si bude rozumět s libovolnou žárovkou s paticí E27. Výrobce ji vybavil stupněm krytí IP20. Tím pádem je ideální k umístění do interiéru. Počítejte s tím, že pro správný chod bude stolní lampa potřebovat příkon 60 W. S tím souvisí i napětí 230 V. Abyste si mohli být opravdu jistí, že se vám vejde na požadované místo, měli byste být seznámeni s jejími rozměry. Stolní lampa Donoci má délku 25 cm a šířku 25 cm. Její výška se pak vyšplhala na 38 cm. Produkt je tvořen materiálem, kterým je kov. Stolní lampa Donoci je napájená pomocí elektrické sítě. Oblíbíte si ji nejen pro její vynikající... (alza.cz)

Podobné produkty ako Stolní lampa BOULI 1xE27/60W/230V (89427) , Backstreet boys: essential (2x cd) - cd (0888837715829)

Mixit Créme boule - Kokos a Fondán (8595685215105)

Mixit Créme boule - Kokos a Fondán (8595685215105)
Detail

Zdravé chipsy - Změna barevného stylu šablony pro potraviny Mixit Créme bouleKokos a fondán Krémové koule Mixit Créme boule si jednoduše zamilujete. Tvořené jsou lahodnou vrstvou výběrových datlí a kokosu, pod níž se ukrývá sametový krém z piemontských oříšků. Jsou bez palmového oleje, naproti tomu ve 100 g obsahují 5 g bílkovin a 8,6 g vlákniny. Krémové koule Mixit Créme boule si vychutnáte jen tak na chuť. Klíčové vlastnosti krémových boulí Mixit Créme boule Krémové boule s lahodnou chutíTvořené jsou vrstvou datlí a kokosuDoplněné o krém z piemontských oříšků Neobsahují palmový olejVe 100 g se ukrývá 5 g bílkovin Ideální na chuť i jako svačinka Složení (alza.cz)

Podobné produkty ako Mixit Créme boule - Kokos a Fondán (8595685215105) , The boys next door: door door - lp (5054197066856)

VILLEROY & BOCH ICONIC LA BOULE MEMPHIS (VB_1016659096)

VILLEROY & BOCH ICONIC LA BOULE MEMPHIS (VB_1016659096)
Detail

Jídelní sada materiál porcelán, 7 ks, složení sady:, bez dekoru, vhodné do myčky, vhodné do mikrovlnné trouby Udělejte si radost a dopřejte si do své kuchyně jídelní sadu VILLEROY & BOCH ICONIC LA BOULE MEMPHIS. Jídelní sada je vyrobena z vkusného porcelánu, a proto je i hezká na pohled. Sada má kulatý tvar a není na ní žádné zdobení. Do sady přísluší mělký talíř, hluboký talíř a dezertní talíř. Sada je sestavena z 7 ks. Bez problémů soupravu můžete vložit do myčky na nádobí a je vhodná pro ohřev v mikrovlnné troubě. Klíčové přednosti jídelní sady Villeroy & Boch Villeroy & Boch oživí vaší dosavadní kuchyňskou výbavu Sada je vyrobena z porcelán Tvar: kulatý Nezdobí ji dekorativní prvky Jídelní sadu tvoří mělký talíř, hluboký talíř a dezertní talíř Sada je sestavena z 7 ks V barevném provedení: vícebarevná (alza.cz)

Podobné produkty ako VILLEROY & BOCH ICONIC LA BOULE MEMPHIS (VB_1016659096) , Backstreet boys: a very backstreet christmas - lp (4050538830996)

Mixit Créme boule - Kakao a Fondán (8595685215112)

Mixit Créme boule - Kakao a Fondán (8595685215112)
Detail

Zdravé chipsy - Změna barevného stylu šablony pro potraviny Mixit Créme bouleKakao a fondán Krémové koule Mixit Créme boule si jednoduše zamilujete. Tvořené jsou lahodnou vrstvou výběrových datlí a kakaa, pod níž se ukrývá sametový krém z piemontských oříšků. Jsou bez palmového oleje, naproti tomu ve 100 g obsahují 6,5 g bílkovin a 8,7 g vlákniny. Krémové koule Mixit Créme boule si vychutnáte jen tak na chuť. Klíčové vlastnosti krémových boulí Mixit Créme boule Krémové boule s lahodnou chutíTvořené jsou vrstvou datlí a kakaaDoplněné o krém z piemontských oříšků Neobsahují palmový olejVe 100 g se ukrývá 6,5 g bílkovin Ideální na chuť i jako svačinka Složení... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mixit Créme boule - Kakao a Fondán (8595685215112) , Lässig drinking bottle adventure boys 550 ml (4042183396064)

VILLEROY & BOCH ICONIC LA BOULE BEIGE (VB_1016659097)

VILLEROY & BOCH ICONIC LA BOULE BEIGE (VB_1016659097)
Detail

Jídelní sada materiál porcelán, 7 ks, složení sady:, bez dekoru, vhodné do myčky, vhodné do mikrovlnné trouby Doplňte výbavu své kuchyně povedenou jídelní sadou VILLEROY & BOCH ICONIC LA BOULE BEIGE. Jídelní sada je zhotovena z oblíbeného porcelánu, a proto je i oblíbeným designovým kouskem. Sada má kulatý tvar a nezdobí ji dekorativní prvky. Jídelní souprava obsahuje mělký talíř, hluboký talíř a miska. V sadě najdete 7 ks. Souprava se dá bez obav mýt v myčce na nádobí a neuškodí jí ani ohřívání v mikrovlnné troubě. Stěžejní vlastnosti jídelní sady Villeroy & Boch Villeroy & Boch doladí vaší dosavadní výbavu v kuchyni Materiálem jídelní sady je porcelán Tvar: kulatý Čistý vzhled bez zdobení Jídelní sadu utváří mělký talíř, hluboký talíř a miska V sadě je obsaženo celkem 7 ks V barevném provedení: béžová (alza.cz)

Podobné produkty ako VILLEROY & BOCH ICONIC LA BOULE BEIGE (VB_1016659097)

VILLEROY & BOCH ICONIC LA BOULE CHRISTMAS (VB_1485859080)

VILLEROY & BOCH ICONIC LA BOULE CHRISTMAS (VB_1485859080)
Detail

Jídelní sada materiál porcelán, 7 ks, složení sady:, s dekorem, vhodné do myčky Vylepšete výbavu své kuchyně povedenou jídelní sadou VILLEROY & BOCH ICONIC LA BOULE CHRISTMAS. Jídelní sada je vyhotovena z nestárnoucí klasiky, porcelánu, a tudíž slouží i jako ozdobný prvek. Sada má kulatý tvar a zkrášluje ji dekorace. Jídelní sadu tvoří mělký talíř, hluboký talíř, dezertní talíř a miska. Celkem v sadě najdete 7 ks. Souprava se dá bez obav mýt v myčce na nádobí. Není určena do mikrovlnné trouby. Rozhodující vlastnosti jídelní sady Villeroy & Boch Villeroy & Boch oživí vaší dosavadní kuchyňskou výbavu Sada je zhotovena z porcelán Tvar: kulatý Dekorativní prvky Do sady patří mělký talíř, hluboký talíř, dezertní talíř a miska Celkem je v sadě 7 ks Barevná varianta: vícebarevná (alza.cz)

Podobné produkty ako VILLEROY & BOCH ICONIC LA BOULE CHRISTMAS (VB_1485859080)

Guess Pozlacené náušnice pecky 4G Logo Boule JUBE01393JWYGT/U

Guess Pozlacené náušnice pecky 4G Logo Boule JUBE01393JWYGT/U
Detail

Šperky značky Guess jsou dodávány v originálním látkovém sáčku s logem značky. Krabička není součástí balení . (sperky.cz)

Podobné produkty ako Guess Pozlacené náušnice pecky 4G Logo Boule JUBE01393JWYGT/U

Guess Ocelové náušnice pecky 4G Logo Boule JUBE01393JWRHT/U

Guess Ocelové náušnice pecky 4G Logo Boule JUBE01393JWRHT/U
Detail

Šperky značky Guess jsou dodávány v originálním látkovém sáčku s logem značky. Krabička není součástí balení . (sperky.cz)

Podobné produkty ako Guess Ocelové náušnice pecky 4G Logo Boule JUBE01393JWRHT/U

Guess Moderní pozlacený náramek 4G Logo Boule JUBB01394JWYGS

Guess Moderní pozlacený náramek 4G Logo Boule JUBB01394JWYGS
Detail

Šperky značky Guess jsou dodávány v originálním látkovém sáčku s logem značky. Krabička není součástí balení . (sperky.cz)

Podobné produkty ako Guess Moderní pozlacený náramek 4G Logo Boule JUBB01394JWYGS

Guess Moderní ocelový náramek 4G Logo Boule JUBB01394JWRHS

Guess Moderní ocelový náramek 4G Logo Boule JUBB01394JWRHS
Detail

Šperky značky Guess jsou dodávány v originálním látkovém sáčku s logem značky. Krabička není součástí balení . (sperky.cz)

Podobné produkty ako Guess Moderní ocelový náramek 4G Logo Boule JUBB01394JWRHS

Morellato Ocelový náramek s růžovým přívěskem Boule SALY23

Morellato Ocelový náramek s růžovým přívěskem Boule SALY23
Detail

Šperky Morellato jsou dodávané v originálním balení . (sperky.cz)

Podobné produkty ako Morellato Ocelový náramek s růžovým přívěskem Boule SALY23

Morellato Ocelový náramek se zeleným přívěskem Boule SALY20

Morellato Ocelový náramek se zeleným přívěskem Boule SALY20
Detail

Šperky Morellato jsou dodávané v originálním balení . (sperky.cz)

Podobné produkty ako Morellato Ocelový náramek se zeleným přívěskem Boule SALY20

Morellato Ocelový náramek s růžovým přívěskem Boule SALY23

Morellato Ocelový náramek s růžovým přívěskem Boule SALY23
Detail

Šperky Morellato jsou dodávané v originálním balení . (vivantis.cz)

Podobné produkty ako Morellato Ocelový náramek s růžovým přívěskem Boule SALY23

Morellato Ocelový náramek se zeleným přívěskem Boule SALY20

Morellato Ocelový náramek se zeleným přívěskem Boule SALY20
Detail

Šperky Morellato jsou dodávané v originálním balení . (vivantis.cz)

Podobné produkty ako Morellato Ocelový náramek se zeleným přívěskem Boule SALY20

Guess Moderní pozlacený náramek 4G Logo Boule JUBB01394JWYGS

Guess Moderní pozlacený náramek 4G Logo Boule JUBB01394JWYGS
Detail

Šperky značky Guess jsou dodávány v originálním látkovém sáčku s logem značky. Krabička není součástí balení . (vivantis.cz)

Podobné produkty ako Guess Moderní pozlacený náramek 4G Logo Boule JUBB01394JWYGS

Guess Moderní ocelový náramek 4G Logo Boule JUBB01394JWRHS

Guess Moderní ocelový náramek 4G Logo Boule JUBB01394JWRHS
Detail

Šperky značky Guess jsou dodávány v originálním látkovém sáčku s logem značky. Krabička není součástí balení . (vivantis.cz)

Podobné produkty ako Guess Moderní ocelový náramek 4G Logo Boule JUBB01394JWRHS

Guess Moderní pozlacený náhrdelník 4G Logo Boule JUBN01388JWYGT/U

Detail

Šperky značky Guess jsou dodávány v originálním látkovém sáčku s logem značky. Krabička není součástí balení . (vivantis.cz)

Podobné produkty ako Guess Moderní pozlacený náhrdelník 4G Logo Boule JUBN01388JWYGT/U

Guess Moderní ocelový náhrdelník 4G Logo Boule JUBN01388JWRHT/U

Detail

Šperky značky Guess jsou dodávány v originálním látkovém sáčku s logem značky. Krabička není součástí balení . (vivantis.cz)

Podobné produkty ako Guess Moderní ocelový náhrdelník 4G Logo Boule JUBN01388JWRHT/U

Guess Pozlacené náušnice pecky 4G Logo Boule JUBE01393JWYGT/U

Guess Pozlacené náušnice pecky 4G Logo Boule JUBE01393JWYGT/U
Detail

Šperky značky Guess jsou dodávány v originálním látkovém sáčku s logem značky. Krabička není součástí balení . (vivantis.cz)

Podobné produkty ako Guess Pozlacené náušnice pecky 4G Logo Boule JUBE01393JWYGT/U

Guess Ocelové náušnice pecky 4G Logo Boule JUBE01393JWRHT/U

Guess Ocelové náušnice pecky 4G Logo Boule JUBE01393JWRHT/U
Detail

Šperky značky Guess jsou dodávány v originálním látkovém sáčku s logem značky. Krabička není součástí balení . (vivantis.cz)

Podobné produkty ako Guess Ocelové náušnice pecky 4G Logo Boule JUBE01393JWRHT/U

Guess Elegantní pozlacený náhrdelník 4G Logo Boule JUBN01389JWYGWHT/U

Detail

Šperky značky Guess jsou dodávány v originálním látkovém sáčku s logem značky. Krabička není součástí balení . (vivantis.cz)

Podobné produkty ako Guess Elegantní pozlacený náhrdelník 4G Logo Boule JUBN01389JWYGWHT/U

Guess Dlouhé ocelové náušnice 4G Logo Boule JUBE01391JWRHT/U

Guess Dlouhé ocelové náušnice 4G Logo Boule JUBE01391JWRHT/U
Detail

Šperky značky Guess jsou dodávány v originálním látkovém sáčku s logem značky. Krabička není součástí balení . (vivantis.cz)

Podobné produkty ako Guess Dlouhé ocelové náušnice 4G Logo Boule JUBE01391JWRHT/U

Guess Dlouhé pozlacené náušnice 4G Logo Boule JUBE01391JWYGT/U

Guess Dlouhé pozlacené náušnice 4G Logo Boule JUBE01391JWYGT/U
Detail

Šperky značky Guess jsou dodávány v originálním látkovém sáčku s logem značky. Krabička není součástí balení . (vivantis.cz)

Podobné produkty ako Guess Dlouhé pozlacené náušnice 4G Logo Boule JUBE01391JWYGT/U

Morellato Ocelový náramek s růžovým přívěskem Boule SALY23

Morellato Ocelový náramek s růžovým přívěskem Boule SALY23
Detail

Náš tipŠperky Morellato jsou dodávané v originálním balení.Přehled puncovních značek najdete zde. (patro.cz)

Podobné produkty ako Morellato Ocelový náramek s růžovým přívěskem Boule SALY23
PlayFoam Boule 4pack - Boys (86002092700), PlayFoam Boule 4pack - svítící (086002091994), PlayFoam Boule 4pack - Třpytivé (86002092717), PlayFoam Boule 4pack - Girls (86002092694), Winnwell Balónek Speed žluté (4pack), žlutá (676824023169), VILLEROY & BOCH ICONIC LA BOULE BEIGE (VB_1016659097), VILLEROY & BOCH ICONIC LA BOULE CHRISTMAS (VB_1485859080), Mixit Créme boule - Kakao a Fondán (8595685215112), Mixit Créme boule - Kokos a Fondán (8595685215105), VILLEROY & BOCH ICONIC LA BOULE BLACK & WHITE (VB_1016659095), AKASA PWM Fan Extension Cable 4pack (AK-CBFA01-KT04), Anansi Boys (1472283341), Jersey Boys - DVD (W01736), Backstreet Boys: DNA - CD (0190758937625), Pet Shop Boys: Ultimate - CD (9193952), Beastie Boys: Root Down - LP (7780908), Pet Shop Boys: Disco - CD (7464502), Bowie David: Boys Keep Swinging - LP (9029547907), Beach Boys: Sounds Of Summer - CD (4532833), Těžkej Pokondr: Star Boys - LP (SU6336-1), Playmobil 70734 Figures Boys (Série 22) (4008789707345), LILIEN Sprchový gel Boys 400 ml (8596048002332), Bewit® Prawtein® For boys (3502000010000041), Hot Boys (978-80-739-8413-7), Těžkej Pokondr: Star Boys - CD (SU6336-2), Sencor SEP 255 BOYS modrá (SEP 255BL), BACKSTREET BOYS: Essential (2x CD) - CD (0888837715829), The Boys Next Door: Door Door - LP (5054197066856), Backstreet Boys: A Very Backstreet Christmas - LP (4050538830996), Lässig Drinking Bottle Adventure boys 550 ml (4042183396064)