Philips Sonicare TongueCare+ HX8072/01

Philips Sonicare TongueCare+ HX8072/01 (HX8072/01)

Philips Sonicare TongueCare+ HX8072/01 (HX8072/01)

Náhradní hlavice na čištění jazyka Philips Sonicare TongueCare+, 2ks, kompatibilní s modely kartáčku Philips Sonicare DiamondClean, EasyClean, HealthyWhite, HealthyWhite+, FlexCare, FlexCare+, FlexCare Platinum a Sonicare for Kids, 2ks v balení Philips Sonicare TongueCare+ Hlavice na čištění jazyka, 2 ksHX8072/01 Čištění jazyka se sonickou technologiíSe speciální hlavicí Philips Sonicare během okamžiku proměníte svůj zubní kartáček na kartáček na čištění jazyka se sonickou technologií. Mikročip uvnitř hlavice vyšle signál, které tělo zařízení vyhodnotí, hlavici rozpozná a automaticky zvolí nejvhodnější režim a intenzitu pro optimální čištění jazyka. Doporučujeme používat v kombinaci se sprejem BreathRx.... (alza.cz)

Philips Sonicare TongueCare+ HX8072/01 bílé

Philips Sonicare TongueCare+ HX8072/01 bílé

Hlavice na čištění jazyka Philips Sonicare TongueCare+ * Proměňte zubní kartáček Philips Sonicare na kartáček k čištění jazyka se sonickou technologií * Díky speciálně vyvinutým vláknům MicroBristles čistí hlavice TongueCare+ v kombinaci se sprejem Philips Sonicare BreathRx jazyk do hloubky * Hlavice jsou kompatibilní s modely kartáčku Philips Sonicare DiamondClean, EasyClean, HealthyWhite, HealthyWhite+, FlexCare, FlexCare+, FlexCare Platinum a Sonicare for Kids * Materiál Elastomer: Bez latexu * Balení obsahuje 2 hlavice na čištění jazyka TongueCare+ Snadný doplněk vaší běžné péče o ústní dutinu * Z kartáčku na zuby na kartáček na čištění jazyka jedním nasazením * Snadný přístup ke všem částem jazyka Inovativní technologie * Automatické spárování s tělem zubního kartáčku * 240 vláken… (euronics.cz)

Philips Sonicare TongueCare+ HX8072/01 bílé

Philips Sonicare TongueCare+ HX8072/01 bílé

Hlavice na čištění jazyka Philips Sonicare TongueCare+ Proměňte zubní kartáček Philips Sonicare na kartáček k čištění jazyka se sonickou technologií Díky speciálně vyvinutým vláknům MicroBristles čistí hlavice TongueCare+ v kombinaci se sprejem Philips Sonicare BreathRx jazyk do hloubky Hlavice jsou kompatibilní s modely kartáčku Philips Sonicare DiamondClean, EasyClean, HealthyWhite, HealthyWhite+, FlexCare, FlexCare+, FlexCare Platinum a Sonicare for Kids Materiál Elastomer: Bez latexu Balení obsahuje 2 hlavice na čištění jazyka TongueCare+ Snadný doplněk vaší běžné péče o ústní dutinu Z kartáčku na zuby na kartáček na čištění jazyka jedním nasazením Snadný přístup ke všem částem jazyka Inovativní technologie Automatické spárování s tělem zubního kartáčku 240 vláken MicroBristles pro… (kasa.cz)

Philips Sonicare TongueCare+ HX8072/01 náhradní hlavice, 2 ks

Philips Sonicare TongueCare+ HX8072/01 náhradní hlavice, 2 ks

Během dne se usazuje velké množství bakterií také na jazyku. Abyste předcházeli nepříjemnému zápachu z úst, je potřeba bakterie odstraňovat pomocí hlavice Philips Sonicare TongueCare+ HX8082/01. Ta je vybavena krátkými gumovými štětinkami, které spolu se sonickým pohybem pomáhají účinně stírat povlak z jazyka. Výhody náhradní hlavice Philips Sonicare TongueCare+: Pro zdravé zuby i svěží dech je důležité nezapomínat odstraňovat povlak, který se během dne i noci utváří na jazyku. Hlavice Philips Sonicare vybavená malými výběžky Vám s tím spolehlivě pomůže.   Kombinace účinné hlavice TongueCare+ a sonického pohybu Vašeho kartáčku jsou pro Vás nejlepší cestou k svěžímu dechu. Pro ještě lepší účinek používejte společně s ústním sprejem.   Uvnitř hlavice je umístěn mikročip,… (nazuby.cz)

Philips Sonicare TongueCare+ HX8072/11 černé

Philips Sonicare TongueCare+ HX8072/11 černé

Hlavice na čištění jazyka Philips Sonicare TongueCare+ * Proměňte zubní kartáček Philips Sonicare na kartáček k čištění jazyka se sonickou technologií * Díky speciálně vyvinutým vláknům MicroBristles čistí hlavice TongueCare+ v kombinaci se sprejem Philips Sonicare BreathRx jazyk do hloubky * Hlavice jsou kompatibilní s modely kartáčku Philips Sonicare DiamondClean, EasyClean, HealthyWhite, HealthyWhite+, FlexCare, FlexCare+, FlexCare Platinum a Sonicare for Kids * Mateiál Elastomer: Bez latexu * Barva: černá * Balení obsahuje 2 hlavice na čištění jazyka TongueCare+ Snadný doplněk vaší běžné péče o ústní dutinu * Z kartáčku na zuby na kartáček na čištění jazyka jedním nasazením * Snadný přístup ke všem částem jazyka Inovativní technologie * Automatické spárování s tělem zubního kartáčku… (euronics.cz)

Uživatele, kteří hledají "Philips Sonicare TongueCare+ HX8072/01" se dívají také na:

Dxw4 h7a1tcex-01
Philips hr2358
Philips series 7000 mg7770/15
Philips saeco hd 8917/09

Philips Sonicare TongueCare+ Hlavice na čištění jazyka 2 ks bílá…

Philips Sonicare TongueCare+ Hlavice na čištění jazyka 2 ks bílá HX8072/01

Sonicare TongueCare+ Hlavice na čištění jazyka 2 ks v balení bílá, Nasazovací, Bez latexu, Párování režimů BrushSync. (pilulka.cz)

Philips Sonicare TongueCare+ HX8072/11 černé

Philips Sonicare TongueCare+ HX8072/11 černé

Hlavice na čištění jazyka Philips Sonicare TongueCare+ Proměňte zubní kartáček Philips Sonicare na kartáček k čištění jazyka se sonickou technologií Díky speciálně vyvinutým vláknům MicroBristles čistí hlavice TongueCare+ v kombinaci se sprejem Philips Sonicare BreathRx jazyk do hloubky Hlavice jsou kompatibilní s modely kartáčku Philips Sonicare DiamondClean, EasyClean, HealthyWhite, HealthyWhite+, FlexCare, FlexCare+, FlexCare Platinum a Sonicare for Kids Mateiál Elastomer: Bez latexu Barva: černá Balení obsahuje 2 hlavice na čištění jazyka TongueCare+ Snadný doplněk vaší běžné péče o ústní dutinu Z kartáčku na zuby na kartáček na čištění jazyka jedním nasazením Snadný přístup ke všem částem jazyka Inovativní technologie Automatické spárování s tělem zubního kartáčku 240 vláken… (kasa.cz)

Philips Sonicare TongueCare+ HX8072/11 náhradní hlavice, 2 ks

Philips Sonicare TongueCare+ HX8072/11 náhradní hlavice, 2 ks

Bakterie na jazyku mohou způsobovat zápach z úst, a proto je dobré je odstraňovat pomocí hlavic Philips Sonicare TongueCare+ HX8082/11. Ty jsou vybaveny krátkými gumovými štětinkami, které spolu se sonickým pohybem pomáhají účinně stírat povlak z jazyka. Výhody náhradní hlavice Philips Sonicare TongueCare+: Pro zdravé zuby i svěží dech je důležité nezapomínat odstraňovat povlak, který se během dne i noci utváří na jazyku. Hlavice Philips Sonicare vybavená malými výběžky Vám s tím spolehlivě pomůže.   Kombinace účinné hlavice TongueCare+ a sonického pohybu Vašeho kartáčku jsou pro Vás nejlepší cestou k svěžímu dechu. Pro ještě lepší účinek používejte společně s ústním sprejem.   Uvnitř hlavice je umístěn mikročip, který způsobí, že kartáček pomocí speciální diody upozorní… (nazuby.cz)

Philips Sonicare TongueCare+ Hlavice na čištění jazyka 2 ks černá…

Philips Sonicare TongueCare+ Hlavice na čištění jazyka 2 ks černá HX8072/11

Sonicare TongueCare+ Hlavice na čištění jazyka 2 ks v balení černá, Nasazovací, Bez latexu, Párování režimů BrushSync (pilulka.cz)

Philips Sonicare HealthyWhite+ HX8911/01

Philips Sonicare HealthyWhite+ HX8911/01

Sonický elektrický zubní kartáček HX8911/01: 2 režimy, 6 nastavení s možností přizpůsobení, 1 kartáčková hlavice. (pilulka.cz)

Philips Sonicare HealthyWhite+ HX8911/01 (HX8911/01)

Philips Sonicare HealthyWhite+  HX8911/01 (HX8911/01)

Elektrický zubní kartáček 2 režimy, 6 nastavení s možností přizpůsobení, funkce Quadpacer napomáhá důkladnému vyčištění, časovač na 2min, 1 kartáčková hlavice Philips Sonicare HealthyWhite+ Sonický elektrický zubní kartáčekHX8911/01 Pečujte o svůj zářivě bílý úsměv každý den, aniž byste se museli vzdát milovaných jídel a nápojů, které zuby zbarvují. Je dokázáno, že sonický zubní kartáček Philips Sonicare odstraňuje až o 100 % více skvrn za pouhý 1 týden a pomáhá vám tak k bělejším zubům.** než manuální kartáček … (alza.cz)

Philips Sonicare HealthyWhite HX8911/01 bílý

Philips Sonicare HealthyWhite HX8911/01 bílý

Získejte 250 Kč zpět! Kupte si tento výrobek v období od 1. 10. 2018 do 31. 1. 2019 a proveďte registraci do 21 dnů od nákupu. Příslušná částka vám bude odeslána na váš bankovní účet do 30 dní od provedení registrace. Úplná pravidla akce a registrační formulář naleznete ZDE Akci nelze kombinovat s akcí Záruka vrácení peněz. Využijte 90 dní testování se zárukou vrácení peněz! Co musíte udělat, abyste získali 90 dní záruky vrácení peněz? Zaregistrujte jakýkoli sonický kartáček nebo přístroj mezizubní hygieny Philips Sonicare na www.philips.cz/myphilips, a to nejpozději do 30 dnů od nákupu. Nejpozději 90 dnů od nákupu kontaktujte Philips linku zákaznické podpory na telefonním čísle 233 099 099 (pondělí-pátek 8-19 hod.). Operátoři následně zajistí svoz výrobku od Vás (účastníka akce) k… (euronics.cz)

Philips Sonicare Airfloss Ultra HX8331/01

Philips Sonicare Airfloss Ultra HX8331/01

Zařízení AirFloss Ultra je pro ty, kdo nepoužívají pravidelně zubní nit, nejjednodušším způsobem efektivního čištění mezi zuby. AirFloss Ultra lze používat s ústní či obyčejnou vodou a zdraví dásní prospívá podobně jako zubní nit.   90 dní - Vyzkoušejte si nezávazně tuto sprchu, se zárukou vrácení peněz. Více informací o akci 90 dní testování se zárukou vrácení peněz - Philips Sonicare.   Airfloss Ultra zlepšuje kondici zubů a dásní Philips Sonicare AirFloss Ultra podle klinických studií zlepšuje zdraví dásní stejně jako zubní nit.** Stav dásní zlepší za pouhé dva týdny.   Odstraní až 99,9 % zubního plaku z ošetřených oblastí.   Jemným odstraňováním plaku, který čištění neodstranilo, pomáhá zařízení Philips Sonicare AirFloss Ultra předcházet tvorbě kazů mezi zuby.   … (nazuby.cz)

Philips Sonicare DiamondClean + AirFloss Ultra, HX8491/01 (HX8491/01)

Philips Sonicare DiamondClean + AirFloss Ultra, HX8491/01 (HX8491/01)

Elektrický zubní kartáček odstraňuje až 7krát více plaku a bělí zuby 2krát lépe než manuální kartáček, 5 režimů čištění, odstraní až 99,9% plaku z čištěných míst, zlepšuje zdraví dásní během 2týdnů, bílá barva, 1 sonický kartáček DiamondClean, 1 přístroj AirFloss Ultra, 1 hlavice , 1 nabíjecí sklenice, 1 cestovní pouzdro s USB nabíjením, 1 tryska, 1 nabíječka Philips Sonicare AirFloss Ultra Přístroj na čištění mezizubních prostorHX8491/01 Jednoduché a efektivní alternativa pro ty, kteří pravidelně nepoužívají zubní nit nebo pravidelně trpí zánětem dásní. K dokonalému vyčištění mezizubních prostor vám nyní stačí pouhých 60 vteřin. Je jen na vás, zda budete přístroj plnit čistou vodou nebo antimikrobiální ústní… (alza.cz)

Philips Sonicare HealthyWhite HX8911/01 bílý

Philips Sonicare HealthyWhite HX8911/01 bílý

Philips Sonicare HealthyWhite+, sonický zubní kartáček pro šetrné odstranění vnějších pigmentací Sonický zubní kartáček Philips Sonicare HealthyWhite+ odstraňuje až o 100 % více pigmentací za pouhý 1 týden a pomáhá tak k bělejším zubům 6 přizpůsobitelných nastavení 2 režimy čištění: Clean - pro důkladné každodenní vyčištění, White - odstraňuje povrchové pigmentace 3 nastavení intenzity: nízká, střední, vysoká Časovač Quadpacer napomáhá k rovnoměrnému čištění Dvouminutový časovač Smartimer napomáhá dodržet doporučenou dobu čištění Balení obsahuje: 1 sonický kartáček (tělo) HealthyWhite+ 1 hlavice DiamondClean Standard 1 nabíječka Výkon čištění Rychlost Až 31 000 stěrů za minutu Výkon Odstraňuje až o 100% více plaku Bělejší zuby Zuby jsou bělejší až o 2 odstíny za 2 týdny … (kasa.cz)

Philips Sonicare AirFloss Ultra HX8331/01 bílý

Philips Sonicare AirFloss Ultra HX8331/01 bílý

Získejte 250 Kč zpět! Kupte si tento výrobek v období od 1. 10. 2018 do 31. 1. 2019 a proveďte registraci do 21 dnů od nákupu. Příslušná částka vám bude odeslána na váš bankovní účet do 30 dní od provedení registrace. Úplná pravidla akce a registrační formulář naleznete ZDE Akci nelze kombinovat s akcí Záruka vrácení peněz. Využijte 90 dní testování se zárukou vrácení peněz! Co musíte udělat, abyste získali 90 dní záruky vrácení peněz? Zaregistrujte jakýkoli sonický kartáček nebo přístroj mezizubní hygieny Philips Sonicare na www.philips.cz/myphilips, a to nejpozději do 30 dnů od nákupu. Nejpozději 90 dnů od nákupu kontaktujte Philips linku zákaznické podpory na telefonním čísle 233 099 099 (pondělí-pátek 8-19 hod.). Operátoři následně zajistí svoz výrobku od Vás (účastníka akce) k… (euronics.cz)

PHILIPS Sonicare HX 8331/01 Airfloss Ultra

PHILIPS Sonicare HX 8331/01 Airfloss Ultra

Ústní sprcha Philips Sonicare HX 8331/01 AirFloss Ultra. Zařízení AirFloss Ultra je pro ty, kdo nepoužívají pravidelně zubní nit, nejjednodušším způsobem efektivního čištění mezi zuby. AirFloss Ultra lze používat s ústní či obyčejnou vodou a klinické studie prokázaly, že zdraví dásní prospívá stejně jako zubní nit. Vzduchová technologie a technologie mikrokapek Klinicky prokázané výsledky jsou podloženy naší jedinečnou technologií kombinující vzduch a ústní vodu nebo vodu k účinnému, ale jemnému čištění mezi zuby a podél dásní. Klinické studie dokázaly stejnou efektivitu pro dásně jako u zubní niti Philips Sonicare AirFloss Ultra podle klinických studií zlepšuje zdraví dásní stejně jako zubní nit.** Stav dásní zlepší za pouhé dva týdny. Odstranění až 99,9… (rozbaleno.cz)

Philips Sonicare Airfloss HX8462/01 ústní sprcha

Philips Sonicare Airfloss HX8462/01 ústní sprcha

Pokud Vám nevyhovuje na čištění mezizubních prostor zubní nit, pak vsaďte na ústní sprchu Philips Sonicare Airfloss HX8462/01. Kromě toho, že efektivně čistí mezizubní prostory, tak ji lze použít i k masáži dásní.    90 dní - Vyzkoušejte si nezávazně tento kartáček, se zárukou vrácení peněz. Více informací o akci 90 dní testování se zárukou vrácení peněz - Philips Sonicare.   Airfloss Ultra zlepšuje kondici zubů a dásní Ústní sprcha je vybavena stanicí, která sprchu nejen průběžně nabíjí, ale také naplní její nádržku za méně než deset sekund. Nadržku můžete naplnit čistou vodou anebo zředěnou ústní vodou. Nezapomínejte však na pravidelné proplachování sprchy čistou vodou.   Philips Sonicare AirFloss Ultra podle klinických studií zlepšuje zdraví dásní stejně jako zubní nit… (nazuby.cz)

Philips Sonicare AirFloss Ultra HX8331/01 bílý

Philips Sonicare AirFloss Ultra HX8331/01 bílý

Philips Sonicare AirFloss Ultra, přístroj pro mezizubní hygienu Zařízení AirFloss Ultra je pro ty, kdo nepoužívají pravidelně zubní nit, nejjednodušším způsobem efektivní hygieny mezizubních prostor AirFloss Ultra lze používat s čistou vodu nebo antimikrobiální ústní vodu Klinické studie prokázaly, že zdraví dásní prospívá stejně jako zubní nit Odstraní až 99,9 % zubního plaku z čištěných míst Směs vzduchu a mikro-kapiček vody rozrušuje a odstraňuje zubní plak podél linie dásní a z mezizubních prostor Vysoce výkonná tryska s gumovým zakončením Volitelné nastavení počtu prostřiků - vyberte jeden, dvojí nebo trojí prostřik Na výběr manuální či automatické prostřikování Vyčištění celých úst zabere méně než 60 sekund Barva: Bílá s šedými motivy Obsahuje: 1 přístroj mezizubní hygieny (tělo)… (kasa.cz)

Philips Sonicare Healthy White+ HX8911/01 zubní kartáček

Philips Sonicare Healthy White+ HX8911/01 zubní kartáček

Sonický zubní kartáček Philips Sonicare Healhty White+ HX8911/01 se postará o to, abyste měli zdravé a krásné zuby každý den. Nemusíte se vzdávat oblíbené kávy, čaje nebo jiných nápojů, abyste měli krásně zářivý úsměv. Unikátní sonická technologie odstraňuje nečistoty a plak i z mezizubních prostor a speciální čisticí režim White odstraňuje až o 100% více skvrn než běžný manuální kartáček.   90 dní - Vyzkoušejte si nezávazně tento kartáček, se zárukou vrácení peněz. Více informací o akci 90 dní testování se zárukou vrácení peněz - Philips Sonicare.   Šetrné ale precizní čištění zubů Patentovaná sonická technologie zubního kartáčku pracuje dynamicky, ale zároveň šetrně, proto odstraní všechny nečistoty. Speciální jemná vlákna v kombinaci s prouděním vody a 31 000 kmity za… (nazuby.cz)

Philips Sonicare AirFloss Ultra pro mezizubní hygienu HX8331/01

Philips Sonicare AirFloss Ultra pro mezizubní hygienu HX8331/01

Přístroj je pro ty, kdo nepoužívají pravidelně zubní nit, nejjednodušším způsobem efektivního čištění mezi zuby. AirFloss Ultra lze používat s ústní či obyčejnou vodou a klinické studie prokázaly, že zdraví dásní prospívá stejně jako zubní nit.** (pilulka.cz)

Philips Sonicare AirFloss Ultra HX8462/01 Přístroj pro mezizubní…

Philips Sonicare AirFloss Ultra HX8462/01 Přístroj pro mezizubní hygienu s automatickým doplňováním (HX8462/01)

Elektrická ústní sprcha se stanicí pro doplňování a nabití, manuální či automatické prostřikování, mezizubní hygiena za 60 vteřin, dokovací stanice automaticky doplňuje čistou vodu nebo antimikrobiální ústní vodu a umožňuje až 32 dávek, obsahuje: 1 AirFloss Ultra, 1 dokovací stanice, 2 trysky Philips Sonicare AirFloss Ultra HX8462/01 Pro ty, kteří si nečistí mezizubní prostory pravidelně, nabízí přístroj AirFloss snadný způsob, jak začít. Lze používat s ústní nebo obyčejnou vodou a zdraví dásní prospívá stejně jako zubní nit.** při používání v kombinaci s manuálním kartáčkem a antibakteriální ústní vodou u pacientů s lehkým až středním zánětem dásní … (alza.cz)

Philips Sonicare EasyClean HX6511/50

Philips Sonicare EasyClean HX6511/50

Jedinečný dynamický čisticí účinek elektrického zubního kartáčku Philips Sonicare šetrně a efektivně čistí hluboko mezi zuby a podél linie dásní. (pilulka.cz)

Philips Sonicare DiamondClean HX6074/27

Philips Sonicare DiamondClean HX6074/27

Kompaktní kartáčkové hlavice Sonic – 4 ks v balení, velikost mini, nasazovací, párování režimů BrushSync. (pilulka.cz)

Philips Sonicare FlexCare+ HX6921/06

Philips Sonicare FlexCare+ HX6921/06

Elektrický zubní kartáček FlexCare+ spojující naši sonickou technologii a 5 režimů čištění, je vaším řešením pro kompletní péči o dásně. Nyní můžete zlepšit zdraví svých dásní již po 2 týdnech používání. (pilulka.cz)

Philips Sonicare ProResults HX6022/07

Philips Sonicare ProResults HX6022/07

ProResults mini hlavice ke kartáčku Philips Sonicare FlexCare a Philips Sonicare HealthyWhite - cílené čištění Menší velikost hlavyice kartáčku napomáhá snadnější manipulaci s kartáčkem a umožňuje zaměřit se na těžko dosažitelná místa Šikmé, paprsčitě seříznuté vlákna rozšiřují plochu pokrytí tvarované vlákna se přizpůsobí přirozenému tvaru zubů, konstrukce hlavy kartáčku zvyšuje sonický pohyb Díky snadné manipulaci dosáhne na těžko přístupná místa Malá velikost hlavice kartáčku Vám pomůže zaměřit se na úzké štěrbiny Navrženo pro optimální výkon Modrá vlákna na hlavici se postupně odbarvují a upozorní tak na potřebu výměny Doporučujeme vyměnit hlavici každé 3 měsíce Balení obsahuje 2 ks (kasa.cz)

Philips Sonicare DiamondClean HX9352/04

Philips Sonicare DiamondClean HX9352/04

To vše nabízí kartáček Philips Sonicare DiamondClean HX9352/04 v elegantním černém provedení.Nové čisticí programy, jedinečný černý design a inovativní čisticí hlavice Diamond s jemnými, ale hustě a dobře uspořádanými vlákny, která dokonale vyčistí všechny plošky zubů.   90 dní - Vyzkoušejte si nezávazně tento kartáček, se zárukou vrácení peněz. Více informací o akci 90 dní testování se zárukou vrácení peněz - Philips Sonicare.   Šetrné ale precizní čištění zubů Patentovaná sonická technologie zubního kartáčku pracuje dynamicky, ale zároveň šetrně, proto odstraní všechny nečistoty. Speciální jemná vlákna v kombinaci s prouděním vody a 31 000 kmity za minutu efektivně odstraní plak ze zubů podél linie dásní i z mezizubních prostor. Zubního plaku Vás zbaví 7x lépe než manuální… (nazuby.cz)

Philips Sonicare DiamondClean HX9332/04

Philips Sonicare DiamondClean HX9332/04

Moderní design a oslnivé výsledky s naším nejstylovějším sonickým elektrickým zubním kartáčkem Philips Sonicare Diamond Clean. (pilulka.cz)

Philips Sonicare ProResults HX6022/07

Philips Sonicare ProResults HX6022/07

* ProResults mini hlavice ke kartáčku Philips Sonicare FlexCare a Philips Sonicare HealthyWhite - cílené čištění * Menší velikost hlavyice kartáčku napomáhá snadnější manipulaci s kartáčkem a umožňuje zaměřit se na těžko dosažitelná místa * Šikmé, paprsčitě seříznuté vlákna rozšiřují plochu pokrytí * tvarované vlákna se přizpůsobí přirozenému tvaru zubů, konstrukce hlavy kartáčku zvyšuje sonický pohyb * Díky snadné manipulaci dosáhne na těžko přístupná místa * Malá velikost hlavice kartáčku Vám pomůže zaměřit se na úzké štěrbiny * Navrženo pro optimální výkon * Modrá vlákna na hlavici se postupně odbarvují a upozorní tak na potřebu výměny * Doporučujeme vyměnit hlavici každé 3 měsíce * Balení obsahuje 2 ks (euronics.cz)

Philips Sonicare DiamondClean HX9372/04

Philips Sonicare DiamondClean HX9372/04

Philips Sonicare HX9372/04 DiamondClean v edici amethyst bude nejen Vaším skvělým pomocníkem v péči o zuby, ale také skvělým doplňkem na cestách. Kartáčková hlavice DiamondClean společně se sonickou technologií kartáčku se zaslouží o to, abyste Vaše zuby čistili precizně, ale zároveň šetrně.   90 dní - Vyzkoušejte si nezávazně tento kartáček, se zárukou vrácení peněz. Více informací o akci 90 dní testování se zárukou vrácení peněz - Philips Sonicare.   Šetrné ale precizní čištění zubů Patentovaná sonická technologie zubního kartáčku pracuje dynamicky, ale zároveň šetrně, proto odstraní všechny nečistoty. Speciální jemná vlákna v kombinaci s prouděním vody a 31 000 kmity za minutu efektivně odstraní plak ze zubů podél linie dásní i z mezizubních prostor. Zubního plaku Vás… (nazuby.cz)

Philips Sonicare EasyClean HX6511/35

Philips Sonicare EasyClean HX6511/35

Zubní kartáček Philips Sonicare Easy Clean HX6511/35 precizně, ale zároveň šetrně vyčistí Vaše zuby. Zbaví Vás plaku i v mezizubních prostorech i okolo linie dásní a snadno s ním dodržíte i doporučenou dobu čištění zubů díky chytrému časovači.  Výhodné balení oblíbeného zubního kartáčku Philips Sonicare EasyClean s jedním tělem navíc.   Vyzkoušejte si nezávazně tento kartáček, se zárukou vrácení peněz. Více informací o akci 90 dní testování se zárukou vrácení peněz - Philips Sonicare.   Šetrné ale precizní čištění zubů Patentovaná sonická technologie zubního kartáčku Philips Sonicare Easy Clean HX6511/35 pracuje dynamicky, ale zároveň šetrně, proto odstraní všechny nečistoty. Speciální jemná vlákna v kombinaci s prouděním vody a 31 000 kmity za minutu efektivně odstraní plak… (nazuby.cz)

Philips Sonicare Sensitive HX6052/07

Philips Sonicare Sensitive HX6052/07

Sensitive hlavice jsou extra citlivé na zuby a dásně, ale velice účiné na plak Nová inovativní hlavice nabízí velice jemné čištění pro citlivé zuby a dásně Ultra jemné vlákna jsou o 25% jemnější než standardní ProResults hlavy Ztráta modré barvy vláken upozorní na potřebu výměny Balení obsahuje 2 ks Odstraňuje více zubního plaku než manuální zubní kartáček Je klinicky prokázáno, že kartáčková hlavice Philips Sonicare Sensitive odstraňuje plak kvalitněji než běžný manuální zubní kartáček. Jemné odstranění plaku díky inovativnímu designu vláken Kartáčková hlavice Philips Sonicare Sensitive disponuje ultra měkkými nylonovými vlákny pro jemné a efektivní čištění. Speciální zastřižení vláken chrání zuby a zajišťuje jemnější čištění. Hlavice je k dispozici také v menší kompaktní velikosti. … (kasa.cz)

Philips Sonicare HealthyWhite HX6762/43

Philips Sonicare HealthyWhite HX6762/43

Využijte 90 dní testování se zárukou vrácení peněz! Co musíte udělat, abyste získali 90 dní záruky vrácení peněz? Zaregistrujte jakýkoli sonický kartáček nebo přístroj mezizubní hygieny Philips Sonicare na www.philips.cz/myphilips, a to nejpozději do 30 dnů od nákupu. Nejpozději 90 dnů od nákupu kontaktujte Philips linku zákaznické podpory na telefonním čísle 233 099 099 (pondělí-pátek 8-19 hod.). Operátoři následně zajistí svoz výrobku od Vás (účastníka akce) k servisnímu partnerovi Philips. Výrobek lze vrátit pouze nepoškozený, v původním obalu, se všemi doplňky a s kopií dokladu o nákupu. Výrobek nelze vrátit přímo na prodejně, vždy je třeba za tímto účelem kontaktovat Philips linku zákaznické podpory na výše uvedeném telefonním čísle v uvedených dnech a pracovní době. Platí pro… (euronics.cz)

Philips Sonicare DiamondClean HX9312/04

Philips Sonicare DiamondClean HX9312/04

Nejlepší sonický zubní kartáček Philips Sonicare pro zesvětlení zubů. (pilulka.cz)

Philips Sonicare DiamondClean HX9332/04

Philips Sonicare DiamondClean HX9332/04

S zubním kartáček Philips Sonicare DiamondClean HX9332/04 budou Vaše zuby čistší a zbavené skvrn od jídla a pití. Více čisticích programů, originální desing a kartáčková hlavice Diamond vybavena jemnými, ale hustými vlákny, která dosáhnou všech plošek zubů a pečlivě je vyčistí.    90 dní - Vyzkoušejte si nezávazně tento kartáček, se zárukou vrácení peněz. Více informací o akci 90 dní testování se zárukou vrácení peněz - Philips Sonicare.   Šetrné ale precizní čištění zubů Patentovaná sonická technologie zubního kartáčku pracuje dynamicky, ale zároveň šetrně, proto odstraní všechny nečistoty. Speciální jemná vlákna v kombinaci s prouděním vody a 31 000 kmity za minutu efektivně odstraní plak ze zubů podél linie dásní i z mezizubních prostor. Zubního plaku Vás zbaví 7x lépe než… (nazuby.cz)

Philips Sonicare FlexCare Platinum HX9172/14

Philips Sonicare FlexCare Platinum HX9172/14

Přizpůsobivá čisticí technologie AdaptiveClean zaručuje hloubkové a zároveň šetrné čištění. (pilulka.cz)

Philips Sonicare Sensitive HX6052/07 2ks

Philips Sonicare Sensitive HX6052/07 2ks

Philips Sonicare Sensitive Standardní velikost hlavice sonického kartáčku HX6052/07 2 ks v balení, Standardní velikost, Nasazovací, Pro citlivé zuby a dásně. (pilulka.cz)

Philips Sonicare ProResults HX6024/07 4ks

Philips Sonicare ProResults HX6024/07 4ks

Kompaktní velikost hlavice sonického kartáčku 4 ks v balení, kompaktní velikost, nasazovací, všestranné vyčištění. (pilulka.cz)

Philips Sonicare DiamondClean black HX9352/04

Philips Sonicare DiamondClean black HX9352/04

Moderní design a oslnivé výsledky s naším nejstylovějším sonickým elektrickým zubním kartáčkem Philips Sonicare Diamond Clean. (pilulka.cz)

Philips Sonicare AirFloss HX8012/07 zelený

Philips Sonicare AirFloss HX8012/07 zelený

* Airfloss trysky umožňují snadnou manipulaci, a tak se dokáží brilantně zaměřit na těžko dostupná místa v ústech * Špička na trysce pomáhá umístit trysku správným způsobem mezi zuby * Airfloss je snadné sdílet díky náhradní trysce s vtištěnou kapkou vody pro snadné rozpoznání * Trysky měňte každých 6 měsíců * Balení obsahuje dvě trysky – jedna bez potisku a druhá s potiskem (euronics.cz)

Philips Sonicare AdaptiveClean HX9042/07 bílé

Philips Sonicare AdaptiveClean HX9042/07 bílé

Philips Sonicare AdaptiveClean * Standardní velikost hlavice pro účinné hloubkové čištění * Gumové části hlavice pomáhají vláknům lépe kopírovat anatomii zubů a dásní a zároveň absorbují nadměrný tlak při čištění * Odstraňuje až 10x více plaku z těžko dostupných míst než manuální zubní kartáček * 4x větší pokrytí povrchu zubu vlákny kartáčku ve srovnání s hlavicí Philips Sonicare DiamondClean * Pro optimální výsledky měňte hlavici každé 3 měsíce * Hlavice jsou kompatibilní s modely kartáčku Philips Sonicare DiamondClean, EasyClean, HealthyWhite, HealthyWhite+ FlexCare, FlexCare+, FlexCare Platinum a Sonicare for Kids * Balení obsahuje 2ks Balení obsahuje * Náhradní kartáčky: 2 AdaptiveClean Kompatibilita * Systém hlav kartáčku: nasazovací * Vhodné pro tyto modely: 2 řady pro… (euronics.cz)

Philips Sonicare DiamondClean HX9362/67 růžový

Philips Sonicare DiamondClean HX9362/67 růžový

Sonický elektrický zubní kartáček Režimy Clean - pro každodenní kvalitní čištění Gum Care - jemně masíruje dásně Polish - krásný a zářivý úsměv Sensitive - čištění šetrné k zubům a dásním White - odstraňuje povrchové pigmentace Clean - pro každodenní kvalitní čištění Gum Care - jemně masíruje dásně Polish - krásný a zářivý úsměv Sensitive - čištění šetrné k zubům a dásním White - odstraňuje povrchové pigmentace Balení obsahuje: 1 sonický kartáček (tělo) DiamondClean Pink Kartáčkové hlavice: 1 DiamondClean, kompaktní velikost,1 DiamondClean, standardní velikost 1 nabíjecí sklenice - unikátní skleněný pohár s indukčním nabíjením 1 cestovní pouzdro s USB nabíjením Výkon čištění Frekvence Až 31 000 stěrů za minutu Výkon Odstraňuje až 7x více plaku* Přínos pro zdraví… (kasa.cz)

Philips Sonicare Sensitive HX6054/07 bílá

Philips Sonicare Sensitive HX6054/07 bílá

Hlavice Philips Sonicare Sensitive Standard Standardní velikost hlavice pro citlivé zuby a dásně. Ultra jemná vlákna jsou o 25% jemnější než u hlavice ProResults Standard. Odstraňuje více zubního plaku než manuálního zubní kartáček. Pro optimální výsledky měňte hlavici každé 3 měsíce. Balení obsahuje 4 ks. Vhodné pro tyto modely: HealthyWhite+, Řada 2 Series pro předcházení zubnímu plaku, Řada 3 Series péče o dásně, DiamondClean, EasyClean, FlexCare, FlexCare Platinum, FlexCare+, pro děti – for Kids, HealthyWhite Specifikace Měkkost vláken: Ultra měkká Barva: Bílá Vlákna, která upozorní: Ztráta modré barvy vláken Velikost: Standardní (kasa.cz)

Philips Sonicare InterCare HX9002/10 bílá

Philips Sonicare InterCare HX9002/10 bílá

Hlavice Philips Sonicare InterCare Standard * Standardní velikost hlavice pro lepší čištění mezizubních prostor. * Odstraňuje až 7krát více plaku než manuální kartáček. * Zlepšuje zdraví dásní během 2 týdnů. * Pro optimální výsledky měňte hlavici každé 3 měsíce. * Balení obsahuje 2ks. Vhodné pro tyto modely Řada 2 Series pro předcházení zubnímu plaku, Řada 2 Series na ochranu před zubním plakem, Řada 3 Series péče o dásně, DiamondClean, DiamondClean Smart, EasyClean, Essence, FlexCare i InterCare, FlexCare Platinum, FlexCare Platinum Connected, FlexCare+ , pro děti – for Kids, HealthyWhite HealthyWhite+, PowerUp, ProtectiveClean Specifikace * Měkkost vláken: Středná měkká * Barva: Bílá * Vlákna, která upozorní: Ztráta modré barvy vláken * Velikost: Standardní * Párování režimů… (euronics.cz)

Philips Sonicare Sensitive HX6054/07 bílá

Philips Sonicare Sensitive HX6054/07 bílá

Hlavice Philips Sonicare Sensitive Standard * Standardní velikost hlavice pro citlivé zuby a dásně. * Ultra jemná vlákna jsou o 25% jemnější než u hlavice ProResults Standard. * Odstraňuje více zubního plaku než manuálního zubní kartáček. * Pro optimální výsledky měňte hlavici každé 3 měsíce. * Balení obsahuje 4 ks. * Vhodné pro tyto modely: HealthyWhite+, Řada 2 Series pro předcházení zubnímu plaku, Řada 3 Series péče o dásně, DiamondClean, EasyClean, FlexCare, FlexCare Platinum, FlexCare+, pro děti – for Kids, HealthyWhite Specifikace * Měkkost vláken: Ultra měkká * Barva: Bílá * Vlákna, která upozorní: Ztráta modré barvy vláken * Velikost: Standardní (euronics.cz)

Philips Sonicare For Kids HX6042/33

Philips Sonicare For Kids HX6042/33

* Philips Sonicare pro děti standardní hlavice zubního kartáčku Sonicare * Čištění, které mají děti rády! * Pro děti ve věku 7+ Standardní hlavy kartáčků jsou speciálně navržené pro děti starší 7 let * Hlavice kartáčků čistí zuby dětí pečlivě a přitom jemně * Konstrukce hlavice kartáčku zvyšuje sonický pohyb * Navrženo pro dětská ústa * Hlavice kartáčků jsou přizpůsobeny dětským ústům * Pogumovaný povrch pro bezpečnější a šetrnější čistění * Měkké vlákna pro šetrnější čistění * Balení obsahuje 2 ks (euronics.cz)

Philips Sonicare DiamondClean HX9362/67 PINK

Philips Sonicare DiamondClean HX9362/67 PINK

Philips Sonicare DiamondClean HX9362/67 v růžové barvě je limitovaná edice špičkového elektrického kartáčku Philips Sonicare s novými čisticími programy a jedinečným designem. Kartáček je vybaven moderní čisticí hlavicí Diamond s hustými, jemnými vlákny uspořádanými do snopců, které snadno vyčistí všechny plošky zubu.   90 dní - Vyzkoušejte si nezávazně tento kartáček, se zárukou vrácení peněz. Více informací o akci 90 dní testování se zárukou vrácení peněz - Philips Sonicare.   Šetrné ale precizní čištění zubů Patentovaná sonická technologie zubního kartáčku pracuje dynamicky, ale zároveň šetrně, proto odstraní všechny nečistoty. Speciální jemná vlákna v kombinaci s prouděním vody a 31 000 kmity za minutu efektivně odstraní plak ze zubů podél linie dásní i z mezizubních… (nazuby.cz)

Philips Sonicare DiamondClean HX9334/41

Philips Sonicare DiamondClean HX9334/41

Elektrický sonický zubní kartáček * pro každodenní použití * 4× hlavice DiamondClean * 31 000 oscilací za minutu * 5 režimů čištění * časovač * bezdrátový provoz * vhodný i pro citlivé zuby a dásně Philips Sonicare DiamondClean Black a White HX9334/412 Elektrický sonický kartáček od společnosti Philips se stane vašim nedocenitelným pomocníkem při udržování krásného a zdravého úsměvu. Přístroj zvládne odstranit až sedmkrát více plaku než běžný manuální kartáček a zařídí vám dokonale jemné a lesklé zuby. Speciální kartáčková hlavice DiamondClean poslouží k přirozenému, leč účinnému bělení přímo během čištění. Postarají se o to hustá vlákna, která účinně odstraňují skvrny ze zubů a zajistí viditelné výsledky již po sedmi dnech. Přizpůsobí se vám na míru Podle svých vlastních preferencí… (euronics.cz)

Philips Sonicare Sensitive HX6052/07

Philips Sonicare Sensitive HX6052/07

* Sensitive hlavice jsou extra citlivé na zuby a dásně, ale velice účiné na plak * Nová inovativní hlavice nabízí velice jemné čištění pro citlivé zuby a dásně * Ultra jemné vlákna jsou o 25% jemnější než standardní ProResults hlavy * Ztráta modré barvy vláken upozorní na potřebu výměny * Balení obsahuje 2 ks Odstraňuje více zubního plaku než manuální zubní kartáček Je klinicky prokázáno, že kartáčková hlavice Philips Sonicare Sensitive odstraňuje plak kvalitněji než běžný manuální zubní kartáček. Jemné odstranění plaku díky inovativnímu designu vláken Kartáčková hlavice Philips Sonicare Sensitive disponuje ultra měkkými nylonovými vlákny pro jemné a efektivní čištění. Speciální zastřižení vláken chrání zuby a zajišťuje jemnější čištění. Hlavice je k dispozici také v menší kompaktní… (euronics.cz)

Philips Sonicare HealthyWhite HX6762/43

Philips Sonicare HealthyWhite HX6762/43

HealthyWhite Pink elektrický sonický zubní kartáček s perleťovým displejem a programem na zesvětlení zubů Štíhlý, lehký s elegantním designem (perleťový přední kryt) a s potlačeným přenosem vibrací do ruky se speciálním programem pro bílé zuby Kartáček využívá špičkovou patentovanou sonickou technologii Kontakt speciálních jemných vláken a zubů, podpořený unikátním dynamickým prouděním tekutiny, zajišťuje důkladný čisticí efekt i v těžko dostupných místech Odstraňuje více plaku a zabarvení, než manuální kartáček Je vybaven jedinečnou čistící hlavicí DiamondClean a ProResults Balení obsahuje: 1 sonický kartáček (tělo) 1 čistící hlavici DiamondClean Standard 1 čistící hlavici ProResults Standard 1 cestovní nabíječku (kasa.cz)

Philips Sonicare DiamondClean HX9312/04

Philips Sonicare DiamondClean HX9312/04

Luxusní bílo-zlaté provedení kartáčku Philips Sonicare DiamondClean HX9312/04 oslní každého, kdo si potrpí na to nejlepší. Kromě působivého designu nabízí Philips Sonicare DiamondClean HX9312/04 pět různých čistících režimů a šetrnost sonické technologie.   90 dní - Vyzkoušejte si nezávazně tento kartáček, se zárukou vrácení peněz. Více informací o akci 90 dní testování se zárukou vrácení peněz - Philips Sonicare.   Šetrné ale precizní čištění zubů Patentovaná sonická technologie zubního kartáčku pracuje dynamicky, ale zároveň šetrně, proto odstraní všechny nečistoty. Speciální jemná vlákna v kombinaci s prouděním vody a 31 000 kmity za minutu efektivně odstraní plak ze zubů podél linie dásní i z mezizubních prostor. Zubního plaku Vás zbaví 7x lépe než manuální zubní kartáček… (nazuby.cz)

Philips Sonicare Sensitive HX6082/07 2ks

Philips Sonicare Sensitive HX6082/07 2ks

Kompaktní velikost hlavice sonického kartáčku 2 ks v balení Kompaktní velikost Nasazovací Pro citlivé zuby a dásně. (pilulka.cz)

Philips Sonicare ProResults HX6018/07 8ks

Philips Sonicare ProResults HX6018/07 8ks

Philips Sonicare ProResults je jedna z nejlepších kartáčkových hlavic od Philips a je ideální jak pro nové, tak i dlouhodobé uživatele sonických kartáčků, kteří si chtějí dopřát šetrnou péči za neuvěřitelně nízkou cenu. (pilulka.cz)

Philips Sonicare EasyClean HX6511/50 bílý

Philips Sonicare EasyClean HX6511/50 bílý

Využijte 90 dní testování se zárukou vrácení peněz! Co musíte udělat, abyste získali 90 dní záruky vrácení peněz? Zaregistrujte jakýkoli sonický kartáček nebo přístroj mezizubní hygieny Philips Sonicare na www.philips.cz/myphilips, a to nejpozději do 30 dnů od nákupu. Nejpozději 90 dnů od nákupu kontaktujte Philips linku zákaznické podpory na telefonním čísle 233 099 099 (pondělí-pátek 8-19 hod.). Operátoři následně zajistí svoz výrobku od Vás (účastníka akce) k servisnímu partnerovi Philips. Výrobek lze vrátit pouze nepoškozený, v původním obalu, se všemi doplňky a s kopií dokladu o nákupu. Výrobek nelze vrátit přímo na prodejně, vždy je třeba za tímto účelem kontaktovat Philips linku zákaznické podpory na výše uvedeném telefonním čísle v uvedených dnech a pracovní době. Platí pro… (euronics.cz)

Philips Sonicare Sensitive HX6082/07 bílý

Philips Sonicare Sensitive HX6082/07 bílý

* Sensitive mini hlavice jsou extra citlivé na zuby a dásně, ale velice účiné na plak * Nová inovativní hlavice nabízí velice jemné čištění pro citlivé zuby a dásně * Ultra jemné vlákna jsou o 25% jemnější než standardní ProResults hlavy * Ztráta modré barvy vláken upozorní na potřebu výměny * Vhodné pro tyto modely: Řada 2 Series pro předcházení zubnímu plaku, Řada 3 Series péče o dásně, DiamondClean, EasyClean, FlexCare, FlexCare Platinum, FlexCare+, pro děti – for Kids, HealthyWhite, HealthyWhite+ * Balení obsahuje 2 ks (euronics.cz)

Philips Sonicare DiamondClean HX6072/07 bílý

Philips Sonicare DiamondClean HX6072/07 bílý

* Philips Sonicare DiamondClean mini hlavice * Mimořádné čištění * Bělejší zuby * Nejlepší výkon z řad Sonicare hlavic * Hlavice odstraňují plak až o 100% více oproti manuálnímu kartáčku * O 23% více vláken, středně tuhé štěninky poskytují mimořádně účinné a zároveň šetrné čištění * Vlákna ukazují stav opotřebení * Hlavice pasuje do více rukojetí * Balení obsahuje 2 ks (euronics.cz)

PHILIPS Sonicare HX6721/35 Healthy White

PHILIPS Sonicare HX6721/35 Healthy White

Elektrický zubní kartáček Philips Sonicare HX6721/35 DiamondClean Healthy White. Bělejší a zdravější zuby. Dokonalý zubní kartáček pro bělejší zuby. Každému se líbí zářivě bílý úsměv. Nechejte svítit přirozenou bělost svých zubů. Elektrický kartáček Sonicare HealthyWhite při pravidelném používání režimu Clean & White prokazatelně během dvou týdnů odstraní každodenní zabarvení. Prokázané zlepšení zdraví úst: přirozeně bělejší zuby díky patentované sonické technologii bezpečný a šetrný – klinicky ověřeno Zaručuje dokonalou čistotu: dynamický čistící účinek zubního kartáčku Sonicare způsobuje proudění tekutiny do mezizubních prostor šikmý krček hlavy kartáčku pro lepší přístup k zadní straně zubů Nabízí čištění podle vašich potřeb: režim Clean: standardní 2minutový režim režim… (rozbaleno.cz)

PHILIPS Sonicare HX 6511/50 EasyClean

PHILIPS Sonicare HX 6511/50 EasyClean

Philips Sonicare EasyClean HX6511/50 Sonický elektrický zubní kartáček. Lepší odstranění plaku. Snadný přechod z používání manuálního zubního kartáčku. Jedinečný dynamický čisticí účinek elektrického zubního kartáčku Philips Sonicare šetrně a efektivně čistí hluboko mezi zuby a podél linie dásní. Pomáhá následovat doporučení odborníků časovač na 2 minuty hlídá doporučenou délku čištění funkce Quadpacer napomáhá dokonalému vyčištění Zaručuje výjimečnou čistotu dynamický čistící účinek zubního kartáčku Sonicare způsobuje proudění tekutiny do mezizubních prostor šikmý krček hlavy kartáčku pro lepší přístup k zadní straně zubů odstraňuje až 2× více plaku než ruční kartáček Prokázané zlepšení zdraví úst bezpečný a šetrný – klinicky ověřeno zubní… (rozbaleno.cz)

PHILIPS Sonicare HX6721/35 Healthy White

PHILIPS Sonicare HX6721/35 Healthy White

Elektrický zubní kartáček Philips Sonicare HX6721/35 DiamondClean Healthy White. Bělejší a zdravější zuby. Dokonalý zubní kartáček pro bělejší zuby. Každému se líbí zářivě bílý úsměv. Nechejte svítit přirozenou bělost svých zubů. Elektrický kartáček Sonicare HealthyWhite při pravidelném používání režimu Clean & White prokazatelně během dvou týdnů odstraní každodenní zabarvení. Prokázané zlepšení zdraví úst: přirozeně bělejší zuby díky patentované sonické technologii bezpečný a šetrný – klinicky ověřeno Zaručuje dokonalou čistotu: dynamický čistící účinek zubního kartáčku Sonicare způsobuje proudění tekutiny do mezizubních prostor šikmý krček hlavy kartáčku pro lepší přístup k zadní straně zubů Nabízí čištění podle vašich potřeb: režim Clean: standardní 2minutový režim režim… (rozbaleno.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít