Pedigree kapsicky s kurecim a hovezim se zelen ve stave 4 x 100 g 5900951125737

Pedigree kapsičky s kuřecím a hovězím se zelen. ve šťávě 4 × 100 g …

Pedigree kapsičky s kuřecím a hovězím se zelen. ve šťávě 4 × 100 g (5900951125737)

Kapsička pro psy pro malá, středně velká a velká plemena s nízkou, normální a vysokou aktivitou, tuky 6% Lahodné masové kapsičky Pedigree Vital Protection jsou určeny k dodávání výživy, která se zaměřuje na univerzální potřeby, aby váš pes byl zdravý a plný vitality. Kapsičky ve šťávě Vital Protection obsahují všechny důležité živiny, které podporují ideální trávení a přirozenou obranyschopnost organismu. Toto výhodné balení obsahuje 4 kapsičky s různými příchutěmi - s kuřecím masem a zeleninou ve šťávě a s hovězím masem a zeleninou ve šťávě. Kapsičky pro psy Pedigree Vital Protection ve šťávě, kuřecí se zeleninou a hovězí se zeleninou, 4 × 100 gLahodné masové kapsičky Vital Protection od značky PedigreeVitamín E a minerály pomáhají při podpoře silné přírodní obranyschopnostiPřírodní… (alza.cz)

Sheba kapsičky pro dospělé kočky s kuřecím a hovězím ve šťávě 24x85 g

Sheba kapsičky pro dospělé kočky s kuřecím a hovězím ve šťávě 24x85 g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Kapsičky pro kočky obsahují maso z certifikovaných udržitelných chovů. Směs masových kousků ve výborné šťávě si zamiluje každý kočičí společník. Sheba kapsičky pro dospělé kočky s kuřecím a hovězím ve šťávě 24×85 g jsou bez konzervantů a umělých barviv. (mall.cz)

Pedigree kapsičky hovězí a jehněčím ve šťávě 4 × 100 g (5900951127748)

Pedigree kapsičky hovězí a jehněčím ve šťávě 4 × 100 g (5900951127748)

Kapsička pro psy pro malá, středně velká a velká plemena s nízkou, normální a vysokou aktivitou, tuky 6% Lahodné masové kapsičky Pedigree Vital Protection jsou určeny k dodávání výživy, která se zaměřuje na univerzální potřeby, aby váš pes byl zdravý a plný vitality. Kapsičky ve šťávě Vital Protection obsahují všechny důležité živiny, které podporují ideální trávení a přirozenou obranyschopnost organismu. Toto výhodné balení obsahuje 4 kapsičky s různými příchutěmi - s hovězím a jehněčím masem a s krůtím masem a mrkví. Kapsičky pro psy Pedigree Vital Protection ve šťávě, hovězí s jehněčím a krutí s mrkví, 4 × 100 gLahodné masové kapsičky Vital Protection od značky PedigreeVitamín E a minerály pomáhají při podpoře silné přírodní obranyschopnostiPřírodní vlákna pomáhají udržovat zdraví… (alza.cz)

RASCO Kapsička Rasco Dog s kuřecím a hovězím/s jehněčím a kuřecím 4 ×…

RASCO Kapsička Rasco Dog s kuřecím a hovězím/s jehněčím a kuřecím 4 × 100g (8595091776627)

Kapsička pro psy pro všechna plemena s normální aktivitou, kuřecí, hovězí a jehněčí příchuť, čerstvé maso v sušině 35%, tuky (živočišný) 5%, bez obilovin, s antioxidanty Kompletní krmivo pro dospělé psy. Balení obsahuje dvě kapsičky s kuřecím a hovězím masem a dvě s jehněčím a kuřecím masem. Složení35% maso a výrobky živočišného původu (4% jehněčí, 4% kuřecí), ryby a vedlejší výrobky z ryb, bílkovinné extrakty rostlinného původu, minerální látky, cukry. DávkováníPsům o hmotnosti 3 až 7 kg podávejte 3-6 kapsiček denně minimálně ve 2 samostatných dávkách. (alza.cz)

Friskies Adult kapsičky s hovězím, kuřecím a jehněčím ve šťávě 24 ×…

Friskies Adult kapsičky s hovězím, kuřecím a jehněčím ve šťávě 24 × 100 g (7613037013245)

Kapsička pro psy pro všechna plemena s normální aktivitou, kuřecí, hovězí a jehněčí příchuť, živočišné bílkoviny 6.5%, tuky 3%, bez konzervantů a s antioxidanty Sada kapsiček pro psy Purina Friskies VitaFit 4 × 100 g obsahuje 2 kapsičky s hovězí příchutí, jednu s kuřecí a jednu s jehněčí. Šťavnaté kousky masa v lahodné šťávě nabízejí všechny důležité živiny, které váš mazlíček potřebuje. Friskies adult s hovězím, kuřecím a jehněčím pro psy všech plemen dodají zvířeti zdravý lesk očí, krásnou a zdravou srst a podporují správnou funkci trávicího traktu. Kapsičky s antioxidanty, bez umělých ochucovadel, barviv a konzervantů s podílem zeleniny skvěle chutnají. Klíčové vlastnosti kapsiček pro psy Friskies hovězí, kuřecí a jehněčí ve šťávě, 4 × 100 gBalení obsahuje 4 kapsičky: 2 × hovězí s… (alza.cz)

Pedigree kapsičky s hovězím a drůbežím v želé 4 × 100 g …

Pedigree kapsičky s hovězím a drůbežím v želé 4 × 100 g (5900951249365)

Kapsička pro psy pro malá, středně velká a velká plemena s nízkou, normální a vysokou aktivitou, tuky 6% Lahodné masové kapsičky Pedigree Vital Protection jsou určeny k dodávání výživy, která se zaměřuje na univerzální potřeby, aby váš pes byl zdravý a plný vitality. Kapsičky v želé Vital Protection obsahují všechny důležité živiny, které podporují ideální trávení a přirozenou obranyschopnost organismu. Toto výhodné balení obsahuje 4 kapsičky s různými příchutěmi - s hovězím a drůbežím masem. Kapsičky pro psy Pedigree Vital Protection v želé, hovězí a drůbeží, 4 × 100 gLahodné masové kapsičky Vital Protection od značky PedigreeVitamín E a minerály pomáhají při podpoře silné přírodní obranyschopnostiPřírodní vlákna pomáhají udržovat zdraví Zinek a slunečnicový olej podporují zdravou… (alza.cz)

Kap.WHISKAS Junior masovy vyber ve stave 4ks 400g 4 x 100 g

Kap.WHISKAS Junior masovy vyber ve stave 4ks 400g 4 x 100 g

Popis Popis produktu Vlastnosti 212 měsíců Zdravý růst Bez umělých barviv příchutí a konzervačních látek Marketing produktu Naše receptury jsou speciálně navrženy tak aby pomohli vašemu koťátku vyrůst ve zdravou kočku s vápníkem který podporuje vývoj kostí s vitamínem E a minerály které pomáhají podporovat imunitní systém Bez umělých barviv příchutí a konzervačních látek Marketing výrobce Vyvinuto ve spolupráci s výzkumným veterinárním centrem WALTHAM vedoucí světovou autoritou ve výživě a péči o malá zvířata Kompletní krmivo pro koťata Obsah balení S kuřecím masem S hovězím masem S jehněčím masem S králičím masem Další informace 4 x 100 g 400 g Skladování a použití Příprava a použití Doporučené denní dávkování viz obal Doporučujeme krmit kombinací suchého a vlhkého krmiva WHISKAS… (ageo.cz)

Dogz finefood s kuřecím a bažantím masem 100 g (4260101763440)

Dogz finefood s kuřecím a bažantím masem 100 g (4260101763440)

Kapsička pro psy pro všechna plemena s normální aktivitou, kuřecí a bažantí příchuť, čerstvé maso v sušině 65%, tuky (živočišný) 6,8%, bez konzervantů a bez GMO Lahodné krmivo pro psy, které obsahuje vysoký podíl jehněčího masa, zdravé brusinky, cuketu, šalvěj a špenát. Dogz finefood obsahuje pouze suroviny vysoké potravinářské kvality a svým složením odpovídá přirozené psí stravě. Krmivo je bez konzervantů, umělých barviv a dochucovadel. Krmivo neobsahuje geneticky upravené suroviny. Jedná se o kompletní krmivo. SloženíKuřecí maso 50% (libové maso, srdce, játra, žaludky a krky), voda 25,7%, bažantí maso 15% (játra, libové maso, srdce), rýže 3%, dýně 3%, borůvky 2%, minerály 1%, řepkový olej 0,2% a řeřicha 0,1%. AnalýzaHrubý protein 10,9%, hrubý tuk 6,8%, hrubý popel 2,1%, hrubá vláknina… (alza.cz)

Purina ONE Bifensis Sterilcat s kuřecím a pšenicí 8 x 800 g

Purina ONE Bifensis Sterilcat s kuřecím a pšenicí 8 x 800 g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Superprémiové kompletní krmivo obsahuje recepturu Bifensis s prospěšnými bakteriemi, které posilují přirozenou obranyschopnost. Purina ONE Bifensis Sterilcat s kuřecím a pšenicí 8 × 800 g je vhodné pro kastrované/sterilizované kočky. (mall.cz)

VitalBite Vanička masové kousky v paté s kuřecím a krůtím 10 x 150 g

VitalBite Vanička masové kousky v paté s kuřecím a krůtím 10 x 150 g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Prémiové vaničky pro dospělé psy – masové kousky v paté s kuřecím a krůtím. Výhodné balení 10 × 150 g. (mall.cz)

Catz finefood s kuřecím a bažantím 200 g (4260101762221)

Catz finefood s kuřecím a bažantím 200 g (4260101762221)

Konzerva pro kočky pro všechna plemena s normální aktivitou, kuřecí příchuť, čerstvé maso v sušině 70%, tuky (drůbeží) 6%, bez obilovin, bez konzervantů a bez GMO Lahodná konzerva pro kočky, která obsahuje vysoký podíl kuřecího a bažantího masa. Konzervy Catz finefood obsahují pouze suroviny vysoké potravinářské kvality a svým složením odpovídají přirozené kočičí stravě. Jsou bez konzervantů, umělých barviv a dochucovadel. Konzervy neobsahují geneticky upravené suroviny. Jedná se o kompletní krmivo. SloženíKuřecí maso 50% (libové maso, srdce, plíce a játra), voda 24,15%, bažantí maso 20% (libové maso, srdce a játra), rýže 3%, řeřicha 2%, smetánka lékařská 0,5%, pupalkový olej 0,2%, taurin 0,15%. AnalýzaBílkoviny 10,6%, tuk 6%, popeloviny 2,1%, vláknina 0,5%, vlhkost 80%. Nutriční… (alza.cz)

Kap.WHISKAS hovezi ve stave 100g 100 g

Kap.WHISKAS hovezi ve stave 100g 100 g

Popis Popis produktu Vlastnosti 1 věk Kompletní a vyvážené Marketing produktu Optimální rovnováha vitaminů a minerálů pomáhá vaší kočce zůstat zdravá a šťastná Kompletní krmivo pro dospělé kočky Skladování a použití Příprava a použití Doporučené denní dávkování viz obal Doporučujeme krmit kombinací suchého a vlhkého krmiva WHISKAS Doporučené dávkování Doporučujeme postupný přechod na nové krmivo U koček s nadváhou snižte množství krmiva Více informací naleznete na našich webových stránkách Podávejte při pokojové teplotě nabídněte vodu (ageo.cz)

Kap.PEDIGREE ve stave hovezi-jehněčí 100g 100 g

Kap.PEDIGREE ve stave hovezi-jehněčí 100g 100 g

Popis Doporučené dávkování Pro vyváženou stravu prosím krmte směs kapsičky Pedigree a suchého kompletního krmiva Pedigree Přizpůsobte dávku krmiva podle úrovně aktivity plemene a věku Vašeho psa Doporučujeme postupný přechod na nové krmivo Podávejte při pokojové teplotě po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 2 dnů Doporučené denní dávkování viz obal Výška 134 Šířka 89 Hloubka14 Rozměry balení 100g Hrubá hmotnost 104 Vlastnosti 100 kompletní výživa Bez přidaného cukru Bez přidaných umělých barviv aromat a konzervantů Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíDoporučené dávkování Doporučujeme postupný přechod na nové krmivo Pro psy s nadváhou snižte denní množství krmiva Více informací naleznete na našich webových stránkách Podávejte při pokojové… (ageo.cz)

Kap.PEDIGREE ve stave kureci+zelenina 100g 100 g

Kap.PEDIGREE ve stave kureci+zelenina 100g 100 g

Popis Doporučené dávkování Pro vyváženou stravu prosím krmte směs kapsičky Pedigree a suchého kompletního krmiva Pedigree Přizpůsobte dávku krmiva podle úrovně aktivity plemene a věku Vašeho psa Doporučujeme postupný přechod na nové krmivo Podávejte při pokojové teplotě po otevření v chladničce a spotřebujte do 2 dnů Doporučené denní dávkování viz obal Výška 140 Šířka 93 Hloubka13 Rozměry balení 100g Hrubá hmotnost 103 Vlastnosti 100 kompletní výživa Bez přidaného cukru Bez přidaných umělých barviv aromat a konzervantů Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíDoporučené dávkování Doporučujeme postupný přechod na nové krmivo Pro psy s nadváhou snižte denní množství krmiva Více informací naleznete na našich webových stránkách Podávejte při pokojové teplotě… (ageo.cz)

Purina ONE Bifensis Urinary Care s kuřecím a pšenicí 8x800 g

Purina ONE Bifensis Urinary Care s kuřecím a pšenicí 8x800 g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Krmivo pro dospělé kočky disponuje obsahem omega 6 mastných kyselin a zinkem, který zajišťuje lesklou srst a zdravou kůži. Udržuje zdravý močový trakt. Purina ONE Bifensis Urinary Care s kuřecím a pšenicí 8×800 g je prémiové kvality. (mall.cz)

Purina ONE Bifensis Junior s kuřecím a celozrnnými obilovinami 8x800 g

Purina ONE Bifensis Junior s kuřecím a celozrnnými obilovinami 8x800 g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Krmivo pro koťata, březí a kojící kočky s vysokou stravitelností. Vysoký obsah bílkovin pro zdravý vývoj svalové hmoty. DHA stimuluje vývoj mozku a zraku. Purina ONE Bifensis Junior s kuřecím a celozrnnými obilovinami 8×800 g je prémiové kvality. (mall.cz)

Purina ONE Bifensis Junior s kuřecím a celozrnnými obilovinami 800 g …

Purina ONE Bifensis Junior s kuřecím a celozrnnými obilovinami 800 g (7613032619091)

Granule pro koťata pro všechna plemena s normální aktivitou, kuřecí příchuť, tuky 20% Kompletní krmivo pro koťata Koťata jsou ve fázi intenzivního růstu a vývoje, a proto jsou jejich nutriční nároky velmi vysoké. PURINA ONE® Junior je krmivo speciálně vyvinuté pro výživové potřeby koťat (od odstavení do 12 měsíců) a březích a kojících koček. Krmivo PURINA ONE® Junior splňuje nutriční nároky koťat díky receptuře BIFENSIS®. Speciálně vyvinuté krmivo obsahuje nezbytné živiny, které podporují vývoj vašeho kotěte v jeho začátcích. Obsahuje DHA, mastnou kyselinu vyskytující se také v mateřském mléce, která prokazatelně stimuluje vývoj mozku a zraku kotěte. Vysoký obsah bílkovin a vyvážená hladina minerálních látek pomáhá ke zdravému vývoji svalové hmoty a kostry. Navíc je dobře stravitelné díky… (alza.cz)

Butcher´s Classic Delicious Dinners konzerva s kuřecím a krůtím masem…

Butcher´s Classic Delicious Dinners konzerva s kuřecím a krůtím masem 85 g (5011792001651)

Konzerva pro kočky pro všechna plemena s normální aktivitou, kuřecí a krůtí příchuť, čerstvé maso v sušině 59%, živočišné bílkoviny 40%, tuky (živočišný) 4,5%, bez obilovin, s antioxidanty Vaše kočka si zcela jistě pochutná na této lahodné masové konzervě Classic Delicious Dinners od značky Butcher's. Konzerva s kuřecím a krůtím masem je skvělý způsob, jak vašemu kočičímu mazlíčkovi dodat potřebné vitamíny a minerály. Butcher's Classic Delicious Dinners obsahuje přírodní složky a pyšní se vysokým obsahem masa a derivátů. Součástí je také taurin pro zdravé srdce vaší kočky. Rozhodně oceníte, že krmivo je zcela bez lepku, umělých konzervačních látek, cukrů a barviv. Masové konzervy Butcher's Classic Delicious Dinners, kuřecí a krůtí maso, 85 gLahodná masová konzerva Classic Delicious… (alza.cz)

Pedigree kapsičky pro dospělé psy s hovězím ve šťávě 40x100 g

Pedigree kapsičky pro dospělé psy s hovězím ve šťávě 40x100 g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Ekonomické balení psích kapsiček s masovým výběrem se zeleninou. Vyvážené složení bez umělých barviv a konzervantů. Lahodné masové kousky pro dospělé jedince. Pedigree kapsičky pro dospělé psy s hovězím ve šťávě 40×100 g se doporučuje v rámci přebytků uchovávat v chladu a spotřebovat do 2 dní. (mall.cz)

HiPP ZELENINA BIO Špenát se zelen. a brambory 125g

HiPP ZELENINA BIO Špenát se zelen. a brambory 125g

Hipp příkrm špenát se zeleninou a brambory od ukončeného 4. měsíce. Neobsahuje aromata, barviva, zahušťovadla, lepek ani přidanou sůl. Balení obsahuje 125 g. (benu.cz)

Pedigree Vital Protection kapsička masový výběr se zeleninou ve šťávě…

Pedigree Vital Protection kapsička masový výběr se zeleninou ve šťávě pro dospělé psy 12 × 100 g (5900951134876)

Kapsička pro psy pro malá plemena s normální aktivitou, kuřecí, hovězí, krůtí a králičí příchuť, živočišné bílkoviny 39%, tuky (živočišný) 6%, s kloubní výživou, bez obilovin, bez konzervantů a s antioxidanty Pedigree kapsička Adult "naše klasika" v želé nabízí výběr. U všech druhů byla především věnována pozornost, aby byla Vašemu psu nabídnutá 100% vyvážená strava v každém jídle. Kromě vysokého podílu živočišných bílkovin, obsahuje toto jídlo důležité živiny pro zdravou a vyváženou stravu, která zároveň skvěle chutná. Vláknina přirozeně zajišťuje zdravé trávení a podporuje zvláštní hmotu, bez které by nemohl být čerpán vápník pro silné kosti a klouby. Zinek v kombinaci se slunečnicovým olejem a omega 6 zajišťuje lesklou a hladkou srst, stejně tak jako zdravou kůži. Další vitamíny a… (alza.cz)

Pedigree Vital Protection kapsička masový výběr se zeleninou ve šťávě…

Pedigree Vital Protection kapsička masový výběr se zeleninou ve šťávě pro dospělé psy 48 × 100 g (5900951234873)

Kapsička pro psy pro všechna plemena s normální aktivitou, kuřecí, hovězí a krůtí příchuť, čerstvé maso v sušině 30%, tuky (živočišný) 5,5%, bez konzervantů a s antioxidanty Kolekce kapsiček pro psy Pedigree Vital Protection masový výběr se zeleninou ve šťávě obsahuje čtyři druhy šťavnaté psí potravy z jemně povařených masových kousků a zeleniny bez konzervačních látek. V balení najdete vždy po dvanácti kapsičkách: s kuřecím a zeleninou, s hovězím a zeleninou, s krůtím a mrkví a s hovězím a jehněčím masem. Pedigree Vital Protection masový výběr se zeleninou ve šťávě pro dospělé psy obsahuje čerstvé maso, které nebylo před zpracováním chemicky upravováno ani zmrazeno. Díky tomu si uchovává přírodní vitamíny. Kapsičky Pedigree Vital Protection masový výběr se zeleninou ve šťávě skvěle voní… (alza.cz)

Purina ONE Bifensis Urinary Care s kuřecím a pšenicí 800g …

Purina ONE Bifensis Urinary Care s kuřecím a pšenicí 800g (7613033294235)

Granule pro kočky pro všechna plemena s normální aktivitou, kuřecí příchuť, tuky 14% Kompletní krmivo pro dospělé kočky, pro podporu zdravého močového systému.Močové ústrojí vaší kočky je velice citlivé. V jakémkoli věku, ale zejména s přibývajícím věkem se zvyšuje riziko vzniku problémů s močovým ústrojím.Purina ONE Urinary Care obsahuje klíčové ingredience pro zdraví močového ústrojí a ledvin a pro ochranu před zánětem, a tím napomáhá ke zdravějšímu, šťastnějšímu a lepšímu životu vaší kočky.Složení:Kuře (17 %), dehydratované drůbeží bílkoviny, celozrnná pšenice (17 %), kukuřice, sójová moučka, pšeničná lepková moučka, kukuřičná lepková moučka, živočišný tuk, sušený čekankový kořen, kukuřičná krupice, rybí olej (1 %), minerální látky, vedlejší výrobky živočišného původu (s přidanými… (alza.cz)

Pedigree kapsičky jehněčím a kuřecím v želé 4 × 100 g (5900951261145)

Pedigree kapsičky jehněčím a kuřecím v želé 4 × 100 g (5900951261145)

Kapsička pro psy pro malá, středně velká a velká plemena s nízkou, normální a vysokou aktivitou, tuky 6% Lahodné masové kapsičky Pedigree Vital Protection jsou určeny k dodávání výživy, která se zaměřuje na univerzální potřeby, aby váš pes byl zdravý a plný vitality. Kapsičky v želé Vital Protection obsahují všechny důležité živiny, které podporují ideální trávení a přirozenou obranyschopnost organismu. Toto výhodné balení obsahuje 4 kapsičky s různými příchutěmi - s kuřecím a jehněčím masem. Kapsičky pro psy Pedigree Vital Protection v želé, kuřecí a jehněčí, 4 × 100 gLahodné masové kapsičky Vital Protection od značky PedigreeVitamín E a minerály pomáhají při podpoře silné přírodní obranyschopnostiPřírodní vlákna pomáhají udržovat zdraví Zinek a slunečnicový olej podporují zdravou… (alza.cz)

Akinu Dentální kostička s kuřečím masem 300g

Akinu Dentální kostička s kuřečím masem 300g

Masové extra chutné kostičky s kuřecím masem, obsah masa na pochoutce 25%. Velké chovatelské balení 300g (mall.cz)

Pedigree Konzerva s kuřecím v želé pro štěňata 24x400 g

Pedigree Konzerva s kuřecím v želé pro štěňata 24x400 g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Kompletní mokré krmivo pro štěňata s kuřecím masem. Podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, zdravý růst, kosti, srst i kůži. Neobsahuje kozervační látky, dochucovadla a umělá barviva. Pedigree Konzerva s kuřecím v želé pro štěňata 24×400 g lze podávat samostatně nebo jako doplněk k suchému krmivu. (mall.cz)

Cesar Kapsička pro dospělé psy s chutným kuřecím a zeleninovým ragů…

Cesar Kapsička pro dospělé psy s chutným kuřecím a zeleninovým ragů ve šťávě 24x100 g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Kompletní mokré krmivo pro dospělé psy s kuřecím masem a zeleninou. Neobsahuje umělá barviva, přidaný cukr a ochucovadla. Cesar Kapsička pro dospělé psy s chutným kuřecím a zeleninovým ragů ve šťávě 24×100 g lze podávat samostatně nebo jako doplněk k suchému krmivu. (mall.cz)

Kap.WHISKAS drubezi vyber ve stave 12ks 1200g 12 x 100g

Kap.WHISKAS drubezi vyber ve stave 12ks 1200g 12 x 100g

Popis Výběr lahodných kousků jemně vařeného masa ve šťávě Doporučené dávkování Průměrná dospělá kočka 4 kg potřebuje přibližně 3 kapsičkyden 2 kapsičky20 g suché krmivo kombinované dávkyden 1 kapsička40 g suché krmivo kombinované dávkyden Podávejte jednu kapsičku Whiskas k jednomu krmení Individuální potřeby koček mohou být odlišné od doporučené dávky proto můžete upravit dávky tak abyste udrželi svou kočku v optimální kondici Podávejte při pokojové teplotě Struktura S jehněčím masem a mrkví maso a vedlejší produkty živočišného původu 37 včetně 4 jehněčího masa obiloviny zelenina včetně 4 mrkve bílkovinné extrakty rostlinného původu minerální látky S jehněčím masem a mrkví maso a vedlejší produkty živočišného původu 37 včetně 4 jehněčího masa obiloviny zelenina včetně 4 mrkve bílkovinné… (ageo.cz)

PEDIGREE kapsa 100g - KUŘECÍ/zelenina ve štávě

PEDIGREE kapsa   100g - KUŘECÍ/zelenina ve štávě

JUNIOR kuřecí Složení: maso a výrobky živočišného původu (44%, včetně min. 4 % kuřecího), oleje a tuky (obsahuje 0,5% slunečnicového oleje), ryby a vedlejší produkty z ryb, minerální látky,cereálie (obsahuje 0,7% rýže, což odpovídá 4% vařené rýže), výrobky rostlinného původu (obsahuje 0,5% sušené dužiny řepy), rostlinné bílkovinné extrakty Analytické složky: protein 8,5%, obsah tuku 6,5%, obsah anorganických látek 2,5%, hrubá vláknina 0,30%, vlhkost 79,5%, vápník 0,40%, fosfor 0,30% Doplňkové látky v 1kg: Vitamin D3 150 IU, Vitamin E 60 mg, Měď 2,1 mg, Jód 0,35 mg, Železo 4,5 mg, Mangan 2,7 mg, Zinek 25,9 mg HOVĚZÍ maso Složení: maso a výrobky živočišného původu (40%, včetně 4 % hovězího), rostlinné bílkovinné extrakty, minerální látky, výrobky rostlinného původu (obsahuje 0,5% sušené… (krmeni.cz)

Trixie DentaFun žvýkací tyčinky s kuřečím masem 28 cm, 3 ks

Trixie DentaFun žvýkací tyčinky s kuřečím masem 28 cm, 3 ks

Žvýkací tyčinky jaou ideální jako odměna. Jsou vyrobeny z buvolí kůže se sušeným kuřecím masem. Trixie DentaFun žvýkací tyčinky s kuřečím masem 28 cm, 3 ks jsou vhodné pro dospělé psy. (mall.cz)

Pedigree kapsičky Junior multipack 4 x (12 x 100g)

Pedigree kapsičky Junior multipack 4 x (12 x 100g)

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Mokré krmivo v podobě kapsiček pro štěňata od 6 týdnu života. Výhodné balení 4 × 12 × 100g kapsiček. (mall.cz)

Butcher´s Classic Delicious Dinners s hovezim masem CIG 100 g …

Butcher´s Classic Delicious Dinners s hovezim masem CIG 100 g (5011792001606)

Kapsička pro kočky pro všechna plemena s normální aktivitou, hovězí příchuť, čerstvé maso v sušině 30%, živočišné bílkoviny 40%, tuky (živočišný) 6%, bez obilovin, s antioxidanty Vaše kočka si zcela jistě pochutná na této lahodné masové kapsičce Classic Delicious Dinners od značky Butcher's. Kapsička s hovězím masem je skvělý způsob, jak vašemu kočičímu mazlíčkovi dodat potřebné vitamíny a minerály. Butcher's Classic Delicious Dinners obsahuje přírodní složky a pyšní se vysokým obsahem masa a derivátů. Součástí je také taurin pro zdravé srdce vaší kočky. Rozhodně oceníte, že krmivo je zcela bez lepku, umělých konzervačních látek, cukrů a barviv. Vlastnosti masové kapsičky Butcher's Classic Delicious Dinners, hovězí, 100 gLahodná masová kapsička Classic Delicious Dinners od značky Butcher… (alza.cz)

Sheba Fresh & Fine mix hovězí a kuře 6 × 50 g (4770608260088)

Sheba Fresh & Fine mix hovězí a kuře 6 × 50 g (4770608260088)

Kapsička pro kočky pro všechna plemena s nízkou, normální a vysokou aktivitou, kuřecí, hovězí a kachní příchuť, bez obilovin, bez konzervantů Komplexní vyvážené krmivo pro kočky od společnosti MARS z řady pro domácí mazlíčky Sheba Fresh & Fine s příchutí hovězího a drůbežího je určeno dospělým mazlíčkům všech plemen. Balení obsahuje 2 kapsičky s kuřecím, 2 s hovězím a 2 s kachním masem. Sheba Fresh & Fine Exkluzivní výběr se snadno otevírají. Měkké kousky šťavnatého masa v lahodné šťávě si rychle oblíbí i velmi mlsní mazlíčci. Fresh & Fine je bez umělých barviv a konzervantů! Šest kapsiček v balení. Klíčové vlastnosti kapsiček Sheba Fresh & Fine Exkluzivní výběr, 6 × 50 gKompletní a vyvážené krmivo pro kočky všech ras s drůbežím a hovězím masemBalení obsahuje 6 kapsiček: 2 s kuřecím, 2 s… (alza.cz)

4 x HAMÁNEK Jáhlové rizoto s kuřecím masem 230 g

4 x HAMÁNEK Jáhlové rizoto s kuřecím masem 230 g

Masozeleninový příkrm ze surovin nejvyšší kvality a je přizpůsoben chuti malých dětí. Příkrm s jáhly, které jsou bez lepku a mají vysokou výživovou hodnotu. Složení: voda, jáhly (9,1 %) kuřecí maso (8 %) mrkev brokolice hrášek pórek řepkový olej bramborový škrob sušená pažitka (feedo.cz)

Gourmet Konz.Gourmet Gold ve stave 4x85g

Gourmet Konz.Gourmet Gold ve stave 4x85g

Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíKrmný návod Dospělou kočku o průměrné hmotnosti 4 kg krmte 4 konzervami denně nejméně ve 2 samostatných dávkách Krmné dávky jsou určené pro dospělé středně aktivní kočky v přirozeném prostředí Individuální potřeby se mohou lišit a krmnou dávku je proto nutné přizpůsobit tak aby si vaše kočka udržela optimální hmotnost Podávejte při pokojové teplotě Čistá čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispoziciSkladováníKrmivo skladujte na chladném a suchém místě Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu čeština Instalační jazyk češtinaJazyky na baleníČeštinaRozklad popisuFunkční jméno Multipack Varianta Gold kousky ve šťávě (ageo.cz)

Kap.WHISKAS masovy vyber ve stave 12ks 1200g

Kap.WHISKAS masovy vyber ve stave 12ks 1200g

Vlastnosti Věk 1 Kompletní a vyvážené Bez umělých barviv příchutí a konzervačních látek Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíDoporučené denní dávkování viz obal Doporučujeme krmit kombinací suchého a vlhkého krmiva Whiskas Doporučené dávkování Doporučujeme postupný přechod na nové krmivo U koček s nadváhou snižte denní množství krmiva Podávejte při pokojové teplotě nabídněte vodu Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu čeština Instalační jazyk češtinaJazyky na baleníČeštinaSlovenštinaRozklad popisuVarianta Klasický výběr ve šťávě (ageo.cz)

Cesar kapsička masový výběr ve šťávě pro dospělé psy 4 × 100 g …

Cesar kapsička masový výběr ve šťávě pro dospělé psy 4 × 100 g (8410136020759)

Kapsička pro psy pro malá plemena s nízkou, normální a vysokou aktivitou, kuřecí a hovězí příchuť, bez konzervantů Komplexní vyvážené krmivo pro psy od společnosti MARS z řady pro domácí mazlíčky Cesar Selection s příchutí hovězího a kuřecího se zeleninou v omáčce je určeno dospělým mazlíčkům malých plemen. Balení obsahuje 2 kapsičky s hovězím masem a mrkví a 2 s drůbežím a zeleninou. Cesar Selection s masem v omáčce 4 × 100 g se snadno otevírají. Měkké kousky šťavnatého masa se zeleninou v lahodném sosu si rychle oblíbí i velmi mlsní mazlíčci. Cesar Selection je bez cukru, umělých barviv a konzervantů! Čtyři kapsičky v balení. Klíčové vlastnosti kapsiček pro dospělé psy malých plemen Cesar Selection s omáčkou, 4 × 100 g Kompletní a vyvážené krmivo pro psy malých rasBalení obsahuje 4… (alza.cz)

Whiskas kapsička klasický výběr ve šťávě pro dospělé kočky 12 × 100 g…

Whiskas kapsička klasický výběr ve šťávě pro dospělé kočky 12 × 100 g (5900951125645)

Kapsička pro kočky pro všechna plemena s normální aktivitou, kuřecí, hovězí, jehněčí a krůtí příchuť, čerstvé maso v sušině 40%, tuky (živočišný) 4,7%, bez konzervantů a s antioxidanty Kapsičky Whiskas Klasický výběr ve šťávě uspokojí nutriční potřeby vaší kočky, aby prožila dlouhý a šťastný život. Krmivo má vyváženou hladinu minerálů, které podporují zdravé močové ústrojí. Navíc obsahuje zinek pomáhající zajistit zdravou kůži a srst. Balení obsahuje 12 kapsiček s různými příchutěmi - s kuřecím a zeleným hráškem, hovězím, krůtím a s jehněčím a mrkví. Klíčové vlastnosti kapsiček pro kočky Whiskas Klasický výběr ve šťávěVěk 1+Kompletní a vyváženéBez umělých barviv, příchutí a konzervačních látekKompletní krmivo pro dospělé kočky Složení:S kuřecím a zeleným hráškem: maso a výrobky… (alza.cz)

Pedigree Vital Protection kapsičky masový výběr se zeleninou ve…

Pedigree  Vital Protection kapsičky masový výběr se zeleninou ve šťávě pro dospělé psy 48 x 100g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Mokré krmivo pro dospělé psy. Vhodné pro každého psa. Výhodné balení 4 x (12 × 100g). Bez umělých barviv, ochucovadel a konzervačních látek. (mall.cz)

Kapsička Rasco Cats losos a pstruh/ kuřecí a hovězí maso 4x100g

Kapsička Rasco Cats losos a pstruh/ kuřecí a hovězí maso 4x100g

Kompletní krmivo pro dospělé kočky. Krmný návod: průměrně velké kočce podávejte maximálně 400 g krmiva denně, optimálně rozděleného do dvou dávek. Kapsičky s masem z lososa a pstruha - 2 x 100 g: Složení: 27% maso a výrobky živočišného původu, 8% ryby a vedlejší výrobky z ryb (4% MASO Z lososa, 4% maso ze pstruha), vedlejší výrobky rostlinného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, minerální látky, cukry. Jakostní znaky: hrubé proteiny 9%, vlhkost 82%, hrubé oleje a tuky 5%, hrubé popeloviny 3%, hrubá vláknina 0,8%, vitamin D3 290 m.j./ kg, vitamin E (alfatokoferol) 30 mg / kg. Kapsičky s kuřecím a hovězím masem - 2 x 100 g: Složení: 35% maso a výrobky živočišného původu (4% hovězí maso, 4% kuřecí maso), ryby a vedlejší výrobky z ryb, vedlejší výrobky rostlinného původu,… (superzoo.cz)

Whiskas kapsička klasický výběr ve šťávě pro dospělé kočky 48 × 100 g…

Whiskas kapsička klasický výběr ve šťávě pro dospělé kočky 48 × 100 g (5900951225642)

Kapsička pro kočky pro všechna plemena s normální aktivitou, kuřecí, hovězí, jehněčí a krůtí příchuť, živočišné bílkoviny 40%, tuky (kuřecí,drůbeží a hovězí ) 4,7%, bez konzervantů Kapsičky Whiskas Klasický výběr ve šťávě uspokojí nutriční potřeby vaší kočky, aby prožila dlouhý a šťastný život. Krmivo má vyváženou hladinu minerálů, které podporují zdravé močové ústrojí. Navíc obsahuje zinek pomáhající zajistit zdravou kůži a srst. Balení obsahuje 48 kapsiček Whiskas Klasický výběr ve šťávě s různými příchutěmi: s kuřecím a zeleným hráškem, hovězím, krůtím a s jehněčím a mrkví. Klíčové vlastnosti kapsiček pro kočky Whiskas Klasický výběr ve šťávě, 48 ksKompletní vyvážené krmivo pro dospělé kočky od 1 roku věkuWhiskas Klasický výběr ve šťávě neobsahuje umělá barviva ani příchutiV balení… (alza.cz)

Felix Tasty Shreds s lososem a tuňákem ve šťávě 12x(4 x 80 g)

Felix Tasty Shreds s lososem a tuňákem ve šťávě 12x(4 x 80 g)

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Lahodné trhané kousky ve šťávě jsou ideálním krmivem pro vaši kočku. Obsahují vitamíny D, E a omega-6 mastné kyseliny. Bez umělých konzervantů. Felix Tasty Shreds s lososem a tuňákem ve šťávě 4×80g potěší každou kočku. (mall.cz)

Felix Tasty Shreds s hovězím a kuřetem ve šťávě 12x(4 x 80 g)

Felix Tasty Shreds s hovězím a kuřetem ve šťávě 12x(4 x 80 g)

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Lahodné trhané kousky ve šťávě jsou ideálním krmivem pro vaši kočku. Obsahují vitamíny D, E a omega-6 mastné kyseliny. Bez umělých konzervantů. Felix Tasty Shreds s hovězím a kuřetem ve šťávě 12(4×80g) potěší každou kočku. (mall.cz)

Whiskas kapsička klasický výběr ve šťávě pro dospělé kočky 12 × 100 g…

Whiskas kapsička klasický výběr ve šťávě pro dospělé kočky 12 × 100 g (5900951269042)

Kapsička pro kočky pro všechna plemena s normální aktivitou, kuřecí, drůbeží, hovězí a jehněčí příchuť, tuky (živočišný) 4,7%, bez konzervantů Kapsičky Whiskas Klasický výběr ve šťávě uspokojí nutriční potřeby vaší kočky, aby prožila dlouhý a šťastný život. Krmivo má vyváženou hladinu minerálů, které podporují zdravé močové ústrojí. Navíc obsahuje zinek pomáhající zajistit zdravou kůži a srst. Balení obsahuje 12 kapsiček s různými příchutěmi - s kuřecím, hovězím, jehněčím a drůbežím masem. Klíčové vlastnosti kapsiček pro kočky Whiskas Klasický výběr ve šťávěVěk 1+Kompletní a vyváženéBez umělých barviv, příchutí a konzervačních látekKompletní krmivo pro dospělé kočky Složení:S kuřecím: maso a výrobky živočišného původu (40%, včetně 4% kuřecích), cereálie, minerální látky, různé cukryS… (alza.cz)

Whiskas kapsičky mixovaný výběr v želé 48 × 100 g (9003579006627)

Whiskas kapsičky mixovaný výběr v želé 48 × 100 g (9003579006627)

Kapsička pro kočky pro malá a velká plemena s normální aktivitou, kuřecí, hovězí, lososová a tuňák příchuť, živočišné bílkoviny 40%, tuky (kuřecí,hovězí a lososový ) 4,7%, bez konzervantů Kapsičky Whiskas Mixovaný výběr ve šťávě uspokojí nutriční potřeby vaší kočky, aby prožila dlouhý a šťastný život. Krmivo má vyváženou hladinu minerálů, které podporují zdravé močové ústrojí. Whiskas Mixovaný výběr ve šťávě obsahuje zinek pomáhající zajistit zdravou kůži a srst. Balení obsahuje 48 kapsiček s různými příchutěmi: s kuřecím, lososem, hovězím a tuňákem. Klíčové vlastnosti kapsiček pro kočky Whiskas Mixovaný výběr v želé, 48 ksKompletní vyvážené krmivo pro dospělé kočky od 1 roku věkuWhiskas Mixovaný výběr v želé neobsahuje umělá barviva ani příchutiV balení najdete 4 příchuti vždy po 12… (alza.cz)

Kapsička SCHESIR kuře + hovězí ve vývaru 70g

Kapsička SCHESIR kuře + hovězí ve vývaru 70g

Kapsička s kuřecím a hovězím masem ve vývaru. Doplňkové krmivo pro dospělé kočky. Krmný návod: podávejte maximálně 2 kapsičky denně, v kombinaci s mokrým nebo suchým kompletním krmivem Schesir. Složeni: maso a živočišné produkty (56% kuřecí maso, 4% hovězí maso), 3% rýže. Jakostníí znaky: hrubé proteiny 14%, vlhkost 83%, hrubé oleje a tuky 0,5%, hrubé popeloviny 1,5%, hrubá vláknina 0,5%. (superzoo.cz)

DOVE tableta krémová (4 x 100 g)

DOVE tableta krémová (4 x 100 g)

Místo klasického mýdla, které může pokožku dráždit a vysušovat, přichází Dove s unikátním výrobkem, který již nyní kožní lékaři doporučují k péči o obličej a dětskou pokožku. Jedná se o krémovou tabletu Dove Cream Bar, obsahující neutrální čistící přísady a 1/4 hydratačního krému. Svojí šetrnou péčí přispívá Dove tableta k udržení ideálního stupně hydratace kůže a to i u lidí s citlivou pokožkou či dokonce kojenců, vyžadující výjimečně jemnou péči. Použití: Naneste na navlhčené ruce, napěňte a opláchněte vodou. Vyhněte se kontaktu s očima. Pokud ke kontaktu dojde, oči důkladně vypláchněte vodou. (feedo.cz)

PURINA GG KOUSKY ve štávě konzerva - 4 x 85g

PURINA GG KOUSKY ve štávě konzerva - 4 x 85g

GOURMET® kousky šťavnatého masa namočené v pečené omáčce. Kolekce zahrnuje čtyři chutné recepty: s hovězím masem, s krůtí a kachní, s lososem a kuřecím masem, s kuřecím masem a játry. Toto jídlo nabízí nekompromisní kvalitu a nezapomenutelnou chuť. (krmeni.cz)

Hami 100% Ovoce jablko, banán 4 x 100 g

Hami 100% Ovoce jablko, banán 4 x 100 g

Akce: získejte extra slevu 20 % na vybrané produkty Hami po zadání kódu: KLARA20CZ (akce platí do 18.7. 2021 nebo do vyprodání zásob) Hami 100% Ovoce jablko, banán je lehká a chutná svačinka pro Vaše dítě. Bez přídavku cukru a bez konzervantů, umělých barviv a aromat. Pasterovaný ovocný příkrm pro děti od ukončeného 4. měsíce. (mall.cz)

Sheba kapsička masový výběr ve šťávě pro dospělé kočky 48 × 85 g …

Sheba kapsička masový výběr ve šťávě pro dospělé kočky 48 × 85 g (3065890095922)

Kapsička pro kočky pro všechna plemena s normální aktivitou, kuřecí, hovězí, jehněčí a krůtí příchuť, čerstvé maso v sušině 44%, tuky (kuřecí,drůbeží a hovězí ) 4,5% Sheba kapsičky šťavnatý výběr ve šťávě je kompletní krmivo pro dospělé kočky. V jednom balení Sheba šťavnatý výběr najdete celkem 48 kapsiček se 4 různými příchutěmi vždy po dvanácti kusech: s jehněčím, kuřecím, hovězím a krůtím masem. Delikátní Sheba šťavnatý výběr ve šťávě uspokojí i ty nejmlsnější kočičí jazýčky. Klíčové vlastnosti kapsiček pro kočky Sheba šťavnatý výběr ve šťávě, 48 ksKompletní krmivo pro dospělé kočkyKapsičky Sheba šťavnatý výběr ve šťávě se snadno otevírajíV balení 4 příchuti: s hovězím, jehněčím, kuřecím a krůtímSheba šťavnatý výběr ve šťávě skvěle chutnáKapsičky o hmotnosti 85 gSložení:S hovězím: maso… (alza.cz)

Plaisir Dog kapsička puppy pro štěňata s kuřecím 22 × 100 g …

Plaisir Dog kapsička puppy pro štěňata s kuřecím 22 × 100 g (8595657300136)

Kapsička pro psy pro všechna plemena s normální aktivitou, kuřecí příchuť, čerstvé maso v sušině 45%, tuky (živočišný) 4,5% Kapsička Plaisir PUPPY s kuřecím je kompletním krmivem pro štěňata. Složení a výživové hodnotySložení: maso a produkty z masa 45 %, kuřecí maso 4 %, deriváty rostlinného původu, obiloviny, minerály, cukry.Nutriční hodnoty: hrubý protein 7 %, hrubý tuk 4,5 %, hrubý popel 1,5 %, hrubá vláknina 0,8 %, vlhkost 82 %.Hmotnost: 100 g (alza.cz)

FELIX kapsa TASTY SHREDS 4 x 80g - HOVĚZÍ/kuřecí ve šťávě

FELIX kapsa TASTY SHREDS   4 x 80g - HOVĚZÍ/kuřecí ve šťávě

Kompletní krmivo pro dospělé kočky. Lahodný výběr s trhanými kousky masa. Kapsičky: 4 x 80g (krmeni.cz)

FELIX kapsa TASTY SHREDS 4 x 80g - LOSOS/tuňák ve šťávě

FELIX kapsa TASTY SHREDS   4 x 80g - LOSOS/tuňák ve šťávě

Kompletní krmivo pro dospělé kočky. Lahodný výběr s trhanými kousky masa. Kapsičky: 4 x 80g (krmeni.cz)

Dove Krémová tableta (Beauty Cream Bar) 4 x 100 g

Dove Krémová tableta (Beauty Cream Bar) 4 x 100 g

Krémová tableta Dove obsahuje 1/4 hydratačního krému, který dodává pokožce potřebnou péči a zanechává tak pleť hladkou a hebkou. Nevysušuje pleť jako běžné mýdlo a nemá dráždivé účinky. (parfemy.cz)

Dove Krémová tableta (Beauty Cream Bar) 4 x 100 g

Dove Krémová tableta (Beauty Cream Bar) 4 x 100 g

Krémová tableta Dove obsahuje 1/4 hydratačního krému, který dodává pokožce potřebnou péči a zanechává tak pleť hladkou a hebkou. Nevysušuje pleť jako běžné mýdlo a nemá dráždivé účinky. (krasa.cz)

Platinum natural menu mini chicken 4 x 100 g (4260208740375)

Platinum natural menu mini chicken 4 x 100  g (4260208740375)

Paštika pro psy určená pro dospělé psy všech plemen s normální aktivitou, kuřecí příchuť, obsahuje 83 % masa, hmotnost balení 0,375kg, bez GMO Platinum Natural Menu je paštika s obsahem 83% masa. Plnohodnotné krmivo pro dospělé psy vyrobené z velmi kvalitních surovin, které jsou určené pro lidskou spotřebu. Čerstvé kuřecí maso bez genetických úprav. Krmivo je díky svému přirozeně zdravému složení a optimální stravitelnosti vhodné pro psa každého věku a rasy. Při přípravě PLATINUM Menu jsou zpracovávány jen prvotřídní suroviny: 83% čerstvého kuřecího masa (hlavní zdroj proteinů), rýže bez genetických úprav (zdroj lehce stravitelných uhlohydrátů). Masová směs je navíc doplněna kvalitní zeleninou, hodnotnými oleji (lososový, olivový) a obohacena vitamíny i stopovými prvky. Doporučené… (alza.cz)

6x HAMI 100 % ovoce ovocný koktejl (4 x 100 g) - ovocný příkrm

6x HAMI 100 % ovoce ovocný koktejl (4 x 100 g) - ovocný příkrm

Hami přesnídávka ovocný koktejl je 100% ovocné pyré v kelímku, které obsahuje pouze pečlivě vybrané ovoce vysoké kvality a navíc je **bez přidaného cukru-* (obsahuje přirozeně se vyskytující cukry) a konzervantů (dle zákona). Díky unikátnímu způsobu zpracování ovoce si Hami přesnídávka ovocný koktejl 100% ovoce udržuje velmi přirozenou ovocnou chuť a také tu správnou hustotu. S touto zdravou svačinkou s přirozenou chutí velmi podobnou čerstvému ovoci si Vaše děťátko ovoce snadno oblíbí, zvykne si na nové chutě a vytvoří si zdravý základ do budoucna. Ovocný koktejl je ovocná svačinka ze 100 % ovoce vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce. Víte, že…. každé ovoce v tomto kelímku bylo sklizené ručně? 1 kelímek dodá 50 % denní potřeby ovoce dítěte? Složení: jablka 56 %, hrušky 18 %, meruňky 12… (feedo.cz)

Marp Chicken konzerva s kuřecím 6 x 400 g

Marp Chicken konzerva s kuřecím 6 x 400 g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Holistické konzervy s kuřecím masem jsou vhodné pro všechny kočky. Je možné je míchat s granulemi. Mají skvělou chuť, kombinují v sobě vnitřnosti a svalovinu. Marp Chicken konzerva s kuřecím 6 × 400 g je snadno stravitelná. (mall.cz)

Schesir Konzerva Dog kuřecí + hovězí v želé 10 x 150 g

Schesir Konzerva Dog kuřecí + hovězí v želé 10 x 150 g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Doplňkové krmivo pro dospělé psy. Konzerva s kuřecím a hovězím masem v želé. Výhodné balení 10 × 150 g. (mall.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít