Philips Sonicare DiamondClean Black a Rosegold HX9392/39

Philips Sonicare DiamondClean Special Edition HX9392/39

Philips Sonicare DiamondClean Special Edition HX9392/39

Nechcete kupovat dva kartáčky zvlášť a přitom chcete mít dva odlišné, aby jste je od sebe rozlišili? Pak dvoubalení Philips Sonicare DiamondClean HX9392/39, ve kterém najdete kartáček v černém a bílém provedení, bude pro Vás tím pravým. Každý z kartáčků má v balení vlastní nabíjecí pouzdro, takže kartáčky lze používat zcela samostatně.   Vyzkoušejte si nezávazně tento kartáček, se zárukou vrácení peněz. Více informací o akci 90 dní testování se zárukou vrácení peněz - Philips Sonicare.   Šetrné ale precizní čištění zubů Patentovaná sonická technologie zubního kartáčku pracuje dynamicky, ale zároveň šetrně, proto odstraní všechny nečistoty. Speciální jemná vlákna v kombinaci s prouděním vody a 31 000 kmity za minutu efektivně odstraní plak ze zubů podél linie dásní i z… (nazuby.cz)

Philips Sonicare DiamondClean Rosegold HX9312/04

Philips Sonicare DiamondClean Rosegold HX9312/04

Philips Sonicare DiamondClean Rosegold Nejlepší bělicí výkon Philips Sonicare v našem nejstylovějším zubním kartáčku. Přejděte na Philips Sonicare. Prokázané zlepšení zdraví zubů a dásní Bělejší úsměv během 1 týdne díky kartáčkové hlavici DiamondClean Odstraňuje až 7x více plaku než manuální zubní kartáček Zlepšuje zdraví dásní již během 2 týdnů* Vyberte si z 5 režimů včetně režimu Polish a Sensitive Bezpečný a šetrný pro zdraví vašich zubů a dásní Zaručuje výjimečnou čistotu Šikmý krček je navržený tak, aby vyčistil obtížně dostupná místa Naše unikátní sonická technologie vám přináší efektivní a šetrné čištění Navrženo pro vás Nabíjecí cestovní pouzdro USB a nabíjecí sklenice Časovače vás budou motivovat k důkladnému 2minutovému čištění Specifikace: Režimy Clean: Pro každodenní… (kasa.cz)

Philips Sonicare DiamondClean Rosegold HX9312/04 (HX9312/04)

Philips Sonicare DiamondClean  Rosegold HX9312/04 (HX9312/04)

Elektrický zubní kartáček sonický kartáček s 5 čistícími režimy ( Clean, Gum Care, Polish, Sensitive, White), dvojí systém nabíjení, indikace nabíjení, nabíječka Philips Sonicare DiamondClean Rosegold Sonický elektrický zubní kartáček s nabíjecí sklenicíHX9312/04 S nejstylovějším sonickým zubním kartáčkem Philips Sonicare DiamondClean v módní Rosegold barvě dosáhnete velmi brzy oslnivých výsledků. Díky pěti čisticím programům a speciálně navržené hlavici pro efektivní odstraňování pigmentace z povrchu zubů bude váš chrup viditelně čistší již po týdnu používání. … (alza.cz)

Philips Sonicare DiamondClean black HX9352/04

Philips Sonicare DiamondClean black HX9352/04

Moderní design a oslnivé výsledky s naším nejstylovějším sonickým elektrickým zubním kartáčkem Philips Sonicare Diamond Clean. (pilulka.cz)

Philips Sonicare DiamondClean Smart Black HX9924/17 (HX9924/17)

Philips Sonicare DiamondClean Smart Black HX9924/17 (HX9924/17)

Elektrický zubní kartáček pro kompletní péči o zuby a dásně, s možností připojení na aplikaci pro čištění zubů přes Bluetooth ®, 5 režimů čištění, 3 nastavení intensity čistění, senzory tlaku, pohybu a polohy, balení obsahuje: 1 kartáček DiamondClean Smart, 4 hlavice: Premium Plaque Defense, Premium Gum Care, Premium White, TongueCare+, 1 nabíjecí sklenice, 1 cestovní pouzdro s USB; barva: černá Philips Sonicare DiamondClean Smart HX9924/17 Poznejte dosud nejlepší zubní kartáček značky Philips pro kompletní péči o ústní dutinu. Na výběr máte režimy pro každodenní čištění, hloubkové čištění, bělení zubů, zdravé dásně a dlouhotrvající svěží dech. Samozřejmostí jsou i 3 různá nastavení intenzity. Veškerou práci můžete… (alza.cz)

Philips Sonicare DiamondClean HX9332/04

Philips Sonicare DiamondClean HX9332/04

Moderní design a oslnivé výsledky s naším nejstylovějším sonickým elektrickým zubním kartáčkem Philips Sonicare Diamond Clean. (pilulka.cz)

Philips Sonicare DiamondClean HX9372/04

Philips Sonicare DiamondClean HX9372/04

Philips Sonicare HX9372/04 DiamondClean v edici amethyst bude nejen Vaším skvělým pomocníkem v péči o zuby, ale také skvělým doplňkem na cestách. Kartáčková hlavice DiamondClean společně se sonickou technologií kartáčku se zaslouží o to, abyste Vaše zuby čistili precizně, ale zároveň šetrně.   90 dní - Vyzkoušejte si nezávazně tento kartáček, se zárukou vrácení peněz. Více informací o akci 90 dní testování se zárukou vrácení peněz - Philips Sonicare.   Šetrné ale precizní čištění zubů Patentovaná sonická technologie zubního kartáčku pracuje dynamicky, ale zároveň šetrně, proto odstraní všechny nečistoty. Speciální jemná vlákna v kombinaci s prouděním vody a 31 000 kmity za minutu efektivně odstraní plak ze zubů podél linie dásní i z mezizubních prostor. Zubního plaku Vás… (nazuby.cz)

Philips Sonicare DiamondClean HX6074/27

Philips Sonicare DiamondClean HX6074/27

Kompaktní kartáčkové hlavice Sonic – 4 ks v balení, velikost mini, nasazovací, párování režimů BrushSync. (pilulka.cz)

Philips Sonicare DiamondClean HX9352/04

Philips Sonicare DiamondClean HX9352/04

To vše nabízí kartáček Philips Sonicare DiamondClean HX9352/04 v elegantním černém provedení.Nové čisticí programy, jedinečný černý design a inovativní čisticí hlavice Diamond s jemnými, ale hustě a dobře uspořádanými vlákny, která dokonale vyčistí všechny plošky zubů.   90 dní - Vyzkoušejte si nezávazně tento kartáček, se zárukou vrácení peněz. Více informací o akci 90 dní testování se zárukou vrácení peněz - Philips Sonicare.   Šetrné ale precizní čištění zubů Patentovaná sonická technologie zubního kartáčku pracuje dynamicky, ale zároveň šetrně, proto odstraní všechny nečistoty. Speciální jemná vlákna v kombinaci s prouděním vody a 31 000 kmity za minutu efektivně odstraní plak ze zubů podél linie dásní i z mezizubních prostor. Zubního plaku Vás zbaví 7x lépe než manuální… (nazuby.cz)

Philips Sonicare DiamondClean a AirFloss Ultra Black HX8491/03 …

Philips Sonicare DiamondClean a AirFloss Ultra Black HX8491/03 (HX8491/03)

Sada 5 režimů čištění: Clean, Gum Care, Polish, Sensitive and White, přístroj AirFloss Ultra je pro ty, kdo nepoužívají pravidelně zubní nit, zlepšuje zdraví dásní během 2 týdnů, barva: černá, balení obsahuje: 1 sonický kartáček DiamondClean Black, 1 přístroj AirFloss Ultra Black, 1 hlavice DiamondClean Black Standard, 1 nabíjecí sklenice, 1 cestovní pouzdro s USB nabíjením, 1 tryska, 1 nabíječka Sada Philips Sonicare DiamondClean a AirFloss Ultra Black HX8491/03 Sonický elektrický zubní kartáček s nabíjecí sklenicíHX9352/04 a elektrická ústní sprcha. V balení naleznete nejstylovější sonický zubní kartáček Philips Sonicare DiamondClean v černé barvě, se kterým… (alza.cz)

Philips Sonicare DiamondClean HX9312/04

Philips Sonicare DiamondClean HX9312/04

Nejlepší sonický zubní kartáček Philips Sonicare pro zesvětlení zubů. (pilulka.cz)

Philips Sonicare DiamondClean HX9332/04

Philips Sonicare DiamondClean HX9332/04

S zubním kartáček Philips Sonicare DiamondClean HX9332/04 budou Vaše zuby čistší a zbavené skvrn od jídla a pití. Více čisticích programů, originální desing a kartáčková hlavice Diamond vybavena jemnými, ale hustými vlákny, která dosáhnou všech plošek zubů a pečlivě je vyčistí.    90 dní - Vyzkoušejte si nezávazně tento kartáček, se zárukou vrácení peněz. Více informací o akci 90 dní testování se zárukou vrácení peněz - Philips Sonicare.   Šetrné ale precizní čištění zubů Patentovaná sonická technologie zubního kartáčku pracuje dynamicky, ale zároveň šetrně, proto odstraní všechny nečistoty. Speciální jemná vlákna v kombinaci s prouděním vody a 31 000 kmity za minutu efektivně odstraní plak ze zubů podél linie dásní i z mezizubních prostor. Zubního plaku Vás zbaví 7x lépe než… (nazuby.cz)

Philips Sonicare DiamondClean HX9372/04 fialový

Philips Sonicare DiamondClean HX9372/04 fialový

Získejte 500 Kč zpět! Kupte si tento výrobek v období od 1. 10. 2018 do 31. 1. 2019 a proveďte registraci do 21 dnů od nákupu. Příslušná částka vám bude odeslána na váš bankovní účet do 30 dní od provedení registrace. Úplná pravidla akce a registrační formulář naleznete ZDE Akci nelze kombinovat s akcí Záruka vrácení peněz. Využijte 90 dní testování se zárukou vrácení peněz! Co musíte udělat, abyste získali 90 dní záruky vrácení peněz? Zaregistrujte jakýkoli sonický kartáček nebo přístroj mezizubní hygieny Philips Sonicare na www.philips.cz/myphilips, a to nejpozději do 30 dnů od nákupu. Nejpozději 90 dnů od nákupu kontaktujte Philips linku zákaznické podpory na telefonním čísle 233 099 099 (pondělí-pátek 8-19 hod.). Operátoři následně zajistí svoz výrobku od Vás (účastníka akce) k… (euronics.cz)

Philips Sonicare DiamondClean HX9352/04 černý

Philips Sonicare DiamondClean HX9352/04 černý

Sonický elektrický zubní kartáček Režimy Clean - pro každodenní kvalitní čištění Gum Care - jemně masíruje dásně Polish - krásný a zářivý úsměv Sensitive - čištění šetrné k zubům a dásním White - odstraňuje povrchové pigmentace Clean- pro každodenní kvalitní čištění Gum Care - jemně masíruje dásně Polish - krásný a zářivý úsměv Sensitive - čištění šetrné k zubům a dásním White - odstraňuje povrchové pigmentace Výkon čištění Frekvence Až 31 000 stěrů za minutu Bělící výhody 2x lepší bělení zubů než manuálním kartáčkem Frekvence Až 31 000 stěrů za minutu Výkon Odstraňuje až 7x více plaku* Přínos pro zdraví Zlepšuje zdraví dásní během dvou týdnů Bělící výhody 2x lepší bělení zubů Časovač Funkce Smartimer a Quadpacer Snadné použití Systém hlavic kartáčku… (kasa.cz)

Philips Sonicare DiamondClean HX6072/07 bílý

Philips Sonicare DiamondClean HX6072/07 bílý

* Philips Sonicare DiamondClean mini hlavice * Mimořádné čištění * Bělejší zuby * Nejlepší výkon z řad Sonicare hlavic * Hlavice odstraňují plak až o 100% více oproti manuálnímu kartáčku * O 23% více vláken, středně tuhé štěninky poskytují mimořádně účinné a zároveň šetrné čištění * Vlákna ukazují stav opotřebení * Hlavice pasuje do více rukojetí * Balení obsahuje 2 ks (euronics.cz)

Philips Sonicare DiamondClean HX9332/04 bílý

Philips Sonicare DiamondClean HX9332/04 bílý

DiamondClean - špičkový model elektrického kartáčku Philips Sonicare s novými čistícími programy kartáček je vybaven zcela novými Diamond čisticími hlavicemi s hustými jemnými vlákny uspořádanými do snopců, jež jsou rozmístěny ve tvaru diamantového brusu, aby dosáhly všech plošek zubu Philips Sonicare DiamondClean má bílé elegantní velmi štíhlé a lehké tělo, nenápadný displej je podsvícený bílými LED pro znázornění programu a zelenými pro stav baterie nabízí nové programy pro bezpečné a šetrné odstranění zabarvení a oslnivý lesk tělo kartáčku se indukčně nabíjí ve skleněném poháru s integrovanou nabíjecí stanicí sklenice je tedy určena pro výplach po čištění zubů i pro nabíjení cestovní pouzdro je opatřeno standardní USB koncovkou pro pohodlné nabíjení na cestách i cestovní nabíječkou… (kasa.cz)

Philips Sonicare DiamondClean HX9334/41

Philips Sonicare DiamondClean HX9334/41

Elektrický sonický zubní kartáček * pro každodenní použití * 4× hlavice DiamondClean * 31 000 oscilací za minutu * 5 režimů čištění * časovač * bezdrátový provoz * vhodný i pro citlivé zuby a dásně Philips Sonicare DiamondClean Black a White HX9334/412 Elektrický sonický kartáček od společnosti Philips se stane vašim nedocenitelným pomocníkem při udržování krásného a zdravého úsměvu. Přístroj zvládne odstranit až sedmkrát více plaku než běžný manuální kartáček a zařídí vám dokonale jemné a lesklé zuby. Speciální kartáčková hlavice DiamondClean poslouží k přirozenému, leč účinnému bělení přímo během čištění. Postarají se o to hustá vlákna, která účinně odstraňují skvrny ze zubů a zajistí viditelné výsledky již po sedmi dnech. Přizpůsobí se vám na míru Podle svých vlastních preferencí… (euronics.cz)

Philips Sonicare DiamondClean HX9312/04

Philips Sonicare DiamondClean HX9312/04

Luxusní bílo-zlaté provedení kartáčku Philips Sonicare DiamondClean HX9312/04 oslní každého, kdo si potrpí na to nejlepší. Kromě působivého designu nabízí Philips Sonicare DiamondClean HX9312/04 pět různých čistících režimů a šetrnost sonické technologie.   90 dní - Vyzkoušejte si nezávazně tento kartáček, se zárukou vrácení peněz. Více informací o akci 90 dní testování se zárukou vrácení peněz - Philips Sonicare.   Šetrné ale precizní čištění zubů Patentovaná sonická technologie zubního kartáčku pracuje dynamicky, ale zároveň šetrně, proto odstraní všechny nečistoty. Speciální jemná vlákna v kombinaci s prouděním vody a 31 000 kmity za minutu efektivně odstraní plak ze zubů podél linie dásní i z mezizubních prostor. Zubního plaku Vás zbaví 7x lépe než manuální zubní kartáček… (nazuby.cz)

Philips Sonicare DiamondClean HX9362/67 růžový

Philips Sonicare DiamondClean HX9362/67 růžový

Sonický elektrický zubní kartáček Režimy Clean - pro každodenní kvalitní čištění Gum Care - jemně masíruje dásně Polish - krásný a zářivý úsměv Sensitive - čištění šetrné k zubům a dásním White - odstraňuje povrchové pigmentace Clean - pro každodenní kvalitní čištění Gum Care - jemně masíruje dásně Polish - krásný a zářivý úsměv Sensitive - čištění šetrné k zubům a dásním White - odstraňuje povrchové pigmentace Balení obsahuje: 1 sonický kartáček (tělo) DiamondClean Pink Kartáčkové hlavice: 1 DiamondClean, kompaktní velikost,1 DiamondClean, standardní velikost 1 nabíjecí sklenice - unikátní skleněný pohár s indukčním nabíjením 1 cestovní pouzdro s USB nabíjením Výkon čištění Frekvence Až 31 000 stěrů za minutu Výkon Odstraňuje až 7x více plaku* Přínos pro zdraví… (kasa.cz)

Philips Sonicare DiamondClean HX9362/67 PINK

Philips Sonicare DiamondClean HX9362/67 PINK

Philips Sonicare DiamondClean HX9362/67 v růžové barvě je limitovaná edice špičkového elektrického kartáčku Philips Sonicare s novými čisticími programy a jedinečným designem. Kartáček je vybaven moderní čisticí hlavicí Diamond s hustými, jemnými vlákny uspořádanými do snopců, které snadno vyčistí všechny plošky zubu.   90 dní - Vyzkoušejte si nezávazně tento kartáček, se zárukou vrácení peněz. Více informací o akci 90 dní testování se zárukou vrácení peněz - Philips Sonicare.   Šetrné ale precizní čištění zubů Patentovaná sonická technologie zubního kartáčku pracuje dynamicky, ale zároveň šetrně, proto odstraní všechny nečistoty. Speciální jemná vlákna v kombinaci s prouděním vody a 31 000 kmity za minutu efektivně odstraní plak ze zubů podél linie dásní i z mezizubních… (nazuby.cz)

Philips Sonicare DiamondClean HX9332/04 bílý

Philips Sonicare DiamondClean HX9332/04 bílý

Získejte 500 Kč zpět! Kupte si tento výrobek v období od 1. 10. 2018 do 31. 1. 2019 a proveďte registraci do 21 dnů od nákupu. Příslušná částka vám bude odeslána na váš bankovní účet do 30 dní od provedení registrace. Úplná pravidla akce a registrační formulář naleznete ZDE Akci nelze kombinovat s akcí Záruka vrácení peněz. Využijte 90 dní testování se zárukou vrácení peněz! Co musíte udělat, abyste získali 90 dní záruky vrácení peněz? Zaregistrujte jakýkoli sonický kartáček nebo přístroj mezizubní hygieny Philips Sonicare na www.philips.cz/myphilips, a to nejpozději do 30 dnů od nákupu. Nejpozději 90 dnů od nákupu kontaktujte Philips linku zákaznické podpory na telefonním čísle 233 099 099 (pondělí-pátek 8-19 hod.). Operátoři následně zajistí svoz výrobku od Vás (účastníka akce) k… (euronics.cz)

Philips Sonicare DiamondClean HX9352/04 černý

Philips Sonicare DiamondClean HX9352/04 černý

Získejte 500 Kč zpět! Kupte si tento výrobek v období od 1. 10. 2018 do 31. 1. 2019 a proveďte registraci do 21 dnů od nákupu. Příslušná částka vám bude odeslána na váš bankovní účet do 30 dní od provedení registrace. Úplná pravidla akce a registrační formulář naleznete ZDE Akci nelze kombinovat s akcí Záruka vrácení peněz. Využijte 90 dní testování se zárukou vrácení peněz! Co musíte udělat, abyste získali 90 dní záruky vrácení peněz? Zaregistrujte jakýkoli sonický kartáček nebo přístroj mezizubní hygieny Philips Sonicare na www.philips.cz/myphilips, a to nejpozději do 30 dnů od nákupu. Nejpozději 90 dnů od nákupu kontaktujte Philips linku zákaznické podpory na telefonním čísle 233 099 099 (pondělí-pátek 8-19 hod.). Operátoři následně zajistí svoz výrobku od Vás (účastníka akce) k… (euronics.cz)

Philips Sonicare DiamondClean HX9362/67 růžový

Philips Sonicare DiamondClean HX9362/67 růžový

Získejte 500 Kč zpět! Kupte si tento výrobek v období od 1. 10. 2018 do 31. 1. 2019 a proveďte registraci do 21 dnů od nákupu. Příslušná částka vám bude odeslána na váš bankovní účet do 30 dní od provedení registrace. Úplná pravidla akce a registrační formulář naleznete ZDE Akci nelze kombinovat s akcí Záruka vrácení peněz. Využijte 90 dní testování se zárukou vrácení peněz! Co musíte udělat, abyste získali 90 dní záruky vrácení peněz? Zaregistrujte jakýkoli sonický kartáček nebo přístroj mezizubní hygieny Philips Sonicare na www.philips.cz/myphilips, a to nejpozději do 30 dnů od nákupu. Nejpozději 90 dnů od nákupu kontaktujte Philips linku zákaznické podpory na telefonním čísle 233 099 099 (pondělí-pátek 8-19 hod.). Operátoři následně zajistí svoz výrobku od Vás (účastníka akce) k… (euronics.cz)

Philips Sonicare DiamondClean HX9332/04 (HX9332/04)

Philips Sonicare DiamondClean HX9332/04 (HX9332/04)

Elektrický zubní kartáček 31000 kmitů/min, 2x hlavice (standardní a mini), 5 režimů (čištění, bělení, leštění, jemné čištění, jemné dočištění), časovač na 2min, indikace nabíjení, skleněný indukční nabíjecí pohár, cestovní pouzdro, USB cestovní nabíječka Philips Sonicare DiamondClean HX9332/04 S nejstylovějším sonickým zubním kartáčkem Philips Sonicare DiamondClean v bílé barvě dosáhnete velmi brzy oslnivých výsledků. Díky pěti čisticím programům a speciálně navržené hlavici pro efektivní odstraňování pigmentace z povrchu zubů bude váš chrup viditelně čistší již po týdnu používání. … (alza.cz)

Philips Sonicare Black DiamondClean HX9352/04 (HX9352/04)

Philips Sonicare Black DiamondClean HX9352/04 (HX9352/04)

Elektrický zubní kartáček 1 sonický kartáček (tělo), 2 čisticí hlavice Standard, 1 sklenice s indukčním nabíjením, 1 cestovní pouzdro s integrovanou nabíječkou i USB portem Philips Sonicare DiamondClean Black Sonický elektrický zubní kartáček s nabíjecí sklenicíHX9352/04 S nejstylovějším sonickým zubním kartáčkem Philips Sonicare DiamondClean v černé barvě dosáhnete velmi brzy oslnivých výsledků. Díky pěti čisticím programům a speciálně navržené hlavici pro efektivní odstraňování pigmentace z povrchu zubů bude váš chrup viditelně čistší již po týdnu používání. … (alza.cz)

Philips Sonicare DiamondClean PINK HX9362/67

Philips Sonicare DiamondClean PINK HX9362/67

Moderní design a oslnivé výsledky s naším nejstylovějším sonickým elektrickým zubním kartáčkem Philips Sonicare Diamond Clean. (pilulka.cz)

Philips Sonicare DiamondClean AMETYST HX9372/04

Philips Sonicare DiamondClean AMETYST HX9372/04

Nejlepší bělící elektrický zubní kartáček Sonicare. (pilulka.cz)

Philips Sonicare DiamondClean HX9372/04 fialový

Philips Sonicare DiamondClean HX9372/04 fialový

Philips Sonicare DiamondClean Amethyst Stylový sonický kartáček s 5 čistícími režimy v limitované fialové edici Odstraňuje až 7krát více plaku než manuální kartáček Bělí zuby 2krát lépe než manuální kartáček Zlepšuje zdraví dásní za pouhé dva týdny Dvojí systém nabíjení: skleněný pohár s indukčním nabíjením a elegantní cestovní pouzdro s USB Časovač Quadpacer pomáhá při čištění Výdrž baterie až 3 týdny 5 režimů: Clean: pro důkladně každodenní čištění Gum Care: šetrně masíruje dásně Polish: zesvětluje a leští zuby Sensitive: šetrné čištění zubů a dásní White: odstraňuje povrchové pigmentace Balení obsahuje: 1 sonický kartáček (tělo) DiamondClean 2 hlavice DiamondClean Standard Black 1 nabíjecí sklenice 1 cestovní pouzdro s USB nabíjením Výkon čištění Frekvence Až 31 000 stěrů za… (kasa.cz)

Philips Sonicare DiamondClean HX9334/41 (447880)

Philips Sonicare DiamondClean HX9334/41 (447880)

Elektrický sonický zubní kartáček pro každodenní použití 4× hlavice DiamondClean 31 000 oscilací za minutu 5 režimů čištění časovač bezdrátový provoz vhodný i pro citlivé zuby a dásně Philips Sonicare DiamondClean Black a White HX9334/412 Elektrický sonický kartáček od společnosti Philips se stane vašim nedocenitelným pomocníkem při udržování krásného a zdravého úsměvu. Přístroj zvládne odstranit až sedmkrát více plaku než běžný manuální kartáček a zařídí vám dokonale jemné a lesklé zuby. Speciální kartáčková hlavice DiamondClean poslouží k přirozenému, leč účinnému bělení přímo během čištění. Postarají se o to hustá vlákna, která účinně odstraňují skvrny ze zubů a zajistí viditelné výsledky již po sedmi dnech. Přizpůsobí se vám na míru Podle svých vlastních preferencí si zvolte jeden… (kasa.cz)

Philips Sonicare DiamondClean Smart HX9954/57 Blue

Philips Sonicare DiamondClean Smart HX9954/57 Blue

Jestli hledáte opravdu luxusní kartáček nabitý funkcemi, tak pro vás máme tip na Philips Sonicare DiamondClean Smart HX9954/57. Neobvyklé tmavě modré provedení velmi zaujme, ale kartáček má i plno užitečných funkcí. Časovače je standardem, ale vizuální senzor tlaku a možnost propojení s chytrým telefonem už jsou znakem nejvyššího modelu.   90 dní - Vyzkoušejte si nezávazně tento kartáček, se zárukou vrácení peněz. Více informací o akci 90 dní testování se zárukou vrácení peněz - Philips Sonicare.   Mějte dokonalý přehled o čištění zubů Kartáček je nově vybaven Bluetooth a pomocí něj ho můžete propojit s aplikací v chytrém telefonu. Aplikace eviduje přehled čištění, během čištění také snímá polohu kartáčku a díky tomu vidíte, kde máte zuby již dobře vyčištěné a kde je potřeba… (nazuby.cz)

Philips Sonicare 9500 DiamondClean Smart HX9924/17 Black

Philips Sonicare 9500 DiamondClean Smart HX9924/17 Black

Luxusní a moderní provedení a užitečné funkce. To hlavně nabízí sonický kartáček Philips Sonicare 9500 DiamondClean Smart HX9924/17. Sonická technologie je standardem pro zdravější zuby. Nově tu ale najdete i senzor tlaku, možnosti nastavit si intenzitu čistícího režimu a také bluetooth pro propojení kartáčku a mobilní aplikace, díky které budete mít kompletní přehled o čištění.   90 dní - Vyzkoušejte si nezávazně tento kartáček, se zárukou vrácení peněz. Více informací o akci 90 dní testování se zárukou vrácení peněz - Philips Sonicare.   Mějte dokonalý přehled o čištění zubů Kartáček je nově vybaven Bluetooth a pomocí něj ho můžete propojit s aplikací v chytrém telefonu. Aplikace eviduje přehled čištění, během čištění také snímá polohu kartáčku a díky tomu vidíte, kde máte… (nazuby.cz)

Philips Sonicare DiamondClean Amethyst HX9372/04 (HX9372/04)

Philips Sonicare DiamondClean Amethyst HX9372/04 (HX9372/04)

Elektrický zubní kartáček sonický kartáček s 5 čistícími režimy ( Clean, Gum Care, Polish, Sensitive, White), dvojí systém nabíjení, indikace nabíjení, nabíječka Philips Sonicare DiamondClean Amethyst Sonický elektrický zubní kartáček s nabíjecí sklenicíHX9372/04 S nejstylovějším sonickým zubním kartáčkem Philips Sonicare DiamondClean v barvě Amethyst dosáhnete velmi brzy oslnivých výsledků. Díky pěti čisticím programům a speciálně navržené hlavici pro efektivní odstraňování pigmentace z povrchu zubů bude váš chrup viditelně čistší již po týdnu používání. … (alza.cz)

Philips Sonicare DiamondClean Smart Silver HX9924/47 stříbrný

Philips Sonicare DiamondClean Smart Silver HX9924/47 stříbrný

Sonický zubní kartáček Sonicare DiamondClean Smart přináší kompletní péči o zuby a dásně Odstraňuje až 10x více plaku než manuální kartáček pro až 7x zdravější dásně během pouhých 2 týdnů. 5 režimů: Clean, White+, Deep Clean+, Gum Health a TongueCare+. 3 nastavení intenzity. Tlakový senzor. Barva: stříbrná. Balení obsahuje: 1 kartáček DiamondClean Smart, 1 hlavice Premium Plaque Defense, 1 hlavice Premium Gum Care, 1 hlavice Premium White, 1 hlavice TongueCare+, 1 nabíjecí sklenice, 1 cestovní pouzdro s USB Prokázané zlepšení zdraví zubů a dásní Odstraní až 10krát více plaku* a zajišťuje hloubkové čištění (*než manuální kartáček) Až 7x zdravější dásně* během pouhých 2 týdnů Odstraňuje až o 100 % více skvrn** za pouhé 3 dny (** ve srovnání s manuálním zubním kartáčkem s kvalitní… (kasa.cz)

Philips Sonicare DiamondClean Smart Silver HX9924/47 stříbrný

Philips Sonicare DiamondClean Smart Silver HX9924/47 stříbrný

Sonický zubní kartáček Sonicare DiamondClean Smart přináší kompletní péči o zuby a dásně * Odstraňuje až 10x více plaku než manuální kartáček pro až 7x zdravější dásně během pouhých 2 týdnů. * 5 režimů: Clean, White+, Deep Clean+, Gum Health a TongueCare+. * 3 nastavení intenzity. * Tlakový senzor. * Barva: stříbrná. * Balení obsahuje: 1 kartáček DiamondClean Smart, 1 hlavice Premium Plaque Defense, 1 hlavice Premium Gum Care, 1 hlavice Premium White, 1 hlavice TongueCare+, 1 nabíjecí sklenice, 1 cestovní pouzdro s USB Prokázané zlepšení zdraví zubů a dásní * Odstraní až 10krát více plaku* a zajišťuje hloubkové čištění (*než manuální kartáček) * Až 7x zdravější dásně* během pouhých 2 týdnů * Odstraňuje až o 100 % více skvrn** za pouhé 3 dny (** ve srovnání s manuálním zubním… (euronics.cz)

Philips Sonicare DiamondClean Smart Pink HX9924/27 (HX9924/27)

Philips Sonicare DiamondClean Smart Pink HX9924/27 (HX9924/27)

Elektrický zubní kartáček pro kompletní péči o zuby a dásně, s možností připojení na aplikaci pro čištění zubů přes Bluetooth ®, 5 režimů čištění, 3 nastavení intenzity čistění, senzory tlaku, pohybu a polohy, balení obsahuje: 1 kartáček DiamondClean Smart, 4 hlavice: Premium Plaque Defense, Premium Gum Care, Premium White, TongueCare+, 1 nabíjecí sklenice, 1 cestovní pouzdro s USB; barva: růžová Philips Sonicare DiamondClean Smart Sonický zubní kartáčekHX9924/27 Zcela nový pocit čistých zubůPoznejte dosud nejlepší zubní kartáček značky Philips pro kompletní péči o ústní dutinu. Na výběr máte režimy pro každodenní čištění, hloubkové čištění, bělení zubů, zdravé dásně a dlouhotrvající… (alza.cz)

Philips Sonicare DiamondClean Smart Blue HX9954/57 (HX9954/57)

Philips Sonicare DiamondClean Smart Blue HX9954/57  (HX9954/57)

Elektrický zubní kartáček s aplikací, možnost připojení na aplikaci pro čištění zubů přes Bluetooth®, 5 režimů, 3 nastavení intenzity, tlakový senzor, časovač, balení obsahuje: kartáček DiamondClean Smart, 4 hlavice - Premium Plaque Defense, Premium Gum Care, Premium White, TongueCare+, 1x nabíjecí sklenice, 1x cestovní pouzdro s USB, 1x držák hlavic, barva modrá * Smartphone není součástí balení. Philips Sonicare DiamondClean SmartSonický zubní kartáčekHX9954/57Zcela nový pocit čistých zubůPoznejte dosud nejlepší zubní kartáček značky Philips pro kompletní péči o ústní dutinu. Na výběr máte režimy pro každodenní čištění, hloubkové čištění, bělení zubů, zdravé dásně a dlouhotrvající svěží dech. Samozřejmostí jsou i 3 různá nastavení intenzity. Veškerou práci můžete nechat na… (alza.cz)

Philips Sonicare DiamondClean + AirFloss Ultra, HX8491/01 (HX8491/01)

Philips Sonicare DiamondClean + AirFloss Ultra, HX8491/01 (HX8491/01)

Elektrický zubní kartáček odstraňuje až 7krát více plaku a bělí zuby 2krát lépe než manuální kartáček, 5 režimů čištění, odstraní až 99,9% plaku z čištěných míst, zlepšuje zdraví dásní během 2týdnů, bílá barva, 1 sonický kartáček DiamondClean, 1 přístroj AirFloss Ultra, 1 hlavice , 1 nabíjecí sklenice, 1 cestovní pouzdro s USB nabíjením, 1 tryska, 1 nabíječka Philips Sonicare AirFloss Ultra Přístroj na čištění mezizubních prostorHX8491/01 Jednoduché a efektivní alternativa pro ty, kteří pravidelně nepoužívají zubní nit nebo pravidelně trpí zánětem dásní. K dokonalému vyčištění mezizubních prostor vám nyní stačí pouhých 60 vteřin. Je jen na vás, zda budete přístroj plnit čistou vodou nebo antimikrobiální ústní… (alza.cz)

Philips Sonicare DiamondClean Smart Silver HX9924/47 (HX9924/47)

Philips Sonicare DiamondClean Smart Silver HX9924/47  (HX9924/47)

Elektrický zubní kartáček pro kompletní péči o zuby a dásně, s možností připojení na aplikaci pro čištění zubů přes Bluetooth ®, 5 režimů čištění, 3 nastavení intenzity čistění, senzory tlaku, pohybu a polohy, balení obsahuje: 1 kartáček DiamondClean Smart, 4 hlavice: Premium Plaque Defense, Premium Gum Care, Premium White, TongueCare+, 1 nabíjecí sklenice, 1 cestovní pouzdro s USB; barva: stříbrná Philips Sonicare DiamondClean Smart Sonický zubní kartáčekHX9924/47 Zcela nový pocit čistých zubůPoznejte dosud nejlepší zubní kartáček značky Philips pro kompletní péči o ústní dutinu. Na výběr máte režimy pro každodenní čištění, hloubkové čištění, bělení zubů, zdravé dásně a… (alza.cz)

Philips Sonicare DiamondClean + AirFloss Ultra Pink HX8391/02 (HX8391…

Philips Sonicare DiamondClean + AirFloss Ultra Pink HX8391/02 (HX8391/02)

Elektrický zubní kartáček 5 režimů čištění, růžová barva, 1 sonický kartáček DiamondClean, 1 přístroj AirFloss Ultra, 1 hlavice, 1 nabíjecí sklenice, 1 cestovní pouzdro s USB nabíjením, 1 tryska, 1 nabíječka Philips Sonicare DiamondClean + AirFloss Ultra Pink  Sonický elektrický zubní kartáček a ústní sprchaHX8391/02 Žádný plak a zářivě bílý úsměv - to jsou kartáčky Philips Sonicare DiamondClean. Inovativní zubní hlavice v kombinaci s pokročilou sonickou technologií umožní tu nejlepší strategii čištění pro vaši jedinečnou ústní dutinu a zároveň šetrně a efektivně bělí sklovinu. Luxusní design se snadným uskladněním vám umožní mít kartáček neustále nabitý: jednoduše umístěte přístroj do pouzdra a připojte… (alza.cz)

Philips Sonicare 9500 DiamondClean Smart HX9924/27

Philips Sonicare 9500 DiamondClean Smart HX9924/27

Nejpokročilejší kartáček od Philips Sonicare - Diamond Clean Smart HX9924/27. Kromě precizní sonické technologie nově disponuje vizuálním senzorem tlaku anebo možností propojení s aplikací, která ukazuje i přehled toho, jak kvalitně si zuby čistíte. Pokud hledáte to nejluxusnější, tak jste se u tohoto kartáčku zastavili správně.   90 dní - Vyzkoušejte si nezávazně tento kartáček, se zárukou vrácení peněz. Více informací o akci 90 dní testování se zárukou vrácení peněz - Philips Sonicare.   Mějte dokonalý přehled o čištění zubů Kartáček je nově vybaven Bluetooth a pomocí něj ho můžete propojit s aplikací v chytrém telefonu. Aplikace eviduje přehled čištění, během čištění také snímá polohu kartáčku a díky tomu vidíte, kde máte zuby již dobře vyčištěné a kde je potřeba je ještě… (nazuby.cz)

Philips Sonicare Wc DiamondClean HX6072/27 2ks

Philips Sonicare Wc DiamondClean HX6072/27 2ks

Kompaktní kartáčkové hlavice Sonic 2 ks v balení, kompaktní velikost, nasazovací, párování režimů BrushSync. (pilulka.cz)

Philips Sonicare 9500 DiamondClean Smart HX9924/47

Philips Sonicare 9500 DiamondClean Smart HX9924/47

Neobvyklé barevné provedení, funkce světelného senzoru tlaku a možnost nastavit si vlastní intenzitu režimu. To jsou základní plusy sonického kartáčku Philips Sonicare 9500 DiamondClean Smart HX9924/47. Kartáček můžete nabíjet v pouzdře nebo v nabíjecí skleničce a pokud chcete mít dokonalý přehled o čištění, tak ho propojte s aplikací v chytrém telefonu.   90 dní - Vyzkoušejte si nezávazně tento kartáček, se zárukou vrácení peněz. Více informací o akci 90 dní testování se zárukou vrácení peněz - Philips Sonicare.   Mějte dokonalý přehled o čištění zubů Kartáček je nově vybaven Bluetooth a pomocí něj ho můžete propojit s aplikací v chytrém telefonu. Aplikace eviduje přehled čištění, během čištění také snímá polohu kartáčku a díky tomu vidíte, kde máte zuby již dobře vyčištěné… (nazuby.cz)

Philips Sonicare Pink DiamondClean HX9362/67 (HX9362/67)

Philips Sonicare Pink DiamondClean HX9362/67 (HX9362/67)

Elektrický zubní kartáček 31000 kmitů/min, 5 režimů čištění, 2 nástavce, USB cestovní nabíječka Philips Sonicare DiamondClean Pink Sonický elektrický zubní kartáček s nabíjecí sklenicíHX9362/67 S nejstylovějším sonickým zubním kartáčkem Philips Sonicare DiamondClean v růžové barvě dosáhnete velmi brzy oslnivých výsledků. Díky pěti čisticím programům a speciálně navržené hlavici pro efektivní odstraňování pigmentace z povrchu zubů bude váš chrup viditelně čistší již po týdnu používání. … (alza.cz)

Philips Sonicare HX 9352/04 DiamondClean - Sonický elektrický zubní…

Philips Sonicare HX 9352/04 DiamondClean - Sonický elektrický zubní kartáček

Sonicare HX 9352/04 DiamondClean - Sonický elektrický zubní kartáček - zajišťuje dokonalé vyčištění - dynamický čistící účinek i mezizubních prostor - 2x více zuby vybělí, než manuální kartáček - profesionální 2 minutový časovač - 30ti vteřinový časovač na upozorňování uplynuté doby - výdrž bateria až 3 týdny - úzký lehký design – jednoduchý k použití - tělo kartáčku DiamondClean - 2 kartáčkové hlavice DiamondClean standardní velikosti - sklenice s indukčním nabíjením - pouzdro s integrovanou nabíječkou i USB portem Použití: Před použitím si pročtěte návod k použití. (prodejparfemu.cz)

Philips Sonicare HX6068/26 DiamondClean standardní hlavice, 8 ks v…

Philips Sonicare HX6068/26 DiamondClean standardní hlavice, 8 ks v balení (HX6068/26)

Náhradní nástavec pro zubní kartáčky pro vybrané modely DiamondClean, EasyClean, FlexCare, FlexCare Platinum, FlexCare+, for Kids, HealthyWhite Philips Sonicare DiamondClean Standardní velikost hlavice sonického kartáčku, 8 ksHX6068/26  Dokonalé čištění. Bělejší zuby.Hlavice kartáčku Philips Sonicare DiamondClean s průřezy vláken ve tvaru diamantového brusu je vyvinuta pro efektivnější odstranění pigmentů z povrchu zubů. Je skvělá rovněž pro udržování zářivého úsměvu v období mezi profesionálním bělením. … (alza.cz)

Philips Sonicare ProResults HX6014/39 bílý

Philips Sonicare ProResults HX6014/39 bílý

Standardní čistící hlavice ProResults ke kartáčku Philips Sonicare EasyClean, HealthyWhite, FlexCare, DiamondClean * Větší povrchová plocha a tvarované štětiny důkladně čistí a masírují zuby a dásně * Šikmé, paprsčitě seříznuté vlákna rozšiřují plochu pokrytí * Tvarované štětinky se přizpůsobí přirozenému tvaru zubů, konstrukce hlavy kartáčku zvyšuje sonický pohyb * Navrženo pro optimální výkon * Modrá vlákna na hlavici se postupně odbarvují a upozorní tak na potřebu výměny * Doporučujeme vyměnit hlavici každé 3 měsíce * Balení obsahuje 4 ks (euronics.cz)

Philips Sonicare AirFloss Ultra Black (HX8432/03)

Philips Sonicare AirFloss Ultra Black (HX8432/03)

Elektrická ústní sprcha pro mezizubní hygienu, směs vzduchu a mikro-kapiček vody rozrušuje a odstraňuje zubní plak podél linie dásní a z mezizubních prostor, lze používat s čistou nebo antimikrobiální ústní vodu, vyčištění celých úst zabere 60 sekund, obsahuje 1 přístroj AirFloss Ultra, 2 trysky, 1 nabíječka Philips Sonicare AirFloss Ultra Black Přístroj pro mezizubní hygienuHX8432/03 Pro ty, kteří si nečistí mezizubní prostory pravidelně, nabízí přístroj AirFloss snadný způsob, jak začít. Odstraňuje až 99,9 % zubního plaku*, lze používat s ústní nebo obyčejnou vodou a zdraví dásní prospívá stejně jako zubní nit.** * v laboratorní studii, výsledky v praxi se mohou lišit** při používání v… (alza.cz)

Philips Sonicare Airfloss Ultra HX8432/03 Black

Philips Sonicare Airfloss Ultra HX8432/03 Black

Elegantní černé provedení ústní sprchy Philips Sonicare Airfloss HX8432/03 bude ve Vaší koupelně vynikat. A to nejen vzhledově ale i funkčně. Účinné proudění vody odstraní z mezizubních prostorů zubní plak a spolehlivě tak nahradí zubní nit.   90 dní - Vyzkoušejte si nezávazně tuto sprchu, se zárukou vrácení peněz. Více informací o akci 90 dní testování se zárukou vrácení peněz - Philips Sonicare.   Airfloss Ultra zlepšuje kondici zubů a dásní Philips Sonicare AirFloss Ultra podle klinických studií zlepšuje zdraví dásní stejně jako zubní nit.** Stav dásní zlepší za pouhé dva týdny.   Odstraní až 99,9 % zubního plaku z ošetřených oblastí.   Jemným odstraňováním plaku, který čištění neodstranilo, pomáhá zařízení Philips Sonicare AirFloss Ultra předcházet tvorbě kazů… (nazuby.cz)

Philips Sonicare FlexCare Black HX6971/59 (HX6971/59)

Philips Sonicare FlexCare Black HX6971/59 (HX6971/59)

Elektrický zubní kartáček 3 režimy čištění: Clean/White/Massage, 2 úrovně čištění: Go Care a Max Care, UV sanitizér odstraní až 99% bakterií a virů z vláken hlavic kartáčku, balení obsahuje: 1 tělo kartáčku FlexCare, 1 hlavice DiamondClean Black standardní velikost, 1 UV sanitizér, 1 nabíječka, 1 cestovní pouzdro Philips Sonicare FlexCare Black HX6971/59 Existuje zaručený způsob, jak zlepšit stav chrupu - přináší jej sonický elektrický zubní kartáček Philips Sonicare FlexCare Black, který se dokonale přizpůsobí vašim potřebám péče o zuby a dásně. Zlepšuje zdraví dásní během 2 týdnů Odstraňuje 7x více plaku než manuální kartáček Frekvence až 31 000 stěrů za minutu … (alza.cz)

Zubní kartáček Philips Sonicare FlexCare Black HX6912/52

Zubní kartáček Philips Sonicare FlexCare Black HX6912/52

Elegantní černé provedení jednoho z nejoblíbenějších kartáčků Philips Sonicare. V balení Philips Sonicare FlexCare HX6912/51 najdete dva kartáčky - CHYBÍ , jeden nabíjecí stojánek a jedno cestovní pouzdro - CHYBÍ Kartáčky se sonickou technologií jsou dostatečně šetrné k zubům i dásním a zároveň vyčistí svými 31 000 pohyby maximum zubního plaku. Čisticí režimy: Clean pro každodenní běžné čištění White pro lepší odstranění skrvn ze zubů Massage pro osvěžující masáž zubů i dásní Můžete si také vybrat ze dvou programů čištění: Program Go Care -  jednominutové, rychlé čištění v režimu Clean. Quadpacer signalizuje 15 sekundové intervaly pro každý úsek chrupu. Program Max Care - tříminutové čištění je sestaveno z kombinace režimů Clean a Massage, jež důkladně vyčistí a… (rozbaleno.cz)

Philips Sonicare for Teens Black HX6212/89 (HX6212/89)

Philips Sonicare for Teens Black HX6212/89 (HX6212/89)

Elektrický zubní kartáček sonický, odstraňuje až 7x více plaku než manuální kartáček, pomáhá zesvětlovat zuby, usnadňuje čištění s rovnátky a napomáhá čištění mezi zuby, černá barva Philips Sonicare Sonický elektrický kartáček Pro začátečníkyHX6212/89  Představujeme kartáček s inovativní sonickou technologií, který je vhodný i pro úplné začátečníky a nositele rovnátek. Během prvních dvou týdnů používání vám poskytne možnost čisticí výkon postupně zvyšovat a umožní vám tak si na něj lépe zvyknout. Oceníte také zabudované časovače, které vás upozorní na optimální dobu čištění. Ke zdravějším dásním a zářivějšímu úsměvu vám stačí pouhé dva týdny používání.... (alza.cz)

Philips Sonicare 6100 Protective Clean Whitening HX6870/47 Black

Philips Sonicare 6100 Protective Clean Whitening HX6870/47 Black

Originální černé provedení, tři režimy čištění a možnost nastavení si intenzity čistících režimů. To všechno nabízí sonický kartáček Philips Sonicare 6100 Protective Clean HX6870/47 v originálním černém provedení. Inovativní funkcí kartáčku je senzor tlaku, který hlídá, abyste na zuby příliš netlačili, a navíc je vybaven indikátorem potřeby výměny hlavice.   Akce - Náhradní hlavice HX9012 ZDARMA Philips Sonicare InterCare HX9012 Mini náhradní hlavice, 2 ks ZDARMA     90 dní - Vyzkoušejte si nezávazně tento kartáček, se zárukou vrácení peněz. Více informací o akci 90 dní testování se zárukou vrácení peněz - Philips Sonicare.   Hlavní vlastnosti: Až 31 000 sonických pohybů za minutu Tři režimy čištění a tři nastavení intenzity čištění Funkce BrushSync pomůže vybrat vhodný… (nazuby.cz)

Philips Sonicare Optimal White HX6064/11 Black náhradní hlavice, 4 ks

Philips Sonicare Optimal White HX6064/11 Black náhradní hlavice, 4 ks

Pro odstranění maximálního množství zubního plaku a skvrn ze zubů Vám pomohou hlavice Philips Sonicare Optimal White HX6064/11. Hlavice jsou vybaveny čipem, který funguje s funkcí BrushSync nových kartáčků Philips Sonicare. Mějte zářivější zuby díky hlavicím Philips Sonicare Optimal White Povrchové skvrny od barevných pokrmů nebo nápojů lépe odstraníte díky speciálním středovým vláknům. Ta jsou uspořádána hustě a jsou také speciálně zastřižena, a proto přesně kopírují tvar zubů a odstraní tak maximum povrchového zabarvení zubů.   Uvnitř hlavice je umístěn mikročip, který způsobí, že kartáček pomocí speciální diody upozorní po čase na potřebu výměny hlavice za novou.   Hodí se k těmto zubním kartáčkům Philips Sonicare Pro snadnější rozhodování uvádíme obrázky kompatibilních… (nazuby.cz)

Philips Sonicare C3 Premium Plaque Defense Black HX9073/33 (HX9073/33)

Philips Sonicare C3 Premium Plaque Defense Black HX9073/33 (HX9073/33)

Náhradní hlavice kompatibilní se všemi modely kartáčků Philips Sonicare, balení obsahuje: 1ks hlavice Premium White, 1ks hlavice Premium Gum Care, 1ks hlavice Premium Plaque Defense, barva černá, celkem 3ks Philips Sonicare C3 Premium Plaque Control Balení náhradních hlavicHX9332/04 Zcela nový pocit čistých zubůPřemýšlíte, která hlavice elektrického zubního kartáčku Philips Sonicare vám bude vyhovovat nejvíce? Proč nevyzkoušet všechny? V tomto balení najdete hlavici pro dokonalé odstranění zubního plaku, hlavici určenou pro intenzivní bělení zubů a speciální hlavici pro citlivé dásně. Všechny komunikují s tělem chytrého kartáčku, a automaticky se tedy přizpůsobí i režim čištění. Zároveň vás kartáček sám upozorní,… (alza.cz)

Philips Sonicare ProtectiveClean Gum Health Black and White HX6857/35…

Philips Sonicare ProtectiveClean Gum Health Black and White HX6857/35 (HX6857/35)

Elektrický zubní kartáček bezpečný a šetrný pro citlivé zuby a dásně, rovnátka a zubní náhrady, zabudovaný tlakový senzor, 3 režimy čištění: Clean, Gum Care a White, technologie BrushSync - automatické upozornění na potřebu výměny hlavice, funkce QuadPacer a Smartimer, balení obsahuje: 2 kartáčky ProtectiveClean, 2 hlavice Optimal White Standard, 1 nabíječka, 2 cestovní pouzdra, barva: černá a bílá Philips Sonicare ProtectiveClean Gum Health Black nad White HX6857/35 Nechcete se spokojit s obyčejným manuálním kartáček, ale vyžadujete extra jemnou péči? Sonický kartáček Philips Sonicare ProtectiveClean Gum Health Black and White HX6857/35 je speciálně navržen pro šetrnou péči o citlivé zuby a dásně. Bezpečně čistí… (alza.cz)

Philips Sonicare HealthyWhite+ HX8911/01

Philips Sonicare HealthyWhite+ HX8911/01

Sonický elektrický zubní kartáček HX8911/01: 2 režimy, 6 nastavení s možností přizpůsobení, 1 kartáčková hlavice. (pilulka.cz)

Philips Sonicare EasyClean HX6511/50

Philips Sonicare EasyClean HX6511/50

Jedinečný dynamický čisticí účinek elektrického zubního kartáčku Philips Sonicare šetrně a efektivně čistí hluboko mezi zuby a podél linie dásní. (pilulka.cz)

Philips Sonicare FlexCare+ HX6921/06

Philips Sonicare FlexCare+ HX6921/06

Elektrický zubní kartáček FlexCare+ spojující naši sonickou technologii a 5 režimů čištění, je vaším řešením pro kompletní péči o dásně. Nyní můžete zlepšit zdraví svých dásní již po 2 týdnech používání. (pilulka.cz)

Philips Sonicare ProResults HX6022/07

Philips Sonicare ProResults HX6022/07

ProResults mini hlavice ke kartáčku Philips Sonicare FlexCare a Philips Sonicare HealthyWhite - cílené čištění Menší velikost hlavyice kartáčku napomáhá snadnější manipulaci s kartáčkem a umožňuje zaměřit se na těžko dosažitelná místa Šikmé, paprsčitě seříznuté vlákna rozšiřují plochu pokrytí tvarované vlákna se přizpůsobí přirozenému tvaru zubů, konstrukce hlavy kartáčku zvyšuje sonický pohyb Díky snadné manipulaci dosáhne na těžko přístupná místa Malá velikost hlavice kartáčku Vám pomůže zaměřit se na úzké štěrbiny Navrženo pro optimální výkon Modrá vlákna na hlavici se postupně odbarvují a upozorní tak na potřebu výměny Doporučujeme vyměnit hlavici každé 3 měsíce Balení obsahuje 2 ks (kasa.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít