Plaque agent

Našli jsme pro tebe Plaque agent. Pokud ti nevyhovují, zkus upravit dotaz Plaque agent

Philips Sonicare C2 Optimal Plaque Defence (dříve ProResults Plaque…

Philips Sonicare C2 Optimal Plaque Defence (dříve ProResults Plaque Control) HX9024/10 4ks

HX9024/10 4ks Hustě osázená, vysoce kvalitní vlákna odstraní až 7x více plaku než manuální zubní kartáček a díky speciálně zaoblené špičce snadno dosáhnete na zuby v zadní části ústní dutiny. (pilulka.cz)

Philips Sonicare C2 Optimal Plaque Defence (dříve ProResults Plaque…

Philips Sonicare C2 Optimal Plaque Defence (dříve ProResults Plaque Control) HX9028/10 8ks

HX9028/10 8ks Hustě osázená, vysoce kvalitní vlákna odstraní až 7x více plaku než manuální zubní kartáček a díky speciálně zaoblené špičce snadno dosáhnete na zuby v zadní části ústní dutiny. (pilulka.cz)

ALAVIS Plaque Free 40g

ALAVIS Plaque Free 40g

ALAVIS Plaque Free 40g Pro zdravé zuby a dásně. Přelomový prostředek v péči o zuby a dásně psů a koček, který potlačuje zápach z tlamy, odstraňuje zubní plak a redukuje zubní kámen. (pilulka.cz)

Dr.Clouder PLAQUE EX forte - 100g

Dr.Clouder  PLAQUE EX forte  - 100g

Doplněk stravy odstraňující zubní plak a snižující riziko jeho vzniku u psů. (krmeni.cz)

WaterPik Plaque Seeker PS100 2ks

WaterPik Plaque Seeker PS100 2ks

Náhradní trysky k ústním sprchám Waterpik WP100, WP11x, WP260, WP300, WP450, WP46x, WP56x, WP66x, WP67x, WP700, WP81x, WP86x, WP9xx, WF02, WF03Náhradní trysky k ústním irigátorům Waterpik WP100, WP11x, WP260, WP300, WP450, WP46x, WP56x, WP66x, WP67x, WP700, WP81x, WP86x, WP9xx, WF02, WF03. Unikátní tryska se třemi svazky soft vláken z nylonu napomáhá odstranit plak z dásňového žlábku a mezizubí. Vložte trysku do úst a přiložte ji v úhlu 90 stupňů k zubu tak, aby se vlákna jemně dotýkala zubů. Nastavte požadovanou hodnotu tlaku otočným regulátorem. Volnou rukou zapněte tlačítko pro spuštění přístroje. Posunujte trysku podél linie dásní a krátce se zastavte u mezizubních prostor. Balení obsahuje 2 trysky. (profimed.cz)

Alavis ALAVIS PLAQUE FREE 40 g

Alavis ALAVIS PLAQUE FREE 40 g

ALAVIS™ PlaqueFree je 100% přírodní produkt určený pro psy a kočky, který potlačuje zápach z tlamy, redukuje zubní kámen a odstraňuje zubní plak. Zlepšení nastává v rozmezí 3 – 8 týdnů. Přípravek je ve formě prášku a proto se lehce přidává do běžné potravy. Alavis™ PlaqueFree na rozdíl od ostatních metod odstraňování zubního plaku působí přípravek systematicky. Přes zažívací trakt se dostává do krevního řečiště a z něj pak do slin, kde rovnoměrně působí na dásně a na všechny zuby. Ovlivňuje schopnost zachycování bakterií, které se podílí na vzniku zubního plaku a změkčuje již vytvořený zubní kámen. Klinické studie provedené na lidech prokázaly, že akumulace látek na zubní sklovině je redukována až o 88 % a zubní kámen buď úplně zmizel, nebo se stal velmi porézním a tak snadno… (vivantis.cz)

Philips HX6804/04 ProtectiveClean Plaque Defense

Philips HX6804/04 ProtectiveClean Plaque Defense

AKCE: záruka 90 dní vrácení peněz (platí do 31. 12. 2020)! Sonický elektrický zubní kartáček se zabudovaným tlakovým senzorem, který vás upozorní, pokud na zuby příliš tlačíte. Philips HX6804/04 ProtectiveClean Plaque Defense s časovačem QuadPacer hlídá rovnoměrné vyčištění zubů a optimální dobu čištění. (mall.cz)

TrueLife AquaFloss Station Dental Plaque Jet

TrueLife AquaFloss Station Dental Plaque Jet

Náhradní trysky k AquaFloss Station. TrueLife AquaFloss Station Dental Plaque Jet obsahuje v balení 4 kusy náhradních trysek. (mall.cz)

Alavis ALAVIS PLAQUE FREE 40 g

Alavis ALAVIS PLAQUE FREE 40 g

ALAVIS™ PlaqueFree je 100% přírodní produkt určený pro psy a kočky, který potlačuje zápach z tlamy, redukuje zubní kámen a odstraňuje zubní plak. Zlepšení nastává v rozmezí 3 – 8 týdnů. Přípravek je ve formě prášku a proto se lehce přidává do běžné potravy. Alavis™ PlaqueFree na rozdíl od ostatních metod odstraňování zubního plaku působí přípravek systematicky. Přes zažívací trakt se dostává do krevního řečiště a z něj pak do slin, kde rovnoměrně působí na dásně a na všechny zuby. Ovlivňuje schopnost zachycování bakterií, které se podílí na vzniku zubního plaku a změkčuje již vytvořený zubní kámen. Klinické studie provedené na lidech prokázaly, že akumulace látek na zubní sklovině je redukována až o 88 % a zubní kámen buď úplně zmizel, nebo se stal velmi porézním a tak snadno… (prozdravi.cz)

Agent Provocateur Agent Provocateur - EDP 100 ml

Agent Provocateur Agent Provocateur - EDP 100 ml

Agent Provocateur je sexy, ostře intenzivní vůně pro ženy, která se otevírá tóny magnólie a šafránu, dále přechází v květinové srdce tvořené vetiverem, gardénií, jasmínem a růží. Základ v sobě ukrývá cedrové dřevo, pižmo a ambru. Parfém je uložen v růžovém flakonu. (mall.cz)

Agent Provocateur Agent Provocateur - EDP 100 ml

Agent Provocateur Agent Provocateur - EDP 100 ml

Agent Provocateur je sexy, ostře intenzivní vůně pro ženy, která se otevírá tóny magnólie a šafránu, dále přechází v květinové srdce tvořené vetiverem, gardénií, jasmínem a růží. Základ v sobě ukrývá cedrové dřevo, pižmo a ambru. Parfém je uložen v růžovém flakonu. Tato vůně byla uvedena na trh v roce 2000. (krasa.cz)

Agent Provocateur Agent Provocateur - EDP 100 ml

Agent Provocateur Agent Provocateur - EDP 100 ml

Agent Provocateur je sexy, ostře intenzivní vůně pro ženy, která se otevírá tóny magnólie a šafránu, dále přechází v květinové srdce tvořené vetiverem, gardénií, jasmínem a růží. Základ v sobě ukrývá cedrové dřevo, pižmo a ambru. Parfém je uložen v růžovém flakonu. Tato vůně byla uvedena na trh v roce 2000. (parfemy.cz)

ALAVIS PLAQUE FREE pro psy/kočky - 40g

ALAVIS PLAQUE FREE pro psy/kočky   - 40g

Alavis PlaqueFree je přelomový přípravek v péči o zuby a dásně psů i koček. Pravidelné podávání přípravku výrazně omezuje vytváření zubního plaku a zubního kamene. Odstraňuje zápach z tlamy a změkčuje již vzniklý zubní kámen. Přípravek je vyroben z řasy Ascophyllum Nodosum, která obsahuje vysoké množství jódu. Na rozdíl od ostatních metod odstraňování zubního plaku, Alavis působí systematicky. Přes zažívací trak se prášek dostává do krevního řečiště a z něj pak do slin, kde rovnoměrně působí na dásně a na všechny zuby. Ovlivňuje schopnost zachycování bakterií, které se podílí na vzniku zubního plaku a změkčuje již vytvořený kámen. Přípravek je ve formě prášku, velice snadno se tak podává.100% přírodní produkt v Bio kvalitě.  (krmeni.cz)

Philips Sonicare HX6803/04 ProtectiveClean Plaque Defense

Philips Sonicare HX6803/04 ProtectiveClean Plaque Defense

AKCE: záruka 90 dní vrácení peněz (platí do 31. 12. 2020)! Sonický elektrický kartáček zaručí vynikající výsledky čištění pro zdravé zuby bez plaku. Philips Sonicare HX6803/04 ProtectiveClean Plaque Defense vás upozorní na příliš silný tlak při čištění zubů. Je bezpečný a šetrný pro citlivé zuby a dásně, rovnátka a zubní náhrady. Odstraní až 7× více plaku než manuální zubní kartáček. (mall.cz)

TrueLife AquaFloss Station Dental Plaque Jet (TLAFSDPJET)

TrueLife AquaFloss Station Dental Plaque Jet (TLAFSDPJET)

Náhradní hlavice pro TrueLife AquaFloss Station, Dental plaque Jet TrueLife AquaFloss Station Dental Plaque Jet představuje náhradní hlavici k ústní sprše TrueLife AquaFloss Station. Je určena k pravidelnému čištění mezizubních prostor a speciálně navržena pro důkladnější čištění zubního plaku. Získejte dokonalý pocit svěžesti v ústech i zdravé zuby a dásně díky ústní sprše a náhradní hlavici TrueLife AquaFloss Station Dental Plaque Jet. Klíčové vlastnosti náhradní hlavice TrueLife AquaFloss Station Dental Plaque JetNáhradní hlavice k ústní sprše TrueLife AquaFloss StationUrčena k pravidelnému čištění mezizubních prostorSpeciálně navržena pro důkladné čištění zubního plakuBarevné provedení: šedo-modré (alza.cz)

Chocolissimo - Talířek plaque s čokoládkami 105 g

Chocolissimo - Talířek plaque s čokoládkami 105 g

Porcelánový talíř s &quot;čokoládovým&quot; nápisem Chocolissimo. Hodí se ideálně pro servírování 9 pralinek, které jsou součástí sady.<br /> Jemná elegance porcelánu v kombinaci s nejvyšší kvalitou pralinek může překvapit i ty nejnáročnější jazýčky.<br /> Talířek pochází z dílny s tradicí sahající až do devatenáctého století. (chocolissimo.cz)

LOGODENT Anti-Plaque Slaný zubní gel, 75 ml

LOGODENT Anti-Plaque Slaný zubní gel, 75 ml

Slaný zubní gel s antibakteriální mořskou solí, xylitolem a heřmánkem. Logodent Anti-Plaque zubní gel obsahuje mořskou sůl, xylitol a heřmánek. Mořská sůl je bohatá na hořčík, draslík, vápník, jod a selen. Bez přídavku syntetického fluoridu, barviv a konzervačních látek. Vhodné pro vegany. (profimed.cz)

Colgate Total plaque protection zubní pasta 75 ml

Colgate Total plaque protection zubní pasta 75 ml

Zubní pasta Total plaque protection se složením pro kompletní ochranu až na 12 hodin. Pasta Colgate čistí zuby od zubního plaku a zajišťuje zdraví ústní dutiny. Chrání před zubním kazem. (mall.cz)

Colgate Total plaque protection zubní pasta 75 ml

Colgate Total plaque protection zubní pasta 75 ml

Nové složení pro kompletní ochranu Po 4 týdnech nepřetržitého užívání zajišťuje ochranu až na 12 hodin Pro ochranu proti zubnímu plaku (ageo.cz)

Philips Sonicare Optimal Plaque Defence HX9028/10, 8ks

Philips Sonicare Optimal Plaque Defence HX9028/10, 8ks

Nečistoty i z těžko dostupných míst odstraníte pomocí kartáčků Philips Sonicare lépe. Vlákna jsou speciálně zastřižena tak, aby co nejlépe kopírovala tvar vašich zubů. Jejich sestavení je inovativní, a proto jsou účinnější v odstraňování zubního plaku. Precizní, ale zároveň jemné čištění sonickou technologií podporují i speciálně vyvinuté hlavice Philips Sonicare. Až 31 000 čisticích pohybů za minutu a jemné proudění tekutiny v ústech zaručí čistotu vašich úst. Sonická technologie je účinná a zároveň šetrná k dásním. Uvnitř hlavice je umístěn mikročip, který způsobí, že kartáček pomocí speciální diody upozorní po čase na potřebu výměny hlavice za novou. Hodí se k těmto zubním kartáčkům Philips Sonicare Pro snadnější rozhodování uvádíme obrázky kompatibilních typů… (nazuby.cz)

WaterPik Plaque Seeker PS100 náhradní trysky 2 ks

WaterPik Plaque Seeker PS100 náhradní trysky 2 ks

Náhradní trysky Waterpik Plaque Seeker se hodí k ústním irigátorům: WaterPik Irigátor Ultra WP100E ústní sprcha Waterpik Irigátor Cordless Plus WP450 ústní sprcha WaterPik Irigátor Nano Traveler WP300 ústní sprcha WaterPik Irigátor For Kids WP260 ústní sprcha Waterpik Irigátor Aquarius WP660 ústní sprcha Waterpik Complete Care WP900 ústní centrum Waterpik Compact WP700 ústní centrum Waterpik Cordless Plus WP462 ústní sprcha Waterpik Cordless Advanced WP56x (nazuby.cz)

Agent Provocateur Agent Provocateur parfémovaná voda pro ženy 100 ml

Agent Provocateur Agent Provocateur parfémovaná voda pro ženy 100 ml

Agent Provocateur Agent Provocateur, 100 ml, parfémovaná voda pro ženy, květinovo-dřevitá vůněpro smyslnou ženuna běžné nošení, ale i na speciální příležitosti (notino.cz)

Agent Provocateur Agent Provocateur parfémovaná voda pro ženy 200 ml

Agent Provocateur Agent Provocateur parfémovaná voda pro ženy 200 ml

Agent Provocateur Agent Provocateur, 200 ml, parfémovaná voda pro ženy, květinovo-dřevitá vůněpro smyslnou ženuna běžné nošení, ale i na speciální příležitosti (notino.cz)

Agent Provocateur Agent Provocateur parfémovaná voda pro ženy 30 ml

Agent Provocateur Agent Provocateur parfémovaná voda pro ženy 30 ml

Parfémovaná voda Agent Provocateur od značky Agent Provocateur byla vytvořená výhradně pro ženy. Toto balení obsahuje 30 ml vámi vybrané vůně. (brasty eastern europe)

Agent Provocateur Agent Provocateur parfémovaná voda pro ženy 100 ml

Agent Provocateur Agent Provocateur parfémovaná voda pro ženy 100 ml

Parfémovaná voda Agent Provocateur od značky Agent Provocateur byla vytvořená výhradně pro ženy. Toto balení obsahuje 100 ml vámi vybrané vůně. (brasty eastern europe)

Agent Provocateur Agent Provocateur parfémovaná voda pro ženy 50 ml

Agent Provocateur Agent Provocateur parfémovaná voda pro ženy 50 ml

Agent Provocateur Agent Provocateur, 50 ml, parfémovaná voda pro ženy, květinovo-dřevitá vůněpro smyslnou ženuna běžné nošení, ale i na speciální příležitosti (notino.cz)

Agent Provocateur Agent Provocateur 30 ml parfémovaná voda pro ženy

Agent Provocateur Agent Provocateur 30 ml parfémovaná voda pro ženy

Agent Provocateur Agent Provocateur Parfémovaná voda pro ženy 30 ml (parfemy-elnino.cz)

Agent Provocateur Agent Provocateur 100 ml tělový krém pro ženy

Agent Provocateur Agent Provocateur 100 ml tělový krém pro ženy

Agent Provocateur Agent Provocateur Tělový krém pro ženy 100 ml (parfemy-elnino.cz)

Playmobil Agent P.´s Spy Racer , TOP agenti, 50 dílků

Playmobil Agent P.´s Spy Racer , TOP agenti, 50 dílků

TOP agenti, 50 dílků – Agent P.'s Spy Racer značky Playmobil. (mall.cz)

Signal Anti-Plaque Action zubní kartáček soft 4 ks

Signal Anti-Plaque Action zubní kartáček soft 4 ks

Popis 4 zubní kartáčky pro 4 roční období Tyto čtyři kartáčky kombinují účinnost a modernost prostřednictvím svých hlav a jejich profilových zkosení. Zubní kartáčky signál 4 Seasons - 3 úhly umožňují přesnější čištění zubů a usnadňují přístup na zadní zuby. Tipy pro dobré ústní hygienu: Čistěte si zuby po každém jídle. Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivé Podrobná data … (ageo.cz)

Signal Anti-plaque zubní kartáček středně tvrdý 2 ks

Signal Anti-plaque zubní kartáček středně tvrdý 2 ks

Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivé Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníChorvatštinaČeštinaMaďarštinaMoldavštinaPolštinaRumunštinaSlovenštinaSlovinštinaŠpanělštinaOstatníRozklad popisuFunkční jméno - Zubní kartáček Varianta - Anti-Plague středně tvrdý (ageo.cz)

Philips Optimal Plaque Defense HX9022/10 náhradní standardní hlavice

Philips Optimal Plaque Defense HX9022/10 náhradní standardní hlavice

Náhradní hlavice k elektrickým kartáčkům Philips Optimal Plaque Defense HX9022/10 ve standardní velikosti. Hlavice jsou kompatibilní se všemi elektrickými kartáčky Philips Sonicare 3. generace. V balení jsou 2 kusy. (mall.cz)

Philips Sonicare C2 Optimal Plaque Defence HX9022/10 2ks

Philips Sonicare C2 Optimal Plaque Defence HX9022/10 2ks

HX9022/10 NÁHRADNÍ HLAVICE PHILIPS Náhradná hlavice 2 ks v balení, standardní velikost, nasazovací, párování režimů BrushSync. (pilulka.cz)

Philips Sonicare ProtectiveClean Plaque Defense HX6807/04 (HX6807/04)

Philips Sonicare ProtectiveClean Plaque Defense HX6807/04 (HX6807/04)

Elektrický zubní kartáček sonický, bezpečný a šetrný pro citlivé zuby a dásně, rovnátka a zubní náhrady, frekvence 62.000 pohybů/min, zabudovaný tlakový senzor, 1 režim čištění: Clean, 2 nastavení intenzity: nízká a vysoká, technologie BrushSync - automatické upozornění na potřebu výměny hlavice, časovače QuadPacer a Smartimer, program EasyStart, balení obsahuje: 1 kartáček ProtectiveClean, 1 hlavice Optimal Plaque Defense, 1 nabíječka, barva: bílá a mátová Philips Sonicare ProtectiveClean Plaque Defense 4300HX6807/04Nechcete se spokojit s obyčejným manuálním kartáčkem, ale vyžadujete extra jemnou péči? Sonický kartáček Philips Sonicare ProtectiveClean Plaque Defense HX6807/04 je speciálně navržen pro šetrnou péči o citlivé zuby a dásně a je ideální při péči o rovnátka a zubní náhrady.… (alza.cz)

Philips Sonicare Premium Plaque Defence HX9042/17 (HX9042/17)

Philips Sonicare Premium Plaque Defence HX9042/17 (HX9042/17)

Náhradní hlavice 2ks, kompatibilní s modely kartáčků Philips Sonicare DiamondClean, EasyClean, HealthyWhite, HealthyWhite+ FlexCare, FlexCare+, FlexCare Platinum a Sonicare for Kids Philips Sonicare Premium Plaque DefenceHlavice sonického kartáčku pro odstranění plakuHX9042/17Nejlepší kartáčková hlavice pro zářivý úsměvOdstraňte ještě více plaku, než kdy dřív. Výjimečná hlavice Premium Plaque Defence v kombinaci se sonickou technologií čistí do hloubky, ale přesto šetrně k vašim dásním a navíc vám dá poznat zcela nového pocitu čistých zubů. Čištění je uzpůsobeno potřebám každého uživatele. Když je třeba hlavici vyměnit, kartáček vám dá pokyn.2 hlavice s technologií SonicareOdstranění zubního plakuSonický stíravý pohybPřehrát videoHlavice Philips SonicareUmocněte péči o své zuby a… (alza.cz)

Philips Sonicare Optimal Plaque Defence HX9022/10 (HX9022/10)

Philips Sonicare Optimal Plaque Defence HX9022/10 (HX9022/10)

Náhradní hlavice standardní velikost, ideální pro uživatele, kteří chtějí kvalitně a efektivně odstraňovat zubní plak, měkkost vláken: středně měkká, hlavice jsou kompatibilní se všemi modely kartáčku Philips Sonicare, balení obsahuje 2 ks Philips Sonicare Optimal Plaque DefenceHlavice sonického kartáčku pro odstranění plakuHX9022/10Nekompromisní k plaku. Šetrný k dásním.Kartáčková hlavice Philips Sonicare Optimal Plaque Defence je ideální pro ty, kteří chtějí dosáhnout optimálního odstranění plaku v rámci každodenní péče o ústní dutinu. To umožňuje speciálně designovaná, hustě osázená hlavice kartáčku společně s pokročilou sonickou technologií. Již po týdnu zaregistrujete viditelný rozdíl. Adaptibilní technologie každé čištění přizpůsobí právě vám a vaší ústní dutině… (alza.cz)

Philips Sonicare ProtectiveClean Plaque Defense HX6803/04 (HX6803/04)

Philips Sonicare ProtectiveClean Plaque Defense HX6803/04 (HX6803/04)

Elektrický zubní kartáček sonický, bezpečný a šetrný pro citlivé zuby a dásně, rovnátka a zubní náhrady, frekvence 62.000 pohybů/min, zabudovaný tlakový senzor, 1 režim čištění: Clean, 2 nastavení intenzity: nízká a vysoká, technologie BrushSync - automatické upozornění na potřebu výměny hlavice, funkce QuadPacer a Smartimer, program EasyStart, balení obsahuje: 1 kartáček ProtectiveClean, 1 hlavice Optimal Plaque Defense, 1 nabíječka, barva: světle modrá Philips Sonicare ProtectiveClean Plaque Defense 4300HX6803/04Nechcete se spokojit s obyčejným manuálním kartáčkem, ale vyžadujete extra jemnou péči? Sonický kartáček Philips Sonicare ProtectiveClean Plaque Defense HX6803/04 je speciálně navržen pro šetrnou péči o citlivé zuby a dásně a je ideální při péči o rovnátka a zubní náhrady.… (alza.cz)

Ecodenta Organic Anti-Plaque 100 ml zubní pasta unisex

Ecodenta Organic Anti-Plaque 100 ml zubní pasta unisex

Ecodenta Organic Anti-Plaque Zubní pasta 100 ml (parfemy-elnino.cz)

Ecodenta Organic Anti-Plaque 75 ml zubní pasta unisex

Ecodenta Organic Anti-Plaque 75 ml zubní pasta unisex

Ecodenta Organic Anti-Plaque Zubní pasta 75 ml (parfemy-elnino.cz)

Philips Sonicare Optimal Plaque Defence HX9024/10 náhradní hlavice

Philips Sonicare Optimal Plaque Defence HX9024/10 náhradní hlavice

Nečistoty i z těžko dostupných míst odstraníte pomocí kartáčků Philips Sonicare lépe. Vlákna jsou speciálně zastřižena tak, aby co nejlépe kopírovala tvar vašich zubů. Jejich sestavení je inovativní, a proto jsou účinnější v odstraňování zubního plaku. Precizní, ale zároveň jemné čištění sonickou technologií podporují i speciálně vyvinuté hlavice Philips Sonicare. Až 31 000 čisticích pohybů za minutu a jemné proudění tekutiny v ústech zaručí čistotu vašich úst. Sonická technologie je účinná a zároveň šetrná k dásním.  Uvnitř hlavice je umístěn mikročip, který způsobí, že kartáček pomocí speciální diody upozorní po čase na potřebu výměny hlavice za novou. Hodí se k těmto zubním kartáčkům Philips Sonicare Pro snadnější rozhodování uvádíme obrázky kompatibilních typů… (nazuby.cz)

Philips Sonicare Optimal Plaque Defence HX9022/10, 2 ks

Philips Sonicare Optimal Plaque Defence HX9022/10, 2 ks

Nečistoty i z těžko dostupných míst odstraníte pomocí kartáčků Philips Sonicare lépe. Vlákna jsou speciálně zastřižena tak, aby co nejlépe kopírovala tvar vašich zubů. Jejich sestavení je inovativní, a proto jsou účinnější v odstraňování zubního plaku. Precizní, ale zároveň jemné čištění sonickou technologií podporují i speciálně vyvinuté hlavice Philips Sonicare. Až 31 000 čisticích pohybů za minutu a jemné proudění tekutiny v ústech zaručí čistotu vašich úst. Sonická technologie je účinná a zároveň šetrná k dásním. Uvnitř hlavice je umístěn mikročip, který způsobí, že kartáček pomocí speciální diody upozorní po čase na potřebu výměny hlavice za novou. Hodí se k těmto zubním kartáčkům Philips Sonicare Pro snadnější rozhodování uvádíme obrázky kompatibilních typů… (nazuby.cz)

Philips Sonicare Premium Plaque Defence HX9044/17, 4 ks

Philips Sonicare Premium Plaque Defence HX9044/17, 4 ks

Precizní, ale zároveň šetrné odstranění zubního plaku je to, co požadujeme od sonických kartáčků. Hlavice Philips Sonicare Premium Plaque Defense je flexibilní, a proto pomůže s čištěním linií podél dásní a zároveň díky gumovým hranám bude redukovat tlak na zuby i dásně při čištění. Uvnitř hlavice je umístěn mikročip, který způsobí, že kartáček pomocí speciální diody upozorní po čase na potřebu výměny hlavice za novou. Hodí se k těmto zubním kartáčkům Philips Sonicare Pro snadnější rozhodování uvádíme obrázky kompatibilních typů kartáčků. Zubní kartáčky Philips Sonicare jsou k dostání v několika barevných provedeních, přičemž tvar těla a trnu, na který se nasazuje náhradní hlavice, zůstávají stejné. Mezi kompatibilní modely sonických kartáčků Philips… (nazuby.cz)

Philips Sonicare Premium Plaque Defence HX9042/17, 2 ks

Philips Sonicare Premium Plaque Defence HX9042/17, 2 ks

Precizní ale zároveň šetrné odstranění zubního plaku je to, co požadujeme od sonických kartáčků. Hlavice Philips Sonicare Premium Plaque Defense je flexibilní, a proto pomůže s čištěním linií podél dásní a zároveň díky gumovým hranám bude redukovat tlak na zuby i dásně při čištění. Uvnitř hlavice je umístěn mikročip, který způsobí, že kartáček pomocí speciální diody upozorní po čase na potřebu výměny hlavice za novou. Hodí se k těmto zubním kartáčkům Philips Sonicare Pro snadnější rozhodování uvádíme obrázky kompatibilních typů kartáčků. Zubní kartáčky Philips Sonicare jsou k dostání v několika barevných provedeních, přičemž tvar těla a trnu, na který se nasazuje náhradní hlavice, zůstávají stejné. Mezi kompatibilní modely sonických kartáčků Philips… (nazuby.cz)

Philips Sonicare Premium Plaque Defence HX9044/33, 4 ks

Philips Sonicare Premium Plaque Defence HX9044/33, 4 ks

Precizní ale zároveň šetrné odstranění zubního plaku je to, co požadujeme od sonických kartáčků. Hlavice Philips Sonicare Premium Plaque Defense je flexibilní, a proto pomůže s čištěním linií podél dásní a zároveň díky gumovým hranám bude redukovat tlak na zuby i dásně při čištění. Uvnitř hlavice je umístěn mikročip, který způsobí, že kartáček pomocí speciální diody upozorní po čase na potřebu výměny hlavice za novou. Hodí se k těmto zubním kartáčkům Philips Sonicare Pro snadnější rozhodování uvádíme obrázky kompatibilních typů kartáčků. Zubní kartáčky Philips Sonicare jsou k dostání v několika barevných provedeních, přičemž tvar těla a trnu, na který se nasazuje náhradní hlavice, zůstávají stejné. Mezi kompatibilní modely sonických kartáčků Philips… (nazuby.cz)

Agent Provocateur Agent Provocateur parfémovaná voda pro ženy 10 ml…

Agent Provocateur Agent Provocateur parfémovaná voda pro ženy 10 ml Odstřik

Parfémovaná voda Agent Provocateur od značky Agent Provocateur byla vytvořená výhradně pro ženy. Toto balení obsahuje 10 ml vámi vybrané vůně. (brasty eastern europe)

Náhradní hlavice Philips Sonicare Premium Plaque Defense HX9044/17…

Náhradní hlavice Philips Sonicare Premium Plaque Defense HX9044/17 bílá

Hlavice Philips Sonicare Premium Plaque Defense * Standardní velikost hlavice kopíruje tvar vašich zubů a dásní díky jemným, flexibilním bokům, které poskytují až 4x větší kontakt s povrchem než běžná kartáčková hlavice pro pohodlné a hloubkové vyčištění. * Odstraní až 10x více zubního plaku, i z obtížně přístupných míst, pro unikátní hloubkové čištění podél linie dásní a mezi zuby. * Pro optimální výsledky měňte hlavici Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Náhradní hlavice Philips Sonicare Premium Plaque Defense HX9044/33…

Náhradní hlavice Philips Sonicare Premium Plaque Defense HX9044/33 černá

Hlavice Philips Sonicare Premium Plaque Defense * Standardní velikost hlavice kopíruje tvar vašich zubů a dásní díky jemným, flexibilním bokům, které poskytují až 4x větší kontakt s povrchem než běžná kartáčková hlavice pro pohodlné a hloubkové vyčištění. * Odstraní až 10x více zubního plaku, i z obtížně přístupných míst, pro unikátní hloubkové čištění podél linie dásní a mezi zuby. * Pro optimální výsledky měňte hlavici Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Náhradní hlavice Philips Sonicare Premium Plaque Defense HX9073/33…

Náhradní hlavice Philips Sonicare Premium Plaque Defense HX9073/33 černá

Balení 3 náhradních hlavic Philips Sonicare Premium pro hloubkové čištění, zdravější dásně a bělejší zuby. * Hlavice kartáčku Premium Plaque Defense poskytuje až 10x účinnější odstranění zubního plaku pro dosažení lepších výsledků. * Hlavice Premium Gum Care zajišťuje 7x zdravější dásně během pouhých dvou týdnů a hlavice Premium White odstraní o 100 % více skvrn za 3 dny. * Barva: černá. * Pro optimální výsledky měňte Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Signal Anti-Plaque zubní kartáčky medium 2 ks 2 ks

Signal Anti-Plaque zubní kartáčky medium 2 ks 2 ks

Signal Anti-Plaque, 2 ks, Zubní kartáčky unisex, Zubní kartáček Signal Anti-Plaque udržuje zdraví a krásu vašich zubů. Efektivně odstraňuje zubní plak a pomáhá v prevenci proti zubnímu kazu.Vlastnosti:odstraňuje zubní plakposkytuje šetrnou péči dásním i zubní skloviněsnadno se s ním manipulujeJak používat:Naneste na kartáček zubní pastu, navlhčete, vyčistěte zuby a dutinu ústní. Důkladně vypláchněte. (notino.cz)

Náhradní hlavice Philips Sonicare Premium Plaque Defense HX9044/17…

Náhradní hlavice Philips Sonicare Premium Plaque Defense HX9044/17 bílá

Náhradní hlavice Philips Sonicare Premium Plaque Defense HX9044/17 bílá (euronics.cz)

Náhradní hlavice Philips Sonicare Premium Plaque Defense HX9044/33…

Náhradní hlavice Philips Sonicare Premium Plaque Defense HX9044/33 černá

Náhradní hlavice Philips Sonicare Premium Plaque Defense HX9044/33 černá (euronics.cz)

Náhradní hlavice Philips Sonicare Premium Plaque Defense HX9073/33…

Náhradní hlavice Philips Sonicare Premium Plaque Defense HX9073/33 černá

Náhradní hlavice Philips Sonicare Premium Plaque Defense HX9073/33 černá (euronics.cz)

Náhradní hlavice Philips Sonicare Premium Plaque Control HX9073/07…

Náhradní hlavice Philips Sonicare Premium Plaque Control HX9073/07 bílé

Philips Sonicare Premium Plaque Control HX9073/07, mix náhradních hlavic, 3 ks Dopřejte si zářivý úsměv bez kazů a zubního plaku. Jednoduchým řešením, jak zdravých a krásných zubů dosáhnout, je pravidelné čištění za pomoci elektrických sonických kartáčků od společnosti Philips. Aby však přístroje dlouhodobě bezchybně plnily svou funkci, je potřeba alespoň jednou za tři měsíce měnit vyjímatelnou hlavu s opotřebenými štětinami za novou. Philips proto vytvořil balení tří kusů náhradních hlavic. Sada obsahuje tři různé kartáčkové hlavice standardní velikosti, s nimiž dosáhnete hloubkového čištění, zdravějších dásní i bělejších zubů. Hlavice v balení Premium Plaque Control proti zubnímu plaku Premium Gum Care pro zdravější dásně Premium White pro bělejší zuby Kompatibilní kartáčky řada 2… (euronics.cz)

Náhradní hlavice Philips Sonicare Premium Plaque Control HX9042/17…

Náhradní hlavice Philips Sonicare Premium Plaque Control HX9042/17 bílé

Philips Sonicare Premium Plaque Control HX9042/17, standardní velikost hlavice, 2 ks Dopřejte si zářivý úsměv bez kazů a zubního plaku. Jednoduchým řešením, jak zdravých a krásných zubů dosáhnout, je pravidelné čištění za pomoci elektrických sonických kartáčků od společnosti Philips. Aby však přístroje dlouhodobě bezchybně plnily svou funkci, je potřeba alespoň jednou za tři měsíce měnit vyjímatelnou hlavu s opotřebenými štětinami za novou. Philips proto vytvořil balení dvou kusů náhradních hlavic. Sada obsahuje hlavice Premium Plaque Control, s nimiž účinně odstraníte ze zubů i mezizubních prostor plak, jenž kazí estetický dojem z vašeho úsměvu a mnohdy přispívá ke vzniku zubního kazu. Hlavice v balení 2× Premium Plaque Control proti zubnímu plaku Kompatibilní kartáčky řada 2 Series… (euronics.cz)

Náhradní hlavice Philips Sonicare Optimal Plaque Defense HX9024/10…

Náhradní hlavice Philips Sonicare Optimal Plaque Defense HX9024/10 bílé

Philips Sonicare Optimal Plaque Defense HX9024/10 Vysoké nároky na péči o vaše ústa vám přinesou náhradní hlavice Philips Sonicare Optimal Plaque Defense HX9024/10. Tyto náhradní hlavice jsou vhodné zejména pro ty, kteří při své každodenní péči o zuby chtějí výjimečně účinně odstranit plak. Balení obsahuje 4 ks těchto nasazovacích hlavic standardní velikosti, které jsou k dásním a zubům maximálně šetrné. Kartáčkové hlavice pasují na kartáčky Philips Sonicare mimo modely PowerUp a Essence. Umožňují také párování režimů BrushSync s kartáčky Philips Sonicare. Vyberou tak pro vás optimální režim a upozorní při nutnosti výměny za novou hlavici. Lze také sledovat změnu modrých vláken na bílou barvu, která je signálem nutnosti výměny pro maximální efekt čištění. (euronics.cz)

Náhradní hlavice Philips Sonicare Optimal Plaque Defense HX9028/10…

Náhradní hlavice Philips Sonicare Optimal Plaque Defense HX9028/10 bílé

Philips Sonicare Optimal Plaque Defense HX9028/10 Odstraňte mnohem více plaku a to i v těžko dostupných místech ústní dutiny. Pomohou vám k tomu náhradní hlavice Philips Sonicare Optimal Plaque Defense HX9028/10. Ocení je zejména uživatelé, kteří chtějí v každodenní péči pouze ten nejlepší výsledek, náhradní hlavice odstraní až 7× více plaku než klasický kartáček. V balení naleznete 8 ks těchto nasazovacích hlavic standardní velikosti. Kartáčkové hlavice jsou kompatibilní s kartáčky Philips Sonicare mimo modely PowerUp a Essence. Kartáčková hlavice Optimal Plaque Defence je synchronizována s funkcí BrushSync kartáčku Philips Sonicare. Prostřednictvím této funkce vždy víte, kdy vyměnit hlavici za novou, aby bylo čištění stále efektivní. (euronics.cz)

Náhradní hlavice Philips Sonicare Premium Plaque Control HX9042/17…

Náhradní hlavice Philips Sonicare Premium Plaque Control HX9042/17 bílé

náhradní zubní hlavice • 2 ks v balení • Premium Plaque Control proti zubnímu plaku • vysoká kompatibilita • doporučeno měnit každé 3 měsíce Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Náhradní hlavice Philips Sonicare Premium Plaque Control HX9073/07…

Náhradní hlavice Philips Sonicare Premium Plaque Control HX9073/07 bílé

náhradní zubní hlavice • 3 ks v balení • Premium Plaque Control proti zubnímu plaku • Premium Gum Care pro zdravé dásně • Premium White pro bělejší zuby • vysoká kompatibilita • doporučeno měnit každé 3 měsíce Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Náhradní hlavice Philips Sonicare Optimal Plaque Defense HX9024/10…

Náhradní hlavice Philips Sonicare Optimal Plaque Defense HX9024/10 bílé

náhradní kartáčková hlavice • 4 ks v balení • standardní velikost • účinně odstraňuje plak • párování režimů BrushSync • středně měkká vlákna Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít