PILOT FriXion LX 0.35mm modré (2079-003)

PILOT FriXion LX 0.35mm stříbrné (2079-054)

PILOT FriXion LX 0.35mm stříbrné (2079-054)

Kuličkové pero - stiskací, přepisovatelný inkoust, výměnná náplň, kovový klip, elegantní kovové provedení Musíte mít neustále propisku po ruce, která hezky píše a nevynechá, zrovna když ji nejvíce potřebujete? Nejen to vám zajistí kuličkové pero PILOT FriXion LX. Jedná se o nejnovější pero řady Frixion, které plně vyhoví vašim požadavkům. Toto pero píše inkoustem, který lze vymazat a zase přepsat. Proto se už chyb v napsaném textu nemusíte obávat. Pero dále vyniká tenkým, kovovým tělem, díky němuž je stabilní a pevné. Pohodlně jej tak můžete vložit do svého diáře či zápisníku. Minimalistický design pera, který přináší eleganci, podtrhuje krytka gumovací části těla. Klíčové vlastnosti pera PILOT FriXion LX SilverKuličkové pero je ve stříbrné barvěNáplň pera je modrá a… (alza.cz)

PILOT FriXion LX 0.35mm černé (9400-0F)

PILOT FriXion LX 0.35mm černé (9400-0F)

Kuličkové pero - stiskací, přepisovatelný inkoust, výměnná náplň, kovový klip, elegantní kovové provedení Musíte mít neustále propisku po ruce, která hezky píše a nevynechá, zrovna když ji nejvíce potřebujete? Nejen to vám zajistí kuličkové pero PILOT FriXion LX. Jedná se o pero řady Frixion, které plně vyhoví vašim požadavkům. Toto pero píše inkoustem, který lze vymazat a zase přepsat. Proto se už chyb v napsaném textu nemusíte obávat. Pero dále vyniká tenkým, kovovým tělem, díky němuž je stabilní a pevné. Pohodlně jej tak můžete vložit do svého diáře či zápisníku. Minimalistický design pera, který přináší eleganci, podtrhuje krytka gumovací části těla. Klíčové vlastnosti pera PILOT FriXion LX BlackKuličkové pero je v černé barvěNáplň pera je modrá a… (alza.cz)

PILOT Frixion Clicker NAVY 0.7/0.35mm modrý (BLRT-FR7-BB)

PILOT Frixion Clicker NAVY 0.7/0.35mm modrý (BLRT-FR7-BB)

Roller pro hladké a plynulé psaní, vymazatelný, přepisovatelný, vyměnitelná náplň, nutné zakoupit minimálně 3ks Roller Frixion Clicker od značky PILOT bude nepostradatelným pomocníkem zejména školáka či studenta. Bude se však hodit i doma nebo v kanceláři, zajistí hladké a plynulé psaní. Text napsaný tímto rollerem lze vymazat a znovu přepsat, a to dokonce mnohokrát. Modrá barva (navy) těla rolleru odpovídá barvě tekutého inkoustu. Frixion Clicker má stiskací mechanismus. Klíčové vlastnosti rolleru Frixion Clicker NAVY 0,7/0,35 mm, barva modráRoller Frixion Clicker od značky PILOTNapsaný text lze vymazat a přepsat tolikrát, kolikrát budete chtítTekutá speciální náplňStiskací mechanismusVyměnitelná náplňŠíře stopy:0,35 mmHrot:0… (alza.cz)

PILOT Frixion 0.7/0.35mm světle modrá 3ks (BLS-FR-7-LB-S3)

PILOT Frixion 0.7/0.35mm světle modrá 3ks (BLS-FR-7-LB-S3)

Náplň do rolleru do rollerů FriXion Ball, FriXion Pro, FriXion Slim a FriXion Clicker, vymazatelná, nutné zakoupit minimálně 2ks Pokud vám dopsalo vaše gumovací pero Frixion, nemusíte si hned kupovat nové, stačí vám tato náhradní náplň ve světle modré barvě. Stejně jako původní náplň pera Frixion je její inkoust "gumovatelný" - vymaže se při zahřátí třením nad 65°C, k čemuž slouží "guma" na konci vašeho pera. Průměr hrotu je 0,7 mm a stopa, kterou zanechá  na papíře, je pak široká 0,35 mm.  Klíčové vlastnosti náplně Frixiondo per PILOT Frixion"gumovatelný" inkoustprůměr hrotu 0,7 mmstopa 0,35 mmoriginální náhradní náplň3 ks v balenísvětle modrá barva (alza.cz)

Pilot Frixion Fineliner - modrý - 4104-003

Pilot Frixion Fineliner - modrý - 4104-003

Frixion Fineliner - modrý - 4104-003.Napiš, vymaž, přepiš.S novým gumovacím linerem FriXion Fineliner od Pilotu budeš vždy přesný/ á.S odolným, ale přesto tenkým hrotem a jemným gumovacím inkoustem bude stejně snadné jak psát, tak skicovat či kreslit. Liner je určený pro psaní, kreslení, vybarvování, psaní do šablon.Ideální do školy, kanceláře i na doma.Termosenzitivní inkoust stejně jako u ostatních produktů z rodiny Pilot FriXionOdolný polyacetalový hrotGuma umístěná v zakončení víčkaS pohodlnou úchopovou zónouPrůměr hrotu: 1,3 mmŠířka stopy: 0,45 mm (papirnictvipavlik.cz)

PILOT Frixion 0.7/0.35mm modrá 3ks (BLS-FR-7-L-S3)

PILOT Frixion 0.7/0.35mm modrá 3ks (BLS-FR-7-L-S3)

Náplň do rolleru pro pera PILOT Frixion, lze koupit minimálně 2ks  Náplně do pera PILOT Frixion PointŘekněte stop chybám - náplně do pera PILOT Frixion Point jsou jednoduše smazatelné speciálním gumovým koncem rolleru. Náplň se navíc nerozmaže a jedná se o náplň s velice kvalitně zpracovaným hrotem střední velikosti. (alza.cz)

Pilot Pilot FriXion Clicker 0,5 - roller modrý 2062-003

Pilot Pilot FriXion Clicker 0,5 - roller modrý 2062-003

Pilot FriXion Clicker 0,5 - roller modrý 2062-003.FriXion Clicker má všechny přednosti jako ostatní výrobky z této řady.Je přepisovatelný - napsaný text lze vymazat a znovu přepsat na tomtéž místě tolikrát, kolikrát chcete.Text zneviditelníte zahřátím na 65 °C, které vznikne třením („gumováním“) plastového zakončení rolleru na papíře. Pokud jej zchladíte pod -15°C (například v mrazáku), stopa bude opět viditelná.Pero má ke všem 7 barevným provedením výměnnou náplň.Barva náplně odpovídá barvě pera. (papirnictvipavlik.cz)

Kuličkové pero Pilot FriXion LX stříbrné

Kuličkové pero Pilot FriXion LX stříbrné

Jedinečné vlastnosti pera Pilot FriXion v elegantním kovovém provedení - STISKNI, NAPIŠ, VYMAŽ, PŘEPIŠ. Provedení bez víčka - stačí stisknout a psát! Kouzelný přepisovatelný inkoust, výměnná náplň, stiskací provedení, kovový klip, kovové ukončení zajišťující vyšší odolnost, gumovací část chráněna víčkem, 6 barevných provedení. Dodáváno v dárkové krabičce. Náplň 2067 - modrá u všech provedení. Šíře stopy 0,35 mm, náplň 2067. (knihydobrovsky.cz)

Pilot Přepisovatelný roller FriXion modrý 2064-003

Pilot Přepisovatelný roller FriXion modrý 2064-003

Přepisovatelný roller s tekutou náplní od předního japonského výrobce Pilot.FriXion je ideální výrobek určený nejen pro školáky – napsaný text lze vymazat a znovu přepsat na tomtéž místě tolikrát, kolikrát chcete.FriXion má speciální inkoust, jehož vývoj začal už v roce 1975.Jmenuje se Metamo a jeho zvláštností je, že dokáže měnit barvu v závislosti na teplotě.Text zneviditelníte zahřátím na 60 °C, které vznikne třením („gumováním“) plastového zakončení rolleru na papíře.Pokud jej zchladíte pod -15°C (například v mrazáku), stopa bude opět viditelná.Barva náplně odpovídá barvě pera. (papirnictvipavlik.cz)

Pilot Přepisovatelný roller FriXion Point modrý 2058-003

Pilot Přepisovatelný roller FriXion Point modrý 2058-003

FriXion Point je přepisovatelný roller s jehličkovým hrotem Hi-Tecpoint, který zajišťuje vysokou preciznost a hladkost při psaní.Speciální inkoust - napsaný text lze vymazat a znovu přepsat na tomtéž místě.Text zneviditelníte zahřátím na 65 °C, které vznikne třením ("gumování") plastového zakončení rolleru na papíře.Znovu se objeví při teplotě nižší než -15 °C.Tenká stopa, snadné mazání, přesné psaní, jasné a syté barvy, výměnná náplň, stylový vzhled pera s klasickým "tetováním".FriXion tenký úchop pro větší pohodlí při psaní průměr hrotu 0,5 mm, šířka stopy 0,25 mm.Barva náplně odpovídá barvě pera. (papirnictvipavlik.cz)

Pilot Přepisovatelný roller FriXion Clicker modrý 2061-003

Pilot Přepisovatelný roller FriXion Clicker modrý 2061-003

FriXion Clicker má všechny přednosti jako ostatní výrobky z této řady.Je přepisovatelný - napsaný text lze vymazat a znovu přepsat na tomtéž místě tolikrát, kolikrát chcete.Text zneviditelníte zahřátím na 65 °C, které vznikne třením („gumováním“) plastového zakončení rolleru na papíře. Pokud jej zchladíte pod -15°C (například v mrazáku), stopa bude opět viditelná.Barva náplně odpovídá barvě pera. (papirnictvipavlik.cz)

PILOT Frixion Clicker 0.7/0.35mm modrý - Mika Limited Edition (BLRT…

PILOT Frixion Clicker 0.7/0.35mm modrý - Mika Limited Edition (BLRT-FR7-L-MIKA)

Roller se stiskacím mechanismem, opakovaně přepisovatelný bez poškození dokumentu, vyměnitelná náplň, lze koupit minimálně 3ks Obyčejné propisky? To je nuda! Ale co takhle si pořídit kvalitní roller značky Pilot z limitované MIKA edice Pilot FriXion Clicker, která je dostupná pouze pro rok 2018? Limitovaná edice vznikla ke 100. narozeninám firmy Pilot a produkty této značky oblékl do veselých kabátků známý britský zpěvák Mika. Roller s víčkem je unikátní svým speciálním inkoustem, který lze gumováním plastového zakončení rolleru vymazat a na témže místě přepsat. Vygumovaný text se znovu objeví při teplotě nižší než 15 °C. Ergonomicky tvarovaný roller se perfektně drží a jeho náplň je vyměnitelná, což je velmi hospodárné a ohleduplné pro naše životní prostředí. Tak neváhejte,… (alza.cz)

PILOT Frixion Ball/Clicker 0.7/0.35mm modrá 6ks (BLS-FR-7-L-S6)

PILOT Frixion Ball/Clicker 0.7/0.35mm modrá 6ks (BLS-FR-7-L-S6)

Náplň do rolleru - praktická sada 6-ti náplní do rollerů Frixion Ball/Clicker, vymazatelné Pokud vám dopsalo vaše gumovací pero Frixion, nemusíte si hned kupovat nové, stačí vám tato náhradní náplň v modré barvě. Stejně jako původní náplň pera Frixion je její inkoust "gumovatelný" - vymaže se při zahřátí třením nad 65°C, k čemuž slouží "guma" na konci vašeho pera. Průměr hrotu je 0,7 mm a stopa, kterou zanechá  na papíře, je pak široká 0,35 mm.  Klíčové vlastnosti náplně Frixiondo per PILOT Frixion"gumovatelný" inkoustprůměr hrotu 0,7 mmstopa 0,35 mmoriginální náhradní náplň6 ks v balenímodrá barva (alza.cz)

PILOT Frixion Ball 0.7/0.35mm modrý - Mika Limited Edition (BL-FR-7-L…

PILOT Frixion Ball 0.7/0.35mm modrý - Mika Limited Edition (BL-FR-7-L-MIKA)

Roller - hladké a plynulé psaní, opakovaně přepisovatelný bez poškození dokumentu, vyměnitelná náplň, lze koupit minimálně 3ks Obyčejné propisky? To je nuda! Ale co takhle si pořídit kvalitní roller značky Pilot z limitované MIKA edice Pilot FriXion Ball, která je dostupná pouze pro rok 2018? Limitovaná edice vznikla ke 100. narozeninám firmy Pilot a produkty této značky oblékl do veselých kabátků známý britský zpěvák Mika. Roller s víčkem je unikátní svým speciálním inkoustem, který lze gumováním plastového zakončení rolleru vymazat a na témže místě přepsat. Vygumovaný text se znovu objeví při teplotě nižší než -15 °C. Ergonomicky tvarovaný roller se perfektně drží a jeho náplň je vyměnitelná, což je velmi hospodárné a ohleduplné pro naše životní prostředí. Tak neváhejte, buďte… (alza.cz)

Pilot Frixion Ball 0,7 mm - Mika edice - modrá - M2064-003

Pilot Frixion Ball 0,7 mm - Mika edice - modrá - M2064-003

Frixion Ball - Mika edice - modrá - M2064-003.Přepisovatelný roller s víčkem v limitované edici MIKA edice Pilot FriXion Ball Roller 0,7 mmNa oslavu 100. narozenin Pilot oblékl známý britský zpěvák a umělec Mika nejoblíbenější produkty Pilot do barevných a veselých vzorů. Klasický gumovací roller s víčkem s potiskem v limitované edici.Jedinečný výrobek, ideální nejen pro školáky.Speciální inkoust - napsaný text lze vymazat a znovu přepsat na tomtéž místě.Text zneviditelníte zahřátím na 65°C, které vznikne třením ("gumováním") plastového zakončení rolleru na papíře.Znovu se objeví při teplotě nižší než -15°C.Vyměnitelná náplň, píše podle barvy těla.Průměr hrotu: 0,7 mm.Šířka stopy: 0,35 mm. (papirnictvipavlik.cz)

Kuličkové pero Pilot FriXion LX červené

Kuličkové pero Pilot FriXion LX červené

Jedinečné vlastnosti pera Pilot FriXion v elegantním kovovém provedení - STISKNI, NAPIŠ, VYMAŽ, PŘEPIŠ. Provedení bez víčka - stačí stisknout a psát! Kouzelný přepisovatelný inkoust, výměnná náplň, stiskací provedení, kovový klip, kovové ukončení zajišťující vyšší odolnost, gumovací část chráněna víčkem, 6 barevných provedení. Dodáváno v dárkové krabičce. Náplň 2067 - modrá u všech provedení. Šíře stopy 0,35 mm, náplň 2067. (knihydobrovsky.cz)

PILOT Frixion 0.7/ 0.35mm černá 3ks (BLS-FR-7-B-S3)

PILOT Frixion 0.7/ 0.35mm černá 3ks (BLS-FR-7-B-S3)

Náplň do rolleru do rollerů FriXion Ball, FriXion Pro, FriXion Slim a FriXion Clicker, vymazatelná, nutné zakoupit minimálně 2ks Pokud vám dopsalo vaše gumovací pero Frixion, nemusíte si hned kupovat nové, stačí vám tato náhradní náplň v černé barvě. Stejně jako původní náplň pera Frixion je její inkoust "gumovatelný" - vymaže se při zahřátí třením nad 65°C, k čemuž slouží "guma" na konci vašeho pera. Průměr hrotu je 0,7 mm a stopa, kterou zanechá  na papíře, je pak široká 0,35 mm.  Klíčové vlastnosti náplně Frixiondo per PILOT Frixion"gumovatelný" inkoustprůměr hrotu 0,7 mmstopa 0,35 mmoriginální náhradní náplň3 ks v baleníčerná barva (alza.cz)

PILOT Frixion Ball černý, 0.7/0.35mm (BL-FR-7-B)

PILOT Frixion Ball černý, 0.7/0.35mm (BL-FR-7-B)

Roller - smazatelný a opakovatelně přepisovatelný, vyměnitelná náplň, lze koupit minimálně 2ks Skvělé pero s mazacím gelovým inkoustem ocení děti ve škole, stejně tak jako dospělí v práci. Čistě, rychle a beze šmouh pohodlně vygumujete a znova přepíšete jakoukoli chybu.  Skvělé pero s mazacím gelovým inkoustem ocení děti ve škole, stejně tak jako dospělí v práci. Čistě, rychle a beze šmouh pohodlně vygumujete a znova přepíšete jakoukoli chybu, kolikrát jen chcete. Jako guma poslouží plastové zakončení na konci pera, protože k vymazání stopy ji stačí zahřát na 65 °C, čehož dosáhnete třením. Prázdnou náplň jednoduše nahradíte novou, třeba i jinou barvou. Pero se nedoporučuje používat pouze na právní a kancelářské dokumenty.Klíčové vlastnostiStiskací gumovatelné… (alza.cz)

Pilot Frixion Clicker 0,7 mm - Mika edice - modrá - kotva - M2061-003

Pilot Frixion Clicker 0,7 mm - Mika edice - modrá - kotva - M2061-003

Frixion Clicker 0,7 mm - Mika edice - modrá - kotva - M2061-003.Přepisovatelný roller s víčkem v limitované edici MIKA edice Pilot FriXion Ball Roller 0,7 mmNa oslavu 100. narozenin Pilot oblékl známý britský zpěvák a umělec Mika nejoblíbenější produkty Pilot do barevných a veselých vzorů. Klasický gumovací roller se stiskacím mechanismem s potiskem v limitované edici.Jedinečný výrobek, ideální nejen pro školáky.Speciální inkoust - napsaný text lze vymazat a znovu přepsat na tomtéž místě.Text zneviditelníte zahřátím na 65°C, které vznikne třením ("gumováním") plastového zakončení rolleru na papíře.Znovu se objeví při teplotě nižší než -15°C.Vyměnitelná náplň, píše podle barvy těla.Průměr hrotu: 0,7 mm.Šířka stopy: 0,35 mm."Stiskni! Napiš! Vymaž! Přepiš!" (papirnictvipavlik.cz)

Pilot Přepisovatelný roller FriXion PRO modrý 2077-003

Pilot Přepisovatelný roller FriXion PRO modrý 2077-003

Přepisovatelný roller FriXion PRO modrý 2077-003.Speciální inkoust - napsaný text lze vymazat a znovu přepsat na tomtéž místě.Text zneviditelníte zahřátím na 60 °C, které vznikne třením ("gumováním") plastového zakončení rolleru na papíře. Znovu se objeví při teplotě nižší než -15 °C.Barva náplně odpovídá barvě pera. (papirnictvipavlik.cz)

Pilot Náplň do přepisovacího rolleru FriXion 0,7 modrá 3 ks - 2067-003

Pilot Náplň do přepisovacího rolleru FriXion 0,7 modrá 3 ks - 2067-003

Náplň do přepisovacího rolleru FriXion 0,7 modrá 3 ks - 2067-003.Sada 3 ks.Speciální inkoust do gumovacího pera - napsaný text lze vymazat a znovu přepsat na tomtéž místě.Text zneviditelníte zahřátím na 65 °C, které vznikne třením ("gumování") plastového zakončení rolleru na papíře. Znovu se objeví při teplotě nižší než -15 °C.FriXion má tenký úchop pro větší pohodlí při psaní, průměr hrotu 0,7 mm. (papirnictvipavlik.cz)

Pilot Náplň do přepisovacího rolleru FriXion 0,5 Point modrá 3 ks -…

Pilot Náplň do přepisovacího rolleru FriXion 0,5 Point modrá 3 ks - 2059-003

Náplň pro přepisovatelný roller s jehličkovým hrotem - Hrot 0,5 mm - Šíře stopy 0,25 m.Sada obsahuje 3 kusy náplní.Text zneviditelníte zahřátím na 65 °C, které vznikne třením ("gumování") plastového zakončení rolleru na papíře. Znovu se objeví při teplotě nižší než -15 °C.Napsaný text lze vymazat a znovu přepsat na tomtéž místě. (papirnictvipavlik.cz)

Pilot FriXion Colors - modrá

Pilot FriXion Colors - modrá

Pomocí gumovacích fixů FriXion Colors můžeš popustit uzdu své kreativitě a jen tak kreslit a vybarvovat. Pokud se ti nelíbí směr, kterým směřuje, stačí vygumovat a začít znovu. Více než barevná fixa s vláknovým hrotem jsou Frixion Colors jako kouzelná hůlka, která ti umožní změnit příběh. S 12 barvami naslouchej pouze inspiraci a nekonečně přetvářej své kresby. S gumovacími fixami zábava nikdy nebere konce. Vlastnosti: Jedinečný vláknový fix na kreslení, vybarvování, který vygumuješ, a kreslíš znovu a znovu bez omezení! Díky termosenzitivnímu inkoustu: Napiš, vygumuj a přepiš. Okamžitě! S víčkem Velikost hrotu : 0.70 mm Šířka čáry : 0.39 mm (knihydobrovsky.cz)

Pilot Frixion 0,7 mm modrá

Pilot Frixion 0,7 mm modrá

Roller Pilot Frixion unikátním inkoustem. Pokud uděláte chybu, stačí jen otočit pero a plastovou špičkou text vymažete. Špička zahřeje inkoust, ten zmizí a lze je znovu přepsat. Text zneviditelníte zahřátím, které vznikne třením ("gumováním") plastového zakončení gelového pera na papíře.Text se znovu se objeví při teplotě nižší než -15 °C. Můžete si psát i tajné vzkazy, po vygumování stačí jen papír ochladit pod bod mrazu a text se znovu objeví. Provedení: s vrškem Počet kusů v balení: 12 ks Barva: modrá Náplň: 5400186, 5400187 Uvedená cena je za 1 ks. Všech 12 ks balených v papírové krabičce. (knihydobrovsky.cz)

Pilot FriXion Clicker 0,5 mm - modrý

Pilot FriXion Clicker 0,5 mm - modrý

Nový stiskací přepisovatelný roller. Speciální inkoust - napsaný text lze vymazat a znovu přepsat na tomtéž místě. Text zneviditelníte zahřátím na 65 °C, které vznikne třením ("gumováním") plastového zakončení rolleru na papíře. Znovu se objeví při teplotě nižší než -15 °C. Píše podle barvy těla. Stiskni! Napiš! Vymaž! Přepiš! Šíře stopy 0,25 mm, náplň 2065 (knihydobrovsky.cz)

Pilot Frixion Point 0,5 mm modrá

Pilot Frixion Point 0,5 mm modrá

Frixion Point je přepisovatelný roller s jehličkovým hrotem Hi-Tecpoint, který zajišťuje vysokou preciznost a hladkost při psaní. (knihydobrovsky.cz)

Pilot FriXion Clicker 0,5 mm - světle modrý

Pilot FriXion Clicker 0,5 mm - světle modrý

Nový stiskací přepisovatelný roller. Speciální inkoust - napsaný text lze vymazat a znovu přepsat na tomtéž místě. Text zneviditelníte zahřátím na 65 °C, které vznikne třením ("gumováním") plastového zakončení rolleru na papíře. Znovu se objeví při teplotě nižší než -15 °C. Píše podle barvy těla. Stiskni! Napiš! Vymaž! Přepiš! Šíře stopy 0,25 mm, náplň 2065 (knihydobrovsky.cz)

Pilot FriXion Colors - světle modrý

Pilot FriXion Colors - světle modrý

Pomocí gumovacích fixů FriXion Colors můžeš popustit uzdu své kreativitě a jen tak kreslit a vybarvovat. Pokud se ti nelíbí směr, kterým směřuje, stačí vygumovat a začít znovu. Více než barevná fixa s vláknovým hrotem jsou Frixion Colors jako kouzelná hůlka, která ti umožní změnit příběh. S 12 barvami naslouchej pouze inspiraci a nekonečně přetvářej své kresby. S gumovacími fixami zábava nikdy nebere konce. Vlastnosti: Jedinečný vláknový fix na kreslení, vybarvování, který vygumuješ, a kreslíš znovu a znovu bez omezení! Díky termosenzitivnímu inkoustu: Napiš, vygumuj a přepiš. Okamžitě! S víčkem Barva: Světle modrá Velikost hrotu: 0.70 mm Šířka čáry: 0.39 mm (knihydobrovsky.cz)

Pilot FriXion Clicker 0,7 mm - světle modrý

Pilot FriXion Clicker 0,7 mm - světle modrý

Nový stiskací přepisovatelný roller. Speciální inkoust - napsaný text lze vymazat a znovu přepsat na tomtéž místě. Text zneviditelníte zahřátím na 65 °C, které vznikne třením ("gumováním") plastového zakončení rolleru na papíře. Znovu se objeví při teplotě nižší než -15 °C. Píše podle barvy těla. Stiskni! Napiš! Vymaž! Přepiš!, Šíře stopy 0,35 mm, náplň 2067 (knihydobrovsky.cz)

Gelový roller Pilot Frixion Clicker 0,7 cm modré

Gelový roller Pilot Frixion Clicker 0,7 cm modré

Objevte je na Pilot FriXion Clicker 07 v limitované edici! Napiš, vygumuj a ihned přepiš díky termosenzitivnímu inkoustu Efektivita a zároveň komfort při psaní díky hladkému a plynule proudícímu gelovému inkoustu Ergonomický, s úchopovou zónou pro perfektní držení S vyměnitelnou náplní, a tedy hospodárné a ohleduplné k životnímu prostředí Střední hrot, který vyskočí stisknutím mechanismu: již žádné další ztracené víčko! S vyměnitelnou náplní : Ano Barva inkoustu : Modrá Šířka stopy : 0.35 mm Průměr hrotu : 0.70 mm (knihydobrovsky.cz)

Pilot FriXion Clicker 0,7 mm - modrý

Pilot FriXion Clicker 0,7 mm - modrý

Nový stiskací přepisovatelný roller. Speciální inkoust - napsaný text lze vymazat a znovu přepsat na tomtéž místě. Text zneviditelníte zahřátím na 65 °C, které vznikne třením ("gumováním") plastového zakončení rolleru na papíře. Znovu se objeví při teplotě nižší než -15 °C. Píše podle barvy těla. Stiskni! Napiš! Vymaž! Přepiš!, Šíře stopy 0,35 mm, náplň 2067 (knihydobrovsky.cz)

Náplň Pilot 2065, FriXion 0,5 - modrá

Náplň Pilot 2065, FriXion 0,5 - modrá

NÁPLŇ do FriXion Clicker 0,5 - MODRÁ (knihydobrovsky.cz)

Náplň Pilot 2067, FriXion 0,7 - modrá

Náplň Pilot 2067, FriXion 0,7 - modrá

Náplň do vymazatelné propisky Pilot FriXion s hrotem 0,7 mm. Náplň Pilot Frixion obsahuje speciální inkoust tzv. vymaž a přepiš, nebo vymaž a nech znovu objevit. Pokud uděláte chybu, stačí jen otočit pero a plastovou špičkou text vymažete. Špička zahřeje inkoust, ten zmizí a lze je znovu přepsat. Můžete si psát i tajné vzkazy, po vygumování stačí jen papír ochladit pod bod mrazu a text se znovu objeví. Barva: modrá Set obsahuje: 3 ks (knihydobrovsky.cz)

Pilot Permanentní popisovač Pilot - klínový hrot - modrý - 4400-003

Pilot Permanentní popisovač Pilot - klínový hrot - modrý - 4400-003

Permanentní popisovač Pilot - klínový hrot - modrý - 4400-003.Použitelný skoro na všechny povrchy (dřevo, kov, plast, ...)Jeho předností je odolávat všemu: vodě, světlu, chladu, teplu …Popisovač zůstává použitelný, i když ho necháte bez víčka celý den.Permanentní inkoust na alkoholové bázi.Šíře stopy: 1,5 - 4 mm (papirnictvipavlik.cz)

Pilot Permanentní popisovač Pilot - kulatý hrot - modrý - 4100-003

Pilot Permanentní popisovač Pilot - kulatý hrot - modrý - 4100-003

Permanentní popisovač Pilot - kulatý hrot - modrý - 4100-003.Použitelný skoro na všechny povrchy (dřevo, kov, plast, ...)Jeho předností je odolávat všemu: vodě, světlu, chladu, teplu …Popisovač zůstává použitelný, i když ho necháte bez víčka celý den.Permanentní inkoust na alkoholové bázi.Šíře stopy: 1 mm (papirnictvipavlik.cz)

Pilot FriXion Ball Limited Roller 0,7 m modrý - 2ks

Pilot FriXion Ball Limited Roller 0,7 m modrý - 2ks

Sada 2 ks rollerů v modré barvě z nichž jeden je graficky upraven v jedinečné limitované sérii. Přepisovatelný roller s tekutou náplní od předního japonského výrobce Pilot. FriXion je ideální výrobek určený nejen pro školáky – napsaný text lze vymazat a znovu přepsat na tomtéž místě tolikrát, kolikrát chcete. FriXion má speciální inkoust, jehož vývoj začal už v roce 1975. Jmenuje se Metamo a jeho zvláštností je, že dokáže měnit barvu v závislosti na teplotě. Text zneviditelníte zahřátím na 60 °C, které vznikne třením („gumováním“) plastového zakončení rolleru na papíře. Pokud jej zchladíte pod -15°C (například v mrazáku), stopa bude opět viditelná. Barva náplně odpovídá barvě pera. (knihydobrovsky.cz)

PILOT Frixion Clicker modrý, 0.5/0.25mm (BLRT-FR5-L)

PILOT Frixion Clicker modrý, 0.5/0.25mm (BLRT-FR5-L)

Roller - stiskací, přepisovatelný, vyměnitelná náplň, lze koupit minimálně 3ks Skvělé pero s mazacím gelovým inkoustem ocení děti ve škole, stejně tak jako dospělí v práci. Čistě, rychle a beze šmouh pohodlně vygumujete a znova přepíšete jakoukoli chybu.  Skvělé pero s mazacím gelovým inkoustem ocení děti ve škole, stejně tak jako dospělí v práci. Čistě, rychle a beze šmouh pohodlně vygumujete a znova přepíšete jakoukoli chybu, kolikrát jen chcete. Jako guma poslouží plastové zakončení na konci pera, protože k vymazání stopy ji stačí zahřát na 65 °C, čehož dosáhnete třením. Roller Pilot Frixion Clicker je stiskací, takže vám odpadá starost kam s víčkem, aby se neztratilo. Prázdnou náplň jednoduše nahradíte novou, třeba i jinou barvou. Pero se nedoporučuje používat pouze na právní a… (alza.cz)

Roller gelový Pilot FriXion Ball - Mika Limitovaná edice - modrý

Roller gelový Pilot FriXion Ball - Mika Limitovaná edice - modrý

S kloboukem na hlavě nebo převlečený za červenou muchomůrku, kolekce Mika je plná jednoduše inspirativních křivek. Malé ikonické předměty jsou v dokonalé souhře s příjmeným a ladným tvarem gumovacího pera Pilot FriXion Ball. Objevte všechny vzory limitované edice Pilot FriXion Ball! Napiš, vygumuj a ihned přepiš díky termosenzitivnímu inkoustu Efektivita a zároveň komfort při psaní díky hladkému a plynule proudícímu gelovému inkoustu Ergonomický, s úchopovou zónou pro perfektní držení S vyměnitelnou náplní, a tedy hospodárné a ohleduplné k životnímu prostředí Střední hrot S víčkem S vyměnitelnou náplní: Ano Barva: Modrá Šířka čáry: 0.35 mm Velikost hrotu: 0.70 mm (knihydobrovsky.cz)

Pilot Značkovač na bílé tabule - Pilot - Chisel - modrý - 5980-003

Pilot Značkovač na bílé tabule - Pilot - Chisel - modrý - 5980-003

Značkovač na bílé tabule - Pilot - Chisel - modrý - 5980-003.Popisovač na bílé tabule s klínovým hrotem a s výměnnou náplní V-BOARD MASTER.Moderní technologie zajišťuje intenzivní barvy viditelné i z velké vzdálenosti, stopa je při použití nepřerušovaná, žádné nežádoucí skvrny, viditelný stav náplně, snadné doplňování.Výrobek je součástí řady Pilot BeGreen - psacích potřeb, které jsou přátelské k životnímu prostředí.Šířka stopy střední.V balení 10 kusů, cena za ks. (papirnictvipavlik.cz)

PILOT Frixion Clicker NAVY 0.5/0.25mm modrý (BLRT-FR5-BB)

PILOT Frixion Clicker NAVY 0.5/0.25mm modrý (BLRT-FR5-BB)

Roller pro hladké a plynulé psaní, vymazatelný, přepisovatelný, vyměnitelná náplň, lze koupit minimálně 3ks Roller Frixion Clicker od značky PILOT bude nepostradatelným pomocníkem zejména školáka či studenta. Bude se však hodit i doma nebo v kanceláři, zajistí hladké a plynulé psaní. Text napsaný tímto rollerem lze vymazat a znovu přepsat, a to dokonce mnohokrát. Modrá barva (navy) těla rolleru odpovídá barvě tekutého inkoustu. Frixion Clicker má stiskací mechanismus. Klíčové vlastnosti rolleru Frixion Clicker NAVY 0,5/0,25 mm, barva modráRoller Frixion Clicker od značky PILOTNapsaný text lze vymazat a přepsat tolikrát, kolikrát budete chtítTekutá speciální náplňStiskací mechanismusVyměnitelná náplňŠíře stopy:0,25 mmHrot:0,5 mmBarva inkoustu… (alza.cz)

Pilot Kuličkové pero Acroball modré 2931-003

Pilot Kuličkové pero Acroball modré 2931-003

Výsuvné kuličkové pero s ergonomickým tvarem úchopu, u kterého oceníte především jedinečnou hladkost psaní.Ve třech barevných provedeních - černá, červená, modrá, píše podle barvy těla, náplň nové generace je založená na olejové bázi, voděodolná a rychleschnoucí, plynulé psaní, jasné intenzivní barvy, šířka hrotu 0,7 mm, šírka stopy 0,28 mm, délka stopy 800 m. (papirnictvipavlik.cz)

Pilot Náplň Acroball modrá 2032-003

Pilot Náplň Acroball modrá 2032-003

Náplň nové generace do stiskacího kuličkového pera Acroball 2031.Náplň je založena na olejové bázi, voděodolná, rychleschnoucí.Plynulé psaní, jasné a intenzivní barvy, šířka hrotu 0,7 mm, šířka stopy 0,28 mm, délka stopy 800 m. (papirnictvipavlik.cz)

Pilot Pilot FriXion Clicker 0,5 - roller světle modrý 2062-010

Pilot Pilot FriXion Clicker 0,5 - roller světle modrý 2062-010

Pilot FriXion Clicker 0,5 - roller světle modrý 2062-010.FriXion Clicker má všechny přednosti jako ostatní výrobky z této řady.Je přepisovatelný - napsaný text lze vymazat a znovu přepsat na tomtéž místě tolikrát, kolikrát chcete. Text zneviditelníte zahřátím na 65 °C, které vznikne třením („gumováním“) plastového zakončení rolleru na papíře. Pokud jej zchladíte pod -15°C (například v mrazáku), stopa bude opět viditelná.Pero má ke všem 7 barevným provedením výměnnou náplň.Barva náplně odpovídá barvě pera. (papirnictvipavlik.cz)

Pilot Náplň do přepisovatelného rolleru Pilot Frixion Clicker 0,5…

Pilot Náplň do přepisovatelného rolleru Pilot Frixion Clicker 0,5 modrá 3 ks

Náplň do přepisovatelného rolleru Pilot Frixion Clicker 0,5 modrá.Sada 3 ks.Speciální inkoust do gumovacího pera - napsaný text lze vymazat a znovu přepsat na tomtéž místě.Text zneviditelníte zahřátím na 65 °C, které vznikne třením ("gumování") plastového zakončení rolleru na papíře. Znovu se objeví při teplotě nižší než -15 °C.FriXion má tenký úchop pro větší pohodlí při psaní, průměr hrotu 0,5 mm. (papirnictvipavlik.cz)

PILOT náplň FriXion 05 světle modrá -sada 3ks

PILOT náplň FriXion 05 světle modrá -sada 3ks

NÁPLŇ do FriXion Clicker 0,5 - SVĚTLE MODRÁ (knihydobrovsky.cz)

Pilot Přepisovatelný roller FriXion světle modrý 2064-010

Pilot Přepisovatelný roller FriXion světle modrý 2064-010

Přepisovatelný roller s tekutou náplní od předního japonského výrobce Pilot.FriXion je ideální výrobek určený nejen pro školáky – napsaný text lze vymazat a znovu přepsat na tomtéž místě tolikrát, kolikrát chcete.FriXion má speciální inkoust, jehož vývoj začal už v roce 1975.Jmenuje se Metamo a jeho zvláštností je, že dokáže měnit barvu v závislosti na teplotě.Text zneviditelníte zahřátím na 60 °C, které vznikne třením („gumováním“) plastového zakončení rolleru na papíře.Pokud jej zchladíte pod -15°C (například v mrazáku), stopa bude opět viditelná.Barva náplně odpovídá barvě pera. (papirnictvipavlik.cz)

Pilot Gelový roller Pilot - G-TEC-C Maica - modrý - 2507-003

Pilot Gelový roller Pilot - G-TEC-C Maica - modrý - 2507-003

Gelový roller Pilot - G-TEC-C Maica - modrý - 2507-003.Jehličkový gelový roller s extra tenkou stopou v široké nabídce barev.Maica je zářivým módním doplňkem.Ideální pro psaní v šablonách, přesnost psaní díky jehličkovému hrotu.Bio-Polymerová náplň zabraňuje rozpíjení a poskytuje hladké psaní.Atraktivní dívčí design, povrch těla pera v lákavých metalických barvách.Horní část víčka je ozdobena imitací diamantu. (papirnictvipavlik.cz)

Pilot FriXion Colors - fialový

Pilot FriXion Colors - fialový

Pomocí gumovacích fixů FriXion Colors můžeš popustit uzdu své kreativitě a jen tak kreslit a vybarvovat. Pokud se ti nelíbí směr, kterým směřuje, stačí vygumovat a začít znovu. Více než barevná fixa s vláknovým hrotem jsou Frixion Colors jako kouzelná hůlka, která ti umožní změnit příběh. S 12 barvami naslouchej pouze inspiraci a nekonečně přetvářej své kresby. S gumovacími fixami zábava nikdy nebere konce. Vlastnosti: Jedinečný vláknový fix na kreslení, vybarvování, který vygumuješ, a kreslíš znovu a znovu bez omezení! Díky termosenzitivnímu inkoustu: Napiš, vygumuj a přepiš. Okamžitě! S víčkem Barva: Fialová Velikost hrotu: 0.70 mm Šířka čáry: 0.39 mm (knihydobrovsky.cz)

Pilot Sada Frixion Ball - černá, červená, modrá + elastomer - 23311

Pilot Sada Frixion Ball - černá, červená, modrá + elastomer - 23311

Sada Frixion Ball - černá, červená, modrá + elastomer - 23311.Sada 3 ks rollerů 0,7 mm v modré, v černé a červené barvě + elastomer( pružná plastická guma)Přepisovatelný roller s tekutou náplní.FriXion je ideální výrobek určený nejen pro školáky – napsaný text lze vymazat a znovu přepsat na tomtéž místě tolikrát, kolikrát chcete.FriXion má speciální inkoust, jehož vývoj začal už v roce 1975.Jmenuje se Metamo a jeho zvláštností je, že dokáže měnit barvu v závislosti na teplotě.Text zneviditelníte zahřátím na 60 °C, které vznikne třením („gumováním“) plastového zakončení rolleru na papíře.Pokud jej zchladíte pod -15°C (například v mrazáku), stopa bude opět viditelná.Barva náplně odpovídá barvě pera. (papirnictvipavlik.cz)

Pilot Kuličkové pero BPS-GP modré 2007-003

Pilot Kuličkové pero BPS-GP modré 2007-003

Kuličkové pero s trojhranným gumovým úchopem, vyměnitelná náplň na olejové bázi zaručuje jemné psaní. (papirnictvipavlik.cz)

Pilot Mikrotužka Pilot 0,5 mm - H-185N - L - modrá - 3015-003

Pilot Mikrotužka Pilot 0,5 mm - H-185N - L - modrá - 3015-003

Mikrotužka Pilot 0,5 mm - H-185N - L - modrá - 3015-003.Kvalitní mikrotužka 0,5 mm se zásuvným hrotem.Průhledné plastové tělo s pogumovanou dolní částí. Kovový mechanismus pro posun tuhy a pogumovaný úchop.Tuha 0,5 mm, pryž. (papirnictvipavlik.cz)

Pilot Náplň pro značkovače Pilot - 5979 - WBS- VBM - 5981-003 - modrá

Pilot Náplň pro značkovače Pilot - 5979 - WBS- VBM - 5981-003 - modrá

Náplň pro značkovače Pilot - 5979 - WBS- VBM - 5981-003 - modrá.Náplň pro popisovače na bílé tabule V-BOARD MASTER. Náplň na alkoholové bázi, nevystavujte vysokým teplotám, držte dál od dětí a ohně.Skvrny na oblečení od inkoustu nemusí být odstranitelné.Jak vyměnit náplň:Odšroubujte koncovou část.Popisovač držte hrotem vzhůru a vyndejte prázdnou náplň.Vložte novou náplň a pevně ji zasuňte.Opět pevně přišroubujte koncovou část popisovače. (papirnictvipavlik.cz)

Pilot Kuličkové pero Rexgrip modré 2905-003

Pilot Kuličkové pero Rexgrip modré 2905-003

Kuličkové pero s integrovaným gumovým úchopem a klipem v bílé barvě. (papirnictvipavlik.cz)

Pilot Náplň Pilot RFN-GG-F-F 2143-003 - modrá

Pilot Náplň Pilot RFN-GG-F-F 2143-003 - modrá

Náplň Pilot RFN-GG-F-F 2143-003 - modráOriginální kvalitní náplň do kuličkových tužek PilotŠíře stopy 0,7 mmDélka náplně 145 mmV balení 12 ks, cena za 1 ks (papirnictvipavlik.cz)

PILOT Frixion 0.5/0.25mm světle modrá 3ks (BLS-FR5-LB-S3)

PILOT Frixion 0.5/0.25mm světle modrá 3ks (BLS-FR5-LB-S3)

Náplň do rolleru do rollerů FriXion Ball, FriXion Pro, FriXion Slim a FriXion Clicker, vymazatelná, nutné zakoupit minimálně 2ks Pokud vám dopsalo vaše gumovací pero Frixion, nemusíte si hned kupovat nové, stačí vám tato náhradní náplň ve světle modré barvě. Stejně jako původní náplň pera Frixion je její inkoust "gumovatelný" - vymaže se při zahřátí třením nad 65°C, k čemuž slouží "guma" na konci vašeho pera. Průměr hrotu je 0,5 mm a stopa, kterou zanechá na papíře, je pak široká 0,25 mm.  Klíčové vlastnosti náplně Frixiondo per PILOT Frixion"gumovatelný" inkoustprůměr hrotu 0,5 mmstopa 0,25 mmoriginální náhradní náplň3 ks v balenísvětle modrá barva (alza.cz)

Pilot Náplň do kuličkového pera Pilot RFJS-GP-F modrá 2110-003

Pilot Náplň do kuličkového pera Pilot RFJS-GP-F modrá 2110-003

Náplň do kuličkového pera Pilot RFJS-GP-F modrá 2110-003. (papirnictvipavlik.cz)

Pilot Popisovač na bílé tabule Pilot - VBM S EF - 5983-003 - modrý

Pilot Popisovač na bílé tabule Pilot - VBM S EF - 5983-003 - modrý

Popisovač na bílé tabule Pilot - VBM S EF - 5983-003 - modrý.Popisovač na bílé tabule s tenkou stopou psaní pro použití v kanceláři i ve škole.Tenké tělo umožňuje pohodlné držení, použitá technologie zajišťuje stálobarevnou stopu bez nežádoucích skvrn.S vyměnitelnou náplní a tlaku odolným hrotem. Průměr hrotu: 3,5 mmŠíře stopy: extra tenká (EF) 1,3 mmvyroben z 80 % recyklovaných materiálů (nezahrnuje vyměnitelné části) (papirnictvipavlik.cz)

Pilot Přepisovatelný roller FriXion Point světle modrý 2058-010

Pilot Přepisovatelný roller FriXion Point světle modrý 2058-010

FriXion Point je přepisovatelný roller s jehličkovým hrotem Hi-Tecpoint, který zajišťuje vysokou preciznost a hladkost při psaní.Speciální inkoust - napsaný text lze vymazat a znovu přepsat na tomtéž místě.Text zneviditelníte zahřátím na 65 °C, které vznikne třením ("gumování") plastového zakončení rolleru na papíře. Znovu se objeví při teplotě nižší než -15 °C.Tenká stopa, snadné mazání, přesné psaní, jasné a syté barvy, výměnná náplň, stylový vzhled pera s klasickým "tetováním".FriXion tenký úchop pro větší pohodlí při psaní průměr hrotu 0,5 mm, šířka stopy 0,25 mm.Barva náplně odpovídá barvě pera. (papirnictvipavlik.cz)

Pilot Přepisovatelný roller FriXion Clicker světle modrý 2061-010

Pilot Přepisovatelný roller FriXion Clicker světle modrý 2061-010

FriXion Clicker má všechny přednosti jako ostatní výrobky z této řady.Je přepisovatelný - napsaný text lze vymazat a znovu přepsat na tomtéž místě tolikrát, kolikrát chcete.Text zneviditelníte zahřátím na 65 °C, které vznikne třením („gumováním“) plastového zakončení rolleru na papíře. Pokud jej zchladíte pod -15°C (například v mrazáku), stopa bude opět viditelná.Barva náplně odpovídá barvě pera. (papirnictvipavlik.cz)

Pilot FriXion Colors - oranžová

Pilot FriXion Colors - oranžová

Pomocí gumovacích fixů FriXion Colors můžeš popustit uzdu své kreativitě a jen tak kreslit a vybarvovat. Pokud se ti nelíbí směr, kterým směřuje, stačí vygumovat a začít znovu. Více než barevná fixa s vláknovým hrotem jsou Frixion Colors jako kouzelná hůlka, která ti umožní změnit příběh. S 12 barvami naslouchej pouze inspiraci a nekonečně přetvářej své kresby. S gumovacími fixami zábava nikdy nebere konce. Vlastnosti: Jedinečný vláknový fix na kreslení, vybarvování, který vygumuješ, a kreslíš znovu a znovu bez omezení! Díky termosenzitivnímu inkoustu: Napiš, vygumuj a přepiš. Okamžitě! S víčkem Velikost hrotu : 0.70 mm Šířka čáry : 0.39 mm (knihydobrovsky.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít