Parodontax Whitening zubní pasta 75 ml

Parodontax Whitening zubní pasta 75 ml

Parodontax Whitening zubní pasta 75 ml

Parodontax Whitening šetrně, ale efektivně, odstraňuje zabarvení zubů a obnovuje tak jejich přirozenou bělost. Zubní pasta Parodontax® má speciální složení s obsahem 70 % aktivních látek.* Obsahuje minerální soli a rostlinné výtažky, které jí dodávají osobitou chuť. Po 14 dnech používání zubní pasty parodontax® si většina uživatelů zvláštní chuť oblíbí. * Obsahuje nejméně 70 % speciálních účinných látek. Zubní pasta Parodontax® pomáhá zastavit krvácení dásní. Krvácení dásní je jedním z prvních příznaků zánětu dásní. Neléčený zánět dásní může způsobit ztrátu zubů. Čištění zubů zubní pastou Parodontax® pomáhá efektivně odstranit plak a zastavit krvácení dásní. Upozornění: Není určeno pro děti mladší 12 let. Používejte 2x denně, ne vícekrát než 3x denně, minimalizujte polykání i vyplivování.… (drmax.cz)

Parodontax Whitening zubní pasta 75 ml

Parodontax Whitening zubní pasta 75 ml

Popis Základem zdravých zubů jsou zdravé dásně Zdravé dásně nekrvácí. Stopy krve, které zaznamenáte při čištění zubů či mezizubních prostor, mohou být příznakem onemocnění dásní. Pokud toto onemocnění není léčeno, může vést k zápachu z úst, zarudnutí a otoku dásní, postupem času k ústupu dásní, uvolnění zubů a nakonec až ke ztrátě zubů. Parodontax® je zubní pasta ke každodennímu použití s obsahem fluoridu, u které je klinicky prokázáno, že pomáhá zastavit a předcházet krvácení dásní. Zubní pasta parodontax® je speciálně navržena k fyzickému odstranění příčiny krvácení dásní. To napomáhá eliminovat bakterie množící se podél linie dásní, a tím udržovat dásně pevně… (ageo.cz)

parodontax Whitening zubní pasta 75 ml

parodontax Whitening zubní pasta 75 ml

Parodontax Whitening je bylinná zubní pasta s klinicky ověřenou účinností proti krvácení dásní, která zároveň šetrně odstraňuje zabarvení zubů. Vyzkoušejte Paradontax Whitening s unikátní směsí bylin a dopřejte si kvalitní péči o zuby a dásně. Výhody zubní pasty Paradontax Whitening:  Obsahuje unikátní kombinaci šesti léčivých bylin, jejichž účinky se vzájemně doplňují v boji proti krvácení dásní a zánětu Extrakt z máty a šalvěje přímo ničí bakterie způsobující záněty dásní a brání jejich dalšímu množení  Echinacea posiluje imunitu Heřmánek a myrta mají hojivé účinky Ratanhia stahuje dásně Hydrogenuhličitan sodný neutralizuje škodlivé kyseliny a upravuje pH v ústech Léčivé byliny a bikarbonát sodný dávají zubní pastě Parodontax Whitening neobvyklou slanou chuť, která může… (nazuby.cz)

Parodontax Kompletní ochrana Whitening zubní pasta 75 ml

Parodontax Kompletní ochrana Whitening zubní pasta 75 ml

Parodontax Kompletní Ochrana Whitening – inovativní zubní pasta s obsahem minerálů a rostlinných výtažků pomáhá při potížích s krvácivými dásněmi. Při pravidelném a pečlivém čištění se dásně zklidní a znovu přilnou. Výsledek: Řešení a prevence potíží s dásněmi Důkladné vyčištění chrupu Odstranění zubního plaku Obsah fluoridu pro posílení zubní skloviny Bělící účinky Svěží dech Složení: Sodium Bicarbonate, Aqua, Glycerin, Hydrated Silica, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Xantham Gum, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride, Titanium Dioxide, Steviol Glycosides, Limonene, CI 77491. 0,31% w/w (1400 ppm fluorid) nátrium-fluoridot tartalmaz. Obsahuje fluorid sodný 0,31% w/w (1400 ppm F). Použití: Zuby si čistěte dvakrát, ne více než třikrát denně. Omezte spolknutí pasty na… (drmax.cz)

Parodontax Whitening Toothpaste ( kompletní ochrana ) - Zubní pasta …

Parodontax Whitening Toothpaste ( kompletní ochrana ) - Zubní pasta 75 ml

Whitening Toothpaste ( kompletní ochrana ) - Zubní pasta - s obsahem fluoridu - přináší 8 výhod pro silnější zuby a zdravější dásně - čistí zuby - pomáhá zastavit a předcházet problémům s dásněmi - odstraňuje zubní plak - zanechává silnou sklovinu - zamezuje vzniku a rozvoji zánětu a krvácení dásní - má bělící účinky a osvěží dech Použití: Používejte 2x denně nebo dle potřeby. (prodejparfemu.cz)

Uživatele, kteří hledají "Parodontax Whitening zubní pasta 75 ml" se dívají také na:

Zubní sprcha na kohoutek
Sanitas sft 75 návod
Teploměr sanitas sft 75
Teploměr sanitas sft 75 navod

Parodontax Whitening Toothpaste - Zubní pasta s bělicím účinkem 75 ml

Parodontax Whitening Toothpaste - Zubní pasta s bělicím účinkem 75 ml

Whitening Toothpaste - Zubní pasta s bělicím účinkem - bylinná zubní pasta s klinicky ověřenou účinností proti krvácení dásní, která zároveň šetrně odstraňuje zabarvení zubů - bez obsahu SLS - velmi nízký index abrazivity (prodejparfemu.cz)

Sensodyne Rapid Whitening zubní pasta 75 ml

Sensodyne Rapid Whitening zubní pasta 75 ml

Zubní pasty Sensodyne Rapid Whitening nejen přináší velmi rychlou úlevu od citlivých zubů, ale zároveň díky unikátnímu složení pomáhá odstraňovat povrchové skvrny ze zubů a navracet jim tak přirozeně světlý odstín. Hlavní vlastnosti: Uzavírá dentinové kanálky, chrání tak nervy před podrážděním Uleví citlivým zubům velice krátce po aplikaci Vytváří tenkou ochrannou vrstvu kolem obnažených krčků Pro navrácení přirozeného odstínu zubům Osvěžující mentolová příchuť Obsahuje fluoridy 1450 ppm Není určena pro děti do 12 let Složení: Glycerin, PEG-8, Hydrated Silica, Penasodium Triphospate, Aroma, Sodium Lauryl Sulfate, Titanium Dioxide, Carbomer, Stannous Fluoride, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Sacchain, Sodium Fluoride, Limonene. Použití: Pro čištění zubů používejte… (nazuby.cz)

Sensodyne Extra Whitening zubní pasta 75 ml

Sensodyne Extra Whitening zubní pasta 75 ml

Popis Zubní pasta Sensodyne Extra Whitening je speciálně vyvinuta pro úlevu od bolesti citlivých zubů. Je vhodná pro osoby s citlivými zuby, odstraňuje skvrny a leští povrch zubů, přináší dlouhotrvající úlevu pro citlivé zuby a zároveň poskytuje všechny výhody běžné zubní pasty. Vlastnosti Klinicky ověřená úleva od bolesti a každodenní ochrana citlivých zubů Skladování a použití … (ageo.cz)

Sensodyne Pronamel Whitening zubní pasta 75 ml

Sensodyne Pronamel Whitening zubní pasta 75 ml

Kyseliny obsažené v potravinách a nápojích naleptávají zubní sklovinu a mohou způsobit trvalé poškození zubní skloviny Pomáhá chránit zubní sklovinu před působením kyselin obsažených v potravinách a nápojích optimalizované složení - zpevňuje zubní sklovinu pomáhá chránit před kyselinami chrání před zubním kazem šetrně bělí zubní sklovinu Optimalizované složení zajišťuje vyšší biodostupnost fluoridu (množství fluoridu, které se dostane k zubní sklovině) biodostupnost fluoridu může být negativně ovlivněna některými složkami v zubní pastě a jejich chemickou čistotou Složení: Fluorid sodný 1450 ppm Oxid křemičitý Nitrát draselný Bez SLS RDA: 85 Balení: 75 ml (drmax.cz)

BlanX Advanced Whitening zubní pasta 75 ml

BlanX Advanced Whitening zubní pasta 75 ml

Navraťte zubům jejich přirozený odstín pomocí zubní pasty BlanX Advanced Whitening s obsahem výtažků z artických lišejníků. Zubní pasta nemá na zubech abrazivní účinek a působí i proti usazování zubního plaku. Hlavní vlastnosti: Extrakt z lišejníků působí bakteriostaticky Působí proti plaku a tvorbě zabarvení na zubech Čistí zuby jemně bez abrazivního účinku Navrací zubům přirozeně bílý odstín Obsahuje fluoridy (890 ppm) Složení: Aqua, Glycerin, Hydrated Silica, Sorbitol, Silica, Cellulose Gum, Aroma, Xylitol, Cetraria Islandica Extract, Sodium Monofluorophosphate, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, Sodium Myrisoyl Sarcosinate, Sodium Methyl Xoxoayl Taurate, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Eugenol, Limonene, CI 77891. (nazuby.cz)

Sensodyne Rapid Relief Whitening zubní pasta 75 ml

Sensodyne Rapid Relief Whitening zubní pasta 75 ml

Zubní pasta pro citlivé zuby s rychlým nástupem účinku. Obnovuje přirozenou bělost skloviny, snižuje tvorbu skvrna zároveň chrání vaše zuby. Díky obsahu fluoridu se zubní sklovina každým dnem efektivně obnovuje a posiluje. Při pravidelném používání zajišťuje pasta přetrvávající ochranu na citlivých místech zubů. Zanechává v ústech pocit čistoty a svěžesti. Rychlá úleva od bolesti citlivých zubů. Přetrvávající účinek. Každodenní ochrana před zubním kazem. Extra bělící účinek. Složení: Fluorid cínatý, polymerový systém, fluorid sodný, hydratovaná silica, trifosforečnan pentasodný. Použití: Zuby si čistěte dvakrát, ne více než třikrát denně. Omezte spolknutí pasty na minimum, vždy ji vyplivněte. Pro rychlou úlevu vymáčkněte množství pasty velikosti hrášku a po dobu jedné minuty jemně… (drmax.cz)

Zendium Gentle Whitening zubní pasta 75 ml

Zendium Gentle Whitening zubní pasta 75 ml

Zendium zubní pasta Gentle Whitening obsahuje fluorid sodný a vybranou směs enzymů a proteinů k posílení přirozené obranyschopnosti ústní dutiny. Po použití zubní pasty Zendium Gentle Whitening budou vaše zuby dokonale čisté, chráněné, bez zubního plaku se svěží vůní. Výsledek: Posiluje přirozenou obranyschopnost ústní dutiny Pomáhá bojovat s příčinami zubního kazu Svěží dech Složení: Fluorid sodný, mléčný a vaječný protein Použití: Zubní pastu aplikujte o velikosti zrnka hrachu. Čištění zubů provádějte minimálně dvakrát denně. (drmax.cz)

Dr.Max PRO32 Whitening zubní pasta 75 ml

Dr.Max PRO32 Whitening zubní pasta 75 ml

Dr.Max PRO32 Toothpaste Whitening je zubní pasta s moderním složením. Pomáhá šetrně odstraňovat skvrny např. od červeného vína, čaje, kávy nebo tabáku. Omezuje vznik nových skvrn i v těžko dostupných místech tvorbou ochranného štítu. Obnovuje tak přirozenou bělost zubů. Pomáhá obnovovat a posilovat zubní sklovinu. Neobsahuje parabeny. PRO32 Toothpaste Whitening obsahuje Fluorid sodný, který pomáhá zuby posílit a zpevnit. Ochranné enzymy laktoperoxidázu, která pomáhá regulovat složení mikroflóry v ústech a glukozooxidázu, která přispívá k rozpouštění nežádoucího zbarvení na povrchu zubů. Použití: Zubní pastu používejte nejméně 2x denně ráno a večer nebo po každém jídle. Složení: Sorbitol, Aqua, Hydrated Silica, Glycerin, PEG-8, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Bicarbonate, Aroma, Tetrasodium… (drmax.cz)

Sensodyne Extra Whitening zubní pasta 75 ml

Sensodyne Extra Whitening zubní pasta 75 ml

(benu.cz)

Sensodyne Pronamel Whitening zubní pasta 75 ml

Sensodyne Pronamel Whitening zubní pasta 75 ml

Zubní pasta Sensodyne Pronamel Whitening se speciálním složením pomáhá zuby chránit před naleptáváním kyselinami a zároveň šetrně odstraňuje skvrny ze zubů. Vyzkoušejte bělicí pastu Sensodyne Pronamel Whitening a užívejte si dokonalé zdraví a vzhled Vašich zubů. Výhody zubní pasty Sensodyne Pronamel Whitening: Ochranná vrstva zachycuje fluoridy a chrání před naleptáním kyselinami Zpevňuje zubní sklovinu Chrání před zubním kazem Vyvinuta speciálně pro citlivé zuby Odstraňuje pigmenty a obnovuje přirozenou bělost zubů Kvůli změně stravovacích návyků je zubní sklovina ve vyšší míře vystavena naleptávání kyselin. Kyseliny obsažené v potravinách, například v některých druzích ovoce nebo nápojích (ovocné džusy, víno), mohou rozpouštět minerály ve sklovině. Tím se změkčuje její… (nazuby.cz)

Elmex Sensitive Whitening zubní pasta 75 ml

Elmex Sensitive Whitening zubní pasta 75 ml

Elmex Sensitive Whitening je zubní pasta s aminofluoridy pro ochranu přecitlivělých zubů a obnažených krčků. Výhody zubní pasty Elmex Sensitive Whitening: Aminfluoridy podporují remineralizaci zuboviny a chrání před kazivostí zubů Speciální složení jemně odstraňuje skvrny a obnovuje přirozenou bělost vašich zubů Ideálním doplňkem denní péče o chrup je rovněž ústní voda Elmex Sensitive Plus. Obsahuje sloučeninu vysoce aktivní účinné látky aminfluoridu s ochranným polymerem, která podporuje působení zubní pasty Elmex Sensitive Plus. Klinické testy dokazují, že zvláštní ochranný systém Elmex Senstitive Plus sestávající ze zubní pasty a ústní vody při pravidelné aplikaci významně snižuje přecitlivělost zubních krčků a osvědčuje se jako prevence jejich kazivosti. Chtěli byste raději… (nazuby.cz)

Colgate Total whitening zubní pasta 75 ml

Colgate Total whitening zubní pasta 75 ml

Colgate zubní pasta Total Whitening ofektivně odstraňuje skvrny z vašich zubů, chrání je před zubním kazem a řeší problémy s citlivými dásněmi. Zároveň pomáhá snižovat množství bakterií na zubech, jazyku, sliznicích a dásních.Vlastnosti Efektivní odstranění skvrn pro bělejší zuby Zdraví pro celá ústa Zubní kazy Zubní plak Problémy s dásněmi Citlivé zuby Zubní kámen Zubní sklovina Zbarvení Špatný dechSkladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPokyny k použití: Důkladně čistěte alespoň dvakrát denně, nebo podle doporučení zubního lékaře. Nevhodné pro děti do 7 let.Podrobná data Jazyk produktuInstalační jazyk - čeština Hlavní jazyk návodu - češtinaJazyky na… (ageo.cz)

Sensodyne Extra Whitening zubní pasta 75 ml

Sensodyne Extra Whitening zubní pasta 75 ml

Sensodyne Extra Whitening – inovativní bělící pasta pro citlivé zuby. Obnovuje přirozenou bělost skloviny, snižuje tvorbu skvrn a zároveň chrání vaše zuby. Díky obsahu fluoridu se zubní sklovina každým dnem efektivně obnovuje a posiluje. Výsledek: Klinicky ověřená úleva od bolesti Každodenní ochrana citlivých zubů Extra bělící účinek pro citlivé zuby Složení: Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Glycerin, Pentasodium Triphosphate, Potassium Nitrate, PEG-6, Alumina, Aroma, Titanium Dioxide, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Cocamidopropyl Betaine, Xantham Gum, Sodium Hydroxide, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride. Obsahuje fluorid sodný 0,315% w/w (1450 ppm F). 0,315% w/w nátrium-fluoridot (1450 ppm fluorid) tartalmaz. Použití: Zuby si čistěte dvakrát, ne více než třikrát denně. Omezte spolknutí… (drmax.cz)

Sensodyne Repair & Protect Whitening zubní pasta 75 ml

Sensodyne Repair & Protect Whitening zubní pasta 75 ml

Zubní pasta Sensodyne Repair & Protect Whitening zajišťuje účinnou a trvalou ochranu před bolestí a šetrně odstraňuje povrchovou pigmentaci skloviny. Obsahuje novou patentovanou účinnou látku NovaMin s technologií fosforečnanových a vápenatých iontů, které vytváří ochrannou vrstvu podobnou hydroxyapatitu. Tím blokuje ústí dentinových kanálků a zároveň zamezuje další abrazi měkčího dentinu. Složení zubní pasty Sensodyne Repair & Protect: NovaMin (fosfosilikát sodno-vápenatý) Monofluorofosforečnan sodný Sodium lauryl sulfát Použití Sensodyne Repair & Protect:  Zuby si čistěte dvakrát denně, používejte asi 2 cm zubní pasty Pro okamžitou úlevu od bolesti nejprve vymáčkněte množství o velikosti zrnka hrachu na čistou špičku prstu a jemně masírujte obnažený zubní krček po dobu… (nazuby.cz)

Colgate Total Advanced Whitening zubní pasta 75 ml

Colgate Total Advanced Whitening zubní pasta 75 ml

(benu.cz)

Vademecum PRO Vitamin Whitening Zubní pasta 75 ml

Vademecum PRO Vitamin Whitening Zubní pasta 75 ml

Vlastnosti Komplexní ochrana pro zuby a dásně Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPouze pro použití u dospělých osob. Čistěte si zuby nejméně 2x denně po dobu 3 minut a navštěvujte pravidelně svého zubního lékaře. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na… (ageo.cz)

Sensodyne Repair & Protect Whitening zubní pasta 75 ml

Sensodyne Repair & Protect Whitening zubní pasta 75 ml

Klinicky ověřená úleva od bolesti a každodenní ochrana citlivých zubů. Sensodyne Repair & Protect Whitening je revoluční zubní pasta, která dokáže opravit oslabená místa na zubech. Využívá vyspělou technologii NovaMin®, která vyhledá a opraví místa, odkud někdy vystřeluje ostrá, bodavá bolest. Zubům navrací jejich přirozenou bělost a navíc pomáhá předcházet vzniku zubního kazu. Sensodyne Repair & Protect má unikátní složení s klinicky prověřeným NovaMinem®, technologií založenou na vysokých koncentrací vápníku, která pomáhá opravit citlivá místa pomocí přirozených stavebních složek zubů. NovaMin® začne při kontaktu se slinami uvolňovat - vápník a fosfor. Jejich ionty vytvoří ochrannou vrstvu minerálů, která překryje a chrání citlivá místa na zubech. Při používání 2 x denně pomáhá zubní… (drmax.cz)

Colgate Total Pro Gum Health Whitening Zubní pasta 75 ml

Colgate Total Pro Gum Health Whitening Zubní pasta 75 ml

Popis Její složení zabíjí škodlivé bakterie, které způsobují zánět dásní, snižuje krvácení dásní až o 88%. Obsahuje také pokročilou bělící složku, která jemně odstraňuje povrchové skvrny, a tak obnovuje přirozenou bělost zubů. Návod na použití: Čistěte si své zuby důkladně minimálně dvakrát denně nebo dle doporučení zubního lékaře.   Struktura: Aqua, Hydrated silica, Glycerin, Sorbitol, PVM/MA copolymer, Sodium lauryl sulfate, Aroma, CI 77891, Cellulose gum, Sodium hydroxide, Sodium fluoride, Carrageenan, Sodium saccharin, Triclosan, Limonene Vlastnosti:  Pomáhá předcházet:, Krvácení dásní, Zánětu dásní, Poklesu dásní, Zubnímu kazu, Zubnímu plaku, Zubnímu kameni,… (ageo.cz)

parodontax Fluoride zubní pasta 75 ml

parodontax Fluoride zubní pasta 75 ml

Bylinná zubní pasta Parodontax představuje účinnou pomoc při krvácivosti, zánětu dásní a parodontitidě. Obsahuje jedinečnou směs 6 léčivých bylin v kombinaci s fluoridy a hydrogenuhličitanem a je vhodná i jako součást zvýšené péče o zuby a dásně v těhotenství. Přednosti zubní pasty Parodontax Fluoride: Účinná pomoc při parodontitidě Působí proti krvácení a zánětu dásní Omezuje šíření bakterií a usazování plaku Čistí důkladně i mezizubní prostory a chrání zuby a dásně před nebezpečnými kyselinami Dlouhodobě osvěžuje dech Vyšší koncentrace fluoridů posiluje zubní sklovinu Unikátní kombinace výtažků ze 6 léčivých bylin: Rathania a echinacea purpurea působí adstringentně, protibakteriálně a antimykoticky Heřmánek lékařský s regeneračními účinky působí protizánětlivě Šalvěj… (nazuby.cz)

Edel+White Anti-Plaque+Whitening - Zubní pasta 75 ml

Edel+White Anti-Plaque+Whitening - Zubní pasta 75 ml

Anti-Plaque+Whitening - Zubní pasta - nová, vylepšená receptura zubní pasty účinně odstraňuje zabarvení zubů i usazeniny plaku - je obzvláště vhodná při zabarvení zubů a silném plaku či vzniklém zubním kameni - neobsahuje SLS (laurethsulfát sodný) Použití: Čištěte si zuby alespoň 2x denně. (prodejparfemu.cz)

Elmex Sensitive Professional Gentle Whitening zubní pasta 75 ml

Elmex Sensitive Professional Gentle Whitening zubní pasta 75 ml

Popis Zubní pasta Elmex Sensitive Whitening s aminfluoridem vytváří trvalou ochrannou vrstvu, která chrání před bolestivými podněty a kazy v krčkové oblasti. Speciální složení jemně odstraňuje skvrny a obnovuje přirozenou bělost Vašich zubů. Nevhodné pro děti do sedmi let. Vlastnosti Přirozeně bílá Okamžitá a dlouhotrvající úleva S Pro-Argin® technologií Klinicky ověřeno Skladování a použití … (ageo.cz)

Parodontax Fluoride zubní pasta 75 ml

Parodontax Fluoride zubní pasta 75 ml

Zubní pasta Parodontax s fluoridem Zubní pasta Parodontax® má speciální složení s obsahem 70 % aktivních látek.* Obsahuje minerální soli a rostlinné výtažky, které jí dodávají osobitou chuť. Po 14 dnech používání zubní pasty parodontax® si většina uživatelů zvláštní chuť oblíbí. * Obsahuje nejméně 70 % speciálních účinných látek. Zubní pasta Parodontax® pomáhá zastavit krvácení dásní. Krvácení dásní je jedním z prvních příznaků zánětu dásní. Neléčený zánět dásní může způsobit ztrátu zubů. Čištění zubů zubní pastou Parodontax® pomáhá efektivně odstranit plak a zastavit krvácení dásní. Složení: Sodium Bicarbonate, Aqua, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Alcohol, Krameria Triandra, Mentha Piperita, Mentha Arvensis, Echinacea Purpurea, Commiphora Myrrha, Chamomilla Recutiva, Salvia… (drmax.cz)

Parodontax Extra Fresh zubní pasta 75 ml

Parodontax Extra Fresh zubní pasta 75 ml

Parodontax Extra Fresh napomáhá zabraňovat krvácení dásní a poskytuje intenzivní chladivou svěžest po dobu několika hodin. Zubní pasta Parodontax® má speciální složení s obsahem 70 % aktivních látek.* Obsahuje minerální soli a rostlinné výtažky, které jí dodávají osobitou chuť. Po 14 dnech používání zubní pasty parodontax® si většina uživatelů zvláštní chuť oblíbí. * Obsahuje nejméně 70 % speciálních účinných látek. Zubní pasta Parodontax® pomáhá zastavit krvácení dásní. Krvácení dásní je jedním z prvních příznaků zánětu dásní. Neléčený zánět dásní může způsobit ztrátu zubů. Čištění zubů zubní pastou Parodontax® pomáhá efektivně odstranit plak a zastavit krvácení dásní. Upozornění: Není určeno pro děti mladší 12 let. Používejte 2x denně, ne vícekrát než 3x denně, minimalizujte polykání i… (drmax.cz)

Parodontax Ultra Clean zubní pasta 75 ml

Parodontax Ultra Clean zubní pasta 75 ml

Vlastnosti Zubní pasta ke každodennímu použití s obsahem fluoridu pro zdravé dásně a silné zuby Pomáhá zastavit a předcházet krvácení dásní Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíVždy postupujte podle návodu na obale. Zuby si čistěte dvakrát denně, ne více než třikrát denně. Omezte spolknutí pasty na minimum, vždy ji vyplivněte. Pokud dojde k podráždění, přestaňte používat. Podrobná data … (ageo.cz)

Oral-B Gum&Enamel Pro-Repair Gentle Whitening zubní pasta 75 ml

Oral-B Gum&Enamel Pro-Repair Gentle Whitening zubní pasta 75 ml

Zubní pasta Oral-B Gum&Enamel Pro-Repair Gentle Whitening nejen posiluje dásně, pomáhá zpevnit zubní sklovinu, ale také odstraňuje povrchové skvrny ze zubů. Nabízí tak komplexní péči o krásnější úsměv a zdravější zuby. Hlavní vlastnosti: Posiluje zubní sklovinu a chrání ji před působením kyselin Poskytuje antibakteriální ochranu dásním Obsahuje 1450 ppm fluoridů Odstraňuje povrchové skvrny ze zubů Osvěžuje dech Vhodná pro dospělé a děti od 12 let Složení: Glycerin, Hydrated Silica, Sodium Hexametaphosphate, PEG-6, Propylene Glycol, Aqua, Zinc Lactate, Sodium Gluconate, Aroma, Sodium Lauryl Sulfate, Silica, Chondrus Crispus Powder, Sodium Saccharin, CI 77891, Trisodium Phosphate, Stannous Fluoride, Stannous Chloride, Xanthan Gum, Cinnamal, Sodium Fluoride, Eugenol, Limonene,… (nazuby.cz)

Oral-B Gum & Enamel Repair Gentle Whitening zubní pasta 75 ml

Oral-B Gum & Enamel Repair Gentle Whitening zubní pasta 75 ml

Odstraňte povrchové skvrny ze zubů a ještě navíc pečujte o zubní sklovinu se zubní pastou Oral-B Gum & Enamel Repair Gentle Whitening. Revitalizuje dásně a zubům zlepší ochranu před kazem posílením zubní skloviny. Hlavní vlastnosti: Posiluje zubní sklovinu a chrání ji před působením kyselin Poskytuje antibakteriální ochranu dásním Obsahuje 1450 ppm fluoridů S vysoce osvěžující příchutí Vhodná pro dospělé a děti od 12 let Složení: Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Sodium Lauryl Sulfate, Carraeenan, Aroma, Sodium Gluconate, Xanthan Gum, Zinc Citrate, CI 77891, Stannous Fluoride, Sodium Saccharin, Sodium Hydroxide, Stannous Chloride, Sodium Fluoride, Sucralose, Limonene, Citric Acid, Sodium Citrate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate. (nazuby.cz)

Parodontax Ultra Clean zubní pasta 75 ml

Parodontax Ultra Clean zubní pasta 75 ml

Odstraňuje povlak a v něm usazené bakterie, čímž pomáhá zastavovat krvácení dásní. Pomáhá obnovovat přirozenou bělost zubů. Nová, osvěžující příchuť, kterou si oblíbíte. Použití: Vždy postupujte podle návodu na obale. Zuby si čištěte dvakrát denně, ne více než třikrát denně. Omezte spolknutí pasty na minimum, vždy ji vyplivněte. Pokud dojde k podráždění, přestaňte používat. Nevhodné pro děti do 12 let. Balení: 75ml (drmax.cz)

parodontax Extra Fresh zubní pasta 75 ml

parodontax Extra Fresh zubní pasta 75 ml

Zubní pasta Parodontax Extra Fresh perfektně odstraňuje zubní plak a předchází krvácení dásní. Obsah fluoridu zabraňuje tvorbě zubního kazu. Vlastnosti zubní pasty Paradontax Extra Fresh: Čistí zuby, odstraňuje zubní plak, pomáhá zastavovat krvácení dásní Obsahuje fluorid, který předchází tvorbě zubního kazu Speciální chladivá příchuť pro celodenní pocit svěžesti Nevhodná pro děti do 12 let Obsahuje fluorid sodný  Zubní pastu od značky Parodontax používejte k čištění zubů dvakrát denně, ne více než třikrát. Omezte spolknutí na minimum. Vždy se řiďte návodem na etiketě. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud dojde k podráždění, přestaňte používat. Zubní pastu Parodontax doporučujeme používat v kombinaci s ústní vodou Parodontax. Složení: Sodium Bicarbonate, Aqua, Glycerin,… (nazuby.cz)

parodontax Complete Protection Whitenig zubní pasta 75 ml

parodontax Complete Protection Whitenig zubní pasta 75 ml

Parodontax Complete Protection Whitening se stará o dásně, zlepšuje jejich kondici a zmírňuje krvácení dásní. Kvalitní péči poskytuje též zubům, kterým pomáhá navracet jejich přirozeně světlý odstín. Hlavní vlastnosti: Pro péči i o mírně krvácející dásně Pomáhá zlepšit kondici dásní Pečuje také o zdraví zubů Pomáhá zubům navracet jejich přirozeně světlý odstín Obsahuje 1400 ppm fluoridů Není vhodná pro děti do 12 let Složení: Sodium Bicarbonate, Aqua, Glycerin, Hydrated Silica, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Xanthan Gum, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride, Titanium Dioxide, Steviol Glycosides, Limonene, CI 77491. (nazuby.cz)

parodontax Ultra Clean zubní pasta 75 ml

parodontax Ultra Clean zubní pasta 75 ml

Pokud při čištění zubů plivete krev, pak je tomu potřeba věnovat pozornost. Krvácení při čištění zubů totiž může být příznakem onemocnění dásní, kterému ale můžete předejít používáním zubní pasty Parodontax Ultra Clean. Vlastnosti zubní pasty Parodontax Ultra Clean jemně odstraňuje plak díky vysoké koncentraci hydrogenuhličitanu sodného pomáhá zastavit krvácení dásní pomáhá obnovit zdraví zubů zanechává pocit zcela čistých a svěžích úst obsahuje fluorid (1450ppm) nevhodná pro děti do 12 let Zubní pasty na zánět dásní pomáhají zmírnit projevy zánětu dásní. Použití: Používejte dvakrát denně pro čištění zubů po dobu dvou minut. Složení: Sodium Bicarbonate, Aqua, Glycerin, Alcohol, Hydrated Silica, Cocamidopropyl Betaine, Aroma, Mentha Arvensis Oil, Mentha Piperita Oil,… (nazuby.cz)

parodontax No Fluoride zubní pasta 75 ml

parodontax No Fluoride zubní pasta 75 ml

Bylinná zubní pasta Paradontax Classic bez obsahu fluoridů pomáhá snižovat krvácivost dásní a posiluje jejich přirozené zdraví.  Přednosti zubní pasty Paradontax Classic: Obsahuje unikátní kombinaci 6 léčivých bylin, jejichž účinky se vzájemně doplňují v boji proti krvácení dásní a zánětu Extrakt z máty a šalvěje přímo ničí bakterie způsobující záněty a brání jejich dalšímu množení, čímž dochází k redukci tvorby zubního plaku Echinacea posiluje imunitu, heřmánek a myrta mají hojivé účinky a ratanhia stahuje dásně Hydrogenuhličitan sodný neutralizuje škodlivé kyseliny a upravuje pH v ústech Léčivé byliny a bikarbonát sodný dávají zubní pastě Parodontax Classic neobvyklou slanou chuť, která může uživatele zpočátku překvapit, avšak její léčivé účinky brzy tento "nedostatek"… (nazuby.cz)

BioRepair Whitening bělicí zubní pasta 75 ml

BioRepair Whitening bělicí zubní pasta 75 ml

BioRepair Whitening je remineralizující zubní pasta s technologií MicroRepair a přirozeným bělicím účinkem, která pomáhá udržovat Vaše zuby a dásně zdravé a silné. Výhody zubní pasty BioRepair Whitening: Chrání proti plaku, zubnímu kameni a zubnímu kazu Obnovuje poškozenou sklovinu a dentin Přirozeně bělí a odstraňuje povrchovou pigmentaci Vlastnosti bělící zubní pasty BioRepair Whitening: Neobsahuje fluor Neobsahuje sodium lauryl sulfát (SLS) Neobsahuje parabeny Vhodná i pro děti od 7 let věku Každý zub je vystaven mnoha mechanickým (tvrdý kartáček na zuby) a chemických podnětům (jídlo a kyseliny), které způsobují mikroskopické škrábance, praskliny a štěrbiny, v nichž se hromadí bakterie a barviva. To postupem času může vést k vážnému poškození, jako je zubní kaz,… (nazuby.cz)

Parodontax Ultra Clean Toothpaste - Zubní pasta 75 ml

Parodontax Ultra Clean Toothpaste - Zubní pasta 75 ml

Ultra Clean Toothpaste - Zubní pasta - zabraňuje krvácení dásní při čištění - čistí zuby a odstraňuje plak - zanechává pocit čistých a svěžích úst Použití: Čistěte si zuby minimálně 2x denně. (prodejparfemu.cz)

Parodontax Classic bez fluoridu zubní pasta 75 ml

Parodontax Classic bez fluoridu zubní pasta 75 ml

Zubní pasta Parodontax Classic bez fluoridu Zubní pasta Parodontax® má speciální složení s obsahem 70 % aktivních látek.* Obsahuje minerální soli a rostlinné výtažky, které jí dodávají osobitou chuť. Po 14 dnech používání zubní pasty parodontax® si většina uživatelů zvláštní chuť oblíbí. * Obsahuje nejméně 70 % speciálních účinných látek. Zubní pasta Parodontax® pomáhá zastavit krvácení dásní. Krvácení dásní je jedním z prvních příznaků zánětu dásní. Neléčený zánět dásní může způsobit ztrátu zubů. Čištění zubů zubní pastou Parodontax® pomáhá efektivně odstranit plak a zastavit krvácení dásní. Upozornění: Není určeno pro děti mladší 12 let. Používejte 2x denně, ne vícekrát než 3x denně, minimalizujte polykání i vyplivování. VŽDY POSTUPUJTE PODLE INSTRUKCÍ NA OBALU. V případě podráždění… (drmax.cz)

Colgate Advanced Whitening Zubní pasta 75ml 75 ml

Colgate Advanced Whitening Zubní pasta 75ml 75 ml

Vlastnosti Bělejší za 14 dní Efektivně odstraňuje skvrny Jemná pro každodenní použití Osvěžuje dech Bojuje se zubním kazem a odstraňuje plak Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivé Podrobná data Bezpečnostní varováníNevhodné pro děti do 7 let.Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na… (ageo.cz)

Parodontax Kompletní ochrana extra fresh zubní pasta 75 ml

Parodontax Kompletní ochrana extra fresh zubní pasta 75 ml

Parodontax Kompletní Ochrana Extra Fresh – inovativní zubní pasta s obsahem minerálů a rostlinných výtažků pomáhá při potížích s krvácivými dásněmi. Při pravidelném a pečlivém čištění se dásně zklidní, přilnou a budou brzy opět v kondici. Výsledek: Řešení a prevence potíží s dásněmi Důkladné vyčištění chrupu Odstranění zubního plaku Obsah fluoridu pro posílení zubní skloviny Bělící účinky Svěží dech Složení: Sodium Bicarbonate, Aqua, Glycerin, Hydrated Silica, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Xantham Gum, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride, Titanium Dioxide, Steviol Glycosides, Limonene, CI 77491. 0,31% w/w (1400 ppm fluorid) nátrium-fluoridot tartalmaz. Obsahuje fluorid sodný 0,31% w/w (1400 ppm F). Použití: Zuby si čistěte dvakrát, ne více než třikrát denně. Omezte… (drmax.cz)

parodontax Complete Protection Extra Fresh zubní pasta 75 ml

parodontax Complete Protection Extra Fresh zubní pasta 75 ml

Parodontax Complete Protection Extra Fresh poskytuje Vašim dásním lepší péči, než běžné zubní pasty. Podporuje snížení krvácivosti dásní, ale stará se také o zdravější zuby a svěží dech. Hlavní vlastnosti: Pro péči i o mírně krvácející dásně Pomáhá zlepšit kondici dásní Pečuje také o zdraví zubů Výrazně osvěžuje dech Není vhodná pro děti do 12 let Složení: Sodium Bicarbonate, Aqua, Glycerin, Hydrated Silica, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Xanthan Gum, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride, Titanium Dioxide, Steviol Glycosides, Limonene, CI 77491. (nazuby.cz)

elmex Sensitive Whitening Zubní pasta s aminfluoridem 75 ml

elmex Sensitive Whitening Zubní pasta s aminfluoridem 75 ml

Vlastnosti S aminfluoridem Klinicky prokázáno Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivé Podrobná data Bezpečnostní varováníNevhodné pro děti do 7 let.Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaMaďarštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - Zubní pasta Varianta - Whitening speciální pro každodenní ochranu… (ageo.cz)

IWhite Whitening Toothpaste - Bělicí zubní pasta 75 ml

IWhite Whitening Toothpaste - Bělicí zubní pasta 75 ml

Whitening Toothpaste - Bělicí zubní pasta - zubní pasta díky aktivnímu bělicímu složení působí proti povrchovému i hloubkovému zabarvení zubů - účinně pomáhá bělit zuby - odstraňuje zubní plak - čisticí mikrokrystalky odstraňují povrchové zabarvení zubů - obnovuje přirozený lesk zubů a zvýrazňuje ho - obsažený fluorid posiluje zuby - vhodné pro každodenní použití Použití: Naneste pastu na zubní kartáček a pečlivě zuby vyčistěte. (prodejparfemu.cz)

Parodontax Extra Fresh Toothpaste ( kopletní ochrana ) - Zubní pasta …

Parodontax Extra Fresh Toothpaste ( kopletní ochrana ) - Zubní pasta  75 ml

Extra Fresh Toothpaste ( kopletní ochrana ) - Zubní pasta - čistí zuby - pomáhá zastavit a předcházet krvácení z dásní - odstraňuje zubní plak - má bělicí účinky a osvěží dech Použití: Naneste pastu na zubní kartáček a pečlivě zuby vyčištěte. Výrobek je určen pro osoby od 12 let. (prodejparfemu.cz)

Sensodyne Rapid Whitening Toothpaste - Bělicí zubní pasta 75 ml

Sensodyne Rapid Whitening Toothpaste - Bělicí zubní pasta  75 ml

Rapid Whitening Toothpaste - Bělicí zubní pasta - uleví od bolesti citlivých zubů do 60 sekund a zároveň bělí zubní sklovinu a pomáhá předcházet tvorbě skvrn - napomáhá k uzavření obnažených dentinových kanálků s klinicky ověřeným účinkem - snižuje citlivost zubů a obnažených krčků - působí preventivně proti zubnímu kazu Použití: Naneste malé množství na zubní kartáček, vyčistěte a následně ústa vypláchněte. (prodejparfemu.cz)

Zendium Gentle Whitening Tooth Paste - Zubní pasta 75 ml

Zendium Gentle Whitening Tooth Paste - Zubní pasta 75 ml

Gentle Whitening Tooth Paste - Zubní pasta + 75 ml Gentle Whitening Tooth Paste - pomáhá obnovit přirozenou bělost zubů - je šetrná k zubní sklovině - obsahuje důležité enzymy a proteiny - bojuje proti příčinám vzniku zubního kazu - podporuje přirozenou obranyschopnost ústní dutiny - šetrná k měkkým tkáním úst. Použití: Pro čištění zubů použijte množství o velikosti zrnka hrachu. (prodejparfemu.cz)

Sensodyne Repair & Protect Whitening zubní pasta 3×75 ml

Sensodyne Repair & Protect Whitening zubní pasta 3×75 ml

Zubní pasta Sensodyne Repair & Protect Whitening zajišťuje účinnou a trvalou ochranu před bolestí a šetrně odstraňuje povrchovou pigmentaci skloviny. Obsahuje novou patentovanou účinnou látku NovaMin s technologií fosforečnanových a vápenatých iontů, které vytváří ochrannou vrstvu podobnou hydroxyapatitu. Tím blokuje ústí dentinových kanálků a zároveň zamezuje další abrazi měkčího dentinu. Složení zubní pasty Sensodyne Repair & Protect: NovaMin (fosfosilikát sodno-vápenatý) Monofluorofosforečnan sodný Sodium lauryl sulfát Použití Sensodyne Repair & Protect:  Zuby si čistěte dvakrát denně, používejte asi 2 cm zubní pasty Pro okamžitou úlevu od bolesti nejprve vymáčkněte množství o velikosti zrnka hrachu na čistou špičku prstu a jemně masírujte obnažený zubní krček po dobu… (nazuby.cz)

Zendium Gentle Whitening Tooth Paste - Zubní pasta 75 ml

Zendium Gentle Whitening Tooth Paste - Zubní pasta 75 ml

Gentle Whitening Tooth Paste - Zubní pasta - zubní pasta pomáhá obnovit přirozenou bělost zubů - je šetrná k zubní sklovině - obsahuje důležité enzymy a proteiny - bojuje proti příčinám vzniku zubního kazu - podporuje přirozenou obranyschopnost ústní dutiny - šetrná k měkkým tkáním úst Použití: Pro čištění zubů použijte množství o velikosti zrnka hrachu. (prodejparfemu.cz)

Elmex Sensitive Professional Gentle Whitening - Bělicí zubní pasta …

Elmex Sensitive Professional Gentle Whitening - Bělicí zubní pasta 75 ml

Sensitive Professional Gentle Whitening - Bělicí zubní pasta - zubní pasta s účinnou technologií Pro-Argin, která poskytuje účinnou a dlouhotrvající úlěvu od citlivých zubů - tato technologie uzavírá kanálky vedoucí k zubnímu nervu, a tím blokuje bolest. Při pravidelném používání poskytuje výraznou úlevu od bolesti - poskytuje úlevu od citlivýc zubů - odstraňuje skvrny ze zubů - obnovuje jeich přirozenou bělost - vhodná pro každodenní použití Použití: Používejte 2x denně nebo dle potřeby, zubní pasta je určená na každodenní použití. (prodejparfemu.cz)

ZENDIUM zubní pasta Gentle Whitening 75 ml

ZENDIUM zubní pasta Gentle Whitening 75 ml

(benu.cz)

Zendium zubní pasta Gentle Whitening 75 ml

Zendium zubní pasta Gentle Whitening 75 ml

Popis - Přirozeně chrání vaši ústní dutinu, s přirozenými enzymy a proteiny - Posilňuje vaši zubní sklovinu, s obsahem fluoridu - Neobsahuje pěnicí složku SLS - Obsahuje bělicí přísadu, která respektuje sklovinu Zubní pasta Zendium pro přirozenou a účinnou ochranu. Její jemné složení je inspirováno přirozenou obranyschopností ústní dutiny.* Klinické studie Zendium prokázaly silnější dásně u 83% uživatelů**, svěžejší dech až 12 hodin*** a méně zubního plaku.** Pro odolnější ústní dutinu. Přirozeně. Zubní pasta Zendium Gentle Whitening pomáhá obnovit přirozenou bělost zubů a je šetrná k zubní sklovině. * Obsahuje přirozené enzymy a proteiny, které se nacházejí v ústní… (ageo.cz)

Parodontax Fluoride Toothpaste - Zubní pasta proti krvácení dásní 75…

Parodontax Fluoride Toothpaste - Zubní pasta proti krvácení dásní 75 ml

Fluoride Toothpaste - Zubní pasta proti krvácení dásní - speciálně vyvinuta k zabránění krvácivosti dásní, parodontitidě a k její léčbě - neutralizuje kyseliny v ústech - působí protizánětlivě - má antibakteriální účinek a je velmi vhodná pro použití v těhotenství - zvyšuje odolnost zubní skloviny proti působení kyselin - brání vzniku zubního kazu - slaná chuť Použití: Naneste pastu na zubní kartáček a pečlivě zuby vyčištěte alespoň dvakrát denně. (prodejparfemu.cz)

Parodontax Classic Toothpaste - Zubní pasta proti krvácení dásní 75…

Parodontax Classic Toothpaste - Zubní pasta proti krvácení dásní 75 ml

Classic Toothpaste - Zubní pasta proti krvácení dásní bez fluoridu - bez fluoridu - pomáhá efektivně odstranit plak a zastavit krvácení dásní (prodejparfemu.cz)

Colgate zubní pasta Total whitening DUOPACK 2 x 75 ml

Colgate zubní pasta Total whitening DUOPACK 2 x 75 ml

Kompletní ochrana pro zdravá ústa. Zubní pasta Colgate Total whitening zajišťuje až 12 hodin antibakteriální ochranu ústní dutiny, čímž účinně bojuje proti nemocem zubů a dásní. Díky vylepšenému složení s unikátním systémem vám zubní pasta účinně pomůže bojovat s bakteriemi, které způsobují zubní plak a zánět dásní. Dopřejte svým ústům lepší péči se zubní pastou Colgate Total s fluoridem. Výhodné balení obsahuje 2 kusy zubní pasty Colgate Total whitening.   Složení: Aqua, Glycerin, Hydrated silica, PVM/MA copolymer, Sodium lauryl sulfate, Cellulose gum, Aroma, Sodium hydroxide, Carrageenan, Sodium fluoride, Triclosan, Sodium saccharin, Limonene, CI 77891 … (ageo.cz)

Edel+White Zubní pasta Anti-Plaque+Whitening 75 ml

Edel+White Zubní pasta Anti-Plaque+Whitening 75 ml

Popis Nová, vylepšená receptura zubní pasty edel+white® Anti-Plaque +Whitening účinně odstraňuje zabarvení zubů i usazeniny plaku. (ageo.cz)

Elmex Bělicí zubní pasta Caries Protection Whitening 75 ml

Elmex Bělicí zubní pasta Caries Protection Whitening 75 ml

Zubní pasta pro každodenní ochranu nejen před zubním kazem. Perfektně zuby vyčistí a váš úsměv zanechá bělejší a zářivější.PopisVlastnosti: efektivně čistí, bojuje proti vzniku zubního kazu, odstraňuje povlak, pečuje o dásně, zanechá svěží dech. Jak používatNaneste malé množství pasty na zubní kartáček a alespoň 2x denně vyčistěte. (ageo.cz)

PARODONTAX Whitening 75 ml (5054563039095)

PARODONTAX Whitening 75 ml (5054563039095)

Zubní pasta proti krvácení dásní, chrání před zubním kazem, pro přirozenou bělost zubů, 8 benefitů pro silnější zuby a zdravější dásně, s fluoridem Zubní pasta Parodontax Extra Fresh pomáhá zastavit a předcházet krvácení dásní. Zároveň díky fluoridu pomáhá zuby chránit před zubním kazem. Při pravidelném čištění zubů pastou Parodontax efektivně odstraníte zubní plak. Pasta obsahuje minerální soli a rostlinné výtažky, které jí dodávají osobitou chuť, která vám po celý den nechá v ústech pocit svěžesti. Klíčové vlastnosti zubní pasty PARODONTAX Whitening 75 mlZubní pasta s fluoridem proti krvácení dásníMá speciální složení s obsahem 70 % aktivních látekZubní pasta PARODONTAX chrání před zubním kazemPoskytuje intenzivní svěžest po dobu několika hodinObsahuje fluorid, který… (alza.cz)

Colgate Whitening Zubní pasta 100 ml

Colgate Whitening Zubní pasta 100 ml

Popis Zubní pasta Colgate zajišťuje maximální ochranu před zubním kazem, bílé zuby a svěží dech, napomáhá chránit před bakteriemi způsobujícími zubní kaz, redukuje tvorbu bakterií způsobujících žloutnutí zubů a napomáhá chránit před bakteriemi způsobujícími zápach z úst. Výška: 47, Šířka: 176, Hloubka:39   Rozměry balení: 100ml   Hrubá hmotnost: 178 Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivé Podrobná data … (ageo.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít