Philips AVENT Láhev Classic+ 260 ml + Hrneček Classic 200 ml (8710103835073)

Philips AVENT Hrneček Classic 200 ml - dívka (8710103854364)

Philips AVENT Hrneček Classic 200 ml - dívka (8710103854364)

Dětský hrnek vhodný pro děti od 6 měsíců, plastový, s pítkem (učící), úchyty pro dětské ručičky a možnost umývání v myčce Hledáte pro své dítě hrneček, ze kterého se mu bude snadno pít? Růžový dětský hrneček Philips Avent Classic potěší batolata i jejich rodiče. Disponuje měkkou silikonovou hubičkou, která teče jen po stlačení. Nemusíte se tak bát stále rozlitého pití. Snadnému uchopení napomáhá vlnitý tvar hrnečku a držadla. Hrneček Avent se jednoduše sestavuje, je kompatibilní i s dalšími výrobky Avent a pohodlně můžete umýt všechny jeho součásti v myčce. Klíčové vlastnosti dětského hrnečku Philips Avent ClassicHrneček Philips Avent Classic pro snadné pití batolatMěkká pohodlná silikonová hubičkaTekutina z hubičky teče pouze po stlačeníRukojeti pro snadné… (alza.cz)

Philips AVENT Hrneček Classic 200 ml - chlapec (8710103854371)

Philips AVENT Hrneček Classic 200 ml - chlapec (8710103854371)

Dětský hrnek vhodný pro děti od 6 měsíců, plastový, s pítkem (učící), úchyty pro dětské ručičky a možnost umývání v myčce Hledáte pro své dítě hrneček, ze kterého se mu bude snadno pít? Modro-zelený dětský hrneček Philips Avent Classic potěší batolata i jejich rodiče. Disponuje měkkou silikonovou hubičkou, která teče jen po stlačení. Nemusíte se tak bát stále rozlitého pití. Snadnému uchopení napomáhá vlnitý tvar hrnečku a držadla. Hrneček Avent se jednoduše sestavuje, je kompatibilní i s dalšími výrobky Avent a pohodlně můžete umýt všechny jeho součásti v myčce. Klíčové vlastnosti dětského hrnečku Philips Avent ClassicHrneček Philips Avent Classic pro snadné pití batolatMěkká pohodlná silikonová hubičkaTekutina z hubičky teče pouze po stlačeníRukojeti pro snadné… (alza.cz)

Philips Avent Hrneček pro první doušky Classic 260 ml - Červeno…

Philips Avent Hrneček pro první doušky Classic 260 ml - Červeno-fialová

Philips Avent Hrneček pro první doušky Classic 260 ml Fialovo červený hrneček o objemu 260 ml, pro malé děti od 1 roku. Hrneček nabízí patentovaný ventil se snadným otevřením a automatickým uzavřením po ukončení pití. Hubička hrnečku je flexibilní jak pro snadné pití, tak čištění. Přednosti: bez obsahu BPA celý hrneček lze sterilizovat všechny součásti lze mýt v myčce Kupte dítku hrneček pro první doušky Avent! Vhodné pro děti od 12 měsíců Materiál: polypropylen Obsah: 260 ml Rozměry: 6,5 x 14 cm (hracky-4kids.cz)

Philips Avent Hrneček pro první doušky Classic 260 ml - Modro-zelená

Philips Avent Hrneček pro první doušky Classic 260 ml - Modro-zelená

Philips Avent Hrneček pro první doušky Classic 260 ml  Modro zelený hrneček o objemu 260 ml, pro malé děti od 1 roku. Hrneček nabízí patentovaný ventil se snadným otevřením a automatickým uzavřením po ukončení pití. Hubička hrnečku je flexibilní jak pro snadné pití, tak čištění. Přiloženo je i průhledné víčko ve tvaru hubičky.  Přednosti: bez obsahu BPA celý hrneček lze sterilizovat všechny součásti lze mýt v myčce Kupte dítku hrneček pro první doušky Avent! Vhodné pro děti od 12 měsíců Materiál: polypropylen Obsah: 260 ml Rozměry: 6,5 x 14 cm (hracky-4kids.cz)

Philips Avent Hrneček pro první doušky Classic 200 ml růžový

Philips Avent Hrneček pro první doušky Classic 200 ml růžový

Philips Avent Hrneček pro první doušky Classic 200 ml Polypropylenový hrneček s držadly s oušky pro snadné držení v malých dětských ručičkách. Skladba a funkčnost: bez obsahu BPA vhodný do myčky hubička s ventilem proti rozlití pevná hubička pro snadné pití a snadné čištění všechny součásti lze mýt v myčce i sterilizovat Obsah balení: hrneček, plastová hubička s držadly a víčko Kupte dětem hrneček Philips Avent! Vhodné pro děti od 6 měsíců Materiál: polypropylen Obsah: 200 ml Rozměry: 11 x 11 cm (hracky-4kids.cz)

Uživatele, kteří hledají "Philips AVENT Láhev Classic+ 260 ml + Hrneček Classic 200 ml (8710103835073)" se dívají také na:

Gigabyte gsmart classic baterie
Lego classic 10697 velký kreativní box
Philips hr2358
Vysokotlaký kompresor 200 bar
Philips series 7000 mg7770/15
Philips saeco hd 8917/09

Philips Avent Hrneček pro první doušky Classic 200 ml modrý

Philips Avent Hrneček pro první doušky Classic 200 ml modrý

Philips Avent Hrneček pro první doušky Classic 200 ml Polypropylenový hrneček s držadly s oušky pro snadné držení v malých dětských ručičkách.  Skladba a funkčnost: bez obsahu BPA vhodný do myčky hubička s ventilem proti rozlití pevná hubička pro snadné pití a snadné čištění všechny součásti lze mýt v myčce i sterilizovat Obsah balení: hrneček, plastová hubička s držadly a víčko Kupte dětem hrneček Philips Avent! Vhodné pro děti od 6 měsíců Materiál: polypropylen Obsah: 200 ml Rozměry: 11 x 11 cm (hracky-4kids.cz)

Philips Avent Láhev Classic+ 125 ml

Philips Avent Láhev Classic+ 125 ml

Philips Avent Láhev Classic+ 125 ml Kojenecká lahev Classic+ s novorozeneckým dudlíkem Classic+ a průhledným víčkem o objemu 125 ml. Speciální patentovaný okraj zaručuje v době krmení proudění vzduchu do láhve. Tím může děťátko sát plynule, bez pouštění savičky a bez nechtěného polykání vzduchu. Minimalizuje se tak možnost kolik a narušeného spánku. Dítko si samo reguluje náklonem savičky rychlost tekoucího mléka. Dokonalá podobnost savičky maminčině prsu je podpůrným prvkem pro spokojenost a klidný spánek miminka. Lahvička má široké hrdlo pro snadnější údržbu. Snadno se rozkládá i sestavuje. Je kombinovatelná s produkty řady Philips Avent, kromě lahví Natural. Přednosti: měkký pružný silikon bez obsahu BPA testované na prestižních universitách Dopřejte Vašemu dítku krmení s… (hracky-4kids.cz)

Philips Avent Láhev Natural 260 ml fialová

Philips Avent Láhev Natural 260 ml fialová

Philips Avent Láhev Natural 260 ml Polypropylenová láhev se silikonovým dudlíkem pomalého průtoku, průhledným víčkem a laděná do fialového odstínu. Savička má inovativní design okvětních lístků a podporuje přirozené přisátí jako u matčina prsu. Lahev Philips Avent Natural je kompatibilní svýrobky řady Phlips Avent s výjimkou lahví Classic a držadel hrnečků a jsou vhodné pro použití pouze s dudlíky Philips Avent Natural. Skladba a funkčnost: bez obsahu BPA ergonomický tvar a široké hrdlo snadné přisátí díky ventilu dudlíku snižuje riziko koliky a neklidné chování vhodné do myčky a mikrovlnné trouby snadné držení a uchopení v jakémkoli směru široké hrdlo láhve zajišťuje snadné plnění i umývání snadné použití a čištění, rychlé a snadné sestavení těsnící kroužk zajišťuje… (hracky-4kids.cz)

Philips Avent Láhev Natural 260 ml růžová

Philips Avent Láhev Natural 260 ml růžová

Philips Avent Láhev Natural 260 ml Růžová průhledná lahev Natural se savičkou s pomalejším průtokem o objemu 260 ml, s průhledným zaobleným víčkem. Řada Natural přináší lahve kombinovatelné s ostatními výrobky řady Philips Avent, kromě lahví Classic a držadel hrnečků. U savičky je po obvodu dudlíku uplatněn tvar okvětních plátků, které zajišťují dokonalou měkkost a pružnost. Speciální patentovaný okraj zaručuje v době krmení proudění vzduchu do láhve. Má systém s inovativním dvojitým ventilem. Tím může děťátko sát plynule, bez pouštění savičky a bez nechtěného polykání vzduchu. Minimalizuje se tak možnost kolik a narušeného spánku. Dokonalá podobnost prsu maminky je podpůrným prvkem pro spokojenost a klidný spánek miminka. Přednosti: měkký pružný silikon bez obsahu BPA testované… (hracky-4kids.cz)

Philips AVENT Hrneček 260 ml - chlapec (8710103854449)

Philips AVENT Hrneček 260 ml - chlapec (8710103854449)

Dětský hrnek vhodný pro děti od 9 měsíců, plastový, netekoucí, úchyty pro dětské ručičky a možnost umývání v myčce Chtějí vaše batolata pít z hrnečku jako dospělí, ale trochu se bojíte spouště, která by pak mohla nastat? Nemusíte. Dětský hrneček Philips Avent je vyroben tak, aby dětem co nejvíce připomínal dospělácký hrnek, zároveň se z něj tekutina nevylévá. Pití teče z hrnečku pouze tehdy, když dítko přitiskne rty k okraji nádoby, to vše díky speciálnímu ventilu. Pít se dá po celém obvodu hrnku. Jeho konstrukce umožňuje správný vývoj dásní a zubů. Hrnek Philips Avent disponuje držadly, takže ho děti mohou snadno držet. Je vyroben bez BPA a jednoduše se dá rozložit a umýt v myčce. Umožněte dětem přechod z lahviček k otevřenému hrnku s hrnečkem Philips Avent. Klíčové… (alza.cz)

Philips AVENT Hrneček Premium 260 ml - Ryba (8710103817093)

Philips AVENT Hrneček Premium 260 ml - Ryba (8710103817093)

Dětský hrnek vhodný pro děti od 12 měsíců, plastový, s pítkem (učící), úchyty pro dětské ručičky a možnost umývání v myčce Hledáte pro své dítě hrneček, ze kterého by samo pilo, ale přitom by se tekutina nerozlila? Hrneček, který je vyroben tak, že se z něj dobře pije? Vyzkoušejte Philips Avent Premium s veselým motivem rybky. Tekutina z hrnečku vytéká pouze tehdy, když dítě pije. Nemusíte se tedy bát politého ubrusu, kočárku či potahů v autě. Tvrdá hubička je odolná proti rozkousání a navíc zahnutá, takže dítě nemusí během pití příliš zaklánět hlavu. Měkké protiskluzové rukojeti jsou přizpůsobené dětským rukám. Snadno se čistí a udržuje. Materiál neobsahuje BPA. Díky hrnečku Philips Avent Premium s tvrdou hubičkou si dítě pití opravdu vychutná. Klíčové vlastnosti… (alza.cz)

Philips AVENT Hrneček 260 ml - dívka (8710103854456)

Philips AVENT Hrneček 260 ml - dívka (8710103854456)

Dětský hrnek vhodný pro děti od 9 měsíců, plastový, netekoucí, úchyty pro dětské ručičky a možnost umývání v myčce Chtějí vaše batolata pít z hrnečku jako dospělí, ale trochu se bojíte spouště, která by pak mohla nastat? Nemusíte. Dětský hrneček Philips Avent je vyroben tak, aby dětem co nejvíce připomínal dospělácký hrnek, zároveň se z něj tekutina nevylévá. Pití teče z hrnečku pouze tehdy, když dítko přitiskne rty k okraji nádoby, to vše díky speciálnímu ventilu. Pít se dá po celém obvodu hrnku. Jeho konstrukce umožňuje správný vývoj dásní a zubů. Hrnek Philips Avent disponuje držadly, takže ho děti mohou snadno držet. Je vyroben bez BPA a jednoduše se dá rozložit a umýt v myčce. Umožněte dětem přechod z lahviček k otevřenému hrnku s hrnečkem Philips Avent. Klíčové… (alza.cz)

Philips AVENT Hrneček Premium 260 ml - modrý (8710103854425)

Philips AVENT Hrneček Premium 260 ml - modrý (8710103854425)

Dětský hrnek vhodný pro děti od 12 měsíců, plastový, s pítkem (učící), úchyty pro dětské ručičky a možnost umývání v myčce Hledáte pro své dítě hrneček, ze kterého by samo pilo, ale přitom by se tekutina nerozlila? Hrneček, který je vyroben tak, že se z něj dobře pije? Vyzkoušejte modrý Philips Avent Premium s veselým motivem tučňáka. Tekutina z hrnečku vytéká pouze tehdy, když dítě pije. Nemusíte se tedy bát politého ubrusu, kočárku či potahů v autě. Tvrdá hubička je odolná proti rozkousání a navíc zahnutá, takže dítě nemusí během pití příliš zaklánět hlavu. Měkké protiskluzové rukojeti jsou přizpůsobené dětským rukám. Snadno se čistí a udržuje. Materiál neobsahuje BPA. Díky hrnečku Philips Avent Premium s tvrdou hubičkou si dítě pití opravdu vychutná. Klíčové… (alza.cz)

Philips AVENT láhev termo 260 ml, modrý (542346)

Philips AVENT láhev termo 260 ml, modrý (542346)

Láhev na pití pro děti , plastová, 260 ml, s těsnícím víčkem a možnost umývání v myčce  Unikátní izolovaný hrneček s brčkem je určen pro všechny děti, které již dokážou pít bez pomoci dospělých. Nápoje udržuje při správné teplotě po velmi dlouhou dobu. Vhodný je především na výlety, procházky a cestování. Vyniká originálním zpracováním a úžasným designem v modré barvě. S hrnečkem se snadno manipuluje a je chytrým řešením, které usnadní život vašim dětem. Vybaven je měkkou silikonovou slámkou a disponuje důmyslnou ochranou proti přetečení. Díky speciálnímu otočenému víku se snadno otevírá. Víčko navíc udržuje brčko v neustálé čistotě. Všechny součásti jsou vyrobené z kvalitního a bezpečného plastu bez obsahu BPA (Bisfenol A). Hrnek lze mýt i v… (alza.cz)

Philips Avent První skutečný hrneček 260 ml - Červená

Philips Avent První skutečný hrneček 260 ml - Červená

Philips Avent První skutečný hrneček 260 ml Červený plastový hrneček je připraven pro batolátka od 1 roku věku, aby jim umožnil vyzkoušet pití z celého okraje hrnečku. Svými malými rtíky mohou aktivovat ventil proti rozlití, který se otevře po celém obvodu hrnečku. Proti nečistotám je ventil s rychlým průtokem chráněn hygienickým víčkem. Ouška na bocích hrnečku umožňují dítku snadnější držení.  Přednosti: moderní design snadné držení i údržba zdravotně nezávadný materiál bez obsahu BPA Obsah balení: hrneček, závitový kroužek s držadlem, víčko Vhodné pro děti od 12 měsíců Materiál: polypropylen Obsah: 260 ml Rozměry: 10,5 x 12 cm (hracky-4kids.cz)

Philips AVENT Hrneček Premium 260 ml - růžový (8710103854432)

Philips AVENT Hrneček Premium 260 ml - růžový (8710103854432)

Dětský hrnek vhodný pro děti od 12 měsíců, plastový, s pítkem (učící), úchyty pro dětské ručičky a možnost umývání v myčce Hledáte pro své dítě hrneček, ze kterého by samo pilo, ale přitom by se tekutina nerozlila? Hrneček, který je vyroben tak, že se z něj dobře pije? Vyzkoušejte růžový Philips Avent Premium s veselým motivem tučňáka. Tekutina z hrnečku vytéká pouze tehdy, když dítě pije. Nemusíte se tedy bát politého ubrusu, kočárku či potahů v autě. Tvrdá hubička je odolná proti rozkousání a navíc zahnutá, takže dítě nemusí během pití příliš zaklánět hlavu. Měkké protiskluzové rukojeti jsou přizpůsobené dětským rukám. Snadno se čistí a udržuje. Materiál neobsahuje BPA. Díky hrnečku Philips Avent Premium s tvrdou hubičkou si dítě pití opravdu vychutná. Klíčové… (alza.cz)

Philips Avent První skutečný hrneček 260 ml - Zelená

Philips Avent První skutečný hrneček 260 ml - Zelená

Philips Avent První skutečný hrneček 260 ml   Zelený plastový hrneček je připraven pro batolátka od 1 roku věku, aby jim umožnil vyzkoušet pití z celého okraje hrnečku. Svými malými rtíky mohou aktivovat ventil proti rozlití, který se otevře po celém obvodu hrnečku. Proti nečistotám je ventil s rychlým průtokem chráněn hygienickým víčkem. Ouška na bocích hrnečku umožňují dítku snadnější držení.  Přednosti: moderní design snadné držení i údržba zdravotně nezávadný materiál bez obsahu BPA Obsah balení: hrneček, závitový kroužek s držadlem, víčko Vhodné pro děti od 12 měsíců Materiál: polypropylen Obsah: 260 ml Rozměry: 10,5 x 12 cm (hracky-4kids.cz)

Philips Avent Láhev Anti-colic 260 ml s ventilem AirFree

Philips Avent Láhev Anti-colic 260 ml s ventilem AirFree

Philips Avent Láhev Anti-colic 260 ml s ventilem AirFree Kojenecká láhev Anti-colic 260 ml s AirFree ventilem je určena pro krmení dětí s problémy při krmení, kolikách a nadýmání a také při předcházení těmto nechtěným stavům. Transparentní kojenecká lahvička se silikonovou antikolikovou savičkou a ventilem je příhodná pro kombinaci jak kojení, tak příkrmů z láhve. Je určena s pomalým průtokem pro děti od jednoho měsíce. Silikonová savička má tendenci ohřát se teplým obsahem uvnitř, o to více připomíná prs. Ventilační otvůrek, označovaný jako antikolikov… (hracky-4kids.cz)

Philips Avent Izolovaný hrneček s brčkem 260 ml - Modrá

Philips Avent Izolovaný hrneček s brčkem 260 ml - Modrá

Philips Avent Izolovaný hrneček s brčkem 260 ml Modrý hrneček, který je odizolovaný a dokáže udržet obsah při správné teplotě delší dobu. Hrneček s brčkem zasunutým v otočném víčku, je připraven pro děti od 1 roku. Batolátka se mohou snadno napít chráněné proti polití integrovaným ventilem. Pro snadné čištění je hrneček složený z několika rozebíratelných částí. Přednosti: vyroben ze zdravotně nezávadného materiálu otočné víčko udržuje brčko čisté snadná údržba, vhodný do myčky Kupte Vašemu děťátku hrneček s brčkem! Vhodné pro děti od 12 měsíců Materiál: láhev - polypropylen, brčko - silikon Obsah: 260 ml Rozměry hrnečku: 7 x 19 cm (hracky-4kids.cz)

Philips Avent Hrneček pro první doušky Premium 260 ml - Černá

Philips Avent Hrneček pro první doušky Premium 260 ml - Černá

Philips Avent Hrneček pro první doušky Premium 260 ml Průhledný hrneček s černými oušky pro držení do ručiček malým dětem od 1 roku. Kromě držadel pro snadné uchopení, nabízí hrneček i patentovaný ventil se snadným otevřením a automatickým uzavřením po ukončení pití. Hubička hrnečku je flexibilní jak pro snadné pití, tak čištění. Na hrnečku je vyznačená odměrka. Na výběr je hrneček s oušky v barvě černé, modré a růžové, vždy s nápisem Philips Avent. Přednosti: bez obsahu BPA celý hrneček lze sterilizovat všechny součásti lze mýt v myčce Obsah balení: hrneček, hubičku s držadly, víčko Kupte dítku hrneček Premium pro jeho první doušky! Vhodné pro děti od 12 měsíců Materiál: polypropylen Obsah: 260 ml Rozměry hrnečku: 12 x 13 cm (hracky-4kids.cz)

Philips Avent Hrneček pro první doušky Premium 260 ml Ryba

Philips Avent Hrneček pro první doušky Premium 260 ml Ryba

Philips Avent Hrneček pro první doušky Premium 260 ml Polypropylenový hrneček s měkkými držadly a patentovaným ventilem, který se snadno otevře když dítě pije a uzavírá se automaticky při přerušení pití. Je ozdoben obrázkem rybky. Skladba a funkčnost: bez obsahu BPA odměrka na hrnečku hubička s ventilem bez obav s rozlití pevná hubička pro snadné pití a snadné čištění všechny součásti lze mýt v myčce i sterilizovat ergonomicky vytvarovaná sešikmená hubička odolná proti častému okusování Obsah balení: hrneček, plastová hubička s držadly a víčko Kupte dětem hrneček Philips Avent! Vhodné pro děti od 12 měsíců Materiál: polypropylen Obsah: 260 ml Rozměry hrnečku: 12 x 13 cm (hracky-4kids.cz)

Philips Avent Lahev Anti-colic 260 ml 1 ks žirafa

Philips Avent Lahev Anti-colic 260 ml 1 ks žirafa

Philips Avent Lahev Anti-colic 260 ml Kojenecká láhev Anti-colic, zdobená obrázkem žirafy, s AirFree ventilem, je určena pro krmení dětí s problémy při krmení, kolikách a nadýmání a také při předcházení těmto nechtěným stavům. Transparentní kojenecká lahvička se silikonovou antikolikovou savičkou a ventilem, která svým tvarem okvětních lístků připomíná mateřský prs, je příhodná pro kombinaci jak kojení, tak příkrmů z láhve. Je určena s pomalým průtokem pro děti od narození. Silikonová savička má tendenci ohřát se teplým obsahem uvnitř, o… (hracky-4kids.cz)

Philips Avent Hrneček pro první doušky Premium 260 ml - Modrá

Philips Avent Hrneček pro první doušky Premium 260 ml - Modrá

Philips Avent Hrneček pro první doušky Premium 260 ml  Průhledný hrneček s modrými oušky pro držení do ručiček malým dětem od 1 roku. Kromě držadel pro snadné uchopení, nabízí hrneček i patentovaný ventil se snadným otevřením a automatickým uzavřením po ukončení pití. Hubička hrnečku je flexibilní jak pro snadné pití, tak čištění. Na hrnečku je vyznačená odměrka. Na výběr je hrneček s oušky v barvě černé, modré a růžové, vždy s nápisem Philips Avent. Přednosti: bez obsahu BPA celý hrneček lze sterilizovat všechny součásti lze mýt v myčce Obsah balení: hrneček, hubičku s držadly, víčko Kupte dítku hrneček Premium pro jeho první doušky! Vhodné pro děti od 12 měsíců Materiál: polypropylen Obsah: 260 ml Rozměry hrnečku: 12 x 13 cm (hracky-4kids.cz)

Philips Avent Hrneček pro první doušky Premium 260 ml Krab

Philips Avent Hrneček pro první doušky Premium 260 ml Krab

Philips Avent Hrneček pro první doušky Premium 260 ml Polypropylenový hrneček s měkkými držadly a patentovaným ventilem, který se snadno otevře když dítě pije a uzavírá se automaticky při přerušení pití. Je ozdoben obrázkem kraba. Skladba a funkčnost: bez obsahu BPA odměrka na hrnečku hubička s ventilem bez obav z rozlití pevná hubička pro snadné pití a snadné čištění všechny součásti lze mýt v myčce i sterilizovat ergonomicky vytvarovaná sešikmená hubička odolná proti častému okusování Obsah balení: hrneček, plastová hubička s držadly a víčko Kupte dětem hrneček Philips Avent! Vhodné pro děti od 12 měsíců Materiál: polypropylen Obsah: 260 ml Rozměry hrnečku: 12 x 13 cm (hracky-4kids.cz)

Philips Avent Hrneček pro první doušky Premium 260 ml Žába

Philips Avent Hrneček pro první doušky Premium 260 ml Žába

Philips Avent Hrneček pro první doušky Premium 260 ml Polypropylenový hrneček s měkkými držadly a patentovaným ventilem, který se snadno otevře když dítě pije a uzavírá se automaticky při přerušení pití. Je ozdoben obrázkem žabky. Skladba a funkčnost: bez obsahu BPA odměrka na hrnečku hubička s ventilem bez obav s rozlití pevná hubička pro snadné pití a snadné čištění všechny součásti lze mýt v myčce i sterilizovat ergonomicky vytvarovaná sešikmená hubička odolná proti častému okusování Obsah balení: hrneček, plastová hubička s držadly a víčko Kupte dětem hrneček Philips Avent! Vhodné pro děti od 12 měsíců Materiál: polypropylen Obsah: 260 ml Rozměry hrnečku: 12 x 13 cm (hracky-4kids.cz)

Philips Avent Lahev Anti-colic 260 ml, 1 ks růžová ovečka

Philips Avent Lahev Anti-colic 260 ml, 1 ks růžová ovečka

Philips Avent Lahev Anti-colic 260 ml Kojenecká láhev Anti-colic zdobená obrázkem ovečky a jehňátka, je určena pro děti s problémy při krmení, kolikách, nadýmání a také při předcházení těmto nechtěným stavům. Transparentní kojenecká lahvička se silikonovou antikolikovou savičkou, je příhodná pro kombinaci jak kojení, tak příkrmů z láhve. Je určena s pomalým průtokem pro děti od narození. Silikonová savička má tendenci ohřát se teplým obsahem uvnitř, o to více připomíná prs. Ventilační otvůrek, označovaný jako antikolikový, zabezpečuje odvod vzduchu z l… (hracky-4kids.cz)

Philips Avent Hrneček pro první doušky Premium 260 ml - Růžová

Philips Avent Hrneček pro první doušky Premium 260 ml - Růžová

Philips Avent Hrneček pro první doušky Premium 260 ml Průhledný hrneček s modrými oušky pro držení do ručiček malým dětem od 1 roku. Kromě držadel pro snadné uchopení, nabízí hrneček i patentovaný ventil se snadným otevřením a automatickým uzavřením po ukončení pití. Hubička hrnečku je flexibilní jak pro snadné pití, tak čištění. Na hrnečku je vyznačená odměrka. Na výběr je hrneček s oušky v barvě černé, modré a růžové, vždy s nápisem Philips Avent. Přednosti: bez obsahu BPA celý hrneček lze sterilizovat všechny součásti lze mýt v myčce Obsah balení: hrneček, hubičku s držadly, víčko Kupte dítku hrneček Premium pro jeho první doušky! Vhodné pro děti od 12 měsíců Materiál: polypropylen Obsah: 260 ml Rozměry hrnečku: 12 x 13 cm (hracky-4kids.cz)

Philips AVENT Hrneček Premium 200 ml - modrý (8710103854395)

Philips AVENT Hrneček Premium 200 ml - modrý (8710103854395)

Dětský hrnek vhodný pro děti od 6 měsíců, plastový, s pítkem (učící), úchyty pro dětské ručičky a možnost umývání v myčce Hledáte pro své dítě hrneček, ze kterého by samo pilo, ale přitom by se tekutina nerozlila? Hrneček, který je vyroben tak, že se z něj dobře pije? Vyzkoušejte Philips Avent Premium s veselým motivem tučňáka. Tekutina z hrnečku vytéká pouze tehdy, když dítě pije. Nemusíte se tedy bát politého ubrusu, kočárku či potahů v autě. Měkká hubička je zahnutá, takže dítě nemusí během pití příliš naklánět hlavu. Měkké protiskluzové rukojeti jsou přizpůsobené dětským rukám. Snadno se čistí a udržuje. Materiál neobsahuje BPA. Díky hrnečku Philips Avent Premium s měkkou hubičkou si dítě pití opravdu vychutná. Klíčové vlastnosti černého modrého hrnku Philips… (alza.cz)

Philips AVENT Hrneček Premium 200 ml - černý (8710103854388)

Philips AVENT Hrneček Premium 200 ml - černý (8710103854388)

Dětský hrnek vhodný pro děti od 6 měsíců, plastový, s pítkem (učící), úchyty pro dětské ručičky a možnost umývání v myčce Hledáte pro své dítě hrneček, ze kterého by samo pilo, ale přitom by se tekutina nerozlila? Hrneček, který je vyroben tak, že se z něj dobře pije? Vyzkoušejte Philips Avent Premium s veselým motivem tučňáka. Tekutina z hrnečku vytéká pouze tehdy, když dítě pije. Nemusíte se tedy bát politého ubrusu, kočárku či potahů v autě. Měkká hubička je zahnutá, takže dítě nemusí během pití příliš naklánět hlavu. Měkké protiskluzové rukojeti jsou přizpůsobené dětským rukám. Snadno se čistí a udržuje. Materiál neobsahuje BPA. Díky hrnečku Philips Avent Premium s měkkou hubičkou si dítě pití opravdu vychutná. Klíčové vlastnosti černého dětského hrnku Philips… (alza.cz)

Philips AVENT Hrneček Premium 200 ml - růžový (8710103854401)

Philips AVENT Hrneček Premium 200 ml - růžový (8710103854401)

Dětský hrnek vhodný pro děti od 6 měsíců, plastový, s pítkem (učící), úchyty pro dětské ručičky a možnost umývání v myčce Hledáte pro své dítě hrneček, ze kterého by samo pilo, ale přitom by se tekutina nerozlila? Hrneček, který je vyroben tak, že se z něj dobře pije? Vyzkoušejte Philips Avent Premium s veselým motivem tučňáka. Tekutina z hrnečku vytéká pouze tehdy, když dítě pije. Nemusíte se tedy bát politého ubrusu, kočárku či potahů v autě. Měkká hubička je zahnutá, takže dítě nemusí během pití příliš naklánět hlavu. Měkké protiskluzové rukojeti jsou přizpůsobené dětským rukám. Snadno se čistí a udržuje. Materiál neobsahuje BPA. Díky hrnečku Philips Avent Premium s měkkou hubičkou si dítě pití opravdu vychutná. Klíčové vlastnosti černého růžového hrnku Philips… (alza.cz)

Philips Avent Hrneček s ohebným brčkem 200 ml chlapec

Philips Avent Hrneček s ohebným brčkem 200 ml chlapec

Philips Avent Hrneček s ohebným brčkem 200 ml chlapec Polypropylenový hrneček s měkkými držadly a patentovaným ventilem, který se snadno otevře když dítě pije a uzavírá se automaticky při přerušení pití. Skladba a funkčnost: bez obsahu BPA ochrana proti vytečení, otočné víčko měkké brčko s integrovaným ventilem proti vylití jednotlivé části pro snadné čištění a sestavení všechny součásti lze mýt v myčce i sterilizovat Obsah balení: hrneček, brčko, plastová držadla, víčko Kupte dětem hrneček Philips Avent! Vhodné pro děti od 9 měsíců Materiál: láhev - polypropylen, brčko - silikon Obsah: 200 ml Rozměry hrnečku: 14 x 11 cm (hracky-4kids.cz)

Philips Avent Hrneček s ohebným brčkem 200 ml dívka

Philips Avent Hrneček s ohebným brčkem 200 ml dívka

Philips Avent Hrneček s ohebným brčkem 200 ml dívka Polypropylenový hrneček s měkkými držadly a patentovaným ventilem, který se snadno otevře když dítě pije a uzavírá se automaticky při přerušení pití. Skladba a funkčnost: bez obsahu BPA ochrana proti vytečení, otočné víčko měkké brčko s integrovaným ventilem proti vylití jednotlivé části pro snadné čištění a sestavení všechny součásti lze mýt v myčce i sterilizovat Obsah balení: hrneček, brčko, plastová držadla, víčko Kupte dětem hrneček Philips Avent! Vhodné pro děti od 9 měsíců Materiál: láhev - polypropylen, brčko - silikon Obsah: 200 ml Rozměry hrnečku: 14 x 11 cm (hracky-4kids.cz)

Philips AVENT Hrneček s ohebným brčkem 200 ml, dívka (8710103781912)

Philips AVENT Hrneček s ohebným brčkem 200 ml, dívka (8710103781912)

Dětský hrnek vhodný pro děti od 9 měsíců, plastový, s brčkem, možnost umývání v myčce Hledáte ideální hrneček pro aktivní batole, které by mohlo s hrnečkem samostatně zacházet, aniž by vylilo jeho obsah? Philips Avent hrneček s ohebným brčkem 200 ml, dívka – to je pro vaše dítě ta správná volba. Díky ergonomicky tvarovaným držadlům dítě hrnek snadno samo uchopí a speciální brčko zajistí, že při jeho převržení nic nevyteče. Hrneček má měkké silikonové nekapající brčko s bezpečnostním ventilem, které je odolné proti rozkousání a současně šetrné k dětským dásním. Hrneček Philips Avent neobsahuje BPA, má málo částí a snadno se sestavuje i čistí. Je vhodný také do myčky na nádobí. Doporučuje se pro děti od 9 měsíců a je kompatibilní s lahvemi… (alza.cz)

Philips AVENT Hrneček s ohebným brčkem 200 ml, chlapec (8710103781899)

Philips AVENT Hrneček s ohebným brčkem 200 ml, chlapec (8710103781899)

Dětský hrnek vhodný pro děti od 9 měsíců, plastový, s brčkem, možnost umývání v myčce Hledáte ideální hrneček pro aktivní batole, které by mohlo s hrnečkem samostatně zacházet, aniž by vylilo jeho obsah? Philips Avent hrneček s ohebným brčkem 200 ml, chlapec – to je pro vaše dítě ta správná volba. Díky ergonomicky tvarovaným držadlům dítě hrnek snadno samo uchopí a speciální brčko zajistí, že při jeho převržení nic nevyteče. Hrneček má měkké silikonové nekapající brčko s bezpečnostním ventilem, které je odolné proti rozkousání a současně šetrné k dětským dásním. Hrneček Philips Avent neobsahuje BPA, má málo částí a snadno se sestavuje i čistí. Je vhodný také do myčky na nádobí. Doporučuje se pro děti od 9 měsíců a je kompatibilní s lahvemi… (alza.cz)

Philips Avent Hrneček pro první doušky Premium 200 ml černý

Philips Avent Hrneček pro první doušky Premium 200 ml černý

Philips Avent Hrneček pro první doušky Premium 200 ml Polypropylenový hrneček s měkkými držadly a patentovaným ventilem, který se snadno otevře když dítě pije a uzavírá se automaticky při přerušení pití. Je ozdoben jemným dětským motivem. Skladba a funkčnost: bez obsahu BPA odměrka na hrnečku hubička s ventilem proti rozlití pevná hubička pro snadné pití a snadné čištění všechny součásti lze mýt v myčce i sterilizovat ergonomicky vytvarovaná sešikmená hubička odolná proti častému okusování Obsah balení: hrneček, plastová hubička s držadly a víčko Kupte dětem hrneček Philips Avent! Vhodné pro děti od 6 měsíců Materiál: polypropylen Obsah: 200 ml Rozměry hrnečku: 12 x 12 cm (hracky-4kids.cz)

Philips Avent Hrneček pro první doušky Premium 200 ml růžový

Philips Avent Hrneček pro první doušky Premium 200 ml růžový

Philips Avent Hrneček pro první doušky Premium 200 ml Polypropylenový hrneček s měkkými držadly a patentovaným ventilem, který se snadno otevře když dítě pije a uzavírá se automaticky při přerušení pití. Je ozdoben jemným dětským motivem. Skladba a funkčnost: bez obsahu BPA odměrka na hrnečku hubička s ventilem proti rozlití pevná hubička pro snadné pití a snadné čištění všechny součásti lze mýt v myčce i sterilizovat ergonomicky vytvarovaná sešikmená hubička odolná proti častému okusování Obsah balení: hrneček, plastová hubička s držadly a víčko Kupte dětem hrneček Philips Avent! Vhodné pro děti od 6 měsíců Materiál: polypropylen Obsah: 200 ml Rozměry hrnečku: 12 x 12 cm (hracky-4kids.cz)

Philips Avent Hrneček pro první doušky Premium 200 ml modrý

Philips Avent Hrneček pro první doušky Premium 200 ml modrý

Philips Avent Hrneček pro první doušky Premium 200 ml Polypropylenový hrneček s měkkými držadly a patentovaným ventilem, který se snadno otevře když dítě pije a uzavírá se automaticky při přerušení pití. Je ozdoben jemným dětským motivem. Skladba a funkčnost: bez obsahu BPA odměrka na hrnečku hubička s ventilem proti rozlití pevná hubička pro snadné pití a snadné čištění všechny součásti lze mýt v myčce i sterilizovat ergonomicky vytvarovaná sešikmená hubička odolná proti častému okusování Obsah balení: hrneček, plastová hubička s držadly a víčko Kupte dětem hrneček Philips Avent! Vhodné pro děti od 6 měsíců Materiál: polypropylen Obsah: 200 ml Rozměry hrnečku: 12 x 12 cm (hracky-4kids.cz)

Philips Avent Láhev Natural 60 ml

Philips Avent Láhev Natural 60 ml

Philips Avent Láhev Natural 60 ml Průhledná malá lahvička Natural se savičkou s pomalejším průtokem pro novorozence o objemu 60 ml, s průhledným zaobleným víčkem.  Řada Natural přináší lahve kombinovatelné s ostatními výrobky řady Philips Avent, kromě lahví Classic a držadel hrnečků.  U savičky je po obvodu dudlíku uplatněn tvar okvětních plátků, které zajišťují dokonalou měkkost a pružnost. Speciální patentovaný okraj zaručuje v době krmení proudění vzduchu do láhve. Má systém s inovativním dvojitým ventilem. Tím může děťátko sát plynule, bez pouštění savičky a bez nechtěného polykání vzduchu. Minimalizuje se tak možnost kolik a narušeného spánku. Dokonalá podobnost prsu maminky je podpůrným prvkem pro spokojenost a klidný spánek miminka. Přednosti: měkký pružný silikon… (hracky-4kids.cz)

Philips Avent Láhev Natural 125 ml modrá

Philips Avent Láhev Natural 125 ml modrá

Philips Avent Láhev Natural 125 ml Modrá průhledná lahev Natural se savičkou s průtokem pro novorozence o objemu 125 ml, s průhledným zaobleným víčkem. Řada Natural přináší lahve kombinovatelné s ostatními výrobky řady Philips Avent, kromě lahví Classic a držadel hrnečků. U savičky je po obvodu dudlíku uplatněn tvar okvětních plátků, které zajišťují dokonalou měkkost a pružnost. Speciální patentovaný okraj zaručuje v době krmení proudění vzduchu do láhve. Má systém s inovativním dvojitým ventilem. Tím může děťátko sát plynule, bez pouštění savičky a bez nechtěného polykání vzduchu. Minimalizuje se tak možnost kolik a narušeného spánku. Dokonalá podobnost prsu maminky je podpůrným prvkem pro spokojenost a klidný spánek miminka. Přednosti: měkký pružný silikon bez obsahu BPA … (hracky-4kids.cz)

Philips Avent Sada Natural Slon fialová 260 ml

Philips Avent Sada Natural Slon fialová 260 ml

Philips Avent Sada Natural Slon fialová 260 ml Sada průhledné lahve Natural se savičkou s pomalejším průtokem o objemu 260 ml, s průhledným zaobleným víčkem, zdobená motivem slonů v růžovém nádechu, 2 šidítky také dorůžova a klipem na šidítko. Řada Natural přináší lahve kombinovatelné s ostatními výrobky řady Philips Avent, kromě lahví Classic a držadel hrnečků. U savičky je po obvodu dudlíku uplatněn tvar okvětních plátků, které zajišťují dokonalou měkkost a pružnost. Speciální patentovaný okraj zaručuje v době krmení proudění vzduchu do láhve. Má systém s inovativním dvojitým ventilem. Tím může děťátko sát plynule, bez pouštění savičky a bez nechtěného polykání vzduchu. Minimalizuje se tak možnost kolik a narušeného spánku. Dokonalá podobnost prsu maminky je podpůrným prvkem pro… (hracky-4kids.cz)

Philips Avent Láhev Natural 125 ml růžová

Philips Avent Láhev Natural 125 ml růžová

Philips Avent Láhev Natural 125 ml Růžová průhledná lahev Natural se savičkou s průtokem pro novorozence o objemu 125 ml, s průhledným zaobleným víčkem. Řada Natural přináší lahve kombinovatelné s ostatními výrobky řady Philips Avent, kromě lahví Classic a držadel hrnečků. U savičky je po obvodu dudlíku uplatněn tvar okvětních plátků, které zajišťují dokonalou měkkost a pružnost. Speciální patentovaný okraj zaručuje v době krmení proudění vzduchu do láhve. Má systém s inovativním dvojitým ventilem. Tím může děťátko sát plynule, bez pouštění savičky a bez nechtěného polykání vzduchu. Minimalizuje se tak možnost kolik a narušeného spánku. Dokonalá podobnost prsu maminky je podpůrným prvkem pro spokojenost a klidný spánek miminka. Přednosti: měkký pružný silikon bez obsahu BPA … (hracky-4kids.cz)

Philips Avent Láhev Natural skleněná 120 ml

Philips Avent Láhev Natural skleněná 120 ml

Philips Avent Láhev Natural skleněná 120 ml Skleněná lahvička Natural se savičkou s pomalejším průtokem pro novorozence o objemu 120 ml, s průhledným zaobleným víčkem. Skleněná lahev je odolná vůči teplu a tepelným změnám. Může se bezpečně skladovat v chladničce, ohřívat a je vhodná pro sterilizaci. Řada Natural přináší lahve kombinovatelné s ostatními výrobky řady Philips Avent, kromě lahví Classic a držadel hrnečků. U savičky je po obvodu dudlíku uplatněn tvar okvětních plátků, které zajišťují dokonalou měkkost a pružnost. Speciální patentovaný okraj zaručuje v době krmení proudění vzduchu do láhve. Má systém s inovativním dvojitým ventilem. Tím může děťátko sát plynule, bez pouštění savičky a bez nechtěného polykání vzduchu. Minimalizuje se tak možnost kolik a narušeného spánku.… (hracky-4kids.cz)

Philips AVENT Hrneček 300 ml chlapec, jemná hubička (8710103826286)

Philips AVENT Hrneček 300 ml chlapec, jemná hubička (8710103826286)

Láhev na pití pro děti s pítkem (učící), vhodná od 9 měsíců, plastová, 300 ml, možnost umývání v myčce Hledáte pro své dítě hrneček, ze kterého by samo pilo, ale přitom by se tekutina nerozlila? Hrneček, který je vyroben tak, že se z něj dobře pije? Vyzkoušejte hrneček Philips Avent, který by se díky své veselé modré barvě mohl líbit malým chlapcům. Tekutina z hrnečku vytéká pouze tehdy, když dítě pije. Nemusíte se tedy bát politého ubrusu, kočárku či potahů v autě. Měkká hubička My Grippy je odolná proti rozkousání. Hrneček je protiskluzový a jeho tvar je přizpůsoben dětským rukám, takže pití je opravdu bezproblémové. Snadno se čistí a udržuje. Díky hrnečku Philips Avent s tvrdou hubičkou si dítě pití opravdu vychutná. Klíčové vlastnosti modrého hrnečku Philips Avent… (alza.cz)

Philips Avent První skutečný hrneček 340 ml - Fialovo-růžová

Philips Avent První skutečný hrneček 340 ml - Fialovo-růžová

Philips Avent První skutečný hrneček 340 ml Fialový hrneček s růžovými oušky je připraven pro batolátka od 1,5 roku věku, aby jim umožnil vyzkoušet pití z celého okraje hrnečku. Svými malými rtíky mohou aktivovat ventil proti rozlití, který se otevře po celém obvodu hrnečku. Proti nečistotám je ventil s rychlým průtokem chráněn hygienickým víčkem. Ouška na bocích hrnečku umožňují dítku snadnější držení. Přednosti: moderní design snadné držení i údržba zdravotně nezávadný materiál bez obsahu BPA Obsah balení: hrneček, závitový kroužek s držadlem, víčko Vhodné pro děti od 18 měsíců Materiál: polypropylen Obsah: 340 ml Rozměry hrnečku: 11 x 15 cm (hracky-4kids.cz)

Philips Avent Hrneček s ohebným brčkem 300 ml dívka

Philips Avent Hrneček s ohebným brčkem 300 ml dívka

Philips Avent Hrneček s ohebným brčkem 300 ml dívka Polypropylenový hrneček s měkkými držadly a patentovaným ventilem, který se snadno otevře když dítě pije a uzavírá se automaticky při přerušení pití. Skladba a funkčnost: bez obsahu BPA ochrana proti vytečení, otočné víčko měkké brčko s integrovaným ventilem proti vylití jednotlivé části pro snadné čištění a sestavení všechny součásti lze mýt v myčce i sterilizovat Obsah balení: hrneček, brčko, plastová držadla, víčko Kupte dětem hrneček Philips Avent! Vhodné pro děti od 12 měsíců Materiál: láhev - polypropylen, brčko - silikon Obsah: 300 ml Rozměry hrnečku: 16 x 7 cm (hracky-4kids.cz)

Philips Avent První skutečný hrneček 340 ml - Zeleno-oranžová

Philips Avent První skutečný hrneček 340 ml - Zeleno-oranžová

Philips Avent První skutečný hrneček 340 ml  Zelený hrneček s oranžovými oušky je připraven pro batolátka od 1,5 roku věku, aby jim umožnil vyzkoušet pití z celého okraje hrnečku. Svými malými rtíky mohou aktivovat ventil proti rozlití, který se otevře po celém obvodu hrnečku. Proti nečistotám je ventil s rychlým průtokem chráněn hygienickým víčkem. Ouška na bocích hrnečku umožňují dítku snadnější držení.  Přednosti: moderní design snadné držení i údržba zdravotně nezávadný materiál bez obsahu BPA Obsah balení: hrneček, závitový kroužek s držadlem, víčko Vhodné pro děti od 18 měsíců Materiál: polypropylen Obsah: 340 ml Rozměry hrnečku: 11 x 15 cm (hracky-4kids.cz)

Philips Avent První skutečný hrneček 340 ml - Modro-zelená

Philips Avent První skutečný hrneček 340 ml - Modro-zelená

Philips Avent První skutečný hrneček 340 ml  Modrý hrneček se zelenými oušky je připraven pro batolátka od 1,5 roku věku, aby jim umožnil vyzkoušet pití z celého okraje hrnečku. Svými malými rtíky mohou aktivovat ventil proti rozlití, který se otevře po celém obvodu hrnečku. Proti nečistotám je ventil s rychlým průtokem chráněn hygienickým víčkem. Ouška na bocích hrnečku umožňují dítku snadnější držení.  Přednosti: moderní design snadné držení i údržba zdravotně nezávadný materiál bez obsahu BPA Obsah balení: hrneček, závitový kroužek s držadlem, víčko Vhodné pro děti od 18 měsíců Materiál: polypropylen Obsah: 340 ml Rozměry hrnečku: 11 x 15 cm (hracky-4kids.cz)

Philips AVENT Hrneček 300 ml dívka, tvrdá hubička (8710103855590)

Philips AVENT Hrneček 300 ml dívka, tvrdá hubička (8710103855590)

Láhev na pití pro děti s pítkem (učící), vhodná od 18 měsíců, plastová, 300 ml, možnost umývání v myčce Hledáte pro své dítě hrneček, ze kterého by samo pilo, ale přitom by se tekutina nerozlila? Hrneček, který je vyroben tak, že se z něj dobře pije? Vyzkoušejte hrneček Philips Avent, který by se díky své veselé růžové barvě mohl líbit malým dívkám. Tekutina z hrnečku vytéká pouze tehdy, když dítě pije. Nemusíte se tedy bát politého ubrusu, kočárku či potahů v autě. Tvrdá hubička My Grippy je odolná proti rozkousání. Hrneček je protiskluzový a jeho tvar je přizpůsoben dětským rukám, takže pití je opravdu bezproblémové. Snadno se čistí a udržuje. Díky hrnečku Philips Avent s tvrdou hubičkou si dítě pití opravdu vychutná. Klíčové vlastnosti růžového hrnečku Philips… (alza.cz)

Philips Avent Hrneček pro první doušky Premium 340 ml - Růžová

Philips Avent Hrneček pro první doušky Premium 340 ml - Růžová

Philips Avent Hrneček pro první doušky Premium 340 ml Průhledný hrneček s růžovými oušky pro držení do ručiček malým dětem od 1 roku. Kromě držadel pro snadné uchopení, nabízí hrneček i patentovaný ventil se snadným otevřením a automatickým uzavřením po ukončení pití. Hubička hrnečku je flexibilní jak pro snadné pití, tak čištění. Na hrnečku je vyznačená odměrka.  Na výběr je hrneček s oušky v barvě černé, modré a růžové, vždy s nápisem Philips Avent. Přednosti: bez obsahu BPA celý hrneček lze sterilizovat všechny součásti lze mýt v myčce Obsah balení: hrneček, hubičku s držadly, víčko Kupte dítku hrneček Premium pro jeho první doušky! Vhodné pro děti od 18 měsíců Materiál: polypropylen Obsah: 340 ml Rozměry hrnečku: 12,5 x 15 cm (hracky-4kids.cz)

Philips Avent Hrneček pro první doušky Premium 340 ml - Modrá

Philips Avent Hrneček pro první doušky Premium 340 ml - Modrá

Philips Avent Hrneček pro první doušky Premium 340 ml Průhledný hrneček s modrými oušky pro držení do ručiček malým dětem od 1 roku. Kromě držadel pro snadné uchopení, nabízí hrneček i patentovaný ventil se snadným otevřením a automatickým uzavřením po ukončení pití. Hubička hrnečku je flexibilní jak pro snadné pití, tak čištění. Na hrnečku je vyznačená odměrka. Na výběr je hrneček s oušky v barvě černé, modré a růžové, vždy s nápisem Philips Avent. Přednosti: bez obsahu BPA celý hrneček lze sterilizovat všechny součásti lze mýt v myčce Obsah balení: hrneček, hubičku s držadly, víčko Kupte dítku hrneček Premium pro jeho první doušky! Vhodné pro děti od 18 měsíců Materiál: polypropylen Obsah: 340 ml Rozměry hrnečku: 12,5 x 15 cm (hracky-4kids.cz)

Philips AVENT Hrneček 300 ml chlapec, tvrdá hubička (8710103855583)

Philips AVENT Hrneček 300 ml chlapec, tvrdá hubička (8710103855583)

Láhev na pití pro děti s pítkem (učící), vhodná od 18 měsíců, plastová, 300 ml, možnost umývání v myčce Hledáte pro své dítě hrneček, ze kterého by samo pilo, ale přitom by se tekutina nerozlila? Hrneček, který je vyroben tak, že se z něj dobře pije? Vyzkoušejte hrneček Philips Avent, který by se díky své veselé zelené barvě mohl líbit malým chlapcům. Tekutina z hrnečku vytéká pouze tehdy, když dítě pije. Nemusíte se tedy bát politého ubrusu, kočárku či potahů v autě. Tvrdá hubička My Grippy je odolná proti rozkousání. Hrneček je protiskluzový a jeho tvar je přizpůsoben dětským rukám, takže pití je opravdu bezproblémové. Snadno se čistí a udržuje. Díky hrnečku Philips Avent s tvrdou hubičkou si dítě pití opravdu vychutná. Klíčové vlastnosti zeleného hrnečku Philips… (alza.cz)

Philips AVENT Hrneček 300 ml dívka, jemná hubička (8710103826316)

Philips AVENT Hrneček 300 ml dívka, jemná hubička (8710103826316)

Láhev na pití pro děti s pítkem (učící), vhodná od 9 měsíců, plastová, 300 ml, možnost umývání v myčce Hledáte pro své dítě hrneček, ze kterého by samo pilo, ale přitom by se tekutina nerozlila? Hrneček, který je vyroben tak, že se z něj dobře pije? Vyzkoušejte hrneček Philips Avent, který by se díky své veselé fialové barvě mohl líbit malým dívkám. Tekutina z hrnečku vytéká pouze tehdy, když dítě pije. Nemusíte se tedy bát politého ubrusu, kočárku či potahů v autě. Měkká hubička My Grippy je odolná proti rozkousání. Hrneček je protiskluzový a jeho tvar je přizpůsoben dětským rukám, takže pití je opravdu bezproblémové. Snadno se čistí a udržuje. Díky hrnečku Philips Avent s tvrdou hubičkou si dítě pití opravdu vychutná. Klíčové vlastnosti fialového hrnečku Philips… (alza.cz)

Philips Avent Hrneček pro první doušky Premium 340 ml - Černá

Philips Avent Hrneček pro první doušky Premium 340 ml - Černá

Philips Avent Hrneček pro první doušky Premium 340 ml Průhledný hrneček s černými oušky pro držení do ručiček malým dětem od 1,5 roku. Kromě držadel pro snadné uchopení, nabízí hrneček i patentovaný ventil se snadným otevřením a automatickým uzavřením po ukončení pití. Hubička hrnečku je flexibilní jak pro snadné pití, tak čištění. Na hrnečku je vyznačená odměrka. Na výběr je hrneček s oušky v barvě černé, modré a růžové, vždy s nápisem Philips Avent. Přednosti: bez obsahu BPA celý hrneček lze sterilizovat všechny součásti lze mýt v myčce Obsah balení: hrneček, hubičku s držadly, víčko Kupte dítku hrneček Premium pro jeho první doušky! Vhodné pro děti od 18 měsíců Materiál: polypropylen Obsah: 340 ml Rozměry hrnečku: 12,5 x 15 cm (hracky-4kids.cz)

Philips Avent Hrneček 300 ml Grippy pro dívky jemná hubička

Philips Avent Hrneček 300 ml Grippy pro dívky jemná hubička

Philips Avent Hrneček 300 ml Grippy pro dívky Fialový polypropylenový hrneček s víčkem, vytvarovaný pro snadné držení v malých dětských ručičkách. Skladba a funkčnost: bez obsahu BPA protiskluzový povrch, jemná hubička všechny součásti lze mýt v myčce i sterilizovat Obsah balení: hrneček, hubička, víčko Vyberte dětem hrneček s hubičkou! Vhodné pro děti od 9 měsíců Materiál: polypropylen Obsah: 300 ml Rozměry hrnečku: 17 x 7 cm (hracky-4kids.cz)

Philips AVENT Hrneček s ohebným brčkem 300 ml, dívka (8710103781998)

Philips AVENT Hrneček s ohebným brčkem 300 ml, dívka (8710103781998)

Láhev na pití pro děti s brčkem, vhodná od 12 měsíců, plastová, 300 ml, možnost umývání v myčce Hledáte ideální hrneček pro aktivní batole, které by mohlo s hrnečkem samostatně zacházet, aniž by vylilo jeho obsah? Philips Avent hrneček s ohebným brčkem 300 ml, dívka – to je pro vaše dítě ta správná volba. Díky ergonomickému tvaru dítě hrnek snadno samo uchopí a speciální brčko zajistí, že při jeho převržení nic nevyteče. Hrneček má měkké silikonové nekapající brčko s bezpečnostním ventilem, které je odolné proti rozkousání a současně šetrné k dětským dásním. Hrneček Philips Avent neobsahuje BPA, má málo částí a snadno se sestavuje i čistí. Je vhodný také do myčky na nádobí. Doporučuje se pro děti od 12 měsíců a je kompatibilní s lahvemi Philips Avent… (alza.cz)

Philips AVENT Hrneček s ohebným brčkem 300 ml, chlapec (8710103781974)

Philips AVENT Hrneček s ohebným brčkem 300 ml, chlapec (8710103781974)

Dětský hrnek vhodný pro děti od 12 měsíců, plastový, s brčkem, možnost umývání v myčce Hledáte ideální hrneček pro aktivní batole, které by mohlo s hrnečkem samostatně zacházet, aniž by vylilo jeho obsah? Philips Avent hrneček s ohebným brčkem 300 ml, chlapec – to je pro vaše dítě ta správná volba. Díky ergonomickému tvaru dítě hrnek snadno samo uchopí a speciální brčko zajistí, že při jeho převržení nic nevyteče. Hrneček má měkké silikonové nekapající brčko s bezpečnostním ventilem, které je odolné proti rozkousání a současně šetrné k dětským dásním. Hrneček Philips Avent neobsahuje BPA, má málo částí a snadno se sestavuje i čistí. Je vhodný také do myčky na nádobí. Doporučuje se pro děti od 12 měsíců a je kompatibilní s lahvemi Philips Avent Natural a… (alza.cz)

Philips Avent Hrneček 300 ml Grippy pro chlapce tvrdá hubička

Philips Avent Hrneček 300 ml Grippy pro chlapce tvrdá hubička

Philips Avent Hrneček 300 ml Grippy pro chlapce Zelený polypropylenový hrneček s víčkem, vytvarovaný pro snadné držení v malých dětských ručičkách. Skladba a funkčnost: bez obsahu BPA protiskluzový povrch, pevná hubička všechny součásti lze mýt v myčce i sterilizovat Obsah balení: hrneček, hubička, víčko Vyberte dětem hrneček s hubičkou! Vhodné pro děti od 18 měsíců Materiál: polypropylen Obsah: 300 ml Rozměry hrnečku: 17 x 7 cm (hracky-4kids.cz)

Philips Avent Láhev Anti-colic 125 ml s ventilem AirFree 1 ks

Philips Avent Láhev Anti-colic 125 ml s ventilem AirFree 1 ks

Philips Avent Láhev Anti-colic 125 ml s ventilem AirFree Kojenecká láhev Anti-colic125 ml s AirFree ventilem je určena pro krmení dětí s problémy při krmení, kolikách a nadýmání a také při předcházení těmto nechtěným stavům. Transparentní kojenecká lahvička se silikonovou antikolikovou savičkou a ventilem, která svým tvarem okvětních lístků připomíná mateřský prs, je příhodná pro kombinaci jak kojení, tak příkrmů z láhve. Je určena s pomalým průtokem pro děti od narození. Silikonová savička má tendenci ohřát se teplým obsahem uvnitř, o to v… (hracky-4kids.cz)

Philips Avent Hrneček 300 ml Grippy pro chlapce jemná hubička

Philips Avent Hrneček 300 ml Grippy pro chlapce jemná hubička

Philips Avent Hrneček 300 ml Grippy pro chlapce Modrý polypropylenový hrneček s víčkem, vytvarovaný pro snadné držení v malých dětských ručičkách. Skladba a funkčnost: bez obsahu BPA protiskluzový povrch, jemná hubička všechny součásti lze mýt v myčce i sterilizovat Obsah balení: hrneček, hubička, víčko Vyberte dětem hrneček s hubičkou! Vhodné pro děti od 9 měsíců Materiál: polypropylen Obsah: 300 ml Rozměry hrnečku: 17 x 7 cm (hracky-4kids.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít