Paranit Preventivní sprej proti vším 100 ml

Omega Pharma Paranit preventivní sprej proti vším 100 ml

Omega Pharma Paranit preventivní sprej proti vším 100 ml

Paranit preventivní sprej proti vším poskytuje okamžitou a dlouhotrvající ochranu proti vším. Popis Jemné složení Paranit preventivního spreje proti všíms obsahem IR3535 a výtažků z rostlin bylo klinicky ověřeno jako účinné k odpuzení vší a je vhodné pro každodenní použití. Sprej je vhodný pro děti od 2 let. Paranit preventivní sprej proti všíms okamžitou a dlouhotrvající ochranou až 24 hodinje nemastný sprej, který je bezoplachový a příjemně voní. Složení repelentní látka proti hmyzu IR3535 (20 %), rostlinné výtažky Jak používat Ráno nastříkejte na již upravené vlasy. Podle délky vlasů naneste 5-20 dávek. Přípravek nechte přirozeně oschnout bez aplikace tepla (nepoužívejte vysoušeč vlasů). Balení 100 ml Upozornění Určeno pouze k zevnímu použití. Hořlavé. Nevystavujte horku ani… (prodejparfemu.cz)

Paranit preventivní sprej proti vším 100 ml

Paranit preventivní sprej proti vším 100 ml

Popis Paranit preventivní sprej proti vším poskytuje okamžitou a dlouhotrvající ochranu proti vším. (ageo.cz)

Paranit Preventivní sprej proti vším 100 ml

Paranit Preventivní sprej proti vším 100 ml

Jeho jemné složení s obsahem IR3535 a výtažků z rostlin bylo klinicky ověřeno jako účinné k odpuzení vší a je vhodné pro každodenní použití. Nemastný sprej, který je bezoplachový a příjemně voní Jemné složení s 20% repelentní složkou IR3535 a rostlinnými výtažky vhodné pro děti od 1 roku Klinicky prokázaná okamžitá a dlouhotrvající ochrana až 24 hodin* Pro každodenní použití * Test in-vitro/klinická studie in-vivo, nepublikované údaje Složení: Repelentní látka proti hmyzu IR3535, rostlinné výtažky. (drmax.cz)

Paranit preventivní sprej proti vším 100ml - II.jakost

Paranit preventivní sprej proti vším 100ml

Uživatele, kteří hledají "Paranit Preventivní sprej proti vším 100 ml" se dívají také na:

Kronstar sprej před praním
Manosa plus 100 tablet
Pouzdro na cigarety 100
Plyšový kůň velký hnědý 100 cm

PURESSENTIEL Roztok proti vším 100 ml

PURESSENTIEL Roztok proti vším 100 ml

Puressentiel Anti-Poux zcela bezpečně likviduje vši, larvy i hnidy. Jeho 100% přírodní složení bez neurotoxických insekticidů obsahuje: RO – Oleje rostlinného původu (kokos, calophyllum, jojoba, slunečnice, sladké mandle, skočec) které působí mechanicky, jelikož ucpávají dýchací otvory vší, larev i hnid. Proti mechanismu fyzického dušení si vši nemohou vybudovat rezistenci. EO – Esenciální oleje (levandule, hřebíček, tea tree, kakost) působí hojivým a antiseptickým efektem, což je ideální na podrážděnou a svědící vlasovou pokožku. Dávkování: Před použitím si důkladně přečtěte instrukce. Puressentiel Anti-Poux Lotion nanášejte na suché vlasy hojně pole za polem, dokud nepokryjete všechny vlasy. Nechte působit 10 minut. Umyjte si vlasy šamponem Puressentiel Pouxdoux(R) nebo svým obvyklým… (drmax.cz)

Sprej proti vším 50 ml BIO

Sprej proti vším 50 ml BIO

Pomáhá zabránit vzniku vší. Vhodný i pro dospělé. (pilulka.cz)

NYDA plus proti vším a hnidám 100 ml

NYDA plus proti vším a hnidám 100 ml

Už si Vaše dítě přineslo ze školy nebo školky vši? NYDA® plus je zdravotnický prostředek, který ošetřuje vlasovou pokožku hlavy při napadení vší dětskou (pediculosis capitis). Při použití roztoku podle pokynů, účinkuje také proti nymfám (larvy) a vajíčkům (hnidy). NYDA® plus určeno pro husté a dlouhé vlasy obsahuje inovativní aplikátor neobsahuje škodlivé insekticidy, roztok totiž dvojím mechanismem pronikne hluboko do dýchací soustavy vši, larvy i hnidy a způsobí její udušení není třeba ošetření opakovat aplikuje se na suché vlasy, po ošetření stačí vlasy umýt běžným šamponem (nemastí) každé balení obsahuje hřeben. je vhodná pro všechny věkové skupiny a může se používat i během těhotenství a kojení Použití: NYDA® plus by se měla používat na suché vlasy. Aplikujte NYDA® plus s nasazeným… (drmax.cz)

Paranit sprej 60 ml + 40 ml ZDARMA + šampon 100 ml ZDARMA + hřeben…

Paranit sprej 60 ml + 40 ml ZDARMA + šampon 100 ml ZDARMA + hřeben ZDARMA

Popis Paranit sprej rychle, bezpečně a bez kompromisů zabíjí vši a hnidy do 15 minut. Současně je Paranit maximálně šetrný k citlivé dětské pokožce, neboť neobsahuje chemické insekticidy, ale kvalitní patentovanou přírodní recepturu s kokosovým a anýzovým olejem, která vši jednoduše udusí a dehydruje. (ageo.cz)

Repelent Predator Preventivní sprej na vši 150 ml

PURESSENTIEL Repelent proti vším 75 ml

PURESSENTIEL Repelent proti vším 75 ml

Repelent proti vším od Puressentiel působí preventivně proti výskytu vší. V případě velkého zasažení chrání před nakažením vlasové pokožky a zajišťuje účinnou ochranu až na 24 hodin*. Jeho složení na bázi přírodních účinných látek neobsahuje neurotoxické repelenty a prosytí vlasy svěží a příjemnou vůní. Můžete ho používat denně, jelikož nemastí ani nepoškozuje vlasy. Roztok v praktickém spreji se snadno používá. Mohou ho používat dospělí a děti od tří let. Bez syntetických parfemací – Neobsahuje hnací plyny. *Účinnost 24 h testována v laboratoři. Dávkování: Nestříkejte nikdy proti očím! Během aplikace chraňte oči. Aplikujte na vlasy 5 až 7 střiků (0,9 až 1,26 ml), přičemž se zaměřujte na nejnáchylnější místa (zátylek, oblasti za ušima). V případě epidemií stříkejte roztok jednou denně… (drmax.cz)

Uriage Sprej proti lupům 100 ml

Uriage Sprej proti lupům 100 ml

Proti lupům a šupinám – zamezuje svědění a podráždění vlasové pokožky. Díky komplexu účinných látek odstraňuje lupy, zrohovatělé šupiny a zmírňuje svědění a podráždění pokožky. Odstraňuje lupy Esenciální olej Cade aktivně regeneruje pokožku. Zmírňuje svědění TLR2-Regul patentovaná technologie zmírňuje podráždění vyvolané přítomností mikroorganismů. Čistí Dezinfikuje a čistí pokožku. Použití: Sprej naneste na mokrou nebo ručníkem vysušenou pokožku hlavy 2x denně. Neoplachovat. Balení: 100ml Zdroj: http://www.labo-uriage.cz/ (drmax.cz)

Barny´s Effective proti vším 60 ml

Barny´s Effective proti vším 60 ml

Popis Barny´s Effective proti vším je velice efektivním a šetrným přípravkem proti zvýšenému výskytu vší.PopisPřípravek k péči o vlasy při výskytu vší: usnadňuje vyčesávání vší a hnid, obsahuje olej z australské rostliny kajeputu střídavolistého (Tea Tree Oil), který se používá již celá desetiletí v boji proti vším. Přípravek Barny´s Effective pomáhá při uvolnění lepkavé vazby mezi hnidami a vlasy, a zvyšuje tak účinnost vyčesávání. K vyčesání vší a hnid se používá účinný kovový hřeben na vši (všiváček), který je součástí balení, přírodní, nejedovatý prostředek, neobsahuje pesticidy, pro všechny typy vlasů a všechny styly úprav. SloženíAqua, Tea Tree Oil,… (ageo.cz)

Omega Pharma Paranit sprej 60 ml + 40 ml ZDARMA + šampon 100 ml…

Omega Pharma Paranit sprej 60 ml + 40 ml ZDARMA + šampon 100 ml ZDARMA + hřeben ZDARMA

Paranit sprej rychle, bezpečně a bez kompromisů zabíjí vši a hnidy do 15 minut. Současně je Paranitmaximálně šetrný k citlivé dětské pokožce, neboť neobsahuje chemické insekticidy, ale kvalitní patentovanou přírodní recepturu s kokosovým a anýzovým olejem, která vši jednoduše udusí a dehydruje. Popis Díky popsanému mechanickému působení produktu Paranitnehrozí, že by si organismus vší vytvořil na tento přípravek rezistenci. Paranittaké obsahuje esenciální olej ylang-ylang, který uklidňuje pokožku podrážděnou působením vší. Přiložený hřeben s tenkými kovovými zuby zaručuje účinné odstranění vajíček. Složení Kokosovník ořechoplodý (Cocos nucifera, kokosový olej) Bedrník anýz (Anýz pravý, Pimpinella anisum, olej) Ylang ylang (Kananga vonná, Cananga odorata, olej) Přídatné látky … (prodejparfemu.cz)

NYDA express proti vším a hnidám 50 ml

NYDA express proti vším a hnidám 50 ml

Už si Vaše dítě přineslo ze školy nebo školky vši? NYDA® expres je zdravotnický prostředek, který ošetřuje vlasovou pokožku hlavy při napadení vší dětskou (pediculosis capitis). Při použití spreje podle pokynů, účinkuje také proti nymfám (larvy) a vajíčkům (hnidy). NYDA® expres účinkuje již za 10 minut stačí 1 aplikace, není třeba ošetření opakovat neobsahuje škodlivé insekticidy, roztok totiž dvojím mechanismem pronikne hluboko do dýchací soustavy vši, larvy i hnidy a způsobí její udušení aplikuje se na suché vlasy, po ošetření stačí vlasy umýt běžným šamponem (nemastí) každé balení obsahuje hřeben je vhodná pro všechny věkové skupiny a může se používat i během těhotenství a kojení Jak používat? NYDA® express by se měla používat na suché vlasy. Důkladně nasprejujte přípravek NYDA®… (drmax.cz)

PURESSENTIEL Šampon POUXDOUX proti vším 200 ml

PURESSENTIEL Šampon POUXDOUX proti vším 200 ml

Použití: Slouží jako doplněk roztoku Puressentiel Anti-poux. Šampon Pouxdoux® obsahuje bio esenciální oleje z levandule, lavendinu, ylang-ylangu a kakostu a je určen k čištění vlasové pokožky. Pomáhá také při odstraňování uhynulých vší a hnid. Každodenní používání zaručuje ochranu a přírodní hygienu celé rodiny. Dávkování: Naneste na vlhké vlasy, vytvořte pěnu a důkladně spláchněte vodou. Zabraňte kontaktu s očima. Pokud dojde ke kontaktu s očima, důkladně vyplachujte pod tekoucí vodou. Obsah: 200ml (drmax.cz)

Syoss Colorist Tools sprej proti žlutým tónům 100 ml

Syoss Colorist Tools sprej proti žlutým tónům 100 ml

Popis Sprej proti žlutým tónům potlačuje žluté tóny pro chladnou blond a zářivý lesk. Aplikace: Pro blond vlasy. Použijte po barvení či jako týdenní péči pro neutralizaci barvy. Dobře protřepejte. Nastříkejte do ručníkem vysušených nebo suchých vlasů. Neoplachujte. Struktura:  Alcohol denat., Aqua, PEG-7 glyceryl cocoate, Glycerin, Stearamidopropyl dimethylamine, Hydrolyzed keratin, Hydrolyzed silk, Parfum, Lactic acid, Benzophenone-4, Panthenol, Cetrimonium chloride, Phenoxyethanol, Mica, Citronellol, Butylphenyl methylpropional, CI 77891, Limonene, Benzyl alcohol, Butylene glycol, Acid violet 43, Basic red 76   … (ageo.cz)

Bioaquanol Kúra proti vším šampon, balzám a hřeben 250+250 ml

Bioaquanol Kúra proti vším šampon, balzám a hřeben 250+250 ml

Přípravky využívají vybraných přírodních látek, které jsou osvědčenými prostředky pro ošetření zavšivených vlasů a omezení výskytu vší ve vlasech. BIOAQUANOL BALZÁM je vybraná směs přírodních olejů a silic, která veš obalí, zanese její dýchací systém, a tím se veš udusí. Současně se vytvoří na povrchu vlasu hladký film umožňující snadné vyčesávání mrtvých vší a hnid. BIOAQUANOL ŠAMPON vlasy a pokožku šetrně umyje a jemně očistí od nevyčesaných zbytků zábalu. Důležitá je i následná péče, kterou šampon přináší, a to hydrataci a jemnou péči, kterou přináší hyaluronan sodný a panthenol. Silice z Eukalyptů, Levandule a Teatree zůstávají několik hodin na vlasech a zabraňují dalšímu zavšivení. (drmax.cz)

Paranit šampon 100 ml + hřeben

Paranit šampon 100 ml + hřeben

Popis Šampon Paranit s dvojitým účinkem a 100% účinností vši a hnidy udusí a zároveň dehydratuje. Navíc je jeho používání stejně pohodlné jako běžné mytí vlasů.PopisŠampon Paranit zlikviduje vši do 10 min a vlasy zároveň umyje. Po jeho použití není již potřeba dalšího přípravku a navíc příjemně voní. Paranit šampon je současně maximálně šetrný k citlivé dětské pokožce. Jelikož neobsahuje insekticidy, vši nemohou získat rezistenci na přípravek.Jak používat Jednotlivé prameny suchých vlasů postupně prohlédněte pomocí jemného kovového hřebene na vyčesávání vší s dlouhými hustými zuby. Na suché vlasy rovnoměrně aplikujte dostatečné množství šamponu Paranit. Dbejte na to,… (ageo.cz)

Freelimix Preventivní fáze Biostruct extrakt 100 ml

Freelimix Preventivní fáze Biostruct extrakt  100 ml

Extrakt dodá vlasům extra bohatou vyživující dávku. Lehká textura, která vlasy nezatěžuje poskytne vlasům jemnost, lesk a chrání je před krepatosí.PopisVlastnosti: extra dávka výživy a odolnosti pro Vaše vlasy,  vlasy jsou jemné, hebké na dotek.  Jak používatAplikujte několik kapek do vlhkých nebo suchých vlasů, nevymývejte. Nebo aplikujte několik kapek ke kondicionéru Biostruct. (ageo.cz)

NYDA express proti vším a hnidám 50ml

Cougar Kondicionér ve spreji proti vypadávání vlasů 100 ml

Cougar Kondicionér ve spreji proti vypadávání vlasů 100 ml

Kondicionér ve spreji proti vypadávání vlasů, vhodný pro muže i ženy. Obsahuje nejen výtažek z afrického tulipánu, ale navíc i přelomovou přírodní látku ProcapilTM , která posilňuje vlasy a zabraňuje jejich vypadávání a ztrátě. Objem: 100 ml. Použití: aplikujte na mokré nebo suché vlasy a jemně vmasírujte.  (bigbrands.cz)

NYDA plus proti vším a hnidám 100ml

PURESSENTIEL Roztok proti vším + hřebínek 100ml

PURESSENTIEL Roztok proti vším + hřebínek 100ml

Použití: Puressentiel Anti-Poux zcela bezpečně likviduje vši, larvy i hnidy. Jeho 100% přírodní složení bez neurotoxických insekticidů obsahuje: RO – Oleje rostlinného původu (kokos, calophyllum, jojoba, slunečnice, sladké mandle, skočec) které působí mechanicky, jelikož ucpávají dýchací otvory vší, larev i hnid. Proti mechanismu fyzického dušení si vši nemohou vybudovat rezistenci. EO – Esenciální oleje (levandule, hřebíček, tea tree, kakost) působí hojivým a antiseptickým efektem, což je ideální na podrážděnou a svědící vlasovou pokožku. Dávkování: Před použitím si důkladně přečtěte instrukce. Puressentiel Anti-Poux nanášejte na suché vlasy postupně a hojně, dokud nepokryjete všechny vlasy. Nechte působit 10 minut. Umyjte si vlasy šamponem Puressentiel Pouxdoux(R) nebo svým obvyklým… (drmax.cz)

Parasidose Univerzální repelent proti vším 250ml

Parasidose Univerzální repelent proti vším 250ml

Univerzální repelent je určený k preventivní ochraně domácností před napadením dětskou vší. Hubí vši v textiliích a při praní. Vhodný pro děti od 3 měsíců věku (pilulka.cz)

Dr.Max Lotion proti vším a hnidám 120ml + hřeben

Dr.Max Lotion proti vším a hnidám 120ml + hřeben

Před použitím čtěte pozorně návod k použití. Veš dětská je bezkřídlý hmyz, který žije pouze ve vlasech lidí, nejčastěji dětí ve věku 6–15 let. Živí se výhradně krví, kterou saje několikrát denně. Vši mají nohy opatřeny silnými drápy, jimiž se pevně přidržují vlasů. Samička klade vajíčka, zvané hnidy, které přilepuje pevným tmelem na vlasy těsně u pokožky. Z hnid se již za 7 dní vylíhnou larvy vší, které začínají ihned bodat a sát krev. K přenosu vší dochází při blízkém kontaktu s napadenou osobou, nejčastěji mezi rodinnými příslušníky, sourozenci, spolužáky. Přítomnost vší se projevuje nadměrným svěděním hlavy nebo lechtáním, způsobeným prolézáním vší mezi vlasy. Celý vývoj vší proběhne za 17–25 dní, samičky se dožívají až 5 týdnů a za tuto dobu každá naklade 50–150 vajíček. Spolehlivým… (drmax.cz)

Parasidose ChouChou Repelent. mašle proti vším 1 ks

Parasidose ChouChou Repelent. mašle proti vším 1 ks

Repelentní mašle je určena k preventivní ochraně před napadáním dětskou vší. Obvyklým způsobem můžete udělat dítěti culík a jako gumičku použít Chouchou mašli. (pilulka.cz)

Trixline gumička proti vším různé barvy 1ks

Elimax Šampon proti vším usmrcuje-odpuzuje 100ml

PEDIAKID Balépou šampon prevence proti vším 200ml

Altermed Paranit spray 60 ml + šampon 100 ml + hřeben dárková sada

Savo sprej proti plísním 500 ml

Savo sprej proti plísním 500 ml

Popis Savo sprej odstraní plíseň již po prvním použití. Díky jeho účinnému složení povrch vydezinfikuje a krásně vybělí.  Efektivní odstranění plísní, hub, lišejníků a kvasinek v celé domácnosti. Je dodáván v mechanickém rozprašovači, který zajišťuje snadnou manipulaci a usnadňuje likvidaci plísní i na obtížně přístupných místech, jako jsou spáry v koupelně v okolí van a z rámů oken. Obsah: 500 ml Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Stlačte bezpečnostní pojistku a současně… (ageo.cz)

Real sprej proti prachu 400 ml

Real sprej proti prachu 400 ml

(ageo.cz)

Sanytol sprej proti roztočům 300 ml

Sanytol sprej proti roztočům  300 ml

Popis Sanytol bez chlóru je výrobek, který odstraňuje z postele 100% roztočů, blech a štěnic, zabraňuje jejich rozmnožování a dezinfikuje prostředí domácnosti. Bez zbytečné vůně a zápachu. Nezpůsobuje skvrny, respektuje materiály a zanechává svěží vůni čistoty. Obsah: 300 ml   Vlastnosti Bez vůně, bez zápachu Zdravý životní styl Tkaniny, matrace, koberce Odstraňuje 100% roztočů a štěnic přítomných v tkaninách Účinnost 6 měsíců Bez zbytkových pachů Nezanechává skvrny … (ageo.cz)

SHERON Sprej proti kunám 300 ml

SHERON Sprej proti kunám 300 ml

SHERON Sprej proti kunám 300 ml SHERON sprej proti kunám slouží k ochraně kabelů a drátů před kunami., je bez zápachu. Vzhledem k jedinečnému, lepkavému filmu se kuny vyhnou ošetřeným povrchům. Nástřik je odolný vůči vlivům počasí a slabým kyselinám a zásadám. Neneste důkladně v rovnoměrné vrstvě na kabely a dráty. Sprej by měl mít pokojovou teplotu. Ošetření nabízí dlouhotrvající ochranu až 6 měsíců.VÝHODY Bez zápachu Ochrana až na 6 měsíců Dodržujte prosím požadavky výrobce automobilu dle technické dokumentace Vašeho vozu. (torriacars.cz)

Sidolux sprej proti prachu Mandle 350 ml

Sidolux sprej proti prachu Mandle 350 ml

Popis Sidolux na čištění a ošetření nábytku. Je vhodný na údržbu matných i lesklých povrchů. Dokonale čistí a ošetřuje nábytek, obsahuje přírodní vosky, zanechává příjemnou vůni mandlí, vyváří antistatickou ochrannou vrstvu, zabraňuje vniknutí špíny do hloubky povrchu, povrchu dodává jemný lesk. Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíZpůsob použití: Silně protřepat nádobku. Nanést tenkou vrstvu přípravku na čištěný povrch ze vzdálenosti cca 20 cm a poté vyleštit suchým… (ageo.cz)

Paranit Sensitive Lotion 150 ml + šampon 100 ml ZDARMA + hřeben…

Paranit Sensitive Lotion 150 ml + šampon 100 ml ZDARMA + hřeben ZDARMA

Popis Paranit Sensitive Lotion je přípravek proti vším šetrný k vlasům i pokožce, u nějž byla prokázána 100% účinnost proti vším i hnidám už po 1 aplikaci. Jeho dvojitý účinek s Oxyphthirine hubí vši a deaktivuje je ve všech fázích jejich vývoje. Oxyphthirine působí zvláště na dýchací otvory vší a hnid, čímž způsobí jejich udušení a následně je dehydratuje. Kromě toho proniká do nitra hnid a zastavuje jejich vývoj. Vzhledem k tomu, že Paranit Sensitive Lotion neobsahuje insekticidy, vši se nemohou na složení přípravku stát rezistenstí. (ageo.cz)

Omega Pharma Paranit Sensitive Lotion 150 ml + šampon 100 ml ZDARMA +…

Omega Pharma Paranit Sensitive Lotion 150 ml + šampon 100 ml ZDARMA + hřeben ZDARMA

Paranit Sensitive Lotion je přípravek proti vším šetrný k vlasům i pokožce, u nějž byla prokázána 100% účinnost proti vším i hnidám už po 1 aplikaci. Jeho dvojitý účinek s Oxyphthirine hubí vši a deaktivuje je ve všech fázích jejich vývoje. Oxyphthirine působí zvláště na dýchací otvory vší a hnid, čímž způsobí jejich udušení a následně je dehydratuje. Kromě toho proniká do nitra hnid a zastavuje jejich vývoj. Vzhledem k tomu, že Paranit Sensitive Lotion neobsahuje insekticidy, vši se nemohou na složení přípravku stát rezistenstí. Složení Caprylic triglyceride, Dimethicone, Diisopropyl adipate, Tocopheryl acetate, Xanthan gum, Glycerine, Propylene glykol, demineralizovaná voda, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Phenoxyethanol, Vinegar & Quassia… (prodejparfemu.cz)

Sprej proti mravencům neudorff loxiran 250 ml

Sprej proti mravencům neudorff loxiran 250 ml

Sprej proti mravencům NEUDORFF LOXIRAN 250 ml ND Loxiran Sprej proti mravencům je přípravek s přírodní účinnou látkou – pyrethrin z květů kopretiny k odstranění mravenců v obytných prostorech, na terasách a balkónech. Aplikujte postřikem. Přípravek působí kontaktně. Roztok je připraven k okamžitému použití.Vlastnosti:- Účinná látka: pyrethrin- Funkce: insekticidní postřik (biocid)- Jedovatý pro vodní organismy (fonetip.cz)

Sidolux sprej proti prachu, Classic 350 ml

Sidolux sprej proti prachu, Classic 350 ml

Popis Sidolux na čištění a ošetření nábytku. Je vhodný na údržbu matných i lesklých povrchů. Dokonale čistí a ošetřuje nábytek. Vytváří antistatickou ochrannou vrstvu, zabraňuje vniknutí špíny do hloubky povrchu a dodává mu jemný lesk. Obsah: 350 ml Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíZpůsob použití: Silně protřepat nádobku. Nanést tenkou vrstvu přípravku na čištěný povrch ze vzdálenosti cca 20 cm a poté vyleštit suchým hadříkem. Menší povrchy a těžko dostupná místa… (ageo.cz)

Biolit sprej proti létajícímu hmyzu 400 ml

Biolit sprej proti létajícímu hmyzu 400 ml

Vlastnosti Rychlý účinek na mouchy, komáry, sršně a vosy Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíNávod pro použití: Před použitím protřepte. Otočte dýzu nádobky směrem od obličeje a stiskněte aplikátor. Nádobku držte v co nejvíce vzpřímené poloze. Přípravek nemusíte stříkat přímo na létající hmyz, protože hmyz usmrtí přípravek rozptýlený ve vzduchu. Zavřete dveře a okna. V průměrně velké místnosti (30 m³) stříkejte přípravek pomalým širokým pohybem 8-10 sekund. Postupujte od… (ageo.cz)

Sprej proti mravencům NEUDORFF LOXIRAN 250 ml

Sprej proti mravencům NEUDORFF LOXIRAN 250 ml

ND Loxiran Sprej proti mravencům je přípravek s přírodní účinnou látkou – pyrethrin z květů kopretiny k odstranění mravenců v obytných prostorech, na terasách a balkónech. Aplikujte postřikem. Přípravek působí kontaktně. Roztok je připraven k okamžitému použití.Vlastnosti:- Účinná látka: pyrethrin- Funkce: insekticidní postřik (biocid)- Jedovatý pro vodní organismy (tipa.eu)

ODOR-AID Sprej proti zápachu 420 ml

ODOR-AID Sprej proti zápachu 420 ml

(SportObchod.cz)

PURESSENTIEL Nosní sprej proti rýmě 15 ml

PURESSENTIEL Nosní sprej proti rýmě 15 ml

Hypertonický nosní sprej je ideální na uvolnění nosu v případech nachlazení, rinitidy, sinusitidy a rýmy, během zimy a období nemocí* či alergií. *Kromě ušních a krčních infekcí a laryngitidy, pokud to nedoporučí lékař. Okamžitý efekt: uvolnění dýchacích cestu za necelou minutu. Uvolňuje a usnadňuje dýchání. Zklidňuje podrážděnou sliznici. Zvlhčuje a čistí ucpané nosní dutiny. Dávkování: Před každým použitím důkladně protřepejte. Dospělí: 2 stříknutí / jedna nosní dírka (maximálně 5krát denně). Děti (od 3 let): 1 stříknutí / jedna nosní dírka (maximálně 5krát denně). Spotřebujte do dvou týdnů od otevření. Upozornění: Držte mimo dosah dětí. Nedoporučujeme dětem do 3 let, těhotným nebo kojícím ženám a osobám, které trpí alergií na některou z přísad (třapatka, propolis, voda z květů… (drmax.cz)

Paranit radikální sprej 100ml + hřeben + šampon 100ml ZDARMA

Paranit radikální sprej 100ml + hřeben + šampon 100ml ZDARMA

Stačí pouze jedno ošetření a v průběhu 15 minut je zahubeno 100 % vší a hnid* Klinicky prokázaný 100% účinek už po 1 aplikaci* Bez zápachu, snadné a pohodlné nanášení Balení obsahuje šampon po ošetření (100 ml) a hřeben * Zahrnuje důkladné vyčesání. V případě opětovného nebo abnormálního výskytu vší se ošetření musí zopakovat. Studie ex vivo 2010/ Klinická studie in vivo 2008, nepublikované údaje. Složení: 96% bílých minerálních olejů, 4% Dimethicon (silikón) (drmax.cz)

PURESSENTIEL Sprej proti bodavému hmyzu 75 ml

PURESSENTIEL Sprej proti bodavému hmyzu 75 ml

Použití: Nepoužívejte na děti mladší 30 měsíců a těhotné nebo kojící ženy. *Účinnost testována v laboratoři: Ochrana až na 7 hodin před komárem tygrovaným (Aedes albopictus) a pisklavým (Culex pipiens), až 6 hodin 30 minut ochrany před tropickými komáry Aedes aegypti a Anopheles gambiae. Koupání nebo pocení může dobu ochrany snížit. Dávkování: Před použitím důkladně protřepejte. Zónu, kterou chcete ochránit, posprejujte šestkrát. Pak dobře a jednolitě rozetřete. Chcete-li produkt použít na obličej, nastříkejte ho na ruce a až pak rozetřete na čelo a tváře. V případě potřeby aplikaci zopakujte, počet použití by ale neměl přesahovat tři denně. Po aplikaci si pečlivě umyjte ruce. Naneste znovu po koupání nebo při zvýšeném pocení. U malých dětí (od 30 měsíců) nepřekračujte 7 střiků denně (1… (drmax.cz)

Biolit Plus sprej proti mravencům 400 ml

Biolit Plus sprej proti mravencům 400 ml

Vlastnosti Až 4 týdny Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíNávod pro použití: Před použitím protřepte. Nádobku držte ve vzpřímené poloze. Nasměrujte dýzu nádobky na povrch, který chcete ošetřit, a pevně stlačte aplikátor. Nastříkejte přímo na lezoucí hmyz, na místa, kde se skrývá nebo často vyskytuje: okolo kuchyňské linky a odpadkového koše, okenních a dveřních rámů, prasklin a štěrbin. Pro dlouhodobou účinnost nastříkejte přípravek na cesty výskytu hmyzu, skryté místa,… (ageo.cz)

Raid Max sprej proti létajícímu hmyzu 300 ml

Raid Max sprej proti létajícímu hmyzu 300 ml

Popis Sprej proti létajícímu hmyzu. Insekticidní aerosolový přípravek na vodní bázi se svěží vůní k okamžitému hubení létajícího hmyzu jako jsou komáři, mouchy, jejich vajíčka, ale i vosy a další létající hmyz. Až 8hodinová ochrana proti komárům! Vlastnosti Komáři & mouchy Okamžitý účinek Zabije i skryté komáry Mouchy, komáři, tygří komáři, vosy, sršně, moli Skladování a použití … (ageo.cz)

Magnet 3Pagen Sprej proti hmyzu 1000 ml 500ml

Magnet 3Pagen Sprej proti hmyzu 1000 ml 500ml

Mnohem víc než jen sprej proti komárům, mouchám atd! Jednoduše nastříkejte na okna, záclony nebo skříňky. Chová se jako záclona a spolehlivě blokuje hmyz. (magnet-3pagen.cz)

Raid Komáři & mouchy sprej proti létajícímu hmyzu 400 ml

Raid Komáři & mouchy sprej proti létajícímu hmyzu 400 ml

Vlastnosti Komáři & mouchy Okamžitý účinek Zabije i skryté komáry Mouchy, komáři, tygří komáři, vosy, sršně, moli Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíNávod pro použití: Před použitím nádobku protřepejte a při aplikaci ji udržujte ve svislé poloze. Nástřik nasměrujte směrem od sebe, pevně stiskněte. Aplikujte minimálně 1 m od všech povrchů, nábytku, tkanin a stěn. Na hmyz není nutné stříkat přímo, jemný aerosol v prostoru létající hmyz zahubí. Zavřete okna a dveře. V… (ageo.cz)

Pssst! ústní sprej proti chrápání 15+10 ml

Pssst! ústní sprej proti chrápání 15+10 ml

Pssst! – ústní sprej Doplněk stravy Pssst! obsahuje unikátní VOLUME CONTROL COMPLEXTM, která je jedinečnou kombinací rostlinných extraktů světlíku lékařského, ostropestřce mariánského, chmele otáčivého, panthenolu, šalvějové a eukalyptové silice a mentolu. Složení: Panthenol, extrakt světlíku lékařského (Euphrasia rostkoviana), extrakt chmele otáčivého (Humulus lupulus), extrakt ostropestřce mariánského (Silybum marianum), šalvějová a eukalyptová silice, mentol, pomerančové aroma, sorban draselný, kyselina citronová, methylparaben, sorbitol, hydrogenovaný rostlinný olej, čištěná voda. Doporučené dávkování: Doporučuje se bezprostředně před spánkem aplikovat 2-3 dávky do úst na kořen jazyka. Aplikaci je možné dle potřeby opakovat i v průběhu noci. Roztok je nutné aplikovat do oblasti kořene… (drmax.cz)

Simply You Pssst! ústní sprej proti chrápání 15 ml + 10 ml ZDARMA

Simply You Pssst! ústní sprej proti chrápání 15 ml + 10 ml ZDARMA

Základním mechanismem účinku přípravku Pssst! ústní sprej proti chrápání je stahující efekt bylinných extraktů, který je doplněn ochranným a zvlhčujícím působením bylinných extraktů a panthenolu. Popis ÚčINKY PříPRAVKU PSSST! úSTNí SPREJ PROTI CHRáPáNí: - zlepšuje průchodnost horních cest dýchacích a omezuje chrápání, - zklidňuje a zvlhčuje sliznici, - odstraňuje pocit suchosti a škrábání v krku, - udržuje sliznici čistou a omezuje nežádoucí zápach z úst. Složení Chmel otáčivý (Humulus lupulus, extrakt) Ostropestřec mariánský (Silybum marianum, extrakt) Světlík lékařský (Euphrasia officinalis, extrakt) Panthenol Mentol Šalvěj levandulolistá (Salvia lavandulifolia, silice) Eukalypt (Blahovičník kulatoplodý, Eucalyptus globulus, eukalyptová silice) Přídatné látky čištěná voda,… (prodejparfemu.cz)

got2b Oh My Nude! sprej proti krepatění 200 ml

got2b Oh My Nude! sprej proti krepatění 200 ml

Popis Uhlazující a hydratační receptura s tekutým hedvábím dodává vašim vlasům hedvábný efekt se sametovou jemností a přirozeným leskem. Jak na to: Aplikujte rovnoměrně do vlhkých nebo ručníkem vysušených vlasů a vmasírujte. Nestříkejte do očí! Před použitím protřepte. Struktura:  Aqua, Cyclomethicone, Phenyl trimethicone, Prunus armeniaca kernel oil, Hydrolyzed silk, Sericin, Panthenol, Cocodimonium hydroxypropyl hydrolyzed keratin, Hydrolyzed keratin, Dimethiconol, Cetyl PEG/PPG-10/1 dimethicone, Polyquaternium-16, Lactic acid, Cetrimonium chloride, Parfum, Sodium benzoate, Limonene, Phenoxyethanol, Hexyl cinnamal, Citronellol, Coumarin, Linalool, CI 17200   … (ageo.cz)

ALEX sprej proti prachu na všechny povrchy 375 ml

ALEX sprej proti prachu na všechny povrchy  375 ml

Popis Alex sprej proti prachu s rychlým alkoholem čistí a ošetřuje veškeré druhy moderních ploch v domácnosti bez zanechání šmouh. Jeho exkluzivní složení odstraňuje nečistotu stejně jako prach. Zanechává příjemnou citrónovou vůni čistoty. Je určen pro všechny tvrdé plochy: matné, lesklé, omyvatelné, syntetické, lakované, z překližky, z plastů, zrcadla, obklady, Může se použít i na vnější části televizorů, videí, DVD a dalších elektronických zařízení. Použití:Rozprašovač nastavte do polohy ON. Nastříkejte na ošetřovanou plochu ze vzdálenosti 20 cm a rozetřete suchým hadříkem. Pro získání intenzivnějšího lesku vyleštěte suchým hadrem. … (ageo.cz)

Brazil Keratin Regulate Anti Hair Loss Lotion - Sérum ve spreji s…

Brazil Keratin Regulate Anti Hair Loss Lotion - Sérum ve spreji s keratinem proti vypadávání vlasů  100 ml

Regulate Anti Hair Loss Lotion - Sérum ve spreji s keratinem proti vypadávání vlasů - povzbuzuje zdravý růst vlasů a omezuje jejich vypadávání - zabraňuje vzniku lupů a zánětu vlasové pokožky Použití: Na mokré vlasy naneste potřebné množství přípravku a důkladně do vlasů vmasírujte. Neoplachujte! (prodejparfemu.cz)

Sprej proti kunám

Sprej proti kunám

Odpuzuje kuny biologickými aromatickými látkami. Vývoj probíhal pod dohledem veterinárních odborníků, přípravek není toxický a pro lidi i zvířata je neškodný. (conrad.cz)

Sprej proti komárům

Sprej proti komárům

Sprej proti komárům s rozstřikovačem je doplňovací, kompaktní a přenosný. Roztok je bez alkoholu, deramtologicky testovaný a vysoké kvality. Voňavý a svěží. Obsahuje esenciální oleje, které odpuzují komáry. Můžete jej připevnit na kabelku nebo batoh nebo jej nosit jako náramek, takže je stále po ruce. Hodí se i do letadla. Doplňuje se pumpičkou. Z měkkého plastu. Objem 4 ml. Měří 4,8x5,4x2 cm. (euronova-shop.cz)

Biolit UNI 007 sprej proti létajícímu a lezoucímu hmyzu 400 ml

Biolit UNI 007 sprej proti létajícímu a lezoucímu hmyzu 400 ml

Popis Vysoce účinný univerzální sprej proti mouchám, komárům, švábům, mravencům a jinému létajícímu a lezoucímu hmyzu v domácnostech.   Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíNávod pro použití: Před použitím protřepte. Otočte dýzu nádobky směrem od obličeje a stiskněte aplikátor. Nádobku držte v co nejvíce vzpřímené poloze. Biolit® nemusíte stříkat přímo na létající hmyz např. mouchy, protože hmyz usmrtí přípravek rozptýlený ve vzduchu. Zavřete dveře a okna. V průměrně… (ageo.cz)

Bione Cosmetics SOS sprej proti padání vlasů pro ženy 200 ml

Bione Cosmetics SOS sprej proti padání vlasů pro ženy 200 ml

SOS sprej proti padání vlasů pro ženy - sprej proti padání vlasů - podporuje zrychlený růst vlasů - brání jejich vypadávání - regeneruje vlasy - zpevňuje je - navrací jim pružnost - dodává lesk - bez parabenů a silikonů Použití: Rozhrňte vlasy, aby byla odhalena pokožka a ze vzdálenosti 5-8 cm pokožku postříkejte a rukou vmasírujte do pokožky. Takto ošetřujte vlasy pravidelně 5x týdně, po dobu 3 měsíců min. a dále dle potřeby. Sérum působí jen přes pokožku, neaplikujte na vlasy. Masáž pokožky provádějte pečlivě a důrazně. Při mytí vlasů řádně prsty odstraňujte tuk a odumřelé buňky pokožky hlavy. Občas provádějte masáž vlasové pokožky pomocí tvrdšího kartáče. (prodejparfemu.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít