Philips Sonicare DiamondClean Black a Rosegold HX9392/39

Philips Sonicare DiamondClean Black a Rosegold HX9392/39 (HX9392/39)

Philips Sonicare DiamondClean Black a Rosegold HX9392/39 (HX9392/39)

Elektrický zubní kartáček dárkové balení, dárkové balení, obsahuje: 2 těla kartáčku DiamondClean: Edice Black a Rosegold, 2ks kartáčkových hlavic DiamondClean standardní velikost, cestovní pouzdro s USB nabíjením 2ks, 5 režimů čištění (čištění, bělení, leštění, jemné čištění, jemné dočištění), až 31000 kmitů/min, časovač na 2min, indikace nabíjení Philips Sonicare DiamondClean Sonický elektrický zubní kartáčekHX9392/39 Žádný plak a zářivě bílý úsměv - to jsou kartáčky Philips Sonicare DiamondClean. Inovativní zubní hlavice v kombinaci s pokročilou sonickou technologií umožní tu nejlepší strategii čištění pro vaši jedinečnou ústní dutinu a zároveň šetrně a efektivně bělí sklovinu. Luxusní design se snadným… (alza.cz)

Philips Sonicare DiamondClean Black/RoseGold, sonický kartáček (2…

Philips Sonicare DiamondClean Black/RoseGold, sonický kartáček (2 těla)

Speciální balení sonických zubních kartáčků, které obsahuje 2 těla kartáčku DiamondClean v provedení Black a RoseGold. Koupí získáváte záruku 90 dní vrácení peněz (pravidla zde)! Specifikace 5 režimů 2 kartáčkové hlavice, Nabíjecí sklenice, cestovní pouzdro, s režimem Deep Clean Režimy • Clean: Pro každodenní kvalitní čištění • White: Odstraňuje povrchové pigmentace • Sensitive: Šetrné čištění zubů a dásní • Gum Care: Jemně masíruje dásně • Deep Clean: Unikátní hloubkové čištění Balení obsahuje • Těla kartáčku: 2 DiamondClean • Kartáčkové hlavice: 2 ks DiamondClean, standardní velikost • Nabíjecí sklenice: 1 • Cestovní pouzdro: 2 cestovní nabíječky s USB Design a provedení • Barva: Černá, Růžovozlatá Výkon čištění • Frekvence: Až 31 000 stěrů za minutu • Výkon: Odstraňuje až 10x více… (profimed.cz)

Philips Sonicare DiamondClean Rosegold HX9312/04 (HX9312/04)

Philips Sonicare DiamondClean  Rosegold HX9312/04 (HX9312/04)

Elektrický zubní kartáček sonický kartáček s 5 čistícími režimy ( Clean, Gum Care, Polish, Sensitive, White), dvojí systém nabíjení, indikace nabíjení, nabíječka Philips Sonicare DiamondClean Rosegold Sonický elektrický zubní kartáček s nabíjecí sklenicíHX9312/04 S nejstylovějším sonickým zubním kartáčkem Philips Sonicare DiamondClean v módní Rosegold barvě dosáhnete velmi brzy oslnivých výsledků. Díky pěti čisticím programům a speciálně navržené hlavici pro efektivní odstraňování pigmentace z povrchu zubů bude váš chrup viditelně čistší již po týdnu používání. … (alza.cz)

Philips Sonicare DiamondClean Black + Philips Sonicare Airfloss Ultra…

Philips Sonicare DiamondClean Black + Philips Sonicare Airfloss Ultra Black

Limitovaná edice v černém provedení za výhodnou cenu: sonický zubní kartáček Philips Sonicare DiamondClean a přístroj pro mezizubní hygienu Philips Sonicare Airfloss Ultra. Koupí získáváte záruku 90 dní vrácení peněz (pravidla zde)! Obsah balení: 1 tělo DiamondClean 1 standardní kartáčková hlavice DiamondClean 1 nabíjecí stanice 1 nabíjecí cestovní pouzdro 1 kabel USB 1 síťová USB zástrčka 1 hygienická krytka na hlavici 1 tělo Airfloss Ultra 1 tryska Airfloss Ultra 1 základní nabíječka Philips Sonicare DiamondClean: Moderní design a oslnivé výsledky - 5 režimů čištění - 2 kartáčkové hlavice - nabíjecí sklenice, cestovní pouzdro - s režimem Polish Hustě osázená, vysoce kvalitní vlákna odstraňují až 7x více plaku než manuální zubní kartáček. Nasaďte hlavici kartáčku DiamondClean a… (profimed.cz)

Philips Sonicare DiamondClean Smart Black HX9924/17 (HX9924/17)

Philips Sonicare DiamondClean Smart Black HX9924/17 (HX9924/17)

Elektrický zubní kartáček pro kompletní péči o zuby a dásně, s možností připojení na aplikaci pro čištění zubů přes Bluetooth ®, 5 režimů čištění, 3 nastavení intensity čistění, senzory tlaku, pohybu a polohy, balení obsahuje: 1 kartáček DiamondClean Smart, 4 hlavice: Premium Plaque Defense, Premium Gum Care, Premium White, TongueCare+, 1 nabíjecí sklenice, 1 cestovní pouzdro s USB; barva: černá Philips Sonicare DiamondClean Smart HX9924/17 Poznejte dosud nejlepší zubní kartáček značky Philips pro kompletní péči o ústní dutinu. Na výběr máte režimy pro každodenní čištění, hloubkové čištění, bělení zubů, zdravé dásně a dlouhotrvající svěží dech. Samozřejmostí jsou i 3 různá nastavení intenzity. Veškerou práci můžete… (alza.cz)

Philips Sonicare DiamondClean HX9100 nabíječka

Philips Sonicare DiamondClean HX9100 nabíječka

Nabíječka - podstavec pod skleničku pro kartáček Philips Sonicare DiamondClean. Je kompatibilní s elektrickými kartáčky Philips DiamondClean HX93xx. (nazuby.cz)

Philips Sonicare DiamondClean a AirFloss Ultra Black HX8491/03 …

Philips Sonicare DiamondClean a AirFloss Ultra Black HX8491/03 (HX8491/03)

Sada 5 režimů čištění: Clean, Gum Care, Polish, Sensitive and White, přístroj AirFloss Ultra je pro ty, kdo nepoužívají pravidelně zubní nit, zlepšuje zdraví dásní během 2 týdnů, barva: černá, balení obsahuje: 1 sonický kartáček DiamondClean Black, 1 přístroj AirFloss Ultra Black, 1 hlavice DiamondClean Black Standard, 1 nabíjecí sklenice, 1 cestovní pouzdro s USB nabíjením, 1 tryska, 1 nabíječka Sada Philips Sonicare DiamondClean a AirFloss Ultra Black HX8491/03 Sonický elektrický zubní kartáček s nabíjecí sklenicíHX9352/04 a elektrická ústní sprcha. V balení naleznete nejstylovější sonický zubní kartáček Philips Sonicare DiamondClean v černé barvě, se kterým… (alza.cz)

Philips Sonicare DiamondClean White + Philips Sonicare Airfloss Ultra…

Philips Sonicare DiamondClean White + Philips Sonicare Airfloss Ultra White

Limitovaná edice v bílém provedení za výhodnou cenu: sonický zubní kartáček Philips Sonicare DiamondClean a přístroj pro mezizubní hygienu Philips Sonicare Airfloss Ultra. Koupí získáváte záruku 90 dní vrácení peněz (pravidla zde)! Pro zdravější zuby a dásně • Odstraňuje až 99,9 % zubního plaku*** • Klinické studie dokázaly stejnou efektivitu pro dásně jako u zubní niti** • Přispívá ke snížení výskytu zubního kazu mezi zuby Jedinečná technologie • Technologie vzduchu a mikrokapiček vody • Vysoce výkonná tryska Nejjednodušší cesta k efektivnímu čištění mezizubních prostor • 60 vteřin stačí: namířit, stisknout, hotovo! • Jednoduchý způsob, jak získat zdravý návyk Zaručuje výjimečnou čistotu • Odstraňuje až 7x více plaku než manuální zubní kartáček • Vyberte si z 5 režimů včetně režimu… (profimed.cz)

Philips Sonicare DiamondClean, sonický kartáček

Philips Sonicare DiamondClean, sonický kartáček

Moderní design a oslnivé výsledky. Nejstylovější sonický elektrický kartáček Philips Sonicare DiamondClean v klasické bílé barvě. Koupí získáváte záruku 90 dní vrácení peněz (pravidla zde)! Moderní design a oslnivé výsledky. Nejstylovější sonický elektrický kartáček Philips Sonicare DiamondClean v klasické bílé barvě. Elegantní tělo je velmi štíhlé a lehké, nenápadný displej je podsvícený bílými LED pro znázornění programu a zelenými pro stav baterie. Kartáček je vybaven dvěma DiamondClean čisticími hlavicemi (Standard a Mini) s hustými jemnými vlákny uspořádanými do snopců jež jsou rozmístěny ve tvaru diamantového brusu, aby dosáhly všech plošek zubu. DiamondClean má nové programy pro bezpečné a šetrné odstranění zabarvení a oslnivý lesk. Tělo kartáčku se indukčně nabíjí ve skleněném… (profimed.cz)

Philips Sonicare DiamondClean Pink + Philips Sonicare Airfloss Ultra…

Philips Sonicare DiamondClean Pink + Philips Sonicare Airfloss Ultra Pink

Limitovaná edice v růžovém provedení za výhodnou cenu: sonický zubní kartáček Philips Sonicare DiamondClean a přístroj pro mezizubní hygienu Philips Sonicare Airfloss Ultra. Koupí získáváte záruku 90 dní vrácení peněz (pravidla zde)!Pro zdravější zuby a dásně • Odstraňuje až 99,9 % zubního plaku*** • Klinické studie dokázaly stejnou efektivitu pro dásně jako u zubní niti** • Přispívá ke snížení výskytu zubního kazu mezi zuby Jedinečná technologie • Technologie vzduchu a mikrokapiček vody • Vysoce výkonná tryska Nejjednodušší cesta k efektivnímu čištění mezizubních prostor • 60 vteřin stačí: namířit, stisknout, hotovo! • Jednoduchý způsob, jak získat zdravý návyk Zaručuje výjimečnou čistotu • Odstraňuje až 7x více plaku než manuální zubní kartáček • Vyberte si z 5 režimů včetně režimu… (profimed.cz)

Náhradní hlavice Philips Sonicare DiamondClean HX6074/07 bílý

Náhradní hlavice Philips Sonicare DiamondClean HX6074/07 bílý

Náhradní hlavice Philips Sonicare DiamondClean HX6074/07 bílý (euronics.cz)

Philips Sonicare DiamondClean Pink, sonický kartáček

Philips Sonicare DiamondClean Pink, sonický kartáček

Moderní design a oslnivé výsledky. Nejstylovější sonický elektrický kartáček Philips Sonicare DiamondClean v jemné pastelově růžové barvě. Koupí získáváte záruku 90 dní vrácení peněz (pravidla zde)!Moderní design a oslnivé výsledky. Nejstylovější sonický elektrický kartáček Philips Sonicare DiamondClean v jemné pastelově růžové barvě. Elegantní tělo je velmi štíhlé a lehké, nenápadný displej je podsvícený bílými LED pro znázornění programu a zelenými pro stav baterie. Kartáček je vybaven dvěma Diamond čisticími hlavicemi (Standard a mini) s hustými jemnými vlákny uspořádanými do snopců jež jsou rozmístěny ve tvaru diamantového brusu, aby dosáhly všech plošek zubu. DiamondClean PINK má programy pro bezpečné a šetrné odstranění zabarvení a oslnivý lesk. Tělo kartáčku se indukčně nabíjí… (profimed.cz)

Philips Sonicare DiamondClean Amethyst, sonický kartáček

Philips Sonicare DiamondClean Amethyst, sonický kartáček

Moderní design a oslnivé výsledky. Nejstylovější sonický elektrický kartáček Philips Sonicare Diamond Clean nyní v moderním barevném provedení. Koupí získáváte záruku 90 dní vrácení peněz (pravidla zde)! Moderní design a oslnivé výsledky. Nejstylovější sonický elektrický kartáček Philips Sonicare Diamond Clean nyní v moderním barevném provedení. Kartáček je vybaven dvěma Diamond čisticími hlavicemi Standard s hustými jemnými vlákny uspořádanými do snopců jež jsou rozmístěny ve tvaru diamantového brusu, aby dosáhly všech plošek zubu. DiamondClean Amethyst má programy pro bezpečné a šetrné odstranění zabarvení a oslnivý lesk. Tělo kartáčku se indukčně nabíjí ve skleněném poháru s integrovanou nabíjecí stanicí. Sklenice je tedy určena pro výplach po čištění zubů i pro nabíjení. Barevně… (profimed.cz)

Philips Sonicare Black DiamondClean HX9352/04 (HX9352/04)

Philips Sonicare Black DiamondClean HX9352/04 (HX9352/04)

Elektrický zubní kartáček 1 sonický kartáček (tělo), 2 čisticí hlavice Standard, 1 sklenice s indukčním nabíjením, 1 cestovní pouzdro s integrovanou nabíječkou i USB portem Philips Sonicare DiamondClean Black Sonický elektrický zubní kartáček s nabíjecí sklenicíHX9352/04 S nejstylovějším sonickým zubním kartáčkem Philips Sonicare DiamondClean v černé barvě dosáhnete velmi brzy oslnivých výsledků. Díky pěti čisticím programům a speciálně navržené hlavici pro efektivní odstraňování pigmentace z povrchu zubů bude váš chrup viditelně čistší již po týdnu používání. … (alza.cz)

Philips Sonicare DiamondClean SMART Gray, sonický kartáček

Philips Sonicare DiamondClean SMART Gray, sonický kartáček

Kartáček DiamondClean Smart je nejlepším kartáčkem Philips umožňujícím kompletní péči o ústní dutinu. Čtyři vysoce výkonné kartáčkové hlavice vám dovolí zaměřit se na všechny oblasti zdraví zubů a dásní a technologie Smart Sensor vám poskytne přizpůsobenou zpětnou vazbu a rady. Koupí získáváte záruku 90 dní vrácení peněz (pravidla zde)! Prokázané zlepšení zdraví zubů a dásní • Odstraní až 10krát více plaku* a zajišťuje hluboké čištění • Až 7x zdravější dásně* během pouhých 2 týdnů • Odstraňuje až o 100 % více skvrn** za pouhé 3 dny • Užívejte si dlouhotrvající svěží dech Osobní rady v aplikaci pro dokonalé čištění zubů • Sleduje, kde máte zuby vyčištěné, zvýrazní místa, kde zatím vyčištěné nejsou • Začněte se lépe starat o problematické oblasti • Upozorní vás, když na zuby příliš… (profimed.cz)

Philips Sonicare DiamondClean SMART White, sonický kartáček

Philips Sonicare DiamondClean SMART White, sonický kartáček

Kartáček DiamondClean Smart je nejlepším kartáčkem Philips umožňujícím kompletní péči o ústní dutinu. Čtyři vysoce výkonné kartáčkové hlavice vám dovolí zaměřit se na všechny oblasti zdraví zubů a dásní a technologie Smart Sensor vám poskytne přizpůsobenou zpětnou vazbu a rady. Koupí získáváte záruku 90 dní vrácení peněz (pravidla zde)! Prokázané zlepšení zdraví zubů a dásní • Odstraní až 10krát více plaku* a zajišťuje hluboké čištění • Až 7x zdravější dásně* během pouhých 2 týdnů • Odstraňuje až o 100 % více skvrn** za pouhé 3 dny • Užívejte si dlouhotrvající svěží dech Osobní rady v aplikaci pro dokonalé čištění zubů • Sleduje, kde máte zuby vyčištěné, zvýrazní místa, kde zatím vyčištěné nejsou • Začněte se lépe starat o problematické oblasti • Upozorní vás, když na zuby příliš… (profimed.cz)

Philips Sonicare DiamondClean Smart Blue HX9954/57 (HX9954/57)

Philips Sonicare DiamondClean Smart Blue HX9954/57  (HX9954/57)

Elektrický zubní kartáček s aplikací, možnost připojení na aplikaci pro čištění zubů přes Bluetooth®, 5 režimů, 3 nastavení intenzity, tlakový senzor, časovač, balení obsahuje: kartáček DiamondClean Smart, 4 hlavice - Premium Plaque Defense, Premium Gum Care, Premium White, TongueCare+, 1x nabíjecí sklenice, 1x cestovní pouzdro s USB, 1x držák hlavic, barva modrá * Smartphone není součástí balení. Philips Sonicare DiamondClean SmartSonický zubní kartáčekHX9954/57Zcela nový pocit čistých zubůPoznejte dosud nejlepší zubní kartáček značky Philips pro kompletní péči o ústní dutinu. Na výběr máte režimy pro každodenní čištění, hloubkové čištění, bělení zubů, zdravé dásně a dlouhotrvající svěží dech. Samozřejmostí jsou i 3 různá nastavení intenzity. Veškerou práci můžete nechat na… (alza.cz)

Philips Sonicare DiamondClean HX9332/04 (HX9332/04)

Philips Sonicare DiamondClean HX9332/04 (HX9332/04)

Elektrický zubní kartáček 31000 kmitů/min, 2x hlavice (standardní a mini), 5 režimů (čištění, bělení, leštění, jemné čištění, jemné dočištění), časovač na 2min, indikace nabíjení, skleněný indukční nabíjecí pohár, cestovní pouzdro, USB cestovní nabíječka Philips Sonicare DiamondClean HX9332/04 S nejstylovějším sonickým zubním kartáčkem Philips Sonicare DiamondClean v bílé barvě dosáhnete velmi brzy oslnivých výsledků. Díky pěti čisticím programům a speciálně navržené hlavici pro efektivní odstraňování pigmentace z povrchu zubů bude váš chrup viditelně čistší již po týdnu používání. … (alza.cz)

Philips Sonicare DiamondClean Rose Gold, sonický kartáček

Philips Sonicare DiamondClean Rose Gold, sonický kartáček

Moderní design a oslnivé výsledky. Nejstylovější sonický elektrický kartáček Philips Sonicare Diamond Clean nyní v moderním barevném provedení. Koupí získáváte záruku 90 dní vrácení peněz (pravidla zde)! Moderní design a oslnivé výsledky. Nejstylovější sonický elektrický kartáček Philips Sonicare Diamond Clean nyní v moderním barevném provedení. (profimed.cz)

Philips Sonicare DiamondClean + AirFloss Ultra Pink HX8391/02 (HX8391…

Philips Sonicare DiamondClean + AirFloss Ultra Pink HX8391/02 (HX8391/02)

Elektrický zubní kartáček 5 režimů čištění, růžová barva, 1 sonický kartáček DiamondClean, 1 přístroj AirFloss Ultra, 1 hlavice, 1 nabíjecí sklenice, 1 cestovní pouzdro s USB nabíjením, 1 tryska, 1 nabíječka Philips Sonicare DiamondClean + AirFloss Ultra Pink  Sonický elektrický zubní kartáček a ústní sprchaHX8391/02 Žádný plak a zářivě bílý úsměv - to jsou kartáčky Philips Sonicare DiamondClean. Inovativní zubní hlavice v kombinaci s pokročilou sonickou technologií umožní tu nejlepší strategii čištění pro vaši jedinečnou ústní dutinu a zároveň šetrně a efektivně bělí sklovinu. Luxusní design se snadným uskladněním vám umožní mít kartáček neustále nabitý: jednoduše umístěte přístroj do pouzdra a připojte… (alza.cz)

Philips Sonicare DiamondClean Smart White HX9924/07 (HX9924/07)

Philips Sonicare DiamondClean Smart White HX9924/07 (HX9924/07)

Elektrický zubní kartáček pro kompletní péči o zuby a dásně, s možností připojení na aplikaci pro čištění zubů přes Bluetooth, 5 režimů čištění, 3 nastavení intenzity čistění, senzory tlaku, pohybu a polohy, balení obsahuje-1 kartáček DiamondClean Smart, 4 hlavice (Premium Plaque Defense, Premium Gum Care, Premium White, TongueCare+), 1 nabíjecí sklenice, 1 cestovní pouzdro s USB, barva bílá Philips Sonicare DiamondClean Smart Sonický zubní kartáček HX9924/07  Dopřejte si dokonalé čištění s kartáčkem DiamondClean Smart. S okamžitou zpětnou vazbou a osobními radami pro čisté zuby, dásně, bělost a svěží dech již nemusíte nic sami odhadovat. Není to jen kartáček – jedná se o… (alza.cz)

Philips Sonicare DiamondClean Smart Silver HX9924/47 (HX9924/47)

Philips Sonicare DiamondClean Smart Silver HX9924/47  (HX9924/47)

Elektrický zubní kartáček pro kompletní péči o zuby a dásně, s možností připojení na aplikaci pro čištění zubů přes Bluetooth ®, 5 režimů čištění, 3 nastavení intenzity čistění, senzory tlaku, pohybu a polohy, balení obsahuje: 1 kartáček DiamondClean Smart, 4 hlavice: Premium Plaque Defense, Premium Gum Care, Premium White, TongueCare+, 1 nabíjecí sklenice, 1 cestovní pouzdro s USB; barva: stříbrná Philips Sonicare DiamondClean Smart Sonický zubní kartáčekHX9924/47 Zcela nový pocit čistých zubůPoznejte dosud nejlepší zubní kartáček značky Philips pro kompletní péči o ústní dutinu. Na výběr máte režimy pro každodenní čištění, hloubkové čištění, bělení zubů, zdravé dásně a… (alza.cz)

Philips Sonicare DiamondClean Amethyst HX9372/04 (HX9372/04)

Philips Sonicare DiamondClean Amethyst HX9372/04 (HX9372/04)

Elektrický zubní kartáček sonický kartáček s 5 čistícími režimy ( Clean, Gum Care, Polish, Sensitive, White), dvojí systém nabíjení, indikace nabíjení, nabíječka Philips Sonicare DiamondClean Amethyst Sonický elektrický zubní kartáček s nabíjecí sklenicíHX9372/04 S nejstylovějším sonickým zubním kartáčkem Philips Sonicare DiamondClean v barvě Amethyst dosáhnete velmi brzy oslnivých výsledků. Díky pěti čisticím programům a speciálně navržené hlavici pro efektivní odstraňování pigmentace z povrchu zubů bude váš chrup viditelně čistší již po týdnu používání. … (alza.cz)

Philips Sonicare DiamondClean SMART Lunar Blue, sonický kartáček

Philips Sonicare DiamondClean SMART Lunar Blue, sonický kartáček

Dopřejte si dokonalé čištění s kartáčkem DiamondClean Smart. S okamžitou zpětnou vazbou a osobními radami pro čisté zuby, dásně, bělost a svěží dech již nemusíte nic sami odhadovat. Není to jen kartáček – jedná se o kompletní péči o zuby a dásně. Koupí získáváte záruku 90 dní vrácení peněz (pravidla zde)! Prokazatelné zlepšení zdraví zubů a dásní • Odstraní až 10krát více plaku* a zajišťuje hloubkové čištění • Až 7x zdravější dásně* během pouhých 2 týdnů • Odstraňuje až o 100 % více skvrn** za pouhé 3 dny • Užívejte si dlouhotrvající svěží dech Osobní rady v aplikaci pro dokonalé čištění zubů • Sleduje, kde máte zuby vyčištěné, zvýrazní místa, kde zatím vyčištěné nejsou • Začněte se lépe starat o problematické oblasti • Upozorní vás, když na zuby příliš tlačíte • Navede vás, abyste… (profimed.cz)

Philips Sonicare DiamondClean + AirFloss Ultra, HX8491/01 (HX8491/01)

Philips Sonicare DiamondClean + AirFloss Ultra, HX8491/01 (HX8491/01)

Elektrický zubní kartáček odstraňuje až 7krát více plaku a bělí zuby 2krát lépe než manuální kartáček, 5 režimů čištění, odstraní až 99,9% plaku z čištěných míst, zlepšuje zdraví dásní během 2týdnů, bílá barva, 1 sonický kartáček DiamondClean, 1 přístroj AirFloss Ultra, 1 hlavice , 1 nabíjecí sklenice, 1 cestovní pouzdro s USB nabíjením, 1 tryska, 1 nabíječka Philips Sonicare AirFloss Ultra Přístroj na čištění mezizubních prostorHX8491/01 Jednoduché a efektivní alternativa pro ty, kteří pravidelně nepoužívají zubní nit nebo pravidelně trpí zánětem dásní. K dokonalému vyčištění mezizubních prostor vám nyní stačí pouhých 60 vteřin. Je jen na vás, zda budete přístroj plnit čistou vodou nebo antimikrobiální ústní… (alza.cz)

Zubní kartáček Philips Sonicare DiamondClean HX9334/41 + DOPRAVA…

Zubní kartáček Philips Sonicare DiamondClean HX9334/41 + DOPRAVA ZDARMA

Philips Sonicare DiamondClean Black a White HX9334/412, bíláElektrický sonický kartáček od společnosti Philips se stane vašim nedocenitelným pomocníkem při udržování krásného a zdravého úsměvu. Přístroj zvládne odstranit až sedmkrát více plaku než běžný manuální kartáček a zařídí vám dokonale jemné a lesklé zuby. Speciální kartáčková hlavice DiamondClean poslouží k přirozenému, leč účinnému bělení přímo během čištění. Postarají se o to hustá vlákna, která účinně odstraňují skvrny ze zubů a zajistí viditelné výsledky již po sedmi dnech.Přizpůsobí se vám na míruPodle svých vlastních preferencí si zvolte jeden z pěti režimů. Najdete zde čisticí režim Clean, péči o dásně Gum Care, rozjasnění úsměvu Polish, jemné čištění pro citlivé zuby a dásně Sensitive a bělicí režim White. Doporučenou dobu… (euronics.cz)

Zubní kartáček Philips Sonicare DiamondClean HX9362/67 růžový +…

Zubní kartáček Philips Sonicare DiamondClean HX9362/67 růžový + DOPRAVA ZDARMA

Sonická technologie v péči o vaše zubySíla diamantu v péči o vaše zuby, dásně i ústa! Vaše zuby budou zdravější, dásně silnější a úsměv oslnivě bílý. To vše díky zubnímu kartáčku Philips Sonicare DiamondClean HX9362/67, který se stane vašim osobním dentistou a rozzáří vaši koupelnu moderním růžovým designem. Konečně zubní kartáček, který odstraní až 7x více zubního plaku, než klasický manuální kartáček a zároveň zlepšuje zdraví dásní díky optimálnímu čištění podél linie dásní a v těžko přístupných místech. Konečně bílé zuby, po kterých jste vždy toužiliDíky jedinečnému zubnímu kartáčku Philips Sonicare DiamondCleanHX9362/67 budou vaše zuby prokazatelně čistší a bělejší odstraněním každodenních skvrn již za 1 týden od prvního pravidelného používání. Dokáže odstranit až o 100 % více skvrn… (euronics.cz)

Zubní kartáček Philips Sonicare DiamondClean HX9332/04 bílý + DOPRAVA…

Zubní kartáček Philips Sonicare DiamondClean HX9332/04 bílý + DOPRAVA ZDARMA

Sonická technologie v péči o vaše zubySíla diamantu v péči o vaše zuby, dásně i ústa! Vaše zuby budou zdravější, dásně silnější a úsměv oslnivě bílý. To vše díky zubnímu kartáčku Philips Sonicare DiamondClean HX9332/04, který se stane vašim osobním dentistou a rozzáří vaši koupelnu moderním bílým designem. Konečně zubní kartáček, který odstraní až 7x více zubního plaku, než klasický manuální kartáček a zároveň zlepšuje zdraví dásní díky optimálnímu čištění podél linie dásní a v těžko přístupných místech. Konečně bílé zuby, po kterých jste vždy toužiliDíky jedinečnému zubnímu kartáčku Philips Sonicare DiamondClean HX9332/04 budou vaše zuby prokazatelně čistší a bělejší odstraněním každodenních skvrn již za 1 týden od prvního pravidelného používání. Dokáže odstranit až o 100 % více skvrn… (euronics.cz)

Zubní kartáček Philips Sonicare DiamondClean HX9352/04 černý +…

Zubní kartáček Philips Sonicare DiamondClean HX9352/04 černý + DOPRAVA ZDARMA

Sonická technologie v péči o vaše zubySíla diamantu v péči o vaše zuby, dásně i ústa! Vaše zuby budou zdravější, dásně silnější a úsměv oslnivě bílý. To vše díky zubnímu kartáčku Philips Sonicare DiamondClean HX9352/04, který se stane vašim osobním dentistou a rozzáří vaši koupelnu moderním černým designem. Konečně zubní kartáček, který odstraní až 7x více zubního plaku, než klasický manuální kartáček a zároveň zlepšuje zdraví dásní díky optimálnímu čištění podél linie dásní a v těžko přístupných místech. Konečně bílé zuby, po kterých jste vždy toužiliDíky jedinečnému zubnímu kartáčku Philips Sonicare DiamondClean HX9352/04 budou vaše zuby prokazatelně čistší a bělejší odstraněním každodenních skvrn již za 1 týden od prvního pravidelného používání. Dokáže odstranit až o 100 % více skvrn… (euronics.cz)

Philips Sonicare DiamondClean Smart Pink HX9924/27 (HX9924/27)

Philips Sonicare DiamondClean Smart Pink HX9924/27 (HX9924/27)

Elektrický zubní kartáček pro kompletní péči o zuby a dásně, s možností připojení na aplikaci pro čištění zubů přes Bluetooth ®, 5 režimů čištění, 3 nastavení intenzity čistění, senzory tlaku, pohybu a polohy, balení obsahuje: 1 kartáček DiamondClean Smart, 4 hlavice: Premium Plaque Defense, Premium Gum Care, Premium White, TongueCare+, 1 nabíjecí sklenice, 1 cestovní pouzdro s USB; barva: růžová Philips Sonicare DiamondClean Smart Sonický zubní kartáčekHX9924/27 Zcela nový pocit čistých zubůPoznejte dosud nejlepší zubní kartáček značky Philips pro kompletní péči o ústní dutinu. Na výběr máte režimy pro každodenní čištění, hloubkové čištění, bělení zubů, zdravé dásně a dlouhotrvající… (alza.cz)

Philips Sonicare DiamondClean HX9352/04 sonický elektrický zubní…

Philips Sonicare DiamondClean HX9352/04 sonický elektrický zubní kartáček s nabíjecí sklenicí

Philips Sonicare DiamondClean HX9352/04, , Sonické kartáčky unisex, Sonický kartáček Philips Sonicare DiamondClean HX9352/04 funguje na principu sonických vibrací, díky kterým dochází k jemnému, ale účinnému pohybu a cirkulaci.Vlastnosti:účinně čistí i mezizubní prostorypomáhá zuby udržovat přirozeně bělejšízlepšuje zdraví dásnízabudovaný časovačJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Zubní kartáček Philips Sonicare DiamondClean HX9372/04 fialový +…

Zubní kartáček Philips Sonicare DiamondClean HX9372/04 fialový + DOPRAVA ZDARMA

Sonická technologie v péči o vaše zubySíla diamantu v péči o vaše zuby, dásně i ústa! Vaše zuby budou zdravější, dásně silnější a úsměv oslnivě bílý. To vše díky zubnímu kartáčku Philips Sonicare DiamondClean HX9372/04, který se stane vašim osobním dentistou a rozzáří vaši koupelnu moderním fialovým designem. Konečně zubní kartáček, který odstraní až 7x více zubního plaku, než klasický manuální kartáček a zároveň zlepšuje zdraví dásní díky optimálnímu čištění podél linie dásní a v těžko přístupných místech. Konečně bílé zuby, po kterých jste vždy toužiliDíky jedinečnému zubnímu kartáčku Philips Sonicare DiamondClean HX9372/04 budou vaše zuby prokazatelně čistší a bělejší odstraněním každodenních skvrn již za 1 týden od prvního pravidelného používání. Dokáže odstranit až o 100 % více… (euronics.cz)

Zubní kartáček Philips Sonicare DiamondClean Smart Silver HX9924/47…

Zubní kartáček Philips Sonicare DiamondClean Smart Silver HX9924/47 stříbrný + DOPRAVA ZDARMA

Pocit profesionálně vyčištěných zubůSe zubním kartáčkem Philips Sonicare budete mít pocit profesionálně vyčištěných zubů každý den. Zubní kartáček Philips Sonicare DiamondClean Smart změní vaši péči o chrup a dovede ji k dokonalosti díky mobilní aplikaci. Používání je velice snadné a příjemné a během čištění zubů nemusíte vyvíjet žádný tlak. Kartáček necháte prostě pracovat. Pravidelným používáním kartáčku Philips Sonicare velmi účinně odstraňujete zubní plak a podporujete zdraví dásní. Daleko účinnější čistění zubů V porovnání s běžným manuálním kartáčkem zubní kartáček Philips Sonicare odstraní až 10x více zubního plaku a své zuby si vyčistíte daleko důkladněji. Společně s hlavicí Premium Plaque Defense se kartáček postará o to nejhlubší vyčištění. Jemná flexibilní vlákna se… (euronics.cz)

Philips Sonicare DiamondClean HX9362/67 sonický elektrický zubní…

Philips Sonicare DiamondClean HX9362/67 sonický elektrický zubní kartáček s nabíjecí sklenicí

Philips Sonicare DiamondClean HX9362/67, , Sonické kartáčky unisex, Sonický kartáček Philips Sonicare DiamondClean HX9362/67 funguje na principu sonických vibrací, díky kterým dochází k jemnému, ale účinnému pohybu a cirkulaci.Vlastnosti:účinně čistí i mezizubní prostorypomáhá zuby udržovat přirozeně bělejšízlepšuje zdraví dásnízabudovaný časovačJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Philips Sonicare Pink DiamondClean HX9362/67 (HX9362/67)

Philips Sonicare Pink DiamondClean HX9362/67 (HX9362/67)

Elektrický zubní kartáček 31000 kmitů/min, 5 režimů čištění, 2 nástavce, USB cestovní nabíječka Philips Sonicare DiamondClean Pink Sonický elektrický zubní kartáček s nabíjecí sklenicíHX9362/67 S nejstylovějším sonickým zubním kartáčkem Philips Sonicare DiamondClean v růžové barvě dosáhnete velmi brzy oslnivých výsledků. Díky pěti čisticím programům a speciálně navržené hlavici pro efektivní odstraňování pigmentace z povrchu zubů bude váš chrup viditelně čistší již po týdnu používání. … (alza.cz)

Philips Sonicare DiamondClean HX9312/04 sonický elektrický zubní…

Philips Sonicare DiamondClean HX9312/04 sonický elektrický zubní kartáček s nabíjecí sklenicí

Philips Sonicare DiamondClean HX9312/04, , Sonické kartáčky unisex, Sonický elektrický zubní kartáček Philips Sonicare DiamondClean HX9312/04 je charakteristický rychlými vibracemi štětin, které zajišťují šetrné ale vysoce účinné odstranění zubního plaku.Vlastnosti:pomáhá zuby udržovat přirozeně bělejšízlepšuje zdraví dásnínedráždí citlivé zuby a dásněJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Philips Sonicare DiamondClean HX9372/04 sonický elektrický zubní…

Philips Sonicare DiamondClean HX9372/04 sonický elektrický zubní kartáček s nabíjecí sklenicí

Philips Sonicare DiamondClean HX9372/04, , Sonické kartáčky unisex, Sonický kartáček Philips Sonicare DiamondClean HX9372/04 funguje na principu sonických vibrací, díky kterým dochází k jemnému, ale účinnému pohybu a cirkulaci.Vlastnosti:účinně čistí i mezizubní prostorypomáhá zuby udržovat přirozeně bělejšízlepšuje zdraví dásnízabudovaný časovačJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Philips Sonicare DiamondClean HX9332/04 sonický elektrický zubní…

Philips Sonicare DiamondClean HX9332/04 sonický elektrický zubní kartáček s nabíjecí sklenicí

Philips Sonicare DiamondClean HX9332/04, , Sonické kartáčky unisex (notino.cz)

Philips Sonicare AirFloss Ultra Black

Philips Sonicare AirFloss Ultra Black

Zařízení AirFloss Ultra je pro ty, kdo nepoužívají pravidelně zubní nit, nejjednodušším způsobem efektivního čištění mezizubních prostor. Koupí získáváte záruku 90 dní vrácení peněz (pravidla zde)! Zařízení AirFloss Ultra je pro ty, kdo nepoužívají pravidelně zubní nit, nejjednodušším způsobem efektivního čištění mezizubních prostor. AirFloss Ultra lze používat s čistou vodou nebo antimikrobiální ústní vodou a klinické studie prokázaly, že zdraví dásní prospívá stejně jako zubní nit.** (profimed.cz)

Philips Sonicare for Teens Black, sonický kartáček

Philips Sonicare for Teens Black, sonický kartáček

Bělejší a zdravější zuby pro zářivější úsměv. Zubní kartáček Philips Sonicare pro začátečníky zajistí vynikající čištění pro bělejší zuby a svěžejší dech, díky kterému se budete cítit sebevědomě mezi lidmi. Koupí získáváte záruku 90 dní vrácení peněz (pravidla zde)! Zaručuje výjimečnou čistotu • S hlavicí kartáčku InterCare odstraníte až 7x více plaku* • Šikmý krček je navržený tak, aby vyčistil obtížně dostupná místa • Výjimečné čištění mezi zuby a s rovnátky Prokázané zlepšení zdraví zubů a dásní • Technologie Philips Sonicare pomáhá rozzářit váš úsměv • Naše unikátní sonická technologie vám přináší efektivní a šetrné čištění Zaměření na uživatele • Program Easy start vám pomůže vybudovat správné návyky čištění sonickým kartáčkem Philips Sonicare • Časovače vás budou motivovat k… (profimed.cz)

Philips Sonicare AirFloss Ultra Black (HX8432/03)

Philips Sonicare AirFloss Ultra Black (HX8432/03)

Elektrická ústní sprcha pro mezizubní hygienu, směs vzduchu a mikro-kapiček vody rozrušuje a odstraňuje zubní plak podél linie dásní a z mezizubních prostor, lze používat s čistou nebo antimikrobiální ústní vodu, vyčištění celých úst zabere 60 sekund, obsahuje 1 přístroj AirFloss Ultra, 2 trysky, 1 nabíječka Philips Sonicare AirFloss Ultra Black Přístroj pro mezizubní hygienuHX8432/03 Pro ty, kteří si nečistí mezizubní prostory pravidelně, nabízí přístroj AirFloss snadný způsob, jak začít. Odstraňuje až 99,9 % zubního plaku*, lze používat s ústní nebo obyčejnou vodou a zdraví dásní prospívá stejně jako zubní nit.** * v laboratorní studii, výsledky v praxi se mohou lišit** při používání v… (alza.cz)

Philips Sonicare FlexCare Black HX6971/59 (HX6971/59)

Philips Sonicare FlexCare Black HX6971/59 (HX6971/59)

Elektrický zubní kartáček 3 režimy čištění: Clean/White/Massage, 2 úrovně čištění: Go Care a Max Care, UV sanitizér odstraní až 99% bakterií a virů z vláken hlavic kartáčku, balení obsahuje: 1 tělo kartáčku FlexCare, 1 hlavice DiamondClean Black standardní velikost, 1 UV sanitizér, 1 nabíječka, 1 cestovní pouzdro Philips Sonicare FlexCare Black HX6971/59 Existuje zaručený způsob, jak zlepšit stav chrupu - přináší jej sonický elektrický zubní kartáček Philips Sonicare FlexCare Black, který se dokonale přizpůsobí vašim potřebám péče o zuby a dásně. Zlepšuje zdraví dásní během 2 týdnů Odstraňuje 7x více plaku než manuální kartáček Frekvence až 31 000 stěrů za minutu … (alza.cz)

Philips Sonicare for Teens Black HX6212/89 (HX6212/89)

Philips Sonicare for Teens Black HX6212/89 (HX6212/89)

Elektrický zubní kartáček sonický, odstraňuje až 7x více plaku než manuální kartáček, pomáhá zesvětlovat zuby, usnadňuje čištění s rovnátky a napomáhá čištění mezi zuby, černá barva Philips Sonicare Sonický elektrický kartáček Pro začátečníkyHX6212/89  Představujeme kartáček s inovativní sonickou technologií, který je vhodný i pro úplné začátečníky a nositele rovnátek. Během prvních dvou týdnů používání vám poskytne možnost čisticí výkon postupně zvyšovat a umožní vám tak si na něj lépe zvyknout. Oceníte také zabudované časovače, které vás upozorní na optimální dobu čištění. Ke zdravějším dásním a zářivějšímu úsměvu vám stačí pouhé dva týdny používání.... (alza.cz)

Philips Sonicare ProtectiveClean 5100 Black/White, sonický kartáček …

Philips Sonicare ProtectiveClean 5100 Black/White, sonický kartáček (2 těla)

2 těla - výhodný duální pack. Šetrné čištění. Poznejte rozdíl šetrného čištění díky našemu tlakovému senzoru a zároveň získejte bělejší zuby za 1 týden. Koupí získáváte záruku 90 dní vrácení peněz (pravidla zde)! Výhody Prokázané zlepšení zdraví zubů a dásní • Bělejší zuby za pouhý týden • Bezpečný a šetrný pro citlivé zuby a dásně, rovnátka a zubní náhrady Optimalizujte své čištění zubů • Tři režimy, tři nastavení intenzity Nová LED technologie • Upozorní vás, když při čištění příliš tlačíte • Propojení chytrého těla kartáčku s chytrými hlavicemi • Vždy víte, kdy vyměnit hlavici kartáčku • Dynamický čistící účinek způsobuje proudění tekutiny do mezizubních prostor Zaměření na uživatele • Motivace k důkladnému čištění • I díky elegantním pouzdrům je cestování snadné a pohodlné Vlastnosti… (profimed.cz)

Philips Sonicare W Optimal White Black HX6064/11, náhradní hlavice, 4…

Philips Sonicare W Optimal White Black HX6064/11, náhradní hlavice, 4 ks

Hlavice v černém provedení. Pokročilé čištění pro odstranění skvrn a bělejší zuby. Kartáčková hlavice W Optimal White je ideální pro ty, kteří chtějí více než hloubkové čištění pro odstranění skvrn pro zářivý a bělejší úsměv. Tato kartáčková hlavice je také skvělá na udržování zářivých zubů v období mezi profesionálním bělením.Výjimečně bělejší zuby • Vlákna ve tvaru diamantu zajistí o 100 % bělejší zuby během jednoho týdne Výjimečná péče o zuby a dásně • Odstraňuje až 7x více plaku než manuální zubní kartáček Inovativní technologie • Vytvoří mikrobubliny, které dosáhnou hluboko mezi zuby • Automatický výběr optimálního režimu pro maximální výsledek** Navrženo pro optimální výkon • Vždy mějte na paměti, kdy je čas na výměnu. A vždy dosáhněte efektivního čištění. • Testováno pro splnění… (profimed.cz)

Philips Sonicare W3 Premium White Black HX9064/33, náhradní hlavice,…

Philips Sonicare W3 Premium White Black HX9064/33, náhradní hlavice, 4 ks

Hlavice v černé barvě. Odstraní o 100 % více skvrn za pouhé 3 dny*. Konzumace jídla a nápojů ovlivňuje barvu vašich zubů. Kartáčková hlavice Premium White vrátí vašemu úsměvu přirozenou bělost. Lešticí vlákna odstraňují povrchové skvrny a viditelně zasvětlí a vyčistí zuby do hloubky za pouhé 3 dny.Výjimečně bělejší zuby • Odstraňuje až o 100 % více povrchových skvrn už za 3 dny* Zatím nejhlubší vyčištění od značky Philips Sonicare • Až 10x lepší odstranění plaku než manuálním zubním kartáčkem • 4x více povrchového kontaktu** pro hloubkové čištění bez námahy Nová LED technologie • Automatický výběr optimálního režimu pro maximální výsledek*** • Vyvinutá s cílem naplno využít inovativní sonickou čisticí sílu Navrženo pro optimální výkon • Produkty prošly testováním, díky kterému splňují… (profimed.cz)

Philips Sonicare For Kids

Philips Sonicare For Kids

Kartáček pro děti od 3 let, vyvinutý na základě požadavků dětských zubních lékařů, rodičů i dětí. Budování zdravých návyků pro celý život. Koupí získáváte záruku 90 dní vrácení peněz (pravidla zde)! Akce do 31. 7. 2019. Při koupi 2 ks sleva 599 Kč. (Sleva se načte po vložení do košíku.) Udržte zájem dětí během čištění zubů. Sonický kartáček Philips Sonicare For Kids s podporou technologie Bluetooth spolupracuje se zábavnou aplikací, která dětem pomáhá čistit zuby déle a lépe. Děti se tak baví a zároveň se učí návyky, které jim vydrží po celý život. Interaktivní zábava a technologie Philips Sonicare Díky interaktivní aplikaci se děti nadchnou pro čištění 98 % dotazovaných říká, že je jednodušší přimět děti čistit si zuby déle a lépe* Senzační odměny za úspěšné čištění Sledujte dobu… (profimed.cz)

Philips Sonicare ProtectiveClean Gum Health Black and White HX6857/35…

Philips Sonicare ProtectiveClean Gum Health Black and White HX6857/35 (HX6857/35)

Elektrický zubní kartáček bezpečný a šetrný pro citlivé zuby a dásně, rovnátka a zubní náhrady, zabudovaný tlakový senzor, 3 režimy čištění: Clean, Gum Care a White, technologie BrushSync - automatické upozornění na potřebu výměny hlavice, funkce QuadPacer a Smartimer, balení obsahuje: 2 kartáčky ProtectiveClean, 2 hlavice Optimal White Standard, 1 nabíječka, 2 cestovní pouzdra, barva: černá a bílá Philips Sonicare ProtectiveClean Gum Health Black nad White HX6857/35 Nechcete se spokojit s obyčejným manuálním kartáček, ale vyžadujete extra jemnou péči? Sonický kartáček Philips Sonicare ProtectiveClean Gum Health Black and White HX6857/35 je speciálně navržen pro šetrnou péči o citlivé zuby a dásně. Bezpečně čistí… (alza.cz)

Philips Sonicare Airfloss Ultra

Philips Sonicare Airfloss Ultra

Zařízení pro efektivní hygienu mezizubních prostor. Podle klinických studií zlepšuje zdraví dásní stejně jako zubní nit. Výsledky klinických studií jsou podloženy jedinečnou technologií kombinující vzduch a ústní nebo obyčejnou vodu. Koupí získáváte záruku 90 dní vrácení peněz (pravidla zde)! Zařízení pro efektivní hygienu mezizubních prostor. Podle klinických studií zlepšuje zdraví dásní stejně jako zubní nit. Výsledky klinických studií jsou podloženy jedinečnou technologií kombinující vzduch a ústní nebo obyčejnou vodu. Stav dásní zlepšuje za pouhé dva týdny používání. AirFloss Ultra lze používat s obyčejnou vodou nebo ústním výplachem. AirFloss Ultra přispívá ke zdraví chrupu: - Stejná efektivita pro dásně jako při používání zubní nitě - Odstranění až 99 % zubního plaku z ošetřených… (profimed.cz)

Philips Sonicare G3 Premium Gum Care Black HX9054/33, náhradní…

Philips Sonicare G3 Premium Gum Care Black HX9054/33, náhradní hlavice, 4 ks

Až 7x zdravější dásně během pouhých 2 týdnů*. Zdravé zuby začínají u zdravých dásní. Starejte se o ně s naší kartáčkovou hlavicí Premium Gum Care. Jemné a flexibilní okraje, které pomáhají kopírovat tvar vašich dásní, poskytují 2x větší kontakt s povrchem** pro kvalitní odstranění zubního plaku podél linie dásní.Pro výjimečnou péči o dásně • Až 7x zdravější dásně během pouhých 2 týdnů*** Bezkonkurenční hloubkové čištění • Až 10x lepší odstranění plaku než manuálním zubním kartáčkem • Až 2x větší kontakt s povrchem zubů a dásní** pro hloubkové čištění bez námahy Nová LED technologie • Vyvinutá s cílem naplno využít inovativní sonickou čisticí sílu • Automatický výběr optimálního režimu pro maximální výsledek**** Navrženo pro optimální výkon • Vždy mějte na paměti, kdy je čas na výměnu.… (profimed.cz)

Philips Sonicare Sonicare W Optimal White HX6062/10, náhradní hlavice…

Philips Sonicare Sonicare W Optimal White HX6062/10, náhradní hlavice, 2 ks

Pokročilé čištění pro odstranění skvrn a bělejší zuby. Kartáčková hlavice W Optimal White je ideální pro ty, kteří chtějí více než hloubkové čištění pro odstranění skvrn pro zářivý a bělejší úsměv. Tato kartáčková hlavice je také skvělá na udržování zářivých zubů v období mezi profesionálním bělením.Výjimečně bělejší zuby • Vlákna ve tvaru diamantu zajistí o 100 % bělejší zuby během jednoho týdne Výjimečná péče o zuby a dásně • Odstraňuje až 7x více plaku než manuální zubní kartáček Nová LED technologie • Automatický výběr optimálního režimu pro maximální výsledek** • Vytvoří mikrobubliny, které dosáhnou hluboko mezi zuby Navrženo pro optimální výkon • Vždy mějte na paměti, kdy je čas na výměnu. A vždy dosáhněte efektivního čištění. • Produkty prošly testováním, díky kterému splňují… (profimed.cz)

Philips Sonicare C3 Premium Plaque Defence Black HX9044/33, náhradní…

Philips Sonicare C3 Premium Plaque Defence Black HX9044/33, náhradní hlavice, 4 ks

Černá varianta halvice. Až 10× účinnější odstranění zubního plaku pro jedinečné výsledky*. Získejte zářivě bílý úsměv. Naše hlavice Premium Plaque Defense pro efektivní odstranění zubního plaku kopíruje tvar vašich zubů a dásní díky jemným, flexibilním bokům, které poskytují 4x větší kontakt s povrchem než běžná kartáčková hlavice** pro pohodlné a hloubkové vyčištění.Výjimečné odstranění zubního plaku • Až 10x lepší odstranění plaku než manuálním zubním kartáčkem Dosud nejúčinější hlavice Philips Sonicare pro čištění • 4x více povrchového kontaktu** pro hloubkové čištění bez námahy Nová LED technologie • Automatický výběr optimálního režimu pro maximální výsledek*** • Vyvinutá s cílem naplno využít inovativní sonickou čisticí sílu Navrženo pro optimální výkon • Vždy mějte na paměti,… (profimed.cz)

Philips Sonicare HealthyWhite+, sonický kartáček

Philips Sonicare HealthyWhite+, sonický kartáček

Kartáček Philips Sonicare HealthyWhite+ byl speciálně navržen pro přirozeně bílé zuby. Při pravidelném používání prokazatelně odstraňuje většinu každodenních skvrn z povrchu zubů již během jednoho týdne. Koupí získáváte záruku 90 dní vrácení peněz (pravidla zde)! Kartáček Philips Sonicare HealthyWhite+ byl speciálně navržen pro přirozeně bílé zuby. Při pravidelném používání prokazatelně odstraňuje většinu každodenních skvrn z povrchu zubů již během jednoho týdne. Kartáček je vybaven Diamond čisticími hlavicemi s hustými jemnými vlákny uspořádanými do snopců, jež jsou rozmístěny ve tvaru diamantového brusu, aby dosáhly všech plošek zubu. Tím pomáhají účinně odstraňovat zubní plak. Šest volitelných programů (2x3). Dva čistící režimy: 1) Clean - slouží k dokonalému odstraňování zubního… (profimed.cz)

Philips Sonicare Airfloss Ultra Pink

Philips Sonicare Airfloss Ultra Pink

Zařízení pro efektivní hygienu mezizubních prostor v elegantní růžové barvě. Podle klinických studií zlepšuje zdraví dásní stejně jako zubní nit. Koupí získáváte záruku 90 dní vrácení peněz (pravidla zde)! Zařízení pro efektivní hygienu mezizubních prostor v elegantní růžové barvě. Podle klinických studií zlepšuje zdraví dásní stejně jako zubní nit. Výsledky klinických studií jsou podloženy jedinečnou technologií kombinující vzduch a ústní nebo obyčejnou vodu. Stav dásní zlepšuje za pouhé dva týdny používání. AirFloss Ultra lze používat s obyčejnou vodou nebo ústním výplachem. AirFloss Ultra přispívá ke zdraví chrupu: - Stejná efektivita pro dásně jako při používání zubní nitě - Odstranění až 99 % zubního plaku z ošetřených oblastí - Přispívá ke snížení výskytu zubního kazu mezi zuby … (profimed.cz)

Philips Sonicare EasyClean HX6511/50

Philips Sonicare EasyClean HX6511/50

Štíhlý, lehký s elegantním designem a s potlačeným přenosem vibrací do ruky. Kartáček využívá špičkovou patentovanou sonickou technologii. Pro dospělé a děti od 6 let. Koupí získáváte záruku 90 dní vrácení peněz (pravidla zde)! Philips Sonicare EasyClean, elektrický sonický zubní kartáček. Štíhlý, lehký s elegantním designem a s potlačeným přenosem vibrací do ruky. Kartáček využívá špičkovou patentovanou sonickou technologii. Pro dospělé a děti od 6 let. Philips Sonicare zubní kartáček využívá špičkovou patentovanou sonickou technologii. Kontakt speciálních jemných vláken a zubů, podpořený unikátním dynamickým prouděním tekutiny (ze slin a zubní pasty), zajišťuje důkladný čisticí efekt i v těžko dostupných místech. Odstraňuje více plaku a zabarvení, než manuální kartáček. Je vybaven… (profimed.cz)

Philips Sonicare Teens HX6212/90

Philips Sonicare Teens HX6212/90

Bělejší a zdravější zuby pro zářivější úsměv. Zubní kartáček Philips Sonicare pro začátečníky zajistí vynikající čištění pro bělejší zuby a svěžejší dech, díky kterému se budete cítit sebevědomě mezi lidmi. Koupí získáváte záruku 90 dní vrácení peněz (pravidla zde)! Zaručuje výjimečnou čistotu • S hlavicí kartáčku InterCare odstraníte až 7x více plaku* • Šikmý krček je navržený tak, aby vyčistil obtížně dostupná místa • Výjimečné čištění mezi zuby a s rovnátky Prokázané zlepšení zdraví zubů a dásní • Technologie Philips Sonicare pomáhá rozzářit váš úsměv • Naše unikátní sonická technologie vám přináší efektivní a šetrné čištění Zaměření na uživatele • Program Easy start vám pomůže vybudovat správné návyky čištění sonickým kartáčkem Philips Sonicare • Časovače vás budou motivovat k… (profimed.cz)

Philips Sonicare TongueCare+ HX8072/01 (HX8072/01)

Philips Sonicare TongueCare+ HX8072/01 (HX8072/01)

Náhradní hlavice na čištění jazyka Philips Sonicare TongueCare+, 2ks, kompatibilní s modely kartáčku Philips Sonicare DiamondClean, EasyClean, HealthyWhite, HealthyWhite+, FlexCare, FlexCare+, FlexCare Platinum a Sonicare for Kids, 2ks v balení Philips Sonicare TongueCare+ Hlavice na čištění jazyka, 2 ksHX8072/01 Čištění jazyka se sonickou technologiíSe speciální hlavicí Philips Sonicare během okamžiku proměníte svůj zubní kartáček na kartáček na čištění jazyka se sonickou technologií. Mikročip uvnitř hlavice vyšle signál, které tělo zařízení vyhodnotí, hlavici rozpozná a automaticky zvolí nejvhodnější režim a intenzitu pro optimální čištění jazyka. Doporučujeme používat v kombinaci se sprejem BreathRx.... (alza.cz)

Náhradní hlavice Philips Sonicare ProResults HX6022/07

Náhradní hlavice Philips Sonicare ProResults HX6022/07

Náhradní hlavice Philips Sonicare ProResults HX6022/07 (euronics.cz)

Philips Sonicare C3 Premium Plaque Control Black HX9073/33, náhradní…

Philips Sonicare C3 Premium Plaque Control Black HX9073/33, náhradní hlavice, mix 3 ks

Kompletní péče o zuby a dásně. Hlavice kartáčku Premium Plaque Defense poskytuje až 10x účinnější odstranění zubního plaku* pro dosažení lepších výsledků. Hlavice Premium Gum Care zajišťuje 7x zdravější dásně během pouhých dvou týdnů*** a hlavice Premium White odstraní o 100 % více skvrn za 3 dny*.Výjimečná péče o zuby a dásně • Až 10x lepší odstranění plaku než manuálním zubním kartáčkem • Až 7x zdravější dásně během pouhých 2 týdnů*** • Odstraňuje až o 100 % více povrchových skvrn už za 3 dny* Zatím nejhlubší vyčištění od značky Philips Sonicare • 4x více povrchového kontaktu** pro hloubkové čištění bez námahy Navrženo pro optimální výkon • Vždy mějte na paměti, kdy je čas na výměnu. A vždy dosáhněte efektivního čištění. Nová LED technologie • Automatický výběr optimálního režimu pro… (profimed.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít