Pedigree 12 kg

Pedigree SMALL s hovězím masem a zeleninou 12 kg

Pedigree SMALL s hovězím masem a zeleninou 12 kg

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen do 10 kg s hovězím masem, zeleninou. (mall.cz)

Pedigree konzerva s hovězím v želé 12 x 1,2 kg

Pedigree konzerva s hovězím v želé 12 x 1,2 kg

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Kompletní mokré krmivo disponuje hovězím masem v želé a vlákninou z přírodních zdrojů. Pedigree konzerva s hovězím v želé 12 × 1,2 kg je vhodná pro dospělé psy. (mall.cz)

Pedigree Junior 15 kg

Pedigree Junior 15 kg

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Pedigree je kompletní krmivo pro štěňata a rostoucí psy od 2. měsíce, ale také pro březí a kojící feny. (mall.cz)

Pedigree pochoutka Markies 1,5 kg

Pedigree pochoutka Markies 1,5 kg

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Pamlsek je obohacen o omega-3 nenasycené mastné kyseliny, které přispívají k udržení kondice. Obsahuje vitamíny, minerály a vápník pro posílení kostí. Pedigree pochoutka Markies 1,5 kg je bez umělých barviv a dochucovadel. (mall.cz)

Pedigree Adult s hovězím a drůbežím masem 15 kg

Pedigree Adult s hovězím a drůbežím masem 15 kg

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen v běžné zátěži s hovězím a drůbežím masem. (mall.cz)

Pedigree kapsičky Junior multipack 4 x (12 x 100g)

Pedigree kapsičky Junior multipack 4 x (12 x 100g)

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Mokré krmivo v podobě kapsiček pro štěňata od 6 týdnu života. Výhodné balení 4 × 12 × 100g kapsiček. (mall.cz)

Pedigree Vital Protection granule hovězí a drůbeží pro dospělé psy 10…

Pedigree Vital Protection granule hovězí a drůbeží pro dospělé psy 10 kg (5900951019838)

Granule pro psy pro malá, středně velká a velká plemena s nízkou, normální a vysokou aktivitou, drůbeží a hovězí příchuť, živočišné bílkoviny 20%, tuky 13% Vašemu psímu mazlíčkovi rozhodně uděláte radost s těmito lahodnými granulemi Adult Vital Protection od značky Pedigree. Krmivo s hovězí a drůbeží příchutí je vhodné pro všechna dospělá plemena s jakoukoliv aktivitou. Granule Pedigree Adult Vital Protection obsahují všechny důležité živiny, které podporují ideální trávení a přirozenou obranyschopnost organismu. Díky speciální textuře jsou granule také prospěšné pro zdravé zuby. Speciální receptura zaručí vašemu pejskovi kvalitní srst a kůži. Klíčové vlastnosti granulí Pedigree Adult Vital Protection, hovězí a drůbeží, 10 kgLahodné granule Adult Vital Protection od značky PedigreeJedná… (alza.cz)

Pedigree Vital Protection granule kuřecí se zeleninou pro dospělé psy…

Pedigree Vital Protection granule kuřecí se zeleninou pro dospělé psy malých plemen 2 kg (5998749136393)

Granule pro psy pro malá, středně velká a velká plemena s nízkou, normální a vysokou aktivitou Vašemu malému psímu mazlíčkovi rozhodně uděláte radost s těmito lahodnými granulemi Mini Vital Protection od značky Pedigree. Krmivo s kuřecí a zeleninovou příchutí je vhodné pro malá plemena s ukončeným vývojem. Granule Pedigree Mini Vital Protection obsahují všechny důležité živiny, které podporují ideální trávení a přirozenou obranyschopnost organismu. Díky speciální textuře jsou granule také prospěšné pro zdravé zuby. Speciální receptura zaručí vašemu pejskovi kvalitní srst a kůži. Klíčové vlastnosti granulí Pedigree Mini Vital Protection, kuřecí maso a zelenina, 2 kgLahodné granule Mini Vital Protection od značky PedigreeJedná se o kompletní a vyvážené krmivo pro všechny dospělé psyGranule… (alza.cz)

Pedigree Vital Protection granule hovězí se zeleninou pro dospělé psy…

Pedigree Vital Protection granule hovězí se zeleninou pro dospělé psy malých plemen 2 kg (5998749120927)

Granule pro psy pro malá, středně velká a velká plemena s nízkou, normální a vysokou aktivitou, tuky 13% Vašemu malému psímu mazlíčkovi rozhodně uděláte radost s těmito lahodnými granulemi Mini Vital Protection od značky Pedigree. Krmivo s hovězí a drůbeží příchutí je vhodné pro malá plemena s ukončeným vývojem. Granule Pedigree Mini Vital Protection obsahují všechny důležité živiny, které podporují ideální trávení a přirozenou obranyschopnost organismu. Díky speciální textuře jsou granule také prospěšné pro zdravé zuby. Speciální receptura zaručí vašemu pejskovi kvalitní srst a kůži. Klíčové vlastnosti granulí Pedigree Mini Vital Protection, hovězí a drůbeží, 2 kgLahodné granule Mini Vital Protection od značky PedigreeJedná se o kompletní a vyvážené krmivo pro všechny dospělé psyGranule… (alza.cz)

Pedigree Vital Protection kapsička masový výběr v želé pro dospělé…

Pedigree Vital Protection kapsička masový výběr v želé pro dospělé psy 12 × 100 g (5900951249341)

Kapsička pro psy pro všechna plemena s normální aktivitou, kuřecí a jehněčí příchuť, čerstvé maso v sušině 40%, tuky (živočišný) 5,5%, bez konzervantů Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii!... (alza.cz)

CAPITAL SPORTS BRAVOR WALL BALL 12 KG 12 KG - Medicinbal

CAPITAL SPORTS BRAVOR WALL BALL 12 KG  12 KG - Medicinbal

Medicinbal CAPITAL SPORTS BRAVOR WALL BALL 12 KG dodá vašemu tréninku nové impulsy díky četným variantám cvičení. Ať už dynamické nebo statické cvičení: s moderní variantou klasického medicinbalu posilujete jak malé, tak i velké skupiny svalstva a trénujete sílu, výdrž a koordinaci. (sportisimo.cz)

Pedigree Vital Protection kapsička pro štěňata masový výběr s rýží v…

Pedigree Vital Protection kapsička pro štěňata masový výběr s rýží v želé 12 × 100 g (5900951140082)

Kapsička pro psy pro všechna plemena s nízkou aktivitou, kuřecí a krůtí příchuť, čerstvé maso v sušině 45%, tuky (živočišný) 7%, s antioxidanty Pedigree Junior kapsičky jsou ideálním masovým krmivem pro štěňata. Malé masové kousky tvořené kuřecím, jehněčím, hovězím či drůbežím masem v čerstvém želé bude Vašim malým miláčkům jistě chutnat. Obohaceno o rýži jako přírodního nositele vlákniny a s vitamíny představuje toto krmivo plnohodnotný pokrm, který splňuje potřeby mladých pejsků. Zcela bez cukru, chutné a dobře stravitelné pro štěňátka v prvních měsících života. Klíčové vlastnostiKompletní krmivo pro štěňataMasové kousky v želé ve 4 variantáchVitamíny a vláknina: podporují růst a tráveníVápník: pro zdravé kostiBez cukruČerstvé, v praktickém balení lze užívat jako hlavní jídlo nebo i… (alza.cz)

XXTREME Bulgarian BAG 8 kg 12 kg

XXTREME Bulgarian BAG 8 kg 12 kg

Unikátní tréninková pomůcka, nástroj, který vám umožní trénovat komplexní pohyby celého těla, zvýšit sílu, dynamiku a flexibilitu a který najde uplatnění téměř ve všech typech silově-vytrvalostních sportů. (efitness.cz)

Pedigree Vital Protection kapsička masový výběr se zeleninou ve šťávě…

Pedigree Vital Protection kapsička masový výběr se zeleninou ve šťávě pro dospělé psy 12 × 100 g (5900951134876)

Kapsička pro psy pro malá plemena s normální aktivitou, kuřecí, hovězí, krůtí a králičí příchuť, živočišné bílkoviny 39%, tuky (živočišný) 6%, s kloubní výživou, bez obilovin, bez konzervantů a s antioxidanty Pedigree kapsička Adult "naše klasika" v želé nabízí výběr. U všech druhů byla především věnována pozornost, aby byla Vašemu psu nabídnutá 100% vyvážená strava v každém jídle. Kromě vysokého podílu živočišných bílkovin, obsahuje toto jídlo důležité živiny pro zdravou a vyváženou stravu, která zároveň skvěle chutná. Vláknina přirozeně zajišťuje zdravé trávení a podporuje zvláštní hmotu, bez které by nemohl být čerpán vápník pro silné kosti a klouby. Zinek v kombinaci se slunečnicovým olejem a omega 6 zajišťuje lesklou a hladkou srst, stejně tak jako zdravou kůži. Další vitamíny a… (alza.cz)

Capital Sports Epitomer Wall Ball Set, 4 kg, 6 kg, 8 kg, 9 kg, 10 kg,…

Capital Sports Epitomer Wall Ball Set, 4 kg, 6 kg, 8 kg, 9 kg, 10 kg, 12 kg, 14 kg

Epitomer Wall Ball SetKompletní sada medicinbalů o hmotnosti 4 kg, 6 kg, 8 kg, 9 kg, 10 kg, 12 kg a 14 kg v klasickém designu.Vhodný pro různé cvičení v oblasti core tréninku, funkcionálního fitness nebo Cross-Trainingu.Sešívaný vnější povrch z koženky.Objevte nově s medicinbaly Epitomer od společnosti Capital Sports tradiční sportovní tréninkové zařízení. Již více než sto let jsou používány medicinbaly pro utužování těla ve fitness a zdravotním tělocviku. Poté, co upadly na několik let do zapomnění, se těší v mnoha variantách nové popularitě jako všestranné sportovní a tréninkové zařízení, zejména v oblastech core tréninku a funkčního tréninku a také v Cross-Training.Medicinbal od společnosti Capital Sports zaujme odolným zpracováním z koženky s čistě a odolně sešitými plochami. Bez… (electronic-star.cz)

Činka KETTLEBELL COMPETITION LiveUp 12 Kg - 20 Kg fialová

Činka KETTLEBELL COMPETITION LiveUp 12 Kg - 20 Kg fialová

ČINKA KETTLEBELL COMPETITION LiveUp 12 Kg Patří mezi alternativu pomůcek pro silové sporty. Unikátní jednoruční činky kettlebell jsou určeny všem, kteří chtějí budovat svalovou hmotu, zesílit a zlepšit svou vytrvalost. Výhoda kettlebellu spočívá v tom, že má těžiště vzdálenější od místa úchopu, což se promítne na odlišném zapojení svalů oproti cvičení s činkami. Cvičení s kettlebellem nemusí být tak monotónní a nudné jako s činkami, kde vykonáváte prakticky jen jediný pohyb. Kettlebell umožňuje velké množství cviků, které zapojují velké svalové skupiny a také rozvíjí stabilitu a další schopnosti. Činky jsou vyrobeny z kovu. Technický popis:- výrobce LiveUp- barva modrá- pevné, komfortní madlo- hmotnost 12 kg (efitness.cz)

Eukanuba Rottweiler 12 kg

Eukanuba Rottweiler 12 kg

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Kompletní superprémiové krmivo, které je speciálně navrženo pro dospělé psy plemene Rottweilera a další příbuzná plemena se stejnými požadavky. (mall.cz)

Eukanuba Boxer 12 kg

Eukanuba Boxer 12 kg

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Kompletní superprémiové krmivo Eukanuba pro dospělé psy plemene Boxera a pro příbuzná plemena, které mají stejné nutriční požadavky. (mall.cz)

PEDIGREE kostičky BISCROK - 200g

PEDIGREE kostičky BISCROK - 200g

Psi milují chroupání - BISCROK Bones jsou dokonale upečené křupavé sušenky ve 3 různých variantách. Skvělý způsob, jak si podávání pamlsků co nejvíce užít. Omega 3 mastné kyseliny, které pomáhají udržet zdravou kondici Vitamíny, které mu pomáhají udržet si přirozenou obranyschopnost Minerály obsahující vápník pro zdravé a silné kosti Doplňkové krmivo pro dospělé psy. (krmeni.cz)

PEDIGREE kostičky BISCROK - 500g

PEDIGREE kostičky BISCROK - 500g

Psi milují chroupání - BISCROK Bones jsou dokonale upečené křupavé sušenky ve 3 různých variantách. Skvělý způsob, jak si podávání pamlsků co nejvíce užít. Omega 3 mastné kyseliny, které pomáhají udržet zdravou kondici Vitamíny, které mu pomáhají udržet si přirozenou obranyschopnost Minerály obsahující vápník pro zdravé a silné kosti Doplňkové krmivo pro dospělé psy. (krmeni.cz)

PEDIGREE kapsa JUNIOR - 4ks

PEDIGREE kapsa  JUNIOR - 4ks

Kapsičky Pedigree® jsou určeny k dodávání výživy, která se zaměřuje na univerzální potřeby, aby váš pes byl zdraví a plný vitality. Vitamín E a minerály pomáhají při podpoře silné přírodní obranyschopnosti Přírodní vlákna pomáhají udržovat zdraví Zinek a slunečnicový olej podporují zdravou pokožku a srst Vápník podporuje zdravé kosti Bez přidaných umělých barviv, umělých příchutí nebo konzervačních látek. Bez přidaného cukru. (krmeni.cz)

PEDIGREE kapsa 100g - JEHNĚČÍ

PEDIGREE kapsa   100g - JEHNĚČÍ

JUNIOR kuřecí Složení: maso a výrobky živočišného původu (44%, včetně min. 4 % kuřecího), oleje a tuky (obsahuje 0,5% slunečnicového oleje), ryby a vedlejší produkty z ryb, minerální látky,cereálie (obsahuje 0,7% rýže, což odpovídá 4% vařené rýže), výrobky rostlinného původu (obsahuje 0,5% sušené dužiny řepy), rostlinné bílkovinné extrakty Analytické složky: protein 8,5%, obsah tuku 6,5%, obsah anorganických látek 2,5%, hrubá vláknina 0,30%, vlhkost 79,5%, vápník 0,40%, fosfor 0,30% Doplňkové látky v 1kg: Vitamin D3 150 IU, Vitamin E 60 mg, Měď 2,1 mg, Jód 0,35 mg, Železo 4,5 mg, Mangan 2,7 mg, Zinek 25,9 mg HOVĚZÍ maso Složení: maso a výrobky živočišného původu (40%, včetně 4 % hovězího), rostlinné bílkovinné extrakty, minerální látky, výrobky rostlinného původu (obsahuje 0,5% sušené… (krmeni.cz)

PEDIGREE pochoutka MARKIES - 1,5kg

PEDIGREE pochoutka MARKIES - 1,5kg

Křupavé sušenky plné chutí - morkové rolky PEDIGREE MARKIES jsou křupavé zvnějšku a lahodně chutné uvnitř. Omega 3 mastné kyseliny, které jim pomáhají zůstat fit po celý život S vitamínem E pro podporu přirozené obranyschopnosti Minerály obsahující vápník pro silné kosti Žádná umělá barviva ani dochucovadla (krmeni.cz)

PEDIGREE pochoutka MARKIES - 150g

PEDIGREE pochoutka MARKIES - 150g

Křupavé sušenky plné chutí - morkové rolky PEDIGREE MARKIES jsou křupavé zvnějšku a lahodně chutné uvnitř. Omega 3 mastné kyseliny, které jim pomáhají zůstat fit po celý život S vitamínem E pro podporu přirozené obranyschopnosti Minerály obsahující vápník pro silné kosti Žádná umělá barviva ani dochucovadla (krmeni.cz)

HMS KZG12 Kettlebell 12 kg

HMS KZG12 Kettlebell 12 kg

Litinový kettlebell HMS je určen k silovému tréninku celého těla. Kettlebell je gymnastické zařízení s mimořádně širokou škálou použití. Procvičuje všechny svalové skupiny. Toto zařízení je také vhodným doplňkem k tréninku s činkami. Pomáhá zlepšovat motorickou koordinaci. Materiál a zpracování ve tvaru zvonu má trojúhelníkový úchop a ploché dno zajišťuje vysokou stabilitu. Povrchová úprava: Litina Barva podle výrobce: Černá Barva: Černá Země původu: Čína Materiál: Litina Počet v balení (ks): 1 Sezóna: 2021 Hmotnost: 12 kg Hmotnost netto (kg): 12.0 (muziker.cz)

Sveltus Functional Bag 12 kg

Sveltus Functional Bag 12 kg

Ideální nástroj na zpevnění horní a dolní části těla. Zlepšete svou výbušnost, vytrvalost a sílu kombinací silového a kardio tréninku. Zatížení je stabilizované na ramenou. Ideální na dřepy, výpady, sprinty, atd. Se dvěma rukojeťmi. Složení: PVC vyplněný železným pískem Barva podle výrobce: Oranžová Barva podle výrobce: Černá Barva: Oranžová Barva: Černá Země původu: Čína Délka: 70 cm Materiál: Kůže z PVC Počet v balení (ks): 1 Hmotnost: 12 kg Šířka: 50 cm (muziker.cz)

MOVIT® 12 kg Kettlebell

MOVIT® 12 kg Kettlebell

S profesionální činkou MOVIT® jste perfektně vybaveni pro Vaše individuální Kettlebell tréninky ve studiu nebo doma. Kuličková činka se stala před několika lety populárním cvičebním vybavením pro sportovce na posilování. Hlavním cílem tréninku s touto činkou je vybudování funkční síly, výbušné síly a stability a posílení kardiovaskulárního systému, šlach a vazů. Cvičení mají obzvláště pozitivní vliv na sílu ve středu těla, v oblasti dolní části zad a kyčlí a obecně na koordinaci. Technické údaje: váha: 12 kg průměr:19,5 cm výška: 30,5 cm tloušťka úchopu: 4,0 cm vnitřní šířka úchytky: 18,3 cm Obsah balení: 1x kettlebell 12 kg (dilego.cz)

Sveltus Functional bag 12 kg

Sveltus Functional bag 12 kg

Ideální nástroj pro posílení horního a dolního těla. Zlepšete výbušnost, vytrvalost a sílu kombinací síly a tréninku kardio. Zatížení je stabilizováno na ramenou. Můžete provádět dřepy, výpady, sprinty,a další.. S dvěma úchyty. (patro.cz)

Sveltus Kettlebell 12 kg, univerzální

Sveltus Kettlebell 12 kg, univerzální

Velmi efektivní pro sílu a vytrvalost. Zapojte celé tělo, a to zejména záda, nohy, paže a ramena. Kettlebelly mají lepší přilnavost než činky k různým cvičením (veslování, švih, mrtvý tah, sedy-lehy, chůže s váhou a kliky). Potažený kov, pro individuální použití nebo hromadné cvičení. Prodává se po kusech. (patro.cz)

MOVIT® 12 kg Kettlebell

MOVIT® 12 kg Kettlebell

S profesionální činkou MOVIT® jste perfektně vybaveni pro Vaše individuální Kettlebell tréninky ve studiu nebo doma. Kuličková činka se stala před několika lety populárním cvičebním vybavením pro sportovce na posilování. Hlavním cílem tréninku s touto činkou je vybudování funkční síly, výbušné síly a stability a posílení kardiovaskulárního systému, šlach a vazů. Cvičení mají obzvláště pozitivní vliv na sílu ve středu těla, v oblasti dolní části zad a kyčlí a obecně na koordinaci. Technické údaje: váha: 12 kg průměr:19,5 cm výška: 30,5 cm tloušťka úchopu: 4,0 cm vnitřní šířka úchytky: 18,3 cm Obsah balení: 1x kettlebell 12 kg (kokiskashop.cz)

inSPORTline činka šestihran 12 kg

inSPORTline činka šestihran 12 kg

Moderní jednoruční šestihranná činka inSPORTline Hexsteel 12 kg je vhodná pro všestranné využití. Ergonomicky tvarovaná rukojeť činky je vyrobena z kvalitního kovu a je opatřena protiskluzovým vroubkováním zajišťujícím perfektní stabilitu činky i během náročnějších cvičení. Závaží jsou pak potažena vrstvou plastu se zvýšenou odolností proti opotřebení. Díky šestihrannému provedení závaží je činka inSPORTline Hexsteel 12 kg při odložení a skladování perfektně stabilní.Technický popis: kvalitní kovové tělo činky ergonomicky tvarovaná protiskluzová rukojeť moderní design precizní zpracování váha vyražena na těle činky hmotnost: 12 kg délka úchopu: 13 cm šířka kotoučového bloku: 9,5 cm průměr závaží: 14,5 cm celková délka: 33 cm cena za 1 ks (efitness.cz)

Lifefit Činka 12 kg (4891223100181)

Lifefit Činka 12 kg (4891223100181)

Činka nakládací, hmotnost činky 12 kg, průměr tyče 30 mm, černá a stříbrná Pokud chcete zesílit a mít pořádné základy, zapomeňte na cvičící stroje nebo různé pomůcky z teleshoppingu. Získání kvalitní svalové hmoty není jen o výživě, ale hlavně o tom, jak cvičíte. Právě jednoruční činka Lifefit o váze 12 kg, vám v tom výrazně pomůže.Pokud chcete zesílit a mít pořádné základy, zapomeňte na cvičící stroje nebo různé pomůcky z teleshoppingu. Získání kvalitní svalové hmoty není jen o výživě, ale hlavně o tom, jak cvičíte. Právě jednoruční činka Lifefit o váze 12 kg, vám v tom výrazně pomůže.Díky svému složení z kotoučů různé váhy si snadno nastavíte potřebnou hmotnost. Na procvičení celého těla stačí i jedna jednoruční činka. Kdo říká, že ne, nikdy pořádně necvičil.Hlavní přednostiPořádný kus… (alza.cz)

Marp Holistic Salmon 12 kg

Marp Holistic Salmon 12 kg

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Kompletní granulované krmivo pro dospělé psy i štěňata všech plemen s lososem. (mall.cz)

Marp Natural Farmfresh 12 kg

Marp Natural Farmfresh 12 kg

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Kompletní superprémiové granulované krmivo pro dospělé psy všech plemen s krůtím masem. (mall.cz)

Eukanuba Labrador Retriever 12 kg

Eukanuba Labrador Retriever 12 kg

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Kompletní superprémiové krmivo Eukanuba, které je přizpůsobeno speciálním potřebám dospělým psům plemene Labradorského retrívra a příbuzným plemenům. (mall.cz)

Eukanuba German Shepherd 12 kg

Eukanuba German Shepherd 12 kg

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Kompletní superprémiové krmivo Eukanuba pro dospělé psy plemene Německého ovčáka a pro příbuzná plemena se stejnými nutričními požadavky. (mall.cz)

Essential foods Beginning 12 kg

Essential foods Beginning 12 kg

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Krmivo plné prvotřídních přírodních ingrediencí speciálně vyvinuté pro štěňata menších plemen, která v dospělosti nepřekročí váhu 15 kg. (mall.cz)

Marp Natural Farmland 12 kg

Marp Natural Farmland 12 kg

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Kompletní superprémiové granulované krmivo pro dospělé psy s kachním masem a brambory. (mall.cz)

Eukanuba Golden Retriever 12 kg

Eukanuba Golden Retriever 12 kg

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Kompletní superprémiové krmivo, které je speciálně navrženo pro dospělé psy plemene Zlatého Retrívra a příbuzným plemenům se stejnými požadavky. (mall.cz)

K-9 Maintenance 12 kg

K-9 Maintenance 12 kg

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Kompletní krmivo pro dospělé psy. (mall.cz)

KLARFIT Relaxbike 6.0 SE, ležící ergometr, 12 kg, setrvačník, 100 kg,…

KLARFIT Relaxbike 6.0 SE, ležící ergometr, 12 kg, setrvačník, 100 kg, oranžová

Workout ještě nikdy nebyl u tak uvolňující! S ležícím ergometrem Klarfit Relaxbike 6.0 SE zcela uvolněně trénujete svou výdrž, posilujete svaly nohou a zlepšujete svou kondici,a je jedno jaké je počasí, nebo kolik je hodin. Nejlepší technika pro individuální trénink začátečníků a pokročilých: s 8stupňovým MagResist brzdovým systémem a 12kg setrvačnou hmotností si každý nadšenec fitness najde svou ideální náročnost na budování vytrvalosti a svalstva nebo na nastartování spalování tuku. SilentBelt Drive se svým řemenovým pohonem se přitom postará o příjemně tichý workout, který neruší sousedy ani spolubydlící. Díky SmartCardio a zabudovanému měřiči pulsu PulseControl budete mít čas tréninku, rychlost, ujetou vzdálenost i spálené kalorie vždy pod kontrolou a díky pulsním senzorům, které se… (electronic-star.cz)

KLARFIT Relaxbike 6.0 SE, ležící ergometr, 12 kg, setrvačník, 100 kg,…

KLARFIT Relaxbike 6.0 SE, ležící ergometr, 12 kg, setrvačník, 100 kg, zelený

Workout ještě nikdy nebyl u tak uvolňující! S ležícím ergometrem Klarfit Relaxbike 6.0 SE zcela uvolněně trénujete svou výdrž, posilujete svaly nohou a zlepšujete svou kondici,a je jedno jaké je počasí, nebo kolik je hodin. Nejlepší technika pro individuální trénink začátečníků a pokročilých: s 8stupňovým MagResist brzdovým systémem a 12kg setrvačnou hmotností si každý nadšenec fitness najde svou ideální náročnost na budování vytrvalosti a svalstva nebo na nastartování spalování tuku. SilentBelt Drive se svým řemenovým pohonem se přitom postará o příjemně tichý workout, který neruší sousedy ani spolubydlící. Díky SmartCardio a zabudovanému měřiči pulsu PulseControl budete mít čas tréninku, rychlost, ujetou vzdálenost i spálené kalorie vždy pod kontrolou a díky pulsním senzorům, které se… (electronic-star.cz)

PEDIGREE DentaStix Maxi 28pack 1080g

PEDIGREE DentaStix Maxi 28pack 1080g

Vlastnosti Vylepšené složení Trojitý účinek Snižuje nánosy zubního kamene až o 80 Čistí i špatně dostupná místa Podporuje zdravé dásně Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíDoporučené dávkování Psi velkých plemen např labrador krmte max 1 tyčinku denně Tato žvýkací pochoutka není vhodná pro psy do 25 kg nebo mladá štěňata do 4 měsíců Čerstvá pitná voda musí být vždy k dispoziciSkladováníUchovávejte v chladu a suchu Každý sáček spotřebujte do 14 dnů po otevření Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu čeština Instalační jazyk češtinaJazyky na baleníChorvatštinaČeštinaMaďarštinaPolštinaSlovenštinaSlovinštinaOstatníRozklad popisuFunkční jméno Denní péče o ústní dutinu Varianta 25kg (ageo.cz)

PEDIGREE DentaStix Mini 28pack 440g

PEDIGREE DentaStix Mini 28pack 440g

Vlastnosti Vylepšené složení Trojitý účinek Snižuje nánosy zubního kamene až o 80 Čistí i špatně dostupná místa Podporuje zdravé dásně Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíDoporučené dávkování Psi malých plemen např jezevčík krmte max 1 tyčinku denně Žvýkací pochoutka je vhodná pouze pro psy o váze mezi 5 a 10 kg Nevhodné pro štěňata do 4 měsíců Čerstvá pitná voda musí být vždy k dispoziciSkladováníUchovávejte v chladu a suchu Každý sáček spotřebujte do 14 dnů po otevření Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu čeština Instalační jazyk češtinaJazyky na baleníChorvatštinaČeštinaMaďarštinaPolštinaSlovenštinaSlovinštinaOstatníRozklad popisuFunkční jméno Denní péče o ústní dutinu Varianta 510kg (ageo.cz)

PEDIGREE Markies 150g 150 g

PEDIGREE Markies 150g 150 g

Popis Doporučené dávkování Psi středních plemen mapř kokršpaněl krmte max 8 sušenek týdně Psi velkých plemen např labrador krmte max 16 sušenek týdně Snižte odpovídajícím způsobem množství hlavního krmiva Výška 158 Šířka 137 Hloubka24 Rozměry balení 150g Hrubá hmotnost 154 Vlastnosti Omega 3 Neobsahuje umělá barviva ani dochucovadla Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíDoporučené dávkování Psi středních plemen mapř kokršpaněl krmte max 8 sušenek týdně Psi velkých plemen např labrador krmte max 16 sušenek týdně Snižte odpovídajícím způsobem množství hlavního krmivaSkladováníUchovávejte v chladu a suchu Podrobná data Bezpečnostní varováníČerstvá pitná voda musí být vždy k dispozici Sačky skladujte mimo dosah dětí a zvířat Zakrytím dýchacích cest může dojít k… (ageo.cz)

PEDIGREE Biscrok 200g 200 g

PEDIGREE Biscrok 200g 200 g

Popis Doporučené dávkování Psi malých plemen např jezevčík krmte max 1 sušenku denně Psi středních plemen např kokršpaněl krmte max 2 sušenky denně Psi velkých plemen např labrador krmte max 4 sušenky denně Snižte odpovídajícím způsobem množství hlavního krmiva Čerstvá pitná voda musí být vždy k dispozici Uchovávejte v chladu a suchu Výška 173 Šířka 137 Hloubka40 Rozměry balení 200g Hrubá hmotnost 207 Vlastnosti 3 skvěle chutnající příchutě Neobsahuje umělá barviva ani dochucovadla Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíDoporučené dávkování Malým psům např Jezevčík podávejte 1 sušenku denně Psi středních plemen např kokršpaněl krmte max 2 sušenky denně Psi velkých plemen např labrador krmte max 4 sušenky denně Snižte odpovídajícím způsobem množství hlavního… (ageo.cz)

PEDIGREE poch. RANCHOS 70g - Kuřecí

PEDIGREE poch. RANCHOS 70g - Kuřecí

Pamlsky Pedigree® Ranchos byly pečlivě vysušeny, aby si zachovali svůdnou vůni a chuť, kterou psi zbožňují. Pamlsek pro psy s obsahem masa 95 %, vhodné jako doplněk stravy nebo odměna během tréninku. Doplňkové krmivo pro dospělé psy. (krmeni.cz)

PEDIGREE pochoutka RODEO hovězí - 70g

PEDIGREE pochoutka RODEO hovězí - 70g

Doplňková strava pro dospělé psy. Pedigree Rodeo vyrobené z navzájem propletených tvrdých rolek plných vynikajícího hovězího masa, do kterého se každý pes s chutí zakousne. (krmeni.cz)

PEDIGREE ADULT MINI hovězí - 12kg

PEDIGREE ADULT MINI hovězí - 12kg

Pedigree Adult Mini je plnohodnotné suché krmivo pro dospělé psy malých plemen. Velikost granulí odpovídá velikosti čelistí psů malých plemen a podporuje optimální dentální hygienu. Jednotlivé přísady krmiva Pedigree byly pečlivě vybírány a tvoří 100% vyváženou recepturu pro celkové zdraví organismu zvířete. Krmivo Pedigree Adult Mini kuřecí se zeleninou je složeno výhradně z kvalitních surovin a neobsahuje umělá barviva ani ochucovadla. Vital Protection: suchá krmiva Pedigree uspokojí každodenní potřeby Vašich čtyřnohých kamarádů. Všechna krmiva obsahují aktivní látku, která působí preventivně proti tvorbě zubního kamene a speciální textura granulí podporuje čištění chrupu. Přírodní balastní látky a kvalitní bílkoviny přispívají k optimálnímu trávení, zinek a slunečnicový olej zlepšují… (krmeni.cz)

PEDIGREE kapsa 100g - HOVĚZÍ/jehněčí

PEDIGREE kapsa   100g - HOVĚZÍ/jehněčí

JUNIOR kuřecí Složení: maso a výrobky živočišného původu (44%, včetně min. 4 % kuřecího), oleje a tuky (obsahuje 0,5% slunečnicového oleje), ryby a vedlejší produkty z ryb, minerální látky,cereálie (obsahuje 0,7% rýže, což odpovídá 4% vařené rýže), výrobky rostlinného původu (obsahuje 0,5% sušené dužiny řepy), rostlinné bílkovinné extrakty Analytické složky: protein 8,5%, obsah tuku 6,5%, obsah anorganických látek 2,5%, hrubá vláknina 0,30%, vlhkost 79,5%, vápník 0,40%, fosfor 0,30% Doplňkové látky v 1kg: Vitamin D3 150 IU, Vitamin E 60 mg, Měď 2,1 mg, Jód 0,35 mg, Železo 4,5 mg, Mangan 2,7 mg, Zinek 25,9 mg HOVĚZÍ maso Složení: maso a výrobky živočišného původu (40%, včetně 4 % hovězího), rostlinné bílkovinné extrakty, minerální látky, výrobky rostlinného původu (obsahuje 0,5% sušené… (krmeni.cz)

Chromová činka inSPORTline Yellsteel 12 kg

Chromová činka inSPORTline Yellsteel 12 kg

Stylová jednoruční činka s ochrannými gumovými prvky, protiskluzová ergonomicky tvarovaná rukojeť s vroubkováním.. Máte rádi chromové činky, ale hledáte něco speciálního? Necháváte si záležet při vybavování své posilovny i na vzhledu veškerého náčiní? Chromová činka inSPORTline Yellsteel může být tou správnou volbou! Tato jednoruční činka je vyrobena z velmi kvalitního kovu, který je na svém povrchu opatřen silnou chromovou vrstvou odolnou proti vlhkosti a potu. Disponuje však gumovými pruhy ve žluté barvě, které činku dodatečně chrání před poškrábáním, působí protiskluzově i protihlukově (například při odkládání činek do stojanu), a zároveň skvěle zvýrazňují design a styl činky. Ergonomicky tvarovaná rukojeť činek tyto prvky také obsahuje, navíc ve vroubkované formě, což zaručuje ideální… (insportline.cz)

Thorn+Fit Kettlebell RED 12 kg

Thorn+Fit Kettlebell RED 12 kg

Kettlebell je ideální tréninkovou pomůckou. Je odlit v jednom pevném kuse, což zajišťuje pevnější a spolehlivější rukojeť a hladký povrch. Kettlebell je jedním z nejlepších kondičních nástrojů navržen pro obojí: cvičení doma i v posilovně. Oblasti využití: lifts-výtahy, swings, sit-ups-sed-lehy, turkish get-ups Vlastnosti: plochá základna skvělá povrchová úprava, vhodná na křídu mimořádně všestranný nástroj na trénování (silový trénink) hladká, pohodlná rukojeť tolerance hmotnosti: +/- 3 % Barva: Červená Počet v balení (ks): 1 Hmotnost: 12 kg Hmotnost netto (kg): 12.0 Materiál: Železo Povrchová úprava: Vinyl Země původu: Čína Barva podle výrobce: Červená (muziker.cz)

HMS PST12 Slam Ball 12 kg

HMS PST12 Slam Ball 12 kg

HMS PST12 je míč vyrobený z hrubé gumy, která je vyplněna pískem. Míč neodskakuje a je navržen pro dymanický trénink, kdy se velkou silou hází proti zemi, odtud je označení "slam". Trénink s míčem PST zapojuje celý pohybový aparát, zvyšuje fyzickou sílu a prodlužuje výdrž. Slam Ball je vodotěsný a výstupky nacházející se na povrchu míče napomáhají pevnému úchopu. Tyto vlastnosti umožňují použití míče venku, nevadí mu déšť, bláto,.... Model PST najde své využití během rozcviček a při tréninku všude tam, kde je zapotřebí dynamika a fyzická síla. Barva podle výrobce: Černá Barva: Černá Země původu: Čína Průměr: 28 cm Materiál: PVC (Polyvinylchlorid) Počet v balení (ks): 1 Sezóna: 2021 Hmotnost: 12 kg (muziker.cz)

Rocna Vulcan 12 kg Lodní kotva

Rocna Vulcan 12 kg Lodní kotva

Kompaktní kotva s vynikajícími vlastnostmi, navržená pro bezproblémové uložení na kotevní rolku. Má speciální tvar ramene, který spolu s těžištěm zajišťuje správné vytažení a navinutí na kotevní rolku. Rameno kotvy je vyrobeno z vysokopevnostní oceli což eliminuje ohnutí a poškození ramena při tahu. Je vybavena dodatečnými oky pro uvolnění při zaseknutí a pro možnost použít kotvu v tandemové sestavě. Délka - 681 mm, hmotnost - 12 kg. Hmotnost: 12 kg Země původu: Čína (muziker.cz)

Swimmies M 12 + kg, 11 ks

Swimmies M 12 + kg, 11 ks

Užijte si letní radovánky v nejlepších koupacích plenkách,které vaše miminko může mít. Koupací plenky vyrobené v Ontex Group Belgium. (bezvaplenky.cz)

Chromová činka inSPORTline Yellsteel 12 kg

Chromová činka inSPORTline Yellsteel 12 kg

Máte rádi chromové činky, ale hledáte něco speciálního? Necháváte si záležet při vybavování své posilovny i na vzhledu veškerého náčiní? Chromová činka inSPORTline Yellsteel může být tou správnou volbou! Tato jednoruční činka je vyrobena z velmi kvalitního kovu, který je na svém povrchu opatřen silnou chromovou vrstvou odolnou proti vlhkosti a potu. Disponuje však gumovými pruhy ve žluté barvě, které činku dodatečně chrání před poškrábáním, působí protiskluzově i protihlukově (například při odkládání činek do stojanu), a zároveň skvěle zvýrazňují design a styl činky. Ergonomicky tvarovaná rukojeť činek tyto prvky také obsahuje, navíc ve vroubkované formě, což zaručuje ideální stabilitu činky v ruce i během intenzivnějších tréninkových cyklů. Označení hmotnosti činky pak lze jednoduše… (efitness.cz)

Lifefit Kettlebell Steel 12 kg (4891223097542)

Lifefit Kettlebell Steel 12 kg (4891223097542)

Kettlebell - ocelový Kettlebell, hmotnost 12 kg, kvalitní materiál, procvičíte celé těloNudí vás stále stejné a monotónní cvičení v posilovnách? Nechcete opakovat ty samé pohyby pořád dokola a jen zvedat či přitahovat činky ve fitness centrech? S touto činkou si užijete mnoho zábavy a hlavně procvičíte komplexně celé tělo. S Kettlebellem můžou pohodlně cvičit muži i ženy všech věkových kategorií. Klíčové vlastnostiČinka pro muže i ženyNezáleží na vašem věkuVhodné pro začátečníky i pokročiléVyvedeno z jednoho kusu kovuZávaží o hmotnosti: 12 kgČinka je vyvedena z jednoho kusu kovového materiálu, který ještě víc přispívá k té pravé cvičební atmosféře. Kulaté tělo je na spodní straně seříznuto pro lepší stabilitu při postavení. Zvonovitý tvar držadla umožní držení jednou i oběma rukama. Díky… (alza.cz)

Sharp Shape HEX 12 kg (2491883350043)

Sharp Shape HEX 12 kg (2491883350043)

Činka s pevnou vahou, hmotnost činky 12 kg, černá a stříbrná Sharp Shape Hex 12 kg je kvalitní ruční činka s pevnou hmotností. Nejlépe nalezne své využití při funkčních trénincích, domácích cvičeních a crossfitu. Díky svým šestiúhlým hlavám se též ideálně hodí pro vykonávání takzvaných Pushup Walks, protože při nich poskytuje bezpečí a stabilitu. Samotná činka vás zaujme svým robustním, avšak kompaktním vzhledem. Její hlavní předností je potom pevný pryžový obal, která ji chrání před nárazy. Pohodlí při užívání zajistí pochromovaný úchyt, s nímž budete mít ve stisku jistotu. Hmotnost činky je 12 kg. Klíčové vlastnosti Sharp Shape Hex 12 kgČinka Sharp Shape Hex má robustní, celistvý vzhled a pevnou hmotnostHodí se na funkční tréninky a crossfitJejí tělo je potaženo odolným pryžovým… (alza.cz)

Brit Care endurance 12 kg (8595602510368)

Brit Care endurance 12 kg (8595602510368)

Granule pro psy pro všechna plemena s vysokou aktivitou, kachní příchuť, živočišné bílkoviny 46%, tuky (kuřecí) 22%, s kloubní výživou, hypoalergenní Bezobilná receptura kachna s rýží pro aktivní psy, psy v zátěži. Klíčové vlastnosti granulí Brit Care endurance 12 kgBezobilná recepturaObsahuje kachní maso a rýžiUrčeno pro aktivní psy Složení: kachní masová moučka (46%), rýže (30%), kuřecí tuk (chráněno tokoferoly), sušená jablka, přírodní chuť, lososový olej (2%), pivovarské kvasnice, schránky mořských korýšů (zdroj glukosaminu, 320 mg/kg), extrakt z chrupavky (zdroj chondroitinu, 190 mg/kg), mannan-oligosacharidy (180 mg/kg), ovocný a bylinný extrakt (rozmarýn, hřebíček, citrusy, kurkuma, 180 mg/kg), fruktooligosacharidy (120 mg/kg), juka schidigera (120 mg/kg), inulin (110 mg/kg),… (alza.cz)

pedigree vital 15 kg, pedigree junior 2 kg, pedigree mini 10 kg, pedigree pal 15 kg, granule pedigree dry adult mini drůbeží a zelenina 12 kg, eukanuba dermatosis 12 kg, carnilove granule 12 kg, hills metabolic 12 kg, carnilove salmon 12 kg, granule trainer 12 kg

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít