Phyteneo Spasmophyt 10 ml

Saloos Pomeranč 10 ml (7149018)

Saloos Pomeranč  10 ml (7149018)

Esenciální olej 100% přírodní, ve skleněné lahvičce Esenciální olej SALOOS Pomeranč je ideální například do zvlhčovače vzduchu, aromalampy či jako přísada do koupele. Možno použít ale také jako pomůcku při masáži nebo saunování. Díky svému 100% přírodnímu složení je velmi šetrný k pokožce, jistě oceníte také antidepresivní i antiseptické účinky a blahodárný účinek například při horečce či nechutenství. Předností esenciálního oleje SALOOS Pomeranč jsou destilované oleje z rostliny Citrus Aurantium Dulcis. Praktická skleněná uzavíratelná lahvička vydrží po dlouhou dobu. Klíčové vlastnosti SALOOS Esenciální olej PomerančEsenciální olej SALOOS Pomeranč je určen do zvlhčovače vzduchu nebo aromalampyMožnost použití také při saunování, koupání či masážiObsahuje… (alza.cz)

Saloos Citron 10 ml (7108018)

Saloos Citron  10 ml (7108018)

Esenciální olej 100% přírodní, ve skleněné lahvičce Esenciální olej SALOOS Citron je ideální například do zvlhčovače vzduchu, aromalampy či jako přísada do koupele. Možno použít ale také jako pomůcku při masáži nebo saunování. Díky svému 100% přírodnímu složení je velmi šetrný k pokožce, jistě oceníte také antidepresivní i antiseptické účinky a dodává energii. Předností esenciálního oleje SALOOS Citron jsou destilované oleje z rostliny Citrus Limonum. Praktická skleněná uzavíratelná lahvička vydrží po dlouhou dobu. Klíčové vlastnosti SALOOS Esenciální olej CitronEsenciální olej SALOOS Citron je určen do zvlhčovače vzduchu nebo aromalampyMožnost použití také při saunování, koupání či masážiObsahuje esenciální oleje destilované z rostliny Citrus Limonum100%… (alza.cz)

DERMACOL UltraTech 10 ml (85958715)

DERMACOL UltraTech 10 ml (85958715)

Řasenka , typ řasenky: klasická, barva: černá, efekt: prodloužení řas Jedině s novou řasenkou Dermacol UltraTech dosáhnete dokonalých prodloužených a krásných tvarovaných řas. Řasenka nedělá žmolky, je dermatologicky testovaná a pohodlně se nanáší díky maximálně pružnému kartáčku, který zachytává jednu řasu po druhé. Jedině s novou řasenkou Dermacol UltraTech dosáhnete dokonale prodloužených a krásných tvarovaných řas. Řasenka nedělá žmolky, je dermatologicky testovaná a pohodlně se nanáší díky maximálně pružnému kartáčku, který zachytává jednu řasu po druhé.Klíčové vlastnosti řasenky DERMACOL UltraTechPro dokonale pružné a prodloužené řasyŘasenka nedělá žmolkyDERMACOL UltraTech se nerozmazáváDermatologicky testovanáPohodlný pružný kartáček pro přesnou aplikaciSložení:Aqua, Glyceryl… (alza.cz)

Saloos Levandule 10 ml (7131019)

Saloos Levandule  10 ml (7131019)

Esenciální olej 100% přírodní, ve skleněné lahvičce Esenciální olej SALOOS Levandule je ideální například do zvlhčovače vzduchu, aromalampy či jako přísada do koupele. Možno použít ale také jako pomůcku při masáži nebo saunování. Díky svému 100% přírodnímu složení je velmi šetrný k pokožce, jistě oceníte také antidepresivní účinky a pomáhá při dýchacích obtížích. Předností esenciálního oleje SALOOS Levandule jsou destilované oleje z rostliny Lavandula Angustifolia. Praktická skleněná uzavíratelná lahvička vydrží po dlouhou dobu. Klíčové vlastnosti SALOOS Esenciální olej LevanduleEsenciální olej SALOOS Levandule je určen do zvlhčovače vzduchu nebo aromalampyMožnost použití také při saunování, koupání či masážiObsahuje esenciální oleje destilované z rostliny… (alza.cz)

Saloos Grep 10 ml (7119018)

Saloos Grep  10 ml (7119018)

Esenciální olej 100% přírodní, ve skleněné lahvičce Esenciální olej SALOOS Grep je ideální například do zvlhčovače vzduchu, aromalampy či jako přísada do koupele. Možno použít ale také jako pomůcku při masáži nebo saunování. Díky svému 100% přírodnímu složení je velmi šetrný k pokožce, jistě oceníte také antidepresivní i antiseptické účinky a blahodárný účinek například při únavě či nechutenství. Předností esenciálního oleje SALOOS Grep jsou destilované oleje z rostliny Citrus Grandis. Praktická skleněná uzavíratelná lahvička vydrží po dlouhou dobu. Klíčové vlastnosti SALOOS Esenciální olej GrepEsenciální olej SALOOS Grep je určen do zvlhčovače vzduchu nebo aromalampyMožnost použití také při saunování, koupání či masážiObsahuje esenciální oleje destilované z… (alza.cz)

Uživatele, kteří hledají "Phyteneo Spasmophyt 10 ml" se dívají také na:

Markeeta lte 10 xl
Vetoryl 10 mg cena
Minix neo z83-4 windows 10

Saloos Eukalyptus 10 ml (7114018)

Saloos Eukalyptus 10 ml (7114018)

Esenciální olej 100% přírodní, ve skleněné lahvičce Esenciální olej SALOOS Eukalyptus je ideální například do zvlhčovače vzduchu, aromalampy či jako přísada do koupele. Možno použít ale také jako pomůcku při masáži nebo saunování. Díky svému 100% přírodnímu složení je velmi šetrný k pokožce, jistě oceníte také antidepresivní účinky a pomáhá při dýchacích obtížích. Předností esenciálního oleje SALOOS Eukalyptus jsou destilované oleje z rostliny Eucalyptus Globulus. Praktická skleněná uzavíratelná lahvička vydrží po dlouhou dobu. Klíčové vlastnosti SALOOS Esenciální olej EukalyptusEsenciální olej SALOOS Eukalyptus je určen do zvlhčovače vzduchu nebo aromalampyMožnost použití také při saunování, koupání či masážiObsahuje esenciální oleje destilované z rostliny… (alza.cz)

DERMACOL Black Swan 10 ml (85964297)

DERMACOL Black Swan 10 ml (85964297)

Řasenka , typ řasenky: klasická, barva: černá, efekt: natočení řas Toužíte po svůdném pohledu? Pak sáhněte po řasence DERMACOL Black Swan se zahnutým kartáčkem. Inspirována elegantním profilem labutího krku oddělí tato řasenka vaše řasy a jemně je vytvaruje a natočí. S DERMACOL Black Swan získáte jedním tahem okouzlující uhrančivý pohled. Klíčové vlastnosti řasenky DERMACOL Black Swan 10 mlŘasenka z řady dekorativní kosmetiky zn. DERMACOL v nadčasové černé barvěZískáte uhrančivý pohled jediným tahemUnikátní profil řasenky vaše řasy oddělí a jemně natočíZahnutý kartáček řasy perfektně vytvarujeIntenzivní barva řasenkyExtrémně prodlužující účinekElegantní balení řasenky DERMACOL Black SwanSložení:Aqua, Glyceryl Stearate, Copernicia Cerifera Cera, VP… (alza.cz)

Vonný olej Greenleaf Roses, 10 ml

Vonný olej Greenleaf Roses, 10 ml

Vonné olejíčky jsou skvělou variantou, jak si provonit bydlení! Jejich vůně je intenzivnější, tudíž vám vydrží déle. S vůněmi od Greenleaf vám bude krásně. Jemné tóny a nevtíravé vůně vám navodí příjemnou atmosféru, ze které se vám nebude chtít odcházet. (bonami.cz)

Vonný olej Greenleaf Lavender, 10 ml

Vonný olej Greenleaf Lavender, 10 ml

Vonné olejíčky jsou skvělou variantou, jak si provonit bydlení! Jejich vůně je intenzivnější, tudíž vám vydrží déle. S vůněmi od Greenleaf vám bude krásně. Jemné tóny a nevtíravé vůně vám navodí příjemnou atmosféru, ze které se vám nebude chtít odcházet. (bonami.cz)

Saloos Máta peprná 10 ml (7136018)

Saloos Máta peprná  10 ml (7136018)

Esenciální olej 100% přírodní, ve skleněné lahvičce Esenciální olej SALOOS Máta peprná je ideální například do zvlhčovače vzduchu, aromalampy či jako přísada do koupele. Možno použít ale také jako pomůcku při masáži nebo saunování. Díky svému 100% přírodnímu složení je velmi šetrný k pokožce, jistě oceníte také antidepresivní i antiseptické účinky a blahodárný účinek například při únavě či při dýchacích problémech. Předností esenciálního oleje SALOOS Máta peprná jsou destilované oleje z rostliny Mentha Piperita. Praktická skleněná uzavíratelná lahvička vydrží po dlouhou dobu. Klíčové vlastnosti SALOOS Esenciální olej Máta peprnáEsenciální olej SALOOS Máta peprná je určen do zvlhčovače vzduchu nebo aromalampyMožnost použití také při saunování, koupání či… (alza.cz)

Saloos Červený pomeranč 10 ml (7149518)

Saloos Červený pomeranč 10 ml (7149518)

Esenciální olej 100% přírodní, ve skleněné lahvičce Esenciální olej SALOOS Červený pomeranč je ideální například do zvlhčovače vzduchu, aromalampy či jako přísada do koupele. Možno použít ale také jako pomůcku při masáži nebo saunování. Díky svému 100% přírodnímu složení je velmi šetrný k pokožce, jistě oceníte také antidepresivní účinky a pomáhá při nespavosti. Předností esenciálního oleje SALOOS Červený pomeranč jsou destilované oleje z rostliny Citrus Sinesis. Praktická skleněná uzavíratelná lahvička vydrží po dlouhou dobu. Klíčové vlastnosti SALOOS Esenciální olej Červený pomerančEsenciální olej SALOOS Červený pomeranč je určen do zvlhčovače vzduchu nebo aromalampyMožnost použití také při saunování, koupání či masážiObsahuje esenciální oleje destilované z… (alza.cz)

Saloos Litsea Cubeba 10 ml (7134018)

Saloos Litsea Cubeba 10 ml  (7134018)

Esenciální olej 100% přírodní, ve skleněné lahvičce Esenciální olej SALOOS Litsea Cubeba je ideální například do zvlhčovače vzduchu, aromalampy či jako přísada do koupele. Možno použít ale také jako pomůcku při masáži nebo saunování. Díky svému 100% přírodnímu složení je velmi šetrný k pokožce, jistě oceníte také antidepresivní a antiseptické účinky. Předností esenciálního oleje Litsea Cubeba SALOOS jsou destilované oleje z rostliny dvakratec rodu Lauraceae. Praktická skleněná uzavíratelná lahvička vydrží po dlouhou dobu. Klíčové vlastnosti SALOOS Esenciální olej Litsea CubebaEsenciální olej SALOOS Litsea Cubeba je určen do zvlhčovače vzduchu nebo aromalampyMožnost použití také při saunování, koupání či masážiObsahuje esenciální oleje destilované z rostliny… (alza.cz)

Olejíček s vůní levandule Bridgewater 10 ml

Olejíček s vůní levandule Bridgewater 10 ml

Okamžitá, omamná a tak poutavá vůně! To je vonný olejíček od americké značky Bridgewater Candle, který je ideální k použití do aromalampy nebo nádoby s horkou vodou. Jeden olejíček vám vydrží až na 80 hodin intenzivní vůně. (bonami.cz)

Saloos Meduňka s citronelou 10 ml (7140018)

Saloos Meduňka s citronelou  10 ml (7140018)

Esenciální olej 100% přírodní, ve skleněné lahvičce Esenciální olej SALOOS Meduňka s citronelou je ideální například do zvlhčovače vzduchu, aromalampy či jako přísada do koupele. Možno použít ale také jako pomůcku při masáži nebo saunování. Díky svému 100% přírodnímu složení je velmi šetrný k pokožce, jistě oceníte také antidepresivní i antiseptické účinky a blahodárný účinek například při hojení ran. Předností esenciálního oleje SALOOS Meduňka s citronelou jsou destilované oleje z rostliny Cymbopogon Winterianus. Praktická skleněná uzavíratelná lahvička vydrží po dlouhou dobu. Klíčové vlastnosti SALOOS Esenciální olej Meduňka s citronelouEsenciální olej SALOOS Meduňka s citronelou je určen do zvlhčovače vzduchu nebo aromalampyMožnost použití také při… (alza.cz)

DR. HAUSCHKA Eye Balm 10 ml (4020829006423)

DR. HAUSCHKA Eye Balm 10 ml (4020829006423)

Balzám na oční okolí Potřebujete intenzivní ochranu pro citlivé oční okolí? Balzám pokožku očních víček vyhlazuje, udržuje elasticitu pokožky a zároveň zabraňuje další tvorbě vrásek. Jeho účinky proti vlivům prostředí oceníte v létě i v ziměPotřebujete intenzivní ochranu pro citlivé oční okolí? Balzám pokožku očních víček vyhlazuje, udržuje její elasticitu a zároveň zabraňuje další tvorbě vrásek. Jeho účinky proti vlivům prostředí oceníte v létě i v zimě. Jedinečná kompozice rostlinných vosků a léčivých rostlin působí také proti podráždění víček, odstraňuje zarudlé skvrny a otoky.  Hlavní přednostibalzám podporuje elasticitu pokožkyzabraňuje předčasné tvorbě vrásekzmírňuje podráždění očního okolí, např. při senné rýmě nebo suchém a znečištěném prostředípro… (alza.cz)

Olejíček s vůní Greenleaf Seaspray, 10 ml

Olejíček s vůní Greenleaf Seaspray, 10 ml

Vonné olejíčky jsou skvělou variantou, jak si provonit bydlení! Jejich vůně je intenzivnější, tudíž vám vydrží déle. S vůněmi od Greenleaf vám bude krásně. Jemné tóny a nevtíravé vůně vám navodí příjemnou atmosféru, ze které se vám nebude chtít odcházet. A co je to pižmo? Pižmo bylo díky své pronikavosti a neobyčejně dobré fixační vlastnosti do parfémů přidáváno od pradávna. Samotné pižmo poměrně zapáchá, přidáním do vonné esence však podpoří vůni jako takovou a ta je díky tomu mnohem intenzivnější. Získáváno bylo od Kabara pižmového, který je ale nyní na seznamu ohrožených druhů. Naštěstí je z těchto důvodů pižmo vyráběno pouze synteticky, takže s čistým svědomím a naprosto stejnými vlastnostmi jako pravé pižmo ♥ (bonami.cz)

DERMACOL Artist Lash - Černá 10 ml (85960350)

DERMACOL Artist Lash - Černá 10 ml (85960350)

Řasenka , typ řasenky: klasická, barva: černá, efekt: prodloužení řas Dejte svému pohledu dokonalost díky řasence Artist Lash od české značky Dermacol. Řasenka vám okamžitě prodlouží řasy a dodá jim intenzivní barvu. Kartáček natočí každou řasu zvlášť od kořínku ke konečku. Vaše řasy nebudou slepené, ale krásně oddělené a díky řasence získají objem. Řasenka Artist Lash obsahuje kombinaci přírodních a syntetických vosků pro efekt výrazných a dlouhých řas. Kónicky se zužující kartáček vám vytvoří precizní nalíčení. Klíčové vlastnosti řasenky Dermacol Artist Lash Objem řasenky je 10 mlBarva řasenky je černáŘasenka prodlouží vaše řasy, dodá jim intenzivní barvu i objemŘasenka je od kavalitní české značky Dermacol (alza.cz)

Přírodní esenciální olej Stadler Form Revive, 10 ml

Přírodní esenciální olej Stadler Form Revive, 10 ml

Skutečně 100% čistý a přírodní esenciální olejvytváří příjemnou vůni, které se těžko odolává. Oleje značky Stadler Form jsou vyráběny z vysoce kvalitních rostlinných esencí, které jsou vybírány za pomocí švýcarských specialistů na vonné složky. Výroba olejů splňuje nejpřísnější ekologická kritéria - oleje nejsou testovány na zvířatech a neobsahují žádné syntetické látky, pesticidy ani parabeny. - Objem: 10 ml - Složení: borovicový olej, výtažek z kůry citrusových plodů, výtažek z borovicových jehel (bonami.cz)

Přírodní esenciální olej Stadler Form Relax, 10 ml

Přírodní esenciální olej Stadler Form Relax, 10 ml

Skutečně 100% čistý a přírodní esenciální olejvytváří příjemnou vůni, které se těžko odolává. Oleje značky Stadler Form jsou vyráběny z vysoce kvalitních rostlinných esencí, které jsou vybírány za pomocí švýcarských specialistů na vonné složky. Výroba olejů splňuje nejpřísnější ekologická kritéria - oleje nejsou testovány na zvířatech a neobsahují žádné syntetické látky, pesticidy ani parabeny. - Objem: 10 ml - Složení: ýtažek z kůry citrusových plodů, olej z cedrového dřeva, citral, výtažek z květů levandule, citronelllol (bonami.cz)

Olejíček s vůní čisté bavlny Bridgewater 10 ml

Olejíček s vůní čisté bavlny Bridgewater 10 ml

Okamžitá, omamná a tak poutavá vůně! To je vonný olejíček od americké značky Bridgewater Candle, který je ideální k použití do aromalampy nebo nádoby s horkou vodou. Jeden olejíček vám vydrží až na 80 hodin intenzivní vůně. (bonami.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Volum' Express Black 10 ml (5021044013332)

MAYBELLINE NEW YORK Volum' Express Black 10 ml (5021044013332)

Řasenka , typ řasenky: klasická, barva: černá, efekt: prodloužení řas a objem   Řasenka MAYBELLINE Volum' Express Black černé barvy o objemu 10 ml je jedinečný dekorativní kosmetický přípravek pro ultra objem řas a svůdný pohled. Udělá radost každé ženě, která se ráda líčí a pečuje o svůj vzhled. Řasenka vyniká svými zhušťujícími účinky, jediným tahem dodá řasám trojnásobný objem a nádherně je zvýrazní, aniž by došlo k jejich slepení.Její velkou předností je patentovaný kartáček s trojúhelníkovým průřezem se dvěma typy vláken. Pomocí krátkých vláken nanesete maximální množství barvy a dlouhá vlákna vám zaručí dokonalé rozčesání řas. Složení řasenky je obohaceno o … (alza.cz)

Olejíček s vůní mandarinky a cedru Bridgewater 10 ml

Olejíček s vůní mandarinky a cedru Bridgewater 10 ml

Okamžitá, omamná a tak poutavá vůně! To je vonný olejíček od americké značky Bridgewater Candle, který je ideální k použití do aromalampy nebo nádoby s horkou vodou. Jeden olejíček vám vydrží až na 80 hodin intenzivní vůně. (bonami.cz)

EVELINE COSMETICS Total 8in1 Eyelash Serum 10 ml (5901761909982)

EVELINE COSMETICS Total 8in1 Eyelash Serum 10 ml (5901761909982)

Sérum na řasy na řasy, aktivně působí v součinnosti s kyselinou hyaluronovou Koncentrované sérum na řasy EVELINE COSMETICS Total 8 in 1 Eyelash Serum o objemu 10 ml představuje inovativní produkt, který je kombinací oživujícího séra, aktivátoru růstu řas a podkladové řasenky. Je vhodné zejména pro oslabené, křehké a vypadávající řasy, které jsou bez lesku, vybledlé a pomalu rostou. Sérum účinně řasy regeneruje, zahušťuje a dodává jim výživu. Opticky zdvojnásobuje jejich objem a posiluje po celé délce. Díky profesionálnímu flexibilnímu kartáčku a saténové konzistenci se vám bude sérum snadno… (alza.cz)

ĽORÉAL PARIS Lash Architect 4D Black 10 ml (3600521877104)

ĽORÉAL PARIS Lash Architect 4D Black 10 ml (3600521877104)

Řasenka , typ řasenky: klasická, barva: černá, efekt: prodloužení řas, objem a natočení řas   Řasenka L'ORÉAL Lash Architect 4D Black je ideální řešení pro perfektní nalíčení a neodolatelný pohled vašich očí. Speciální černá řasenka s technologií 4D dodá vašim řasám více objemu, hustý vzhled, řasy natočí a důkladně je od sebe oddělí. Jediným tahem pomocí speciálního kartáčku dodá vašim řasám perfektní péči a dokonale velký objem. Speciální kartáček, který má asymetrický tvar umožňuje stejnoměrné nanášení, vaše řasy se nelepí a jsou krásně oddělené jedna od druhé. Kartáček má zkosenou stranu, která řasy natočí, ostré hrany kartáčku důkladně oddělí každou řasu, ploché strany kartáčku přidají řasám potřebný objem a dokonalou délku.… (alza.cz)

MIZON Collagen Power Firming Eye Cream 10 ml (8809325903131)

MIZON Collagen Power Firming Eye Cream 10 ml (8809325903131)

Oční krém pro péči o extrémně jemnou a citlivou pokožku v okolí očí, obsahuje 42% přírodního mořského kolagenu Pokud hledáte kvalitní krém pro oční okolí, sáhněte po přípravku MIZON Collagen Power Firming Eye Cream 10 ml. Oční krém obsahuje z 42 % přírodní mořský kolagen, který zvlhčuje a zpevňuje extrémně citlivou pleť kolem očí. Navíc funguje jako kolagen v lidském těle, jeho hlavní funkcí je obnovovat přirozenou elasticitu kůže. Díky unikátnímu složení pomáhá redukovat otoky, nevzhledné kruhy pod očima a zamezuje tvorbě vrásek. Již po prvním použití shledáte vaši pokožku hydratovanou, regenerovanou a rozjasněnou. Přípravek má lehkou texturu, lehce se nanáší a vstřebává.  Klíčové vlastnosti očního krému MIZON Collagen Power Firming Eye Cream… (alza.cz)

Olejíček s vůní mandarinky, bergamotu a anýzu Bridgewater 10 ml

Olejíček s vůní mandarinky, bergamotu a anýzu Bridgewater 10 ml

Okamžitá, omamná a tak poutavá vůně! To je vonný olejíček od americké značky Bridgewater Candle, který je ideální k použití do aromalampy nebo nádoby s horkou vodou. Jeden olejíček vám vydrží až na 80 hodin intenzivní vůně. (bonami.cz)

BOURJOIS Healthy Mix Concealer 53 Foncé Dark 10 ml (3614222985624)

BOURJOIS Healthy Mix Concealer 53 Foncé Dark 10 ml (3614222985624)

Korektor perfektní krycí účinek unavené pleti, vhodné pro zamaskování kruhů pod očima Trápí vás pupínky, kruhy pod očima a jiné nedokonalosti pleti? Bojujte s nimi tekutým korektorem BOURJOIS Healthy Mix Correcting Concealer v odstínu 53 Foncé Dark. Díky výtažkům z ovoce dodá vaší pokožce potřebné vitamíny a pomocí hydratační krémové struktuře se snadno vstřebá, pleť zbytečně nemastí a působí přirozeně. Klíčové vlastnosti korektoru BOURJOIS Healthy Mix Concealer 53 Foncé Dark Korektor BOURJOIS zakryje veškeré nedokonalosti pletiPleť navíc hydratuje a vyživujeExtrakt z maliny stimuluje oběh živin v pletiVýtažek z meruňky pokožku projasní a dodá jí svěží vzhledHydratace pokožky je zajištěna výtažkem z melounuTekutý korektor Healthy Mix v odstínu … (alza.cz)

CLINIQUE Anti-Blemish Solutions Clearing Concealer 02 10 ml …

CLINIQUE Anti-Blemish Solutions Clearing Concealer 02 10 ml (20714330934)

Korektor pro zakrytí pupínků a zarudnutí s léčivými účinky (alza.cz)

CLINIQUE Anti-Blemish Solutions Clearing Concealer 01 10 ml …

CLINIQUE Anti-Blemish Solutions Clearing Concealer 01 10 ml (20714330927)

Korektor pro zakrytí pupínků a zarudnutí s léčivými účinky (alza.cz)

BOURJOIS Mascara Volume Glamour Max Definition Black 10 ml …

BOURJOIS Mascara Volume Glamour Max Definition Black 10 ml (3052503705149)

Řasenka , typ řasenky: klasická, barva: černá, efekt: objem   Dokud nezkusíte řasenku Bourjois Mascara, nepoznáte, co je to maximální objem! Složení řasenky Vám zaručuje precizní nalíčení. Řasenka je vhodná i pro citlivé oči a nositelky kontaktních čoček. Bourjois Mascara je řasenka pro ženy, které milují sexy look, maximální objem a prefektní nalíčení každé řasy. Nebudete zklamána!Aktivní látky:Přírodní vosky a vitamín EÚčinky:Intenzivní pohled a perfektní nalíčení až 16 hodin, speciální kartáček precizně nalíčí a znásobí objem každé řasy až 8xPoužití:Řasenku používejte jako poslední krok líčení očí. Nanášejte na řasy od kořínků ke konečkům.Typ pleti:Vhodné i pro osoby s citlivýma očima a nositelky kontaktních čoček.Obsah: 10 mlSložení:Aqua (Water) • CI 77499 (Iron Oxides)… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Volum' Express Extra Black 10 ml (3600531516512)

MAYBELLINE NEW YORK Volum' Express Extra Black 10 ml (3600531516512)

Řasenka , typ řasenky: klasická, barva: černá, efekt: objem a natočení řas Řasenka MAYBELLINE NEW YORK The Classic Volum' Express Extra Black černé barvy o objemu 10 ml je jedinečný dekorativní kosmetický přípravek pro husté a výrazné řasy a svůdný pohled. Udělá radost každé ženě, která se ráda líčí a pečuje o svůj vzhled. Řasenka vyniká svými zhušťujícími účinky, jediným tahem dodá řasám trojnásobný objem a nádherně je zvýrazní. Obsahuje karbonově černé pigmenty pro pronikavější barvu a její velkou předností je patentovaný kartáček s trojúhelníkovým průřezem se dvěma typy vláken. Pomocí krátkých vláken nanesete maximální množství barvy a dlouhá vlákna vám zaručí dokonalé rozčesání řas. Řasenka má krémové složení, které nehrudkuje ani neslepuje řasy. Pro bohatý objem a… (alza.cz)

EVELINE COSMETICS Advance Volumiere eyelashes activator 3in1 10 ml …

EVELINE COSMETICS Advance Volumiere eyelashes activator 3in1 10 ml (5907609337559)

Sérum na řasy koncentrované  Inovativní sérum pro růst a výživu unavených řas. Pro svůdný a hypnotický pohled! Nekonečně dlouhé a husté řasy teď můžete mít i vy! Inovativní sérum pro růst a výživu unavených řas. Pro svůdný a hypnotický pohled! Nekonečně dlouhé a husté řasy teď můžete mít i vy! Věnujte každodenní péči svým řasám a bohatě se vám odmění! Růstový aktivátor působí hluboko do kořínků a díky aktivním složkám budou vaše řasy neodolatelné, silné a pružné. Sametová konzistence séra se snadno nanáší a poskytuje perfektní péči.Klíčové vlastnostiHydratujePřirozeně prodlužujeAktivuje růstDodává pružnost a zpevňujeSložení:Bio Restore Complex - obsahuje sójové bílkoviny, které okamžitě pronikají do hloubi řas, vyživují je a chráníKyselina hyaluronová - hydratuje… (alza.cz)

Olejíček s vůní karamelu, vanilky a santalu Bridgewater 10 ml

Olejíček s vůní karamelu, vanilky a santalu Bridgewater 10 ml

Okamžitá, omamná a tak poutavá vůně! To je vonný olejíček od americké značky Bridgewater Candle, který je ideální k použití do aromalampy nebo nádoby s horkou vodou. Jeden olejíček vám vydrží až na 80 hodin intenzivní vůně. (bonami.cz)

Olejíček s vůní marakuji, čaje a pačuli Bridgewater 10 ml

Olejíček s vůní marakuji, čaje a pačuli Bridgewater 10 ml

Okamžitá, omamná a tak poutavá vůně! To je vonný olejíček od americké značky Bridgewater Candle, který je ideální k použití do aromalampy nebo nádoby s horkou vodou. Jeden olejíček vám vydrží až na 80 hodin intenzivní vůně. (bonami.cz)

BOURJOIS Healthy Mix Concealer 52 Éclat Medium 10 ml (3614222985617)

BOURJOIS Healthy Mix Concealer 52 Éclat Medium 10 ml (3614222985617)

Korektor perfektní krycí účinek unavené pleti, vhodné pro zamaskování kruhů pod očima Trápí Vás pupínky, kruhy pod očima a jiné nedokonalosti pleti? Bojujte s nimi tekutým korektorem BOURJOIS Healthy Mix Correcting Concealer. Díky výtažkům z ovoce dodá Vaší pokožce potřebné vitamíny, a díky hydratační krémové struktuře se snadno vstřebá, pleť zbytečně nemastí a působí přirozeně.Aktivní látky:• Extrakt z maliny stimuluje oběh živin v pleti.• Výtažek z meruňky pokožku projasní a dodá jí svěží vzhled.• Hydratace pokožky je zajištěna výtažkem z melounu.Účinky:Spolehlivě zakryje pupínky, tmavé kruhy pod očima a podobné nedostatky pleti. Navíc hydratuje a vyživuje. Zajišťuje svěží a mladistvý vzhled, dobře se vstřebává a působí přirozeně.Použití:Jemně vetřete na místa nedokonalosti pleti.Typ… (alza.cz)

BOURJOIS Mascara Volume Glamour Max 51 Noir Max 10 ml (3052503705118)

BOURJOIS Mascara Volume Glamour Max 51 Noir Max 10 ml (3052503705118)

Řasenka , typ řasenky: klasická, barva: černá, efekt: objem Chcete mít svůdně dlouhé a husté řasy po celý den? Vyzkoušejte řasenku pro zvýraznění délky a hustoty řas Volume Max BOURJOIS Mascara Volume Glamour May. V jednom kroku vykouzlí řasy dlouhé, husté a lesklé. Širší kartáček zaručuje, že jedním tahem získáte výrazný a dramatický pohled.Účinky:Zvýrazňuje délku řas, dodává jim na objemu a zajišťuje zvýraznění jejich lesku.Ideální pro maximální výsledek za minimum času. Vydrží perfektní až 16 hodin.Použití:Řasenku používejte jako poslední krok líčení očí. Nanášejte na řasy od kořínků ke konečkům.Doporučení:Pro co nejpůsobivější vzhled použijte vysouvací tužku na oční linky BOURJOIS Liner Stylo Typ pleti:Vhodné i pro osoby s citlivýma očima a nositelky kontaktních čoček.Objem:10 ml… (alza.cz)

Olejíček s vůní jablka, skořice, hřebíčku a vanilky Bridgewater 10 ml

Olejíček s vůní jablka, skořice, hřebíčku a vanilky Bridgewater 10 ml

Okamžitá, omamná a tak poutavá vůně! To je vonný olejíček od americké značky Bridgewater Candle, který je ideální k použití do aromalampy nebo nádoby s horkou vodou. Jeden olejíček vám vydrží až na 80 hodin intenzivní vůně. (bonami.cz)

Olejíček s vůní květin, vanilky, rumu a santalu Bridgewater 10 ml

Olejíček s vůní květin, vanilky, rumu a santalu Bridgewater 10 ml

Okamžitá, omamná a tak poutavá vůně! To je vonný olejíček od americké značky Bridgewater Candle, který je ideální k použití do aromalampy nebo nádoby s horkou vodou. Jeden olejíček vám vydrží až na 80 hodin intenzivní vůně. (bonami.cz)

EVELINE COSMETICS SOS Lash Booster serum 5in1 Argan oil 10 ml …

EVELINE COSMETICS SOS Lash Booster serum 5in1 Argan oil 10 ml (5907609395283)

Sérum na řasy s arganovým olejem  Sérum s arganovým olejem vyživí a přirozeně prodlouží vaše řasy. Pro svůdný pohled a nekonečně dlouhé a husté řasy! Sérum s arganovým olejem vyživí a přirozeně prodlouží vaše řasy. Pro svůdný pohled a nekonečně dlouhé a husté řasy! Věnujte každodenní péči svým řasám a bohatě se vám odmění! Růstový aktivátor působí hluboko do kořínků a díky aktivním složkám budou vaše řasy neodolatelné, silné a pružné. Speciální saténová struktura společně s flexibilním nanášecím kartáčkem zaručí perfektní výživu všem řasám.Klíčové vlastnosti Zdvojnásobí objem řas   Rozšiřuje a posiluje   Vyživuje a regeneruje   Zvyšuje růst řas   Zabraňuje vypadávání řas  Složení… (alza.cz)

EVELINE COSMETICS Eyebrow Th. Professional Corrector With Henna 8in1…

EVELINE COSMETICS Eyebrow Th. Professional Corrector With Henna 8in1 10 ml (5901761910568)

Korektor na obočí s henou Korektor EVELINE COSMETICS Eyebrow Th. Professional Corrector With Henna 8 in 1 o objemu 10 ml je skvělým pomocníkem pro získání viditelně tmavšího a krásně tvarovaného obočí v pohodlí domova, aniž byste museli navštívit kosmetický salon. Korektor obočí okamžitě obarví, opticky zahustí a vymodeluje. Dodá mu nádherný lesk. Jeho gelové složení obsahuje barevný komplex s henou, který obočí postupně ztmavuje a zanechává ho viditelně tmavé, a to po dobu až 10 dnů. Pomocí speciálního… (alza.cz)

BOURJOIS Mascara Volume Glamour Max 51 Noir Max 2 x 10 ml

BOURJOIS Mascara Volume Glamour Max 51 Noir Max 2 x 10 ml

Řasenka Volume Glamour Max 51 Noir Max 10 ml 2x Chcete mít svůdně dlouhé a husté řasy po celý den? Vyzkoušejte řasenku pro zvýraznění délky a maximální objem řas BOURJOIS Mascara Volume Glamour Max extra černé barvy. V jednom kroku vykouzlí dlouhé, husté a lesklé řasy. Širší kartáček zaručuje, že pouze jedním tahem získáte výrazný a dramatický pohled. Její složení je obohaceno o přírodní vosky a extrakt z černých perel pro posílení řas. Ve výhodně sadě obdržíte dvě řasenky BOURJOIS Mascara Volume Glamour Max 51 Noir.Účinky:Řasenka BOURJOIS Mascara Volume Glamour Max zvýrazňuje délku řas, dodává jim bohatý objem a zvýrazňuje jejich lesk. Je ideální pro maximální výsledek za minimum času. Vydrží v perfektním stavu po dobu až 16 hodin.Použití:Řasenku používejte jako poslední krok líčení… (alza.cz)

DERMACOL 16h Lip Colour č.10 3 ml + 4,1 ml (85959170)

DERMACOL 16h Lip Colour č.10 3 ml + 4,1 ml (85959170)

Rtěnka s leskem, vlastnosti: dlouhotrvající, krytí: plné Dlouhotrvající dvoufázový lesk na rty, který vydrží až 16 hodin a vy se budete cítit, jako byste právě vyšla z kosmetického salónu. S revoluční dlouhotrvající dvoufázovou barvou na rty Dermacol 16h Lip Colour 2v1 doslova zazáříte. Barva s leskem dokonale přilne na rty a vydrží až 16 hodin, takže budete vypadat, jako byste právě vyšla z kosmetického salónu. Barva na rty je rychleschnoucí a dokonale kryje. Lesk tvoří přírodní vysoce kvalitní oleje, včelí vosk a vitamín E, který brání nadměrnému vysušování rtů. Klíčové vlastnostiIntenzivní zabarvení rtůDlouhotrvající a rychleschnoucí provedeníVysoký leskHydratační a zvláčňující složeníObjem: 3 ml + 4,1 mlBarevný odstín: 10 … (alza.cz)

CANNADERM Cannadent sérum 10 × 1,5 ml (8594059736468)

CANNADERM Cannadent sérum 10 × 1,5 ml (8594059736468)

Sérum při výskytu aft a oparů, pro přímou péči o rty a sliznice úst Sérum Cannaderm Cannadent je účinné sérum vhodné pro péči o rty a ústní sliznici, jehož složení má antibakteriální účinky. Sérum urychluje regeneraci poškozených tkání a zmírňuje pocity pálení, svědění a pnutí spojených s výskytem aftů, oparů, paradontózy a otlaků, po návštěvě zubaře a při problémech při prořezávání zubů.Sérum Cannaderm je účinné sérum vhodné pro péči o rty a ústní sliznici. Jeho složení má antibakteriální účinky, a tak urychluje regeneraci poškozených tkání a zmírňuje pocity pálení, svědění a pnutí spojených s výskytem aftů, oparů, paradontózy a otlaků, po návštěvě zubaře a při problémech při prořezávání zubů.Klíčové vlastnosti Cannadent séraPředstavuje účinnou péči o rty a ústní slizniciSérum Cannadent… (alza.cz)

CANNADERM Mycosin Forte sérum 10+2 ml ( 8594059736338)

CANNADERM Mycosin Forte sérum 10+2 ml ( 8594059736338)

Sérum pro citlivou pokožku nohou se sklonem k výskytu kožních plísní nebo mykóz Sérum Cannaderm Cannadent je účinné sérum vhodné pro péči o rty a ústní sliznici, jehož složení má antibakteriální účinky. Sérum urychluje regeneraci poškozených tkání a zmírňuje pocity pálení, svědění a pnutí spojených s výskytem aftů, oparů, paradontózy a otlaků, po návštěvě zubaře a při problémech při prořezávání zubů.Dopřejte své pokožce kvalitní péči, kterou nabízí Sérum CANNADERM Mycosin Forte. Toto sérum obsahující 40 % konopného oleje je vhodné pro speciální péči o pokožku a nehty, které mají sklon se ke kožním plísní. Stačí natřít CANNADERM Mycosin Forte na místa postižená mykózou, přidat do vodní lázně nebo přimíchat do oblíbeného krému a nechat působit účinné látky. Sérum není… (alza.cz)

EUCERIN UreaRepair PLUS Lotion 10% Urea 400 ml (4005800024245)

EUCERIN UreaRepair PLUS Lotion 10% Urea 400 ml  (4005800024245)

Tělové mléko , typ pleti: normální, atopická , suchá a citlivá, účinek: hydratace a výživa Trápí vás velmi suchá, hrubá nebo svědící pokožka? Řešení má regenerační tělové mléko Eucerin UreaRepair Plus 10%, které poskytuje potřebnou každodenní péči. Kombinace urey, ceramidů a dalších hydratačních látek obnovuje ochrannou přirozenou bariéru kůže, která tak neztrácí hydrataci. Poskytuje rovněž ochranu před nežádoucími látkami, jež by mohly způsobit záněty či podráždění. Mléko Eucerin je velmi účinné, redukuje symptomy suché pokožky, poskytuje okamžitou úlevu a snadno se vstřebává. Pleť bude po použití jemná a hladká. Klíčové vlastnosti regeneračního tělového mléka Eucerin UreaRepair Plus 10%Regenerační tělové mléko Eucerin UreaRepair 10% pro velmi suchou, hrubou a… (alza.cz)

SAHARA Olej na opalování SPF 10 150 ml (8592297000853)

SAHARA Olej na opalování SPF 10 150 ml (8592297000853)

Opalovací olej ve spreji podporující zhnědnutí Sahara olej na opalování OF 10 je skvělým bojovníkem proti škodlivému vlivu UVA a UVB záření, které může pokožku poškodit a způsobit její předčasné stárnutí. Sahara olej na opalování OF 10 je skvělým bojovníkem proti škodlivému vlivu UVA a UVB záření, které může pokožku poškodit a způsobit její předčasné stárnutí. Pokud se chcete opálit rychleji, chránit se před volnými radikály a podpořit hydrataci pokožky, je pro vás olej Sahara tou pravou volbou. Složení je obohacené o exotické oleje - zlatý palmový, makadamový, kokosový a mrkvový. Hýčkejte svou pokožku s produkty Sahara a užijte si dokonalé bronzové opálení!Použití:Nanášejte na suchou pokožku před pobytem na slunci a rozetřete. Nestříkejte přímo na obličej, aplikujte… (alza.cz)

PANTHENOL 10% Swiss Premium spray 150 + 25 ml zdarma (8594059733153)

PANTHENOL 10% Swiss Premium spray 150 + 25 ml zdarma (8594059733153)

Tělový sprej s obsahem aloe vera pokožku intenzivně chladí a zklidňuje, pomáhá navrátit ztracenou hydrataci, rychle se vstřebává Tělový sprej s chladivými účinky od přední lékařské švýcarské firmy, to je Panthenol 10 % Swiss Premium spray. Je účinný zejména na regeneraci a hydrataci podrážděné pokožky. Vysoký 10% obsah účinné látky D-panthenolu je vhodně doplněn o širokou škálu vitaminů. Toto složení zaručuje také antioxidační, hydratační i regenerační účinky a napomáhá také k regeneraci kožních buněk či jako zábrana proti hyperpigmentaci. Aloe vera navíc zmírňuje projevy při podráždění pokožky. Je ideální především jako ochrana pokožky po opalování a tento sprej je také vhodný pro jemnou dětskou pokožku. Praktické balení o obsahu 175 ml. Klíčové… (alza.cz)

PANTHENOL 10% Swiss Premium pěna 125 + 25 ml zdarma (8594059734280)

PANTHENOL 10% Swiss Premium pěna 125 + 25 ml zdarma (8594059734280)

Tělová pěna po opalování regenerační s vysokým obsahem D-panthenolu (10%) Tělová pěna s chladivými účinky od přední lékařské švýcarské firmy, to je Panthenol 10 % Swiss Premium tělová pěna. Je účinná zejména na regeneraci a hydrataci podrážděné pokožky. Vysoký 10% obsah účinné látky D-panthenolu je vhodně doplněn o širokou škálu vitaminů. Toto složení zaručuje také antioxidační, hydratační i regenerační účinky a napomáhá také k regeneraci kožních buněk či jako zábrana proti hyperpigmentaci. Aloe vera navíc zmírňuje projevy při podráždění pokožky. Je ideální především jako ochrana pokožky po opalování a tato pěna je také vhodná pro jemnou dětskou pokožku. Praktické balení o obsahu 150 ml. Klíčové vlastnosti tělové pěny Panthenol 10 % Swiss Premium, 150… (alza.cz)

PANTHENOL 10% Swiss Premium gel 100 + 25 ml zdarma (8594059733160)

PANTHENOL 10% Swiss Premium gel 100 + 25 ml zdarma (8594059733160)

Tělový gel - hydratační chladivý gel Hydratační gel s chladivými účinky od přední lékařské švýcarské firmy, to je Panthenol 10 % Swiss Premium gel. Je účinný zejména na regeneraci a hydrataci podrážděné pokožky. Vysoký 10% obsah účinné látky D-panthenolu je vhodně doplněn o výtažky z měsíčku lékařského a širokou škálu vitaminů. Toto složení zaručuje také antioxidační, hydratační i regenerační účinky a napomáhá také k regeneraci kožních buněk. Aloe vera navíc zmírňuje projevy při podráždění pokožky. Tento gel je také vhodný pro jemnou dětskou pokožku. Praktické balení o obsahu 125 ml. Klíčové vlastnosti hydratačního gelu Panthenol 10 % Swiss Premium, 125 mlHydratační chladivý gel s hydratačními a regeneračními účinky10 % účinné látky D-panthenoluAloe… (alza.cz)

Corel Creator Gold 10 Enterprise License ML (elektronická licence) …

Corel Creator Gold 10 Enterprise License ML (elektronická licence) (LCRCRG10ML1)

Elektronická licence lze zakoupit min 5 ks, pro 1 uživatele a 1 PC s operačním systémem Windows, v jazykových verzích EN/DE/FR/ES/BR/IT/NL Corel Creator Gold je speciální software pro práci s daty a optickými médii. Ve verzi Gold získáte i některé funkce navíc. Veškeré součásti softwaru nabídnou přívětivé uživatelské rozhraní, ve kterém bude radost pracovat. S Creator Gold budete moci vypalovat veškeré optické disky – CD, DVD či Blu-ray. Software využívá pokročilou ochranu dat FIPS 140-2, která je zárukou, že vaše data budou v maximálním bezpečí a nehrozí jejich ztráta. Zálohu dat provede jednoduše pomocí několika kliknutí. Verze Gold navíc oproti dalším variantám tohoto programu obsahuje editor fotografií, software pro video playback, funkce pro tvorbu autorských DVD či videí s… (alza.cz)

EUCERIN UreaRepair PLUS Food Cream 10% Urea 100 ml (4005800162206)

EUCERIN UreaRepair PLUS Food Cream 10% Urea 100 ml (4005800162206)

Krém na nohy (alza.cz)

STANLEY Termoska 750 ml CLASSIC SERIES zelená (10-01612-027)

STANLEY Termoska 750 ml CLASSIC SERIES zelená (10-01612-027)

Termoska Objem 750ml, hmotnost 600g, výška 298mm, průměr 89mm, šířka 89mm, vakuová izolace obsahu, tepelná výdrž studeného/teplého nápoje 20 hod., tělo je vyrobeno z nerezové oceli, materiál zátky plast, barva zelená kladívková, záruka na protečení obsahu, záruka výrobce na výrobek 25 let, speciální funkce: bez obsahu BPA, nezatěžuje životní prostředí, záruka se nevztahuje na kosmetické defekty, způsobené působením agresivního prostředí myčky, abrazivních prostředků nebo na běžné oděrky. Záruka platí pouze na deklarovanou funkčnost. Legendární termoska Stanley Classic je ideální dárek pro všechny nadšené cestovatele. Tato inovativní termoska od samotného vynálezce termosek udrží váš nápoj teplý nebo studený až 28 hodin! Legendární termoska Stanley Classic je ideální dárek pro všechny… (alza.cz)

STANLEY Termoska Master series 750 ml Foundry Black (10-02660-002)

STANLEY Termoska Master series 750 ml Foundry Black (10-02660-002)

termoska objem 750ml, hmotnost 860g, výška 303mm, průměr 88mm, tloušťka stěny 1mm, extra vakuová izolace, typ izolace obsahu vakuová, tepelná výdrž studené v hodinách 27, tepelná výdrž teplé v hodinách 27, materiál tělo nerezová ocel, zátka vakuová, barva černá, záruka na protečení obsahu, záruka výrobce na výrobek 25 let Vezměte si svůj oblíbený nápoj na túry v termosce z nerezové oceli, s vynikající dvouvrstvou izolací, vakuovým víčkem, pojistkou proti vylití obsahu a zárukou 25 let.Termoska by měla být nepostradatelnou výbavou na horské túry nebo dlouhé procházky. Můžeme ji použít v zimě na zahřátí oblíbeným čajem či horkou kávou nebo také v létě pro osvěžení ledovou vodou či domácí limonádou. Termoska ze série Master, renomované značky Stanley,… (alza.cz)

PANTHENOL 10% Swiss Premium tělové mléko 200 + 50 ml zdarma …

PANTHENOL 10% Swiss Premium tělové mléko 200 + 50 ml zdarma (8594059733177)

Tělové mléko , typ pleti: všechny typy pleti, účinek: hydratace Tělové mléko s chladivými účinky od přední lékařské švýcarské firmy, to je Panthenol 10 % Swiss Premium tělové mléko. Je účinné zejména na regeneraci a hydrataci podrážděné pokožky. Vysoký 10% obsah účinné látky D-panthenolu je vhodně doplněn o širokou škálu vitaminů. Toto složení zaručuje také antioxidační, hydratační i regenerační účinky a napomáhá také k regeneraci kožních buněk či jako zábrana proti hyperpigmentaci. Aloe vera navíc zmírňuje projevy při podráždění pokožky. Je ideální především jako ochrana pokožky po opalování a toto mléko je také vhodné pro jemnou dětskou pokožku i pro muže. Praktické balení o obsahu 250 ml. Klíčové vlastnosti tělového mléka Panthenol 10 % Swiss… (alza.cz)

ESTÉE LAUDER Double Wear 10 3N1 Ivory Beige 30 ml (27131228387)

ESTÉE LAUDER Double Wear 10 3N1 Ivory Beige 30 ml  (27131228387)

Make-up tekutý, typ pleti: všechny typy Známý a velice oblíbený make-up od kvalitní značky Estée Lauder s názvem Double wear s tekutou konzistencí se snadno přizpůsobí všem typům pleti. Má střední krytí a je dlouhotrvající, což vám zajistí bezchybný a přirozený vzhled až po dobu 15 hodin a odolnost proti teplu a otěru. Zároveň vaši pleť bude chránit před slunečnímu záření díky SPF 10.  Klíčové vlastnostiMakeup od značky Estée Lauder Vhodný pro každý typ pletiStřední krytíDlouhotrvající a odolný proti otěru, teplu a vlhkostiSPF 10Odstín Ivory Beige PoužitíNaneste makeup z lahvičky na houbičku, štětec nebo konečky prstů a rovnoměrně rozetřete na obličej a krk. (alza.cz)

DERMACOL Sun Water Resistant Sun Milk SPF 10 200 ml (8595003103442)

DERMACOL Sun Water Resistant Sun Milk SPF 10 200 ml (8595003103442)

Opalovací sprej voděodolné s rozprašovačem   DERMACOL je česká kosmetická firma, jež vznikla již na počátku 60. let. Její výrobky reprezentují nejvyšší kvalitu a spojují v sobě přísné nároky na výrobu a nejnovější poznatky výzkumu v oblasti kosmetologie. Klinické testy Dermacol produktů probíhají pod přísnou kontrolou Státního zdravotního ústavu v Praze a jsou vyráběny v souladu s požadavky GMP a normou ISO. Původ účinných látek Dermacol produktů lze vysledovat do laboratoří po celém světě - nejen v Česku, ale také ve Francii, Itálii, Španělsku, Německu nebo Japonsku. Voděodolné mléko na opalování s beta-karotenem poskytuje účinnou ochranu před slunečním zářením. Ochranný komplex UVA a UVB filtrů spolu s vitaminem E a olejem z hroznových jader zabraňuje… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Superstay Matte Ink 10 Dreamer 5 ml …

MAYBELLINE NEW YORK Superstay Matte Ink 10 Dreamer 5 ml (3600531411183)

Rtěnka matná, vlastnosti: dlouhotrvající, krytí: plné Tekutá rtěnka MAYBELLINE NEW YORK Superstay Matte Ink 10 Dreamer potěší všechny ženy, které se rády líčí a pečují o svůj vzhled. Její elegantní odstín vaše rty krásně zvýrazní a dodá jim svůdnost. Díky vysoce koncentrovaným pigmentům zanechává na rtech výraznější intenzivní barvu, která vydrží v perfektním stavu po dobu až 16 hodin. Pomocí praktického aplikátoru s inovativním hrotem se vám bude rtěnka velmi přesně a snadno nanášet. Pro nádhernou barvu vašich rtů se tak dlouhotrvající rtěnka MAYBELLINE NEW YORK Superstay Matte Ink právem stane neodmyslitelnou součástí vaší kosmetické taštičky. Klíčové vlastnosti tekuté rtěnky NEW YORK Superstay Matte Ink 10 DreamerPředstavuje produkt značky … (alza.cz)

DERMACOL 5 Days Stay č.10 Milk Shake 11 ml (85959309)

DERMACOL 5 Days Stay č.10 Milk Shake 11 ml (85959309)

Lak na nehty lesklý, dlouhotrvající Lak na nehty od značky DERMACOL 5 Days Stay vydrží neuvěřitelných 5 dní bez nutnosti použít podlak či ochranný nadlak. Neolupuje se, nebledne a po celou dobu neztrácí krásný lesk. Objevte dlouhotrvající lak na nehty od značky DERMACOL 5 Days Stay, které vydrží až neuvěřitelných 5 dní. Jedinečná textura skvěle přilne a na nehtu vytvoří odolný a pevný film proti oděru a olupování. Sebe i své okolí okouzlíte krásným leskem, který se po celou dobu neztrácí a barva díky UV filtru nebledne. Zcela postačí aplikovat jednu vrstvu. Pro intenzivnější barvu a prodloužení trvanlivosti zvolte dvě vrstvy. Lak na nehty si můžete pořídit ve 25 odstínech, které se zaručeně hodí ke každé příležitosti! Klíčové vlastnostidlouhotrvající lak… (alza.cz)

ASTRID SUN Hydratační mléko na opalování spray SPF 10 200 ml …

ASTRID SUN Hydratační mléko na opalování spray SPF 10 200 ml (8592297000563)

Opalovací mléko ve spreji Mléko na opalování ve spreji OF 10 je obohacené o D-panthenol a multivitaminový komplex a spolehlivě chrání pokožku před škodlivými vlivy UVA/UVB záření a zároveň zpomaluje proces předčasného stárnutí pleti. Dopřejte vaší pokožce bezpečné opalování s hydratačním mlékem Astrid Sun OF 10! Mléko na opalování poskytuje pokožce ochranu během slunění a zároveň o ní pečuje. Jedinečné složení je obohaceno o D-panthenol a multivitaminový komplex (Beta-karoten, vitamíny A, E, F), který bojuje proti známkám stárnutí a oddaluje vznik nových vrásek. Jemná voděodolná textura se lehce roztírá a snižuje nutnost opakování nanášení… (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít