PanzerGlass Edge-to-Edge Xperia XA2 Ultra čiré

PanzerGlass Edge-to-Edge Xperia XA2 Ultra čiré

PanzerGlass Edge-to-Edge Xperia XA2 Ultra čiré

Špičkové ochranné tvrzené sklo na displej Sony Xperia XA2 ultra s tloušťkou pouhých 0,4mm, mimořádnou odolností a speciální oleofobní vrstvou proti mastnotě a jednoduchou instalací. (smarty.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge Huawei P20 Lite čiré

PanzerGlass Edge-to-Edge Huawei P20 Lite čiré

Špičkové ochranné tvrzené sklo na displej Huawei P20 lite s tloušťkou pouhých 0,4mm, mimořádnou odolností a speciální oleofobní vrstvou proti mastnotě a jednoduchou instalací. (smarty.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Nokia 9 čiré (6771)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Nokia 9 čiré (6771)

Ochranné sklo Ochranné sklo 0.4mm, zaoblené hrany, kvalitní ochrana displeje před rozbitím či poškrábáním, vysoká citlivost dotyku, snadná instalace bez bublin, rozšířená záruka PanzerGlass 24 měsíců Pokud hledáte kvalitní a odolné ochranné sklo pro váš telefon Nokia 9, tak PanzerGlass Edge-to-Edge je skvělou volbou! Ochranné sklo skvěle ochrání váš displej před poškrábáním či rozbitím. Ochranné sklo disponuje zaoblenými hranami, tloušťkou 0,4 mm a vysokou citlivostí, která usnadní používání zařízení. Instalace ochranného skla PanzerGlass je jednoduchá a nezanechává žádné bublinky na displeji. Součástí ochranného skla PanzerGlass je i záruka na 24 měsíců. Sklo je čiré barvy. Klíčové vlastnosti ochranného skla PanzerGlass pro Nokia 9Skvělá ochrana displeje vašeho… (alza.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge Apple iPad Pro 12,9" čiré

PanzerGlass Edge-to-Edge Apple iPad Pro 12,9" čiré

Špičkové ochranné tvrzené sklo na displej tabletu Apple iPad Pro 12,9" s tloušťkou pouhých 0,4mm, mimořádnou odolností a speciální oleofobní vrstvou proti mastnotě a jednoduchou instalací. (smarty.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge Huawei Mate 10 Pro čiré

PanzerGlass Edge-to-Edge Huawei Mate 10 Pro čiré

Špičkové ochranné tvrzené sklo na displej Huawei Mate 10 Pro s tloušťokou pouhých 0,4mm, mimořádnou odolností a speciální oleofobní vrstvou proti mastnotě a jednoduchou instalací. (smarty.cz)

Uživatele, kteří hledají "PanzerGlass Edge-to-Edge Xperia XA2 Ultra čiré" se dívají také na:

Led view cover s7 edge nefunguje
Venztech v12 ultra
Adidas ultra boost st m
Venztech v12 ultra streaming tv box

PanzerGlass Edge-to-Edge Samsung Galaxy J2 Pro (2018) čiré (7161)

PanzerGlass Edge-to-Edge Samsung Galaxy J2 Pro (2018) čiré (7161)

Ochranné sklo 0.4mm, zaoblené hrany, kvalitní ochrana displeje před rozbitím či poškrábáním, vysoká citlivost dotyku, snadná instalace bez bublin, rozšířená záruka PanzerGlass 24 měsíců Obrazovka vašeho zařízení se eventuálně může nehledě na maximální opatrnost a pozornost snadno narušit, stačí když se vám podaří jej nedopatřením shodit na zem. Z důvodu těchto nehod slouží ochranné sklo PanzerGlass Edge-to-Edge Samsung Galaxy J2 Pro (2018) čiré. Ochranné krycí sklo bylo vyhotoveno pro rozměr Samsung Galaxy J2 Pro. Zásluhou tvrdosti o hodnotě 9H a tloušťce 0,4 mm vzorně chrání displej proti roztříštění při pádu. Vnější povrch tvrzeného krycího skla snižuje ušpinění od otisků a šmouh. S pomocí PanzerGlass tak bude vaše zařízení stále bezpečně chráněn. Hlavní parametry ochranného skla… (alza.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Samsung Galaxy Tab S4 čiré (7160)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Samsung Galaxy Tab S4 čiré (7160)

Ochranné sklo Ochranné sklo 0.4mm, zaoblené hrany, kvalitní ochrana displeje před rozbitím či poškrábáním, vysoká citlivost dotyku, snadná instalace bez bublin, rozšířená záruka PanzerGlass 24 měsíců Pokud hledáte kvalitní a odolné ochranné sklo pro váš Samsung Galaxy Tab S4, tak PanzerGlass Edge-to-Edge je skvělou volbou! Ochranné sklo skvěle ochrání váš displej před poškrábáním či rozbitím. Ochranné sklo disponuje zaoblenými hranami, tloušťkou 0,4 mm a vysokou citlivostí, která usnadní používání zařízení. Instalace ochranného skla PanzerGlass je jednoduchá a nezanechává žádné bublinky na displeji. Součástí ochranného skla PanzerGlass je i záruka na 24 měsíců. Sko je čiré barvy. Klíčové vlastnosti ochranného skla PanzerGlass pro Samsung Galaxy Tab S4Skvělá ochrana… (alza.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Huawei MediaPad T5 čiré (5331)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Huawei MediaPad T5 čiré (5331)

Ochranné sklo Ochranné sklo 0.4mm, zaoblené hrany, kvalitní ochrana displeje před rozbitím či poškrábáním, vysoká citlivost dotyku, snadná instalace bez bublin, rozšířená záruka PanzerGlass 24 měsíců Pokud hledáte kvalitní a odolné ochranné sklo pro váš Huawei MediaPad T5, tak PanzerGlass Edge-to-Edge je skvělou volbou! Ochranné sklo skvěle ochrání váš displej před poškrábáním či rozbitím. Ochranné sklo disponuje zaoblenými hranami, tloušťkou 0,4 mm a vysokou citlivostí, která usnadní používání zařízení. Instalace ochranného skla PanzerGlass je jednoduchá a nezanechává žádné bublinky na displeji. Součástí ochranného skla PanzerGlass je i záruka na 24 měsíců. Sklo je čiré barvy. Klíčové vlastnosti ochranného skla PanzerGlass pro Huawei MediaPad T5Skvělá ochrana displeje… (alza.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge Apple iPad mini 4 čiré

PanzerGlass Edge-to-Edge Apple iPad mini 4 čiré

Špičkové ochranné tvrzené sklo na displej tabletu Apple iPad Mini 4 s tloušťkou pouhých 0,4mm, mimořádnou odolností a speciální oleofobní vrstvou proti mastnotě a jednoduchou instalací. (smarty.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge Huawei Mate 10 čiré

PanzerGlass Edge-to-Edge Huawei Mate 10 čiré

Špičkové ochranné tvrzené sklo na displej Huawei Mate 10 s tloušťokou pouhých 0,4mm, mimořádnou odolností a speciální oleofobní vrstvou proti mastnotě a jednoduchou instalací. (smarty.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge Huawei Honor 9 čiré

PanzerGlass Edge-to-Edge Huawei Honor 9 čiré

Špičkové ochranné tvrzené sklo na displej Honor 9 s tloušťkou pouhých 0,4mm, mimořádnou odolností a speciální oleofobní vrstvou proti mastnotě a jednoduchou instalací. (smarty.cz)

PanzerGlass Edge-To-Edge pro Apple iPhone Xr čiré zadní (2642)

PanzerGlass Edge-To-Edge pro Apple iPhone Xr čiré zadní (2642)

Ochranné sklo Ochranné sklo 0.4mm, zaoblené hrany, kvalitní ochrana displeje před rozbitím či poškrábáním, vysoká citlivost dotyku, snadná instalace bez bublin, rozšířená záruka PanzerGlass 24 měsíců Pokud hledáte kvalitní a odolné ochranné sklo pro váš Apple iPhone XR, tak PanzerGlass Edge-to-Edge je skvělou volbou! Ochranné sklo skvěle ochrání váš displej před poškrábáním či rozbitím. Ochranné sklo disponuje zaoblenými hranami, tloušťkou 0,4 mm a vysokou citlivostí, která usnadní používání zařízení. Instalace ochranného skla PanzerGlass je jednoduchá a nezanechává žádné bublinky na displeji. Součástí ochranného skla PanzerGlass je i záruka na 24 měsíců. Sklo je čiré barvy. Klíčové vlastnosti ochranného skla PanzerGlass pro Apple iPhone XRSkvělá ochrana displeje… (alza.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Apple iPad 12.9" (2018) čiré (2656)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Apple iPad 12.9" (2018) čiré (2656)

Ochranné sklo Ochranné sklo 0.4mm, zaoblené hrany, kvalitní ochrana displeje před rozbitím či poškrábáním, vysoká citlivost dotyku, snadná instalace bez bublin, rozšířená záruka PanzerGlass 24 měsíců Pokud hledáte kvalitní a odolné ochranné sklo pro váš Apple iPad 12.9'', tak PanzerGlass Edge-to-Edge je skvělou volbou! Ochranné sklo skvěle ochrání váš displej před poškrábáním či rozbitím. Ochranné sklo disponuje zaoblenými hranami, tloušťkou 0,4 mm a vysokou citlivostí, která usnadní používání zařízení. Instalace ochranného skla PanzerGlass je jednoduchá a nezanechává žádné bublinky na displeji. Součástí ochranného skla PanzerGlass je i záruka na 24 měsíců. Sklo je čiré barvy. Klíčové vlastnosti ochranného skla PanzerGlass pro Apple iPad 12.9''Skvělá ochrana displeje… (alza.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Nokia 5.1 Plus / X5 čiré (6769)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Nokia 5.1 Plus / X5 čiré (6769)

Ochranné sklo 0.4mm, zaoblené hrany, kvalitní ochrana displeje před rozbitím či poškrábáním, vysoká citlivost dotyku, snadná instalace bez bublin, rozšířená záruka PanzerGlass 24 měsíců Obrazovka vašeho zařízení se dá nehledě na všechnu rozvážnost náhodně rozbít, stačí k tomu akorát jej omylem shodit na zem. K zabránění podobné situaci se vyrábí ochranné sklo PanzerGlass Edge-to-Edge pro Nokia 5.1 Plus / X5 čiré. Sklo je určené pro obrazovku Nokia 5,1 Plus (X5). Zásluhou tvrdosti 9H a tloušťce skla 0,4 mm efektivně ochrání obrazovku zařízení vůči roztříštění při pádu. Zevní povrch tvrzeného krycího skla znemožňuje ulpívání otisků. Díky PanzerGlass tak bude vaše zařízení v bezpečí za všech okolností. Podstatné parametry ochranného skla PanzerGlass Edge-to-Edge pro Nokia 5.1 Plus / X5 čiré… (alza.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Apple iPad 11" (2018) čiré (2655)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Apple iPad 11" (2018) čiré (2655)

Ochranné sklo Ochranné sklo 0.4mm, zaoblené hrany, kvalitní ochrana displeje před rozbitím či poškrábáním, vysoká citlivost dotyku, snadná instalace bez bublin, rozšířená záruka PanzerGlass 24 měsíců Pokud hledáte kvalitní a odolné ochranné sklo pro váš Apple iPad 11'', tak PanzerGlass Edge-to-Edge je skvělou volbou! Ochranné sklo skvěle ochrání váš displej před poškrábáním či rozbitím. Ochranné sklo disponuje zaoblenými hranami, tloušťkou 0,4 mm a vysokou citlivostí, která usnadní používání zařízení. Instalace ochranného skla PanzerGlass je jednoduchá a nezanechává žádné bublinky na displeji. Součástí ochranného skla PanzerGlass je i záruka na 24 měsíců. Sklo je čiré barvy. Klíčové vlastnosti ochranného skla PanzerGlass pro Apple iPad 11''Skvělá ochrana displeje… (alza.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Huawei P10 čiré (5263)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Huawei P10 čiré  (5263)

Ochranné sklo 0.4mm, zaoblené hrany, kvalitní ochrana displeje před rozbitím či poškrábáním, vysoká citlivost dotyku, snadná instalace bez bublin, rozšířená záruka PanzerGlass 24 měsíců PanzerGlassTM PanzerGlassTM je ochranné tvrzené sklo renomované dánské značky. Sklo PanzerGlassTM vyniká ultimátní ochranou displeje vašeho telefonu. Je vyrobeno z temperovaného skla nejvyšší možné kvality a s tím také souvisí jeho špičková tvrdost a průhlednost. Na rozdíl od běžných skel, které jsou tvrzené chemicky, PanzerGlassTM využívá poctivý proces temperace při teplotě 500 °C trvající 5 hodin. Tímto procesem je zaručena výjimečná odolnost proti poškrábání a výrazně delší životnost.  Ochranné sklo PanzerGlass Edge-to-Edge pro Huawei P10Ochranná skla PanzerGlassTM se 24… (alza.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Samsung Galaxy A8 Plus (2018) čiré …

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Samsung Galaxy A8 Plus (2018) čiré  (7140)

Ochranné sklo 0.4mm, zaoblené hrany, kvalitní ochrana displeje před rozbitím či poškrábáním, vysoká citlivost dotyku, snadná instalace bez bublin, rozšířená záruka PanzerGlass 24 měsíců PanzerGlassTM PanzerGlassTM je ochranné tvrzené sklo renomované dánské značky. Sklo PanzerGlassTM vyniká ultimátní ochranou displeje vašeho telefonu. Je vyrobeno z temperovaného skla nejvyšší možné kvality a s tím také souvisí jeho špičková tvrdost a průhlednost. Na rozdíl od běžných skel, které jsou tvrzené chemicky, PanzerGlassTM využívá poctivý proces temperace při teplotě 500 °C trvající 5 hodin. Tímto procesem je zaručena výjimečná odolnost proti poškrábání a výrazně delší životnost.  Ochranné sklo PanzerGlass Edge-to-Edge pro Samsung Galaxy A8 Plus (2018)Ochranná skla… (alza.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge Samsung Galaxy Tab A 10.5 čiré (7169)

PanzerGlass Edge-to-Edge Samsung Galaxy Tab A 10.5 čiré (7169)

Ochranné sklo Ochranné sklo 0.4mm, zaoblené hrany, kvalitní ochrana displeje před rozbitím či poškrábáním, vysoká citlivost dotyku, snadná instalace bez bublin, rozšířená záruka PanzerGlass 24 měsíců Pokud hledáte kvalitní a odolné ochranné sklo pro váš Samsung Galaxy Tab A, tak PanzerGlass Edge-to-Edge je skvělou volbou! Ochranné sklo skvěle ochrání váš displej před poškrábáním či rozbitím. Ochranné sklo disponuje zaoblenými hranami, tloušťkou 0,4 mm a vysokou citlivostí, která usnadní používání zařízení. Instalace ochranného skla PanzerGlass je jednoduchá a nezanechává žádné bublinky na displeji. Součástí ochranného skla PanzerGlass je i záruka na 24 měsíců. Sklo je čiré barvy. Klíčové vlastnosti ochranného skla PanzerGlass pro Samsung Galaxy Tab A 10,5Skvělá ochrana… (alza.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge Privacy pro Apple iPhone XS Max čiré (P2643)

PanzerGlass Edge-to-Edge Privacy pro Apple iPhone XS Max čiré (P2643)

Ochranné sklo 0.4mm, zaoblené hrany, kvalitní ochrana displeje před rozbitím či poškrábáním, vysoká citlivost dotyku, snadná instalace bez bublin, rozšířená záruka PanzerGlass 24 měsíců Displej dotykového zařízení se eventuálně může nehledě na rozvážnost snadno narušit, stačí jej akorát nechtěně upustit na zem. Pro omezení rizika je vhodné ochranné sklo PanzerGlass Edge-to-Edge Privacy pro Apple iPhone XS Max čiré. Toto tvrzené krycí sklo pasuje na míru Apple iPhone XS Max. Právě díky tvrdosti 9H a síle skla 0,4 mm bezpečně ochrání displej zařízení vůči roztříštění nebo poškrábání. Vnější povrchová úprava krycího skla eliminuje znečištění od otisků. S pomocí PanzerGlass tak bude displej vašeho zařízení stále v perfektní kondici. Podstatné vlastnosti ochranného skla PanzerGlass Edge-to… (alza.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Nokia 8.1 Plus/X7 čiré (6768)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Nokia 8.1 Plus/X7 čiré (6768)

Ochranné sklo Ochranné sklo 0.4mm, zaoblené hrany, kvalitní ochrana displeje před rozbitím či poškrábáním, vysoká citlivost dotyku, snadná instalace bez bublin, rozšířená záruka PanzerGlass 24 měsíců Pokud hledáte kvalitní a odolné ochranné sklo pro váš telefon Nokia 7.1 Plus/X7, tak PanzerGlass Edge-to-Edge je skvělou volbou! Ochranné sklo skvěle ochrání váš displej před poškrábáním či rozbitím. Ochranné sklo disponuje zaoblenými hranami, tloušťkou 0,4 mm a vysokou citlivostí, která usnadní používání zařízení. Instalace ochranného skla PanzerGlass je jednoduchá a nezanechává žádné bublinky na displeji. Součástí ochranného skla PanzerGlass je i záruka na 24 měsíců. Sklo je čiré barvy. Klíčové vlastnosti ochranného skla PanzerGlass pro Nokia 7.1 Plus/X7Skvělá ochrana… (alza.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Samsung Galaxy A5 (2017) čiré (7103)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Samsung Galaxy A5 (2017) čiré (7103)

Ochranné sklo 0.4mm, zaoblené hrany, kvalitní ochrana displeje před rozbitím či poškrábáním, vysoká citlivost dotyku, snadná instalace bez bublin, rozšířená záruka PanzerGlass 24 měsíců PanzerGlassTM PanzerGlassTM je ochranné tvrzené sklo renomované dánské značky. Sklo PanzerGlassTM vyniká ultimátní ochranou displeje vašeho telefonu. Je vyrobeno z temperovaného skla nejvyšší možné kvality a s tím také souvisí jeho špičková tvrdost a průhlednost. Na rozdíl od běžných skel, které jsou tvrzené chemicky, PanzerGlassTM využívá poctivý proces temperace při teplotě 500 °C trvající 5 hodin. Tímto procesem je zaručena výjimečná odolnost proti poškrábání a výrazně delší životnost.  Ochranné sklo PanzerGlass Edge-to-Edge pro Samsung Galaxy A5 (2017)Ochranná skla… (alza.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge Apple iPhone X bílé

PanzerGlass Edge-to-Edge Apple iPhone X bílé

Špičkové ochranné tvrzené sklo na displej Apple iPhone X s tloušťkou pouhých 0,4mm, mimořádnou odolností a speciální oleofobní vrstvou proti mastnotě a jednoduchou instalací. (smarty.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge Privacy pro Apple iPad Pro 10.5 čiré (P2015)

PanzerGlass Edge-to-Edge Privacy pro Apple iPad Pro 10.5 čiré (P2015)

Ochranné sklo Ochranné sklo 0.4mm, zaoblené hrany, kvalitní ochrana displeje před rozbitím či poškrábáním, vysoká citlivost dotyku, snadná instalace bez bublin, rozšířená záruka PanzerGlass 24 měsíců Pokud hledáte kvalitní a odolné ochranné sklo pro Apple iPad Pro, tak PanzerGlass Edge-to-Edge Privacy je skvělou volbou! Ochranné sklo skvěle ochrání váš displej před poškrábáním či rozbitím. Ochranné sklo disponuje zaoblenými hrany, tloušťkou 0,4 mm a vysokou citlivostí, která usnadní používání zařízení. Ochranné sklo má bezpečnostní filtr zabarvený do černa, který zamezí viditelnosti displeje osobám kolem vás. Instalace ochranného skla PanzerGlass je jednoduchá a nezanechává žádné bublinky na displeji. Součástí ochranného skla PanzerGlass je i záruka na 24 měsíců. … (alza.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Apple iPhone 5/5S/5C/SE čiré (1010)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Apple iPhone 5/5S/5C/SE čiré  (1010)

Ochranné sklo 0.4mm, zaoblené hrany, kvalitní ochrana displeje před rozbitím či poškrábáním, vysoká citlivost dotyku, snadná instalace bez bublin, rozšířená záruka PanzerGlass 24 měsíců PanzerGlassTM PanzerGlassTM je ochranné tvrzené sklo renomované dánské značky. Sklo PanzerGlassTM vyniká ultimátní ochranou displeje vašeho telefonu. Je vyrobeno z temperovaného skla nejvyšší možné kvality a s tím také souvisí jeho špičková tvrdost a průhlednost. Na rozdíl od běžných skel, které jsou tvrzené chemicky, PanzerGlassTM využívá poctivý proces temperace při teplotě 500 °C trvající 5 hodin. Tímto procesem je zaručena výjimečná odolnost proti poškrábání a výrazně delší životnost.  Ochranné sklo PanzerGlass Edge-to-Edge pro Apple iPhone 5/5S/5C/SEOchranná skla… (alza.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge Privacy pro Apple iPad/Air/Pro 9.7 čiré …

PanzerGlass Edge-to-Edge Privacy pro Apple iPad/Air/Pro 9.7 čiré (P1061)

Ochranné sklo Ochranné sklo 0.4mm, zaoblené hrany, kvalitní ochrana displeje před rozbitím či poškrábáním, vysoká citlivost dotyku, snadná instalace bez bublin, rozšířená záruka PanzerGlass 24 měsíců Pokud hledáte kvalitní a odolné ochranné sklo pro Apple iPad/Air/Pro, tak PanzerGlass Edge-to-Edge Privacy je skvělou volbou! Ochranné sklo skvěle ochrání váš displej před poškrábáním či rozbitím. Ochranné sklo disponuje zaoblenými hrany, tloušťkou 0,4 mm a vysokou citlivostí, která usnadní používání zařízení. Ochranné sklo má bezpečnostní filtr zabarvený do černa, který zamezí viditelnosti displeje osobám kolem vás. Instalace ochranného skla PanzerGlass je jednoduchá a nezanechává žádné bublinky na displeji. Součástí ochranného skla PanzerGlass je i záruka na 24 měsíců. Sklo je… (alza.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge Huawei Honor 6X/Mate 9 Lite/GR5 (2017) čiré

PanzerGlass Edge-to-Edge Huawei Honor 6X/Mate 9 Lite/GR5 (2017) čiré

Špičkové ochranné tvrzené sklo na displej Honor 6X/ Huawei GR5/ Mate 9 Lite s tloušťokou pouhých 0,4mm, mimořádnou odolností a speciální oleofobní vrstvou proti mastnotě a jednoduchou instalací. (smarty.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Xiaomi Mi 8 (8003)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Xiaomi Mi 8 (8003)

Ochranné sklo 0.4mm, zaoblené hrany, kvalitní ochrana displeje před rozbitím či poškrábáním, vysoká citlivost dotyku, snadná instalace bez bublin, rozšířená záruka PanzerGlass 24 měsíců Obrazovka mobilního telefonu se eventuálně může i přes veškerou opatrnost nečekaně porušit, stačí k tomu jej nechtěně upustit na zem. Ke zmenšení pravděpodobnosti takové situace se vám může hodit ochranné tvrzené sklo PanzerGlass Edge-to-Edge pro Xiaomi Mi 8. Ochranné tvrzené sklo je vhodné na obrazovku Xiaomi Mi 8. Zásluhou tvrdosti o hodnotě 9H a síle skla 0,4 mm bezpečně kryje displej zařízení vůči poškození při pádu. Zevní povrchová úprava skla zamezuje ušpinění od otisků prstů. S pomocí PanzerGlass tak bude displej vašeho zařízení vždy jako v bavlnce. Hlavní přednosti ochranného skla PanzerGlass… (alza.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge Honor Play černé (5319)

PanzerGlass Edge-to-Edge Honor Play černé (5319)

Ochranné sklo 0.4mm, zaoblené hrany, kvalitní ochrana displeje před rozbitím či poškrábáním, vysoká citlivost dotyku, snadná instalace bez bublin, rozšířená záruka PanzerGlass 24 měsíců Obrazovka mobilního telefonu se dá i přes maximální opatrnost snadno poničit, stačí když se vám podaří jej omylem upustit na podlahu. K prevenci podobných případů se dá pořídit tvrzené sklo PanzerGlass Edge-to-Edge Honor Play černé. Tvrzené krycí sklo je koncipované přesně na míru Honor Play. Vzhledem k tvrdosti 9H a tloušťce 0,4 mm dokonale uchrání obrazovku zařízení proti škrábancům. Zevní povrch ochranného tvrzeného skla zabraňuje ulpívání šmouh prstů. Díky PanzerGlass tak bude displej vašeho zařízení stále v dokonalém stavu. Podstatné vlastnosti ochranného skla PanzerGlass Edge-to-Edge Honor Play… (alza.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge Huawei Mate 10 černé

PanzerGlass Edge-to-Edge Huawei Mate 10 černé

Špičkové ochranné tvrzené sklo na displej Huawei Mate 10 s tloušťokou pouhých 0,4mm, mimořádnou odolností a speciální oleofobní vrstvou proti mastnotě a jednoduchou instalací. (smarty.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Xiaomi Mi Mix 2S (8002)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Xiaomi Mi Mix 2S (8002)

Ochranné sklo 0.4mm, zaoblené hrany, kvalitní ochrana displeje před rozbitím či poškrábáním, vysoká citlivost dotyku, snadná instalace bez bublin, rozšířená záruka PanzerGlass 24 měsíců Obrazovka vašeho zařízení se kdykoli může nehledě na maximální opatrnost a pozornost snadno poškodit, stačí k tomu jej nechtěně upustit. Pro omezení rizika je určeno ochranné tvrzené sklo PanzerGlass Edge-to-Edge pro Xiaomi Mi Mix 2S. Tvrzené ochranné sklo je určené pro displej Xiaomi Mi Mix 2S. Právě vlivem tvrdosti 9H a tloušťce 0,4 mm solidně chrání displej zařízení vůči poškození při pádu nebo jiné nehodě. Zevní úprava ochranného skla zamezuje utkvívání otisků a šmouh. S pomocí PanzerGlass tak bude obrazovka vašeho zařízení stále jako nová. Rozhodující přednosti ochranného skla PanzerGlass Edge-to… (alza.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Honor 10 černé (5310)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Honor 10 černé (5310)

Ochranné sklo 0.4mm, zaoblené hrany, kvalitní ochrana displeje před rozbitím či poškrábáním, vysoká citlivost dotyku, snadná instalace bez bublin, rozšířená záruka PanzerGlass 24 měsíců PanzerGlassTM PanzerGlassTM je ochranné tvrzené sklo renomované dánské značky. Sklo PanzerGlassTM vyniká ultimátní ochranou displeje vašeho telefonu. Je vyrobeno z temperovaného skla nejvyšší možné kvality a s tím také souvisí jeho špičková tvrdost a průhlednost. Na rozdíl od běžných skel, které jsou tvrzené chemicky, PanzerGlassTM využívá poctivý proces temperace při teplotě 500 °C trvající 5 hodin. Tímto procesem je zaručena výjimečná odolnost proti poškrábání a výrazně delší životnost.  Ochranné sklo PanzerGlass Edge-to-Edge pro Honor 10 - černéOchranná skla PanzerGlassTM se… (alza.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge Nokia 7 Plus černé

PanzerGlass Edge-to-Edge Nokia 7 Plus černé

Špičkové ochranné tvrzené sklo na displej Nokia 7 Plus s tloušťokou pouhých 0,4mm, mimořádnou odolností a speciální oleofobní vrstvou proti mastnotě a jednoduchou instalací. (smarty.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge Nokia 6 2018 černé

PanzerGlass Edge-to-Edge Nokia 6 2018 černé

Špičkové ochranné tvrzené sklo na displej Nokia 6 2018 s tloušťokou pouhých 0,4mm, mimořádnou odolností a speciální oleofobní vrstvou proti mastnotě a jednoduchou instalací. (smarty.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge Nokia 8 černé

PanzerGlass Edge-to-Edge Nokia 8 černé

Špičkové ochranné tvrzené sklo na displej Nokia 8 s tloušťokou pouhých 0,4mm, mimořádnou odolností a speciální oleofobní vrstvou proti mastnotě a jednoduchou instalací. (smarty.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge Nokia 3 černé

PanzerGlass Edge-to-Edge Nokia 3 černé

Špičkové ochranné tvrzené sklo na displej Nokia 3 s tloušťokou pouhých 0,4mm, mimořádnou odolností a speciální oleofobní vrstvou proti mastnotě a jednoduchou instalací. (smarty.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge Nokia 6 černé

PanzerGlass Edge-to-Edge Nokia 6 černé

Špičkové ochranné tvrzené sklo na displej Nokia 6 s tloušťokou pouhých 0,4mm, mimořádnou odolností a speciální oleofobní vrstvou proti mastnotě a jednoduchou instalací. (smarty.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge Huawei P20 černé

PanzerGlass Edge-to-Edge Huawei P20 černé

Špičkové ochranné tvrzené sklo na displej Huawei P20 s tloušťokou pouhých 0,4mm, mimořádnou odolností a speciální oleofobní vrstvou proti mastnotě a jednoduchou instalací. (smarty.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Samsung Galaxy J5 2017 černé (7127)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Samsung Galaxy J5 2017 černé  (7127)

Ochranné sklo 0.4mm, zaoblené hrany, kvalitní ochrana displeje před rozbitím či poškrábáním, vysoká citlivost dotyku, snadná instalace bez bublin, rozšířená záruka PanzerGlass 24 měsíců PanzerGlassTM PanzerGlassTM je ochranné tvrzené sklo renomované dánské značky. Sklo PanzerGlassTM vyniká ultimátní ochranou displeje vašeho telefonu. Je vyrobeno z temperovaného skla nejvyšší možné kvality a s tím také souvisí jeho špičková tvrdost a průhlednost. Na rozdíl od běžných skel, které jsou tvrzené chemicky, PanzerGlassTM využívá poctivý proces temperace při teplotě 500 °C trvající 5 hodin. Tímto procesem je zaručena výjimečná odolnost proti poškrábání a výrazně delší životnost.  Ochranné sklo PanzerGlass Edge-to-Edge pro Samsung Galaxy J5 2017 - černéOchranná skla… (alza.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Samsung Galaxy A40 černé (7189)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Samsung Galaxy A40 černé (7189)

Ochranné sklo 0.4mm, zaoblené hrany, kvalitní ochrana displeje před rozbitím či poškrábáním, vysoká citlivost dotyku, snadná instalace bez bublin, rozšířená záruka PanzerGlass 24 měsíců (alza.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Huawei Mate 20 černé (5323)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Huawei Mate 20 černé (5323)

Ochranné sklo Ochranné sklo 0.4mm, zaoblené hrany, kvalitní ochrana displeje před rozbitím či poškrábáním, vysoká citlivost dotyku, snadná instalace bez bublin, rozšířená záruka PanzerGlass 24 měsíců Pokud hledáte kvalitní a odolné ochranné sklo pro váš Huawei Mate 20, tak PanzerGlass Edge-to-Edge je skvělou volbou! Ochranné sklo skvěle ochrání váš displej před poškrábáním či rozbitím. Ochranné sklo disponuje zaoblenými hranami, tloušťkou 0,4 mm a vysokou citlivostí, která usnadní používání zařízení. Instalace ochranného skla PanzerGlass je jednoduchá a nezanechává žádné bublinky na displeji. Součástí ochranného skla PanzerGlass je i záruka na 24 měsíců. Sklo je černé barvy. Klíčové vlastnosti ochranného skla PanzerGlass pro Huawei Mate 20Skvělá ochrana displeje vašeho… (alza.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Huawei Y9 (2019) černé (5332)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Huawei Y9 (2019)  černé (5332)

Ochranné sklo Ochranné sklo 0.4mm, zaoblené hrany, kvalitní ochrana displeje před rozbitím či poškrábáním, vysoká citlivost dotyku, snadná instalace bez bublin, rozšířená záruka PanzerGlass 24 měsíců Pokud hledáte kvalitní a odolné ochranné sklo pro váš Huawei Y9 (2019), tak PanzerGlass Edge-to-Edge je skvělou volbou! Ochranné sklo skvěle ochrání váš displej před poškrábáním či rozbitím. Ochranné sklo disponuje zaoblenými hranami, tloušťkou 0,4 mm a vysokou citlivostí, která usnadní používání zařízení. Instalace ochranného skla PanzerGlass je jednoduchá a nezanechává žádné bublinky na displeji. Součástí ochranného skla PanzerGlass je i záruka na 24 měsíců. Sklo je černé barvy. Klíčové vlastnosti ochranného skla PanzerGlass pro Huawei Y9 (2019)Skvělá ochrana displeje… (alza.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Huawei P30 lite černé (5335)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Huawei P30 lite černé (5335)

Ochranné sklo 0.4mm, zaoblené hrany, kvalitní ochrana displeje před rozbitím či poškrábáním, vysoká citlivost dotyku, snadná instalace bez bublin, rozšířená záruka PanzerGlass 24 měsíců (alza.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge Apple iPhone X černé

PanzerGlass Edge-to-Edge Apple iPhone X černé

Špičkové ochranné tvrzené sklo na displej Apple iPhone X s tloušťkou pouhých 0,4mm, mimořádnou odolností a speciální oleofobní vrstvou proti mastnotě a jednoduchou instalací. (smarty.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge Privacy pro Apple iPhone X/XS černé (P2632)

PanzerGlass Edge-to-Edge Privacy pro Apple iPhone X/XS černé  (P2632)

Ochranné sklo 0.4mm, zaoblené hrany, kvalitní ochrana displeje před rozbitím či poškrábáním, vysoká citlivost dotyku, snadná instalace bez bublin, rozšířená záruka PanzerGlass 24 měsíců Displej dotykového zařízení se vždy může i přes rozvážnost náhodně rozbít, někdy jej stačí pouze nedopatřením shodit na zem. Pro tyto případy je příhodné ochranné sklo PanzerGlass Edge-to-Edge Privacy pro Apple iPhone X/XS černé . Ochranné tvrzené sklo bylo vyrobeno pro model Apple iPhone X a iPhone XS. Vzhledem k tvrdosti 9H a tloušťce 0,4 mm efektivně uchrání obrazovku zařízení proti poškrábání, roztříštění nebo jiným poškozením. Vnější úprava tohoto skla předchází zachycování otisků. S pomocí PanzerGlass tak bude obrazovka vašeho zařízení dokonale chráněna. Kromě toho obdržíte čistící hadřík. Klíčové… (alza.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Huawei Nova 3 černé (5318)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Huawei Nova 3 černé (5318)

Ochranné sklo 0.4mm, zaoblené hrany, kvalitní ochrana displeje před rozbitím či poškrábáním, vysoká citlivost dotyku, snadná instalace bez bublin, rozšířená záruka PanzerGlass 24 měsíců Displej mobilního telefonu se eventuálně může i přes velkou prozíravost ve vteřině narušit, někdy jej stačí pouze nechtěně upustit. K tomu abyste takové situaci předešli, slouží tvrzené ochranné sklo PanzerGlass Edge-to-Edge pro Huawei Nova 3 černé. Toto ochranné krycí sklo je vhodné akorát pro model Huawei Nova 3. Zásluhou tvrdosti o hodnotě 9H a tloušťce skla 0,4 mm bezchybně jistí displej vůči roztříštění při pádu. Vnější povrch tvrdého ochranného skla znemožňuje utkvívání šmouh. S pomocí PanzerGlass tak bude vaše zařízení stále bezpečně chráněn. Nejdůležitější přednosti ochranného skla PanzerGlass… (alza.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Apple iPhone XR černé (2640)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Apple iPhone XR černé (2640)

Ochranné sklo 0.4mm, zaoblené hrany, kvalitní ochrana displeje před rozbitím či poškrábáním, vysoká citlivost dotyku, snadná instalace bez bublin, rozšířená záruka PanzerGlass 24 měsíců Obrazovka zařízení s dotykovou plochou se může nehledě na opatrnost a pozornost znenadání zničit, stačí k tomu akorát jej nedopatřením shodit na zem. K prevenci podobné nehody slouží ochranné sklo PanzerGlass Edge-to-Edge pro Apple iPhone XR černé. Toto tvrzené krycí sklo bylo vytvořeno na obrazovku Apple iPhone XR. Právě díky tvrdosti 9H a tloušťce skla 0,4 mm nekompromisně uchrání displej zařízení proti poškrábání. Zevní povrchová úprava tohoto skla předchází znečištění od šmouh prstů. Díky PanzerGlass tak bude obrazovka vašeho zařízení za všech okolností dokonale chráněna. Nejdůležitější přednosti… (alza.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Huawei P20 Pro černé (5299)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Huawei P20 Pro černé (5299)

Ochranné sklo 0.4mm, zaoblené hrany, kvalitní ochrana displeje před rozbitím či poškrábáním, vysoká citlivost dotyku, snadná instalace bez bublin, rozšířená záruka PanzerGlass 24 měsíců PanzerGlassTM PanzerGlassTM je ochranné tvrzené sklo renomované dánské značky. Sklo PanzerGlassTM vyniká ultimátní ochranou displeje vašeho telefonu. Je vyrobeno z temperovaného skla nejvyšší možné kvality a s tím také souvisí jeho špičková tvrdost a průhlednost. Na rozdíl od běžných skel, které jsou tvrzené chemicky, PanzerGlassTM využívá poctivý proces temperace při teplotě 500 °C trvající 5 hodin. Tímto procesem je zaručena výjimečná odolnost proti poškrábání a výrazně delší životnost.  Ochranné sklo PanzerGlass Edge-to-Edge pro Huawei P20 Pro - černéOchranná skla… (alza.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro HTC Desire 12 černé (5011)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro HTC Desire 12 černé (5011)

Ochranné sklo 0.4mm, zaoblené hrany, kvalitní ochrana displeje před rozbitím či poškrábáním, vysoká citlivost dotyku, snadná instalace bez bublin, rozšířená záruka PanzerGlass 24 měsíců PanzerGlassTM PanzerGlassTM je ochranné tvrzené sklo renomované dánské značky. Sklo PanzerGlassTM vyniká ultimátní ochranou displeje vašeho telefonu. Je vyrobeno z temperovaného skla nejvyšší možné kvality a s tím také souvisí jeho špičková tvrdost a průhlednost. Na rozdíl od běžných skel, které jsou tvrzené chemicky, PanzerGlassTM využívá poctivý proces temperace při teplotě 500 °C trvající 5 hodin. Tímto procesem je zaručena výjimečná odolnost proti poškrábání a výrazně delší životnost.  Ochranné sklo PanzerGlass Edge-to-Edge pro HTC Desire 12 - černéOchranná skla… (alza.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Huawei P30 černé (5334)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Huawei P30 černé (5334)

Ochranné sklo 0.4mm, zaoblené hrany, kvalitní ochrana displeje před rozbitím či poškrábáním, vysoká citlivost dotyku, snadná instalace bez bublin, rozšířená záruka PanzerGlass 24 měsíců (alza.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge Huawei Mate 10 Pro černé

PanzerGlass Edge-to-Edge Huawei Mate 10 Pro černé

Špičkové ochranné tvrzené sklo na displej Huawei Mate 10 Pro s tloušťokou pouhých 0,4mm, mimořádnou odolností a speciální oleofobní vrstvou proti mastnotě a jednoduchou instalací. (smarty.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge Google Pixel 3 černé (4755)

PanzerGlass Edge-to-Edge Google Pixel 3 černé (4755)

Ochranné sklo 0.4mm, zaoblené hrany, kvalitní ochrana displeje před rozbitím či poškrábáním, vysoká citlivost dotyku, snadná instalace bez bublin, rozšířená záruka PanzerGlass 24 měsíců Displej zařízení s dotykovou plochou se kdykoli dá i přes všechnu prozíravost zčistajasna zničit, třeba tak, že se vám povede jej upustit z větší výšky. Pro takové situace je příhodné tvrzené sklo PanzerGlass Edge-to-Edge Google Pixel 3 černé. Toto ochranné sklo je koncipované pro model Google Pixel 3. Vlivem tvrdosti 9H a síle skla 0,4 mm perfektně chrání obrazovku zařízení proti škrábancům. Vnější povrchová úprava tvrzeného krycího skla snižuje zamazání od šmouh. Díky PanzerGlass tak bude displej vašeho zařízení stále v dokonalém stavu. Zásadní vlastnosti ochranného skla PanzerGlass Edge-to-Edge Google… (alza.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge Huawei Mate 10 Lite černé

PanzerGlass Edge-to-Edge Huawei Mate 10 Lite černé

Špičkové ochranné tvrzené sklo na displej Huawei Mate 10 Lite s tloušťokou pouhých 0,4mm, mimořádnou odolností a speciální oleofobní vrstvou proti mastnotě a jednoduchou instalací. (smarty.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Apple iPhone X/XS bílé (CaseFriendly) …

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Apple iPhone X/XS bílé (CaseFriendly) (2626)

Ochranné sklo 0.4mm, zaoblené hrany, kvalitní ochrana displeje před rozbitím či poškrábáním, vysoká citlivost dotyku, snadná instalace bez bublin, rozšířená záruka PanzerGlass 24 měsíců PanzerGlassTM PanzerGlassTM je ochranné tvrzené sklo renomované dánské značky. Sklo PanzerGlassTM vyniká ultimátní ochranou displeje vašeho telefonu. Je vyrobeno z temperovaného skla nejvyšší možné kvality a s tím také souvisí jeho špičková tvrdost a průhlednost. Na rozdíl od běžných skel, které jsou tvrzené chemicky, PanzerGlassTM využívá poctivý proces temperace při teplotě 500 °C trvající 5 hodin. Tímto procesem je zaručena výjimečná odolnost proti poškrábání a výrazně delší životnost.  Ochranné sklo PanzerGlass Edge-to-Edge pro Apple iPhone X - bíléOchranná skla PanzerGlassTM… (alza.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Samsung Galaxy J4+/J6+ černé (7171)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Samsung Galaxy J4+/J6+ černé (7171)

Ochranné sklo Ochranné sklo 0.4mm, zaoblené hrany, kvalitní ochrana displeje před rozbitím či poškrábáním, vysoká citlivost dotyku, snadná instalace bez bublin, rozšířená záruka PanzerGlass 24 měsíců Pokud hledáte kvalitní a odolné ochranné sklo pro Samsung Galaxy J4+/J6+, tak PanzerGlass Edge-to-Edge je skvělou volbou! Ochranné sklo skvěle ochrání váš displej před poškrábáním či rozbitím. Ochranné sklo disponuje zaoblenými hranami, tloušťkou 0,4 mm a vysokou citlivostí, která usnadní používání zařízení. Instalace ochranného skla PanzerGlass je jednoduchá a nezanechává žádné bublinky na displeji. Součástí ochranného skla PanzerGlass je i záruka na 24 měsíců. Sklo je černé barvy. Klíčové vlastnosti ochranného skla PanzerGlass pro Samsung Galaxy J4+/J6+Skvělá ochrana… (alza.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Xiaomi Mi Mix 3 černé (8005)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Xiaomi Mi Mix 3 černé (8005)

Ochranné sklo Ochranné sklo 0.4mm, zaoblené hrany, kvalitní ochrana displeje před rozbitím či poškrábáním, vysoká citlivost dotyku, snadná instalace bez bublin, rozšířená záruka PanzerGlass 24 měsíců Pokud hledáte kvalitní a odolné ochranné sklo pro váš Xiaomi Mi Mix 3, tak PanzerGlass Edge-to-Edge je skvělou volbou! Ochranné sklo skvěle ochrání váš displej před poškrábáním či rozbitím. Ochranné sklo disponuje zaoblenými hranami, tloušťkou 0,4 mm a vysokou citlivostí, která usnadní používání zařízení. Instalace ochranného skla PanzerGlass je jednoduchá a nezanechává žádné bublinky na displeji. Součástí ochranného skla PanzerGlass je i záruka na 24 měsíců. Sklo je černé barvy. Klíčové vlastnosti ochranného skla PanzerGlass pro Xiaomi Mi Mix 3Skvělá ochrana displeje… (alza.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Huawei P20 Lite černé (5298)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Huawei P20 Lite černé (5298)

Ochranné sklo 0.4mm, zaoblené hrany, kvalitní ochrana displeje před rozbitím či poškrábáním, vysoká citlivost dotyku, snadná instalace bez bublin, rozšířená záruka PanzerGlass 24 měsíců PanzerGlassTM PanzerGlassTM je ochranné tvrzené sklo renomované dánské značky. Sklo PanzerGlassTM vyniká ultimátní ochranou displeje vašeho telefonu. Je vyrobeno z temperovaného skla nejvyšší možné kvality a s tím také souvisí jeho špičková tvrdost a průhlednost. Na rozdíl od běžných skel, které jsou tvrzené chemicky, PanzerGlassTM využívá poctivý proces temperace při teplotě 500 °C trvající 5 hodin. Tímto procesem je zaručena výjimečná odolnost proti poškrábání a výrazně delší životnost.  Ochranné sklo PanzerGlass Edge-to-Edge pro Huawei P20 LiteOchranná skla PanzerGlassTM se 24… (alza.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Nokia 6 2018 černé (6762)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Nokia 6 2018 černé (6762)

Ochranné sklo Ochranné sklo 0.4mm, zaoblené hrany, kvalitní ochrana displeje před rozbitím či poškrábáním, vysoká citlivost dotyku, snadná instalace bez bublin, rozšířená záruka PanzerGlass 24 měsíců Pokud hledáte kvalitní a odolné ochranné sklo pro Nokia 6 2018, tak PanzerGlass Edge-to-Edge je skvělou volbou! Ochranné sklo skvěle ochrání váš displej před poškrábáním či rozbitím. Ochranné sklo disponuje zaoblenými hranami, tloušťkou 0,4 mm a vysokou citlivostí, která usnadní používání zařízení. Instalace ochranného skla PanzerGlass je jednoduchá a nezanechává žádné bublinky na displeji. Součástí ochranného skla PanzerGlass je i záruka na 24 měsíců. Sklo je černé barvy. Klíčové vlastnosti ochranného skla PanzerGlass pro Nokia 6 2018Skvělá ochrana displeje telefonu Nokia… (alza.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Samsung Galaxy A7 Black (7165)

PanzerGlass Edge-to-Edge pro Samsung Galaxy A7 Black (7165)

Ochranné sklo Ochranné sklo 0.4mm, zaoblené hrany, kvalitní ochrana displeje před rozbitím či poškrábáním, vysoká citlivost dotyku, snadná instalace bez bublin, rozšířená záruka PanzerGlass 24 měsíců Pokud hledáte kvalitní a odolné ochranné sklo pro Samsung Galaxy A7, tak PanzerGlass Edge-to-Edge je skvělou volbou! Ochranné sklo skvěle ochrání váš displej před poškrábáním či rozbitím. Ochranné sklo disponuje zaoblenými hranami, tloušťkou 0,4 mm a vysokou citlivostí, která usnadní používání zařízení. Instalace ochranného skla PanzerGlass je jednoduchá a nezanechává žádné bublinky na displeji. Součástí ochranného skla PanzerGlass je i záruka na 24 měsíců. Klíčové vlastnosti ochranného skla PanzerGlass pro Samsung Galaxy A7Skvělá ochrana displeje Samsung Galaxy A7Ochranné… (alza.cz)

PanzerGlass Edge-to-Edge Google Pixel 3 XL černé (4756)

PanzerGlass Edge-to-Edge Google Pixel 3 XL černé (4756)

Ochranné sklo 0.4mm, zaoblené hrany, kvalitní ochrana displeje před rozbitím či poškrábáním, vysoká citlivost dotyku, snadná instalace bez bublin, rozšířená záruka PanzerGlass 24 měsíců Displej zařízení s dotykovou plochou se kdykoli může nehledě na rozvážnost znenadání poškodit, stačí jej jen nedopatřením shodit na zem. Pro tyto nehody se vám může hodit ochranné sklo PanzerGlass Edge-to-Edge Google Pixel 3 XL černé. Ochranné sklo je zaměřené na obrazovku Google Pixel 3 XL. Právě díky tvrdosti 9H a tloušťce 0,4 mm bezpečně jistí obrazovku proti pádům a škrábancům. Vnější povrchová úprava tvrdého ochranného skla eliminuje ušpinění od otisků a šmouh. Díky PanzerGlass tak bude vaše zařízení vždy v bezpečí. Zajímavé funkce ochranného skla PanzerGlass Edge-to-Edge Google Pixel 3 XL černé… (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít