PILOT FriXion LX 0.35mm modré (2079-003)

PILOT FriXion LX 0.35mm stříbrné (2079-054)

PILOT FriXion LX 0.35mm stříbrné (2079-054)

Kuličkové pero - stiskací, přepisovatelný inkoust, výměnná náplň, kovový klip, elegantní kovové provedení Musíte mít neustále propisku po ruce, která hezky píše a nevynechá, zrovna když ji nejvíce potřebujete? Nejen to vám zajistí kuličkové pero PILOT FriXion LX. Jedná se o nejnovější pero řady Frixion, které plně vyhoví vašim požadavkům. Toto pero píše inkoustem, který lze vymazat a zase přepsat. Proto se už chyb v napsaném textu nemusíte obávat. Pero dále vyniká tenkým, kovovým tělem, díky němuž je stabilní a pevné. Pohodlně jej tak můžete vložit do svého diáře či zápisníku. Minimalistický design pera, který přináší eleganci, podtrhuje krytka gumovací části těla. Kuličkové pero PILOT dodáváme v elegantní krabičce, proto jej můžete věnovat jako dárek svým blízkým nebo udělat… (alza.cz)

PILOT FriXion LX 0.35mm černé (9400-0F)

PILOT FriXion LX 0.35mm černé (9400-0F)

Kuličkové pero - stiskací, přepisovatelný inkoust, výměnná náplň, kovový klip, elegantní kovové provedení Musíte mít neustále propisku po ruce, která hezky píše a nevynechá, zrovna když ji nejvíce potřebujete? Nejen to vám zajistí kuličkové pero PILOT FriXion LX. Jedná se o pero řady Frixion, které plně vyhoví vašim požadavkům. Toto pero píše inkoustem, který lze vymazat a zase přepsat. Proto se už chyb v napsaném textu nemusíte obávat. Pero dále vyniká tenkým, kovovým tělem, díky němuž je stabilní a pevné. Pohodlně jej tak můžete vložit do svého diáře či zápisníku. Minimalistický design pera, který přináší eleganci, podtrhuje krytka gumovací části těla. Klíčové vlastnosti pera PILOT FriXion LX BlackKuličkové pero je v černé barvěNáplň pera je modrá a… (alza.cz)

PILOT Frixion Clicker NAVY 0.7/0.35mm modrý (BLRT-FR7-BB)

PILOT Frixion Clicker NAVY 0.7/0.35mm modrý (BLRT-FR7-BB)

Roller pro hladké a plynulé psaní, vymazatelný, přepisovatelný, vyměnitelná náplň, nutné zakoupit minimálně 3ks Roller Frixion Clicker od značky PILOT bude nepostradatelným pomocníkem zejména školáka či studenta. Bude se však hodit i doma nebo v kanceláři, zajistí hladké a plynulé psaní. Text napsaný tímto rollerem lze vymazat a znovu přepsat, a to dokonce mnohokrát. Modrá barva (navy) těla rolleru odpovídá barvě tekutého inkoustu. Frixion Clicker má stiskací mechanismus. Klíčové vlastnosti rolleru Frixion Clicker NAVY 0,7/0,35 mm, barva modráRoller Frixion Clicker od značky PILOTNapsaný text lze vymazat a přepsat tolikrát, kolikrát budete chtítTekutá speciální náplňStiskací mechanismusVyměnitelná náplňŠíře stopy:0,35 mmHrot:0… (alza.cz)

PILOT Frixion 0.7/0.35mm světle modrá 3ks (BLS-FR-7-LB-S3)

PILOT Frixion 0.7/0.35mm světle modrá 3ks (BLS-FR-7-LB-S3)

Náplň do rolleru do rollerů FriXion Ball, FriXion Pro, FriXion Slim a FriXion Clicker, vymazatelná, nutné zakoupit minimálně 2ks Pokud vám dopsalo vaše gumovací pero Frixion, nemusíte si hned kupovat nové, stačí vám tato náhradní náplň ve světle modré barvě. Stejně jako původní náplň pera Frixion je její inkoust "gumovatelný" - vymaže se při zahřátí třením nad 65°C, k čemuž slouží "guma" na konci vašeho pera. Průměr hrotu je 0,7 mm a stopa, kterou zanechá  na papíře, je pak široká 0,35 mm.  Klíčové vlastnosti náplně Frixiondo per PILOT Frixion"gumovatelný" inkoustprůměr hrotu 0,7 mmstopa 0,35 mmoriginální náhradní náplň3 ks v balenísvětle modrá barva (alza.cz)

PILOT Frixion 0.7/0.35mm modrá 3ks (BLS-FR-7-L-S3)

PILOT Frixion 0.7/0.35mm modrá 3ks (BLS-FR-7-L-S3)

Náplň do rolleru pro pera PILOT Frixion, lze koupit minimálně 2ks  Náplně do pera PILOT Frixion PointŘekněte stop chybám - náplně do pera PILOT Frixion Point jsou jednoduše smazatelné speciálním gumovým koncem rolleru. Náplň se navíc nerozmaže a jedná se o náplň s velice kvalitně zpracovaným hrotem střední velikosti. (alza.cz)

PILOT Frixion Ball/Clicker 0.7/0.35mm modrá 6ks (BLS-FR-7-L-S6)

PILOT Frixion Ball/Clicker 0.7/0.35mm modrá 6ks (BLS-FR-7-L-S6)

Náplň do rolleru - praktická sada 6-ti náplní do rollerů Frixion Ball/Clicker, vymazatelné Pokud vám dopsalo vaše gumovací pero Frixion, nemusíte si hned kupovat nové, stačí vám tato náhradní náplň v modré barvě. Stejně jako původní náplň pera Frixion je její inkoust "gumovatelný" - vymaže se při zahřátí třením nad 65°C, k čemuž slouží "guma" na konci vašeho pera. Průměr hrotu je 0,7 mm a stopa, kterou zanechá  na papíře, je pak široká 0,35 mm.  Klíčové vlastnosti náplně Frixiondo per PILOT Frixion"gumovatelný" inkoustprůměr hrotu 0,7 mmstopa 0,35 mmoriginální náhradní náplň6 ks v balenímodrá barva (alza.cz)

PILOT Frixion Clicker 0.7/0.35mm modrý - Mika Limited Edition (BLRT…

PILOT Frixion Clicker 0.7/0.35mm modrý - Mika Limited Edition (BLRT-FR7-L-MIKA)

Roller se stiskacím mechanismem, opakovaně přepisovatelný bez poškození dokumentu, vyměnitelná náplň, lze koupit minimálně 3ks Obyčejné propisky? To je nuda! Ale co takhle si pořídit kvalitní roller značky Pilot z limitované MIKA edice Pilot FriXion Clicker, která je dostupná pouze pro rok 2018? Limitovaná edice vznikla ke 100. narozeninám firmy Pilot a produkty této značky oblékl do veselých kabátků známý britský zpěvák Mika. Roller s víčkem je unikátní svým speciálním inkoustem, který lze gumováním plastového zakončení rolleru vymazat a na témže místě přepsat. Vygumovaný text se znovu objeví při teplotě nižší než 15 °C. Ergonomicky tvarovaný roller se perfektně drží a jeho náplň je vyměnitelná, což je velmi hospodárné a ohleduplné pro naše životní prostředí. Tak neváhejte,… (alza.cz)

PILOT Frixion Ball 0.7/0.35mm modrý - Mika Limited Edition (BL-FR-7-L…

PILOT Frixion Ball 0.7/0.35mm modrý - Mika Limited Edition (BL-FR-7-L-MIKA)

Roller - hladké a plynulé psaní, opakovaně přepisovatelný bez poškození dokumentu, vyměnitelná náplň, lze koupit minimálně 3ks Obyčejné propisky? To je nuda! Ale co takhle si pořídit kvalitní roller značky Pilot z limitované MIKA edice Pilot FriXion Ball, která je dostupná pouze pro rok 2018? Limitovaná edice vznikla ke 100. narozeninám firmy Pilot a produkty této značky oblékl do veselých kabátků známý britský zpěvák Mika. Roller s víčkem je unikátní svým speciálním inkoustem, který lze gumováním plastového zakončení rolleru vymazat a na témže místě přepsat. Vygumovaný text se znovu objeví při teplotě nižší než -15 °C. Ergonomicky tvarovaný roller se perfektně drží a jeho náplň je vyměnitelná, což je velmi hospodárné a ohleduplné pro naše životní prostředí. Tak neváhejte, buďte… (alza.cz)

PILOT Frixion Ball černý, 0.7/0.35mm (BL-FR-7-B)

PILOT Frixion Ball černý, 0.7/0.35mm (BL-FR-7-B)

Roller - smazatelný a opakovatelně přepisovatelný, vyměnitelná náplň, lze koupit minimálně 3ks Skvělé pero s mazacím gelovým inkoustem ocení děti ve škole, stejně tak jako dospělí v práci. Čistě, rychle a beze šmouh pohodlně vygumujete a znova přepíšete jakoukoli chybu.  Skvělé pero s mazacím gelovým inkoustem ocení děti ve škole, stejně tak jako dospělí v práci. Čistě, rychle a beze šmouh pohodlně vygumujete a znova přepíšete jakoukoli chybu, kolikrát jen chcete. Jako guma poslouží plastové zakončení na konci pera, protože k vymazání stopy ji stačí zahřát na 65 °C, čehož dosáhnete třením. Prázdnou náplň jednoduše nahradíte novou, třeba i jinou barvou. Pero se nedoporučuje používat pouze na právní a kancelářské dokumenty.Klíčové vlastnostiStiskací gumovatelné… (alza.cz)

PILOT Frixion Ball 0.7/0.35mm světle modrý - Mika Limited Edition (BL…

PILOT Frixion Ball 0.7/0.35mm světle modrý - Mika Limited Edition (BL-FR-7-LB-MIKA)

Roller - hladké a plynulé psaní, opakovaně přepisovatelný bez poškození dokumentu, vyměnitelná náplň, lze koupit minimálně 3ks Obyčejné propisky? To je nuda! Ale co takhle si pořídit kvalitní roller značky Pilot z limitované MIKA edice Pilot FriXion Ball, která je dostupná pouze pro rok 2018? Limitovaná edice vznikla ke 100. narozeninám firmy Pilot a produkty této značky oblékl do veselých kabátků známý britský zpěvák Mika. Roller s víčkem je unikátní svým speciálním inkoustem, který lze gumováním plastového zakončení rolleru vymazat a na témže místě přepsat. Vygumovaný text se znovu objeví při teplotě nižší než -15 °C. Ergonomicky tvarovaný roller se perfektně drží a jeho náplň je vyměnitelná, což je velmi hospodárné a ohleduplné pro naše životní prostředí.  Tak neváhejte,… (alza.cz)

PILOT Frixion 0.7/ 0.35mm černá 3ks (BLS-FR-7-B-S3)

PILOT Frixion 0.7/ 0.35mm černá 3ks (BLS-FR-7-B-S3)

Náplň do rolleru do rollerů FriXion Ball, FriXion Pro, FriXion Slim a FriXion Clicker, vymazatelná, nutné zakoupit minimálně 2ks Pokud vám dopsalo vaše gumovací pero Frixion, nemusíte si hned kupovat nové, stačí vám tato náhradní náplň v černé barvě. Stejně jako původní náplň pera Frixion je její inkoust "gumovatelný" - vymaže se při zahřátí třením nad 65°C, k čemuž slouží "guma" na konci vašeho pera. Průměr hrotu je 0,7 mm a stopa, kterou zanechá  na papíře, je pak široká 0,35 mm.  Klíčové vlastnosti náplně Frixiondo per PILOT Frixion"gumovatelný" inkoustprůměr hrotu 0,7 mmstopa 0,35 mmoriginální náhradní náplň3 ks v baleníčerná barva (alza.cz)

PILOT Frixion Clicker 0.7/0.35mm zelený - Mika Limited Edition (BLRT…

PILOT Frixion Clicker 0.7/0.35mm zelený - Mika Limited Edition (BLRT-FR7-G-MIKA)

Roller se stiskacím mechanismem, opakovaně přepisovatelný bez poškození dokumentu, vyměnitelná náplň Obyčejné propisky? To je nuda! Ale co takhle si pořídit kvalitní roller značky Pilot z limitované MIKA edice Pilot FriXion Clicker, která je dostupná pouze pro rok 2018? Limitovaná edice vznikla ke 100. narozeninám firmy Pilot a produkty této značky oblékl do veselých kabátků známý britský zpěvák Mika. Roller s víčkem je unikátní svým speciálním inkoustem, který lze gumováním plastového zakončení rolleru vymazat a na témže místě přepsat. Vygumovaný text se znovu objeví při teplotě nižší než -15 °C. Ergonomicky tvarovaný roller se perfektně drží a jeho náplň je vyměnitelná, což je velmi hospodárné a ohleduplné pro naše životní prostředí.  Tak neváhejte, buďte originální a… (alza.cz)

PILOT Frixion Clicker modrý, 0.5/0.25mm (BLRT-FR5-L)

PILOT Frixion Clicker modrý, 0.5/0.25mm (BLRT-FR5-L)

Roller - stiskací, přepisovatelný, vyměnitelná náplň, lze koupit minimálně 3ks Skvělé pero s mazacím gelovým inkoustem ocení děti ve škole, stejně tak jako dospělí v práci. Čistě, rychle a beze šmouh pohodlně vygumujete a znova přepíšete jakoukoli chybu.  Skvělé pero s mazacím gelovým inkoustem ocení děti ve škole, stejně tak jako dospělí v práci. Čistě, rychle a beze šmouh pohodlně vygumujete a znova přepíšete jakoukoli chybu, kolikrát jen chcete. Jako guma poslouží plastové zakončení na konci pera, protože k vymazání stopy ji stačí zahřát na 65 °C, čehož dosáhnete třením. Roller Pilot Frixion Clicker je stiskací, takže vám odpadá starost kam s víčkem, aby se neztratilo. Prázdnou náplň jednoduše nahradíte novou, třeba i jinou barvou. Pero se nedoporučuje používat pouze na právní a… (alza.cz)

PILOT Frixion 0.5/0.25mm světle modrá 3ks (BLS-FR5-LB-S3)

PILOT Frixion 0.5/0.25mm světle modrá 3ks (BLS-FR5-LB-S3)

Náplň do rolleru do rollerů FriXion Ball, FriXion Pro, FriXion Slim a FriXion Clicker, vymazatelná, nutné zakoupit minimálně 2ks Pokud vám dopsalo vaše gumovací pero Frixion, nemusíte si hned kupovat nové, stačí vám tato náhradní náplň ve světle modré barvě. Stejně jako původní náplň pera Frixion je její inkoust "gumovatelný" - vymaže se při zahřátí třením nad 65°C, k čemuž slouží "guma" na konci vašeho pera. Průměr hrotu je 0,5 mm a stopa, kterou zanechá na papíře, je pak široká 0,25 mm.  Klíčové vlastnosti náplně Frixiondo per PILOT Frixion"gumovatelný" inkoustprůměr hrotu 0,5 mmstopa 0,25 mmoriginální náhradní náplň3 ks v balenísvětle modrá barva (alza.cz)

PILOT Frixion Clicker NAVY 0.5/0.25mm modrý (BLRT-FR5-BB)

PILOT Frixion Clicker NAVY 0.5/0.25mm modrý (BLRT-FR5-BB)

Roller pro hladké a plynulé psaní, vymazatelný, přepisovatelný, vyměnitelná náplň, lze koupit minimálně 3ks Roller Frixion Clicker od značky PILOT bude nepostradatelným pomocníkem zejména školáka či studenta. Bude se však hodit i doma nebo v kanceláři, zajistí hladké a plynulé psaní. Text napsaný tímto rollerem lze vymazat a znovu přepsat, a to dokonce mnohokrát. Modrá barva (navy) těla rolleru odpovídá barvě tekutého inkoustu. Frixion Clicker má stiskací mechanismus. Klíčové vlastnosti rolleru Frixion Clicker NAVY 0,5/0,25 mm, barva modráRoller Frixion Clicker od značky PILOTNapsaný text lze vymazat a přepsat tolikrát, kolikrát budete chtítTekutá speciální náplňStiskací mechanismusVyměnitelná náplňŠíře stopy:0,25 mmHrot:0,5 mmBarva inkoustu… (alza.cz)

PILOT Frixion 0.5/0.25mm modrá 3ks (BLS-FR5-L-S3)

PILOT Frixion 0.5/0.25mm modrá 3ks (BLS-FR5-L-S3)

Náplň do rolleru pro pera PILOT Frixion, lze koupit minimálně 2ks  Náplně do pera PILOT Frixion PointŘekněte stop chybám - náplně do pera PILOT Frixion Point jsou jednoduše smazatelné speciálním gumovým koncem rolleru. Náplň se navíc nerozmaže a jedná se o velice tenký hrot.  (alza.cz)

PILOT Frixion Light 4mm žlutý (SW-FL-Y)

PILOT Frixion Light 4mm žlutý (SW-FL-Y)

Zvýrazňovač - vymazatelný, lze koupit minimálně 5ks Unikátní zvýrazňovač Frixion Light od značky Pilot ve žluté barvě se speciálním inkoustem, který je možné opakovaně vymazávat i přepisovat. Gumování probíhá třením plastového konce zvýrazňovače o papír - při dosažení teploty 65 °C se zvýraznění zneviditelní a při ochlazení na -15 °C se znovu objeví. PILOT Frixion Light má střední šířku stopy o velikosti 4 mm. Tento zvýrazňovač je vhodný zejména pro školáky, ale jistě jej oceníte i ve vaší kanceláři či domácnosti. Výrobce doporučuje nepoužívat rollery Frixion a zvýrazňovač Frixion Light společně. Klíčové vlastnosti zvýrazňovače PILOT Frixion Light 4mm žlutý Jedinečný žlutý zvýrazňovač PILOT se speciálním inkoustemZvýraznění je možné opakovaně mazat a… (alza.cz)

Pilot Náplň do rolleru Frixion Ball/ Clicker, modrá, 0,35 mm,…

Pilot Náplň do rolleru Frixion Ball/ Clicker, modrá, 0,35 mm, vymazatelná

Sada náplní do rolleru Frixion Ball/ Clicker. Barva náplně je modrá a dá se vymazat. Šíře hrotu 0,70 mm a šíře stopy je 0,35 mm. V balení je 6 kusů náplní.   Praktická sada 6 náplní do rollerů Frixion Ball/Clicker Průměr kuličky: 0,7 mm Šíře stopy: 0,35 mm Barva: modrá Značka: Pilot Pro děti od 3 let. (prodeti.cz)

PILOT Frixion Light 4mm oranžový (SW-FL-O)

PILOT Frixion Light 4mm oranžový (SW-FL-O)

Zvýrazňovač - vymazatelný Unikátní zvýrazňovač Frixion Light od značky Pilot v oranžové barvě se speciálním inkoustem, který je možné opakovaně vymazávat i přepisovat. Gumování probíhá třením plastového konce zvýrazňovače o papír - při dosažení teploty 65 °C se zvýraznění zneviditelní a při ochlazení na -15 °C se znovu objeví. PILOT Frixion Light má střední šířku stopy o velikosti 4 mm. Tento zvýrazňovač je vhodný zejména pro školáky, ale jistě jej oceníte i ve vaší kanceláři či domácnosti. Výrobce doporučuje nepoužívat rollery Frixion a zvýrazňovač Frixion Light společně. Klíčové vlastnosti zvýrazňovače PILOT Frixion Light 4mm oranžový Jedinečný oranžový zvýrazňovač PILOT se speciálním inkoustemZvýraznění je možné opakovaně mazat a přepisovatUnikátní… (alza.cz)

Pilot Fixy Frixion Colors, sada, 12 barev, vymazatelný

Pilot Fixy Frixion Colors, sada, 12 barev, vymazatelný

Sada 12 barev fixu Frixion Colors, stejně jako další produkty z řady FriXion je lze vygumovat a přepsat. Díky speciálnímu inkoustu je možné nakreslený obrázek vymazat a znovu překreslit na tomtéž místě tolikrát, kolikrát chcete. Šíře hrotu 0,70 mm a šíře stopy je 0,39 mm.   Fixy s vymazatelným a přepisovatelným inkoustem. Pokud se Vám tedy výtvor nelíbí, jednoduše jej vymažte a začněte znovu. Fixy mají vestavěnou gumu. Inkoust je tepelně citlivý. Hrot: polyesterové vlákno. Multi-průtokový kanál inkoustu. Velikost hrotu: 0.7 mm. Šířka stopy: 0,39 mm. Sada 12 barev. Pro děti od 3 let. (prodeti.cz)

PILOT Frixion Colors 0.39 - 0.7mm, sada 6-ti barev (SW-FC-S6)

PILOT Frixion Colors 0.39 - 0.7mm, sada 6-ti barev (SW-FC-S6)

Fixy - vymazatelné, přepisovatelné, s vestavěnou gumou Jedinečné fixy PILOT Frixion s termosenzitivním gumovatelným inkoustem, který můžete vymazat a znovu přepsat tolikrát, kolikrát budete chtít. Nakreslený obrázek smažete zahřátím na teplotu nad 60°C, která vznikne třením pomocí plastového zakončení popisovače, který tak plní úlohu gumy. Vaší fantazii se tak meze nekladou  a své dílo můžete libovolně měnit, než s ním budete zcela spokojeni. V této sadě si můžete vybrat ze šesti barev popisovačů. Klíčové vlastnosti PILOT Frixionpopisovače s termosenzitivním inkousteminkoust je možné vymazat a znovu přepsat6 barev popisovačů v baleníkaždý fix obsahuje gumu (alza.cz)

PILOT Frixion Colors 0.39 - 0.7mm, sada 12-ti barev (SW-FC-S12)

PILOT Frixion Colors 0.39 - 0.7mm, sada 12-ti barev (SW-FC-S12)

Fixy - vymazatelné, přepisovatelné, s vestavěnou gumou Jedinečné fixy PILOT Frixion s termosenzitivním gumovatelným inkoustem, který můžete vymazat a znovu přepsat tolikrát, kolikrát budete chtít. Nakreslený obrázek smažete zahřátím na teplotu nad 60°C, která vznikne třením pomocí plastového zakončení popisovače, který tak plní úlohu gumy. Vaší fantazii se tak meze nekladou  a své dílo můžete libovolně měnit, než s ním budete zcela spokojeni. V této sadě si můžete vybrat ze dvanácti barev popisovačů. Klíčové vlastnosti PILOT Frixionpopisovače s termosenzitivním inkousteminkoust je možné vymazat a znovu přepsat12 barev popisovačů v baleníkaždý fix obsahuje gumu (alza.cz)

PILOT Frixion 0.5/0.25mm modročerná 3ks (BLS-FR5-BB-S3)

PILOT Frixion 0.5/0.25mm modročerná 3ks (BLS-FR5-BB-S3)

Náplň do rolleru do rollerů Frixion Ball, Frixion Slim a Frixion Clicker, vymazatelná, nutné zakoupit minimálně 2ks Pokud vám dopsalo vaše gumovací pero Frixion, nemusíte si hned kupovat nové, stačí vám tato náhradní náplň v modročerné barvě. Stejně jako původní náplň pera Frixion je její inkoust "gumovatelný" - vymaže se při zahřátí třením nad 65°C, k čemuž slouží "guma" na konci vašeho pera. Průměr hrotu je 0,5 mm a stopa, kterou zanechá  na papíře, je pak široká 0,25 mm.  Klíčové vlastnosti náplně Frixiondo per PILOT Frixion"gumovatelný" inkoustprůměr hrotu 0,5 mmstopa 0,25 mmoriginální náhradní náplň3 ks v balenímodročerná barva (alza.cz)

Pilot Fixy Frixion Colors, sada, 6 barev, vymazatelný

Pilot Fixy Frixion Colors, sada, 6 barev, vymazatelný

Sada 6 barev fixu Frixion Colors, stejně jako další produkty z řady FriXion je lze vygumovat a přepsat. Díky speciálnímu inkoustu je možné nakreslený obrázek vymazat a znovu překreslit na tomtéž místě tolikrát, kolikrát chcete. Šíře hrotu 0,70 mm a šíře stopy je 0,39 mm.   Fixy s vymazatelným a přepisovatelným inkoustem. Pokud se Vám tedy výtvor nelíbí, jednoduše jej vymažte a začněte znovu. Fixy mají vestavěnou gumu. Inkoust je tepelně citlivý. Hrot: polyesterové vlákno. Multi-průtokový kanál inkoustu. Velikost hrotu: 0.7 mm. Šířka stopy: 0,39 mm. Sada 6 barev. Pro děti od 3 let. (prodeti.cz)

Copag Regular 2079 Poker karty 2 rohy modré

Copag Regular 2079 Poker karty 2 rohy modré

Profesionální plastové karty vhodné pro hru na doma, i do klubů a kasín. Malé indexy ve 2 rozích. Rub karet modrý.Karty jsou omyvatelné.Při normální hře prakticky nezničitelné. Rozměry: 63 x 88 mm (kokiskashop.cz)

Copag Regular 2079 Poker karty 2 rohy modré

Copag Regular 2079 Poker karty 2 rohy modré

Profesionální plastové karty vhodné pro hru na doma, i do klubů a kasín. Malé indexy ve 2 rozích. Rub karet modrý.Karty jsou omyvatelné.Při normální hře prakticky nezničitelné. Rozměry: 63 x 88 mm (dilego.cz)

Lyžařské brýle RELAX Pilot modrá

Lyžařské brýle RELAX Pilot modrá

Brýle RELAX Pilot jsou moderní lyžařské a snowboardové brýle s propracovaným systémem odmlžování, zajišťujícím dobrou viditelnost. Pásek brýlí je opatřen přezkou pro snadné zapínání a odepínání brýlí a větrací otvory zajišťují odvětrávání obličeje a odmlžování skla. Díky anatomickému tvarování brýle přesně obepínají kontury obličeje a při jízdě na lyžích i snowboardu působí maximálně přirozeně.Technický popis: anatomicky tvarované brýle z odolných materiálů extra pružný upínací pásek brýlí tónované sklo zlepšující viditelnost při zhoršených podmínkách spona pro snadné zapnutí a odepnutí přesné nastavení velikosti obvodu dvojité sklo (double lens) propracovaný systém odvětrávání a odmlžování skla ochrana proti UV záření měkký polstr vnitřní strany brýlí nízká hmotnost (insportline.cz)

Dětské motokrosové rukavice Pilot černo-modrá - 4

Dětské motokrosové rukavice Pilot černo-modrá - 4

Dětské motokrosové rukavice Pilot jsou vhodné zejména na motocross, ale i pro jízdu na čtyřkolce. Pogumované prsty a dlaně z vnitřní strany rukavice zajistí pevné uchopení vašeho stroje. Na hřbetu rukavice jsou umístěny efektivní gumové chrániče kloubů. Pro lepší upnutí rukavice jsou na zápěstí pásky na suchý zip.Technický popis: pryžové protektory na hřbetu ruky pogumování dlaně pro lepší grip manžeta na suchý zip pružné panely Lycry mezi prsty materiál: polyamid stretch 45TEX/500D vhodné pro motocross nebo jízdu na čtyřkolce a skútru Velikostní tabulka (rozměry rukavic): Velikost Délka od konce rukavice po špičku prostředníčku Šířka dlaně měřená bez palce Délka palce 3 16 cm 8 cm 6 cm 4 17 cm 8,5 cm 6,5 cm 5 18 cm 9 cm 7 cm 6 19 cm 9,5… (insportline.cz)

Dětské motokrosové rukavice Pilot černo-modrá - 6

Dětské motokrosové rukavice Pilot černo-modrá - 6

Dětské motokrosové rukavice Pilot jsou vhodné zejména na motocross, ale i pro jízdu na čtyřkolce. Pogumované prsty a dlaně z vnitřní strany rukavice zajistí pevné uchopení vašeho stroje. Na hřbetu rukavice jsou umístěny efektivní gumové chrániče kloubů. Pro lepší upnutí rukavice jsou na zápěstí pásky na suchý zip.Technický popis: pryžové protektory na hřbetu ruky pogumování dlaně pro lepší grip manžeta na suchý zip pružné panely Lycry mezi prsty materiál: polyamid stretch 45TEX/500D vhodné pro motocross nebo jízdu na čtyřkolce a skútru Velikostní tabulka (rozměry rukavic): Velikost Délka od konce rukavice po špičku prostředníčku Šířka dlaně měřená bez palce Délka palce 3 16 cm 8 cm 6 cm 4 17 cm 8,5 cm 6,5 cm 5 18 cm 9 cm 7 cm 6 19 cm 9,5… (insportline.cz)

PILOT Acroball 0.25mm modré (BPAB-25F-L)

PILOT Acroball 0.25mm modré (BPAB-25F-L)

Kuličkové pero - kovový klip, stiskací mechanismus, ergonomický úchop, intenzivní barva, rychleschnoucí, voděodolný inkoust, vhodné i pro leváky, vyměnitelná náplň, lze koupit minimálně 3ks Kuličkové pero PILOT Acroball 0.25 mm se stiskacím mechanismem má ergonomicky tvarovaný úchop, díky němuž se vám ruka při psaní hned neunaví. Pero skvěle klouže po papíře, nezadrhává se a zanechává za sebou tenkou stopu. Rychleschnoucí inkoust určitě ocení leváci. Kapesní klip je kovový.Píšete často a hodně rukou? Jestli jste odpověděli ano, tak určitě víte, jak je důležité mít kuličkové pero, které se vám skvěle drží a dlouho vydrží. Je přitom lehké do ruky a neklouže vám mezi prsty, ani když se hodně zpotíte. Třeba u testu nebo písemky. Tak takovým kuličkovým perem je i PILOT Acroball 0.25 mm… (alza.cz)

Dětské motokrosové rukavice Pilot černo-modrá - 3

Dětské motokrosové rukavice Pilot černo-modrá - 3

Dětské motokrosové rukavice Pilot jsou vhodné zejména na motocross, ale i pro jízdu na čtyřkolce. Pogumované prsty a dlaně z vnitřní strany rukavice zajistí pevné uchopení vašeho stroje. Na hřbetu rukavice jsou umístěny efektivní gumové chrániče kloubů. Pro lepší upnutí rukavice jsou na zápěstí pásky na suchý zip.Technický popis: pryžové protektory na hřbetu ruky pogumování dlaně pro lepší grip manžeta na suchý zip pružné panely Lycry mezi prsty materiál: polyamid stretch 45TEX/500D vhodné pro motocross nebo jízdu na čtyřkolce a skútru Velikostní tabulka (rozměry rukavic): Velikost Délka od konce rukavice po špičku prostředníčku Šířka dlaně měřená bez palce Délka palce 3 16 cm 8 cm 6 cm 4 17 cm 8,5 cm 6,5 cm 5 18 cm 9 cm 7 cm 6 19 cm 9,5… (insportline.cz)

Dětské motokrosové rukavice Pilot černo-modrá - 5

Dětské motokrosové rukavice Pilot černo-modrá - 5

Dětské motokrosové rukavice Pilot jsou vhodné zejména na motocross, ale i pro jízdu na čtyřkolce. Pogumované prsty a dlaně z vnitřní strany rukavice zajistí pevné uchopení vašeho stroje. Na hřbetu rukavice jsou umístěny efektivní gumové chrániče kloubů. Pro lepší upnutí rukavice jsou na zápěstí pásky na suchý zip.Technický popis: pryžové protektory na hřbetu ruky pogumování dlaně pro lepší grip manžeta na suchý zip pružné panely Lycry mezi prsty materiál: polyamid stretch 45TEX/500D vhodné pro motocross nebo jízdu na čtyřkolce a skútru Velikostní tabulka (rozměry rukavic): Velikost Délka od konce rukavice po špičku prostředníčku Šířka dlaně měřená bez palce Délka palce 3 16 cm 8 cm 6 cm 4 17 cm 8,5 cm 6,5 cm 5 18 cm 9 cm 7 cm 6 19 cm 9,5… (insportline.cz)

PILOT V-Board Master modrá (WBS-VBM-L)

PILOT V-Board Master modrá (WBS-VBM-L)

Náplň do popisovače pro popisovače V-Board Master, na bílou tabuli, alkoholová báze, lze koupit minimálně 5ks Hledáte náplně do popisovače Pilot V Board Master na bílou tabuli? Máme je tady nachystané právě pro vás. Jedná se o náhradní náplň modré barvy. Výrobek je vyhotoven na alkoholové bázi. Můžete si koupit minimálně 10 ks těchto náplní.Hledáte náplně do popisovače Pilot V Board Master na bílou tabuli? Máme je tady nachystané právě pro vás. Jedná se o náhradní náplň modré barvy. Výrobek je vyhotoven na alkoholové bázi. Můžete si koupit minimálně 10 ks těchto náplní. Dle doporučení výrobce nevystavujte produkt na přímém slunci. Uchovávejte mimo dosah dětí. Buďte opatrní, ať inkoust neskončí na vašem oblíbeném kousku oblečení! Není jisté, zda by byla skvrna od… (alza.cz)

PILOT Acroball 0.28mm modré (BAB-15F-L-BG)

PILOT Acroball 0.28mm modré (BAB-15F-L-BG)

Kuličkové pero - kuličkové, stiskací, ergonomický úchop, vyrobeno z recyklovaných materiálů, náplň na olejové bázi, voděodolné, rychleschnoucí, vyměnitelná náplň, lze koupit minimálně 3ks Plastové kuličkové PILOT Acroball 0.28mm z řady Pilot BeGreen, je vyrobené z recyklovaných materiálů. Díky ergonomicky tvarovanému úchopu se vaše ruka při psaní hned neunaví.Pero skvěle klouže po papíře, nezadrhává se a zanechává za sebou tenkou stopu. Rychleschnoucí a voděodolný inkoust na olejové bázi určitě ocení leváci.Dáváte přednost recyklovaným materiálům, abyste šetřili přírodu, a zároveň píšete často a hodně rukou? Jestli jste odpověděli ano, tak určitě víte, jak je důležité mít kuličkové pero, které se vám skvěle drží a dlouho vydrží. Je přitom… (alza.cz)

Kupní smlouva v novém občanském zákoníku Komentář § 2079-2183: § 2079…

Kupní smlouva v novém občanském zákoníku Komentář § 2079-2183: § 2079-2183 (978-80-7400-521-3)

Kniha – 528 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Popis : • kupní smlouva představuje páteřní institut soukromého práva, jedná se o nejfrekventovanější typ smlouvy • publikace obsahuje výklad ke kategoriím neupraveným v občanském zákoníku (např. finanční leasing), podrobný rozbor jednotlivých typů kupní smlouvy i seznam nejdůležitější literatury • zvláštní důraz je kladen na koupi v obchodě • kniha je určena advokátům, soudcům, vyučujícím i studentům právnických fakult, jako i obchodníkům a kupujícím (alza.cz)

PILOT Super Grip G 0.22mm modré (BPGG-8R-F-L)

PILOT Super Grip G 0.22mm modré (BPGG-8R-F-L)

Kuličkové pero s pohodlným integrovaným úchytem, vyměnitelná náplň, lze koupit minimálně 5ks  Výsuvný gelový roller s gumovým úchopem vám přinese komfort při použití a zamezuje napětí při delším psaní.Výsuvné inkoustové pero od značky Pilot s pohodlným integrovaným úchytem vám přinese komfort při použití a zamezí napětí při delším psaní. Vysoce odolný hrot si ponechává svůj tvar i při dlouhodobém užívání a poskytuje plynulé psaní sytou barvou po dlouhou dobu. Náplň pera je vyměnitelná. Lze zakoupit minimálně 5 kusy. Klíčové vlastnosti pera Pilot Super Grip G 0,22 mm modréPero má integrovaný úchytTloušťka psaní je 0,22 mmPilot má vysoce odolný hrotVyměnitelná náplň zaručí výrobku dlouhověkost (alza.cz)

PILOT Permanent Marker 400 1.5-4mm modrý (SCA-400-20L)

PILOT Permanent Marker 400 1.5-4mm modrý (SCA-400-20L)

Popisovač - píše téměř po jakémkoli povrchu, odolný vůči vodě, světlu, chladu a teplu, permanentní na alkoholové bázi, lze koupit minimálně 6ks Potřebujete nadepsat CD nebo označit nějaký kovový výrobek? Obyčejné fixy na takové povrchy nestačí, ale s permanentním popisovačem PILOT Marker 400 je to hračka. Popisovač píše téměř po jakémkoliv povrchu - papír, plast, kov, dřevo... Navíc je velmi odolný, a to jak vůči vodě nebo světlu, tak i vůči teplu nebo chladu. Necháte-li ho celý den bez víčka otevřený, zůstává nadále použitelný, což je jeho další skvělá vlastnost. Popisovač PILOT Marker obsahuje modrý permanentní inkoust na alkoholové bázi a má klínový hrot s šířkou stopy 1,5 - 4 mm.  Klíčové vlastnosti popisovače PILOT Permanent Marker 400 modrýpopisovač… (alza.cz)

PILOT G-2 0.32mm modré (BL-G2-7-L-MIKA)

PILOT G-2 0.32mm modré (BL-G2-7-L-MIKA)

Gelové pero pro plynulé psaní sytou barvou, pogumovaný úchop, vyměnitelná náplň, odolný hrot, lze koupit minimálně 3ks  Výsuvný gelový roller s gumovým úchopem vám přinese komfort při použití a zamezuje napětí při delším psaní.Výsuvné gelové pero od značky Pilot s pogumovaným úchopem vám přinese komfort při použití a zamezí napětí při delším psaní. Vysoce odolný hrot si ponechává svůj tvar i při dlouhodobém užívání a poskytuje plynulé psaní sytou barvou po dlouhou dobu. Náplň pera je vyměnitelná. Lze zakoupit minimálně 3 kusy. Klíčové vlastnosti pera Pilot G-2 0,32 mm modréPero Pilot v modré barvěPero má pogumovaný úchopTloušťka psaní je 0,32 mmPilot má vysoce odolný hrotVyměnitelná náplň zaručí výrobku dlouhověkost (alza.cz)

vesta pánské - Pilot - FUNSTORM - Pilot - 21 BLACK

vesta pánské - Pilot - FUNSTORM - Pilot - 21 BLACK

vesta pánské - Pilot - FUNSTORM - Pilot - 21 BLACK stylová pánská zimní vesta Pilot z kvalitního materiálu SUB 5K. Vesta je masivně zateplená - Lofted PES 250 g Značka: FUNSTORM. Vybavení: odepínatelná kapuce ze stahováním dvě boční kapsy na zip vnitřní kapsa na zip stahování dolního lemu nastavitelné jednou rukou kvalitní zipy YKK překrytý límcem na suchý zip masivní zateplení Celá bunda je vybavená kvalitní a funkční membránou DOULTEX 5k. Výška vodního sloupce díky membráně je: 5.000mm , a prodyšnost: 5.000 g/m²/24h. Barva: černá. Vrchní materiál – DOULTEX 5K Výplň – Lofted PES 250 g Podšívka - Embossed PES Rozměry jsou v cm, ideální velikost postavy viz tabulka:   Bundy » vesty » vesta pánské - Pilot - FUNSTORM - Pilot - 21 BLACK (coreshop.cz)

Tenisky Black VAIDER 2.0 LX modrá 45

Tenisky Black VAIDER 2.0 LX modrá 45

Supra Tenisky Black VAIDER 2.0 LX modrá za 3299.00 Kč Tento produkt je možné vrátit do 30 dní. (woodmint.cz)

Neznámé Čechy: Posvátná místa středních Čech (978-80-204-2079-4)

Neznámé Čechy: Posvátná místa středních Čech (978-80-204-2079-4)

Kniha – autor Václav Vokolek; Malvína Nálevková, 264 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Nakladatelský projekt Neznámé Čechy si klade za cíl zmapovat méně známé nebo zapomenuté lokality České republiky z nejrůznějších hledisek. V tomto dílu se Václav Vokolek zaměřil na posvátná místa Středních Čech. Cesta k posvátným místům patřila odedávna k základnímu směřování lidstva. Hrála v životě člověka tak významnou roli, že si ji dnes jen stěží dokážeme představit. Posvátná místa znají všechny náboženské systémy, neboť úzce souvisela s vnímáním krajiny a přírody vůbec. Propojení krajiny s posvátností bylo výsledkem dlouhodobého procesu, který jsme během velice krátké doby přestali vnímat. Tím jsme se ochudili o základní směřování, které člověka nejen duchovně obohacovalo, ale i ochraňovalo.… (alza.cz)

Perri's Leathers 2079 Poly Pro Yellow And Orange Hootenanny

Perri's Leathers 2079 Poly Pro Yellow And Orange Hootenanny

Kytarový popruh Perri's Leathers nabízí rozmanitou nabídku řemenů a popruhů pro hudební nástroje. Neotřelý, ale i klasický design a především spolehlivost, to jsou zásadní vlastnosti jejich výrobků, mezi kterými si vybere každý. Design tohoto kytarového popruhu zdobí vzorování ve stylu Hootenanny. Kožená zakončení jsou zárukou pevného uchycení řemenu k nástroji. Nastavitelnost délky popruhu je samozřejmostí. (kytary.cz)

Soft Cotton Detský župan PILOT v darčekovom balení s papučky 8 let …

Soft Cotton Detský župan PILOT v darčekovom balení s papučky 8 let (vel.128 cm) Modrá

Detský župan PILOT s kapucňou a papučkami v darčekovom balení Aj keď sú malí chlapci otužilí hrdinovia, župan PILOT s kapucňou a s parádnou výšivkou v podobe autíčka im určite príde vhod. Tento detský župan sa hodí nielen doma po kúpeli, ale výborne poslúži aj vonku pri vode, kde sa dá zažiť toľko, toľko dobrodružstiev! Z rovnakého materiálu, teda zo 100% česanej bavlny, sú vyrobené aj pohodlné, teplé papučky. Spolu s modrým či tmavo fialovým županom tak tvorí parádnu luxusnú kolekciu. Ideálny darček pre deti vo veku 2, 4, 6, 8 a 10 rokov. Vyrobené z bavlny o gramáži 380 g / m2. (softcotton.cz)

Elegante Poezie Bridge 2079/1 70x90 a 200x200 růžová

Elegante Poezie Bridge 2079/1 70x90 a 200x200 růžová

Výjimečný design a kvalitní zpracování to je značka Elegante. Povlečení Poesie – Bridge zobrazuje romantické barvy a zajistí pohodovou atmosféru ve vaší ložnici. Polštář je o rozměrech 70×90cm a přikrývka 20×200 cm. Vlastnosti: 100% bavlna v úpravě mako-satén odolnost proti opotřebení zapínání pomocí zipu praní na 60°C lze sušit v sušičce nečistit chemicky ani nebělit vyrobeno v Německu Obsah sady: 1 x povlak na peřinu – rozměr: 200×200 cm 1 x povlak na polštář – rozměr: 70×90 cm Mako-Satén: Ložní povlečení v úpravě Mako-Satén je vyrobeno ze 100% egyptské bavlny a utkáno v atlasové vazbě z jemných, česaných přízí. Vazba má hustotu 200 nití na palec čtvereční. Povlečení se nemačká… (rozbaleno.cz)

Soft Cotton Detský župan PILOT v darčekovom balení s papučky 2 roky …

Soft Cotton Detský župan PILOT v darčekovom balení s papučky 2 roky (vel.92 cm) Modrá

Detský župan PILOT s kapucňou a papučkami v darčekovom balení Aj keď sú malí chlapci otužilí hrdinovia, župan PILOT s kapucňou a s parádnou výšivkou v podobe autíčka im určite príde vhod. Tento detský župan sa hodí nielen doma po kúpeli, ale výborne poslúži aj vonku pri vode, kde sa dá zažiť toľko, toľko dobrodružstiev! Z rovnakého materiálu, teda zo 100% česanej bavlny, sú vyrobené aj pohodlné, teplé papučky. Spolu s modrým či tmavo fialovým županom tak tvorí parádnu luxusnú kolekciu. Ideálny darček pre deti vo veku 2, 4, 6, 8 a 10 rokov. Vyrobené z bavlny o gramáži 380 g / m2. (softcotton.cz)

Soft Cotton Detský župan PILOT v darčekovom balení s papučky 4 roky …

Soft Cotton Detský župan PILOT v darčekovom balení s papučky 4 roky (vel.104 cm) Modrá

Detský župan PILOT s kapucňou a papučkami v darčekovom balení Aj keď sú malí chlapci otužilí hrdinovia, župan PILOT s kapucňou a s parádnou výšivkou v podobe autíčka im určite príde vhod. Tento detský župan sa hodí nielen doma po kúpeli, ale výborne poslúži aj vonku pri vode, kde sa dá zažiť toľko, toľko dobrodružstiev! Z rovnakého materiálu, teda zo 100% česanej bavlny, sú vyrobené aj pohodlné, teplé papučky. Spolu s modrým či tmavo fialovým županom tak tvorí parádnu luxusnú kolekciu. Ideálny darček pre deti vo veku 2, 4, 6, 8 a 10 rokov. Vyrobené z bavlny o gramáži 380 g / m2. (softcotton.cz)

Soft Cotton Detský župan PILOT v darčekovom balení s papučky 6 let …

Soft Cotton Detský župan PILOT v darčekovom balení s papučky 6 let (vel.116 cm) Modrá

Detský župan PILOT s kapucňou a papučkami v darčekovom balení Aj keď sú malí chlapci otužilí hrdinovia, župan PILOT s kapucňou a s parádnou výšivkou v podobe autíčka im určite príde vhod. Tento detský župan sa hodí nielen doma po kúpeli, ale výborne poslúži aj vonku pri vode, kde sa dá zažiť toľko, toľko dobrodružstiev! Z rovnakého materiálu, teda zo 100% česanej bavlny, sú vyrobené aj pohodlné, teplé papučky. Spolu s modrým či tmavo fialovým županom tak tvorí parádnu luxusnú kolekciu. Ideálny darček pre deti vo veku 2, 4, 6, 8 a 10 rokov. Vyrobené z bavlny o gramáži 380 g / m2. (softcotton.cz)

Zalman ZM700-LX (ZM700-LX)

Zalman ZM700-LX (ZM700-LX)

Počítačový zdroj 700W, ATX 2.3, aktivní PFC, 4x PCIe, 6x SATA 12cm ventilátor  Počítačový zdroj Zalman ZM700-LX je vhodný nejen pro nadšence požadující výkon bez kompromisů, ale také pro běžné uživatele hledající kvalitní zdroj za dobrou cenu. Výstupní výkon 700 W je schopný dodávat bez problémů a to i při vysokých teplotách okolí. O chlazení zdroje se stará spolehlivý a tichý ventilátor o velikosti 120mm. Aktivní PFC se stará o kvalitní výstup a vysoký účiník má na svědomí nízké zahřívání zdroje. Samozřejmostí je samostatná 12V větev s vysokým proudovým zatížením.Špičkové provedeníSoučástky renomovaných výrobců a kvalitní provedení již ani netřeba zdůrazňovat. Zdroje Zalman si vydobyly své místo na trhu svojí pověstnou spolehlivostí. Nejinak je tomu i u tohoto modelu,… (alza.cz)

GoPro Silikonový obal modrý (ACSST-003)

GoPro Silikonový obal modrý (ACSST-003)

Odlište svou kameru GoPro! Tento silikonový obal je dodáván v různých barvách a je velmi lehký, a tak nepřidá kameře váhu navíc. S nastavitelnou šňůrkou budete mít už navždy GoPro po ruce a tak Vám neuteče žádný záběr. Můžete ho nosit kolem krku, připevněný na zápěstí nebo si ho připevnit na batoh – a vyrazit za dobrodružstvím. Vlastnosti: Šikovná nastavitelná šňůrka – umožňuje kameru kamkoliv připevnit. Lehké silikonové pouzdro, které skoro nic neváží. Tenký a flexibilní materiál umožňuje snadné vkládání a vyndávání kamery. Nijak neomezuje přístup k tlačítkům a zadnímu LCD displeji. Obsah balení: Silikonový obal Uchytávací lanko Kompatibilita: HERO7 Black, HERO7 Silver, HERO7 White, HERO6 Black, HERO5 Black, HERO (2018) (kasa.cz)

Zalman ZM600-LX (ZM600-LX)

Zalman ZM600-LX (ZM600-LX)

Počítačový zdroj 600W, ATX, aktivní PFC, 2x PCIe, 6x SATA 12cm ventilátor Počítačový zdroj Zalman ZM600-LX je vhodný především pro uživatele hledající vyvážený poměr ceny a výkonu. Výkon 600 W je schopný dodávat nepřetržitě při provozní teplotě až do 40°C. Aktivní PFC poskytuje vysoký účiník a tím i výslednou vysokou účinnost zdroje. Moderní počítačové zdroje by měly být symbolem stability. Té napomáhá např. i samostatně vedená 12V větev. 600 W pro váš počítačPočítačový zdroj Zalman ZM600-LX je vhodný především pro uživatele hledající vyvážený poměr ceny a užitné hodnoty. Výkon 600 W je schopný dodávat nepřetržitě při provozní teplotě až do 40 °C. Aktivní PFC poskytuje vysoký účiník a tím i výslednou vysokou účinnost… (alza.cz)

Starlink pilot - Razor (3307216036050)

Starlink pilot - Razor (3307216036050)

Herní doplněk , díky kterému získáte speciální dovednost ve hře Starlink Razor LemayUjměte se pilotky Razor Lemay, osvojte si její pilotní schopnost explozivní zvukové vlny a udělejte z nepřátel vesmírem plující kousky organické hmoty.Propojte model pilota s herním ovladačem, aby se o okamžik později objevily ve hře, připraveny k použití. Jste na tuto hru opravdu připraveni? vyberte si z naší nabídky herních počítačů a notebooků Herní počítače Herní notebooky (alza.cz)

Niceboy Pilot Q3 (8594182423501)

Niceboy Pilot Q3 (8594182423501)

Záznamová kamera do auta FullHD 1920x1080p 30fps, G-senzor, ADAS, fotoaparát 2 Mpx, H.264, parkovací mód, detekce pohybu, nahrávání ve smyčce, zamykání souborů proti přepsání, microSD karta až 32GB Klíčové vlastnosti palubní kamery Niceboy PILOT Q3Vysoké rozlišení ve FullHD 1080p 30fpsSofistikované asistenční systémy ADAS (LDWS, FCWS)G-senzor, parkovací mód, detekce pohybu a další užitečné funkceVelký 3" LCD displejRychlá každodenní instalaceAž 32GB paměťová karta (není součástí balení)PILOT Q3 - kamera se spoustou funkcíPokud se často vydáváte na cesty, tak byste měli zvážit pořízení autokamery Niceboy PILOT Q3, která se pro Vás stane neocenitelným parťákem na cestách. Kamera natáčí video v reálném čase, a to ve Full HD rozlišení. Zároveň disponuje celou řadou výtečných funkcí, jakými… (alza.cz)

Niceboy PILOT Q3 černá

Niceboy PILOT Q3 černá

Klíčové vlastnosti • Palubní kamera Niceboy PILOT Q3 • Vysoké rozlišení ve FullHD 1080p 30fps • Sofistikované asistenční systémy ADAS (LDWS, FCWS) • G-senzor, parkovací mód, detekce pohybu a další užitečné funkce • Velký 3-palcový LCD displej • Rychlá každodenní instalace • Až 32GB paměťová karta (není součástí balení) PILOT Q3 - kamera nadupaná funkcemi Autokamera Niceboy PILOT Q3 je skvělý společník na každou cestu. Natáčí v reálném FullHD při 30fps a je vybavena celou řadou funkcí, mezi které patří například parkovací mód, detekce pohybu, nahrávání ve smyčce, ale také pokročilé asistenční systémy ADAS, které bývají většinou součástí spíše dražších modelů. Výhodou také je velký 3-palcový displej s možností vypnutí nebo aktivování spořiče obrazovky. Vysoká kvalita záznamu Kamera… (euronics.cz)

Osculati Universal pilot pipe

Osculati Universal pilot pipe

Zařízení určené pro měření náporu vody, použitelné až do 80 MPH, vyrobené z bílého nylonu. (muziker.cz)

Niceboy PILOT Q3

Niceboy PILOT Q3

Palubní kamera Niceboy Pilot Q3 natáčí ve Full HD, nabízí systémy ADAS (LDWS, FCWS), G-senzor, parkovací mód, detekci pohybu, 3“ LCD, microSD slot. (smarty.cz)

Kinderkraft PILOT Pink

Kinderkraft PILOT Pink

Lehký a kompaktní dětský kočárek PILOT od značky Kinderkraft. Pokud hledáte kočárek, který bude funkční a kompaktní, tak PILOT je vynikající volbou za rozumnou cenu. Lehký a kompaktní dětský kočárek s nosností do 15kg a gumovými koly je výbornou volbou do města i do terénu. Inovativní skládací systém s ramenním popruhem pro snadné nošení Gumová kola s vysoce kvalitními ložisky a funkcí tlumení nárazů Jednostranný skládací systém zajišťuje skládání ve vteřině Nastavitelný popruh pro snadnou přepravu kočárku Moderní odnímatelné madlo, které se automaticky skládá s kočárkem Nastavitelná opěrka nohou Hladké nastavení opěradla ze sedu do polohy vleže Centrální brzda Clona s oknem Bezpečnostní popruh na rukojeti kočárku – aby nedošlo ke ztrátě kontroly nad kočárkem 5-ti bodové bezpečnostní… (prodeti.cz)

Kinderkraft PILOT Navy

Kinderkraft PILOT Navy

Lehký a kompaktní dětský kočárek PILOT od značky Kinderkraft. Pokud hledáte kočárek, který bude funkční a kompaktní, tak PILOT je vynikající volbou za rozumnou cenu. Lehký a kompaktní dětský kočárek s nosností do 15kg a gumovými koly je výbornou volbou do města i do terénu.   Inovativní skládací systém s ramenním popruhem pro snadné nošení Gumová kola s vysoce kvalitními ložisky a funkcí tlumení nárazů Jednostranný skládací systém zajišťuje skládání ve vteřině Nastavitelný popruh pro snadnou přepravu kočárku Moderní odnímatelné madlo, které se automaticky skládá s kočárkem Nastavitelná opěrka nohou Hladké nastavení opěradla ze sedu do polohy vleže Centrální brzda Clona s oknem Bezpečnostní popruh na rukojeti kočárku – aby nedošlo ke ztrátě kontroly nad kočárkem 5-ti bodové bezpečnostní… (prodeti.cz)

GOPRO silikonový obal modrý (ACSST-003)

GOPRO silikonový obal modrý (ACSST-003)

Ochranný kryt pro kamery HERO6, HERO5 a HERO (2018), HERO 7 Odlište svou kameru GoPro! Tento silikonový obal je dodáván v různých barvách a je velmi lehký, a tak nepřidá kameře váhu navíc. S nastavitelnou šňůrkou budete mít už navždy GoPro po ruce a tak Vám neuteče žádný záběr. Můžete ho nosit kolem krku, připevněný na zápěstí nebo si ho připevnit na batoh – a vyrazit za dobrodružstvím. Klíčové vlastnosti silikonového obaluŠikovná nastavitelná šňůrka – umožňuje kameru kamkoliv připevnit.Lehké silikonové pouzdro, které skoro nic neváží.Tenký a flexibilní materiál umožňuje snadné vkládání a vyndávání kamery.Nijak neomezuje přístup k tlačítkům a zadnímu LCD displeji.  KompatibilitaHERO7 BlackHERO7 SilverHERO7 WhiteHERO6 BlackHERO5 BlackHERO 2018 Obsah… (alza.cz)

Pilot - hrací sada

Pilot - hrací sada

Hrací sadu pilot musí mít každý malý kluk toužící stát se pilotem.Sada obsahuje čepici, výložky, pilotní odznak a brýle „pilotky“. (fonetip.cz)

Niceboy PILOT Q8

Niceboy PILOT Q8

Palubní kamera Niceboy Pilot Q8 natáčí v super Full HD, nabízí systémy ADAS (LDWS, FCWS), G-senzor, parkovací mód, detekci pohybu, noční vidění, GPS modul, 2,7“ LCD, microSD slot. (smarty.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít