Pet amour curli plush vest air-mesh hnědý (chpps034nad)

Produkt Pet amour curli plush vest air-mesh hnědý (chpps034nad) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Pet amour curli plush vest air-mesh hnědý (chpps034nad) upraviť a produkt hľadať znova.

Pet Amour Curli Plush Vest Air-Mesh hnědý (CHPps034nad)

Pet Amour Curli Plush Vest Air-Mesh hnědý (CHPps034nad)
Detail

Postroj pro psa pro psa nebo kočku, nastavitelný, pro obvod hrudníku od 32cm, šířka pásku: 4,5cm, materiál: polyester, kov a síťovina Nechcete svého pejska nebo kočičku upínat obyčejným obojkem? V tom případě by vám neměl uniknou postroj pro psy a kočky Pet Amour. Rozměry postroje Pet Amour jsou nastavitelné. Pásek je široký 4,5 cm. Jde-li o materiál, postroj pro psa a kočku Pet Amour tvoří polyester, kov a síťovina s patřičnou odolností a snadným čištěním. Rozhodující parametry postroje pro psy a kočky Pet Amour Curli Plush Vest Air-Mesh hnědý Postroj Pet Amour rozloží sílu tahu Pet Amour Curli Plush Vest Air-Mesh hnědý má přizpůsobitelné rozměry Materiál: polyester, kov a síťovina Vévodí mu barva Nechcete svého psa upínat klasickým obojkem kolem krku? Správně střižený postroj pomůže rozložit sílu zejména u pejsků, kteří při sportovních či jiných aktivitách více táhnou. Rozměry postroje Pet Amour můžete perfektně přispůsobit zvířeti přesně podle jeho potřeb.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Pet Amour Curli Plush Vest Air-Mesh hnědý (CHPps034nad) , Pet amour curli plush vest air-mesh hnědý (chpps034nad)

Pet Amour Curli Vest Air-Mesh červený (CHPps041nad)

Pet Amour Curli Vest Air-Mesh červený (CHPps041nad)
Detail

Postroj pro psa pro psa nebo kočku, nastavitelný, pro obvod hrudníku od 32cm, šířka pásku: 3,5cm, materiál: polyester, kov a síťovina Nechcete svého pejska nebo kočičku upínat obyčejným obojkem? V tom případě byste se měli zajímat o postroj pro psy a kočky Pet Amour. Rozměry postroje Pet Amour jsou nastavitelné, perfektně je můžete přizpůsobit proporcím pejska či kočičky. Pásek je široký 3,5 cm. Co se týče materiálu, postroj pro psa a kočku Pet Amour tvoří polyester, kov a síťovina s dostatečnou odolností i snadným čištěním. Rozhodující funkce postroje pro psy a kočky Pet Amour Curli Vest Air-Mesh červený Postroj Pet Amour rozloží sílu tahu Pet Amour Curli Vest Air-Mesh červený má upravitelné rozměry Materiál: polyester, kov a síťovina Upoutá barva Nechcete svého pejska upínat klasickým obojkem kolem krku? Správně ušitý postroj lépe rozloží sílu, kterou někteří pejsci při venčení nebo sportování vytvářejí. Rozměry postroje Pet Amour jste schopni přizpůsobit... (alza.cz)

Podobné produkty ako Pet Amour Curli Vest Air-Mesh červený (CHPps041nad) , Pet amour curli vest air-mesh skyblue (chpps069nad)

Pet Amour Curli vest Air-Mesh skyblue (CHPps069nad)

Pet Amour Curli vest Air-Mesh skyblue (CHPps069nad)
Detail

Postroj pro psa pro psa nebo kočku, nastavitelný, pro obvod hrudníku od 41cm, šířka pásku: 4,5cm, materiál: polyester, kov a síťovina Nechcete svého psa nebo kočku upínat běžným obojkem? V tom případě byste se měli zajímat o postroj pro psy a kočky Pet Amour. Rozměry postroje Pet Amour jsou upravitelné, takže jej dokonale přizpůsobíte potřebám zvířete. Pásek je široký 4,5 cm. Co se týče materiálu, postroj pro psa a kočku Pet Amour tvoří polyester, kov a síťovina s náležitou odolností a snadnou údržbou. Důležité funkce postroje pro psy a kočky Pet Amour Curli vest Air-Mesh skyblue Postroj Pet Amour pejska nebo kočku nebude tlačit u krku Pet Amour Curli vest Air-Mesh skyblue dovoluje mírně upravovat rozměry Materiál: polyester, kov a síťovina Upoutá barva Nechcete svého psa upínat klasickým obojkem? Správně střižený postroj pomůže rozložit sílu zejména u pejsků, kteří při venčení či jiných aktivitách více táhnou. Rozměry postroje Pet Amour jste schopni nastavit,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Pet Amour Curli vest Air-Mesh skyblue (CHPps069nad) , Pet amour curli vest air-mesh růžový (chpps062nad)

Pet Amour Curli Vest Air-Mesh růžový (CHPps062nad)

Pet Amour Curli Vest Air-Mesh růžový (CHPps062nad)
Detail

Postroj pro psa pro psa nebo kočku, nastavitelný, pro obvod hrudníku od 41cm, šířka pásku: 3,5cm, materiál: polyester, kov a síťovina Nechcete svého pejska nebo kočičku upínat klasickým obojkem kolem krku? V takovém případě byste měli zvážit koupi postroje pro psy a kočky Pet Amour. Rozměry postroje Pet Amour můžete perfektně přispůsobit zvířeti přesně podle jeho potřeb. Pásek je široký 3,5 cm. Jde-li o materiál, postroj pro psa a kočku Pet Amour tvoří polyester, kov a síťovina s dostačující odolností i snadným čištěním. Rozhodující vlastnosti postroje pro psy a kočky Pet Amour Curli Vest Air-Mesh růžový Postroj Pet Amour pejska nebo kočku nebude tlačit u krku Pet Amour Curli Vest Air-Mesh růžový má upravitelné rozměry Materiál: polyester, kov a síťovina Dominuje mu barva Chcete vašemu pejskovi dopřát při aktivitách větší pohodlí? Dobře ušitý postroj pomůže lépe rozložit sílu zejména u psů, kteří při venčení či sportování více táhnou. Rozměry postroje Pet Amour... (alza.cz)

Podobné produkty ako Pet Amour Curli Vest Air-Mesh růžový (CHPps062nad) , Pet amour curli vest air-mesh červený (chpps041nad)

Pet Amour Curli vest Air-Mesh oranžový (CHPps0212nad)

Pet Amour Curli vest Air-Mesh oranžový (CHPps0212nad)
Detail

Postroj pro psa pro psa nebo kočku, nastavitelný, pro obvod hrudníku od 24cm, šířka pásku: 3,5cm, materiál: polyester, kov a síťovina Nechcete svého pejska nebo kočičku upínat obyčejným obojkem? V takovém případě byste měli zvážit koupi postroje pro psy a kočky Pet Amour. Rozměry postroje Pet Amour můžete upravovat, zvířeti jej přizpůsobíté podle potřeb. Pásek má šířku 3,5 cm. Co se týče materiálu, postroj pro psa a kočku Pet Amour tvoří polyester, kov a síťovina s náležitou odolností a jednoduchou údržbou. Hlavní přednosti postroje pro psy a kočky Pet Amour Curli vest Air-Mesh oranžový Postroj Pet Amour přiměřeně rozloží sílu tahu a neškrtí pejska nebo kočku Pet Amour Curli vest Air-Mesh oranžový dovoluje upravovat rozměry Materiál: polyester, kov a síťovina Převládá barva Nechcete vašeho pejska upínat obyčejným obojkem? Správně ušitý postroj pomůže rozložit sílu zejména u pejsků, kteří při venčení více táhnou. Rozměry postroje Pet Amour jsou nastavitelné,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Pet Amour Curli vest Air-Mesh oranžový (CHPps0212nad) , Pet amour postroj curli claps lime (chppea025nad)

Pet Amour Curli Vest Air-Mesh modrý (CHPps048nad)

Pet Amour Curli Vest Air-Mesh modrý (CHPps048nad)
Detail

Postroj pro psa pro psa nebo kočku, nastavitelný, pro obvod hrudníku od 28cm, šířka pásku: 3,5cm, materiál: polyester, kov a síťovina Nechcete vašeho pejska či kočičku upínat obyčejným obojkem? V takovém případě byste měli zvážit koupi postroje pro psy a kočky Pet Amour. Rozměry postroje Pet Amour můžete libovolně upravovat. Pásek je široký 3,5 cm. Co se týká materiálu, postroj pro psa a kočku Pet Amour tvoří polyester, kov a síťovina s náležitou odolností a jednoduchou údržbou. Zásadní funkce postroje pro psy a kočky Pet Amour Curli Vest Air-Mesh modrý Postroj Pet Amour rozloží tahovou sílu a nebude škrtit psa nebo kočku Pet Amour Curli Vest Air-Mesh modrý dovoluje upravovat rozměry Materiál: polyester, kov a síťovina Převažuje barva Nechcete vašeho pejska upínat obyčejným obojkem? Dobře ušitý postroj pomůže lépe rozložit sílu zejména u pejsků, kteří více táhnou. Rozměry postroje Pet Amour jste schopni přizpůsobit proporcím zvířete. Pásek má šířku 3,5 cm.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Pet Amour Curli Vest Air-Mesh modrý (CHPps048nad) , Pet amour postroj curli claps modrý (chppea031nad)

Pet Amour Curli vest Air-Mesh Rush fuchsia (CHPps055nad)

Pet Amour Curli vest Air-Mesh Rush fuchsia (CHPps055nad)
Detail

Postroj pro psa pro psa nebo kočku, nastavitelný, pro obvod hrudníku od 36cm, šířka pásku: 5,5cm, materiál: polyester, kov a síťovina Nechcete svého psa nebo kočku upínat klasickým obojkem? V takovém případě byste měli zvážit koupi postroje pro psy a kočky Pet Amour. Rozměry postroje Pet Amour jsou přizpůsobitelné. Pásek má šířku 5,5 cm. Jde-li o materiál, postroj pro psa a kočku Pet Amour tvoří polyester, kov a síťovina s náležitou odolností a jednoduchou údržbou. Zajímavé parametry postroje pro psy a kočky Pet Amour Curli vest Air-Mesh Rush fuchsia Postroj Pet Amour neškrtí pejska či kočičku Pet Amour Curli vest Air-Mesh Rush fuchsia má přizpůsobitelné rozměry Materiál postroje: polyester, kov a síťovina Dominuje mu barva Chcete svému pejskovi dopřát při aktivitách větší komfort? Správně střižený postroj může lépe rozložit sílu zejména u pejsků, kteří během venčení více táhnou. Rozměry postroje Pet Amour jsou nastavitelné, dokonale jej přizpůsobíte potřebám... (alza.cz)

Podobné produkty ako Pet Amour Curli vest Air-Mesh Rush fuchsia (CHPps055nad) , Pet amour postroj curli claps fuchsia (chppea013nad)

Pet Amour Curli Stretch Comfort Hnědé 180 × 0,8 cm (10405052950063)

Pet Amour Curli Stretch Comfort Hnědé 180 × 0,8 cm (10405052950063)
Detail

Vodítko pro psa nebo kočku, lanové, sportovní a designové, délka 180cm, šířka pásku: 0,8cm, do 25kg, materiál: nylon, pro malá a střední plemena Vodítko pro psa a kočku Pet Amour bude potřeba zejména na procházkách s vaším pejskem nebo kočičkou. Vyrobeno je z lana, což mu dává mj. vysokou pevnost. Sportujete rádi společně se psem nebo kočkou? Vodítko je speciálně navrženo pro tyto účely. Kulatý tvar vodítka se příjemně drží v ruce. Vyrobeno bylo z materiálu nylon. Díky nylonu bude měkké, ale i dostatečně odolné. Významné vlastnosti vodítka pro psy a kočky Pet Amour Curli Stretch Comfort Hnědé 180 × 0,8 cm Díky tomuto vodítku bude vaše venčení pohodlné Typ: lanové, sportovní a designové Vodítko je kulaté Maximální hmotnost psa nebo kočky: 25 kg Délka vodítka je 180 cm Šířka pásku: 0,8 cm Materiálem je nylon (alza.cz)

Podobné produkty ako Pet Amour Curli Stretch Comfort Hnědé 180 × 0,8 cm (10405052950063) , Pet amour postroj curli claps černý (chppea001nad)

Pet Amour Postroj Curli Claps Hnědý (CHPpea019nad)

Pet Amour Postroj Curli Claps Hnědý (CHPpea019nad)
Detail

Postroj pro psa pro psa nebo kočku, typ H, nastavitelný, reflexní a designový, pro obvod hrudníku od 43,4cm, šířka pásku: 3,5cm, materiál: nylon, polyester a síťovina Chcete svému pejskovi nebo kočičce dopřát při aktivitách větší komfort? V takovém případě byste měli zvážit koupi postroje pro psy a kočky Pet Amour. Pet Amour Postroj Curli Claps Hnědý je tzv. postroj typu H, tělo obepíná okolo krku i hrudi a vodítko se připojuje v oblasti zad. Při procházkách večer se bude hodit reflexní úprava pro co největší bezpečí. Rozměry postroje Pet Amour jsou nastavitelné, dokonale jej přizpůsobíte proporcím a potřebám zvířete. Pásek má šířku 3,5 cm. Na pohled vzbudí zájem propracovaný design postroje. Co se týče materiálu, postroj pro psa a kočku Pet Amour tvoří nylon, polyester a síťovina s dostatečnou odolností a jednoduchou údržbou. Nejdůležitější funkce postroje pro psy a kočky Pet Amour Postroj Curli Claps Hnědý Postroj Pet Amour adekvátně rozloží sílu tahu... (alza.cz)

Podobné produkty ako Pet Amour Postroj Curli Claps Hnědý (CHPpea019nad) , Pet amour postroj curli claps skyblue (chppea043nad)

Pet Amour Curli Stretch Comfort Červené 180 × 0,8 cm (10405052950056)

Pet Amour Curli Stretch Comfort Červené 180 × 0,8 cm (10405052950056)
Detail

Vodítko pro psa nebo kočku, lanové, sportovní a designové, délka 180cm, šířka pásku: 0,8cm, do 25kg, materiál: nylon, pro malá a střední plemena Vodítko pro psa a kočku Pet Amour bude potřeba zejména na procházkách s vaším pejskem nebo kočičkou. Vyrobeno je z lana, což mu dává mj. vysokou pevnost. Tento typ vodítka je speciálně vyvinut pro pohodlné sportování s pejskem nebo kočkou. Kulatý tvar vodítka se příjemně drží v ruce. Vyrobeno bylo z materiálu nylon. Nylon dodává měkkost, pohodlí při nošení a dostatečnou odolnost. Základní parametry vodítka pro psy a kočky Pet Amour Curli Stretch Comfort Červené 180 × 0,8 cm Díky tomuto vodítku bude vaše venčení pohodlné Typ: lanové, sportovní a designové Tvar vodítka je kulatý Vhodné je pro psa nebo kočku s max. hmotností 25 kg Délka vodítka: 180 cm Šířka pásku: 0,8 cm Materiál vodítka: nylon (alza.cz)

Podobné produkty ako Pet Amour Curli Stretch Comfort Červené 180 × 0,8 cm (10405052950056) , Pet amour postroj curli claps sun orange (chppea049nad)

Pet Amour Curli Stretch Comfort Růžové 180 × 0,8 cm (10405052950131)

Pet Amour Curli Stretch Comfort Růžové 180 × 0,8 cm (10405052950131)
Detail

Vodítko pro psa nebo kočku, lanové, sportovní a designové, délka 180cm, šířka pásku: 0,8cm, do 25kg, materiál: nylon, pro malá a střední plemena Vodítko pro psa a kočku Pet Amour nedovolí, aby se váš čtyřnohý mazlíček někam zatoulal. Vyrobeno je z lana, což mu dává mj. vysokou pevnost. Sportujete rádi společně se psem nebo kočkou? Vodítko je speciálně navrženo pro tyto účely. Kulatý tvar zaručuje pohodlnější držení. Je vyrobeno z materiálu nylon. Díky nylonu bude měkké, ale i dostatečně odolné. Významné parametry vodítka pro psy a kočky Pet Amour Curli Stretch Comfort Růžové 180 × 0,8 cm Užívejte si díky tomuto vodítku pohodlného venčení Typ vodítka je lanové, sportovní a designové Tvar vodítka je kulatý Určeno je psům nebo kočkám, kteří mají hmotnost maximálně 25 kg Délka vodítka: 180 cm Šířka pásku: 0,8 cm Materiál vodítka: nylon (alza.cz)

Podobné produkty ako Pet Amour Curli Stretch Comfort Růžové 180 × 0,8 cm (10405052950131) , Pet amour tronky mis. hnědý (chppe0030nad)

Pet Amour Curli Stretch Comfort Modré 180 × 0,8 cm (10405052950094)

Pet Amour Curli Stretch Comfort Modré 180 × 0,8 cm (10405052950094)
Detail

Vodítko pro psa nebo kočku, lanové, sportovní a designové, délka 180cm, šířka pásku: 0,8cm, do 25kg, materiál: nylon, pro malá a střední plemena Vodítko pro psa a kočku Pet Amour je nezbytnou výbavou při venčení pejska nebo kočičky. Vyrobeno je z lana, což mu dává mj. vysokou pevnost. Sportujete rádi společně se psem nebo kočkou? Vodítko je speciálně navrženo pro tyto účely. Kulatý tvar vodítka se příjemně drží v ruce. Jeho materiálem je nylon. Nylon zaručí pohodlí při nošení, ale i dostatečnou odolnost. Základní přednosti vodítka pro psy a kočky Pet Amour Curli Stretch Comfort Modré 180 × 0,8 cm Díky tomuto vodítku bude vaše venčení pohodlné Typ vodítka: lanové, sportovní a designové Jedná se o kulaté vodítko Určeno je psům nebo kočkám, kteří mají hmotnost maximálně 25 kg Délka vodítka dosahuje 180 cm Šířka pásku: 0,8 cm Materiál vodítka: nylon (alza.cz)

Podobné produkty ako Pet Amour Curli Stretch Comfort Modré 180 × 0,8 cm (10405052950094) , Pet amour curli stretch comfort hnědé 180 × 0,8 cm (10405052950063)

Pet Amour Curli Stretch Comfort Fuchsia 180 × 0,8 cm (10405052950117)

Pet Amour Curli Stretch Comfort Fuchsia 180 × 0,8 cm (10405052950117)
Detail

Vodítko pro psa nebo kočku, lanové, sportovní a designové, délka 180cm, šířka pásku: 0,8cm, do 25kg, materiál: nylon, pro malá a střední plemena Vodítko pro psa a kočku Pet Amour nesmí chybět při žádném venčení psa nebo kočky. Lanové vodítko je pro svou pevnost vhodné zejména pro velká plemena. Sportujete rádi společně se psem nebo kočkou? Vodítko je speciálně navrženo pro tyto účely. Kulatý tvar zajišťuje, že se příjemně drží. Materiálem je nylon. Nylon mu dodá pohodlí při nošení, ale i dostatečnou odolnost. Důležité parametry vodítka pro psy a kočky Pet Amour Curli Stretch Comfort Fuchsia 180 × 0,8 cm Vodítko vám dopřeje pohodlné venčení čtyřnohého mazlíčka Typ vodítka: lanové, sportovní a designové Tvar vodítka je kulatý Vodítko je vhodné pro psy a kočky o maximální hmotnosti 25 kg Délka vodítka je 180 cm Šířka pásku: 0,8 cm Materiálem vodítka je nylon (alza.cz)

Podobné produkty ako Pet Amour Curli Stretch Comfort Fuchsia 180 × 0,8 cm (10405052950117) , Pet amour curli stretch comfort černé 180 × 0,8 cm (10405052950087)

Pet Amour Curli Stretch Comfort Černé 180 × 0,8 cm (10405052950087)

Pet Amour Curli Stretch Comfort Černé 180 × 0,8 cm (10405052950087)
Detail

Vodítko pro psa nebo kočku, lanové, sportovní a designové, délka 180cm, šířka pásku: 0,8cm, do 25kg, materiál: nylon, pro malá a střední plemena Vodítko pro psa a kočku Pet Amour vašemu čtyřnohému mazlíčkovi nedovolí, aby se někam zatoulal. Lanová vodítka vynikají svou pevností. Sportujete rádi společně se psem nebo kočkou? Vodítko je speciálně navrženo pro tyto účely. Díky kulatému tvaru se příjemně drží v ruce. Jeho materiálem je nylon. Nylon je měkký, dopřeje pohodlí při nošení a má dostatečnou odolnost. Významné funkce vodítka pro psy a kočky Pet Amour Curli Stretch Comfort Černé 180 × 0,8 cm Vodítko vám dopřeje pohodlné venčení čtyřnohého mazlíčka Typ: lanové, sportovní a designové Kulaté vodítko Určeno je psům nebo kočkám, kteří mají hmotnost maximálně 25 kg Vodítko dosahuje délky 180 cm Šířka pásku: 0,8 cm Materiál: nylon (alza.cz)

Podobné produkty ako Pet Amour Curli Stretch Comfort Černé 180 × 0,8 cm (10405052950087) , Pet amour curli stretch comfort růžové 180 × 0,8 cm (10405052950131)

Pet Amour Curli Stretch Comfort Světle modré 180 × 0,8 cm (10405052950148)

Pet Amour Curli Stretch Comfort Světle modré 180 × 0,8 cm (10405052950148)
Detail

Vodítko pro psa nebo kočku, lanové, sportovní a designové, délka 180cm, šířka pásku: 0,8cm, do 25kg, materiál: nylon, pro malá a střední plemena Vodítko pro psa a kočku Pet Amour je nutnou výbavou na vaše procházky s pejskem či kočičkou. Lanové vodítko disponuje mimořádnou pevností. Sportujete rádi společně se psem nebo kočkou? Vodítko je speciálně navrženo pro tyto účely. Díky kulatému tvaru je na držení mnohem příjemnější. Vyrobeno bylo z materiálu nylon. Nylon mu dodá měkkost, pohodlí při nošení, ale přesto dostatečnou odolnost. Stěžejní vlastnosti vodítka pro psy a kočky Pet Amour Curli Stretch Comfort Světle modré 180 × 0,8 cm Díky tomuto vodítku bude vaše venčení pohodlné Typ vodítka je lanové, sportovní a designové Jedná se o kulaté vodítko Určeno je psům nebo kočkám, kteří mají hmotnost maximálně 25 kg Vodítko má délku 180 cm Šířka pásku: 0,8 cm Materiálem tohoto vodítka je nylon (alza.cz)

Podobné produkty ako Pet Amour Curli Stretch Comfort Světle modré 180 × 0,8 cm (10405052950148) , Pet amour curli stretch comfort fuchsia 180 × 0,8 cm (10405052950117)

Pet Amour Postroj Curli Claps Černý (CHPpea001nad)

Pet Amour Postroj Curli Claps Černý (CHPpea001nad)
Detail

Postroj pro psa pro psa nebo kočku, typ H, nastavitelný, reflexní a designový, pro obvod hrudníku od 30,2cm, šířka pásku: 2,5cm, materiál: nylon, polyester a síťovina Chcete svému pejskovi nebo kočičce dopřát při aktivitách větší komfort? V tom případě by vám neměl uniknou postroj pro psy a kočky Pet Amour. Pet Amour Postroj Curli Claps Černý je tzv. postroj typu H, tělo obepíná jak okolo hrudi, tak okolo krku a vodítko se připíná v oblasti zad. Nejen při nočním venčení přijde vhod reflexní úprava pro větší bezpečí. Rozměry postroje Pet Amour jsou nastavitelné, dokonale jej přizpůsobíte proporcím a potřebám zvířete. Pásek má šířku 2,5 cm. Na první pohled zaujme líbivý design postroje. Co se týče materiálu, postroj pro psa a kočku Pet Amour tvoří nylon, polyester a síťovina s dostatečnou odolností i snadným čištěním. Hlavní přednosti postroje pro psy a kočky Pet Amour Postroj Curli Claps Černý Postroj Pet Amour přiměřeně rozloží sílu tahu a neškrtí pejska nebo... (alza.cz)

Podobné produkty ako Pet Amour Postroj Curli Claps Černý (CHPpea001nad) , Pet amour curli stretch comfort červené 180 × 0,8 cm (10405052950056)

Pet Amour Postroj Curli Claps Skyblue (CHPpea043nad)

Pet Amour Postroj Curli Claps Skyblue (CHPpea043nad)
Detail

Postroj pro psa pro psa nebo kočku, typ H, nastavitelný, reflexní a designový, pro obvod hrudníku od 26,7cm, šířka pásku: 3cm, materiál: nylon, polyester a síťovina Chcete svému pejskovi nebo kočičce dopřát při aktivitách větší komfort? V takovém případě byste měli zvážit koupi postroje pro psy a kočky Pet Amour. Pet Amour Postroj Curli Claps Skyblue je postroj typu H, tělo obepíná okolo krku i hrudi a přichycení k vodítku bude v oblasti zad. Nejen při nočním venčení se bude hodit reflexní úprava pro co největší bezpečí. Rozměry postroje Pet Amour jste schopni upravit podle podle proporcí a potřeb psa nebo kočky. Pásek je široký 3 cm. Na první pohled vzbudí zájem propracovaný design postroje. Jde-li o materiál, postroj pro psa a kočku Pet Amour tvoří nylon, polyester a síťovina s dostatečnou odolností a jednoduchou údržbou. Klíčové parametry postroje pro psy a kočky Pet Amour Postroj Curli Claps Skyblue Postroj Pet Amour adekvátně rozloží sílu tahu Tvar H pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako Pet Amour Postroj Curli Claps Skyblue (CHPpea043nad) , Pet amour curli stretch comfort modré 180 × 0,8 cm (10405052950094)

Pet Amour Postroj Curli Claps Lime (CHPpea025nad)

Pet Amour Postroj Curli Claps Lime (CHPpea025nad)
Detail

Postroj pro psa pro psa nebo kočku, typ H, nastavitelný, reflexní a designový, pro obvod hrudníku od 43,4cm, šířka pásku: 2,5cm, materiál: nylon, polyester a síťovina Chcete svému pejskovi nebo kočičce dopřát při aktivitách větší komfort? V tom případě byste se měli zajímat o postroj pro psy a kočky Pet Amour. Pet Amour Postroj Curli Claps Lime je tzv. postroj typu H, tělo obepíná okolo hrudi i krku a připojení k vodítku bude v oblasti zad. Při venčení ve večerních hodinách se bude hodit reflexní úprava pro maximální bezpečí. Rozměry postroje Pet Amour jsou nastavitelné. Pásek je široký 2,5 cm. Na pohled upoutá hezký design postroje. Co se týká materiálu, postroj pro psa a kočku Pet Amour tvoří nylon, polyester a síťovina s patřičnou odolností a snadnou údržbou. Klíčové znaky postroje pro psy a kočky Pet Amour Postroj Curli Claps Lime Postroj Pet Amour pejska či kočku netlačí u krku a rozkládá tahovou sílu Tvar H s upnutím kolem hrudi a krku Pejsek nebo kočička... (alza.cz)

Podobné produkty ako Pet Amour Postroj Curli Claps Lime (CHPpea025nad) , Pet amour tronky mis. bílý/hnědý (chppe0027nad)

Pet Amour Postroj Curli Claps Ruby (CHPpea037nad)

Pet Amour Postroj Curli Claps Ruby (CHPpea037nad)
Detail

Postroj pro psa pro psa nebo kočku, typ H, nastavitelný, reflexní a designový, pro obvod hrudníku od 26,7cm, šířka pásku: 2,5cm, materiál: nylon, polyester a síťovina Nechcete vašeho pejska či kočičku upínat obyčejným obojkem? V tom případě byste se měli zajímat o postroj pro psy a kočky Pet Amour. Pet Amour Postroj Curli Claps Ruby je tzv. postroj typu H, tělo obepíná jak okolo hrudi, tak okolo krku a připojení k vodítku bude v oblasti zad. Při venčení ve večerních hodinách se bude hodit reflexní úprava pro co největší bezpečí. Rozměry postroje Pet Amour můžete dokonale přizpůsobit proporcím pejska nebo kočičky. Pásek je široký 2,5 cm. Na pohled upoutá propracovaný design postroje. Co se týká materiálu, postroj pro psa a kočku Pet Amour tvoří nylon, polyester a síťovina s dostačující odolností a snadnou údržbou. Významné přednosti postroje pro psy a kočky Pet Amour Postroj Curli Claps Ruby Postroj Pet Amour rozloží tahovou sílu a nebude škrtit psa nebo kočku... (alza.cz)

Podobné produkty ako Pet Amour Postroj Curli Claps Ruby (CHPpea037nad) , Curli postroj pro psy se sponou air-mesh ruby (chpps0405nad)

Pet Amour Postroj Curli Claps Červený (CHPpea007nad)

Pet Amour Postroj Curli Claps Červený (CHPpea007nad)
Detail

Postroj pro psa pro psa nebo kočku, typ H, nastavitelný, reflexní a designový, pro obvod hrudníku od 26,7cm, šířka pásku: 3cm, materiál: nylon, polyester a síťovina Nechcete svého psa nebo kočku upínat klasickým obojkem? V tom případě by vám neměl uniknou postroj pro psy a kočky Pet Amour. Pet Amour Postroj Curli Claps Červený je tzv. postroj typu H, obepíná tělo okolo krku i hrudi a připojení k vodítku bude v oblasti zad. Nejen při nočním venčení se bude hodit reflexní úprava pro větší bezpečí. Rozměry postroje Pet Amour jsou nastavitelné, dokonale jej přizpůsobíte proporcím pejska nebo kočičky. Pásek je široký 3 cm. Na pohled zaujme vytříbený design postroje. Jde-li o materiál, postroj pro psa a kočku Pet Amour tvoří nylon, polyester a síťovina s patřičnou odolností a jednoduchou údržbou. Důležité parametry postroje pro psy a kočky Pet Amour Postroj Curli Claps Červený Postroj Pet Amour přiměřeně rozloží sílu tahu a neškrtí pejska nebo kočku Oblíbený tvar H... (alza.cz)

Podobné produkty ako Pet Amour Postroj Curli Claps Červený (CHPpea007nad) , Curli postroj pro psy se sponou air-mesh moss (chpps0392nad)

Pet Amour Postroj Curli Claps Fuchsia (CHPpea013nad)

Pet Amour Postroj Curli Claps Fuchsia (CHPpea013nad)
Detail

Postroj pro psa pro psa nebo kočku, typ H, nastavitelný, reflexní a designový, pro obvod hrudníku od 43,4cm, šířka pásku: 2,5cm, materiál: nylon, polyester a síťovina Nechcete svého psa nebo kočku upínat běžným obojkem? V tom případě by vám neměl uniknou postroj pro psy a kočky Pet Amour. Pet Amour Postroj Curli Claps Fuchsia je tzv. postroj typu H, tělo obepíná jak okolo hrudi, tak okolo krku a připojení k vodítku bude v oblasti zad. Při procházkách večer se bude hodit reflexní úprava pro maximální bezpečí. Rozměry postroje Pet Amour můžete dokonale přizpůsobit proporcím pejska nebo kočičky. Pásek je široký 2,5 cm. Na první pohled zaujme líbivý design postroje. Jde-li o materiál, postroj pro psa a kočku Pet Amour tvoří nylon, polyester a síťovina s patřičnou odolností a snadnou údržbou. Rozhodující parametry postroje pro psy a kočky Pet Amour Postroj Curli Claps Fuchsia Postroj Pet Amour pejska nebo kočku nebude tlačit u krku Tvar H s upnutím kolem hrudi a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Pet Amour Postroj Curli Claps Fuchsia (CHPpea013nad) , Curli postroj pro psy se sponou air-mesh red (chpps0399nad)

Pet Amour Postroj Curli Claps Modrý (CHPpea031nad)

Pet Amour Postroj Curli Claps Modrý (CHPpea031nad)
Detail

Postroj pro psa pro psa nebo kočku, typ H, nastavitelný, reflexní a designový, pro obvod hrudníku od 33,9cm, šířka pásku: 3,5cm, materiál: nylon, polyester a síťovina Chcete svému pejskovi nebo kočičce dopřát při aktivitách větší komfort? V tom případě by vám neměl uniknou postroj pro psy a kočky Pet Amour. Pet Amour Postroj Curli Claps Modrý je tzv. postroj typu H, tělo obepíná okolo krku i hrudi a vodítko se přichycuje v oblasti zad. Při nočních procházkách přijde vhod reflexní úprava pro maximální bezpečí. Rozměry postroje Pet Amour jste schopni upravit podle podle proporcí a potřeb psa nebo kočky. Pásek je široký 3,5 cm. Na pohled vzbudí zájem pohledný design postroje. Co se týká materiálu, postroj pro psa a kočku Pet Amour tvoří nylon, polyester a síťovina s dostačující odolností a snadnou údržbou. Významné vlastnosti postroje pro psy a kočky Pet Amour Postroj Curli Claps Modrý Postroj Pet Amour pejska či kočku netlačí u krku a rozkládá tahovou sílu... (alza.cz)

Podobné produkty ako Pet Amour Postroj Curli Claps Modrý (CHPpea031nad) , Curli postroj pro psy se sponou air-mesh blue (chpps0379nad)

Pet Amour Postroj Curli Claps Sun Orange (CHPpea049nad)

Pet Amour Postroj Curli Claps Sun Orange (CHPpea049nad)
Detail

Postroj pro psa pro psa nebo kočku, typ H, nastavitelný, reflexní a designový, pro obvod hrudníku od 49,1cm, šířka pásku: 2,5cm, materiál: nylon, polyester a síťovina Nevyhovuje vám pro vašeho pejska nebo kočičku klasický obojek? V takovém případě byste měli zvážit koupi postroje pro psy a kočky Pet Amour. Pet Amour Postroj Curli Claps Sun Orange je postroj typu H, tělo obepíná jak okolo hrudi, tak okolo krku a vodítko se připevňuje v oblasti zad. Při večerních procházkách přijde vhod reflexní úprava pro co největší bezpečí. Rozměry postroje Pet Amour můžete upravovat, zvířeti jej dokonale přizpůsobíte přímo na tělo. Pásek má šířku 2,5 cm. Na pohled zaujme hezký design postroje. Co se týče materiálu, postroj pro psa a kočku Pet Amour tvoří nylon, polyester a síťovina s dostačující odolností a snadnou údržbou. Stěžejní parametry postroje pro psy a kočky Pet Amour Postroj Curli Claps Sun Orange Postroj Pet Amour neškrtí pejska či kočičku Oblíbený tvar H s... (alza.cz)

Podobné produkty ako Pet Amour Postroj Curli Claps Sun Orange (CHPpea049nad) , Pet amour obojek hh fashion hnědý xxs (8713085109101)

CURLI Postroj pro psy se sponou Air-Mesh Blue (CHPps0379nad)

CURLI Postroj pro psy se sponou Air-Mesh Blue (CHPps0379nad)
Detail

Postroj pro psa, nastavitelný a reflexní, pro obvod hrudníku od 38,3cm, materiál: nylon, polyester, kov a plast Nechcete svého psa upínat běžným obojkem? Správně střižený postroj pomůže rozložit sílu zejména u pejsků, kteří při sportovních či jiných aktivitách více táhnou. Při nočních procházkách přijde vhod reflexní úprava pro co největší bezpečí. Rozměry postroje Curli můžete přizpůsobit zvířeti podle potřeb. Co se týče materiálu, postroj Curli tvoří nylon, polyester, kov a plast s patřičnou odolností a snadnou údržbou. Zajímavé přednosti postroje pro psy CURLI Postroj pro psy se sponou Air-Mesh Blue Postroj Curli přiměřeně rozloží sílu tahu a neškrtí pejska Díky reflexním prvkům uvidíte pejska i v noci CURLI Postroj pro psy se sponou Air-Mesh Blue dovoluje přizpůsobovat rozměry Materiál: nylon, polyester, kov a plast Dominuje mu barva (alza.cz)

Podobné produkty ako CURLI Postroj pro psy se sponou Air-Mesh Blue (CHPps0379nad) , Curli postroj pro psy se sponou air-mesh light tan (chpps0385nad)

CURLI Postroj pro psy se sponou Air-Mesh Moss (CHPps0392nad)

CURLI Postroj pro psy se sponou Air-Mesh Moss (CHPps0392nad)
Detail

Postroj pro psa, nastavitelný a reflexní, pro obvod hrudníku od 33,9cm, materiál: nylon, polyester, kov a plast Chcete vašemu pejskovi dopřát při aktivitách větší pohodlí? Správně ušitý postroj lépe rozloží sílu, kterou vyvíjí pejsci, kteří při sportování více táhnou. Při večerních procházkách přijde vhod reflexní úprava pro větší bezpečí. Rozměry postroje Curli můžete dokonale přizpůsobit proporcím pejska. Co se týká materiálu, postroj Curli tvoří nylon, polyester, kov a plast s dostačující odolností a snadnou údržbou. Klíčové funkce postroje pro psy CURLI Postroj pro psy se sponou Air-Mesh Moss Postroj Curli pejska netlačí u krku Pejska uvidíte i v noci díky reflexním prvkům CURLI Postroj pro psy se sponou Air-Mesh Moss dovoluje upravovat rozměry Materiál postroje: nylon, polyester, kov a plast Převažuje barva (alza.cz)

Podobné produkty ako CURLI Postroj pro psy se sponou Air-Mesh Moss (CHPps0392nad) , Pet amour mandira dřevěná (chpmf0001nad)

CURLI Postroj pro psy se sponou Air-Mesh Red (CHPps0399nad)

CURLI Postroj pro psy se sponou Air-Mesh Red (CHPps0399nad)
Detail

Postroj pro psa, nastavitelný a reflexní, pro obvod hrudníku od 55,5cm, materiál: nylon, polyester, kov a plast Nechcete svého psa upínat běžným obojkem? Správně střižený postroj pomůže rozložit sílu zejména u pejsků, kteří při venčení či jiných aktivitách více táhnou. Při nočních procházkách přijde vhod reflexní úprava pro větší bezpečí. Rozměry postroje Curli jsou nastavitelné. Jde-li o materiál, postroj Curli tvoří nylon, polyester, kov a plast s dostatečnou odolností a jednoduchou údržbou. Nejdůležitější parametry postroje pro psy CURLI Postroj pro psy se sponou Air-Mesh Red Postroj Curli rozloží sílu tahu V noci bude pejsek vidět díky reflexním prvkům CURLI Postroj pro psy se sponou Air-Mesh Red má mírně přizpůsobitelné rozměry Materiál postroje: nylon, polyester, kov a plast Převládá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako CURLI Postroj pro psy se sponou Air-Mesh Red (CHPps0399nad) , Pet amour easee cat (chphk0027nad)

CURLI Postroj pro psy se sponou Air-Mesh Ruby (CHPps0405nad)

CURLI Postroj pro psy se sponou Air-Mesh Ruby (CHPps0405nad)
Detail

Postroj pro psa, nastavitelný a reflexní, pro obvod hrudníku od 33,9cm, materiál: nylon, polyester, kov a plast Chcete pejskovi při aktivitách dopřát větší komfort? Dobře střižený postroj pomůže lépe rozložit sílu, kterou někteří pejsci vyvíjí při venčení. Nejen při večerních procházkách se bude hodit reflexní úprava pro co největší bezpečí. Rozměry postroje Curli můžete upravovat, zvířeti jej dokonale přizpůsobíte přímo na tělo. Co se týká materiálu, postroj Curli tvoří nylon, polyester, kov a plast s patřičnou odolností a snadnou údržbou. Zásadní parametry postroje pro psy CURLI Postroj pro psy se sponou Air-Mesh Ruby Postroj Curli adekvátně rozloží tahovou sílu a neškrtí pejska Pejska uvidíte i v noci díky reflexním prvkům CURLI Postroj pro psy se sponou Air-Mesh Ruby má mírně přizpůsobitelné rozměry Materiál postroje: nylon, polyester, kov a plast Zaujme barva (alza.cz)

Podobné produkty ako CURLI Postroj pro psy se sponou Air-Mesh Ruby (CHPps0405nad) , Pet amour obojek hh fashion béžový (chpob0370nad)

CURLI Postroj pro psy se sponou Air-Mesh Black (CHPps0373nad)

CURLI Postroj pro psy se sponou Air-Mesh Black (CHPps0373nad)
Detail

Postroj pro psa, nastavitelný a reflexní, pro obvod hrudníku od 26,7cm, materiál: nylon, polyester, kov a plast Chcete pejskovi při aktivitách dopřát větší komfort? Dobře ušitý postroj pomůže lépe rozložit sílu zejména u psů, kteří při venčení či sportování více táhnou. Při večerních procházkách přijde vhod reflexní úprava pro co největší bezpečí. Rozměry postroje Curli jsou nastavitelné, perfektně je můžete přizpůsobit potřebám psa. Jde-li o materiál, postroj Curli tvoří nylon, polyester, kov a plast s patřičnou odolností a snadným čištěním. Významné přednosti postroje pro psy CURLI Postroj pro psy se sponou Air-Mesh Black Postroj Curli rozloží tahovou sílu a neškrtí psa Pejska uvidíte i v noci díky reflexním prvkům CURLI Postroj pro psy se sponou Air-Mesh Black má přizpůsobitelné rozměry Materiál postroje: nylon, polyester, kov a plast Dominuje mu barva (alza.cz)

Podobné produkty ako CURLI Postroj pro psy se sponou Air-Mesh Black (CHPps0373nad) , Pet amour easee dog vel. s (chphk0033nad)

CURLI Postroj pro psy se sponou Air-Mesh Light Tan (CHPps0385nad)

CURLI Postroj pro psy se sponou Air-Mesh Light Tan (CHPps0385nad)
Detail

Postroj pro psa, nastavitelný a reflexní, pro obvod hrudníku od 30,2cm, materiál: nylon, polyester, kov a plast Nechcete svého psa upínat klasickým obojkem kolem krku? Správně ušitý postroj pomůže rozložit sílu zejména u pejsků, kteří při venčení více táhnou. Při nočních procházkách přijde vhod reflexní úprava pro větší bezpečí. Rozměry postroje Curli jsou nastavitelné. Co se týká materiálu, postroj Curli tvoří nylon, polyester, kov a plast s náležitou odolností a jednoduchou údržbou. Zásadní vlastnosti postroje pro psy CURLI Postroj pro psy se sponou Air-Mesh Light Tan Postroj Curli adekvátně rozloží sílu tahu Pejsek bude vidět i za tmy díky reflexním prvkům CURLI Postroj pro psy se sponou Air-Mesh Light Tan dovoluje přizpůsobovat rozměry Materiál: nylon, polyester, kov a plast Vyniká barva (alza.cz)

Podobné produkty ako CURLI Postroj pro psy se sponou Air-Mesh Light Tan (CHPps0385nad) , Pet amour obojek blue s mašlí (chpob0375nad)

Pet Amour Tronky mis. hnědý (CHPpe0030nad)

Pet Amour Tronky mis. hnědý (CHPpe0030nad)
Detail

Pelíšek - pro psy a kočky, materiál látka a syntetická kůže Rádi byste pro vašeho pejska či kočičku pořídili komfortní a prostorný pelíšek? Potom bez pochyb oceníte pelíšek Pet Amour. Materiálem pelíšku pro psy a kočky je látka a syntetická kůže. Zásadní vlastnosti pelíšku pro psy a kočky Pet Amour Tronky mis. hnědý Materiálem pelíšku Pet Amour je látka a syntetická kůže (alza.cz)

Podobné produkty ako Pet Amour Tronky mis. hnědý (CHPpe0030nad) , Pet amour obojek navy s mašlí (chpob0372nad)

Pet Amour Tronky mis. bílý/hnědý (CHPpe0027nad)

Pet Amour Tronky mis. bílý/hnědý (CHPpe0027nad)
Detail

Pelíšek - pro psy a kočky, materiál látka a syntetická kůže Rádi byste vašemu pejskovi či kočičce dopřáli komfortní a prostorné místo na spaní? V tom případě zajisté oceníte pelíšek Pet Amour. Materiálem pelíšku pro psy a kočky je látka a syntetická kůže. Zásadní přednosti pelíšku pro psy a kočky Pet Amour Tronky mis. bílý/hnědý Materiálem pelíšku Pet Amour je látka a syntetická kůže (alza.cz)

Podobné produkty ako Pet Amour Tronky mis. bílý/hnědý (CHPpe0027nad)

Pet Amour Obojek HH Fashion hnědý XXS (8713085109101)

Pet Amour Obojek HH Fashion hnědý XXS (8713085109101)
Detail

Kožený obojek pro psy designový, klasický, nastavitelný, obvod krku od 18cm do 24cm, šířka obojku: 1,5cm, materiál: kov a kůže Obojek pro psy PetAmour je nutností pro procházku s pejskem. Materiálem obojku PetAmour je kov a kůže. Kožený obojek se vyznačuje odolností a dlouhou životností. Bavíme-li se o velikosti vašeho mazlíčka, obojek je vhodný pro malá plemena. Obvod krku by měl být nejméně 18 cm a maximální pak 24 cm. Podstatné funkce obojku pro psy Pet Amour Obojek HH Fashion hnědý XXS K výrobě slouží kov a kůže Šířka pásku u obojku pro psy PetAmour: 1,5 cm Ideální pro pejsky s obvodem krku od 18 do 24 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako Pet Amour Obojek HH Fashion hnědý XXS (8713085109101)

Pet Amour Easee Cat (CHPhK0027nad)

Pet Amour Easee Cat (CHPhK0027nad)
Detail

Hřeben na kočky - a kočky Chtěli byste svému mazlíčkovi zakoupit správného pomocníka pro srst? Odpovíte-li ano, potom byste mohli využít Pet Amour Easee Cat. Hřeben použijete pro různá plemena koček. Srst vašeho mazlíčka bude čistá a krásná díky hřebenu. Hřeben Pet Amour využijete pro kočky (alza.cz)

Podobné produkty ako Pet Amour Easee Cat (CHPhK0027nad)

Pet Amour Mandira dřevěná (CHPmf0001nad)

Pet Amour Mandira dřevěná (CHPmf0001nad)
Detail

Miska pro psy - materiál nerez, protiskluzová Zásadní vlastnosti misky pro psy Pet Amour Miska pro psy Pet Amour, kterou si váš mazlíček jistě zamiluje Nebude se vašemu pejskovi díky protiskluzovému provedení odsouvat Výrobním materiálem je nerez (alza.cz)

Podobné produkty ako Pet Amour Mandira dřevěná (CHPmf0001nad)

Pet Amour Tronky mis. černý/šedý (CHPpe0033nad)

Pet Amour Tronky mis. černý/šedý (CHPpe0033nad)
Detail

Pelíšek - pro psy a kočky, materiál látka a syntetická kůže Rádi byste vašemu pejskovi či kočičce dopřáli komfortní a prostorné místo na spaní? V tom případě by vám mohl přijít vhod pelíšek Pet Amour. Materiálem pelíšku pro psy a kočky je látka a syntetická kůže. Klíčové přednosti pelíšku pro psy a kočky Pet Amour Tronky mis. černý/šedý Materiálem pelíšku Pet Amour je látka a syntetická kůže (alza.cz)

Podobné produkty ako Pet Amour Tronky mis. černý/šedý (CHPpe0033nad)

Pet Amour Obojek HH Fashion béžový (CHPob0370nad)

Pet Amour Obojek HH Fashion béžový (CHPob0370nad)
Detail

Kožený obojek pro psy obvod krku od 15cm do 18cm, šířka obojku: 1,5cm, materiál: kov a kůže Obojek pro psy PetAmour je nezbytností pro každého pejskaře. Materiálem obojku PetAmour je kov a kůže. K výhodám koženého obojku se řadí dlouhá životnost a odolnost. Rozhodující přednosti obojku pro psy Pet Amour Obojek HH Fashion béžový Materiál obojku: kov a kůže Šířka pásku u obojku pro psy PetAmour: 1,5 cm Ideální pro psy s obvodem od 15 do 18 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako Pet Amour Obojek HH Fashion béžový (CHPob0370nad)

Pet Amour Easee Dog vel. M (CHPhK0039nad)

Pet Amour Easee Dog vel. M (CHPhK0039nad)
Detail

Hřeben na psy - pro všechny délky srsti, s plastovými hroty, vyčesávací, samočistící, pro zdravou srst, pro lesklou srst, odstraňuje uvolněnou srst, odstranění zacuchané srsti, redukce línání, ergonomická rukojeť, nastavitelná délka čepele, materiál plast Poohlížíte se po správném pomocníkovi na srst vašeho mazlíčka? Odpovíte-li ano, určitě najdete využití pro Pet Amour Easee Dog vel. M. Kartáč s plastovými hroty je velmi šetrný ke zvířecí srsti. Hřeben se používá pro plemena psů. Vyčesávací hřeben se doporučuje k odstraňování odumřelé srsti. U tohoto hřebenu budete spokojeni s jeho snadným a rychlým čištěním. Jednoduchý stisk vám pomůže odstranit vyčesané chlupy. Stimuluje přirozenou produkci kožního mazu, což podporuje zdravou a lesklou srst. Vyčesáváním odstraníte uvolněnou srst z podsady, kterou neodstraníte pouhým kartáčováním. S tímto hřebenem se snadno zbavíte zacuchané srsti. Díky častému používání dojde k redukci línání. Hřeben vám skvěle padne do... (alza.cz)

Podobné produkty ako Pet Amour Easee Dog vel. M (CHPhK0039nad)

Pet Amour Obojek Blue s mašlí (CHPob0375nad)

Pet Amour Obojek Blue s mašlí (CHPob0375nad)
Detail

Kožený obojek pro psy obvod krku od 18cm do 23cm, šířka obojku: 1,5cm, materiál: kov a kůže Obojek pro psy PetAmour nemůže na procházce s pejsek chybět. Materiálem obojku PetAmour je kov a kůže. K výhodám koženého obojku se řadí dlouhá životnost a odolnost. Významné parametry obojku pro psy Pet Amour Obojek Blue s mašlí Materiál zvolený k výrobě je kov a kůže Šířka pásku u obojku pro psy PetAmour: 1,5 cm Vhodné pro obvod krku od 18 do 23 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako Pet Amour Obojek Blue s mašlí (CHPob0375nad)

Pet Amour Easee Dog vel. L (CHPhK0045nad)

Pet Amour Easee Dog vel. L (CHPhK0045nad)
Detail

Hřeben na psy - pro všechny délky srsti, s plastovými hroty, vyčesávací, samočistící, pro zdravou srst, pro lesklou srst, odstraňuje uvolněnou srst, odstranění zacuchané srsti, redukce línání, ergonomická rukojeť, nastavitelná délka čepele, materiál plast Sháníte správného pomocníka pro péči o srst vašeho mazlíčka? Odpovíte-li ano, potom vás zaujme Pet Amour Easee Dog vel. L. Hřeben disponuje plastovými hroty, jež jsou velmi jemné a šetrné ke zvířecí srsti. Hřeben se používá pro plemena psů. Vyčesávací hřebeny jsou ideální pro odstranění odumřelé srsti. U tohoto hřebenu oceníme snadné a rychlé čištění. Nahromaděné vyčesané chlupy se odstraní jednoduchým stiskem. Stimulací pomáhá k přirozené produkci kožního mazu pro lesklou a zdravou srst. Prostřednictvím vyčesávání se zbavujete uvolněné srsti z podsady, kterou těžko odstraníte pouhým kartáčováním. S tímto hřebenem se snadno zbavíte zacuchané srsti. Pomůže vám redukovat nadměrné línání. Se hřebenem se... (alza.cz)

Podobné produkty ako Pet Amour Easee Dog vel. L (CHPhK0045nad)

Pet Amour Obojek Navy s mašlí (CHPob0372nad)

Pet Amour Obojek Navy s mašlí (CHPob0372nad)
Detail

Kožený obojek pro psy obvod krku od 18cm do 23cm, šířka obojku: 1,5cm, materiál: kov a kůže Obojek pro psy PetAmour je základem výbavy každého pejskaře. Materiálem obojku PetAmour je kov a kůže. Pro kožené obojky je typická dlouhá výdrž. Zásadní přednosti obojku pro psy Pet Amour Obojek Navy s mašlí Materiál zvolený k výrobě je kov a kůže Šířka pásku u obojku pro psy PetAmour: 1,5 cm Vhodné pro pejsky s obvodem krku od 18 do 23 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako Pet Amour Obojek Navy s mašlí (CHPob0372nad)

Pet Amour Obojek HH Luxury Camel (CHPob0363nad)

Pet Amour Obojek HH Luxury Camel (CHPob0363nad)
Detail

Kožený obojek pro psy obvod krku od 24cm do 33cm, šířka obojku: 2,5cm, materiál: kov a kůže Obojek pro psy PetAmour je nutnou výbavou na vaše procházky s pejskem. Materiálem obojku PetAmour je kov a kůže. Kožené obojky se značí svou dlouhou životností. Nejdůležitější funkce obojku pro psy Pet Amour Obojek HH Luxury Camel Materiál použitý k výrobě je kov a kůže Šířka pásku u obojku pro psy PetAmour: 2,5 cm Vhodné pro pejsky s obvodem krku od 24 do 33 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako Pet Amour Obojek HH Luxury Camel (CHPob0363nad)

Pet Amour Easee Dog vel. S (CHPhK0033nad)

Pet Amour Easee Dog vel. S (CHPhK0033nad)
Detail

Hřeben na psy - pro všechny délky srsti, s plastovými hroty, vyčesávací, samočistící, pro zdravou srst, pro lesklou srst, odstraňuje uvolněnou srst, odstranění zacuchané srsti, redukce línání, ergonomická rukojeť, nastavitelná délka čepele, materiál plast Sháníte správného pomocníka pro péči o srst vašeho mazlíčka? Říkáte-li ano, mohl by se vám hodit Pet Amour Easee Dog vel. S. Díky plastovým hrotům je hřeben velmi šetrný ke zvířecí srsti. Hřeben se používá pro plemena psů. Vyčesávací hřeben bývá doporučený k odstranění odumřelé srsti. U tohoto hřebenu budete spokojeni s jeho snadným a rychlým čištěním. Díky jednoduchému stisku se zbavíte všech vyčesaných chlupů. Pročesáváním stimuluje přirozenou produkci kožního mazu pro zdravou a lesklou srst. Prostřednictvím vyčesávání se zbavujete uvolněné srsti z podsady, jíž lze jen těžko odstranit kartáčováním. Tento hřeben je skvělým pomocníkem pro odstranění zacuchané srsti. Pravidelným používáním dochází k redukci... (alza.cz)

Podobné produkty ako Pet Amour Easee Dog vel. S (CHPhK0033nad)

Pet Amour Obojek HH Luxury Brown (CHPob0357nad)

Pet Amour Obojek HH Luxury Brown (CHPob0357nad)
Detail

Kožený obojek pro psy obvod krku od 24cm do 33cm, šířka obojku: 2,5cm, materiál: kov a kůže Obojek pro psy PetAmour by měl být součástí výbavy každého pejskaře. Materiálem obojku PetAmour je kov a kůže. Právě dlouhou životnost obojku poskytuje kůže. Podstatné vlastnosti obojku pro psy Pet Amour Obojek HH Luxury Brown Materiál použitý k výrobě je kov a kůže Šířka pásku u obojku pro psy PetAmour: 2,5 cm Vhodné pro obvod krku od 24 do 33 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako Pet Amour Obojek HH Luxury Brown (CHPob0357nad)

Pet Amour Kubu 35 × 35 × 55 cm (8712695133476)

Pet Amour Kubu 35 × 35 × 55 cm (8712695133476)
Detail

Škrabadlo pro kočky - použitý materiál: sisal a ratan, součástí je škrabací sloup a podesta, volně položené, rozměry: 55cm×35cm×35cm Máte doma kočku a chcete předejít zničenému nábytku? Potom byste měli uvažovat, že koupíte Pet Amour Kubu 35 × 35 × 55 cm. Škrabadlo Pet Amour je pro kočku důležitým místem, jinak dokáže velmi rychle poškodit nábytek. Položit ho můžete jednoduše na jakékoliv místo, není ho totiž třeba nějak zabezpečovat. Ke škrabadlu dostanete rovněž: škrabací sloup a podesta. Materiálem škrabadla je sisal a ratan. Sisal pro kočku představuje možnost perfektního obroušení drápků, takže nebude škrábat koberec ani křeslo. Zajímavé funkce škrabadla pro kočky Pet Amour Škrabadlo pro kočky Pet Amour najde uplatnění v každé kočičí domácnosti Nemusít ho přidělávat, protože stojí volně Ke škrabadlu dostanete také: škrabací sloup a podesta Vyrobeno je z materiálu: sisal a ratan Rozměry kočičího škrabadla jsou 55 × 35 × 35 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako Pet Amour Kubu 35 × 35 × 55 cm (8712695133476)

Pet Amour Kubu 40 × 40 × 80 cm (8712695155201)

Pet Amour Kubu 40 × 40 × 80 cm (8712695155201)
Detail

Škrabadlo pro kočky - použitý materiál: sisal a ratan, součástí je škrabací sloup a podesta, volně položené, rozměry: 80cm×40cm×40cm Chtěli byste kočce zajistit komfort, který potřebuje pro péči o své drápky? Nesmí vám tak doma chybět Pet Amour Kubu 40 × 40 × 80 cm. Škrabadlo Pet Amour je nezbytné, pokud kočka žije v domácnosti, jinak dokáže velmi rychle poškodit nábytek. Tento typ můžete položit na libovolné místo, protože jej není třeba přidělávat. U škrabadla je také škrabací sloup a podesta. Použitým materiálem je sisal a ratan. Sisal zajistí, že bude mít kočka drápky krásně obroušené a nebude vám škrábat nábytek. Základní přednosti škrabadla pro kočky Pet Amour Škrabadlo pro kočky Pet Amour najde uplatnění všude, kde žijí kočky Škrabadlo není potřeba nějak přidělávat Současně se škrabadlem dostanete: škrabací sloup a podesta Materiál škrabadla: sisal a ratan Celkové rozměry tohoto škrabadla jsou 80 × 40 × 40 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako Pet Amour Kubu 40 × 40 × 80 cm (8712695155201)

Pet Amour látkový míč pro kočky, 15cm (8712695175285)

Pet Amour látkový míč pro kočky, 15cm (8712695175285)
Detail

Hračka pro kočky - odolná a vhodná pro aport, velikost 15 cm, materiál textil a juta Chcete své kočce dopřát novou hračku? Hračka pro kočky Pet Amour ji bez problému zvládne zabavit na celé hodiny. Míček je klasickou hračkou, kočka se tak na delší dobu dokáže zabavit sama, nebo se k ní můžete přidat. Je možné ji využít v domácnosti s více zvířaty, zabaví také pejsky. Co do materiálu, hračku tvoří textil a juta. Důležitým plusem je také vysoká odolnost, takže vydrží i hodně divoké hraní. Základní přednosti hračky pro kočky Pet Amour látkový míč pro kočky, 15cm Hračka pro kočky Pet Amour jednoduše zabaví každou kočku Míček může kočka lovit a nahánět celé hodiny Hračka vydrží i útoky opravdových lovců Velikost hračky Pet Amour: 15 cm Materiál: textil a juta Velikost zvířete: bez omezení (alza.cz)

Podobné produkty ako Pet Amour látkový míč pro kočky, 15cm (8712695175285)

Pet Amour Lumpra 35 × 35 × 55 cm (8712695159957)

Pet Amour Lumpra  35 × 35 × 55 cm (8712695159957)
Detail

Škrabadlo pro kočky - použitý materiál: sisal, součástí je škrabací sloup a podesta, volně položené, rozměry: 55cm×35cm×35cm Nechcete, aby si vaše kočička škrábala drápky o nábytek? Potom byste měli zvážit pořízení Pet Amour Lumpra 35 × 35 × 55 cm. Škrabadlo Pet Amour znamená pro kočku, nebo spíše pro jejího majitele, nezbytnost, protože jinak si v prostorách domova těžko obrousí drápky. Umístíte ho bez problémů na téměř jakékoliv místo, nevyžaduje totiž jakékoliv přidělávání. Ke škrabadlu dostanete rovněž: škrabací sloup a podesta. Materiálem škrabadla je sisal. Sisal zajistí, že bude mít kočka drápky krásně obroušené, takže vynechá koberce i nábytek. Důležité parametry škrabadla pro kočky Pet Amour Škrabadlo pro kočky Pet Amour najde uplatnění všude, kde žijí kočky Škrabadlo není potřeba nějak přidělávat V balení se škrabadlem je: škrabací sloup a podesta Vyrobeno je z materiálu: sisal Rozměry kočičího škrabadla jsou 55 × 35 × 35 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako Pet Amour Lumpra 35 × 35 × 55 cm (8712695159957)

Pet Amour Globe Xem 34 × 30 × 35,5 cm (8712695185185)

Pet Amour Globe Xem 34 × 30 × 35,5 cm (8712695185185)
Detail

Škrabadlo pro kočky - použitý materiál: sisal, součástí je škrabací sloup a podesta, volně položené 34cm×30cm×35.5cm Chcete zajistit vaší kočce maximální pohodlí ve vašem domu? Pak by se vám mohlo líbit Pet Amour Globe Xem 34 × 30 × 35,5 cm. Škrabadlo Pet Amour pro kočku je povinnost, pokud jej nemá, bude si drápky brousit o nábytek. Tento typ škrabadla můžete jednoduše položit na jakékoliv volné místo, protože ho není potřeba přidělávat. Součástí balení je: škrabací sloup a podesta. Materiálem škrabadla je sisal. Sisal zajišťuje dostatečné obroušení drápků, díky čemuž bude nábytek ušetřen kočičích útoků. Klíčové funkce škrabadla pro kočky Pet Amour Škrabadlo pro kočky Pet Amour ocení každá kočka Umístíte jej kamkoliv, není ho potřeba přidělávat Škrabadlo obsahuje: škrabací sloup a podesta Pro výrobu byl použit materiál: sisal Celkové rozměry tohoto škrabadla jsou 34 × 30 × 35,5 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako Pet Amour Globe Xem 34 × 30 × 35,5 cm (8712695185185)

Pet Amour DBL My Favourite Cat bílá 200ml (8712695130871)

Pet Amour DBL My Favourite Cat bílá 200ml (8712695130871)
Detail

Miska pro kočky , materiál: nerez, výška misky: 9cm, průměr: 14cm, protiskluzová Potřebujete něco nového pro svou kočku? Potom kupte novou kočičí misku. Miska pro kočky Pet Amour nabídne dostatek prostoru na kočičí granule nebo jiné dobroty. Miska z nerezu je nejvíce odolná. Miská má pogumovanou spodní část, díky tomu kočce nebude klouzat. Významné přednosti misky pro kočky Pet Amour Miska, kterou si vaše kočička jistě zamiluje Protiskluzový povrch misky zabrání jejímu ujíždění při jezení Materiál misky Pet Amour: nerez Průměr: 14 cm Výška: 9 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako Pet Amour DBL My Favourite Cat bílá 200ml (8712695130871)

Pet Amour Obojek Victoria Pink s mašlí XS (87130851221183)

Pet Amour Obojek Victoria Pink s mašlí XS (87130851221183)
Detail

Kožený obojek pro psy designový, klasický, nastavitelný, obvod krku od 18cm do 23cm, šířka obojku: 1,5cm, materiál: kov a kůže Obojek pro psy PetAmour je nutností pro procházku s pejskem. Materiálem obojku PetAmour je kov a kůže. Kožené obojky vynikají dlouhou výdrží. Pokud jde o ideální velikost pejska, je obojek vhodný pro malá plemena. Minimální obvod krku je 18 cm a maximální pak 23 cm. Zásadní parametry obojku pro psy Pet Amour Obojek Victoria Pink s mašlí XS Materiál obojku: kov a kůže Šířka pásku u obojku pro psy PetAmour: 1,5 cm Ideální pro pejsky s obvodem krku od 18 do 23 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako Pet Amour Obojek Victoria Pink s mašlí XS (87130851221183)
Pet Amour Curli Plush Vest Air-Mesh hnědý (CHPps034nad), Pet Amour Curli vest Air-Mesh skyblue (CHPps069nad), Pet Amour Curli Vest Air-Mesh růžový (CHPps062nad), Pet Amour Curli Vest Air-Mesh červený (CHPps041nad), Pet Amour Postroj Curli Claps Lime (CHPpea025nad), Pet Amour Postroj Curli Claps Modrý (CHPpea031nad), Pet Amour Postroj Curli Claps Fuchsia (CHPpea013nad), Pet Amour Postroj Curli Claps Černý (CHPpea001nad), Pet Amour Postroj Curli Claps Skyblue (CHPpea043nad), Pet Amour Postroj Curli Claps Sun Orange (CHPpea049nad), Pet Amour Tronky mis. hnědý (CHPpe0030nad), Pet Amour Curli Stretch Comfort Hnědé 180 × 0,8 cm (10405052950063), Pet Amour Curli Stretch Comfort Černé 180 × 0,8 cm (10405052950087), Pet Amour Curli Stretch Comfort Růžové 180 × 0,8 cm (10405052950131), Pet Amour Curli Stretch Comfort Fuchsia 180 × 0,8 cm (10405052950117), Pet Amour Curli Stretch Comfort Červené 180 × 0,8 cm (10405052950056), Pet Amour Curli Stretch Comfort Modré 180 × 0,8 cm (10405052950094), Pet Amour Tronky mis. bílý/hnědý (CHPpe0027nad), CURLI Postroj pro psy se sponou Air-Mesh Ruby (CHPps0405nad), CURLI Postroj pro psy se sponou Air-Mesh Moss (CHPps0392nad), CURLI Postroj pro psy se sponou Air-Mesh Red (CHPps0399nad), CURLI Postroj pro psy se sponou Air-Mesh Blue (CHPps0379nad), Pet Amour Obojek HH Fashion hnědý XXS (8713085109101), CURLI Postroj pro psy se sponou Air-Mesh Light Tan (CHPps0385nad), Pet Amour Mandira dřevěná (CHPmf0001nad), Pet Amour Easee Cat (CHPhK0027nad), Pet Amour Obojek HH Fashion béžový (CHPob0370nad), Pet Amour Easee Dog vel. S (CHPhK0033nad), Pet Amour Obojek Blue s mašlí (CHPob0375nad), Pet Amour Obojek Navy s mašlí (CHPob0372nad)