Philips Sonicare TongueCare+ Black HX8072/11

Philips Sonicare TongueCare+ HX8072/11 černé

Philips Sonicare TongueCare+ HX8072/11 černé

Hlavice na čištění jazyka Philips Sonicare TongueCare+ * Proměňte zubní kartáček Philips Sonicare na kartáček k čištění jazyka se sonickou technologií * Díky speciálně vyvinutým vláknům MicroBristles čistí hlavice TongueCare+ v kombinaci se sprejem Philips Sonicare BreathRx jazyk do hloubky * Hlavice jsou kompatibilní s modely kartáčku Philips Sonicare DiamondClean, EasyClean, HealthyWhite, HealthyWhite+, FlexCare, FlexCare+, FlexCare Platinum a Sonicare for Kids * Mateiál Elastomer: Bez latexu * Barva: černá * Balení obsahuje 2 hlavice na čištění jazyka TongueCare+ Snadný doplněk vaší běžné péče o ústní dutinu * Z kartáčku na zuby na kartáček na čištění jazyka jedním nasazením * Snadný přístup ke všem částem jazyka Inovativní technologie * Automatické spárování s tělem zubního kartáčku… (euronics.cz)

Philips Sonicare TongueCare+ HX8072/11 černé

Philips Sonicare TongueCare+ HX8072/11 černé

Hlavice na čištění jazyka Philips Sonicare TongueCare+ Proměňte zubní kartáček Philips Sonicare na kartáček k čištění jazyka se sonickou technologií Díky speciálně vyvinutým vláknům MicroBristles čistí hlavice TongueCare+ v kombinaci se sprejem Philips Sonicare BreathRx jazyk do hloubky Hlavice jsou kompatibilní s modely kartáčku Philips Sonicare DiamondClean, EasyClean, HealthyWhite, HealthyWhite+, FlexCare, FlexCare+, FlexCare Platinum a Sonicare for Kids Mateiál Elastomer: Bez latexu Barva: černá Balení obsahuje 2 hlavice na čištění jazyka TongueCare+ Snadný doplněk vaší běžné péče o ústní dutinu Z kartáčku na zuby na kartáček na čištění jazyka jedním nasazením Snadný přístup ke všem částem jazyka Inovativní technologie Automatické spárování s tělem zubního kartáčku 240 vláken… (kasa.cz)

Philips Sonicare TongueCare+ HX8072/11 náhradní hlavice, 2 ks

Philips Sonicare TongueCare+ HX8072/11 náhradní hlavice, 2 ks

Bakterie na jazyku mohou způsobovat zápach z úst, a proto je dobré je odstraňovat pomocí hlavic Philips Sonicare TongueCare+ HX8082/11. Ty jsou vybaveny krátkými gumovými štětinkami, které spolu se sonickým pohybem pomáhají účinně stírat povlak z jazyka. Výhody náhradní hlavice Philips Sonicare TongueCare+: Pro zdravé zuby i svěží dech je důležité nezapomínat odstraňovat povlak, který se během dne i noci utváří na jazyku. Hlavice Philips Sonicare vybavená malými výběžky Vám s tím spolehlivě pomůže.   Kombinace účinné hlavice TongueCare+ a sonického pohybu Vašeho kartáčku jsou pro Vás nejlepší cestou k svěžímu dechu. Pro ještě lepší účinek používejte společně s ústním sprejem.   Uvnitř hlavice je umístěn mikročip, který způsobí, že kartáček pomocí speciální diody upozorní… (nazuby.cz)

Philips Sonicare TongueCare+ Hlavice na čištění jazyka 2 ks černá…

Philips Sonicare TongueCare+ Hlavice na čištění jazyka 2 ks černá HX8072/11

Sonicare TongueCare+ Hlavice na čištění jazyka 2 ks v balení černá, Nasazovací, Bez latexu, Párování režimů BrushSync (pilulka.cz)

Philips Sonicare TongueCare+ HX8072/01 (HX8072/01)

Philips Sonicare TongueCare+ HX8072/01 (HX8072/01)

Náhradní hlavice na čištění jazyka Philips Sonicare TongueCare+, 2ks, kompatibilní s modely kartáčku Philips Sonicare DiamondClean, EasyClean, HealthyWhite, HealthyWhite+, FlexCare, FlexCare+, FlexCare Platinum a Sonicare for Kids, 2ks v balení Philips Sonicare TongueCare+ Hlavice na čištění jazyka, 2 ksHX8072/01 Čištění jazyka se sonickou technologiíSe speciální hlavicí Philips Sonicare během okamžiku proměníte svůj zubní kartáček na kartáček na čištění jazyka se sonickou technologií. Mikročip uvnitř hlavice vyšle signál, které tělo zařízení vyhodnotí, hlavici rozpozná a automaticky zvolí nejvhodnější režim a intenzitu pro optimální čištění jazyka. Doporučujeme používat v kombinaci se sprejem BreathRx.... (alza.cz)

Philips Sonicare TongueCare+ HX8072/01 bílé

Philips Sonicare TongueCare+ HX8072/01 bílé

Hlavice na čištění jazyka Philips Sonicare TongueCare+ * Proměňte zubní kartáček Philips Sonicare na kartáček k čištění jazyka se sonickou technologií * Díky speciálně vyvinutým vláknům MicroBristles čistí hlavice TongueCare+ v kombinaci se sprejem Philips Sonicare BreathRx jazyk do hloubky * Hlavice jsou kompatibilní s modely kartáčku Philips Sonicare DiamondClean, EasyClean, HealthyWhite, HealthyWhite+, FlexCare, FlexCare+, FlexCare Platinum a Sonicare for Kids * Materiál Elastomer: Bez latexu * Balení obsahuje 2 hlavice na čištění jazyka TongueCare+ Snadný doplněk vaší běžné péče o ústní dutinu * Z kartáčku na zuby na kartáček na čištění jazyka jedním nasazením * Snadný přístup ke všem částem jazyka Inovativní technologie * Automatické spárování s tělem zubního kartáčku * 240 vláken… (euronics.cz)

Philips Sonicare TongueCare+ HX8072/01 bílé

Philips Sonicare TongueCare+ HX8072/01 bílé

Hlavice na čištění jazyka Philips Sonicare TongueCare+ Proměňte zubní kartáček Philips Sonicare na kartáček k čištění jazyka se sonickou technologií Díky speciálně vyvinutým vláknům MicroBristles čistí hlavice TongueCare+ v kombinaci se sprejem Philips Sonicare BreathRx jazyk do hloubky Hlavice jsou kompatibilní s modely kartáčku Philips Sonicare DiamondClean, EasyClean, HealthyWhite, HealthyWhite+, FlexCare, FlexCare+, FlexCare Platinum a Sonicare for Kids Materiál Elastomer: Bez latexu Balení obsahuje 2 hlavice na čištění jazyka TongueCare+ Snadný doplněk vaší běžné péče o ústní dutinu Z kartáčku na zuby na kartáček na čištění jazyka jedním nasazením Snadný přístup ke všem částem jazyka Inovativní technologie Automatické spárování s tělem zubního kartáčku 240 vláken MicroBristles pro… (kasa.cz)

Philips Sonicare TongueCare+ HX8072/01 náhradní hlavice, 2 ks

Philips Sonicare TongueCare+ HX8072/01 náhradní hlavice, 2 ks

Během dne se usazuje velké množství bakterií také na jazyku. Abyste předcházeli nepříjemnému zápachu z úst, je potřeba bakterie odstraňovat pomocí hlavice Philips Sonicare TongueCare+ HX8082/01. Ta je vybavena krátkými gumovými štětinkami, které spolu se sonickým pohybem pomáhají účinně stírat povlak z jazyka. Výhody náhradní hlavice Philips Sonicare TongueCare+: Pro zdravé zuby i svěží dech je důležité nezapomínat odstraňovat povlak, který se během dne i noci utváří na jazyku. Hlavice Philips Sonicare vybavená malými výběžky Vám s tím spolehlivě pomůže.   Kombinace účinné hlavice TongueCare+ a sonického pohybu Vašeho kartáčku jsou pro Vás nejlepší cestou k svěžímu dechu. Pro ještě lepší účinek používejte společně s ústním sprejem.   Uvnitř hlavice je umístěn mikročip,… (nazuby.cz)

Philips Sonicare TongueCare+ Hlavice na čištění jazyka 2 ks bílá…

Philips Sonicare TongueCare+ Hlavice na čištění jazyka 2 ks bílá HX8072/01

Sonicare TongueCare+ Hlavice na čištění jazyka 2 ks v balení bílá, Nasazovací, Bez latexu, Párování režimů BrushSync. (pilulka.cz)

Philips Sonicare Optimal White HX6064/11 Black náhradní hlavice, 4 ks

Philips Sonicare Optimal White HX6064/11 Black náhradní hlavice, 4 ks

Pro odstranění maximálního množství zubního plaku a skvrn ze zubů Vám pomohou hlavice Philips Sonicare Optimal White HX6064/11. Hlavice jsou vybaveny čipem, který funguje s funkcí BrushSync nových kartáčků Philips Sonicare. Mějte zářivější zuby díky hlavicím Philips Sonicare Optimal White Povrchové skvrny od barevných pokrmů nebo nápojů lépe odstraníte díky speciálním středovým vláknům. Ta jsou uspořádána hustě a jsou také speciálně zastřižena, a proto přesně kopírují tvar zubů a odstraní tak maximum povrchového zabarvení zubů.   Uvnitř hlavice je umístěn mikročip, který způsobí, že kartáček pomocí speciální diody upozorní po čase na potřebu výměny hlavice za novou.   Hodí se k těmto zubním kartáčkům Philips Sonicare Pro snadnější rozhodování uvádíme obrázky kompatibilních… (nazuby.cz)

Philips Sonicare W Optimal White HX6064/11 (HX6064/11)

Philips Sonicare W Optimal White HX6064/11  (HX6064/11)

Náhradní hlavice standardní velikost, kompatibilní se všemi modely kartáčků Philips Sonicare, barva černá, 4ks Philips Sonicare W Optimal White HX6064/11 Odstranění skvrn a bělejší zubyKartáčková hlavice je ideální pro ty, kteří chtějí nejen hloubkové čištění, ale i odstranění skvrn pro zářivý a bělejší úsměv. Je také skvělá na udržování zářivých zubů v období mezi profesionálním bělením. To umožňuje speciálně designovaná, hustě osázená hlavice kartáčku společně s pokročilou sonickou technologií. Již po týdnu zaregistrujete viditelný rozdíl. ... (alza.cz)

Philips Sonicare Optimal White HX6064/11 černá

Philips Sonicare Optimal White HX6064/11 černá

Hlavice Philips Sonicare Optimal White * Standardní velikost hlavice s průřezy vláken ve tvaru diamantového brusu je vyvinuta pro efektivnější odstranění pigmentů z povrchu zubů. * Odstraňuje až 7x více plaku než manuální kartáček. * Pro optimální výsledky měňte hlavice každé 3 měsíce. * Balení obsahuje 4ks. * Černá barva. * Vhodné pro tyto modely: Řada 2 Series pro předcházení zubnímu plaku, Řada 2 Series na ochranu před zubním plakem, Řada 3 Series péče o dásně, DiamondClean, DiamondClean Smart, EasyClean, Essence, FlexCare, FlexCare Platinum, FlexCare Platinum Connected, FlexCare+, pro děti – for Kids, HealthyWhite, HealthyWhite+, PowerUp, ProtectiveClean Specifikace * Měkkost vláken: Středná měkká * Barva: Černá * Vlákna, která upozorní: Ztráta modré barvy vláken * Velikost:… (euronics.cz)

Philips Sonicare Optimal White HX6064/11 černá

Philips Sonicare Optimal White HX6064/11 černá

Hlavice Philips Sonicare Optimal White Standardní velikost hlavice s průřezy vláken ve tvaru diamantového brusu je vyvinuta pro efektivnější odstranění pigmentů z povrchu zubů. Odstraňuje až 7x více plaku než manuální kartáček. Pro optimální výsledky měňte hlavice každé 3 měsíce. Balení obsahuje 4ks. Černá barva. Vhodné pro tyto modely: Řada 2 Series pro předcházení zubnímu plaku, Řada 2 Series na ochranu před zubním plakem, Řada 3 Series péče o dásně, DiamondClean, DiamondClean Smart, EasyClean, Essence, FlexCare, FlexCare Platinum, FlexCare Platinum Connected, FlexCare+, pro děti – for Kids, HealthyWhite, HealthyWhite+, PowerUp, ProtectiveClean Specifikace Měkkost vláken: Středná měkká Barva: Černá Vlákna, která upozorní: Ztráta modré barvy vláken Velikost: Standardní Párování… (kasa.cz)

Philips Sonicare DiamondClean black HX9352/04

Philips Sonicare DiamondClean black HX9352/04

Moderní design a oslnivé výsledky s naším nejstylovějším sonickým elektrickým zubním kartáčkem Philips Sonicare Diamond Clean. (pilulka.cz)

Philips Sonicare AirFloss Ultra Black (HX8432/03)

Philips Sonicare AirFloss Ultra Black (HX8432/03)

Elektrická ústní sprcha pro mezizubní hygienu, směs vzduchu a mikro-kapiček vody rozrušuje a odstraňuje zubní plak podél linie dásní a z mezizubních prostor, lze používat s čistou nebo antimikrobiální ústní vodu, vyčištění celých úst zabere 60 sekund, obsahuje 1 přístroj AirFloss Ultra, 2 trysky, 1 nabíječka Philips Sonicare AirFloss Ultra Black Přístroj pro mezizubní hygienuHX8432/03 Pro ty, kteří si nečistí mezizubní prostory pravidelně, nabízí přístroj AirFloss snadný způsob, jak začít. Odstraňuje až 99,9 % zubního plaku*, lze používat s ústní nebo obyčejnou vodou a zdraví dásní prospívá stejně jako zubní nit.** * v laboratorní studii, výsledky v praxi se mohou lišit** při používání v… (alza.cz)

Philips Sonicare Airfloss Ultra HX8432/03 Black

Philips Sonicare Airfloss Ultra HX8432/03 Black

Elegantní černé provedení ústní sprchy Philips Sonicare Airfloss HX8432/03 bude ve Vaší koupelně vynikat. A to nejen vzhledově ale i funkčně. Účinné proudění vody odstraní z mezizubních prostorů zubní plak a spolehlivě tak nahradí zubní nit.   90 dní - Vyzkoušejte si nezávazně tuto sprchu, se zárukou vrácení peněz. Více informací o akci 90 dní testování se zárukou vrácení peněz - Philips Sonicare.   Airfloss Ultra zlepšuje kondici zubů a dásní Philips Sonicare AirFloss Ultra podle klinických studií zlepšuje zdraví dásní stejně jako zubní nit.** Stav dásní zlepší za pouhé dva týdny.   Odstraní až 99,9 % zubního plaku z ošetřených oblastí.   Jemným odstraňováním plaku, který čištění neodstranilo, pomáhá zařízení Philips Sonicare AirFloss Ultra předcházet tvorbě kazů… (nazuby.cz)

Philips Sonicare Black DiamondClean HX9352/04 (HX9352/04)

Philips Sonicare Black DiamondClean HX9352/04 (HX9352/04)

Elektrický zubní kartáček 1 sonický kartáček (tělo), 2 čisticí hlavice Standard, 1 sklenice s indukčním nabíjením, 1 cestovní pouzdro s integrovanou nabíječkou i USB portem Philips Sonicare DiamondClean Black Sonický elektrický zubní kartáček s nabíjecí sklenicíHX9352/04 S nejstylovějším sonickým zubním kartáčkem Philips Sonicare DiamondClean v černé barvě dosáhnete velmi brzy oslnivých výsledků. Díky pěti čisticím programům a speciálně navržené hlavici pro efektivní odstraňování pigmentace z povrchu zubů bude váš chrup viditelně čistší již po týdnu používání. … (alza.cz)

Philips Sonicare FlexCare Black HX6971/59 (HX6971/59)

Philips Sonicare FlexCare Black HX6971/59 (HX6971/59)

Elektrický zubní kartáček 3 režimy čištění: Clean/White/Massage, 2 úrovně čištění: Go Care a Max Care, UV sanitizér odstraní až 99% bakterií a virů z vláken hlavic kartáčku, balení obsahuje: 1 tělo kartáčku FlexCare, 1 hlavice DiamondClean Black standardní velikost, 1 UV sanitizér, 1 nabíječka, 1 cestovní pouzdro Philips Sonicare FlexCare Black HX6971/59 Existuje zaručený způsob, jak zlepšit stav chrupu - přináší jej sonický elektrický zubní kartáček Philips Sonicare FlexCare Black, který se dokonale přizpůsobí vašim potřebám péče o zuby a dásně. Zlepšuje zdraví dásní během 2 týdnů Odstraňuje 7x více plaku než manuální kartáček Frekvence až 31 000 stěrů za minutu … (alza.cz)

Zubní kartáček Philips Sonicare FlexCare Black HX6912/52

Zubní kartáček Philips Sonicare FlexCare Black HX6912/52

Elegantní černé provedení jednoho z nejoblíbenějších kartáčků Philips Sonicare. V balení Philips Sonicare FlexCare HX6912/51 najdete dva kartáčky - CHYBÍ , jeden nabíjecí stojánek a jedno cestovní pouzdro - CHYBÍ Kartáčky se sonickou technologií jsou dostatečně šetrné k zubům i dásním a zároveň vyčistí svými 31 000 pohyby maximum zubního plaku. Čisticí režimy: Clean pro každodenní běžné čištění White pro lepší odstranění skrvn ze zubů Massage pro osvěžující masáž zubů i dásní Můžete si také vybrat ze dvou programů čištění: Program Go Care -  jednominutové, rychlé čištění v režimu Clean. Quadpacer signalizuje 15 sekundové intervaly pro každý úsek chrupu. Program Max Care - tříminutové čištění je sestaveno z kombinace režimů Clean a Massage, jež důkladně vyčistí a… (rozbaleno.cz)

Philips Sonicare 9500 DiamondClean Smart HX9924/17 Black

Philips Sonicare 9500 DiamondClean Smart HX9924/17 Black

Luxusní a moderní provedení a užitečné funkce. To hlavně nabízí sonický kartáček Philips Sonicare 9500 DiamondClean Smart HX9924/17. Sonická technologie je standardem pro zdravější zuby. Nově tu ale najdete i senzor tlaku, možnosti nastavit si intenzitu čistícího režimu a také bluetooth pro propojení kartáčku a mobilní aplikace, díky které budete mít kompletní přehled o čištění.   90 dní - Vyzkoušejte si nezávazně tento kartáček, se zárukou vrácení peněz. Více informací o akci 90 dní testování se zárukou vrácení peněz - Philips Sonicare.   Mějte dokonalý přehled o čištění zubů Kartáček je nově vybaven Bluetooth a pomocí něj ho můžete propojit s aplikací v chytrém telefonu. Aplikace eviduje přehled čištění, během čištění také snímá polohu kartáčku a díky tomu vidíte, kde máte… (nazuby.cz)

Philips Sonicare for Teens Black HX6212/89 (HX6212/89)

Philips Sonicare for Teens Black HX6212/89 (HX6212/89)

Elektrický zubní kartáček sonický, odstraňuje až 7x více plaku než manuální kartáček, pomáhá zesvětlovat zuby, usnadňuje čištění s rovnátky a napomáhá čištění mezi zuby, černá barva Philips Sonicare Sonický elektrický kartáček Pro začátečníkyHX6212/89  Představujeme kartáček s inovativní sonickou technologií, který je vhodný i pro úplné začátečníky a nositele rovnátek. Během prvních dvou týdnů používání vám poskytne možnost čisticí výkon postupně zvyšovat a umožní vám tak si na něj lépe zvyknout. Oceníte také zabudované časovače, které vás upozorní na optimální dobu čištění. Ke zdravějším dásním a zářivějšímu úsměvu vám stačí pouhé dva týdny používání.... (alza.cz)

Philips Sonicare DiamondClean Smart Black HX9924/17 (HX9924/17)

Philips Sonicare DiamondClean Smart Black HX9924/17 (HX9924/17)

Elektrický zubní kartáček pro kompletní péči o zuby a dásně, s možností připojení na aplikaci pro čištění zubů přes Bluetooth ®, 5 režimů čištění, 3 nastavení intensity čistění, senzory tlaku, pohybu a polohy, balení obsahuje: 1 kartáček DiamondClean Smart, 4 hlavice: Premium Plaque Defense, Premium Gum Care, Premium White, TongueCare+, 1 nabíjecí sklenice, 1 cestovní pouzdro s USB; barva: černá Philips Sonicare DiamondClean Smart HX9924/17 Poznejte dosud nejlepší zubní kartáček značky Philips pro kompletní péči o ústní dutinu. Na výběr máte režimy pro každodenní čištění, hloubkové čištění, bělení zubů, zdravé dásně a dlouhotrvající svěží dech. Samozřejmostí jsou i 3 různá nastavení intenzity. Veškerou práci můžete… (alza.cz)

Philips Sonicare 6100 Protective Clean Whitening HX6870/47 Black

Philips Sonicare 6100 Protective Clean Whitening HX6870/47 Black

Originální černé provedení, tři režimy čištění a možnost nastavení si intenzity čistících režimů. To všechno nabízí sonický kartáček Philips Sonicare 6100 Protective Clean HX6870/47 v originálním černém provedení. Inovativní funkcí kartáčku je senzor tlaku, který hlídá, abyste na zuby příliš netlačili, a navíc je vybaven indikátorem potřeby výměny hlavice.   Akce - Náhradní hlavice HX9012 ZDARMA Philips Sonicare InterCare HX9012 Mini náhradní hlavice, 2 ks ZDARMA     90 dní - Vyzkoušejte si nezávazně tento kartáček, se zárukou vrácení peněz. Více informací o akci 90 dní testování se zárukou vrácení peněz - Philips Sonicare.   Hlavní vlastnosti: Až 31 000 sonických pohybů za minutu Tři režimy čištění a tři nastavení intenzity čištění Funkce BrushSync pomůže vybrat vhodný… (nazuby.cz)

Philips Sonicare W Optimal White – Hlavice sonického kartáčku…

Philips Sonicare W Optimal White – Hlavice sonického kartáčku standardní velikost 4 ks HX6064/11

Standardní velikost hlavice s průřezy vláken ve tvaru diamantového brusu je vyvinuta pro efektivnější odstranění pigmentů z povrchu zubů. (pilulka.cz)

Philips Sonicare DiamondClean a AirFloss Ultra Black HX8491/03 …

Philips Sonicare DiamondClean a AirFloss Ultra Black HX8491/03 (HX8491/03)

Sada 5 režimů čištění: Clean, Gum Care, Polish, Sensitive and White, přístroj AirFloss Ultra je pro ty, kdo nepoužívají pravidelně zubní nit, zlepšuje zdraví dásní během 2 týdnů, barva: černá, balení obsahuje: 1 sonický kartáček DiamondClean Black, 1 přístroj AirFloss Ultra Black, 1 hlavice DiamondClean Black Standard, 1 nabíjecí sklenice, 1 cestovní pouzdro s USB nabíjením, 1 tryska, 1 nabíječka Sada Philips Sonicare DiamondClean a AirFloss Ultra Black HX8491/03 Sonický elektrický zubní kartáček s nabíjecí sklenicíHX9352/04 a elektrická ústní sprcha. V balení naleznete nejstylovější sonický zubní kartáček Philips Sonicare DiamondClean v černé barvě, se kterým… (alza.cz)

Philips Sonicare C3 Premium Plaque Defense Black HX9073/33 (HX9073/33)

Philips Sonicare C3 Premium Plaque Defense Black HX9073/33 (HX9073/33)

Náhradní hlavice kompatibilní se všemi modely kartáčků Philips Sonicare, balení obsahuje: 1ks hlavice Premium White, 1ks hlavice Premium Gum Care, 1ks hlavice Premium Plaque Defense, barva černá, celkem 3ks Philips Sonicare C3 Premium Plaque Control Balení náhradních hlavicHX9332/04 Zcela nový pocit čistých zubůPřemýšlíte, která hlavice elektrického zubního kartáčku Philips Sonicare vám bude vyhovovat nejvíce? Proč nevyzkoušet všechny? V tomto balení najdete hlavici pro dokonalé odstranění zubního plaku, hlavici určenou pro intenzivní bělení zubů a speciální hlavici pro citlivé dásně. Všechny komunikují s tělem chytrého kartáčku, a automaticky se tedy přizpůsobí i režim čištění. Zároveň vás kartáček sám upozorní,… (alza.cz)

Philips Sonicare ProtectiveClean Gum Health Black and White HX6857/35…

Philips Sonicare ProtectiveClean Gum Health Black and White HX6857/35 (HX6857/35)

Elektrický zubní kartáček bezpečný a šetrný pro citlivé zuby a dásně, rovnátka a zubní náhrady, zabudovaný tlakový senzor, 3 režimy čištění: Clean, Gum Care a White, technologie BrushSync - automatické upozornění na potřebu výměny hlavice, funkce QuadPacer a Smartimer, balení obsahuje: 2 kartáčky ProtectiveClean, 2 hlavice Optimal White Standard, 1 nabíječka, 2 cestovní pouzdra, barva: černá a bílá Philips Sonicare ProtectiveClean Gum Health Black nad White HX6857/35 Nechcete se spokojit s obyčejným manuálním kartáček, ale vyžadujete extra jemnou péči? Sonický kartáček Philips Sonicare ProtectiveClean Gum Health Black and White HX6857/35 je speciálně navržen pro šetrnou péči o citlivé zuby a dásně. Bezpečně čistí… (alza.cz)

Philips Sonicare HealthyWhite+ HX8911/01

Philips Sonicare HealthyWhite+ HX8911/01

Sonický elektrický zubní kartáček HX8911/01: 2 režimy, 6 nastavení s možností přizpůsobení, 1 kartáčková hlavice. (pilulka.cz)

Philips Sonicare EasyClean HX6511/50

Philips Sonicare EasyClean HX6511/50

Jedinečný dynamický čisticí účinek elektrického zubního kartáčku Philips Sonicare šetrně a efektivně čistí hluboko mezi zuby a podél linie dásní. (pilulka.cz)

Philips Sonicare DiamondClean HX6074/27

Philips Sonicare DiamondClean HX6074/27

Kompaktní kartáčkové hlavice Sonic – 4 ks v balení, velikost mini, nasazovací, párování režimů BrushSync. (pilulka.cz)

Philips Sonicare FlexCare+ HX6921/06

Philips Sonicare FlexCare+ HX6921/06

Elektrický zubní kartáček FlexCare+ spojující naši sonickou technologii a 5 režimů čištění, je vaším řešením pro kompletní péči o dásně. Nyní můžete zlepšit zdraví svých dásní již po 2 týdnech používání. (pilulka.cz)

Philips Sonicare ProResults HX6022/07

Philips Sonicare ProResults HX6022/07

ProResults mini hlavice ke kartáčku Philips Sonicare FlexCare a Philips Sonicare HealthyWhite - cílené čištění Menší velikost hlavyice kartáčku napomáhá snadnější manipulaci s kartáčkem a umožňuje zaměřit se na těžko dosažitelná místa Šikmé, paprsčitě seříznuté vlákna rozšiřují plochu pokrytí tvarované vlákna se přizpůsobí přirozenému tvaru zubů, konstrukce hlavy kartáčku zvyšuje sonický pohyb Díky snadné manipulaci dosáhne na těžko přístupná místa Malá velikost hlavice kartáčku Vám pomůže zaměřit se na úzké štěrbiny Navrženo pro optimální výkon Modrá vlákna na hlavici se postupně odbarvují a upozorní tak na potřebu výměny Doporučujeme vyměnit hlavici každé 3 měsíce Balení obsahuje 2 ks (kasa.cz)

Philips Sonicare DiamondClean HX9352/04

Philips Sonicare DiamondClean HX9352/04

To vše nabízí kartáček Philips Sonicare DiamondClean HX9352/04 v elegantním černém provedení.Nové čisticí programy, jedinečný černý design a inovativní čisticí hlavice Diamond s jemnými, ale hustě a dobře uspořádanými vlákny, která dokonale vyčistí všechny plošky zubů.   90 dní - Vyzkoušejte si nezávazně tento kartáček, se zárukou vrácení peněz. Více informací o akci 90 dní testování se zárukou vrácení peněz - Philips Sonicare.   Šetrné ale precizní čištění zubů Patentovaná sonická technologie zubního kartáčku pracuje dynamicky, ale zároveň šetrně, proto odstraní všechny nečistoty. Speciální jemná vlákna v kombinaci s prouděním vody a 31 000 kmity za minutu efektivně odstraní plak ze zubů podél linie dásní i z mezizubních prostor. Zubního plaku Vás zbaví 7x lépe než manuální… (nazuby.cz)

Philips Sonicare DiamondClean HX9332/04

Philips Sonicare DiamondClean HX9332/04

Moderní design a oslnivé výsledky s naším nejstylovějším sonickým elektrickým zubním kartáčkem Philips Sonicare Diamond Clean. (pilulka.cz)

Philips Sonicare ProResults HX6022/07

Philips Sonicare ProResults HX6022/07

* ProResults mini hlavice ke kartáčku Philips Sonicare FlexCare a Philips Sonicare HealthyWhite - cílené čištění * Menší velikost hlavyice kartáčku napomáhá snadnější manipulaci s kartáčkem a umožňuje zaměřit se na těžko dosažitelná místa * Šikmé, paprsčitě seříznuté vlákna rozšiřují plochu pokrytí * tvarované vlákna se přizpůsobí přirozenému tvaru zubů, konstrukce hlavy kartáčku zvyšuje sonický pohyb * Díky snadné manipulaci dosáhne na těžko přístupná místa * Malá velikost hlavice kartáčku Vám pomůže zaměřit se na úzké štěrbiny * Navrženo pro optimální výkon * Modrá vlákna na hlavici se postupně odbarvují a upozorní tak na potřebu výměny * Doporučujeme vyměnit hlavici každé 3 měsíce * Balení obsahuje 2 ks (euronics.cz)

Philips Sonicare DiamondClean HX9372/04

Philips Sonicare DiamondClean HX9372/04

Philips Sonicare HX9372/04 DiamondClean v edici amethyst bude nejen Vaším skvělým pomocníkem v péči o zuby, ale také skvělým doplňkem na cestách. Kartáčková hlavice DiamondClean společně se sonickou technologií kartáčku se zaslouží o to, abyste Vaše zuby čistili precizně, ale zároveň šetrně.   90 dní - Vyzkoušejte si nezávazně tento kartáček, se zárukou vrácení peněz. Více informací o akci 90 dní testování se zárukou vrácení peněz - Philips Sonicare.   Šetrné ale precizní čištění zubů Patentovaná sonická technologie zubního kartáčku pracuje dynamicky, ale zároveň šetrně, proto odstraní všechny nečistoty. Speciální jemná vlákna v kombinaci s prouděním vody a 31 000 kmity za minutu efektivně odstraní plak ze zubů podél linie dásní i z mezizubních prostor. Zubního plaku Vás… (nazuby.cz)

Philips Sonicare EasyClean HX6511/35

Philips Sonicare EasyClean HX6511/35

Zubní kartáček Philips Sonicare Easy Clean HX6511/35 precizně, ale zároveň šetrně vyčistí Vaše zuby. Zbaví Vás plaku i v mezizubních prostorech i okolo linie dásní a snadno s ním dodržíte i doporučenou dobu čištění zubů díky chytrému časovači.  Výhodné balení oblíbeného zubního kartáčku Philips Sonicare EasyClean s jedním tělem navíc.   Vyzkoušejte si nezávazně tento kartáček, se zárukou vrácení peněz. Více informací o akci 90 dní testování se zárukou vrácení peněz - Philips Sonicare.   Šetrné ale precizní čištění zubů Patentovaná sonická technologie zubního kartáčku Philips Sonicare Easy Clean HX6511/35 pracuje dynamicky, ale zároveň šetrně, proto odstraní všechny nečistoty. Speciální jemná vlákna v kombinaci s prouděním vody a 31 000 kmity za minutu efektivně odstraní plak… (nazuby.cz)

Philips Sonicare Sensitive HX6052/07

Philips Sonicare Sensitive HX6052/07

Sensitive hlavice jsou extra citlivé na zuby a dásně, ale velice účiné na plak Nová inovativní hlavice nabízí velice jemné čištění pro citlivé zuby a dásně Ultra jemné vlákna jsou o 25% jemnější než standardní ProResults hlavy Ztráta modré barvy vláken upozorní na potřebu výměny Balení obsahuje 2 ks Odstraňuje více zubního plaku než manuální zubní kartáček Je klinicky prokázáno, že kartáčková hlavice Philips Sonicare Sensitive odstraňuje plak kvalitněji než běžný manuální zubní kartáček. Jemné odstranění plaku díky inovativnímu designu vláken Kartáčková hlavice Philips Sonicare Sensitive disponuje ultra měkkými nylonovými vlákny pro jemné a efektivní čištění. Speciální zastřižení vláken chrání zuby a zajišťuje jemnější čištění. Hlavice je k dispozici také v menší kompaktní velikosti. … (kasa.cz)

Philips Sonicare HealthyWhite HX6762/43

Philips Sonicare HealthyWhite HX6762/43

Využijte 90 dní testování se zárukou vrácení peněz! Co musíte udělat, abyste získali 90 dní záruky vrácení peněz? Zaregistrujte jakýkoli sonický kartáček nebo přístroj mezizubní hygieny Philips Sonicare na www.philips.cz/myphilips, a to nejpozději do 30 dnů od nákupu. Nejpozději 90 dnů od nákupu kontaktujte Philips linku zákaznické podpory na telefonním čísle 233 099 099 (pondělí-pátek 8-19 hod.). Operátoři následně zajistí svoz výrobku od Vás (účastníka akce) k servisnímu partnerovi Philips. Výrobek lze vrátit pouze nepoškozený, v původním obalu, se všemi doplňky a s kopií dokladu o nákupu. Výrobek nelze vrátit přímo na prodejně, vždy je třeba za tímto účelem kontaktovat Philips linku zákaznické podpory na výše uvedeném telefonním čísle v uvedených dnech a pracovní době. Platí pro… (euronics.cz)

Philips Sonicare DiamondClean HX9312/04

Philips Sonicare DiamondClean HX9312/04

Nejlepší sonický zubní kartáček Philips Sonicare pro zesvětlení zubů. (pilulka.cz)

Philips Sonicare DiamondClean HX9332/04

Philips Sonicare DiamondClean HX9332/04

S zubním kartáček Philips Sonicare DiamondClean HX9332/04 budou Vaše zuby čistší a zbavené skvrn od jídla a pití. Více čisticích programů, originální desing a kartáčková hlavice Diamond vybavena jemnými, ale hustými vlákny, která dosáhnou všech plošek zubů a pečlivě je vyčistí.    90 dní - Vyzkoušejte si nezávazně tento kartáček, se zárukou vrácení peněz. Více informací o akci 90 dní testování se zárukou vrácení peněz - Philips Sonicare.   Šetrné ale precizní čištění zubů Patentovaná sonická technologie zubního kartáčku pracuje dynamicky, ale zároveň šetrně, proto odstraní všechny nečistoty. Speciální jemná vlákna v kombinaci s prouděním vody a 31 000 kmity za minutu efektivně odstraní plak ze zubů podél linie dásní i z mezizubních prostor. Zubního plaku Vás zbaví 7x lépe než… (nazuby.cz)

Philips Sonicare FlexCare Platinum HX9172/14

Philips Sonicare FlexCare Platinum HX9172/14

Přizpůsobivá čisticí technologie AdaptiveClean zaručuje hloubkové a zároveň šetrné čištění. (pilulka.cz)

Philips Sonicare Sensitive HX6052/07 2ks

Philips Sonicare Sensitive HX6052/07 2ks

Philips Sonicare Sensitive Standardní velikost hlavice sonického kartáčku HX6052/07 2 ks v balení, Standardní velikost, Nasazovací, Pro citlivé zuby a dásně. (pilulka.cz)

Philips Sonicare ProResults HX6024/07 4ks

Philips Sonicare ProResults HX6024/07 4ks

Kompaktní velikost hlavice sonického kartáčku 4 ks v balení, kompaktní velikost, nasazovací, všestranné vyčištění. (pilulka.cz)

Philips Sonicare AirFloss HX8012/07 zelený

Philips Sonicare AirFloss HX8012/07 zelený

* Airfloss trysky umožňují snadnou manipulaci, a tak se dokáží brilantně zaměřit na těžko dostupná místa v ústech * Špička na trysce pomáhá umístit trysku správným způsobem mezi zuby * Airfloss je snadné sdílet díky náhradní trysce s vtištěnou kapkou vody pro snadné rozpoznání * Trysky měňte každých 6 měsíců * Balení obsahuje dvě trysky – jedna bez potisku a druhá s potiskem (euronics.cz)

Philips Sonicare AdaptiveClean HX9042/07 bílé

Philips Sonicare AdaptiveClean HX9042/07 bílé

Philips Sonicare AdaptiveClean * Standardní velikost hlavice pro účinné hloubkové čištění * Gumové části hlavice pomáhají vláknům lépe kopírovat anatomii zubů a dásní a zároveň absorbují nadměrný tlak při čištění * Odstraňuje až 10x více plaku z těžko dostupných míst než manuální zubní kartáček * 4x větší pokrytí povrchu zubu vlákny kartáčku ve srovnání s hlavicí Philips Sonicare DiamondClean * Pro optimální výsledky měňte hlavici každé 3 měsíce * Hlavice jsou kompatibilní s modely kartáčku Philips Sonicare DiamondClean, EasyClean, HealthyWhite, HealthyWhite+ FlexCare, FlexCare+, FlexCare Platinum a Sonicare for Kids * Balení obsahuje 2ks Balení obsahuje * Náhradní kartáčky: 2 AdaptiveClean Kompatibilita * Systém hlav kartáčku: nasazovací * Vhodné pro tyto modely: 2 řady pro… (euronics.cz)

Philips Sonicare DiamondClean HX9362/67 růžový

Philips Sonicare DiamondClean HX9362/67 růžový

Sonický elektrický zubní kartáček Režimy Clean - pro každodenní kvalitní čištění Gum Care - jemně masíruje dásně Polish - krásný a zářivý úsměv Sensitive - čištění šetrné k zubům a dásním White - odstraňuje povrchové pigmentace Clean - pro každodenní kvalitní čištění Gum Care - jemně masíruje dásně Polish - krásný a zářivý úsměv Sensitive - čištění šetrné k zubům a dásním White - odstraňuje povrchové pigmentace Balení obsahuje: 1 sonický kartáček (tělo) DiamondClean Pink Kartáčkové hlavice: 1 DiamondClean, kompaktní velikost,1 DiamondClean, standardní velikost 1 nabíjecí sklenice - unikátní skleněný pohár s indukčním nabíjením 1 cestovní pouzdro s USB nabíjením Výkon čištění Frekvence Až 31 000 stěrů za minutu Výkon Odstraňuje až 7x více plaku* Přínos pro zdraví… (kasa.cz)

Philips Sonicare Sensitive HX6054/07 bílá

Philips Sonicare Sensitive HX6054/07 bílá

Hlavice Philips Sonicare Sensitive Standard Standardní velikost hlavice pro citlivé zuby a dásně. Ultra jemná vlákna jsou o 25% jemnější než u hlavice ProResults Standard. Odstraňuje více zubního plaku než manuálního zubní kartáček. Pro optimální výsledky měňte hlavici každé 3 měsíce. Balení obsahuje 4 ks. Vhodné pro tyto modely: HealthyWhite+, Řada 2 Series pro předcházení zubnímu plaku, Řada 3 Series péče o dásně, DiamondClean, EasyClean, FlexCare, FlexCare Platinum, FlexCare+, pro děti – for Kids, HealthyWhite Specifikace Měkkost vláken: Ultra měkká Barva: Bílá Vlákna, která upozorní: Ztráta modré barvy vláken Velikost: Standardní (kasa.cz)

Philips Sonicare InterCare HX9002/10 bílá

Philips Sonicare InterCare HX9002/10 bílá

Hlavice Philips Sonicare InterCare Standard * Standardní velikost hlavice pro lepší čištění mezizubních prostor. * Odstraňuje až 7krát více plaku než manuální kartáček. * Zlepšuje zdraví dásní během 2 týdnů. * Pro optimální výsledky měňte hlavici každé 3 měsíce. * Balení obsahuje 2ks. Vhodné pro tyto modely Řada 2 Series pro předcházení zubnímu plaku, Řada 2 Series na ochranu před zubním plakem, Řada 3 Series péče o dásně, DiamondClean, DiamondClean Smart, EasyClean, Essence, FlexCare i InterCare, FlexCare Platinum, FlexCare Platinum Connected, FlexCare+ , pro děti – for Kids, HealthyWhite HealthyWhite+, PowerUp, ProtectiveClean Specifikace * Měkkost vláken: Středná měkká * Barva: Bílá * Vlákna, která upozorní: Ztráta modré barvy vláken * Velikost: Standardní * Párování režimů… (euronics.cz)

Philips Sonicare Sensitive HX6054/07 bílá

Philips Sonicare Sensitive HX6054/07 bílá

Hlavice Philips Sonicare Sensitive Standard * Standardní velikost hlavice pro citlivé zuby a dásně. * Ultra jemná vlákna jsou o 25% jemnější než u hlavice ProResults Standard. * Odstraňuje více zubního plaku než manuálního zubní kartáček. * Pro optimální výsledky měňte hlavici každé 3 měsíce. * Balení obsahuje 4 ks. * Vhodné pro tyto modely: HealthyWhite+, Řada 2 Series pro předcházení zubnímu plaku, Řada 3 Series péče o dásně, DiamondClean, EasyClean, FlexCare, FlexCare Platinum, FlexCare+, pro děti – for Kids, HealthyWhite Specifikace * Měkkost vláken: Ultra měkká * Barva: Bílá * Vlákna, která upozorní: Ztráta modré barvy vláken * Velikost: Standardní (euronics.cz)

Philips Sonicare For Kids HX6042/33

Philips Sonicare For Kids HX6042/33

* Philips Sonicare pro děti standardní hlavice zubního kartáčku Sonicare * Čištění, které mají děti rády! * Pro děti ve věku 7+ Standardní hlavy kartáčků jsou speciálně navržené pro děti starší 7 let * Hlavice kartáčků čistí zuby dětí pečlivě a přitom jemně * Konstrukce hlavice kartáčku zvyšuje sonický pohyb * Navrženo pro dětská ústa * Hlavice kartáčků jsou přizpůsobeny dětským ústům * Pogumovaný povrch pro bezpečnější a šetrnější čistění * Měkké vlákna pro šetrnější čistění * Balení obsahuje 2 ks (euronics.cz)

Philips Sonicare DiamondClean HX9362/67 PINK

Philips Sonicare DiamondClean HX9362/67 PINK

Philips Sonicare DiamondClean HX9362/67 v růžové barvě je limitovaná edice špičkového elektrického kartáčku Philips Sonicare s novými čisticími programy a jedinečným designem. Kartáček je vybaven moderní čisticí hlavicí Diamond s hustými, jemnými vlákny uspořádanými do snopců, které snadno vyčistí všechny plošky zubu.   90 dní - Vyzkoušejte si nezávazně tento kartáček, se zárukou vrácení peněz. Více informací o akci 90 dní testování se zárukou vrácení peněz - Philips Sonicare.   Šetrné ale precizní čištění zubů Patentovaná sonická technologie zubního kartáčku pracuje dynamicky, ale zároveň šetrně, proto odstraní všechny nečistoty. Speciální jemná vlákna v kombinaci s prouděním vody a 31 000 kmity za minutu efektivně odstraní plak ze zubů podél linie dásní i z mezizubních… (nazuby.cz)

Philips Sonicare DiamondClean HX9334/41

Philips Sonicare DiamondClean HX9334/41

Elektrický sonický zubní kartáček * pro každodenní použití * 4× hlavice DiamondClean * 31 000 oscilací za minutu * 5 režimů čištění * časovač * bezdrátový provoz * vhodný i pro citlivé zuby a dásně Philips Sonicare DiamondClean Black a White HX9334/412 Elektrický sonický kartáček od společnosti Philips se stane vašim nedocenitelným pomocníkem při udržování krásného a zdravého úsměvu. Přístroj zvládne odstranit až sedmkrát více plaku než běžný manuální kartáček a zařídí vám dokonale jemné a lesklé zuby. Speciální kartáčková hlavice DiamondClean poslouží k přirozenému, leč účinnému bělení přímo během čištění. Postarají se o to hustá vlákna, která účinně odstraňují skvrny ze zubů a zajistí viditelné výsledky již po sedmi dnech. Přizpůsobí se vám na míru Podle svých vlastních preferencí… (euronics.cz)

Philips Sonicare Sensitive HX6052/07

Philips Sonicare Sensitive HX6052/07

* Sensitive hlavice jsou extra citlivé na zuby a dásně, ale velice účiné na plak * Nová inovativní hlavice nabízí velice jemné čištění pro citlivé zuby a dásně * Ultra jemné vlákna jsou o 25% jemnější než standardní ProResults hlavy * Ztráta modré barvy vláken upozorní na potřebu výměny * Balení obsahuje 2 ks Odstraňuje více zubního plaku než manuální zubní kartáček Je klinicky prokázáno, že kartáčková hlavice Philips Sonicare Sensitive odstraňuje plak kvalitněji než běžný manuální zubní kartáček. Jemné odstranění plaku díky inovativnímu designu vláken Kartáčková hlavice Philips Sonicare Sensitive disponuje ultra měkkými nylonovými vlákny pro jemné a efektivní čištění. Speciální zastřižení vláken chrání zuby a zajišťuje jemnější čištění. Hlavice je k dispozici také v menší kompaktní… (euronics.cz)

Philips Sonicare HealthyWhite HX6762/43

Philips Sonicare HealthyWhite HX6762/43

HealthyWhite Pink elektrický sonický zubní kartáček s perleťovým displejem a programem na zesvětlení zubů Štíhlý, lehký s elegantním designem (perleťový přední kryt) a s potlačeným přenosem vibrací do ruky se speciálním programem pro bílé zuby Kartáček využívá špičkovou patentovanou sonickou technologii Kontakt speciálních jemných vláken a zubů, podpořený unikátním dynamickým prouděním tekutiny, zajišťuje důkladný čisticí efekt i v těžko dostupných místech Odstraňuje více plaku a zabarvení, než manuální kartáček Je vybaven jedinečnou čistící hlavicí DiamondClean a ProResults Balení obsahuje: 1 sonický kartáček (tělo) 1 čistící hlavici DiamondClean Standard 1 čistící hlavici ProResults Standard 1 cestovní nabíječku (kasa.cz)

Philips Sonicare DiamondClean HX9312/04

Philips Sonicare DiamondClean HX9312/04

Luxusní bílo-zlaté provedení kartáčku Philips Sonicare DiamondClean HX9312/04 oslní každého, kdo si potrpí na to nejlepší. Kromě působivého designu nabízí Philips Sonicare DiamondClean HX9312/04 pět různých čistících režimů a šetrnost sonické technologie.   90 dní - Vyzkoušejte si nezávazně tento kartáček, se zárukou vrácení peněz. Více informací o akci 90 dní testování se zárukou vrácení peněz - Philips Sonicare.   Šetrné ale precizní čištění zubů Patentovaná sonická technologie zubního kartáčku pracuje dynamicky, ale zároveň šetrně, proto odstraní všechny nečistoty. Speciální jemná vlákna v kombinaci s prouděním vody a 31 000 kmity za minutu efektivně odstraní plak ze zubů podél linie dásní i z mezizubních prostor. Zubního plaku Vás zbaví 7x lépe než manuální zubní kartáček… (nazuby.cz)

Philips Sonicare Sensitive HX6082/07 2ks

Philips Sonicare Sensitive HX6082/07 2ks

Kompaktní velikost hlavice sonického kartáčku 2 ks v balení Kompaktní velikost Nasazovací Pro citlivé zuby a dásně. (pilulka.cz)

Philips Sonicare ProResults HX6018/07 8ks

Philips Sonicare ProResults HX6018/07 8ks

Philips Sonicare ProResults je jedna z nejlepších kartáčkových hlavic od Philips a je ideální jak pro nové, tak i dlouhodobé uživatele sonických kartáčků, kteří si chtějí dopřát šetrnou péči za neuvěřitelně nízkou cenu. (pilulka.cz)

Philips Sonicare EasyClean HX6511/50 bílý

Philips Sonicare EasyClean HX6511/50 bílý

Využijte 90 dní testování se zárukou vrácení peněz! Co musíte udělat, abyste získali 90 dní záruky vrácení peněz? Zaregistrujte jakýkoli sonický kartáček nebo přístroj mezizubní hygieny Philips Sonicare na www.philips.cz/myphilips, a to nejpozději do 30 dnů od nákupu. Nejpozději 90 dnů od nákupu kontaktujte Philips linku zákaznické podpory na telefonním čísle 233 099 099 (pondělí-pátek 8-19 hod.). Operátoři následně zajistí svoz výrobku od Vás (účastníka akce) k servisnímu partnerovi Philips. Výrobek lze vrátit pouze nepoškozený, v původním obalu, se všemi doplňky a s kopií dokladu o nákupu. Výrobek nelze vrátit přímo na prodejně, vždy je třeba za tímto účelem kontaktovat Philips linku zákaznické podpory na výše uvedeném telefonním čísle v uvedených dnech a pracovní době. Platí pro… (euronics.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít