Pasky 3x mykronoz zecircle multi

MyKronoz ZeCircle 2 Gold/Brown

MyKronoz ZeCircle 2 Gold/Brown

MyKronoz ZeCircle 2 Gold/Brown.Český návod ke stažení ZDE. (hodinky.cz)

MyKronoz ZeCircle 2 Blue/Blue

MyKronoz ZeCircle 2 Blue/Blue

MyKronoz ZeCircle 2 Blue/Blue.Český návod ke stažení ZDE. (hodinky.cz)

Páska Multi border vivid

Páska Multi border vivid

mt washi páska s proužky v bláznivých barvách která rozzáří váš svět i když si myslíte, že je sebečernější. mt washi pásky jsou vyráběny v Japonsku z rýžového papíru, který se snadno trhá a odlepuje, nezanechává stopy jako běžná izolepa, drží na hladkém povrchu, může se použít opakovaně a také na něj můžete psát. Můžete je využít doslova na cokoliv. Zkuste si vyzdobit váš byt, diář, doplňky nebo prostě cokoliv vám přijde moc všední. A co když vás to po chvíli omrzí? Nevadí, pásku můžete jednoduše odlepit a vyměnit za jinou, neokoukanou. Tak nečekejte a pusťte se do toho, není čas, ztrácet čas. (vemzu.cz)

MyKronoz ZeSport2 White

MyKronoz ZeSport2 White

MyKronoz ZeSport2 White.Návod ke stažení ZDE. (hodinky.cz)

MyKronoz ZeSport2 Yellow

MyKronoz ZeSport2 Yellow

MyKronoz ZeSport2 Yellow.Návod ke stažení ZDE. (hodinky.cz)

MyKronoz ZeSport2 Grey

MyKronoz ZeSport2 Grey

MyKronoz ZeSport2 Grey.Návod ke stažení ZDE. (hodinky.cz)

Mykronoz zefit4 blue/silver

Mykronoz zefit4 blue/silver

MYKRONOZ ZeFit 4 je chytrý náramek s barevným dotykovým displejem, který vám vždy ukáže čas, sleduje vaše kroky, ušlou vzdálenost, spálené kalorie a dokonce i kvalitu spánku. Je to tedy skvělý fitness společník pro každodenní využití, který vás bude udržovat v kondici. Tento designový náramek se snadno stane nenahraditelným společníkem pro váš každodenní život.S chytrým náramkem máte možnost v reálném čase překontrolovat své výsledky. Stačí vám jednoduchý dotek na displeji! Tím získáte ihned motivaci. Pokud budete delší dobu v nečinnosti, náramek vás mírným vibračním připomenutím upozorní a tím vás bude bičovat k lepším výsledkům.Parametry výrobku: ZnačkaZnačka: MyKronozFitness náramekBarva: Modrá/stříbrnáVlastnosti:Bluetooth, Krokoměr, Monitor denních aktivit, Výpočet spálených kalorií (fonetip.cz)

Mykronoz zefit4 white/silver

Mykronoz zefit4 white/silver

MYKRONOZ ZeFit 4 je chytrý náramek s barevným dotykovým displejem, který vám vždy ukáže čas, sleduje vaše kroky, ušlou vzdálenost, spálené kalorie a dokonce i kvalitu spánku. Je to tedy skvělý fitness společník pro každodenní využití, který vás bude udržovat v kondici. Tento designový náramek se snadno stane nenahraditelným společníkem pro váš každodenní život.S chytrým náramkem máte možnost v reálném čase překontrolovat své výsledky. Stačí vám jednoduchý dotek na displeji! Tím získáte ihned motivaci. Pokud budete delší dobu v nečinnosti, náramek vás mírným vibračním připomenutím upozorní a tím vás bude bičovat k lepším výsledkům.Parametry výrobku: ZnačkaZnačka: MyKronozFitness náramekBarva: Bílá/stříbrnáVlastnosti:Bluetooth, Krokoměr, Monitor denních aktivit, Výpočet spálených kalorií (fonetip.cz)

Mykronoz zetrack white/silver

Mykronoz zetrack white/silver

MyKronoz ZeTrack White/SilverMyKronoz ZeTrack je fitness náramek s LCD displejem s úhlopříčkou 0,92“ a rozlišením 128x64px. Nabízí odolnost proti vodě (IP67), krokoměr a snímač srdeční frekvence. Díky svému provedení nabízí nízkou váhu a jednoduché ovládání. (fonetip.cz)

Mykronoz zebuds lite red

Mykronoz zebuds lite red

Stylová bezdrátová sluchátka se 40 mAh baterií pro až 4 hodiny používání. Součástí přenosné pouzdro poskytující až čtyřnásobné nabití. Odolnost proti postříkání vodou (IPX4). Kompatibilita IOS a Android. Hlasové ovládání i potlačení okolního hluku. (fonetip.cz)

MyKronoz ZeSport2 White - SLEVA

MyKronoz ZeSport2 White - SLEVA

MyKronoz ZeSport2 White - SLEVA.Návod ke stažení ZDE. (hodinky.cz)

MyKronoz ZeFit4 Red/Silver

MyKronoz ZeFit4 Red/Silver

MyKronoz ZeFit4 Red/Silver.Český návod ke stažení ZDE. (hodinky.cz)

MyKronoz ZeFit4 White/Silver

MyKronoz ZeFit4 White/Silver

MyKronoz ZeFit4 White/Silver.Český návod ke stažení ZDE. (hodinky.cz)

MyKronoz ZeFit4 Brown/Brown

MyKronoz ZeFit4 Brown/Brown

MyKronoz ZeFit4 Brown/Brown. (hodinky.cz)

MyKronoz ZeBuds Lite Red

MyKronoz ZeBuds Lite Red

V uších vypadají skvostně a skvostná je i kvalita jejich zvuku – bezdrátová Bluetooth 5.0 sluchátka MyKronoz ZeBuds Lite Red bodují designem i výkonem. Jsou odolná vodě dle IPX4, hrají 4 h na nabití, mají 20min rychlonabíjení, v uších skvěle sedí a pyšní se i 400mAh pouzdrem pro 4 plná nabití. (mall.cz)

Hodinky mykronoz zesport titanium/orange

Hodinky mykronoz zesport titanium/orange

MyKronoz ZeSport jsou sportovní hodinky s měřičem tepu, GPS a notifikacemi volání, zpráv, e-mailů, kalendáře a sociálních sítí a monitoringem spánku. Nabízí výškoměr, barometr, rozpoznají okolní teplotu, můžete s nimi ovládat fotoaparát, hudbu.Barevné provedení: OranžováPlusy+ Sportovní design+ GPS, měření tepu+ Notifikace volání, SMS a emailů+ Kompatibilita s iOS, AndroidMyKronoz ZeSportSportovní hodinky MyKronoz ZeSport v robusním provedení s dotykovým displejem krytým vrstvou Gorilla Glass a rámečkem z nerezové oceli s hliníkovým pouzdrem jsou ideálním doplňkem Vašeho smartphonu. Díky certifikaci IP66 jsou odolné proti vodě a prachu a Vás tak nic nezastaví. Sportujte, užívejte si a zároveň nezmeškejte nic důležitého.Z hlavních funkcí nabídnou GPS pro sledování trasy a také měřič tepu.… (fonetip.cz)

Hodinky mykronoz zeclock black/noir

Hodinky mykronoz zeclock black/noir

MyKronoz ZeClock jsou analogové hodinky s chytrými funkcemi a notifikacemi volání, zpráv a upozornění. Nabízí vestavěný mikrofon a reproduktor, krokoměr a měřič kalorií, certifikaci IP54, Bluetooth 4.0, kompatibilita s Android 4.3 a iOS 8+.Plusy+ Vestavěný mikrofon+ Klasický vzhled+ Notifikace volání, SMS a emailů+ Kompatibilita s iOS, AndroidMyKronoz ZeClockAnalogové chytré hodinky se strojkem Quartz s připojením k Vašemu smartphonu nabízí notifikace volání, SMS, emailů a vy tak už nezmeškáte nic důležitého. Současně z nich můžete ovládat fotoaparát a telefonovat.ZeClock podporují Google Now a hlasové ovládání Siri - ovládejte tak své hodinky jednoduše a intutivně. Budou skvělým doplňkem vašeho smartphonu a rozšíří jeho funkce. Navíc jsou mají zvýšenou odolnost proti vodě a tak Vám… (fonetip.cz)

Hodinky mykronoz zecircle2 blue/blue

Hodinky mykronoz zecircle2 blue/blue

MyKronoz ZeCircle2 jsou sportovní hodinky v kulatém designu s odolností IP67 a možností bezkontaktních plateb, notifikacemi volání, zpráv, e-mailů, kalendáře a sociálních sítí. Měří spánek, vzdálenost, spálené kalorie a nabízí možnost změny pásku.Plusy+ Odolnost IP67+ Bezkontaktní platby+ Monitoring aktivit+ Kompatibilita s iOS, Android a WindowsMyKronoz ZeCircle2Hodinky MyKronoz ZeCircle2 jsou vhodným doplňkem chytrého telefonu. Ve spojení se smartphonem Vás upozorní na příchozí hovory, SMS, nebo e-maily. Současně monitorují Vaše sportovní aktivity, měří kalorie a vzdálenost. Stejně tak monitorují kvalitu Vašeho spánku.Zůstaňte připojeni a plaťte svými hodinkami. Rychlé platby jednoduše a snadně přímo z hodinek zajistí maximální pohodlí při nakupování.Design podle náladyMěňte své pásky a… (fonetip.cz)

Hodinky mykronoz zefit3 blue/silver

Hodinky mykronoz zefit3 blue/silver

Možnost bezkontaktních plateb: NeGPS přijímač: NeHmotnost: 20gKapacita baterie: 100mAhMeření kalorií: AnoMěření spánku: AnoMěření vzdálenosti, kroků: AnoMěřič tepu: NeNotifikace e-mailů: AnoNotifikace událostí kalendáře: AnoNotifikace SMS: AnoNotifikace volání: AnoOdolné: IP67Ovládání fotoaparátu: AnoOvládání hudbebního přehrávače: AnoVýměnný pásek: AnoBarevné provedení: Modrá (fonetip.cz)

Mykronoz zefit4 hr black/black

Mykronoz zefit4 hr black/black

MYKRONOZ ZeFit 4 HR je chytrý náramek s barevným dotykovým displejem a senzorem srdečního tepu, který vám vždy ukáže čas, sleduje vaše kroky, ušlou vzdálenost, spálené kalorie, srdeční tep a dokonce i kvalitu spánku. Je to tedy skvělý fitness společník pro každodenní využití, který vás bude udržovat v kondici. Tento designový náramek se snadno stane nenahraditelným společníkem pro váš každodenní život.S chytrým náramkem máte možnost v reálném čase překontrolovat své výsledky. Stačí vám jednoduchý dotek na displeji! Tím získáte ihned motivaci. Pokud budete delší dobu v nečinnosti, náramek vás mírným vibračním připomenutím upozorní a tím vás bude bičovat k lepším výsledkům.Parametry výrobku: ZnačkaZnačka: MyKronozFitness náramekBarva: ČernáVlastnosti: Bluetooth, Krokoměr, Měření tepové… (fonetip.cz)

Mykronoz zefit4 hr brown/brown

Mykronoz zefit4 hr brown/brown

MYKRONOZ ZeFit 4 HR je chytrý náramek s barevným dotykovým displejem a senzorem srdečního tepu, který vám vždy ukáže čas, sleduje vaše kroky, ušlou vzdálenost, spálené kalorie, srdeční tep a dokonce i kvalitu spánku. Je to tedy skvělý fitness společník pro každodenní využití, který vás bude udržovat v kondici. Tento designový náramek se snadno stane nenahraditelným společníkem pro váš každodenní život.S chytrým náramkem máte možnost v reálném čase překontrolovat své výsledky. Stačí vám jednoduchý dotek na displeji! Tím získáte ihned motivaci. Pokud budete delší dobu v nečinnosti, náramek vás mírným vibračním připomenutím upozorní a tím vás bude bičovat k lepším výsledkům.Parametry výrobku: ZnačkaZnačka: MyKronozFitness náramekBarva: HnědáVlastnosti: Bluetooth, Krokoměr, Měření tepové… (fonetip.cz)

Mykronoz zefit4 hr blue/silver

Mykronoz zefit4 hr blue/silver

MYKRONOZ ZeFit 4 HR je chytrý náramek s barevným dotykovým displejem a senzorem srdečního tepu, který vám vždy ukáže čas, sleduje vaše kroky, ušlou vzdálenost, spálené kalorie, srdeční tep a dokonce i kvalitu spánku. Je to tedy skvělý fitness společník pro každodenní využití, který vás bude udržovat v kondici. Tento designový náramek se snadno stane nenahraditelným společníkem pro váš každodenní život.S chytrým náramkem máte možnost v reálném čase překontrolovat své výsledky. Stačí vám jednoduchý dotek na displeji! Tím získáte ihned motivaci. Pokud budete delší dobu v nečinnosti, náramek vás mírným vibračním připomenutím upozorní a tím vás bude bičovat k lepším výsledkům.Parametry výrobku: ZnačkaZnačka: MyKronozFitness náramekBarva: ModráVlastnosti: Bluetooth, Krokoměr, Měření tepové… (fonetip.cz)

Hodinky mykronoz zewatch4 gold/brown

Hodinky mykronoz zewatch4 gold/brown

MyKronoz ZeWatch4 jsou chytré hodinky s možností bezkontaktních plateb a hlasitých hovorů přímo z hodinek. Spolu s tím nabízí funkce aktivity trackeru jako měření vzdálenosti, spálených kalorií, spánku a nechybí notifikace volání, zpráv, e-mailů atd.Plusy a mínusy+ Nabíjení v pásku hodinek+ Bezkontaktní platby+ Notifikace volání, SMS a emailů+ Kompatibilita s iOS, Android- Chybí zvýšená odolnostMyKronoz ZeWatch 4Hodinky MyKronoz ZeWatch 4 jsou skvělým doplňkem chytrého telefonu. Ve spojení se smartphonem Vás upozorní na příchozí hovory, SMS, nebo e-maily. Současně monitorují Vaše sportovní aktivity, měří kalorie a vzdálenost. Stejně tak monitorují kvalitu Vašeho spánku a upozorňují Vás na neaktivitu.Zůstaňte připojeni a plaťte svými hodinkami. Rychlé platby jednoduše a snadně přímo z… (fonetip.cz)

Hodinky mykronoz zecircle2 gold/brown

Hodinky mykronoz zecircle2 gold/brown

MyKronoz ZeCircle2 jsou sportovní hodinky v kulatém designu s odolností IP67 a možností bezkontaktních plateb, notifikacemi volání, zpráv, e-mailů, kalendáře a sociálních sítí. Měří spánek, vzdálenost, spálené kalorie a nabízí možnost změny pásku.Plusy+ Odolnost IP67+ Bezkontaktní platby+ Monitoring aktivit+ Kompatibilita s iOS, Android a WindowsMyKronoz ZeCircle2Hodinky MyKronoz ZeCircle2 jsou vhodným doplňkem chytrého telefonu. Ve spojení se smartphonem Vás upozorní na příchozí hovory, SMS, nebo e-maily. Současně monitorují Vaše sportovní aktivity, měří kalorie a vzdálenost. Stejně tak monitorují kvalitu Vašeho spánku.Zůstaňte připojeni a plaťte svými hodinkami. Rychlé platby jednoduše a snadně přímo z hodinek zajistí maximální pohodlí při nakupování.Design podle náladyMěňte své pásky a… (fonetip.cz)

Hodinky MyKronoz ZeWatch4 Gold/Brown

Hodinky MyKronoz ZeWatch4 Gold/Brown

MyKronoz ZeWatch4 jsou chytré hodinky s možností bezkontaktních plateb a hlasitých hovorů přímo z hodinek. Spolu s tím nabízí funkce aktivity trackeru jako měření vzdálenosti, spálených kalorií, spánku a nechybí notifikace volání, zpráv, e-mailů atd. Plusy a mínusy + Nabíjení v pásku hodinek + Bezkontaktní platby + Notifikace volání, SMS a emailů + Kompatibilita s iOS, Android - Chybí zvýšená odolnost MyKronoz ZeWatch 4 Hodinky MyKronoz ZeWatch 4 jsou skvělým doplňkem chytrého telefonu. Ve spojení se smartphonem Vás upozorní na příchozí… (mrakyhracek.cz)

MyKronoz ZeFit4 Brown/Brown - SLEVA

MyKronoz ZeFit4 Brown/Brown - SLEVA

MyKronoz ZeFit4 Brown/Brown - SLEVA.Český návod ke stažení ZDE. (hodinky.cz)

MyKronoz ZeFit4 HR Black/Black

MyKronoz ZeFit4 HR Black/Black

MyKronoz ZeFit4 HR Black/Black.Český návod ke stažení ZDE. (hodinky.cz)

MyKronoz ZeFit4 HR Brown/Brown

MyKronoz ZeFit4 HR Brown/Brown

MyKronoz ZeFit4 HR Brown/Brown.Český návod ke stažení ZDE. (hodinky.cz)

MyKronoz ZeFit4 HR Blue/Silver

MyKronoz ZeFit4 HR Blue/Silver

MyKronoz ZeFit4 HR Blue/Silver.Český návod ke stažení ZDE. (hodinky.cz)

Mykronoz zeround2 ping gold/midnight blue

Mykronoz zeround2 ping gold/midnight blue

ZeRound jsou hodinky, které vynikají kruhovou barevnou dotykovou obrazovkou! Užijte si zajímavé fitness funkce, sledování spánku nebo ovládejte svůj mobilní telefon přímo z vašeho zápěstí!ZeRound hodinky vám přináší klasický design doplněný o nejmodrnější funkce SmartWatch.To nejlepší pro vásDíky certifikaci IP67 se nemůže stát, že by se vám při mytí rukou zničily následkem průniku vody. Výjimečná je také  odolnost vůči rozpětí teplot od -10 °C až do+60 °C, takže se nemusíte bát ani toho, že se vám hodinky následkem zimy nebo horka rozbijí.Hodinky s vámi naprosto splynou díky své nevšedně nízké hmotnosti 53 gramů. Samozřejmostí je také možnost dobíjení přes klasickou USB nabíječku, přičemž na plně nabitou baterii je nebudete muset nabíjet až po dobu 3 dnů.Propojení s mobilními… (fonetip.cz)

MyKronoz ZeFit4 HR Blue/Silver - SLEVA

MyKronoz ZeFit4 HR Blue/Silver - SLEVA

Náramek je ve slevě z důvodu rozbalení a porušení ochranných prvků krabičky. (hodinky.cz)

Tommy Hilfiger pánský pásek AM0AM04609 901 multi strap AM0AM04609 901…

Tommy Hilfiger pánský pásek AM0AM04609 901 multi strap AM0AM04609 901 110

Tommy Hilfiger - dárkové balení obsahuje 2 ks pánských pásků (mo/črv/bílý + hnědý) z usně s jednou výměnnou přezkou.  Tommy Hilfiger - dárkové balení obsahuje 2 ks pánských pásků (mo/črv/bílý + hnědý) z usně s jednou výměnnou přezkou. (rejnokobuv.cz)

Tommy Hilfiger pánský pásek AM0AM04609 901 multi strap AM0AM04609 901…

Tommy Hilfiger pánský pásek AM0AM04609 901 multi strap AM0AM04609 901 105

Tommy Hilfiger - dárkové balení obsahuje 2 ks pánských pásků (mo/črv/bílý + hnědý) z usně s jednou výměnnou přezkou.  Tommy Hilfiger - dárkové balení obsahuje 2 ks pánských pásků (mo/črv/bílý + hnědý) z usně s jednou výměnnou přezkou. (rejnokobuv.cz)

Tommy Hilfiger pánský pásek AM0AM04609 901 multi strap AM0AM04609 901…

Tommy Hilfiger pánský pásek AM0AM04609 901 multi strap AM0AM04609 901 100

Tommy Hilfiger - dárkové balení obsahuje 2 ks pánských pásků (mo/črv/bílý + hnědý) z usně s jednou výměnnou přezkou.  Tommy Hilfiger - dárkové balení obsahuje 2 ks pánských pásků (mo/črv/bílý + hnědý) z usně s jednou výměnnou přezkou. (rejnokobuv.cz)

Mykronoz zetime elite black metal - 44 mm

Mykronoz zetime elite black metal - 44 mm

První hybridní hodinky s mechanickými ručičkami a dotykovým displejem. Tradice v kombinaci s HighTech technologii. Režim ručičkových hodinek výdrž baterie 30 dní, s použitím LCD výdrž 3 dny. (fonetip.cz)

Mykronoz zetime original silver/white - 44 mm

Mykronoz zetime original silver/white - 44 mm

První hybridní hodinky s mechanickými ručičkami a dotykovým displejem. Tradice v kombinaci s HighTech technologii. Režim ručičkových hodinek výdrž baterie 30 dní, s použitím LCD výdrž 3 dny. (fonetip.cz)

Mykronoz zetime premium silver/black - 39 mm

Mykronoz zetime premium silver/black - 39 mm

Chytré hodinky MyKronoz ZeTime Premium jsou první hybridní hodinky na světě, disponující barevným LCD displejem s nejmodernějšími funkcemi a klasickým ručičkovým ciferníkem. Ovládejte aplikace na telefonu pomocí Bluetooth, sportujte s přehlednými senzory nebo se ponořte do hloubky až 30 metrů. DisplejVelikost displeje: 1,05"Rozlišení displeje: 240 x 240 pxTyp displeje: TFTDotykový displej: Ano VýkonOperační systém: OstatníSenzory: G-senzor, Kontinuální měření tepu, Měření tepu Technické parametryKapacita (mAh): 200 mAh PřipojeníBezdrátová připojení: Bluetooth VzhledBarva: ČernáMateriál řemínku: TextilRozměry (v x š x h): 13 mm, 39 mm Další informaceOdolnost: VoděodolnostPodporovaný OS: Android, iOSBěžná výdrž (dnů): 30 dnůObsah balení: nabíječkaFunkce: Fitness, Notifikace, Ovládání hudby,… (fonetip.cz)

Mykronoz zeround2 hr premium bru.black/black flat

Mykronoz zeround2 hr premium bru.black/black flat

Popis produktuMyKronoz ZeRound2 HR PremiumZeRound jsou hodinky, které vynikají kruhovou barevnou dotykovou obrazovkou! Užijte si zajímavé fitness funkce, sledování spánku nebo ovládejte svůj mobilní telefon přímo z vašeho zápěstí! Vše je možné!ZeRound hodinky vám přináší klasický design doplněný o nejmodrnější funkce SmartWatch.To nejlepší pro vásUž nikdy nemusíte sundávat hodinky ZeRound z vašeho zápěstí! Mohou přijít i do kontaktu s vodou. Díky certifikaci IP67 se nemůže stát, že by se vám při mytí rukou zničily následkem průniku vody. Výjimečná je také skutečně úžasná odolnost vůči rozpětí teplot od -10 °C až do+60 °C, takže se nemusíte bát ani toho, že se vám hodinky následkem zimy nebo horka rozbijí.Hodinky s vámi naprosto splynou díky své nevšedně nízké hmotnosti 53 gramů.… (fonetip.cz)

Mykronoz zeround2 hr premium br.silver/black car.

Mykronoz zeround2 hr premium br.silver/black car.

ZeRound jsou hodinky, které vynikají kruhovou barevnou dotykovou obrazovkou! Užijte si zajímavé fitness funkce, sledování spánku nebo ovládejte svůj mobilní telefon přímo z vašeho zápěstí!ZeRound hodinky vám přináší klasický design doplněný o nejmodrnější funkce SmartWatch.To nejlepší pro vásDíky certifikaci IP67 se nemůže stát, že by se vám při mytí rukou zničily následkem průniku vody. Výjimečná je také  odolnost vůči rozpětí teplot od -10 °C až do+60 °C, takže se nemusíte bát ani toho, že se vám hodinky následkem zimy nebo horka rozbijí.Hodinky s vámi naprosto splynou díky své nevšedně nízké hmotnosti 53 gramů. Samozřejmostí je také možnost dobíjení přes klasickou USB nabíječku, přičemž na plně nabitou baterii je nebudete muset nabíjet až po dobu 3 dnů.Propojení s mobilními… (fonetip.cz)

Mykronoz zetime original silver/black - 39 mm

Mykronoz zetime original silver/black - 39 mm

První hybridní hodinky s mechanickými ručičkami a dotykovým displejem. Tradice v kombinaci s HighTech technologii. Režim ručičkových hodinek výdrž baterie 30 dní, s použitím LCD výdrž 3 dny. (fonetip.cz)

Mykronoz zetime premium titanium/black - 44 mm

Mykronoz zetime premium titanium/black - 44 mm

První hybridní hodinky s mechanickými ručičkami a dotykovým displejem. Tradice v kombinaci s HighTech technologii. Režim ručičkových hodinek výdrž baterie 30 dní, s použitím LCD výdrž 3 dny. (fonetip.cz)

MyKronoz ZeTime Premium Titanium/Black - 44 mm

MyKronoz ZeTime Premium Titanium/Black - 44 mm

První hybridní hodinky s mechanickými ručičkami a dotykovým displejem. Tradice v kombinaci s HighTech technologii. Režim ručičkových hodinek výdrž baterie 30 dní, s použitím LCD výdrž 3 dny. (mrakyhracek.cz)

MyKronoz ZeTime Premium Silver/Black - 39 mm

MyKronoz ZeTime Premium Silver/Black - 39 mm

Analogové hodinky, které v sobě spojují prvotřídní design a průlomovou technologii. Kulatý displej, možnost spárování s mobilním telefonem. Vodotěsnost do 30 metrů. 1,22“ displej o rozlišení 240 × 240 pixelů. Optický snímač tepové frekvence, krokoměr, měření vzdálenosti, monitor spánku, notifikace z mobilního telefonu, ovládání fotoaparátu a další zajímavé funkce. (mall.cz)

MyKronoz ZeTime Premium Black/Black - 39 mm

MyKronoz ZeTime Premium Black/Black - 39 mm

Analogové hodinky, které v sobě spojují prvotřídní design a průlomovou technologii. Kulatý displej, možnost spárování s mobilním telefonem. Vodotěsnost do 30 metrů. 1,22“ displej o rozlišení 240 × 240 pixelů. Optický snímač tepové frekvence, krokoměr, měření vzdálenosti, monitor spánku, notifikace z mobilního telefonu, ovládání fotoaparátu a další zajímavé funkce. (mall.cz)

MyKronoz ZeTime Original Silver/White - 44 mm

MyKronoz ZeTime Original Silver/White - 44 mm

Analogové hodinky, které v sobě spojují prvotřídní design a průlomovou technologii. Kulatý displej, možnost spárování s mobilním telefonem. Vodotěsnost do 30 metrů. 1,22" displej o rozlišení 240 × 240 pixelů. Optický snímač tepové frekvence, krokoměr, měření vzdálenosti, monitor spánku, notifikace z mobilního telefonu, ovládání fotoaparátu a další zajímavé funkce. (mall.cz)

MyKronoz ZeTime Elite Black Metal - 39 mm

MyKronoz ZeTime Elite Black Metal - 39 mm

Analogové hodinky, které v sobě spojují prvotřídní design a průlomovou technologii. Kulatý displej, možnost spárování s mobilním telefonem. Vodotěsnost do 30 metrů. 1,22“ displej o rozlišení 240 × 240 pixelů. Optický snímač tepové frekvence, krokoměr, měření vzdálenosti, monitor spánku, notifikace z mobilního telefonu, ovládání fotoaparátu a další zajímavé funkce. (mall.cz)

MyKronoz ZeTime Premium Titanium/Black - 44 mm

MyKronoz ZeTime Premium Titanium/Black - 44 mm

První hybridní hodinky s mechanickými ručičkami a dotykovým displejem. Tradice v kombinaci s HighTech technologii. Režim ručičkových hodinek výdrž baterie 30 dní, s použitím LCD výdrž 3 dny. (mrakyhracek.cz)

Mykronoz zetime premium black/black flat - 44 mm

Mykronoz zetime premium black/black flat - 44 mm

První hybridní hodinky s mechanickými ručičkami a dotykovým displejem. Tradice v kombinaci s HighTech technologii. Režim ručičkových hodinek výdrž baterie 30 dní, s použitím LCD výdrž 3 dny. (fonetip.cz)

Mykronoz zetime elite yellow gold metal - 44 mm

Mykronoz zetime elite yellow gold metal - 44 mm

První hybridní hodinky s mechanickými ručičkami a dotykovým displejem. Tradice v kombinaci s HighTech technologii. Režim ručičkových hodinek výdrž baterie 30 dní, s použitím LCD výdrž 3 dny. (fonetip.cz)

Mykronoz zetime elite brushed silver milan - 44 mm

Mykronoz zetime elite brushed silver milan - 44 mm

První hybridní hodinky s mechanickými ručičkami a dotykovým displejem. Tradice v kombinaci s HighTech technologii. Režim ručičkových hodinek výdrž baterie 30 dní, s použitím LCD výdrž 3 dny. (fonetip.cz)

Mykronoz zetime premium silver/black carbon- 44 mm

Mykronoz zetime premium silver/black carbon- 44 mm

První hybridní hodinky s mechanickými ručičkami a dotykovým displejem. Tradice v kombinaci s HighTech technologii. Režim ručičkových hodinek výdrž baterie 30 dní, s použitím LCD výdrž 3 dny. (fonetip.cz)

Mykronoz zetime premium pink gold/brown - 44 mm

Mykronoz zetime premium pink gold/brown - 44 mm

První hybridní hodinky s mechanickými ručičkami a dotykovým displejem. Tradice v kombinaci s HighTech technologii. Režim ručičkových hodinek výdrž baterie 30 dní, s použitím LCD výdrž 3 dny. (fonetip.cz)

MyKronoz Hybridní hodinky ZeTime Original Silver/Black - 39mm

MyKronoz Hybridní hodinky ZeTime Original Silver/Black - 39mm

MyKronoz Hybridní hodinky ZeTime Original Silver/Black - 39mm.Český návod ke stažení ZDE. (hodinky.cz)

MyKronoz ZeTime Premium Titanium/Black - 39 mm - rozbaleno

MyKronoz ZeTime Premium Titanium/Black - 39 mm - rozbaleno

Analogové hodinky, které v sobě spojují prvotřídní design a průlomovou technologii. Kulatý displej, možnost spárování s mobilním telefonem. Vodotěsnost do 30 metrů. 1,22“ displej o rozlišení 240 × 240 pixelů. Optický snímač tepové frekvence, krokoměr, měření vzdálenosti, monitor spánku, notifikace z mobilního telefonu, ovládání fotoaparátu a další zajímavé funkce. (mall.cz)

MyKronoz ZeTime Original Silver/White - 44 mm - rozbaleno

MyKronoz ZeTime Original Silver/White - 44 mm - rozbaleno

„Analogové hodinky, které v sobě spojují prvotřídní design a průlomovou technologii. Kulatý displej, možnost spárování s mobilním telefonem. Vodotěsnost do 30 metrů. 1,22“ displej o rozlišení 240 × 240 pixelů. Optický snímač tepové frekvence, krokoměr, měření vzdálenosti, monitor spánku, notifikace z mobilního telefonu, ovládání fotoaparátu a další zajímavé funkce." (mall.cz)

Mykronoz zetime premium pink gold/blue whi - 39 mm

Mykronoz zetime premium pink gold/blue whi - 39 mm

První hybridní hodinky s mechanickými ručičkami a dotykovým displejem. Tradice v kombinaci s HighTech technologii. Režim ručičkových hodinek výdrž baterie 30 dní, s použitím LCD výdrž 3 dny. (fonetip.cz)

MyKronoz Hybridní hodinky ZeTime Premium Silver/Black - 39 mm

MyKronoz Hybridní hodinky ZeTime Premium Silver/Black - 39 mm

MyKronoz Hybridní hodinky ZeTime Premium Silver/Black - 39 mm.Český návod ke stažení ZDE. (hodinky.cz)

MyKronoz Hybridní hodinky ZeTime Premium Black/Black - 44 mm

MyKronoz Hybridní hodinky ZeTime Premium Black/Black - 44 mm

MyKronoz Hybridní hodinky ZeTime Premium Black/Black - 44 mm.Český návod ke stažení ZDE. (hodinky.cz)

MyKronoz Hybridní hodinky ZeTime Premium Black/Black - 39 mm

MyKronoz Hybridní hodinky ZeTime Premium Black/Black - 39 mm

MyKronoz Hybridní hodinky ZeTime Premium Black/Black - 39 mm.Český návod ke stažení ZDE. (hodinky.cz)

MyKronoz Hybridní hodinky ZeTime Elite Titanium Modern Link - 44 mm

MyKronoz Hybridní hodinky ZeTime Elite Titanium Modern Link - 44 mm

MyKronoz Hybridní hodinky ZeTime Elite Titanium Modern Link - 44 mm.Český návod ke stažení ZDE. (hodinky.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít