Peter parker: spectacular spider-man: návrat domů (978-80-7679-013-1)

Produkt Peter parker: spectacular spider-man: návrat domů (978-80-7679-013-1) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Peter parker: spectacular spider-man: návrat domů (978-80-7679-013-1) upraviť a produkt hľadať znova.

Peter Parker: Spectacular Spider-Man: Návrat domů (978-80-7679-013-1)

Peter Parker: Spectacular Spider-Man: Návrat domů (978-80-7679-013-1)
Detail

Kniha - autor Chip Zdarsky; Adam Kubert; Juan Frigeri; Chris Bachalo, 16 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Svět bez SPIDER-MANA! Petr Parker a jeho přátelé odcestovali do paralelní časové linie, kterou řídí Norman Osborn coby svrchovaný vládce! Může Petr věřit jednomu z největších padouchů historie, že pomůže všechno napravit? A to neví, že ho v naší realitě čeká ještě větší problém – zastavit Vedomi, svaz umělé inteligence odhodlaný vyhubit celé lidstvo. Zvládne to? A za jakou cenu? A pak se připravte na příběh, ve kterém vystupuje Sandman… ale je to zcela jiný příběh, než určitě čekáte. Je to příběh, kde padouchovo střetnutí se Spider-Manem zapluje do nezvykle temných vod. No a ve finále náš čeká speciální epizoda – mladý filmař se rozhodl natočit dokument o tom, jaký má Spider-Man vliv na lidi v ulicích New Yorku… ale nemá nejmenší tušení, na co může při svém natáčení narazit! Obsahuje sešity Peter Parker: The Spectacular Spider-Man (2017) č.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Peter Parker: Spectacular Spider-Man: Návrat domů (978-80-7679-013-1) , Peter parker: spectacular spider-man: návrat domů (978-80-7679-013-1)

Peter Parker Spectacular Spider-Man 4: Návrat domů - Frigeri Juan

Peter Parker Spectacular Spider-Man 4: Návrat domů - Frigeri Juan
Detail

Svět bez SPIDER-MANA! Petr Parker a jeho přátelé odcestovali do paralelní časové linie, kterou řídí Norman Osborn coby svrchovaný vládce! Může Petr věřit jednomu z největších padouchů historie, že pomůže všechno napravit? A to neví, že ho v naší realitě čeká ještě větší problém – zastavit Vedomi, svaz umělé inteligence odhodlaný vyhubit celé lidstvo. Zvládne to? A za jakou cenu? A pak se připravte na příběh, ve kterém vystupuje Sandman… ale je to zcela jiný příběh, než určitě čekáte. Je to příběh, kde padouchovo střetnutí se Spider-Manem zapluje do nezvykle temných vod. No a ve finále náš čeká speciální epizoda – mladý filmař se rozhodl natočit dokument o tom, jaký má Spider-Man vliv na lidi v ulicích New Yorku… ale nemá nejmenší tušení, na co může při svém natáčení narazit! Obsahuje sešity Peter Parker: The Spectacular Spider-Man (2017) č. 304–310, od Chipa Zdarskyho, Adama Kuberta, Juana Frigeriho, Chrise Bachala, Jasona Keitha a Andrewa Crossleyho. (patro.cz)

Podobné produkty ako Peter Parker Spectacular Spider-Man 4: Návrat domů - Frigeri Juan , Peter parker spectacular spider-man 1: do soumraku (9788074497339)

Peter Parker Spectacular Spider-Man 4 - Návrat domů - Chip Zdarsky, Drucker Mike

Peter Parker Spectacular Spider-Man 4 - Návrat domů - Chip Zdarsky, Drucker Mike
Detail

Svět bez SPIDER-MANA! Petr Parker a jeho přátelé odcestovali do paralelní časové linie, kterou řídí Norman Osborn coby svrchovaný vládce! Může Petr věřit jednomu z největších padouchů historie, že pomůže všechno napravit? A to neví, že ho v naší realitě čeká ještě větší problém – zastavit Vedomi, svaz umělé inteligence odhodlaný vyhubit celé lidstvo. Zvládne to? A za jakou cenu? A pak se připravte na příběh, ve kterém vystupuje Sandman… ale je to zcela jiný příběh, než určitě čekáte. Je to příběh, kde padouchovo střetnutí se Spider-Manem zapluje do nezvykle temných vod. No a ve finále náš čeká speciální epizoda – mladý filmař se rozhodl natočit dokument o tom, jaký má Spider-Man vliv na lidi v ulicích New Yorku… ale nemá nejmenší tušení, na co může při svém natáčení narazit!Obsahuje sešity Peter Parker: The Spectacular Spider-Man (2017) č. 304–310, od Chipa Zdarskyho, Adama Kuberta, Juana Frigeriho, Chrise Bachala, Jasona Keitha a Andrewa Crossleyho. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Peter Parker Spectacular Spider-Man 4 - Návrat domů - Chip Zdarsky, Drucker Mike , Peter parker: spectacular spider-man: hledaný (978-80-7449-830-5)

Peter Parker: Spectacular Spider-Man: Návrat do minulosti (978-80-7449-902-9)

Peter Parker: Spectacular Spider-Man: Návrat do minulosti (978-80-7449-902-9)
Detail

Kniha - autor Chip Zdarsky; Mike Drucker, 136 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Přidejte se k Petru Parkerovi, jeho sestře (?) Terese a J. Jonahu Jamesonovi v příběhu o SPEKTAKULÁRNÍM CESTOVÁNÍ ČASEM! Aby zabránil nebezpečné kalamitě, ke které se schyluje, nemá Petr Parker jinou možnost než cestovat zpátky časem. Do těch krásných, pohodových dob, kdy ještě chodil na školu a jeho úhlavním nepřítelem byl Flash Thompson. A kromě toho se samozřejmě musel starat o tetičku May a přijít na způsob, jak se vyrovnat se svými novými schopnostmi. Ale jinak – pohoda. A teď jsou tam hned dva Spider-Mani a Spidey při kontaktu se svým mladším já zjišťuje, že není tak jednoduché napravovat chyby, ke kterým ještě nedošlo… Obsahuje: Peter Parker: Spectacular Spider-Man 301–305. (alza.cz)

Podobné produkty ako Peter Parker: Spectacular Spider-Man: Návrat do minulosti (978-80-7449-902-9) , Parchanti z jihu návrat domů: svazek 3 (978-80-7679-266-1)

Peter Parker: Spectacular Spider-Man: Hledaný (978-80-7449-830-5)

Peter Parker: Spectacular Spider-Man: Hledaný (978-80-7449-830-5)
Detail

Kniha - autor Chip Zdarsky, 136 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Nový pohled na prastarou otázku. Je Petr Parker… POSTRACH NEBO HROZBA? Petr je zpátky ve svém přátelském sousedství, ale momentálně je, aspoň, co se týče policie, tak nějak v nemilosti. Po Petrovi a jeho sestře Terese je vyhlášeno oficiální pátrání… a jakoby to nestačilo, po jeho stopě se vydává i Black Panther! Ale Spider-Man se rozhodně nevzdá bez boje! A zatím si padouch Tinkerer povolává na pomoc své vylepšené spojence, aby zničili Spideyho jednou pro vždy! Uvězněný uprostřed sporu mezi Tinkererem a jeho bratrem Masonem, se náš pavouk snaží sehnat pomoc, dát dohromady svůj vlastní tým marvelovských hrdinů a vrátit úder! Ale Tinkerer má ještě nějaké to eso v rukávu. A je to eso přímo z jiného světa… Obsahuje sešity Peter Parker: The Spectacular Spider-Man č. 297–300. (alza.cz)

Podobné produkty ako Peter Parker: Spectacular Spider-Man: Hledaný (978-80-7449-830-5) , Spider-man proti přesile (978-80-7679-139-8)

Peter Parker Spectacular Spider-Man 3 - Návrat do minulosti - Zdarsky Chip, Drucker Mike

Peter Parker Spectacular Spider-Man 3 - Návrat do minulosti - Zdarsky Chip, Drucker Mike
Detail

Přidejte se k Petru Parkerovi, jeho sestře (?) Terese a J. Jonahu Jamesonovi v příběhu o SPEKTAKULÁRNÍM CESTOVÁNÍ ČASEM! Aby zabránil nebezpečné kalamitě, ke které se schyluje, nemá Petr Parker jinou možnost než cestovat zpátky časem. Do těch krásných, pohodových dob, kdy ještě chodil na školu a jeho úhlavním nepřítelem byl Flash Thompson. A kromě toho se samozřejmě musel starat o tetičku May a přijít na způsob, jak se vyrovnat se svými novými schopnostmi. Ale jinak – pohoda. A teď jsou tam hned dva Spider-Mani a Spidey při kontaktu se svým mladším já zjišťuje, že není tak jednoduché napravovat chyby, ke kterým ještě nedošlo… Obsahuje: Peter Parker: Spectacular Spider-Man 301–305 (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Peter Parker Spectacular Spider-Man 3 - Návrat do minulosti - Zdarsky Chip, Drucker Mike , Spider-man/deadpool apoolkalypsa (978-80-7679-275-3)

Peter Parker Spectacular Spider-Man 1: Do soumraku (9788074497339)

Peter Parker Spectacular Spider-Man 1: Do soumraku (9788074497339)
Detail

Kniha - Spider-Man, jak ho máme rádi. Ale něco se přece jen změnilo. Přichází člen rodiny, o kterém neměl ani potuchy. Příběh volně navazuje na komiks Spider-Man: Rodinný podnik. 160 stran, brožovaná bez přebalu lesklá Spider-man je zpátky ve svém přátelském sousedství!Pavoučí zázrak se vrací zpátky do New Yorku, zpátky ke kořenům, k superhrdinským základům, aby se vypořádal s nebezpečími starými i novými. Kolem Spideyho se ale pomalu stahuje kruh... a jediný, kdo mu může pomoci vystopovat hrozbu přímo k jejímu zdroji, je Ironheart... tedy, pokud ho na chvíli přestane mlátit. Navíc se k Spider-Manovi v honbě za novou děsivou technologíí připojí jeho starý kámoš, Human Torch - a stopa zavede pavouka a živoucí zápalku až... k Wilsonu Fiskovi! A i když u Kingpin není vládcem podsvětí, pořád je silou, se kterou je nutné počítat. Plus: Co vůbec v těchhle dobách dělá J. Jonah Jameson? A jaké plány má ďábelský Vulture?Obsahuje sešity Peter Parker: Spectacular... (alza.cz)

Podobné produkty ako Peter Parker Spectacular Spider-Man 1: Do soumraku (9788074497339) , Amazing spider-man životní zásluhy (978-80-7679-259-3)

Peter Parker: Spectacular Spider-Man - Chip Zdarsky

Peter Parker: Spectacular Spider-Man - Chip Zdarsky
Detail

SPIDER-MAN JE ZPÁTKY VE SVÉM PŘÁTELSKÉM SOUSEDSTVÍ! Pavoučí zázrak se vrací zpátky do New Yorku, zpátky ke kořenům, k superhrdinským základům, aby se vypořádal s nebezpečími starými i novými. Kolem Spideyho se ale pomalu stahuje kruh... a jediný, kdo mu může pomoci vystopovat hrozbu přímo k jejímu zdroji, je Ironheart... tedy, pokud ho na chvíli přestane mlátit. Navíc se k Spider-Manovi v honbě za novou děsivou technologíí připojí jeho starý kámoš, Human Torch - a stopa zavede pavouka a živoucí zápalku až... k Wilsonu Fiskovi! A i když u Kingpin není vládcem podsvětí, pořád je silou, se kterou je nutné počítat. Plus: Co vůbec v těchhle dobách dělá J. Jonah Jameson? A jaké plány má ďábelský Vulture? Obsahuje sešity Peter Parker: Spectacular Spider-Man číslo 1-6 a příběh ze speciálu Free Comic Book Day 2017 (Secret Empire) číslo 1. Autoři jsou Chip Zdarsky, Adam Kubert, Michael Walsh, Goran Parlov, Paulo Siqueira, Walden Wong, Cam Smith, Jay Leisten, Jordie Bellaierová, Ian Herring, Nathan Fairbairn a Frank D'Armata. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Peter Parker: Spectacular Spider-Man - Chip Zdarsky , Spider-man / deadpool mám dva taťky (978-80-7679-082-7)

Peter Parker: Spectacular Spider-Man - Zdarsky Chip

Peter Parker: Spectacular Spider-Man - Zdarsky Chip
Detail

Přidejte se k Petru Parkerovi, jeho sestře (?) Terese a J. Jonahu Jamesonovi v příběhu o SPEKTAKULÁRNÍM CESTOVÁNÍ ČASEM! Aby zabránil nebezpečné kalamitě, ke které se schyluje, nemá Petr Parker jinou možnost než cestovat zpátky časem. Do těch krásných, pohodových dob, kdy ještě chodil na školu a jeho úhlavním nepřítelem byl Flash Thompson. A kromě toho se samozřejmě musel starat o tetičku May a přijít na způsob, jak se vyrovnat se svými novými schopnostmi. Ale jinak – pohoda. A teď jsou tam hned dva Spider-Mani a Spidey při kontaktu se svým mladším já zjišťuje, že není tak jednoduché napravovat chyby, ke kterým ještě nedošlo… Obsahuje: Peter Parker: Spectacular Spider-Man 301–305. (patro.cz)

Podobné produkty ako Peter Parker: Spectacular Spider-Man - Zdarsky Chip , Amazing spider-man přátelé a protivníci (978-80-7679-155-8)

Peter Parker: Spectacular Spider-Man - Zdarsky Chip

Peter Parker: Spectacular Spider-Man - Zdarsky Chip
Detail

Nový pohled na prastarou otázku. Je Petr Parker… POSTRACH NEBO HROZBA? Petr je zpátky ve svém přátelském sousedství, ale momentálně je, aspoň, co se týče policie, tak nějak v nemilosti. Po Petrovi a jeho sestře Terese je vyhlášeno oficiální pátrání… a jakoby to nestačilo, po jeho stopě se vydává i Black Panther! Ale Spider-Man se rozhodně nevzdá bez boje! A zatím si padouch Tinkerer povolává na pomoc své vylepšené spojence, aby zničili Spideyho jednou pro vždy! Uvězněný uprostřed sporu mezi Tinkererem a jeho bratrem Masonem, se náš pavouk snaží sehnat pomoc, dát dohromady svůj vlastní tým marvelovských hrdinů a vrátit úder! Ale Tinkerer má ještě nějaké to eso v rukávu. A je to eso přímo z jiného světa… Obsahuje sešity Peter Parker: The Spectacular Spider-Man č. 297–300. (patro.cz)

Podobné produkty ako Peter Parker: Spectacular Spider-Man - Zdarsky Chip , Spider-man a venom trable na druhou (978-80-7679-050-6)

Peter Parker Spectacular Spider-Man 2 - Hledaný - Chip Zdarsky

Peter Parker Spectacular Spider-Man 2 - Hledaný - Chip Zdarsky
Detail

Nový pohled na prastarou otázku. Je Petr Parker… POSTRACH NEBO HROZBA? Petr je zpátky ve svém přátelském sousedství, ale momentálně je, aspoň, co se týče policie, tak nějak v nemilosti. Po Petrovi a jeho sestře Terese je vyhlášeno oficiální pátrání… a jakoby to nestačilo, po jeho stopě se vydává i Black Panther! Ale Spider-Man se rozhodně nevzdá bez boje! A zatím si padouch Tinkerer povolává na pomoc své vylepšené spojence, aby zničili Spideyho jednou pro vždy! Uvězněný uprostřed sporu mezi Tinkererem a jeho bratrem Masonem, se náš pavouk snaží sehnat pomoc, dát dohromady svůj vlastní tým marvelovských hrdinů a vrátit úder! Ale Tinkerer má ještě nějaké to eso v rukávu. A je to eso přímo z jiného světa… (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Peter Parker Spectacular Spider-Man 2 - Hledaný - Chip Zdarsky , Návrat domů (978-80-755-7983-6)

Amazing Spider-Man Návrat ke kořenům (978-80-7679-077-3)

Amazing Spider-Man Návrat ke kořenům (978-80-7679-077-3)
Detail

Kniha - autor Nick Spencer, 156 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Nový začátek pro SPIDER-MANA! Život Petra Parkera je vzhůru nohama! Jedno malé odhalení z minulosti a v ohrožení je nejen jeho práce, ale i vztahy a vůbec celý život. A jako by to nestačilo, musí si Spidey poradit i s mimozemskou invazí (s mysteriózním zvratem), novým spolubydlícím (kterým je padouch Boomerang), novými šrámy na milostném životě… a nebezpečným novým protivníkem! Jo, to všechno je hrozný, ale co teprve souboj… Petr Parker vs. Spider-Man? Zdá se, že se někdo rozhodl Petra napodobovat… ale proč? Nick Spencer a Ryan Ottley otevírají novou etapu Spider-Manova života! Tak buďte u toho! Obsahuje sešity Amazing Spider-Man (2018) č. 1–5 a materiál ze sešitu Free Comic Book Day 2018 (Amazing Spider-Man/Guardians of the Galaxy) č. 1 – od Nicka Spencera, Ryana Ottleyho, Cliffa Rathburna, Laury Martinové, Humberta Ramose, Victora Olazaby a Edgara Delgada. (alza.cz)

Podobné produkty ako Amazing Spider-Man Návrat ke kořenům (978-80-7679-077-3) , Spider-man pramen mládí: román z marvelovské vemíru (978-80-7679-217-3)

Usagi Yojimbo Návrat domů (978-80-7679-004-9)

Usagi Yojimbo Návrat domů (978-80-7679-004-9)
Detail

Kniha - autor Stan Sakai, 196 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Cenami ověnčená série Stana Sakaie přináší další dobrodružství plně v barvě! Usagi se vrací do své domovské provincie, aby prokázal úctu padlým, avšak duchové minulosti s ním mají jiné plány! V příběhu „Tatami“ se Usagi vrací do své domovské provincie, kde na něj čekají intriky a zrada. Brzy se má odehrát jeden důležitý čajový obřad, jenže... jak s tím souvisejí zlovolné plány lorda Hikijiho? Velká válka, po které se lord Hikiji zmocnil severní provincie poraženého lorda Mifuneho, už dávno skončila, avšak mnozí na ni stále vzpomínají se značnou zahořklostí a projevy věrnosti k bývalému vládci nejsou přijímány dobře – jak se Usagi přesvědčí v příběhu „Mon“. V posledním příběhu nazvaném „Návrat“ se pak Usagi ocitá na místě, kterému se původně chtěl ze všech sil vyhnout. Hořkosladké vzpomínky však přehluší potřeba řešit aktuální nebezpečí hrozící těm, kteří jsou Usagimu blízcí! (alza.cz)

Podobné produkty ako Usagi Yojimbo Návrat domů (978-80-7679-004-9) , Iron man 2020 roborevoluce (978-80-7679-237-1)

Parchanti z Jihu Návrat domů: Svazek 3 (978-80-7679-266-1)

Parchanti z Jihu Návrat domů: Svazek 3 (978-80-7679-266-1)
Detail

Kniha - autor Jason Aaron, 160 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Po šňůře venkovních zápasů se tým vrací na domácí hřiště. Tam Runnin‘ Rebs čeká nejdůležitější zápas roku. A právě v té době trenéru Euleesi Bossovi ubývají spojenci a přibývají protivníci – a nejen ti sportovní. Předně je tu šerif, kterého pronásleduje temná minulost. Potom záhadný lovec s lukem, který si v lesích hýčká plány na pomstu. Podivný kluk v kómatu. Intrikánská starostova manželka. A ke všemu jeden vzteklý pes. A abychom nezapomněli, taky Roberta Tubbová, příslušnice námořní pěchoty USA a dcera muže, kterého trenér Boss chladnokrevně zavraždil. Nejen hráči, i tihle všichni se vracejí domů. A krouží jako žraloci, kteří ve vodě ucítili krev. Jenže Euless Boss se krve nebojí. A nebojí se ani brodit krví druhých, když je to potřeba, aby zvítězil. (alza.cz)

Podobné produkty ako Parchanti z Jihu Návrat domů: Svazek 3 (978-80-7679-266-1) , Spider-man - plechový kufřík spider-man - kufřík (m00322)

Spider-Man Proti přesile (978-80-7679-139-8)

Spider-Man Proti přesile (978-80-7679-139-8)
Detail

Kniha - 96 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá (alza.cz)

Podobné produkty ako Spider-Man Proti přesile (978-80-7679-139-8) , Spider-man - jídelní spider-man (4 ks) - sada (m00310)

Spider-Man/Deadpool Apoolkalypsa (978-80-7679-275-3)

Spider-Man/Deadpool Apoolkalypsa (978-80-7679-275-3)
Detail

Kniha - autor Robbie Thompson, 128 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá NEJVĚTŠÍ UDÁLOST V HISTORII MARVELOVSKÝCH KOMIKSŮ... NO FAKT! Nekonečný útok občanské leč tajné války lomeno invaze otřese základy marvelovského vesmíru – a už nikdy nic nebude jako dřív! Situaci mohou zachránit jen Spider-Man a Deadpool – tedy za předpokladu, že se jim podaří včas dorazit z Negativní zóny! Ale kdo vlastně je ten nový, neskutečně mocný záporák, kterému se podařilo obnovit neproniknutelnost „čtvrté stěny“? A pokud může Deadpoolovi bránit v tom, aby viděl své čtenáře a mluvil s nimi, čeho všeho je vůbec schopen?! Připravte se na bitvu epochálních rozměrů, v níž může nebezpečí číhat klidně z opačného konce stránky! Není to hoax! Není to sen! Není to žádná vymyšlená povídačka! Tenhle event může znamenat konec-šmytec-futrál všech eventů! Obsahuje sešity Spider-Man/Deadpool č. 46-50, jejichž autory jsou Robbie Thompson, Matt Horak, Jim Towe, Sean Parsons a Brian Reber. (alza.cz)

Podobné produkty ako Spider-Man/Deadpool Apoolkalypsa (978-80-7679-275-3) , Assassin's creed návrat domů (978-80-7449-489-5)

Amazing Spider-Man Životní zásluhy (978-80-7679-259-3)

Amazing Spider-Man Životní zásluhy (978-80-7679-259-3)
Detail

Kniha - autor Nick Spencer, 112 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Je tento svět připravený na… největšího Spider-Manova fanouška – J. Jonaha Jamesona?! J. Jonah Jameson má novou práci – je rozhlasovým moderátorem. Se Spider-Manem měli vždycky, jemně řečeno, komplikovaný vztah… a odhalení pravdy o Spideyho pravé totožnosti celou věc rozhodně nezjednodušilo. Jameson rozjíždí oslavnou pavoučí kampaň… takže se mu překvapivý útok Enforcers vůbec nehodí! A když se pak někdo rozhodne s JJ srovnat účty, ocitají se Spider-Man i Jameson v pořádném průšvihu. Kdo by ten „někdo“ mohl být (když nepočítáme všechny obyvatele New Yorku)? Do nebezpečí se navíc dostane i teta May a zachránit ji může jen Spider-Man! Jasně, nic nového pod sluncem… ale když se do hry vloží Taskmaster a Black Ant, může se stát cokoliv! Obsahuje sešity Amazing Spider-Man (2018) č. 11–15 od NICKA SPENCERA, Ryana Ottleyho, Chrise Bachala, Cliffa Rathburna, Ala Veye, Livesaye, Tima... (alza.cz)

Podobné produkty ako Amazing Spider-Man Životní zásluhy (978-80-7679-259-3) , Ultimate spider-man a spol. 1 (978-80-7449-120-7)

Spider-Man/Deadpool Na výletě (978-80-7679-163-3)

Spider-Man/Deadpool Na výletě (978-80-7679-163-3)
Detail

Kniha - autor Robbie Thompson, 112 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Dva borci v červených kostýmech SI TO MASTÍ PŘES AMERIKU! Na této cestě prozkoumají svou zemi i své přátelství – a stejně jako každý pořádný výlet, skončí i tenhle v Negativní zóně! Našim hrdinům tam bude jak rybě na suchu – a budou muset fofrem najít cestu zpátky, jinak prošvihnou devastaci celého marvelovského univerza armádou zdivočelých brouků! To však největší hrozbě Negativní zóny, chodící odjištěné bombě Blastaarovi, vrásky nedělá. Jisté je jediné: téhle hrozbě nemohou Spidey a Deadpool čelit sami. Takže přiberou na pomoc svého vlastního Brouka! Obsahuje sešity Spider-Man/Deadpool č. 41–45, jejichž autory jsou Robbie Thompson, Matt Horak, Nick Roche, Jim Towe, Sean Parsons a Brian Reber. (alza.cz)

Podobné produkty ako Spider-Man/Deadpool Na výletě (978-80-7679-163-3) , Spider-man/deadpool 1: parťácká romance (978-80-7449-554-0)

Amazing Spider-Man Přátelé a protivníci (978-80-7679-155-8)

Amazing Spider-Man Přátelé a protivníci (978-80-7679-155-8)
Detail

Kniha - autor Nick Spencer, 124 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Všichni kolem Petra Parkera hrozí, že uvrhnou jeho život do pořádného chaosu! Příklad číslo jedna: Boomerang. Čekáte, až se Fred Myers, coby Petrův nový spolubydlící, konečně proflákne? Je to tu! Když přijdou Boomerang a Spider-Man do baru, tak to není začátek žádného vtipu, protože tu jde o Bar beze jména, co je plný padouchů, kteří netouží po ničem víc, než po Spideyho smrti! A pak, když se v New Yorku objeví Cech zlodějů, aby ukradl, co se dá, musí se Spidey spojit se svou bývalou protivnicí a vládkyní podsvětí, Black Cat! Obsahuje sešity Amazing Spider-Man (2018) č. 6-10 od Nicka Spencera, Humberta Ramose, Stevea Liebera, Michele Bandiniové, Victora Olazaby, Edgarda Delgada, Rachelle Rosenbergové a Ericka Arciniegy. (alza.cz)

Podobné produkty ako Amazing Spider-Man Přátelé a protivníci (978-80-7679-155-8) , Marvel spider-man spider-manův příběh (978-80-252-5067-9)

Spider-Man / Deadpool Mám dva taťky (978-80-7679-082-7)

Spider-Man / Deadpool Mám dva taťky (978-80-7679-082-7)
Detail

Kniha - autor Robbie Thompson, 152 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Tohle je PLANETA DEADPOOLOVIC! Jenže jaká temná energie tuhle armádu nepravých robotických Deadpoolů vlastně pohání? A co to má celé společného s rodiči úžasného Spider-Mana, Mary a Richardem Parkerovými? Zrovna když jste si výjimečně o někom mohli pomyslet, že na něm není ani špetka něčeho nekalého, přijde Deadpool a udělá vám zase čáru přes rozpočet. A navíc: Jestli chce staroch Parker porazit Fejkpoola, kvůli němuž už nemůže skákat přes kaluže, bude muset učinit rozhodnutí, které změní jeho budoucnost – a naši současnost! Setkáte se tady taky s Master Matrixem: Může sice být tím nejmocnějším androidem na zeměkouli, ale v mezilidské komunikaci stále ještě značně pokulhává. Kdo jiný by ho měl v téhle oblasti dovzdělat než Spider-Man a Deadpool? Master Matrix září v příběhu „Mám dva taťky“ – a celá tahle dysfunkční rodinka má namířeno do Divočiny! Obsahuje sešity... (alza.cz)

Podobné produkty ako Spider-Man / Deadpool Mám dva taťky (978-80-7679-082-7) , Marvel action spider-man 1: nový začátek (978-80-252-4979-6)

Spider-Man Ezekielův návrat (978-80-7449-037-8)

Spider-Man Ezekielův návrat (978-80-7449-037-8)
Detail

Kniha - česky, brožovaná bez přebalu lesklá Když Dormammu zaútočil na naši realitu, dostalo se sem i něco dalšího. Něco nebezpečného, co chce Spider-Mana... obdarovat obří mocí? Je to sice milá změna po všech těch, kteří ho chtěli zabít, ale následky mohou být nedozírné. Tajemný Ezekiel se vrací. Ovšem jako co? Jako přítel, jako mentor, nebo jako něco víc? New York zaplavili pavouci a sága Spider-Manova původu se uzavírá. Odhalují se nečekané skutečnosti - a to, že za všechno se platí. A hlavním platidlem bude, zdá se, Spider-Man. (alza.cz)

Podobné produkty ako Spider-Man Ezekielův návrat (978-80-7449-037-8) , Spider-man mega figurka ghost spider (5010993933402)

Spider-Man a Venom Trable na druhou (978-80-7679-050-6)

Spider-Man a Venom Trable na druhou (978-80-7679-050-6)
Detail

Kniha - autor Mariko Tamaki, česky, pevná bez přebalu lesklá (alza.cz)

Podobné produkty ako Spider-Man a Venom Trable na druhou (978-80-7679-050-6) , Chainsaw man 1: pes a motorová pila (978-80-7679-251-7)

Spider-Man Pramen mládí: Román z Marvelovské vemíru (978-80-7679-217-3)

Spider-Man Pramen mládí: Román z Marvelovské vemíru (978-80-7679-217-3)
Detail

Kniha - autor Stefan Petrucha, 328 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Zhoupněte se do Spider-Manovy minulosti. V naději, že se mu podaří pořídit pár cenných fotek vlastního pavoučího alter-ega v akci, se Petr Parker vydává vstříc potížím – a ty se zhmotní v podobě záhadné mýtické kamenné desky, kterou chce jak Kingpin, tak mafie. A jako kdyby nestačilo, že se octne v hledáčku nechvalně proslulých newyorských padouchů, Petr si rozhází i své kamarády – a policii! Úplně spokojená s ním není ani jeho přítelkyně Gwen Stacyová. Minulost se mu pak nepříjemně připomene o pár let později, když se údajně mrtvý vůdce mafie vrátí a stále neúnavně usiluje o zpropadenou desku. Když se pak ještě teta May octne na prahu smrti, Petr už propadá zoufalství, že ho navždy opustilo štěstí. Román na motivy klasického sešitu STONE TABLET SAGA! Rozšířený příběh zasazený do dnešní doby. (alza.cz)

Podobné produkty ako Spider-Man Pramen mládí: Román z Marvelovské vemíru (978-80-7679-217-3) , Amazing spider-man odhalení (978-80-86321-91-2)

Návrat domů (978-80-755-7983-6)

Návrat domů (978-80-755-7983-6)
Detail

Elektronická kniha - ze série Traumata války, autor Dalibor Vácha, 224 stran, česky Po divokých válečných zážitcích se čs. legie konečně začaly během roku 1919 vracet do vlasti, a to nijak jinak než na zaoceánských lodích cestou kolem celého světa. Kniha se snaží popsat každodennost těchto plaveb, návštěvy exotických přístavů a také zmiňuje jeden zajímavý transport na lodi Mount Vernon, který se do dějin zapsal jako transport bolševický a který do jisté míry pokřivil obraz návratu čs. legionářů do mladého Československa. (alza.cz)

Podobné produkty ako Návrat domů (978-80-755-7983-6) , Spider-man / deadpool: pavučinka (978-80-7449-706-3)

Návrat domů (978-80-88244-11-0)

Návrat domů (978-80-88244-11-0)
Detail

Kniha - autor Blanka Vun Kannon, 224 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Cesty k moudrosti, životní rovnováze a k sobě samé. S touto knihou (a s chvilkami věnovanými sobě) se s lehkostí stanete tvůrkyní svého života - takového, po jakém v hloubi duše toužíte. Kniha plná zásadních informací je darem pro každou ženu, která hledá v životě harmonii a rovnováhu. Najdete v ní lehce realizovatelné rady z oblasti třídění nepotřebných věcí podle zásad Feng Shui, vědomého utváření harmonického domova, hospodaření s osobní energií, posílení intuice a mnoho dalších. Každá z kapitol vás láskyplně povede domů, k sobě samé, do vašeho středu. Díky 33 inspirativním cvičením a dalším praktickým návodům objevíte svou vnitřní moudrost a začnete v souladu s ní vytvářet svůj domov i život. (alza.cz)

Podobné produkty ako Návrat domů (978-80-88244-11-0) , Ultimate spider-man a spol. 15 (978-6-600-7215-1)

Assassin's Creed Návrat domů (978-80-7449-489-5)

Assassin's Creed Návrat domů (978-80-7449-489-5)
Detail

Kniha - autor Anthony Del Col; Conor McCreery, 128 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Bratrstvo má problémy. Dlouhý souboj s Templáři vyčerpal veškeré jejich zdroje a teď se zoufale snaží udržet si pozici ve světě, který se stále mění. Mohlo by být pro ně řešením spojit své síly s tajemnou organizací… pokud se jim podaří překonat nepřekonatelné rozdíly. A pokud se hrdince podaří přežít další cestu do minulosti. (alza.cz)

Podobné produkty ako Assassin's Creed Návrat domů (978-80-7449-489-5) , Marvels spider-man - ps4 (ps719416272)

Vítej doma: Po návratu duše domů (978-80-7500-388-1)

Vítej doma: Po návratu duše domů (978-80-7500-388-1)
Detail

Kniha - autor Sandra Ingermanová, 183 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Hluboce dojemný debut Sandry Ingermanové Záchrana ztracené duše (Maitrea, 2015) upoutal čtenáře svým představením šamanského cestování, starobylé tradice léčení dávných i nedávných zranění. S typickou vřelostí, vášní a autentičností, které jí získaly uznání po celém světě, autorka nyní pokračuje v předávání svého životního díla s knihou Vítej doma, v níž se zaměřuje na život po léčení. Poté, co jsme pracovali s tím, co se nám stalo v minulosti, je čas, abychom pochopili, že máme nové možnosti vytvářet pozitivní přítomnost a budoucnost. Představuje zde podpůrný program pro vytváření pozitivní budoucnosti s tím, že upustíme od obviňování a pocitů viny. Sandra Ingermanová v této knize osvětluje některé kroky na této nové cestě. Používá ilustrativní materiály ze svých workshopů, aby objasnila cestu duše domů po léčení. Univerzum vyzařuje energii, kterou je možné použít pozitivním... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vítej doma: Po návratu duše domů (978-80-7500-388-1) , Marvel - spider-man - figurka (699788182512)

Iron Man 2020 Roborevoluce (978-80-7679-237-1)

Iron Man 2020 Roborevoluce (978-80-7679-237-1)
Detail

Kniha - autor Dan Slott, 136 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Budoucnost je tady! Všechno je vyřešeno. Robotická rebelie skončila. Lidstvo je v bezpečí. Za to všechno můžete poděkovat Arnovi Starkovi, Iron Manovi roku 2020. No necítíte se skvěle? Machine Man nezabije ani vás, ani ty, které milujete. 1010101111001100110000. Těch čísel si nevšímejte. To byl jen překlep. Omlouváme se za všechny chyby, výpadky… nebo nečekané problémy, které se mohou vyskytnout ve vámi vlastněných zařízeních firmy Baintronics. Softwarová aktualizace už je na cestě. Spraví úplně všechno. Včetně lidstva samotného! Dan Slott a Pete Woods přicházejí s příběhem, jaký tu ještě nebyl, s Iron Manem, jaký tu ještě nebyl! Chvíle, na kterou se Arno Stark připravoval, téměř nastala: konec veškerého života tak, jak ho známe! Ale dokáže jeho egomaniacký plán někdo zastavit? Kde je původní Iron Man? Obsahuje sešity Iron Man 2020 č. 1–6 od Dana Slotta, Christose Gagea, Petea... (alza.cz)

Podobné produkty ako Iron Man 2020 Roborevoluce (978-80-7679-237-1) , Spider-man: homecoming - dvd (d007919)

Návraty domů (978-80-7485-263-3)

Návraty domů (978-80-7485-263-3)
Detail

Kniha - 110 stran, česky, brožovaná bez přebalu matná V dílech Ilse Tielschové, úspěšné rakouské autorky s jihomoravskými kořeny, se zpravidla objevuje motiv vykořenění a vyhnání. Nepřekvapí proto, že autorka sní o návratech. Ve svých verších se touží vrátit nejen domů, na rodnou Moravu, ale i do dětství, ke svým předkům a kořenům. Její návraty jsou o to působivější, že o nich dokáže vyprávět prostými slovy a srozumitelnými obrazy. (alza.cz)

Podobné produkty ako Návraty domů (978-80-7485-263-3) , Soundtrack: spider-man - lp (0196587148010)

Spider-Man Kravenův poslední lov (978-80-87083-58-1)

Spider-Man Kravenův poslední lov (978-80-87083-58-1)
Detail

Kniha - autor J. M. DeMatteis, 136 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Lovec Kraven vystopoval a zabil každé zvíře, které kdy chodilo, létalo či plavalo na naší planetě. Jen jedna dravá bestie mu stále uniká. Jen jedna šelma mu vždycky dokázala utéct a vysmát se mu. Ďábelská temná bytost šplhající po zdech a vznášející se na pavučinách. Zvíře jménem Spider-Man. V Kravenově hlavě se rodí plán. Aby dokázal, že je pavoukovi nadřazený, musí ho zabít, převzít jeho místo a porazit jediného protivníka, který byl nad Spider-Manovy síly. Spisovatel J. M. DeMatteis a malíř Mike Zeck stvořili jeden z nejzásadnějších příběhů ve Spider-Manově pohnuté historii. Stvořili historii nelítostné pomsty, posedlosti, která se mění v šílenství, a zmučených bytostí, schopných udělat všechno proto, aby konečně dosáhly klidu. Poslední Kravenův lov je temný a sugestivní příběh, v němž se komiksoví hrdinové poprvé projevují jako skuteční lidé. (alza.cz)

Podobné produkty ako Spider-Man Kravenův poslední lov (978-80-87083-58-1) , Amazing spider-man rodinný podnik (978-80-7449-501-4)

Amazing Spider-Man Ezekielův návrat

Amazing Spider-Man Ezekielův návrat
Detail

Když Dormammu zaútočil na naši realitu, dostalo se sem i něco dalšího. Něco nebezpečného, co chce Spider-Mana... obdarovat obří mocí? Je to sice milá změna po všech těch, kteří ho chtěli zabít, ale následky mohou být nedozírné. Tajemný Ezekiel se vrací. Ovšem jako co? Jako přítel, jako mentor, nebo jako něco víc? New York zaplavili pavouci a sága Spider-Manova původu se uzavírá. Odhalují se nečekané skutečnosti - a to, že za všechno se platí. A hlavním platidlem bude, zdá se, Spider-Man. (patro.cz)

Podobné produkty ako Amazing Spider-Man Ezekielův návrat

Spider-Man/Deadpool 1: Parťácká romance (978-80-7449-554-0)

Spider-Man/Deadpool 1: Parťácká romance (978-80-7449-554-0)
Detail

Kniha – Dynamická dvojka a spol. předvádí, jak má vypadat ultimátní marvelovská týmovka – autor Joe Kelly, 140 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Dynamická dvojka a spol. předvádí, jak má vypadat ultimátní marvelovská týmovkaPřichází největší parťácká romance všech dob - v podání tvůrců, kteří stáli na začátku Deadpoolovy kariéry. Díky nim tu máte dva marvelovské hláškaře v jednom týmu! Až tedy na to, že jeden má morální zásady a odpovědnost a druhý je prostě magor. Důvod jejich setkání? Kontrakt. Deadpool má za úkol zabít zdroj všeho zla - úspěšného vynálezce Petra Parkera. A tomu, celkem logicky, musí Spider-Man zabránit.Napsali o knize Spider-Man / Deadpool: Parťácká romanceSpider-man/Deadpool: Parťácká romance je příjemný a nahláškovaný komiks, který to do nás pere pod tlakem. Spousta vtipů, geniální momentů a fóru. A v neposlední řadě i trochu toho morálního ponaučení.hodnocení na databazeknih.czVelmi povedená týmovka. Ze začátku jsem byl... (alza.cz)

Podobné produkty ako Spider-Man/Deadpool 1: Parťácká romance (978-80-7449-554-0)

Ultimate Spider-Man a spol. 1 (978-80-7449-120-7)

Ultimate Spider-Man a spol. 1 (978-80-7449-120-7)
Detail

Kniha - Nečekejte klasiku. Ultimate Spider-Man vás dokáže překvapit! – Autor Brian Michael Bendis, 64 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá První, téměř padesátistránkové číslo legendární série!„Petr Parker byl obyčejný středoškolský student... než ho při jedné návštěvě v laboratoři kousl radioaktivní pavouk a dal mu sílu a schopnosti pavouka.“ Tenhle text asi všichni znáte. Ale teď ho budete moci i znovu prožít – v novém, moderním provedení. Nečekejte klasiku. Ultimate Spider-Man vás dokáže překvapit! (alza.cz)

Podobné produkty ako Ultimate Spider-Man a spol. 1 (978-80-7449-120-7)

Chainsaw Man 1: Pes a motorová pila (978-80-7679-251-7)

Chainsaw Man 1: Pes a motorová pila (978-80-7679-251-7)
Detail

Kniha - autor Tacuki Fudžimoto, 196 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Chudý mladík Dendži je nucen pracovat společně s ďáblem Počitou jako lovec ďáblů, aby splatil dluhy. Tedy alespoň do chvíle, než je brutálně zrazen! Tak začíná akční dobrodružství temného hrdiny, jenž loví ďábly, i když má sám v těle ďábla! (alza.cz)

Podobné produkty ako Chainsaw Man 1: Pes a motorová pila (978-80-7679-251-7)

Marvel Action Spider-Man 1: Nový začátek (978-80-252-4979-6)

Marvel Action Spider-Man 1: Nový začátek (978-80-252-4979-6)
Detail

Kniha - 64 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá (alza.cz)

Podobné produkty ako Marvel Action Spider-Man 1: Nový začátek (978-80-252-4979-6)

Spider-Man - Ezekielův návrat - J. Michael Straczynski

Spider-Man - Ezekielův návrat - J. Michael Straczynski
Detail

Když Dormammu zaútočil na naši realitu, dostalo se sem i něco dalšího. Něco nebezpečného, co chce Spider-Mana... obdarovat obří mocí? Je to sice milá změna po všech těch, kteří ho chtěli zabít, ale následky mohou být smrtící.A jakoby to nestačilo, tak se vrací i tajemný Ezekiel. Ovšem jako co? Jako přítel, jako mentor, nebo jako něco víc? New York zaplavili pavouci a sága Spider-Manova původu se uzavírá. Odhalují se nečekané skutečnosti - a to, že za všechno se platí. A hlavním platidlem bude, zdá se, Spider-Man. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Spider-Man - Ezekielův návrat - J. Michael Straczynski

Marvel Spider-Man Spider-Manův příběh (978-80-252-5067-9)

Marvel Spider-Man Spider-Manův příběh (978-80-252-5067-9)
Detail

Kniha - 32 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Peter Parker je jen obyčejný kluk… dokud ho nekousne radioaktivní pavouk, který navždy změní jeho život! Dokáže zkrotit své ohromující pavoučí schopnosti a zařadit se mezi superhrdiny? (alza.cz)

Podobné produkty ako Marvel Spider-Man Spider-Manův příběh (978-80-252-5067-9)

Amazing Spider-Man Odhalení (978-80-86321-91-2)

Amazing Spider-Man Odhalení (978-80-86321-91-2)
Detail

Kniha - autor Scott Hanna, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Na konci prvního svazku teta May pochopila, že Petr Parker je Spider-Man... Ale co bude následovat? Zabije ji to? Zabije jeho? Zabije Mary Jane? A to nemluvíme o dalších otázkách, pronásledujících našeho přátelského Spideyho ze sousedství. Jako například kam z ulic mizí bezprizorní děti, jak zmlátit někoho, kdo je nehmotný a konečně jak přežít v astrálním světě? A především: jak zvládnout post pedagoga a dožít se přestávky? (alza.cz)

Podobné produkty ako Amazing Spider-Man Odhalení (978-80-86321-91-2)

Spider-Man / Deadpool: Bokovky (978-80-7449-600-4)

Spider-Man / Deadpool: Bokovky (978-80-7449-600-4)
Detail

Kniha - 128 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá MONSTRA, MAGIE, MASAKRY, MYSTÉRIA A MNOHO DALŠÍHO!Když Deadpool vyrazí do Hollywoodu, nezapomene s sebou přibalit kámoše, který ze všeho hned leze po zdi - konec-konců, Spidey má se zaprodáváním vlastního jména bohaté zkušenosti!Jak už se u DéPéčka stalo zvykem, mrští nás "ztracené" číslo AMAZING SPIDER-MANa do minulosti, tentokrát k jednomu z prvních setkání našeho uhláškovaného párečku! Pak se Spidey a Deadpool setkají s Pennem a Tellerem, no fakticky, v příběhu, který napsal sám Penn! Když se nato naši hrdinové ocitnou na svátky sami, budou zrovna oni jediní, kdo dokáže zachránit Vánoce!A až nakonec marvelovským vesmírem otřese v základech své síly (a zodpovědnosti) k boji proti obludám v rámci crossoveru Monstra utržená ze řetězu (Monsters Unleashed) - zatímco Deadpool je nápomocen přesně tak, jak obvykle bývá... V téhle týmovce se může stát cokoliv - a také že se stane!Obsahuje sešity... (alza.cz)

Podobné produkty ako Spider-Man / Deadpool: Bokovky (978-80-7449-600-4)

Spider-Man / Deadpool: Pavučinka (978-80-7449-706-3)

Spider-Man / Deadpool: Pavučinka (978-80-7449-706-3)
Detail

Kniha - Nejhorší noční můra PETRA PARKERA a WADEA WILSONA: vraždící dáma namíchaná z nich dvou zvaná Pavučinka! "Dcera" našich hrdinů je silnější než oni, rychlejší než oni a má solidně ujetou fixaci na tatínky - ale jaká poblázněná mysl ji mohla vůbec počít? Zatímco počet mrtvol stoupá, snaží se Spider-man s Deadpoolem Pavučinku porazit - stejně jako toho, kdo od začátku tahá za drátky! Jak ale tuhle pavučinku pomůže vymést výlet do Čarosvěta? - Autor Joe Kelly, 136 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá PŘIDEJTE KOUSEK SPIDEYHO A ŽDIBEC DEADPOOLA, ODEBERTE CHROMOZOMY Y, SMÍCHEJTE DOHROMADY A CO VÁM Z TOHO VZNIKNE?Nejhorší noční můra PETRA PARKERA a WADEA WILSONA: vraždící dáma namíchaná z nich dvou zvaná Pavučinka! "Dcera" našich hrdinů je silnější než oni, rychlejší než oni a má solidně ujetou fixaci na tatínky - ale jaká poblázněná mysl ji mohla vůbec počít? Zatímco počet mrtvol stoupá, snaží se Spider-man s Deadpoolem Pavučinku porazit - stejně jako... (alza.cz)

Podobné produkty ako Spider-Man / Deadpool: Pavučinka (978-80-7449-706-3)

One-Punch Man 03: Zvěsti (978-80-7679-134-3)

One-Punch Man 03: Zvěsti (978-80-7679-134-3)
Detail

Kniha - autor ONE, 212 stran, česky, brožovaná s přebalem lesklá Teď začíná pravá hrdinská práce! Saitama se společně s Genosem zúčastnil hrdinské certifikační zkoušky. Přestože u zkoušky fyzické zdatnosti dosáhl úžasného výsledku, byl z nějakého důvodu zařazen až do třídy C. Zatímco si Saitama zvyká na svůj hrdinský život, objevují se i nečekané potíže… (alza.cz)

Podobné produkty ako One-Punch Man 03: Zvěsti (978-80-7679-134-3)

One-Punch Man 06: Proroctví (978-80-7679-300-2)

One-Punch Man 06: Proroctví (978-80-7679-300-2)
Detail

Kniha - autor ONE, 212 stran, česky, brožovaná s přebalem lesklá Na náhle svolaném nouzovém zasedání se na velitelství Asociace scházejí hrdinové třídy S a Saitama, který se přidal k Genosovi. Na schůzi jsou seznámeni s proroctvím, které po sobě zanechala slavné orákulum. A toto proroctví říká, že... „se Zemí je zle“?! Co jen se má přihodit?! (alza.cz)

Podobné produkty ako One-Punch Man 06: Proroctví (978-80-7679-300-2)

Amazing Spider-Man Rodinný podnik (978-80-7449-501-4)

Amazing Spider-Man Rodinný podnik (978-80-7449-501-4)
Detail

Kniha – Někdo má Spider-Mana ve svém zaměřovači a jediný člověk, který ho může zachránit, je... sestra Petra Parkera? – autor Mark Waid; James Robinson, 114 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Někdo má Spider-Mana ve svém zaměřovači a jediný člověk, který ho může zachránit, je... sestra Petra Parkera? Náš oblíbený pavouk se setkává se členem rodiny, o kterém neměl ani ponětí. Bude jeho největším spojencem, nebo ho zničí? A co má se vším společného Kingpin? Buďte svědky Spider-Manovy nejtemnější hodiny i jeho největšího triumfu! To vše v grafickém románu stvořeném nositelem Eisnerovy ceny Markem Waidem a uznávaným autorem Jamesem Robinsonem, v komiksu dokonale malovaném legendárním Gabrielem Dell´Ottem (Tajná válka)!Napsali o knize Amazing Spider-Man: Rodinný podnikKresba byla nádherná. Ještě nikdy jsem si pohled na jediné okno neužívala tak dlouho.hodnocení na databazeknih.czFantastická kresba Gabriela Dell'Otta hraje prim. Spidey nikdy nevypadal... (alza.cz)

Podobné produkty ako Amazing Spider-Man Rodinný podnik (978-80-7449-501-4)

Chainsaw Man 2: Motorovka vs. netopýr (978-80-7679-297-5)

Chainsaw Man 2: Motorovka vs. netopýr (978-80-7679-297-5)
Detail

Kniha - autor Tacuki Fudžimoto, 196 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá „Chci šáhnout Makimě na prsa!“ Dendži, poháněn touto nepřekonatelnou touhou, vyráží do divoké bitvy s netopýřím ďáblem! Dostane se mu na konci boje opravdu vytoužené odměny? A co nám Makima prozradí o nepříteli lidstva, Střeleckém ďáblovi? Dendžiho bitva ve jménu veřejné bezpečnosti vstupuje do nové fáze! (alza.cz)

Podobné produkty ako Chainsaw Man 2: Motorovka vs. netopýr (978-80-7679-297-5)

Tony Stark Iron Man Válka říší (978-80-7679-047-6)

Tony Stark Iron Man Válka říší (978-80-7679-047-6)
Detail

Kniha - autor Gail Simoneová, 112 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Na Iron Mana čeká Válka říší! Král temných elfů Malekith, podmanitel devíti říší, zaútočil na Midgard. A jako by nestačilo, že je Tony zatažen do konfliktu s mystickými silami, musí se navíc ještě vypořádat s okřídlenou katastrofou v podobě draka Saduranga. Zatímco jsou v sázce životy všech zaměstnanců Stark Unlimited, musí Tony přijít na způsob, jak toto prastaré stvoření porazit na jeho vlastním magickém hřišti. A co víc: když Tony sdělí Carol Danversové, že nemůže být jejím patronem u Anonymních Alkoholiků, protože do toho možná nedávno sám zase spadl, nepřijme to Captain Marvel s přílišným pochopením. A jaký je Iron Manův technologický recept na střízlivost? Dost možná nejhorší nápad, co kdy měl! A k tomu všemu se ještě dočkáme ničemností zcela nového Spymastera! A Jocasta jde naplno do „ultimátního upgradu“! Obsahuje sešity č. 12–14 série Tony Stark: Iron Man od Gail... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tony Stark Iron Man Válka říší (978-80-7679-047-6)

Tony Stark Iron Man Ultronův program (978-80-7679-131-2)

Tony Stark Iron Man Ultronův program (978-80-7679-131-2)
Detail

Kniha - autor Christos Gage; Dan Slott; Jim Zub, 112 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Začíná odpočet, na jehož konci je Iron Man 2020! Tony Stark čím dál více pochybuje o své lidskosti, Jocasta zkoumá meze svého robotického těla a realita se stává subjektivnější a subjektivnější. Umělá inteligence se chystá na revoluci, a to je pro Ultrona vhodná chvíle k útoku! Je však skutečně tím nejnebezpečnějším protivníkem – nebo jím je Machine Man?! Umělá inteligence povstává a možná je i v právu. Bitevní pole se rýsuje čím dál zřetelněji a nadcházející konflikt bude mít možná pro Tonyho Starka a Jamese Rhodese vážné následky! Wasp absolvuje neuvěřitelnou cestu, při níž se snaží zachránit muže, kterého miluje – a zároveň podstoupí konflikt se svým bývalým manželem Hankem Pymem, jenž nyní splynul s Ultronem! Hranice mezi člověkem a strojem se narušují a rozmazávají. Robotická revoluce začíná. Připravte se na novou dobu železnou! Obsahuje sešity č. 15-19... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tony Stark Iron Man Ultronův program (978-80-7679-131-2)

One-Punch Man 02: Tajemství síly (978-80-7679-104-6)

One-Punch Man 02: Tajemství síly (978-80-7679-104-6)
Detail

Kniha - autor ONE, 204 stran, česky, brožovaná s přebalem lesklá Tajemství síly odhaleno! Poté, co se vypořádal s jejich zabijáky, vydává se Saitama spolu s Genosem zaútočit na Domov evoluce. Tam na ně čeká nejsilnější výtvor člověkem řízeného vývoje: Pekelný nosoroh. Jak si Saitama poradí s tímto mocným protivníkem, který dokonce i Genose dokáže okamžitě zneškodnit? (alza.cz)

Podobné produkty ako One-Punch Man 02: Tajemství síly (978-80-7679-104-6)

One-Punch Man 01: Jednou ranou (978-80-7679-073-5)

One-Punch Man 01: Jednou ranou (978-80-7679-073-5)
Detail

Kniha - autor ONE, 204 stran, česky, brožovaná s přebalem lesklá K.O. první ranou. Saitama se stal až příliš silným, a i ty nejstrašlivější příšery poráží jediným úderem. Začíná legenda o nejsilnějším hrdinovi v těle obyčejného chlápka. Přinášíme dílo spojující v sobě šarm webového komiksu se skvělou profesionální kresbou. Dílo, které všednosti natrhne… triko. (alza.cz)

Podobné produkty ako One-Punch Man 01: Jednou ranou (978-80-7679-073-5)

One-Punch Man 04: Obří meteorit (978-80-7679-184-8)

One-Punch Man 04: Obří meteorit (978-80-7679-184-8)
Detail

Kniha - autor ONE, 212 stran, česky, brožovaná s přebalem lesklá Saitama postoupil na žebříčku hrdinů a trochu si oddechl. Záhy se ale objevuje gigantický meteorit, který míří k Zemi. Genos se snaží meteorit sestřelit, ale potřebovává všechnu svoji energii. V této bezvýchodné situaci se Saitama vrhá vstříc meteoritu jen s napřaženou pěstí... (alza.cz)

Podobné produkty ako One-Punch Man 04: Obří meteorit (978-80-7679-184-8)

One-Punch Man 05: Sláva poraženým (978-80-7679-241-8)

One-Punch Man 05: Sláva poraženým (978-80-7679-241-8)
Detail

Kniha - autor ONE, 212 stran, česky, brožovaná s přebalem lesklá Postaví se nepřátelům, kdykoliv bude třeba! Saitama pospíchá, aby zastavil nebezpečí stupně démon. Král hlubin, vůdce mořského národa, mezitím poráží dokonce hrdinu třídy S. Kdo z hrdinů sebere odvahu, aby chránil lidi před nepřítelem nevídané síly? (alza.cz)

Podobné produkty ako One-Punch Man 05: Sláva poraženým (978-80-7679-241-8)
Peter Parker: Spectacular Spider-Man: Návrat domů (978-80-7679-013-1), Peter Parker Spectacular Spider-Man 1: Do soumraku (9788074497339), Peter Parker: Spectacular Spider-Man: Hledaný (978-80-7449-830-5), Parchanti z Jihu Návrat domů: Svazek 3 (978-80-7679-266-1), Spider-Man Proti přesile (978-80-7679-139-8), Spider-Man/Deadpool Apoolkalypsa (978-80-7679-275-3), Amazing Spider-Man Životní zásluhy (978-80-7679-259-3), Spider-Man / Deadpool Mám dva taťky (978-80-7679-082-7), Amazing Spider-Man Přátelé a protivníci (978-80-7679-155-8), Spider-Man a Venom Trable na druhou (978-80-7679-050-6), Návrat domů (978-80-755-7983-6), Spider-Man Pramen mládí: Román z Marvelovské vemíru (978-80-7679-217-3), Iron Man 2020 Roborevoluce (978-80-7679-237-1), Spider-Man - Plechový kufřík Spider-Man - kufřík (M00322), Spider-Man - Jídelní Spider-Man (4 ks) - Sada (M00310), Assassin's Creed Návrat domů (978-80-7449-489-5), Ultimate Spider-Man a spol. 1 (978-80-7449-120-7), Spider-Man/Deadpool 1: Parťácká romance (978-80-7449-554-0), Marvel Spider-Man Spider-Manův příběh (978-80-252-5067-9), Marvel Action Spider-Man 1: Nový začátek (978-80-252-4979-6), Spider-Man Mega figurka Ghost Spider (5010993933402), Chainsaw Man 1: Pes a motorová pila (978-80-7679-251-7), Amazing Spider-Man Odhalení (978-80-86321-91-2), Spider-Man / Deadpool: Pavučinka (978-80-7449-706-3), Ultimate Spider-Man a spol. 15 (978-6-600-7215-1), Marvels Spider-Man - PS4 (PS719416272), Marvel - Spider-man - figurka (699788182512), Spider-Man: Homecoming - DVD (D007919), Soundtrack: Spider-Man - LP (0196587148010), Amazing Spider-Man Rodinný podnik (978-80-7449-501-4)