Philips Sonicare TongueCare+ Black HX8072/11

Náhradní hlavice Philips Sonicare TongueCare+ HX8072/11 černé

Náhradní hlavice Philips Sonicare TongueCare+ HX8072/11 černé

Náhradní hlavice Philips Sonicare TongueCare+ HX8072/11 černé (euronics.cz)

Philips Sonicare TongueCare+ HX8072/01 (HX8072/01)

Philips Sonicare TongueCare+ HX8072/01 (HX8072/01)

Náhradní hlavice na čištění jazyka Philips Sonicare TongueCare+, 2ks, kompatibilní s modely kartáčku Philips Sonicare DiamondClean, EasyClean, HealthyWhite, HealthyWhite+, FlexCare, FlexCare+, FlexCare Platinum a Sonicare for Kids, 2ks v balení Philips Sonicare TongueCare+ Hlavice na čištění jazyka, 2 ksHX8072/01 Čištění jazyka se sonickou technologiíSe speciální hlavicí Philips Sonicare během okamžiku proměníte svůj zubní kartáček na kartáček na čištění jazyka se sonickou technologií. Mikročip uvnitř hlavice vyšle signál, které tělo zařízení vyhodnotí, hlavici rozpozná a automaticky zvolí nejvhodnější režim a intenzitu pro optimální čištění jazyka. Doporučujeme používat v kombinaci se sprejem BreathRx.... (alza.cz)

Philips Sonicare TongueCare+ HX8072/11 hlavice na čištění jazyka 2 ks

Philips Sonicare TongueCare+ HX8072/11 hlavice na čištění jazyka 2 ks

Philips Sonicare TongueCare+ HX8072/11, 2 ks, Náhradní hlavice unisex, Speciální péče Philips Sonicare TongueCare+ HX8072/11 skvěle doplní vaši běžnou rutinu dentální hygieny.Vlastnosti:pohodlná a snadná manipulaceudržuje svěží dechsnadno se vyměňujeJak používat:Náhradní hlavici nasaďte na kartáček daného typu a zacvakněte. (notino.cz)

Náhradní hlavice Philips Sonicare TongueCare+ HX8072/01 bílé

Náhradní hlavice Philips Sonicare TongueCare+ HX8072/01 bílé

Náhradní hlavice Philips Sonicare TongueCare+ HX8072/01 bílé (euronics.cz)

Philips Sonicare TongueCare+ HX8072/01 hlavice na čištění jazyka 2 ks

Philips Sonicare TongueCare+ HX8072/01 hlavice na čištění jazyka 2 ks

Philips Sonicare TongueCare+ HX8072/01, 2 ks, Náhradní hlavice unisex, Náhradní hlavice na zubní kartáček Philips Sonicare TongueCare+ HX8072/01 vám pomůže dosáhnout těch nejlepších výsledků při ústní hygieně. Její pravidelná výměna vám zaručí stále stejně efektivní čištění zubů jako s novým kartáčkem.Vlastnosti:pohodlná a snadná manipulacesnadno se vyměňujeudržuje svěží dechJak používat:Náhradní hlavici nasaďte na kartáček daného typu a zacvakněte. (notino.cz)

Philips Sonicare DiamondClean Black + Philips Sonicare Airfloss Ultra…

Philips Sonicare DiamondClean Black + Philips Sonicare Airfloss Ultra Black

Limitovaná edice v černém provedení za výhodnou cenu: sonický zubní kartáček Philips Sonicare DiamondClean a přístroj pro mezizubní hygienu Philips Sonicare Airfloss Ultra. Koupí získáváte záruku 90 dní vrácení peněz (pravidla zde)! Obsah balení: 1 tělo DiamondClean 1 standardní kartáčková hlavice DiamondClean 1 nabíjecí stanice 1 nabíjecí cestovní pouzdro 1 kabel USB 1 síťová USB zástrčka 1 hygienická krytka na hlavici 1 tělo Airfloss Ultra 1 tryska Airfloss Ultra 1 základní nabíječka Philips Sonicare DiamondClean: Moderní design a oslnivé výsledky - 5 režimů čištění - 2 kartáčkové hlavice - nabíjecí sklenice, cestovní pouzdro - s režimem Polish Hustě osázená, vysoce kvalitní vlákna odstraňují až 7x více plaku než manuální zubní kartáček. Nasaďte hlavici kartáčku DiamondClean a… (profimed.cz)

Philips Sonicare W Optimal White Black HX6064/11, náhradní hlavice, 4…

Philips Sonicare W Optimal White Black HX6064/11, náhradní hlavice, 4 ks

Hlavice v černém provedení. Pokročilé čištění pro odstranění skvrn a bělejší zuby. Kartáčková hlavice W Optimal White je ideální pro ty, kteří chtějí více než hloubkové čištění pro odstranění skvrn pro zářivý a bělejší úsměv. Tato kartáčková hlavice je také skvělá na udržování zářivých zubů v období mezi profesionálním bělením.Výjimečně bělejší zuby • Vlákna ve tvaru diamantu zajistí o 100 % bělejší zuby během jednoho týdne Výjimečná péče o zuby a dásně • Odstraňuje až 7x více plaku než manuální zubní kartáček Inovativní technologie • Vytvoří mikrobubliny, které dosáhnou hluboko mezi zuby • Automatický výběr optimálního režimu pro maximální výsledek** Navrženo pro optimální výkon • Vždy mějte na paměti, kdy je čas na výměnu. A vždy dosáhněte efektivního čištění. • Testováno pro splnění… (profimed.cz)

Philips Sonicare W Optimal White HX6064/11 (HX6064/11)

Philips Sonicare W Optimal White HX6064/11  (HX6064/11)

Náhradní hlavice standardní velikost, kompatibilní se všemi modely kartáčků Philips Sonicare, barva černá, 4ks Philips Sonicare W Optimal White HX6064/11 Odstranění skvrn a bělejší zubyKartáčková hlavice je ideální pro ty, kteří chtějí nejen hloubkové čištění, ale i odstranění skvrn pro zářivý a bělejší úsměv. Je také skvělá na udržování zářivých zubů v období mezi profesionálním bělením. To umožňuje speciálně designovaná, hustě osázená hlavice kartáčku společně s pokročilou sonickou technologií. Již po týdnu zaregistrujete viditelný rozdíl. ... (alza.cz)

Philips Sonicare AirFloss Ultra Black

Philips Sonicare AirFloss Ultra Black

Zařízení AirFloss Ultra je pro ty, kdo nepoužívají pravidelně zubní nit, nejjednodušším způsobem efektivního čištění mezizubních prostor. Koupí získáváte záruku 90 dní vrácení peněz (pravidla zde)! Zařízení AirFloss Ultra je pro ty, kdo nepoužívají pravidelně zubní nit, nejjednodušším způsobem efektivního čištění mezizubních prostor. AirFloss Ultra lze používat s čistou vodou nebo antimikrobiální ústní vodou a klinické studie prokázaly, že zdraví dásní prospívá stejně jako zubní nit.** (profimed.cz)

Náhradní hlavice Philips Sonicare Optimal White HX6064/11 černá

Náhradní hlavice Philips Sonicare Optimal White HX6064/11 černá

Náhradní hlavice Philips Sonicare Optimal White HX6064/11 černá (euronics.cz)

Philips Sonicare for Teens Black, sonický kartáček

Philips Sonicare for Teens Black, sonický kartáček

Bělejší a zdravější zuby pro zářivější úsměv. Zubní kartáček Philips Sonicare pro začátečníky zajistí vynikající čištění pro bělejší zuby a svěžejší dech, díky kterému se budete cítit sebevědomě mezi lidmi. Koupí získáváte záruku 90 dní vrácení peněz (pravidla zde)! Zaručuje výjimečnou čistotu • S hlavicí kartáčku InterCare odstraníte až 7x více plaku* • Šikmý krček je navržený tak, aby vyčistil obtížně dostupná místa • Výjimečné čištění mezi zuby a s rovnátky Prokázané zlepšení zdraví zubů a dásní • Technologie Philips Sonicare pomáhá rozzářit váš úsměv • Naše unikátní sonická technologie vám přináší efektivní a šetrné čištění Zaměření na uživatele • Program Easy start vám pomůže vybudovat správné návyky čištění sonickým kartáčkem Philips Sonicare • Časovače vás budou motivovat k… (profimed.cz)

Philips Sonicare AirFloss Ultra Black (HX8432/03)

Philips Sonicare AirFloss Ultra Black (HX8432/03)

Elektrická ústní sprcha pro mezizubní hygienu, směs vzduchu a mikro-kapiček vody rozrušuje a odstraňuje zubní plak podél linie dásní a z mezizubních prostor, lze používat s čistou nebo antimikrobiální ústní vodu, vyčištění celých úst zabere 60 sekund, obsahuje 1 přístroj AirFloss Ultra, 2 trysky, 1 nabíječka Philips Sonicare AirFloss Ultra Black Přístroj pro mezizubní hygienuHX8432/03 Pro ty, kteří si nečistí mezizubní prostory pravidelně, nabízí přístroj AirFloss snadný způsob, jak začít. Odstraňuje až 99,9 % zubního plaku*, lze používat s ústní nebo obyčejnou vodou a zdraví dásní prospívá stejně jako zubní nit.** * v laboratorní studii, výsledky v praxi se mohou lišit** při používání v… (alza.cz)

Philips Sonicare Optimal White Standard HX6064/11 náhradní hlavice…

Philips Sonicare Optimal White Standard HX6064/11 náhradní hlavice pro zubní kartáček

Philips Sonicare Optimal White Standard HX6064/11, 4 ks, Náhradní hlavice unisex, Náhradní hlavice na zubní kartáček Philips Sonicare Optimal White Standard HX6064/11 vám pomůže dosáhnout těch nejlepších výsledků při ústní hygieně. Její pravidelná výměna vám zaručí stále stejně efektivní čištění zubů jako s novým kartáčkem.Vlastnosti:odstraňuje zubní plakredukuje nežádoucí zabarvení a skvrny na zubechsnadno se vyměňujeJak používat:Náhradní hlavici nasaďte na kartáček daného typu a zacvakněte. (notino.cz)

Philips Sonicare DiamondClean Smart Black HX9924/17 (HX9924/17)

Philips Sonicare DiamondClean Smart Black HX9924/17 (HX9924/17)

Elektrický zubní kartáček pro kompletní péči o zuby a dásně, s možností připojení na aplikaci pro čištění zubů přes Bluetooth ®, 5 režimů čištění, 3 nastavení intensity čistění, senzory tlaku, pohybu a polohy, balení obsahuje: 1 kartáček DiamondClean Smart, 4 hlavice: Premium Plaque Defense, Premium Gum Care, Premium White, TongueCare+, 1 nabíjecí sklenice, 1 cestovní pouzdro s USB; barva: černá Philips Sonicare DiamondClean Smart HX9924/17 Poznejte dosud nejlepší zubní kartáček značky Philips pro kompletní péči o ústní dutinu. Na výběr máte režimy pro každodenní čištění, hloubkové čištění, bělení zubů, zdravé dásně a dlouhotrvající svěží dech. Samozřejmostí jsou i 3 různá nastavení intenzity. Veškerou práci můžete… (alza.cz)

Philips Sonicare DiamondClean Black/RoseGold, sonický kartáček (2…

Philips Sonicare DiamondClean Black/RoseGold, sonický kartáček (2 těla)

Speciální balení sonických zubních kartáčků, které obsahuje 2 těla kartáčku DiamondClean v provedení Black a RoseGold. Koupí získáváte záruku 90 dní vrácení peněz (pravidla zde)! Specifikace 5 režimů 2 kartáčkové hlavice, Nabíjecí sklenice, cestovní pouzdro, s režimem Deep Clean Režimy • Clean: Pro každodenní kvalitní čištění • White: Odstraňuje povrchové pigmentace • Sensitive: Šetrné čištění zubů a dásní • Gum Care: Jemně masíruje dásně • Deep Clean: Unikátní hloubkové čištění Balení obsahuje • Těla kartáčku: 2 DiamondClean • Kartáčkové hlavice: 2 ks DiamondClean, standardní velikost • Nabíjecí sklenice: 1 • Cestovní pouzdro: 2 cestovní nabíječky s USB Design a provedení • Barva: Černá, Růžovozlatá Výkon čištění • Frekvence: Až 31 000 stěrů za minutu • Výkon: Odstraňuje až 10x více… (profimed.cz)

Philips Sonicare Black DiamondClean HX9352/04 (HX9352/04)

Philips Sonicare Black DiamondClean HX9352/04 (HX9352/04)

Elektrický zubní kartáček 1 sonický kartáček (tělo), 2 čisticí hlavice Standard, 1 sklenice s indukčním nabíjením, 1 cestovní pouzdro s integrovanou nabíječkou i USB portem Philips Sonicare DiamondClean Black Sonický elektrický zubní kartáček s nabíjecí sklenicíHX9352/04 S nejstylovějším sonickým zubním kartáčkem Philips Sonicare DiamondClean v černé barvě dosáhnete velmi brzy oslnivých výsledků. Díky pěti čisticím programům a speciálně navržené hlavici pro efektivní odstraňování pigmentace z povrchu zubů bude váš chrup viditelně čistší již po týdnu používání. … (alza.cz)

Philips Sonicare FlexCare Black HX6971/59 (HX6971/59)

Philips Sonicare FlexCare Black HX6971/59 (HX6971/59)

Elektrický zubní kartáček 3 režimy čištění: Clean/White/Massage, 2 úrovně čištění: Go Care a Max Care, UV sanitizér odstraní až 99% bakterií a virů z vláken hlavic kartáčku, balení obsahuje: 1 tělo kartáčku FlexCare, 1 hlavice DiamondClean Black standardní velikost, 1 UV sanitizér, 1 nabíječka, 1 cestovní pouzdro Philips Sonicare FlexCare Black HX6971/59 Existuje zaručený způsob, jak zlepšit stav chrupu - přináší jej sonický elektrický zubní kartáček Philips Sonicare FlexCare Black, který se dokonale přizpůsobí vašim potřebám péče o zuby a dásně. Zlepšuje zdraví dásní během 2 týdnů Odstraňuje 7x více plaku než manuální kartáček Frekvence až 31 000 stěrů za minutu … (alza.cz)

Philips Sonicare DiamondClean White + Philips Sonicare Airfloss Ultra…

Philips Sonicare DiamondClean White + Philips Sonicare Airfloss Ultra White

Limitovaná edice v bílém provedení za výhodnou cenu: sonický zubní kartáček Philips Sonicare DiamondClean a přístroj pro mezizubní hygienu Philips Sonicare Airfloss Ultra. Koupí získáváte záruku 90 dní vrácení peněz (pravidla zde)! Pro zdravější zuby a dásně • Odstraňuje až 99,9 % zubního plaku*** • Klinické studie dokázaly stejnou efektivitu pro dásně jako u zubní niti** • Přispívá ke snížení výskytu zubního kazu mezi zuby Jedinečná technologie • Technologie vzduchu a mikrokapiček vody • Vysoce výkonná tryska Nejjednodušší cesta k efektivnímu čištění mezizubních prostor • 60 vteřin stačí: namířit, stisknout, hotovo! • Jednoduchý způsob, jak získat zdravý návyk Zaručuje výjimečnou čistotu • Odstraňuje až 7x více plaku než manuální zubní kartáček • Vyberte si z 5 režimů včetně režimu… (profimed.cz)

Philips Sonicare for Teens Black HX6212/89 (HX6212/89)

Philips Sonicare for Teens Black HX6212/89 (HX6212/89)

Elektrický zubní kartáček sonický, odstraňuje až 7x více plaku než manuální kartáček, pomáhá zesvětlovat zuby, usnadňuje čištění s rovnátky a napomáhá čištění mezi zuby, černá barva Philips Sonicare Sonický elektrický kartáček Pro začátečníkyHX6212/89  Představujeme kartáček s inovativní sonickou technologií, který je vhodný i pro úplné začátečníky a nositele rovnátek. Během prvních dvou týdnů používání vám poskytne možnost čisticí výkon postupně zvyšovat a umožní vám tak si na něj lépe zvyknout. Oceníte také zabudované časovače, které vás upozorní na optimální dobu čištění. Ke zdravějším dásním a zářivějšímu úsměvu vám stačí pouhé dva týdny používání.... (alza.cz)

Philips Sonicare DiamondClean Pink + Philips Sonicare Airfloss Ultra…

Philips Sonicare DiamondClean Pink + Philips Sonicare Airfloss Ultra Pink

Limitovaná edice v růžovém provedení za výhodnou cenu: sonický zubní kartáček Philips Sonicare DiamondClean a přístroj pro mezizubní hygienu Philips Sonicare Airfloss Ultra. Koupí získáváte záruku 90 dní vrácení peněz (pravidla zde)!Pro zdravější zuby a dásně • Odstraňuje až 99,9 % zubního plaku*** • Klinické studie dokázaly stejnou efektivitu pro dásně jako u zubní niti** • Přispívá ke snížení výskytu zubního kazu mezi zuby Jedinečná technologie • Technologie vzduchu a mikrokapiček vody • Vysoce výkonná tryska Nejjednodušší cesta k efektivnímu čištění mezizubních prostor • 60 vteřin stačí: namířit, stisknout, hotovo! • Jednoduchý způsob, jak získat zdravý návyk Zaručuje výjimečnou čistotu • Odstraňuje až 7x více plaku než manuální zubní kartáček • Vyberte si z 5 režimů včetně režimu… (profimed.cz)

Philips Sonicare ProtectiveClean 5100 Black/White, sonický kartáček …

Philips Sonicare ProtectiveClean 5100 Black/White, sonický kartáček (2 těla)

2 těla - výhodný duální pack. Šetrné čištění. Poznejte rozdíl šetrného čištění díky našemu tlakovému senzoru a zároveň získejte bělejší zuby za 1 týden. Koupí získáváte záruku 90 dní vrácení peněz (pravidla zde)! Výhody Prokázané zlepšení zdraví zubů a dásní • Bělejší zuby za pouhý týden • Bezpečný a šetrný pro citlivé zuby a dásně, rovnátka a zubní náhrady Optimalizujte své čištění zubů • Tři režimy, tři nastavení intenzity Nová LED technologie • Upozorní vás, když při čištění příliš tlačíte • Propojení chytrého těla kartáčku s chytrými hlavicemi • Vždy víte, kdy vyměnit hlavici kartáčku • Dynamický čistící účinek způsobuje proudění tekutiny do mezizubních prostor Zaměření na uživatele • Motivace k důkladnému čištění • I díky elegantním pouzdrům je cestování snadné a pohodlné Vlastnosti… (profimed.cz)

Philips Sonicare DiamondClean Black a Rosegold HX9392/39 (HX9392/39)

Philips Sonicare DiamondClean Black a Rosegold HX9392/39 (HX9392/39)

Elektrický zubní kartáček dárkové balení, dárkové balení, obsahuje: 2 těla kartáčku DiamondClean: Edice Black a Rosegold, 2ks kartáčkových hlavic DiamondClean standardní velikost, cestovní pouzdro s USB nabíjením 2ks, 5 režimů čištění (čištění, bělení, leštění, jemné čištění, jemné dočištění), až 31000 kmitů/min, časovač na 2min, indikace nabíjení Philips Sonicare DiamondClean Sonický elektrický zubní kartáčekHX9392/39 Žádný plak a zářivě bílý úsměv - to jsou kartáčky Philips Sonicare DiamondClean. Inovativní zubní hlavice v kombinaci s pokročilou sonickou technologií umožní tu nejlepší strategii čištění pro vaši jedinečnou ústní dutinu a zároveň šetrně a efektivně bělí sklovinu. Luxusní design se snadným… (alza.cz)

Philips Sonicare DiamondClean a AirFloss Ultra Black HX8491/03 …

Philips Sonicare DiamondClean a AirFloss Ultra Black HX8491/03 (HX8491/03)

Sada 5 režimů čištění: Clean, Gum Care, Polish, Sensitive and White, přístroj AirFloss Ultra je pro ty, kdo nepoužívají pravidelně zubní nit, zlepšuje zdraví dásní během 2 týdnů, barva: černá, balení obsahuje: 1 sonický kartáček DiamondClean Black, 1 přístroj AirFloss Ultra Black, 1 hlavice DiamondClean Black Standard, 1 nabíjecí sklenice, 1 cestovní pouzdro s USB nabíjením, 1 tryska, 1 nabíječka Sada Philips Sonicare DiamondClean a AirFloss Ultra Black HX8491/03 Sonický elektrický zubní kartáček s nabíjecí sklenicíHX9352/04 a elektrická ústní sprcha. V balení naleznete nejstylovější sonický zubní kartáček Philips Sonicare DiamondClean v černé barvě, se kterým… (alza.cz)

Philips Sonicare W3 Premium White Black HX9064/33, náhradní hlavice,…

Philips Sonicare W3 Premium White Black HX9064/33, náhradní hlavice, 4 ks

Hlavice v černé barvě. Odstraní o 100 % více skvrn za pouhé 3 dny*. Konzumace jídla a nápojů ovlivňuje barvu vašich zubů. Kartáčková hlavice Premium White vrátí vašemu úsměvu přirozenou bělost. Lešticí vlákna odstraňují povrchové skvrny a viditelně zasvětlí a vyčistí zuby do hloubky za pouhé 3 dny.Výjimečně bělejší zuby • Odstraňuje až o 100 % více povrchových skvrn už za 3 dny* Zatím nejhlubší vyčištění od značky Philips Sonicare • Až 10x lepší odstranění plaku než manuálním zubním kartáčkem • 4x více povrchového kontaktu** pro hloubkové čištění bez námahy Nová LED technologie • Automatický výběr optimálního režimu pro maximální výsledek*** • Vyvinutá s cílem naplno využít inovativní sonickou čisticí sílu Navrženo pro optimální výkon • Produkty prošly testováním, díky kterému splňují… (profimed.cz)

Philips Sonicare For Kids

Philips Sonicare For Kids

Kartáček pro děti od 3 let, vyvinutý na základě požadavků dětských zubních lékařů, rodičů i dětí. Budování zdravých návyků pro celý život. Koupí získáváte záruku 90 dní vrácení peněz (pravidla zde)! Akce do 31. 7. 2019. Při koupi 2 ks sleva 599 Kč. (Sleva se načte po vložení do košíku.) Udržte zájem dětí během čištění zubů. Sonický kartáček Philips Sonicare For Kids s podporou technologie Bluetooth spolupracuje se zábavnou aplikací, která dětem pomáhá čistit zuby déle a lépe. Děti se tak baví a zároveň se učí návyky, které jim vydrží po celý život. Interaktivní zábava a technologie Philips Sonicare Díky interaktivní aplikaci se děti nadchnou pro čištění 98 % dotazovaných říká, že je jednodušší přimět děti čistit si zuby déle a lépe* Senzační odměny za úspěšné čištění Sledujte dobu… (profimed.cz)

Philips Sonicare ProtectiveClean Gum Health Black and White HX6857/35…

Philips Sonicare ProtectiveClean Gum Health Black and White HX6857/35 (HX6857/35)

Elektrický zubní kartáček bezpečný a šetrný pro citlivé zuby a dásně, rovnátka a zubní náhrady, zabudovaný tlakový senzor, 3 režimy čištění: Clean, Gum Care a White, technologie BrushSync - automatické upozornění na potřebu výměny hlavice, funkce QuadPacer a Smartimer, balení obsahuje: 2 kartáčky ProtectiveClean, 2 hlavice Optimal White Standard, 1 nabíječka, 2 cestovní pouzdra, barva: černá a bílá Philips Sonicare ProtectiveClean Gum Health Black nad White HX6857/35 Nechcete se spokojit s obyčejným manuálním kartáček, ale vyžadujete extra jemnou péči? Sonický kartáček Philips Sonicare ProtectiveClean Gum Health Black and White HX6857/35 je speciálně navržen pro šetrnou péči o citlivé zuby a dásně. Bezpečně čistí… (alza.cz)

Philips Sonicare Airfloss Ultra

Philips Sonicare Airfloss Ultra

Zařízení pro efektivní hygienu mezizubních prostor. Podle klinických studií zlepšuje zdraví dásní stejně jako zubní nit. Výsledky klinických studií jsou podloženy jedinečnou technologií kombinující vzduch a ústní nebo obyčejnou vodu. Koupí získáváte záruku 90 dní vrácení peněz (pravidla zde)! Zařízení pro efektivní hygienu mezizubních prostor. Podle klinických studií zlepšuje zdraví dásní stejně jako zubní nit. Výsledky klinických studií jsou podloženy jedinečnou technologií kombinující vzduch a ústní nebo obyčejnou vodu. Stav dásní zlepšuje za pouhé dva týdny používání. AirFloss Ultra lze používat s obyčejnou vodou nebo ústním výplachem. AirFloss Ultra přispívá ke zdraví chrupu: - Stejná efektivita pro dásně jako při používání zubní nitě - Odstranění až 99 % zubního plaku z ošetřených… (profimed.cz)

Philips Sonicare G3 Premium Gum Care Black HX9054/33, náhradní…

Philips Sonicare G3 Premium Gum Care Black HX9054/33, náhradní hlavice, 4 ks

Až 7x zdravější dásně během pouhých 2 týdnů*. Zdravé zuby začínají u zdravých dásní. Starejte se o ně s naší kartáčkovou hlavicí Premium Gum Care. Jemné a flexibilní okraje, které pomáhají kopírovat tvar vašich dásní, poskytují 2x větší kontakt s povrchem** pro kvalitní odstranění zubního plaku podél linie dásní.Pro výjimečnou péči o dásně • Až 7x zdravější dásně během pouhých 2 týdnů*** Bezkonkurenční hloubkové čištění • Až 10x lepší odstranění plaku než manuálním zubním kartáčkem • Až 2x větší kontakt s povrchem zubů a dásní** pro hloubkové čištění bez námahy Nová LED technologie • Vyvinutá s cílem naplno využít inovativní sonickou čisticí sílu • Automatický výběr optimálního režimu pro maximální výsledek**** Navrženo pro optimální výkon • Vždy mějte na paměti, kdy je čas na výměnu.… (profimed.cz)

Philips Sonicare Sonicare W Optimal White HX6062/10, náhradní hlavice…

Philips Sonicare Sonicare W Optimal White HX6062/10, náhradní hlavice, 2 ks

Pokročilé čištění pro odstranění skvrn a bělejší zuby. Kartáčková hlavice W Optimal White je ideální pro ty, kteří chtějí více než hloubkové čištění pro odstranění skvrn pro zářivý a bělejší úsměv. Tato kartáčková hlavice je také skvělá na udržování zářivých zubů v období mezi profesionálním bělením.Výjimečně bělejší zuby • Vlákna ve tvaru diamantu zajistí o 100 % bělejší zuby během jednoho týdne Výjimečná péče o zuby a dásně • Odstraňuje až 7x více plaku než manuální zubní kartáček Nová LED technologie • Automatický výběr optimálního režimu pro maximální výsledek** • Vytvoří mikrobubliny, které dosáhnou hluboko mezi zuby Navrženo pro optimální výkon • Vždy mějte na paměti, kdy je čas na výměnu. A vždy dosáhněte efektivního čištění. • Produkty prošly testováním, díky kterému splňují… (profimed.cz)

Philips Sonicare C3 Premium Plaque Defence Black HX9044/33, náhradní…

Philips Sonicare C3 Premium Plaque Defence Black HX9044/33, náhradní hlavice, 4 ks

Černá varianta halvice. Až 10× účinnější odstranění zubního plaku pro jedinečné výsledky*. Získejte zářivě bílý úsměv. Naše hlavice Premium Plaque Defense pro efektivní odstranění zubního plaku kopíruje tvar vašich zubů a dásní díky jemným, flexibilním bokům, které poskytují 4x větší kontakt s povrchem než běžná kartáčková hlavice** pro pohodlné a hloubkové vyčištění.Výjimečné odstranění zubního plaku • Až 10x lepší odstranění plaku než manuálním zubním kartáčkem Dosud nejúčinější hlavice Philips Sonicare pro čištění • 4x více povrchového kontaktu** pro hloubkové čištění bez námahy Nová LED technologie • Automatický výběr optimálního režimu pro maximální výsledek*** • Vyvinutá s cílem naplno využít inovativní sonickou čisticí sílu Navrženo pro optimální výkon • Vždy mějte na paměti,… (profimed.cz)

Philips Sonicare HealthyWhite+, sonický kartáček

Philips Sonicare HealthyWhite+, sonický kartáček

Kartáček Philips Sonicare HealthyWhite+ byl speciálně navržen pro přirozeně bílé zuby. Při pravidelném používání prokazatelně odstraňuje většinu každodenních skvrn z povrchu zubů již během jednoho týdne. Koupí získáváte záruku 90 dní vrácení peněz (pravidla zde)! Kartáček Philips Sonicare HealthyWhite+ byl speciálně navržen pro přirozeně bílé zuby. Při pravidelném používání prokazatelně odstraňuje většinu každodenních skvrn z povrchu zubů již během jednoho týdne. Kartáček je vybaven Diamond čisticími hlavicemi s hustými jemnými vlákny uspořádanými do snopců, jež jsou rozmístěny ve tvaru diamantového brusu, aby dosáhly všech plošek zubu. Tím pomáhají účinně odstraňovat zubní plak. Šest volitelných programů (2x3). Dva čistící režimy: 1) Clean - slouží k dokonalému odstraňování zubního… (profimed.cz)

Philips Sonicare DiamondClean, sonický kartáček

Philips Sonicare DiamondClean, sonický kartáček

Moderní design a oslnivé výsledky. Nejstylovější sonický elektrický kartáček Philips Sonicare DiamondClean v klasické bílé barvě. Koupí získáváte záruku 90 dní vrácení peněz (pravidla zde)! Moderní design a oslnivé výsledky. Nejstylovější sonický elektrický kartáček Philips Sonicare DiamondClean v klasické bílé barvě. Elegantní tělo je velmi štíhlé a lehké, nenápadný displej je podsvícený bílými LED pro znázornění programu a zelenými pro stav baterie. Kartáček je vybaven dvěma DiamondClean čisticími hlavicemi (Standard a Mini) s hustými jemnými vlákny uspořádanými do snopců jež jsou rozmístěny ve tvaru diamantového brusu, aby dosáhly všech plošek zubu. DiamondClean má nové programy pro bezpečné a šetrné odstranění zabarvení a oslnivý lesk. Tělo kartáčku se indukčně nabíjí ve skleněném… (profimed.cz)

Philips Sonicare Airfloss Ultra Pink

Philips Sonicare Airfloss Ultra Pink

Zařízení pro efektivní hygienu mezizubních prostor v elegantní růžové barvě. Podle klinických studií zlepšuje zdraví dásní stejně jako zubní nit. Koupí získáváte záruku 90 dní vrácení peněz (pravidla zde)! Zařízení pro efektivní hygienu mezizubních prostor v elegantní růžové barvě. Podle klinických studií zlepšuje zdraví dásní stejně jako zubní nit. Výsledky klinických studií jsou podloženy jedinečnou technologií kombinující vzduch a ústní nebo obyčejnou vodu. Stav dásní zlepšuje za pouhé dva týdny používání. AirFloss Ultra lze používat s obyčejnou vodou nebo ústním výplachem. AirFloss Ultra přispívá ke zdraví chrupu: - Stejná efektivita pro dásně jako při používání zubní nitě - Odstranění až 99 % zubního plaku z ošetřených oblastí - Přispívá ke snížení výskytu zubního kazu mezi zuby … (profimed.cz)

Philips Sonicare EasyClean HX6511/50

Philips Sonicare EasyClean HX6511/50

Štíhlý, lehký s elegantním designem a s potlačeným přenosem vibrací do ruky. Kartáček využívá špičkovou patentovanou sonickou technologii. Pro dospělé a děti od 6 let. Koupí získáváte záruku 90 dní vrácení peněz (pravidla zde)! Philips Sonicare EasyClean, elektrický sonický zubní kartáček. Štíhlý, lehký s elegantním designem a s potlačeným přenosem vibrací do ruky. Kartáček využívá špičkovou patentovanou sonickou technologii. Pro dospělé a děti od 6 let. Philips Sonicare zubní kartáček využívá špičkovou patentovanou sonickou technologii. Kontakt speciálních jemných vláken a zubů, podpořený unikátním dynamickým prouděním tekutiny (ze slin a zubní pasty), zajišťuje důkladný čisticí efekt i v těžko dostupných místech. Odstraňuje více plaku a zabarvení, než manuální kartáček. Je vybaven… (profimed.cz)

Philips Sonicare Teens HX6212/90

Philips Sonicare Teens HX6212/90

Bělejší a zdravější zuby pro zářivější úsměv. Zubní kartáček Philips Sonicare pro začátečníky zajistí vynikající čištění pro bělejší zuby a svěžejší dech, díky kterému se budete cítit sebevědomě mezi lidmi. Koupí získáváte záruku 90 dní vrácení peněz (pravidla zde)! Zaručuje výjimečnou čistotu • S hlavicí kartáčku InterCare odstraníte až 7x více plaku* • Šikmý krček je navržený tak, aby vyčistil obtížně dostupná místa • Výjimečné čištění mezi zuby a s rovnátky Prokázané zlepšení zdraví zubů a dásní • Technologie Philips Sonicare pomáhá rozzářit váš úsměv • Naše unikátní sonická technologie vám přináší efektivní a šetrné čištění Zaměření na uživatele • Program Easy start vám pomůže vybudovat správné návyky čištění sonickým kartáčkem Philips Sonicare • Časovače vás budou motivovat k… (profimed.cz)

Philips Sonicare DiamondClean HX9100 nabíječka

Philips Sonicare DiamondClean HX9100 nabíječka

Nabíječka - podstavec pod skleničku pro kartáček Philips Sonicare DiamondClean. Je kompatibilní s elektrickými kartáčky Philips DiamondClean HX93xx. (nazuby.cz)

Náhradní hlavice Philips Sonicare ProResults HX6022/07

Náhradní hlavice Philips Sonicare ProResults HX6022/07

Náhradní hlavice Philips Sonicare ProResults HX6022/07 (euronics.cz)

Philips Sonicare C3 Premium Plaque Control Black HX9073/33, náhradní…

Philips Sonicare C3 Premium Plaque Control Black HX9073/33, náhradní hlavice, mix 3 ks

Kompletní péče o zuby a dásně. Hlavice kartáčku Premium Plaque Defense poskytuje až 10x účinnější odstranění zubního plaku* pro dosažení lepších výsledků. Hlavice Premium Gum Care zajišťuje 7x zdravější dásně během pouhých dvou týdnů*** a hlavice Premium White odstraní o 100 % více skvrn za 3 dny*.Výjimečná péče o zuby a dásně • Až 10x lepší odstranění plaku než manuálním zubním kartáčkem • Až 7x zdravější dásně během pouhých 2 týdnů*** • Odstraňuje až o 100 % více povrchových skvrn už za 3 dny* Zatím nejhlubší vyčištění od značky Philips Sonicare • 4x více povrchového kontaktu** pro hloubkové čištění bez námahy Navrženo pro optimální výkon • Vždy mějte na paměti, kdy je čas na výměnu. A vždy dosáhněte efektivního čištění. Nová LED technologie • Automatický výběr optimálního režimu pro… (profimed.cz)

Philips Sonicare ProtectiveClean 4300 HX6803/04

Philips Sonicare ProtectiveClean 4300 HX6803/04

Tlakový senzor vás naučí, jak své zuby čistit šetrně a zároveň účinně. Sonický kartáček Sonicare ProtectiveClean odstraňuje až 7x více zubního plaku než manuální kartáček. Koupí získáváte záruku 90 dní vrácení peněz (pravidla zde)! Philips Sonicare ProtectiveClean 4300 Light Blue, Prokázané zlepšení zdraví zubů a dásní • Odstraňuje až 7x více plaku než manuální zubní kartáček • Bezpečný a šetrný pro citlivé zuby a dásně, rovnátka a zubní náhrady Nová LED technologie • Upozorní vás, když při čištění příliš tlačíte • Propojení chytrého těla kartáčku s chytrými hlavicemi • Dynamický čistící účinek způsobuje proudění tekutiny do mezizubních prostor Zaměření na uživatele • Vždy víte, kdy vyměnit hlavici kartáčku • Skvělý způsob, jak si zvyknout na nový kartáček • Motivace k důkladnému čištění… (profimed.cz)

Philips Sonicare DiamondClean Pink, sonický kartáček

Philips Sonicare DiamondClean Pink, sonický kartáček

Moderní design a oslnivé výsledky. Nejstylovější sonický elektrický kartáček Philips Sonicare DiamondClean v jemné pastelově růžové barvě. Koupí získáváte záruku 90 dní vrácení peněz (pravidla zde)!Moderní design a oslnivé výsledky. Nejstylovější sonický elektrický kartáček Philips Sonicare DiamondClean v jemné pastelově růžové barvě. Elegantní tělo je velmi štíhlé a lehké, nenápadný displej je podsvícený bílými LED pro znázornění programu a zelenými pro stav baterie. Kartáček je vybaven dvěma Diamond čisticími hlavicemi (Standard a mini) s hustými jemnými vlákny uspořádanými do snopců jež jsou rozmístěny ve tvaru diamantového brusu, aby dosáhly všech plošek zubu. DiamondClean PINK má programy pro bezpečné a šetrné odstranění zabarvení a oslnivý lesk. Tělo kartáčku se indukčně nabíjí… (profimed.cz)

Philips Sonicare DiamondClean Amethyst, sonický kartáček

Philips Sonicare DiamondClean Amethyst, sonický kartáček

Moderní design a oslnivé výsledky. Nejstylovější sonický elektrický kartáček Philips Sonicare Diamond Clean nyní v moderním barevném provedení. Koupí získáváte záruku 90 dní vrácení peněz (pravidla zde)! Moderní design a oslnivé výsledky. Nejstylovější sonický elektrický kartáček Philips Sonicare Diamond Clean nyní v moderním barevném provedení. Kartáček je vybaven dvěma Diamond čisticími hlavicemi Standard s hustými jemnými vlákny uspořádanými do snopců jež jsou rozmístěny ve tvaru diamantového brusu, aby dosáhly všech plošek zubu. DiamondClean Amethyst má programy pro bezpečné a šetrné odstranění zabarvení a oslnivý lesk. Tělo kartáčku se indukčně nabíjí ve skleněném poháru s integrovanou nabíjecí stanicí. Sklenice je tedy určena pro výplach po čištění zubů i pro nabíjení. Barevně… (profimed.cz)

Philips Sonicare ProtectiveClean 5100 HX6859/29

Philips Sonicare ProtectiveClean 5100 HX6859/29

3 režimy čištění, cestovní pouzdro, tlakový senzor a funkce BrushSync. Zlepšuje zdraví dásní až o 100 % oproti manuálnímu kartáčku. Díky našemu tlakovému senzoru poznáte rozdíl šetrného čištění a zároveň budete mít až o 100 % zdravější dásně, než při používání manuálního kartáčku. Koupí získáváte záruku 90 dní vrácení peněz (pravidla zde)! Philips Sonicare ProtectiveClean Gum Health5100 White Prokázané zlepšení zdraví zubů a dásní • Bělejší zuby za pouhý týden • Bezpečný a šetrný pro citlivé zuby a dásně, rovnátka a zubní náhrady Optimalizujte své čištění zubů • Vyberte si ze tří režimů Nová LED technologie • Upozorní vás, když při čištění příliš tlačíte • Propojení chytrého těla kartáčku s chytrými hlavicemi • Vždy víte, kdy vyměnit hlavici kartáčku • Dynamický čistící účinek způsobuje… (profimed.cz)

Philips Sonicare HealthyWhite Pink, sonický kartáček

Philips Sonicare HealthyWhite Pink, sonický kartáček

Sonický kartáček Philips Sonicare HealthyWhite Pink byl speciálně navržen pro přirozeně bílé zuby. Při pravidelném používání prokazatelně odstraňuje většinu každodenních skvrn z povrchu zubů již během dvou týdnů. Koupí získáváte záruku 90 dní vrácení peněz (pravidla zde)! Kartáček Philips Sonicare HealthyWhite+ byl speciálně navržen pro přirozeně bílé zuby. Při pravidelném používání prokazatelně odstraňuje většinu každodenních skvrn z povrchu zubů již během jednoho týdne. Clean&White Výsledky klinických studií ukazují, že s režimem Clean&White lze dosáhnout až o dva odstíny bělejších zubů již během dvou týdnů. * Dynamický proud Dynamický proud tekutiny je jemně a efektivně vháněn pod okraj dásní a do mezizubních prostor. Easy Start Díky funkci Easy Start se frekvence kmitů v prvních… (profimed.cz)

Philips Sonicare ProtectiveClean 4500 HX6836/24

Philips Sonicare ProtectiveClean 4500 HX6836/24

Bělejší zuby během 1 týdne. Šetrné čištění. Poznejte rozdíl šetrného čištění díky našemu tlakovému senzoru a zároveň získejte bělejší zuby za 1 týden. Koupí získáváte záruku 90 dní vrácení peněz (pravidla zde)! Philips Sonicare ProtectiveClean White 4500 Pink, Prokázané zlepšení zdraví zubů a dásní • Bělejší zuby za pouhý týden • Bezpečný a šetrný pro citlivé zuby a dásně, rovnátka a zubní náhrady Optimalizujte své čištění zubů • Režimy Clean a White Nová LED technologie • Upozorní vás, když při čištění příliš tlačíte • Propojení chytrého těla kartáčku s chytrými hlavicemi • Vždy víte, kdy vyměnit hlavici kartáčku • Dynamický čistící účinek způsobuje proudění tekutiny do mezizubních prostor Zaměření na uživatele • Motivace k důkladnému čištění Vlastnosti Přirozeně bílé zuby Nasaďte… (profimed.cz)

Philips Sonicare ProtectiveClean 6100 HX6877/29

Philips Sonicare ProtectiveClean 6100 HX6877/29

3 režimy čištění a 3 intenzity, cestovní pouzdro, tlakový senzor a funkce BrushSync. Poznejte rozdíl šetrného čištění zásluhou tlakového senzoru a zároveň získejte bělejší zuby za 1 týden. Koupí získáváte záruku 90 dní vrácení peněz (pravidla zde)! Výhody Prokázané zlepšení zdraví zubů a dásníBělejší zuby za pouhý týdenBezpečný a šetrný pro citlivé zuby a dásně, rovnátka a zubní náhrady Optimalizujte své čištění zubůTři režimy, tři nastavení intenzityVýběr hlavic kartáčků pro optimální režim a intenzitu Nové technologieUpozorní vás, když při čištění příliš tlačítePropojení chytrého těla kartáčku s chytrými hlavicemiVždy víte, kdy vyměnit hlavici kartáčkuDynamický čistící účinek způsobuje proudění tekutiny do mezizubních prostor Zaměření na uživateleMotivace k důkladnému čištěníPraktické… (profimed.cz)

Philips Sonicare InterCare HX9012/10 (HX9012/10)

Philips Sonicare InterCare HX9012/10  (HX9012/10)

Náhradní hlavice kompaktní velikost, kompatibilní se všemi modely kartáčků Philips Sonicare, 2ks Philips Sonicare InterCare Kompaktní kartáčkové hlaviceHX9012/10 Čištění mezizubních prostor a těžko dostupných místDíky inovativní sonické technologii a mimořádně dlouhým vláknům pomáhá kartáček InterCare odstranit až 7× více plaku než běžný manuální kartáček a zlepšuje zdraví dásní během dvou týdnů. Vlákna a chytrý kartáček Sonicare vás navíc každé tři měsíce upozorní na nutnost výměny hlavice a čištění tak zůstane mimořádně efektivní.  … (alza.cz)

Philips Sonicare FlexCare HX6932/36 (HX6932/36)

Philips Sonicare FlexCare HX6932/36 (HX6932/36)

Elektrický zubní kartáček 2 sonické kartáčky FlexCare, 2 hlavice InterCare Standard, 3 režimy (čištění, bělení, masáž), časovač na 2min, indikace nabíjení, nabíječka Philips Sonicare FlexCare1+1 Sonický elektrický zubní kartáček; 2 tělaHX6932/36Moderní technologie přináší lepší výsledky. Existuje zaručený způsob, jak zlepšit stav chrupu - přináší jej sonický elektrický kartáček Philips Sonicare FlexCare, který se dokonale přizpůsobí vašim potřebám péče o zuby a dásně.Zlepšuje zdraví dásní během 2 týdnůOdstraňuje 7x více plaku než manuální kartáčekFrekvence až 31 000 stěrů za minutuSonická technologieSonická technologie vytváří dynamické proudění tekutiny, která se dostává mezi zuby, podél linie dásní a pokaždé tak zajistí vynikající a šetrné vyčištění.Zlepšuje zdraví dásníKartáček… (alza.cz)

Philips Sonicare for Kids HX6032/33 (HX6032/33)

Philips Sonicare for Kids HX6032/33 (HX6032/33)

Náhradní hlavice pro děti od 3 let, 2 ks Philips Sonicare for Kids Kompaktní velikost hlavice sonického kartáčku pro děti od 3 let, 2 ksHX6032/33 Dokonale čisté zuby během chvilkyHlavice sonického kartáčku pro děti je ideální pro malá ústa s rostoucími zuby, neboť poskytuje zvýšenou ochranu skloviny dětských zubů a… (alza.cz)

Philips Sonicare FlexCare Platinum, sonický kartáček bez sanitizéru

Philips Sonicare FlexCare Platinum, sonický kartáček bez sanitizéru

Sonický kartáček FlexCare Platinum s režimem Deep Clean je vybaven 9 programy a novým typem čistící hlavice AdaptiveClean. Díky tomu je i to nejhlubší čištění dostatečně jemné, aby chránilo vaše zuby a dásně. Koupí získáváte záruku 90 dní vrácení peněz (pravidla zde)! Sonický kartáček FlexCare Platinum s režimem Deep Clean je vybaven 9 programy a novým typem čistící hlavice AdaptiveClean. Díky tomu je i to nejhlubší čištění dostatečně jemné, aby chránilo vaše zuby a dásně. Intuitivní tlakový senzor vám pomůže odstranit maximum zubního tlaku, ať už si zuby čistíte jakkoliv. Základní funkce: 1) Smartimer - kartáček se po dvou minutách čištění sám automaticky vypne. Doba 2 minuty vychází z doporučení o optimální době čištění. 2) Quadpacer - časovač, který po intervalu 30 vteřin krátkým… (profimed.cz)

Náhradní hlavice Philips Sonicare DiamondClean HX6074/07 bílý

Náhradní hlavice Philips Sonicare DiamondClean HX6074/07 bílý

Náhradní hlavice Philips Sonicare DiamondClean HX6074/07 bílý (euronics.cz)

Zubní kartáček Philips Sonicare EasyClean HX6511/50 bílý

Zubní kartáček Philips Sonicare EasyClean HX6511/50 bílý

Sonické čištění pro dokonalý pocit ze zdravých a zářících zubů!Ať s elektrickým zubním kartáčkem právě začínáte nebo toužíte vyměnit starý model, s Philips SonicareEasyClean HX6511/50 určitě chybu neuděláte. Tento kartáček využívá patentovanou sonickou technologii, díky které poskytuje zubům komplexní péči. Nejenže čistí bezpečně a šetrně, ale pomůže vám také s bělením zubů. Výhody sonického čištěníModel SonicareEasyClean HX6511/50 od renomované značky Philips využívá unikátní dynamické proudění kartáčku, díky kterému se hlavice pohybuje vysokou frekvencí a stíravý sonický pohyb vhání tekutinu podél linie dásní i do mezizubního prostoru. Vlákna se pohybují rychlostí 31 000 kmitů za minutu a jejich směr je definován přesným rozsahem nahoru a dolů. Tato jedinečná kombinace dosahuje… (euronics.cz)

Náhradní hlavice Philips Sonicare InterCare HX9014/10 bílé

Náhradní hlavice Philips Sonicare InterCare HX9014/10 bílé

Náhradní hlavice Philips Sonicare InterCare HX9014/10 bílé (euronics.cz)

Náhradní hlavice Philips Sonicare InterCare HX9004/10 bílé

Náhradní hlavice Philips Sonicare InterCare HX9004/10 bílé

Náhradní hlavice Philips Sonicare InterCare HX9004/10 bílé (euronics.cz)

Philips Sonicare AirFloss Ultra HX8032/33 mezizubní trysky

Philips Sonicare AirFloss Ultra HX8032/33 mezizubní trysky

Philips Sonicare AirFloss Ultra HX8032/33, 2 ks, Speciální péče unisex, Doplňková péče mezizubní hygieny Philips Sonicare AirFloss Ultra HX8032/33 vám pomůže udržet zuby zdravé a krásné.Vlastnosti:usnadňuje čištění mezizubních prostorůodstraňuje zubní plak z mezizubních prostorudržuje svěží dechJak používat:Používejte dle přiloženého návodu. (notino.cz)

Philips Sonicare EasyClean HX6511/50 (HX6511/50)

Philips Sonicare EasyClean HX6511/50 (HX6511/50)

Elektrický zubní kartáček až 31000kmitů/min, 1 hlavice, 2min časovač Philips Sonicare EasyClean Sonický elektrický zubní kartáčekHX6511/50 Jednoduché a efektivní odstranění plakuSonický elektrický zubní kartáček Philips Sonicare EasyClean šetrně a efektivně čistí prostory hluboko mezi zuby a podél linie dásní a odstraňuje až 2× více plaku než manuální kartáček. Bezpečný a… (alza.cz)

Philips Sonicare DiamondClean HX9332/04 (HX9332/04)

Philips Sonicare DiamondClean HX9332/04 (HX9332/04)

Elektrický zubní kartáček 31000 kmitů/min, 2x hlavice (standardní a mini), 5 režimů (čištění, bělení, leštění, jemné čištění, jemné dočištění), časovač na 2min, indikace nabíjení, skleněný indukční nabíjecí pohár, cestovní pouzdro, USB cestovní nabíječka Philips Sonicare DiamondClean HX9332/04 S nejstylovějším sonickým zubním kartáčkem Philips Sonicare DiamondClean v bílé barvě dosáhnete velmi brzy oslnivých výsledků. Díky pěti čisticím programům a speciálně navržené hlavici pro efektivní odstraňování pigmentace z povrchu zubů bude váš chrup viditelně čistší již po týdnu používání. … (alza.cz)

Philips Sonicare for Teens Blue, sonický kartáček

Philips Sonicare for Teens Blue, sonický kartáček

Bělejší a zdravější zuby pro zářivější úsměv. Zubní kartáček Philips Sonicare pro začátečníky zajistí vynikající čištění pro bělejší zuby a svěžejší dech, díky kterému se budete cítit sebevědomě mezi lidmi. Koupí získáváte záruku 90 dní vrácení peněz (pravidla zde)! Zaručuje výjimečnou čistotu • S hlavicí kartáčku InterCare odstraníte až 7x více plaku* • Šikmý krček je navržený tak, aby vyčistil obtížně dostupná místa • Výjimečné čištění mezi zuby a s rovnátky Prokázané zlepšení zdraví zubů a dásní • Technologie Philips Sonicare pomáhá rozzářit váš úsměv • Naše unikátní sonická technologie vám přináší efektivní a šetrné čištění Zaměření na uživatele • Program Easy start vám pomůže vybudovat správné návyky čištění sonickým kartáčkem Philips Sonicare • Časovače vás budou motivovat k… (profimed.cz)

Philips Sonicare DiamondClean Rose Gold, sonický kartáček

Philips Sonicare DiamondClean Rose Gold, sonický kartáček

Moderní design a oslnivé výsledky. Nejstylovější sonický elektrický kartáček Philips Sonicare Diamond Clean nyní v moderním barevném provedení. Koupí získáváte záruku 90 dní vrácení peněz (pravidla zde)! Moderní design a oslnivé výsledky. Nejstylovější sonický elektrický kartáček Philips Sonicare Diamond Clean nyní v moderním barevném provedení. (profimed.cz)

Philips Sonicare for Teens Violet HX6212/88

Philips Sonicare for Teens Violet HX6212/88

Bělejší a zdravější zuby pro zářivější úsměv. Zubní kartáček Philips Sonicare pro začátečníky zajistí vynikající čištění pro bělejší zuby a svěžejší dech, díky kterému se budete cítit sebevědomě mezi lidmi. Koupí získáváte záruku 90 dní vrácení peněz (pravidla zde)! Zaručuje výjimečnou čistotu • S hlavicí kartáčku InterCare odstraníte až 7x více plaku* • Šikmý krček je navržený tak, aby vyčistil obtížně dostupná místa • Výjimečné čištění mezi zuby a s rovnátky Prokázané zlepšení zdraví zubů a dásní • Technologie Philips Sonicare pomáhá rozzářit váš úsměv • Naše unikátní sonická technologie vám přináší efektivní a šetrné čištění Zaměření na uživatele • Program Easy start vám pomůže vybudovat správné návyky čištění sonickým kartáčkem Philips Sonicare • Časovače vás budou motivovat k… (profimed.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít