Play doh ice cream treats vyroba zmrzliny

Hasbro Play-Doh Výroba popcornu

Hasbro Play-Doh Výroba popcornu

Play-Doh Výroba popcornu Naskočte do vlaku nekončící popcornové zábavy s novým přístrojem na výrobu popcornu. (pilulka.cz)

Play doh - sada s mlýnkem na výrobu těstovin

Play doh - sada s mlýnkem na výrobu těstovin

Play-Doh Sada s mlýnkem na výrobu těstovinS touto sadou na výrobu těstovin se rozhodně nudit nebudete. Mlýnek na výrobu těstovin dokáže vytvořit různé druhy Play-Doh nudlových jídel. Stačí si vybrat 1 ze 4 disků, naplnit mlýnek hmotou Play-Doh a stlačením rukojeti vyvořit spoustu bláznivých nudlí.Součástí jsou také vykrajovátka a formičky na výrobu lasagní, raviol nebo makaronů. Až budete mít pokrmy hotové, můžete je podávat na přiložených Play-Doh talířích. (fonetip.cz)

Play Doh - Sada s mlýnkem na výrobu těstovin

Play Doh - Sada s mlýnkem na výrobu těstovin

Play-Doh Sada s mlýnkem na výrobu těstovin S touto sadou na výrobu těstovin se rozhodně nudit nebudete. Mlýnek na výrobu těstovin dokáže vytvořit různé druhy Play-Doh nudlových jídel. Stačí si vybrat 1 ze 4 disků, naplnit mlýnek hmotou Play-Doh a stlačením rukojeti vyvořit spoustu bláznivých nudlí. Součástí jsou také vykrajovátka a formičky na výrobu lasagní, raviol nebo makaronů. Až budete mít pokrmy hotové, můžete je podávat na přiložených Play-Doh talířích. (mrakyhracek.cz)

Set 6 dřevěných zmrzlin na hraní se stojanem Legler Waffle Ice Cream

Set 6 dřevěných zmrzlin na hraní se stojanem Legler Waffle Ice Cream

Dobrý den. Dáte si zmrzlinu jednu, dvě, nebo rovnou tři? Hry na obchod patřily vždy k těm nejlepším, vzpomínáte? Nechte vaše dítka, ať si dlouhé hodiny hraní užijí. A s dřevěnými hračkami Legler to půjde ještě snáz ♥ (bonami.cz)

Play-doh oceán

Play-doh oceán

Ponořte se do hlubin vaší fantazie a vytvořte různé druhy barevných mořských živočichů.Máte senzační příležitost s touto hrací sadou Oceán. Na pomoc vám bude razítko žraloka a váleček se zábavnými texturami. Můžete také zmáčknout chobotnici nohy a vytvářet zábavné tvary.Sada obsahuje:razítko žraloka kladivounačtverzubce jako válečekvytlačovátko z chobotnicerybí řežačkuvelrybí oboustranou formu3 kelímky modelíny PLAY-DOH (fonetip.cz)

Play-doh velryba

Play-doh velryba

Ponořte se do hlubin kreativní zábavy s Velrybou! Naplňte velrybu barevnou modelovací hmotou Play-Doh, stlačte ocas směrem dolů a užijte si barevný vodotrysk, který velryba vyfukuje. Změňte vodotrysk pomocí přidaných šablon. Vášniví oceánografové si mohou (fonetip.cz)

Play-Doh Velryba

Play-Doh Velryba

Ponořte se do hlubin kreativní zábavy s Velrybou! Naplňte velrybu barevnou modelovací hmotou Play-Doh, stlačte ocas směrem dolů a užijte si barevný vodotrysk, který velryba vyfukuje. Změňte vodotrysk pomocí přidaných šablon. Vášniví oceánografové si mohou (mrakyhracek.cz)

Play-Doh OCEÁN

Play-Doh OCEÁN

Ponořte se do hlubin vaší fantazie a vytvořte různé druhy barevných mořských živočichů. Máte senzační příležitost s touto hrací sadou Oceán. Na pomoc vám bude razítko žraloka a váleček se zábavnými texturami. Můžete také zmáčknout chobotnici nohy a vytvářet zábavné tvary. Sada obsahuje: razítko žraloka kladivouna čtverzubce jako váleček vytlačovátko z chobotnice rybí řežačku velrybí oboustranou formu 3 kelímky modelíny PLAY-DOH (mrakyhracek.cz)

Play-doh rotační mixér

Play-doh rotační mixér

Díky novému rotačnímu mixéru Play-Doh se z vás stane ten nejlepší pekař v širokém okolí! Mixér pomůže malým šéfkuchařům vytvořit ty nejbarevnější sladkosti, bláznivé košíčky a lákavé sušenky. (fonetip.cz)

Play-doh potrhlá chobotnice

Play-doh potrhlá chobotnice

Prozkoumejte hloubku své představivosti s novou Bláznivou chobotnicí Play-Doh! Chobotnice i se svými zvířecími přáteli je připravena k objevení pokladu. Malí oceánografové se mohou znovu a znovu vydávat na oceánské dobrodružství se svým novým kamarádem s chapadly.Věk: 3+ (fonetip.cz)

Play-doh základní sada

Play-doh základní sada

K tvoření s modelínou PLAY – DOH je vhodné využít tuto základní sadu. Sada obsahuje vše potřebné. Základní tvary pro vykrajování – ovál, kolečko, čtverec, trojúhelník. Důležité náčiní jako váleček, nůžky, okrajovací kolečko, lopatka. Součástí balení je skladovací přepravka, která je ideální na cestování a ukládání pomůcek. V balení naleznete také 4 kelímky modelíny PLAY – DOH, která nelepí ani nemastí. Při hraní s modelínou si vaše děti budou rozvíjet jemnou motoriku, fantazii a kreativitu. Vhodné pro děti od 3 let. Základní sada PLAY - DOHVhodná pro děti od 3 letObsahuje 4 kelímky modelíny PLAY – DOH, která nelepí ani nemastíNa cestu využijete skladovací přepravku, která je součástíZákladní tvary pro vykrajování – ovál, kolečko, čtverec, trojúhelníkPomůcky pro tvoření: váleček, nůžky,… (fonetip.cz)

Play-doh dinosaurus rex

Play-doh dinosaurus rex

Play-Doh Dinosaurus RexFantazie bude s tímto veselým dinosaurem přímo vřít! Dinosaurus Rex je připraven ke hře se zábavnými funkcemi, příslušenstvím a 4 kelímky modelíny Play-Doh. Vytvořte jazyk a pusu tím, že naplníte dinosaurova záda modelínou Play-Doh a zatlačíte na ocas, který mimo to aktivuje pohyb čelisti! Pro ještě větší dino-zábavu vytvořte stopy řezačkou a vytlačte Play-Doh lávu přímo ze sopky.Rozměry balení: cca 21,6 x 28 x 8 cmVěk: 3+ (fonetip.cz)

Play doh wheels těžba

Play doh wheels těžba

Čím víc štěrku, tím víc práce, ale také zábavy! Tyto dva super těžké náklaďáky se stanou vašimi pomocníky při kreativním budování. Rozděluj, převážej a tvoř zábavné tvary s pomocí rypadla nebo razítkovací lžíce. Shrň na hromadu štěrk zadním nakladačem a vytvoř třeba potrubí nebo lešení. Sada obsahuje 2 kelímky standartní modelíny Play-Doh a kelímek se speciálním stavebním pískem.Užijte si báječný pracovní den v kamenolomu!Sada obsahuje: rypadločelní nakladač2 x standartní modelíny Play Doh1 x speciální stavební písek Tato sada je vhodná pro děti od 3 let. (fonetip.cz)

Play doh zahradnické náčiní

Play doh zahradnické náčiní

K tomu, aby tato zahrádka vykvetla, není třeba rukou profesionála- stačí trocha fantazie! Díky báječnému květináči a zahradnickému boxu může každý začínající zahradník vypěstovat ty nejkrásnější květiny a další rostlinky v jakékoliv barvě. Vytvořte ještě (fonetip.cz)

Play doh barevné koblížky

Play doh barevné koblížky

Pusťte ořechy na koblihy! Staňte se hrdými pekaři s touto sadouPlay-Doh a vytvářejte bláznivé věnečky, fantastické pečivo anepřeberné množství barevných koblížků. Nezapomeňte vaše výtvory zapomocí nástrojů a forem polít polevou a řádně posypat cukrem.S kreativním nástrojem zažijete mnoho zábavy při tvoření hromady minikoblih. Hrajte si, že jsou opravdové! Vždyť ony tak skoro vypadají!Předveď všechny své výtvory na stojanu, který také obsahuje mnoho forempro další tvůrčí možnosti. V sadě jsou čtyři kelímky 2 oz modelínyPlay-Doh. (fonetip.cz)

Play doh opravářské nářadí

Play doh opravářské nářadí

Stavební dělníci Play-Doh potřebují ke své práci jen ty nejlepší nástroje! Pila plní hned dvojitou funkci- jako řezný nástroj a jako nástroj pro výrobu bláznivých kroutivých tvarů se šroubovacím nástavcem. Obtočte okolo kladiva Play-Doh modelínu a získejt (fonetip.cz)

Play Doh - Party balení

Play Doh - Party balení

Play Doh - party balení - Otevřete kelímky s barevnou modelovací hmotou PLAY-DOH a nechte se unášet svou představivostí! Balení obsahuje deset kelímků modelovací hmoty plastelíny Play Doh po 28g různých barev. Doporučený věk: 2+ (mrakyhracek.cz)

Play Doh Barevné koblížky

Play Doh Barevné koblížky

Pusťte ořechy na koblihy! Staňte se hrdými pekaři s touto sadou Play-Doh a vytvářejte bláznivé věnečky, fantastické pečivo a nepřeberné množství barevných koblížků. Nezapomeňte vaše výtvory za pomocí nástrojů a forem polít polevou a řádně posypat cukrem. S kreativním nástrojem zažijete mnoho zábavy při tvoření hromady mini koblih. Hrajte si, že jsou opravdové! Vždyť ony tak skoro vypadají! Předveď všechny své výtvory na stojanu, který také obsahuje mnoho forem pro další tvůrčí možnosti. V sadě jsou čtyři kelímky 2 oz modelíny Play-Doh. (mrakyhracek.cz)

Play Doh Opravářské nářadí

Play Doh Opravářské nářadí

Stavební dělníci Play-Doh potřebují ke své práci jen ty nejlepší nástroje! Pila plní hned dvojitou funkci- jako řezný nástroj a jako nástroj pro výrobu bláznivých kroutivých tvarů se šroubovacím nástavcem. Obtočte okolo kladiva Play-Doh modelínu a získejte obtisky hřebíků, díky válečku můžete získat krásný dřevěný povrch. S pomocí metru otiskněte do Play-Doh hmoty měřící čáry a se šroubovákem můžete pracovat jako s nomodelíny. Věk 3+ (mrakyhracek.cz)

Play Doh Wheels Stavba

Play Doh Wheels Stavba

Využijte sílu jeřábu k tvoření a přemístěte vytvarované cihly, vytlačené nosníky a vybudované potrubí. Potom použijte zvedák pro hromadění, stavění a potahování konstrukcí Play-Doh staveb. Jeřáb se otáčí, pohybuje se nahoru a dolů a vytlačuje modelínu. Zvedák se rovněž otáčí a pohybuje se nahoru a dolů! Play Doh sada obsahuje: zdvižný vozík jeřáb formu na cihly 1 x plechovku cementové stavěcí modelíny Play-Doh 2 x kelímky klasické Play-Doh modelíny   Tato sada je vhodná pro děti od 3 let.  (mrakyhracek.cz)

Play Doh Wheels Těžba

Play Doh Wheels Těžba

Čím víc štěrku, tím víc práce, ale také zábavy! Tyto dva super těžké náklaďáky se stanou vašimi pomocníky při kreativním budování. Rozděluj, převážej a tvoř zábavné tvary s pomocí rypadla nebo razítkovací lžíce. Shrň na hromadu štěrk zadním nakladačem a vytvoř třeba potrubí nebo lešení. Sada obsahuje 2 kelímky standartní modelíny Play-Doh a kelímek se speciálním stavebním pískem. Užijte si báječný pracovní den v kamenolomu! Sada obsahuje:  rypadlo čelní nakladač 2 x standartní… (mrakyhracek.cz)

Play-Doh Rotační mixér

Play-Doh Rotační mixér

Díky novému rotačnímu mixéru Play-Doh se z vás stane ten nejlepší pekař v širokém okolí! Mixér pomůže malým šéfkuchařům vytvořit ty nejbarevnější sladkosti, bláznivé košíčky a lákavé sušenky. (mrakyhracek.cz)

PLAY-DOH SAMOSTATNÉ TUBY

PLAY-DOH SAMOSTATNÉ TUBY

Vymodelujte zábavné tvary a vytvořte vše co vás napadne, od zvířátek až po abstraktní veledíla. Tento kelímek plný zábavy je velkým přínosem do vaší duhové palety barev modelíny Play-Doh.  Modelovací hmota se vyrábí v několika barevných variantách. Cena je za 1 ks. Obsah 112g Věk: 2+ (mrakyhracek.cz)

Play-Doh Textury & Nástroje

Play-Doh Textury & Nástroje

Nový set pro děti od dvou let přináší spoustu zábavných nápadů, jak naučit děti rozeznávat různé textury a barvy. Podpořte senzomotorické schopnosti svých ratolestí a schopnost rozeznávat rozdíly. Balení obsahuje 6 kelímků modelíny Play-Doh, 3 rozdílné válečky, 3 rozdílná razítka, nůžky na modelínu, stylus (pero), 2 řezačky a 3 oboustranné podložky. Věk: 2+ (mrakyhracek.cz)

Play-doh TŘPYTIVÁ MODELÍNA

Play-doh TŘPYTIVÁ MODELÍNA

Plastelína, jak ji dosud neznáš! Užij si spoustu zábavy se třpytivou modelínou Play-Doh a vytvoř ty nejbláznivější kreace, fantazii se meze nekladou! Modelína Play-Doh je bezpečná, nezávadná a nezanechává fleky. Sada obsahuje 6 kelímků třpytivé plastelíny + 2 tvořítka. Třpytivá a lesklá modelína Play-Doh 2 tvořítka v balení Bezpečná, nezanechává fleky Pro děti od 2 let (mrakyhracek.cz)

Play-Doh ZÁBAVNÝ KYBLÍČEK

Play-Doh ZÁBAVNÝ KYBLÍČEK

Popusťte uzdu vaší fantazii s touto mega krabicí plnou nástrojů! Připravte se na hodiny tvořivosti. Se spoustou nářadí a 5 různých barvev Play-Doh hmoty. Tato sada má vše, co potřebujete k vytvoření všeho, co si jen dokážete představit. Parametry: Modelína nelepí a nemastí. Rozměry: 122×203×203 mm. Vhodné pro děti od 3 let. Sada obsahuje: 5 kelímků PLAY-DOH modelíny vykrajovátka nejrůznější nářadí (mrakyhracek.cz)

Play-Doh ZÁKLADNÍ SADA

Play-Doh ZÁKLADNÍ SADA

K tvoření s modelínou PLAY – DOH je vhodné využít tuto základní sadu. Sada obsahuje vše potřebné. Základní tvary pro vykrajování – ovál, kolečko, čtverec, trojúhelník. Důležité náčiní jako váleček, nůžky, okrajovací kolečko, lopatka. Součástí balení je skladovací přepravka, která je ideální na cestování a ukládání pomůcek. V balení naleznete také 4 kelímky modelíny PLAY – DOH, která nelepí ani nemastí. Při hraní s modelínou si vaše děti budou rozvíjet jemnou… (mrakyhracek.cz)

Play-Doh Čísla & Počítání

Play-Doh Čísla & Počítání

Učte své děti čísla a počty zajímavým a kreativním způsobem s novým setem od Play-Doh. Nejsnadněji se děti naučí počítat, když na čísla a na matematické operace vidí. S hravým setem Play-Doh můžete rozvíjet jejich senzomotorický vývoj, vizuální představivost a vysvětlit jim základní číselné koncepty. A navíc základní anglická slovíčka, která jsou na každé kartičce s čísly. Balení obsahuje 3 kelímky modelíny Play-Doh, 8 razítek, 2 oboustranné podložky, 10 karet s čísly a obrázky. Věk: 2+ (mrakyhracek.cz)

Play-Doh Čtení & Psaní

Play-Doh Čtení & Psaní

Podpořte své ratolesti v předškolním vzdělání zábavným a kreativním způsobem! S novou písmenkovou hrací sadou Play-Doh pro děti od 2 let mohou malí průzkumníci objevovat základy abecedy a čtení hravou formou. S Play-Doh modelovací hmotou a abecedou vytlačovátek bude čtení psaní hračka! V balení naleznete i časovou příručku, která obsahuje plno zábavných nápadů a her pro předškolní přípravu vašich dětí. Věk: 2+ (mrakyhracek.cz)

Play-Doh Dinosaurus Rex

Play-Doh Dinosaurus Rex

Play-Doh Dinosaurus Rex Fantazie bude s tímto veselým dinosaurem přímo vřít! Dinosaurus Rex je připraven ke hře se zábavnými funkcemi, příslušenstvím a 4 kelímky modelíny Play-Doh. Vytvořte jazyk a pusu tím, že naplníte dinosaurova záda modelínou Play-Doh a zatlačíte na ocas, který mimo to aktivuje pohyb čelisti! Pro ještě větší dino-zábavu vytvořte stopy řezačkou a vytlačte Play-Doh lávu přímo ze sopky. Rozměry balení: cca 21,6 x 28 x 8 cm Věk: 3+ (mrakyhracek.cz)

Play-Doh Potrhlá chobotnice

Play-Doh Potrhlá chobotnice

Prozkoumejte hloubku své představivosti s novou Bláznivou chobotnicí Play-Doh! Chobotnice i se svými zvířecími přáteli je připravena k objevení pokladu. Malí oceánografové se mohou znovu a znovu vydávat na oceánské dobrodružství se svým novým kamarádem s chapadly. Věk: 3+ (mrakyhracek.cz)

Výroba zmrzliny s náhradní modelínou

Výroba zmrzliny s náhradní modelínou

Výroba zmrzliny s náhradní sadou modelín. (fonetip.cz)

Výroba zmrzliny s náhradní modelínou

Výroba zmrzliny s náhradní modelínou

Výroba zmrzliny s náhradní sadou modelín. (mrakyhracek.cz)

Play-doh textury & nástroje

Play-doh textury & nástroje

Nový set pro děti od dvou let přináší spoustu zábavných nápadů, jak naučit děti rozeznávat různé textury a barvy. Podpořte senzomotorické schopnosti svých ratolestí a schopnost rozeznávat rozdíly. Balení obsahuje 6 kelímků modelíny Play-Doh, 3 rozdílné válečky, 3 rozdílná razítka, nůžky na modelínu, stylus (pero), 2 řezačky a 3 oboustranné podložky.Věk: 2+ (fonetip.cz)

Play-doh vykrajovátka s dinosaury

Play-doh vykrajovátka s dinosaury

Play-Doh Vykrajovátka s dinosauryPřipravte se na dinosauří kreativitu! Oblíbené dinosaury jsme proměnili v 5 přátelských nástrojů Play-Doh pro nápaditá dobrodružství. Vytvarujte Play-Doh ostny pro triceratopse, řežte křídla pterodaktyla a vytvořte vlnité vzory se stegosaurusem. Obrovské stopy s velociraptorem a zábavné textury s dino vejcem.Rozměry balení: cca 21,6 x 20,3 x 5,7 cmVěk: 3+ (fonetip.cz)

Play-doh barevné balení modelín

Play-doh barevné balení modelín

Toto velké balení 20 kelímků modelovací hmoty Play-Doh nabízí nekonečné kreativní možnosti! Děti mohou válet, kroutit a tvarovat tyto barvy do jakékoli formy, která je je nnapadne. Pak výtvor mohou rozmačkat a začít znovu. Ideální na hraní si s kamarády a na oslavy. Balení Super Color Pack je vstupenkou do velkého světa Play-Doh zábavy!Věk: 3+ (fonetip.cz)

Play-doh čtení & psaní

Play-doh čtení & psaní

Podpořte své ratolesti v předškolním vzdělání zábavným a kreativním způsobem! S novou písmenkovou hrací sadou Play-Doh pro děti od 2 let mohou malí průzkumníci objevovat základy abecedy a čtení hravou formou. S Play-Doh modelovací hmotou a abecedou vytlačovátek bude čtení psaní hračka! V balení naleznete i časovou příručku, která obsahuje plno zábavných nápadů a her pro předškolní přípravu vašich dětí.Věk: 2+ (fonetip.cz)

Play-doh čísla & počítání

Play-doh čísla & počítání

Učte své děti čísla a počty zajímavým a kreativním způsobem s novým setem od Play-Doh. Nejsnadněji se děti naučí počítat, když na čísla a na matematické operace vidí. S hravým setem Play-Doh můžete rozvíjet jejich senzomotorický vývoj, vizuální představivost a vysvětlit jim základní číselné koncepty. A navíc základní anglická slovíčka, která jsou na každé kartičce s čísly. Balení obsahuje 3 kelímky modelíny Play-Doh, 8 razítek, 2 oboustranné podložky, 10 karet s čísly a obrázky.Věk: 2+ (fonetip.cz)

Play doh - trolls vlasový salon

Play doh - trolls vlasový salon

Vlasy, vlasy všude! Vytvářejte své vlastní barevné účesy pro hvězdyz filmu Trollové, Poppy a Branche. Když si chcete začít hrát, položteBranche nebo Poppy na židli, potom stlačte a vytlačte ven Play-Doh vlasy!Tvarujte a stylujte svůj účes pomocí formiček a vytvářejte barevnédoplňky pomocí poloformiček. Používejte nůžky na odstřihnutí azačněte zase od začátku. Když je účes hotový, vytvořte si cupcakez Play-Doh jako odměnu! Obsahuje DreamWorks Trollové postavičku Branche aDreamWorks Trollové figurku Poppy, židli a základnu, razidlo, nůžky a7 standardních kelímků Play-Doh. (fonetip.cz)

Play-doh dohvinci základní set

Play-doh dohvinci základní set

Téměř kdokoli se může stát umělcem DohVinci s touto zábavnou základní sadou se Stylerem. Jednoduše vložte tubu hmoty do Styleru, stiskněte rukojeť a kreslete a designujte silné 3D čáry, tečky, spirály nebo cokoli jiného inspiruje vaši kreativitu! Přidejte (fonetip.cz)

Play-doh duhové balení modelín

Play-doh duhové balení modelín

Toto velké balení modelovací směsi Play-Doh v sobě skrývá nekonečnouřadu kreativních možností! Děti mohou tyto barvy válet, kroutit a tvarovatdo jakéhokoli tvaru, který je napadne, pak je smíchají a mohou začít zaseod začátku. Perfektní pro společné hraní a party, Rainbow Starter Pack jevstupenkou k velké Play-Doh zábavě! (fonetip.cz)

Play-doh toy story buzz

Play-doh toy story buzz

Nechte děti rozvíjet svou fantazii s Toy Story verzí Play-Doh, s kterou je možné si vymodelovat oblíbené postavičky z pohádky Toy Story. Balení obsahuje 1 větší a 4 menší kelímky plastelíny Play-Doh. (fonetip.cz)

Play Doh - Trolls vlasový salon

Play Doh - Trolls vlasový salon

Vlasy, vlasy všude! Vytvářejte své vlastní barevné účesy pro hvězdy z filmu Trollové, Poppy a Branche. Když si chcete začít hrát, položte Branche nebo Poppy na židli, potom stlačte a vytlačte ven Play-Doh vlasy! Tvarujte a stylujte svůj účes pomocí formiček a vytvářejte barevné doplňky pomocí poloformiček. Používejte nůžky na odstřihnutí a začněte zase od začátku. Když je účes hotový, vytvořte si cupcake z Play-Doh jako odměnu! Obsahuje DreamWorks Trollové postavičku Branche a DreamWorks Trollové figurku Poppy, židli a základnu, razidlo, nůžky a 7 standardních kelímků Play-Doh. (mrakyhracek.cz)

Play-Doh Toy Story Buzz

Play-Doh Toy Story Buzz

Nechte děti rozvíjet svou fantazii s Toy Story verzí Play-Doh, s kterou je možné si vymodelovat oblíbené postavičky z pohádky Toy Story. Balení obsahuje 1 větší a 4 menší kelímky plastelíny Play-Doh. (mrakyhracek.cz)

Play-Doh BALENÍ 4 TUB

Play-Doh BALENÍ 4 TUB

Otevřete tyto 4 barevné kelímky Play-Doh a připravte se na tvarování a modelování všech představ, které se vám zrodí v hlavě! Začněte tvořit z barev přímo z kelímku nebo "splácejte" barvy dohromady a vytvořte úplně nové! (mrakyhracek.cz)

Play-Doh DOHVINCI Základní set

Play-Doh DOHVINCI Základní set

„Téměř kdokoli se může stát umělcem DohVinci s touto zábavnou základní sadou se Stylerem. Jednoduše vložte tubu hmoty do Styleru, stiskněte rukojeť a kreslete a designujte silné 3D čáry, tečky, spirály nebo cokoli jiného inspiruje vaši kreativitu! Přidejte zábavná razítka a umělecké efekty tak, že otočíte dekorační špičku na tubě a stisknete rukojeť. Základní Styler sada prodává s jednoduchým držákem na mobilní telefon, který si můžete ozdobit podle své fantazie. Zbylou kreslící hmotu použijte na ozdobení dalších výrobků například ze dřeva, kartonu… (mrakyhracek.cz)

Play-Doh duhové balení modelín

Play-Doh duhové balení modelín

Toto velké balení modelovací směsi Play-Doh v sobě skrývá nekonečnou řadu kreativních možností! Děti mohou tyto barvy válet, kroutit a tvarovat do jakéhokoli tvaru, který je napadne, pak je smíchají a mohou začít zase od začátku. Perfektní pro společné hraní a party, Rainbow Starter Pack je vstupenkou k velké Play-Doh zábavě! (mrakyhracek.cz)

Play doh - balení 8 kelímků modelíny

Play doh - balení 8 kelímků modelíny

Užijte si dvojitou porci zábavy s 8 kelímky modelíny Play-Doh. Nechte své děti rozvíjejte kreativní myšlení a jejich jemnou motoriku hravou formou s barevnou modelínou Play-Doh. Barevné kelímky modelíny jsou vhodné pro děti od 2 let. (fonetip.cz)

Play-doh – sada moje kreativní dílna

Play-doh – sada moje kreativní dílna

Tato kreativní sada od Play Doh udělá radost všem malým šikovným ručičkám. Kreativní sada obsahuje: 5 ks popisovačů s tlustým hrotem5 ks pastelek5 ks voskových pastelek1 omalovánku6 ks nástrojů na vymodelování 3 ks modelín Značka Play Doh patří mezi nejoblíbenější modelíny. Jejich výhodou je, že jsou zdravotně nezávadné. Samotné složení těchto sad je chráněno patentem, jedná se však o směs věcí, které běžně používáme v kuchyni - voda, sůl, mouka, která je obarvena potravinářským barvivem. Plastelína nebarví, nevysychá a nešpiní. Pokud se ale stane, že plastelína je zašlapána v koberci, tak ji necháme ztvrdnout a vykartáčujeme. Play Doh rozvíjí dětskou motoriku, kreativitu a přispívá k rozvoji abstraktního myšlení.Parametry: rozměry balení: 28 x 21 x 16 cm Vhodné pro malé šikulky od 3 let. (fonetip.cz)

Play-doh pečící sada na sušenky

Play-doh pečící sada na sušenky

Vytvoř a ozdob ty nejlegračnější koláčky, jaké si můžešpředstavit, se sadou Crazy Cookies! Uválej si těsto, vyber tvar koláčku a,pak předstírej pečení na plechu. Legrace tu nekončí, popadnivytlačovátko a ozdob své koláčky, jak tě jen napadne!Sada obsahuje: řezače na koláčky, váleček, vytlačovátko, špachtle,pečící plech a 5 kelímků standarní modelační hmoty PLAY DOH. (fonetip.cz)

Play-doh dohvinci set dekorační pistole

Play-doh dohvinci set dekorační pistole

Staňte se mistrem řemesla a povzneste svou kreativitu na úplně novou úroveň!Ať už se považujete za profesionálního designéra DohVinc nebo jste tento barevný kreativní fenomén objevili teprve nedávno, teď máte šanci rozšířit svůj inventář DohVinci o další styler. Tento úplně nový design nejen umožňuje snadnější mačkání, ale navíc je k němu arzenál více než 20 nástrojů a doplňků, abyste svá díla mohli skutečně provádět podle svého.Vaše tlusté 3D čáry už nikdy nebudou vypadat stejně. S tímto úžasným stylerem toho zvládnete tolik! Dodává se navíc s pracovním sešitem plným technik a nápadů. Pro návrháře a kutily je to jako splněný sen!Sada obsahuje:pero pro jemné bodyostrá perůmrazítkovacím perasedm vyřezávacích nástrojů tři texturovací nástroje (fonetip.cz)

Play-doh doctor drill' n fill

Play-doh doctor drill' n fill

Doktor Drill´n Fill je skvělá zábava pro malé zubaře.Vymodelujte nové zoubky nebo vyvrtejte kaz pomocí elektrické zubní vrtačky.Naučte se správné čištění zubů nebo vymodelujte rovnátka.Balení obsahuje hlavu doktora Filla, 5 kelímků modelovací hmoty, vrtačku (vyžaduje 2x 1,5V baterie) a 5 zubařských nástrojů. (fonetip.cz)

Play-doh – sada učím se číslice

Play-doh – sada učím se číslice

I učení číslic může být zábava, a to jedině s touto Play Doh sadou. Balení obsahuje: 4 ks mini popisovačů4 ks razítek10 listů na vybarvení10 ks číslic na vystřihnutí3 ks modelín2 ks šablon Značka Play Doh patří mezi nejoblíbenější modelíny. Jejich výhodou je, že jsou zdravotně nezávadné. Samotné složení těchto sad je chráněno patentem, jedná se však o směs věcí, které běžně používáme v kuchyni - voda, sůl, mouka, která je obarvena potravinářským barvivem. Plastelína nebarví, nevysychá a nešpiní. Pokud se ale stane, že plastelína je zašlapána v koberci, tak ji necháme ztvrdnout a vykartáčujeme. Play Doh rozvíjí dětskou motoriku, kreativitu a přispívá k rozvoji abstraktního myšlení. (fonetip.cz)

Play-Doh – Sada moje kreativní dílna

Play-Doh – Sada moje kreativní dílna

Tato kreativní sada od Play Doh udělá radost všem malým šikovným ručičkám.  Kreativní sada obsahuje:  5 ks popisovačů s tlustým hrotem 5 ks pastelek 5 ks voskových pastelek 1 omalovánku 6 ks nástrojů na vymodelování  3 ks modelín  Značka Play Doh patří mezi nejoblíbenější modelíny. Jejich výhodou je, že jsou zdravotně nezávadné. Samotné složení těchto sad je chráněno patentem, jedná se však o směs věcí, které běžně používáme v  kuchyni - voda, sůl, mouka, která je obarvena potravinářským barvivem. Plastelí… (mrakyhracek.cz)

Play-Doh – Sada učím se číslice

Play-Doh – Sada učím se číslice

I učení číslic může být zábava, a to jedině s touto Play Doh sadou.  Balení obsahuje:  4 ks mini popisovačů 4 ks razítek 10 listů na vybarvení 10 ks číslic na vystřihnutí 3 ks modelín 2 ks šablon  Značka Play Doh patří mezi nejoblíbenější modelíny. Jejich výhodou je, že jsou zdravotně nezávadné. Samotné složení těchto sad je chráněno patentem, jedná se však o směs věcí, které běžně používáme v  kuchyni - voda, sůl, mouka, která je obarvena potravinářským barvivem. Plastelína nebarví, nevysychá a nešpiní. Pokud… (mrakyhracek.cz)

Play Doh - Balení 8 kelímků modelíny

Play Doh - Balení 8 kelímků modelíny

Užijte si dvojitou porci zábavy s 8 kelímky modelíny Play-Doh. Nechte své děti rozvíjejte kreativní myšlení a jejich jemnou motoriku hravou formou s barevnou modelínou Play-Doh. Barevné kelímky modelíny jsou vhodné pro děti od 2 let. (mrakyhracek.cz)

Play-Doh Doctor DRILL' N FILL

Play-Doh Doctor DRILL' N FILL

Doktor Drill´n Fill je skvělá zábava pro malé zubaře. Vymodelujte nové zoubky nebo vyvrtejte kaz pomocí elektrické zubní vrtačky. Naučte se správné čištění zubů nebo vymodelujte rovnátka. Balení obsahuje hlavu doktora Filla, 5 kelímků modelovací hmoty, vrtačku (vyžaduje 2x 1,5V baterie) a 5 zubařských nástrojů. (mrakyhracek.cz)

Play-Doh DOHVINCI SET DEKORAČNÍ PISTOLE

Play-Doh DOHVINCI SET DEKORAČNÍ PISTOLE

Staňte se mistrem řemesla a povzneste svou kreativitu na úplně novou úroveň! Ať už se považujete za profesionálního designéra DohVinc nebo jste tento barevný kreativní fenomén objevili teprve nedávno, teď máte šanci rozšířit svůj inventář DohVinci o další styler. Tento úplně nový design nejen umožňuje snadnější mačkání, ale navíc je k němu arzenál více než 20 nástrojů a doplňků, abyste svá díla mohli skutečně provádět podle svého. Vaše tlusté 3D čáry už nikdy nebudou vypadat stejně. S tímto úžasným stylerem toho zvládnete tolik… (mrakyhracek.cz)

Play-Doh pečící sada na sušenky

Play-Doh pečící sada na sušenky

Vytvoř a ozdob ty nejlegračnější koláčky, jaké si můžeš představit, se sadou Crazy Cookies! Uválej si těsto, vyber tvar koláčku a, pak předstírej pečení na plechu. Legrace tu nekončí, popadni vytlačovátko a ozdob své koláčky, jak tě jen napadne! Sada obsahuje: řezače na koláčky, váleček, vytlačovátko, špachtle, pečící plech a 5 kelímků standarní modelační hmoty PLAY DOH. (mrakyhracek.cz)

Hasbro Play-Doh Toy Story Buzz

Hasbro Play-Doh Toy Story Buzz

Play-Doh Toy Story Buzz Nechte děti rozvíjet svou fantazii s Toy Story verzí Play-Doh, s kterou je možné si vymodelovat oblíbené postavičky z pohádky Toy Story. (pilulka.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít