Párty kloboučky - roh jednorožce - unicorn 8ks (11179725014)

Produkt Párty kloboučky - roh jednorožce - unicorn 8ks (11179725014) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Párty kloboučky - roh jednorožce - unicorn 8ks (11179725014) upraviť a produkt hľadať znova.

Párty kloboučky - roh jednorožce - unicorn 8ks (11179725014)

Párty kloboučky - ROH JEDNOROŽCE - Unicorn 8 ks - UNIQUE

Párty kloboučky - ROH JEDNOROŽCE - Unicorn 8 ks - UNIQUE
Detail

Párty kloboučky - ROH JEDNOROŽCE - Unicorn 8 ks Skvělé kloboučky s motivem jednorožce pro kažkou holčičí party. Vytvořte dětem nezapomenutelný zážitek.V balení 8 ks. (svetcukraru.cz)

Podobné produkty ako Párty kloboučky - ROH JEDNOROŽCE - Unicorn 8 ks - UNIQUE , Párty rekvizity, "pojďme slavit", mix, zlaté, 8ks (5902230776135)

Amscan Party kloboučky - Silniční provoz 8ks

Amscan Party kloboučky - Silniční provoz 8ks
Detail

Party kloboučky - Silniční provoz 8 ks Co by to bylo za oslavu bez party kloboučků? Určitě Vám proto nesmí chybět na žádné vaší oslavě. Vyberte si, tyto skvělé párty kloboučky v tématu Silničního provozu (dopravní kužel). počet: 8 ks rozměr: 16 cm (heliumking.cz)

Podobné produkty ako Amscan Party kloboučky - Silniční provoz 8ks , Spielehelden párty hra unicorn express ladies ride 55 karet

PROCOS Papírový talíř 23cm party 8ks

PROCOS Papírový talíř 23cm party 8ks
Detail

PROCOS Papírový talíř 23cm party 8ks, kategorie: PRO DĚTI | DĚTSKÁ PARTY | JEDNORÁZOVÉ TALÍŘE A KELÍMKY (kitos.cz)

Podobné produkty ako PROCOS Papírový talíř 23cm party 8ks , Ochranny roh

JEM Vytlačovací Roh jednorožce Pop It UNICORN 2 ks

JEM Vytlačovací Roh jednorožce Pop It UNICORN 2 ks
Detail

Šikovná pomůcka k tvorbě originálních dortových variací a detailů. Pokud chystáte magickou narozeninový dort nebo cupcakes pro malou oblíbenkyni jednorožců, čokoládová roh je nezbytností. Pomocí vytlačovací vytvoříte originální fondánové zdobení na dorty, koláčky a další dezerty. Vytlačovače mohou být použity s fondánem, modelovací hmotou, gumpastou i marcipánem. Dortem s jednorožcem potěšíte nejednu oblíbenkyni tohoto magického zvířátka. Postup Potahovací hmotu vložte do formy a přejděte válečkem, abyste důkladně vtiskly fondán dovnitř formy. Následně jemně jehlou nebo párátkem vyloupněte z formy. Hotové dekorace můžete připevnit jedlým lepidlem abyste zamezili sesuvu z dortu. Hotový produkt můžete přestříkat jedlým metalickým sprejem a tak vytvořit luxusní finiš. Rozměr: 1 x 5 cm 2,2 x 3,2 cm (heliumking.cz)

Podobné produkty ako JEM Vytlačovací Roh jednorožce Pop It UNICORN 2 ks , Spielehelden párty hra unicorn express ladies ride 55 karet v angličtině

ZOPA Gumová ochrana rohů 8ks off white

Detail

Gumová ochrana je vhodná na rohy stolů a ochrání děti před poraněním. Snadno se instaluje pomocí lepicích pásek, které jsou v balení. ZOPA Gumová ochrana rohů 8ks off white je bez BPA a ftalátů. (mall.cz)

Podobné produkty ako ZOPA Gumová ochrana rohů 8ks off white , Sejmi jednorožce (8590228047212)

Dárkový sáček jednorožec - unicorn 9,5 cm x 17 cm,8ks/bal (11179725038)

Dárkový sáček jednorožec - unicorn 9,5 cm x 17 cm,8ks/bal (11179725038)
Detail

Party doplňky - vhodný na drobné dárky nebo sladkosti, barva: bílá se srdíčky a hvězdičkami, styl unicorn, rozměry: 9,5 × 17 cm, 8 ks (alza.cz)

Podobné produkty ako Dárkový sáček jednorožec - unicorn 9,5 cm x 17 cm,8ks/bal (11179725038) , Pomsta bílého jednorožce ()

Amscan Párty čepice - Roh Jednorožce 8 ks

Amscan Párty čepice - Roh Jednorožce 8 ks
Detail

Párty čepice - Roh Jednorožce počet: 8 ks rozměr: 15,8 cm (heliumking.cz)

Podobné produkty ako Amscan Párty čepice - Roh Jednorožce 8 ks , Amber 3 - znamení jednorožce ()

Party KIDZ PARTY

Party KIDZ PARTY
Detail

LED efekt Party Kidz Party je praktický set tří efektů určených primárně pro dětské párty. Obsahuje zrcadlovou kouli, disco kouli a maják. Mezi hlavní přednosti patří napájení bateriemi, takže je můžete umístit skutečně kamkoliv a tím oživit i velké místnosti. S tímto setem nejenom, že z každých narozenin uděláte nezapomenutelnou párty, hlavně ale vykouzlíte úsměv na tváři účastníků. K napájení každého ze tří efektů slouží tři AA baterie (nejsou součástí balení). (kytary.cz)

Podobné produkty ako Party KIDZ PARTY , Duvo+ buvolí žvýkací roh s (5414365400637)

Party PARTY-STREET1

Party PARTY-STREET1
Detail

Bezdrátový přenosný reproduktor Bezdrátový reproduktor v párty designu disponující FM rádiem, TWS funkcí pro spárování dvou reproboxů pro prostorovější zvuK, dobrým zvukem, LED světelným efektem a samozřejmě bezdrátovou technologií Bluetooth. Hudbu můžete streamovat i prostřednictvím USB portu, microSD paměťové karty, nebo přes klasických linkový vstup. STREET 1 dále nabízí 4“ reproduktor, zesilovač s výkonem až 100 W, vestavěnou baterii s několikahodinovým provozem, jednoduchý ovládací panel a robustní ruční madlo pro co nejkomfortnější transport. Pokud byste zatoužili i po karaoke párty, můžete připojit i mikrofon. S tímto reproduktorem zazáříte v parku, na oslavě, nebo u táboráku, když už kytarista odpadl a nikdo jiný hrát na kytaru neumí. Součástí balení je ramenní popruh, AUX kabel a USB kabel. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Party PARTY-STREET1 , Trixie buvolí žvýkací roh střední (4011905277424)

Party PARTY-STREET2

Party PARTY-STREET2
Detail

Bezdrátový přenosný reproduktor Bezdrátový reproduktor v párty designu disponující FM rádiem, TWS funkcí pro spárování dvou reproboxů pro prostorovější zvuk, dobrým zvukem, LED světelným efektem a samozřejmě bezdrátovou technologií Bluetooth. Hudbu můžete streamovat i prostřednictvím USB portu, microSD paměťové karty, nebo přes klasických linkový vstup. STREET 2 dále nabízí dva 3" reproduktory, zesilovač s výkonem až 100 W, vestavěnou baterii s několikahodinovým provozem, jednoduchý ovládací panel a robustní ruční madlo pro co nejkomfortnější transport. Pokud byste zatoužili i po karaoke párty, můžete připojit i mikrofon. S tímto reproduktorem zazáříte v parku, na oslavě, nebo u táboráku, když už kytarista odpadl a nikdo jiný hrát na kytaru neumí. Součástí balení je ramenní popruh, AUX kabel a USB kabel. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Party PARTY-STREET2 , Fat brain stohovací kloboučky dimpl stack (811802026798)

Procos Party kloboučky - Lego City

Procos Party kloboučky - Lego City
Detail

Party kloboučky - Lego City počet: 6 ks v balení Co by to bylo za oslavu bez party kloboučků? Určitě Vám proto nesmí chybět na žádné vaší oslavě. Skvělé kloboučky v tématu - Lego City. (heliumking.cz)

Podobné produkty ako Procos Party kloboučky - Lego City , Papírové kloboučky- tlapková patrola 6 ks (5201184894422)

Procos Party kloboučky Baby Shark

Procos Party kloboučky Baby Shark
Detail

Party kloboučky Baby Shark počet: 6 ks v balení Co by to bylo za oslavu bez party kloboučků? Určitě Vám proto nesmí chybět na žádné vaší oslavě. Skvělé kloboučky v tématu Baby Shark. (heliumking.cz)

Podobné produkty ako Procos Party kloboučky Baby Shark , Kloboučky máša a medvěd , 6 ks (5201184865668)

Procos Party kloboučky - Lego Ninjago

Procos Party kloboučky - Lego Ninjago
Detail

Party kloboučky - Lego Ninjago počet: 6 ks v balení Co by to bylo za oslavu bez party kloboučků? Určitě Vám proto nesmí chybět na žádné vaší oslavě. Skvělé kloboučky v tématu - Lego Ninjago. (heliumking.cz)

Podobné produkty ako Procos Party kloboučky - Lego Ninjago , Imaginarium zámek pro jednorožce (8428918085810)

Dětské kuželky MONDO 28526 UNICORN - Unicorn

Dětské kuželky MONDO 28526 UNICORN - Unicorn
Detail

Dětské kuželky MONDO 28526 JednorožecSada od italského výrobce MONDO je kvalitní a mimořádně pěkná bowlingová sada pro dívky a chlapce od 3 let. V dětské kolkové soupravě se nachází 6 barevných kuželek s veselými obrázky jednorožce a modrá bowlingová koule. Kuželky vysoké 18 cm jsou vyrobeny z kvalitního plastu a jsou mimořádně dobře vyvážené. Koule je akorát těžká a velmi dobře padne dítěti do ruky. Tato souprava jistě přinese dětem mnoho radosti. Kuželky (nebo bowling) jsou velmi zábavnou hrou, která se dá hrát i uvnitř i venku.Jediné, co ke hře třeba, je rovná a alespoň trochu pevná plocha. Hra kuželky procvičuje u dětí odhad vzdáleností, koordinaci pohybů a přesnost. Mohou se hrát sólo, v týmech, na body, nebo jen tak bez pravidel - pro radost ze hry. Italská společnost Mondo se zabývá výrobou kvalitních dětských produktů z pěny, gumy a PVC a je oficiálním výrobcem mnoha licencovaných produktů známých pohádek, seriálů či filmů nejen pro produkty v kategorii kuželky pro děti. Dětská souprava kuželek zaručí vašim dětem skvělou letní i zimní zábavu, zdravý pohyb a rozvoj pohybových dovedností.Technický popis:- Výrobce: MONDO- Věk: 3+- Výška kuželek: 18 cm- Motiv: Jednorožec - Unicorn- Sada 6 barevných kuželek a 1 modré bowlingové koule (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Dětské kuželky MONDO 28526 UNICORN - Unicorn , Colouring sets / kouzlo jednorožce (9341736007927)

Procos Party kloboučky Třpytivé balóny 6 ks

Procos Party kloboučky Třpytivé balóny 6 ks
Detail

Party kloboučky Třpytivé balóny Co by to bylo za oslavu bez párty kloboučků? Tyto party čepičky jsou s motivem Třpytivých balónů. Určitě Vám proto nesmí chybět na žádné dětské party nebo narozeninové oslavě. počet: 6 ks (heliumking.cz)

Podobné produkty ako Procos Party kloboučky Třpytivé balóny 6 ks , Lama: párty (8595558304301)

TRIMM PARTY Party stan, khaki, velikost UNI

TRIMM PARTY Party stan, khaki, velikost UNI
Detail

Tento elegantní a jednoduše řešený piknikový přístřešek Trimm PARTY je skvěle využitelný např. pro garden party, poskytne ochranu před ostrým sluncem a deštěm. Při použití doplňkových zástěn je možné dosáhnout dokonalého stínu a závětří. Balení obsahuje 1 zástěnu. Další zástěny je možno dokoupit zvlášť. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako TRIMM PARTY Party stan, khaki, velikost UNI , Eazybbq párty (partyoak)

Niceboy PARTY Boss 200W (party-boss-200w)

Niceboy PARTY Boss 200W (party-boss-200w)
Detail

Bluetooth reproduktor - aktivní, o výkonu 200W, aktivní subwoofer, frekvenční rozsah od 40 Hz do 20000 Hz, 6,3mm jack, AUX, Bluetooth 5.0, mikrofon, USB napájení, rádio, dálkový ovladač, výdrž baterie 8 h Gradient selector audio video smart gaming konference Bluetooth reproduktor Niceboy PARTY Boss 200W Hudba na party či oslavě nesmí nikdy chybět. Dokonalé ozvučení vám zajistí party reproduktor Niceboy PARTY Boss 200W. Na jedno nabití zvládne přehrávat hudbu až 8 hodin a v případě potřeby k němu lze připojit powerbanka. Reproduktor Niceboy PARTY Boss je vybaven technologií MaxxBass, která zajistí perfektní zábavu i vašim sousedům. Příjemným benefitem je také mikrofon, díky kterému se můžete stát hvězdou večera.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Niceboy PARTY Boss 200W (party-boss-200w) , Párty reproduktor lg

Numark Party Mix MKII (Party Mix MKII)

Numark Party Mix MKII (Party Mix MKII)
Detail

DJ kontroler 2-kanálový, 3.5mm Jack hlavní výstup, LED světelná show s 5 módy, jogy se scratch funkcí, filter knob pro každý kanál, pady pro efekty, cue, loop a samplování, 3.5mm Jack sluchátkový výstup, Serato DJ Lite Zábava s mixážním pultem Numark Party Mix MKII pokračujeMixážní pult Party Mix MKII je druhou generací veleúspěšného kontroleru pro začínající DJs od značky Numark. Přináší spoustu nových funkcí a vylepšený design. Dvoukanálový mixážní pult Numark Party Mix MKII obsahuje čtyři multifunkční pady pro cue start z jakéhokoli místa v tracku a stejné pady lze využít také pro auto-looping, sampling a přidávání efektů. Díky podpoře Plug & Play je jeho zapojení vyřešené tak, aby bylo co nejsnadnější. Klíčové vlastnosti mixážního pultu Numark Party Mix... (alza.cz)

Podobné produkty ako Numark Party Mix MKII (Party Mix MKII) , Speedminton speedlights 8ks (4260030784011)

AKAI Party box 810 (Party box 810)

AKAI Party box 810 (Party box 810)
Detail

Reproduktor - aktivní, o výkonu 50 W, frekvenční rozsah od 60 Hz do 16000 Hz, 2pásmové, 6,3mm jack, AUX, Bluetooth, mikrofon, přehrávání USB flash, rádio, displej, dálkový ovladač, výdrž baterie 2,5 h Přejete si přenést atmosféru z kina do svého domova? Potom se vám bude hodit samostatný reproduktor AKAI. Jakožto aktivní reproduktor má ve svém těle již zabudovaný zesilovač, takže přehraje hudbu jednoduše ze zdroje. O propojení se postará moderní technologie Bluetooth. Hudbu tak můžete snadno přehrát bez kabelů přímo z telefonu. Kvalitní přenos dat zařídí Bluetooth verze 5.0. Zásadní přednosti reproduktoru AKAI Party box 810 AKAI reproduktor dokáže do vašeho domácího kina přinést špičkou poslechovou kvalitu Jde o aktivní reproduktor Bezdrátové připojení díky technologii Bluetooth Verze Bluetooth 5.0 Výkon reproduktoru má hodnotu 50 W Jeho frekvence je od 60 do 16000 Hz Jeho impedance je 3 Ohm Reproduktor má k dispozici rádio s FM Je opatřen baterií o kapacitě... (alza.cz)

Podobné produkty ako AKAI Party box 810 (Party box 810) , Kloboučky star wars - hvězdné války - 6 ks (5201184844014)

AKAI Party box 800 (Party box 800)

AKAI Party box 800 (Party box 800)
Detail

Reproduktor - aktivní, o výkonu 50 W, frekvenční rozsah od 30 Hz do 20000 Hz, 3pásmové, 6,3mm jack, AUX, Bluetooth, mikrofon, přehrávání USB flash, rádio, dálkový ovladač, výdrž baterie 3 h Toužíte při sledování filmů u sebe doma po podobném zážitku, jaký míváte v kině? Pak je pro vás skvělou volbou samostatný reproduktor AKAI. Coby aktivní reproduktor je opatřen již integrovaným zesilovačem, takže přehraje hudbu jednoduše ze zdroje. O propojení se postará moderní technologie Bluetooth. Oblíbenou hudbu si snadno přehrajete bez kabelů rovnou z telefonu. Kvalitní přenos dat zařídí Bluetooth verze 4.2. Hlavní přednosti reproduktoru AKAI Party box 800 AKAI reproduktor přinese na vaši zahradní párty nebo při sledování filmů špičkovou poslechovou kvalitu Jedná se o aktivní reproduktor Bezdrátové připojení pomocí technologie Bluetooth Verze Bluetooth 4.2 Hodnota dosaženého výkonu je 50 W Jeho frekvence je od 30 do 20000 Hz Impedance reproduktoru je 4 Ohm Reproduktor... (alza.cz)

Podobné produkty ako AKAI Party box 800 (Party box 800) , Purina gg konzerva kousky se zeleninou ve stave 8ks 85g 8ks 85g

AKAI Party speaker 260 (Party speaker 260)

AKAI Party speaker 260 (Party speaker 260)
Detail

Reproduktor - aktivní, o výkonu 50 W, aktivní subwoofer, frekvenční rozsah od 20 Hz do 20000 Hz, 2pásmové, 3,5mm jack, 6,3mm jack, AUX, RCA (cinch), Bluetooth, mikrofon, přehrávání USB flash, rádio, displej, dálkový ovladač, výdrž baterie 5 h Rádi byste si vytvořili při sledování filmů stejnou atmosféru jako v kině? Jistě se vám bude líbit samostatný reproduktor AKAI. Jakožto aktivní reproduktor je vybaven integrovaným zesilovačem, a tak dokáže přehrát hudbu přímo ze zdroje. O spojení se postará moderní technologie Bluetooth. Vaší oblíbenou hudbu si tak přehrajete bez kabelů rovnou z telefonu. Kvalitní přenos dat zajišťuje Bluetooth verze 5.0. Klíčové vlastnosti reproduktoru AKAI Party speaker 260 AKAI reproduktor přinese na vaši zahradní párty nebo při sledování filmů špičkovou poslechovou kvalitu Jde o aktivní reproduktor Je podporováno bezdrátové připojení pomocí technologie Bluetooth Verze Bluetooth 5.0 Výkon reproduktoru dosahuje hodnoty 50 W Jeho... (alza.cz)

Podobné produkty ako AKAI Party speaker 260 (Party speaker 260) , Schleich mládě jednorožce mandala 70716 (4059433469249)

AKAI PARTY SPEAKER 1010 (PARTY SPEAKER 1010)

AKAI PARTY SPEAKER 1010 (PARTY SPEAKER 1010)
Detail

Reproduktor - aktivní, 2.0 o výkonu 100 W, frekvenční rozsah od 50 Hz do 20000 Hz, 2pásmové, 3,5mm jack, AUX, Bluetooth, mikrofon, přehrávání USB flash, podpora MP3, rádio, Spotify, Apple Music, Google Play Music, YouTube Premium, ovládání přes zařízení s iOS nebo Android, dálkový ovladač, výdrž baterie 5 h Chcete, abyste se při sledování filmů i ve svém domově cítili jako v kině? Skvělým společníkem se stane 2.0kanálový reproduktor AKAI. Jakožto aktivní reproduktor má v sobě zabudovaný zesilovač, a proto přehraje hudbu přímo ze zdroje. O spojení se postará moderní technologie Bluetooth. Oblíbenou hudbu si tak snadno pustíte bez kabelů rovnou z vašeho telefonu. Kvalitní přenos dat má na starost Bluetooth verze 4.2. Hlavní přednosti reproduktoru AKAI PARTY SPEAKER 1010 AKAI reproduktor využijete během domácích párty či při sledování filmů Jde o aktivní reproduktor Podporuje bezdrátové připojení pomocí technologie Bluetooth Verze Bluetooth 4.2 Celkový výkon... (alza.cz)

Podobné produkty ako AKAI PARTY SPEAKER 1010 (PARTY SPEAKER 1010) , Schleich nazdobená kobyla jednorožce 70573 (4059433469096)

Worker ABEC7 8ks

Worker ABEC7 8ks
Detail

Ložiska WORKER ABEC 7 se vyznačují vysokou přesností provedení. Mají dlouhou životnost, nízké tření, což poznáte po jejich roztočení, a vyžadují jen minimální údržbu. Jsou určena pro kolečkové brusle, skateboardy, longboardy či penny boardy a koloběžky.Technický popis: vysoká přesnost oboustranně kryté proti prašnosti dlouhá životnost nízký valivý odpor vnější průměr: 22 mm vnitřní průměr: 8 mm šířka: 7 mm balení obsahuje 8 ks (pro kolečkové brusle potřebujete 16 ks, pro boardy 8 ks, pro koloběžky 4 ks) (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Worker ABEC7 8ks , Schleich klisna jednorožce mandala 70717 (4059433469256)

Sada šroubováků 8ks

Sada šroubováků 8ks
Detail

Sada šroubováků 8ks (tipa.eu)

Podobné produkty ako Sada šroubováků 8ks , Schleich hříbě jednorožce květinového 70591 (4059433469195)

Dýně 2,5cm - 8ks

Dýně 2,5cm - 8ks
Detail

(home-point.cz)

Podobné produkty ako Dýně 2,5cm - 8ks , Ses líhnutí jednorožce, 2 vejce (8710341250898)

N-GEAR PARTY LET'S GO PARTY 72 (LGP72)

N-GEAR PARTY LET'S GO PARTY 72 (LGP72)
Detail

Bluetooth reproduktor - aktivní, o výkonu 450W, frekvenční rozsah od 90 Hz do 20000 Hz, 3,5mm jack, AUX, Bluetooth, mikrofon, displej, výdrž baterie 4 h Přáli byste si mít svou oblíbenou hudbu kdykoli při sobě? Potom vám bude skvělým společníkem tento Bluetooth reproduktor n-gear. Coby aktivní reproduktor má již integrovaný zesilovač, a tak přehrajete hudbu jednoduše přímo ze zdroje. O propojení se postará moderní technologie Bluetooth. K přehrání hudby vám tak postačí pouze telefon bez kabelů. Výkon nevymezuje jeho maximální hlasitost, ale odkazuje na vestavěný zesilovač reproduktoru. Tento model Bluetooth reproduktoru má nejvyšší výkon 450 W, a tak snadno ozvučí párty či dokonce celou domácnost. Významná je také hodnota frekvence , jež má rozpětí od 90 do 20000 Hz. Bluetooth reproduktor s vlastní baterií vydrží celých 4 h. Rozměry Bluetooth reproduktoru n-gear jsou 59,5 × 25 × 23 cm (vך×h). Hlavní přednosti Bluetooth reproduktoru N-GEAR PARTY LET'S GO... (alza.cz)

Podobné produkty ako N-GEAR PARTY LET'S GO PARTY 72 (LGP72) , Malování/maľovanie vodou jednorožci/jednorožce (8594184923832)

Party kloboučky zlaté - 16 cm - 6 ks (5900779115613)

PARTY Light&Sound PARTY-BAZOOKA (03-2-1164)

PARTY Light&Sound PARTY-BAZOOKA (03-2-1164)
Detail

Bluetooth reproduktor - aktivní, o výkonu 10W, frekvenční rozsah od 150 Hz do 18000 Hz, 6,3mm jack, AUX, Bluetooth, mikrofon, přehrávání USB flash Máte rádi hudbu a chtěli byste ji poslouchat, kdykoliv vás napadne? Pak je pro vás skvělou volbou tento Bluetooth reproduktor PARTY Light&Sound. Jakožto aktivní reproduktor má v sobě zabudovaný zesilovač, jednoduše tak přehraje hudbu přímo ze zdroje. O spojení se postará moderní technologie Bluetooth. Oblíbenou hudbu si snadno přehrajete bez kabelů rovnou z telefonu. Výkon nevymezuje jeho maximální hlasitost, ale vztahuje se k vestavěnému zesilovači reproduktoru. Tento druh Bluetooth reproduktoru dosahuje výkonu 10 W a dokáže tak ozvučit i větší místnosti. Podstatnou roli má také frekvence, která je v rozmezí od 150 do 18000 Hz. Vnitřní baterie má kapacitu 1200 mAh. Nabíjí se snadno přes konektor micro USB. Rozměry Bluetooth reproduktoru PARTY Light&Sound činí 39 × 16 × 16 cm (vך×h). Zásadní přednosti Bluetooth... (alza.cz)

Podobné produkty ako PARTY Light&Sound PARTY-BAZOOKA (03-2-1164) , Polstarek unicorn

Mepal Lunch Set Unicorn jídelní sada Unicorn (pro děti)

Mepal Lunch Set Unicorn jídelní sada Unicorn (pro děti)
Detail

Mepal Lunch Set Unicorn, , Dětské nádobí pro děti, Z krásného nádobí chutná každé jídlo ještě lépe. Dětské nádobí Mepal Lunch Set Unicorn je vyrobeno z kvalitního a odolného materiálu, snadno se umývá a jeho hravý design bude děti bavit, takže stolování bude ještě příjemnější. Vlastnosti: kvalitní materiál vhodné na cestování dětský motiv Sada obsahuje: svačinový box 750 ml dětská láhev 350 ml dóza na potraviny 120 ml (notino.cz)

Podobné produkty ako Mepal Lunch Set Unicorn jídelní sada Unicorn (pro děti) , Crocs unicorn

Niceboy PARTY Boy 2 100W (party-boy-2-100w)

Niceboy PARTY Boy 2 100W (party-boy-2-100w)
Detail

Bluetooth reproduktor - aktivní, o výkonu 100W, frekvenční rozsah od 40 Hz do 20000 Hz, 3,5mm jack, 6,3mm jack, Bluetooth, mikrofon, true Wireless Stereo, USB napájení, certifikace IPX4, displej, výdrž baterie 20 h Gradient selector audio video smart gaming konference Bezdrátový reproduktor Niceboy PARTY Boy 2 100W Hledáte reproduktor, který se bude hodit na party nebo rodinou oslavu? Nový bezdrátový reproduktor Niceboy PARTY Boy 2 100W je ideální volbou! Reproduktor můžete vzít kamkoliv a uspořádat dokonalou oslavu i s karaoke. Součástí balení je mikrofon a případně lze zapojit i jiné hudební nástroje. PARTY Boy 2 100W se nebojí deště díky krytí IPX4. Reproduktor má stylové podsvícení včetně 6 dynamických světelných... (alza.cz)

Podobné produkty ako Niceboy PARTY Boy 2 100W (party-boy-2-100w)

nářadí multifunkční, sada 8ks

nářadí multifunkční, sada 8ks
Detail

karbid použití:pro řezy popř. hrubé broušení stěrkové hmoty, lepidla na dlaždice, betonu, kameneBi-metal použití: železné plechy, neželezné kovy, dřevo a plastyHCS použití: pro řezání všech dřevěných materiálů, plastů, sádrokartonuCrV škrabky 2ks, použití: malta, barva, lepidla, tmely a spárovací směsiHSS použití: železné a neželezné kovy, plechy, tvrdé plasty (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako nářadí multifunkční, sada 8ks

E524 ASTA drůbeží - 8ks

E524 ASTA drůbeží - 8ks
Detail

Pamlsek pro psy. Šťavnatá masová pochoutka pro psy k běžné denní krmné dávce. Obsahuje přírodní vitamíny, minerální látky a zchutňovadla. Skladujte v suchu a chladu, po otevření chraňte před vysoušením. (krmeni.cz)

Podobné produkty ako E524 ASTA drůbeží - 8ks

E522 ASTA játrová - 8ks

E522 ASTA játrová - 8ks
Detail

Pamlsek pro psy. Šťavnatá masová pochoutka pro psy k běžné denní krmné dávce. Obsahuje přírodní vitamíny, minerální látky a zchutňovadla. (krmeni.cz)

Podobné produkty ako E522 ASTA játrová - 8ks

E523 ASTA hovězí - 8ks

E523 ASTA hovězí - 8ks
Detail

Pamlsek pro psy. Šťavnatá masová pochoutka pro psy k běžné denní krmné dávce. Obsahuje přírodní vitamíny, minerální látky a zchutňovadla. (krmeni.cz)

Podobné produkty ako E523 ASTA hovězí - 8ks

Kočkolit CATCLIN - 8ks / 8l

Kočkolit  CATCLIN - 8ks / 8l
Detail

Silikagelový kočkolit CatClin Kočkolit s revoluční technologií, který v sobě zadržuje veškerou tekutinu i zápach. CatClin kočkolit je revolucí v průmyslu podestýlek pro kočky. S ním budete jako zákazník zasvěcen do nové sféry podestýlek. Nová technologie: adsorpce je chemická reakce, při které dochází ke změně fyzikálních vlastností, narozdíl od absorpce, kterou používají obyčejné kočkolity. CatClin pelety adsorbují moč během několika sekund a zůstávají na dotek suché. (krmeni.cz)

Podobné produkty ako Kočkolit CATCLIN - 8ks / 8l

Křídy EASY COLOURS 8ks

Křídy EASY COLOURS 8ks
Detail

Křídy EASY COLOURS 8ks (tipa.eu)

Podobné produkty ako Křídy EASY COLOURS 8ks

COLORS MIKROHADŘÍK 8KS VILEDA

COLORS MIKROHADŘÍK 8KS VILEDA
Detail

Mikrohadřík Vileda Colors 8 ks PN 151501 8 kusů v balení Možné použít suchý nebo navlhčený Jednoduše se ždíme, nepoškrábe, nezanechá šmouhy Schne 2× rychleji než bavlna, vynikající savost Zůstává déle hygienicky čistý, garantovaný lesk a čistota Tento materiál nevyžaduje použití chemických prostředků Vykazuje velmi vysokou životnost Před použitím na choulostivém povrchu nejdříve opatrně vyzkoušejte na méně viditelném místě Snadno se udržuje – je možné jej opakovaně prát i v pračce až na 60 °C bez použití změkčovadel Praní při nižších teplotách (40 °C) prodlouží životnost a zároveň zmírní dopady na životní prostředí Po použití opláchněte a sušte rozložené Složení 80% polyester, 20% polyamid Rozměry 30 × 30 cm (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako COLORS MIKROHADŘÍK 8KS VILEDA

Frkačka 8ks mix metalic.barev

Frkačka 8ks mix metalic.barev
Detail

Frkačky 8 ks, z potištěného papíru s plastovým náústkem, mix metalických barev, v polybagu se závěsem (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Frkačka 8ks mix metalic.barev

PROHOME - Skřítek vánoční 8ks

PROHOME - Skřítek vánoční 8ks
Detail

Materiál" polysteren/látka (home-point.cz)

Podobné produkty ako PROHOME - Skřítek vánoční 8ks

Dýně 3,5 cm - 8ks

Dýně 3,5 cm - 8ks
Detail

(home-point.cz)

Podobné produkty ako Dýně 3,5 cm - 8ks

Speedminton Speedlights 8ks (4260030784011)

Speedminton Speedlights 8ks (4260030784011)
Detail

Set na crossminton , svíticí tyčinky na crossminton (speed badminton), na noční hru, výdrž 3 hod, 8ks Pro milovníky speed badmintonu, kteří si chtějí zahrát svou oblíbenou hru i po západu slunce, jsou připravené svítící tyčinky pro vložení do míčku Night Speeder.Pro milovníky speed badmintonu, kteří si chtějí zahrát svou oblíbenou hru i po západu slunce, jsou připravené svítící tyčinky pro vložení do míčku Night Speeder. Ten je navržený speciálně pro hru v noci a pokud jej vybavíte svítící tyčinkou, doba pro skvělou hru nikdy neskončí se setměním. Hlavní přednostiTyčinka vydrží bez ustání svítit 3 hodinyBalení obsahuje 8 kusůCrossmintonNeboli speed badminton je úžasnou zábavnou in hrou, kterou si můžete užít s přáteli kdekoliv a kdykoliv. Nedává žádné hranice, nepotřebujete síť, nejste omezeni prostorem. Hrát můžete na kurtech, ale i v parku nebo na pláži. A dokonce ve dne i v noci. (alza.cz)

Podobné produkty ako Speedminton Speedlights 8ks (4260030784011)

Silikonová forma Muffiny a svíčky - Dětská party (Kids party) - Wilton

Silikonová forma Muffiny a svíčky - Dětská party (Kids party) - Wilton
Detail

Silikonová forma Dětská party. Formou vytvoříte dekorativní prvky ve tvaru svíček, cupcakes, hvězdiček mašlí a dalších tvarů a dále také vytvoříte dva pásy, jimiž můžete vytvářet ozdobné řetězy na dortech. Do forem natlačte marcipán, K2, gumpastu a jiné modelovací a potahovací hmoty. Ty můžete dále ještě dobarvovat tekutými nebo gelovými barvami nebo nastříkat třpytivými sprejovými barvami. Vytlačené dekorace vyniknou na potahovaných dortech. Ozdobíte jimi především narozeninové dorty pro děti, ale i pro dospělé. Řetězy použijte k olemování obvodu dortů po jeho bocích nebo svrchu. Vytlačenými dekoracemi ozdobte dále také cupcakes a další zákusky. Z formy můžete vyklápět čokoládové tvary, jimiž ozdobíte stejně tak jako filigrány drobné dezerty se šlehačkou, ovocné košíčky a další zákusky. Silikonová forma na tvorbu marcipánových ozdob. Rozměry: 20 x 13 cm. (svetcukraru.cz)

Podobné produkty ako Silikonová forma Muffiny a svíčky - Dětská party (Kids party) - Wilton

Veselé party kloboučky - různé barvy 6 ks v balení - Arpex

Veselé party kloboučky - různé barvy 6 ks v balení - Arpex
Detail

Veselé party kloboučky - různé barvy 6 ks v balení Tyto barevné kloboučky nesmí chybět na žádné narozeninové oslavě! Kloboučky mají uchycení na gumičku, pro lepší fixaci na hlavě. V balení najdete 6 ks papírových čepiček. Výška: 15,5 cm, Průměr: 10 cm. Více vzorů. (svetcukraru.cz)

Podobné produkty ako Veselé party kloboučky - různé barvy 6 ks v balení - Arpex

Fleece – Unicorn

Fleece – Unicorn
Detail

Fleece je mnohoúčelový materiál, který je velmi hebký a má dobré izolační vlastnosti. Skvěle se proto hodí k výrobě teplejšího a volnočasového oblečení, či k zútulnění domácnosti jako jsou polštářky, hračky pro děti. (výroba dek či postelových přehozů, atd.) Navíc je lehký a dobře se s ním pracuje. Potisk textilie je prováděn moderní Sublimační technologií, která zaručuje, že je materiál stále příjemný na dotek. Tisk se touto metodou dostává přímo do struktury vlákna, nikoliv na povrch vlákna, a díky tomu není tisk na omak nijak patrný. Sublimační tisk vydrží mnoho let. -Péče: Žehlení: ANO, Aviváž: ANO, Sušička: NE, Praní: 40 stupňů °C -Materiál je z rubové strany bílý. -Prvotřídní kvalita tisku -1m² Fleece za 257Kč (fotodeky.cz)

Podobné produkty ako Fleece – Unicorn

Interlock – Unicorn

Interlock – Unicorn
Detail

Interlock je úplet, který je příjemný na dotek, a proto začíná být hojně využíván k výrobě bytového textilu.Materiál je mírně pružný a je upleten ze 100% PES příze, která zaručuje rychleschnoucí a téměř nemačkavé vlastnosti.Interlock má díky syntetickým vláknům takovou vlastnost, že v teplém období materiál příjemně chladí, a v teplém období naopak příjemně hřeje. Potisk textilie je prováděn moderní Sublimační technologií, která zaručuje, že je materiál stále příjemný na dotek. Tisk se touto metodou dostává přímo do struktury vlákna, nikoliv na povrch vlákna, a díky tomu není tisk na omak nijak patrný.Sublimační tisk vydrží mnoho let. -Péče: Žehlení: ANO, Aviváž: ANO, Sušička: ANO, Praní: 40 stupňů °C-Materiál je z rubové strany bílý. -Prvotřídní kvalita tisku-1m² Interlocku za 219Kč (fotodeky.cz)

Podobné produkty ako Interlock – Unicorn

První parta ()

První parta ()
Detail

Audiokniha MP3 Karel Čapek, čte Jiří Bauer - autor Karel Čapek, čte Jiří „Gabryš“ Bauer Audioknižní zpracování románu Karla Čapka První parta oslavující obětavost a přirozené lidstvíV románu První parta Karel Čapek nepopisuje vizi budoucnosti, ani nevaruje před neuváženými činy lidstva. Prostřednictvím hlavního hrdiny velice přesně zachycuje pocity mladého člověka naplněného sny, touhami a nejistotou. Pocity, které velmi dobře zná každý z nás. Jde o příběh z hornického prostředí, který je především oslavou obětavosti a přirozeného lidství. (alza.cz)

Podobné produkty ako První parta ()

65508 Kontaktní kartáčky (8ks) - FIRST

65508 Kontaktní kartáčky (8ks) - FIRST
Detail

Dvojité kontaktní kartáčky pro auta z autodráh Carrera FIRST. V balení je celkem 8ks kartáčků. (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako 65508 Kontaktní kartáčky (8ks) - FIRST

Savage Gear Očko Corkscrews 8ks

Savage Gear Očko Corkscrews 8ks
Detail

Perfektní na vláčení všech gumových nástrah! Díky 3 velikostem je možné použít nástrahu libovolných rozměrů. Perfektní na vláčení všech gumových nástrah! Díky 3 velikostem je možné použít nástrahu libovolných rozměrů. 8 kusů/balení (chytapust.cz)

Podobné produkty ako Savage Gear Očko Corkscrews 8ks

Korda Obratlíky Ring Swivels 8ks

Korda Obratlíky Ring Swivels 8ks
Detail

Velmi populární obratlíky s kroužkem v nejvyšší kvalitě. Korda Obratlíky s kroužkem . Velmi populární obratlíky s kroužkem v nejvyšší kvalitě. Vhodné pro chytání se ztuženým návazci, ale i pro různé druhy dalších montáží. Velmi oblíbené obratlíky s kroužkem v nejvyšší kvalitě. Přesně pasují do Korda závěsů na olova. Cena uvedena za 1 balení. Balení obsahuje 8ks. (chytapust.cz)

Podobné produkty ako Korda Obratlíky Ring Swivels 8ks
Párty kloboučky - roh jednorožce - unicorn 8ks (11179725014), Párty rekvizity, "Pojďme slavit", mix, zlaté, 8ks (5902230776135), Spielehelden Párty hra Unicorn Express Ladies Ride 55 karet, ochranny roh, Spielehelden Párty hra Unicorn Express Ladies Ride 55 karet V angličtině, Sejmi jednorožce (8590228047212), Pomsta bílého jednorožce (), Amber 3 - Znamení jednorožce (), Duvo+ Buvolí žvýkací roh S (5414365400637), Trixie Buvolí žvýkací roh střední (4011905277424), Fat Brain Stohovací kloboučky Dimpl Stack (811802026798), Papírové kloboučky- tlapková patrola 6 ks (5201184894422), Kloboučky máša a medvěd , 6 ks (5201184865668), Imaginarium Zámek pro jednorožce (8428918085810), Colouring Sets / Kouzlo jednorožce (9341736007927), LAMA: Párty (8595558304301), EAZYBBQ Párty (PARTYOAK), párty reproduktor lg, Speedminton Speedlights 8ks (4260030784011), Kloboučky star wars - hvězdné války - 6 ks (5201184844014), purina gg konzerva kousky se zeleninou ve stave 8ks 85g 8ks 85g, Schleich Mládě jednorožce Mandala 70716 (4059433469249), Schleich Nazdobená kobyla jednorožce 70573 (4059433469096), Schleich Klisna jednorožce Mandala 70717 (4059433469256), Schleich Hříbě jednorožce květinového 70591 (4059433469195), SES Líhnutí jednorožce, 2 vejce (8710341250898), Malování/Maľovanie vodou Jednorožci/Jednorožce (8594184923832), Puzzle - Sny jednorožce (36 ks) (732396407759), polstarek unicorn, crocs unicorn