Phyteneo Spasmophyt 10 ml

Phyteneo Spasmophyt 10 ml

Phyteneo Spasmophyt 10 ml

Charakteristika: Přípravek obsahuje borovicovou, mátovou, eukalyptovou, anýzovou, fenyklovou, heřmánkovou a pomerančovou silici. Fenykl přispívá k normální funkci močových cest. Medvědice lékařská podporuje normální funkci močového měchýře a močových cest. Extrakt z vrbové kůry obsahuje saligenin, který se v těle metabolizuje na kyselinu salicylovou. Dávkování: Dospělí a děti od 15 let: při potížích 4-5x denně 3-5 kapek před jídlem. Užívejte souvisle nejdéle 2 týdny. Nepoužívejte přípravek dříve než 14 dní od skončení posledního užívání. Přípravek není určen k dlouhodobému užívání. Způsob použití: Před použitím protřepejte. Možno dávkovat na kostku cukru apod. Složení: borovicová, mátová, eukalyptová, anýzová, pomerančová, heřmánková a fenyklová silice, olivový olej, extrakt z medvědice… (drmax.cz)

Phyteneo Spasmophyt 10ml

Phyteneo Kolodium forte 10 ml

Phyteneo Kolodium forte 10 ml

Phyteneo Kolodium forte 10 ml

Kolodium forte je přípravek ve formě roztoku pro lokální použití na postižená místa na pokožce. Jedná se o slabě zelenou viskosní kapalinu s charakteristickou vůní balenou v lahvičce s uzávěrem, jehož součástí je špachtlička. Kolodium forte obsahuje tyto léčivé látky: Terebinthinae etheroleum rectificatum (terpentýnová silice) je v prostředku použito v množství 0,16% (w/w). Čištěná terpentýnová silice z borovicové pryskyřice obsahuje terpeny pineny, camphen a limonen. Působí antisepticky, podporuje prokrvení tkáně, zvyšuje resorpci patologicky změněné tkáně a podporuje tvorbu granulační tkáně. Chelidonii extractum fluidum je ethanolický extrakt natě vlaštovičníku většího (Chelidonium majus). Je použitý v množství 2,2% (w/w). Vlaštovičník obsahuje vysoké množství alkaloidů (chelidonin,… (drmax.cz)

Phyteneo Otic Solution kapky 10 ml

Phyteneo Otic Solution kapky 10 ml

Charakteristika: Přípravek Otic Solution je otologikum, ušní kapky ve formě roztoku. Jedná se o slabě nažloutlou olejovitou kapalinu balenou v lahvičce s pipetkou. Přípravek obsahuje směs glycerinu a butylen glykolu, která vykazuje zvláčňující efekt a změkčuje a rozpouští ztvrdlý ušní maz. Slouží rovněž jako směs pomocných látek, ve které jsou rozpuštěny další složky. Spoluvytváří prostředí nevhodné pro růst bakteriálních infekcí. Indikace: Přípravek se používá k odstraňování nečistot ze zevního zvukovodu, brání vzniku nebo rozvoji bakteriálních infekcí a zánětů zevního zvukovodu a to v případě neporušeného ušního bubínku. Kontraindikace: Hypersenzitivita na kteroukoliv látku uvedenou ve složení přípravku, porušení bubínku infekčního nebo traumatického původu (perforovaný bubínek).… (drmax.cz)

Uživatele, kteří hledají "Phyteneo Spasmophyt 10 ml" se dívají také na:

Markeeta lte 10 xl
Vetoryl 10 mg cena
Minix neo z83-4 windows 10

Phyteneo Roztok po bodnutí hmyzem (roll on) 10 ml

Phyteneo Roztok po bodnutí hmyzem (roll on) 10 ml

(benu.cz)

Phyteneo Roztok po bodnutí hmyzem roll-on 10 ml

Phyteneo Roztok po bodnutí hmyzem roll-on 10 ml

Charakteristika: Přípravek je určený ke zklidnění pokožky po bodnutí nebo štípnutí hmyzem jako jsou komáři, ovádi, vosy, pavouci apod. Možné použít po žahnutí kopřivou či medúzou. Dávkování: Aplikaci lze provádět několikrát po sobě. Způsob použití: Aplikujte přímo na postižené místo. Rozetřete a nechte působit. Upozornění: Nepoužívejte na rány způsobené dermatologickým onemocněním, infikované rány nebo dermatitidy s množstvím puchýřků, na sliznice a v okolí očí, v případě alergie na některou složku přípravku, v případě velkého počtu bodnutí nebo velkých ploch. Přípravek obsahuje amoniak. Nepoužívejte přípravek v případě alergií nebo přecitlivělosti na některou ze složek přípravku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pozor, přípravek je hořlavý. Při náhodném požití vypijte větší množství vody,… (drmax.cz)

Phyteneo NeoRhin 30 ml

Phyteneo Insect guard 100 ml

Phyteneo Žaludeční kapky 20 ml

Phyteneo Žaludeční kapky 20 ml

Charakteristika: Phyteneo Žaludeční kapky obsahují extrakty pelyňku, vachty, hořce, meduňky a anděliky. Další účinné složky jsou mátová, kmínová, skořicová a pomerančová silice. Složky přípravku podporují přirozenou funkci trávicí soustavy. Žaludeční kapky mají snížený obsah alkoholu. Původní výrazně hořká chuť rostlinných drog je korigována tak, aby byl přípravek lépe přijímán i dětmi. Dávkování: Dospělí: 10 kapek třikrát denně. Děti od 5 let: 5 kapek třikrát denně. Způsob použití: Před použitím protřepejte. Podáváme před jídlem, nejlépe v cca 150ml vlažného čaje, případně přímo na lžičce. Složení: Voda, lihovodný extrakt kořene hořce a anděliky, listu vachty, citronového oplodí, natě meduňky a pelyňku, zahušťovadla glycerol a hydroxypropylmethylcelulóza, silice mátová, skořicová,… (drmax.cz)

Phyteneo Sinetuss sirup 250 ml

Phyteneo Sinetuss sirup 250 ml

Charakteristika: Sinetuss sirup obsahuje vysoký podíl účinných extraktů rostlinného původu. Sirup obsahuje extrakty z kořene proskurníku lékařského, květů vlčího máku, květů bezu černého a natě rosnatky okrouhlolisté. Proskurník a rosnatka působí uklidňujícím účinkem na dýchací cesty v případě podráždění. Tento uklidňující účinek je dále posílen přítomností anýzové a mátové silice. Dávkování: Dospělí 10 ml (polévková lžíce) 3-5x denně. Způsob použití: Před použitím protřepejte. Podávejte pomocí odměrky nebo přímo na lžíci. Složení: Glukóza, fruktóza, extrakty (s uvedením množství suché drogy na 100 g výrobku): kořene proskurníku lékařského (2 g, Althaeaofficinalis), květu vlčího máku (0,8 g, Papaverrhoeas), natě rosnatky okrouhlolisté (0,5 g, Droserarotundifolia), květu bezu černého (0,5… (drmax.cz)

Phyteneo Žaludeční kapky 20 ml

Phyteneo Jitrocelový sirup 250 ml

Phyteneo Jitrocelový sirup 250 ml

Charakteristika: Jitrocelový sirup obsahuje extrakt listů jitrocele kopinatého. Sirup obsahuje vysoké množství extraktu rostlinného materiálu, má příjemnou chuť a je vhodný i pro děti od 1 roku. Případný zákal je způsobený vysokým podílem rostlinných výtažků a nesnižuje jakost přípravku. Sirup neobsahuje alkohol, umělá sladidla acesulfam a aspartam, barviva ani syntetická aromata. Dávkování: Děti od 1 roku do 3 let: 2,5 ml (polovina čajové lžičky) 2-3x denně. Děti od 3 do 12 let: 5 ml (čajová lžička) 3-5x denně. Dospělí a děti od 12 let: 10 ml (polévková lžíce) 3-5x denně. Způsob použití: Podáváme pomocí odměrky nebo přímo na lžičce. Možno přidat rovněž do teplého čaje. Před použitím protřepejte. Upozornění: Sirup podáváme během dne, nikoli ve večerních hodinách (nejpozději do 17. hodiny)… (drmax.cz)

Phyteneo Neocide spray 50 ml

Phyteneo Neocide spray 50 ml

Charakteristika: Roztok pro čištění pokožky celého těla, dutiny ústní a zevní intimní hygienu s antimikrobiální složkou. Odstraňuje nečistoty, udržuje hygienickou čistotu. Brání množení bakterií. Dávkování: Dávkování během dne dle potřeby až 5x denně. Způsob použití: Aplikujete na příslušné místo 1-3 stlačeními rozprašovače. Upozornění: Nepoužívejte v případě alergií nebo přecitlivělosti na některou ze složek přípravku. Nepoužívejte na jiné vnitřní sliznice než dutina ústní (např. sliznice nosu či očí apod.). Nepoužívejte současně s přípravky s obsahem PVP jódu nebo s anionovými surfaktanty. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávání: Skladovat při teplotě 5 °C - 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Složení: Agua, Propylene Glycol, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil,… (drmax.cz)

Phyteneo Neocide mycí gel 200 ml

Phyteneo Stomaphyt ústní voda 250 ml

Phyteneo Stomaphyt ústní voda 250 ml

Charakteristika: Stomaphyt Ústní voda je určena pro každodenní péči o ústní dutinu. Obsahuje extrakty řepíku lékařského, heřmánku pravého a šalvěje lékařské, které mají v ústní dutině antibakteriální účinek. Antibakteriální účinek je dále posílen přítomností xylitolu. Ústní voda omezuje tvorbu zubního plaku a pečuje o podrážděné dásně. Reguluje výskyt bakterií v dutině ústní a odstraňuje tak nepříjemný zápach z úst. Neobsahuje sloučeniny fluoru, syntetická barviva a aromata. Ústní voda je vhodná pro osoby se zvýšenou tvorbou plaku, lidi s citlivými dásněmi, nositele zubních protéz, můstků a korunek. Dávkování: Doporučujeme používat alespoň dvakrát denně po čištění zubů. Způsob použití: Naplňte odměrku 10 ml ústní vody Stomaphyt a intenzivně proplachujte ústa po dobu alespoň 30 sekund.… (drmax.cz)

Phyteneo Insect guard 100 ml - II.jakost

Phyteneo Insect guard 100 ml - II.jakost

(benu.cz)

Phyteneo Parasine T15 sprej 100 ml

Phyteneo Parasine T15 sprej 100 ml

Charakteristika: Zdravotnický prostředek Parasine T obsahuje jako hlavní účinné látky isopropyl myristate a cyclomethicone D5. Obě zajišťují hlavní funkce přípravku, tzn. fyzikálně chemické narušení voskové vrstvy struktury exoskeletonu vší, jejich následnou dehydrataci a eliminaci přístupu vzduchu ke vším a k vajíčkům vší s jejich následným udušením a/nebo prasknutím. Doplňkovou funkcí přípravku je ochrana podrážděné vlasové pokožky doprovázející výskyt vší, kterou zajišťuje přítomnost tymiánové silice. Použití: Parasine T je určený k eliminaci parazitárního onemocnění výskytu vší včetně jejich vajíček ve vlasové části hlavy pacientů. Může být použitý v případě dětí od 2 let, dospělých, těhotných a při kojení. Děti mladší 15 let by měly prostředek používat pod dozorem dospělých.… (drmax.cz)

Phyteneo Neocide 0,11 % Octenidine gel 50 ml

Phyteneo Neocide 0,11 % Octenidine gel 50 ml

Charakteristika: Gel pro regeneraci ústní mikroflóry. Dávkování: Nanášejte 4-5x denně dle potřeby, vždy nejdříve 15 minut po jídle. Způsob použití: Stlačením dávkovače vytlačte na čistý prst asi 1 cm dlouhý proužek gelu a naneste ho na požadované místo v ústní dutině. Gel jemně rozetřete do tenké vrstvy. Po aplikaci alespoň 20 minut nejíst a nepít. Upozornění: Nepoužívejte v případě alergií nebo přecitlivělostí na některou ze složek přípravku. Nepoužívejte současně s jódovými přípravky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávání: Skladovat při teplotě 5-25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Složení: Agua, Propylene Glycol, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Sodium Gluconate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Saccharin, Octenidine HCl, Citrus… (drmax.cz)

Phyteneo Jitrocelový sirup bez cukru 250 ml

Phyteneo Jitrocelový sirup bez cukru 250 ml

Charakteristika: Přípravek obsahuje vysoké množství extraktu rostlinného materiálu, má příjemnou chuť a navíc neobsahuje cukr. Jeho užíváním není organismus zatěžován energeticky nadměrně bohatou stravou a je vhodný i pro děti, pro osoby citlivé na příjem řepného cukru sacharózy. Sirup také neobsahuje alkohol, umělá sladidla acesulfam a aspartam, barviva a syntetická aromata. Dávkování: Děti od 3 do 12 let: 5 ml (čajová lžička) 3-5x denně. Dospělí a děti od 12 let: 10 ml (polévková lžíce) 3-5x denně. Způsob použití: Podáváme pomocí odměrky nebo přímo na lžičce. Možno přidat rovněž do teplého čaje. Před použitím protřepejte. Upozornění: Sirup podáváme během dne, nikoli ve večerních hodinách (nejpozději do 17. hodiny), neboť v noci by uživatel byl nucený dále odkašlávat. Je vhodné zajistit… (drmax.cz)

Phyteneo Jitrocelový sirup od 1 roku 250 ml

Phyteneo Jitrocelový sirup od 1 roku 250 ml

(benu.cz)

Phyteneo Stomaphyt zubní pasta bez fluoru 75 ml

Phyteneo Stomaphyt zubní pasta bez fluoru 75 ml

Charakteristika: Stomaphyt Zubní pasta bez fluoru poskytuje vysokou úroveň péče o zuby a ústní dutinu. Při pravidelném používání udržuje hygienu dutiny ústní a odstraňuje plak ze zubů, mezizubních prostor a dásní. Zubní pasta se po aplikaci rychle rozptýlí v ústní dutině, je mírně pěnivá a po vyčištění úst zanechává v ústech jemnou, příjemně svěží chuť máty. Způsob použití: Doporučujeme používat 2-3x denně, nejlépe po jídle. Dětem do 7 let se doporučuje použití pasty v množství zhruba ve velikosti hrášku. Složení: Aqua, Sorbitol, Silica, Glycerin, Agrimonia Eupatoria Extract (and) Chamomilla Recutita Extract (and) Salvia Officinalis Extract, PEG-32, Xylitol, Cocamidopropyl Betaine, Titanium Dioxide, Sodium Lauryl Sulfate, Mentha Piperita Oil, Hydroxyethylcellulose, Xanthan Gum, Sodium… (drmax.cz)

Phyteneo Tymiánový sirup 250 ml pro děti do 1 roku

Phyteneo Tymiánový sirup 250 ml pro děti do 1 roku

Charakteristika: Tymiánový sirup obsahuje vysoký podíl extraktu z natě tymiánu obecného. Účinek sirupu je podpořen obsahem mátové a anýzové silice. Tymián přispívá k normální funkci dýchacího systému. Extrakt je vyroben z tymiánu v BIO kvalitě. Tymiánový sirup neobsahuje alkohol, umělá sladidla acesulfam a aspartam, barviva a syntetická aromata. Tymiánový sirup je určen pro děti od 1 roku i dospělé. Dávkování: Děti od 1 roku do 3 let: 2,5 ml (polovina čajové lžičky) 2-3x denně. Děti od 3 do 12 let: 5 ml (čajová lžička) 3-5x denně. Dospělí a děti od 12 let: 10 ml (polévková lžíce) 3-5x denně. Způsob použití: Podáváme pomocí odměrky nebo přímo na lžičce. Možno přidat rovněž do teplého čaje. Před použitím protřepejte. Složení: Glukóza, fruktóza, extrakt z natě tymiánu obecného … (drmax.cz)

Phyteneo Gastrophyt 35g

Phyteneo OrganiCa+ 60 kapslí

Phyteneo OrganiCa+ 60 kapslí

Obsahuje vápník, vitamín D3 a dalších 73 makro- a mikroprvků. Pomáhá udržet normální stav kostí a zubů. Doplňování minerálních látek je vhodné zejména v období zvýšené potřeby například u dětí a dospívajících v době intenzivního růstu, u žen v těhotenství, v období kojení, v menopauze a postmenopauze, u žen i mužů vyšších věkových skupin. Dávkování: Dospělí 1 kapsli 2-3 x denně, děti od 3 let 1 kapsli denně během jídla s přísunem dostatečného množství tekutin. V případě obtíží s polykáním kapsle je možné podávat tak, že se obsah kapsle vysype, vmíchá např. do malého množství jogurtu, ovocné přesnídávky apod. a polkne. Upozornění: Přípravek se neužívá při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Nepoužívejte u dětí mladších 3 let. Uchovávejte v suchu při teplotě do 25 oC v… (drmax.cz)

Phyteneo Vermophyt cps.20

Phyteneo Neocide spray 50ml

Phyteneo Neocide spray 50ml

(benu.cz)

Phyteneo Měsíčkový krém 50g

Phyteneo Měsíčkový krém 50g

(benu.cz)

Phyteneo Insect guard 100ml

Phyteneo Insect guard 100ml

Repelent. Opalescentní bezbarvý nízkoviskózní roztok alkoholové vůně s nádechem levandule. Chrání před létajícím a lezoucím hmyzem. Nezanechává mastný pocit a příjemně voní. (pilulka.cz)

Phyteneo Gastrophyt 35 g

Phyteneo Gastrophyt 35 g

Charakteristika: Obsahuje extrakt ostružiníku, kaolin (čištěný jíl) a trikřemičitan hořečnatý, které mají vysokou vazební kapacitu. Přípravek má jahodovou příchuť, je dobře přijímán i malými dětmi. Dávkování: Děti od 1 roku 1-2x denně 1 čajovou lžičku. Děti od 3 let 2-3x denně 1 čajovou lžičku. Dospělí obvykle 3-5x denně 1 čajovou lžičku. Způsob použití: Dávka se připraví rozmícháním ve sklenici vody (50-100ml). Upozornění: Přípravek se neužívá při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Přípravek je vhodný pro děti od 1 roku a dospělé. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávání: Uchovávejte v suchu při teplotě 5-25 °C v původním obalu. Obsah: 35g (drmax.cz)

Phyteneo Vermophyt 20 kapslí

Phyteneo Vermophyt 20 kapslí

Charakteristika: Přítomnost parazitických cizopasníků (roup dětský (Enterobiusvermicularis), škrkavka dětská (Ascarislumbricoides), tenkohlavec bičíkový (Trichuristrichiura), měchovci (Ancylostomaduodenale, Necatoramericanus), hádě střevní (Strongyloidesstercoralis), tasemnice (Taeniaspp.)) v gastrointestinálním traktu se projevuje nejčastěji různě intenzivním svěděním v okolí konečníku případně pochvy. Méně často se vyskytují projevy žaludeční nevolnosti, až ztráty chuti k jídlu, podrážděnost, neklid a nespavost. Vajíčka parazitů mohou přežít až dva týdny na oblečení, ložním prádle nebo jiných předmětech. Infekce vzniká, pokud jsou tato vajíčka náhodně požita. Věnujte proto již během doby používání preparátu zvýšenou pozornost dodržování správné osobní hygieny (mytí rukou apod.) a… (drmax.cz)

Phyteneo Sinetuss sirup 250ml

Phyteneo Propolisový krém 50 g

Phyteneo Propolisový krém 50 g

Charakteristika: Vysoký obsah standardizovaného propolisového extraktu společně s včelím medem a voskem účinně pomáhájí při projevech suché a popraskané pokožky. Pupalkový, olivový, jojobový olej a vitamin E přispívají k regeneraci pleti, zvláčňují ji a odstraňují projevy suché pokožky. Včelí med rovněž zajišťuje dobré hydratační účinky. Včelí vosk napomáhá vytvoření dlouhodobého ochranného filmu. Krém může být použit i pro ochranu pokožky při nepříznivých povětrnostních podmínkách nebo preventivně v případech, kdy je pokožka vystavena extrémní zátěži. Dávkování: Dobrých výsledků docílíme používáním po každém umytí nebo nanášením opakovaně během dne. Je vhodné aplikovat rovněž před spánkem. Způsob použití: Krém v obvyklém množství nanášíme na čistou a suchou pokožku. Uchovávání:… (drmax.cz)

Phyteneo Parasine T15 sprej 100ml

Phyteneo Stomaphyt Ústní voda 250ml

Phyteneo Gastrophyt 5x3 g

Phyteneo Gastrophyt 5x3 g

Charakteristika: Obsahuje extrakt ostružiníku, kaolin (čištěný jíl) a trikřemičitan hořečnatý, které mají vysokou vazební kapacitu. Přípravek má jahodovou příchuť, je dobře přijímán i malými dětmi. Dávkování: Děti od 1 roku 1-2x denně 1 sáček. Děti od 3 let 2-3x denně 1 sáček. Dospělí obvykle 3-5x denně 1 sáček. Způsob použití: Dávka se připraví rozmícháním ve sklenici vody (50-100 ml). Upozornění: Přípravek se neužívá při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Přípravek je vhodný pro děti od 1 roku a dospělé. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávání: Uchovávejte v suchu při teplotě 5-25 °C v původním obalu. Obsah: 5x3g (drmax.cz)

Phyteneo Propolisový krém 50g

Phyteneo Propolisový krém 50g

(benu.cz)

Phyteneo Occusept aqua opht. 2x20ml

Phyteneo Dárk.bal. 2xMethionin komplex + OrganiCa+

Phyteneo Neocide spray 50ml - II.jakost

Phyteneo Neocide spray 50ml - II.jakost

(benu.cz)

Phyteneo Neocide gel 0.1% Octenidine 50ml

Phyteneo Neocide gel 0.1% Octenidine 50ml

(benu.cz)

Phyteneo Měsíčkový krém 50 g

Phyteneo Měsíčkový krém 50 g

Charakteristika: Mandlový olej a bambucké máslo (tuk z rostliny Butyrospermum Parkii) zvláčňují pleť a odstraňují projevy suché pokožky. Včelí med zajišťuje dobré hydratační účinky. Panthenol a vitamin E přispívají k regeneraci pleti. Rostlinný emulgátor lecithin napomáhá rychlejšímu procesu vstřebávání a vytvoření ochranného filmu. Způsob použití: Krém v obvyklém množství nanášíme na čistou a suchou pokožku a vmasírujeme. Dobrých výsledků docílíme opakovaným používáním po každém umytí nebo nanášením opakovaně během dne, případně před spánkem. Uchovávání: Uchovávejte při teplotě do 25 °C. Složení: Aqua, Calendula Officinalis Extract, Cetyl Alcohol (and) Stearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii Butter, C12-15 Alkyl Benzoate, Ammonium Acrylate/Acrylamide Copolymer (and) Polyisobutene (and)… (drmax.cz)

Phyteneo Methionin komplex 60 kapslí

Phyteneo Methionin komplex 60 kapslí

Charakteristika: Přípravek obsahuje vysoké množství potřebných aminokyselin L-methionin a L-cystein a řadu vitamínů skupiny B. V rostlinných extraktech se nachází kyselina křemičitá (přeslička rolní), řada esenciálních aminokyselin (obilné klíčky) a mastné kyseliny, tokoferoly, fytosteroly, selen a zinek (semena tykve). Dávkování: Dospělí 1 kapsli 2x denně během jídla. Způsob použití: Zapít dostatečným množstvím tekutiny, nejlépe neslazeného čaje nebo vody. Upozornění: Přípravek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy a pro osoby s otoky srdečního a ledvinového původu. Přípravek se neužívá při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávání: Uchovávejte v suchu při… (drmax.cz)

Phyteneo Otic Solution gtt.10ml

Phyteneo Methionin komplex 60 kapslí

Phyteneo OrganiCa+ cps.60 Mořské korály

Phyteneo Jitrocelový sirup bez cukru 250ml

Phyteneo Jitrocelový sirup bez cukru 250ml

(benu.cz)

Phyteneo Stomaphyt zubní pasta bez fluoru 75ml

Phyteneo Stomaphyt zubní pasta bez fluoru 75ml

(benu.cz)

Phyteneo Tymiánový sirup od 1 roku 250ml

Phyteneo Tymiánový sirup od 1 roku 250ml

(benu.cz)

Artdeco Mascara Angel Eyes - Řasenka 10 ml 10 ml - 1 Black

Artdeco Mascara Angel Eyes - Řasenka 10 ml  10 ml - 1 Black

Mascara Angel Eyes - Řasenka (prodejparfemu.cz)

Artdeco Repair & Care Nail Lacquer - Pečující lak na nehty 10 ml 10 ml

Artdeco Repair & Care Nail Lacquer - Pečující lak na nehty 10 ml 10 ml

Repair & Care Nail Lacquer - Pečující lak na nehty - nehtová péče intenzivně hydratuje a vyživuje nehty - chrání je před lámáním a popraskáním - při delším používání budou vaše nehty odolnější a pružnější - vysoce kvalitní lak na nehty - pečuje o suché a křehké nehty - zlepšuje odolnost - chrání před popraskáním a lámáním - vyživuje - hydratuje - dodává pružnost a lesk Použití: Aplikujte na nehty jako podkladový lak a nechte zaschnout. (prodejparfemu.cz)

Artdeco Moisture Nail Gel - Hydratační masážní gel na nehty 10 ml 10…

Artdeco Moisture Nail Gel - Hydratační masážní gel na nehty 10 ml 10 ml

Moisture Nail Gel - Hydratační masážní gel na nehty - masážní gel na bázi vody hydratuje suché a lámavé nehty - dodává jim unikátní péči - hydratuje - pečuje o nehty i kůžičku - rychle se absorbuje - s květinovou vůní - pro všechny typy nehtů Použití: Aplikujte na nehty a jemně vmasírujte. (prodejparfemu.cz)

Artdeco Smoothing Base Coat - Vyhlazující báze pod lak 10 ml 10 ml

Artdeco Smoothing Base Coat - Vyhlazující báze pod lak 10 ml 10 ml

Smoothing Base Coat - Vyhlazující báze pod lak - rychleschnoucí bezbarvá vyhlazující báze vytvoří hladký povrch na nehtu a díky tomu jakýkoliv barevný lak dokonale přilne - vyrovnává rýhy na nehtech - zabraňuje žloutnutí nehtů - tvoří základní vrstvu před nalakováním Použití: Aplikujte na nehty a nechte zaschnout. (prodejparfemu.cz)

Maybelline Volum' Express The Classic Curved Brush Mascara - Řasenka…

Maybelline Volum' Express The Classic Curved Brush Mascara - Řasenka 10 ml 10 ml - Black

Volum' Express The Classic Curved Brush Mascara - Řasenka, - obsahuje jojobový a palmový olej - kartáček dodává objem a expresní ohyb - můžete nanést i více vrstev - kartáček namaluje řasy od kořenů a dostane se do obtížně přístupných rohů řasinek v oku (prodejparfemu.cz)

Clinique Chubby Lash Fattening Mascara - Zvýrazňující řasenka 10 ml…

Clinique Chubby Lash Fattening Mascara - Zvýrazňující řasenka 10 ml 10 ml - 01 Jumbo Jet

Chubby Lash Fattening Mascara - Zvýrazňující řasenka 10 ml - vlastněte bohaté řasy! - řasy perfektně zvýraní - svůdně načechrá - speciální kartáček dodá objem! - dermatologicky testováno, bez parfemace (prodejparfemu.cz)

AQUOLINA Pink Sugar miniaturka ( roll-on ) dámská toaletní voda 10 ml…

AQUOLINA Pink Sugar miniaturka ( roll-on ) dámská toaletní voda 10 ml 10 ml

První vůně italské kosmetické značky Aquolina. Jedná se o vůni pro ženy, které mají rády sladkosti. Na trh byla vůně uvedena v roce 2004. Tento parfém je stylový, živý s výraznou osobností. Oslava lahodné vanilky a orientálních tónů. Sladká, ovocná, s nasládlou chutí cukrové vaty. Svrchní tóny tvoří bergamot, sicilský pomeranč a zelená nuance fíkových listů. Střední tóny překpují konvalinkou, květem lékořice a červeným ovocem. Složení Hlava - bergamot, sicilský pomeranč, zelené listy Srdce - lékořice Základ - vanilka, karamel, pižmo (prodejparfemu.cz)

Christian Dior Sauvage dárková kazeta 10 ml toaletní voda 10 ml +…

Christian Dior Sauvage dárková kazeta 10 ml toaletní voda 10 ml + sprchový gel 20 ml pro muže

Christian Dior Sauvage Dárková kazeta pro muže toaletní voda 10 ml + sprchový gel 20 ml (parfemy-elnino.cz)

Vividrin ectoin 10 ml

Vividrin ectoin 10 ml

Vividrin ectoin jsou oční kapky k prevenci a léčbě příznaků sezónních i chronických alergických zánětů spojivek (alergické konjunktivitidy), způsobených např. pylem, roztoči domácího prachu, srstí zvířat nebo plísněmi. Chrání oko před vstupem alergenů, zklidňují a zvlhčují podrážděné oči. Vividrin ectoin účinně potlačuje svědění, podráždění, zčervenání nebo slzení očí. Bez konzervantů. Přípravek je vhodný i pro děti a nositele kontaktních čoček. Jak se přípravek Vividrin ectoin oční kapky užívá? Aplikujte do každého oka 1-2 kapky několikrát denně. Nepoužívejte přípravek déle než 6 týdnů po otevření. Složení: ectoin 20 mg/ml, kyselina hyaluronová 2,4 mg/ml (drmax.cz)

Rowatinex kapky 10 ml

Rowatinex kapky 10 ml

Rowatinex kapky obsahují směs léčivých látek tzv. terpenů, které zvyšují vylučování moče, zmírňující křeče močových cest a umožňující rozpad, rozpouštění a vyplavování ledvinových a močových kamenů. Rowatinex je určen k léčbě ledvinových a močových kamenů, tak že napomáhá jejich rozpadu, rozpouštění a vyplavování. Po poradě s lékařem je účinný při akutních i chronických onemocnění močových cest, při zánětech a infekcích močových cest a ke zmírnění zejména kolikovitých křečí. Přípravek Rowatinex kapky mohou užívat dospělí a děti od 6 let. Dávkování: Dospělí užívají 4-5x denně 3-5 kapek a děti od 6 do 14 let 3-4x denně 1-2 kapky na kostku cukru, kousek sucharu nebo piškotu před jídlem. Složení: Léčivé látky jsou Pinenum a 24,8 g, Pinenum ß 6,2 g, Camphenum 15,0 g, Cineolum 3,0 g, Fenchonum… (drmax.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít