Pismena na zed 3d

BOSCH Držák na zeď (2.608.000.668)

BOSCH Držák na zeď (2.608.000.668)

Držák Příslušenství k profi vysavačům BOSCH Držák na zeď (alza.cz)

Výložník na zeď DTVOP (Q02b)

Výložník na zeď DTVOP (Q02b)

Držák konzole s délkou 250mm, výška 120mm, průměr 28mm, na okenní rám, pravá strana, pozinkovaný, na satelit nebo anténu Výložník na zeď DTVOP s rozměry 250 × 120 × 28 mm uchytí anténu nebo satelit na vhodné místo, odkud budete mít nejlepší předpoklady pro kvalitní příjem. Držák se hodí pro uchycení na zeď či okenní rám, kde může být uchycen na pravé straně. Je pozinkovaný, takže dobře snáší celoroční povětrnostní podmínky. Hlavní přednosti výložníku DTVOPSkvělý držák pro vaši anténu či satelitMožnost uchycení na zeď nebo okenní rám na pravé straněPozinkovaný povrch chrání držák před vnějšími vlivyRozměry držáku jsou 250 × 120 × 28 mm (alza.cz)

Výložník na zeď DZ 3560m (Q08d)

Výložník na zeď DZ 3560m (Q08d)

Držák antény s křížem k uchycení, pro TV a WiFi antény, galvanický zinek Držák antény s křížem značky DZ 3560m slouží k uchycení TV či WiFi antény na vhodné místo, odkud budete mít nejlepší předpoklady pro kvalitní příjem. Držák je povrchově upraven galvanickým zinkem, což zajistí skvělou odolnost vůči celoročním povětrnostním podmínkám. Držák poté váží 1,5 kg a průměr trubky činí 28 mm. Hlavní přednosti výložníku na zeď DZ 3560mSkvělý držák pro vaši TV či WiFi anténuGalvanický zinek chrání držák DZ 3560m před vnějšími vlivyVzdálenost výložníku od zdi činí 365 mm (alza.cz)

Výložník na zeď DZ 15M (DZ 15M)

Výložník na zeď DZ 15M (DZ 15M)

Držák držák antény s křížem mini k uchycení na zeď pro malé antény, pro SAT a WIFI  Držák určený pro malé televizní antény, satelity či Wi-Fi antény. Ke zdi se přichycuje pomocí tří šroubů a jeho povrch je upraven galvanickým zinkem.Parametry a specifikace:Délka držáku od zdi:150 mmVýška držáku:115 mmPrůměr trubky: 35 mmVáha: 0,8 kg (alza.cz)

Šedé písmená (978-80-89429-56-1)

Šedé písmená (978-80-89429-56-1)

Kniha – autor Danuša Dragulová-Faktorová, 84 stran, slovensky, pevná bez přebalu lesklá V krátkych poviedkach sa autorka Danuša Dragulová-Faktorová venuje naliehavým spoločenským témam, rôznym situáciám ľudí, ktorí sa nie vlastnou vinou ocitli mimo väčšinovej spoločnosti. Príčiny sú rôzne. Strata duševného či fyzického zdravia, dôsledky detstva v neúplnej rodine... Reálno sa v nich prelína s imaginárnym, hyperbolizovaným, ba i futuristickým. Dej futuristickej poviedky Prípad E 113 sa odohráva v ústave pre seniorov, najmodernejšom v Európe, kde najnovšie výdobytky vedy a techniky priniesli plnú automatizáciu v starostlivosti o seniorov. No popritom sa v "sterilnom" prostredí modernej doby vytratil - človek. A vo chvíli, keď sa jeho prítomnosť ukázala - v podobe ošetrujúcej lekárky -… (alza.cz)

Krížovky s humorom: Veľké písmená (978-80-7451-344-2)

Krížovky s humorom: Veľké písmená (978-80-7451-344-2)

Kniha - 160 stran, slovensky, Brožovaná bez přebalu lesklá Najlepšie krížovky a sudoku pre chvíle zábavy a poučenia. (alza.cz)

Môj zošit Montessori: práca ruky, čísla, písmená a zvuky, tvary,…

Môj zošit Montessori: práca ruky, čísla, písmená a zvuky, tvary, príroda... (978-80-567-0043-3)

Kniha – 210 stran, slovensky, brožovaná bez přebalu lesklá Aktivity inšpirované metódou Montessori umožnia detom spoznávat vlastnými silami okolitý svet. Deti od 3 rokov sa pripravia na písanie, cítanie i pocítanie. (alza.cz)

Zeď vzpomínek (978-80-243-6948-8)

Zeď vzpomínek (978-80-243-6948-8)

Elektronická kniha - autor Anthony Doerr, 280 stran, česky Oceňovaná povídková kniha autora bestselleru Jsou světla, která nevidíme a čerstvého držitele Pulitzerovy ceny. Ti, kteří si oblíbili jedinečný vypravěčský styl autora knihy Jsou světla, která nevidíme, jistě nebudou zklamáni ani tentokrát. Každá z povídek, z nichž mnohé získaly prestižní ocenění, je sama o sobě nevšedním čtenářským zážitkem, skutečným literárním skvostem. Oceňovaná povídková kniha autora bestselleru Jsou světla, která nevidíme a čerstvého držitele Pulitzerovy cenyTi, kteří si oblíbili jedinečný vypravěčský styl autora knihy Jsou světla, která nevidíme, jistě nebudou zklamáni ani tentokrát. Prostřednictvím svých fascinujících příběhů a postav, které nám již po přečtení několika… (alza.cz)

Čtvrtá zeď (978-80-257-1742-4)

Čtvrtá zeď (978-80-257-1742-4)

Kniha – autor Sorj Chalandon, 256 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Píše se rok 1982. Dvaatřicetiletý Georges se rozhodne splnit slib, který dal umírajícímu příteli, opouští ženu a čtyřletou dcerku a vydává se do Libanonu inscenovat slavnou Antigonu Jeana Anouilha. Jelikož je země zmítaná válkou, je smyslem celého projektu spojit na jevišti herce vzešlé z rozdílných politických a náboženských uskupení, zapřisáhlé protivníky, předvést harmonickou souhru na pozadí sutin, a propojit tak znepřátelené komunity ve společném snu o míru. Dokáží drúzové, Palestinci, křesťané, šíité a křesťanští falangisté překročit svůj stín a uvolnit napětí, které mezi nimi panuje? Georges ve svém životě zatím poznal jen revoltu, skutečnou válku nikoliv. Najednou se v ní však ocitá – ta válka ovšem není… (alza.cz)

Zeď vzpomínek (80-7108-049-7)

Zeď vzpomínek (80-7108-049-7)

Kniha – autor Jan Zábrana, 126 stran, česky, brožovaná s přebalem lesklá (alza.cz)

Hrubá zeď slova (978-80-87688-46-5)

Hrubá zeď slova (978-80-87688-46-5)

Kniha – autor David Bátor, 64 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Šestá sbírka poezie slezského básníka. Básně z jeho fabričních let 2006-2013. O kumpánech, o mistrovi, o Simoně, o duši i mrdání. Hrubá zeď slova, nahozená krví. Příběhy skutečnosti, šramoty nahých slov. Skřípající lidské osudy v rezavějících dveřích existence. (alza.cz)

Zeď vzpomínek (978-80-243-6948-8)

Zeď vzpomínek (978-80-243-6948-8)

Kniha – autor Anthony Doerr, 280 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Povídková kniha Anthonyho Doerra se odehrává na čtyřech světadílech. Titulní novela získala ocenění National Magazine Award v kategorii krásné literatury, druhá povídka byla označena za „mistrovské dílo vynikajícího pozorovatele a ukázku intuitivního smyslu pro poetiku,“ čtvrtá povídka dostala Cenu O. Henryho a za pátou povídku autor obdržel cenu The Pushcart za rok 2011. U proslulého autora a čerstvého držitele Pulitzerovy ceny se ostatně není čemu divit. Navzdory tomu, že Doerr získal prestižní Pulitzerovu cenu za román, považují někteří kritici právě povídky a novely za vrchol jeho dosavadní tvorby. (alza.cz)

Chytrá zeď - průhledný popisovatelný nátěr 6m2 (BALVP)

Chytrá zeď - průhledný popisovatelný nátěr 6m2 (BALVP)

Nátěr popisovatelné barvy pro hladké povrchy tj. sádrokarton, lamino, kov, dřevo, plast, zeď, snadno mazatelný popis, barva dle podkladu, lesklý povrch, dvousložková, jednovrstvý nátěr (na kvalitní disperzní barevný podklad), aplikace pomocí válečku, doba schnutí 5 hod, balení včetně veškerého potřebného příslušenství Průhledná Chytrá zeď je interiérový nátěr, který vytvoří popisovatelnou, za sucha stíratelnou plochu. Tato varianta slouží pouze pro vytvoření barevné Chytré zdi. Průhlednou Chytrou zeď aplikujete na váš barevný hladký povrch. Vytvořte si popisovací plochu na zdi, dveřích nebo na stole. Vybrat si můžete z různých velikostí balení Chytré zdi, která je možno mezi sebou libovolně kombinovat.  Klíčové vlastnosti sady Chytrá zeďNevšední nápad, který z… (alza.cz)

Chytrá zeď - bílý popisovatelný nátěr 6m2 (BALVB)

Chytrá zeď - bílý popisovatelný nátěr 6m2 (BALVB)

Nátěr popisovatelné barvy pro hladké povrchy tj. sádrokarton, lamino, kov, dřevo, plast, zeď, snadno mazatelný popis, odstín bílá RAL 9010, dvousložková, třívrstvý nátěr (1x Chytrá zeď + 2x podkladový nátěr), aplikace pomocí válečku, doba schnutí 5 hod, balení včetně veškerého potřebného příslušenství Bílá Chytrá zeď je interiérový nátěr, který vytvoří popisovatelnou, za sucha stíratelnou plochu. Je možné jej aplikovat na jakýkoli hladký povrch. Vytvořte si popisovací plochu na zdi, dveřích nebo na stole. Vybrat si můžete z různých velikostí balení Chytré zdi, která je možno mezi sebou libovolně kombinovat. Chytrá zeď je ekonomická a ekologická náhrada běžných tabulí a flipchartů. Klíčové vlastnosti sady Chytrá zeďNevšední nápad, který z obyčejné zdi udělá… (alza.cz)

Chytrá zeď - bílý magnetický popisovatelný nátěr 2m2 (BALMBMG)

Chytrá zeď - bílý magnetický popisovatelný nátěr 2m2 (BALMBMG)

Nátěr popisovatelné bílé barvy a magnetické barvy, pro hladké povrchy tj. sádrokarton, lamino, dřevo, zeď, dvousložková barva, počet vrstev 8 (3x magnetická barva + 4x podkladová barva + 1x bílý popisovatelný nátěr), snadno mazatelný popis i použití neodymových magnetů, aplikace pomocí válečku, doba schnutí 5 hodin, balení obsahuje manuál i veškeré potřebné příslušenství Bílá Chytrá zeď je interiérový nátěr, který vytvoří popisovatelnou, za sucha stíratelnou plochu. Díky magnetické vrstvě, která se aplikuje pod Chytrou zeď, má stěna vlastnosti kovové tabule a lze na ni připevňovat neodymové magnety. Zajímavé řešení pro dětské pokoje nebo firmyNa výslednou plochu můžete psát běžnými fixami na bílé tabule a připevňovat neodymové magnety. Vaše Chytrá zeď tak získá… (alza.cz)

Chytrá zeď - bílý magnetický popisovatelný nátěr 6m2 (BALVBMG2.3)

Chytrá zeď - bílý magnetický popisovatelný nátěr 6m2 (BALVBMG2.3)

Nátěr popisovatelné bílé barvy a magnetické barvy, pro hladké povrchy tj. sádrokarton, lamino, dřevo, zeď, dvousložková barva, počet vrstev 8 (3x magnetická barva + 4x podkladová barva + 1x bílý popisovatelný nátěr), snadno mazatelný popis i použití neodymových magnetů, aplikace pomocí válečku, doba schnutí 5 hodin, balení obsahuje manuál i veškeré potřebné příslušenství Bílá Chytrá zeď je interiérový nátěr, který vytvoří popisovatelnou, za sucha stíratelnou plochu. Díky magnetické vrstvě, která se aplikuje pod Chytrou zeď, má stěna vlastnosti kovové tabule a lze na ni připevňovat neodymové magnety. Zajímavé řešení pro dětské pokoje nebo firmyNa výslednou plochu můžete psát běžnými fixami na bílé tabule a připevňovat neodymové magnety. Vaše Chytrá zeď tak získá… (alza.cz)

Zeď: Útěk z Maova nejtemnějšího vězení (978-80-264-2076-7)

Zeď: Útěk z Maova nejtemnějšího vězení (978-80-264-2076-7)

Kniha - autor Xu Hongci; Erling Hoh, 328 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Mladý student medicíny Xu Hongci byl idealistou a věrným a oblíbeným členem komunistické strany. Ale jen do doby, než se ocitl mezi 550 000 Číňany, kteří byli na jaře roku 1957 nespravedlivě deportováni do pracovních táborů. Xu Hongci se rozhodl z tábora uniknout i přes mizivé šance na úspěch. Třikrát mu to nevyšlo, až nakonec po 14 letech věznění utekl. Pozoruhodný memoár popisuje jeho život a odvážný útěk z tábora, během něhož nebyl hlavní hrdina dopaden a popraven, ale dostal se zpět na svobodu. (alza.cz)

3D pero Polaroid Play 3D (PL-2000-00)

3D pero Polaroid Play 3D (PL-2000-00)

3D pero tiskový materiál ekologický bio recyklovatelný plast, PLA, Držák 3D pera, USB napájení Kreslete trojrozměrněS perem Polaroid Play 3D snadno a rychle vytvoříte úžasné 3D modely bez nutnosti použití 3D tiskárny a počítače. Pero Polaroid je velice lehké a snadno přenosné, díky čemuž modely nemusíte tvořit jen doma, ale spoustu zábavy zažijete i na cestách. Díky speciální ergonomii je vhodné pro praváky i leváky.Klíčové vlastnosti 3D pero Polaroid PLAY 3DErgonomické, snadno použitelné 3D peroMožnost opravy plastových zařízení a 3D modelůI pro komplikovanější 2D a 3D modelyMobilní aplikace pro převod na šablonuVhodné pro praváky i levákyUniverzální USB napájení (adaptér není součástí balení)Součástí balení PLA filament (5 metrů)Mobilní aplikace s grafickými šablonamiStáhněte si… (alza.cz)

Zeď: Jak jsem vyrůstal za železnou oponou (80-86803-12-0)

Zeď: Jak jsem vyrůstal za železnou oponou (80-86803-12-0)

Kniha – autor Petr Sís, 54 stran, česky, pevná s přebalem matná Zcela ojedinělá kniha, která malým čtenářům přibližuje dobu komunismu, léta 1948-1989, kdy za „železnou oponou“ v Československu žili, pracovali a snili obyčejní lidé. (alza.cz)

ARCTIC W1-3D černý (AEMNT00032A)

ARCTIC W1-3D černý (AEMNT00032A)

Držák s ramenem pro uchycení monitoru na stěnu s 3D pohybem, VESA standard 75/100, pro 13" - 32", až 8kg  Držák na zeď ARCTIC W1-3D černý s ramenem pro uchycení monitoru na stěnu s 3D pohybem. Disponuje VESA standardem 75/100. Určeno pro 13" - 32". Nosnost až 8kg.Ušetřete tolik drahocenné místo na vašem stole a zvažte pořízení praktického držáku na zeď. Jedná se kvalitní výrobek od společnosti ARCTIC. Černé barevné provedení se hodí prakticky kdekoli. Své místo tak nalezne u vás doma, kanceláři nebo jednoduše tam, kde ho budete potřebovat.Klíčové vlastnostiNatáčení v rozsahu 360°Náklon až o ±45°Perfektní umístění pro snížení námahy očí, krku, ramen a zadRobustní a stabilníQuick-Fix… (alza.cz)

Postav si svou lokomotivu 3D: Historiel vlaků, kniha + 3D model …

Postav si svou lokomotivu 3D: Historiel vlaků, kniha + 3D model (8594050423404)

Kniha – autor Irena Trevisan, 16 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Ponořte se do fascinující historie vlaků, od koněspřežky přes vysokorychlostní vlak po vlaky, které využívají magnetickou levitaci. Zjistěte, jak lidé cestovali vlakem v 19. století. Přečtěte si o transsibiřské magistrále, nejdelší železnici světa, která měří 9 000 kilometrů. A nakonec si z dílků, které najdete v boxu na konci knihy, postavte detailní model parní lokomotivy Jupiter. (alza.cz)

Postav si své letadlo 3D: Historie letectví, kniha + 3D model …

Postav si své letadlo 3D: Historie letectví, kniha + 3D model (8594050423411)

Kniha – autor Ester Tome, 16 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Ponořte se do fascinující historie a vědy letectví, od vynálezu létajícího stroje Leonarda da Vinciho po moderní dvoupatrový Airbus A380. Zjistěte, jaké přístroje v letadlech naleznete a k čemu slouží. Přečtěte si o letu prvního motorového letadla, který podnikli bratři Wrightové. Seznamte se s dalšími neobyčejnými lidmi, kteří pomohli dostat letectví tam, kde je dnes. A nakonec si z dílků, které najdete v boxu na konci knihy, postavte detailní model Fokker DR. 1, slavný trojplošník Rudého barona. (alza.cz)

Wolfenstein 3D (251497)

Wolfenstein 3D (251497)

Hra pro PC - elektronická licence, žánr: FPS a Akční  Spolu se Spear of Destiny se Wolfensetein 3D řadí mezi první průkopníky žánru stříleček z pohledu první osoby. Jako takové přinesly svým tvůrcům, id Software, nejen nespočet ocenění, ale i celosvětovou slávu. Wolfenstein 3D je totiž světovou síní slávy PC her uznáván jako titul, který se významně podílel na utváření celkového zaměření video-herního průmyslu. Vám se nyní tato skvělá hra nabízí jako na dlani. Stačí přijmout výzvu a vyhlásit válku podlým a zlotřilým nacistům.Klíčové vlastnostiZnámý historický motivSkvělá retro grafikaInstalace přes SteamSledujte oblíbeného hrdinu epizodu po epizoděVžijte se do role populárního spojeneckého špiona B. J. Blazkowicze, jehož často přirovnávají k legendě jako je John Rambo. V jeho… (alza.cz)

Piškvorky 3D (4020972044624)

Piškvorky 3D (4020972044624)

Hra dřevěná, doporučený věk od 3 let  Hra Piškvorky 3D dřevěná Je to opět strategická hra pouze pro dvě osoby, jejíž cílem je zabránit protihráči v umístění 4 kamenů do řady vedle sebe nebo nad sebe. Hra je vhodná pro děti od 3 let. I ona u nich rozvíjí motorické schopnosti, trpělivost a postřeh.Společenské hry pro děti jsou prima, protože při nich se děti učí přijímat prohru, ale i sdílet vítězství. Piškvorky určitě znáte jako hru na čtverečkovaném papíru. Je zábavná, rychlá a musíte u ní hodně přemýšlet. Piškvorky převedené do 3D dřevěné podoby kuliček na tyčkách je stejně zajímavá. Je to opět strategická hra pouze pro dvě osoby, jejíž cílem je zabránit protihráči v umístění 4 kamenů do řady vedle sebe nebo nad sebe. Hra je vhodná pro děti od 3 let. I ona u nich rozvíjí motorické… (alza.cz)

Spiderman 3D Bag (8427934830138)

Spiderman 3D Bag (8427934830138)

Dětský batoh , rozměry 3,1 × 2,49 × 1 cm (alza.cz)

Avengers 3D Bag (8427934774890)

Avengers 3D Bag (8427934774890)

Dětský batoh , rozměry 3,1 × 2,49 × 1 cm (alza.cz)

Minnie 3D Bag (8427934158096)

Minnie 3D Bag (8427934158096)

Dětský batoh , rozměry 3,1 × 2,5 × 1 cm (alza.cz)

Halo 3D mug (ABYMUG242)

Halo 3D mug (ABYMUG242)

Hrnek Hrnek na motivy helmy velitele UNSC Jste fanoušek vojenských motivů? Pak tu máme něco přesně pro vás. Bez tohoto stylového 3D hrnku s motivem helmy velitele UNSC si již nebudete moci představit ráno. Je vyroben z kvalitní keramiky a jeho objem je 300 ml. Není vhodné používat v mikrovlnné troubě a myčce na nádobí.  Klíčové vlastnosti 3D hrnku s motivem helmy velitele UNSCStylový 3D hrnek s motivem helmy velitele UNSC v zeleno-černé barvěVyroben z kvalitní keramikyObjem 300 mlNení vhodné pro mikrovlnnou troubu a myčku na nádobí (alza.cz)

Boffin II 3D (8595142715162)

Boffin II 3D (8595142715162)

Elektronická stavebnice se 60 díly, 159 projektů, zaměřená na 3D  Máte doma malé kutily, co se rádi vrtají v elektronice? Vsaďte na elektronickou stavebnici Boffin II 3D a nechte děti otestovat své schopnosti zábavnou a hravou formou. Stavebnice Boffin II 3D obsahuje 60 součástek a 5 základních mřížek, se kterými můžete postavit 159 projektů, které jsou popsány v návodě. Základem je mřížka, na níž nacvakáte jednotlivé součástky, které jsou barevně rozlišeny. Fantazii se však meze nekladou a můžete tvořit stovky dalších vlastních projektů, případně můžete kombinovat se součástkami a projekty ostatních stavebnic Boffin. Hlavní přednosti 3D stavebnice Boffin IIPrvní stavebnice Bofin s 5 základními mřížkami60 součástek v… (alza.cz)

XYZprinting 3D Pero (3N10XXEU01E)

XYZprinting 3D Pero (3N10XXEU01E)

3D pero tiskový materiál PLA, napájení 230V  Přední výrobce dostupných 3D tiskáren přichází s 3D tužkou určenou hobby umělcům i drobným řemeslníkům. Přední výrobce dostupných 3D tiskáren přichází s 3D tužkou určenou hobby umělcům i drobným řemeslníkům. Kreslete postavy, budovy, zkrátka vše, co vás napadne. Ve třech dimenzích. Používání 3D tužky je intuitivní a nevyžaduje připojení k počítači, ani žádný software. Stačí stisknout tlačítko a tužka začne ohřívat tiskový materiál a vypouštět jej ven. Současně s tím, jak se materiál ochlazuje, dochází k jeho tuhnutí a vaše 3D kresba dostává pevnou strukturu. Tužku můžete použít také na dozdobení vašich 3D tisků.Snadná obsluha, úžasné výsledkyIntuitivní ovládáníFungování na jednoduchém, avšak osvědčeném principuNení třeba… (alza.cz)

Superman 3D Bag (8427934823406)

Superman 3D Bag (8427934823406)

Dětský batoh , rozměry 3,1 × 2,49 × 1 cm (alza.cz)

Trolls 3D Bag (8427934830190)

Trolls 3D Bag (8427934830190)

Dětský batoh , rozměry 3,1 × 2,49 × 1 cm (alza.cz)

PREDATOR 3D 300 ml (8595117102041)

PREDATOR 3D 300 ml (8595117102041)

Repelent prostorový a plošný s nízkou perzistencí., odpuzuje, paralizuje a hubí komáry, klíšťata, mouchy, vosy, sršně, mravence, škvory, pavouky, moly a další nežádoucí a nebezpečný hmyz, účinnost v exteriéru minimálně 12-48 hodin (alza.cz)

DERMACOL 3D Hyaluron Therapy (8595003110785)

DERMACOL 3D Hyaluron Therapy (8595003110785)

Dárková sada obsahuje: Cleansing oil 150 ml, Dermacol Make-up Cover odstín č. 210 Česká značka Dermacol přináší kosmetické sady, které potěší každou ženu. Obsahem dárkového balení 3D Hyaluron Therapy je čistící pleťový olej a voděodolný krycí make-up v odstínu č. 210. Pleťový olej s obsahem makadamiového oleje a kyseliny hyaluronové šetrně odlíčí i voděodolný make-up. Mimo to regeneruje pleť a chrání ji proti stárnutí. Extrémně krycí DERMACOL Make-up Cover vyrovnává nedostatky a dodává matný vzhled vaší pleti. Jeho jedinečná struktura s 50% podílem pigmentu skvěle kryje malé nedostatky na pokožce, ale dokáže si poradit i s rozsáhlejšími kožními vadami jako je akné, různé pupínky, barevné skvrny, jizvičky či kruhy pod očima. Díky SPF 30 chrání pleť před UV zářením. … (alza.cz)

HANSCRAFT 3D Footy - červený (150230)

HANSCRAFT 3D Footy - červený (150230)

Masážní přístroj na nohy, lýtka a chodila, 3 automatické programy, 3 stupně intenzity masáže, infračervené teplo, váha 19kg I vaše nohy si potřebují po celodenním shonu odpočinout. Dopřejte jim úlevu s masážním přístrojem 3D Footy od společnosti Hanscraft. Červený 3D Footy pomocí čtyř částí hnětoucích a vibračních disků prokrví a uvolní namáhané a bolavé nohy. Tlakový modul pod chodidly se zase postará o stimulaci reflexních bodů. Na výběr máte ze 3 automatických programů tlakové masáže a 3 stupňů intenzity, je jen na vás, jakou masáž zvolíte. Profesionální provedení masážního přístroje Hanscraft s přehledným displejem umožňuje pohodlné používání a vy si tak můžete vychutnat dokonalé uvolnění a relaxaci unavených nohu, lýtek i chodidel v pohodlí svého domova. … (alza.cz)

XGIMI 3D brýle 300DG (300DG)

XGIMI 3D brýle 300DG (300DG)

3D brýle aktivní, DLP Link, nabíjecí, výdrž 5h, nabití za 2,5h, ovládací tlačítko, plynulý a ostrý 3D obraz XGIMI DLP-Link jsou aktivní 3D brýle kompatibilní s projektory Xgimi H1, Z4 a Aurora Z4. Tento model 3D brýlí disponuje chytrým čipem, který zajišťuje, že brýle se zapínají pouze tehdy, když zaznamenají signál. V případě ztráty signálu (vypnutí projektoru) automaticky přejdou do režimu standby, díky čemuž šetří integrovanou 80mAh nabíjecí lithiovou baterii. Baterie na jedno nabití slibuje výdrž až 80 hodin. Úhel pohledu činí 178 °. Čočky 3D brýlí zvětší obraz o 10% oproti standardním 3D brýlím.  Klíčové vlastnosti 3D brýlí XGIMIVhodné pro Xgimi H1, Z4 a Aurora Z4Výdrž až 80 hodin Automatický režim standbyo 8 % větší světelnost80mAh integrovaná Li… (alza.cz)

3D pero 3DSimo KIT (G3D1004)

3D pero 3DSimo KIT (G3D1004)

3D pero - stavebnice multimateriálového pera, délka sestavení 15-30min, FDM 3D tisknutelné díly, podpora PLA, ABS a dalších materiálů, LCD displej První souprava na stavení multi-materiálového 3D pera, které si můžete upravit podle svých přání. 3DSimo KIT si sestavíte za pouhých 15 - 30 minut. S 3DSimo KIT můžete použít nejen obyčejné materiály jako ABS nebo PLA, ale také plastový materiál s kovovým práškem či dřevěným prachem. Stačí pouze zapojit LCD displej, který je v balení, vybrat si jeden z přednastavených materiálových profilů anebo si vytvořit svůj vlastní.  Klíčové vlastnosti stavebnice 3D pera 3DSimo KITRozvíjí představivost, trpělivost a jemnou motoriku3DSimo KIT je Opensource stavebnicePřehledný LCD displej3DSimo KIT je vyrobený z částí které můžete… (alza.cz)

3D pero 3Dsimo Mini (G3D1000)

3D pero 3Dsimo Mini (G3D1000)

3D pero pracuje s plastem, dřevem, kovy, kůží a pěnovými materiály, vyměnitelné nástavce, napájení 230V  Nebaví vás už kreslit na papír, nebo chcete rozvíjet kreativitu vás a vašich dětí? Kreslete do vzduchu! Zmenšená verze 3D pera 3Dsimo vám otevře naprosto nové možnosti kreslení. 3Dsimo Mini je založeno na principu technologie vytlačování plastového materiálu přes horký konec. Pero umí zpracovávat nejrůznější materiály jako ABS, PLA, PETG, HIPS, LAYbrick, Luminous, dřevo, Flexi atd. - a to při různých teplotách, aby bylo docíleno těch nejlepších výsledků. Možnost volby teploty a rychlosti průchodu materiálu poskytuje nevídané možnosti pro vaši kreativitu. Vytvořit můžete modely svítící ve tmě nebo modely měnící barvu při… (alza.cz)

Star Wars 3D Bag (8427934759842)

Star Wars 3D Bag (8427934759842)

Dětský batoh , rozměry 3,1 × 2,49 × 1 cm (alza.cz)

Minions 2 3D Bag (8427934915699)

Minions 2 3D Bag (8427934915699)

Dětský batoh , rozměry 2,7 × 3,4 × 1 cm (alza.cz)

3D pero 3Dsimo MultiPro (G3D1005)

3D pero 3Dsimo MultiPro (G3D1005)

3D pero 4v1, pracuje s plastem, dřevem, kovy, kůží a pěnovými materiály, 4 vyměnitelné nástavce, řezací, pájecí, vypalovací a kreslící násroj, grafický OLED displej, 12V/3A, Bluetooth, matná černá Nebaví vás už kreslit na papír, nebo chcete rozvíjet kreativitu vás a vašich dětí? Kreslete do vzduchu! 3Dsimo MultiPro 4v1 je založeno na principu technologie vytlačování plastového materiálu přes horký konec. Pero umí zpracovávat nejrůznější materiály jako ABS, PLA, PETG, HIPS, LAYbrick, Luminous, dřevo, Flexi atd. - a to při různých teplotách, aby bylo docíleno těch nejlepších výsledků. Možnost volby teploty a rychlosti průchodu materiálu poskytuje nevídané možnosti pro vaši kreativitu. Vytvořit můžete modely svítící ve tmě nebo modely měnící barvu při změně teploty. Oproti menší… (alza.cz)

PRINCESS 2 3D Bag (8427934915507)

PRINCESS 2 3D Bag (8427934915507)

Dětský batoh , rozměry 28 × 23 × 10 mm Dětský batoh PRINCESS 2 3D Bag již na první pohled potěší nejen vašeho potomka, ale i vás svou originální vizáží a praktickou funkčností. Tento promyšlený dětský batoh skvěle kopíruje záda a nezatěžuje tolik páteř. Maximálnímu pohodlí při užívání přispívají i popruhy s možností vlastního nastavení délky. Barevné zpracování dětského batohu PRINCESS 2 3D Bag je už jen příjemným bonusem. (alza.cz)

Richter Czech RN.100LV.B.AL.3D

Richter Czech RN.100LV.B.AL.3D

Popisovač hliníkové číslo v "3D" provedení, s broušeným povrchem, výška 100mm, stříbrná barva Číslo Richter Czech RN.100LV.B.AL.3D v hliníkovém 3D provedení s broušeným povrchem a písmeno v nerezovém plochém 2D provedení. Vypadá velmi elegantně díky matné stříbrné barvě. Můžete ho připevnit hned dvěma způsoby. Buď pomocí oboustranné lepicí pásky, která je vhodná na středně hrubé a hladké povrchy. Je to rychlé a snadné. Písmeno Richter Czech je možné i přivrtat pomocí svorníků napevno. Poslední variantou připevnění RN.100LV.B.AL.3D je našroubování hřebu se závitem do písmene a přibití pomocí gumové paličky do zdi. V balení naleznete oboustrannou lepicí pásku, 2 ks hmoždinek, 2 ks svorníků s matkou a 2 ks hřebů.  … (alza.cz)

Captain America 3D Bag (8427934828487)

Captain America 3D Bag (8427934828487)

Dětský batoh pro děti,rozměry: 35 × 7cm, hmotnost 326g (alza.cz)

Logitech Extreme 3D Pro (942-000031)

Logitech Extreme 3D Pro (942-000031)

Joystick 12 tlačítek, osmisměrný kloboučkový ovladač, otočná rukojeť, konektor USB  Inženýři firmy Logitech vyvinuli speciálně pro joystick Extreme 3D Pro speciální směrové kormidlo s otočnou rukojetí. Užijte si pohodlné a intuitivní ovládání. Vnímejte pouze horizont a nic jiného. S 12ti programovatelnými tlačítky budete mít každou funkci přesně tam, kde budete chtít. S joystickem Extreme 3D se nemusíte omezovat na přiřazování jednotlivých funkcí, ale můžete vytvářet i složitá makra. Tato fotografie je vypnuta z colorboxu a nebude se v něm tedy zobrazovat. Vynechat z ColorBoxu Ovladač směrového kormidla Inženýři firmy Logitech vyvinuli speciálně pro joystick Extreme 3D Pro speciální směrové kormidlo s otočnou rukojetí. Užijte si pohodlné a intuitivní… (alza.cz)

Sonic The Hedgehog 3D - hrnek (5055453460203)

Sonic The Hedgehog 3D - hrnek (5055453460203)

Hrnek s motivem Sonic, 450ml Jste fanoušci ježka známého z herní klasiky Sonic the Hedgehog? Potom byste si neměli nechat ujít tento parádní 3D hrnek znázorňujícího právě tohoto modrého hrdinu. Hrnek Sonic je vyroben z kvalitního dolomit materiálu a o objemu 450 ml. Sonic the Hedgehog se poprvé objevuje v roce 1991 a je známý jako maskot společnosti SEGA. Do hrnečku si můžete nalít svůj oblíbený nápoj a pokračovat ve hře s tímto originálním sběratelským kouskem. Jedná se také o hrnek, který je oficiálně licencovaným produktem.  Klíčové vlastnosti 3D hrnku Sonic the HedgehogJedná se o 3D hrnek s motivem Sonic the HedgehogVyroben z kvalitního dolomit materiáluObjem hrnku Sonic činí 450 mlVhodný jak na studené, tak na teplé nápojePatří mezi oficiálně licencované… (alza.cz)

BenQ DGD5 pro DLP 3D (5J.J9H25.001)

BenQ DGD5 pro DLP 3D (5J.J9H25.001)

3D brýle určené pro použití s projektory s podporou technologie DLP Link 3D brýle BenQ vám otevřou dveře do fantastického světa 3D. Díky 3D bude sledování filmů opravdovým zážitkem a vtáhne diváka svou blízkostí obrazu. Jsou tak tou správnou volbou pro multimediální domácí projekci i pro účely vzdělávání. Jsou navrženy pro divácký zážitek prostřednictvím projektorů BenQ s podporou technologie DLP Link. Technologie DLP Link vytvoří fantastickou projekci plnou stereoskopických 3D efektů. Na místo standardní 3D projekce stačí technologii DLP Link pouze jeden projektor.Parametry a specifikace:Určeno pro:Projektory BenQ s DLP LinkVýdrž baterie:30 hHmotnost:32 gRozměry:79,7 x 45,4 x 158,2 mm (alza.cz)

Ravensburger 3D 118380 Říše dinosaurů (4005556118380)

Ravensburger 3D 118380 Říše dinosaurů  (4005556118380)

3D puzzle puzzleball, doporučený věk od 7 let Puzzle už dnes nemusí být jen rovné. Puzzleball od Ravensburgeru je koule vyrobená pomocí přesně tvarovaných kvalitních plastových dílků, které spolu perfektně sedí. Poskládejte si svůj 3D puzzleball s motivem pravěkých dinosaurů. 72 dílků k sobě skvěle padne díky speciální technologii easyclick, takže nemusíte použít vůbec žádné lepidlo. Dílky jsou pro lepší orientaci a snadnější stavbu očíslované a přiložen je i návod. S puzzleball Ravensburger Říše dinosaurů se skvěle zabavíte a ještěři pak navíc budou zdobit váš pokoj. Klíčové vlastnosti 3D puzzleball Ravensburger Říše dinosaurů3D puzzleball Ravensburger je ve tvaru kouleMotiv dinosaurůSnadné skládání díky technologii easyclickNení potřeba použít lepidloOčíslované… (alza.cz)

Ravensburger 3D 112197 Kecka Galaxy (4005556112197)

Ravensburger 3D 112197 Kecka Galaxy  (4005556112197)

3D puzzle doporučený věk od 8 let Sestavte fascinující věci pomocí unikátních ohebných, sklopných a hladce zapadajících dílků 3D puzzle Ravensburger. Postavte si stylovou kecku, která se bude výborně vyjímat na vašem stole a navíc bude sloužit jako stojánek na tužky, pera, pravítka či nůžky. Kecku Galaxy Ravensburger sestávající ze 108 dílků snadno poskládáte díky technologii easyclick bez použití lepidla. Dílky jsou navíc očíslované a přiložen je detailní návod. 3D puzzle Ravensburger Kecka Galaxy vám pomůže s pořádkem na stole a navíc ji bude každý obdivovat. Klíčové vlastnosti 3D puzzle Ravensburger Kecka Galaxy3D puzzle Ravensburger ve tvaru keckyMotiv vesmíruV kecce stojánek na tužky, pera a další psací potřeby Snadné skládání díky technologii easyclickNení… (alza.cz)

Star Wars 3D LED Bag (8427934795352)

Star Wars 3D LED Bag (8427934795352)

Dětský batoh , rozměry 3,1 × 2,5 × 1 cm (alza.cz)

Dr.Oetker Pečící forma ZAJÍČEK 3D (1870)

Dr.Oetker Pečící forma ZAJÍČEK 3D (1870)

Pečící forma 600ml, 19x21.5x6cm, nepřilnavý povrch, nemýt v myčce Stejně jako na Vánoce, tak i o Velikonocích pečeme nejrůznější sladké dobroty, většinou beránka nebo mazanec. Co tentokrát vyzkoušet něco nového a upéct třeba velikonočního zajíčka? Jaké zvolíte těsto je jen na vás a upéct jej můžete za pomoci 3D pečící formy ve tvaru zajíce od Dr. Oetkera. Trojrozměrná forma ze zlaté edice Dr. Oetker má objem 600 ml, je vyrobena z nerezového plechu s nepřilnavou povrchovou úpravou a díky vynikajícímu vedení tepla dosáhnete při pečení zajíčka těch nejlepších výsledků. Forma je dodávána včetně 4 klipů pro bezpečné uzavření obou částí formy.  Klíčové vlastnosti pečící formy Dr. Oetker Zajíček 3Dtrojrozměrná forma zajíčka ze zlaté edice Dr. Oetkeravyrobena z nerezového… (alza.cz)

Miele GN HyClean 3D XXL (4002515719527)

Miele GN HyClean 3D XXL (4002515719527)

Sáčky do vysavače 16 sáčků, 4 motorové filtry, 4 filtry AirClean, do vysavačů S 400, S 600, S 2000, S 5000, S 8000  Požadujete od sáčku do vysavače kvalitu a dlouhou životnost? Pak vám nesmí uniknout tyto kvalitní sáčky Miele v balení po 16 ks s technologií 3D.Požadujete od sáčku do vysavače kvalitu a dlouhou životnost? Pak vám nesmí uniknout tyto kvalitní sáčky Miele v balení po 16 ks s technologií 3D. Kromě nich jsou v sadě i 4 motorové filtry a 4 filtry AirClean. Zaručuje filtraci více než 99,9 % částic jemného prachu. Nejefektivnějšího vysávání docílíte při nízkém stupni výkonu. Díky automaticky uzavíratelnému sáčku vám zajistí čistotu i během jejich výměny. Klíčové vlastnostiSáčky do vysavače s technologií 3DAutomaticky uzavíratelnéKvalita značky MieleDlouhá… (alza.cz)

3D pero 3DSimo basic červené (G3D1001)

3D pero 3DSimo basic červené (G3D1001)

3D pero pracuje s nezávadným plastem PCL, určeno pro děti od 8 let, součástí balení 2 trubičky kreslícího materiálu, v každé trubičce je mix barev - celkem 48ks tyček, každá tyčka měří 30cm, 3D knížka s 24 projekty, napájení z baterie, výdrž 90 až 120min. na jedno nabití Začněte s hravým 3D tiskem. Pero 3DSimo basic je uživatelsky snadný způsob, jak zhmotnit vlastní fantazie. Roztaveným materiálem vytlačeným z trysky vytvoříte v trojrozměrném prostoru libovolné tvary. Díky bateriovému napájení nepřekáží kabel a dlouhé ovládací tlačítko podporuje pohodlné používání v libovolně velké ruce. Spolu s tryskou dosahující maximálně 50 °C (nepopálí) je ideální i pro děti (od 8 let) a začínající kreativce, kteří se chtějí seznámit s 3D kresbou. Klíčové vlastnosti 3D pera 3DSimo… (alza.cz)

Marvel Captain America 3D - hrnek (5055964714703)

Marvel Captain America 3D - hrnek (5055964714703)

Hrnek - s motivem Marvel, 300ml Patříte mezi fanoušky Marvelových komiksů? Neměl by vám chybět hrnek s motivem Captain Amerika. Hrníček je vyroben z kvalitní keramiky a je dostatečně velký na vaši kávu nebo ranní kakao. Zajisté oceníte jeho 3D vzhled, kdy z jedné strany hrníček zdobí štít superhrdiny Captain America. Klíčové vlastnosti hrnku Marvel Captain America 3DHrnek Marvel Captain America v 3D provedeníJe vyroben z kvalitní keramikyZ jedné strany jej zdobí štít superhrdiny Captain AmericaVhodný pro přípravu kávy nebo i kakaa (alza.cz)

Dr.Oetker Pečící forma BERÁNEK 3D (1871)

Dr.Oetker Pečící forma BERÁNEK 3D (1871)

Forma 900ml, 27.5x15x6.5cm, nepřilnavý povrch, nemýt v myčce Stejně jako na Vánoce, tak i o Velikonocích pečeme nejrůznější sladké dobroty, většinou beránka nebo mazanec. A máte už doma pro upečení beránka tu správnou pečící formu? Nemáte? Pak je načase si nějakou pořídit, třeba zrovna tu od Dr. Oetkera. Pečící forma má objem 900 ml, je vyrobena z nerezového plechu s nepřilnavou povrchovou úpravou a díky vynikajícímu vedení tepla dosáhnete při pečení beránka těch nejlepších výsledků. Forma je dodávána včetně 4 klipů pro bezpečné uzavření obou částí formy.  Klíčové vlastnosti pečící formy Dr. Oetker Beránek 3Dtrojrozměrná forma beránka ze zlaté edice Dr. Oetkeravyrobena z nerezového plechu s nepřilnavým povrchemforma Dr. Oetker skvěle vede teplopři pečení… (alza.cz)

NINTENDO Super Mario - 3D zápisník (5055964700997)

NINTENDO Super Mario - 3D zápisník (5055964700997)

Zápisník s tématem Super Mario Zápisník NINTENDO Super Mario potěší všechny milovníky této legendární arkádové videohry. Zápisník je opatřený pevnou vazbou a jemně linkovanými stránkami. Ve spodní části každé stránky je graficky znázorněna scéna z video-hry s 3D efektem pohybujícího se obrázku. Zápisník je skvělým dárkem pro všechny, kteří propadli hře Super Mario. Klíčové vlastnosti zápisníku NINTENDO Super Mario3D zápisník na motivy legendární video-hryNINTENDO Super Mario s pevnou vazbouJemně linkované stránkyNa každé stránce scéna z video-hry Super Mario s 3D efektem Rozměry:19 × 18 × 17 cm (alza.cz)

Ravensburger 3D 121199 Srdce koně (4005556121199)

Ravensburger 3D 121199 Srdce koně (4005556121199)

3D puzzle dívčí edice, doporučený věk od 7 let Sestavte fascinující věci pomocí unikátních ohebných, sklopných a hladce zapadajících dílků 3D puzzle Ravensburger Dívčí edice. Postavte si krabičku ve tvaru srdce s motivem krásných koní, do které si pak můžete uložit různé bloky, doplňky, šperky či tajemství. Srdce s motivem koní Ravensburger sestávající z 54 dílků snadno poskládáte díky technologii easyclick bez použití lepidla. 3D puzzle Ravensburger Srdce koně spolehlivě zabaví každou dívku a poskládaná krabička snadno pojme všechny maličkosti, které potřebujete uložit. Klíčové vlastnosti 3D puzzle Ravensburger Srdce koně - dívčí edice3D puzzle Ravensburger ve tvaru srdceDívčí motiv koněPěkný fialový designSnadné skládání díky technologii easyclickNení potřeba použít… (alza.cz)

Dream Pinball 3D (PC) DIGITAL (430173)

Dream Pinball 3D (PC) DIGITAL (430173)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, české titulky, žánr: Akční Na co se můžete těšit ve hře Dream Pinball 3DHerní kuličky jsou z různých materiálů a každá se při odpalu chová jinak – v jejich používání proto budete muset získat cvikŠest stolů má velmi originální grafické pojetíKaždý stůl má vlastní zvukové efekty, což podtrhuje jejich unikátnostNa jednom PC si Dream Pinball 3D zahrajete až ve čtyřech hráčích Propadnutí kuličky budete bránit spodními páčkami, tzv. flippery. Její dráhu ovšem můžete ovlivnit i jinými způsoby – do herního stolu můžete imaginárně praštit anebo ho nadzvednout. … (alza.cz)

Miele FJM HyClean 3D XXL (4002515719534)

Miele FJM HyClean 3D XXL (4002515719534)

Sáčky do vysavače 16 sáčků, 4 motorové filtry, 4 filtry AirClean, do vysavačů S 250, S 300, S 500, S 700, S 4000, S 6000  Požadujete od sáčku do vysavače kvalitu a dlouhou životnost? Pak vám nesmí uniknout tyto kvalitní sáčky Miele v balení po 16 ks s technologií 3D.Požadujete od sáčku do vysavače kvalitu a dlouhou životnost? Pak vám nesmí uniknout tyto kvalitní sáčky Miele v balení po 16 ks s technologií 3D. Kromě nich jsou v sadě i 4 motorové filtry a 4 filtry AirClean. Zaručuje filtraci více než 99,9 % částic jemného prachu. Nejefektivnějšího vysávání docílíte při nízkém stupni výkonu. Díky automaticky uzavíratelnému sáčku vám zajistí čistotu i během jejich výměny. Klíčové vlastnostiSáčky do vysavače s technologií 3DAutomaticky uzavíratelnéKvalita značky… (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít